Új privát üzeneted érkezett!

Nálunk Noémi megkapta 2-3-4 hósan, úgyhogy nem aktuális. Ha tudtuk volna, hogy ingyenes lesz... bár így is kapott rá támogatást, 4800 körül volt egy injekció. Mi akkor ott leszünk fél3 kor a játszin. Ha valami változás lesz hívjatok fel kérlek!!!!

Kép
Kép
l.judy
 
 


mi két hét múlva kapjuk az elsőt. Nekem is ismerős voltál, de ott szarakodtunk a babakocsival, aztán elmaradt a köszönés... :oops:
Mi is ott leszünk fél 3-kor.

Kép
roberta80
 
 


Gabci azért próbáljatok eljönni, hátha jót tesz a friss levegőő!

Kép
Kép
l.judy
 
 

 
 

Ez jó kis séta volt, megismételhetjük jövő héten :D
Mi még elmentünk utána a tescoba, Barnabás nagyon jól viselkedett ma egész nap.

Kép
bernini
 
 


Bocsi Lányok, hogy nem voltunk!
Teljesen szétcsúszott a napunk. Egész nap hőemelkedés, láz váltotta egymást. 2x is kellett adnom Panadol Babyt.
Csak este tudtunk sétálni menni.
Most mértem, hál isten láztalan.
Jövő hónapban megyünk a kötelező védőoltásra + bárányhimlő elleni, aztán a 18 hós kötelező + Prevenár emlékeztető. Szegénykémnek megint oltási szezon lesz.
Tényleg! A bárányhimlő ellenivel, hogy álltok???
A jövő hétre már nem mondok semmit. Ha megvan az időpont szóljatok! :oops:

Kép
Kép
gabcii
 
 


Ákos koncert nem érdekel vkit? Szerdán lesz 19-től, még nem tudom hogy elmegyünk-e, és ha igen akkor 2 felvonásban-e, a fürdés-evéssel megszakitva, vagy majd csak ezek után. Csak nem tudom hogy úgy érdemes+-e :?

Kép
bernini
 
 


Judit, neked asszem van kaposvár kártyád, az névre szól? Vagy kölcsönkaphatjuk jegyvételre?

Kép
bernini
 
 


nekem is van, névre szóló. De ha ő megveszi a jegyet, a jegy nem biztos, hogy névre szól, azt már nem tudom viszont. Ha gondoljátok, én is tudok segíteni. Egy kártyával csak egyet lehet venni, az biztos.
Mi nem megyünk, megyünk Tamásékhoz haza.Pedig mi is szeretjük Ákost.

Kép
roberta80
 
 


jó szottyos idő van. Berni, voltatok a könyvtárban?Jövő héten jó idő lesz, azt mondják...

Kép
roberta80
 
 


Ja, végre eljutottunk a kvtárba :) Csak a parkolás szörnyű, el is késtünk, az Andiék is jöttek velünk. Tetszett, de közben etettem Barnabást is, arra is kellett figyelnem, hogy a szájába tegyem a kanalat, ne a fülébe :lol: Megyünk legközelebb is ha itthon leszünk. Jó sokan vannak, sok kispajtás, úszásról, meg tornáról ismerős arcok.

Kép
bernini
 
 


mi az eső miatt nem voltunk, meg negyed 10-kor ébredtünk fel...Tök jó éjszakánk volt végre...

Kép
roberta80
 
 


Csajok! Nem találjátok k, hol töltöttük az éjszakát: a kórházban.

Most már itthon vagyunk Noémi alszik. Részleteket később. (Előljáróban Noncsi lenyelt egy festett fagolyót.) Berni én is imádom Ákost, mi is akarunk menni, vagyis én, és pont a párom kérdezte, hogy esetleg nem akarok e valaki mással elmenni, mert Ő nem igazán rajong. Ma megyünk megkérdezni, a Kaposvár kártyás jegyet, bár valószínűsítem, hogy egy kártya egy jegy. De mi is azért nem vettünk jegyet eddig, mert nem tudom hogy lenne jó megoldani, ha elmegyek nem akarok félúton hazajönni Noncsi miatt. Ezt majd megbeszéljük úszáson, bár valószínű mi a fél3as csoportba megyünk. Ha nem talizunk felhívlak. Régen amikor gimis voltam jártam az Ákos turnékra, 2001ben voltam utoljára.

Kép
Kép
l.judy
 
 


Akkor megyünk Judit? Sikerült kideritrni valamit jegy ügyben? Arra is kiváncsi lennék, hogy a 2 felvonás hogyan oszlik meg. Én szerintem mindenképp kénytelen leszek hazajönni fél9re, amikorra kész a fürdéssel hogy megetessem, aztán irány vissza. Szerencsére itt lesznek anyukámék, úgyhogy velük ellesz fürdésig, még ha párom nem is ér haza addig, aztán már csak az álmát kell őrizni.

Kép
bernini
 
 


Nem mentünk végül is el, mert Noémi már nem bírta. Menjünk akkor koncertre, nem tudom hogy lesz a két felvonás, de mi megpróbáljuk megfürdetni, megetetni korábban (6kor), hogy ne kelljen hazajönnöm. Te semmiképpen nem akarod így? Holnap megvehetnénk a jegyet. Du. Majd jelentkezem. megpróbálok keresni olyan fórumot, ahol megtudhatom milyenek voltak az eddigi koncertek.

Kép
Kép
l.judy
 
 


Nekünk 8kor van mindig a fürdés, annyival előbb nem fürdetném, ne keveredjen nagyon össze, aztán majd hajnali 6kor fent kukorékol :? Épp most kezd talán beállni a későbbi kelésre, ma pl majdnem 9ig aludt

Kép
bernini
 
 


Csak egy kis gyors pillanatnyi helyzetelemzés:
kezdenek megnyugodni az idegeim és nem mindig azon aggódom, hogy baj lesz ... Remélem, hamar elmúlik ez a pár hét.
A ma reggel nem igazán volt az enyém. 6 után arra ébredtem, hogy nagyon fáj a gyomrom, persze ahogy ki akartam menni a mosdóba, Máté máris jelezte, hogy ez nem jó ötlet ...
Apa megmentett, úgyhogy én mehettem enni - az alvásnak pedig lőttek. Sokáig éreztem, hogy ennek jó vége nem lesz. Fél 10 körül aztán a wc fölött kötöttem ki. Igazából nem jött semmi (hála Istennek talán a korai reggeli addigra már felszívódott), de szörnyű volt (jobban nem részletezem). Emlékszem, a Mátéval sem az elejétől voltak a reggeli rosszullétek, ugyanígy a semmit hánytam, de az inger és az öklendezés akkor is megvolt. remélem, ez csek egyszeri eset volt, és nem válik rendszeressé (pár hétig)
Csütörtökön voltam a védőnőnél, megkaptam a kiskönyvemet, már hivatalosan is kismama vagyok- ismét.
Pénteken vérvételem is voltunk. Remélem, jó lesz az eredmény.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Roberta!
Még mindig nincs eredmény?

Judit, Berni!
Ha elmentek a koncertre érezzétek nagyon jól magatokat! Egy kis kikapcsolódás biztosan jót tesz majd!

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Köszi Móni, meglesz, remélem
Te meg csak növeszd a pocakodban a Kismanót, és nem lesz semmi gond. Miért lenne? :wink: Nem tudom milyen, mikor nem jön semmi , csak öklendezel, nekem speciel jött, napi többször, sokáig, és az sem leányálom, sőőőt, de nem részletezem :lol:
Judit, akkor holnap du.vegyünk jegyet! Ülő-álló koncert lesz vajon? Mondjuk csak lassú számok lesznek, úgyhogy tombolni nem kell :P Remélem lesz még jó hely, ha ülő, több városban teltházas buli volt, néhol 2-3 koncerttel. Szerintem amúgy lesz 2 kb 1,5 órás blokk, közte fél óra.
Roberta, akkor kölcsönadod a kártyádat?El tudtok jönni ti is sétálni holnap és akkor megvesszük vagy elmegyek érte ha úgy jobb és nem kell személyi. Már ha nem utaztatok még el a mamáékhoz...

Kép
bernini
 
 


Ezt találtam:
.I.
Intro
Asszony
Induljon a banzáj (zongorarészlet)
Hello
Ki helyett szeretsz?
Minden most kezdõdik el
Adj hitet / Azért vagy itt
Majom a ketrecben
Nagyvárosi angyal / Visszavág a sors
Alig hitted
Ne titkold
Még közelebb / Örvény
Gyilkos ezüstgolyó
Öszi tájkép / Mum\´s dying
Tudom hogy merre jársz
Gyermekember
Persze hajnal van megint
II.
Negyven
Keresem az utam
Nem ér semmit a dal
Minden, ami szép volt
Láss bennem mást / Az utolsó hangos dal
A világ legvégén
Szabadíts fel
Az utolsó levél
Végre
Keresd meg a lányt / Esõkirály
Térj vissza / Ikon
Ölelj meg újra
Ilyenek voltunk
Búcsúdal / Valami véget ért
Adjon Isten...

Egy párat én nem ismerek, akkora fan nem vagyok, szeretem, de cd-m pl nincs, ja de, az andante. Pár éve voltam Pesten koncertjén, a mol-tól nyertem jegyet :)

Kép
bernini
 
 


Néhány számot én sem ismerek (az újakat). Holnap akkor menjünk jegyet venni, nézegettem a turné eddigi képeit, mindenhol ülős volt, azt nem tudom, itt hogy lesz, de majd holnap minden kiderül! :lol:
Úgy gondoltam Noémi nélkül megyek be busszal, ha anyós fel tud jönni, 15:20ra érnék be, ha nem, akkor kocsival megyek és fél5körül.
Majd még jövök, de jó lenne így Neked Berni?

Moncsi! Nem irigyellek. Gyakorlatilag nekem semmi bajom nem volt a terhességem alatt, az elején cicifájás és hányinger, de nem komoly, majd ugye a keményedések, ami nem volt kellemetlen, csak aggasztó. Az öklendezések elég szörnyűek lehetnek, bár a hányás sem jobb... Gratula a kiskönyvhöz.

Kép
Kép
l.judy
 
 


Holnap, holnapután Egerben vagyok, de Tomival megbeszélem, és oda tudja adni neked a kártyát. Ha fél 5-kor mentek, akkor tök jó, mert akkor jön haza a munkából és tud veletek találkozni, Judit már találkozott vele párszor, te nem tudom, hogy láttad-e már, Berni. Ha előbb, akkor valahogy délelőtt kellene eljönnöd érte, ha tudnál. Vagy, amikor megy dolgozni, akkor. Ha ma nem nézed meg, akkor holnap reggel felhívlak.

Gratula a kiskönyvhöz Moncsi!
Judit, mi volt a kórházban?????????

Kép
roberta80
 
 


ja, én is hánytam, mint a kutya...nagyon rossz volt....

Kép
roberta80
 
 


A fél 5 nem nagyon jó, bár attól függ délelőtt hogy alszik. Ma pl 5 után aludt el. A 3.20 inkább jó, ha elszabadulsz. De akkor Tomival nem tudunk találkozni :? Amúgy meg most jutott eszembe, hogy napközben nem is nagyon jöhetek el itthonról, mert csomagot is várok és szerelők is lesznek nálunk. :evil:
Mindegy, ezen nem múlik, megveszem teljes áron. Amúgy is parázok, hogy ha a helyszinen is fel kell mutatni személyivel, akkor esetleg nem engednek be :shock:

Kép
bernini
 
 


ahogy gondolod, ha mégis kell, hívj és akkor riasztom Tomit is :)

Kép
roberta80
 
 


Na figyusztok. Anyós később jön, úgyhogy kb. negyed5re érek be. megkérdezek mindent, és felhívlak onnan Berni, hogy mi lesz, mert egyedül meg nem szeretnék menni. (ÉRtem, hogy esetleg lesz helyre szóló jegy, mert a Kongresszusi Kp-ban így volt most, bár nem hiszem, hogy itt megoldható lenne. A személyit szerintem tuti nem kérik el, én biztos vagyok. max. motoznak! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
l.judy
 
 


Moncsi: örülök, hogy végre megnyugodtál! A rosszullét pedig jó jel. Jól van a picúr és fejlődik szépen. Tudom, ez az anyának kellemetlen.Én sem az elején hánytam és nem is reggel. Az autót egyáltalán nem bírtam.
Judit, Berni: érezzétek jól magatokat! Én nagy Bonanzás voltam.
Ákost is hallgattam, mikor feloszlottak, de nekem Ő szólóban, már nem nagyon jött be.
Judit:huh, ez a kórházas stori ... és mit csináltak Noncsival? mekkora volt az a fagolyó?

Nálunk ma szokásunktól eltérően kelős éjszaka volt. Ádika megébredt fél 1 körül és csak negyed négykor aludt el. Addig nyüglődött. Ott kellett lenni vele, míg elalszik. Jön a 7.-8. fog, bizti az tett be szegénynek. És ahogy beköszöntött a hidegebb, megint náthásodunk mindketten. A fene egye meg, ez lesz egész tavaszig?
csajok! Jön vki úszni a következő turnusba??? Mi igen!

Kép
Kép
gabcii
 
 


Ja a kórház!

Szóval megvolt az első "felelőtlen vagy anyuka baleset". Pénteken Noémi ugyanis megette az egyik játék csápját, ami egy piros fagolyó volt. Köhögés fuldoklás, anya pánikba esett, Noémit 2 lábánál fogva fejtetőn rázta. Sírás, utána nyugi. Hívtam a doktornőnket: irány be a kórház. Sürgősségi, rtg felvétel, vérnyomás, stb. Golyó nem látható, a hörgők szépek, tehát valószínű az emésztőrendszerben van. Mivel festékes, lehet toxikus beutaltak a gyerekosztályra megfigyelésre. 24óra. iszonyat volt. Nem tudtunk aludni, Noémi 2 óránként szopott, a mellem fájt, nem kaptam kaját, pedig azt mondták jár, mert szoptatok, a reggeli nővérke teljesen kiakadt, hogy hogy lehet, hogy ez a gyerek nem eszik csak gyümölcsöt. áááááááááá a szerencse az volt, hogy este kikakilta, így másnap csak vérvétel volt, májfunkciót néztek, aztán délben elengedtek. Minden ok. Csak szegénynek alig találták meg a vénáját.

Kép
Kép
l.judy
 
 


Na, ez tényleg gáz lehetett. Mi köze a nővérnek, mit eszik a baba? Pláne, hogy anyatejet, ami a legjobb neki. Persze ha keksszel tömnéd, meg pacalt enne, azon nem akadt volna ki.
Nem kell egyedül menned, nyugi. Elég soká, fél12kor aludt el Barnabás, ha jól alszik, még jó a negyed5, hivlak du ok? Kérdeztem az Andit is nem akar-e eljönni, még meggondolja.

Kép
bernini
 
 


Na az a harci helyzet, hogy az ismerős elintézte, hogy én plusz egy fő ingyen bemehetünk. Engem felírtak a listára, és 1 embert lehet bevinni. hmmm. remélem minden flottul megy, de azt mondta a gyerek nyugodjak meg minden OK. Akkor jó lesz így Berni? A többit holnap reggel a tornán megbeszéljük, ha jöttök. Jöttök???

Persze jó lenne ha Andi is jönne. Csak neki már nem tudok jegyet :? :( Ja még annyi, hogy csak ülő jegyek vannak, egységes, nincs helyjegy, mindenki oda ül, ahol talál helyet!!! :lol:

Ja a fagolyó pici volt, kb. fél centi átmérőjű.

Gabci: Az igen, hogy ennyit "nem aludtatok". hát mit mondjak. Nem várom a fogtündért!! Mi nem megyünk úszni most.

Kép
Kép
l.judy
 
 


Hú, ez nagyom klassz!!! Meghálálom ám, hogy én leszek a plusz embered :P
Úszni mi sem megyünk, tornára viszont annál inkább :wink:

Kép
bernini
 
 


na, akkor ma mentek a koncertre?Érezzétek jól magatokat.
Mi sem megyünk úszni, majd tavasszal.Olyan jó idő van, remélem még így marad egy darabig, lehet sokat sétálni.
A fogas dolog már nekünk is ismerős, Gabci.Szegény Ádika... :( :cry:

Kép
roberta80
 
 


Judit, akkor este buleeeee? 8)

Kép
bernini
 
 


...na megjöttünk a koncertről. Szerintem nagyon jó volt, bár eltért az eddigiektől. Utána elmentem mcdrive-ba apának egy kis finomságért!
hááát csajok azt a sort ami ott volt... Azt hittem sosem érek haza...
Noncsi pont felkelt, mikor megérkeztem. Evett aztán már alszik is. :lol:

Kép
Kép
l.judy
 
 


Szuper, hogy jól éreztétek magatokat!
Mi elutazun Anyósékhoz hétvégére. Mindenkinek kellemes hosszú hétvégét!
Ha sikerült elmegyünk állatkertbe is + tali a terhes barátnőmmel.

Amit akartam kérdezni: ahova jártok tornázni, ott van játszóház. Megnéztem a honlapjukat, de ár nincs kiírva. Nem tudjátok mennyi?
És a játszóház része gondolom szabadfoglalkozás. Vagy hogy is van ez?
Tercsi mizu?????
És veletek Móni????

Kép
Kép
gabcii
 
 


Tényleg jó volt a koncert. Csak én kicsit fáradt voltam, mert tegnap 5.40kor kelt felt enni (ami igy nagyon jól hangzik) és csak 7kor aludt vissza, sirt sokat, én meg már utána nem tudtam visszaaludni.
Ma fél4kor kelt, ez a normál. Most már 4 napja csak 1szer ébredt, lekopogom :D
Nem is irtam, hogy kedden voltunk dokinál, B 8 kiló, megint fél kilót felpakolt a nem egészen 1 hónap alatt :lol: , és a szurinál nem is sirt, éppcsak mikor beadták kiáltott kettőt.
Jó hosszúhétvégét mindenkinek, sajna az idő elromlott

Kép
bernini
 
 


Sziasztok.
Megvagyunk mi is, alakulgatunk, csiszolódunk össze mint egy kis család. Apa eléggé fáradt, mert este nehezen alszik el Nórika és bevállalja mindig az altatást, hogy én is pihenhessek az egész napos Nórizás után. Az éjszakák az enyémek, mondjuk van, hogy mázlim van és csak egyszer ébred, de van, amikor háromszor is felkelt. Szépen eszik, van amikor 150-et is, így 4-5 órákat átalszik éjszaka simán, sőt egyszer volt, hogy hajnali egy után fél nyolckor ébredt :shock:
Vasárnap 3550 g volt, ami a kórházból kijövő 3030 gramhoz nagyon szép eredmény. Tejem sajna szinte semmi, csak vigaszcicizés van, meg 10-20 mili, de az is csak napjában egyszer. Majdnem abba is hagytam a szoptatást teljesen, de olyan nehéééééz, úgy szeretném én etetni őt :cry:
Voltam kórházban is sajna. Szülés utáni komplikáció...A hátsó felem majd szétszakadt, felhívtam a dokit, azt mondta vagy aranyér, vagy más, de menjek be mert lehet berepedt szüléskor a végbelem meg ilyenek. Egy végigbőgött éjszaka után (a gátseb ehhez képest kutyaf...) bementem, megvizsgált, ami a varratok miatt brutális érzés volt, de azt mondta nem aranyér, csak a hüvely és végbél között nagyon vékony a fal, és a varrás ott van a hüvelynél is, és a gát záróizmát bántja, emiatt nem tudtam vécére sem menni, sírtam miatta, meg nem ettem szinte napokig semmit, félve a fájdalomtól. De lassan jobb lesz a dolog, ha nehezen is. DOki szerint akkor múlik el ha lesz a hat hetes kontroll, mert lassan felszívódó varrataim vannak a mennyiség és a sok szakadás miatt...Ennek örömére vasárnap utazunk Pestre a messzi mamához, amitől kicsit félek, hisz Nórika akkor lesz 4 hetes, elég kicsi még. Nézünk házakat is, mert januártól költözünk fel a nagy fővárosba. Velünk hirtelen ennyi.

Sajnálom a fagolyós esetet, de ez bárkivel előfordul, ettől nem vagy rossz anya!
A fogzást mi még csak rettegve várjuk :)
Alvás nálunk is egyik nap jobb, a másik nap szörnyű.
Most rászokott, hogy napközben sokat van fent, és nézeget, néha sír is szegényke. A pocija nagyon sokat fáj, görcsöl, így nagyon várom az egy hónapos kort, amikortól lehet adni a Gripe Watert, mert az Infacol és a gyógyszertári csepp semmit sem ér. Ilyenkor úgy tudom sajnálni, nekem is potyognak a könnyeim...

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Na, Tercsi, költöztök Pestre, hogyhogy? Fővárosi csaj lesz Nórika :D
A pocijára nekünk néha bejött a langyos pelusos borogatás, az oldhatja a görcsöt, meg az óramutató járásával megegyezően lehet körkörösen masszírozni .
Judit, mi volt Noémivel szerda éjszaka? Nem zavarta meg hogy hamarabb lefeküdt, nem kelt reggel korábban?
Mi most nagyon jól aludtunk, igazából a héten minden nap egyszer kelt, a keddet kivéve hamar vissza is aludt, és ma 8ig birtuk :lol:

Kép
bernini
 
 


mi még az espumisant is próbáltuk, de az sem ért valami sokat.
Egyébként, csak holnap reggel indulunk a messzi mamáékhoz, mert kihasználták Tomiék a jó időt és apukám is ráért, felásták a kertet. Szóval jövő vasárnap jövünk csak haza. Vigyázzatok magatokra addig is :D

Kép
roberta80
 
 


Sziasztok csajok!

Noémi jól töltötte az Ákos koncertet, nem volt vele gond. Most 2 napja húzzuk a fürdést, hogy az óraátállítás ne zavarja meg. (Ugye mi korán fürdünk. ) Barnabás nagyütemben hízik. Még a végén visszaelőzi Noncsikát.

Roberta jó nyaralást! :) Mit vettek a kertbe??? Mi ugaroltatunk :lol: :lol: :lol: :lol: (Bár tegnap kaptunk csavaros fűzfát, hetet amit beástunk a kertbe, és ha megered, tavasszal átültetjük.) mekkora a kertetek?

Tercsi a szopit és a pocifájást sajnálom. merre költöztök Bp-n? mamitok hol lakik?? Mi messzipapink is Bp-i. Római parton lakik, III. kerben. és hogyhogy mentek?

Gabci a játszóház 500 Ft és addig maradsz, ameddig akarsz. AMúgy vannak játékok és akkor azt csinálhattok, amit szeretnétek.

JAAA! JÖN A FOGUNK!!!! A bal alsó, egy dombocska nőtt reggelre az ínyén. Amúgy nem írtam, kedden 8760 g volt, ami azt jelenti, hogy ebben a hónapban heti 90 g-kat hízott. és még egy hír: Négykézláb már egy lépést megy, úgyhogy egy hajszál választ el a mászástól!!! Az evéssel továbbra is sz@rul állunk, gyümölcsöt bármit, sokat eszik, de főzeléket nem. Eddig nem sóztam, de beadom a derekam és holnap megpróbálom egy csöpp sóval. ...és ma is ettünk rozskenyérhéjat. imádja!
A kórházban vettek tőle vért és picit kevés a hemoglobinja, ezért kapott vasat. Meg Ca-t is kell szednie, mert ha nagyon akar valamit remeg a keze. (bár a dokinéni azt mondta, ez nem komoly, de a kalcium nem árt.) Most az van: egyik nap Fe, másik nap Ca, mert egyszerre nem lehet adni.

Kép
Kép
l.judy
 
 


Na, mi nem voltunk előrelátók az óraátállást illetően, de igy is 6.45-kor kelt, meg tegnap is ekkor kelt, az órától függetlenül. Előtte meg 8 kor, nem lehet kiszámitani. :?
Képzeljétek, tegnap tandemugrottunk 4 km-ről. Férjem jövő héten lesz 30, szerettem volna valami különlegessel meglepni, meg nekem is jön a szülinapom, én is ezt kaptam. Nagyon jó volt, bár az eleje kicsit ijesztő.
Négykézláb felnyomja magát Barnabás is, de nem megy még, kúszni eddig egyszer sikerült 20 cm-t, papa szemüvege után.
Judit, nekem is eleinte a főzeléket csak anyatejjel sikerült adni, akkor még csak pár kanállal evett, aztán jött a répa, tök, és az édesség miatt azokat megette anélkül is, aztán már semmihez sem tettem.
A kertünkbe nekünk jövő héten jönnek a fák, bokrok, a fű már elég szép, jöhet az első vágás.

Kép
bernini
 
 


Szerencsére a múlt vasárnapi rosszullért csak egy napos volt, azóta nem voltam olyan rosszul, bár reggeel, ha felébredek minél előbb ennem kell, különben megjelenik a hányinger- és akkor már kinek van kedve enni? :?
Én eddig nem törődtem az óraátállítással, van egy téli és egy nyári menetrendünk és ez eddig jól bevált. Nyáron mindent kb. egy órával később csinálunk, aztán télen minden korábbra csúszik (kb. 3/4-ed, fél órát).
Ma mondjuk már 7-kor kukorékolt volna (eddig 8 körül szokott kelni), de bevetettem apát, és még aludt vele 3/4-ed órát. Most kicsit nehezen aludt el, de télen nem bánom, ha este már 8-negyed 9-kor alszik. Nyáron meg amúgy is tovább van világos, ő is tovább kint szokott lenni, így minden csúszhat egy kicsit :lol: .

Roberta! Jó pihenést, és érezzétek jól magatokat!

Judit!
Mi is így voltunk az evéssel, ma sem szereti nagyon a főzelékeket, néhány kivételéveel nem is eszi meg. Egyébként meg szinte mindenevő, csak a paradicsomosakat nem szereti- bár a kechupot meg nyalogatja :roll: .

A fogasodó babáknak és az anyujuknak kitartást, és könnyen bújó fogacskákat kívánunk!

Tercsi!
Én csak annyit javasolnék, hogy ne szomorodj el (bár én is tudom, milyen rossz ez, én is jártam ebben a cipőben). De semmi esetre se add fel! A kevés is több, mint a semmi! Máté is kapott 1 hós korától tápot (az első hóban nem is hízott csak fogyott - kevés volt a tejci, ő is csak 10-20-30 ml-ket szopizott, aztán később szerintem már többet, és minden etetés elején a cicivel kezdtünk- utána jöhetett a táp).
És látod, most, 26 hósan szokott le róla, úgyhogy kitartás, és ne add fel!
Persze ha nem jön össze akkor se keseredj el, nem az a legeslegfontosabb!

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Tegnap néztünk házakat, és találtunk december 1-től. Páromnak a XVIII. kerben van vállalkozása, és ott sikerült, kb 5 percre a bolttól találni egy új építésű sorházat. 136 m2, Nórinak lesz külön szobája :)
Mama a XIII-ban lakik, a Westenddel szembeni utcában (Csanády) a nyugatinál. A két hely között pontosan annyi távolság lesz, hogy ne jöhessen minden nap át, de azért közel legyen ha látni akarja a kiscsajszit.
Jelentem tejcim teljesen elapadt :cry:
Fejőgéppel eddig tudtam leszívni valamennyit, tegnap már csak kb 5 mili jött, így szerintem semmi értelme ennek az egésznek. Az első két hetet szopizta, harmadiktól tápis, az alapvédettséget szerintem megszerezte az elején, legalábbis remélem.
Moncsi, még nem is gratuláltam neked, örülök nagyon, hogy ilyen gyorsan összejött a baba, tünetmentes babavárást neked.
Mi ma vagyunk pontosan négy hetesek, ennek örömére Nóri kapott egy relax széket, azóta ki sem lehet venni belőle. Zenél, rázogatja és villog is, plusz mozognak rajta állatkák. Imádja a kiscsaj.
Kedden lesz az első hófordulónk!!!

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Az új relax székünkben figyeljük a dzsungelt :lol:

Kép Pihenek

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Aztán alszom egy nagyot :lol:

Kép

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Szépségem négy hetes lett

Kép

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Nagyon cuki kislány Nóri. Szerencsére akkor jó helyen fogtok lakni, férjednek sem kell óráka utazni a munkahelyre, haza tud ugrani ebédelni is :) ez Pesten nem mindegy. És gondolom kert is van, ha sorház. Nekünk is van relax fotelünk, csak egyel régebbi modell, a rázó funkciót viszont én nem szerettem. Most már kinőttük lassan, Barnabás felhuzza magát ülésbe és ki is tudna esni. Jó szolgálatot tett.
Judit, holnap jöttök tornázni? Robertáék nincsenek, majd Andit megkérdezem. Mi jövünk. Fog kijött már????

Kép
bernini
 
 


MOST VETTEM ÉSZRE, HOGY KIBÚJT A FOGUNK!!!!!! KIS RECÉT ÉREZNI, AMÚGY EZ GYORSAN MENT! Remélem most már aludni is fogunk. Megyünk tornázni, itt van az unokahúgom nyaral és jön ő is.

Nagyon aranyos Nórika :lol:

Ja és ma kíváncsiságból,banánba raktam a főtt csirkemellet, így megette, 1 banán + banán 1/3-nyi mellecske és kevés volt. Nagyon ízlett neki! Úgy látszik csak a zöldség nem megy. Fejni lusta vagyok, de lehet meg kellene próbálnom...

Kép
Kép
l.judy
 
 


Vagy ha van amit szeret, abba lehet csempészni zöldséget, mindig picit többet, és akkor hátha azt is megszereti

Kép
bernini
 
 


Gabi, Judit, holnap könyvtár? Mi felkelés függvényében megyünk. Ma 840-kor kelt, éjszaka mondjuk fent volt 2szer fél órát.

Kép
bernini
 
 


sziasztok!

Mi azt beszéltük apával, hogy keddenként hagyja itthon a kocsit. Így nem tudunk menni.

Kérdésem van: hozzátok mostanság milyen gyakran megy a védőnő?? Nálunk volt júniusban, aztán szeptember közepén. októberben nem jött és ráadásul amikor lent voltunk a dokinéninél akkor is szabin volt. Pedig annyi kérdésem lett volna. Egyszerűen nem értem.

Ja és tegnap raktam krumplit a banános csirkébe!!! Imádta! így is Vasárnap megyünk Szentendrére, 1 hétig maradunk!

Kép
Kép
l.judy
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: