Új privát üzeneted érkezett!

Nóri,akkor most szerencséd volt! :) Nagyon fincsi lehetett a husika :)

A meghívót aki kérte Anikó.Majd pü-ben elküldöm az email címét :D

Bográcsozás..hm..jó volt,de így apa nélkül menni az ő barátaihoz nem olyan jó...

Judit,ti ma bográcsoztok?nincs vmi jó idő :(

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi! Nem,tegnap bográcsoztunk, akkor még jó idő volt, kint voltunk egész nap. Nagyon finom lett. Apa már nagyon profi bográcsgulyásban.
Ma meg elmentek Abonyba a Vadasparkba Marcival - én pihentem inkább itthon, de azt mondta rengetegen voltak. Hát igen, ilyen időben nem könnyű kinti programot találni.

Nóri! Jók lehettek a szombati programok, Lili nagyon ügyes volt!

Katlina! Nst-n mi újság? Vencel baba készülődik már kifelé?
judit_79
 
 


Itthon vagyok és egybe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Felhívtam ma a dokit hogy baj lenne-e ha délután mennénk,és azt mondta hogy benn van szerdán akkor nem menjünk már ünnepkor majd csak szerda 11-re.Hát én meg nem erősködtem a mai napra.
Mondjuk összepakolni is csak ma pakoltam össze :oops: ,ne rohanósan kelljen


Húsvétnak vége-nem is bánom sokan nem voltak de ennyi pont elég volt belőle

Robika élvezte a locsolást verset is mondott

'"Zúg a traktor,szánt az eke,meglocsolhatlak-e?!"
Ezt is csak a traktor miatt mondta,de nagyon aranyos volt

Kép

Kép
katlina
 
 

 
 

Katlina, végülis van még időd... :D merre van a hasad? Lent van már?
Tényleg, a sulikkal végeztál már?

Judit, kósza ötletként bennem is felmerült Jászberény, de egésznapos programhoz csak hideg van még...

Most 2 napig annyit levegőztünk, hogy tegnap este fél7-kor jutott eszembe kipakolni az erkélyre a virágokat :roll: :oops:

No, mi megyünk oviba/dolgozni....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára elin 2010.04.06 18:31-kor.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Katlina: Egyet értek veled. A húsvét már csak a kicsiknek élmény. Nekem is az jutott tegnap délután eszembe ahogy tanultam még a fiúk aludtak, hogy a sulikkal végeztél már?

Dávid helyet az apja mondot verset: "Dávid vagyok szép, és laza. Locsoljak vagy menjek haza?" Az mondta az apja mindenki csak nevetet amikor elmondta. Élvezte a gyerek nagyon egy rakat ajándékkal tértek haza úgy örültem neki hogy egy páran nem pénzt adtak hanem vettek valamit. Kapott homokóza készletet, kis bömpert, plüss nyuszit, a szobájába ha majd kész lesz matricát nagyot meg persze sok csokit aminek az apja örül.
Mi délután akartunk kimenni ide a sergőre de eset az eső így itthon nosztalgiáztunk, hogy mi volt tavaly húsvétkor. :)

Nóri: Nagyon ügyes Lili szépet alkotott. :)

Tündi: Én se szeretek apánk nélkül menni a kollégáihoz pedig mindig mondják, hogy menjek már Dáviddal olyan rég látták. A mosóport meg tegnap elfelejtettem megkérdezni Gábortól remélem nem felejtette el mert szétrúgom a seggét. Zsombor az összes mandulás süteményt kiborította a szőnyegre, villám egy gyerek. Csütörtökön voltunk náluk Zsombor adott puszit Dávidnak még az elején csak tűrte de amikor már Zsombi kicsit erősebben szorította akkor adott neki egyet, Zsombi meg vissza akarta adni de szétszedték őket a mamák. :D Zsanival csak a nagy visításra lettünk figyelmesek, mert mi meg máshol beszélgettünk.

Megyek felébredt Dávid :D

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Judit,mi 3/4 4kor értünk ki a vadasprkba,megsimiztük a kis oroszlánt,meg sétáltunk egyet,de a végén már majd megfagytam :( De Luca az istenért sem akart hazajönni..Ma is bementünk szolnokra intézkedni,és hazafele megint mondta,hogy menjünk az állatkertbe,ez most a nagy sláger nála :D

Katlina,már nagyon izgi a helyzet :D Mostmár tényleg nemsokára megérkezik Vencel baba :)

Nóri,pü-met megkaptad?Jó melót mára :wink:

Kriszti,majd szólsz mosópor ügyben.Vagy majd hívlak,ha már teljesen elfogyott,hogy vegyek-e vagy mehetek érte :) Megkezdték akkor a boxmeccset a fiúk :)

Zsombi nálunk nem volt locsolkodni,mert én nem vittem el sehova :P Majd jövőre elmegy az apjával :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!
Jó hírrel jövök! :D :D :D
Hugom kislánya megszületett, Rita Vivien 3700 g és 51 cm. Sűrű fekete haja van!
Császár lett végül, majd' 19 órás vajúdás után. Mindketten jól vannak!

Tündi, képzeld, zenebölcsibe rajtunk kívül senki sem jött, úgyhogy Réka hintázott egy kicsit Erika kislányával, és jöttünk is haza :(

Kép
pimelinda
 
 


Hehe, Zsuzsi kislánya vörös, az enyém szőke, Ritáé fekete :lol: :lol: :lol:

Kép
pimelinda
 
 


Linda!
Gratulálunk a kis családtaghoz!
Sajnálom hogy ilyen sokat szenvedett 19óra nem semmi!!!


Iskola:
A munkavédelmissel végeztem erős közepessel,nehéz volt,pedig tanultam is rá
De a lényeg hogy megvan
A számtech-es-az fel van függesztve vagyis a céget függesztették fel,így azzal még nem tudjuk mi is lesz

Kép

Kép
katlina
 
 


Kép
Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Linda,nagy nagy gratula Ritáéknak :) Szép nagy baba lett :) Melyik nevet fogják használni?Hozol majd képet is? :)
Mi azért tnem voltunk mert mennünk kellett Szolnokra,de sztem sokan el is felejtették,hogy lesz :roll: Mert szünetben ált.nem szokott lenni.

Katlina,elég lent van már a pocid :) szép nagyra növesztetted :) Hogy Robika milyen nagy :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Linda: Gratulálunk az új családtaghoz!!! :D :D :D Sok tejet és jó egészséget nekik!!!

Katlina: Tényleg jó lett van már a pocid. :D

Locsolkodós képek:
indulás előtt
Kép
Locsolkodás után kidőlve
Kép
ajándékokkal:
Kép
Apával dolgoztak:
Kép Kép Kép Kép

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Kriszti,hogy sikerült a mai vizsga?Gondoltam rád :)
Nagyon szupik a képek :) Sose lehet elég korán kezdeni a melót :wink: :P
És nagyon vagány szerkóban ment locsolkodni :wink:

Voltunk ma doki néninél reggel,vmi 3 napos lázas betegsége van Zsombinak.reggel amikor öltöztettem még nem voltak pöttyei,mire odaértük és levetkőztettem tele volt a teste pöttyekkel...

Olyan nagyon szupi idő volt ma :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sehol senki??????????


Judit,Erika??????
Nst-ék?????


És mitől jöttek ki a pöttyök Tündi?
Jobban van már Zsombi?


Mi egyben itthon....................


Ja segítség kellene!!!!!
Homeós bogyóra tuti szükségem lesz szopizáshoz-mit szedjek és azt hogy kell???
Én abszolut hülye vagyok ehhez

Kép

Kép
katlina
 
 


Hali!

Vagyok én is, csak semmi különös.... :roll:

Katlina, én anno gyógyszertárban vettem a homeósat, ott elmondanak mindent, amit tudni kell róla.
Vencel bébi nagyon nyugisan csücsül odabent :wink: :lol:
Robi mikortól lesz ovis? Szeptembertől?

Tündi, Zsombi pöttyei hogy alakulnak?

Csajok! Nem tudjátok, merre lehet kapni homokórát?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Katlina,doktor néni azt mondta,hogy ez a pötty ennek a 3napos lázas betegségnek a velejárója...de már el is múltak..48órán belül múlnak.

Homeós bogyó:urtica urens a neve adagolás: 3*5 golyó.előtte utána fél órával enni-inni nem szabad,és nem lehet mentolossal fogat mosani,vagy mentols rágót eszegetni vagy bármit ami mentolos :wink:

Nóri,naggyon tuti ez a kép Lilcsiről! :D Homokóra...huha én ajándékboltba láttam itt abonyba,de csak olyan kicsikét...sztem Szolnokon is lelsz vmi kis ajándékos,bazáros boltba..ott az árkádok alatt is van iylen bolt ha az az árkádok :oops: most oda van költöztetve az egyik otp is...tudod így melyikre gondolok? :oops:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Kriszti! Jók a képek, Dávid is mekkorát nőtt! Húú de tetszene Marcinak egy ilyen markoló :)

Tündi! Zsombi hogy van? Kiderült, milyen pöttyök ezek?

Katlina! Homeós bogyó - passz...
Nálad hogyan lesz, ha elérkezik a kiírt nap, megindítják a szülést?
Hétvégén jön ám a hidegfront! :wink:

Velem sincs semmi különös, nagytakarítunk, én meg számolom vissza a napokat.
Tegnapi nst jó volt, méhszájam zárt, szóval még tuti nem fog mostanában magától megindulni kifelé a csöppség.
E. doki is normális volt, meg volt elégedve a múlt heti UH eredménnyel. Jövő hét csüt. megyek legközelebb, nst, UH, + belgyógyászat.

Szép hétvégét mindenkinek!
judit_79
 
 


Tündi: egyszerre írtunk :) Örülök, hogy Zsombi már jól van.
judit_79
 
 


Tündi, nem tudom, melyikre gondolsz :roll: ..asse tudtam, hogy az Árkádok alatt OTP van :lol:
Amúgy meg kicsi kell...Nekem is volt anno, nagyon szerettem nézegetni :) Lili is kérdezte, magyarázom neki, dehát.....
De holnap megyünk Corázni, majd nézem ott is...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára elin 2010.04.12 18:53-kor.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Hali!

Hihihi...látom, péntekre mindenki ideér. :)

Nóri: Nyamnyam...micsoda kaját alkottál! Töltöttem le foglalkoztató füzetet, nagggyon szuper! Az a rajzolós. Réka leszívesebben mindet kitöltötte volna. :lol: Homokóra? SZerintem a hiperekben is van.

Katlina: Jól mondja Tündi, urtica urens 5CH. Ez fontos, mert a másik fajtája meg apaszt. És vagy szopis tea VAGY homeos, a kettő együtt is apaszt. Hű, tényleg jön hidegfront! 8)

Kriszti: Fajin kispasid van! :-)

Tündi: Én még csak hallottam erről a 3 napos lázról...hogy arról ismerszik meg, hogy pöttyökben végződik. Anyukák mindig nagyon megkönnyebbülnek a pöttyökre, mert végre kiderül, mi a csemete nyűgje. :-)

Linda: Tesódéknak gratula!! Az a szegedi féléved azért még nem mostanában lesz, ugye? Hát hogy hogy van az embernek ideje blogolni? Háttttöö...alapvetően én grafomán vagyok, nekem erre mindig lesz időm. Valamilyen szinten....

Judit: Mondjuk ilyenkor már ma zárt vagy, holnap meg nyílsz, nem úgy van? Vagy az csak a legvégére igaz? Ajánlom is E. dokkernak, hogy normális legyen... :roll: :wink: Megyek tg-be hétfőn.

Rólunk: Rékám harmadik hete taknyos. Nem folyik az orra, egyszerűen csak van benne anyag. Semmi más tünete nincs. Múlt hétre besűrűsödött, na mondom, meggyógyul lassan, de csak talán majd most. Jól bírtam doki nélkül, mi? :oops: :oops: :oops: Nektek volt ilyesmi?

Megvan a kispasink neve is. Zalán lesz. Csak ne jutna eszembe, hogy csak nehogy Zalánkának szólítsa valaki. :lol: :lol: :lol: :lol:

Jövök még, csak kakál Réka. Cupp!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2010.04.09 18:26-kor.
jaimee1
 
 


Nóri: Az a Szapárys OTP, csak felújítják....
jaimee1
 
 


Nóri: Jaja, pont mondani akartam, hogy nekem ugyanekkora a pocakom, csak középen van még. És örülök, ha járni tudok, nemhogy ilyen előadást tartani. :lol: :lol:

De azért jól vannak, ugye? Kicsit korán jött....
jaimee1
 
 


Végre, Erikaaa!! Hipp-hipp....

Zalánka :lol: ? Mi a probléma vele :mrgreen: ?

Rékának jobbulást! Deee...alergia nem lehet :roll: ?
Lilinél úgy a tél szokott erről szólni :roll: Én akkor vagyok megijedve, mikor nem folyik az orra, mert mindig attól félek, hogy, "na, most megy a fülére"

38 hétre született a kicsi, semmi baj, minden OK, már iwiewn képek is vannak, csodaszép kislány 8)

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri,hát nem semmi a hastáncos csajszi :) Remélem azért jól vannak :)
Biztosan kapsz homokórát :) Én meg mindnehol Fifis bugyit vadászok,de nem lelek Luca méretében :( :(

Erika,jajj de jó,hogy megvan a fiú név :) Tecccikkk :wink: És lány nevetek van azért tallonban?

Judit,örülök,hogy normális volt E.doki.Remélem jöv héten is az lesz,és hogy tud neked ő is jó eredményt mérni :wink:
Neked,hogy lesz?Indítja vagy megvárja a 40.ik hetet?Nekem Zsombit 38+5re indította J.Mondjuk köztük még 2év sincs,és tartott(unk) a hegszétválástól,de jó,hogy így volt,mert ha vélgig bent marad sztem lett volna vagy 4,5kg :oops: :roll:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Nóri,én is azt hittem,hogy 35ik hétre jött a baba :oops: Mert a videón az van,hogy 35hetes.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Nóri: Jaaa...akkor a youtube félrevezetett. :oops: De bakker, akkor meg marha nagy a pocakom. :lol: :lol:
Nem tudom, én is gondoltam allergiára, dehát ez nem vizes orrfolyás már. Igaz, nem is sárga...hanem olyan átmeneti. És nem tüsszög, semmi....Kínzom a porszívóval, ordít, mint a sakál, kikapcsolom, hogy most már okés az orra, mire közli, hogy "van még". Na akkor nekiesem megint, mint valami terrormother, vagy mi.... De ma és tegnap már nem volt értelme porrrszívóval kínozni.

Tündi: Jaj, én is megkönnyebbültem egy picit. Persze, az a Kinga. De leesem a szülőágyról, ha puncisunk lesz. Annyira mindig és mindenütt fütyis. Hát hallod, ja....Zsombi nagyon szépen kigömbölyödött nálad odabenn. :D
jaimee1
 
 


Én azt nem is láttam a videón :oops: Főnököm mondta a 38 hetet, akkor lehet ő mondta rosszul :roll:

Na, joccak....

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri: Lehet, Tibi pl. rólam sem tudja SOHA hanyadik hétben vagyok. Rékával egyszer mondta a dokinak, hogy 36. hétben van az asszony. Mire előszedték az nst-t....előkacsázom a vécéből....kérdezem, hogy nst???? 33 hetesen???? :lol: :lol:

Szép hétvégét! Bár....elromlik az idő tán. :cry:
jaimee1
 
 


Erika! Marci is több hétig taknyos volt, folyton szipákolt, reggelente le is szívtuk neki. Mostanra talán elmúlt. De most attól félünk, hogy mi van, ha ráment a fülére. Megint többször visszakérdez, félreért dolgokat. (mint mikor még megvolt az orrmandulája, és eldugult a füle.) Jó lenne elvinni hallásvizsgálatra, de attól tartok, hogy nem működne együtt. :?

Hát igen, gondolom hogy most már bármikor nyílhat a méhszáj, nem tudom hogy van ez... Tőlem most már bármikor jöhet a bébi :)

Szép nevet válaszottatok!
Marcinak is volt Zalán bölcsis társa, őt Zalánkázták :)

Tündi! Úgy néz ki, nálam megvárjuk a betöltött 39. hetet, utána lesz meg a császár. Persze ha nem indul meg magától előbb... De valahogy úgy érzem, nem fog, nagyon jól érzi magát odabent. :)
judit_79
 
 


Erika,bizony kikerekedett a kis drága odabent.Ahogy kivették,mondták jó nagy baba,áá mondom sztem csak 3,5kg.Luca születési súlyából indultam ki...Aztán mondták várjuk csak meg a mérlegelést :wink: És mikor meghallottam,hogy 4100g igencsak elcsodálkoztam :) Ő volt a legnagyobb az oszályon :) Aki meg mellettem volt a szobába annak a kislánya 2550el született 37.ik hétre :) Gondolhatod milyen jól mutattak egymás mellett :wink:

Judit,már az is csak 2 hét :wink: Végülis 2 nap híján nekem is 39 lett volna :D

nincs ma verőfényes napsütés :cry:

Linda,hogy vannak Ritáék???Mikor jöhetnek haza?

Kép
Kép
tundi24
 
 


hidegfront nem jött be,itthon vagyunk............


Zalán szép név-szomszéd unoka Zalán de nem becézgetik a szülők kérésére

Homeós bogyót köszönöm!Úgy emlékszem Robinál is ezt szedtem,de úgy emlékszem csak addig volt jó amíg szedtem-vagy ezt meddig is lehet szedni egyhúzomban?????

Kép

Kép
katlina
 
 


Katénkám, azt hittem, már azt írod, indultok a kh-ba :lol:

Homeósad sztem addig szeded, míg akarod :wink:

Lilinek vettem a Corában ócsó sátrat, most abban aludt 8) Nagyon lelkes a kisassz, lehet, este is abba lesz tente :wink:
No, meg jó lesz strandra is, bááár, tavaly sem voltunk olllyan soxor és sokáig :oops: :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


hi-hi dehogy,bébim nem akar kibújni :wink:


Hát én ilyen produkcióra nem lennék képes,minden elismerésem a csajé

Sátras képet kérünk!!!!!


Judit!
Ja megindítja szerdán ha addig nem indul be,mert fogyogat a magzatvíz,szóval addig szülni akarok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina,akkor legkésőbb szerdán meglesz Vencel baba :) Jajj de jó :D
Nekem azt mondta a védőnő,hogy akár 1 évig is lehet szedni az urticat.

Nóri,sátorban aludt el Lilcsi? :wink:

Nálunk meg mindenki lebetgedett :( Luca is elkezdett csúnyán köhögni,én meg taknyakóros lettem :cry: +meg fájdogálgat a torkom :(

Kép
Kép
tundi24
 
 


sehol senki?????

mi itthon esik az eső :cry:

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina! Miattad néztem be, ezek szerint még egyben :)

Csütörtökön esetleg benézhetek hozzád? Persze nem akarok zavarni. Szerintem 11-dél körül fogok végezni az UH-n.

Tündi! Nektek mielőbbi jobbulást!

Itt is egész nap esik. De legalább hétvégén még ki lehetett menni. Marci megtanult pótkerék nélkül biciklizni! Nagyon ügyesen egyensúlyozik.
judit_79
 
 


Sziasztok!

Katlina: Én is miattad kukantottam be, de Vencel baba még nem akarja hogy lássuk őt. :)

Tündi: Jobbulást nektek. Ma mit mutatott a mérleg? Elfelejtettem írni msn-n, hogy Zsoltiék a héten kezdik a mamád utcájában a vízvezeték cserét, nagy felfordulás lesz szerintem. Ez sincs normálisan megszervezve mint semmi itt.

Judit: Nagyon ügyes Marci képeket nem csináltál? Mi is kihasználtuk még a hétvégi "jó" időt sétáltunk meg bicajoztunk sokat.

Erika: Nagyon szép név a Zalán. Nekem is a hideg szaladgál a hátamon amikor Dávidnak azt mondják, hogy Dávidka, de sajna az idősebbekre nem szólhatok rá.

Nóri: Most néztük meg Dáviddal a hastáncos videót hát azt láttni kellett volna ahogy Dávid is riszálta a seggét a zenére. Alig bírta ki, hogy ne nevessek rajta de nagyon édi volt.:):)

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Judit!
Gyere nyugottan,számom ha nincs meg elküldöm!

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina,huha márcsak max 2nap :) Olyan izgi :wink:

Kriszti,ma mérleg semmi jót nem mutatott :? a hasam úgy fel van püffedve hogy csak na...ha nem iszom a teát..akkor nem megyek wc-re sok sok napig :? úgyhogy most holnaptól megint elkezdem inni.
Nagyon örülök,hogy feltúrják az utat :? de legalább megcsinálják.

Judit,nem bánnám ha végre meggyógyulnánk már!Mindjárt küldöm a pü-t :D Gratula Marcinak a bringázáshoz :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Katlina! Rendben! Írtam privit!

Tündi! Tőled még nem jött pü!

Kriszti! Nem csináltam képet, de ami késik nem múlik :)

Jó éjt!
judit_79
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, csak nyűgös, szédelgős, nyafis, hisztis, meg ilyenek. :oops:

Judit: Akkor leálltál 36 héttel a citricivel? Keményedsz nélküle? Nagy nagy gratula Marcinak a bicózáshoz!!!!

Tündi: Jobbulást! Hogy vagytok? Hehe, mikor Réka született, ő volt a legnagyobb aznap. Legalábbis Tibi végignézett pár fürdetést, én szültem utoljára.

Nóri: Találtál homokórát? :)

Katlina: Ezer drukk! +++++++++++++

Voltam tg-ben. Ültem 2,5 órán át, mint a cövek ,mert nem egyenes derék mellett Ketteském intenzív rúgkapába fogott. Úgyhogy volt vigyázülés, de sűrűn. :-)) Súlygyarapodás eddig: + 7 kiló. E. dokit úgy látja, most, hogy befordult a baba, egész jó esélyem van a sima szülésre. Mondtam neki, hogy azt sejtettem.....:lol: :oops: :oops: Egyébként jófej volt ma, na, elbeszélgettünk erről-arról.

Egykori Centrumban 30-50%-os akció van. :)

Délután Apa elvitte magával Rékát, úgyhogy átaludtam a délutánt. Jól esett.
jaimee1
 
 


2010. 04. 13-án megszülettem, 3200gr-mal és 53 cm-rel.
És Vencel vagyok :mrgreen:
Kép

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Jó reggelt! :)

Ebben a szomorú időben rögtön jobb kedvem lett! :)

Katlina,gratulálunk Vencel baba születéséhez! :) Jó egészséget és sok sok tejcsikét kívánunk! :)
Tiszta Robika :wink: :wink:
Kép

Erika,hát nem nagyon javulunk sajnos :( Ráadásul Zsombi tiszta nyűgös,Luca szerencsére fekszik és nézi a tv-t vagy alszik.De Zsombival nem lehet bírni..Reméelm azért hamarosan meggyógyulunk,emrt betegen nekem sincs olyan türelmem!
De jó neked,hogy pihenhettél egy kicsit,írigy-írigy :oops:

Judit,átért már a pü???

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Katlina! Nagy-nagy gratula Vencel babához! Ezt a pontosságot!! :D Tünemény aranyos. Jaj, de irigylem, hogy már a kezében tarthatja. :)

Tündi! Megkaptam a pü-t, köszi!

Erika! Leálltam a citricivel, igen. Hogy keményedek-e, az nem kifejezés... Délutánra már mindentől bekeményedik a hasam, elég kellemetlen. Neked segít a magnézium?
Én meg 11 kilót szedtem fel. Csak elértem azt a súlyt, mint Marcival. Most már nem látom kicsinek a hasamat :)
judit_79
 
 


Juhéjj, Katlina, sok szeretettel gratulálunk! Nóri, köszi a híradást!
Nagyon édes baba és tényleg hasonlít a bátyóra!

Kép

Judit: Igen, bejött a citrici, de mozgásra így is keményedem. Mászom, mint egy csiga. :) Hát a legutóbbi kép alapján egyáltalán nem kicsi a hasad. :-)

Tündi: Jajj, pedig már azt hittem, sokkal jobban vagytok! Kitartást!
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Katlina!!

Gratulálok nektek Vencel babához!
Jó egészséget és sok-sok tejcsit kívánok nektek!

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Judit,már neked sincs sok hátra :) Várunk majd a kis hercegnőről is képet :wink:

Ivett,jól vagytok?Hogy telnek napjaitok?dolgozol már vagy otthon vagy még Mátéval?Gyere és írj egy kicsit magatokról! :D

Erika,kitartok! :D Muszáj :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Katlina: Nagyon pontos volt Vencel baba. :) Gratulálunk Vencel baba születéséhez! Jó egészséget és sok sok tejcsikét kívánunk!
Kép

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Sziasztok!

Beszéltem Katlinával, üdvözöl mindenkit!! :lol: Pocakosoknak meg kitartást kíván :P
Vencel épp aludt, amúgy szopizik nagyon szépen.
Kati azt mondta, ez a szülés jobban megviselte, nagyon gyorsan történt minden.
Éjfélkor egyből 10 perces fájásokkal kezdett, bementek, még beöntést sem kapott, hanem burokrepeszttés után mondta az orvos, hogy 2-3 fájás és jönnek a tolófájások. És úgy is lett, még meglepődni sem volt ideje :D
Nagy Robi ott volt, kicsi Robi anyóssal.
Bővebben majd Kati, ha otthon lesznek.

Judit! Bízik benne amúgy, hogy csütörtökön mehetnek haza, de gondolom, ez a gyarapodástól meg a sárgulástól függ.
Nálad a labda :lol: !!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Tündi!

Köszi jól vagyunk,minden rendben van.
A napjaink elég jól telnek,Máté igen aktív gyerek ugy hogy nem unatkozunk.
A szomszédban is kiskedvenc állandóan ott lenne ha tehetné.
Nagyon szeretik,mivel nekik annak idején nem lehetett gyerekük így Mátét nyúzzák állandóan.
Nem dolgozok még,de már jó lenne visszamenni dolgozni.
Ha minden igaz akkor Máté szeptembertől megy oviba mert felveszik.Remélem majd tetszeni fog neki.
Luca megy oviba?
Fanninak jól megy a tanulás,de a reggeli felkelésenek nem nagyon örül.
Nektek minnél hamarabbi gyógyulást!!

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: