Új privát üzeneted érkezett!

Beus, igen jó lenne tudni mi van velük! kár, hogy senkinek nincs meg a száma. :cry:
a konyhát a kikában csináltattuk.
jobbulást Marcinak!!

Hettie, várjuk a híreket. remélem csak jók! :D
snooopy
 
 


Orsi!

Nagyon tutkó lesz a lakásotok! :lol: :lol: :lol: :lol:
A szobába az festés vagy tapéta???? Nagyon profi! :lol:
Mutattam apósomnak is,Ő festő és azt mondta az csak tapéta lehet! Nos? :lol: :wink:

Beus!
Jobbulást a pici fiadnak! :lol: :lol: :lol: :lol:

Orsi,már csak te maradtál aki terhes! (Picurkát nem számolom,szerintem Ő már megszült! :roll: )
Szóval csak azt akartam mondani,nagyon vigyázz magatokra! :roll: :roll: Szörnyű ami már lassan mindennap a híradóban van,hogy meghalt egy kismama vagy egy magzat!
Ne menj olyan helyre ahol sok ember van!!!! :shock: :shock:

Mi jól vagyunk.Megyünk nemsokára sógornőmékhez.Hívtak házhoz egy Mikulást!Bár szerintem Martin most még nem fogja értékelni! :roll: :shock: Majd jövőre! De legalább képet csinálok Róluk! :lol: :lol: :lol:

Képzeljétek vettünk a Tesz-Veszen egy szobahintát,meg egy rucicsomagot,meg egy Lonsdale zippzára kisfelsőt meg egy mászóhengert és mindezt 8 ezer ft-ért! :lol: :lol: :lol:
Belinkelem ide őket:

http://www.teszvesz.hu/item841495445_al ... szeru.html

http://www.teszvesz.hu/item838717285_fi ... arkas.html

http://www.teszvesz.hu/item830514092_lo ... posra.html

http://www.teszvesz.hu/item834515804_si ... znalt.html

Kellemes hétvégét mindenkinek!Gyerkőcöknek sok ajándékot és csokit a csizmába!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Szaisztok!

Na itt vagyok.

Úgy volt hétfőn megyek Pestre, de manó belázasodott vasárnap. Ugyhogy még hétfőn nem mentem, elmentünk az orvoshoz ott írt fel neki szemcseppet meg c vitamin, meg valami krémet a fogára mert szerintem az is közrejátszott. Kedd reggel mentem csak, de nagyon rossz volt itthagyni manót igy betegen, de mostmár jól van. Én is elkaptam tőle ugyhogy szerdán, 12 órát lázasan ültem végig, meg persze mivel előző este dorbézoltunk igy még a fejem is fájt.... szóval húzós volt. De most már én is jól vagyok. Megvolt a sokadik vizsga is csütörtökön, de ez már lazábban ment. Nagyon jó kis csapat jött össze , remélem még lesznek ilyen oktatások, de már csak jövőre. Lenne a jövő héten is, de azt megoldották hogy itt legyen.

Sziszi

Jó Mikulásozást nektek, majd tegyél képeket.

Beus

Köszi. Még az ügynökségről nem szóltak, de majd rájuk telefonálok, mert mondta a nő hogy előfordulhat, ilyenkor rájuk kell szólni.
Jobbulást Marcinak!

Orsi

Már csak 8 nap. :)

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 

 
 

Sziasztok,

Hettie, örülök, hogy összességében jó volt a "kiruccanás". és már jól vagytok?? és vizsgák sikerültek? vagy csak nem látok a szememtől, írtad?

Sziszi, igen asszem már csak én maradtam. :) vigyázok nagyon, nem is nagyon járok sehova...max ctg-re. a kórházban is zárlat van, nem jöhetnek látogatók, még beengedik az apukákat a szülőszobára de ki tudja meddig. remélem Szabi velem lehet. úgy félek, hogy nem. :cry:

apósodnak van igaza, tapéta van a nappaliban. :lol:
ez meg a két háló. :)...itt van festék meg tapéta is.
Kép Kép Kép Kép Kép Kép
snooopy
 
 


Sziasztok Mindenki!

Nemsokára díszítjük a fát, meggyújtjuk a gyertyákat és örömmel figyeljük majd, amint a gyerekek mohón bontogatják az ajándékokat.

Addig viszont még van pár hét! Nyitottam egy topikot, gyertek, ötleteljünk, készüljünk a Karácsonyra együtt! Mert biztos, hogy mindenkinek van legalább egy olyan remek ötlete, ami másoknak nem jutott eszébe.

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... t=&start=0

Üdv, és mindenkinek jó ráhangolódást, készülődést:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Orsi!

A Te számod megvan valakinek?Tudsz majd írni sms-t , ha megszületett a pici?
Jók lesznek a szobák! A két fiú majd egy szobában alszik? (Későbbre gondoltam.)

Ki mit vesz Karácsonyra a gyerkőc/gyerkőcöknek? Nekem semmi ötletem nincs.
SEGÍTSETEK!

Beus!

Marcinak jobbulást!

Hetti!

Nektek is!

Sziszi!

Jók a cuccok, de áruld már el hogy vettétek meg azokat amikre nem licitáltatok? Megegyeztetek az eladóval?

Többiek?

KépKép
Kép
cinix
 
 


Ciniy, ha az aláírásomban rákattintasz a blogomra (Gyerekszobára), találsz ötleteket...

Dia

Ui.: és bocs, hogy már megint idepofátlankodtam.:)

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Cini, nincs meg senki száma, de ha vlki elküldi akkor meglesz. :lol: és persze írni fogok.

na az ajándékokkal én is gondban avgyok. mivel kolos imádja a mentőt, meg a tűzoltóautót kap egyet egyet ami hangot is ad. de gondolom Emmát ez nem érdekelné. :)
szereti a könyveket?
nagyitól kap egy kisházat, olyan mint a sátor...mostanában szereti a kuckókat.
snooopy
 
 


Cini!
Igen,megegyeztünk az eladóval!De közben kiderült,hogy szegről-végről ismerősök Tominak! :lol: :lol: Kicsi a világ! :) :wink:

Orsi!
Nagyon szép lesz az egész lakásotok! :lol: Ez családi ház? :)

Hettie!
Artinak jobbulást! :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Köszönjük, már jobban vagyunk! :)
Harcolunk minden nap, minden orrszívásnál. Egyedül már nem is tudom megcsinálni. Le kell fogni Marcit és gyorsan kiszívni, mert különben tekeredik össze-vissza. Teljesen beleizzadunk...

Karácsonyra WOW-os kocsit kap Marci, szülinapjára meg egy traktort utánfutóval és állatokkal. Anyuéktól nem tudom mit. Neki is van 2 indián sátra összekötő alagúttal, de a sátrak nem férnek a lakásban. Az alagútban viszont nagyon szeret lenni. :)

Kisbabásoknak: a Skálában vannak édes rugdalózók 50 %-os engedménnyel. Kár, hogy nekem nem kell, tuti vettem volna. Meg vannak felsők is. Marcinak vettem pólót meg nyári együttest. Jó előre... :D

Cini! Van már Emmának gyurmája? Szerintem tetszene neki. Vannak tök jó kinyomósak a Delfinben. Marcinak még nem veszek, mert inkább megkóstolta, gyúrás helyett. :S

Orsi! Látom nagy kedvenc a zöld szín! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Csajok sms-t kaptam Orsitól!

"Ma reggel 9-kor megszületett Szipszer Noel Zsombor, 3800 gramm és 58 cm! Jól vagyunk,csak fáradtan!"

GRATULÁLOK ITT IS!!!!!!!! SOK EGÉSZSÉGET ÉS TEJCSIT NEKTEK!!!!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Nagy gratula Orsiéknak!!!
Sok boldogságot és jó egészséget kívánok! :)

Sziszi! Téged meg Isten éltessen még jó sokáig! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Orsi!

Gratulálok én is!

Sziszi!

Boldog születésnapot neked!

Beus!

Emma is beteg lett( az idén másodjára), én is harcolok az orrszívással, de én inkább rábeszélem, hogy engedje meg.
Nehezen, de megengedi. Semmit nem aludtunk az éjjel, kivagyok.
Remélem ma már jobb lesz neki.

KépKép
Kép
cinix
 
 


Beus,Cini!
Köszönöm szépen a szülinapi köszöntéseket! :lol: :lol: :lol:

Emmának jobbulást!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Hetti!

Boldog születésnapot kívánunk neked, Emmával!

Isten éltessen sokáig (a füled azért ne érjen a bokádig :-))

KépKép
Kép
cinix
 
 


HETTIE!
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK NÉKED!!!!!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Hetti! Boldog szülinapot! :)

Cini! Emmának jobbulást! Én hiába kérném Marcit, még jobban tiltakozna. Amúgy amint meglátja a szívót, kezdődik a hiszti, de mikor már szívom neki, alig tiltakozik. Szóval tényleg csak hiszit. :)
Mi szerencsére alszunk rendesen. Vettem orrcseppet és éjszakára tök jól tisztán tartja az orrát. Meg vettem Nózit is, de azt csak óvatosan szagolgatja...kupakon keresztül. :D

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok,

Hettie,
nagyon sok boldog születésnapot kívánok!

Orsi,
szívből gratulálunk a kicsi Noel Zsomborhoz! Jó egészséget, sok tejcit kívánok!

Nem tudtam jönni, beteg voltam. Szombat éjszakára begyulladt a jobb cicim, magas láz, gyenge és fáradt voltam és mivel le volt gyengülve az immunrendszerem, egyéb dolgok is kijöttek. Le voltam merülve, ki voltam fáradva... már jól vagyok, csak többet kellene pihenni...

Puszi Mindenkinek!
Anett

peppisimo
 
 


Köszi mindenkinek a köszöntést!

Orsi
Gratulálok! SOk boldogságot!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

December 7.-én reggel 9.12-kor megszületett a kislányom, 2800 gr és 57 cm. Ma jöttünk haza a kórházból és nagyon jól vagyunk. Kicsit nehéz volt lábra állni a császár után de mostanra már egész jól vagyunk. A baba szépen tud enni még igy hasadékkal is. Sajnos mégis kétoldali a hasadék de csak az egyik oldal teljes a másik csak részleges, sajnos van szájpad hasadék is de ez is csak egyik oldalon teljes. Kicsit körülményes az etetés de majd ez is menni fog.

Kép

Kép
picurka2
 
 


Picurka! Gratulálok a kislányhoz!
Sok boldogságot és jó egészséget kívánok!
Örülök, hogy jól vagytok és ügyes a baba. Izgultunk ám értetek! :oops:
Ha lesz időd tegyél fel képet is légyszi! :)

Kép
Kép
beus.
 
 



Picurka, gratulálok a kislányodhoz. és remélem minden rendben lesz vele!!!!

jaj lányok ez a Noel állandóan a cicin lóg, egy percre alig tudom lerakni. iszonyat nehéz. :cry: ha nincs a szájában a cici ordít. nem sokat alszom mostanában.
nem tudom mikor fogk tudni jönni, de ha lesz időm benézek.
snooopy
 
 


Orsi és Picurka!

Gratulálok mindkettőtöknek,sok örömöt,boldogságot és kitartást kívánok!

Mona

l]
mona35
 
 


snooopy
 
 


Picurka!

Sok boldogságot, gratulálok nektek!

Orsi!

Nagyon szépek vagytok együtt! Kolos is ilyen cicis volt?? Őt meddig szoptattad?

A többiek hol vannak??

KépKép
Kép
cinix
 
 


Cini, köszi! :)
nem, Kolos eszik-alszik baba volt. egy tündér, észre sem lehetett venni, hogy van. Noel már keményebb dió, de remélem idővel könnyebb lesz, különben nem fogom én ezt bírni, lemondok. :D :oops:
snooopy
 
 


[size=18][size=18][color=red]Picurka!

GRATULÁLOK A KISLÁNYODHOZ!!!!!!! SOK TEJCSIT KITARTÁST ÉS EGÉSZSÉGET NEKTEK!
[/size][/color][/size]

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Ez a hüle Babanet teljesen nem azt csinálja,amit akarok írni!!!!! (Lásd felsőbb hsz-emet!) Miért kellett megváltoztatniuk az egészet????? Elégl sz@r lett!!!!!

Hoztam képeket: :lol:

Kép

Kép Nagyon vagesz vagyok :-)))

Kép Hejj,de jó kedvem van :-)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszi, már láttam iwiw-en is. :)
látom cumiztok, mióta?? mert nálunk is ez lenne a megváltás, de ő mindig kilöki a szájából? mikor tanulnak meg szopizni? a lelkem mélyén meg kétségeim vannak a cumit illetően, mert azt olvastam,hogy az első 6 hétben nem jó adni megváltozik a szopizásuk tőle...de nem lóghat 24 órából 22-őt a mellemen. :oops: :cry:

én is hoztam képeket:
csak egy kis összehasonlítás, majdnem ugyan az a póz
Noel
Kép
Kolos
Kép
snooopy
 
 


Orsi!
Noel egy édes kispasi! :lol: :lol:
Mi még a kórházban elkezdtünk cumizni.Azt hiszem 3 vagy 4 napos volt.Sokat ordított,nem tudtam megnyugtatni.AZ egyik nővérke mondta,hogy nyugodtan adjam oda neki a cumit,örökké úgyse fog cumizni! :roll: Hát akkor nekem egy megváltás volt,hogy cumizott! :lol: :lol: :wink: Addig éjjelente alig aludtam,mert csak az ülemben maradt meg! :roll:
Cicizésről nem tudok mit írni Neked,mert Martin egyáltalán nem cicizett! :shock: Egyszerűen ordított,ha odaerőszakoltam a mellemhez.Vagy max szopizott kettőt-hármat,aztán abbahagyta.
Úgyhogy már itthon nem erőltettem! :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


köszi Sziszi. nem is tudtam, hogy Martin elutasította a cicit. de fura. mondjuk hallottam már ilyenről, de akkor is fura. sajnálom, hogy így alakult, de ez a képeken mit sem látszik, olyan édes, kiegyensúlyozott babának néz ki.
és "jó"? (idézőjel azért mert nincs rossz baba max problémásabb. ) :lol: alvásotok?

cumira visszatérve, és hogy szokta meg? nem esik ki a szájából? nekem védőnő, meg doki is mondta, hogy nyugodtam adjam ha őt ez megnyugtatja. de én félek tőle. tudom logopédusok inkább cumit adnának mint a saját ujját, de én örülök, h Kolos megtalálta. így mindig kéznél van és nem esik ki. :wink:
snooopy
 
 


Orsi!

Emma is ilyen cicifüggő volt, mint Noel. Mi is próbáltuk a cumit, de nem fogadta el, pedig vettünk vagy 7 félét.
Nálunk bonyolult volt, mert lusta volt, és soha nem ette meg az adagját.
Volt olyan is, hogy 50 percig szoptattam. Ma már tudom, hogy rossz volt, de senki nem mondta, hogy nem jó így. Fel is sebesedett a mellem, sőt hiányzott már a végén mindkettőből egy-egy darab, így vége lett a szoptatós pályafutásomnak....

Szóval ha nagyon sokat van a melleden nem jó, mert felázik a mellbimbód!

Most gondolod magadban, jó jó, de mit csináljak ha állandóan kéri???

Na erre nem tudom a választ. Én mindig odaadtam neki, de ez lett a vége.
Talán, ha megpróbálod váltogatni, egyszer az egyikből, aztán a másikból... de gondolom valahogy így csinálod.

KépKép
Kép
cinix
 
 


Ja!

Az lemaradt, hogy Martin, Noel, és Kolos is gyönyörűséges!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Orsi,Cinix!
Köszi a bókokat!Átadtam Martinnak! :lol: :lol: :lol: :lol: El is pirult! :oops: :oops: :oops: :lol: :wink: :wink:

Orsi!
Ha este 9 körül kajcsi van,utána éjjel 1 körül kelt és reggel 5-6 körül! :lol: Úgyhogy okom nem lehet panaszra! :lol: :wink:
De tegnap például délután fél 6-kor evett.Utána az esti evést átaludta és éjjel 11-kor kelt fel.Utána meg éjjel 4-kor.
Nem tudom más,hogy bírja beállítani azt,hogy mindennap ugyanakkor egyen.AHogy esik,úgy puffan! :lol:
Nappal tartja a 3 órát,de éjjel bírja az 5-6 órát is! :wink: :) :)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Nagyon édesek ezek a gyerkőcök! :)

Orsi! Noel szőke? Vagy csak én látom rosszul? :D

Sziszi! Marci is cumizott már a kórházban is. És én is azt vallom, hogy inkább cumi, mint az ujja. A húgomat alig tudtuk leszoktatni róla, az ujja meg...nem is mondom...

Nálunk: Marcinak már nem folyik az orra. Azt hiszem nagyon utált az orrszívó miatt. :(
Képzeljétek teljesen egyedül eszik. Eddig csak pár kanállal evett egyedül, aztán nekem kellett befejezni. Most meg már el sem lehet tőle venni. Persze a kajafelfogós előkében eszik. :lol:

Ha van időtök megírhatnátok nekem, hogy karácsonyra mit főztök. Ötletek vannak, de azért kíváncsi vagyok. Hal tuti nem lesz...
A mézeskalács tésztája már a hűtőben pihen, holnap sütöm. :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Akartam én is felrakni képet a kishercegnőröl de tul nagy a felbontása, én meg nem tudom hogy kell megcsinálni hogy jó legyen.

A lánykám szopizni nem tud, és sajnos tejem sincs. Nagyon minimális volt de már az sincs, a doki azt mondta hogy már nem is biztos hogy lesz. Szerinte még mindig dolgozik az ideg bennem. Pedig iszom a teát és szedek homeopátiás bogyót is hátha segit, de ugy látom sikertelenül. Még jó hogy az anyatejgyűjtőböl kaphatunk, mert igy nem kell csak tápszert kapnia.
Mi még a kórházban elkezdtük használni a cumit.

Mellesleg kellemesen csalódtam a kórházban. Igaz hogy én többet tudtam a dolgokról mint ők de nagyon segitőkész volt mindenki. Mi teljesen külön szobában voltunk a babával, ezt én kértem, és nagyon jó volt így. Egyedül az volt zavaró hogy akik hallották az osztályon kismamák hogy mi meg hogy folyamatosan nézegették volna mintha kirakati majom lenne. Ezen egy kicsit kivoltam akadva de a nővérek ebben is segitettek és a dokik is maximálisan oda figyeltek ránk.

Orsi!
Gyönyörű a fiad! Tényleg olyan mint a tesója! :)

Kép

Kép
picurka2
 
 


Sziasztok,

Orsi, gyönyörű kispasi Noel!
Sziszkó, Martin is egy csoda édes kispasi!

Bence nem akar cumizni, védőnő szerint próbáljak meg másik cumit. Avent-es van. Szerinte Nuk-ot próbáljunk ki.Mert, hogy ő is állandóan cicin lenne és néha készen van a cicim. Éjszaka ügyesen bírja a 4 órát is, de napközben nem igazán.
Pepe cumizott, de aztán magától leszokott róla 13 hónaposan.
Szerintem is inkább cumi, mint a keze.
Mennem kell.

peppisimo
 
 


Anett, nekünk is aventes Noel sem szereti. a Nuk a kedvence. szerintem próbáld ki.
de jó hogy nálatok már beállt éjszaka 4 órára. én csak álmodom erről.

Beus, igen kicsit szőkés. fura, nem gondoltam volna, hogy lesz egy kék szemű szőke gyerekem. :) mivel nálunk már generációk óta az anya ág öröklődik: barna szem és haj. úgy látszik férjem génjei győztek. :lol:
snooopy
 
 


Beus!

Akkor én leírom a karácsonyi menüt:

Tejszínes vargánya gombaleves sajtos pirítóssal.
Töltött afrikai harcsafilé (még nem tudom milyen körettel).
Barna-fehér tiramisu.

Karácsony 3. napján főzök, szenteste anyósom főz, Wellington pulykát gomba mártással. Nyam-nyam az nagyon finom.

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!

Megint változások vannak, de remélem most már ez marad. Most úgy néz ki hogy Pesten fogok dolgozni az Aréna plázában egy körmösnél, mert az egyik csoporttársam szólt hogy van hely. Ugyhogy heti 4 nap 11 óra napi munka, este fél11 re fogok hazaérni, de majd megoldjuk.
A biztosításból elegem van, még én könyörögjek másnak hogy neki jó legyen....még én adtam volna pénzt, stb..nem én vettem volna el pénzt a nyugdíjjárulékot fizetni kell ha tetszik ha nem...
Ugyhogy kedden kezdek is ugy néz ki.

Szenteste nálunk szokott lenni, jön apum, tesóm, meg anyós, após, ha nem dolgozik éppen. Én csinálok mindnet, kivéve a halászlevet anyós csinálja. Aztán a többi nap mi megyünk a rokonokhoz.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!
Gratulálok minden babásnak!!!
Mi sem tudunk cumizni,hogy ez most baj,vagy nem,azt nem tudom,nekünk is ott van az ökle,de nem mondanám,hogy hú,de mennyit beveszi....

Picurka....akkor lehet,hogy pont az én tejemet kapod??!!!
Azt mondta a tejadós ,hogy 4,5 litert kapnak,és 20 gyereket etetnek belőle,és ebből 5-6 dl-t én adok....Neked mennyit adnak???Én ha megyek,és 10 körül viszem a tejet,látom az adagokat,valaki 200 ml-t,van aki 300 ml-t kap...

De szép fiaitok vannak!!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda!
Nincs kizárva! :D Mi általában 250-300ml-t kapunk és nagyon szereti a drágám! Ezt egészítem ki tápszerrel mert egy evésre általában 70-et eszik, folyamatosan enne! :)

Az idei karácsonyt még nem tudom hogy fogjuk tölteni, mert én még nem szívesen viszem sehová a picurt! Majd kialakul!

Kép

Kép
picurka2
 
 


sziasztok,

tud vlki segíteni?
nem találom a papírt ahova felírtam a gyöngyösi rendelő számát, vlki meg tudná adni?? jelentkeznem kell a védőnéninél, mert úgy néz ki hamarosan leköltözünk. :)))
snooopy
 
 


Orsi!

A védőnő számát tudom megadni.Ez ott központi szám.A Te védőnődet külön kell kérned: 06-37/313-821.

LÁNYOK,HA MÁR NEM JÖNNÉK!
MINDENKINEK NAGYON BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK!!!!

SZISZKÓ & MARTIN
Kép

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Köszi Sziszi, szerintem már szabin vannak mert nem vették fel. mind1 majd januárban próbálkozom.
snooopy
 
 


Sziasztok,

Békés, boldog karácsonyi ünnepeket kívánunk mi is Mindenkinek!

Orsi,
azt hiszem Beus azt mondta, hogy neked is a Sőreginé Tanka Ágnes a védőnőd.
Nekünk is. A száma: 06-30-21-44-759
Nagyon aranyos, rendes!

peppisimo
 
 


Sziasztok!

Anett! Boldog szülinapot Pepének! :)

Kép

Boldog Karácsonyt Mindenkinek! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT PEPE!!!



ÁLDOTT BÉKÉS KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!!!
snooopy
 
 


Boldog születésnapot Pepe!


Kellemes Karácsonyt és Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!

Kép

Kép
picurka2
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: