Új privát üzeneted érkezett!

Csak egy kép erejéig jöttünk.
Mi jól vagyunk.
Pistikének 16 foga van,nem jön több egyenlőre.
Cini nekem nem ment a fogalomba a háromnegyed körforgó a hasamtól,így megálltam,20 órát vezettem,de már most kivárom míg leesik a hó,úgy is tanítson meg....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda!
Gyönyörűek a gyerekeid, ezek a szemek... Annyira édesek így együtt!

Kép

Kép
picurka2
 
 


Sziasztok,

itthon vagyunk, szombaton jöttünk haza.
Mostmár minden ok Bencével. remélem nem is lesz már semmi, mert elég volt a kórházból. rendesek, aranyosak voltak a gyerekosztályon.
a sztreptococcustól, ami nekem volt, amire kaptam is szüléskor antibiotikumot, kapott el egy fertőzést, de szerencsére időben elkaptuk, időben vittük, komolyabb is lehetett volna.
vasárnap hívtuk ki Fister doki nénit, jött is ebéd után. Utána mondta, hogy jobb, ha megyünk.

peppisimo
 
 

 
 


Tőlünk nem kért pénzt Fister doki néni, még vasárnap sem, mikor kihívtuk, nagyon alapos, mindent megnézett, elmondott. Még a kórházban is érdeklődött irántunk többször is. Meg Hrabár doki is, be is jött hozzánk. Nagyon rendes volt!

peppisimo
 
 


Sziasztok,

raktam fel iwiw-re képeket Bencéről, gyerekekről, akit érdekel!

Cinix,
köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy!

peppisimo
 
 


Sziasztok!

Mona, Orsi! Köszönöm a tippet! Ki fogom próbálni!

Picurka! Hogy vagy? Remélem, fekve olvasod! :)

Melinda, Anett! Nagyon szépek a gyerkőcök! :) Irigykedem is kicsit... bár majd eljön a mi időnk is.

Marcinak levágattam a haját nagyon rövidre, van fent kép iwiw-en.
Várjátok már a karácsonyt? Én már lázban égek. :D
Marcinak megvannak az ajándékok (szülinapra is).
Már a menün gondolkozunk Lacival. És reméljük, hogy lesz hó! :)

Többiek? Nagyon eltűntünk..

Kép
Kép
beus.
 
 


Melinda!
Nagyon tündériek a gyerkőceid! :lol: :lol: :lol:

Anett!
Kicsit lemaradtam azt hiszem.Mi történt Bencével,hogy kórházba kellett vinni????? :shock: :shock: :shock:
Ja most olvasom,hogy valami fertőzést kapott el! :roll:
Martin is!A második napon derült ki,azért kellett több napot bennt lennünk,mert kapott rá antibiotikumot!
Néztem a képeket az iwiw-en!AZ egyikhez írtam is! :-)

Beus!
Marcit is megnézem mindjárt! :lol: :lol: :wink:
Hú,mi is nagyon várjuk már a karácsonyt! :lol: :lol: :lol: Bár még kistökösöm nem igazán fogja értékelni,de a csilli-villi karifa biztos érdekes lesz számára! :lol: Akkor már 9 hetesek leszünk.Úgy hallottam,hogy 1 hónapos koruktól már rendesen látnak.Igaz ez?

Picurka!
Ha kell,akkor pihenj sokat!!!!
Akkor kiscsajod ezek szerint koraszülött lesz? :roll: :shock:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Igen nagyon úgy néz ki hogy koraszülött lesz, legkésőbb jövőhéten már be kell feküdnöm, már ha addig még kihúzom. Már nem biztos.

Kép

Kép
picurka2
 
 


Sziasztok!

Tényleg hirtelen eltűntünk kicsit.

Beus!
Mikor Dórinak jön a foga, s délután nyűgös, akkor estére szoktam neki adni Nurofent. Nekünk ez bevált. S a dentinox, de csak lefekvéskor. Mi cimira szoktuk tenni, s úgy bekenem az ínyét.
dóri is fogzik most (is) 17 foga kint van, most jön a 4. szemfoga bal alsó.

Beus és Melinda és nagyobb gyerekes anyukák!
a 1,5 éves kor minden babánál ilyen viharos? Minden nap van minimum 1 bünti, sokat rosszalkodik.
De mióta alkalmazzuk a büntetést (bevisszük a szobájába, s bezárjuk az ajtót) azóta mintha javult volna a helyzet.
Sokszor már úgy éreztük, hogy azt csinál velünk amit akar...rúg, csipked, csapkod, harap...mostmár csak ritkán.

Na és az alvás téma....tele vagyok most nevelési kérdésekkel... :)
Este nem akar elaludni, nemhogy a saját ágyában, de még velünk sem. rendszereen tartjuk a 10-10:30-as éjjeli lefekvést...kezdünk kifáradni bele... :( Tudtok valamit tanácsolni?

Anett örülök, hogy már otthon vagytok! És hogy a kórházról s jó tapasztalataitok vannak...ez ritka. Egy két ismerősöm gyereke is volt már a gyerekosztályon, de nekik nem tetszett, sőt...
Néztem iwiwen a képeiteket, nagyon szépek vagytok, kis
cukorfalatok! :)

Sziszi!
Ti is gyönyörűek vagytok! A közös családi képeken meg pláne.

Picurka!
Kitartás! Nemsoká karodban tarthatod! :)

Lassan elköszönök!
melissa83
 
 


Sziszi,
A sztreptotól volt a fertőzés valószínűleg, vagy a gyors szülés miatt nem szívódott fel az antibiotikum vagy "csak úgy". Elvileg ez rögtőn és később is kijöhet rajta. Volt vérvétel 0 órásan, majd 12 órásan, ez negatív volt. Később jött ki, de szerencsére időben elkaptuk...

Melissa,
én is nagyon féltem a kórháztól, mert én sem hallottam jókat,sírtam is, nagyon ideges voltam, mikor be kellett menni, nagyobbik fiam miatt is, merttz ő is beteg volt és sajnáltam.
féltem, hogy nehogy a tejcsi is elmenjen...
De tényleg pozitívat csalódtam... velünk nagyon rendesek voltak!

Bence szépen hízik, ügyesen szopizik! :-))

peppisimo
 
 



Beus,

köszi szépen!
Nektek pedig hajrá és drukk a kistesóhoz!!!!
Mindenkinek csak ajánlani tudom, én nagyon élvezem a két gyereket. Imádom őket! És nagyon jó, hogy 4-en vagyunk!!!

Karácsony:
én is nagyon várom! Pepének előtt van, 23-án a szülinapja, szóval ez nálunk azóta még nagyobb ünnep.
Most meg már 4-en vagyunk!
Csak hát a bevásárlás, most ebben a hülye influenzás időben... :-(((
Gyerekeknek már megvan az ajándék.

peppisimo
 
 


Sziasztok,

Anett milyen aktív vagy. .) ez tök jó. ennyire jó gyerek Bence, hogy hagy netezni? :D
örülök, hogy jól vagytok!!!
Kolosnak 26án van szóval nálunk is angy ünneplés lesz. Kicsit sajnálom, hogy épp ekkor bújt elő, pont karácsonykor.
bejelölhetlek iwiw-en hogy megnézzem a képeket? elküldöd a neved?

Picurka, miért kell befeküdnöd?? ezt nem értem. azért mert nyitva vagy nem kéne. nálunk nem szokták befektetni az anyukákat. és ott mit csinálnak veled? mitől jobb ott mint otthon? és akkor megindítják vagy várják a "csodát"? bocsi a sok kérdésért csak én úgy utálok kórházban lenni, kilennék ha be akarnának fektetni.

Beus, nagyon édes Marci. nekem a rénszarvasos jelmez nagyon tetszik. gondolom tavaly karácsonyi.
snooopy
 
 


köszi Anett. nagyon szépek vagytok. annyira pici Bence, nem is emlékszem, h ennyire aprók. :)
snooopy
 
 


Szia Orsi,

igen, tényleg olyan aprók és olyan törékenyek még...
Egyébként elég jó baba Bence- legalábbis eddig. :-) hagy netezni is.
Mondjuk Pepe után nem bánom, ő igazi többemberes baba volt!

peppisimo
 
 


Bocsi hogy csak most válaszolok, de egy kicsit magam alatt voltam idáig. Pánikolok hogy mi és hogy lesz majd a babával. Most mondta el a védőnő hogy itt a kórházban még nem született ilyen kisbaba tehát lehet hogy nem is tudnak majd segiteni. Ráadásul eléggé félek a többi kismama reakciójától is ha meglátják a babát.

Több oka is van amiért a doki szeretné ha kéznél lennék. Először is ugye nekem van egy kis problémám e miatt fogok császárral szülni. A másik hogy a kislányom is koraszülött volt, és most a kis drágám sem ugy nől ahogy azt szeretnénk. Mivel neki van ez a problémája igy egy kicsit lassabban fejlődik és a dokim nem szeretné hogy bármilyen komplikáció fellépjen. Picit aggódik a doki és hogy őszinte legyek én is.
Nem csinálnak majd semmit csak ott leszek, pedig feküdni itthon is tudnék. De már tovább nem engedi hogy itthon legyek.
Amugy ha tehetném én bizony nem mennék be, mert utálom a kórházakat és ráadásul ha most befekszem szülésig már ki sem jöhetek, pedig ez a pár hét még nagyon hosszu idő.

Kép

Kép
picurka2
 
 


deaknezsu írta:Sziasztok!

Nagyméretű fa járóka állítható magassággal áron alul eladó. (Brendonban 35 ezer)
Ára: 15.000 Ft

Érd: priviben, vagy deaknebzsuzsa@t-online.hu

Kép

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Picurka!
NAGY-NAGY DRUKK nektek!Neked kitartást,ha tényleg be kell feküdnöd!Sokat fogok Rátok gondolni! :lol: :lol: :lol: ++++++++++++++++++++++++++

Az előbb hallgattam az Édes kisfiam c. számot és végigbőgtem,mint egy óvodás! :shock: :shock: :roll: :roll:

Bocsika,hogy most másnak nem írok,de elég depi vagyok! :cry: :cry: :cry:

Kellemes vasárnapot mindenkinek!!!!!!!!!!!!!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Picurka!

Én is nagyon drukkolok neked és sok erőt és kitartást kívánok.Nagyon nehéz helyzetben vagy,hiszen annyi minden miatt kell aggódnod!Én biztos vagyok benne,hogy minden rendben lesz,és jó,hogy a dokid vigyáz rád.utána néztél már,hol tudják a kislányodat kezelni?Hol végeznek korrekciós műtéteket?Szerintem a gyerekorvossal is konzultálhatsz,hogy mi a teendő ebben az esetben.Lehet tudni,hogy hogy oldható meg a táplálása,vagy csak a szülés után derül ki?Ne haragudj,hogy ennyi mindent kérdezek,remélem nem tartasz erőszakosnak.én úgy gondolom,hogy a többi kismama megértő lesz.A napokban láttam a tv-ben egy kisfiút,aki éppen műtétre készült hasonló problémával,mint a kislányodnak van.Tudod mi avolt az érdekes?Olyan gyönyörű baba volt,hogy egyáltalán nem azt néztem,hogy milyen a kis szája és orra,hanem azt,milyen gyönyörű,csillogó a szeme.Kívánom neked a legjobbakat!

Sziszkó!

Mi a baj?Miért vagy letörve?Remélem minden rendben van veletek!Sajnos természetes,hogy a szülés után sokkal érzékenyebb az ember lánya és tragikusabban fog fel olyan dolgokat,ami fölött máskor könnyedén átlép.Nem könnyű időszak.Hiszen gyökeresen megváltozott az életed és ezt nehéz feldolgozni.Ha segítség kell,mert úgy érzed,hogy kicsúsznak a kezedből a dolgok,akkor ne félj kérni!Mi is vagyunk!

Mona

l]
mona35
 
 


Picurka, drukkolok nektek és szorítok értetek! biztos minden rendben lesz, csak pozitívan.
de nem indítják meg a szülést előbb igaz? csak felügyelnek?

Sziszi, én is elég érzékeny vagyok már most, ez természetes velejárója a dolgoknak. de ha úgy könnyebb öntsd ki a szíved nekünk, meghallgatunk.
snooopy
 
 


Köszi mindenkinek, aranyosak vagytok!

Sziszkó!
Mi a baj?

Nagyon sok időt töltöttem keresgéléssel hogy mit és hol tudunk majd intézni, kezeltetni. Műtétet az ország jó néhány pontján csinálnak, mi majd a Heim Pálba megyünk, velük már fel is vettem a kapcsolatot.
Sajnos az így született babák többsége nem tud szopizni, de vannak speciális cumisüvegek meg kanalak, sajnos elég drágák és nincs rájuk támogatás sem. Én is beszereztem már egy üveget 8000ft volt, bár elég sok utána járást igényelt mert itt Gyöngyösön nem lehet kapni sehol. De nálunk is minden majd csak születés után fog kiderülni, mert egyenlőre csak annyit tudunk biztosra hogy kétoldali ajakhasadéka van, ez általában párosul szájpad hasadékkal is de vannak ritka esetek amikor nem. Viszont a szájpad hasadéktól függ minden.
Ahogy telnek a napok egyre jobban pánikolok hogy mi és hogy lesz, nem tartom magam egy gyenge nőnek de most eléggé félek hogy mi lesz.

Kép

Kép
picurka2
 
 


Sziasztok!

Sziszi! Picurka!

Szuper, erős és bátor csajok/anyukák vagytok! Fel a fejjel, majd minden megoldódik.

Én ezerrel szorítok!!!!!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Picurka!

Csak pozitívan, erős leszel hidd el, kemény helyzetekben az anyák csodákra képesek! Természetes, hogy félsz, hisz nem tudod még pontosan mi vár rátok, de amikor már megszületik és veled lesz, akkor tudni fogod hogyan cselekedj. Az anyai ösztön megmutatja, hogy mit tégy!

Sziszkó!

Emlékszem, mikor Dóri született, utána volt nemsokkal kb 2-3 héttel anyák napja, s férjem becsempészett egy képeslapot Dóri kiságyába, Anyának címszóval. Hát nem kell mondanom, hogy egy hétig, ha eszembe jutott, megkönnyeztem. :) Még most is könnybe lábad a szemem, ahogyan írom Neked!
Hatalmas változás ez egy nőnek, lelkileg, testileg, és a hormon(ilag) is.
Öntsd ki bátran a szíved nekünk, és tényleg ne félj segítséget kérni!
Hidd el, eltelik még 1 hónap, s akkorra már megszokod a változást, és sokkal könnyebb lesz. Sőt már 6 hetesen is sokkal de sokkal könnyebb.


Cini, Ti terveztek második babát, vagy visszamész dolgozni? Az előző helyedre visszavesznek?
melissa83
 
 


Sziasztok!

Megvagyok még én is. :)

Lassan két hete lesz hogy felvettek alkalmazottnak az Aegonhoz, múlt héten 4 napot Pesten voltam , ott is kellett aludni, manó meg apánál volt. De lesz még oktatás köv héten is, azért már ez kicsit sok. Főleg hogy Laci meg szombaton megy Koreába. Többi oktatás már itt lesz. Csütörtökön vizsga lesz Pesten, hát nem tudom fog e sikerülni, ha igen lesz egy pénzügyi szakmám is. Pénteken meg megint vizsga Gyöngyösön. Nem tudom mi lesz belőle, mindenki ugy ment oda hogy kell a munka, de fog e menni, azt nem tudni. Ki kell töltetnem 30 kérdőívet is 1éig, meg 10 db magánnyugdíjat kell kötni 16-ig. Háátt....
A képek talán kész lesznek ahéten, én inkább abban bízok, hogy az bejön, mert azt szívesen csinálnám.
Manó jár az oviba, már ott is alszik, de nagyon rossz, verekedik, nem fogad szót. Ugyhogy az ovonő majd beszélni akar velem. :roll:

Sziszi

Mi a baj? Ne aggódj, minden rendben lesz, az elején nehéz, mert nagy változásokon megy át az ember, de később egyre jobb lesz.

Melinda

Milyen nagy már Melcsi. Tegnap manó nézte épp a képet, nagyon tetszett neki. Többször is meg kellett neki mutatni. :)

Most megyek gyorsan tanulni...

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


óóóó,Hetti,ezt tök jó hallani...

Sziszi,fel a fejjel,biztos csak egy kis szülés utáni depi....elmúlik hamar....nekem Pistikével volt egy minimális,most nem volt,mert tudtam mire számíthatok....gyere és öntsd ki a szíved....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!

Melissa! Nálunk is hetek óta alvási problémák vannak, de tuti a fogak miatt. Még mindig nem jött ki kettő. Ebéd után a saját ágyában alszik, de este csak a kihúzott sarokülőn, egy szobában velünk és kb. fél 11-kor alszik el.
Rúgás, csípés, harapás nálunk nincs, csírájában el lett fojtva. A hiszi megy, de próbáljuk elviccelni és így már csak max. fél perces. A toporzékolással is bepróbálkozott, de arra magától jött rá, hogy nem ér el vele semmit.
Már nagyon sok szót mond. Egyre jobban megértem, mit szeretne. Laci mondani szokta, hogy fordítsak már, mert én értek Marciul. :) A legjobban az tetszik mikor rohangál a lakásban és kiabálja, hogy Tyukodi Marcika. :D

Orsi! A rénszarvasos jelmez tavalyi. Kerestem most is hasonlót vagy télapósat, de még nem találtam. Kicsiknek van meg felnőtteknek. Még sapit sem találtam. :( Már neked sincs sok hátra. Hogy bírod? Gyöngyösre költöztök a szülésig?

Picurka! Minden rendben lesz! Ne aggódj! :)

Hetti! Gratula a munkához! Tanulj sokat, mert nem egyszerű az a munka!
Végül ki csinálta a képeket?

Cini! Néztem a képeket iwiw-en...Emma jól kimelegedett a buliban! :D

Sziszi! Én is egy csomót bőgtem, meg néha most is, ha eszembe jut vmi megható Marcival kapcsolatos. Sőt, Lacival együtt bőgtünk, amikor Marci megtette az első önálló lépéseit. Most is könnybe lábadt a szemem. :)

Ágota! Igaz ritkán jössz, de hátha olvasod! Boldog szülinapot! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Beus, köszi a tanácsokat, ill., hogy leírtad, veletek mi a helyzet ilyen téren. Mi is fegyelmezünk, mostmár ugyan nem ezerrel, mert heti 3-4 ha van, a korábbi napi 5-10 helyett... hat a büntetés. Bezártuk a szobába, ha sötét volt, felkapcsoltuk neki a villanyt.
Mostmár a rugdosás és csapkodás is ritka, harapás már nincs. Ha most az alvással sem lenne gondunk, mondhatnám, hogy minden tökéletes.
Nekünk nemhogy a kiságyban, de még velünk is nehezen alszik el. Tegnap is 22:30 kor aludt el. Most elhatároztuk, hogy napközben nem hagyjuk annyit aludni, reggel pedig 7 körül felébresztjük, s hátha visszaáll a rend.
Nem tudom, hogy nekünk a fog-e a probléma, mert most jöttek ki a szemfogai. Gondoltam, hogy akkor most pihi, s a hátsó 4 rágó majd később jön, de már majd meg is nézem.
Lehet másik ágyat kéne neki vennünk, s az majd elvarázsolja? De akkor délben miért tud elaludni benne?...

Cini!
Én is néztem a bulis képeiteket, biztos jól sikerült...Emmának is :)

Hetti,
nem egyszerű munka, sok ismerős kell, akiket rá is lehet beszélni ezekre. Amik persze jó dolgok, csak a pénz...
Kitartás egyébként! Hátha bejönnek a fotók is!
És az oviban mit fog, vagy mit szoktak ilyenkor mondani? Rossz a gyerek, neveld meg...vagy mit gondolnak? :) :wink: :twisted:


Sajna nekünk annyi minden összejön mostanában, hogy alig van energiám bármire is. Párom anyukáját műtötték, hozzá megyünk mindennap délelőtt, akkor fogorvoshoz kellett mennem, meg holnap szájsebészhez... :(
Tényleg ismeri valaki a Gyuris nevű szájsebészt a tami fölött?

Meg a Dóri nem alvása...kicsit sok ez nekem most, remélem hamar javulnak majd a dolgaink... :(
melissa83
 
 


Beus

Igen tudom hogy nehéz, ezért nem is élem bele magam, majd 16-án kiderül hogy meg lesz e erősítve a szerződés vagy nem. Én jobban örülnék a másik munkának. De még a képek mindig sehol. .. Amúgy a Kelemen József csinálta.

Melissa

Egyenlőre most csak nyugdíjpénztárt kell kötni ahhoz nem kell pénz, mert amúgy is kötelező, most meg jár hozzá egy ingyenes balesetbiztosítás meg egy 5000 ftos vásárlási utalvány. Így már remélem lesz aki be vagy átlép. Én is inkább a másik melóban bízok. :)
Majd csütörtökön lesz szülői akkor majd kiderül hogy mi a helyzet, de már mondott az ovónő tippeket hogyan szoktassuk le a verekedésről, stb. Eddig nem sok eredménye van.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Kedves Mindenki!

Olvassátok el Ti is, milyen vicces történetek kapcsolódnak a Mikuláshoz, és szavazzatok a legjobban tetszőkre!

http://koloknet.hu/975-mikulsok-innen-onnan/

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok csajok!

Igen, nagyon jól sikerült a buli. Csabi születésnapját ünnepeltük, 30 éves lett a drága :D .
Otthon megvacsoráztunk, még iszogattunk, aztán elmentünk Egerbe bulizni. Nagyon jó volt újra ott lenni a Hippolitban, sokat jártunk oda régen, és Csabival is ott ismerkedtünk meg.
Emma a mamájáéknál aludt, éppen az átöltözés fázisában látható a képen, csak még bekapott egy citromkarikát :lol: .

Beus!

De ügyesek vagytok a fegyelmezés terén! Bár lehet, hogy egy kicsit gyerekfüggő is ez az egész, mert Emma vagy Arti típusú gyerekeknél, már lehet, hogy nem megy ilyen könnyen.
Én is megvívom minden nap a harcomat vele, van, hogy alul maradok szégyenszemre :oops: .
Mondjuk Emma nem verekszik, és alszik is ügyesen, csak akaratos.
Azt szeretné, ha minden úgy lenne ahogy Ő akarja.Állandóan ugrál, rohangál, és nekem is azt kéne csinálnom amit Ő.

Hetti!

Tényleg nem egyszerű ez a biztosítás dolog, de van akinek bejön, és ügyesen tudja csinálni. (Mondjuk szerintem erre minimum születni kell, de mindent bele egy próbát megér!)

Drága Sziszi!

Írj már nekünk egy kicsit, hogy mi van veled! Annyira aggódom érted.
Tudod mikor Emma megszületett nekem is nagyon-nagyon nehéz volt.
És így visszagondolva én sem voltam boldog. Emma miatt igen, csak az összes többi volt nehéz. Anyóssal harcolni, egyedül lenni itthon a babával szülői segítség nélkül, a szoptatással is rengeteg gondom, és fájdalmam volt. Minden napot úgy éltem meg, hogy csak még ezt az egyet éljem túl. Szörnyű volt...
Alapból vidám, pozitív természetű vagyok, akkor azonban teljesen más voltam. Emlékszem 1,5 hónapig nem tudtam mosolyogni, és mikor sikerült nagyon fura volt, mintha fájt volna. Senki sem értett meg. Nem voltak barátaim se még akkoriban.
A védőnőnek öntöttem ki a szívem. Ő nagyon sokat segített rajtam azzal, hogy meghallgatott.
Kérlek, Te is beszélgess erről valakivel. Ha mással nem velünk. Segítünk neked!!!!!!!!!!!!! Kitartást! Minden nappal egyre könnyebb lesz!


Melissa!

Egri voltam, és ott is dolgoztam mielőtt összeköltöztünk. Azóta a cég már bezárt, meg amúgy sem tudnék oda visszajárni, mert messze van.
Majd itt a környéken kell munkát találnom, ami nem lesz sétagalopp.
De aki keres az talál elven, majd csak lesz valami.

Te mit tervezel? Hová mész dolgozni?

Szeretnénk még gyereket, akár kettőt is, de most még elég Emma.
Kicsit szeretnék újra önmagam lenni, ha érted mire gondolok.
Ha most megint 3 évet itthon kellene kuksolnom egyedül megőrülnék.

Ja!

Holnap szorítsatok nekem, mert forgalmi vizsgám lesz.

Puszi nektek!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!

Cini!

Remélem már a sikeres forgalmi vizsgád lezajlott, s gratulálhatunk... :)
Teljesen megértelek, hogy szeretnél újra a "régi" lenni.
Énis mostanában erre vágyom, de nagyon nehéz megtalálni az egyensúlyt.
Néztem az iwiwen most, hogy a Leoniban dolgoztál, én is voltam ott fősulis gyakorlaton a QM-en.
Akkor Te is németes céget keresel, hasonló munkakört, vagy váltani szeretnél?

Dóri ma szépen le is feküdt délben, gondoltam, hogy végre egy jó nap..erre felcsönget a szomszéd... alszik-e Dóri mert szeretett volna áthívni minket...pedig neki is van egy 2évese....mintha ő nem aludna délben, hát falramásztam. Dóri most elvan, de hogy mikor alszik...remélem 3 kor alszik el, s hajnalig ébren lesz...egyes emberek nem veszik észre magukat... az őgyereke bölcsiben...unatkozik biztos.
Úgy felhúzott.
Pedig a mai nap elég jól indult. Reggel korán keltünk, délben Dóri elaludt szépen, délelőtt még ügyesen segített takarítani...

Ilyen az én formám...
melissa83
 
 


Mellissa!

Én is QM-es voltam, de nem irodán hanem kint a termelésben.
Elvégeztem itt a fősulin a pénzügy-számviteli képzést. Ha lehetne, ezen a területen szeretnék elhelyezkedni. Mindenképpen 1 műszakban.
Az nem számít, hogy milyen cég, lehet angol, magyar, német akármilyen.

A szomszéd, tök bunkó volt. :x

Csak ügyesen, így Dórival!
Azt még nem írtam, hogy mi minden nap 6.20-kor kelünk, 11-kor fekszik le Emma aludni 2-ig, 8-kor fürdés,és újra alvás.
Nekünk így jött be. Ha 20 perccel később ébred fel, az egész napja felborul, és nem alszik.

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.Kérem,aki tudja írja le,mi a környékén lévő legnagyobb, vagy legszimpatikusabb bútor üzlet neve.
Előre is köszönöm,egy munkába most visszatérő anyuka:

Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Jajj lányok,köszönöm mindenkinek az aggódást!Nagyon aranyosak vagytok!
Szülés után volt egy pár nap,amikor tényleg depi voltam.Bele kell ugye rázódni ebbe az anyaságba! :)
De amit a hétvégén írtam,annak az volt az oka,mert Martinnak egy pár napja kipirododott a feneke,egy picit vérzett is neki.Én meg ugye elmondtam a nyuméknak és mit kapok tőlük?Hát majdnem azt mondták,hogy rossz anya vagyok,nem vigyázok a gyerekre. :cry: :cry: :cry:
De azóta hála az égnek már megbeszéltük ezt.De akkor nagyon rosszul esett,amiket a fejemhez vágott. :cry: :shock:
Ezért volt a hétvégén rossz kedvem!

Amúgy jól vagyunk.Martin már 4600 gramm.És most leszünk 6 hetesek. :lol:
A doki bácsi azt mondta a múltkor,hogy ha ilyen szépen gyógyul a lábikója,mint eddig,akkor nem is kell megműteni neki! :lol: :lol: :lol:

Na megyek,mert a fiatalember enni kér! :lol: :wink: :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszi

Manónak is volt piros a feneke, sőt még gombás is lett, de ez "természetes" ha pelenkában van a feneke. Örülök hogy megbeszéltétek, mert ez tényleg erős volt, hogy nem tudsz rá vigyázni.

A képek készen vannak, feltettem az iwiwre. :) Majd rakok színeset is.

Holnap vizsga, szorítsatok. De sztem nem fog menni.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Beus!
Nagyon szépen köszönöm!

Tegnap már írtam, de mivel megint sikerült egy litániát írnom, mielőtt elküldhettem volna, lemerült a laptop. :evil:

Most ennek tükrében nem is írok, de örülök, hogy mindenki jól van, a mindennapi kisebb problémákat leszámítva.
Vendég
 


Sikerült a vizsgám. :lol:
Szerencsére segítettek is a vizsgázók, rendesek voltak. Pedig teljesen ugy mentem hogy nem lesz meg.

Cini
Neked hogy ment a vizsga?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

De jó,hogy írtál Sziszi!Sajnos a piros popsi nagyon csúnya tud lenni,de nem értem anyukádékat,miért hibáztatnak téged.Sajnos van olyangyerkőc,akinek nagyon érzékeny a bőre a popsiján.Barátnőm is rengeteget szenved a nagyobbik lányával,pedig mindent megtesz,hogy elkerülje.Nagyon jó ebben az esetben a sudocrem,illetve a canesten.De kamillával is áttörölheted neki,amíg csökken a pirosság.És bontsd ki többször,hogy szellőzön a fiatalember popója.Gyakran lesz piros a popsi,ha beteg,vagy akár egy-két étel is irritálhatja.az én kisebbik lányom,ha narancsot eszik olyan popsija,mintha leforrázták volna.

Hetti!

Gratulálok a vizsgádhoz!

Áron fiam most nagyon beteg,csúnyán köhög,picit sípol a tüdeje.Ráadásul tegnap este hányt is a drágám,és most is fönt volt 1,5 órát,alig bírtam vissza altatni.Szombaton volt fél éves a fiatalember,8 kg és 68 cm.
most megyek,hátha vissza tudok még aludni,van még 2 órám.

Mona

l]
mona35
 
 


Sziasztok,

itt a konyha!
Kép Kép
+ két ráadás kép,1. KOlos és unokatesó, 2. kolos a dobozban. :)
Kép Kép

ilyen lesz a nappalink
Kép Kép

Hetti, ez szuper!!!! :lol:

Sziszi, örülök, hogy megbeszéltétek a dolgot szüleidel. nem szép tőlük ilyet mondani.

Picurkáról nem tud vlki vlmit????
snooopy
 
 


Sziasztok!

Hát nem sikerült a vizsgám sajnos :cry: .

Sziszi!

Örülök, hogy jól vagytok mindketten.

Hetti!

Gratulálok a vizsgádhoz, és szuper jók lettek a képeid is!

Orsi!

Nagyon szép a konyhabútor, modern letisztult forma. Jó választás!
A nappali is szuper lesz, milyen bútorok lesznek benne? Gondolom színben hozzá illő.
Majd vigyázni kell nagyon a festésre. Ezt azért mondom, mert Emmának már eljött a falra rajzolós korszaka, az összes, tollat, ceruzát el kellett dugni a drága elől.
Kolos cuki.

Mona!

Jobbulást Áronnak!

Láttátok már, hogy megszületett Enikő kisfia? Fent vannak a képek az iwiw-en.

Picurka????

KépKép
Kép
cinix
 
 


Szia Cini!
Min buktál el???Én már megvárom a havat,úgy is tanítson meg,mert tuti nem mernék nyári jogsival hóba elindulni... :oops:

Többiek,mizu??
Snoooopy,széééép lakásotok lesz....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda!

Hát minden rosszul alakult... Először is azt a vizsgabiztost kaptam akire az oktatóm is azt mondta csak Őt ne.
Aztán lejöttek a közlekedésfelügyelettől, és még egy öltönyös pasi beült hátra :roll: .
Átmentünk a vasúton, a 3-as útra, és jöttünk be Gyöngyösre, kaptam utasítást, hogy balra, majd megint balra. A kanyarodósávban álltam, és velem szemben kis ívben kanyarodott egy autó jobbra, én meg nagy ívben balra. Az volt a baj, hogy utána indultam, meg kellett volna várni, hogy elmenjen, mert így nem adtam meg az elsőbbséget.
Pedig, én csak felengedett kuplunggal mentem, iszonyú lassan, Ő meg nagy sebességgel, és már a kanyarban sem lett volna mire odaérek.
Hát ez van. Lehet, hogyha a vizsgabiztost nem ellenőrzik elnézte volna ezt nekem.

Eddig nem izgultam, de most már félek, hogy nehogy megint elhúzzanak. 10-én vizsgázom újra, és veszek még órát.

KépKép
Kép
cinix
 
 


Nekem mindegy ki jön majd,csak Ácsány Zoli ne!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda!

Nálam Ő volt.

KépKép
Kép
cinix
 
 


Jahhhhhhhhhhh,hát akkor azért buktál!!!! :lol: :lol:
Az egy átok!!!!!!Én kresszen,rutinon is őt kaptam,még csoda,hogy átmentem!!!! :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


na Lányok, vlkinek nincs meg picurka száma??? izgulok értük!

nálunk meg kedden megvolt a főpróba:
jól ránk ilyeszett a fiatalúr, be is mentünk a kórházba. hajnali f1-től 6ig igen rendesen fájtam, de nem történt semmi. nem nyíltam ki csak alig, baba feje sem volt még a szülőcsatornában, a méhszáj/méhnyak vagy mi sem rövidült meg. ott akartak fogni, de kiharcoltam, hgy én itthon jobban tudok pihenni így 4kor elengedtek. kicsit parás voltam h most szülök, mert este 10kor feküdtem le, f1-kor ébredtem és tök kimerült lettem volna egy szüléshez. mikor leálltak a fájások, ki is raktak a szülőszobáról, mert 4 kismama jött szülni. szegények még mindig ott szenvedtek amikor én eljöttem.
este átvittük Kolost szüleimhez hogy tudjunk pihenni, szegény Szabi egy percet nem tudott aludni napközben.
én meg este 8tól 3/4 9-ig alutam. :lol: :oops: gyengébb idegzetűek ne olvassák. :D de olyan jól esett aludni, szerintem az elkövetkező 2 évben örülhetek ha a felét sikerül egyhuzamban aludnom.
snooopy
 
 


Snoopy,
hű, tényleg, nálatok már nagy az izgalom...mindjárt a kezedben tarthatod a kicsi fiadat!
Drukkolok nagyon és várjuk a híreket!!!!
Puszi.

peppisimo
 
 


Sziasztok!

Tegnap késő este jöttem meg Pestről, most meg hulla vagyok, holnap jövök és mesélek!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Haldoklik a topic? :(
Megfáztunk. Szerencsére csak sima nátha. Marci alig tudja nyitva tartani a szemét a takonytól. De láza nincs.

Orsi! Nagyon klassz lesz a lakásotok. Hol csináltattátok a konyhaszekrényt? Kolos milyen nagy fiú és gondolom nagy csibész! :)

Cini! A második majd sikerül, mert jobban szorítunk! :)

Hetti! Hogy sikerültek a dolgok? Jók lettek a képek!

Én sem tudok semmit Picurkáról, pedig jó lenne tudni, hogy jól vannak e.

Kép
Kép
beus.
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: