Új privát üzeneted érkezett!

Erika,-1,4kg-t mutatott a mérleg :) De ez még csak a víz ami távozott,a zsír majd csak 3hét után kezd el bomlani.

Zsombinak is volt ma mérés,9200g :)

A tg-ba anno nekem is annyit kell ücsörögni...rémes...De tényleg jó,hogy bevitték azt az átkozott mérleget.Nem mindtha engem különösebben érdekelt volna hogy hol mérnek,de azért bent mégiscsak másabb..

Remélem jó időtök lesz,és tudtok menni a 4D-re :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Tündi! Ez igen, gratula a fogyáshoz! Zsombi meg igen jó húsban van :)

Erika! Most voltatok 4D-n?

Én is voltam ma UH-n, legközelebb majd a kórházba megyek keringés vizsgálatra.
Most belehúzott a leányzó, két hét alatt sokat növesztett a kobakján. Így is kisebb másfél-2 héttel, de a lényeg, hogy növekszik, behozott a lemaradásból. Így E. doki is megnyugodott :)

Ja, nekem is feltűnt, hogy bevitték a mérleget :D Engem sem érdekelt különösebben, hogy mit mérnek, úgyis tudom, hogy az itthoni mérlegen 2 kilóval kevesebb vagyok, bakancs meg vastag ruhák nélkül :)
Nálunk legutóbb viszonylag gyorsan zajlott a rendelés, mert csak egy páran voltunk. Greg. doki meg nagyon laza, hamar lezavarja, mondván, hogy aki magán dokihoz jár, az majd úgyhis elmondja amit kell.

Mi tegnap voltunk Pesten, a Planetáriumba és a Tropicariumba vittük el Marcit. Nagyon tetszett neki mindegyik. Mostanában nagyon érdekli a csillagászat és az óceánok, és mindent megjegyez.
judit_79
 
 


Sziasztok!

Én tiszta nyűg vok :( Már 2ik éjszaka,hogy alig aludtunk vmit.Szenvedünk ezekkel a fogakkal. :cry: Elvittem Lucát zenebölcsibe,de tornán már nem volt erőm maradni!Majd csütörtökön!

Judit,jó dolgok iránt kezd érdeklődni Marci,lehet csillagász lesz :D Nekem egy ált.iskolai évfolyamtársam csillagásznak tanult :)
Örülök,hogy szépen növekszik a kiscsajszi :D

Francinak nagyon sok boldog névnapot kívánunk! :)
Kép

Kép
Kép
tundi24
 
 

 
 

Tündi, sikerült már aludnod?
Holnap megyünk mi is tornára.

Kép
pimelinda
 
 


Linda,most végre aludtunk :) Megyünk tornára,úgyhogy találkozunk :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Napok óta senki nem ír :cry:

Erika,itt is lehtne dicsekedni a kisöcsi gyönyörű fényképével! :) Rékának sikerült megvenni az ágyat?mutatsz majd róla képecskét?

Nóri,tegnap visszamentem ám hipp-hopp msn-re,de már nem voltál fent :?

Süt a napocska! :D :D

Zsombi már 2fogú :P

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi! Tegnap leléptem, igen, mert Lili a Jégkorszakot nézte, és hát az az én kedvenceim közé is tartozik :oops: :P
Tegnap Coráztunk is....csuda rucikat lehet kapni potom áron :wink:

Erika, igen, ide is tegyél képet, mert nekem sajna még egy napló olvasása már nem fér bele az időmbe, pedig láttam, hogy az ifjabb Dávidnak is írod......... :roll: (még az eddigiekre sincs energim :oops: )

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri,az jóóóó :) Kár,hogy Lucát még az ilyen mesék nem kötik le :roll: Mennék én corázni csak várok egy kis gubát...ugyanis még nem küldték a gyedemet+a lakhatásit sem,a gázszámla meg itt áll nem kevés összeggel :oops: De áprilistól már könnyebb lesz :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Francinak utólag is nagyon boldog névnapot!!!

Tündi: Gratula a második kis fogacskához!!!!
Rékát sem kötik le a mesék egyáltalán, bár én nem is bánom, néz még tévét eleget. :-)

Nóri: Miket tudsz te? :wink:

Judit: Hogy vagytok?

No megvolt a négydö uhu, nagyon nagyon klassz volt! Egy gyönyörű kisfiút várunk. Szépen befordult, mindene megvan, még hajacskája is van és hasonlít Rékára. Teszek akkor ide is képet, bár már ha jól értem, mindegy? :D

Megvettük Réka ágyát is minden apró kis kiegészítővel, díszpárnákkal, matraccal, ágyneművel. Olyasmi, mint a tiétek, Tündi, csak más a színe. Ami nagyon jó benne, hogy 90 centi széles és hosszabbítható 2 méterig. Most 140 centin van. Én imádom és Réka is jót alszik benne délutánonként.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2010.04.26 07:24-kor.
jaimee1
 
 


Erika,de igenis haragszunk :wink: :D Nagyon szép arocskája van ketteskének :D És a név akkor Dávid?
Délben nálunk is a saját ágyában alszik Luca,(feltéve ha van kedve lefeküdni)de este :roll: mondjuk most nekem jó,hogy ott alszik,de apa azt mondta mire hazajön augusztusban,mind a 2 gyerek a szobájába aludjon :roll: Mondjuk azt hiszem Zsombival nem lesz gond,mert ő most is külön ágyba alszik,de Lucával mit kezdek majd azt nem tudom,mert ő amióta megszületett köztünk alszik :oops:

Iszonyat szél fúj :cry:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

A Tavaszi Börze április 18-án, vasárnap, 8-12 óra között lesz a szokásos, Széchenyi Gimnázium tornatermében, a Széchenyi lakótelepen (Szolnok, Széchenyi krt.).
Asztaljegyeket 1000,-Ft-ért elővételben tudtok Edónál vásárolni 14 óra után, a 70/565-4929-es telefonszámon (15,00 óra után)
A Vöröskereszt gyűjtésére, és ugrálóvárra most is számíthattok.
Belépőjegy 14 év felett 200 Ft.



Április 18-án vasárnap 16 órától az Alma zenekar interaktív gyerekkoncertje lesz a Széchenyi Gimnázium tornatermében, a Széchenyi lakótelepen (Szolnok, Széchenyi krt.).
Belépőjegy teljes árú 1000 Ft/db, kedvezményes 900 Ft/db*.
Jegyeket a Cora áruházban a bizalomkártya iroda mellett tudtuk vásárolni, vagy a Szkítia-Avantgard könyvesboltban (márc.18-tól) a Baross úton.
Információ: 06/20/256-2201

*Börze asztaljegy vásárlása esetén, vagy legalább 10 db jegy együtt vásárlásakor kedvezmény a belépőjegyből, de erről érdeklődjetek!!!

Szeretettel várunk benneteket !

Judit, Andi, Edo

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Sziasztok!

Erika! Jaj de jók a képek a babáról! Nagyon szép!!

Tündi! Gratula Zsombinak a fogacskához :)

Mi elutaztunk a hosszú hétvégére, már csütörtökön. először Fehérváron aztán Veszprémben voltunk, mindenkit meglátogattunk, akit lehetett.
Odafele bementünk az Ikeába is, de csak körbesétáltunk. Csak ágy alatti tárolókat vettünk. Marci meg jól elvolt a játszóházban.

Amúgy megvagyok, a baba nagyon aktív. Érdekes, hogy jobb oldalra húzódik mindig. A fejét középen érzem, a végtagjaival meg a jobb oldalamban kapirgál :)
A hasam meg már mindentől bekeményedik néha igen fájdalmasan :roll:
judit_79
 
 


Tündi, a Dávid az a vezetéknév...vagy nem :roll: :oops: ?

Lilit sem kötötték le a mesék még nem rég...most meg már a szeméért aggódok :roll:

Erika...mit tudok én :shock: ?
Ketteske tényleg hasonlít Rékára :)

Csajok, nem tudtok egy szobafestőt, aki jövő héten rám érne 7közben??? Nagyon kéne.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri,upsz :oops: nem gondoltam,hogy az a vezetéknév :oops: :oops: Festőt sajna nem tudok :?

Erika,segíts ki bennünket :D

Judit,akkor jó kis hétvégétek volt.Mond a kiscsajszinak még 4hétig tartson ki :) Uh-ra mikor kell megint menned?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Mevgayunki mi is csak szoba csere és tapétázás volt,mi tapétáztunk Robival,most azt pihenem..............

Kép

Kép
katlina
 
 


Tündi: :lol: :lol: Igen, Dávid nálunk vezetéknév.

Nóri: Festőt sajnos én sem tudok ajánlani. A blogra értettem....
De jó, mindjárt szülinapoztok! :-)

Judit: Nevetek van már? Itt nincs...
jaimee1
 
 


Erika,bocs,bocs,bocs :oops:

Katlina,akkor nagy munkába voltatok :) De biztosan szép lett a szoba :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi! Holnap megyek a kórházba keringés vizsgálatra. Nem emlékszem, hogy Marcival lett volna ilyen, de úgy tudom ez is UH lesz.
Hát igen, én is remélem, hogy még legalább 4 hetet bent marad.

Erika! Szerintem már írtam a nevet! Lívia Milla lesz.
És nálatok szűkűlt már a kör?
Most akkor van a babának is blogja, vagy én maradtam le valamiről? :)

Katlina! Hú te aztán jól bírod, 36. héten tapétázni... :shock:
Nst-re jársz már?
judit_79
 
 


Judit!
Én megyek holnap 11-re nst-re lehet összefutunk!!!!

ja-ja szoba szép lett,büszke vagyok magunkra nagyon!
Majd ha rend is lesz rakok képet is!

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Találtam egy oldalt ahol végre kapok olyan kávét, ami nem piszkálja a gyomromat, egészséges és most 1.000 Ft kedvezménnyel lehet vásárolni. Munkalehetőségként is szóba jöhet, ha gondoljátok nézzétek meg, szerintem érdemes regisztrálni,: http://www.papeva.dxn.hu
xxxxxxx
 
 


Sziasztok!

Katlina,várjuk majd a képeket! :) Milyen volt újra nst-re menni?

Judit,ez a keringéses Uh-n,nem a 32.hetes uh-nak fel meg?Majd írd meg,hogy mi volt!

Erika,te is :D

Nóri,sikerült vhonnan egy festőt leakasztanod?

Én meg majd felrobbanok..ebben a hónapban nem küldtek gyed-et az gyásról gyed-re való váltás miatt.Hívtam őket,mogy mikor lesz pénz jó múltkorában,12ére ígérték,pénz még sehol..ma megint telefonáltam...erre mondja a nő,hogy majd 30án utalják!!! :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Hali!
Katlina! Jöhetsz ide is tapétázni, ha netán még nem lenne elég :wink: :lol:

Tündi, van már festő :) ....most alkudozunk :x A wc meg apám szobája munkabére 50, anyaggal 60-70, az még képlékeny. Mármint, hogy áfa nélkül, akciósan hogy tud anyagot szerezni a srác.
Wc-re meg majd járok 2 napig a pótnagyikhoz :oops: ...burkoltatom :lol:

Ez a keringéses micsoda nem a flowmetria, vagy mi? Az nekem valamikor nst-k alatt volt megejtve.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Judit majd írd meg mi volt uhun!

Nóri!
Megyünk szóljál már nagyon benne vagyunk úgyis :wink:

nst:egy picit furi,mármint ledöbbentem hogy már ennyire a végét járom!

Amúgy Judittal találkoztunk a kórházban szép kerek pocakja van-ő jött mi pont végeztünk

Kép

Kép
katlina
 
 


Nóri: Hajrá munkálatok!

Tündi: Jófejek, hol van még harmincadika???

No úgy látom, uhus-nst-s napunk volt, nekem fél 9-re volt időpontom uhura. Fél 10 re már itthon voltam. Doki nem volt. :shock: Emődi dokit a műtőbe szólította a kötelesség, más meg nem jött. :shock: :shock:
Úgyhogy egy Erzsébet nevű szonográfus (?) nézte meg a babót. Cseppem összefelé megy, kisebbre mérte a combit, mint 3 hete M. doki vagy a 4D...

Katlina: Azért remélem, nem járod még a végét. :lol: :lol: Majd 70 év múlva?

Judit: Írtad a nevet, csak azt hittem, még képlékeny.
Nálunk nincs még döntés.... :?

No megyek aludni.

Ja, flowmetriáról nem tudok, hogy valaha készítettek volna nekem. :shock: :shock:
jaimee1
 
 


Én 11-re mentem,de volt olyan kismami akinek 9-re volt ídőpontja és még ott ült :twisted:

Így engem is a szülőszobába vittek nst-re hogy ne öljenek meg szemmel a régóta ülők,megértem őket is

Tündi!
Anno nekem is nagyon elhúzták,már személyesen is voltam benn hogy mi van,és akkor jöttek az ídőpontok hogy majd ekkor majd akkor......

Kép

Kép
katlina
 
 


Nóri,nem sok az egy kicsit? :shock: :shock: De biztos szép lesz minden.

Erika,hm..nem volt ott a szeren akkor a "szonográfus"...
Hát én is nagyon kiakadtam a gyed miatt,de nem tudok mit csinálni...Név ügyben meg majd döntötök :D

Katlina,fogalmam sincs mit kell ülniük ezeken a papirokon,mikor nem változott semmi adatom,időben leadtam mindent...persze nekik nem fontos :evil:
Jó,hogy bemehettél nst-re a szülőszobára,engem a doki nem vitt oda,hanem egyszerűen csak bevitte a kiskönyvet,odaadta a csajszinak és rá nemsokra szólítottak is.

Judit,már csak a te beszámolód hiányzik!!Várjuk!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi! Most keresek másik festőket, mert kolléganőm is azt mondta, ez rengeteg. És ebben még benne sincsen a burkolás :? :roll:

Kádas szülőszobán én is voltam nst-n :P :lol:

Erika? Felébredtél? És este mit csinálol? :lol:

Na, most felizgattatok ezzel a flowmetriával és előkerestem a papírjaimat (dejóvoltnézegetniőket!! :oops: )3x is voltam!
Ilyen a lelet:
Kép
és ilyen képeket kaptam hozzá
Kép
Ez az utolsó, 03.24.-i.

És biztos vagyok benne, hogy nem a korom miatt csinálta ezt Balogh doki, hanem azért, mert olyan, amilyen :wink:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri,nálunk a helyi hirdetős újságban találtam egy festőt..nem ismerem..nem tudom,hogy dolgozik...de a számot beírom..ha gondolod kérdezz rá:0670212-5939-név nincs ideírva..festés-mázolás-tapétázás,szigetelés,komplett ház felújítás..

Nekem is csináltak ilyet,de képet nem emlékszem,hogy kaptam volna róla :roll: Egyre jobban közeleg a szülinapotok :)

Judit,hahóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Semmi jó :( Kicsi a hasam, kicsi a baba, 31 hetesnek felel meg.
A feje és a combja csak 1 mm-t nőtt múlt hét hétfő óta (jóindulattal).
Be is akartak fektetni a kórházba, én meg aláírtam, hogy nem.
Mondtam, hogy ha kell,naponta bejárok nst-re meg vizsgálatra. Ja, azt úgy nem lehet, akkor csak 1 hét múlva mehetek kontrollra, nst-re. jó kis rendszer :?

Amúgy a flowmetria 0,69 lett, erre azt mondták, hogy alsó határ, de még jó.

Nekem nem kellett sokat várnom, délre mentem, a doki ugyan kiment ebédelni, de hamar visszajött, és akkor soron kívül szólítottak. A kint ülők biztos húzták a szájukat, de akkor pont nem érdekelt.

Nagyon magam alatt vagyok, ma azt álmodtam, hogy megy összefelé a hasam. :( :(
judit_79
 
 


Judit!
Ki volt uhu-n?
Ezek nem jó hírek,sajnos tudom mit érzel nekünk pont ezt mondták 35.héten 4d-én.De utána a doki csak rendben talált mindent.
Mondjuk ha a te pocakod kicsi az enyémre nem is tudom mit mondanának :shock: ,mini-valószínű,pedig nekem jók a méreteim.
Esetleg nem gondolkoztok Pesten valami komolyabb dokinál?Több szem.....

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina!

E. doki volt UH-n. Most már nem tudom,mit gondoljak, egyszerűen nem érzem, hogy akkora lenne a probléma. De annyira belém ültették a parát. Rossz érzés nagyon, amikor így tekintenek az emberre. Bejött valami másik doki is közben, megkérdezte, hogy én nem voltam koraszülött? Meg hogy Marci mekkora súllyal született. És akkor ott hümmögtek.
Talán jó lenne megnézetni Pesten, bár nem tudom, hogy megnyugtatna-e, és hogy kapnék-e így hirtelen időpontot. De gondolkozom rajta.
judit_79
 
 


Judit: nagyon, nagyon sajnálom amin keresztül mész... :( Neked Emődi a dokid, ugye? És például, ha elmennél egy másik, akár itteni dokihoz, hogy minél hamarabb több infód legyen?! Annyi sok babáról lehet olvasni a Kismamában is, hogy ilyen-olyan baja lehetett volna a pocakban, amivel a születéséig sokkolták az anyát, aztán meg makk egészséges lett mind. De egyébként meg ahány doki, annyiféle kézzel mérnek, meg a baba sincs ugyanolyan pózban, hogy ugyanúgy tudnák mérni. Azt leírod nekünk (csak, ha akarod),hogy milyen méretei vannak Millának? És tulajdonképpen mit mondtak a dokik? Miért hümmögtek?! Te mennyit híztál eddig? Ennél a bizonytalanságnál nincs rosszabb! :twisted: :( De!!! Ne hagyd magad, járj utána.... nem lesz semmi baja Millának, nyugodj meg!!!!

Kép

Kép
szolkata
 
 


Sziasztok!

Judit, miattad kukkantottam be....

Én is elmennék iziben egy másik dokihoz, valami fődokihoz, aki még konyít is a dolgokhoz. Jakab, Dinya, Mosonyi...én ezeknek hiszek kb.. Pölö M. dokihoz nem köll időpont, de ha fontos, a többiek is biztosan adnak soron kívül. Emődi doki olyan amilyen, de mindenekelőtt fiatal. A másik doki ki volt? Nem tudod? Mer' asse mindegy. :twisted: Valszleg fődoki volt, de azok között is van nemnormális nem egy és nem kettő....Tapasztalat. 3 hét nekem soknak tűnik, ha jó a flow és lepény sem vén...nem is értem.

Ezen meg totál kiakadtam, hogy "ja, azt nem lehet, akkor csak egy hét múlva mehetek kontrollra". Hát ebből is látszik, hogy a LEGFONTOSABB a kismama és a baba. :twisted: :twisted: :twisted:

Katlina: Na, az a 4D-s is nagy tálentum lehetett.... :twisted: :twisted: :twisted:
jaimee1
 
 


Judit, én is írok már a másik topicból... ;)

Nekem egy barátnőmnek is Emődi volt a dokija, ugyanez volt vele is, kicsinek találta az ő babáját is, be is fektette szépen vagy 8hétre :? Szegény lány is végigidegeskedte az egészet, majd született egy 3500grammos, teljesen egészséges babája!!!!
És mikor kérdezte utólag a csaj hogy mi lehetett, azt mondta hogy fő az elővigyázatosság :roll:
Csak abba nem gondolnak bele hogy a kismamában miket okoz ez... :?
Én is elmennék, pl. Mosonyihoz, ahogy Jaimee is írta, és nem azért mert "hazabeszélek" ;) Egyszerűen szerintem is ő egy nagyon jó orvos, plusz annyira nyugodt hogy ha mindent rendben lát akkor téged is totál megnyugtatna ;)
Most is rendel éppen... ;)

Kívánom hogy minden rendben legyen és egy hónap múlva egy gyönyörű, egészséges babát tarts a kezedben!! És így is lesz!!! :):):)
(Megjegyzem nekem Jázmin a 38.héten született 2480 grammal és semmi baja nem volt! ;) Nem is paráztattak miatta, kicsi hát kicsi...)

KépKép Kép
76vera
 
 


Judit,én is egyet értek a többiekkel,hogy mással is csináltass egy uh-t.Én is azokra voksolnék akikre a többiek..én ugye Jakabról tudom,hogy milyen.Mosonyival is volt szerencsém találkozni a genetikán,de szinte kiröhögött,hogy mit keresek én ugyan ott :D És tényleg megnyugtatott,pedig csak beszélgettünk :)
Ne képzelj be magadnak semmit sem!!!!!!Nem lesz gond!!!
Zsombi amikor született,a mellettem lévő csajszinak a kislánya 37hétra született 2550g-al,és 3nap múlva repítették is haza őket.
A fiatal dokik sztem is a befektetős fajták közé tartoznak,J.csak nagyon muszáj esetben fektet be..de gondolom ez tapasztalat kérdése is.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a bíztatást, nagyon aranyosak vagytok, hogy még a másik topikból is írtok!! Nagyon jól esik.
Közben az történt, hogy körülnéztem a pesti UH-osok között, és felhívtam egyet. Holnap megyünk a Magzati Diagnosztika Központba, mivel tudtak időpontot adni.
Szolnoki dokihoz valahogy nem akartam menni, gondolom mind ismerik egymást, és kollégaként kiállnak egymás mellett. Persze lehet, hogy ez hülyeség :)
Szolkata: a méretek: Bpd - 79 mm, Fl - 62 mm, THQ - 93 x 86 mm.
Én 9 kilót híztam eddig. A dokik nem tudtak semmi konkrétat mondani, csak hogy kicsi, nem nőtt az elmúlt 10 nap alatt. És az hogy sem én, sem Marci nem kis súllyal született, ez sem magyarázza hogy a mostani baba kicsi.
Erika! Nem tudom ki volt a másik doki, az nst-ből nézett át valamiért.
Szóval én ezért nem fogok befeküdni a kórházba, amíg egyébként minden mást rendben találnak.
Majd holnap estefelé jelentkezem, jó éjt mindenkinek és köszi!
judit_79
 
 


Judit: Drukk holnapra! ++++++++++
jaimee1
 
 


Judit,nagyon nagyon gondolunk rátok,és ne idegeskedj,minden rendben lesz!!!

Zsombi méretei 33 hetesen:
BPD:88mm TT:93mm FL:60 -nem sok különbség van..és 4100g al született 38+5re... :roll:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Judit: Drukk holnapra és ne idegeskedj tudom könnyű ezt mondani!!!
Dávid 34 hetesen: BPD:86 TT:91mm FL:67 és akkor azt írta Jakab a papíromra, hogy 35 hetesnek felel meg -és 41hétre született 3740g. És még egyszer drukk++++++++

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Judit: nem lesz semmi baj! Holnap este mindenképp gyere!!!! E. doki meg túlságosan szőrözős... tankönyvszagú úgy ahogy van... szerintem... NO PARA!!! És ha kicsinek akar megszületni, had legyen már joga no! Majd megnő idekint!

Kép

Kép
szolkata
 
 


Judit! Nagyon nagyon szorítok értetek!!!!!! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
szilbee
 
 


Judit,drukk drukk!!!!!!++++++++++++++++

Kép
Kép
tundi24
 
 


Judit, én is bízom benne, hogy nem lesz semmi baja Millának :)
Várom a híreket!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Judit!
Gondolok rátok ma+++++++++++++++++++++++++++++

35hét:
BPD:88mm
Thq:90mm

Kép

Kép
katlina
 
 


Judit szorítok!!!!!!

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszi mindenkinek a drukkokat!! Megérte elmennni, mindent rendben találtak! Teljesen megnyugodtunk. Egy nagyon modern UH-gal néztek. Nem voltunk bent sokáig, de nagyon alaposan megnézték, flowmetirát is csináltak. Most ilyen méretek lettek: BPD: 82 mm, FL: 64 mm,összességében 33 hetesnek felel meg, becsült súly 2249 g.
Egyébként azt is mondta a doki, hogy a farfekvéses babáknak a fejét eleve nem lehet olyan pontosan mérni, mert laposabbnak látszik.
Szóval minden OK a babával, kaptunk két tök jó 4d-s képet is az arcáról :) gyönyörű szép kislány.
Majd beszkennelem, csak most Marci itt pezseg, nem hagy írni sem :roll:
judit_79
 
 


Hál Istennek!!!! Jajjjjjjjjj de örülök!!! :D
szilbee
 
 


Judit,nagyon nagyon örülök,hogy minden oké!!!! :) :) Doki váltáson nem gondolkoztál? Várjuk a képet Milláról :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Hurrááááááááá! Nagyon örülök, hogy minden oké!!! Várom a képet a Szépségről! :D Kíváncsi vagyok, hasonlít e PezsgőMarcira...:D
Tündi kérdése az enyém is! :wink: Jajj, biztosan megkönnyebbültél!!!!
jaimee1
 
 


Judit: éljen-éljen!!!!! Ennyit az itteni hozzá nem értőkről!!!! A kérdés azt hiszem jogos... :roll:

Kép

Kép
szolkata
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: