Új privát üzeneted érkezett!

Judit!
Olyan sokat gondoltam ma rátok,hát megérte elmenni-doki kérdés bennem is megfogalmazódott!
Képet várjuk!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Íme kicsi lányunk, ( feje mellett kinyújtva a lába, pont mint a múltkor) tiszta Marci egyébként :)
Kép Kép

Doki váltásra egyelőre nem gondoltam... Így 6 héttel a szülés előtt talán késő is lenne. Amúgy én E. dokiban pont azt kedveltem eddig, hogy precíz és lelkiismeretes, de úgy látszik olykor átesik a ló túloldalára.
Meglátom, mi lesz legközelebb, de ha normális lesz, akkor maradok nála, Marcinál a műtétnél jól végezte a dolgát, és nekem az is szempont.
judit_79
 
 


Judit: Édi!!!! :lol: :lol:
Hát amaz meg a te döntésed.....én sose néznék vissza. :lol: :lol:
jaimee1
 
 

 
 

nagyon szupi a kép!!!!!!!

örülök hogy minden rendben van!
puszi

Kép
kbernadett
 
 


Judit,nagyon szép baba Milla :) Szépen ki van kerekedve :)

doki váltás,ez természetesen a te döntésed :wink: -bennem csak felemrült a kérdés :) De ha mész legközelebb,majd mindenképpen írd meg,hogy hogyan reagált arra hogy elmentetek pestre,és hogy ott mit mondtak!!
Mert sztem ez alap lenne egy orvosnál,hogy tudja,hogy hogyan kell mérni egy faros babát :roll: És ,hogy erre nem jött rá magától :shock:

Kriszti,hogy van Dávid?Kellett még neki kúp?Ildikót elérted végülis valahogy?

Olyan szép idő van :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Judit, hallottad a nagy sóhajokat :lol: ? Ezek mi voltunk, mindenki megkönnyebbült. :lol:

Dokit én sem váltanék most, de még csak azt sem mondanám meg E-nek, hogy máshol is voltatok. Majd műtét után...beszólás meg hozzáállás végett :?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


...

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri! Hát még mi hogy megkönnyebbültünk. :)
Én most úgy gondolom, hogy nagyon diplomatikusan, de meg fogom mutatni neki ezt a leletet. De majd meglátom :) Csütörtökön megyek.

Az összehasonlítás végett, ilyen volt Marci 1 naposan:
Kép
judit_79
 
 


Judit,tényleg hasonlítanak! :)

Nóri,találtál már festőt?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Judit, én (jelzem ÉÉÉÉN) nem tudok diplomatikus lenni, ilyen eset után meg pláne nem tudnék. Belőlem ez a gén kimaradt :P :lol:

Tündi, igen, jön 2 Rákóczis srác szerdán :) Barátságosabb árért :wink: Az ablakokat is lefestetem velük apám szobájában :wink: Az anyagokat is ők veszik meg, meg csinálnak olyat is, amit a többi nem. Gondolok itt parkettaszegő felvétele, csőfestés, redőny le-felszerelés és segítenek pakolni is.

Most jöttünk anyumtól, hát iszonyat jó idő van 8)
Betértünk az OBIba is, függönyt is vettem. Szebb lesz apám szobája, mint a miénk :wink: :roll:

Lili meg most aludt el, a boltban már tiszta zizi volt :evil:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára elin 2010.03.22 07:10-kor.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri,de jó,hogy találtál mester embereket,és hogy ilyen segítőkészek,hurrrááá :)
Apukádnak biztosan tetszeni fog a szoba ha hazamegy.Hogy van egyébként?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Judit: Nagyon szép baba Milla és tényleg óriási a hasonlóság. Örülök, hogy minden rendben van. :)

Tündi: Még vasárnap egsznap lázas volt Dávid. Ma reggel már csak hőemelkedése volt. Mire hazaértem tőled akkor egyszerre áltunk meg a kapuba. Hörgő hurut gyuladása van szegénykémnek nagyon csúnyán köhög meg ahogy veszi a levegőt akkor is lehet hallani ahogy hörög.

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Kriszti!
Jobbulást Dávidnak!!!!!!


Nóri!
Pakolsz????Mesterek már ott vannak????


Judit!
Tényleg hatalmas a hasonlóság!!!


Rólunk:
Robikának széklet gondjai vannak,vagyis hasmenés után a hasfogó megfogta a hasát nagyon kakált és fájt neki azóta visszatartja amíg tudja,így félnapos szenvedéssel és Laveolaccal kakálunk.Doki szerint nagyon sok gyerek van így és amíg az agyban nem változik az élmény így is marad.Ma reggel meg kötőhártyája lett.Amit télen kihagytunk azt most mind bepótoljuk betegség terén sajnos.

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina, igen, pakolok, bár mára már csak a radiátor, ablakok gőzborotválása maradt, a koszosabbik felén túl vagyok szerencsére :)
Srácok holnap jönnek.

Szegény Robi... :cry: Lili is nehezen kakál (oviban kevesebbet iszik, nincs mindig tea meg gyümilé), sokszor nekem is ott kell térdelnem előtte és segítenem kell nyomni. Olyankor nyögök én is, ebből áll :wink:
Kötőhártya gyuszit meg hozza a tavaszi szél :? :roll:

Tündi, köszi, apum jól van, ahhoz képest....

Kriszti, Dávidnak is jobbulást!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Katlina! Szegény Robika. Marci unokatesójánál ugyanez a macera ment a kakilással. Sajnos tényleg sokáig megmarad bennük az élmény. JObbulást neki!
Ha csütörtökön jössz nst-re, akkor lehet, hogy megint összefutunk, én reggel 8 körül megyek majd.

Marci már nagyon várja a kistesót, minden nap jön és megkérdezi, hogy hol van (éppen a pocakomon belül) és oda ad neki puszit.
Mondta, hogy majd ő felveszi, ha sír, és majd tolja a babakocsit, meg eteti. Mondtam, hogy én fogom etetni, arra azt válaszolta, hogy akkor ő majd itatja. :)
judit_79
 
 


Kriszti,ma már jobban vagytok?

Katlina,ez a kaki gond borzasztó...nálunk én vok ilyen szenvedős...Luca is az volt,mostanság szerencsére nem,de én...most anyalevél teát iszok,de ez aztán "gázos" :roll:

Nóri,jó munkát,de biztosan szépek lesztek,majd mutizz képet,hogy milyen munkát végeztek a fiúcskák! :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Nóri,szupi időt fogtál ki a festésre! :D Hogy haladnak?Rendesek a fiúk?Dolgoznak szorgalmasan? :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Igen, dolgoznak, eddig a falat kaparták meg az ablakokról égették a festéket.
A falon a vakolat egy helyen kb. 1,5 m2-en úgy ripsz-ropsz leomlott...ott még lett egy kis meló :oops: :roll:
Úgy néz ki, szombaton ők is esznek a tortából 8)

Jövő7re meg 3 fokokat mondanak???? :shock: :evil:

Ma varrtam meg a függönyt a konyhába, majd holnap nagytakarítom.... :x Ma szaladgálós napom volt...

Lilinek letöltöttem 12db Barbi mesét :x

Pénteken meg ő is itthon lesz, majd szórakoztatja a fiúkat :P Már ma is azt akarta, hogy oviból visszajön velem a srácokhoz :roll: :lol:

Judit, majd írd meg, mit beszéltél a dokival :!:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri: Apukád elköltözött a felújítás idejére? Vagy...nem értem.
Akkor jó nagy felújításba csaptatok. Lehet látni már mikor végeznek? Még a héten?

Kriszti: Dávidnak jobbulást!

Judit: SZámolj majd be, mi volt holnap...hogy ilyen jól fogalmazzak. :-)

Felénk nincs semmi...illetve újrakezdtem a bilire szoktatást kb. egy hete, mert Réka feszt leszedi magáról a pelenkát, hogy "nem jóóó, pipis..." És folyton nyüszít, hogy kényelmetlen, pici....Na mondom, akkor hajrá bili! A pisi teljesen oké, és már kétszer kakált a bilibe is.

Én majd hétfőn megyek M. dokihoz, kíváncsi leszek a méretekre. Ha összeadom, amit a Genesisben 4D-n mértek plusz amit a kórházban, akkor lassított a kicsike.
jaimee1
 
 


Nóri,jól járnak a melósok,ehetnek a fincsi tortából :wink: 3fok ne is viccelődj ilyenekkel :roll: :D :twisted: :wink:

Megosztod majd velünk is a Barbie-s meséket? :wink:

Erika,de jó,hogy haladtok a bilizéssel...mi még mindig hadilábon állunk vele.Luca is sokszor leveszi a pelenkát,és megy ráül a bilire és bele is pisil,de utána gondol egyet és nem ül rá egy jó ideig,hanem a nadrágba pisil,és akkro szól,hogy pisis lett a nadrágja :? kakiról meg aztán ne is beszéljünk :cry: És sokszor mondja,hogy hát Zsombinak is van pelusa :? aztán rövid kis magyarázatot adok neki..de eddig nem sok sikerrel...

Judit,Katlina,gyertek a mai fejleményekkel!!!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Ez a mai Uh rendelés egy káosz volt :? Odamentem 8-ra, hogy előtte elvégezzék az nst-t. Az meg is lett. 9.10-re lett volna időpontom az UH-ra, de doki sehol. 11-kor került elő E. doki, mert előtte műtőben meg máshol volt dolga. Én már nagyon fáradt és éhes voltam. A folyosó dugig volt, ott voltak még a nálam korábbi időpontosok is. Engem mondjuk behívott soron kívül de nem is lehetett vele normálisan beszélni, már UH közben elhívták megint. Én meg ideges voltam, mert azon kívül hogy minden bajom volt, Marciért is el kellett mennem az oviban ebéd után és idegeskedtem, hogy nem érek oda érte.
Ja és a fej 2mm-t nőtt, a combcsont 1-et (mármint a múlt heti kórházi adatokhoz képest), ami dicséretes, de így is le van maradva 3 héttel. Megint jött a kórházba befekvéssel, én meg közöltem, hogy még mindig nem kérek belőle.
A másik leletem sem hatotta meg, mondta, hogy a fejére majdnem ugyanekkorát mértek Pesten is. Talán meg sem kellett volna mutatnom, és nem kellett volna szóvá tennem, hogy reggel 8 óta ücsörgök a folyosón. Mert most úgy érzem, én vagyok a nem együttműködő beteg. :? Totál elegem van, jó lenne már túllenni az egészen. Ja és a flowmertria, nst jó lett, nem lehet semmibe belekötni azon kívül, hogy kicsi a gyerek feje, de könyörgöm azzal meg mit lehet tenni??
judit_79
 
 


Bocsánat, hogy csak a saját nyűgömről írok :oops:
Katlinával nem találkoztam abban a kedélyes 3 és fél órában, amit ott töltöttem, bár lehet, hogy akkor ment be nst-re, mikor én pont bent voltam UH-n vagy lementem enni.
judit_79
 
 


Judit,remélem azért nem vagy ideges.És én ha jól emlékszem azért volt ott jó pár mm-es eltétrés az ő mérése a pesti között.Szerintem rosszul érintette a dolog,hogy elmentél máshoz is!De én is megmutattam volna..így legalább szembesült a dolgokkal,én még mindig váltanék,főleg,hogy ma is jött a felesleges idegesítésével!!!Amikor Lucával bent voltam a cukor miatt a 38héten,voltak a szobában ikres anyukák,E.dokihoz tartoztak,a 20ik héten befektette őket,holott semmi bajuk nem volt!!!Az egyik ismerősöm most vár ikreket 33hetes,pesten fog szülni,de mégsem kellett befeküdnie,2hetente megy uh-ra,meg otthon fekszik..Azt hiszem én mégiscsak váltanék.Bocs,de ez az én véleményem...
Ja igen,és mondták ott a csajok,nekem a szobába,hogy én ugyan haza nem megyek már szülésig,én meg mondtam,hogy de.És 2nap múlva otthon is voltam,ők meg néztek nagyokat :roll: na bumm...
Sajnálom azért,hogy í vége fele ennyi "bosszúság" ér a doki miatt... :cry: De fel a fejjel,mert szép egészséges kiscsaj Milla :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Judit: Háttööö....őszintén szólva én E. dokitől pont ezt vártam, semmi mást....

Tündi: Sok anyukától hallottam, hogy a kistesó érkezése, maga az, hogy a picin van pelenka, visszavetette a már majdnem szobatiszta nagyobb gyerkőcöt is.... Szóval szerintem nem csoda, ha Luca nem izgul nagyon a szobatisztaságon.:lol: A nyár majd megold mindent, meglátod. :wink:
jaimee1
 
 


Huhh, kész vagyok, mint a mateklecke...és még nem végeztem mára.
Konyha nagytakarítása (kis jóindulattal) készen van. Még pár dolgot vissza kell pakolni, felmosni az előszobát, fürdőt, wc-t, meg porszívózni kéne a szobában, mert beslattyogtam a poros papuccsal, most jöhetnének a helyszínelők :wink: :lol:

Tündi, már meg van a torta alapanyaga, fiúkat is kérdeztem, szeretik a sütikét :lol:

Erika, a te barackosodat csinálom....holnap kicsiben, ha sikerül, vasárnap visszatapsoljuk, csak nagyban 8)

Ja, ma eldőlt egy ablak :roll: :lol: Még jó, hogy múlt7en kötöttem lakásbiztosítást (mondjuk, eddig is volt, csak társasházi)

Judit, hát eléggé lerázós fajta ez a te dokid... :evil:

Barbie-kat majd felteszem...szusszanásképpen :lol:

És bele sem merek gondolni, hogy hétfőtől meg pakolhatok vissza, tökegyedül....izgi lesz :roll: ...ágy+matrac kint az erkélyen, és még eső is jön :evil:

Na, megyek folytatni... :x

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Tündi! Már nem vagyok ideges, csak kezdek befásulni. Nem tudom, átmehetnék-e másik dokihoz, így pár héttel a szülés nem hinném, hogy elvállalnának, ráadásul ebben a belterjes kórházban úgyis mindenki ismer mindenkit, lehet visszaütne a dolog :?
Még ha másik kórházba mehetnék, de az sem megoldható.
Na mindegy, csak kibírom még ezt a pár hetet.
judit_79
 
 


Hát igen, úgy látszik, E. dokival csak addig lehet együttműködni, amíg minden a nagykönyv szerint megy. (mint Marcival pl. )

Nóri! Jó munkát neked. Azért szusszanj is egyet néha :)
judit_79
 
 


Erika,én is a nyárban bízom :) Réka alszik éjszaka is az ágyikójában?

Nóri,megyek a hétvégén hozzátok :D Majd gondolj ránk ha eszitek a finomságokat :) Ebédre is lesz vmi különlegesebb?Pótnagyi megy?
Ablak :? de tényleg jó,hogy volt biztosítás..

Judit,kitartás.Nekem a fodrászomnak a bnője 34.hét körül ment át J-től G-hez.De értem amit írsz :wink: És programozott lesz a császid?Vagy megvárja még megindul magától?Jöv héten is menned kell uh-ra?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi, nem lesz hepaj, kicsi sem :cry:
Pótnagyinak meghalt nagynénje + egy falubelije, akinél akkor szoktak megpihenni, mikor megy az anyja sírjához, + még a barátnője anyja most haldoklik....úgyhogy.... sztem nincsen kedve itt szülinapozni :cry: . Ajándékokat már megkapta tőle Lili, igaz, hogy milyen címszóval, az nem hangzott el :roll:

Ebéd sem lesz semmi kül.

Neked amúgy hogy megy a fogyás? Lehet, meg sem ismernélek, ha eljönnél :P ?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Tündi: Á, dehogy. Múlt éjjel átpakoltam az ágyába, ahogy elaludt, fél 4 kor visszakéreckedett. Addig meg aludtam, mint nyúl a bokorba, hogy mikor kel fel. :roll: :D Már annak is örülök, hogy nappal okés az alvása a saját ágyában.

Nóri: Nyammmi...Réka szülinapi tortája is az volt. És a nagyobbik ünnepelt mit kap? Felújítást? :wink:
jaimee1
 
 


Nóri,sajnálom,hogy összejöttek a pótnagyinak(is) a dolgok.
Fogyás..hétfőn volt 3hete,hogy csinálom 2,2kg ment le :roll: Annyira jónak nem mondanám..de legalább elkezdődött vmi..Centiben mondjuk nem tudom ez mennyit jelent,de a bal kezemre már fel tudtam venni a karikagyűrűmet,igaz még nem az igazi,de legalább rajtam van.Sajnos soká fogok oda elérni,hogy ne ismerj meg annyira lefogyjak :roll:

Erika,a délutáni alvásnál nálunk is a saját ágyába alszik:D De őszre jó lenne ha mind2en a szobájukba aludnának.Aztán majd kiderül mi lesz belőlle.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Megvagyok,unk..........

Szerdán voltam azért nem találkoztunk Judit!
Hát most két ismerősőm szült a dokidnál,vagyis még csak az egyik szült-rá mindíg azt mondta hogy kicsi a lányka,38.hétre 3400gr-mal és 52cm-el jött világra,a másik ismimet meg befektette 31.héten azóta is benn van utánam van kiírva.Szóval szerintem ő ilyen.Amikor Robinál ilyeszgettek és megfordult a fejünkben hogy megyünk Pestre ha G.nem úgy áll hozzá ahogy nekem is tetszik nem gondolkodttam volna az otthagyásán akkor inkább ügyeletes doki mint egy olyan aki nem foglalkozik tisztességesen velem
Na ez egyéni vélemény és nem rábeszélés

Mi jól vagyunk,nst-jó méhszáj zárt-húsvétra már nem tervfez a doki semmit :shock:

Kép

Kép
katlina
 
 


Tündi! Nem olyan rossz eredmény ez a 2,2 kg, túl gyorsan sem jó fogyni!
Hát elvileg úgy lesz programozott hogy ha nem indul meg magától előtte, akkor a 30.-ai héten meglesz.
Igen, jövő hét csüt. megint nst + UH, de akkor E.doki szabin lesz, más lesz ott - ennek most örülök is :)

Katlina! Na egyre több ilyen történetet hallok :roll:
Anyu is csodálkozott, mikor ezeket meséltem, hogy itt ennyi hely van a kórházban, hogy ilyenekért befektetnek?
Nekem az nem fér a fejembe, hogy attól még miért nőne jobban a baba?
Nálad már tényleg izgi, max 3 hét - lehet, hogy a nyuszi hozza Vencel babát :)
judit_79
 
 


Katlina,doki bá lehet tud vmit :wink: Lehet előbb érkezik Venci baba? :D

Judit,végülis 2,2kg is több a semminél :P Csütörtökönként nem tudom ki van az uh-ba.De én is kíváncsain várom,hogy mit mond majd.

Nóri,hogy haladtok?Sütike,hogy sikerült?

Kép
Kép
tundi24
 
 


'Napot!

Tündi, akkor még tényleg megismernélek :) De ahhoz képest, hogy tűvel segítenek, tényleg nem sok.

Még most raktam be a tésztát sülni. Lili alvása után csináljuk majd a krémet, addig emez hadd hüledezzen.

Lili itthon, ovimentes nap van. Délelőtt pótnagyizott, míg el-ügy-intéztem ezt-azt. De mostmár itthon veri a port....

Plafonom fehér, szín is van a falakon 1 réteg (még nem az igazi :roll: ), ablakkeretek is fehérednek... hjajjj! :D

Ikres terhességhez még...Pesten (meg biztosan máshol sem) állaítólag nem császározzák automatikusan az ikres anyukákat úgy, mint itt :? Itt már mikor befektetik szerencsétleneket :cry:

Katlina, bátyám is húsvétkor született, hosszú-hosszú évekig poén tárgya volt, hogy kölniszagút ....kmmm pukizik. :lol: :wink:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri,akkor alakulgat apukád szobája :wink: A sütikéről tegyél ám képecskét hagy csorogjon a nyálunk :D :P

fogyi,a tűk az éhségérzetet veszik el leginkább..a normális fogyás azt mondják heti 0,5-1kg.Ez az ami nem jön vissza,mert a hirtelen sok,az olyan hamar vissza is jön,mint lement.Na meg tegyük hozzá,hogy van mikor bűnözök :oops: :oops: meg a tornával is hadilábon állok :roll:
Úgyhogy ha totál tartanám a dolgokat akkor lehetne több is biztosan :roll: :wink:
De nehéz ám lemondani a régi étkezi szokásokról,és szinte csak zöldségeket+fehérjéket eszegetni,no nasi...
Most vettem fehérje turmixport,és azt kezdtem el inni,reggelire+vacsira,vagy csak az egyikre,mikor hogy,mert az lényegesebben kevesebb kalóráit tartalmaz.No de még a végcél messze,azért remélem kitartok addig.. :P

Kép
Kép
tundi24
 
 


ANDI!!!
Lehet, olvasol minket, lehet, nem, de
boldog szülinapot!! :D

Kép

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


No...ablakok lefestve, szoba, wc lefestve :D
Holnapra a keret zománcozása, wc tapétázása és a bordűrök felrakása maradtak.
Az a szomszéd, aki 2 napja b...ogatja a festőmet, hogy porol és büdösít, ma elkérte a számát, mert látta, hogy szépen dolgozik :shock: :lol: Tiszta zizi....
Meg egy másik lakóhoz is átmennek holnap munka ügyben.

Torta a hűtőben csücsül 8)

Itthon volt bratyó=0 :evil: :evil: :evil:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri,szépen haladnak akkor a festők :)
Tesód mostanság elég sokszor meglátogat,nem? :roll:

Én is úgy ennék vmi fincsi sütikét :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Kukuccs!

Tündi: Nem is kérdeztem, Apa jól van külhonban?
Szerintem jó ez a fogyás is, főleg, ha tartod a tempót. Nem irigyellek így Húsvét előtt. Nálam ez nagyobb zabálás, mint a karácsonyi.... :oops: :oops:

Nóri: Na majd akkor szólj vissza szomszédnak, ha aktuális lesz.
:) Elfelejtesz válaszolni vagy hülyeségeket kérdezek? :lol: :wink:

Katlina: Nem azt írtad, hogy a külső méhszáj nyílik? Vagy a belsőre gondoltál?

Judit: Szemésznél voltál végül?
jaimee1
 
 


Erika! Ja, igen, bocs :lol: Felújítást, port, felmosást, ablakpucoválást, szekrénytologatást meg ilyesmiket kapok. :? :cry:
Meg a rengeteg kérdőjelet, hogy mit, hává passzoljak el :roll: ?

Tündi, annyira sűrűnek nem mondanám, de ha neki ennyi az elég..... :? Amúgy kb. 10 percig volt itt, Lilit fel sem köszöntötte :evil:

Judit szemészhez készült? :shock:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Erika,igen jól van köszike./ez "nyaralás" Afgánhoz képest/Elvileg május 9-én jön szabira.Addig még van 6hét,ez fél idő kb.A nyár remélem gyorsabban fog telni :wink:
Húsvéti zaba..khm..sztem akkor nem lesz fogyózás :oops: Meg ha apa hazajön szabira,elmegyünk kicsit pihenni,és ott sem lesz igazi fogyizás :oops: Remélem azért hízni nem fogok :wink:

Nóri,csak azért írtam sűrűnek,mert mintha nem oylan rég is mondtad volna,hogy volt itt,vagy az már régebben volt? :roll: Kedves nagybátyus,ha fel sem köszöntötte Lilit :cry:

Andi,nagyon sok boldog szülinapot!!!!
Kép

Kép
Kép
tundi24
 
 


Jó reggelt!

Lilcsinek nagyon sok boldog szülinapot kívánunk!!!
Kép

Nóri, nagyon sok boldog születésnapot kívánunk!!
Kép

Hajni, nagyon sok boldog névnapot kívánunk!!!
Kép

A csúnya idő ellenére legyen szép,kellemes napotok! :) És a finomságok evése közben majd gondoljatok ránk is :P

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Elin!
Nagyon sok boldog szülinapot kívánunk Mindkettőtöknek!
Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Nóri, Lilcsi! Nagyon boldog születésnapot!!!

Kép
jaimee1
 
 


Nórinak és Lilinek sok-sok boldog születésnapot!
Kép

Tündi! Én is akartam kérdezni, mikor jön Apa szabira. Nincs is olyan messze már a május 9. :)

Mi bográcsozni készülünk húsvétkor, ha az idő is kegyes lesz :wink:
Most valahogy örülök is neki, hogy az állapotomra való tekintettel idén nem megyünk sehová, csak itthon leszünk.

Erika! A szemészet egyelőre lekerült a napirendről. Rájöttem, hogy valószínű romlott is a szemem egy kicsit, úgyhogy most új szemcsire és kontaktlencsére gyűjtök.
De pár év múlva tuti megműttetem, mert egy vagyonba kerül nekem a kontaklencse.

Még szülés előtt fogorvoshoz is kell mennem gyökérkezelésre, hogy az ideiglenes tömést véglesre cseréljék. De nem félek nagyon, mert a múltkor sem éreztem semmit, teljesen el van halva az a fog.
judit_79
 
 


Judit,a bográcsozás is jóóó :D Mi nem megyünk sehova,vagyis mamánál leszünk.
Fogorvos :? de kitartás hozzá :)

Ha apa hazajön ide megyünk,2éjszakára :http://www.harsas.webgotthard.hu/index.htm

Kép
Kép
tundi24
 
 


Köszönjük mindenkinek a köszöntést!! :D

Tündi, és aztán jön hármaska? :P :lol:

Erika, jó a lapod! Elmennek a mesterek, lesz itt olyan fantájm... :roll: :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


No, kapaszkodjatok, képek jönnek! :lol:

Ilyenből ilyen
Kép Kép
Ajándékbontás
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Itt még a céklától ilyen színű
Kép Kép
Lili, a merengő
Kép Kép
A torta
Kép
A szoba
Kép Kép

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri,szupik a képek! :) És úgy látom Lilcsi nagyon örült az ajándékoknak :) Klassz lett a torta is,biztosan nagyon fincsi is :) De ennék én is vmi sütikét :)
Nagyon tetszik a szoba!!! :) :)Fiúknak ízlett a torta?

Ja és NEM lesz hármaska :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: