Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Edit!
Balatonöszödön voltunk nyaralni,igen,megint a megszokott társasággal mentünk,kiegészítve anyósomékkal.Részletes beszámolóval nem tudok szolgálni,annyi minden történt...A lényeg,hogy alapból jól éreztük magunkat,gyerekek nagyon élvezték a helyzetet,bár iszonyat fárasztó volt ez az egy hét,most pihenjük ki magunkat! :lol:
Képeket rakok nemsokára!Rengeteg készült,nem túl könnyű a választás,de igyekszem! :D

Gabi!
Bocsi,akkor rosszul emlékeztem!Írd majd meg,hogy mennyi volt a doki,és mi a benyomásod róla!Bár azt már most tudom,hogy nem "váltom le" Pazárt,csak kiváncsi vagyok a véleményedre ezzel a dokival kapcsolatban.

Zsuzsi!
Na,az tök jó,hogy megvan már a szülinapi ajándék a Biusnak!Csak nehogy megint előbb odaadjátok,mert akkor törheted megint a buksidat! :lol:
Tortaügyben ajánlom a Gesztit kertvárosban,Annának megint onnan rendeltük a tortát(dobostorta),és ISTENI finom volt!
Mikor kezditek az ovit?


Lányok,hallottatok valamit arról,hogy el akarják törölni a munkavégzés melletti gyest?Mármint a 8 órás lehetőséget.Nincs valakinek infója erről?Most fogok ráfeküdni a netre,hátha találok valamit,de ha valaki tud-hallot valamit,szóljon,jó?Köszi!

Melinda!
Hazajöttetek már?
Voltál bölcsiben érdeklődni?Írj légyszi,hogy mi újság!

Jövőhéten megyek be melóba,meg kell beszélnem a feletesekkel,mikortól-hogyan állhatok vissza dolgozni.Rolcsi ha minden jól megy,szept. 21-én kezdi a bölit.Az meg már mindjárt itt van... :shock: Elrepült ez a nyár... :cry:

Na,gyors felrakom a képeket,aztán el kell menni Norbinak bérletet venni,meg gyógyszertárba.

Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Kép
Fürdünk az ifjakkal...



Kép
Norbi a parton



Kép
Norbi



Kép
Norbi és Anna




Kép
Rolcsi hintázik



Kép
Királylány is hintázik...

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Kép
Rolcsi tömi anyát... :lol:


Kép
Kis kerekfejűm... :D



Kép
A család

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 

 
 

Sziasztok!

Anna!A családi kép csudijó!Tessék otthon a falara kitenni!Szépek vagytok!!!!!!Anna nagyon ari a kis hézaggal a szájában :D .Ennek a kornak a szépsége...Ro még mindig nagyon huncut.Még a szeme sem áll jól :lol: .Norbi pedig már nagyon nagy fiú.Komoly nagyon a képeken.Szóval:gyönyörűségesek vagytok!!!!

Tegnap mi egész nap dédiztünk.Milán három és fél órát aludt két összetolt fotelban. :shock: Jázmin aludt kétszer is.

Apának lesz a szülinapja.Tegnap rendeltünk tortát.Szőlősről a Jeneiből.Nem voltak nyitva,csak a cukrászok voltak bent,de lehetett rendelni.Csokisat kértem.Mikor hazajöttünk,jutott eszembe,hogy apa kedvence a puncs.Visszatelefonáltam,és az ízt "kicseréltettem" puncsra.És a felirat a következő lesz rajta: jövőre 30!Ugyanis apa kivan ettől,hogy szerinte öregszik :D .Akkor még érezze itt is :twisted: .Meg egy cipőt rendelt magának.Azt kap.

Kertvárosban a Szegfű utcában van egy bababizományi-angol gyerekturi.Bevittem a kiságyunkat,a bébikompot, a játszószőnyeget.Egyáltalán nem drága hely.És az eladó sokkal kedvesebb,mint a Vanília Mixben a nyanya (az egy bunkó).Remélem a cuccok hamar elmennek.Még egy jogger babakocsit viszünk majd be,elektromos mellszívót...

Ma nem szeretnék menni sehova.Nem voltam itthon csak vasárnap.Takarítani kell,meg mosni.Főzés kipipálva:mama adott tegnap csülkös bablevest (ráadásaul akkora adagot :shock: ).

Gyertek ám csajok!
Mindenkit puszilok!
Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Sziasztok lányok!

Anna!
Nagyon jók lettek a képek! Már én is próbáltam felrakni, de nekem nagyon a képek és egyszerűen nem jövök rá, hogy, hogy tudnám letömöríteni! Na mindegy, hát ez van!
Köszi az infót a tortáról, már hallottam, hogy ott tényleg finom a torta. Azt még nem tudom, hogy milyet akarok és milyen ízű legyen, de nagynak kell lennie mert nagy a család! :) Hát most már apa is tudja, hogy ez a laptop szülinapi ajándék, úgyhogy ezt már nem fogja megkapni hamarabb. 3 hetet még kifog bírni a kisasszony is, legalábbis remélem! :D
Mi az ovit szept. 1-jén kezdjük, de még előtte azt hiszem bemegyek megnézem nincs e valami kiírás, hogy hol kezdjük mert én úgy hallottam, hogy másik csoportban leszünk és újra kiscsopisok. Viszont hivatalosan még senki sem tájékoztatott, ezt is csak egy anyuka mondta nekem akinek a kislánya szintén másik csoportba kerül, csak neki már szólt az óvó nő, mivel a kislány a nyáron is járt oviba. Azért érdekesnek tartom, hogy ilyen változtatásokat csinálnak egy oviba és akkor a szülő nem is tud róla! :evil: Na mindegy, majd meglátjuk, hogy mi lesz.

Tegnap mi egész nap anyukámnál voltunk, mivel a barátnőmék alatta laknak, így hozzájuk is mentünk. Ott is van egy 5 éves kislány és egész délután jól eljátszottak a Biussal. Innen Dózsakertből rolival mentünk Kertvárosba fel a lakótelepre. Gondoltam kifárasztom egy kicsit a kisasszonyt. :) Aztán meg ahogy odaértünk anyuhoz, már egyből kezdte fűzni, hogy had aludjon nála. Így végül ő ott maradt, én meg este haza jöttem. Majd most fognak nemsokára jönni, nekem meg itt volt az egész délelőtt és végre fényesre csiszoltam a lakást. :D Úgyis amióta a kisasszony itthon van és nem jár oviba sose sikerült egy normális takarítást csinálnom, így legalább most volt időm. Aztán még hétvégén is, legalább is szombat vasárnap a mamánál lesz a Bius, úgyhogy megint lesz egy kis pihenőm, bár apa is itthon lesz. Ő pénteken jön haza délután. :D

Na jól van most mennem kell mert mindjárt itthon lesz a kislányom!
Kellemes napot mindenkinek!
zsuzsi2811
 
 


Sziasztok!

Anna
Nem jött meg az utalás, így nem volt pénzem a dokira, de ahogy lesz, majd leírom milyen volt!

Kép
Kép
Kép
tgabi80
 
 


Sziasztok!

Megérkezett a micimackós laptop a Biusnak! :D Hát mondanom sem kell, hogy egyből kiakarta bontani, hogy megnézze mi van a csomagban, de én nem engedtem. Felraktam a szekrény tetejére és azt mondtam neki, hogy nem az övé. Aztán amikor nem figyelt akkor kibontottam és megnéztem, hogy milyen és szerintem nagyon fog neki tetszeni. Bár be nem kapcsoltam, nehogy meghallja. Már nagyon várom a szülinapját mert nagyon kíváncsi leszek mit fog szólni hozzá. :)
Na most megyek mert még főznöm kéne valamit gyorsan, bár nem rég reggeliztünk mert boltban voltunk és a spar melletti pékségben vettem zsemlét és még friss, puha, meleg volt, úgyhogy abból ettünk. Bár azt hiszem csak egy gyors tojásos nokedlit fogok összedobni, az hamar megvan. :)
További szép napot mindenkinek!
zsuzsi2811
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem voltam megint. :(
Nyaralni voltunk, Mia nagyon sok időt vesz igénybe, kevés az időm.
Sulira is készülünk, probalok visszaolvasni, viszont elotte le kell mennem pár helyre.
Remélem mindenki jól van.
Volt már anya tali azóta? Vagy lesz valamikor?
Most már eltudunk menni bárhová mert már Mia is nagy.

fiamette
 
 


Andi!
Most hallottam a hírekben,mi történt a misszióban!Nem találok rá szavakat...
Tudtál beszélni pároddal?Ugye Ő jól van???
Kérlek írj!!!
Puszi!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Sziasztok!
Köszi Anna aranyos vagy...igen ő jól van,sajnos az ő kolléganője halt,meg..nagyon megrenditette a helyzet össze van törve szegénykém.. :cry: De hál égnek ő jól van épségben,és biztonságban..ő már elözö nap átmentek a táborba,rájuk vártak,hogy menjenek mert indultak volna haza..de sajnos ez miatt csúszik a hazajövetel is..elméletileg 1 napot de ma még nem kaptam hireket hogy mikor jönnek,talán délután már többet tudok..
majd jelentkezem ha tudok többet..bocsi de nincs most türelmem elolvasni miket irtatok.. :( le kell foglalnom magam,mert megörülök a várakozásban..
pusy nektek

anda-vivibaba
 
 


Szia Andi!

Örülök,hogy Pároddal minden rendben!!!Lelkileg nem könnyű most nekik,édes istenem...

Kitartás Neked a várakozáshoz!De akkor most már csak (a legrosszabb esetben is) pár nap,és újra itthon lesz Apa!

Puszi!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Sziasztok anyeszok!

Andi!Kitartást!Elhiszem,nyugodt csak akkor leszel,ha itthon lesz apa.Reméljük minél hamarabb hazahozzák őket!Nekem is te jutottál eszembe rögtön a hírekben.

Zsuzsi!Azért a laptop reméljük,most megmarad szülinapig és nem kerül elő hamarabb! :D Milánnak is van.Egész primitív,de nagyon szereti.A betűket nem ismeri fel,de a képeket igen és olyan boldog,mikor sikerül folyamatosan eltalálnia.

Mi tegnap bent voltunk az oviban.Összeismerkedtünk az egyik ovónéninkkel.Körülnézhettünk a csoportban,megkerestük a szekrényét,és az udvaron játszhattunk.Milus szt hitte,már most ott hagyom.Már búcsúzott volna el.

Amiben még haladtunk: nincs cumink.20-án felköszöntöttük a dédit,hazafele jöttünk.Este nem találtuk a cumit.Mondtuk a Milánnak,hogy a dédinél otthagyta,és elvitte a dédi kutyusa.Nem is sírt,csak pár percet és elaludt :D .Reggel kicsit nyafizott,kereste a cumit.Délutáni alváshoz már nem kellett.És este aztán simán dudus nélkül aludt :shock: .Nem gondoltam,hogy ilyen könnyű lesz.Tegnap apa ment szerszámokért anyukámhoz és a Milán kijelentette a mamának,hogy őneki nincs már cumija.

Jázminnal harcolok egész nap a pelussal.Ugye nem akarja felvenni.De ha bugyit adok rá,bepisil.annyit léptünk előre,ha nincs rajta pisil a bilibe.De ugye nem léphetünk ki bugyi nélkül...

Na megyek...Jövő héten festjük a lakást,pakolászom össze,selejtezek,matatok.Nem várom most valahogy...

Szép napot mindenkinek!
Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a képdícséreteket,hízik ám a májam ilyenkor! 8)

Nos,legújabb fejlemények:
November utolsó hetében munkába állok.
Valahol várom,de még erősen tartok a hétköznapjaink káoszától...

Be kell mennünk szólni a héten az oviba is,hogy Anna megy már jövőhéten,meg a bölcsibe is be akarok menni Rolcsival,hogy szokja egy kicsit a környezetet.
Csajszi még oltást is kap jövőhéten,szegénykém...
Norbinak majdnem minden megvan már a sulikezdésre,még a füzeteket kell megvennünk,aztán ha még kell valami,úgyis elmondják,és pótoljuk.

Móni!
Megkaptad a privit?
Közben megoldottam ám,felhívtam őket(hogy ez miért nem előbb jutott az eszembe,az helyett,hogy Téged zargatlak!!!),és postázni fogják,remélem mihamarabb!
Veletek mizu mostanában?

Edit!
Édi lehetett Milus,hogy várta,mikor mész már el!!! :lol:
A cumival is ügyesek vagytok!Végül is Ő már egy NAGYFIÚ,aki már oviba megy!
Húúúú,Annánál nekünk azért nem ment ilyen egyszerűen,pedig Ő már idősebb volt,de cumifanatikus... :lol: Első kiscsopiban még intenzíven cumizott napközben is,második kiscsopiban már csak alváshoz,(évvesztes,azért ment kétszer kiscsoportba),aztán egyszer a délutáni alvás után nem találták óvónénik a cumit...Háááát,nálunk eltartott egy hétig is,hogy nem kereste annyira,az éjjel többször felébredt,vissza kellett altatni(bár ez kb. olyan 3 nap volt...)Közben beteg is lett,sírósabb-nyűgösebb-anyás,nem mondom,hogy nem fordult meg a fejemben,hogy visszaadom neki...De átvészeltük.
Szerencsére Ro nem ennyire cumis,Ő tényleg csak alváshoz nyomatja,bár néha még este is úgy kivágja az ágyból a cumit,hogy koppan... :lol: Remélem,vele egyszerűbben fog menni a dolog...
Na,ezt megint jóóóó hosszan részleteztem... :lol:

Nem tudom,írtad-e,de vannak ezek a kimondott leszoktató pelusok,ami olyan,mint a bugyi,csak pelus.Szóval érted! :lol: (nem tépőzáras,hanem fel-le húzható,mint a bugyi.)
Na,lányzónál mi használtunk ilyet,azt mondtuk,hogy nem pelus,hanem vastagabb bugyi,hogy ne fázzon a popója.
Lehet,hogy beszéltünk már róla...Nem próbáltátok még ki?
Jaaaa,várj,most ért agyamig,mit írtál!Hogyha bugyiban van,becsurgat,bugyi nélkül nem...Na,akkor passz!Sajna,nincs erre ötletem... :cry:

Többiek,merre jártok?
Melinda,hazaértetek már?

Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Sziasztok!

Ma végre apa is haza jön, most egy kicsit furi volt mert 2,5 hétig nem volt itthon és az előtt is csak úgy, hogy szombaton jött, vasárnap meg ment. De most a hétvégéig marad. Mondanom sem kell a Bius is már annyira várja, főleg, hogy tegnap nem beszéltek skype-on. Teljesen odáig van, hogy mikor jön már az apja. :)

Edit!
Úgy néz ki, hogy a laptop most már kibírja a szekrény tetején azt a két hetet ami még hátra van. :) Most már nem kérdezi a Bius, hogy mi az mert már el is felejtette, ráadásul el van foglalva mindennel. Utána meg kezdődik az ovi, úgyhogy már biztos, hogy nem kapja meg előbb. :) De nagyon kíváncsi vagyok már, hogy mit fog szólni majd hozzá!

A cumival kapcsolatban tényleg ügyesek vagytok. Nekünk is elég nehéz volt leszokni a cumiról. Ráadásul nálunk éjjel ha kiesett a cumi a Bius szájából akkor már fent is volt és mehettem át hozzá, hogy megkeressem mert addig nem akart aludni. :) Aztán egy párszor próbálkoztam vele, hogy adjuk oda a nyuszinak húsvétkor meg adjuk oda a mikulásnak karácsonykor meg ilyenek, de sosem jött be. Aztán egyszer csak jött ki a szobájából, hogy neki fáj a foga, hát nem tudom, hogy tényleg az fájt e neki, de a cumi pont a szájában lógott és mondtam neki, hogy azért fáj a foga mert egész nap a szájában lóg a cumi. Na erre kivette a szájából és azóta se kell neki! :lol: Szóval nekünk így oldódott meg a cumi probléma. Ez egyébként nem sokkal ovi kezdés előtt volt. Akkor még elraktam neki az utolsó két cumiját, hátha nagyon fog érte sírni, de sose kereste, úgyhogy utána ki is dobtam őket.

Én a cumis üveggel voltam még nagyon meglőve mert a reggeli meg esti kakaóját mindig abból itta. Minden mást pohárból vagy más üvegből ivott. Sokszor volt, hogy mikor adtam neki a kakaót mindig mondta nekem, hogy vigyem ki miután megitta. Aztán amikor mondtam, hogy nem viszem, vigye ki ő mert ha nem viszi ki akkor én már a kukába fogom beledobni és akkor nem lesz cumis üveg többet. Ilyenkor mindig kivitte magának. Erre egyszer mikor ugyanezt mondtam neki, mondta, hogy inkább kidobja ő és ki is dobta. Úgyhogy ennyi volt a cumis üveg. :) Azóta az sincs, bár azt utána még volt, hogy kereste és ha anyunál aludt akkor még kapott abból kakaót ami anyunál volt, de itthon már nem. Aztán már anyutól sem kérte. Szerencsére ezen is még ovi kezdés előtt túl voltunk.

Na jól van most befejezem mert már egy kis regényt írtam megint. :)
zsuzsi2811
 
 


Sziasztok csajok.

Vasárnap érkeztünk vissza, nagyon hamar eltelt az a 2 hét. Jó volt nagyon. A gyerekemet elkényeztették elég rendesen.
Az itthoni teendőkkel valahogy nem érem utol magam. Kiestem a ritmusból. Jó volt egy kicsit kizökkeni a hétköznapokból. Dávid este ½ 11 –kor aludt el és reggel ½ 10-ig durmolt. Persze bekevert az időeltolódás és a levegő is más. Nagyon díjaztam a reggeli későn keléseket, persze mióta itthon vagyunk a fiatalúr vissza ált a reggel 7 órás ébredésre.


Remélem mindenki jól van, később megpróbálok jönni és vissza olvasni. A gépünk vírusos és a párom neki áll újrahúzni az egészet.

Legyetek jók...

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 


Sziasztok!
gyors infó...párom már a repülön ül,és jönnek haza!!!!!!!!!!estére már együtt leszünk.. :D délelött viszem márkót dokihoz a szokásos tanácsadásra,majd délután megyek szülöire az ovodába..már nagyon várom.. :oops: aztán együtt lesz a család végre.. :wink:
szép napot nektek..majd jelentkezem..pusy

anda-vivibaba
 
 


Sziasztok!

Andi!
Na,ez tök jó hír!Örülök Nektek!

Melinda!
Képeket és beszámolót kérünk,ahogy kész lesz a gép!

Zsuzsi!
Jó ez a fogfájós-cumielvétel történet!A cumisüvegről való leszoktatást is ügyesen oldottátok meg!


Délelőtt voltunk benn szólni oviba,hogy 1-én már megy Anna,meg bementünk a bölibe körbenézni.Rolcsi teljesen el volt hűlve,ennyi vele egykorú gyerkőccel még nem találkozott. :lol: De tetszett neki,kipróbálta a csúszdát is.Aranyos volt! :D

Most megyek,mert csendespihenő van.

Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Sziasztok!

Andi!Most már minden ok lesz!És örülj,hogy apának nem engedték meg,hogy visszamenjen!!!A szülőiről majd mesélj mi volt!

Zsuzsi!Én a cumileszoktatásnál úgy voltam,hogy mindjárt lemegyek azért a cumiért,de apa erősebb volt.Ő azt mondta,ha hajnalig :shock: nem alszik el a Milus,akkor megkaphatja.(Én már egy perc nyafitól is kivoltam)

Anna!Még jó,hogy tetszik Ronak a böli.Így könnyebb lesz neked is.Azért megnyugtató dolog,hogy nem egy olyan helyre megy,ahova nem akar.

Mi ma voltunk megnézni a régi buszokat.5 db "vonult" fel az Expohoz.Milán csak úgy integetett neki.
Utána Lidl, Posta, és bekukkantottunk egy órácskát a játszóra,mert a szomszéd Dani is ott volt,és ő nagy haverja a Milánnak.Jázmin annyira nyűgös volt,hogy elaludt ebéd nélkül. :shock: De azért még egyedül feljött a negyedikre :shock: .
amint Milán is elalszik, főzök be egy kis lecsót.Pakolászni nem tudok,mert a gyerekek külön szobában alszanak,és pont a két szobában kéne csak pakolni.Mióta a Jázminnak nincs kiságya, nem alszanak együtt délutánonként,mert akkor egy óüra alvás után jönnek ki.Így,ha a Milán a hálóban alszik,Jázika a gyerekszobában,meg alszanak min 3 órát.Jobb ez így nekem is.

Na megyek,lerakom a Milánt!

Szép napot mindenkinek!
Edit

Móóóónika!El vagy tűnve!

KépKép
nagyedit
 
 


Szasztok Csajok!

Nem volt netünk, egy jó hétig, villámcsapta övezet lettünk. Király! Elszállt a modem a rooter, a hálókártya, a hálószobai tévé. Úgyhogy ez eltűnésem egyik oka, a másik az időhiány, sajna.

Ancsikám! Először is, Annádat a jó Isten éltesse sokáig. Arany szívem nagyon cuki a kis fogatlan mosolyával. :lol: És továbbra is nagyon szép kislány!
Ma olvastam a prividet, mert melóban ránéztem a babanetre, de ott írni nem tudok. Örülök, hogy megoldódott, annak idején én is telóztam nekik.
Szuperek voltak a nyaralós képek, a családi kép nagyon ott van, igaza van Editnek, ki kell rakni, nagyon szépek a gyerekeitek!

Andikám! Örülök, hogy apa egyben van, remélem már együtt vagytok, nagyon aggódtunk mi is értetek, a hidegveríték levert, mikor anyukám mondta a híreket. Szerencsére Neki semmi baja és ez a lényeg. Nyugodjatok meg mostmár.

Editkém! Nagyon szupik voltak a képek a nyaralásról, ügyesek vagytok cumitéren, irigyellek a cumi elhagyásért, majd egyszer nálunk is eljön az ideje. Jófej a lányod a bepisiléssel, hihi. :lol:
Ovihoz sok sikert kívánok!

Melinda! Elhiszem, hogy jó volt otthon. Szerencsésen megjártátok az utat ez a lényeg. Lassan nektek is indul a mandula, bölcsiprojekt.

Nálunk zajlanak a hétköznapok. Laura tök szobatiszta, éjjel is, már tényleg csak a cumikáról kellene leszoknia, de majd eljön az az idő is, gondolom én. Egész nap dumál, haláli szövege van, felírom a legjobb aranyköpéseit. :lol: Szereti nagyon a bölcsit, mostanában nagyon beindult a dackorszaka, próbáljuk letörni a szarvát. Tegnap kapott háromkerekű rolit, mert az egyik ismerős kislánynak van, és mindig kölcsönkérte tőle, aztán egyik este közölte: "Jaujának kejj jojjej!" Vagyis: Laurának kell roller! Na megbeszéltük, hogy olyan nincs, hogy kell, hanem kérek, és másnap kapott is, mert szerencséjére apja ment pont Pestre, így Budaörsön vett neki a Regioban. Azóta roliszerelem van, továbbá a futóbicón gyakorol hevesen, mivel a motorját elkoboztam tőle, mert már nagylány a mocihoz. :P
Kapott új gyerekülést is az autóba, nagyon nagylányos benne, tök édi. Én meg kaptam új autót apától, hogy legyen mibe gyerekülést venni. :wink: Szóval az autó csak nekem új, de fényévekkel jobb a korábbi kocsimnál, úgyhogy nagyon örültem neki. Már rám fért! :oops: :P :roll: :wink:
Voltunk lagziban, és még megyünk is, hogy teljes legyen az örömünk. Laurát nem vittük, de jobb is, egy nyugodt percünk nem lett volna, amennyire pörög. Meg iszonyú meleg is volt, szakadt rólunk a víz az étteremben, úgyhogy ne tudjátok meg. Na, az is hülye, aki ekkora lagzit csinál. De azért még megyünk, Tompára is, ha egyszer meghívtak. :wink: :P
Amúgy dolgozunk ezerrel, a délutánokat Larával töltöm, a hétvégéket is ügyesen be kell osztani.
Csajok! Ígérem, hogy felveszem a fonalat, meg talán ha jön a rossz idő, többet leszünk bent, többet tudok netezni, de hát addigra már Ancsi is, meg Melinda is visszamegy dolgozni. :lol: Na mindegy, azért próbálok többet jönni, sajna nagyon nehezen megy.

Puszilunk mindenkit!

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Sziasztok!

Andi!Olvastam iwiw-en,hogy hazaért Apa.Örülök neki!Vigyázz akkor rá!!!!!Jó időtöltést vele!
Mi volt szülőin?Csak hogy októberben ne kapjam a hidegzuhanyt...

Na végre előkerült Larianyu is! :D
Köszi a gratulációt a cumi miatt.Nem is gondoltam volna,hogy ez ilyen könnyen megy.Nekem úgy tűnt,ragaszkodik hozzá.(Ezek szerint nem...)Anno mondtam neki,hogy adjuk oda a Mikulásnak.Hát a Milán mindenkinek azt mondta,hozzánk nem jön a Mikulás. :D
Esküvőben igazad volt,hogy gyerek nélkül mentetek.
Ja nagyon jó fej a Jázmin,mi?Bugyi nélkül jár majd novemberben is,mi?Kis ribi...mondtam én.Ráadásul állandóan a nunusát simogatja.Mire Apa mindig azt mondja,ezt látja biztos az anyjától.Annyira örültem,hogy Milánnak nem volt központi játékszere a kukaca,erre kaptam egy egyfolytában "masztizó" kis ribit. :roll:
Hát igen...Elkezdődött a Laurának kell ilyen program.Már elért abba a korba,hogy tudja,hogy ezeket a csuda jó dolgokat meg lehet venni és nekik minden olyan nagyon kell.Nálunk a Müller a szent hely.Milán mindig oda akar menni.
A dolgaidat elhiszem,hogy elég munka után megcsinálni.Meg a hétvégék is zsufisak.Csak hiányzol itt egyszerűen,ennyi.
A moci nálunk is Hugié lett.Meg a kis tolós háromkerekű is.Ha esetleg odajut a Milán (Jázminka nem engedi ám),curva nevetségesen is néz ki benne.Ők már nagyok na.....Játszanak mással!

Na csajok.Szombat délután kezdődik a festés.Mi addig a dédinél lakunk majd.Szerintem hamar ki fogok pakolni.Nem lesz ez olyan sok idő...

Megyek is pakolászni még...Éjjel képzeljétek felkeltem.És olyan érzésem volt,mintha 20 órát aludtam volna.Pedig csak másfelet aludtam.Nekiálltam mosni :shock: ,meg pakolászni.Nem vagyok normális,tudom...

Mindenkinek szép napot és remélem Melinda is tart egy kis élménybeszámolót.
Anna!Még mindig nem írtad meg,hol voltatok nyaralni!!???

Üdv:Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Sziasztok!
Nálunk is apa itthon van még vasárnapig, úgyhogy én sem vagyok most túl sokat.
Tegnap is egész nap csavarogtunk, vásárolgattunk, csekkeket fizettünk, aztán a Biussal együtt mentünk a mekibe. Végül délután meg átmentünk a párom anyukájáékhoz, ott meg kitalálta a párom húga meg a Bius, hogy ő ott alszik. Szóval este nem jött haza velünk, így ma még mielőtt megyünk érte még elugrunk a Tescóba is bevásárolni. :)
Ma meg voltunk bent az oviba mert a páromnak kell egy igazolás, hogy a kislányunk oda jár oviba és közben kiderült az is, hogy tényleg kiscsoportosok maradunk és másik csoportba fogunk kerülni az új gyerkőcökkel. Ráadásul tegnap volt a szülői és ha ezt előbb tudom, akkor akár oda is lemehettem volna, hogy tudjam, hogy indul az évünk meg ilyenek. De végül is ha minden igaz a szomszédunk kisfia is abba a csoportba fog kerülni, majd tőle érdeklődöm még egy kicsit ovi kezdés előtt. :)

Móni!
Az autó tényleg szép ajándék a párod részéről.
:D El is hiszem, hogy örültél neki.
Nekünk is van rollerünk, bár nekünk már a két kerekű és a Bius is nagyon szereti, bár hamar elfárad vele. De most már egyre jobban megy neki, úgyhogy száguld is vele rendesen. Azóta még a biciklijét sem használja.

Lányok!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy 4 éves korban kell tanácsadásra vinni a gyereket?

Na most befejezem mert még be kell raknom a kaját a sütőbe.
Kellemes hétvégét mindenkinek!
zsuzsi2811
 
 


Sziasztok!

Edit Drága!
17-én,mielőtt felraktam a képeket,írtam,hogy hol voltunk!!!!Ráadásul PONT NEKED!!!!Hát hiába írok,ha mégsem látod! :twisted: Bakfitty!Akkor minek írjak,feleslegnek?(Az a büntid,hogy most írok egy kisebb regényt! :lol: )
A festéshez kitartás!Egész lakást csináljátok?

Zsuzsi!
Szerintem nem maradtál le semmiről a szülőin,mert nem hiszem hogy újat tudnak Nektek mondani.Ha meg valami fontos dolog volt,úgyis kiírják+elmondják többször.(Nálunk legalábbis így van,gondolom máshol is.)
A tanácsadás jó kérdés,az biztos,hogy Annának volt tavaly 5 éves státusza,meg most is.Rolcsinak meg a két éves.Úgyhogy a logika azt diktálja,hogy miért ne lenne 4 évesen is? :D
De a legegyszerűbb,ha hétfőn felhívod a védőnőt,vagy az orvost.

Móni!
Köszönjük a köszöntést! :D Meg a dícséretet is! :lol:
Nem semmi,milyen káresetek történtek nálatok! :shock: Még jó,hogy "csak" ennyivel megúsztátok!
Nagyon ügyi Lara a szobatisztasággal!Cumi miatt meg no para (tudom ám,hogy ne parázol! :wink: ),olvastad,hogy én hogy voltam Annával.

Az autódat akkor hiába sasolom Anciéknál,most inkognitóban nyomulsz,miii? :lol: Tessék bemutatni majd a járművet!Mi lett a neve?Vagy még nem volt keresztelő? :D
Aztán meg ne csak a fonalat tessék ám felvenni,hanem egy pár szót írni is!Tudom,hogy sűrű lett az életetek,de tényleg hiányzol ám innen!(Nyehhehhe,én osztom az észt,aztán én meg még ilyenebb vagyok... :oops: :lol: )

Ma korán megcsináltam az ebédet,aztán barátnőm hozta megőrzésre Márkot.Délelőtt elmentünk sétálni,aztán haza,ebéd,most pedig csendespihenő.
Csináltam egy jóóóó nagy hülyeséget is... :oops:
Olyan szandit adtam Rolcsira,ami még nem volt a lábán,és frankón feltörte neki.... :cry: Bekentem betadinnal(oldat),meg nem adtam rá már itthon semmit a lábára.Járt már valaki így gyerekkel?Én még sosem,és tök nem tudom,hogy mit kenjek rá,egyáltalán jó az,hogy bekentem betadinnal?Segítsetek légyszi!Köszi!

Pusszancs!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Sziasztok!

Látom,ez a hétvégi "kihalás" lesz jellemző itt a fórumon...

Király az időjárás,nem?Tegnap még 30 fok,most meg 19...
Tegnap este már fejgörcsöm volt,mire eljutottunk a fektetésig,háááát,most sem jobb a fejem... :cry:

Rolcsi lába nem a legszebb,fel van hólyagosodva,de szerencsére nem fájdítja.

Délután felmegyünk az Expo-ra,aztán jönnek vendégek is,úgyhogy ma sem fogunk unatkozni... :lol:

Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Sziasztok!
köszönjük szépen megvagyunk,élvezzük egymást hogy ujra együtt a család... :lol:
hát a sz :lol: szülöin a szokásos dolgok voltak.elmondták hogy müködik az ovoda..utána bementünk a terembe ahol a saját ovonénik mondtak dolgokat..1-től azok a gyerekek kezdik akik bölcsisek voltak,majd 20-án indul a következő,hogy addig beszokjanak..mi 27-én kezdünk mert 19-én jövünk haza,és dokihoz is kell menni mert 3 napnál régebbi orvosi igazolás nem lehet.. :? mert hogy voltam Márkóval dokinál,igy megnézték vivikét is de akkor az a igazolás nem lesz jó..de nem baj elmegyünk megint..meg megmondták miket kell vinni,kérdezték kik aludnának ott.meg ilyesmik.. :lol:
jaj mennem kell..majd még irok..pusy

anda-vivibaba
 
 


Sziasztok Csajok!

Edit! Hogy álltok a festéssel? Még mindig a dédinél nyomultok? :lol:

Anna! Rolcsi lába jobban van remélem! Ha esetleg van otthon Aloe First-öd, akkor azzal fújjad, az jót tesz. Én szülés előtt vettem, mert ajánlották gátsebre. Aztán császár lett belőle, de azt mondták, hogy a heg is csudaszép lesz tőle, de anélkül is szép lett, nem volt rá szükség, mert már az első napokban látszott, hogy szépen megcsinálta a doki, úgyhogy nem kentem rá semmit.

Az autóm neve Audrey lett, mert lány. :roll: :P A nevéből lehet következtetni a típusára. :wink: Már kialakult a szerelem köztünk. Tibimet meg már meg is vették. Gyorsan ment. Most kell mennem a biztosítóba lejelenteni, így aztán Audreyre is olcsóbb lesz a biztosítás. Majd dudálok rátok, ha meglátlak benneteket, tudod, ahogy szoktam. :lol: Mert a dudát átrakta apa, az lételemem.

Zsuzsi! Biztos, hogy kell 4 éves státusz. Minden évben kell, ha jól tudom. Úgyis gondolom Téged is érdekel, hogy mennyit nőtt a kiscsaj, hány kiló, stb. Én legalábbis ezért szeretem a státuszvizsgálatokat, itthon nincs mérlegünk. :shock: :lol: Ehhez kapcsolódik, hogy észrevettem, hogy Lara nagyon sokat nyúlt. Most 97 cm. Megnéztem, fél évvel ezelőtt a kétéves státuszon 90 cm volt. Na ez látszik is, nem semmi a 7 cm. Pont ma válogattam össze az őszi ruhatárat, szerencsére nem kell semmit vennünk szinte, múlt héten vettem harisnyákat a Takkoban, 590,-ért adták az egyszínűt, fehéret és rózsaszínt vettem, meg talán egy széldzseki kell majd. Télre meg csak bakancs kell majd, meg egy dzseki, mert téli nacija van 8 db. :shock: Ezért jó későn szülni, mert addigra a családban felnőnek a gyerekek. :P Szerencsére nagyon szép holmikat öröklünk, úgyhogy ez nagy segítség.

Andi! Ugye apa már nem megy többet ki? Mert én nem engedném, az tuti, bár tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű. :roll: Mindenesetre élvezzétek egymást és adjatok hálát az égnek, hogy minden jól alakult.

Tegnap volt itt nálunk a faluban lovasnap, délután kimentünk, Laura imádja a pacikat. Napközben a dolgaimat végeztem, főzés, non-stop mosás (még most is megy a szárító), takarítás. Megint elment a hétvége gyorsan, mindjárt megyek fürcsizni, aztán alvás.

Most ennyi voltam, jó éjt Mindenkinek!

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Sziasztok!
Anna!

Nekem igazából az a problémám, hogy most fogalmam sincs, hogy a Biust majd elsején reggeli előtt vigyem, vagy csak utána, vagy, hogy ott tud e aludni vagy haza kell hozni. És persze nem mindegy, hogy melyik csoportba viszem be. Bár elvileg a másik csoportba kerültünk. De a szomszédunk kisfia is oda fog járni és már a szülőin megkérdezték, hogy kinek eszik ott a gyerek már az első napon is. Mert a többi nem probléma mert tényleg ha rákérdezünk elmondják meg a szomszédunktól is meg tudom kérdezni. Na mindegy majd csak lesz valahogy! :)
Akkor viszont a tanácsadás szerintem is logikus így, hogy kell mennünk. Ezek szerint akkor minden évben kell őket vinni.

Nekünk apa most ment el, legközelebb két hét múlva jön. Legalább is remélem mert a Bius szülinapját akkor szeretné tartani. És azért ugye jó lenne ha akkor az apja is itthon lenne. Remélem nem fog a munkája közbe szólni.

Én is úgy nézem, hogy a hétvége eléggé pangós, de végül is nem csoda, gondolom ilyenkor együtt a család és nincs ideje senkinek netezni! Nekünk is gyorsan elment ez a pár nap, pedig apával két napig kettesben voltunk mert a Bius az anyósoméknál akart aludni. Tegnap este is alig tudtuk őt haza hozni mert még mindig maradni akart.

Na jól van most már befejezem és megyek lefeküdni!
zsuzsi2811
 
 


Sziasztok csajok.

Andi gondoltam ám rátok … jó hogy apa itthon van. Gondolom most egy jó ideig nem megy misszióba.

Anna szegény Ro , remélem már jobban van a kislába. Aloe First-öt nekem is a sógornőm ajánlotta és valóban azt tapasztalom hogy jó találmány. Bölcsiben még nem voltam, de azt hiszem hogy csak október végén fogok bemenni ahogy mondták. Mivel Dávid csak november végén kezdi a bölcsit azt mondták hogy ráérünk a részleteket megbeszélni kezdés előtt 2-3 héttel. Az a lényeg hogy van helye a drágaságomnak…

Zsuzsi hosszú lesz a két hét amíg apa távol lesz. Gondolom azért nem nagyon bántátok a pároddal hogy kettesben is voltatok. Nekem nagyon jól esett, mikor mamánál voltunk és leléptünk kettesben egy kicsit és csak egymásra figyeltünk. Néha szükség van arra hogy apa – anya ha egy órára is, nekünk egy éven 1x 2x jön össze a dolog, kettesben töltsön egy kis időt.
Mi lett a párod jogsi projektjével?

Edit túl vagytok már a felhajtáson. Istenem de nem szeretem a meszelést, soha semmit nem találok és minden egy kupacban. Nem semmi Jázmin, nagyon ügyes kiscsaj. Mi a szobatisztasággal most úgy érzem fényévekre vagyunk. Próbálkozunk bilivel, nem hajlandó rajta ülni, már vécészűkítőt is vettünk azon sem marad meg. De néha a kukachoz nyúl, úgy csinál hogy psssss és vigyorog hozzá. Kész vagyok tőle.

Móni köszi a kép hozzászólást. jön megy egy perc nyugta sincs, kis duracellnek szólítjuk néha. Az utcán is nagyon szépen jön mellettünk, mikor a járdaszegélyhez érünk akkor nyújtja a kiskezét. Imádom… A bölcsi projektre néha bizony gondolok, rohan az idő, főleg a reggeli kelések aggaszatnak. Na de majd bele rázódunk és remélem rövid idő elteltével kialakulnak a dolgok. Mamát minden esetre már felkészítettem hogy január középtől nálunk fog telelni egy ideig. Gratulálok a kocsihoz, jó kis nevet találtál neki. Haláli lehet ahogy Laura dumál.

Már alig várom hogy Dávid is egyre jobban belejöjjön. Ma kint voltunk sétálni Tatán az Angolkertben mikor meglátta a kacsákat mutatott feléjük a kisujjával és kijelentette hogy : oda. Minden aminek két lába és szárnya van úgy mondja hogy: guga. Hiába mondjuk neki hogy galamb, rigó stb, az guga és kész. Mikor eszik akkor egy falás étel az övé a következő falás ételt nekem nyújtja és mondja hogy : tessék ham. Imádom …úgy tud örülni mikor elfogadom tőle.
Éss képzeljétek segíteni akar, már segít törölgetni, a múlt nap az erkélyajtó üvegjének a tisztításába is besegített. Fogta kis papírtörlőt, a kezembe nyomta az üvegtisztított hogy fújjak neki az üvegre és elkezdte törölni. Azt hittük megzabáljuk az apjával.

Nyaralás… nem volt semmi különös. Kétszer voltunk pecázni apával, egyszer kimentünk a közelben levő tóhoz sétálni, a többi napokon rokon látogatások. Pihentünk pihentünk … Bizony ha rövid időre megyünk van hogy fáradtabban jövünk vissza, mindenkihez el kell menni hogy ne legyen harag. Mondtam is a páromnak hogy jövő nyárra mindenképen be kell tervezni egy igazi nyaralást és esetleg karácsonyra mennénk mamához. Hát ember tervez, Isten végez ahogy szokták mondani.

Lányok azt szeretném kérdezni hogy ti beadattátok a bárány himlő elleni védőoltást a srácoknak / csajoknak?
Beszéltük apával hogy esetleg jó volna de még nem döntöttünk Előre is köszi.

Lépek aludni. Szép álmokat.

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 


Mamával:
Kép

Kép

Hárman:
Kép

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 


Sziasztok!
Melinda!

Apa jogsijával nincs semmi, sajnos nincs ideje rá, így most egy darabig halasztódik. Miután harmadszorra is ugye megbukott és kiderült, hogy nem jó évjáratú cd-ről tanul, utána már ment dolgozni és sajnos nem tud egy vizsgára sem bejutni. Most, hogy itthon volt szerda óta már hétfőn én szóltam az oktatónak, hogy ha van hely és időpont akkor pénteken tudna menni vizsgázni, de már nem volt hely. Az oktató azt mondta, hogy próbáljon meg hamarabb szólni. A vizsgadíjat befizettem neki, de nem mehetett vizsgázni. Viszont az a baj, hogy egy hétnél előbbre nem tud tervezni mert a múltkor is így volt, hogy jön haza pénteken és akkor péntek reggel derült ki, hogy nem jöhetnek haza majd csak szerdán. Ezért volt itthon most így! Szóval egyenlőre nem tudom mi lesz mert szabit viszont nem fog kapni, mivel egy hónapja dolgoznak! Lehet, hogy majd a téli leállásra tudja majd csak tervezni mert akkor olyan 3 hetet lesz itthon elvileg.

A bárányhimlő elleni oltást én nem adattam be a Biusnak, ugyanis tudomásom szerint nem véd életünk végéig. És én úgy voltam vele, hogy ha el kell kapnia akkor kapja el minél előbb mert felnőtt korban elkapni nagyon veszélyes és sokkal nehezebben lehet elviselni mint kicsinek. És mi szerencsére még a kiscsoportba el is kaptuk és pár nap leforgása alatt túl is lettünk rajta és még csak láza sem és rossz közérzete sem volt. Néha ugyan próbálta vakarászni és rá kellett szólni, de minden pötty maradék nélkül eltűnt. Szóval szerintem nincs értelme beadatni, de végül is neked kell eldönteni. Hallottam olyanról aki viszont beadatta a gyerekének. De azt tudom, hogy felnőttként ha elkapja akkor nagyon leveri az embert a lábáról.

Nagyon jók lettek a képeid amiket felraktál!
zsuzsi2811
 
 


Sziasztok!
Köszi lányok aranyosak vagytok...jól van apa is igaz lelkileg még annyira nincs mert ma van a temetés és addig ugy se tud ő se megnyugodni és elengedni a lányzót mig el nincs temetve..De mától remélem le tudja zárni ezt a dolgot..Hát biztos fog menni misszióba,eddig ugy néz ki 2012-ben van egy ujabb,de addig még sok víz folyik le,nem biztos hogy menni fog..ha ö menni akar akkor menni fog,ha ő lelkileg felkészül és vállalja akkor nincs mit tennem,el kell engednem..de erről majd akkor ha menni fog..
Én is ugy vagyok vele,hogy inkább most kapják el a bárányhimlöt,meg minden betegséget amig kicsik,én se adatok be minden oltást.
szép napot

anda-vivibaba
 
 


Sziasztok!
Ma voltunk bent az oviba, hogy megkérdezzem mégis hova kerültünk meg ilyenek. Hát tényleg átkerültünk a mellettünk levő csoportba, de a jelünk az maradt ugyanaz, már vihetem a Biust reggel mert kap kaját és elvileg ott is aludhat. Hát kérdés, hogy ha kiderül, hogy még mindig nem dolgozok akkor is ott aludhat e majd, de elvileg holnap már maradhat. Bár nem tudom, hogy ott is hagyjam e már az első nap mert ahogy bementünk ma eléggé meg volt szeppenve szegénykém. :) Remélem nem kell elölről kezdeni majd a beszoktatást mert azért elég hosszú ideig nem voltunk oviba. Aztán már most szóltak, hogy a hétvégén csoportos kirándulásra megyünk a Turulhoz, hogy a gyerekek jobban összeszokjanak majd. Hát nem tudom milyen idő lesz mert most elég pocsék van, ráadásul nagyon hideg is! :cry: Na mindegy majd kiderül, a lényeg, hogy holnap már kezdjük az ovit. :)

Kellemes napot mindenkinek!
zsuzsi2811
 
 


Sziasztok!

Móni!
Nagyon jó neve van az autódnak! :D
"Majd dudálok rátok, ha meglátlak benneteket, tudod, ahogy szoktam. Mert a dudát átrakta apa, az lételemem. "-Ez nagyon jó volt,tetszett!!! :lol: De amúgy figyelni fogok majd,ha ismeretlen autós dudál! :D
Mekkorát nőtt a lányzó! :shock: Nem semmi!Bár miért csodálkozom rajta,mikor ez a természetes,nem? :D Anna is nyúlt (bár a centin nem nagyon veszem észre...),szinte az összes nadrágja bokacsörgető lett...Egy egész délután válogattunk,mi jó,mi kicsi...
Nincsen aloe first-öm,de a lába jobban van már fiatalúrnak.3 vízhólyag lett,abból egy fakadt ki,de úgy nézem,hamar gyógyul neki szerencsére.
Amúgy Ti (Móni,Melinda) hol vettétek?Mert aloés gélem van,de azt a dm-be vettem.A tiétek Foreveres?Vagy csak ilyen anonim,mint az én gélem?

Melinda!
Nagyon jók a képek!A környék is gyönyörűszép!
Bárányhimlő ellen nem adattam be oltást,szerintem nem is fogom...Ezt tényleg Nektek kell átrágni,szerintem kérd ki a gyerekorvos véleményét is.

Andi!
Reméljük,Párod hamarosan megnyugvást talál...
A jövőn meg tényleg felesleges még aggódni,nagyon jól írod!
Meddig lesz itthon Apa?Úgy értem,hogy mikortól megy "dolgozni"?

Zsuzsi!
Szegény Bius,nem csodálom,hogy meg volt szeppenve,hát most szembesült azzal,hogy másik csoport,másik óvónők...Édeske,remélem,hamar túllendül ezen!Ha úgy látod,hogy sok lenne neki,szerintem ezen a héten hozd el ebéd után,és jövőhéttől aludjon ott.Csak ezt mondd el neki is,hogy nem fogod állandóan elhozni,hanem csak ezen a héten.Vagy ez hülye ötlet? :oops:
Amúgy az orrukra kell kötni,hogy nem dolgozol?Mármint kell vinned munkáltatóit?
A kirándulást meg én tuti időjárásfüggővé tenném!Menne a franc ilyen esős-hideg időben!De (ha jól hallottam),hétvégére nem lesz trutyi idő!

Edit!
Hogy álltok a festéssel?Reméljük már túl vagytok a nehezén!


Velünk minden okés,ma délután évnyitó suliban,holnap reggel meg indul a banzááááj!!! :lol: Nem tudom,hogy fogom kirángatni őket az ágyból,az biztos,hogy harc lesz! :twisted:

Ma van a 8-ik házassági évfordulónk!Tudom,hogy már mondtam jópárszor,de hogy hogy repülnek az évek!!! :lol:

Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Jó estét!

Melinda! Nagyon jók a képek! Nagyon szép hely a szülővárosod, nagyon szépek a hegyek.
Barihimlő oltást még nem adattam be, szó volt róla, hogy beadatjuk, de hál Istennek már régen voltunk a doktornéninél, mondjuk akkor is elfelejtettem feliratni. Csak ezért meg külön nem akarok átmenni Oroszlányba. De a mi doktornénink ajánlotta, a szövődmények gyakorisága miatt. Állítólag már nem olyan egyszerű lefolyású sok esetben mint a mi gyerekkorunkban volt, hanem sok a szövődménye sajnos. Ezért akarom beadatni. Úgy tudom, hogy kettő kell belőle és életünk végéig véd.
Nagyon cukkancs lehet Dávid, amiket írsz róla, haláli egy pasi lehet Ő is. :lol:

Anna! Hogy elment a nyár. :roll: Mintha most írtad volna, hogy valami jó kis tartalmas programokat kéne kitalálni a gyereknek, erre már újra kezdődik a suli. Nem semmi.
Nos, ha dudál és bordó, az én volnék. :wink:
Az én Aloésom Foreveres. 5 ezer Ft körül volt még 2,5 éve, egy kolléganőm árulja állítólag, de egy másik kolléganőm szerezte be és adta oda a férjemnek, mert én már a kórházban voltam, szültem. Lara sebeire is szoktam fújni, tényleg jó. Állítólag még torokfájásra is jó, még nem próbáltam.
Egyébként szerintem a DM-es aloés gél is jó lenne Rolcsi lábára. Most tök mindegy, hogy noname vagy nem, aloe, oszt kész. :wink:
Gratulálok a házassági évfordulótokhoz, sok boldogságot még van 4-5-ször 8 évig.
Nekünk vasárnap lesz a 12. Valóban repülnek az évek. :cry: Milyen szépek és fiatalok voltunk.... Most meg azt mondja a Lara az esküvői képünkre, hogy apa mellett egy néni van. Kössszziiiii! :shock:

Kisasszony már másfél órája alszik, délután itthon voltunk, ma nem volt mamázás meg játszó, mert ebben a ku....va esőben örültem, ha egyszer beapplikáltam a gyereket az autóba. Építőzött apjával, meg egész délután eszik. Azt mondják, hogy a bölcsiben is eszik, de én már nem tudom. Annyit eszik mint egy napszámos. Én meg főztem, csináltam töltött karalábét meg paradicsomos húsgombócot, így két napra kaja megoldva, péntekre meg majd sütök ki fagyasztott rántott sajtot, rizibizivel. Az hamar megvan. Továbbra is rapidkaják mennek, nem fecsérlem a drága időt főzésre. :roll:

No, elköszönök, megyek fürcsizni, aztán irány az ágyam. Képzeljétek mostanában este még olvasni is szoktam. :P Még erre is jut időm. :shock: Na, nem sokat, mert hamar leragad a szemem, de azért mégis. Meg semmi komoly dolog, csak lájtos lányregény. De már ez is valami, kikapcsol egy kicsit.

Puszilunk Mindenkit!

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Sziasztok csajok.

Móni ha van egy kis idő olvasásra akkor ide írni is lesz egy kis időd….
Nektek is vasárnap lesz a házassági évfordulótok??? Nekünk is a 8-dik mint Annáéknak.. Ha jól láttam az iwiwen talán vasárnap van Andiéknak is…. :lol:
Ez aztán az egybeesés ... :D

Anna boldog házassági évfordulót , még vagy 100 –at. :wink:

Zsuzsi majd írd meg milyen volt az első napja a leányzónak az oviban.

Edit merre vagy :?: :?: :?:

Bocsi csajok egy kicsit rövidre sikerül…. Dávid lázas, egész nap hőemelkedése volt, adtam neki Panadolt 2x. Estére elég szépen felszökött a láz adtam neki kúpot és rá 2 órára még melegebbek éreztem. Remélem reggelig nem lesz semmi baja, nem köhög, nem folyik a nózija talán mintha kezdene bedugulni. Valószínű hogy megfázhatott a kicsikém, pedig felöltöztettem rendesen vasárnap mikor kint voltunk sétálni. Ááááá Reggel viszem dokihoz biztos ami biztos. :( ::(

Jó éjt mindenkinek.

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 


Sziasztok!

Melinda!
Jobbulást Dávidnak!Írd majd meg,mit mondott az orvos,de bízom benne,hogy semmi komolyabb baja nincs!
Akartam írni a múltkor,csak elmaradt,hogy nem semmi,milyen kis segítőd van! :wink: Reméljük,ezt a szokását megtartja később is! :wink:
Neked önállóan eszik már Dávid,vagy még eteted?Mert a szülőin kérdezték,hogy kinek eszik önállóan a gyermek,hááát Rolcsi még nem...De azt mondták,hogy nem probléma.

Móni!
Ügyi vagy a főzőcskével!Még ha "rapidkaja" is (bár szerintem nem az!Na jó,a rántottsajt rizibizivel az... :lol: ),az a lényeg,hogy főtt kaja!
Nálunk Anna ha előszedi az esküvői fényképalbumot nézegetni,azt mondja,hogy Anya gyönyörű hercegnő a képen... :oops: Na,azóta amortizálódtam rendesen! :D
Most is szépek és fiatalok vagyunk,bár a tükör nem ezt mutatja :twisted: ,de azzal meg nem foglalkozunk! :lol:
Ro lába már teljesen rendbejött,mondjuk a helye még látszódik,de egyáltalán nem fáj már neki.

Lányok!
Köszönöm szépen a jókívánságokat!
Mindenkinek,aki mostanában ünnepli:
NAGYON BOLDOG HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓT KÍVÁNUNK!

A reggel tök simán indult,bár Ro lerendezett egy oltári hisztit,hogy Ő is akar oviba menni,mint Anna!Aztán megnyugodott,mikor mondtam neki,hogy nemsokára megy bölcsibe babákkal játszani!Azért beszökött a csoportba,meg megsértődött,mikor mondtuk neki,hogy menni kéne... :lol:
Délután el kell vinni Norbit sportorvoshoz,meg ugye edzése van.Ha sikerül elintézni az orvost,akkor szombaton mehet versenyre Győrbe.Hát nagyon remélem,hogy sikerülni fog!

Pusszancs!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Sziasztok!

Na itt volnék.Elnézést mindenkitől,de a dédinek nincs internet... :D

Szombat délután kezdődött a festés és tegnap ért véget.Egyszerre minden :shock: .Persze...Tegnap apával minden polcot felraktunk,hogy ma tudjak haladni.Délben összeraktam a gépet :oops: ,mert már hiányom volt.Nagyon jól haladok a pakolással,jobban,mint gondoltam.Azért még kész nem vagyok.

Mindenkinek és is boldog házassági évfordulót kívánok!!!!Hát igen...Telnek az évek...Rám is azt mondták,hogy nem is nézek ki olyan öregnek,amilyen vagyok. :roll: Kösziiii!!!!

Állítólag ez az Aloe First tényleg mindenre jó.Én is hallottam már a torokfájásra is.De olyan morbidnak tartom...

Anna!Elnézést Öszöd miatt!Elkurtam :wink: .Biztos a két gyerek mellett olvastam a híreket.A képeket sokszor megnéztem,mert nagggyyyon jók!
Nálunk Jázmin egyedül eszik.Elég sokat.De ott ülök mellettük,mert a Milán sokszor tányérokat cserélget,meg összeöntögeti a kajáját a hugiéval.Ha sietünk,rásegítek én is az etetéssel.De ha az ovi azt mondta nem baj,ha nem eszik egyedül,akkor szerintem ne túráztasd magad.Oviskorra kell egyedül enniük,úgy tudom.

Móni!Ha sima rizzsel csinálnád a rántott sajtot,még rapidabb lenne! 8)
Hát apa kihajította a Tibidet?És nőre cserélted...Ejjjeeejjjjj.....
Ruha örökléssel detto én is így vagyok.Nálunk is minden csurran-cseppen.És olyan jó.

Melinda!Tényleg nagyon szép helyen voltatok!És igazad van,ha Karácsonykor mentek legközelebb.Akkor amúhy is afeje tetjén áll minden,akkor ugorjatok bele a családlátogatásba is!

Na megyek...Majd jövök vissza kisregénnyel...Ha mindennel kész vagyok.

Mindenkinek minden jót!
Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Anna a böli mondta nem az ovi....

KépKép
nagyedit
 
 


Sziasztok!

Először is mindenkinek nagyon sok BOLDOG HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓT kívánok! :D

Anna!
Hát én is úgy döntöttem, hogy a héten még nem alszik az oviban, szóval nem hülye ötlet! De jobb is volt mert reggel úgy indultunk, hogy a régi szekrényéhez akart menni, aztán a régi csoportjába indult be, és amikor mondtam neki, hogy a másik csoportba megyünk, akkor bizony elég nehézkesen indult meg. De azért nagy nehezen bement, bár nézte, hogy most én mit csinálok majd! Aztán szerencsére ezek az óvó nénik is már ismerik valamennyire és emlékezett rá a dadus néni, hogy ő szokott nekem az ablakban integetni, úgyhogy megkérdezte tőle, hogy szeretne e integetni és amikor a Bius mondta, hogy igen, akkor már segített is neki vinni egy széket és ott maradt vele amíg integetett. Úgyhogy itt már megnyugodtam egy kicsit. Aztán mentem érte ebéd után és az óvó néni mondta, hogy jól érezte magát csak az eleje volt egy kicsit nehézkes, de túl van rajta! Utána meg haza fele meg már a régi csoport társaival jöttünk és velük is játszott egy kicsit. :)
Úgyhogy túl vagyunk az első napon, és el is mesélte, hogy gyurmázott meg játszott meg ilyenek! És még az ebédet is megette! Szóval azt hiszem azért élvezte az első napot is!
:)

A kirándulás meg tényleg időjárás függő lesz. Mert most nagyon meg lehet fagyni, estére már a Biusra is a téli pizsit adtam mert köhög is egy kicsit és nem szeretném ha orvoshoz kéne mennünk már most az év elején.

Reggel mi is ruhákat próbálgattunk még az oviba menetel előtt mert már 6-kor felkelt a kisasszony, hogy pisilnie kell és már akkor nem engedtem, hogy visszaaludjon, de ahogy elnéztem mi is akkorát nőttünk, hogy az ilyen hideg időkre nincs is semmi ruhája mert mindet kinőtte! :cry: Úgyhogy még jó, hogy jövő héten van a szülinapja és az egyik mamától pénzt kaptunk, hogy vegyünk neki valamit, így már nem kell gondolkodnom, hogy mit vegyek neki belőle. Végül is a játékokat megkapja amiket kért és így a pénzből meg egy két ruhát fogok neki venni.

Na jól van most már befejezem mert megint sikerült egy kis regényt írnom!
zsuzsi2811
 
 


Sziasztok.

Dávidnak sikerült egy csúnya madulagyulladást beszerezni. Kedden megyünk vissza dokinénihez, addig kapja az antibiotikumot. Alig eszik alig iszik és a gyógyszert is nehezen tudom lenyeletni vele. Pedig nincs rossz íze….. de mintha tudná hogy ez nem panadol, az simán lecsúszott neki. Egy kicsit carok az éjszakák, 2 x 3x keserves sírásra ébredek és nehezen tudom megnyugtatni. Biztos fáj neki.

Bocsi csajok de csak ennyire van energiám.
Vigyázzatok magatokra és a manókra.

Szép álmokat.

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 


Sziasztok!
Melinda!

Jobbulást a fiadnak, reméljük hamar meggyógyultok. Nekünk is két napig tartott az ovi, most már mi is itthon vagyunk meg a Biusnak meg kötőhártya gyulladása van. :cry: De kedden már mehetünk újra. Nagyon jó lesz ha az idei év is ennyi betegséggel fog telni, így akkor biztos, hogy nem fogok munkát találni. :cry:
Mivel köhögött is egy kicsit, így arra is kértem gyógyszert neki. Remélem hamar meggyógyulunk és keddre már semmi bajunk nem lesz. Kedden már ott is alszunk az oviba.
zsuzsi2811
 
 


Sziasztok!

Megkezdődött a suli Gven már beteg is :(
remélem azért mindenki jól van.
Mia egyre ügyesebb és egyre kíváncsibb.
Mindenkinek puszi

fiamette
 
 


Sziasztok!

Mi is még betegek vagyunk, a kötőhártya gyulladásunk már meggyógyult, de most meg egyfolytában porszívózom a Bius orrát mert állandóan folyik neki. Elvileg pedig holnap már mehetünk oviba, úgyhogy remélem sikerül kikúrálnom annyira, hogy mehessen is. Már a köhögésünk is egész jól elmúlik. Most meg nekem fáj úgy a torkom, hogy nyelni alig tudok, úgyhogy ezért is jó lenne ha már a Bius mehetne oviba, hogy ne kapja el tőlem. :)
Képzeljétek a párom most már minden héten itthon lehet hétvégén mert csak heti 40 órát dolgoznak és úgy néz ki, hogy a haza utat is fizeti a cég nekik. :D
Hétvégén voltatok kint a Bányász napon? Mi voltunk szombaton, persze mire elindultunk az eső is elkezdett esni, úgyhogy mivel esernyőt meg nem vittünk, így kint kénytelenek voltunk venni egyet. Pedig itthon van kettő is! :cry:
Úgyhogy az idő nagy részét mi a nagy sátorban töltöttük, és néztük a műsorokat. Az mondjuk nem volt rossz mert legalább egy órás műsort adtak elő a hastáncosok és az a Biusnak nagyon tetszett, úgyhogy simán végig is állta és nem hisztizett, hogy fáradt. :D Aztán mikor elállt az eső akkor meg tettünk egy két kört meg hintázott a Bius és utána este jöttünk haza. Persze mondanom sem kell nyakig sárosak voltunk mindannyian, úgyhogy még este beindítottam a mosógépet. Így is két napig száradtak a ruhákl. :twisted:
Szóval nekünk így gyorsan elment a hétvégénk!
zsuzsi2811
 
 


Sziasztok csajok!

Hát ilyen még nem volt.Hogy ennyit pakoljak...Még mindig van doboz,amiben van cucc :twisted: .Pedig már holnap este lesz egy hete,hogy hazajöttünk a déditől.Persze a Milán azt mondta,hogy soha többet nem festhetünk,mert anya nem játszik velünk. :roll: Eddig is egész nap pakoltam a gyerekek után,most az mellett a becsomagolt cuccokat :twisted: .Közben szortírozok.Akkor még anyóséktól négy doboznyi ruhát hazahoztunk.Már elhoztam mindent,ami télre kellhet.Meg kinőtt rucikat adtam egyik barátunknak,mert most akkorát nőtt a bébikéjük,és nem sok ruhájuk van.Itt voltak nálunk,és akkora de akkora volt.(Most kell neki 62-es.)Olyan kis puha,kis finom bőre van.Istenem!Milánnak tetszett a kisbaba.Minden percben hozott neki ki valami játékot,Azt jól a szeme elé nyomta szegénykémnek.Persze Jázmin fütyült rá.Őt jobban érdekelte a kisbaba apukája. :roll:

Pénteken,a nagy pakolásom közepette telefonálnak az oviból.Gondoltam,ha akkor szeretnének családlátogatásra jönni,felvágom hosszában az ereimet.De nem.Csak bejelentették,hogy jött egy új rendelet,és kezdhetünk mi is szeptemberben az oviban.Úgyhogy ma már mentünk.A héten igaz csak 9-től 11-ig.De jövő héten élesbe megy.Ott nem alszik,mert nem akar.(Nehogy kinevessék,hogy macival alszik.)Mindegy.Megyek érte ebéd után.Jázminnak nagyon hiányzott a tesó.Egész végig a Milán játékaival játszott,a poharából ivott és mondogatta,hogy Nánka (=Milánka) elment.Mikor otthagytuk az oviban,dörömbölt az ajtón,hogy én is-én is.Milán bezzeg büszkén sétált be a csopijába,elköszönt,és már le is voltam tojva :roll: .Ennyit arról,hogy mennyire anyás...Sírt,mikor mentem érte,hogy ő még marad.Mentek volna ki az udvarra.De hát az óvónő 11-re mondta,hogy menjek érte.Sietnünk is kellet haza,mert jött ma a doki hozzánk.De holnap is kimennek,és holnap majd tovább lesz.
A terv,hogy apa fogja hordani 7-kor.Én meg megyek érte.És csajok,ma is annyi mindenre jutott időm,hogy csak ketten voltunk itthon a Jázminnal.Fura volt nagyon.

Zsuzsi!Nem néztek Biussal hastáncos videókat itt a neten?Vagy olyandvd-ét még nem szereztetek be,amit a Melinda is mondott anno?Mi nem voltunk a Bányásznapon,pedig minden évben szoktunk menni.Szombaton car idő volt,vasárnap meg vendégeink voltak.
A kötőhártyagyuszit mi is elkaptuk egyszer és nagyon hamar ki is mentünk belőle.Ez az idő meg olyan,hogy nátha szezon van.Sokszor azt sem tudom,mit vegyek én fel,nem hogy a két gyerekre mit adjak.De a vékony ruhák ideje lejárt,úgy érzem.Azért is hoztuk haza a mamától a vastag cuccokat.Már bélelt kabátot adtam a Jázminra.Milánnak is raktam az oviba az udvarra egyet.
Mikor lesz pontosan a Bius szülinapja?Írd ám meg,mit szólt a laptophoz!!!

Anna!Készülsz lelkiekben a melóra?
Tegnap nem titeket láttalak szatyor pékáruval a kertvárosi elágazásnál?Ro és Anna volt veled meg apával.Legalább is én azt képzeltem,ti vagytok azok.... :roll:

Andi!Láttam a képeket!Nagyon nagy lett a Vivike is.És amilyen büszkén mutattad év elején a coffikáját...azon a képen még olyan babás volt,most már tiszta nagylány.Hiába...Ovis...

Melinda!Hogy van Dávidbaba?Meggyógyult már?Szeretgesd sokat!És akkor hamarabb túl lesz rajta!

Voltak barátnőméknél családlátogatáson a múltkor.Ők is most kezdték az ovit,és ők is a Ságváriban.Divat ez még?Mindenkinél voltak?Nekem még nem szóltak.

Na megyek vasalni.Meg mosok-szárítok egyfolytában.
Üdv mindenkinek!
Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek!Norbi tegnap volt először "igazi" versenyen,és hozott egy ezüstérmet!Olyan ügyes!Bár ahogy kitárgyaltuk,hogy mi volt-hogy volt,megbeszéltük,hogy azért még van hová fejlődnie...de így elsőre is nagyon ügyes volt! :D

Melinda!
Hogy van Dávid?A Te torkod rendben van már?Tegnap enyém is fájt eléggé,de mára már nem érzem szerencsére,pedig semmit nem szedtem be rá.

Zsuzsi!
Remélem,Te is jobban vagy!Biusssal minden okés már?Amúgy várja már,hogy ottaludjon az oviban?
Ez tök jó hír,hogy Párod minden hétvégén itthon lehet,és még az utazást is térítik.Kevés az ilyen cég manapság (legalábbis itthon...)
Bányásznapon nem voltunk,a költségvetésbe nem fért bele sajnos,mert Drágám megvette a tetőre a szigetelést.De szerintem az időjárárs miatt amúgy sem mentünk volna...

Edit!
Jó pakolást,már ami még hátravan!
Igen,tegnap mi voltunk azok,pékségben voltunk...
Lelkiekben készülök-e melóra?Igen.Tudod,már írtam,én ilyen előre átrágós-végiggondolós vagyok... :oops:
Nyehhehhe,ez jó,jött egy új rendelet...Hát már évek óta érvényben van ez a törvény,hogy a gyerek két és fél éves korától (ha szobatiszta) mehet oviba szeptembertől,megkötés nélkül(mármint ott is aludhat).Csak sok helyen szeretik ezt elfelejteni...
Mondd meg Milusnak,hogy üzenem neki,Anna a mai napig alszik valamivel!Itthon kislabdával (fogja a kezébe és puszilgatja,úgy alszik el :D ...)oviba meg mindig visz valami plüsit.
Két hete beszaladtunk a bölibe körülnézni gyerekekkel,akkor mondta a gondozónénink,hogy amikor viszem Rolcsit beszoktatni,akkor jönnek majd családlátogatásra.Oviban is tuti volt,csak már nem emlékszem rá,hogy hogyan... :oops:

Fiamette!
Jobbulást Gvennek!A suli hogy tetszik neki?



Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Sziasztok!
Edit!

Még nem nézegettem ilyen videókat, de majd most már fogok mert anyósoméktól ilyen csörgős szoknyát meg felsőt kap ajándékba, amit a hastáncosok hordanak. Úgyhogy majd akkor már keresek neki valamit, had élvezze a kis szoknyáját. :) Már azt is nagyon régóta szeretne, akárhányszor meglátja a hastáncosokat mindig mondja, hogy szeretne ő is ilyet. Úgyhogy most meg is kapja. Egyébként szerdán lesz a szülinapja, de mi szombaton tartjuk meg mert úgy jön haza az apja. :) De már én is nagyon szeretném neki odaadni a laptopot mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit fog szólni hozzá. A másik meg valami cik cak labdát is akart aminek a reklámját a Minimaxon látta, na azt meg anyutól kapja meg, meg egy pizsamát mellé. A pizsit a nagy hideg miatt már megkapta mert a tavalyi mind kicsi neki. :) Úgyhogy most aztán tényleg csak olyan ajándékokat kap amiket ő szeretett volna, úgyhogy nagyon várom már én is, hogy hétvége legyen. :D

Annak idején én is a Ságvári oviba jártam! Húúú, de rég volt már! :) Egyébként még mindig szokás az, hogy kijönnek családlátogatásra. Elvileg még év kezdés előtt szoktak menni az óvó nénik, de nálunk év közben voltak, mert úgy jutott rá idejük. :)

Anna!

Hát én még szenvedek a torkommal, pedig ma vettem is gyorsan ezt a mézes sztrepszilzt, de nem nagyon akar hatni, pedig már vagy 3-at bevettem. A Bius már egész jól van, őt viszem is holnap az oviba. Hát, hogy várja e az ott alvást azt nem tudom, de tudomásul vette, hogy ott fog aludni. Vagyis tavaly elég sokat ellenkezett, hogy nem alszik ott, amikor még aludhatott, de most valahogy nem. Bár lehet, hogy az is közre játszik, hogy a szomszéd kisfiúval jól elvannak és most csoporttársak lettek és ő is ott alszik. :) Aztán majd meglátjuk, hogy ténylegesen alszik e mert most már azért ő legalább fél éve egyáltalán nem alszik ebéd után. De holnap fél 7-kor felébresztem, hogy elfáradjon mire lefekszenek, és akkor talán el is alszik majd.

Egyébként nekem is mindig alszik valamivel a Bius. Bár most leginkább azzal a fókával alszik amit még az állatkertben vettünk neki az ovis kiránduláson. Az nagyon hozzá nőtt. De az mellett van, hogy a másik kezében meg a Scooby Doo-ja van, és az oviba is mindig visz valamit akár alszik akár nem. Tavaly amikor ott aludt még akkor is minden nap valami mást vitt magával aludni. Sokszor azért rohantunk az oviba mert nem tudta eldönteni, hogy mit vigyen magával. :) Most meg mikor elkezdődött az ovi és nem aludt ott akkor is első nap vitte a fókáját, második nap meg közölte, hogy a fóka ma nem akar vele menni az oviba, így inkább a fekete kutyáját viszi magával, akit Pedrónak hívnak. De csak azért hívják így mert az én mamámnak van egy fekete kis kutyája és azt úgy hívják. :) Szóval ez van!

Na jól van most már befejezem! Kellemes estét mindenkinek!
zsuzsi2811
 
 


Sziasztok!

A gyengélkedőknek jobbulást,sok vitamint,aki még nem beteg,vigyázzon magára!!!!Nehogy az legyen!!!!!!

Anna!Hát én nem néztem ilyen után,hogy mehet-e 3 év alatt vagy sem.Olyanról hallottam,hogy faluhelyen,ahol nincs ovi,beveszik két és fél éves korában,de nekünk annyit mondtak,hogy októberben kezdhet.Mindegy...Sok minden van,amit tényleg elfelejtenek közölni,mert akkor könnyebb nekik.
Milán macijával csak az a gond,hogy ő csakis ezzel alszik.És szegénykém olyan gatyán néz ki.Ki van kopva,foltozgatva van... :oops: De hát ez a kedvence...Talán átszokik majd a plüsikre ő is!Ha ott kell aludnia az oviban és ezt akarja vinni,felőlem beviheti.
Ma volt kint az udvaron a többiekkel.És nem mindig azon a részen maradt,ahol kellett nekik játszani.Becsavarogta az egész udvart.Mindig más csopi óvónénije hozta vissza.Hát majd megszokja a Milán is,hogy szót kell ott fogadni.Csak belerázódik...Holnap megy utoljára,hétfőtől meg élesben.Reggelivel kezd,ebéd után hozom haza.És amitől féltem,hogy itthon nem alszik,nem jött be.Simán alszik.Azt hittem majd az itthoni játékokkal akar játszani,ha hazajön,de nem is érdekli.
Norbinak nagy-nagy gartula!Ügyes fiú volt!Gondolom büszke vagy rá rendesen!!!!!!

Zsuzsi!Jó kis ajándékai lesznek a kiscsajnak!Az az igazi,ha azt kapja,amit szeretne. :D Akkor kerek a világ nekik.
Én is már gondolkozom a Milán ajándékán.Lehet ő is kap pizsit.Meg melegítőt.De majd úgyis szól a család előtte,ki mit vesz.Anyukám kitalálta,hogy elviszi a Müllerbe,és azt választ,amit akar :shock: .Nem tudom,jól meggondolta-e.Egyszer már eljátszotta vele ezt.Akkor egy kismarkolót választott cirka 4500Ft-osat.Tesóm volt fent,és közölte vele,ha lesz a szülinapja,akkor elsétálnak a Müllerbe ls azt vesz neki,amit akar :shock: .(Anyja lánya.)Egyedi ötletek,mi?Én gondoltam kisbicóra.Nekem tetszik a dalmatás és a zsiráfos az Obiban,de Apának nem tetszik.Erre közöltem vele,akkor most nem lesz bicaj.Tavasszal lesz a névnapja,majd meglátjuk mekkorát nő a kislegény és akkor döntünk,milyet veszünk.Feleslegesnek tartok 20-25 ezres bicót,mert sokáig nem használja.És egy olcsóbb is kibír annyit,hogy utána a Jázmin is tudja használni.
Pedrónak hívták tesóm kutyáját is gyerekkorunkban.Az is fekete volt.Egy őrült spániel.(Ja tesóm azzal is őrjítette a Milánt,ha elköltözünk kertes házba,kap tőle egy labradort vagy egy beagle.t :shock: )Ugyanis szeretnénk elköltözni.Ha el tudnánk adni a lakásunkat...

Elvitték a bababiziből a kiságyat!Cirka 10 nap alatt,Pénteken szóltak,de még a pénzért nem mentem be.Mondtam,hogy ezen a héten érkezem érte.

Megyek is vasalok egy csöppet,felmosok,de előtte lerakom a fiamat aludni.(Jázmin már rég nyomja...)

Szép napot és vigyázzatok a gyerekekre,meg ne fázzanak!!!!!

Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Anna!Böli helyett megint ovit írtam....

KépKép
nagyedit
 
 


Sziasztok.

Edit!
Hát igen most tényleg csak olyat kap jóformán amit szeretne. Végül is tortát azt itt rendeltem neki Dózsakertben a Tutti frutti cukrászdában. Olyan lesz mint tavaly volt egyszerű 18 szeletes oroszkrém torta. Az az igazság, hogy először sütni akartam, de nem mertem neki állni, hátha elrontom. Aztán nézegettem a figurásakat, de azok meg 7-8000 ft-ok voltak, annyit meg nem adok ki érte, főleg, hogy a Bius annyira nincs is oda a tortákért. Vagyis tetszik neki, de túl sokat nem eszik belőle. Így úgy gondoltam, hogy jó lesz ez is. Így is 4400ft lett és még a marcipán nincs is rajta, csak egy Boldog szülinapot felirat. Úgyhogy azt még vennem kell majd rá.
Ma végre oviban is voltunk és ott is aludt, szerencsére nem volt gond vele, simán elaludt. És amikor mentem érte kérdeztem, hogy sokat köhögött e meg folyt e az orra, de azt mondta, hogy nem. Úgyhogy talán kezd most már helyre jönni. És már végre nekem is használ ez a sztrepszilz. A torkom már nem fáj, de teljesen be vagyok rekedve és az orrom is folyik mintha muszáj lenne. Éjjel alig tudtam valamit aludni mert állandóan be volt dugulva. Ma már talán jobb lesz mert találtam még itthon orrcseppet.
Úgy látszik ez a Pedró név kutyának elég gyakori.
A biciklivel mi is befaragtunk rendesen. Mi is elég drágán vettük ha jól emlékszem 12000 ft-ért és az első évben nem is használta, idén meg csak néha néha. És persze nemsokára meg kicsi is lesz neki. Úgyhogy érdemes volt megvenni.
Na jól van most megyek mert apa mindjárt jön beszélni skype-on.
zsuzsi2811
 
 


Sziasztok.

Remélem minden betegeskedő manó már jobban van. :)

Zsuzsi jobbulást neked is. Akkor holnap lesz a nagy nap… kíváncsi vagyok mit fog szólni a kiscsaj amikor meglátja az ajándékot.
Néztem egy két oldalt, innen lelehet gond nélkül letölteni hastáncos dvd-t :
http://barbara-dvd.blogspot.com/2008/03 ... skola.html


Anna gratula Norbinak, milyen ügyes. Büszke lehetsz rá nagyon, nagyon.:) :) Dávid ha akar nagyon szépen tud enni egyedül, kb a tányér feléig- gondolom onnan már kezd a poci tele leni és elkezdi a játszást. Még nem az igazi de alakul.
Sajnos Dáviddal szombat este 8-kor megjártuk az ügyeletet, hólyagos fertőzés a szájában. Szegénykém azért nem tudott enni inni szinte semmit. Szombat délután szinte végig visította, szerencsére láza már nem volt az nap, nagy nehezen elaludt 6-kor és keservesen sírva ébredt rá egy órára. Messzire repült a cumi a szájából. Na akkor döntöttük el apával hogy iránya az ügyelet… Kérdeztem a dokit mégis hogy kaphatott el ilyesmit??? Azt mondta hogy bárhol, megfogdosnak kint mindent, járnak a szájuknál….. Kaptunk helyi érzéstelenítőt amivel a fogínyét és a nyelvét 15 perccel evés előtt be kellett kenni, hát úgy is nehezen ment az evés. Tegnap estétől mondhatom azt hogy eszik már rendesen. Ja és a dokinő a Tamtum Verde száj és toroköblítőt ajánlott még. Ez gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító is… nagyon jó. Ma már Dávid tartotta a pumpát hogy fújam be a száját. Édes kicsi szívem jól kifogta. A legközelebbi torokfájásnál én is kipróbálom.

Edit nagyon ügyi vagy a pakolászással. Milán meg nagyon ari lehet az oviban, jó kis meglepi volt akkor hogy milyen ügyesen feltalálja magát az oviban. Jázminak biztos nagyon hiányzik a tesó, nem csoda hogy inkább Milán játékaival játszik, eddig állandóan együtt voltak. :)
Nem semmi hideg van…. Dávidnak a múlt héten be kellett vásárolnunk meleg cuccokból. Semmi nem volt jó rá, minden meleg rucit kinőtt. Egy két dolgot kell venni neki… de már az őszre fel vagyunk fegyverkezve. Jövőre könnyebb helyzetben leszek mert 3-4 évesre való meleg rucikat kaptam az unokatesómtól, most még elvesztődik bennük

Csajok nem tudjátok esetleg hogy hol tudnák venni Dávidnak gumicsizmát?
Mikor horgászni voltunk már akkor jól jött volna, tiszta víz volt minden. Esős időben jól fog jönni.

Képzeljétek az egyik szomszéd néninknek ellopták a pénztálcáját az Ázsia centerben. A rendőrségen mondták neki hogy sajnos nagyon sok a zsebtolvaj a főtér környékén. A pénztárcát a posta mellett találta meg egy férfi ,a pénz már nem volt benne. De legalább az iratai meglettek. Vigyázzatok nagyon…. :?

Jó éjt mindenkinek.

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 


Sziasztok!

Betegeknek jobbulast kivanok, sajnos Mia is mar beteg tegnap 38 felett volt a laza.
Mindenkinek boldog hazassagi evfordulot kivanok.
Anna Norbinak gratula az eremhez.
Gvennek tetszik nagyon az iskola :) haza sem akar jonni :)
Melinda én a kínaiban szoktam gumicsizmat venni a Gvennek.
Zsuzsi hol dolgozik a parod?
Picurodnak boldog szulinapot

puszi mindenkinek
Anett

fiamette
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: