Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Elment apa.. :cry: nem baj kibőgtem magam,most már jól érzem magam,nem szeretek bucsuzkodni,igaz nem is tudtunk annyira sietett,mert elöbb jöttek érte...na mindegy...pár hónap és ujra együtt... :lol:
köszi Edit nagyon aranyos vagy...
amugy minden rendben van nálunk..igaz Márkó kihányta reggel a tejcsit..remélem csak az volt a gond hogy átaludta az éjszakát és nagyon mohon cicizett,meg biztos levegőt is szívott,aztán bőfi helyett hányt...hát ez van....ma meg 2 óránként evett,alig aludt,ugy hogy szerintem most is jó éjszakám lesz...

jó éjt nektek

anda-vivibaba
 
 


Sziasztok!

Ancsikám! Tegnap eszembe volt, de elfelejtettem írni, hogy tudom mit érzel a derekaddal kapcsolatban. Én is jártam már így, iszonyatos, és az éjszaka még szarabb. Neked hogy telt?

Edit! Még a múlt héten akartam írni, hogy király a bicó. Tegnap láttam fából, hááááááát. Az gázos szerintem, de ez currrva jó. A Decathlonban nem tudtuk kipróbálni, mert valaki elvolt vele próbakörön, de mindegy. Egy háromkerekű rolira vetette rá magát Lara, úgy ment vele, mintha mindig ezt gyakorolta volna. :P

Nálunk új szerelem van, a Garfield. Állandóan cicát kell nézni. Van benne az Odi kutya, azt mondja rá a Lara, hogy Alfi. Olyan édi.

Nem akarom tökre offolni a topikot, de Alfikámat műteni kell. Nem vagyok nyugodt. Nem a gericével, mással, nem részletezem. Tegnap csináltak neki EKG-t, elvileg műthető, altatógázzal. Nagyon félek, remélem felébred belőle, az orvos szerint igen. Mire hazaértünk az orvostól este fél 9 elmúlt. Kipurcantam.
Mostmár történhetne velünk jó is. Elegem van.

Ma van babaklub a bölcsiben. Asszem mi nem megyünk. Most ahhoz sincs humorom. Jövő héttől úgyis menni kell, ha akarunk, ha nem. Lehet, hogy inkább csavargunk a napsütésben.

Laura egyre korábban kel, úgy látszik készül ő is a bölcsire. :lol: Most az átlag háromnegyed 7 és negyed 8 közötti idő. Király. De nem bánom most a bölcsi miatt, mert az volt a félelmem, hogy hogyan fog felkelni. Hát úgy látszik az élet mindent megold. :lol:
Egyre jobban szeretné az akaratát érvényesíteni, általában sikerül neki. Nagyon eleven gyerek, de imádom. Nagyon anyás lett, eddig se volt kutya, de most...... Szóval zajlik az élet.

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Sziasztok!

Edit!
Köszi a jókívánságot!Na de száz évig...Hát bántottalak én??? :lol: :lol: :lol: Az igaz,hogy az utóbbi pár napban vénasszonynak éreztem magam..De már múlóban van! :D
Hogy van Milán?Írod,hogy hamar gyógyul,nagyon örülök neki!!!Mit mondtak tegnap a kötözésen?

Fiamette!
Szerintem is nekiállhatsz próbálkozni a baracklével,pláne,ha szorulásos Mia!Sajna amúgy ötleteket nem tudok adni,mert nekem se hasfájós,se szorulós nem volt egyik sem.

Andrea!
Kitartást kívánok Neked a következő hetekre!Hamar el fog telni ez az idő!Mi meg majd segítünk is benne! :wink: Lassan itt lesz a jó idő,mehetünk bandázni bármerre!
Milyen volt az éjszakája Márknak?Most is végigaludta?

Móni!
Szombaton tartjátok a szülinapi bulit?Bocsi,ha már írtad,de elfelejtettem!
Köszi,a mostani éjjel már sokkal jobb volt a derekam,nem azt mondom hogy nem éreztem hogy fáj,de nem voltam fenn fél éjjel!
Szegény Alfi!Mikor lesz a műtét?Engem érdekelne azért(remélem a többiek nem haragszanak meg),hogy miért kell műteni!
Jééé,hogy eltelt az idő!Jövő héten már kezditek is a bölcsit...Arra készülj fel,hogy most MÉG anyásabb lesz Laura!Anna nálunk (a mai napig :lol: ) nagyon apás.De amikor kezdtük a bölit,és visszamentem dolgozni,iszonyat anyás lett.Most megint hanyagolva vagyok,(ugye mindig itt vagyok neki...),kiváncsi leszek,hogy mi lesz,ha visszamegyek ismét melózni.

Andrea,Fiamette!
Nagyon tutik a vonalzók!!!


Ma vasalnom kéne,mert már hegyekben áll.Most megy megint egy adag a mosógépben.
Tegnap Anna bicóval jött haza a régi Plusztól Apával.Nagyon örült neki a kiscsaj!Mi meg kisétáltunk eléjük,Rolcsi jóóól ki is purcant!Szedett útközben tobozt,meg az út menti korlátot alaposan végigtörölte a kabátjával! :lol: Norbi sztrájkolt,neki meg már ciki anyával sétálni... 8)
Na tényleg lépek,mert így nem jutok egyről a kettőre!
Pusszancs!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 

 
 

Sziasztok!

Van egy pár percem, jöttem hát gyorsan. Múltkor akartam képet feltenni, de kicsinyíteni kellett volna, na arra meg már akkor nem volt időm. Nem indultak zökkenőmentesen az itthon töltött napok. Nem csak Ádám miatt, hanem mert Bence megbetegedett. Vírusos torokgyulladása van, kapott antibiotikumot, köptetőt, és persze lázat kell csillapítani neki. Szegénykémnek tegnap este 39,4-re felment, már nagyon régen nem volt neki ilyen magas a hője. Jött is a hűtőfürdő + Nurofen + kúp kombináció, ettől lement neki.

Ádám babával is küzdünk, mert kicsit sárga, emiatt aluszékony. Nem is lenne baj, ha csak aludna, de ugye a cicin alszik el, pár korty szopi után. A doktornő tanácsára most tartjuk a 3 órákat, és azt mondta max. 30-40 percig hagyjam szopizni, mert az elején úgy volt, hogy szinte egész nap cicin volt, mert csak ilyen 10-eket szopott, én meg úgy gondoltam, hogy akkor inkább többször ráteszem, és rá is kéredzkedett. De igaza lett a doktornőnek, mert mióta nagyjából tartjuk ezt a rendet, azóta többeket eszik, és nem folynak egybe ennyire a szopizások. Mert volt olyan, hogy mondjuk délben szopizott, több mint 1 órát, levettem ciciről, és 50 perc múlva már újra rá kellett tenni, mert az a kis 10 gramm, amit lenyelt nem tartott túl sokáig.
Na persze most sem túl acélos mennyiségeket eszik, a legjobb eddig a 50, de általában 40-eket eszik, de már mindenképp haladás a 10-20-akhoz képest.
Állítólag 1-2 hét alatt lemegy róla ez a sárgaság, és akkor kevésbé lesz aluszékony.

Persze fáradtak vagyunk, mert 3 óránként 1 óra a szopi-tisztábatételes ceremónia, így max. másfél órákat alszunk, de ez is csak egy átmeneti állapot. :) Reméljük. :)

Nagyon jó, hogy a férjem itthon van velünk, rengeteget segít, nem is tudom mi lenne, ha dolgoznia kéne, biztosan sokkal nehezebben telnének a napjaink.
Most ugye Bence is extra figyelmet igényel a betegség miatt, mire minden gyógyszert beadok, orrot takarítok neki stb, az is majdnem egy óra. Úgyhogy rohangálok a két szoba között, mint valami nővérke. :) De remélem, hogy az ő betegsége már csak egy-két napban mérhető, és utána jól lesz, jöhet tesózni, segédkezni, puszilgatni. :)

Ha tudok most teszek fel egy-két képet a kis drágáinkról.

Puszi Nektek, és igyekszem jönni! Csakhát ugye az első napok.... nézzétek el nekem. :)

Judit
Kép
Kép
cinderella_
 
 


Kép Nagyhajú gyönyörűségünk. :)

Judit
Kép
Kép
cinderella_
 
 


Szia Judit!
Jó hallani felőletek!Sajnálom Bence betegségét,remélem hamar túl lesz rajta!Jobbulást neki!
Érthető a fáradtságod,mert ugye egy pici baba is sok energiát követel,de így hogy még a nagyobb is beteg...Tök jó,hogy a férjed otthon tud lenni veletek!Ilyenkor minden segítség jól jön!

Persze hogy elnézzük az első napokat-heteket! :wink:
Gyere majd,amikor tudsz!
Pusszancs!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Anyááám,micsoda sérója van Ádámnak! :D Nagyon gyönyörű baba!!!
Ha szabad ilyet mondanom:jó munkát végeztetek!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Kép

Rakok gyors egy képet Rolcsiról!
A farsangis képek még a fényképezőn vannak,amint leszedi Gábor,rakok fel!

Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Sziasztok!

Judit!Jobbulást nektek.Már írtam tegnap is,a blogodban olvastam,hogy beteg Bencus.Gondolom nem nagyon olvastál most vissza.Istenem de keveseket szopizik szegénykém.Nálunk a Milán 50-ekkel kezdte,aztán pár hét után belejött.De őt is ébresztgetni kellett a cicin.Jázmin már a kórházban 100-akat :shock: evett.Ő volt az egyetlen,aki már túllépte a születési súlyát ott a kórházban.(Az első napokban fogynak az újszülöttek,mire hazajöhetnek,addigra sem biztos,hogy elérik a születési súlyukat.)Tényleg jó,hogy a párod segít.Meg gondolom a mamák is segítenek,ha kell.(Ránk muterom takarított,mosott,vasalt,anyósom meg főzött.Sőt,mikor a Jázminnal hazajöttünk,anyósomnál volt 5 napig a Milán,hogy kipihenjem a szülést.)

Anna!Azért a Plustól az az út nem is olyan kis teljesítmény egy óvodás kislánytól.Nagyon ügyike.Bicózzatok csak!Az mindig jó kis családi program.Én már ezért is várom a tavaszt!!!!!

Andi!El is hiszem,hogy sírtál!Megértelek.Ráadásul nem "üdülni" ment apa.És neki milyen rossz lehet.Mire hazajön,Márkó egész sokat fog változni.Azért remélem webkamerán tudja követni az eseményeket!!!!!!

Mi ma a Postán voltunk,gyalog.Milán motorozott,aztán az egyik padkán felugratott,na persze a kukija......Fájlalta.De lesétálta a távot.Kérdeztem,hogy hazamenjünk-e.Azt mondta nem.Később még ráült a mocira is.Nagyon megdícsértem,hogy ügyesen sétált.Az egyik ovónő ismerősünk panaszkodott,hogy ezek a mai gyerekek nem tudnak gyalogolni,hamar elfáradnak.(El is hiszem,mindenki kocsival intézi a dolgát.)No nem szeretném,hogy az én gyerekem is ilyen legyen.Időnkből kitellik,hogy sétáljunk.Jázmin sajnos nem aludt el a babakocsiban.Amint hazajöttünk egy kicsit aludt.Őt kezdtem vetkőztetni,Milánt,majd én voltam az utolsó.Mire végeztem,bealudt.Előbb felkelt, evett, peluscsere,iszike......most lassan alszik is.Milán meg vonyít.Ha valami nem úgy sikerül neki,úgy kiereszti a magas cét!Remélem leszokik róla,mert idegesítő tud lenni.

Móni!A Garfield nálunk is nagy sláger.Nálunk is 2 éves kortól van a Milán rákattanva a rajzfilmekre.Thomas,Garfield,Hupikék törpikék,Tom és Jerry,Cápamese (közben ezerszer elmondja,hogy kukacra jönnek a halak :D ).Múltkor néztün a Flashdance-t.Sétálnak a vasúti síneken benne,erre a Milán:"nézd!sétálnak Sodoron."Én akkorát röhögtem rajta.Meg muterimnál van egy kutyás mese és a kutya állandóan rosszalkodik benne.Na az még nagyon tetszik neki :D .
Engem is érdekelne,mi van Alfikával.Azt hiszem mi Annával hamar meg fogunk örgedni.....

Délután megyünk markolót nézni.Remélem még kint lesz!Itt a Müller alatt építkeznek.Ha jól tudom Aldit.(Nagy szükség van rá,mondhatom!)Én meg alvás híján,vasalok. :?

Szép napot mindenkinek!Jucis!Timi!Hol vagytok?Évire már rá se merek kérdezni!

Üdv:Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Jó reggelt!

Mi ez a pangás?!?!
Én ma már megjártam a boltot.Nem tudom menjünk-e a zenebölibe.Nagyon rég voltunk.Az utsó három hetet kihagytuk,nehogy összeszedjünk vmit a műtét előtt.Most meg ellustultam :oops: .

Írjatok!
Melinda megvagy még?

Edit

KépKép
nagyedit
 
 


sziasztok!

köszi szépen jól aludt Márkó,most éjjel is aludt végig,reggel 6-kor kelünk mostanában...legalább éjjel tudok pihenni...
remélem lesz kint internet és látni is fogjuk egymást párommal,még csak annyit irt hogy épségben megérkeztek,remélem nemsokára megint jelentkezik...remélem is hogy jönnek a jó idők és mehetünk bandázni,addig is telnek az idők...

megyek csinálok valami ebédet...

anda-vivibaba
 
 


Sziasztok!

Most írom a diplomámat a csecsemők táplálkozásáról. A szakdolgozatom megírásához szükségem van kutatásra, ezért szeretnélek kérni titeket, hogy segítsetek nekem azzal, hogy a kérdőívet kitöltitek és visszakülditek nekem.

Itt megtekintheti a közzétett űrlapot: https://spreadsheets.google.com/viewfor ... blI0WVE6MA

Segítségeteket előre is köszönöm!

Gazsi Krisztiánné Kosicsár Ágnes
gigike22
 
 


Sziasztok!

Küzdünk-küzdünk a szopival.
Azt mondja a doktornő, hogy azért, mert sárga, és emiatt alszik ugye be a cicin. Most azt ajánlotta, hogy annak érdekében, hogy mihamarabb lemenjen róla a sárgaság, ha csak ilyen 20-at eszik, akkor egészítsük ki lefejt tejjel 50-ig. Úgyhogy most azt csináljuk, hogy ha csak ennyicskét szopik, akkor gyorsan utána amit lefejek, azt kiskanállal odaadjuk neki. Azt kérte a doktornő, hogy ne cumisüvegből, mert félő, hogy utána nem lesz már kedve cicizni. Úgyhogy kanalazgatunk. De remélem, hogy tényleg átmeneti, és ha lemegy róla a sárgaság, már nem alszik be két perc után, hanem kiszívja magának a cuccost. :)
Ma volt egy 60-as kajci is, nagyon örültem neki, nálunk ez már nagy szó! :)

Tejjel úgy vagyok, hogy túl sokat nem tudok lefejni, 10-20-akat. Iszom a Laktoherb teát, és vettünk ma homeos bogyókat is, hogy legyen sok-sok tejecske.

Bencém javul, ma már nem volt lázas, de még köhög. Viszont reggelre begyulladt a szeme, sokkal kisebb volt a jobb mint a bal, és csipás. Kamilláztam neki, és elküldtem a férjemet szemcseppért, de először iratni kellett, mert vényköteles. Mire megjött a szemcseppel, magától (vagy a kamillától) helyrejött neki. De azért cseppentettem, ha már itt van, mert valami oka biztosan volt a gyulladásnak.

Remélem mindenki jól van, egyelőre még nem tudok visszaolvasgatni, de remélem, hogy lassan alakul valami napirend-jellegű dolog.

Nektek mikorra vált kicsit átláthatóbbá a napotok a babával?

Puszi

Judit
Kép
Kép
cinderella_
 
 


Sziasztok!

Remélem Anna, már ugrálni is tudsz, olyan jó a derekad! :P
Igen, a szülinap holnap lesz tartva. 4 fővel kevesebben leszünk, mert sógornőm tegnap telefonált, hogy a kisfia bárányhimlős lett, és el akarjuk-e kapni. Mondtam, hogy most éppen nem. Mert azt mondja van, aki direkt át akar esni rajta. Mondom, oké, de most a bölcsikezdés miatt nem lenne szerencsés, ha ott elkapja, az más, de azért direktbe most nem akarom megfertőzni. Egyébként is tegnap beszéltem meg a doktornénivel az oltást ellene. Ha addig elkapja mondjuk akkor nincs mit tenni. Úgyhogy velük majd bepótoljuk a szülinapot.
Kérdeztétek Alfika betegségét. Egy adenomája van (mirigyhámból kiinduló jóindulatú daganat), de elég kényes helyen, a végbélnyílásánál. Na ezt kell műteni, mert most még "csak" 1 cm átmérőjű, jól körülhatárolható, nem kezdett el terjedni befelé elvileg. Nagyon félek tőle, mert akkor már ivartalanítják is, mert ez a daganat a nemi működést is befolyásolhatja, meg kiszedik a bűzmirigyeit is, szóval nem lesz kis műtét. Ha megcsináltatjuk (márpedig az orvos ezt javasolta), akkor valószínű áprilisban, mert hát anyagilag sem kevés pénz, azt mondta a doki, hogy kb. 25 ezerbe fáj. Most a kis lába miatt otthagytam már 16 ropit, és még tuti kell ebben a hónapban neki gyógyszer, úgyhogy királyság. :cry: De nem érdekel semmi, csak ne legyen fájdalma. Mert egyébként jókedvű, jóétvágyú kiskutya.

Anna! Nagyon nagy kópéfejű Rolcsi a képen. Nagyon cuki kisgyerek!
Még azt szeretném Tőled kérdezni, hogy elégedett vagy a Turul ovival? Annád odajár ugye? Mert azon gondolkodom, hogy oda is beiratom a Larát, aztán majd eldöntjük, hogy hová menjen jövőre. Meg tudnád kérdezni nekem, hogy mikor lesz a beiratkozás? Köszi!

A bajokat leszámítva egyébként jól vagyunk, Lara élvezi a motorozást, de nagyon. Tegnapelőtt délután bent voltunk anyuéknál Dózsában és lent voltunk kb. 3 órát. Hát mi már szétfagytunk, de a Lara nem akart hazajönni, beszállni a kocsiba. Mikor hazajöttünk gyorsan vacsizott, fürcsi, tejci, mikor kiitta a tejcit, Ő saját maga közölte, hogy tentizik. Mondom, oké, de anya még valamit megnéz a neten, hát képzeljétek, rámkiabált, hogy tenttttiiiiiiiii, mondom, oké, megyünk. Betettem az ágyába és egy hang nélkül mozdulatlanul elaludt. Ez volt este 8 előtt 10 perccel és aludt reggel negyed 9-ig. Olyan cuki volt. Kicsit kicsinálta a levegőzés, motorozás, igaz egy perc nyugta nem volt, futkosott vagy mocizott. Már Ő is azt mondja a motorra, hogy moci. Meg kell zabálni, ahogy dumál, meg ahogy kimutatja a szeretetét. Annyira imádom a kis kétévesemet.

Ma apa szabin van, csinálja a Lara kiskonyháját. Kivi leszek milyen lesz, mindent megvett hozzá, tegnapra ugyebár leszabták a lapokat. Tök cukik ezek a kis IKEA-s cuccok hozzá, hát már várom, hogy mit szól hozzá a szélvészkirálykisasszony.
Továbbá ugyebár játszótérfejlesztésben vagyunk, most elment apa és még hozza haza a maradék játékokat, amiket tudtunk szerezni. Lesz velük dolga, mert mindent festeni kell, de nem baj, jó kis játszója lesz a kis drágának. Hoztunk mégegy csúszdát, mászókát, lesz még egy famászóka, aminek a másik fele olyan köteles mászóka, biztos tudjátok, hogy mire gondolok, majd ha kész lesz úgyis lefotozom, de az még odébb van. Elvileg a nyuszi hozza majd, tehát addigra kész kellene, hogy legyen, de ennyi mindent rendbetenni addig, na mindegy, majd haladunk vele.
Még az a jó, hogy elfér a kertben, mert akkora.

Edit! Voltatok végül zeneböliben? Jót röhögtem az Aldin, tényleg kurvára kell az még oda. Bolt hátán bolt. A legnagyobb poén szerintem a két Spar egymással szemben. Múltkor Laci egyik ügyfelével kellett ott találkoznom, mondta neki a Laci, hogy az asszony ott lesz a Ságvárin a Sparnál. Hát mondanom se kell, hogy a faszi a régi Pluszos Spárnál várt, én meg a Müller mellettinél. De még az a jó, hogy ahogy tájékozódtunk, mindkettőnknek feltűnt, hogy jééééééééé, az ott valakit vár és olyan autó, ami meg van beszélve. Na a faszi jött oda. Jól elvoltunk. :lol:
Milán vigyázzon a mocizásnál a kukura. Édesem, elfejtkezett róla.

Ma lencsefőzit csinálok a már meglévő fasírthoz. Meg mosok, meg összekapom kicsit a lakást. Jócskán fúj a szél, lehet, hogy ma nem megyünk ki, bár vettem a temetőbe árvácskákat, azt ki kellene vinni elültetni, de hát ez apán múlik, hogy mikor végez. Lehet, hogy abból sem lesz semmi.
Hétfőn kezdődik a nagybetűs élet, igaz még nem élesben, de azért már be leszünk táblázva. Már írom a Lara önéletrajzát a kis füzetébe. Tiszta komoly dolog ám a bölcsi. :D

Egyébként két napja bealakult a torkom, elég jól fáj, a hátam is majd beszakadt, de tegnap masszázs óta picit jobb. A mellkasom is szúr időnként, biztos a sok idegeskedés miatt, ami volt az elmúlt napokban, de mostmár elmúlhatna, mert már curvára zavar. Még nem dobom fel a talpam, ígérem. :P

No, mindenkinek szép napot!

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Jó reggelt lányok!

Judit!Nálunk a Milánnal egy hónap volt,mire belerázódtunk :shock: .Na de akkorra már úgy,hogy még sütögetni is volt időm.Jázminnal hamarabb ment minden. :D Noszogasd a Kisherceget,ne aludjon a cicin.Rá fog jönni.És ha kiszívta az 50-et,akkor is el feg ő még aludni.Anyum mondta,tesómnak a talpát kellett pöckölgetni. :D Nekem a kórházban a csecsemősök megmutatták,hogy kell felébreszteni:iszonyat erővel a hónaljába nyúltak.Köszi szépen,soha nem csináltam! :twisted:

Móni!Alfikának jobbulást.És jó lenne ha ő is a háztartási dolgaidra ütne,és meggyógyulna magától.Ezek a kutyagyógyítások is annyiban vannak,mint egy embernél.Csak ámulok és bámulok.
Én csodálkoztam,mikor írtad,hogy Kecsire fog járni oviba a kisasszony.Én is lehet áthoznám Tatabányára.Úgyis jössz dolgozni,ha meg valami van vele (belázasodik,hány....) és érte kell menni,lehet anyukád is meg tudja oldani.(Szervezek neki feladatokat,mi?Most kapnék tőle :D !)Mondjuk dokihoz nem ide jártok,mi?
A játszótérrel jól cselekedtek!Ha van rá lehetőség,legyen jó nagy!Jó kis emlékei lesznek a gyerekkoráról.Én szívesen lennék nálatok gyerek :wink: .Ha csak pár (PÁR?) ecsetvonáson múlik,ám legyen!!!!!!

Nekem ma nem sok dolgom van.Tegnap nagyon szépen kitakarítottam.Milán amíg aludt délután,mindent meg tudtam csinálni.És este is szépen elaludt időben.Igaz mire apa hazaért macekból....nem is találkozott velük. :(
Egyszer mostam csak tegnap.Azt kell kivasalni.Meg egyet (kettőt) mosni.Kaja is van,főznöm sem kell.Ablakokat kéne pucolni.De lehet várok vele pár hetet,és rögtön felteszem a húsvéti dolgokat is.Kibír még egy hetet az az ablak!
Milán mióta beütötte a kukiját,nagyon óvatos.Csak úgy tudjuk felvenni is,hogy felhúzza a térdét.Védi a kisfiússágát.De apa megnézte és nincs vele gond.Tegnapelőtt is mikor lent voltunk a Postán,akkor is curva hideg volt.A kezem lefagyott babakocsi tologatás közben.Azért jó,hogy süt a nap,de jól fel kell öltözni!!!!!Hideg van.Remélem lesz tavasz és meg lesz az átmenet a nyárba!

Mi azért kinézünk a levegőre.Jól felöltözünk persze!Motor most felejtős,hát még az új bringa!

Szép napot mindenkinek!!!!!!Anna,Melinda,Timi!!!!Le vagytok eresztve!Baj van?

Üdv:Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Sziasztok!
Ro éjszaka belázasodott,38.5 volt a hője.Adtam neki nurofent,meg ivott jó sokat,de nagyon nyugtalanul aludt szegénykém...Nekem meg az orrom kezdett el úúúúgy folyni hajnalban,mint állat!Mondom,hogy tiszta tápos vagyok!!!Levittem Rolcsit orvoshoz,mert bár reggel nem volt lázas,ugye jön a hétvége,nem mertem rizikóztatni.Azt mondja,hogy vírus,még várhatjuk a hasmenést is.Király!A nagyok nem kaphatják el,még ez a szerencse!
Kicsi szívem annyira kipurcant ettől az éjjeltől,hogy még ebédelni sem ebédelt,viszont már több mint egy órája alszik.Remélem,hamar túl lesz rajta!Ennyi nyavaját már...

Móni!
Amint kész a konyha,kérünk képeket! :wink:
Köszi a képdicsit,huncut egy feje van neki,az tuti! :lol:
Anna a dózsakerti oviba jár,ami a Bánki mellett van.A Turul ovi az az,amelyik a tömbök mögött van,a volt Turul gyógyszertárnál.De ettől függetlenül meg tudom Neked kérdezni nagyon szívesen,hogy mikor lesz a beíratás!
Alfinak akkor ezek szerint annyira nem fontos ez a műtét,ha jól értem,csak mindenképp meg kell csináltatni,nehogy nagyobb baj legyen belőle?A lábával minden rendben van akkor?

Edit!
Vagyok ám,csak sajna mindig van valami,látod....
Nagyon ügyes vagy a takarítással!Nekem is neki kéne esni az ablakpucolásnak,mert már ráférne,de olyan hideg van,hogy éééén ugyan neki nem állok!
Édes Milán,megütötte magát...De most már vigyáz magára!Jó,hogy nem lett vele semmi baj!
Milyen húsvéti dekort raksz az ablakra?

Megyek,szusszanok egy kicsit!
Pusszancs!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Sziasztok!

Kicsicica már egy órája alszik, én meg néztem a Szomszédokat. Délelőtt kiporszívóztam még törölgetni kell, meg ugyebár mosok. Több öblítőt tesztelek most, mert amit használtam, azt csak a Müllerben láttam aranyáron, sehol máshol a városban. Vicces, pedig egyszerű rózsaszín Silan. Elég mániákus Silan fun vagyok, ezért most vettem 3 félét, és amit ma mosok, minden adagot másikkal öblítek, így próbálom ki, hogy melyik legyen az új öblincs. Azért vettem 3 félét, mert az Interben most ha 3-at vettem, úgy darabja 399,-Ft volt. :P Na, majd kiderül melyik a nyerő.
Na, nyivákol a kiscica. :lol: Hát még aludhatna. Na, majd kiderül.

Edit! Azért akarom Larát Kecsire járatni oviba, mert nekünk semmilyen kötődésünk nincs a faluhoz, legalább neki legyen, legyenek itt ismerősei, barátai, főleg mivel úgy tűnik egyke lesz a kis drágám. Meg hát ugye a kisközösség szerintem jó a gyereknek. Na, majd kiderül, hogy hogyan döntünk jövőre, én már nem tervezek semmit, mert ugye ember tervez, élet végez. De pont azért jött szóba a Turul ovi, mert az ott van nem messze anyuéktól, anyu tudná rendezni a kiscsajt, ha maradnom kell tovább melóban, vagy ilyesmi. És ahogy írtad, hogy csinálod neki a programot, egyáltalán nem baj, anyukám szívesen megy az uncsikért, Biát is kényezteti ezerrel, de hát ez a dolga. Laráért is fog menni, ha kell, már megvan a terve a bölcsibe értemenésre is. :lol: Na, ezt szép magyarosan, jól megaszontam. :P
A dokikérdés az más ügy, mert a mi doktornénink Oroszlányon van, és mivel szupernőci így nem is tervezem a váltást. A munkahely meg vagy megérti, vagy lesza-lehu mit gondolnak, ha a gyereket dokihoz kell vinnem, mert hát nehogymá anyukám buszozzon a beteg gyerekkel Oroszlányba, ez az én dolgom lesz, és nem érdekel senki. :evil:

Ancsi! Sajnálom szegény Ro-t. Jó kilátások, mit ne mondjak, hasmenés is. Király. Te is jól bealakultál, velem együtt. Nekem is olyan faszán fáj a torkom, hogy tiszta öröm. Jobbulást nektek.
Jaaaaaaaaaaa, azt hittem Anna a Turulba jár, mindegy, akkor hagyjad, akkor majd elsétálunk és megnézzük mikor lesz beiratkozás. Na, neked akkor tényleg egyrakáson lesznek a gyerekek ősztől. :lol: De ez így tök praktikus.

Csajok! Ablakpucolást még szerintem hanyagoljuk egy pár hétig. Még nagyon hideg van, ráér az, majd mire jön a nyuszi. :P

Köszönöm Alfikára vonatkozó kérdéseket, igazad van Edit, jó lenne, ha magától gyógyulna, de ez már nem fog összejönni, sajnos. Sajog a szívem, nagyon sajnálom, mert szeretem nagyon az én kis drága szőrösömet. Amit tudunk megteszünk, hogy a hátralevő idejét fájdalomtól mentesen élje, remélem van még pár szép évünk együtt.
Anna! A műtét azért annyira nem ér rá, azt mondta a doki, hogy ne várjunk hónapokat, de azért muszáj várni áprilisig, mert hát nem mintha a kutyán akarnék spórolni, de nem vagyunk krőzusok, nagyon sokba van a dolog, és ez a hónap se piskóta eddig amit ráköltöttünk. Hát sajna ez van. Most egyébként egész szép neki, bárcsak bejönne, amit ír Edit, és eltűnne ez a fránya dudor.
A lábija működik, így a fájdalomcsillapítóval. Hihetetlen a dolog, mert nagyon hirtelen jött, de azt mondja az orvos ez mindig ilyen hirtelen jön.

Na, megyek, mert nyöszörög a picilány. Délután jól felöltöztetem és kimegyünk az udvarra.
A konyhakészítés folyamatban van, de mivel a Zuram futkosott ide-oda délelőtt, így nemrég állt neki. Remélem estére elkészül vele. Ha nem, akkor neki annyi. :P :twisted:

Eszembe jutott, hogy két éve ilyenkor hogy sétáltam az infúziósállvánnyal a kórházban. Hát nem kívánom vissza azt az időt, olyan jó, hogy már ilyen szép, nagy, okos kislányom van.

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Sziasztok!

Nagy dícséret jár nekem!Megpucoltam az ablakokat.Először a nappaliban,majd a hálóban.Pont végeztem mindennel,mire Milánka jön ki.Na fél 4 volt még csak,így újból elő a létra,tiszta víz...... és a szobájukat is megcsináltam!Mindenhol tiszta az ablak,másik függönyök vannak fent.Jaaaa!Mielőtt nekiálltam volna a pucinak a gyerekeknél,megetettem őket.Vagyis a Jázminkát,Milán magától eszik.A játékokat is kicsit átrendeztem a polcokon.Levettem az üvegfestéket.Szeretnék nekik az ablak aljára füvet,rá tojásokat,nyuszit.Ez lesz az ő ablakdíszük.A kórházban rengeteg ilyen üvegfestett dolog volt a csempéken.Milánnak nagyon tetszett.Én még neki nem csináltam,pedig volt itthon üvegfesték.Húsvét után meg leszedem a nyulat meg a tojásokat és valami virágot pingálok a helyére.Anna!Ez lesz a dísz.Meg van ajtódíszünk és ablakdíszünk is (a nappaliban9 és asztalra is van.

Móni az ovival kapcsolatban igazad van.Én tuti,akárhol is lakunk, a gyerekeim a legközelebbibe fognak járni,oda,ahova tartozunk!Egy ötödikes-hatodikos nem hiszem,hogy az anyjával szeretne suliba menni,ott vannak az osztálytársak.És tényleg legyenek ott barátai,később csak jó,ha a faluban barátkozik és nem ingázik állandóan Kecsi és Tbánya közt!Jó,ha anyukád tud így segíteni.Ő már nyugdíjas?(Ha tolakodásnak veszed,nem kell válaszolni.)
Én is a Silant használom.Most mondjuk Coccolinot vettem,mert a Pennyben az volt akciós és én már nem rohangáltam máshova.
Kíváncsi vagyok a konyhára én is.Szerintem apa nem meri nem befejezni!Igaz,milyen gyorsan nőnek?És egyre csak okosabbak!!!!Mi annyit egymásra nézünk apával,mikor valami okosat csinálnak vagy mondanak!Szinte könny szökik a szemünkbe.Olyan jó érzés!Napról napra többet tudnak!Majd apára milyen büszke lesz Laura,hogy ezt neki csinálta!!!!(Mármint a konyhát!)És meg fogja jegyezni!És biztos dicsekszik is majd vele!

Szép napot,megyünk fürdeni!Oszt remélem alvás lesz megint!

Jó éjt!
Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Jó estét!

Hát Edit, megdícsérlek, nagyon ügyi vagy, de én tudod mikor pucoltam volna ma ablakot? :P Ilyen rohadt hideg szélben. Dupla dícséret jár érte! :lol:
Majd én akkor pucolok, ha túl leszünk a beszoktatáson. Ha Lara bölcsiben lesz gyorsabban haladok majd vele, különben is most nekem ez a legnagyobb problémám, úgyhogy előbb ezen legyünk túl.
Tök jó ez a festés az ablakra, de bakker, ha én festenék nyuszit (még a fű meg a tojás csak-csak), akkor lehet a gyerek egy életre megutálná a nyulat. :P Nem vagyok egy Picasso. Biztos lehet majd kapni ablakmatricát nyuszisat, majd olyat veszek és rakok fel a szobájába az ablakra meg a tükörre. Mostmár a hóembereseket le kéne szednem. :oops:

Miért venném tolakodásnak a kérdésedet? Anyukám nyugdíjas, igen, pont abban az évben ment nyugdíjba, mikor Bianka született, úgyhogy tök jól jött ki, mert így tesóméknak nagyon sokat tud segíteni mikor menni kell érte bölcsibe, oviba, vagy ha olyan szakban dolgoznak, hogy másképp nem lehet megoldani, akkor ott is alszik náluk a Bia. Meg hát ugyebár a betegségek és a nyári szünet.
Aztán mióta Lara megszületett, szinte naponta ott vagyunk náluk, főleg mikor még nagyon pici volt, mindig mentünk, mert jobban elvoltunk, mert Laura nagyon sírós volt, így tudtam enni, pihenni, stb. Egyedül esélyem nem lett volna, 3 hónapos koráig ha nem aludt, akkor kézben volt. Még jó, hogy tavasz és nyár volt, így sokat sétáltunk vele, na szóval jól elvoltunk és elvagyunk. Laci úgyis sokat dolgozik, minek küppedtem volna itthon a gyerekkel, szerintem be is csavarodtam volna.
Szóval ez tök jó, hogy a mama mindkettőnknet (tesómnak és nekem) is tud segíteni, bár a két lány nagyon tud együtt alakítani, úgyhogy a mamát majd jól kipurcantják. Iwiwen meg tudod lesni a mamát. :wink:
Valóban úgy van, ahogy írod, hogy könny szökik az ember szemébe amikor olyan kis okosan csinál valamit vagy mond valamit. És hát természetesen apa is olvadozik tőle, bár ő látszatra nem egy érzékeny fajta, de a lánya meg tudja hatni őt is. Imádjuk, nahát ez az igazság. :roll: :P

Megyek még felmosok gyorsan, holnap csak egyszerű ebéd lesz, már nagyon várom a tortát, nyam-nyam. A konyhán még kell párat simítani holnap, bár a lapszabászat egy kicsit elb.....ta, mert bizonyos oldalakon nem lett rá téve élfólia, így azt majd pótolni kell, de hát ennyi szépséghibája lehet, igaz kurván kiakadtam mikor láttam. Na, mindegy, attól még édi lesz nagyon.
Lara ma már elmondta egy párszor, hogy holnap jön a mama, papa, Kanka (ez a Bianka), báttya (tesóm), néni (tesóm barátnője). Most este nem fogadott szót, mondom neki, oké, akkor telózok a mamának, hogy holnap ne jöjjenek, először elkomorodott, aztán elvigyorogta magát, gondolta magában, úgyse telefonálsz anyám, ne játszd az agyadat.

Nyugodalmas jó éjszakát Mindenkinek!

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Sziasztok.

Most csak gyorsan ennyit :

Nagyon Sok Boldog Születésnapot Laurának !!!


Puszi ….

Kép

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 


Jó reggelt!

Melinda! Nagyon köszönjük a jókívánságot! Laurának nagyon tetszik a macika.

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Móni!

Nagyon Boldog Születésnapot kívánunk Laurának!

Puszi!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Anna!

Köszönjük szépen!

Puszi!

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Boldog születésnapot kívánok a kis Larának!!!!!!!

Puszi neki:Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Edit!

Köszönjük szépen, aranyos vagy!

Puszi!

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Sziasztok!

Ma a suli hamarabb véget ért.Leadta a nőci a tananyagot gyorsan.Már fél kettőkor itthon voltam.Persze a gyerekek nem aludtak.Jázmin valamikor aludt ebéd előtt.Most durmol mind a kettő! :D

Móni!A lapszabászat miatt ne idegeskedj!Előfordul,hogy nem úgy jönnek össze a dolgok.Lehet valamit elírtak.Majd meglesz!Az élfóliát meg felvasalja apa otthon.Az "új" vasalóddal. :D
Jó nektek,hogy a mama ilyen mobil.És igazi nagymama tud lenni.(Ritkaság a mai világban.)Anyum még dolgozik és anyósom is.

Lesz 10-én anyukám szülinapja.El kéne menni valami ajándékot nézni neki.Nem tudom mit.Minden megvan szinte.És drágát sem akarok.Szeret varrni.Hímzőgépe is van.A dobozoknak,amikbe gombokat,tűket,szalagokat tud tenni,azoknak örül.De abban nincs semmi érdekes.Nagy gondban vagyok.Tavaly kapott a C&A-ba kártyát,5000Ft-tal feltöltve.Na az sem valami eredeti ötlet.Tippek esetleg?49 éves lesz.Most vett magának egy bőrpénztárcát.(Mikor megláttam rögtön az jutott eszembe,hogy miért pont a szülinapja előtt. :twisted: )Gondoltam szeletelőgépre és akkor tesómmal közösen adnánk.Vagy a varrógépe mellé egy gurulós szék.Azt is szeretne.De szeretném olcsóbban megúszni.Tesómmal sem beszéltem még.Lehet ő már vett neki valamit.Akkor meg......Na mindegy.Ötleteket azért várok!!!!!

Melinda!Köszi az életjelet!!!!!!Miért nem voltál a napokban? :twisted:

Jó hétvégét mindenkinek!!!!!!

Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Sziasztok lányok!

Nagy volt a pangás hétvégén! :twisted:

Anna!Remélem Ro meggyógyult és nem volt gond vele.Szegénykém...És azt is remélem,hogy a nagyok semmit sem kaptak el!!!!!

Móni!Ti ma kezdtétek a bölit,igaz?BESZÁMOLNI!!!!!!!És a partyról is!!!!fényképeket!!!!!!

Velünk semmi nem történt.Tegnap,tegnapelőtt suli.De csak fél kettőig :D .Tegnap lementünk az Intersparba.Szeletelőgép csak egy kibontott volt (muterom szülinapjára.)Az nem kell,köszönöm.De a Jázmin kapott egy Barbie babát! :D Anyósom még múltkor adott pénzt a névnapjára,aztán még nem kapott rajta semmit.Én pónit szerettem volna,de ez a kiscsaj a Barbie babákra úgy be volt indulva :shock: .Jázmint kapta az Aladinból. :D Vagyis majd a mama odaadja!Meg egy mesekönyvet.Elmentünk utána a plázába.Semmi érdekeset nem találtam.DE!!!!!Vettem muteromnak ajándékot.Egy elektromos fogkefét.Mi imádjuk.Remélem neki is tetszeni fog.Tesómnak nem szóltam,hogy a közös szeletelőgép ki van lőve.Nem vette fel a telefont.

Ma rendrakás!!!!!Szalad a lakás!!!! :shock: És mosás-vasalás!!!!

Szép napot mindenkinek,aztán gyertek!!!!

Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Sziasztok.

Anna remélem Ro már jól van. Az a huncut kis mosoly, nagyon édes pofi a képen.

Móni bizony kérünk ám beszámolót a szülinapi buliról és az első bölcsis napról is..

Edit ablakpucolás hidegben…… hát igen ismerős. Nagyon ügyi voltál az ajándék vásárlással.
A múlt héten vendégeink voltak. Itt volt a Dávid nővérkéje és beugrottak hozzánk Erdélyi rokonok is. Szóval pörögtem ezerrel. Pénteken elmentünk a plázába körülnézni cipő ügyben, sikerrel jártunk, meg is vettük a manónak a cipőcskét. Szombaton pancsolni voltunk, Dávid végre kitombolta magát.

Ma főznöm kell és erősen gondolkodom az ablak pucoláson. Ma azért nem fogok nekiállni de a héten mindenképpen neki ugrok én is.
Lépek labdázni a manóval, lefárasztom jól, aztán bedobom az ágyba hogy aludjon . Ma reggel azt hittem hogy megzabálom, megébredt mikor apa ment melózni , felállt a kiságyban kezében a párnája, persze hogy mellettem kötött ki. Vissza aludni csak a tejecske után tudott, de 8-ig alukáltunk.



Szép napot mindenkinek. Boldog nőnapot!!!

Puszi.

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 


Sziasztok!

Mi ez a pangás? :shock:

Én ma délelőtt lementem a boltba:tej,ásványvíz :arrow: kocsival.(Pennybe is,Sparba is.)Mikor jöttünk haza,találkoztam egyik ismerősömmel.Ikrei vannak,feljöttek egy kicsit játszani.Fél 12 után mentek el.

Milán mikor elmentek evett,és elaludt negyed egykor :shock: .Kettő után ébredt,majd a Hugi is fél három után kicsivel.Gyors uzsi,majd lementünk építkezést nézni.Mert ugyebár az ablakból nem olyan.Másfél órát voltunk lent.Most Hugi még szunyál egy cseppet,majd fürdés,alvás.Mostanában rutinosan megy a lefekvés is.Jázminnak tegnap ment a hasa.Nem tudom mitől.Nem evett különlegeset.De mára megjavult.Főztem neki krumplit,de az ikrek ették meg.

Gyertek és írjatok ám!!!!!!

Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Sziasztok Lányok!

Dúl a bölcsi nálunk! Majd szerintem hétvégén mesélek, mert én már most hulla vagyok! :P
Ma már ott kellett hagynom másfél órára, ebéd elejére visszamenni, hogyha nem enne egyedül, persze ez az én lányommal nem fordulhat elő, úgyhogy aranyosan evett egyedül, utána kikísérte a gondozónéni, mondta, hogy nagyon ügyes volt, nem volt vele semmi gond. :P
Kíváncsi vagyok marad-e a lelkesedése holnap is, gondolom megint el kell jönnöm.
Csütörtökön már reggelire megyünk. Tök édik a kicsik, aranyosan csinálják a dolgokat, gondozónénik is nagyon aranyosak.

Majd jövök!

Puszilunk mindenkit!

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Jó reggelt!

Tegnap félbehagytam az írásomat,mert még elugrott apa egyik barátunkhoz,és mi is vele tartottunk.Van ott egy három héttel fiatalabb kislány,mint a Milán.Nagy barátok.Annyira édes volt.Ő is jár bölibe,ő azt mondja rosszalkodni :D .És neki is szívecske a jele.Rögtön Lara jutott eszembe!

Melinda!Én nem éreztem hidegnek az időt ablakpuci közben.Lehet,mert mozogtam.Sietnem kellett,hogy befejezzem,mielőtt felkelnek a gyerekek,mert másznának a létrára! :shock: Milyen jól betervezted a hetedet.Én az ajtókat és az ajtótokokat szeretném áttakarítani,mert össze van fogdosva.Képzeljétek!!!!Tegnap olyan üres volt a szennyestartó :shock: Egy bugyi és egy pát zokni maradt benne.Rég volt ilyen.És idén eddig nem vagyok elmaradva a vasalással.Csoda!!!!!
Dávid mit szólt a tesóhoz?Gyakran szokott jönni?Megismeri?Ő Erdélyben lakik,ugye?

Móni mondtam én,hogy a beszoktatás csak neked kell! :D Ha Lara ottmarad a böliben,te haza fogsz járni?Vagy anyukáddal bandázol addig?Ott fog aludni az elején?Vagy csak,ha mész dolgozni?

Na lépek vasalni.Nehogy összegyűljön!!!!Be kell tartanom!Mosni nem kell,de lehet az ágytakarókat kimosom és kiteregetem a teraszra.Mostanában szoktam a teraszon teregetni,bár nem mindig szárad meg.(Legalább addig se megy a szárító és nem pörög az óra.)A fűtés se megy napközben.Reggel lekapcsolom.Nincs hideg a lakásban.Ide süt a nap is.Délután 5 óra fele meg visszakapcsolom.Annyi,hogy pulcsi is van a gyerekeken meg harisnya.

Szép napot nektek!És ÍRJATOK!
Anna!!!!Timi!!!!!Andi!!!!!Fiamette!!!!Judit még lazsázhat :wink: .Jucus!!!!!!Évi és a Jucus elutaztak és nekünk búcsút sem mondtak!De eltűntek!!!! :twisted:

Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Sziasztok.

Móni de jó hogy Laura ilyen kis ügyes a beszoktatásnál. Csak így tovább. :D Szerintem is nekünk , anyukáknak nehezebb ez az időszak. :oops:

Edit aztaaaaaaaaaa valamit nagyon rosszul kezdesz csinálni ha se mosnivaló se vasalnivaló…. :twisted: Nekem holnap lesz a nagy nap, ami az ablakpucolást illeti. Bár havazást mondanak de nem érdekel. A tegnap a Zuram lebeszélt róla hogy pénteken itthon lesz, akkor neki ugrunk és pikk pakk megcsináljuk, én meg hagytam magam. Holnapig kibírom, de az biztos hogy pénteken nem lesz ablakpucolás.
Dávid tesója nem Erdélyben lakik, anno még együtt telepedtek át az ex-el és itt váltak el pár év múlva. A tesó ritkán jön mert sokat tanul, pesten egyetemista,meg ugye van pasija meg a bulik….. gondolom nem kell leírnom milyen egy 21 éves élete, de amikor csak tud meglátogat minket ha nem is egy egész hétvégére de egy pár órára le szokott ugrani. Dávid meg kis vigyori és nagyon hamar barátkozik mindenkivel. Szóval ha nem is ismeri meg a tesót attól még hamar a tesó kezében landol és remekül elvannak. :D

Dávid nemrég elaludt, amíg felkel gyorsan lenyomom a 40 perc Rékát. Ebéd mára van, holnapra meg brokkoli krémleves lesz valamivel, a valamit még megálmodom. Tippje van esteleg valakinek ???
A tegnap sétáltunk egy jót, kihasználva a jó időt. Dávid miután haza érkeztünk 1/2 1-kor elaludt és 3 óráig húzta a lóbőrt. :shock:

Legyetek jók…. ha tudtok.
Remélem hogyha vacak lesz az idő, az eltűntek is adnak életjelt magukról.

Puszi.

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 


Jó reggelt lányok!

HAVAZÁS!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!

Igazad van Melinda,hogy megpucolod az ablakot.Ma :shock: .Holnap legalább tudtok menni szánkózni :D .Na viccet félretéve,én sem várnék apára.Ha már otthon van,ne ezzel kelljen foglalkoznia.Mondjuk az enyémre várhatnék...Max a kocsi ablakát pucolja meg.
Nem tudtam,hogy már ekkora lánya van a férjednek :shock: .Az jó,ha szereti a Dávidot.Attól,hogy ekkora a korkülönbség,még imádhatják egymást később.
Tipp a brokkolikrémleveshez: rizseshús, chillis bab, sült csirke (comb/szárny) rizibizivel......

Ma lenne zeneböli.Annyira nincs kedvem menni!!!!!!!De már curva régen voltunk.Pedig ma sem fogunk menni.Én ki nem mozdulok ilyen időben.Postára kell menni,de még két csekk jön és azt lehet megvárom.Bele fogunk férni a fizetési határidőbe.

Tegnap nem vasaltam :oops: .Tanultam.Muszáj tanulnom,nem szeretnék a vizsga előtti napokban éjszakázni.És csak nyugodtabb lennék,ha mindent tudva mennék a tenfolyamra is.Úgyhogy magoltam, a csontokat :D .

Hétfőn minden apuka itthon lesz!!!!!Március 15.Remélem jó idő lesz és el tudunk valahova menni.Pl: Tatára motorozni egy kicsit, felmenni e Turulhoz, elsétálni a Csóni tóhoz.....stb.

Na megyek,rendberázom a lakást!

Írjatok!Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Sziasztok csajok!

Már megint régen voltam.
Szokásos hasfájással szenvedünk + az oltás miatti hőemelkedéssel.
Remélem mindenki jol van minden picurnak boldog szüli és névnapot aki mostanában tartotta.

Lenne egy kérdésem lányomat felvették a Kodályba ének tagozatra, valakinek járt oda a gyermeke? Vagy mit hallottatok róla :?:

fiamette
 
 


Jó reggelt lányok!

Fiamette nekem az unokahugaim a Kodályba járnak.Elég erős egy suli,de nagyon szeretik.A szülők és ők is meg vannak vele elégedve.Nem volt az rossza választás.Már a suliba fog menni!Istenem!
Még mindig hasfájás?Szegény kislány (no meg szegény te).Nálunk egyik szuri miatt sem volt hőemelkedés.Azért remélem nálatok hamar lemegy ez.

Nekünk is tegnap szóltak,hogy április 19-20-21-én ovi beíratás.Mi a Ságváriba fogunk járni.(Oda is tartozunk.)Remélem már most kapunk listát miket kell majd vinni.Én nem akarom az utolsó pillanatra hagyni. De gondolom oviba nem kell annyi minden,mint iskolába.Jobb szeretem az ilyet előre tudni!

Mai program: ágyneműhúzás, vasalás,mosás,és egy kis krumpli kell a brassóihoz.Meg tanulok egy kicsit ma is.
Milán mostanában nem akar enni.Szoktak néha ilyen hullámai lenni,de csak két napig.Most már harmadik napja csinálja.Utoljára kedden evett főtt kaját. :shock: Nem kell neki semmi.Bár tegnap vacsorára megevett vagy 15 dkg parízert.Az is valami,de visszajöhetne az evőkéje igazán!Lehet csinálok neki ma meggylevest vagy gyümilevest,azt imádja.

Gyertek ám!!!!!!!!Hol vagytok,és mi ez a pangás?

Üdv mindenkinek:Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Szia Edit!

Hát anyám, készülj föl az ovira. Már a bölcsibe is kellenek dolgok, az oviba csak igazán. :P Biankánk is a Ságvári oviba jár, imádja, szerintem nagyon jó ovi.
Nektek is jó kis beszoktatás lesz az oviba. Reméljük simán átvészelitek.
Laurát ma reggel már csak beadtam a bölcsibe és el kellett jönnöm, igaz mondta a gondinéni, hogy várjam meg a reggelit az öltözőben, ha nagyon sír, szólnak. Ugyanis ma reggel, ahogy elköszöntem, sírt, hogy anya, anya. De határozottan át kellett adnom, elköszöntem tőle röviden, ez a protokoll. Kint hallottam, hogy sír, de egy perc és csönd lett. Rendesek voltak az anyukák, mert akik vitték be a porontyukat, és jöttek ki, mondták, hogy játszik, futkos, nevet a lányom. Mondtam nekik, köszi az infot. Még nem is volt vége a reggelinek, jött ki a másik gondozónő, szólt, hogy elmehetek, nincs semmi gond. :lol: Nemsokára megyek érte, remélem elvolt délelőtt. Ma voltak sószobában.
Kedden tánc van nekik, pénteken sószoba. Jövő héten pénteken anyák napi fényképezés lesz. Feliratkoztunk mi is. Aranyosan ebédel a bölcsibe. Tegnap mentünk először reggel fél 8-ra, hát délben, mikor mentünk haza, elaludt a kocsiban. Este már fél 8-kor letettem, hulla volt. Édesem, kimeríti a munkahelye. :P De olyan cuki mikor hozza ki a gondozónéni délben, tök komolyan jön ki, mikor meglát a nyakamba ugrik, annyira imádom.
Április végén lesz nekik Gyermekgála a Népházban. Fellépnek műsorral. Valószínű Laura még nem lép fel a csoportjával, de elmegyünk megnézni a "gegekeket", ahogy ő mondja. :lol:
Na, most ennyire futotta, mindjárt indulok, mert még Alfikának sütit kell vennem, aztán megyek a csajsziért.

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Sziasztok!

Larianyu!Végre írtál! :D Örülök,hogy beszokott a kisasszony.Mik kellettek a bölibe?Csak,hogy kössem fel a gatyámat.... :shock:

A mai programunk nem úgy alakult,ahogy terveztem.Lementünk a kispostára, gyalog.Nehogymá' azt higgyem,sok a pénzünk.Visszafele bementünk a Sparba zsömlét venni,utána haza.Milán a posta előtt elesett a motorral,csupa víz lett a ruhája.Bent a Postán áttapogattam,nem ázott át. :D De a szája és az orra kicsit lehorzsolódott,de nem vészes egyáltalán.Hazafele a boltból iszonyatosan fújt a szél.Odafele még semmi gond nem volt.Jázmin végigaludta az egészet.Előbb ebédelt.Milán kakaót.Nem kell neki sem leves,sem főzi,se krumpli,semmi.Jázmin eszik rendesen.(Ja bocsi,pont most kért a Milán brassóit.De mártogatja zsömlével :D )
Az ágyneműhúzás elmaradt,a mosógépet sem kapcsoltam be,és nem is vasaltam.Mosni fogok,az tuti,de a többit még átgondolom. :D

További szép napot!
Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Szia Edit!

Hááááááát, azért a beszokástól még messze vagyunk. Ma sírt ebédnél, hallottam, és mikor kihozták, akkor is panaszkodott. Hát végülis hétvége is van már, korán kelünk, fáradt, sok az info, és hát ma hagytam ott először tök egyedül reggeltől. Úgyhogy ma egy kicsit sírós volt, de hát ez van, majdcsak megszokja a kis drágám. Ma jól össze is kakilta magát, úgyhogy át is öltöztették. :P A bölcsibe eddig kellett ágyneműhuzat, megadott méretben, kinti cipő, kinti overáll, illetve rád van bízva, hogy a hazamenősbe viszik ki vagy nem, de hát én vittem külön cuccot. Benti ruhák, hogy át tudják öltöztetni, kellett papírzsepi, kéztörlő, folyékony szappan, fogkefe. Nem sok minden, de már befizettem a kajáját erre a hónapra, a sószobát, lesznek a képek, úgyhogy az "intézményesítés" sincs áldozatok nélkül. :P Szerdán gyümölcsnap van, mindenkinek kell vinni 1 db gyümölcsöt, bármilyet és csinálnak a gyerekeknek gyümölcssalit.
A Ságvári oviban is van sószoba, van különtorna, van görkori, szerdán gyümölcsnap van itt is. Ezeket a Biankától tudom.

Sajnálom Milán balesetét, de talán nem olyan vészes, ahogy írod.
Ma valóban nagyon fúj a szél, azt hittem lefagyok mire a Lidl előtt bepakoltunk. ÉÉÉsssss, reggel még nem is fújt. Ma a Cica nélkül vásároltunk, hááááát, hiányzott, de gyorsabban ment minden. :roll:
Rám is vár hétvégén mosás, főzés, takarítás, mert ez a hét úgy elment mint a sicc.

Na lépek, mert a lányom sünit akar nézni.

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Sziasztok!
Adok magunkról életjelet! :D
Sajnos a héten nagyon sok minden összejött,nem volt energiám írni...
Minden rendben van velünk,senki nem beteg már szerencsére!A derekam nem az igazi még mindig sajnos,de sokkal kevésbé fáj.A gyomrom viszont már kivan a gyógyszerektől.De majd csak elmúlik most már!

Edit!
Milán rendbejött már teljesen,ugye?Evőkéje is megjavult már?Szegénykém,a borulása a motorral sem lett komoly,ugye?Szeptemberben kezdi az ovit?De még nem mész vissza dolgozni,ugye?Persze hogy nem,hát Jázmin még nem lesz két éves...
Na,jó sokat kérdeztem,bocsi! :lol:

Móni!
Nagyon jól haladtok a beszoktatással!A sírásról nekem azt mondta annak idején a gondinéni,hogy az a jobb,ha az első két hétben van sirdogálás,mert ha utána kezdi,akkor általában sokkal tovább tart...
A sószobáért fizetni kell?Azt hittem,hogy ez egy ingyenes lehetőség...Van itt a dózsakertiben is,majd rákérdezek,hogy nálunk mi a helyzet.
Gondolom,hogy hogy elrepült nektek most ez a hét!De legalább most egy nappal tovább tudtok otthon lenni.


Ma délután megyünk a cirkuszba.Nincs kedve valakinek esetleg csatlakozni? :lol:
Nem tudom,mire számítsak,utoljára gyerekként voltam...De Anna már nagyon várja,Norbi annyira talán nem... :lol: Apa meg itthon lesz Rolcsival.

Jók legyetek!
Pusszancs!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Sziasztok lányok!

Milán teljesen felépült.A "motorbalesete" nem volt egyáltalán vészes!A műtét viszont már nem fáj neki,de a herezacsin a varratok még nem potyogtak ki.De az nem gond, csak már nyugodtabb lennék, ha az is eltűnne!
Jázminnak egész sok kakija van most.Nem hasmenés,csak nem olyan átlagos.Szerintem a fogai nőhetnek.Csak az a baj,hogy a feneke csupa piros.Hát a Sudocream most dolgozhat.Gyógyszertári kenőcsöt szoktunk használni,de most elővettük ezt és láthatóan javult a helyzet.

Tegnap suliban voltam fél kettőig.Apa elvitte kiszállításra a Milánt Esztergomba,Oroszlányra.Jázminra a keresztanyukája vigyázott.11-kor elaltatták és 2 után kelt fel.Unokahúgom el akart menni a cirkuszba.Hívtak minket is.A 6 órásira.De ezt háromnegyed háromkor tárgyaltuk.Na akkor szóltam apának,hogy gyí oda hozzánk,oszt irány a cirkusz.Mondom unokahugimnak jól öltözzön fel,mert hideg lesz.Hát az is volt.Nem is fűtötték...pedig úgy hirdették.A székek tök hidegek voltak.Milán apa ölében ült végig.Nekem tetszett a cirkusz.Voltunk tavaly is.Na az sokkal gagyibb volt.Milán is élvezte.Tavaly haza kellett jönni hamarabb,mert már unta.Most meg az utsó számnál elaludt,mert fáradt volt.De ahogy jöttünk ki felébredt.Én nem bántam meg,hogy voltunk a cirkuszban.Jó kis program volt.(Jó,nagy extrát nem várhat az ember.)

Ma muterom szülinapján voltunk.Ott volt tesóm,átjöttek a mamámék,keresztanyám és unokanővérem (3-ból 2 gyerekkel).Nem aludtak a mamánál.Jázmin csak egy órát.Hazafele kocsiban elaludt a Milán.Fel tudtuk úgy hozni ne ébredjen fel.Alszik most reggelig.Jázmin is azonnal elaludt.Meg sem fürdettük őket.

Holnap anyósoméknál leszünk.Meg átugrok unokatesómékhoz. Visszaadom a kinőtt ruhákat,amiket adott,meg ami a Milánra kicsi,Jázminra nagy.(Nekik akkora kell.)

Anna!Örülök,hogy meggyógyultak a gyerkőcök.De a hátad...Az is jöjjön rendbe mihamarabb!Én nem megyek még dolgozni.Itthon maradok Jázmin 3 éves koráig.Mindenképp szeretnék.Nem akartam addig oviba adni a Milánt,de jobb ha hazahozza csak a betegségeket.Ne akkor szenvedjünk,mikor anyának már dolgoznia kellene.Jobb ez így.Így talán ha a Jázi megy oviba,nem lesznek annyira betegesek.És mégiscsak én maradok itthon velük,nem mama meg ki tudja ki.(Pláne,hogy ők még dolgoznak.)Úgy tervezzük,apa viszi reggel nyolc előtt kocsival.Én meg megyek érte alvás után gyalog és hazasétálunk.Csak akkor megyek kocsival,ha a rossz idő van vagy esik.Nem nagyon szoktam a kocsit használni.A bolt, a Posta közel van.(Máshol nem tudom a curva sok pénzemet elkölteni.) Mindenhova gyalog járunk.(A mai benzinárak mellett meg pláne!)Egyelőre még így tervezzük,aztán lesz ami lesz.Nem tudom mi lesz a munkahelyemmel.Hogy tudok visszamenni,hogy nem.Azért is kezdtem ezt a sulit is.Majd lesz valahogy.Még ezeken nem agyalok,messze van még.Ovi lesz,az tuti!Már párszor volt bent a Milán,és nincs gond vele.(És nem velem volt.Jó csak egy bő órát,nem egész napot.)

Na elteszem magam holnapra!

Jó éjt!
Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Sziasztok!

Megjártuk mi is a cirkuszt,mi a 3 órásin voltunk.Nagyon hideg volt,én legalábbis fáztam,mint a kiskutya.(Ma meg persze már tüsszögök,meg folyik az orrom...)A gyerekek be voltak öltöztetve,nem is fáztak,(én is fel voltam pedig rendesen öltözve!)de azok a hideg székek ...Anna az ölemben ült,mert hiába ültünk fel a legfelső sorba,annyira magas emberkék ültek előtte,hogy nem látott.De jó volt a műsor,tetszett mindenkinek.

Edit!
Mikor kell mennetek kontrollra?
Jó sokan voltatok Anyud szülinapján!Kicsi Milán,hogy kipurcanhatott,ha még arra sem kelt fel,hogy felvittétek! :D
Nem rossz ötlet ez,hogy Milus megy oviba,mert tényleg sok betegségen át tud esni(sajna) Jázmin,mire Ő is kezdi az ovit!Nálunk már most ez van ugye sokszor...

Én sajnos olyan vagyok(vagy nem sajnos?),hogy előre gondolkodom...Néha túlságosan is... :oops: Tavaly ilyenkor már a melón agyaltam.Próbálok minden verzióra felkészülni,átgondolni.Ezzel néha őrületbe is kergetem Drágámat...

Móni!
Hogy telt a hétvége?Korán kelt Laura,vagy kihasználta hogy aludhat?


Ma is olyan hülye szél fúj...Pedig jó lenne kicsit kimenni sétálni.

Főznöm nem kell,maradt tegnapról csirkecomb,csak krumplit kell sütni hozzá.

Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Sziasztok!

Jó buli ez a cirkusz. Azért király, hogy úgy hirdetik, hogy fűtött nézőtér és semmi, hát azért, azért..... De a lényeg, hogy jó volt a műsor. Kb. 6 éve mi is voltunk anyukámmal, nagyon tetszett nekünk is. Hiába vándorcirkusz volt, nagyon igényes műsor volt.

Laura a hétvégén is korán kelt. Háromnegyed hétkor. Furcsa is, hogy hamar kész az ebéd. :P De nem bánom. Bár, ha bölcsi van, akkor 6-kor kel, mert 7-kor indulunk itthonról, és mire a tejcit megissza, ébredezik, kell az az idő hozzá.

Már két napja nem voltunk kint a levegőn. Ez az állat idő. Mondjuk én szombaton elültettem a muskátlikat, még nem tettem ki őket, jó egy órát kint voltam, de a Lara bent volt az apjával, mert mire kimentem csöpögött az eső.
Ma szeretnék kimozdulni, akármilyen szél is van, mert már az agyam elhullik ettől a csajszitól. Tökre tud unatkozni, kint meg elvan jobban. Mondjuk ez a buzi szél már alábbhagyhatna, mert nagyon utálom.

Ma csak szilvásgombócot főztem ki, mert úgy döntöttem, ma pihizek, már ami a házimunkát illeti. Tegnap ágyat húztam, kitakarítottam, non-stop mostam, úgyhogy elegem van. Szombatról van csülkös bableves, ahhoz lesz a gombóc. Holnapra meg van tegnapról pörkölt tarhonyával, azt visz apa. Most ugyebár hétközben csak tök egyszerű kajákat csinálok, mert kevés az idő. Ma rétest akartam sütni, de majd hétvégén.
Összekészítettem Lara bölcsis ruháit, mert pénteken hazahoztuk a szennyest, még az overállját kell kimosnom, meg a csizmáját letakarítani, aztán holnap visszük vissza őket. Remélem simán fog menni a reggeli elválás, legalábbis kevés sírással.

Mostmár alszik vagy fél órája, mert hulla tud lenni háromnegyed 12-re. Nagyon ki tudja ütni magát. A bölcsiben is ez volt a baj pénteken, hogy annyira fáradt volt, hogy még enni sem volt kedve, de azért a dióstortát belediktálta a gondozónéni. Édesem, majd belejön ebbe is, mint kiskutya az ugatásba.

Anna! Köszi az infot a sírással kapcsolatban, ezt már én is hallottam. Meg azt is, hogy teljesen normális, ha sír, hiszen az lenne a nagyobb baj, ha nem sírna, mert akkor milyen kötődése van hozzám. Hát ja. 2 évig és 9 hónapig teljes szimbiózisban éltünk. Még az a jó, hogy hallottam, hogy 2 perc után elhallgatott. Így nekem is könnyebb. De olyan édesen panaszkodott ebéd után, de aztán felélénkült mikor látta, hogy jövünk el. :lol: Hát hiába ez a nagybetűs ÉLET. :roll:

Edit! Reméljük Milán el lesz az oviban jól. Bár azt azért hozzáteszem, hogy egész más egy órát ott lenni, meg fél vagy egész napot anya nélkül. Na, ezt én épp most tapasztalom. De hát nem minden gyerek egyforma, kiderül, hogy nálatok hogy lesz.
Amikor másfél-két órára hagytam ott, akkor mosolyogva jött ki, de pénteken ugye már el is sírta magát mikor meglátott, mert én galád otthagytam egész délelőtt. Persze Milán már nagyobb lesz szeptember-októberben, ez lehet előny és lehet hátrány is. Na, de bízzunk a legjobbakban.

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Sziasztok!

Mi is a három órás cirkuszon voltunk.Kb fél óra késéssel kezdték.Én is fáztam a székeken. :? De jó volt! :D Én nem fáztam meg.....Anna!Neked jobbulást!

Én ma telezabáltam magam.Délelőtt unokatesóméknál voltam egy órát a gyerekekkel.Utána mama,majd ebéd után felmentem keresztanyámékhoz.Még jó,hogy egy helyen laknak ott a faluban.(Környén.)Délután vissza anyóspajtiékhoz.Ma sem aludt a Milán.Most is alszik már rég.

Móni!A mosás ismerős.Én tegnap este rengeteget mostam.Holnap vasalhatok!És nem is szárítottam,mert nagyon tele volt a szennyesláda és úgyis tudtam,hogy ma egész nap nem fogok vasalni,mert nem leszünk itthon.Megszáradni meg ráért ma.
Azért elképzellek,ahogy kijössz a böliből (vagyis kiraknak) és ott rostokollsz a kapuban és várod a többi anyukát,hogy mit mond Larikáról,sír-e még vagy mi van. :D Az ovit én el sem tudom képzelni milyen lesz.Mindennek meg van az előnye,ha jár böliba annak is,ha nem annak is.Nem lehet eldönteni,melyik a tökéletes.Azért egy bölis már sokkal rutinosabban megy az oviba.
A szélnek én sem örülök.Ma tök jó idő lett volna,ha nem fújt volna.A kimenéssel meg úgy vagyok,hogy kb úgy öltözünk,mint -20 fokban.De legalább még meleg a keze a gyereknek,mikor feljövünk.Az arcára meg testápolót kenek,nehogy megfázzon.Ha pár napig nem megyünk ki,tök sápadtak tudnak lenni.Amúgy lent nem csinálunk semmit,csak sétálunk,nézelődünk.A játszózást várom már.

Most megyek zuhanyozni,aztán lefekszem,olvasgatok még.....
Puszilok mindenkit!
Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Jaaaaa!!!!!!!!!Jázmin sétál.Mindenhova totyogva megy és nem un rá.Tehát ha gyorsabb lenne mászva,akkor sem mászik.Szép komótosan odasétál!Olyan aranyos!!!!!!

KépKép
nagyedit
 
 


Sziasztok lányok.

Nagyon nagy a pangás….. :oops:

Timi utólag : Isten Éltesse a kicsi lányod. Még bene vagyunk a 8 napba. Láttam a képeket. Ágika tündéri kicsi lány.

Andi veletek mi újság?

Edit gratulálunk Jázminnak , kis ügyes. :D
Dávid ma állt többet egy helyben kapaszkodás nélkül…. remélem hamarosan mi is elindulunk. Már nagyon várom .
Milán meddig alszik ha esténként olyan hamar kipurcan?

Móni Lara biztos hamar megvigasztalódik ha 2 perc után elhallgat. Szerintem van ott jó pár újdonság amivel eltudják terelni a figyelmét és lefoglalni. Remélem hogy mi is legalább ilyen könnyen fogunk beszokni a bölcsibe. Biztos szokatlan még neki az új napi rend , hamarosan ezt is megszokja. Szegénykém pénteken elfáradt… :D
Még nem láttuk a szülinapos képeket…

Anna hideg cirkusz … nem semmi. Remélem nem fáztál „ nagyon” meg és gondolom a derekad sem díjazta a dolgot . :( :oops: Egy jó meleg fürdő haza érkezés után biztos jót tett volna,Na de nézzük a jó oldalát a dolognak: legalább jó volt a műsor és kicsi lány jól érezte magát. :D

Szombaton babalátogatóban voltunk egyik ismerősünknél Budapesten, közben meglátogattuk az egyik barátnőmet is akinek van egy 9 hónapos kislánya. A manók remekül elvoltak és végre mi is kitörtünk a mindennapi rutinból. Azóta mikor sétálunk és Dávid meghalja egy másik gyerek hangját majd kiugrik a babakocsiból. Olyan édes pofi. Ma a postán rendületlenül integetett/ köszönt / egy kislánynak aki oda jött hozzá. Jöhetne a meleg hogy tudjuk játszótere menni, hogy többet legyen gyerekekkel.
A másik új dolog nála az hogy oda van a kutyusokért. Mikor meglát egyet az utcán vagy a tévében elkezd „aúaúaú” , és hangosan kacag nekik. Megzabálom …..

Ésssssss túl vagyok a tavaszi nagy takarításon. Ha egyáltalán tavaszinak lehet nevezni ezt az időjárást. Ma voltunk kint sétálni, hát rohadt hideg szélt fújt, a séta elég rövidre sikeredett. Gyorsan posta aztán a bolt és irány haza.
Kicsi fiam az utóbbi napokban megint reggel korán kelt és nap közben sem aludt valami sokat, estére már hulla fáradt voltam én is zuhantam be az ágyba. A héten velem alszik, a Zuram éjszakás.
Lépek is aludni mert reggel mintha látnám 6-kor megint ébreszt a kismanó.

Jó éjt mindenkinek.

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 


Sziasztok lányok!

Tényleg nagy a pangás mostanában.Sajnos.....

Melinda!Ha a Milán elalszik már 6 fele,reggel fél 7-7-ig nyomja.Közben 10 körül kicipelem pisilni a wc-re,nehogy balesete legyen.Ha este 10-kor fekszik,akkor is 7-kor kel mostanság.

A sétát már mi is vártuk.Már hónapok óta álldogállt sokáig,mire elindult magától.Dávid is biztosan elindul mostanában.Mi is várjuk a játszózós időszakot.Meg a jó időt.Most hétvégére is jót mondanak,na de ha fúj a szél.... :?

Mi ma voltunk lent boltban és építkezést nézni.Most egész szép idő volt.A szél nem fújt.De azért fel voltunk öltözve téliesen.

Ebéd ma lencseleves kolbásszal,tészta akármivel (mák, dió, kakaó, túró-tejföl....)Gyerekek már ettek levest,én meg a maradékot.Azt hiszem nekem elég is lesz annyi.Vasalnom kell meg ágyneműt mosni,felmosni.Várom a délutáni alvást.

Szép napot és most már jöhetnétek elő!!!!!!!!!!!!!!
Puszi:Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Isten éltesse Larianyut!

Jó reggelt mindenkinek!

Megfájdult a torkom :twisted: .Már este éreztem,de nem tettem semmit.Azon kívül,hogy befújtam Tantum Verdével.Most meg pihi, mézes tea, nincs meseolvasás.Mondtam is a Milánkának,hogy anya most beteg,fáj a torka és nem tud mesét olvasni.Ő akarja befújni a torkomat a spray-vel :D .Ma még nem használtam,de ha kell szólok neki! :D

Nagyon szép idő van!!!!!Mentünk volna zenebölibe,de én nem szeretnék egy aprótalpút sem megfertőzni.Így megint kimarad! :( Helyette mosok (amúgy is mostam volna) és vasalok (no nem biztos), és tanulok,mert szombaton van egy vizsga.A múltkori 100%-os lett és nem szeretnék sokkal rosszabbat! :D

Jázminkámnak is folyt tegnap délután az orra.Ma nyöszörgött már hét előtt,kapott tejcit,vissza is aludt.Még mindig nyomja.Azt hiszem egy kis orrfolyás miatt most nem hívom ki a dokit.Meg lehet úgy járunk,mint a Lari múltkor,hol folyik,hol nem.Neki is adom a teát,ha eszik-iszik szépen,akkor nagy gond nincs.A levegőt szépen veszi.Azért is vagyok nyugodt.

Főznöm nem kell.Van még lencseleves,tészta is,apának meg töltött káposzta (bár a Milán is szereti,de csak tejföl nélkül),nekem meg anyósom küldött rizst-tartárt-rántott halat.

Tegnap a Milán 5-kor kelt fel délután :shock: .Azt hittem lesz gond lefekvéskor.De fél 10-kor már aludt is :D .Jázmin meg...Tegnap szinte egész nap jókislány volt.Evett,aludt,játszott (egyedül). Mintha mi nem is léteznénk.Biztos lesz ennek még böjtje.Milán a fürdetés után zizzentebb is volt.Azt hiszem égnek állt volna a hajam,ha még a Hugi is csinálja a fesztivált.

Na szép napot mindenkinek!
Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Larianyu Nagyon Sok Boldog Szülinapot !!!

Kép

Puszi.

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 


Sziasztok!

Találtam egy oldalt ahol végre kapok olyan kávét, ami nem piszkálja a gyomromat, egészséges és most 1.000 Ft kedvezménnyel lehet vásárolni. Munkalehetőségként is szóba jöhet, ha gondoljátok nézzétek meg, szerintem érdemes regisztrálni,: http://www.papeva.dxn.hu

Anita
xxxxxxx
 
 


Sziasztok.

Végre itt a jó idő. :D :D :D Jól is esett délutáni a séta .

Edit remélem már jobban vagy…. vagy hamarosan nyoma sem lesz a torok fájásnak és nem lesz komolyabb a dolog .Nekem mindig a torok fájással kezdődik minden bajom. Az utóbbi időben ha érzem hogy kapar a torkom én Mebucaint szoktam elszopogatni, nekem ez vált be. Édes lehet Milán ahogy fújja anyuci torkát Tantumal. :D Milyen kis önálló Jázmin…. egyedül játszani Dávid is szokott, mikor megunja felkérezkedik az ölömbe ,de nem marad meg sokáig. Kis duracellem. :D
Kedvenc játékszere , persze ha megengednénk neki, a dvd lejátszó. Hiába mondom hogy nem szabad , nem foglalkozik vele, volt hogy már rálegyintettem a kezére és nagyon rosszul éreztem magam e miatt. Inkább megfogom és elhozom onnan. Bezzeg a virággal már tudja hogy nem szabad járni. Olyan pofi amikor közeledik a virághoz , megáll mellette és várja hogy menjek utána. :twisted: :roll:
Szerintem a hosszú maratón alvások oka ez a vacak/változó időjárás. Dávid is szépen bele húzott, ma is kétszer aludt, délelőtt egy jó órát és délután is. Ahhoz képest ½ 8-kor már kiütötte magát. Holnap reggel megint kelünk mikor apa haza érkezik. :oops:
Olyan szóf…sa van a gyereknek két napja hogy csak lesek. Csak mondja mondja a magáét és ráadásul jó hangosan. Van hogy apa felébred, de szerencsére elég hamar vissza tud aludni.

Holnap főznöm kell , köménymagleves és paraj lesz ebédre. Dávid két nagy kedvence.
Lépek alukálni, hosszú volt a mai nap is.

Jó éjt mindenkinek.

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: