Új privát üzeneted érkezett!

Igen, fiúknak nagyon ízlett, ették, mint a vett malac (mondjuk, nem tervezték, hogy még ma is eddig lesznek :roll: , kaját nem hoztak)
De hogy kell piskótát sütni? :roll: Mert nekem szépen feljött, aztán össze is esett :cry: Hideg sütőbe tettem, kb 180 fokon vagy 25 percre. Ki, hogy szokta?

Lili csak azt mondogatta, míg szedte ki az ajándékokat, hogy "Ezt nem hiszem el!!" Olyan édes volt....
Holnap megyünk anyumhoz, majd ott kapja a következő dózist :wink:
Éééés, legozni jóóó :oops: :lol: Most én raktam össze a traktort, vagy mit, meg a puzzle-t is félig...aztán Lili is ráérzett :wink:

Most meg én ünneplek, vörösborral, a takarításra úgy döntöttem, ma nagy ívben teszek... :oops:

Még egy kis néznivaló.... :roll: :oops:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri,nálunk apa ugye a nagy "cukrász mester",nekem is összeesik a piskóta,és már kioktatott,hogy be kell tenni egy fakanalat a sütőajtóba,és úgy 180fokon sütni,persze én sose így sütöm,de ő így szokta,azt hiszem,de este megkérdezem neked,mert az övő tényleg nem szokott összeesni.

Néznivaló:Lucával együtt néztük..jó volt egy kis nosztalgia,Luca kérdezte,hogy hol van Lilcsi apukája :roll: és anyukája..mondtam,.hogy ők nincsenek a képen,és kérdezte,hogy hazament az apukája? :roll: Bocsi,hogy leírtam,de annyira aranyosan kérdezte :oops: :oops: remélem nem haragszol érte!!!

Igyál helyettem is egy kis vörös bort,nekem csak fehér van itthond,e az nem kőőő :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Semmi baj Tündi...Lilivel szoktunk erről beszélni -na, ez túlzás, hogy szoktunk, de fel-fel jön szóba. De már ő mondja, hogy messze lakik másik nénivel és másik gyerekkel :) . Nevét tudja, ennél többre nincs is szüksége 8) Inkább apa nélkül, mint egy félnótással... :mrgreen:

Fakanál? :shock: Huha...lehet, azért nem holnap próbálnám ki... :oops:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 

 
 

Sziasztok!

Nóri:isten éltessen benneteket!!!Jók a képek!!!Milyen tortát sütöttél???Ügyi vagy!!!

Kati Kép
virag9
 
 


Nóri! Nagyon jó képek! Lili tündéri ahogy ölelgeti a tigrist :) A többin is látszik mennyire örült. És az a vörös haj már újszülöttként is... :)
A legózás az Marcinál a fő-fő játék. Vannak azok a kis dobozos 3 az egyben legók, azokat kép alapján egyedül rakja össze. Aztán szétszedi, és összerakja a másik verziót. (Ezekre rá van írva hogy 6 éves kortól. )Nagy türelme és kézügyessége van hozzá. De pl. rajzolni nem nagyon szokott.

Tündi: hármaska :lol: ezt azért nem lehetett kihagyni... :wink:

Pont most sütöttem piskótát, 4 tojásból, de lapos az enyém is. :roll: Azért majd megtöltöm csokikrémmel, mert megígértem Marcinak hogy sütök neki.
Ma egyébként Békéscsabára mentek Apával, nagy a csend itthon. Holnap délután jönnek. Marcinak olyan cuki babahangja van a telefonban :)
judit_79
 
 


Nóri,Lilcsi!
Boldog Születésnapot!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Képek nagyon aranyosak Liliről,a fal pedig nagyon szép lett!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


KatiK! Köszönjük nektek is!! :D
Kati: a torta Jaimee recepje, barackos túrótorta.

Ma csinálom a nagyot, az oviba.
Éééés, ma jön az unokanővérem!! Annyira örülök neki, végre, dumcsizhatok majd valakivel :D
Hátha neki van valami tutitippje piskótára :wink:

Judit! Ez a lego is 5-12 éveseknek való, meg a 100-as puzzle is 6+os :wink: . Valaki átszámozhatná már ezeket a játékokat :lol:
Lili is sokszor épp legozik az oviban, mikor megyek érte.
Amit ma kap majd a mamájától, az a nagy dobozos lego, amiben csak az elemek vannak és azt rak ki belőle, amit a képzelete enged. Vettem hozzá azt a tüskés lapot is, amire építhet...ha akar.
Névnapi legoja is megvan, az az a fajta, amit te is írsz, hogy többet is ki lehet rakni belőle.
Tescoban volt leárazva, ott vettem 2 kis dobozzal. Aztán bementem a Partiba sablonért, ami ugyan nem volt, de a lego meg leárazás nélkül is olcsóbb volt :roll: Ott vettem a nagy dobozosat.

Na, megyek, mosok még egyet, mielőtt elmegyünk anyumhoz...

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Judit,gondoltam,hogy nem fogjátok kihagyni hármaskát :wink: de én már nem szeretnék több gyerkőcöt./legalábbis vagy 10évig biztos nem/ :P :D Meg ahoz,hogy kettőnek is meglegyen minden,meg taníttatás stb...nem kevés pénz kell.És inkább legyen meg mindenük,mint még egy tesó,és nélkülözniük keljen.Legalábbis én így gondolom..
Marci jól érezte magát Békéscsabán?

Nóri,mama ajándékainak is örült Lili? :) Hogy van anyukád+apukád?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Nóri: Megnéztem a slideshow-t, nagy csajszid van, no. Külön köszi, hogy nem volt alatta zene, szétbőgtem volna a fejem, amilyen szentimentális vagyok mostanában. :lol:

A piskóta nekem mindig összeesik, még sütés közben, szemem sem rebben..... Hideg sütőbe kell tenni? :shock: Monnyuk, én nem abba szoktam, de ez semmit nem jelent, mert ugye nem vagyok egy szakértő. :lol: Úgy szoktam, hogy 6 tojásból sütöm pölö ezt a tortát, aztán majd csak marad belőle valami. :roll: :roll:

Tündi: Ez a hely marha jó helyen van. Mi is megyünk!
:wink: Hármaska ügyében meg....fiatalka vagy még, lehet bármi. :wink:

Judit: A szem egyébként is romlik (romolhat) terhesség és szopi alatt, nekem azt mondta a doki, hogy a szopi után menjek vissza kontrollra. (de nem megyek, mert vagy 10 éve ugyanez a dioptriám van és teljesen oké, legalábbis eddig.)
Neked akkor megint csütörtökön doki? Vagy most van szabin?
Hogy állsz a babakelengyével? Sok mindent örököltök, ha jól emlékszem. Azért vettél egysmást?

Mi Húsvétkor mindig rokonokhoz szaladgálunk és csak zabálunk, zabálunk és zabálunk. Már nagyon várom! Mot nem sütök semmit, csak egy kis tiramisut kavarok a bandának (amiből jelzem, nem is igen ehetek...) és valami kalácsfélét, mert azt megcsinálja helyettem a kenyérsütő, csak sütni kell....

Este megyek dokihoz, kíváncsi leszek miket mér.
:P 8) :D Egy biztos, a baba neme miatt már nem nyüstölöm M. dokit.
jaimee1
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2010.04.26 07:23-kor.
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Nóri, Lilcsi Boldog Szülinapot!!!!

Köszönjük szépen már jól vagyunk ma voltunk a doktor néninél és meggyógyultunk!!!! Végre!!!!
Most apánk beteg.

Tündi:A héten valamelyik nap elugranánk hozzátok kicsit.

Kismamiknak kitartás!!!!

Megyek mert felébresztették Dávidot kint rohangálnak a gyerkőcök meg kiabálnak a kertes ház és a kis forgalmú utca átkai.

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Tündi! Persze, érthető, manapság 2 gyereket bevállani is nagy dolog... De hát ti is fiatalok vagytok még.
Marci jól érezte magát a hétvégén, jól viselkedett (ami nem csoda, Apának a nagynénje aki óvónő, végig őt szórakoztatta :) )
és nagyon élvezte a vonatozást.
Na a piskótából nem nagyon evett, pedig ízre azért finom lett. Én is úgy tudom, hogy előmelegített sütőbe kell tenni.

Erika! Jó neked, hogy nem romlott a szemed 10 év óta! Nekem sajnos erős cilinder van, ami mindig kicsit nagyobb lesz (most 3,5 ) és egy ilyen szemüveglencse, vagy kontaklencse mindig többe kerül, mint egy sima minuszos.
Igen, csütörtökön megint megyek nst + UH-ra, akkor szabin lesz E. doki és valaki más lesz ott.
Már minden megvan a babának, tegnap az ágyát is összeraktuk. Sok ruhát kaptam, pl. rövid- és hosszuujjú 56-os bodyból rengeteg van :) Úgyhogy csak egy-két dolgot vettem neki, amiből kevés volt. De De hát olyan jó dolog babaruhát vásárolni :)

Na majd mesélj, hogy mi volt este a dokinál!
Szép pocak! De azért a tiéd sem olyan nagy :)
judit_79
 
 


Hali!

Unokanővérem ma megy haza :cry: , de még próbálkozom, hátha rábeszélhetném, hogy holnap menjen és akkor holnap de. megejtenénk a jászberényi zoo-t 8)
Szoba alakul, de elég lassan. Mára még az ablakok, redőnyök maradtak, utána pakolászunk vissza, amit lehet. A többi cucc meg várja a lomtalanítást, meg akárkiket, akinek faanyag kellene (tüzelni, kertbe...)

Erika, helyes "kis" felfelé hegyesrdő pocakod van...szinte látom benne a srácot kuporogni :lol:
Ha mégis utat akarnál engedni a könnyeidnek, van ott hang, csak rá kell kattintani a hangszóróra :wink:
Mi volt a dokinál?

Tündi, "mama ajándékai" közül Lilinek most a buborékfújó jött be nagyon. De a nagy legot is szétkaptuk itthon :wink:

Anyám lefárasztott....még a szomszéd ágyon fekvő nő is íratott fel magának dolgokat a listára, hogy mit kell vinnem. Mondtam, hogy azért álljon már meg a menet...van nekem elég bajom, dolgom, ne már még vadidegenek gondjait is én intézzem.
Apám meg elhagyta magát :roll: ....

Tegnap készültek az ovis szülinapon is képek, teszek fel...tök édesek voltak...az ünnepelt egy nagy székbe ki van ültetve a tortájával, a többiek meg kettessével-hármassával eléjárulnak, énekelnek/szavalnak neki valamit, felköszöntik és megsimogatják :lol:
Kép
A barátnők köszöntője
Kép
Kép ...és így tovább
Kép
Kép

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri,ismét szupi képeket tettél fel :D Torta is szépre sikerült :) Én meg elfeljetttem apánkat megkérdezni a piskótáról,de ma felírtam egy cetlire és ha beszélünk rákérdezek :D
Jó ötlet,hogy így ki van ültetve akinek a szülinapja van :) Jó kis ovi lehet ez,mindig csupa pozitív dolgokat írsz róla :D
Képzeld el,ma a tornán az egyik anyukával beszélgettünk mese letöltésekről..kérdezem tőle,hogy honnan tölt le..na és honnan? :wink: :P csak mondta,hogy írt emailt,és nem ment rá neki visszajelzés vagy meghívó..de útbaigazítottam :wink:
Sajnálom apukádat...remélem összeszedi magát!

Kriszti,örülök,hogy meggyógyultatok!Gyertek nyugodtan,várunk benneteket! :D :D

Judit,igen én még fiatal vagyok,de apa :oops: na jó nem öreg,de azért 10év múlva már nem szülnék neki gyereket :roll: Szóval maradunk a kettőnél!
Én is szeretek ám vásárolni,teszveszt is feszt bújom amikor időm engedi :oops: Börzét is várom már :)

Erika,szép a pocak,és sztem sem olyan nagy :) De még van azért 8 heted,majd most jól megindul a növésbe :)
Mi volt tegnap a dokkernál?

Ja igen csajok,FIFI-s bugyit hajkurászok!!!Nem láttatok valahol???

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Nóri: Nagyon klasszak a képek és lehet nálam is a hormonok dolgoznak még de én elsírtam magam ahogy nézztem Lilcsit. Gyönyörű nagylány. Az ovitok tényleg szuper itt sajna semmi ilyesmi nincs pedig ezek nem kerülnek pénzbe.
Piskóta én 6 tojásból csinálom, előmelegített sütőbe és így nekem nem mindig esik össze, amikor meg összeesik azt nem tudom miért van de szerintem sok múlik a sütön is. :)

Erika: szép a pocakod mutattam apánknak is és erre az mondta:nem hiányzik a pocakom szivesen benne lenne abba, hogy megint legyen. :) :)

Tündi: Oké akkor majd megyünk lehet, hogy holnap délután de nem ígérem meg mert itthon vannak Gáborék is és oda is el kellene már menni megnézzni Zsombit, de semmi kedvem. Csak keresztanyám már nagyon rágja a fülem ma is már kétszer telefonált.

Judit: Az tuti, hogy szuper dolog babaruhákat vásárolni. Az utcába nem rég született a pici kiscsaj nagyon édi. Olyan kis vagányan volt felöltöztetve hogy csak nézztem. Meg az egyik ismerősünknek is megszületett a kisfia és ők is nem messze laknak ők meg kész férfinak öltözteik a kissrácot. Habár én ennek nem nagyon vagyok híve egy picit legyenek már olyan édes kis pici babócák van még arra idő hogy nagy lányosan / fiúsan öltöztesük őket.

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Sziasztok!

A Tavaszi Babaruhabörze április 18-án, vasárnap, 8-12 óra között lesz a szokásos helyen, a Széchenyi Gimnázium tornatermében, a Széchenyi lakótelepen (Szolnok, Széchenyi krt.).
A Vöröskereszt gyűjtésére, és az ugrálóvárra most is számíthattok.
Belépőjegy 14 év felett 200 Ft.

Április 18-án vasárnap 16.00 órától az Alma zenekar interaktív gyerekkoncertje lesz a Széchenyi Gimnázium tornatermében, a Széchenyi lakótelepen (Szolnok, Széchenyi krt.).
Belépőjegy teljes árú 1000 Ft/db, kedvezményes 900 Ft/db*.
Jegyeket a Cora áruházban a bizalomkártya iroda mellett tudtuk vásárolni, vagy a Szkítia-Avantgard könyvesboltban a Baross úton.
Információ: 06/20/256-2201
*Legalább 10 db jegy együtt vásárlásakor kedvezmény a belépőjegyből

Szeretettel várunk benneteket !


A Szolnoki Babaruhabörze megtalálható az iwiw oldalán is a klubok között.

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Nóri!
Nagyon klassz lehetett Lili szülinapi ovis zsúrja!!!
Tényleg jó lehet ez az ovi.
Nálunk is úgy van mint Krisztiéknél hogy nem nagyon vannak dolgok de itt azért az ovónénik igyekeznek

Kriszti!
Örülök hogy meggyógyultatok!!
Rakhatnál képet is!
Én is a "hagyomány"híve vagyok,szerintem nagyon szép rugikat lehet kapni,és nekik még ez a legkényelmesebb


Tündi!
Apa-öreg-jót röhögtem :lol:


Judit!
Mi volt uhu-n?Most voltál nem?

Én húsvét hétfőn megyek ismét-utána dokker szabin!Szóval jövőhéten biztos szülök-és persze doki nélkül

Kép

Kép
katlina
 
 


Kriszti,délelőtt menjtek keresztanyádékhoz,délután meg ide :D Várunk benneteket :wink:

Katlina,13év van köztünk apával,csak jól tartja magát,és kb 10évet simán letagadhatna :D :P :wink:
Miért szülnél dokker nélkül?Vagy má jöv héten sem lesz? :roll: Nem is megy be ha megindul?Nemsokára babázhatsz! :) :wink:
Tehetnél friss pocakképet! :)

Judit te is :wink:

Olyan cudar idő van...amugy sem remekel a hangulatom...
Ja,hétfőn megint voltam az akpunktúrán megint lement -1kg..

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi! Ügyes vagy, gratula a - 1 kg-hoz!
13 év van köztetek, nahát, tényleg fiatalabbnak néz ki a párod. :wink:
Jó, majd fényképeztetek magamról friss pocakképet.

Kriszti! A babákat én is inkább babásan szeretem öltöztetni. Olyan szép babaruhákat lehet kapni.

Katlina! Majd holnap megyek UH-ra. Meddig lesz a dokid szabin?
Robika neked előbb jött a kiírt időnél?
judit_79
 
 


A Plázában ki vannak állítva a Süsü díszletek, ha arra jár valaki.
Marci nagyon élvezte, hogy bemehetett a kis házikókba :)
Kép Kép Kép
judit_79
 
 


Sziasztok.

Lilcsi, Nóri, Isten éltessen Benneteket Születésnapotok alkalmából! Ami már elmúlt... :oops:

Kép

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Na írtam előbb,errefel nem küldte el :evil:

Judit,igen apa elég jól tartja magát :D Amikor megismerkedtünk és kiderült,hogy hány éves kiröhögtem,és mondtam,hogy biztos csak viccel :)
Olyan nagyfiú már Marci is,biztosan sokat fog majd segíteni a kistesó körül :)

Látszik,hogy tetszett neki a Süsü birodalma :) A rádióban hallottam,hogy van ez a kiállítás.Csak ez a házikó van,vagy vannak más díszletek is?

Húsvétkor mi fincsit főztök majd a bográcsba?

Erika,ide is írhatnál a hétfői dokker taliról,habár én már elolvastam :oops:

Kép
Kép
tundi24
 
 



Hú, csajok, túl vagyunk a lomtalanításon :roll: Őrület, mit fel nem halmozott apám az erkélyen :shock: A Suzi lehajtott hátsóülésű hátulját 2x dugig pakoltuk és vittük a szeméttelepre. De még a nagyon nagy ágy+matrac és az apró cuccok még itt dekkolnak...majd lomtalanításkor, meg szemétleöntő, szépen apródonként :roll:

Oviról tudnék rosszat is írni, de azt meg minek :wink: ?
Amúgy az lesz a "szép", hogy augusztus 2-22-ig egyetlen óvoda sem lesz Szolnokon nyitva! Ügyelet júliusban, aztán mindenki igazodjon a pedagógusokhoz :evil: Azért ezt másképpen kellene megoldaniuk :?

Katlina, Kriszti, ezeket a szülinapos dolgokat én sem tudtam az ovinkról :wink: Lehet, nálatok is lesznek meglepetések majd 8) :D

Judit, jó, hogy mondtad Süsüt!! Napok óta hallgatjuk a rádióban, Lili menni is akar (meg én is :wink: ), csak azt nem tudtuk, mikor lesz :lol:

Ma meg húsvéti kreatív micsoda volt az oviban fél4-fél5-ig, de mivel ma ment haza unokanővérem, nem ültünk be bohóckodni, hanem téptünk hazafelé, hogy Lili el tudjon búcsúzni szerelmetes barátnőjétől :wink:
De azért Lili csinált édes kis csibét: dióhéj a fészke, vatta a teste, piros papír a csőre meg a taraja, valami mag meg a szemei.

Hulla vagyok, holnap megyek a varrodába pihenni :wink: :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri,jó pihenést mára :) :wink: Apukád kap új bútorokat is?

Judit,gyere majd,hogy mi volt uh-n,meg nst-n!!!! :)

Kriszti,jó volt,hogy eljöttetek tegnap :) Remélem nem áztatok el nagyon,utána meg olyan szépen kisütött a napocska :?

Csajok,holnap mindenhol rendes pénteki nyitvatartás lesz???

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi!
Hát akkor apa tényleg nagyon jól tartja magát!!!!
Szerintem holnap rendes nyitvatartás lesz sőtt még szombatra is erre saccolnék!

Judit!
Mesélj mi volt??

Erika!
Te is írhatnál ám,mert én nagyon ritkán jutok el a blogodig

Én
gy érzem tényleg nagyon jön a vége............,tegnap kisebb jóslók is voltak

:roll:

Nóri!
Jó pihenést!!!!!!!!!! :lol:

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Mai Uh-n végre jó lett a fejméret - 87-et mértek, ami csak egy kicsivel kisebb a 36. hetesnél. Most megnyugodtam - jövő héten nem is kell mennem Uh-ra csak nst-re.
Ma is majdnem két és fél órát töltöttem a kórházban, nem mintha olyan sokan lettek volna, csak most éppen doki volt, az nst-n viszont senki, így arra kellett várni sokat.
Nst-m is rendben, baba szerencsére mozgott eleget, kis ügyes volt.

Tündi! Ha a boltokra gondolsz, szerintem igen. Mi is holnap készülünk a Corába nagybevásárlásra. Gondolom, ezren lesznek.
Bográcsgulyást fogunk majd főzni vasárnap :)
A házikóból van vagy 4-5 db, meg egy kis vár.

Nóri! Biztos nem lesz nyitva egy óvóda sem augusztusban? :shock:
Nálunk az oviban csak az van kiírva, hogy júliusban zárva lesz, és hogy melyik óvódák lesznek ügyeletesek. De hát elvileg augusztusban már nyitva lesz az ovi.
judit_79
 
 


Hahó csajok!


Judit: na végre, tud mérni végre valaki ott benn!! Ez nagyon jó hír! Ügyes kiscsajszid van!! Szerintem most már mindenütt tömegnyomor lesz a boltokban, mi max. a sarkiig merészkedünk már le. Most a piacon vettem friss retket, újhagymát, szóval minden megvan.

Katlina: Akkor hogy lesz ez a dokiddal? A városban lesz mostanában? Még jó, hogy jön a vége, én már 38+4.re szültem. Nagyon drukkolok nektek! +++++++ nekem az a megérzésem, hogy gyors és könnyű szülésed lesz.

Kriszti: Jófej apa, hogy már Ketteskén jár az esze. :-)) És tervezitek?

Nóri: ilyen lomtalanítás ránk is férne, idén még nem is volt hivatalos, mi meg arra várunk. Ó, te hulla, jó pihenést! :-)

Tündi: Sztem vasárnap és hétfőn minden zárva lesz, kivéve, ami ünnepekkor is nyitva van, pl. cukrászdák....Szombat még fullon fog menni, itt ott hosszabbított nyitvatartással. Asszem így szokott lenni. Péntek meg sima munkanap.

Vagyunk mi is, csak szaladgálós hetünk volt még eddig álló héten.

Dokinál minden oké volt hétfőn, a keményedésekre kaptam magnézium citrici receptet (bakker, 18 dobozzal hoztam el a patikából, mert tizesével dobozolják a tablettákat. :roll: ). Méhszáj 2000-es, ami okés. Méretei 85 mm a bukis, 65 a combi, doki szerint 1 héttel vagyunk előrébb. Éééés fiú, amin persze már nem lepődtem meg. :-) Betöltött 35. héttől van most már az NST, szóval még 2 hét és elkezdem. :shock: :shock: :shock: :shock:

Szülésznővel még nem találkoztam, elvileg a hétvégén beugrottunk volna hozzá a kórházba, de mi nem leszünk itthon egyik nap sem. Mindegy, még nem szeretnék szülni, csak pár kérdést jó lenne átbeszélni.

Tegnap intéztem a kismama bérletemet, mert lejár, banki ügyeket, rendezgetem a dolgaimat, mint aki az utolsó ítéletre vár. :lol: :lol: :lol:

Na megyek, alszom egyet. És mielőtt Nóri megkérdezi, micsinyálok éjszaka....hát alszom! Mostanában ezért nincs időm semmire, mert amikor csak tehetem, alszom.
:lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2010.04.01 14:07-kor.
jaimee1
 
 


Aszta, mennyit írtam! :shock:
jaimee1
 
 


Erika, csak annyit írtál, mint a régi szép időkben :wink: :lol:
Lomtalanításra én is várok még, bár nem tudom, nem marad-e el? :roll: Áprilisban szokott lenni, de most húsvét, választás, 2 hét múlva megint, 2 között nem hiszem, hogy lesz, utána meg már május...de akkor sem haragudnék, ha akkor lenne :P
Olyan gyógyszert én is szedtem, én is zsákszámra hordtam haza :lol:
Név még mindig nincsen? Frank Zappa nevű "zenész" XY nevet adta egy fiának, mondván, majd választ magának normálisat, ha nagy lesz :lol:

Judit, rákérdeztem konkrétan az oviban (miután a másik topikos Kati már mondta korábban ezt), és nem, nem lesz. Sőt, még azt is mondta óvónéni, hogy Lilinek, mivel kiscsoportos, nem ajánlja az ügyeletes ovodai elhelyezést sem :? na kössz, vazze'...
Nálunk is az van kiírva, hogy júliusban melyik 4 ovi lesz az ügyeletes (köztük a mienk is), utána, hogy aug. 2-től 22-ig zárva tart. Gondolom, míg júliusban a többi ovi bezár, emez 4 ügyeletes augusztusban fog. De akkor miért nem lesz augusztusban a többi ovi ügyeletes? Nem értem... :?

Tündi...új bútort? Apámnak? Ugyan miből? :roll:
Kereskedelem ilyenkor húz bele....míg az irodákban, hivatalokban délben megáll az élet, de a nyakamat teszem rá, hogy alattunk, nyitva lesz húsvétkor is a kis bolt :cry:

Holnap+holnapután húsvéti buli lesz a Kossuth téren! Időjárásfüggő lesz, kinegyünk-é...

Katlina, küldesz majd sms-t, ha akció lesz? Esetleg mms-t :wink:

Pótnagyink meg tegnap, mikor véletlenül összetalálkoztunk, és rákérdeztem, hogy pénteken vihetem-e akkor Lilit (mert így volt lebeszélve), közölte, hogy be van osztva az irodába egész hétre...de még véletlenül sem szólt volna :evil: Ma mondtam az oviban, hogy mégis viszem Lilit :oops: , összevont csoportok lesznek. Még szerencse, hogy van ovi, mert az is létszámfüggő volt, hogy lesz-e?
Nem ez az első esete, hogy elfeledkezett szólni bizonyos dolgokról, úgyhogy ez a segítségem is olyan, mint a kutya vacsorája :evil: :? Sokra megyek vele....és még ő akarja elvinni nyáron Szurdokpüspökibe??? Ugyan már, egy fenét :twisted:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Erika!
Hát hétfőn rákérdezünk hogy bejön-e azért ha szülnék.De ügye Robikánál sem volt ott,jó legalább akkor ő is kórházban feküdt

Nóri!
Igen neked akartam írni képet küldeni,csak mindíg elfelejtettem írni,éjjszaka is írhatok??????????????


Judit!
Örülök hogy minden rendben van,ki volt az uhus??

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Csak csekkolni jöttem, van-e már valahol babóca :wink: :lol: de úgy látom, nem nagyon siet senki, ami persze nem is baj...
Velünk nincs semmi kül, elkezdtem intézni a visszatérést a munkába... :(
most gyest kell igényelnem, de nem igazán értem, mit jelent ez a gyes melletti munkavégzés. Azt hittem, ha dolgozom, nem jár gyes. Akkor most ez hogy van, tudtok valamit?

Kép
pimelinda
 
 


Nóri, neked és Lilcsinek nagyon boldog szülinapot kívánok!!!

Kép
pimelinda
 
 


Sziasztok!

Erika! Akkor már neked is közel a vége :) Én úgy érzem, ez az utolsó 3-4 hét telik a leglassabban!
Én is azt a magnéziumot szedem, már jó régóta. Most még beveszem az utolsó két dobozzal, aztán abbahagyom, úgy emlékszem, a végén már nem kell szedni. Hát nem mondom, hogy nem szokott tőle a hasam keményedni, de gondolom, ha nem szedném, akkor még többet keményedne.
Nóri! Na én is rá fogok kérdezni az oviban a nyári szünetre.
Marciéknál ma kezdődőtt a tavaszi szünet, itthon vagyunk. Már tegnap is összevont csoport volt, de ő még ment oviba. Mondtam, hogy én a kórházba nem cipelném magammal.
Jópofa az óvónéni... nyilván nem vinné az ember ügyeletes csoporta a gyereket, ha másképp meg lehet oldani, de hát aki dolgozik, az hogy vegyen ki 7 hét szabit??
Katlina! Tornyi doktor volt tegnap az UH-n.
Láttam a te dokidat is elmenni a folyosón, de már biztos készült a szabira, nem köpenyben volt.
Melinda! Mikor kezdesz dolgozni? Igen, a gyes mellett lehet dolgozni, 3 éves koráig kapod a gyest akkor is ha dolgozol.

Pocak:
Kép
judit_79
 
 


Sziasztok!

Judit: Nagyon szép pocid van. :)

Erika: Igen apa már gondolkodik a második babócán de én még várok vele. Legyen Dávid egy kicsit nagyobb.

Tündi: Nem áztunk el csak egy kicsit. De amikor megláttam, hogy 10 perc múlva kisütöt a nap hát kicsit mérges voltam, de örültem is. Érted. Jó volt láttni titeket meg dumcsizni. A képeket elküldöd majd nekem?

Katlina: Kitartás. :) Robika várja már a kis Vencel babát?

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK ÉS SOK LOCSOLKODÓT!!!
Kép

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Katlina, bármikor üzenhetsz, amikor csak akarsz :wink: :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Judit: Széééép pocak! :D 36. hétig mondta M. doki a citricet. Én is keményedek mellette is, de legalább nem álló nap, mint egyébként. :roll: :roll: :roll:

Tornyi doki volt? Na, vele találkoztam annak idején a gyermekágyon. Odajött az ágyamhoz nagyvidáman, hogy "Pisikaka?" - kérdezte, mondtam kicsit csodálkozva.... hogy volt, mire bólintott, továbbment. :lol: :lol: Na mondom, ez jó kis vizit volt. :lol: :lol:

Katlina: Mai és Húsvéti drukkjaim nektek: ++++++ Biztosan bemegy szülni tiéd doki, ne aggódj!

Linda: Kár, hogy te sem írsz már sokat....

Tündi: Én is csodálkoztam tiéd Apa korán, amikor kb 2 éve egy tortát láttam előtte, rajta egy számmal. :shock: Az a fajta, aki nem öregszik. Jó neki!

Kriszti: Rá is értek még. :D Az én uram nem is akart még Ketteskét, amikor Réka kb. 1 éves volt.

Nóri: Köszi az infót a Kossuth térről, lehet, kikukkantunk. :) Vigyorogtam egyet ezen az ikszipszilonon, hát akkor már legyen Kázmér vagy Ubul, azon is tud idővel változtatni, ha akar. :lol:
Neeem, nincs nevünk. :roll: :roll: Vagyis nekem vóna ötletem, most már rögtön 4 is, dehát Tibi.... :roll:

Csajok, nosztalgiából átnéztem a Rékás szülésem fotóit, háttööö...egész más szemmel nézi az ember őket szülés UTÁN és nem sokkal egy másik szülés ELŐTT. :lol: :lol: :lol: :lol: Szerintem, ha bemegyek a szülésznővel talizni, újra betojok a gatyámba.
:lol: :lol: :lol:
jaimee1
 
 


Erika, szülésznőnek is "pisikaka?" :lol: :lol:

Tornyi csinálta az első (és utolsó) amniomat 25-én, amitől beindultak nálam a dolgok :? :evil: Állat egy pasi... :evil:

Mindenkinek kellemes ünnepet!!
Kép

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Tornyi,egy nagyon-nagyon nagyon magas kopaszodó,őszülő........vagyis én őt gondolom annak

Pisikaka!Jót röhögtem...............


Nóri!
Ok,akkor üzi megy majd!!!
Olyan jók ezek a keretes fotók hogy csinálod?????
Én mostanában örülök ha bekapcsolódik a gép.....szervizelni kéne már nagyon


Erika!
Ja multkor ahogy nst-én voltam ott hááááááát,semmit nem változott ugyanolyan ilyesztő mint akkor volt

Kriszti!
Robika nagyon várja Vencel babát,aztán majd kiderül

Kép

Kép
katlina
 
 


sziasztok!

Nóri,hát pl a bankba megszívtam a devizával...még kedden du itthonról kértem egy két napos konverziót..úgy volt péntek reggelre rajta lesz..megyek a bankba a pénzért,de a pénz sehol..az ügyintéző össze vissza elkezdett telefonálgatni,mert ők sem tudták hova lett a pénz :roll: na akkor már kissé ideges lettem..még végre felhívtak egy olyan ügyintézőt aki külön ezekkel a nemzetközi forgalmakkal foglalkozik...és ő mondta,hogy mivel a nagypéntek nemzetközileg nagy ünnep így nincs deviza utalás pénteken!!!Na majdnem felrobbantam!!!!
Csak azt nem értem,hogy magyar deviza számlánk van,és forint számlára kértem az utalást,akkor ugyen mi köze van ennek külföldhöz :roll: Na mindegy is!!

Piskóta:mindig elfelejtem leírni :oops: de most megteszem..gőzmentes sütőben kell sütni,tehát egy fakanállal kell kitámasztani a sütőajtót,ahogy emlékeztem is.először 180fokon kell elkezdeni,majd amikor feljön,le kell venni 150fokra.

Erika,nem elsz ott "pisikaka",hiper ügyes leszel :) Én is örülök,hogy ilyen jól tartja magát apa :) Mondta is,ha én megöregszem majd lecserél egy fiatalabbra :oops: :D :) :lol:

Kriszti,majd felmásolom a képeket a gépre,és akkor belinkelem ide! :) Kistesó meg majd érkezik :)

Judit,T.dokitól én is paráztam..1x vizsgált meg,hát rémes volt...aztán amikor Luca született,ő is bent volt a szülőszobán egy anyukánál,és jött oda J-hez a császit megkonzultálni,és látta rajtam J.hogy mennyire parázok tőle,és mondta neki,hogy nem kell,hogy megvizsgáljon,emrt ő nemrég vizsgált meg..huhhh mondom.De tényleg így is volt,hogy pont előtte vizsgált meg,úgyhogy szerencsésen megúsztam még egy vizsgálatot tőle.

Katlina,várjuk majd a híreket! :P

Linda,Rita hogy van?Lassan érkezik majd a kis Vivi is :) Azért majd írd meg :) Ki megy be vele?Köszi a pü-t :)

Rólunk:Zsombi nagyon fogzik a két felső fogával szenved...hol lázas,hol hőemelkedése van...kicsit nyűgike..Nekem meg csütrötökön vmi belement a szemembe fűnyírás közbe,egész éjszaka alig aludtam,emrt nem tudtam becsukni a szemem...tegnap elvittem a doki nénihez Zsombit,és megnézte a szemem is,ami belement felsértette a szaruhártáymat..adott rá vmi,és éjszaka laudtam...hurrááááá :)

Mi is Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk!
Kép

Kép
Kép
tundi24
 
 


Katlina,én a képkeretet a www.imikimi.com -ról szedtem le :) A fodrász csajom mutatta :wink:
Én csak holnap akartam képet tenni,d eha már így elkezdték itt a csajok,hát én is feltettem :)
De Nóri ezekben a képszerekesztgetésekben verhetetlen!!!!!! :D :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Kép

Kellemes Húsvétot kívánunk! Popi és felmenői
jaimee1
 
 


Katlina: Azaz, ő a T. doki.

Csajok, fotókat tehetnétek még! Tündi, a tiédet pl. nagyítóval kell majdnem nézni. :)

Tündi:
Zsombinak drukk a fogacskákhoz! +++ A felsőkkel Réka is többet kínlódott. Jujj, szemednek jobbulást!
Nyitott sütő? Mindig azt mondják, hogy nem szabad rányitni az ajtót....bár ha nyitva van, azt már bajos ugyebár kinyitni...No ezt kipróbálom! A Tornyis sztori már a gyerekágyon volt, tudod, ott produkálni kell kakát x. napra. Lecserél Apa? Na, ő jár a legrosszabbul. :wink: :wink:

Hááála az égnek, én M. dokin kívül nem láttam más dokit közelről a szülés folyamán. Amikor már varrt össze, akkor jött oda E. doki (rdődi), rámkukkantani. :twisted: Biztos olyat még nem látott. :lol:

Nóri: Na ezen jót nevettem. :lol: Majd összeszorítom a fenekem.
Divatja van egyes helyeken, egyes dokiknál az amnios "rásegítésnek"....sose' értettem miért, szegény gyereknek odabenn nincs naptára. Persze a dokiknak megnyugtató, ha kinn van a gyerek, azzal már nem lehet baj. Mondjuk, T. dokinak híresen hatalmas keze van, lehet, hogy nem akart ő rásegíteni, csakhát azzal dolgozik, ami van neki.
jaimee1
 
 


Sziasztok!
Boldog húsvétot mindenkinek!

Judit, májustól megkezdem a szabikat kivenni, aztán valamikor június közepétől dolgozom, még nem számoltam ki pontosan. Köszi az infót a gyesről. Csinos vagy nagyon a képen!

Erika, ma már azt sem értem, mikor értem én rá egyáltalán annyit blogolni :roll: mostanában örülök, ha a postaládám sikerül lecsekkolni... mindjárt itt a nyelvvizsga a nyakamon.
Csajok, fotókat tehetnétek még!
ez rád is vonatkozik! :wink:

Tündi, Rita tegnap este bement a kórházba fájásokkal, de a baba közben meggondolta magát... viszont már nem is engedték haza. Most várakozunk :) (ezt én de utáltam annakidején :evil: )

Kép
pimelinda
 
 


Erika,remélem hamar áttörnek már azok az átkozott fogak.Apa azt mondta,hogy azért kell nyitva lennie a sütő ajtónak,mert gőzmentes sütőben kell sütni :D Ő a cukrász,én nem értek hozzá :P

Linda,akkor mennek a drukkok Ritának,reméljük hamarosan már babázhat,és nem kell napokig várakoznia bent!!!

Nóri,voltatok a Kossuth téren?Alkotott vmit Lilcsi?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Kellemes Húsvétot kívánunk mindenkinek!!
Kép
judit_79
 
 


Hali!!

Kezdek feltöltődni, tegnap is meg ma is aludtam 1/4-1/2 8-ig :D Olllyan jól esik már....

Igen Tündi, voltunk kint a téren, 5 után értünk haza :roll: Tartalmas napunk volt....
Rengeteg minden volt kint, majdnem, mint a régi idők terén. Voltak vetélkedők is, amit Lili nagy áhítattal nézett, de még ugye kicsi hozzá.
Alkotott is, igen :lol: Papír+tojáshéj+ragasztó
Kép Kép
Volt tojáspatkolás is
Kép
Meg bűvész
Kép
Nem sikerült kilesnem, hogy lebegtette az asztalt, pedig ott álltam mögötte 2m-re :oops: :lol:

Ja, meg a tér túlsó felén párnacsata is volt :shock: Anyám, tisztára, mint a nyári hózápor :lol: Szedegethettük a hajunkból a tollpihéket utána :lol:
Nem tudom, a sok kajás mit szólt hozá :P :lol:

És te szereztél anyafüvet? Jutott eszembe utána, hogy a Tescoban meg Herbária is van, nem csak gyógyszertár :wink:

Ki kéne találni, mi legyen a kaja.... :?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri,akkor tényleg tartalmas napotok volt! :) Jó kis programokat szerveztek akkor a Kossuth téren.Mi ma du vagyunk hivatalosak Zsombi keresztszüleihez bográcsolásra,de csak Lucával megyek nagy valószínűséggel,mert Zsombi nagyon nyűgike szegénykém :(

Bűvész:hm...tudnak ezek vmit :wink:

Párnacsata benne volt a híradóban is,hogy több nagyvárosban is rendzetek :wink:

Igen Hajni szerzett nekem teácskát :wink: :D Be is szaladtunk érte délután :D Ma már meg is ittam az adagomat :P

Ja,nagyon klassz lett Lilcsi alkotása...adtatok egy jó ötletet ezzel :) Lehet csinálok Lucussal egyet :D Ma délután valamikor,ha jut rá idő :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Ja, ez az a hashajtó tea :shock: ? Azt hittem tegnap, mikor ezügyben hívtál, hogy Zsombinak valami fontos....
Ez volt annyira életbevágó?....nekem biztosan nem lett volna ennyire sürgős, hogy másik városba szaladgáljak érte :lol:

Kajcsit kitaláltam...nem tudom, milyen lesz :roll:

Tojásokat is mindjárt festjük....aztán majd megesszük, mert az oviban nem szokás még/már a locsolkodás 8)

Tegnap meg mondtam Lilinek, hogy majd kimegyünk a Tisza partra is, és ma már számon lett kérve....úgyhogy még az mai feladat lesz, pedig szívesebben tespednék itthon :wink:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri,igen ez bizony a hashajtó tea :) hát így ünnepek alatt mégúgyis szükségem van rá :D

Mi fincsit főztél végülis?Tisza partra eljutottatok?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tisza partra nem mentünk...Lili fél5 után ébredt, későn aludt el :P :lol: megúsztam mára :wink:

Mit főztem? Nem tudom, de nagyon finom lett!! :lol: Nem tudom, milyen disznó húst kikloffoltam, sóztam, gyömbéreztem, tettem rá fini húsvéti kötözött sonka szeletet, rá almakockákat meg aszalt szilva kockákat, összegöngyöltem és megsütöttem fólia alatt, a sonka levével párolva.
Mellé rizs a sült hagymakarikákkal meg főtt répával(utóbbi is a sonka levében főtt)

Akartam kérdezni, hogy az a valaki, akinek állítólag nem válaszoltam meghívó ügyben, véletlenül nem ő is Tünde?
Mert mindenkinek küldök meghívót, aki kér, viszont még mindig itt van 2 el nem fogadott, amit pedig kiküldtem... :roll: :? És az egyik egy Tünde nevű...

Bográcsozás jó volt?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: