Új privát üzeneted érkezett!

szonce:a régi védőnőm a kartonunkat átküldte neki,hogy tudjon rólunk

Kép


Kép
lady23
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2010.05.13 14:12-kor.
szonce82
 
 


Charlott: mi is szeretnénk látni hatalmas pocit :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Szonce: neked mi bajod van???? :roll: :?:

KépKép
charlott
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 20:01-kor.
szonce82
 
 


Amióta terhes vagy bántóan írsz nekem leveleket, hsz-ket - akkor az egészet semmisnek vehetem????

köszi! :wink:

KépKép
charlott
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 20:02-kor.
szonce82
 
 


Tudod mit Szonce: nem jövök többet ide, látom zavarom a köreidet...
Legyetek jók!

Sziasztok! :lol:

KépKép
charlott
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 20:02-kor.
szonce82
 
 


-------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 20:02-kor.
szonce82
 
 


CSAJOK!!! NEM ÖSSZEVESZNI :wink:
Én nagyon szeretném ha mindketten maradnátok, sztem csak az idötöl van :lol: :wink: én tök carul vagyok, türelmetlen, meg minden :oops: jön a bihar :evil: :evil: :evil:
kicsinek mindig azt mondtam, h bihar a vihar helyett :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


bakker villanyt kellett kapcsolni olyan sötét van :evil: :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


naaa, ugye nem tüntetek el? :? :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 20:03-kor.
szonce82
 
 


Charlott: gyere léccciii :wink: Szonce bocsánatot kért ha bármivel megbántott. Tényleg ne tünj el, nincsen nagy baj :wink: Bizti csak félreértés lehetett :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Húúh zajlik itt az élet :shock:


babusok: Tamara jobban van már? van mg láza?
gombócka eltüntél.......Nelli baba?
Kusi hogy vagytok?
szonce pici legény?
charlott akkor a Buriknál fogsz szülni?

Kép


Kép
lady23
 
 


Jó reggelt!
koppkopp 1x kelt Tamma, vizecskével visszaaludt reggel majdnem 7ig szunya volt, picit meleg, de nincs lázakoppkopp
Gombocka szüleinél van Neliivel és nincs net, gondolom ha hazaértek jelentkezik :wink:
Lady: és Ti hogy vagytok? teljesen jol van már Csenge? (remélem :wink: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 20:04-kor.
szonce82
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 20:05-kor.
szonce82
 
 


Szonce: igen, szerintem is az lesz a legjobb mindenkinek, ha nem lesz folytatása ennek az egésznek. Én már hónapok óta gyötrődöm és nem alszom, amiatt mert úgy éreztem, engem csak kigúnyoltok és csak azért fontos, hogy valamit is írjak, hogy legyen min, magatok között csámcsogni. De én nem szeretnék ez a személy lenni. Így kilépek, lelépek.

És hidd el, én sokkal jobban sajnálom, hogy nem lettünk barátok, pedig olyan jól indult minden. Emlékszel, mi voltunk a két alapító tag a fórumon...és mi lett ebből.

Veszítettem, de már több volt a bánat, mint az öröm ....

Boldog, békés babavárást kívánok!

KépKép
charlott
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 20:06-kor.
szonce82
 
 


CHARLOTT, ITT MINDENKI VELED VAN ÉS NEM ELLENED :wink:
Soha senki nem mondott vagy írt Rólad rosszat, sztem Mindenki a tapasztalatait írta le, hogy segítsünk Neked :wink:
Én nem szeretném ha nem jönnél többet, Neked itt a helyed :wink:

na közben az összes kalács a földön van :lol: :lol: nem figyelek aztán tessék :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

charlott NE MENJ!
Tényleg mi mind csak a tapasztalatainkat írjuk/írtuk le,sőt mikor én írom sokszor,közben röhögök végig,hogy mit össze bénáztam a tökmaggal :D :D :D :D
Mivel sikerült a csajokat megismernem,biztosan állíthatom,hogy mindenki jó szándékból ír neked :wink: :wink:



szonce:elmúlt a hasmenés,most megint a nyúlbogyós korszakot éljük :D :D
Most már reggelire tápi helyett kakaót kap,és jobban laktatja,táplálja
Nekünk már 8 fogunk van

Babusok:te milyen lázcsillapítot használsz?

ti szoktátok kombináli?
mármint Pl. kúp+szirup?

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: régebben kup-germicid most panadol szirup és imádják meginni :lol: pont ma mondta alattunkikresanyuka h ha nagyon magas a láz akkor kup és szirup együtt mehet :wink: remélem nem kell kiprobálnunk :wink:
kakaot tápival adod vagy már adsz tejet?
én 2 éves korig nem merek tejet adni :oops: :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 20:06-kor.
szonce82
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 20:07-kor.
szonce82
 
 


babausok:tejjel adom neki
de mi tudjuk,hogy nem allergiás rá,mert lett neki csinálva ételallergia teszt :wink:
előszőr 0,5 tejjel adtuk,utána 1,5 tej tegnap óta 2,8 tejből kapja,kiskanál kakaóval és imádja :D :D

szonce:nekünk valami antibiotikumot írtak fel:Curam Duo 2X2,5ml
mellé normaflort adtunk,mert neki a vírus miatt ment a hasa,így erre az egészre kellett ezt kapnia

Csenge most sok kis nyúlbogyót csinál :D :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


hát igen ezek a tejek...ki tudja :?
én terhesen meg amig szoptattam Biotejet ittam, én imádom a tejet-kakaot :lol: talán ebben van tej is, aztán persze ki tudja, de csak lehet mátr hinni ezeknek az ellenörzésekenk, h nem véletlenül lesz vmi bio

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


NAA felhívott a védőnő :D :D
Jön látogatóba júniusban :D
Már alig várom a vencsellői lazulást 8) 8)

Már megint szakad az eső :evil: :evil:
Még szerencse,hogy levittem nemrég sétálni
Tegnap nem is voltunk lent

Kép


Kép
lady23
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 20:09-kor.
szonce82
 
 


Júniusban megyünk le,17.én lesz a sógornőm és a párom szülinapja
arra a hétre megyünk le :D
itt szakadt az eső,szerintem átaludtad :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


jelentem itt tényleg nem esett :lol: :lol: süt a napocska :lol: nem szeretem ezt az idöt egyik percben esik másikban meg süt a nap :? lemenni még nem merek, Tamma höemelkedéssel aludt el, maradunk fent :cry: és hétvégére is ilyen idöt mondanak, gáz :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


és már megint alig aludtak :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


utálom ezt az időt!!!!!
itt szakadt az eső,de már el állt,de még be van borulva
Csenge tegnap óta hisztizik :shock: ,lehet,hogy ettől a hülye időtől?

Kép


Kép
lady23
 
 


na Laurnak is höemelkedése van :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Lady: simán, mi is extra nyüszik vagyunk :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


haho, estére Laurcica is belázasodott :? ha végre kijönnek a most jövö fogacskák nagyon fogasbébikéim lesznek :lol:
ma extrkeveset ettek, remélem tényleg csak ettöl a fogmizériátol, eddig szinte észre sem vettük, h fogzanak, most meg :? mondjuk eddig egyszerre általában csak 1 jött :lol: megszenvednek a szemfogakkal :cry:
Lady: választottál már tortát?
Szonce: nem is irtam, bizti Ádám megszokja a rácsot, sajnos a konyha nagyon veszélyes, én ha be is engedném Öket a tüzhelytöl nagyon félnék, nekünk nagyon melegszik :? mostmár értem h miért rakják felülre aki teheti a sütöt :lol:
mikor felraktuk a rácsot, ment az üvöltés de kb, 1-2 nap alatt megszokták :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 20:10-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!

Csajok végül abban maradtunk apával,hogy veszünk egy kész csokitortát,és sütünk egy banán tortát
Párom nagyon fini tortalapot tud sütni,arra vanilía puding,banán karikák és zselatin
Nagyokat nem akarunk sütni,mivel bulit nem tartunk,mert meló,torna ezerrel :oops: :oops:
Majd júniusban lesz nagy buli :D :D

Húúh Ádám jól belehúzott :D :D

Remélem ha kijönnek a csajszikák fogai,ők is jobban lesznek :D

Csenge is tiszta nyűgi,de ő szerintem ettől a hülye időtől :evil:

Kép


Kép
lady23
 
 


sziasztok!
nem igazán értettem a csütörtöki beszélgetéseteket ezért inkább nem is írtam :oops:
Tegnap meg... Beni megfázhatott, szörcsög, köhög, prüszköl :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ma már kicsit jobban van, elég jó a kedve, bár reggel apázott, biztos az is sokat számít :D :D :D :D :D :D


szonce: piacon a ruhás rész és a csarnok közötti átjárónál lehet igazi tejet kapni! csak jól forrald fel :D

babusok: én úgy tudom, hogy 4 óránként kell váltani a lázcsillapítót kúpot- szirupot. hú ezt jó értelmesen leírtam :D

Hogy vannak babák?
Képzeljétek, 3 hét múlva lesz Beni fél :!: :!: :!: éves! nagyon hihetetlen, elszaladt az idő :?
és 3 hét múlva lesz az első házassági évfordulónk is :D nagy bulit fogok csinálni, áthívom a násznépet :D :D :D :D hátha Beninek pár ajándékot begyűjtünk :P :P :P :P :P :D :D :D :D :D

KépKép
kusi
 
 


ez jó hosszúra sikerült, bocsi :oops:
még el akartam dicsekedni, hogy ma ebédre bevágott fél üveg szilvát :D :D :D :D :D

jó hétvégét :D :D :D :D

KépKép
kusi
 
 


haho, rémes éjszakánk volt, Laurci nagyon lázas volt a panadol meg nem vitte le teljesen, rajtam aludt és sokat sirt :cry: :cry: hajnalban kapott kupot is, felhivtam az ügyeletet, azt mondták 39 felett van nagyobb baj, és a nurofent mondták, na az hatott is képzeljétek azota koppkopp okés
csak alig esznek, ma üveges volt nem volt eröm fözni na a 2 x 190g-osbol jo ha a felét megették 2en :? kicsit késöbb még megkináltam Öket, de még igy is maradt :cry: reggel tápit megitták meg délelött pogiztak...hát nem tul sok, aggodok, h mi lesz ha nem akarják elfogadni a fött kaját :?
Laurának 10 foga van teljesen kint, Taminak 9 és ugy látom h jön minimum 2 szemfog és 2 rágofog felül, Taminak alul is még 1 rágo, de nem lepödnék meg ha kibujna mind a 4 szemfog
na bocsánat a sokrolunk dumához :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


remélem Nektek jobban telik hétvége :wink: de ahogy olvasom igen :wink:
Szonce: hu ebéd Apával meg Ádámmal jol hangzik :wink:
Lady: bizti ügyik lesztek tortával, nyamin hangzik :wink:
Kusi: na belejöttük a kajcsiba hipihopi :wink: szilva segitett kaksigondon legalább?
remélem ennyiben marad ez a lázazás és nem lesz taknyolás, mert jövö héten itthon van Apa, megyünk ortopédiára, szemészetre meg fagyasztásra és szeretnék bemenni végre a sulimba mert multkor nem tudtunk :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 20:10-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok lánykák.... :? :? :? :? :? :? :? :? :?
hát ahogy visszaolvastam az 1 hét történéseit, néhol fennakadt a szemem...
Szonce: visszaolvastam, hogy mit "írhattál", és én nem találtam olyat ami bántó lenne. sajnos nem tudom, hogy mi lehetett a gond... :? :? :? :? :?
Charlott talán kicsit érzékeny most így az utolsó hetekben, először azt hittem, de ahogy olvastam, ott meg azt írta, hogy kezdetektől fogva érezte azt, hogy kilóg. De hát nem lóg ki!!!!!!!!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 20:11-kor.
szonce82
 
 


sziasztok!

nálunk is folyton húzogat a nelli, de néha kiteszem az ablakba, hogy megnézze, hogy mekkora kinn a szél... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

hát furcsa volt otthon egy hétig apa nélkül...
persze fogtam ki rossz időt is, de nem volt olyan vészes mint most itt.

kérdés: ti már próbálkoztok a bilizéssel? nem tudom, de én azt annyira nem akarom erőltetni a nellinél.. :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


haho, idö :evil: :evil: :evil: :evil: borzaszto :evil: :evil:
Csajok szunyálnak, majd jön dokinéni, kivi vgayok mit mond...
éjjel Tamma köhögött, közben öklendezett meg sírt, nagyon rossz volt :cry: :cry: lehet így már meg is vannak fázva :? ma kaptak harisnyát is itthonra, annyira hideg van, meg picit fütöttünk a kicsifuvokával :lol:
Szonce: Apa van vagy elutazott? vagy az nem most van? :oops: nem emlékszem mikorra mondtad
Gombocka: bili-hát mi még nem probáltuk, de én még várok picit, lehet nyáron beprobálkozunk, de 2 éves korra mondják, h sikere is van...én nem eröltetem :lol: még nincs is bilink :oops: akartam már venni h majd legyen de vagy sima mezeit láttam vgay nagyon csiricsárét :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok: használhat azért valamit a normaflore??

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 20:11-kor.
szonce82
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?