Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Itt vagyok, életjelet adok! Tudom, hogy ritkán jövök, de majd meglátjátok...... :lol: Melinda, Anna, lassan nektek is eljön az időtök! :P De tök jó lesz, higyjétek el! Egész más, hogy felnőttek között van az ember nap mint nap. És ezek a csöppségek úgy belerázódnak a dolgokba! Melinda ne sírj (tudod, én is csak egy hétvégét bőgtem át :P ), tök jó lesz a böliben Dávidbabának. Neked is jó lesz újra munkába állni, tapasztalatból mondom.
Anna ezt Neked is írom, bár Te gondolom talán a bölcsit könnyebben fogod viselni, hiszen nem lesz új a dolog Neked. Mármint a beszoktatás és társai. A melóba meg kénytelenek vagyunk visszarázódni, de van előnye is a dolognak. Örülök, hogy jól alakulnak a bölcsidolgaitok, mert nem mindegy, hogy van-e helye a gyereknek vagy nincs.

Anna! Visszatérve múltheti kérdésedre. Nem ámokfutottam, csak..... :evil: Egy hülye p...csa ment előttem a templomtól 30-cal. Na, elszállt az agyam, azért vettem hirtelen kanyart, közben megláttam, hogy ott álltok és vigyorogva integettem, dudáltam. Közben meg nyomtam a gázt, hogy legalább 50-nel haladjak, ha már annyival lehet. :roll: Ennyi a sztori.
Ügyesek voltatok akkor a kiránduláson, Ro hisztije meg elfért, nem? Annyira édi az a kiskölyök! Múltkor mikor találkoztunk Dózsában, háááát, nagyon cuki. :P
Mi is megyünk a bölcsivel a győri állatkertbe, júniusban, egyértelmű, hogy nálunk is kell menni szülőnek, különben nem viszik el a gyereket, és hidd el Edit Te is el fogsz menni velük. :lol: Meg viszed majd a Jázmint is magatokkal. Úgyhogy eszedbe fog jutni! :D

Edit! Jó kis pörgős napjaitok voltak, egy dolgot kivéve, a temetést, sajnálom! :cry: Ügyesen elalszik akkor Milán, hát már lassan Ő is ovis nagyfiú. Nagyon jó kis ajándékokat kaptak a gyerekek, és ügyesek, hogy játszanak is velük.

Melinda! Lara is imád hintázni, az első ének, amit kb. annyi idősen énekelt mint most Neked Dávid, az a hinta-palinta volt, Ő úgy énekelte, hogy "hinhaaaaaa-hajinhaaaaa". Olyan cukkancs volt. Most meg napról napra más-más mondókákkal jön haza, meg kell zabálni.

Mi csináljuk szépen a hétköznapokat, már belerázódtunk mindannyian. Laura most 3. hete jár bölibe a betegség után, megint köhög, de láza nincs szerencsére, jó lenne, ha nem betegedne le újra, majd meglátjuk. Reggelenként egyértelműen közli, hogy öltözik apával, megy apával a gyerekekhez, már egyáltalán nem sír a bölcsiben, nem is kéri ott bent a cumit, amit aztán itthon bepótol. Rengeteget fejlődött beszédben, mondókában. Összetett mondtakat mond, be nem áll a szája egész nap, a gondozónénik is mondják, hogy dumál végig.
Szombaton lesz gyereknap a bölcsiben, kerti partival, megint fellépnek a kicsik, fehér hariban kell őket vinni, meg be kellett vinni megint a fehér pólót, nem tudom most minek lesznek beöltözve, majd kiderül. :lol:
A hétvégéink zsúfoltak, mert takarítanom is kell meg főznöm is, meg mosni is, de azért próbálom úgy csinálni, hogy a délutáni alvás után szabad legyek. Egyébként hétköznap délutánonként csak vele foglalkozom, úgyis hamar megy aludni.
Szóval zajlik az élet, rohannak a napok, Laura nyúlik mint akit húznak, nagyon sokat nőtt pár hét alatt, egész kislányos formája lett, már nem babás.

Időközben lefoglaltuk a nyaralást is, tök örülök neki, megyünk egy hétre Zalakarosra. Nagyon igényes szállást találtunk egy panzióban, félpanziós ellátással, elfogadható összegért. Már alig várjuk, bár pihenni gyanítom nem fogunk tudni a kisasszonytól, maximum, ha ebéd után lerakjuk aludni.

Úgyhogy zajlik a kis hétköznapi életünk, egyenlőre jól vagyunk benne, remélem így is marad. A viharokból már elegem van, meg hogy délutánra elcseszerintődik az idő. Most akarunk előfizetni parabolás tévére, de nem tud jönni a szerelő, mert minden du vihar van. Remélem azért mostmár ideér. :twisted: Tegnapelőtt meg Lara pont elkezdett homokozni, mikor látom, hogy hirtelen tökre beborult, na mondom pakolás össze, mert jön a vihar (már Ő is mondja). Mire felértünk a kertből már esett is.

Na, lányok, elköszönök, nem tudom mikor jövök újra, mert a hétvége megint zsúfolt lesz és gyorsan eltelik sajna!

Juditot az Isten éltesse sokáig, éésssssss szemtelenül fiatal! :twisted: :P

Megyek fürödni, aludni, Lara már nyomja egy órája és most nem köhög hála égnek!

Jó éjt mindenkinek!

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Larianyu!Jó,hogy jöttél!Biztos lesz lassan parabolátok.Hát igen a játékokkal nagy szerencsénk van,hogy használják.Na a kiskonyhát nem nagyon.Nagy ritkán főz a Milán nekem valamit.De azzal később biztos fog a Hugika is.
Remélem tényleg elkerül a betegség titeket!Talán ha nem lenne ez a nyálas idő.(Bár engem most kifejezetten nem zavar,mert a gyerekek elvannak most bent is.Meg mi délelőtt elintézzük a levegőzést.)
A kirándulással kapcsolatban igazad lehet.A fejtetőn copfot és a csupa rózsaszínt meg a fodros zoknit sem hittem volna el 3 évvel ezelőtt...(És jelen van az életünkben.) :D
Azért most még egy ideig Laura is szolgál új dolgokkal napról napra.Hát kire ütött ez a leány,hogy egész nap csak dumál :wink: ?Attól függetlenül,hogy már nem olyan babásak,a bőrük még mindig olyan puha és illatos,hogy egész nap csak puszilgatnám!!!!

Anna!Majd Meli elküldi neked a galambokat,neked turbékoljanak hajnalban,meglátod!!!!!
Hát mondjuk ha csak akkor mehet a gyerek,ha a szülő is megy,akkor tényleg kell menni,nincs mese.A Milánt a markolók érdekelték a legjobban az állatkertben!Még mindig nincs a tó befejezve,gondolom...Szerintem ez a az állatkert sokkal nagyobb,mint volt.Régen olyan örömmel végigrohantam rajta,de most nagyon fárasztó...Hiába,öregszik a gyerek....

Melinda!Azért ha még homokozótok is lesz a teraszon,nem mentek majd le!!!!Ne tedd ezt szegénykével!És jön majd a mama segíteni,ha bölisek lesztek?Nekem a múltkor ez az ötlet annyira tetszett.Ő is látná Dávidkát,neked is a közeledben lenne....

Minket felvettek a Ságvári Óvodába.Októberben kezdhetünk.Tegnap mentünk volna gyereknapra (oda az oviba),de elmaradt.Gondolom a mostani időjárások miatt. :? Majd pótoljuk.Lett volna tűzoltóautó és rendőrautó.

Na megyek,pakolok,vasalok meg ebédet főzök.Azt hiszem paprikás krumpli lesz,nem viszem túlzásba.

Szép napot mindenkinek!
Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Sziasztok lányok!

Mi is túl vagyunk az állatkerti kiránduláson. Nekünk nagyon jó időnk volt, még szerencse, hogy a Biusnak vittünk rövid nadrágot mert mi apával majd megpusztultunk a melegtől. Minden nagyon jó volt, csak hamar haza jöttünk. :cry:
Viszont volt egy két balesetünk a kisasszonnyal. Az első még a buszon kezdődött, már majdnem megálltunk, hogy leszállunk, alig pár méter volt még hátra, amikor a Bius összehányt mindent, beleértve engem is telibe meg saját magát is. Neki volt váltó nadrágja, pólót kaptunk kölcsibe, de nekem semmim sem volt, úgyhogy én bűzölögtem egész nap. Pedig kérdeztem a Biustól, hogy jól van e, vagy nem érzi e rosszul magát, de azt mondta mindig, hogy jól van. Pedig nekem azért gyanús volt mert nem úgy viselkedett ahogy szokott, de azt hittem, hogy álmos mert előző nap későn feküdt le és egész úton ásítozott. Úgyhogy így jártunk. Pedig még zacsit is vittünk ha esetleg hányingere lenne a buszon. De most már legalább tudom, hogy ha messzebb megyünk busszal akkor neki is kell előtte gyógyszer. Haza fele nem volt gond mert végig aludta az utat. Na aztán jött a köv. dolog, elmentünk wc-re és utána leültünk egy kicsit a padra. Mivel rajtunk meg egy másik kislányon kívül már az összes kis haverunk volt bárány himlős, így én is szoktam nézegetni a Biust, hogy nem lett e az. Na erre láttam rajta egy pár pöttyöt, úgy látszik a meleg kihozta rajta. Szóval ma már oviba sem mentünk, pedig még hétfőn is kellett volna menni utoljára a szünet előtt, de így nem mentünk. Mondanom sem kell reggelre tiszta pötty lett mindenhol. Ráadásul viszket is neki és mindig vakarni akarja, hiába mondom neki, hogy nem szabad. Kaptunk rázó kenőcsöt meg fenistil cseppet, remélem használni fog neki és hamar túl leszünk rajta. Ráadásul még a másik kislányon is az állatkertbe jöttek ki a pöttyök, ugyanúgy mint rajtunk. Úgyhogy így jártunk. Most egy db-ig nem megyünk levegőre, vagy játszóra. De ezektől függetlenül nagyon jó volt a kirándulás.
:)

Edit!
Igen tényleg nagyon jó, hogy kaptam egy új laptopot, csak egy a baj, hogy a másik gépemről az összes fényképem elveszett, meg az önéletrajzom is és a receptjeim is amiket a donnáról szedtem le. Úgyhogy ez miatt nagyon szomorú vagyok! :cry: De leginkább a képek miatt mert a gyereknek az összes képe rajta volt meg videó felvételek. Valamennyi kép megvan apa laptopján, de nem az összes sajnos. És jártam egy számítógépes tanfolyamra és az ott tanultakat is felraktam a gépre és azok is elvesztek, pedig jó lett volna ha megmaradnak, de hát sajna ez van!
zsuzsi2811
 
 

 
 

Sziasztok!
Köszi Melinda alakulnak dolgok csak fizetni kell...már az összes zsebpénzem elment és még nincs vége..végre van egy haver aki értelmesen elmondja dolgokat és sokat tud segíteni...jó lett volna már az elején vele beszélni,dehát most találtunk rá...Az a lényeg hogy várom mit mond a bank,mert ő tőle függ hogy indit ellenem eljárást...Az meg egy másik dolog hogy a srác ellen meg én inditok feljelentést...szóval lesz mivel foglalkoznom...
Nálunk minden rendben van márkó 7130gr minden ok vele,már nagyon ügyesen fordul a hasára és állandóan hason akar lenni,pedig pár nappal ezelött üvöltött..
Apa végre nemsoká hazajön aztán kicsit kikapcsolodunk,jó lesz végre együtt lenni..mondtam is neki hogy az első 2 napban nem fog menni sehova,de ő is ugy gondolta.. :wink: utána megy pecázni,meg biztos jár majd edzeni...Vivike is meg van be nem áll a szája..nagy zsivány lett..nem tudom miért de nagyon ragaszkodik hozzám,nem megy el még a keresztapjával se sehova...mikor meg itthon hagytam anyóssal,hogy intézzem a dolgaimat,üvöltött mint a sakál,de pár perc mulva abba hagyta...remélem ha itthon lesz az apja akkor el lesz vele...
majd még jelentkezem...
jó éjt

anda-vivibaba
 
 


Sziasztok lányok!

Nem írt senki tegnap...

Andi!Sajnálom ezt a hercehurcát... :twisted: Reméljük hamar túl leszel rajta.

Zsuzsi!Nektek meg mielőbbi gyógyulást!Örülj neki,hogy így kapta el ezt a bárányhimlőt,hogy otthon vagy.
A rosszullét gyakori nálatok utazáskor?Nálunk a Milán húsvétkor lett rosszul...Mi is pont az Állatkertbe mentünk.De sem előtte,sem utána nem volt ilyen.Koppkoppkopp....

Én suliban voltam szombaton.Gyerekek apával voltak itthon.Mikor hazajöttem apa ment macekolni.Vasárnap szintén egyedül voltam a két gyerekkel.Kivittem őket a gyereknapra.Fagyiztak (Jázmin csak tölcsért),hinta,lufi...meg lementünk a kisvonattal a Közműig meg vissza.Jázmin visszafele Jázmin el is aludt.Nem is vittem neki babakocsit,mert akkor nem tudtunk volna a vonatra felülni,mert nem fér fel.Kézben cipeltem a kisasszonyt.Délután kimentünk a mamához Környére,aztán este haza.Milán nem aludt délután,nem is erőltettem neki.Erre fél 2-kor éjjel felkelt,hogy ő fürdeni akar.Addig nyavajgott,megfürdettem kettőkor :shock: ,4-ig fent volt.Úgyhogy soha többet ilyet nem csinálok vele.Én inkább nem megyek sehova,senkihez délután,csak ne szokjon le a délutáni alvásról,mert akkor ilyen produkciói lesznek. :twisted: Apa is azt hitte délután megyünk ki a gyereknapra.Akkor tudott volna már jönni.Mondtam neki,nem fogok délután már menni velük ilyen helyre,mert egyik ha kell fent tudnak maradni,de ha délutáni alvás után mennénk,akkor leghamarabb fél 5-kor tudnánk indulni,akkor meg már minek,meg mostanában addigra esik az eső is.(Ami engem most valahogy egyáltalán nem zavar.)

Na megyek,mert csak a nagy semmiről dumálok itt...Közben a lányom bűzölög a pelusával.Milyen anya vagyok én?

Írjatok!!!Pusza:Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Sziasztok!

Edit!
Hát gyakorinak nem gyakoriak a rosszullétek, bár ami igaz az igaz, mi nem igazán buszozunk, főleg nem ilyen sokat. Igazából ilyen hosszú útra még sosem mentünk. Én ugyan kicsinek is meg amúgy is rosszul voltam mindig a buszon, úgyhogy én gyógyszer nélkül sosem mentem sehova. Aztán amikor Biatorbágyra mentem dolgozni, ott a gyomrom is megedződött, de amióta itthon vagyok, megint nem bírom a buszt, még rövid távon sem. Szóval a Bius is lehet, hogy ilyen lesz, vagy csak nincs hozzászokva a közlekedési eszközökhöz. :)
Már kezdünk egész jól lenni, sebesedik a sok pötty és szerencsére nem is lázasodtunk be. Már az 5. napnál tartunk, úgyhogy lassan már kifele lábalunk a himlőből. Egyébként én is örülök, hogy így kapta el, főleg, hogy igazából nekünk már az ovinak is vége. :)
Na akkor nektek jó volt a gyerek nap. Néha bizony számolni kell az ilyen esetekkel, hogy éjjel sokáig vagyunk fent. Nekem is volt egyszer egyszer ilyen, hogy túl korán elaludt a Bius este, aztán meg fél éjjel fent volt. De szerencsére ő fürdeni nem akart sosem. Sőt inkább azon harcolunk, hogy fürdeni kell menni.
:) Nekünk így most a gyerek nap ki is maradt, de végül is nem olyan nagy baj. Majd lesz jövőre.
Nekem a párom tegnap este ment vissza, most majdnem két hétig itthon volt. De nagyon hamar eltelt. De hát ez van sajnos.
zsuzsi2811
 
 


Sziasztok!

Na kihalunk?

Zsuzsi!És mennyire vakarta a Bius magát?Megkezdődött a nyári szünet nektek?
A Milán elég koszoskán feküdt le,mikor fürdeni akart.A pocsolyában ugrált, a zoknija is nagyon koszos volt.Lehet az is zavarta,azért akart fürdeni.De ilyen még nem volt.Ha elaludt délutáni alvás nélkül este 5 után,akkor már reggelig nem kelt fel.(Eddig :? .)Apja mérges volt rá nagyon! :twisted:
Ma meg hajnalok hajnalán kelt.Nem is tudom mikor,mert csak apához megy.Én már arra ébredtem,hogy szól,hogy megy dolgozni.Ilyen is rég volt,hogy ne kelljek fel arra,hogy a fiúk tévéznek... :roll: Még kaját sem pakoltam neki :oops: .Vitt pár zsömlét,meg azt mondta vesz hozzá szalámit.Pedig tudtam volna neki szendvicset csinálni...No mindegy már,úgysem csinál belőle problémát.

Ma "csak" vasalnom kell.Tegnap elmaradt és hétvégén meg ugyebár nem mosok ,nem vasalok.Tegnap már a szárítót is használni kellett,mert nem száradnak a ruhák.Amit vasárnap kiteregettem a teraszra reggel,még nem száradt meg :shock: .Pedig délelőtt jó idő volt.A lakásban meg ugye alig férünk így is...

Anna!Melinda!Mi újság veletek?Rég voltatok helyzetjelenteni.(Mónikát meg sem említem...)Tényleg Larianyu!Eltelt egy hónap a melóban?

Szép napot mindenkinek.Megyek főzni meg vasalni.
Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Editkém!

A fent említett nevek közül én voltam legutóbb! :wink:

Majd jövök!

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Sziasztok.

„ Editkém!

A fent említett nevek közül én voltam legutóbb!”

Ez jóóóóóóóóóóóóó :lol: :lol: :lol:

A fent említett egyik név holnap bővebben jelentkezik. :wink:

Utálom már ezt a car időt !!!!!!!! Már kész vagyok tőle. :roll:

Szép napot.

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 


Sziasztok!

Na Larianyu!Most lebuktál!Olvasgatsz minket munkaidőben.Akkor igazán írhatnál többet is!!!!Csak azért tettelek a végére,mert te úgyis csak akkor jössz,ha van időd.De akkor legalább tényleg egy Háború és békét írsz ide (hálistennek).A többiek hivatalosan otthon vannak,nem hinném,hogy ilyen időben megy a csavargás...

Melinda!Engem most valahogy nem tud zavarni ez az eső.Nem készülök ki tőle. :roll: Szerintem lesz itt meleg a nyáron bőven!!!!

Na gyertek több időre!!!!

Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Sziasztok!

Jaaaaa, lebuktam! :P Pedig általában nem megyek föl a Babanetre, ma benézek, hát ezért írtam gyorsan, de csak látod, egy mondatot, többet ki mer? :wink:
Mindjárt nekiállok bolognait csinálni, kicsilányom könyveket nézeget, gondolom, ahogy kimegyek a konyhába jön majd utánam. :lol:
Igen, eltelt egy hónap a melóban, tök furcsa, úgy elszaladt az idő. Elvagyok, egyenlőre nyugisabb időszak van, majd szerintem az ősz már húzós lesz, remélem addig nem. Laura fejlődik, okosodik, szépül, csajosodik, igazi nagylány, egész nap dumál, a gondozónéni is azt mondta, hogy papnő lesz, annyit szónokol. :P Szombaton voltunk a bölcsiben gyereknapon, tök édik voltak, ahogy szerepeltek. Jövő pénteken állatkert, remélem jó idő lesz.
Laura most jár 4. hete egyfolytában bölcsibe, úgy örülök, hogy nem betegedett le! Igaz folyik egy kicsit a nózija, meg köhög kicsit, de itthon kezelem, nem lázasodik be, úgyhogy remélem az immunrendszere legyőzi a göthöt.

Melinda! Kicsi lelked megnyugodott már? Hidd el, tök jó lesz. Én sem hittem el, de tényleg jó így.

Ancsikám! Te is jelentkezzél! Árvízhíradód nincs? :lol:

Editkém! Te meg tartsd itt a frontot, mindig elolvaslak benneteket, csak írni nincs időm. Melóban meg nem merek kisregényt kanyarintani.

Csajok, mennem kell, meg akarom csinálni a kaját, aztán ha a kisasszony este nyugovóra tér, akkor én is igyekszem vízszintbe kerülni, mert fáj a fejem dél óta, olyan furán is érzem magam, tuti az idő már megint, meg hát az oroszokat várom.

Mindenki vigyázzon a csemetékre!

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Sziasztok!
Edit!

Hát a Bius eléggé vakarózott, legalábbis elég sokszor kellett rászólnom, hogy nem szabad, meg, hogy inkább csak simogassa meg ilyesmi. most már jól vagyunk, ma már egyáltalán nem is nyúlt hozzá. Bár igazából az első 3-4 nap volt a húzósabb, tegnap óta meg már egész jók vagyunk és már kezd neki múlni is mert az arcán is elég sok volt és most már elég szép neki. A többi részen meg már majdnem mind sebes neki. Nekünk használt a rázó kenőcs amit kaptunk és én csak két naponta mosdatom meg gyorsan. Még szerencse, hogy ilyen az idő mert így amúgy sem tudunk kimenni és itthon sincs olyan meleg, hogy megizzadjon, úgyhogy nem baj, ha nem fürdik mindennap. Majd ha elmúlt neki majd akkor fürödhet rendesen.
A nyári szünet hivatalosan nálunk ma kezdődött, elvileg még tegnap tudott volna menni ha nem lenne beteg. Most már csak szeptemberbe lesz újra ovi. És lehet, hogy újra kis csopisok leszünk, de ez még nem biztos. Bár szerintem elég nagy esély van rá mert állítólag már a másik csoport óvónénije már megkapta azoknak a gyerekeknek a jelét akik átmennek ha úgy alakul. De majd szeptemberbe meglátjuk.
Na akkor biztos nagyon álmos, fáradt lehettél ha nem ébredtél meg rá, hogy Milán felkelt. Ilyen már velem is előfordult. Csak én úgy ébredtem reggel, hogy a Bius ott aludt mellettem és nem tudom, hogy mikor jött át. Befeküdt mindig az apja helyére és aludt tovább mellettem. Bár ezt olyankor nem tudja megcsinálni amikor az apja is itthon van. Mondjuk most már elég régóta nem csinál ilyeneket, vagyis ha jön éjjel mindig megébredek rá.
:)
zsuzsi2811
 
 


Sziasztok lányok!

Sehol senki! Mi van veletek?
Mi még mindig nem tudunk menni sehova, bár az idő sem engedné, hogy levegőzni menjünk. De a hétvégén már kimegyünk mert nagyon szépen gyógyulunk a bárányhimlőből. A Bius arca már nagyon szép tiszta, úgyhogy remélem, hogy hétvégére már jobb idő lesz és legalább sétálni ki lehet majd menni.
Képzeljétek el, a héten egyszer sem tudtam a Biust letenni aludni ebéd után mert mindennap 9 óra előtt pár perccel keltünk fel reggelente. Így esélyem sincs őt lerakni. Úgyhogy most aztán én is jól kipihenem magam. :)
Remélem mindenki jól van, most befejezem mert megyek főzni meg takarítani.
zsuzsi2811
 
 


Sziasztok!

Na itt....

Mi már megjártuk ma az Aldit.meg az ebéd is kész. :D Brassói kockakrumplival,meg csináltam boci szeletet.Nekem más receptem van,amibe nem kell búzadara.De hasonló az egész.Apa csak a brassóiból vitt meg levest,a sütit pont akkor raktam be a sütőbe,mikor jött kajáért.
Aldiba keresztanyánk "küldött" le digitális fényképezőért.Gyerekek fél 7-kor keltek,7 után indultunk gyalog.nagyon szépen végigsétált a Milán és a nem rövid sort is végigállta,úgyhogy megdícsértem őket.Kaptak lufit és hotdogot.(Osztogatták :D )

Na Melinda jól átvágtál minket!!!!!!!Anna is eltűnt,lassan köröztetni kell! :twisted:

Na megyek beindítom a mosógépet,majd szárítok,hogy vasalhassak,ó de utálom ezt!!!!!!

Puszi mindenkinek:Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Sziasztok.

Itt vagyok!!!!

Edit nem szándékos volt az „átvágás”. A tegnap délelőtt kihúzták az egyik nagy rágófogamat és egész délután fájt nem csak a helye hanem a ½ arcom, nem kicsit nagyon. Még most is érzékeny , Dávid persze mindig megtalálja hogy hova kell véletlenül behúzni egyet anyának. Ma nagyon ügyesek voltatok… reggel korán megjárni az Aldit. Mi a vélemény róla? Első benyomás? Lehet hogy holnap mi is benézünk.

Anna a Dózskerti bölibe megy Dávid és november végétől. Ősz vége lesz, többnyire bezárva a lakásba, akkor legyen inkább a gyerekekkel. És épen ezért …
Móni igen, már megnyugodott a kicsi lelkem. Kell neki a gyerek társaság és biztosan sokat fog fejlődni is.

Zsuzsi hétvégére már jó időt mondanak. Egy hét után már ki lehet menni a szabadba, legalább is úgy emlékeszem. Mikor én voltam bárányhimlős nagyon élveztem a dolgot, igaz hogy én 11-12 éves voltam akkor. De király volt mert egész nap az ágyban feküdtem és néztem a tv-t, a barátnőmmel meg az ablakon keresztül kommunikáltunk.
Az én fiam nem akar hagyni reggel aludni. Ma is 6:30-kor felébredt, kb ½ órát elvolt mesenézéssel, attól kezdve nem volt kegyelem 12ig. Lassan ébredezik…

Anna a párod látogatóba jön haza vagy ilyen hamar eltelt az idő és itthon marad? Remélem minden ok.

Lépek, kicsi fiam felébredt.
Legyetek jók, ha tudtok.

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 


Sziasztok!
Melinda!

Hát az én kislányom nem igazán élvezi a bárányhimlőt. :) Bár a levegő nem is hiányzik neki annyira. Viszont a Bius nem tud az ágyban maradni és pihenni. Ő egyfolytában rumlizik, futkározik, rosszalkodik. Mintha nem is lenne semmi baja. De végül is most már mindegy mert elég szépen gyógyulunk. :) Az már tényleg jó lesz ha hétvégére jó idő lesz. Már nagyon unom ezt a sok esőt meg hideget.
Úgy látszik azért vannak akik jól élik meg az egyes betegségeket. :) Mondjuk amikor te voltál beteg akkor még jól is jött mert nem kellett suliba se menned. :) Én már nem is emlékszem, hogy mekkora voltam amikor bárányhimlős voltam.
A felkeléssel meg tudlak érteni, sokáig engem sem hagyott a Bius aludni. De most jól jön, hogy ilyen sokáig alszik, csak az a baj, hogy így ebéd után nem alszik.
zsuzsi2811
 
 


Sziasztok!

Melinda!Hát mi az első benyomásom az Aldiról?Csak a fényképező miatt mentünk.Nem is néztem körül.Annyian voltak,hogy nem akartam két gyerekkel a számat is tátani.Elég volt kivárni a sort.Nem is bevásárlókocsival voltunk,hanem babakocsival és csak a kezembe fogtam amit vettünk.Nem tudtam volna tolni egyszerre a babakocsit meg a bevásárlókocsit is :roll: .Örültem,hogy a gyerekek a kb 30 embert kivárták előttünk a sorban.Amúgy szerintem olyan,mint a Lidl.Oda sem járok és ide sem fogok szerintem.Én meg vagyok elégedve a Sparral meg a Pennyvel. :D

Zsuzsi n 4 évesen voltam bárányhimlős és arra emlékszem,mikor a pötyiket kente be anyum,azt mondta álljak a küszöbre és próbáljak nyugton maradni egy percig.Nem tartom valószínűnek,hogy jó kislányként az ágyban fekve tűrtem volna az otthonlétet.

Hát csajok lehet lehurrogtok,de én még mindig nem vagyok kikészülve ettől az esős időtől.Pedig szoktunk (boltba) lemenni.Annyi,hogy szarabb vasalni a ruhákat,ha szárítógépben szárad.

Melinda bocs,hogy ilyen összevissza...Dávidnak az is jó lesz a böliben,ha ősz végén kezd,hogy ott lesz a télapó ünnepség,a karácsonyi ünnepség.

Na megyek elpakolászok,bekapcsolom a mosógépet,apának rakok kaját,mert felugrik érte.Délután meg szeretnék tanulni.Nem sokára vizsgázunk.Ez lesz az utolsó hétvége a suliban.

Mindenkinek szép napot!És csajok gyertek már helyzetjelenteni!!!
Pusza:Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Sziasztok!
Edit!
Na arra én is emlékszem, hogy be voltam kenegetve, ezért is csodálkoztam amikor a sógornőmék gyerkőce volt bárányhimlős, hogy ő semmit sem kapott rá. De aztán egyre több mindenkivel beszélgettem és mindenki azt mondta, hogy most már csak a fenistyl cseppet adják, de van aki még azt sem kap. Úgyhogy azt hiszem mi meg szerencsések voltunk, hogy rázó kenőcsöt is kaptunk. Szerintem ezzel azért gyorsabban gyógyultunk. :)
Neked jó akkor ha van szárítógéped és abban tudsz szárítani. Nekünk az a baj, hogy se fregoli, se erkély, se semmi nincs és így kicsit gázos, hogy a szárító napokig van a szobában mert csak ott tudok tárolni. Bár mondjuk ha apa nincs itthon és nem is megyünk sehova, nekünk egy héten egyszer elég mosni. De most már talán tényleg jön egy kis jó idő. Én még csak boltban sem voltam a héten, talán csak egyszer.
Az Aldit én is megnézem valamelyik nap, hogy milyen lett, tegnap pont a nagy tömeg miatt nem akartam menni. Meg az az igazság, hogy nekünk elég kieső helyen is van. Úgyhogy szerintem én sem fogok oda túl sokat járni. :)
zsuzsi2811
 
 


Sziasztok!

Bocs,csajok,de annyira nem volt erőm írni...Ez az idő teljesen hazavág engem is,meg a gyerekeket is...Mától már remélem jobb lesz végre!

Zsuzsi!
Kalandosra sikerült a kirándulásotok!Ahogy olvasom,már szinte túl is vagytok a bárányhimlőn!Most lehet hogy hülyén hangzik,de szerettem volna,ha Ro még böli előtt átesik rajta,hááát erre nem sok esély maradt.
Ja,rázókeveréket Anna is kapott annak idején,és bár "elavult"
módszernek tartják,én sem bánom,hogy kentem vele.
A buszon való rosszullétről annyit tudok mondani,hogy az esetek kb. 90%-ban csak a lányok lesznek rosszul. :cry: Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.Szegénykéim,nem pont jókor derült ez ki,de legalább most már fel tudtok készülni a következő buszozásra.

Móni!
Mi újság az antennával,sikerült felrakni a szerelőnek?
Árvízhiradó:már nem stresszelünk! :lol: Az első megrázkódtatáson túl vagyunk,a második már rutin! :wink: Mindenesetre nagyon jó helyen lakunk,legalábbis az árvízek szempontjából.

Edit!
Nagyon ügyesek vagytok,hogy a legnagyobb tömegben elmentetek az Aldiba! :wink:
Lehurrogni eszembe sincs azért,mert ilyen jól viseled ezt a sz.r időt!Sőt,határozottan irigyellek érte!

Melinda!
Sajnálom a fogadat(helyét),remélem,már jobban vagy!
A szülőire akkor Te is jössz júniusban,nem?
"Anna a párod látogatóba jön haza vagy ilyen hamar eltelt az idő és itthon marad? Remélem minden ok." -Ezt ha jól értelmezem,Andinak írtad,nem?Vagy esetleg Zsuzsinak?Enyém ember szerencsére itthon dolgozik.Illetve nem szó szerint itthon,hanem az ipari parkban! :D


Ma megyünk oviba,családi nap lesz.Annáék fellépnek(népitánc),meg lesz még egy csomó ilyen játékos vetélkedő,vagy mi.(Nagyon képbe vagyok,ugye? :oops: )
Megpróbálok majd gyakrabban jönni,de nem ígérek semmit!Mert ugye ha bejön a jóidő (nagyon remélem!!!!),akkor sokat leszünk kinnt...
Esőmentes szép napot mindenkinek!
Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Sziasztok!

Anna!
Tényleg már túl vagyunk a bárányhimlőn. :) És még az idővel is szerencsénk volt mert így nem volt gond a lemenetellel. Illetve, hogy nem szabadott lemenni. Ma már kimentünk a piacra is sétaképpen és végre nagyon jó idő van, úgyhogy délután már a játszóra is lemegyünk. Végül is már csak egy két seb van rajtunk, az meg már nem fertőz. Kicsit hosszú volt 9 nap a bezárt lakásban, de kibírtuk. :) Hát azt elhiszem, hogy jó lett volna ha a bölcsiben túl estek a bárányhimlőn. De majd elkapjátok az oviban.
Na igen, az biztos, hogy ha még egyszer messzire megyünk buszozni akkor felkészülünk rá. :) Többet reméljük nem fordul elő ilyesmi, de hát ki tudta előre, nem igaz? :)
Nekem a párom a jövő héten jön haza megint, vagy hétfőn vagy kedden. Legalábbis eddig így van, aztán majd meglátjuk. Úgyhogy akkor majd én is kevesebbet leszek, aztán meg ha tényleg jó idők lesznek, akkor mi is többet megyünk ki is, de azért megpróbálok én is többet jönni majd.
zsuzsi2811
 
 


Sziasztok!
Látom itt a jó idő, mindenki inkább a levegőn van mint a számítógép előtt! :D
Tegnap voltunk a májusfa bontáson ami itt volt nálunk a spar-nál. Nagyon jó idő volt egész nap és tök jó kis műsorok voltak. A Bius nagyon élvezte az egészet, azóta is egyfolytában azt mondogatja, hogy ő hastáncolni akar. Azok tetszettek neki a legjobban, pedig az akrobatikus táncosok is tök jók voltak, főleg a kicsik. Hát ők nagyon aranyosak voltak. A legkisebbek olyan 4 évesek lehettek. :) Aztán arcfestésen is voltunk, nagyon aranyos kis cica arcunk lett. És persze megint voltak játékok is, amikért a gyerekek pontot kaptak, aztán 20 pontnál kaptak egy csokit, 45-nél meg egy kis játékot. Vagyis mi már csak egy 6 db-os zsírkrétát kaptunk mert mire végeztünk mindennel, addigra a játékok már elfogytak. De végül is az volt a lényeg, hogy a gyerekek jól érezték magukat és, hogy az idő is nagyon jó volt. Így egész délután levegőn voltunk. :)
Remélem mindenkinek jól telt a hétvégéje. Most megyek mert még van egy pár dolgom. Vasalnom is kéne meg mosogatni valóm is van még.
Kellemes napot nektek!
zsuzsi2811
 
 


Jó reggelt lányok!

Nem sokan,ne sokat írtatok.Mi lesz így?

Voltam tegnap életem első szülőijén.Mini csoportosok leszünk.Ez a turnus 4 évig lesz együtt.Meg a nagycsoportosokhoz már nem fért be 8 kisgyerek,ők is itt lesznek.A gomba csoportba fogunk járni,a legfelső szintre,halleluja!((Babakocsival jó lesz majd a Jázminnal...)És a jelünk dinnye lesz.A halacskát szerettem volna,de azt egy nő már lefoglalta,mert a nagytesó ugyanebbe a csoportba járt és neki is halacska volt a jele. :twisted: Na mindegy...Így maradt a dinnye.De meg kell mondjam elég hülye jelek vannak.Bár nem tudnám mi lenne tökéletes jel.Lányoknak persze ott a szívecske meg a virág, a cseresznye.És amin csodálkoztam,nem volt autó :shock: .Mi csak októberben kezdhetjük az ovit.De azt hiszem én szeptemberben be fogom vinni pár alkalommal,hogy hogy viselkedik, és hogy lássa a csopistársakat.

Nem is tudom mik történtek velük az elmúlt napokban...Hétvégén sulim volt.Szombat és vasárnap is.Most hétvégén házivizsga,hétfőn pedig számítástechnikából és környezetvédelemből vizsgázunk,meg gyakorlatból.úgyhogy tegnap mg előtte már tanultam.Szombaton úgyis házivizsga,oda már úgy szeretnék menni,hogy a hétfői adagot is tudom.Nem akarok vasárnap is ezzel foglalkozni.Aztán jövő héten nagyobb adag tanulnivalóm lesz:anatómia,ortopédia,bőrgyógyászat, anyagismeret, vállalkozásismeret.Ezekre jövő héten készülök.

Ma főznöm kell,de előtte a boltba kéne mennünk,csak még alszanak a gyerekek.

Pont most jött ki a Milán.Megyek is......

Szép napot mindenkinek!És óvatosan ebben a melegben!!!

Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Szép jó napot csavargó banda!!!!!

Csak én egyedül fogok itt írogatni egész nyáron?

Tegnap csak este mentünk le.(Leszámítva,hogy elmentünk a boltba és vittünk apának ebédet.)Bicóztunk egyet négyesben.

Ma is csak annyira mentünk ki,hogy a postára elvittem a csekkeket.Reggel fél 9 volt és már nagyon meleg.Gyerekek alszanak,lesz ma műköröm építésem.Várom is kis vendégemet,már előkészültem mindennel.Tegnap elmaradt a tanulás.Vagyis nem tudtam annyit,amennyit terveztem.Ma meg délelőtt hangosan mondtam fel,erre a Milán megkérdezi: anya te miért beszélgetsz?Tök aranyos volt. :D De nem zavarta őket egyáltalán.Eljátszottak együtt mellettem.

Na megyek...nem tudok egyszerűen miről írni!Gyertek mááááárrrrrr előőőőő!!!!!!

Puszilok mindenkit:Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Sziasztok!
majd én irok neked Edit.. :lol: Hát nálam meg volt az első tanuvallomásom a rendörségen.. :evil: nem valószinű hogy a kocsi meglesz,de egy kis reményem van,hátha.. :wink: még a bank nem jelezte mit akar velem csinálni,elméletileg még él a szerződésem,mert befizettem minden tartozást...ezen mulik a jövöm.. :? gyerekek alszanak,én meg fagyizgatok.. :wink: Márkónak jövöhéten csütörtökön adják be ujra a bcg oltást mert nem ért be neki..szegénykém én előre félek tőle.. :x van valaki aki járt igy a gyerkőcével?remélem nem rosszabb mintha a lábába kapná..amugy jól vagyunk apácsak 18 nap és itthon lesz egy kicsit velünk.. :P már nagyon várom..ja Vivikére rá esett a szekrény..kis lökött addig rángatta a kardigánt a szekrényből amig nem az jött le a fogasról hanem a szekrény esett rá.. :( szerencsére nem történt olyan nagy baj..a lábacskájára esett azt hittem eltört neki de nem,jó szine lesz a combjának,már kezd lilásodni..meg az arcocskáját surolta le...sajnos eléggé inogott az a szekrény nem volt stabil..már ki kéne dobni vagy eladni mert ez csak rosszabb lesz..pedig elötte mondtam neki hogy ne nyuljon hozzá,mert már próbálkozott csak akkor ott voltam...na mindegy,megusztuk..márkókámon meg jönnek a piros foltok a melegtől...meg az egyik kezén a hajlatban ilyen ekcémás folt van,de már meg van a megfelelő krém hozzá...remélem hamar elmulik neki...most fogok adni neki husos kajcsit,meg gyümiket...
mi is délelött intézek postai dolgokat,délután már nem megyek ki...9 után indulok azt sietek...tescoba olcso lesz a pampers pelusok péntektől vasárnapig azt akarok venni..de anyám megveszi,mert még lejön belőle 10%..és igy még olcsobb lesz mint a dm-be...én aug.-ba megyek szülöire,remélem vivi szeptembertől kezdheti már az ovit,de ha nem nem baj..neki pöttyös labda lesz a jele..és ök is minicsoportosak...
na remélem tömör voltam és rövid.. :lol: egyenlőre ennyi történt velünk..nagyon még nem olvastam vissza,de most már igyekszem többet lenni...pusza nektek

anda-vivibaba
 
 


Sziasztok!

Andi!Jó,hogy írtál.Jó volt olvasni.Szerintem ne aggódj ezen a kocsi ügyön.Majd csak lesz valahogy.Mondjuk én nem voltam ilyen helyzetben.Nekünk a biztosítással volt egyszer gondunk,mert az Allianzban elcseszerintette a nő.De megoldódott hálistennek.Akkor én is tök ideges voltam.

A szekrényt meg ha jön haza apa buherálja meg,vagy csináljon egy újat.Nálunk a gyerekeknél az én régi szekrényem van.Anyukámék asztalossal csináltatták,de simán meg lehetett volna csinálni otthon is.Egyszerű bútorlap az egész és jó mély,két sorban vannak benne a ruhák.Oldjátok meg ezeket a balesetveszélyes dolgokat,mert legközelebb nem biztos hogy szerencsétek lesz.Elhiszem hogy meijedtél :shock: .
Ekzémája a Milánnak is van.És a Nivea baby napozótól jött ki.Úgyhogy kenje ezeket a szarokat az ,kinek hat anyja van.Soha többet nem használtam ilyeneket.A Jázmint még soha nem kentünk be fényvédővel és soha nem is égett le.Úgysem vagyunk kint déltől 4-ig.Mi az Elocom krémmel kenjük,meg gyógyszertéri testápolót használunk,meg fürdetőből is a gyógyszertári fürdetőkrémet.Az Elocomot csak akkor kenem,ha nagyon csúnya,mert elvakarta.Jázmin nálunk is kipirosodik a hajlatoknál ebben a jó időben.

Tegnap Milán kicsit megizzadt alváskor,jön ki és azt mondja,hogy kicsit lepisilta a haját :D .

Megyek,mert ezer dolgom van és tanulnom is kell(ene).

Szép napot!Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Szia Edit!
igen én is a gyógyszertári cuccokat használom,vivikénél is de nála csak a testápolót...nem tudom mitől jött ki a kezén az a piros folt,nem kentem be semmivel...most kenem neki sudocremmel,hátha elmulik neki...
a kocsi miatt már nem aggódom mert már tudom mire számithatok igy már könnyebb,csak azért voltam kétségbeesve mert nem tudtam a tényállásokat...meg tudom hogy van seítségem ha gázos lenne a helyzet és ez megnyugtat..ma délbe értünk haza azt hittem megkukulok..sajnos muszáj volt lemennem,mert mindig kell valami fontosat intézni...6-ra megyek a postára,meg boltba...
holnap jön a munkatársam meglátogatni,kéne takaritanom is. :?
szép napot

anda-vivibaba
 
 


Fiamette Nagyon Sok Boldog Névnapot !!!

Kép

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 


Sziasztok lányok!
Most már én is vagyok, apa tegnap visszament. Most megint sokáig volt itthon :D , de gyorsan el is teltek a napok. Hát mi sok mindent nem csináltunk, ugyanis csütörtök, péntek, szombat strandoltunk a Gyémántba. Nagyon jó volt, bár azért lettek változások a jegyeknél, ami szerintem nem volt egy túl jó ötlet, de mindegy. Mivel nagyon melegek voltak, itthon nem bírtuk volna ki. Tegnap már nem mentünk mert az már sok lett volna anyagilag is meg mindenhogyan. De nagyon jó kis színünk lett, bár nekem a vállam szénné égett. :) Úgyhogy én 3 napig semmit nem csináltam itthon. Na aztán tegnap bepótoltam mert főztem, mostam, porszívóztam, rendet raktam, vasaltam. És persze ma folytatom tovább, csak ebbe a nagy melegbe nem sok kedvem van hozzá. Bár ahogy nézem ma talán nem lesz annyira meleg mert hajnalban is esett az eső és most is elkezdett esni. Pedig nekem is kéne boltba is menni meg postára is meg ilyenek. Lenne mit intézni és a Biussal ez egy kicsit lassabban megy, de hát ez van.

Egyébként a mi jelünk az oviba fenyőfa. És képzeljétek maradunk a kiscsoportba. Úgyhogy most majd új gyerkőcökhöz kell hozzászoknunk meg valamilyen szinten az óvó nénik is újak lesznek. Bár közvetlenül a mellettünk levő csoportba fogunk járni, úgyhogy az óvó nénik nem lesznek teljesen idegenek. A baj csak az, hogy rajtunk kívül még 7 gyerkőcöt raknak el másik csoportba és pont azt az egyet akivel a Bius nagyon szeret játszani máshová fogják rakni. A többi gyerkőc meg akivel még nagyon szeretett játszani, ők meg maradnak a saját csoportba. Remélem nem lesz belőle problémánk és könnyen talál majd új barátokat szegénykém. :cry:

Edit!
Megkérdezhetem, hogy te milyen suliba jársz? Amúgy sok sikert a vizsgáidhoz, biztos sikerülni fog. :)
Na jól van most befejezem mert már jó sokat írtam.
zsuzsi2811
 
 


Sziasztok!

Na itt...

Zsuzsi!Kéz és lábápoló és műkörömépítőre jártam.Tegnap vizsgáztunk gyakorlatból és írásbeli is volt.Egy hét múlva szóbeli:anatómia,ortopédia,bőrgyógyászat, vállalkozástan és anyagismeret.Úgyhogy a héten még tanulnom kell.Főleg anatómiából,mert a tanárnő előszeretettel buktat.A gyakorlatom nagyon jól sikerült.Szép lett.
Biztos talál Bius majd barátokat/barátnőket az új csoportban is.Ez miatt ne aggódj szerintem!Ők még könnyebben váltanak.Minél kisebb,annál könnyebb neki.

Andi!Volt vendéged?(A munkatársad,akit írtál...)

Anett!Utólag boldog névnapot kívánok én is!

Majd jövök többre is,de most Milán Diégót szeretne nézni!

Sziasztok!
Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Sziasztok!

Edit:igen köszi az érdeklődést,volt a munkatársam,jót dumcsiztunk,el is ment a nap...:-)nálunk ugy mond semmi extra változás nincs...Vivikén már egész nap nincs pelus,utcán locsolja a füvet ha kell pisilnie.. :P most reggel csak 1x...még a délutáni alvásnál bepisili,majd ha már nem og akkor próbálkozom az éjjellel..addig felesleges szerintem..most ez a fontosabb hogy az oviba ne pisiljen be...apával ma tudtunk neten dumcsizni jó volt látni..már 2 hete nem láttam...még jövöhéten netezünk,aztán már élőben élvezhetjük egymást.. :oops: :wink:
Márkókámat csütörtökön viszem oltásra,remélem nem fog esni az eső...hát röviden ennyi...
irjatok majd...
Ja Edit gratula a munkádhoz,ügyes vagy,biztos a szóbeli is menni fog..drukkolok neked...

sziasztok

anda-vivibaba
 
 


Sziasztok!

Andi! Neked is külföldön van a párod? Már csak, hogy ti is keveset vagytok együtt.

Edit!
Gratulálok a gyakorlatodhoz és sok sikert a szóbelihez! Biztos sikerülni fog az is! :)

Képzeljétek úgy néz ki, hogy elkaptunk valami hasmenéses vírust, vagy valamivel elrontottuk a gyomrunkat, vagy nem tudom. Bár ma alig evett valamit a Bius és igazából olyanokat evett mint én és nekem semmi bajom nem lett egyik kajától sem, úgyhogy igazából nem tudom mi van. Délután lent voltunk a játszón és szólt a Bius, hogy kakilnia kell. Felmentünk a mamához mert ő pont ott lakik a játszónál, de mire felértünk már elmúlt neki az inger. Így visszamentünk a játszóra. Pár perc múlva megint rohantunk fel a mamához mert akkor már a hasát is fájlalta, de addigra bement neki egy kicsi, úgyhogy bugyit cseréltünk. Gondoltam van ilyen, végül is most egy két napja már nem kakilt. Szóval vissza lementünk a játszóra. Erre evett egy pár szem ilyen zizi cukrot és rá egy olyan 10 percre kb megint jött sírva, hogy fáj a hasa és kakilnia kell. Úgyhogy megint rohantunk. Na, de most úgy bement neki, hogy utána még zuhanyoznom is kellett szegénykémet mert letörölni nem lehetett. :cry: És persze a wc-től kezdve a ruháig mindene össze lett kenve. Még a wc előtti kis szőnyeg is olyan lett. Úgyhogy most vacsira is csak egy kis pirítós kenyeret adtam neki meg főztem teát és egy pár napig ilyen lájtos kajákat fogunk enni, na meg persze gyorsan adtam neki normaflort is. Remélem az majd rendbe hozza őt. Úgyhogy eléggé futkosósan telt a délutánunk.
zsuzsi2811
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa:a párom katona és kint van most misszión Afganisztánba..március elején ment ki 6 hónapra és júni végén jön haza 10 nap szabira.. :P már nagyon várom...már nem sok van hátra...most csak ennyire volt idöm,majd még jövök...

anda-vivibaba
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyok szabin. :lol: A-Z-ig ki akartam takarítani a lakást, de Laurának már tegnapelőtt este fájt a kis füle, elvittem tegnap a gyerekorvoshoz, aki a fülészetre küldött minket, úgyhogy ma délután oda megyünk.
De azt hiszem délelőtt megpucolom az ablakokat, délután elmegyünk orvoshoz, a többit meg majd holnap megcsinálom. A hétvégi takarítások csak a legfőbb dolgokra szorítkoznak, úgy mint porszívózás, törölgetés, fürdő takarítás, na meg hát főzés, így már kellene egy alaposabb. Na, mindegy, megoldom valahogy. :roll: Kicsibabám még alszik, szóltam a bölcsibe, hogy a héten nem megyünk, a többi azon múlik, hogy mit mondd ma a doktornéni a fülészeten.
Nálunk annyi van még, hogy gyarapodott a család. Lett két kiscicánk, még szoktatjuk őket a helyhez, a kutyákhoz. Nagyon aranyosak, egy fiú, egy lány. Fiút nem akartunk, de nagyon édi volt, így jött Ő is. Még el vannak zárva napközben, délután tesszük csak ki őket, így este megint becsukjuk, erre azt mondja egyik este a Lara: "Anya, eltesszük a masssskákat?" :P Olyan cuki, ahogy szövegel, hogy behalok rajta. Tegnap a Mónika showban mondja a nő a Mónikának, hogy ugye, Mónika? Erre rámnéz a Lara, tudja a kis okoskám, hogy Mónika vagyok, tök komolyan megkérdezi, ugye, Mónika? Azt hittem lezabálom a fejét. :D Még bólogatott is hozzá. Mondjuk ez a sztori így leírva nem az igazi, ezt látni kellett volna.
Szombaton bográcsparti lesz nálunk, remélem nem ázunk el. Az nem baj, ha nincs 40 fok, csak legalább ne essen.
Jaaaaaa, és lett ám parabolánk, még akkor amikor írtam, felszerelte a manusz vasárnap. Nagyon jó kis képet ad, nem bántuk meg, hogy váltottunk.

Remélem mindenki jól van, keveset írtok mostanában. Én ugye igazoltan vagyok távol. :wink:

Megyek, mert a kutyák ugatnak és fel fogják kelteni a kislányt. :evil:

Mindenkinek szép napot!

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Sziasztok!
Andi! Akkor nem lehet könnyű neked sem! Nagyon keveset tudtok akkor együtt lenni!

Nekem szombaton megint jön haza a párom és majd csak 30-án megy vissza. Ő még mindig nem dolgozik, remélem elsejétől már tényleg munkába tudnak állni mert nekem meg már lejárt a munkanélkülim, úgyhogy még kevesebbet fogok kapni mint eddig, a számlák meg ugyanúgy jönnek! Mindenesetre azért jó, hogy mostanában ilyen sokat tud itthon lenni. :D Mert aztán ha meg elkezd dolgozni akkor megint ritkán lesz itthon.

A Bius megint elkezdett köhögni, de nem tudom miért! :cry: És ráadásul nappal semmit nem köhög még este sem, csak ahogy lekapcsolom nála a tv-t és elalszik. Megint száraz köhögése van neki, de semmi más baja. Pedig már úgy örültem, hogy végre elmúltak nála ezek a köhögések. :cry: Pedig még csak hideget sem iszik, igaz egyszer egyszer megeszik egy gombóc fagyit, de az meg azért kell ilyen melegbe. Na mindegy, majd csak meggyógyulunk.

Nekem is nagytakarítást kellene csinálnom, de így, hogy a Bius itthon van nem nagyon megy. A fürdő meg a wc készen van, na meg a konyha is, ott kénytelen voltam mert rengeteg hangya jött elő a hűtőm körül, de még a két szoba hátra van. Vagyis a szekrényeket kéne belülről, főleg a Biusét mert ott jó nagy csatatér van, de az most egy kicsit tolódik. Úgy volt, hogy a párom csak vasárnap vagy hétfőn jön haza, gondoltam akkor szólok anyunak, hogy vasárnap vigye el a Biust amíg megcsinálom a szobáját, de apa keresztbe tett azzal, hogy már szombaton haza jön. :) És ha ő itthon van akkor azt megint nem lehet megcsinálni! Úgyhogy még marad a kupi a szekrénybe, amíg vissza nem megy ő is dolgozni. :)

Na jól van most befejezem mert már megint egy regényt írtam. Kellemes napot mindenkinek!
zsuzsi2811
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi nem baj,ha kisregényt írsz!Azt úgy is kell.Nem lehet,hogy szárazabb a levegő és azért köhög a Bia?Nálunk a férjemnek ha szárazabb a levegő az orra vérzik.És mostanában szokott :twisted: .
A fagyitól tuti nem lesz baja.Torokfájásra amúgy is a legjobb gyógyszer,attól biztos nem lesz beteg.

Hát Móóóóónika....Ezen a Mónikasóóóón nagyot röhögtem!!!!!Tuti haláli lehetett! :D A macskákat meg el is kell tenni holnapra,nehogy eltekeregjenek!Azért most hogy Lari dumál,már el tudja mondani,hogy fáj a füle is.Na azért csak kijöttök belőle hamar!A takarítást meg fejezd csak be!!!!!Nálunk most nagy rend van (kopkopkop).Ablakot kell pucerálnom.Kedden lesz még egy szóbeli vizsgám.Majd utána.Meg mi idén festésre szorulunk,úgyhogy nagy kidobálásaim lesznek.Tegnap pl nagy dolgot tettem:volt egy szandim,ami nagyon el volt kopva.Annyira,hogy már szégyelltem felvenni.De kb 3 éve volt rajtam utoljára.Már az első nyáron szinte tropára hordtam.És kidobtam.Ez nálam nagy szó.Nehezen válok meg a kedvenc daraboktól.(Esküszöm még egy konyharuhát sem szívesen dobok ki.)De alig férünk,és így muszáj lesz szortíroznom.

A főzés Larianyu,gondolom nagyüzemben megy arra nálatok.Vagy netán minden nap főzöl?

Nálunk tegnap este a Jázmin nyitott szemmel aludt.Keresztanyjáékkal szombaton is.Apa fel is ébresztette,olyan rémisztő volt.Nem is vettem volna észre,ha a Milán nem kapcsolja fel a szobájukban a villanyt és nem megyek be.Reggel a dokit hívtam rögtön.Azt mondta figyeljem.Ha nem rángatózik,akkor nincs baj.De amint rángás is előfordul,azonnal hívjam,akár éjjel is.

Na megyek,mert vasalnom kell,közben a vasalódeszkán ott a tanulnivaló tételsorom.Hurrá!

Ja Zsuzsi!Hangya ellen nagyon jó a Protectes hangyacsapda.Nem olcsó,de nekünk bevált anno.

Melinda!Anna!Köröztetni fogunk titeket!!!!

Elég összevisszára sikerültem,tényleg megyek!
Puszi!
Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Szia Edit!

Elvileg éjjelre nyitva van a Biusnál az ablak, bár ami azt illeti csak bukóra és a redőny teljesen le van húzva. Úgyhogy végül is sok levegő nem jön be, előfordulhat, hogy száraz a levegő.
Mi most a hangyákra ezt a Raid-et vettük, remélem beválik, de ha nem akkor kipróbálom azt is amit te írtál. Majd meglátjuk mi lesz. :)

A takarításról csak annyit, hogy nekem is ablakokat is kéne pucolni, de most is úgy be van borulva, hogy azt hiszem azzal még várok egy pár napot. Ha jól hallottam akkor még mondogatja az esőt, így nincs értelme megmosni.

Na azt elhiszem, hogy rémisztő volt, hogy Jázmin nyitott szemmel aludt. De végül is az mitől lehet? Reméljük nem lesz baja neki. Nekem amikor a Bius kicsi volt akkor alvás közben sirt sokat, nem tudom miért, és egyszer annyira elkezdett sírni, hogy nem tudtam őt felébreszteni. Na akkor én is nagyon megijedtem. Még én is elsírtam magam és úgy hoztam át a mi szobánkba és mondtam a páromnak, hogy csináljon már valamit mert nem tudom a gyereket felébreszteni és csak sír szegénykém! Hála istennek többet nem volt ilyen!
zsuzsi2811
 
 


Sziasztok!

Móni!
Ha ma tartjátok,akkor:
Nagyon Boldog Névnapot kicsilánynak!
Jó takarítást kívánok!(Már ha lehet ilyet kívánni! :D )
Mi volt a fülészeten?Mit mondott az orvos?

Edit!
Sok sikert a vizsgákhoz,kitartást a hátralévőkhöz!Ügyes vagy,simán meg fogod csinálni! :wink:
Jázmin eddig nem aludt nyitott szemmel?Kivi vagyok,mitől lehet ez...

Zsuzsi!
Remélem,nem lesz semmi gond Biussal!Mármint a köhögéssel!A hasmenés elmúlt?
Sajnálom,hogy megbolygatják a csoportot az oviban,de biztos nem lesz gond lányzóval,hamar meg fogja szokni!

Andi!
Akkor már csak párat kell aludni,és itthon Apa!Tök jó,hamar el fog repülni ez a pár nap!

Velünk minden okés,csak energiám nincs írni,leszívnak eléggé a gyerekek,sebaj,ez van,ezt kell szeretni! :wink:
De azért igyekszem felvenni a fonalat! :D

Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Anna!

Köszönjük, hogy gondoltál Ránk! :P

Kezdődő középfülgyulladásunk van, gyógyszeres csíkot raktak neki a fülébe, kapott Cataflam cseppet, fülcseppet, jövő csütörtökön kell visszavinnem, csak akkor kell antibikát adnom, ha belázasodna. Szörnyű volt, 3-an fogtuk le, leizzadtam rendesen. Ordított mint akit nyúznak! De túlvagyunk rajta.

Ma annyit haladtam, hogy a háló + nappali ablakok meg vannak pucolva, holnap folyt. köv. Plusz holnap ágyneműhúzás, porszívózás, mosás, szokásos.........
Konyhatakarítást vasárnap ebéd utánra tervezem. Nem unatkozom, na.

Ma nagyon frontos volt a Lara, alig bírtam vele, olyan akaratos volt. A gyógyszertárban futkostam utána, úgy nézett rám a nő, mint a hülyére, mondjuk leszarom mit gondol, Ő azért van ott, hogy kiszolgáljon.
Úgyhogy király kis napom volt. :roll:

Na, megyek, fürdetem, most hogy nem megy bölcsibe kicsit később teszem le. Be is van kakilva, úgyhogy lépek!

Szép estét Lányok!

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Nagyon Sok Boldog Névnapot Laurának !!!!

Kép

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 


Melinda!

Köszi! Aranyos vagy!

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Jó reggelt!

Curva szép időnk van megint! :twisted: Laura még nyomja az alvást. Mióta letettük, azóta alszik, illetve most hallom, hogy nyöszörög.
Ma folytatom a takarítást, jön anyukám, lekötni a leányzót. Este fodrászhoz is megyünk.
Ma paprikás krumpli lesz az ebéd, ubisalival.

Edit! Általában úgy főzök, hogy szerdáig van hétvégéről, tehát úgy főzök hétvégén, hogy legyen, utána meg este gyorskaják, pl.: bolognai, resztelt máj, valamilyen főzelék, ilyenek. Ezeket azért írtam, mert pont jövő héten ezek lesznek.
Jázmin nyitott szemmel alvása elég rémisztő, kíváncsi vagyok én is, hogy ez mitől lehet. Meg hát tényleg nem lehet észrevenni, mert ugyebár éjjel nem kukkolod állandóan a gyerekeket. Remélem semmi komoly, mert ez a rángatózás is rosszul hangzik, azt mire mondta a doki?

Megyek, mert szólít a kisgazdám. :P

Szép napot!

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Sziasztok!

Laurának boldogságos neve napját kívánunk!Ünneplitek hétvégén?

A füléhez csak annyit,hogy át tudom érezni.Én sokáig fülfájós voltam.Sokszor még utazáskor is begyulladt. :twisted: És azt ha még baszkurálják is! :twisted: :twisted: :twisted:

A rángatózás lehet epilepszia gyanú.Meg állítólag az is baj,ha nem tudjuk felébreszteni.De ilyen nem volt..Hát ez az...Nem nézem éjjel őket,pláne,ha nem is sír.Remélem nem fordul elő többet.Lehet fáradt volt.Aznap mindkét alvásából a Milán felébresztette :roll: .Mindegy.Dokikám azt mondta figyeljem!

Móni!Gondoltam,hogy így főzhetsz,hogy 2-3 napra.Jól teszed.A hűtőben nem lesz semmi baja.

Anna!Azért annyira leszívnak a gyerekeid,hogy pár sort sem kapunk? :roll: Megkezdődött a nyári szünetetek,gondolom.Miket szoktatok csinálni?Mesélj csak!!!! :D

Én a Milán tavalyi évéhez hasonlítva azt hittem nehezebb lesz a Jázminnal a játszón vagy az udvaron.A Milán után állandóan menni kellett.Most már elég neki egy-két munkagép és elvan a homokozóban egy délelőttön át. Jázmin is imád homokozni. Elücsörög ő is ott a Milán mellett. Arra kell csak nagyon figyelni,ha csúszdáznak,mert a Jázi csigalassúsággal mássza a létrát és a Milán türelmetlenebb.
Egy pár hete Jázmin már csak egyet alszik,de most a héten végig kettőször sikerült neki.Először vasárnap aludt maratonit. Szombaton szalonnát sütöttünk és sokára jöttünk haza,azt hittem azért.De azóta kétszer szunyál egy nap.Milánnál is hosszú volt az átállás anno két alvásról egyre.

Na megyek,mert tanulnom kell(ene).

Szép napot mindenkinek!
Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Kép Legújabb házőrző Kép Szalonnasütés

KépKép
nagyedit
 
 


Sziasztok csajok.

Megvagyunk mi is, csak egy kicsit mozgalmas volt az elmúlt időszak.
Dávid másfél hete elindult. Pecázni voltunk és a labdával szórakozott eldobta és ment utána. Meg is lepődtünk apával hogy milyen kis ügyesen menetel a labda után. Az a kár hogy azután megint vissza állt a négy kézlábas vagy a térden járásos változatra. A tegnap este elfeledkezett magáról, lekötötték a figyelmét a kutyák a tévében, tett 4-5 lépést mikor észbe kapott hogy mit csinál és térdre vágta magát. Olyan jó volna ha már elindulna …

Móni remélem hogy a kicsi lány fülecskéje már jobban van. Remélem mi is olyan jól foguk átállni a mozgalmasabb életre (meló és bölcsi) mint ti. De igazad van abban hogy jót fog tenni egy kis felnőtt társaság. Bográcsparty meg volt?

Anna igen nekem is menni kéne a szülőire 30-án, de sajnos nem tudok. Apa délutános, a vezetőnő azt mondta nem gond majd valamikor november elején megbeszélünk egy időpontot és akkor viszem Dávidot is magammal. Majd leírod hogy mi volt???

Edit nagyon jók a képek a gyerkőcökről. Látom élvezték a meztelenkedést. Jázmin nyitott szemmel alvása nem semmi. Rám is hozná a gyerek a szívbajt. Én alvajáró voltam, állítólag. Szerintem meg nagyon fáradt , a wc helyett volt hogy a konyhában / a tv előtt kötöttem ki. Szerencsére mielőtt rá került volna a sor a dologra felébredt és csodálkoztam hogy mit keresek ott. Kíváncsi vagyok a folytatásra, nem lesz semmi gond csak egy kicsit kipurcan a kiscsaj. Vizsgára egy kalappal.

Zuzsa Dávidnak is őt napig ment a hasa a Gyémántfürdőzés után, Normafloret kapott egy hétig. A kinti medencéknél voltunk, valószínű ott benyalt egy kis bacit. Érdekes hogy amíg csak bent voltunk ilyen gondunk nem volt. Jobban van már a kicsi lány?


Lépek felébred Dávid ma valahogy nincs a toppon, nagyon nyügi.

Sziasztok.

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 


Sziasztok!

Edit neked is köszi a köszöntést. Nagyon helyes a kis házőrződ, meg a szalonnasütős kép is ari. Laura is imádja a sült szalonnát, igazi falusi csajszi. :wink: Meg parízert szoktunk neki sütni, azt is szereti, na meg hozzá a paradicsomot. :lol:

Melinda! Remélem már teljesen jól van Dávid pocakja. Mi ugyebár Zalakarosra megyünk nyaralni, azt mondta egy ismerős, aki ráadásul bölcsis gondozónéni, hogy onnan is vagy szemgyulladással vagy fülgyulladással lehet hazajönni. Király!!!! Remélem minket azért elkerül, de most gondolkodunk, hogy hogyan kellene a Lara fülét védeni, főleg így, hogy most beteg neki.
Egyébként hál Istennek jól van, pénteken ki kellett vennem a gyógyszeres csíkot belőle, hát megint leizzadtam, de aranyos volt, mostmár mondja, hogy nem fáj a füle. Arany kicsi cicám. Még csepegtetni kell neki, csütörtökön megyünk vissza a doktornénihez, aki előtt le a kalappal, nagyon rendes volt, pedig a Lara összerúgdosta, meg szemen is köpte, amikor a torkát megnézte :roll: , de gondolom Ő ehhez hozzá van szokva, mert azt mondta, hogy semmi baj. :oops:

A bográcsparti megvolt, nagyon jól elvoltak a csajok, egész nap csúszdáztak, ennyiszer megmászni a mászókát, nem tudom, hogy hogy van ennyi energiájuk. Egész nap kint voltunk, szerencsére az idő kegyes volt, finom lett a kaja, csülkös bableves. Laura kapott ajándékokat meg a Zuram is meg én is, egybetartottuk a névnapjainkat. Laura kapott kistalicskát ásóval, kis gumipapucsot a fürdőzéshez, meg pénzt is.
Ráadásul keresztapám 60. szülinapja is volt, úgyhogy mi meg anyuékkal meg a tesómékkal megleptük őt egy szép tortával, jól meglepődött és meghatódott, jól sikerült. Úgyhogy konkrétan degeszre zabáltuk magunkat, jól lekapott minket a nap, minden okés volt.
Ma is itthon voltunk, főztem meg mostam :evil: , pakolásztam, el is ment a nap. Laura ma alig volt kint, mert alvás után kiment az apjával erre elkezdett szakadni az eső. Imád kint lenni, imádja a cseresznyét enni a fáról, na meg most itt vannak ugyebár a kismacskák is. Nagyon aranyosak, lassan remélem megszoknak nálunk és nem történik velük baj.

Na, lelövöm magam, holnap meló, majd jövök, ha tudok, mindenki jól viselkedjen! :wink:

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Sziasztok!

Na megint hétfő, megint jó kis idő van.És engem még indig nem tud idegesíteni.Hétvégén megyünk lakodalomba, és akkor nem szeretném,ha esne.

Köszi mindenkinek a kép dícséretet.

Melinda!Nem is írtad,hogy voltatok a Balcsin!Beszámolót!!!!!!Dávid biztos kortyolt a vízből.Még jó,hogy hamar túl vannak ezeken a bajokon...

Mónika!Jó,hogy jól sikerült a bográcsparti! :wink: Egy bográcsparti csak jól kell,hogy sikerüljön!Pláne ha ennyi ünnep van.Azért keresztapukádnak biztos jól esett a torta, ha meghatódott.Hát sajnos ez van,hogy az ember nem várja/várhatja el,hogy kapjon ajándékot mindig,de a szíve mélyén nagyon jól esik,ha gondolnak rá.
A fülésznéni, gondolom már megszokta,hogy a gyerekek így viselkednek.(Még a felnőttek is sokszor)Ő piszkálgatja a gyulladt füleket és még bunkó is legyen?Na de Mónika!!!!Az orvosok mégiscsak betegek gyógyítanak...

Nekünk a hétvége hamar elment.Szombaton nem voltunk sehol.Annyi,hogy apát elvittük a legénybúcsúra, utána a ház mögött játszottunk.
Tegnap meg felmentünk az IKEÁ-ba meg az outletbe.Ikeába nem kaptam,amit akartam.Meg unokatesóm gyerekeinek vásároltunk be az Adidasban.A sajátjaimnak nem kaptunk semmit :( .Esküvőre is néztem volna ruhát,de hát .... nem volt.Apróságokat vettünk csak.

Szép napot mindenkinek!Összerámolok,mosok,tanulok.Ez a mai program.Valamit össze is kéne ütni ebédre :roll: .

Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Sziasztok!
Rég nem voltam, alig győztem visszaolvasni amit írtatok! Én persze most a héten csak néha néha vagyok mert apa itthon van! Most éppen lement a házi orvosához ebbe a szakadó esőbe mert valahogy szeretnénk ha elkezdené a jogsit és ahhoz meg kell az orvosi igazolás. Így most van egy kis időm írni is.

Melinda!
Mi is kinti medencékben voltunk, lehet, hogy ő is ott kapott el valamit, de szerencsére azóta nem volt semmi probléma. Én is adtam neki normaflort, de már másnapra semmi baja nem volt. Sőt azóta csak tegnap kakilt először, de szerencsére kétszer is, úgyhogy most már minden rendben van. :)
A köhögésünkkel kapcsolatban meg annyi van, hogy most már nappal is köhög elég csúnyán, úgyhogy ma reggel az volt az első, hogy lementünk az orvoshoz, aki persze megint a sinecod cseppet írta fel a köhögésére, pedig mondtam neki, hogy az semmit nem használ mert állandóan azt kaptuk. Erre az volt a válasz, hogy csak ez van ami köhögés csillapító és ha nem javul akkor menjünk vissza csütörtökön. Na meg kapott egy orr cseppet is, pedig az orra nem is folyik és egyébként sincs a köhögésén kívül semmi baja. Jó mi? Úgyhogy úgy döntöttem, hogy vettem neki a gyógyszertárban recept nélkül Robitusint, talán az majd segít. Legalább is remélem, hogy jó lesz neki és közben infrázom amennyit csak hagyja magát. Vagy majd infrázom őt alvás közben! :)

Móni!
Akkor tényleg jó lehetett az a bográcsparti, főleg, hogy ennyi mindent egyszerre ünnepeltetek! A Bius is szeret nagyon a levegőn lenni, főleg a játszón, de mostanában ez megint elmarad egy db-ig ha ilyen pocsék marad az idő. Jöhetne már tényleg az igazi nyár, vagy legalább is lehetne már kicsit jobb idő, persze eső nélkül. :cry:

A hétvégén mi sem csináltunk semmi különöset, szombaton délután kimentünk a Csónakázótóra, megnéztük, hogy milyen ez a nyárköszöntő fesztivál. Hát nem sok értelme volt kimenni, bár a Bius élvezte a hintákat meg az ugrálóvárat.
Na most befejezem mert apa haza ért!
zsuzsi2811
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi! Miattad írok most gyorsan. Nem igaz, hogy köhögéscsillapításra csak a Sinecod van. Mi Erigon szirupot használunk és jó. Az van ráírva, hogy köhögéscsillapító és köptető hatású gyógyszer. Mikor mire van szükség, de tényleg. Amikor szárazon köhög, úgy, hogy felkel rá, akkor adok, csillapítja, szépen feloldja a hurutot, de nem köhögteti meg úgy, hogy nem kap levegőt sem. Mi ezt kanalazzuk és így nem köhög a Lara szárazon, hanem szépen rendbejön. Na, ezt most jól leírtam, remélem érthető voltam. :roll: Ha gondolod próbájátok ki, nem kerül sokba, 700 valahány forint. Randa barna színe van, de a Lara beveszi, ízéről nem tudok mit mondani, mert nem kóstoltam.

Na, csak ennyit akartam!

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Sziasztok!
nálunk még semmi változás,hál égnek..gyerekek jól vannak,én is aránylag jól vagyok...sokan mondják hogy jó az élményfürdő,azon gondolkodom,hogy elkéne menni mikor apa hazajön..vivike is jót játszana,meg én is kikapcsolodnék..mert kezdek itthon befordulni már.. :? :? na nem is tudok többet irni,mert felkelt Márkó...puszi nektek

anda-vivibaba
 
 


Sziasztok!

Móni!
Nem semmi,milyen akciót levághatott Laura a fülészeten!(Ezek azok a sztorik,amiket utólag jókat mosolyogva lehet majd mesélni,de akkor ott gondolom nem így volt... :lol: )De hát ez van,dokinéni meg már tényleg edzett lehet ilyen téren!
Örülök,hogy már nem fáj a fülecskéje,kivi leszek,mit mondanak csütörtökön!
Most állományban vagy?Vagy még szabin?


Zsuzsi!
Száraz köhögésre nekünk eddig bevállt a Sinecod,de nálunk általában inkább hurutosan köhögnek a porontyok.De!Sinecod helyett van még a Rhinathiol köhögéscsillapító,ezt is próbáltuk már,és még a Dr.Theiss lándzsás utifűszirupot,nálunk mindkettő bevállt!Látod,Móni is írt még ötleteket!Lehet,hogy most a Sinecodot hanyagolni kéne egy kicsit,ha mindig ezt kapjátok,nem?
Ez a nyárköszöntő fesztivál a régi Szentivánéji karnevál volt?

Edit!
Hová mentek lagziba?Tudom,hogy írtad már,de elfelejtettem... :oops:
Nagyon jók a képek!Micsoda pocakja van Jázminnak! :D Harapdálnivaló! :D
Hogy mit szoktunk csinálni?Jó időben kinn vagyunk az udvaron szinte egész nap,pici medencében pancsiznak(jövőre be kell ruházni egy rendes naaaagy medencébe...),homokoznak,motoroznak.Nagyon melegben nem megyünk sehová,pedig játszóra jó lenne eljutni.Ilyen időben meg benn vagyunk a négy fal között,itt próbáljuk meg szórakoztatni őket,több-kevesebb sikerrel.Aztán még mennek Mamákhoz,most pl. Anna aludt ott Mártimamánál.Tervezzük még a strandolást is,de ez is időjárásfüggő.Hát egyenlőre kb. ennyi...
Történt valami változás Jázmin alvásában?Mármint aludt azóta nyitott szemmel?
Jól olvasom,ma szóbelizel?Sok sikert hozzá!!!

Hogy magunkról is írjak...Érdekes hétvégénk volt.Pénteken fogócskáztunk Rolcsival,sikerült olyan rosszul elesnie Aprótalpúnak,hogy "leszájalt" egy kidöntött betonoszlopot.Dőlt a szájából a vér,de szerencsére hamar elállt,semmi baja nem lett a fogainak-ínyének,a szája lett sebes,de most már az is alig látszik.Szombaton Anna motorozott,és még most sem jövök rá,hogy hogyan csinálta,elborult a motorral,szintén "leszájalta" a járdát,csak Ő a fogaira érkezett...Szintén üvöltés,be is dagadt neki a szája,ínye,meg rendesen kimozdult a két első-felső fogacskája...Ez volt du. 3-kor.A fogászati ügyelet du. 1-ig tart,maszek fogorvos hétvégén nincs,hiába telefonálgattam jobbra-balra,sőt még a baráti társaságunk is beszállt a keresésbe,amiért iszonyat hálás voltam,de semmi...Bementünk a baleseti sebészetre,a doki anélkül,hogy egy pillantást vetett volna a lány szájára,elhajtott a francba.Röhej,komolyan mondom.Hogy semmit nem tudtam vele csinálni,senki (hozzáértő) nem nézte meg,egy cseppet kiborultam.(Egy maszek dokinő férjével tudtam telefonon beszélni,de Ő is csak tanácsot adott,vállalni már nem vállalta,merthogy utaznak el...)Ja,azt elfelejtettem,hogy közölték a balesetin is,meg a gyerekügyeleten lévő telefonos néni is,hogy felvihetem Pestre,vagy Győrbe,mert OTT van fogászati ügyelet!Gáborral már azon tanakodtunk,hogy hová menjünk,aztán ahogy Anna kezdett egyre jobban megnyugodni,mondta hogy nem is fáj már annyira,nem mentünk el a világ végére..Vasárnap reggel az ügyeleten kezdtünk,csináltak neki röntgent.A maradandó fogai nem sérültek szerencsére,a meglévőket ameddig lehet meg kell próbálni megtartani.Szóval hálistennek jól végződött a dolog!
Az viszont nem semmi,hogy megyeszékhely vagyunk,és NINCS fogászati ügyelet egész nap hétvégén,csak 1-ig.Na,meg a baleseti sebész hozzáállása is érdekes volt nekem...
Ezeken kívül jól vagyunk,megvagyunk,minden okés.

Lányok,nincs valakinek ács ismerőse?A tetőt meg kéne nézetnünk,mert ebben a trutyi időben elkezdtünk beázni...

Írtam egy kisregényt,bocsi mindenkitől!
Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: