Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Móni: Lucának sok-sok boldog születésnapot kívánok!

Nóri! Azta micsoda nagylányos frizura! Nagyon csinos!!

Tündi! OK,legközelebb szavadon foglak és benézünk hozzátok, ha arra járunk :wink:
Luca nem semmi csaj :shock: Kis pénznyelő :)

Voltam a kórházban is UH-n, még mindig pár mm-rel kisebb BPD az előírtnál, de nőtt a múlt hét óta.
Az enyémnek még mindig felül van a feje.
judit_79
 
 


Erika! Réka is egyre nagylányosabb. Nagyon aranyos. Veletek mi újság?
judit_79
 
 


Sziasztok!

Kicsit tűnőben voltam már megint,betegeskedik a gép :( Annyira bosszantó,hogy valami mindig elromlik,az autónk is most lett kész,91 ezer pénz volt :evil:

Nagyon szépen köszönjük a jókívánságokat :)

Tündi:Nem semmi izgalmakon vagytok túl :shock: Azért szerencse,hogy Luca gyorsan túl lett rajta,gondolom paráztál rendesen...
Farsangot élvezték a kicsik,meg a nagy is :) Volt eszem-iszom,zenét hallgattak...
Discó:Volt mindenféle zene,lehetett kérni is,volt hideg-meleg szendvics,üdítő..táncoltak is,de azt mondja Zolcsi lányok- lányokkal táncoltak inkább... :roll: nehezen lehetett őket fölkérni táncikálni :)
Zsombinak utólagosan is boldog felediket :)

Nóri:Szupik a farsangos képek is,de az új frizkós Lilicsi :) :) gyönyörű nagylány :)

Erika:Azért te sem panaszkodhatsz :) Réka is tündéri és tényleg komoly nagylány a kis csatokkal :) Édes lehetett ahogyan zenélt a kistesónak :) Milán is ilyen volt pocaklakó Lucával és a mai napig is olyan jól megvannak.Apa sokszor meg is hatódik rajtuk,hogy milyen jó tesók :) Milán mindig ölelgeti,puszilgatja Lucát,persze néha vita is van,ha Lucának épp azaz autó kell ami Milánnál van :oops:

Rólunk pár szó:Milán pénteken úgy jött haza oviból,hogy fáj a füle,már ott is panaszkodott,hőemelkedést is mértek az ovónénik.Itthon már 37,9 volt a hője.Doktornéni megvizsgálta,orrmandulája hatalmas,orra dugig.Ezenkívűl semmi.Tegnap meginvitált bennünket vérvételre,meg orr és torokváladék vételre..Csak picit sírt Milán,de egyébként ügyi volt,szépen tartotta a karját,meg doktornéni mondta a mintavétel kellemetlenebb,mint a vérvétel.Szóval megdícsérte Milánt :) Eredmény hétfőn lesz,akkor megyünk Lucival státuszra,mert most nem volt Prevenár,utolsó adag hiányzik...Nagyon sápadt Milán,meg karikásak a szemei,lehet vérszegény,azért kellett a vérvétel.Zolcsi leletére annyit mondott,hogy orrmandula lágyrész megnagyobbodás...De tegnap rendelt a Darvas főorvosnő,őt is fölhívta délelőtt folyamán,tehát az ő eredményéről is hétfőn beszélünk és hogy van e további teendő.Ja,egyébként borzasztóan horkol Zolcsi,akár egy medve :oops: Gondolom ez is oka lehet...
Két szülinapi bulin túl vagyunk,erről kicsit később és képeket is hozok,farsangról is,de most készülődök,mindjárt indulok a Hercegnőmért :) Milán a héten itthon van,most kicsit kimentek nagytesóval az udvarra.
Egyébként tegnap úgy elvoltam varázsolódva a szülinap alkalmából,hogy a sós sütiből kihagytam a sót,a székelykáposztáról lehagytam a rizst :oops: Sósat utólag sóztam,mikor már elnyújtottam,kápit megettük rizs nélkül :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
lucuska
 
 

 
 

Na szép...kora délután írtam és ezek szerint nem küldte el...na majd később újra írom,most mennem kell :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Judit: Pár miliméter az semmi, majd belehúz a kisasszonyka. Befordulni is van ideje még. Melyik doki volt? Nekem is kellene időpontot kérni....

Jól vagyunk, köszi, csak a múlt héten és ezen a héten az iccakákat leszámítva egyedül. De nem panaszkodom katonafeleségeknek. :D :wink: Hétfőn megyek majd megint uh-ra M. dokihoz, aztán a 30. héten 4D lesz Pesten a Genesis-ben, ahová terveztünk is menni.

Nekem fogalmam sincs már, hogy fekszik a Picúr, sztem medencevégű még, de rúg ez mindenhová, ahová csak el lehet képzelni, ráadásul kb egyszerre..... :)

Tündi: Utólag is boldog felediket nektek!! :-)

Móni: Jajjj, remélem, jó tesók lesznek. :-) Jobbulást a srácoknak!
jaimee1
 
 


Na teszek még egy próbát..hátha most majd elküldi :)

Nóri,.nagyon klassz lett Lilcsi frizurája :) Olyan igazi nagylányos :) Jól áll neki :)

Judit,ne aggódj nem lesz semmi baj a babucival,majd hirtelen fog nőni egy nagyot :) Nem mentek már 4Dre?

Erika,Rékának nagyon jól áll ez a frizkó :) Néha úgy elcsodálkozom,hogy mennyire meg tudja változtatni a kis arcukat ha el van csatolva a hajuk,vagy össze van nekik kötve.
A zenebölcsiben vagy egy kis csajszi,az anyukája mindig olyan jó frizkókat szokott csinálni.Na mondjuk szép hosszú és dús haja van a kislánynak,nem úgy,mint Lucának :?

Móni,jobbulást a fiúknak!Az jó,ha jól sikerült a farsang :) Eredményekkel meg biztosan minden oké lesz.süti sütésnél meg biztos el voltál varázsolva egy kicsit :)

Köszönjük a feledik köszöntést! :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Móni! Jobbulást a gyerkőcöknek!

Erika! Én is remélem,hogy nem gond a pár mm, csak az 2-3 hét eltérést is jelenthet, ezzel paráztatnak. Vagy inkább én magamat. Mert a többi méret (comb, törzs) meg a korának megfelelő.

Kedden voltam, akkor Erdődi doktor volt. Azért mentem kedden, mert akkor ott volt az én dokim is a rendelésén, és utána rögtön tudtam vele beszélni.

Én most nem panaszkodom, Apa szerencsére normál időben jár haza. Jó is, mert egyedül nehezen bírnám. Sokat keményedik a hasam.

Kíváncsi vagyok, hogy Pesten milyen képeket csinálnak majd nektek. :)

Tündi! 4D-re mi már nem megyünk, elég volt az az egy.
judit_79
 
 


Judit,tessék akkor többet pihenni napközben,ha sokat keményedik a hasad!Sajnálom ha ilyenekkel paráztatnak,de nem lesz semmi gond,ne aggódj!!!!!!!!!!!

Rakok egy kis kalózos képet :D
Kép

Kép
Kép
tundi24
 
 


Judit:

http://www.mamanet.hu/kismama/magzat.html

Ezt nézted? Ha tényleg csak pár mili, az nem jelenthet heteket.... :shock: :shock:
Én mindig úgy tudtam, hogy a combi a lényeg, mert az mutatja a baba korát, kisfejű és nagyfejű gyerek egyaránt van. És a 28. hét után már nem is fejlődnek a babák egyformán.

Keményedésekkel kapcsolatban az a tapasztalatom, hogy bár nekem nagyon ritkán van és akkor is rövid, de semmi nem hat rá...:shock: Mit szedsz egyébként?

Tündi: Annyira édes!!! :lol: :lol:
jaimee1
 
 


Szép napot!

Köszönjük a jókívánságokat :)

Tündi:Nagyon édes :)

Judit:Én is sokat keményedtem a két kicsivel,3x2 magnésiumot szedtem,pihentem amikor csak bírtam,de nemigazán segített nekem sem...Te azért csak pihengess,amikor van lehetőséged :) Szerintem se aggódj a pár mm miatt :)

És akkor a képek,vigyázat sok lesz :lol: :
Kértem,hogy mosolyogjon rám: Kép

Kis Katicám: Kép
Pókemberem: Kép

Mamáéknál: Kép Kép Kép

Bölcsiben: Kép Kép Kép Kép

Itthon: Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
lucuska
 
 


A pillangós tortát sütöttem én :oops:

Kép
Kép
Kép
lucuska
 
 


Erika! Köszi a táblázatot, ezt már én is néztem. Szóval a 30. héten mértek 70-et, amikor 76-nak kéne lennie a táblázat szerint, és a 70 meg olyan 27-28 hetesnek felel meg.
De a lényeg, hogy növeget a feje (is), mert az előző héthez képest nőtt 2 mm-t, ami viszont jó. A dokim is azt mondta, hogy valószínűleg semmit nem jelent ez, de azért sűrűbben nézegetjük UH-n.
A kisebb fej lehet azért is, mert kislány, vagy genetikai okból. Csak azért fura, mert Marcinak nem éppen kicsi feje van :)

Én 3x2 magnéziumot szedek, de hát ennek ellenére keményedik a hasam. Persze próbálok pihenni napközben amennyit lehet.

Tündi! A kis kalóz nagyon cuki :)

Móni! A te képeid is nagyon aranyosak!
judit_79
 
 


Móni,micsoda tortaköltemények :) Gyönyörűek és gondolom isteni finomak is voltak :wink:
Nekem Luca egyre jobban hasonlít Milánra :D Nagyon édesen alszik a bölcsiben :)

Judit,annyira eltérően fejlődnek,hiába tesók :) Nekem Zsombi minden uh-n szinte nagyobb volt,mint Luca annyi idősen,és hát igencsak többel született. :) Szóval ne hasonlítgasd őket :P Mondom én,aki mindig összehasonlítom őket :oops:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi: Még a hajacskáról: sztem azért erősödni fog a hajuk, Réka sem az apjáét örökölte, de az utóbbi időben sűrűbb neki valahogy. És tényleg nagyon sok múlik a frizurán, annyira másképp tud kinézni. :shock: :lol:

Judit: Így már értem a heteket, de nem lesz ott semmi gond. Főleg, ha a dokis is azt mondja, aki tipikusan paráztatós. A név akkor véglegesen megvan? Én pezsgőtablit szoktam inni, de ahogy a magnéziumtabli, assehat...:roll:

Móni: Mennyi fincsi torta!!! Nagyon aranyosan a képek!

Végre hétvége.... 8) 8) 8)
jaimee1
 
 


Tündi: Hát, úgy őszintén...mi nem áll jól ennek a nőszemélynek? :lol:
Ezen a kalózos képen, megint, mintha te néznél vissza rám :shock: :wink: Honnan ez a kalpag?

Erika: fiúnévügyileg közelednek már az álláspontok?
Réka ekkora vízben fürdik, vagy éppen töltés alatt volt még a kád? Csajomnak most elcsábultam és vettem zöld fürdővíz színezőt. Hát, Lili nem egy vízimádó, de ebben elmerült, nagyon élvezte :lol: Volt piros is, vérfürdő hatású lehet :D

Judit, most nézem a vonalzódat, te meg má' mindjárt szülsz :shock:
Keményedéshez hál'Istennek nem tudok hozzászólni...

Móni, aranyosak a gyerkők.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri,na igen..Lilcsinek minden jól áll az tuti :) Köszi,jól esett,hogy rám hasonlít a fiacskám :P A kalap Luca egyik kis barátjáé,és abba jött el múltkor,és csak úgy felpróbáltam rá :D
hol vettél fürdővíz szinezőt,Lucának is biztosan tetszene :)

Erika,remélem is,hogy fog erősödni még a haja,habár ha tényleg olyan lesz,mint az enyém..akkor nem jár túl jól a csajszikám :?

Katlina,hogy van Robika?Elérted Lindát?Remélem nem kellett bemennetek a kórházba!

Kép
Kép
tundi24
 
 


:lol: :lol: :lol: Ennyiben fürdik. Ha az apjával, akkor még ennyiben sem. :oops:

Álláspontokról: háááát....alakulnak. :) Döntés még nincs.

Tündi: Sztem nagyon keverék Zsombi, én is látlak téged benne. :wink:
jaimee1
 
 


Tündi, a DM-ben van! Többféle színező is van, nem csak tablettás
Kép

Katlina, mi vaaan?? Mi a baj?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Erika,köszike :) Te sem szoktál több vizet engedni Rékának? Nálunk Luca imádja,ha sok víz van a kádba,meg ha jó habos :) Teledobálja a játékaival,és megy a pancsolás.Tegnap pl fél órát fürdött :oops: De ez azért nem mindennapos,főleg,hogy szeret Zsombival együtt fürdeni,és akkor nincs ám hab tenger :P

Nóri,nagyon vagány a szine a víznek :) és ez habzik is vagy tettél még bele tusfürdőt?
Na ha a Dm-ben járok majd megnézem.Úgyis mennem kell pelenkabeszerző körútra.
Holnap a fél napot Szolnokon töltöm...megyek az akupunktúrs nőcihez,nyelvsulikba,és akkor útba ejtem már a Dm-et is :D

Katlináékról annyit tudok,hogy Robika hányt tegnap éjszaka,és tegnap reggel is ramatyul volt,és ezért kereste Lindát.Azt mondta majd jelentkezik,remélem már jobban vannak!!!!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Na, szegény Robi :cry:

Tündi, ez nem habzik, én tettem még bele habfürdőt. De lehet, van olyan is, ami habzik....
Nyelviskolába akarsz járni?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Megvagyunk köszönjük szépen!
Itthon....
Lindát végülis nem értem el,így kivittem a házidokihoz-ügyeletre nem mertem mert ők rögtön a Hetényibe kültek volna vele-így úgy voltam ha már a házidoki is azt mondja hogy menni kell akkor már biztos hogy menni kell


Pénteken este kezdett hányni-17:30-tól hajnal 1-ig.Ha egy korty vizet ivott meg akkor kettő jött vissza.Utána semmi.Reggel újra keztük,akkor már féltem a kiszáradástól,délig utána semmi délben megint visszajött minden folyadék,azóta viszont semmi-délután már kívánta a kekszet-este evett egy pici kiflit.Ma már a hasa ment szóval még most sem vagyok egészen nyugott.


Lucusnak Boldog Születésnapot!!!!!!


Judit!
Ha emlékszel rá nekem Robival mindíg kisebb volt a méretem-sőtt 35hetesen 4d-én azt mondták hogy átlagon aluli és olyan 23-24hetesnek felel meg!!!!
Erre fel pont ídőben érkezett jó nem volt hatalma s baba de nem volt átlagon aluli
Magnéziumot én csak 3×1-et szedek,azt mondta max négy szemet egy nap


Erika!
Másik topikba néztem a képet elég fiú gyanus ez a pocak!!!!!!!!!


Nóri!
Lánykádnak nagyon klassz lett a haja!És persze a színt írígykedve nézem mindíg :wink:
Zöld víz-hát ez jóóóóóóóóó

Kép

Kép
katlina
 
 


Nóri,igen szeretnék nyelvsuliba menni.1részt azért,hogy okosodjak egy kicsit,másrészt meg azért,hogy jobban teljen az idő.

SMILE nyelvsuliról tud vki vmit?Hogy milyen árral dolgoznak?Mert az nincs fent a neten :?

Katlina,örülök,hogy egy kicsit azért jobban vagytok!

Erika,ide is kérünk képet!!!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Erika! Most ott tartunk, hogy két neve lesz: Lívia Milla.
De még van vissza majdnem 2 hónap :wink:

Akkor ezek szerint ti sem jutottatok még dűlőre név ügyben!

Nóri! Azér' még nem mindjárt szülök... Nekem távolinak tűnik még az április vége :)
Nekem kicsit bizarr ez a színes víz :) A csempédnek viszont nagyon jó színe van!

Tündi! Milyen nyelvet fogsz tanulni, angolt?

Katlina! Robikának mielőbbi jobbulást! Szegényke.
Te jó ég, mivel riogattak téged, akkor én még nem is szólok semmit. De azért teljesen akkor nyugszom meg, ha megszületik.

Mégis milyen az a fiús pocak? :)

Ma voltunk a vonat kiállításon. Marci sincsen jól, estére belázasodott. :( Azonkívül a szokásos takonykór. Nurofent kapott, holnap megyünk dokihoz, úgyhogy a héten itthon marad szerintem.

Jó éjt!
judit_79
 
 


Nóri: A zöld víz nem is olyan rossz, kicsit mintha tengervíz lenne. És akkor Lilcsi haját nem is copfozod, csatolod? Biztos örül, nekem az a legjobb, amikor este kibontom a copfom. :roll: 10% orgazmus.

Judit: Enyém anyu Lídia (Regina), úgyhogy nekem tecc.
Áh, dűlőre....dehogy....egyhelyben toporgunk kb. :roll:
Marcinak is jobbulást!

Katlina: Jobbulást! +++
Rékás pocak is ugyanilyen volt. :wink:

Tündi: Smile-ról nem tudok semmit, Tibi dolgozik nekik, de nem hiszem, hogy pont az árlistájukat szerkesztette volna, de azért megkérdezem.
Szerdán tettem képet, te! :-)
Tibi aszongya, fogalma sincs az áraikról.

Megkezdtem a harmadik trimesztert, huh...némiképp megkönnyebbülés....Hétfőn uhu, majd hozok híreket. Kíváncsi leszek, megvan e még az a fütyi. :lol: :lol:
jaimee1
 
 


Tündi, miért nem hívod fel őket, vagy írsz nekik, ott vannak az elérhetőségek. De meg, ha bejössz ma, akkor nem mindegy?

Katlina, további jobbulást Robinak! Szegénykém, nem egy nagy csomó és akkor ilyen kórságok gyötrik :cry:

Judit, nekem még szilveszter is most volt nemrég, aztán annak is 2 hónapja :wink: . Repül az idő...
Valakinek még a karácsony is most csengett le, itt a rendőrség utcájában a múlt héten lett kitéve 2 fenyő, egyiken ott az ezüst girland maragdványa :roll: Remélem, nem eddig tartották a lakásban, de hogy hol rejtegethették...?
Van piros festék is, az bizarrabb lenne, nem :lol: :lol:
Ez a zöld meg a kék még csak elmegy...

Erika, ja, Lili is élvezi, hogy nem kell gumi a hajába, asziszi, karácsony van...akkor nem tettem bele neki 2 hétig, míg itthon volt.
Csatot eddig sem tűrte a haja, kiesik belőle seperc alatt :?
Lilinek is van Jegi (Regina) csoporttársa van, elég sokat is játszanak együtt

Most meg (többek között) cipősdobozokat kell vinni az oviba...úgy nézek majd ki mindjárt, mint valami batyusasszony, volt itthon pár db (mikor még Vateráztam)

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri,hívtam a smile-t,délre kell bemennem és akkro elmondják,ugyanis telefonon nem mondtak árat,és ez már gyanús nekem..horror árakra számítok :twisted: :roll: Azért rédekelt volna előtte,hogy ne ott essen le az állam...
Mi jót készítenek a dobozokból Lilcsiék?Vagy gyűjtenek majd bele vmit?

Erika,ja...majd írd meg feltétlen mi volt az uh-n.A kukiból már nem lesz szetm punci :D Hardadik trimeszter..közeleg az idő :)

Judit,jobbulást Marcinak!Nem lesz ott semmi gond,ne aggódj :) Szép nevet választottatok :)

Estefelé jövök beszámolóval,hogy bírtam az akupunktúrát..kicsit azért be vok rezelve :roll: :roll:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Katlina, most olvasom csak, mi történt :( remélem mára már sokkal jobban Robika, és ti sem kapjátok el...

Kép
pimelinda
 
 


Erika,mi volt tegnap az uh-n?

Judit,Marci jobban van?voltatok dokinál?

Én meg voltam az akupunktúrán,nem vészes.A tűk benne vannak a fülemben,de nem vészes,nem is érzem,aztán,hogy később milyen lesz :roll: Remélem használni fog,és lemegy egy jó pár kg...

A nyelvsulit is elintéztem,az oxfordba íratkoztam be.Elvileg ápr 12ővel indul.Heti 2x2óra.
A smile nem nekem való anyagilag...4x annyiba kerül,mint az oxford. :twisted:

Nóri,egyébként azért érdeklődtem,mert nem akartam feleslegesen végig hallgatni a suilról-ezt azt,mert ha egyből megmondjék mennyibe kerül,eszembe sem jutott volna bemenni hozzájuk :D

Linda,te hova is jársz?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Kukkk!

Tündi: Oxford? Az merre is van? 4x annyi??? Az nem gyenge.... :shock: :shock: Ja, hogy a tűket benned hagyták. :oops: Ezt nem is tudtam, hogy így működik. Drukk hozzá!

Nóri: nekem nem egy barátnőm Húsvét előtt bontja le a karácsonyfát. És nem gyerekesek még....esetleg csak gyerekesek. :lol: :lol: :lol:

Judit: Keményedések?

Katlina: ??

Többiek, füstjelek, morze, stb....

Rólunk: Minden okés a Legkisebbel, még mindig fiúcska, 2 héttel előrebb jár kb.... csakúgy, mint annak idején Réka...buksija most pont a korának megfelelő, de a combija 30 hetes. Hol medencevégű, hol befordul, mikor hogyan jó neki.

No megyek is , Réka felébredt.
jaimee1
 
 


Megvagyunk,javulgatunk hasmenés magas láz tegnap éjjel,ma azt pihiztük


Erika!
Dejóóóó,olyan jók ezek az uhuk-és ha belegondolok hogy ezután mr nekem nem ilyen soha többé,kicsit elszomorít
Nem is írtam Réka milyen ki vagány lett az új séróval

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Ma mentünk dokihoz, Marcinak már egyáltalán nincs láza, viszont nagyon taknyos. A doktornő az arcüreg átmosást javasolta amit fül-orr-gégész csinál. Az a baj, hogy Marci biztos, hogy nem működne együtt és úgy meg nem lehet. Úgyhogy marad az itthoni orrszívás és melegítés, és kaptunk kölcsön egy inhalátort. Az is kész cirkusz volt, mire rávettük, hogy lélegezze be, mert úgy félt tőle. De aztán rájött, hogy az nem fáj :)

Tündi! Tűvel a füledben alszol is? Majd számolj be, hogy működik-e!

Erika! Gratula a kisfiúhoz! Hosszú combija lesz ezek szerint :)

Keményedések megvannak, hol jobban, hol kevésbé. Sokáig már nem bírok a földön legózni Marcival.

Ma voltam az sztk-ban is tanácsadáson. Nem kell többet mennem, megkaptam az igazolást is. Most már azért érzem egy kicsit, hogy nincs már olyan messze a vége :)
judit_79
 
 


Erika,az oxford a Mészáros Lőrinc utcában van.38500ft a 3 hónapos tanfolyam heti 2x2 órában.A smileba 4hónap lett volna 160ezer ft,és heti 6 órában kellett volna menni.(ez nekem már sok)Tudom,hogy több az óraszám,de hát akkor is :roll: Na meg a módszerük is kicsit furcsának tünt...magamtól kellett volna ott tanulnom vmi feladatlapok alpján,és ha vmit nem értettem volna akkor segített volna a tanár...és külön lettek volna gyakorlati órák...

Mondtam én,hogy kukiból nem lesz puncika :D

Judit,olyan mintha kis sebtapaszok lennének a fülembe :) Simán tudok benne aludni:)
Jó hamar azt mondták,hogy nem kell menned többet.Nekem szolnokon is meg itt is mennem kellet még 38hetesen is :shock:
Az inhalálás biztosan sokat fog segíteni Marcinak.Jobbulást továbbra is!

Katlina,nem terveztek már több babucit?Robikának is jobbulást!

Jó éjt mindenkinek!!!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi, én a Lineába járok, ott 48ezer a 60 óra, nekem 43200 a kedvezményem miatt, + a könyvet ki kellett fizetni. 5 fős a csoport, a tanár nagyon szuper... én maximálisan elégedett vok :) júniusban vizsga... megj: Rita is az Oxfordban tanult, de nem jutott el a nyelvvizsgáig... megunta :roll:

Kép
pimelinda
 
 


Judit: Hogyhogy nem kell menned? :shock: Pisit sem néznek havonta? :shock: :shock: Vagy azt privin csekkolja E. doki? Véghajrában 36. héttől hetente volt jelenésem annak idején....Ha addigra nem haverkodtam volna össze a csajokkal, falra is másztam volna...:lol: Lehet, hogy már írtad, akkor ezer bocsi, de programozott császár lesz? Vagy megpróbáljátok természetes módon? Befordult már a babó egyébként?
Marci hogy van?

Tündi: Hát ez azért marha nagy különbség! :shock: És milyen szinten vagy? Diéta hogy megy? Tudod tartani?

Katlina: Hát ja, szép időszak ez...nekem is fog hiányozni....De még azért van 3 hónapom, és vele a drukk, hogy minden rendben legyen, beleértve a szülést is...

Gabriellánk eltűnt? :shock:
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Most írom a diplomámat a csecsemők táplálkozásáról. A szakdolgozatom megírásához szükségem van kutatásra, ezért szeretnélek kérni titeket, hogy segítsetek nekem azzal, hogy a kérdőívet kitöltitek és visszakülditek nekem.

Itt megtekintheti a közzétett űrlapot: https://spreadsheets.google.com/viewfor ... blI0WVE6MA

Segítségeteket előre is köszönöm!

Gazsi Krisztiánné Kosicsár Ágnes
gigike22
 
 


Linda,lassan haladtak az oxfordban Ritáék azért unta meg?Amugy jól van?

Erika,én teljesen kezdő szinten vagyok,mert én németes voltam,abból van egy alapfokú C tipusú rigó utcai nyelvvizsgám.
Diéta...hát majd meglátjuk..elvileg 1200kalóriát lehetne megenni egy nap,de én nem számolgatom.Nem eszek édességet,figyelek,hogy inkább zöldséget és fehér husit egyek,meg ha mégis éhesnek érzem magam elrágcsálok egy almát.
Aztán majd kiderül :)Mozgással is hadilábon állok még...hétfőn kapok Lizocskától dvd-t,és majd arra szeretnék tornázni.De bízom benne,hogy elérem a kívánt súlyt!!

Olyan szépen süt a napocska,csak hideg van :?

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi! Sok sikert a fogyáshoz! Napi 1200 kalória mellett tuti fogyni fogsz. :)

Erika! Még lesz egy vérvétel+vizelet a 35. héten, arra megkaptam a beutalót. Azt mondták, az eredményt majd úgyis megnézi E. doki.
Én is meglepődtem, hogy nem kell többet mennem, mert Marcival a végén nekem is hetente járnom kellett mikor már menni is alig bírtam. Volt is belőle elegem.
Igen, az előző császár miatt most is az lesz nagy valószínűséggel.
Nem fordult meg a baba, nagyon érzem, ahogy felül kidugja a kis kobakját :) Ez Marcinál is pont így volt.
Köszi, Marci jól van, még náthás egy kicsit, de hétfőn már megy oviba.
És nálatok? Réka várja már a kistesót? Lesz a babának is külön blogja? :)

Katlina! Te hányadikára is vagy kiírva? Neked sem kell már járnod az sztk-ba? Majd számolj be, mikor érdemes nst-re menni, amikor kevesen vannak. :wink:
judit_79
 
 


Judit,sztem többet eszem,mint 1200kalória :oops: Mondjuk nem számolom...Úgyhogy passz...de tényleg figyelek azért.
Jövő hétvégén szülinapozni megyünk,gondolom nem diétás kaja lesz,azért abból fogok enni,meg egy szelet tortácskát is.Persze a kajából csak mértékkel :D
MArcinak nem hiányzott az ovi?ő hogy áll a kistesó kérdéshez?

Én Nst-re reggel 7körül mentem,elég gyorsan végeztem általában :)

Nóri,Lilcsi lenyugodott?? :wink: :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Le-le :lol:
Bár este gyanúsan hamar elaludt, fekhetnékje volt, sztem beteg lesz :cry: Pedig hétfőn bemutatózik az óvónéni és Lili az egyik "nagyvezír"....megpróbálom kúrálni 7végén :wink:

Erika, Gabriella nekem is feltűnt, hogy nem ír...hamar feladta :cry:

Képzeljétek (pletyi :wink: :oops: ), ma egy hastáncos csajnak varrt a főnököm fellépőruhát (+cipőt +hajpántot). Holnapra. És amúgy jövő hónapban szül 8) :lol: :P Majd felveszik videóra és kiteszik a honlapjukra is, akkor belinkelem :wink:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri,csak nem lesz beteg a csajszi!!! :)

Kíváncsian várom a videjóóót :D

Olyan szépen süt a nap,remélem nem fog esni a hóóó!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi, itt esett még 1 órája :evil:
De már itt is süti-süti 8)

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri,itt szerencsére semmi nem esett!:) Lilcsi hogy van?Jól aludt éjjel?

Képzeljétek Zsombinak áttört az első fogacskája :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Gratula az első fogacskához!! :lol:

Köszi, Lili jól aludt, csak ugye amilyen korán elaludt, olyan korán fel is kelt :? :evil: Fél 7-kor már nyűglődött mellettem. Munkanapokon meg 1/4 8-kor cibálom ki az ágyból :roll:
Most is feküdt volna, de nem engedtem :P

Írtam neked a Futrinkára :wink:

Ma kint voltunk a Szolnoki csatán....valaki még?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nóri,köszi,mindjárt negé-nézem :D Gondolkodtam,hogy átmegyünk a csatára,de a nem mellett döntöttem,mivel tavaj Lucának nagyon hangos volt,így gondoltam,hogy Zsombi sem bírná :roll:
Képeket készítettél?

Mi tegnap +ma is negyed 8kor keltünk :) Ez már haladás :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Képeket találsz, ott :wink:
Tényleg jó hangos volt, pláne, mikor előttünk csatáztak :lol:

Negyed 8 :shock: De jó neked!!! Lili megint felkeltett 1/4 7-kor. Ő nehezen, de visszaaludt, én meg nehezen, de feladtam :roll: :?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Tündi, gratulálunk az első fogacskához! Az első gondolatom az volt, hogy milyen hamar kibújt... valójában pedig rohan az idő... Réka is ennyi volt kb., mikor kijött az első foga :)
Rita egyébként jól van, köszi. Az oxforddal semmi problémája nem volt, talán a tanáruk volt kicsit lazább, de nem azért hagyta abba.
És amúgy a tűknek érzed már valami hatását? Pörgő anyagcsere, étvágytalanság? :wink: Anyum azt mondta, lehet, ő is kipróbálja.

Mi 8-kor keltünk, negyed 10-ig mesét néztünk az ágyban - én meg apa. Réka addig szétpakolt a lakásban...

Kép
pimelinda
 
 


Linda,akkor egy kicsit pihiztetek :D addig szabad volt a pálya Rékának :)
Hát annyit érzek,hogy nem vok annyira éhes,és feszt pisilnem kell..Kellene salaktalanító teát inni,de ugye azt szopizás alatt nem lehet.Úgy tuti hatásosabb lenne.
Holnap megyek tűcserére,kív vagyok,mit fog mutatni a mérleg :roll:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Anyukád hova akar már fogyni egyébként?? :roll: Most nézem a vonalzót...uram atyám nemsokára megérkezik a kis Vivien :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Zsombi nevében nagyon sok boldog nőnapot kívánok! :)
Kép

Zolcsinak pedig nagyon boldog névnapot! :)
Kép

Pénteken találkoztam Mónival,de nem jó a gépük,de várja már,hogy megcsinlják nekik :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Zoltánnak boldog névnapot!!!

Tündi: Fogacskához gratula!!!!!
No? Mérleg? :)

Hátttöööö...mi nagyon ritkán kelünk fel 9 előtt....Hacsak nincs valami programunk, alszunk, mint a bunda.

Nóri: Lilcsi jól van? Szolnoki csatával kapcs. rossz emlékeim vannak, egyszer influenzásan álltam végig, hát legközelelbb majd ha a gyerekek könyörögnek... :lol: :lol:

Judit: Nohát ahogy arra számítottam, nekem mennem kell szépen továbbra is tg-re, de majd csak 5 hét múlva. Addigra nyomom majd a 35. hetet. :-)))

Képzeljétek, a terhesgondozóban betették a mérleget az egyik védőnői szobába és most már zárt ajtók mögött folyik a mérés. Egyenként. Valaki tán tiltakozott és a jogaira hivatkozott....Nem tudom, ki lehetett, mert tiltakozás eddig is volt bőven, de fülek csak süketek...Megjegyzem engem nem érdekel, az sokkal inkább, hogy 3 órát ül ott az ember egy pisibeutalóért.
jaimee1
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: