Új privát üzeneted érkezett!

Ezek a méretek pont tökéletesek.Nem óriásbébi,nem icipici. TÖKÉLETES! És ha már most szőkésbarna,akkor abból milyen szőke herceg lesz?!Túl van akkor rajta a Judit!Fellélegezhetünk!

Melinda azok a szandik nem túl kemény talpúak és nem is puhák.Tényleg nagyon jók!Mi is akartunk ott venni,csak nem volt a Milánra való méret.

Apa ma Tatán nézett futóbringát.13000 pénz és fém.Piros kék sárga fekete kerékkel.Azt mondta inkább ez,mint a Dechatlonos.Pont akkor telefonált barátnőm,hogy egy hónap múlva át tudják adni a volt főnökasszonyáék az övékét.Addig kitalál rá vmi árat.Na még addig átrágjuk magunkat rajta.Pont addigra fog kelleni!Ha nem sokkal adják olcsóbban,akkor persze újat veszünk.Úgyis két gyereknek lesz nálunk!

Na megyek összepakolni a mecsiket,mert Milán MÁR ELALUDT!!!!

Puszi:Edit
nagyedit
 
 


Judit gratulálunk a babához! Sok Boldogságot és Jó Egészséget kívánunk az egész családnak!!!

Puszi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dávidbaba 2010.02.23 13:18-kor.

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 


Edit néz körül a honlapjukon, az árban benne van a szállítási díj is.
Én ezt néztem ki Dávidnak:

http://bolthely.hu/puntorosso/id/00130_ ... _22es_keki

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 

 
 

Mivel holnap nem lesznek itthon Editék:

Nagyon Sok Boldog Névnapot Jázminnak.


Kép

Puszi neked is kicsilány.

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 


Köszönjük szépen!
Reggel 8-ra megyünk Győrbe.Ott kivizsgálják,stb 10-ig.Utána jövünk haza!És csütörtökön műtik :cry: .Leszünk holnap délután.Remélem a Milán nem fog megijedni.Gondolom holnap vesznek tőle vért is. :twisted: Azt sem szeretném,ha félne az orvosoktól!

A cipitek nagyon menő!!!!Mi próbáltuk tovább a cipőket.Nem engedte ám tegnapelőtt az összeset felpróbálni.És van egy átmeneti. Kép Ez van:

Jó lesz ez,alig volt használva!!!!

Edit
nagyedit
 
 


CinderellaJudit!

Hatalmas gratula nektek!Sok boldogságot,és jó egészséget kívánok Nektek!!!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Sziasztok!

Edit!
Remélem,hogy nem fog megijedni Milán holnap,de hát ugye sajnos benne van a pakliban...
Lehet hogy hülye kérdés,de nem lehet hogy azért csurgat be éjjel,mert érzi a feszültséget rajtatok?De hát ki a fene ne lenne ebben a helyzetben stresszes...Drága kicsifiú,ha túl lesztek rajta már helyreáll a "rend" biztosan!
Nagyon szorítok Nektek holnapra!

Melinda!
Szép álmod volt? :wink: Vagy annyira nem? :twisted: Tényleg,ha nem túl indiszkrét a kérdés:Ti szeretnétek még babát?
Jó nagyot aludt Dávid!Reggel Rolcsit alig bírtam felkelteni,úgyhogy lehet hogy tényleg van valami a levegőben....
Anna ment már oviba tegnap,Gábor vitte,volt egy kis harc az ovónővel,mert miután megmondta dokinéni,hogy mi a baja,és mikor mehet oviba felhívtam az ovit,hogy hétfőn megy,húzzák be a létszámba.Csak az ovónőig nem jutott el az infó...De aztán Apa erélyes lett,és megoldódott a dolog.
Te kérdezted ugye,hogy hogy áll Ro a menéssel?Tökéletesen megy már,sőt már a szaladásnál tartunk!Ha mezítláb van,akkor még néha esik-kel,de már egyre ritkábban!Dávid hogy áll a járással?

Gigike22!
Mekkora gyerekekről lenne szó?Enyém legkisebb 17 hónapos,mindenevő.Kitöltsem azért?

Móni!
Köszi szépen a fánkrecit!Lehet,hogy hétvégén ki is fogom próbálni! :wink:
Kaphatnék egy képet erről a skoda bébitaxiról?Klasszul nézhet ki!
Szegény Alfi!Remélem,minnél előbb meggyógyul!
Kiváncsian várom,hogy végül milyen torta mellet döntesz!
Ha kaptok bringát,akkor tényleg felesleges beruházni!Van már valamilyen ajándékötleted?


Ma ebéd után hazahoztam Annát és Norbit,úgy volt hogy Norbi megy táncolni.De mivel 3-5-ig tartana,és nagyon lóg az eső lába,lefújtam,mert elduhajkodnék én aprónéppel a tóparton,na de ilyen időben...???
Roland most ébredt,Norbi leckézik,Anna mesét néz.Mondhatnám:csend és nyugalom! :lol: Kiváncsi vagyok,meddig tart... :twisted: :lol:

Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Sziasztok!

Anyááám,mi ez a pangás???
Edit igazoltan van távol,de Ti merre jártok???

Voltunk benn bölcsiben érdeklődni,április végén kell telefonálni,hogy sikerült-e bejutnunk...Azt mondta az intézményvezető,hogy most még mindenki belefér,aki eddig jelentkezett,de áprilisban tudja pontosan megmondani.

Voltunk az államkincstárban is,ugyanis szerintük hiányosan adtuk be az igénylést,és pótolnunk kellett.Hozzátenném,hogy mikor januárban leadtuk a kérelmet,az ügyintéző átnézte a papírokat,és mindent rendben talált.Na,ilyenkor most mi van?!?Ezek szerint vannak hozzáértők,meg hozzánemértők?Mire megkapnánk a támogatást,már megszűnik...Röhej,komolyan!

Csajok,írjatok!
Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Sziasztok!

Na itthon.Reggel fél 8-ra kell ott lennünk.Mert aki műti a Milánt ma nincs.És akkor bólint rá.Közben,16-kor meg tudják majd mondani,mikor lesz a műtét.Mert ugyebár folyadékot sem kaphat előtte.Enni ma ehet utoljára!!! :shock: Ma csak kivizsgálták.Hamar végeztünk.ég az altatóorvosra kellett a legtöbbet várni.De ott volt a játszósarok.
Hazafele Tatán megvettük a futóbringát!!!!!Perkálhatja le a pénzt a fiatalember.Ugyanis mikor bedobja a pénzt az üvegbe,mindig mondja,hogy bicót vesz belőle.Most akkor "küldjük a néninek a pénzt!" :D Kicsit még nagy neki,de ennél kisebb nincs :cry: .Most felhoztuk,hogy gyakorlunk itt a lakásban egy kicsit.a Jázmin verekszik,ha nem ülhet rá.Felhoztam neki a kismotort,és simán ráül :shock: .
És most már mehet a pénz nekik perselybe.Anyósomtól kapott perselyt,katicabogarasat. :D

Hát Annám én még nem hallottam olyat,hogy nem tudták bölibe adni a gyereket,Ronak is lesz helye!Te meg mész vissza dolgozni?Gondolom neked nem mindegy,hova jár bölibe.Három gyereknél az amelyik útba esik,az a legideálisabb.
Sajnálom a gázártámogatásotokat!Ilyen baromság miatt.Pont a legdrágább hónapban!Most volt a leghidegebb. :twisted: Nekünk anno a biztonságis segített.Esküszöm sokkal többet tud,mint ott bent az ügyintézők!
Norbi hova jár táncra?Milyen tópartra mentél volna?

Milán ma éjjel is bepisilt.Anyukám is azt mondta,tuti miattam,mert feszültebb vagyok.Meg hát beszélgettünk a kórházról.Hogy megszúrják, bekötik a kukiját, nem szabad majd fürdenie utána....Mikor bepisilt,sírt és csupa izzadt volt.Azt hiszem,ha semmit nem mondanék neki,hisztizne a kórházban.Most legalább hagyta magát megvizsgálni,mert mondtam neki,hogy a doktor bácsi csak meggyógyítja sz embereket,jó ember.Mondjuk a doktor nénin nevetett,mert olyan nincs is.Doktor szerinte csak bácsi lehet!Na mindegy,neki nem lehetett megmagyarázni...(Férfi :D )

Mindent bepakoltam és nem hagytam ki csak egy dolgot:itthon lefőzött teát.Nem is gondoltam volna,hogy azt itthonról kell vinni.Na mindegy,majd főzök este.Még magamnak is sikerült mindent összerakni. :D

Ja!Ma sem kell főznöm,anyósom adott bolognait meg karfiollevest bibibííííííííí!!Tegnap meg kelkápifőzit pörivel.Na abból is van még.Hawaii,dizsi van......

Szép napot mindenkinek!!!!
Edit
nagyedit
 
 


Sziasztok!

Szia Edit!
Nem értem,akkor most telefonálnotok kell majd,hogy műthetik-e holnap Milánt?Illetve akkor már telefonáltatok is,nem?Tudjátok,hogy hánykor lesz a műtét?
Ügyesen magyarázzátok neki ezt a kórházas-dokibácsis dolgot!Édeske,kiröhögte a dokinénit.... :lol: Ezek szerint nektek a gyerekorvos is pasi...
Figyu,nem hiszem hogy jobb lenne,ha semmit nem mondanátok neki,és úgy menne be a kórházba!Akkor,mint írod is,biztos hogy lenne hiszti!Azt is mondogassátok,hogy lehet hogy fájni is fog...Bár nem tudom,hogy nem-e túl picike még Ő ahhoz,hogy ezt meg is értse...
Ha fél 8-ra kell ott lennetek,mikor indultok?Korán kell kelnie a csapatnak...Bár Te amúgy is koránkelő vagy! :wink:
Drukkolok Nektek nagyon holnap!!!

Igen,megyek vissza ősszel dolgozni...Egy kupacon lesznek dózsakertben csemeték,mert egyszerűbb őket egy lendülettel lerakni-felszedni.Bár nem mellékesen én meg is voltam-vagyok elégedve bölivel-ovival-sulival.
Norbi Tatára jár az Aréna Sportcentrumba,hip-hop dance-re.Már amikor megyünk ugye...Nem nagyon tudom amúgy eldönteni,hogy szívesen jár-e,mert néha olyan furi amikor a táncról beszélünk...De idővel majd kiderül,persze erőltetve nincs semmi.

Ma korábban kell nekiállnom az esti programnak,mert eddig minden nap csúszott a fektetés,és reggel meg ment a siránkozás,nyűglődés...

Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Edit!
Ezer bocsánat,elfelejtettem... :oops:

Nagyon Boldog Névnapot kívánok Jázminnak!!!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Szia Anna!

Azért kellett telefonálni,mert a műtét előtt 8 órával nem ehet és 4 órával előtte már itatni sem szabad.Csak,hogy tudjuk.Mert ha délután műtik,akkor még reggelizhet.Nos.Második lesz.Fél 8-ra kell menni.Mindenképp megműtik.Azért kell az előző beteg időpontjára menni,mert ha esetleg elmarad,akkor mi leszünk helyette.Érthető voltam?Mert elég furin fejeztem ki magam. :roll: Tehát ma éjfélig ihat kakaót és utána 4-ig csak vizet és teát!Ma a kocsiban nem kért semmit,10 óra előtt kérte a kórházban a kakaót.Ha ma kibírta (nem volt muszáj),akkor holnap is ki kell neki (na az már muszáj).Mondtam neki,hogy kap szurit,és azt tudja magától,hogy az fáj.Mert az Anna,Petiben is kap szurit a Peti és neki is fáj.Azért szeretem azt a sorozatot,mert abban ilyen hétköznapi dolgok vannak.Jaaaa.Meg azt mondta az altatóorvos (doktornéni :D ),hogy utána fájni fog.No az az orvosi szóval,meg fog őrülni!Eddig legalábbis az a tapasztalatom!Ha annyit mondanak előre fog fájni,az tuti fáj!!!! :twisted: Meg utána sokára megy az érzéstelenítő ki belőle.Kap gerincbe is érzéstelenítőt.Meg szigorúan ott kell töltenünk a kórházban min.6 órát!Kapok én is ágyat (ingyen),vele leszek.Apa is bent lesz.Jázmin meg a muterommal.Azt mondta anya,leviszi magához majd,mert unatkozik nálunk.Jázmin 9-12-ig aludt!!!!!!!Majd délután is aludt 1-3-ig.

Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat Jázmin nevében is!!!!!

Jó éjt nektek!Én nem hinném,hogy sokat fogok aludni,pedig iszonyatosan fáradtnak érzem magam!!!!!!

Szorítsatok holnap!Edit
nagyedit
 
 


Sziasztok.

Gyorsan elfoglaltam a Zuram helyét ….hamarosan bevetésre megy. :twisted:

Edit holnap szorítunk majd ezerrel… próbálj meg piheni mert kikészülsz. Holnap a kis manónak fitt anyucira lesz szüksége. :wink:

Holnap jövök.
Jó éjt mindenkinek.

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 


Jó reggelt!(Inkább hajnalt)

Hát halljátok!!!!Életem leghosszabb éjszakája volt.Direkt mondtam apának siessünk lefeküdni,nehogy reggel kapkodni kelljen.Mindent elintéztem este.Ruhakikészítés,innivaló készítés....Gyerekek hamar lefeküdtek,és még fel is mostam,elmosogattam,mostam (délután még be se kapcsoltam a gépet,annyira fáradt voltam,inkább a gyerekekkel játszottam,nem foglalkoztam a ruhákkal).Este mostam,nem is a géppel szárítottam.Ráér ma megszáradni a ruha,úgy vagyok vele.
Aludni tudtam.Csak kb10-szer keltem fel.Mindig ránéztem az órára:még csak ennyi az idő.Nem akart telni egyáltalán!!!!!!Hat után indulunk.Tegnap 7-kor indultunk és 8-ra értünk oda.De tegnap pályamatricát is kellett venni és apa kocsiját levinni melóba.Ma csak fel a pályára azt go Győr!Úgy gondoltam muterka jöjjön 6-ra,megszeretgeti a csillagot és húzunk is.Csajok én iszonyatosan félek!!!Ha hazajöttünk (szerintem elég későn lesz este),akkor lehet jelentkezem!
Nektek szép napot kívánok!!!!!!

Edit

Megint vannak eltűntek!Elő velük! :twisted:
nagyedit
 
 


Sziasztok!

Juditnak gratulálok a babához!

Jázminnak boldog névnapot kívánunk!

Edit! Sokat gondolunk Rátok, minden rendben lesz, estére túl lesztek rajta, ezer millió ++++++++++++++++++++++++++! Puszikáld meg a picifiút!

Nekünk peregnek a napjaink, soha nem vagyunk itthon, mindig intézünk valamit, jövünk, megyünk. Éljen a tavasz!
Kedden délután akkorát sétáltunk végre a jó időben, hogy csuda! Lara végre motorozott.
Tegnap bölcsiben voltunk délelőtt, nagyon aranyos volt, jól ebédelt, hát csajok, nagyon fincsi az ebéd a bölcsiben, a maradékját megint megettem. :P De nem csak én, minden anyuka! :roll: Voltunk megint a csoportjában, de csak futólag, megismertem a másik gondozónénit, egy idősebb nő, azt mondta a vezetőhelyettes, hogy egy szuper csaj. Hát remélem is. :lol: Március 8-án kezdjük ugye, fél 10-re kell mennünk. Már nagyon izgulunk, hogy milyen lesz élesben. Aztán alvás után mentünk tegnap fodrászhoz, végre, mert már olyanok voltunk mint az őrült nők, mert már 6 hete vágattunk, és úgy nő hajunk mint a gomba.
Kicsilány először hagyta magát, de utána megmakacsolta magát és csak anyázott, hozzám akart bújni, ezáltal mindenki csupa haj lett, de nagynehezen sikerült neki levágni, hála az ügyed fodrászcsajnak, édi lett a kis feje nagyon. Mire hazaértünk jól bekakilt, úgyhogy egyből ment is a kádba, fél 7-kor, aztán fél 8-kor irány az ágy, mert hulla fáradt volt. Most már hallom ébredezik, de jól kiüti magát egy ilyen bölcsis nap után. Olyan furcsa volt este 9-kor, hogy már mióta alszik és még csak 9 óra. :lol: Viszont nekem olyan fejfájásom volt, hogy nem volt erőm semmihez.
A vérvétel eredményeim jók, jót röhögtem a vasamon, mert nekem, akinek szülés után a minimum alatt volt jóval, most a határ fölött van, meg is lett csillagozva. Igaz elég sok vasat beszedtem az elmúlt két évben. Csak azért mosolyogtam, mert olyan karikás mostanában a szemem, mondom hátha vashiányom van, hát nem. :lol:
Ma egy kolléganőmhöz megyünk délután, összeeresztjük a gyerekeket. Neki kettő van, a fia 8 hónappal fiatalabb a Laránál. Holnap du egy kollégám szülinapjára vagyok hivatalos a melóhelyre, úgyhogy zajlik az élet nálunk rendesen.

Anna! Már megrendeltük a tortát, 30 szeletes busz torta lesz, belül csokis, kívül marcipán, kértük, hogy piros-fehér legyen, mint a helyközi járatok :P . Remélem sikerül majd megenni is. :shock: Hát már nagyon be vagyok rá izgulva.
A Skoda taxiról olyan kép van csak, amin elölről látszik, felteszem, ezen a képen a Lara 4 hónapos és poénból ráültettük. :lol: Így talán látszik, hogy milyen magas az autó, és robosztus. 4 gomb van a kormányon, az egyik olyan mintha beindítanád, van rajta gyorsítás (ezek hanghatások), fékezés, és duda. Nagyon faintos. Majd csinálok róla olyan képet is, amin hátulról meg oldalról van, de egyenlőre még csak ez van.

Úgy néz ki megvan az ajándékötlet is a szülinapra. Kiskonyhát csinálunk neki. Ha minden igaz, ma adja le apa a méreteket a lapszabászatban, mert bútorlapból lesz, remélem hamar leszabják. És még az IKEA-ban veszünk hozzá edényeket, kanalakat, ilyesmit, nagyon tutik az ottani kis edénykészletek. Nem akarok ajándékdömpinget, mert annak semmi értelme. A bölcsiben van ilyen konyha, és tegnap nagyon játszott vele, ezért is döntöttem így. Remélem összejön a dolog, ha összejön, úgy, ahogy megterveztük, nagyon tuti lesz! :P

Még azt akartam Tőled kérdezni Anna, hogy ha most mindenki belefér a bölcsibe, akkor mi fog változni április végéig, nem?
:shock: Érdekesek ezek a bölcsik. :roll: Na, mindegy, biztos sikerül bejutnotok, ha most mindenkinek van helye. :P Nektek se lesz semmi logisztika a 3 gyereket intézni, főleg, ha szakba jártok. De tuti megoldjátok, mi mást is tehetnétek! :P
A gázár támogatásos dolog közröhej. Azt se nagyon értem, ha minden gépen van nekik, mondjuk az én esetemben, aki kap már családi pótlékot, akkor mi a f....nak kellett kitöltenem a gyeshez a papírt, aztán ugyanazt felviszi a gépbe. Akkor miért nem töltik ki gépen, nyomtatják ki és iratják alá az emberrel, nem? És akkor már nem kéne külön határozatot se küldeni, na mindegy, megy ám a bürökrácia, nehogy a kismama unatkozzon otthon. Na ezt csak egy példának írtam le!

Felteszem a képet, aztán lépek, reggelizünk, meg összerántom kicsit a lakást, aztán megyünk Tbányára.

EDIT! SZORÍTUNK EZERREL! PUSZI!!!!!!!!!!!!!!!

Bébitaxis

Kép

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Jó estét mindenkinek!

Gyors pár sorra ugrottam be.

Larianyu!Nagyon menci a járgány!Nem csodálom,hogy apa megvette!!!!A bicót lehet nem tekerné még lehet a Larika,de ezzel a verdával majd döngethet!
A kiskonyha jó ötlet.Volt most a kórházban egy 9 éves kislány,aki segített otthon főzni és ráömlött a forró olaj és bőrt ültettek a fejére a combjáról.Azt mondta soha nem fog többet szakácskodni.Ezért kell a kiskonyha!Hogy az a Larikáé és ő ott főz!Milán minden reggel kolbászt főz :shock: .Kiváncsi leszek Larának mi lesz a mániája?Akkor apának meglesz a barkács weekend :wink: .

Na kezdem a kórház történetet.Milánt másodiknak műtötték.Az előtte lévő kisfiút is ugyanilyennel kellett operálni.Na az én fiamnak adtak kúpot,amitől elbágyad,elalszik....Na de nem ő.A betegszállító lekötözte az ágyra,az én fiam kimászott :shock: .Három épülettel odébb műtötték,na a műtőnél még mindig ordított!!!Minket oda már nem engedtek,de az előző műtétes apuka ott volt és ő mondta!Mikor hozták vissza,akkor is ordított.Ki akarta szedni a branült.Szedni....TÉPNI!Le kellett fognunk,mert ha kiszedi akkor csak kúpba kaphatott volna utána fájdalomcsillapítót.Még jó,hogy nem hagytuk neki,mert kellett.Ő kérte,mert fájt a hasa.Aztán egy óra ordítás után sikerült apával álomba ringatnunk.Fel nem vehettük az altatás miatt,mert szédülhetett volna.A nagy harcban persze a kezén a branült át kellett kötözni,mert vérzett.Lefogva simogattuk,mesét kellett olvasni neki közben,aztán elaludt.Apa elment kajálni közben,pont akkor ébredt fel és kereste.Olyan kis bágyattka volt.Ölembe vettek és ott aludt tovább.Akkor már lehetett.No de nem a szobában,hanem kint a folyosón.Ugyanis ő a kiságyban nem alszik.Ő nem alszik a kórházban,mert ő megy haza,nem beteg!Egyig aludt kb,utána fél 5-ig ölben fekve sétáltunk vele a folyosón.Na abból egy fél órára tudtuk rászedni,hogy feküdjön az ágyba.Fél 5-kor jöhettünk haza.Kell majd kötözésre menni jövő héten.Rugalmas volt a doki,mert azt mondtuk,hogy apa egész nap dolgozik,így mehetünk akkor este,mikor ügyeleteben lesz.De azt csak hétfőn tudja megmondani mikor,mert a márciusi beosztás nem volt még kitéve.Mert ugye hétfőn már március(=tavasz,jupi).A varratok kipotyognak,a felső meg felszívódik.A doki azt mondta minden simán ment a műtét alatt.És valószínű rendben is lesz.

Pont akkor értünk haza,mikor muter jött a Jázminnal.Csajok,hogy a Jázmin hogy megörült,mikor meglátta a Milánt!Olyan jó érzés volt látni!!!!Annyira szeretem őket!!!!!!És nem érdekel,ha ez közhely!!!!

Jázmin ma meglátogatta a dédiéket is.Dédimama boldog volt,mert a kisasszony egy nagy tál pörit bevágott tésztával.Előtte tízóraira két egész szelet bundás kenyeret!Zabagép!!!
Milán úgy nevezi:kis combos.Mikor felkel mindig megkérdezi tőle:"Felkelték,kis combos?"

Na megyek aludni.A fiúk itt alszanak már.Hosszú volt a mai nap.Nem kívánom senkinek!!!!

Üdv:Edit
nagyedit
 
 


Szia Edit!

Hősök vagytok! Puszilunk benneteket! Remélem jól telt az éjszakátok és tudtatok pihenni.
Borzasztó lehetett a műtét, még végigolvasni is rossz volt, reméljük hamar regenerálódik Milán!
Olyan édik lehetnek a tesóval. És ez a szöveg, kis combos, haláli!

Vigyázz a törpicsekre!

Ma megyünk vásárolni, délután meg dumapartyzok kollégákkal. Laura anyuéknál lesz. Tegnap du babapartin voltunk, elvoltak a gyerkőcök, az már most látszik, hogy Lara nem adja egykönnyen amit megszerez, kíváncsi leszek a bölcsiben hogy oldja meg ezt a gyerekekkel. Szereztünk neki egy játékbuszt a kertbe. Van benne kormány, pedálok, utasülés, minden. Kicsit le van ruttyanva, apa fogja felújítani, mert át kell festeni, de szupi lesz. Egyenlőre a középső udvarban van, amíg nincs kész nem visszük hátra a kertbe, de tegnap este mikor hazajöttünk, megmutattuk neki. Hát gyerekek, azt a ragyogó szemet, ahogy vezette a buszt, és mondogatta, hogy apppaaaa, bussssz. Hogy apa hozta neki a buszt. Komolyan mondom a kis ragyogó szemekért érdemes élni. Imádommmmmm!!!!!!!!

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Sziasztok!

márkó végig aludta az éjszakát,én is jól aludtam...megkaptam az uj vonalzókat,tök édi...
majd délután jövök...

pusz

anda-vivibaba
 
 


sziasztok csajok!

Edit a laevolacot minden nap kapja

Judi gratulálok egészséget és sok sok örömöt

Sajnos szerdán betöltöttük a 12 hetet de semmi nem változott :(

Viszont képzeljétek kedden hasra tettem és megfordult :D

Milánnak jobbulást

fiamette
 
 


Sziasztok csajok.

Anna megnyugtató amit írtál a bölivel kapcsolatban, mi is dózsakertibe megyünk :D . Mi majd májusban beugrunk a bölibe, mert a manó ugye csak egy év múlva kezdené, kíváncsi vagyok akkor majd mit mondanak. Államkincstárnál ha nem fogadják el a pótlást, vagy már nem akarnak adni támogatást arra hivatkozva hogy késett a pótlás, tessék kiverni a balhét. :evil: Hihetetlen hogy egy hozzánemértő vagy egy lesz…om hozzáállású valaki miatt ne kapjátok meg. Nem , mi nem tervezünk Dávidnak tesót. :oops:

Edit jó hogy túl vagytok rajta. Szegény kicsi manó, biztos az is nagyon rossz volt neki hogy nem tarthattatok vele a műtőbe. Reméljük hogy Milán hamar elfelejti majd az egészet. :oops: Milyen volt az éjszakátok? ….. Nagyon aranyos lehetet Jázmin, hiába a testvéri szeretet. Kis combos….. ez jóóóóóóó. Ha ilyen jól eszik a kiscsaj…. :wink: :D

Móni hát nem csoda hogy felragyogott a kicsi lány szeme mikor a kedvencét kapta ajándékba. Már nagyon kíváncsi vagyok a torta fogadtatására. Polcon fog az kikötni. Nagyon szuper a bébitaxi is, mi is gondolkodunk hogy beszerzünk egyet a manónak.

Andi nagyok jók lettek a vonalzók. Szuper hogy Márk már lassan átalussza az éjszakákat, jönnek a jobb idők. :D

Fiamette nagyon ügyes Mia….. A gyerekorvos/ védőnő nem tud mondani semmi okosat a pocifájással kapcsolatban?

Csajok ma Dávid extra, szuper nyügös volt. :cry: :cry: :cry: Ha olyat csinált amit nem lehet, elvettem tőle vagy elvittem attól a bizonyos dologtól ami tilos neki, visítót mint egy kismalac. Remélem hamar elmúlik neki ….. Most alszik a drágaságom. Az elmúlt 2 éjszakánk is car volt, majdnem óránként felsírt. :? :(

Lépek, össze szedem a lakást amíg alszik.
További szép napot mindenkinek.

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 


Sziasztok!

Milán jól van.Most aludt el.De nem érdekel,ha borul a napirendje. Lehet megint nem kel fel reggelig :shock: .Szokott ilyet mostanában. Jázmin meg még alszik.Nyugi van.Milán simán átaludta az éjszakát.Egyszer kelt fel,mert szomjas volt.Meg reggel panaszkodott,hogy fáj a hasa.Adtam rá pelust éjjelre,hátha nagyon mélyen alszik és biztos ami biztos.Azért fájt a hasa,mert pisilnie kellett.Pisilt vagy egy litert! :shock: Mikor végzett,annyit mondott: "Nem is fáj a pocakom!" :D A pelus persze tök száraz volt reggel,nem pisilt bele.Napközben jól elvolt.Reggel még sántikált (gondolom feszült a varrat),délután már úgy kellett rászólnom ne ugráljon,nem szabad.
Annak örülök,hogy túl vagyunk ezen az egészen.

Fiamette csak hamar elmúlnak ezek a hasfájások!!!! :twisted: De nagyon ügyes,erős kislányod van!Forgolódik!Kis csöpp.

Melinda!Csak nem kezd hisztis lenni a fiatalember?Azt hiszi ő már nagyfiú és azt csinálhat,amit akar :wink: ...Azért éjjel csak fogsz vele aludni!Nehogymá' akkor is csinálja a fesztivált!

Larianyu!Megint forgalmas hetetek lesz!Ahogy írod,a középső udvarban apa feladatai vannak (az a kupis helység).Jön a tavasz,aztán rendbe vághatja a buszt!Még a konyhát is csinálnia kell!Megszervezed te a feladatait,nem mondom!(Nem lennék a helyében! :roll: )(A buszt mondjuk ő hozta.......saját magának csinált munkát :wink: )Te meg csak pletyizni,bulizni jársz.....Jól teszed!!!!!!Még a jövő hét lesz az utsó hetetek együtt,aztán kezdődik a bölibe járás.Esküszöm én is izgulok,milyen lesz!Aztán beszámolni nekünk!

Ez az egész tavasz egyedül Andinak nem hiányzik.Lassan apa megy ki :( .Klassz lett a vonalzó,csajszi!Az a két copf nagyon aranyos!!!!!Márk is szép!!!!

Kép Első lépések Kép Az új canga Kép Kórházban Kép Lábadozik

Jó estét és nyugodt éjszakát mindenkinek!!!!
Edit
nagyedit
 
 


Sziasztok!
köszi Edit aranyos vagy...igen márcsak pár nap és egyedül leszek a lurkókkal,remélem hamar eltelik ez az idő is....
jó lenne ha már vivike is pelus nélkül lenne,valamit ki kell találnom hogy szokjon le róla...valami tipp?

jó éjt mindenkinek

anda-vivibaba
 
 


Sziasztok!

Edit!
Örülök neki,hogy túl vagytok a műtéten!Erős ez a gyerkőc,és nagyon ügyes is!Délután már ugrándozott?Nem semmi!
Ez a bringa nagyon tetszik!
Látom,Jázmin is egyre többet gyakorolja a járást!Nagyon ügyes Ő is!
Mai éjjeletek hogy telt?

Andrea!
Többször próbáld meg ráültetni bilire-vagy a wc-re szűkítővel.Lehet venni ilyen "bugyis" pelust,ami úgy néz ki,mintha kisbugyi lenne,és csak le kell tolni,nem kell tépőzárazni.Na,ezt jól megmagyaráztam!A pontos megnevezését sajna nem tudom... :oops: Annak idején Annának vettünk,tök kiscsajosat,motivációnak nagyon jó volt!


Melinda!
Sajnálom a rossz éjjeleket!Nem lehet,hogy foga jön?
Hááát,nagyon bízom benne,hogy nem bukjuk el ezt a nem egész két hónap támogatást!Nagyon kiváncsi leszek....

Fiamette!
Gratulálok a forduláshoz!Remélem,hogy ez a pocakfájás is elmúlik most már hamarosan!

Móni!
Köszi a bébitaxis képet,nagyon állatul néz ki a járgány!Ügyes férjed van,hogy miket nem tud szerezni a lányának!Gondolom,mennyire örült neki a kiscsaj a mostani busznak is!
Jó ötlet ez a játékkonyha!Férjed ezermester,biztos szuperül meg fogja csinálni!!!És a torta is tuti lesz!
Szerintem ügyesen fogja kezelni a konfliktusokat Laura a böliben!Hamar bele fog szokni,hogy muszáj közösködni!

Hogy mi változhat a böliben,ha most befér a létszámba?Azt mondta a vezetőnő,hogy jelezték páran,hogy visszatartanák bölibe a gyermeket még egy évre,ezért pontos létszámot csak áprilisban tud mondani.Szóval ez miatt változhat a dolog még.De elvileg körzetisek vagyunk,és még az érkezési sorrendben is a másodikak voltunk,úgyhogy nem parázok.Még. :lol:


Délután megyünk (végre!) babalátogatóba!Már nagyon várom!

Jók legyetek!
Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Sziasztok!

Anna:köszi a tanácsot már én is gondoltam a wc szükitőre,lehet jobban élvezné ha ő is a wc-re ülhet...na igen tényleg jó ötlet a bugyis pelus..tudom miről beszélsz... :lol:
már ma 2-szer belepisilt magától a bilibe,rendes bugyi van rajta,kiváncsi leszek meddig fog tartani... :roll:

apa csokitortát csinál..nyami-nyami...még utoljára kedveskedik nekünk... :lol:

szép napot nektek

anda-vivibaba
 
 


Sziasztok!

Nálunk a szobatisztaság pár nap alatt ment.Éjszakára is rögtön.Én sem adtam rá csak bugyit.Aztán sokat hordtam a wc-re,és mikor belepisilt,nagyon megdícsértem!Kétszer adtam rá délutánra is alváshoz pelust,és teljesen száraz volt mikor felkelt.Mondjuk hadakozott is ellene!Még reggel sem volt benne pisi!!!Aztán így lett,hogy sem éjszaka,sem nappal nem használtuk.Azért olyan időt válassz,amikor sokat vagytok otthon.Szerintem úgy nem lehet,hogy jobbra balra tekeregtek.De gondolom a két gyerekkel úgysem fogsz annyit csavarogni.Otthon ha elvan kisbugyiban bepisilés nélkül,pikkpakk elhagyjátok a pelust!A lányok amúgy is ügyesebbek,állítólag!Most meg már meg is érti a Vivike,hogy az oviban nincs senkinek pelenkája. :wink: Szerintem sokszor vidd pisilni,és ha pisilt a WC-be nagyon dícsérd meg!Ha meg becsorog neki,és ha szól,akkor is dícsérd meg,hogy szólt!!!!Ja!Később mindig vigyél magatokkal cserebugyit-cserenacit!Én lehet megvárnám a tavaszt a leszoktatással,mert ha elmenetk és valahol bepisil,most még könnyen megfázhat.(Bár nálunk soha nem pisilt be a Milán ha mentünk valahova-boltba,játszóra.....)
Sok sikert hozzá!!!!!!!!!Ügyesek lesztek és hamarabb elhagyja,mint gondolnád!

A mi éjszakáink nyugodtak.Alszik a Milán,már nem kér gyógyszert sem,nem fáj a pocakja. :D Tegnap még reggel és délben kért.Éjjel egyszer felsírt,keservesen,de fel nem kelt.

Na szép napot mindenkinek!

Edit
nagyedit
 
 


Sziasztok!

Ma engedtek haza minket.
Jól vagyunk, szokjuk az atmoszférát...
Amint lesz időm, hozok Nektek képeket a gyönyörű hajasbabámról. :)
Köszönöm a jókívánságokat! :)

Puszi

Judit
Kép
Kép
cinderella_
 
 


Judit!Meglestem a blogodban a képet!Isteni szép és milyen kis picurka!!!!!!!!!Gratulálunk és reméljük hamar belerázódtok a dolgokba! :wink: (Mert akkor ugyebár jönni fogsz!)
Edit
nagyedit
 
 


Judit!!! Aztaaaaaaaaaaaa de helyes kis pasi !!!!!!!!!!!!!! :shock: :wink: :D
Biztos gyorsan belerázódtok a dolgokba és várunk mihamarabb a szülés történeteddel.
Még egyszer gratulálunk !!!

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 


Sziasztok.

Edit de jó hogy Milán ilyen jól viseli … nagy fiú már. :wink: Király az új bringa, a korházi képen hogy látszik a kis szemén hogy bántja valami.…. Jázmin meg nagyon ügyes a járással. Remélem most már Dávid is össze szedi magát és elindul, kicsikém úgy tud kapaszkodni mindenbe… :?

Hát csajok nem csodálkozom hogy a gyerek ilyen kis hisztis és éjjel is gyakran felsír. :cry: Eszméletlen mennyire ki van dudorodva a rágó fogacskáinál a fogíny, mind a két oldalon. Sikerül a délelőtt megkuksizni. Remélem mihamarabb kibújik és nem fog sokat szenvedni a pici manóm. :oops:

Andi a Zuradnak minden jót. Azt kívánom nektek hogy repüljön az idő hogy a párod mihamarabb vissza jöjjön hozzátok, a kis családjához. :wink: :D

Anna azért gondolom hogy nem a fél csoport az a pár aki jelezte hogy maradna a gyerek még egy évet. :shock: Ááááááá májusban mindenképen bemegyünk mi is, hamarabb fölösleges. Milyen volt megint pici babázni? :D

Ma jól elfáradtam takarítás , főzés, vasalás….. holnap rá se akarom tenni a kezem semmire. Jól van na…. egy kis fánkot azért reggel összedobok. :twisted: :D

Jó éjt mindenkinek.

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 


Sziasztok.

Évi Gergőjének Nagyon Sok Boldog Születésnapot!!!

Remélem hogy jól vagytok és előbb utóbb újra olvashatunk rólatok.

Puszi.

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 


Jucus!

Ha olvasol minket, ezúton szeretnék Bencének boldog születésnapot kívánni. Igaz kimentem már a 8 napból, de én marha még azt is írtam ide, hogy milyen jók a képeitek az iwiwen, és nem írtam, hogy Isten éltesse a kicsifiút. Elnézést kérek érte!

Tehát Bence, Isten éltessen sokáig!

Puszillak Benneteket!

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Sziasztok!

köszi Melinda aranyos vagy...még kihasználom ezt a pár napot..aztán tekerem az időt....

jó éjt

anda-vivibaba
 
 


Sziasztok!

Mi ez a pangás?Sehol senki.....
Egyedül Andinak lehet kibúvó!Neki a párja társaságát kell élveznie.Szegénykém.....holnap megy apa!Nagyon vigyázzon ám magára!És remélem minél többször tudjátok a kapcsolatot tartani!!!!Két gyerek mellett hamar repül az idő :wink: .

Volt a doki.A szokásos hónap első hétfő miatt.Azt mondta a Milán varratára,hogy szép. :D
Már ebédeltek 11-kor,most nyugi van.Jázmin a kiságyban,készül elszenderülni,Milán takarékon nézi a webshopot a tv-ben :shock: .Remélem ő is bealszik!

Tegnap voltunk a dédinél és anyósoméknál.Hazafele benéztünk anyukámékhoz,mert ott volt a babakocsink.Ki maradt a Milánnál az alvás,Jázmin is csak egyszer aludt,úgyhogy este nyugi volt.Fél 12-kor feküdtünk le.Meg is beszéltük apával,hogy mindig ezt csináljuk.Ahelyett,hogy i is húznánk a lóbőrt már 8-kor.Neeeem,mi nézzük a tv-t meg beszélgetünk....közel éjfélig! :shock:

Délután kell felhívni a dokit Győrben,hogy mikor menjünk kötözésre.Nem akart apa kivenni szabit,a doki meg azt mondta,ha odavisszük a Milánt hétre,mikor ő ügyeletes éjjel,akkor is megcsinálja.Rugalmas,hál' Istennek!

Azért jó lenne,ha jönnétek!Nem ám kihal a topic.Megértem én,hogy tavasz van.....Na.....
Edit
nagyedit
 
 


Na neeeeee!!!!!!!!!!!!

Hát hol vagytok?

Móniéknál gondolom beindult a tavasz.....
nagyedit
 
 


Sziasztok.

Valóban nagy itt a csend. :(

Edit de jó hogy túl vagytok a dolgon és mindenen szépen alakul Milánnal . :D Ritka az ilyen rugalmas doki. Most Jázmin is veletek tart? Kiveszik a varrást akkor gondolom már lehet pancsolni a kádba. Tényleg Milán nem akart fejest ugrani a vízbe eddig?? Hát igen én is ezt mondom hogy ½ 12-ig fent lenni a helyet hogy pihennétek… :twisted: :twisted: :twisted: . de jó is az ha egy kicsit el tud lenni az ember a párjával nyugisan, kettecskén. Nekünk szerencsére ritkán van fent sokáig ,olyan jól kialakult Dávid alvási szokása hogy max este 9-kor már alszik mind a bunda. Ritkán felébred 10 körül , na akkor van az hogy közöttünk alszik egész éjjel mert az ágyában nem marad, nem hajlandó ott vissza aludni. De nagyon jó hogy van a Zurammal egy – két nyugis óra amikor nem kell lesni a gyereket. :D

Kihasználva a jó időt kint voltunk Tatán sétálni. Gondoltam kiveszem a manót hadd sétáljon egy kicsit. Hát lányok utána nem volt hajlandó a babakocsiban megmaradni. Apának volt mit cipelnie a kocsiig. :twisted: :D
A héten körülnézek a plázában hátha találok neki egy jó kis cipőt, mert a bakancs ami most van neki egy kicsit nehéz de viszont a babakocsiba csücsülni megfelelt. No majd meglátjuk, ha nem találok itt akkor megrendelem a netről azt amit kinéztem.
Ma evett meg először Dávid egy egész banánt. Örülök neki nagyon , mert eddig nem igazán lelkesedet az újdonságokért. Nem mintha nagy újdonság lenne a banán de mikor a banánnal próbálkoztunk egy pár hónappal ezelőtt azt vettem észre hogy kijöttek apró kicsi pöttyök a testére és eddig hanyagoltuk. Hát kíváncsi leszek hogy most mi lesz.

Lépek, a manó igényli a jelenlétem. :D

Sziasztok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dávidbaba 2010.03.01 21:29-kor.

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 


Sziasztok!

Jajaaaa, valóban itt a tavasz. :lol: Tegnap buszoztunk is a kertben, az Áfonya és én voltunk az utasok! :P Ma délelőtt is sétáltunk egy nagyot a jó időben, összekötve a kellemeset a hasznossal, mert a védőnőhöz mentünk a két éves státuszra. Laura 14,5 kg és 90 cm. Nagyon aranyosan viselkedett, dumált, mászkált. Bébitaxival mentünk föl, persze az út nagy részén azt én cipeltem, de nem lehetett anélkül elindulni, mert ordított, hogy kocsi-kocsi.
Már egy hete folyik az orra hol jobban, hol kevésbé, van amikor simán elég megtörölni, van amikor porszívózni kell, nem vészes, de folyik, de hogy mitől nem tudom. Lassan áttör a bal alsó szemfoga, lehet, hogy az okozza. Az étvágya napok óta hatalmas, a vasszöget is megenné. Mindent kommentál, nagyon beindult a beszéde is és érdekelni kezdik a mesék. Ma túljutottunk a kisvakondon és a Garfieldot nézte, a film verziót. Amikor meglátta benne a kutyát, egyből mondta, hogy Atttiiiii. :lol:
Alfikámat végül el kellett vinnem orvoshoz, mert szombat este nem tudott lábra állna, csuklottak össze a hátsó lábai. Borzasztó volt látni, nagyon megijedtem, egész éjjel ideges voltam, hogy mire ébredünk. Reggel sem volt jobban, így tegnap elvittem. Kezdődő tacskóbénulása van, ez tulajdonképpen a deréktáji csigolyák gerincsérve. Tegnap kapott vénásan fájdalocsillapítót, vért vettek tőle és kaptunk gyógyszert itthoni alkalmazásra. Holnap este kell visszavinni, hogy mennyit javul ettől a gyógyszertől, ez nem szteroid. Szerencsére ma már ugyanúgy mozgott mint eddig, remélem ez így is marad és maradhatunk a szteroidmentes gyógyszerezésnél. Édes cicám annyira, de annyira félt, meg én is, hogy mit mondanak. :cry: De tartanom kellett benne a lelket és szerencsére úgy néz ki jó a gyógyi, legalábbis nem akarom elkiabálni, de ma jól volt a kutya. Jajjj, még ez is. Nem tudom, ha beválik a gyógyszer, hogy hogy lesz a kúra, lehet, hogy élete végéig szednie kell, majd kiderül. A lényeg, hogy ne legyen fájdalma és tudja használni a lábiját.
Egyébként szombaton, még a sokk előtt voltunk az IKEA-ban, mindent megvettünk a kiskonyhához, elvileg csütörtökre leszabják a bútorlapokat, apa péntekre szabit vesz ki, hogy kész legyen szombatra a cucc. :wink:
Az IKEA-ban összevissza futkosott a Lara, nagyon élvezte a teret, de aztán még a négy szemünk se volt elég rá, ne tudjátok meg, állandóan futottunk utána. Ettünk is, úgy bezabált ott is, olyan édi volt. Utána átmentünk a Decathlonba 80 %-os leárazások voltak, vettem egy Reebook cipőt 3.000,-ért. Tiszta buli. :P

Úgyhogy nálunk zajlik az élet, jövő héttől meg még sűrűbb lesz minden.

Nyugodalmas jóéjszakát mindenkinek!

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy nem voltam tegnap...Az történt,hogy reggelre úgy beállt a derekam,hogy sírva öltöztettem Annát...Iszonyatosan fájt,se lehajolni,se ülni nem tudtam.Elvergődtünk az oviig,(mire Rolcsit ki-be kötöttem az autóba csillagokat láttam),aztán egyből mentem házidokihoz.Írt két fajta gyógyit,egy izomlazítót,meg egy fájdalomcsillapítót.Azt mondta,hogy "öregasszonykórom" van,azaz csúzom.Király...A mostani éjszaka sz.r volt,Ro valamiért rosszul aludt,nekem meg ugye a derekam fájt.Hétfőn kell visszamennem dokihoz,remélem addigra helyrejövök.Komolyan mondom,ha itt lenne a Turul helyett a Taigetosz,leugranék... :twisted: Ennyire selejtes hogy lehetek már??? :lol:

Nagyjából visszaolvastam,ha jól látom,mindenkivel minden rendben van!Ugye jól látom??? :D

Megyek,csinálom az ebédet.Rájöttem,hogy rosszabb ha pihenek,mert a pihenő után sokkal jobban fáj...Micsoda egy nyamvadt vagyok...Fúúúúj!

Pusszancs!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Jo reggelt!

Csajok mit mondtok a hozzataplalasrol?
Mert ma 3 hónapos a Mia, ugye nagyon szorulásos.
Szerintetek adjak neki baracklevet?

fiamette
 
 


Jó reggelt!

Szép napunk lesz ma is! :D

Andi!Férjednek még egyszer jó utat és nagyon,de nagyon vigyázzon magára!

Melinda ezzel a cipőkérdéssel foglalkozunk mi is.Nem tudjuk pontosan mi legyen.Van a Milánról egy olyan,ami nem bélelt,magas szárú bőrcipő.Na ilyet biztos nem veszünk.Persze ezt csak egy hónapig tudja hordani,mert ugye őszre már tuti kicsi lesz.Kék,de sebaj... Átmeneti cipő van olyan a plázában,mint a Miláné,csak rózsaszín.Lehet azt kap.Sportcipője ami a Miláné volt,az még nagy neki.Azt hiszem csak azt fog kapni.Tavaly a dózsakerti Adidas boltban vettem 6000Ft-ért a Milánnak egyet.Könnyű,nem volt vastag,ha rosszab idő volt nyáron akkor is hordtuk.Szóval én azt hiszem kap egy sportcipőt most,aztán szevasz.Azt legalább ki tudjuk használni.Ősszel már nagyobb kell neki.Milánnál is úgy volt.Nagyon nem kell bevásárolni nekik,már rájöttem.Olyan gyorsan nőnek.
Hogy ilyen gyorsan felépült a Milán,annak mi is nagyon örülünk. :D De a gyerekeknél ez így van.Egy felnőttet jobban megvisel egy műtét.
Tegnap volt egy kis elintéznivalóm délután.Gyalog mentünk el.Nagyon szép idő volt.És a Milán is nagyon szépen sétált mellettünk.(Pedig a zsebembe tettem a kocsikulcsot :oops: )Már párszor boltba mentünk gyalog.(Ha nem kell sok minden.)

Móni nagyon vagány lehetett a kis buszsofőröd! :D Ha majd úgy érzed,fényképezz!!!!!Alfikának jobbulást!Mi lesz a szülinapi partyn?Hogy tervezed?

Én hétvégén ki akartam menni a Malomvölgybe motorozni, futkározni,... Pont suli lesz szombaton és vasárnap :shock: is.Ha hamar vége lesz,legfeljebb Csóni lesz a dologból.

Melinda a babakocsi arra jó lesz,hogy a cuccotokat ne kelljen cipelni!!!!!! :D

Nekiesek az ebédnek.Borsófőzelék fasírttal.Apa jön érte valamikor 11 körül.
Délután irány Győr,kötözésre megyünk.A varratok kipotyognak,a többi meg felszívód.

Judit!Jobbulást a Bencusnak!És vigyázz Ádikára!!!!!

Szép napot!!!!
Edit
nagyedit
 
 


Anna jobbulást!Csak rendbe jössz és megmaradsz :wink: .Muszáj még!!!!!Minimum 100 évre!!!!!Még ha 200 évesnek is gondolod most magad!Persze,hogy Ro rosszul aludt. Csodálkozol?Most neked minden rossz.Szólj apának masszírozza be a krémet :wink: !

Fiamette szerintem nyugodtan adhatsz neki inni baracklevet.Csak a jobb minőséget vedd neki.Azt nem tudom,hogy van-e babaitalban barack?Nem emlékszem rá.Én adnék neki nyugodtan.Kicsit megkönnyebbül.(Te is.)Cumisüvegbe vele!!!!

Üdv:Edit
nagyedit
 
 


baby üveges szentkirályiba van sima barack adtam neki két kiskanállal
most várjuk a csodát :D

fiamette
 
 


Oks!Én lehet mernék neki többet is adni.A barack nem vált ki allergiás reakciókat.Lehet megköveztek érte,de én négy hónaposan a Jázminnak adtam összeturmixolt húslevest a mienkből.a levét is,nem csak a zöldségeket.Semmi baja nem lett tőle!Meg a mi főzelékünkből.

Reméljük javít a pocihelyzeten!

Edit
nagyedit
 
 


Sziasztok!

Én nagyon új vagyok itt! Február 19.-én voltunk együtt a párommal! Akkor voltam a legtermékenyebb! Egy pár napja fáj a mellem, nagyon állmos vagyok, és néha megy a hasam! Szerintetek mikor teszteljek? Illetve milyen teszttel? Köszi a válaszokat
tymy
 
 


Szia Tymy!

Én anno két héttel az aktus után csináltam a pozitív tesztet.A gyógyszertárban vettem.Gábriel volt a neve.Ugyanolyat vettem a második gyerekünknél.Három napos teszt.(A beágyazódás után három nappal,már kimutatható a terhesség.)Azt nem tudom pontosan.A DM-ben amiket lehet venni,szerintem nem jók.Nem volt amúgy drága.1000Ft alatt volt az ára.A reggeli első vizeletet használd!!!!!!Ez nagyon fontos!Sok sikert!!!!!

Edit
nagyedit
 
 


tymy

Én még várnék a helyedben, én elég jó tesztel csináltam mensi előtt 2 nappal, de még is negatív lett, szóval ha nagyon szeretnéd és negatív akkor nagy a csalódás
persze mindenkinek más a HCG szintje


Kész lett a vonalzóm :)))

fiamette
 
 


Igaza van fiamettének,ha nem mutat semmit a teszt,az nagy csalódás.És az elején gyakran előfordulhat.

KépKép
nagyedit
 
 


Sziasztok!

Most lett kész az ebédünk, borsóleves, túrós csusza, várjuk, hogy hűljön. Utána ebédelünk, alvás és utána bemegyünk a városba kicsit sétálni, remélem jó idő marad, kisüthetne megint a napocska. Este viszem a kutyát orvoshoz.

Edit! A szülinapi party egyszerű lesz, tortaevés, ajándékbontás, játék, gyerekek, zaj, futkosás, ennyi. :P A tortaevés remélem bejön és felvághatjuk, mert azt mondta a Zuram, ha nem, akkor még megyünk a Jeneibe sütiért. :lol:
Dehogy kövezlek meg a hozzátápis dolgaidért. Én már alig vártam annak idején, hogy kezdjük a főziket. Mi 3,5 hósan kezdtük, igaz Lara nem volt szorulásos, ő hasfájós volt. Nagyon jó volt, hogy két kaját ki tudtunk váltani, tartalmasabb volt az étkezés. Szerintem 4 hósan már nálunk is játszott a húsleves turmixolva, a miénkből. Én nem pepecseltem neki külön, vagy üvegest kapott, vagy a miénket turmixolva. Mint sok minden más, ez is túl van lihegve egy kicsit, nekem ez a véleményem.

Fiamette! A fentiek fényében én simán adnék már neki esetleg sütőtökpürét, répapürét is, az is jó rostos, semmi baja nem lesz tőle és lehet, hogy megoldaná a problémát is. Nyugodtan kezd el a hozzátáplálást, nekem ez a véleményem. A barackléből pedig szerintem adhatsz többet, nem csak két kanállal.
De ha bizonytalan vagy, akkor érdemes beszélni védőnővel vagy ha olyan a gyerekorvosod, hogy lehet vele beszélni normálisan (nekem olyan van), akkor vele vitasd meg a problémát.

Tymy!
Egyébként ki vagy, hol laksz, hány éves vagy? Első baba? Bár a kérdésedből ítélve igen. Én megvárnám a mensi idejét, addig tök fölösleges tesztelni. Ha tudod, hogy melyik nap voltál a legtermékenyebb, ahogy írod, akkor tuti, hogy ahhoz képest két hét a menstruáció ideje. Ez így van, így működünk mi nők. Szóval én várnék addig, minek költsek, ha nem muszáj. :wink: És ha kimarad, még utána is várhatsz 2-3 napot, hogy tuti legyen az eredmény, ahogy Fiamette is írta nagy csalódás lehet, ha negatív, és lehet pár nap múlva már nem az.
Én nem teszteltem, nekem vérvételből derült ki a terhességem, 13 nappal a fogamzás után, vagyis kb. a mensi előtti napon.

Szép napot Mindenkinek!

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Sziasztok!

Nálunk már alszanak.Nem is baj.Milán tegnap 5-kor aludt el és ma reggel fél 7-kor ébresztett.Most ha alszik,legalább nem lesz nyűgös este a dokinak.

Fiamatte a sárgarépával vigyázz,mert székletfogó.Milán első idegen kajája a felezett őszibarackkonzerv volt banánnal turmixolva.Az uzsis szoptatásnál nem volt tejem.Pont itthon volt apa.Elkezdtem sírni,felbontottam egy konzervet és egy friss banánt,befogtam a vadi új botmixert és a cumisüveg dudiját kivágtam nagyobbra,bele egy nagy banán és a fél konzerv. Utaztunk mindketten a maradékra apával.Azt hiszitek hagyott? Olyan jó illata volt,nem spóroltunk a mennyiséggel,de be is puszilta.Ekkor volt a Milán négy és fél hónapos.Addig még inni sem ivott cumisüvegből.Csak cicizett.Neki fél éves koráig nem mertem adni a mi kajánkból.Külön pároltam mindig neki csirkemellet, zöldségeket....Üvegesből csak a sütőtököt ette meg.Jázminnál bátrabb voltam.És mindent megeszik! Üveges, tápi, tészta, leves, főzi.....Azt hiszem a Jázminnál cselekedtem jobban.

Na megyek mosogatni :? .Sziasztok!
Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Edit!

Ha a sárgarépa székletfogó, akkor a banán is! :wink: Igaz őszibarackkal írod. Mondjuk nálunk egyik sem volt az. :P

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Igaz Móni!
Ha eleget esznek a mennyiség kijön hamar!!!!!!Nálunk is a gyerekek iszonyat mennyiséget esznek.(Nem csak ők,naaaa.) :wink: Nem is szenvednek a kakival,no meg akkorát tudnak :shock: .

Nem süt a nap! :twisted:

Edit

KépKép
nagyedit
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: