Új privát üzeneted érkezett!

Anettről tud vlki vlmit???? olan rég volt. elvileg mára van kiírva ha jól emlékszem. de gondolom már biztos babázik de azért jó lenne tudni, hogy minden rendben van velük.
snooopy
 
 


Sziasztok!

Anett még szerintem nem babázik, mert ígért egy sms-t, ha már igen. :)
Szép magyarul fogalmaztam. :D

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok,

itt vagyok, még egyben... sajnos!
Nagyon készen vagyok már, semmi és sehogy sem jó!
A héten elég sok jóslom volt, 5 percesekig jutottunk egyik éjszaka, azt hittem már menni kell, aztán csak almúltak.
Majdnem 2 ujjnyira vagyok nyitva hetek óta, feje beilleszkedve, nagyon lennt van, doki szerint bármikor megindulhat, már hetek óta azt mondja, de Bence baba nagyon jól elvan!
Készen vagyok, mert sokan körülöttem, zárt méhszájjal hamarabb beindultak én meg 2 ujjnyival jól elvagyok és semmi...
bocsi a panaszkodásárt, de elég türelmetlen vagyok!
DE- Ma nagyon jól ébredtem, jövő héten már csak a karomban tarthatom a kicsi babámat!
Nagyon remélem!!!
Én számításaim és az Uh, fogamzás napja szerint mára vagyok kiírva, de a "hivatalos védőnős" szerint 11.05-re.
Szólok, ha van valami!
Puszi Nektek!

peppisimo
 
 

 
 

Sziasztok!!
Azért írok most nektek,mert én se hittem el,hogy sms fogadással lehet pénzt keresni.A barátnőm be volt regisztrálva,mondtam neki én is beregisztrálok,ha megkapja a pénzt.Pont ott voltam nála pénteken,mikor vitte neki a postás.Semmit se kell csinálni,csak felmenni a www.mobilpont.hu -ra,és kitölteni a regisztrációt,az ajánló számához kell beírni az én számomat,és majd küldenek egy sms-t,azzal belépni,és várni a reklám sms-ket,meg még több embert beajánlani,de őutánuk is kapod a pontot.6000 ft-ként fizetik ki.Tényleg létezik a Kft,utánanéztem.Végülis azért fizetnek,hogy megadod a számod.Én is kaptam sms-t,hogy váltsunk biztosítót....meg ilyeneket küldenek.....csak reklám és csak sms-ben!!!

Tényleg működik!!!Az ajánlóhoz írjátok be a számom:0670-325-67-16
Ha meg utánatok regisztrál valaki (férj,stb) akkor meg a ti számotokat kell beírni!!!
Az expresszen is rengeteg ilyen hirdetés van,ott le is vannak fényképezve a bizonylatok a kifizetéssel....
Egy próbát megér,de már nagyon sokan hirdetik....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!

Nemrég jöttünk meg Edelényből. 3 napja már a temetőt járjuk. Pénteken Árokszálláson voltunk, tegnap anyukámnál a gyöngyösi temetőben, meg itt voltak keresztanyámék is, ma meg az edelényi temetőben, meg rokonoknál.
Csütörtökön megvolt a fotózás, jó volt, kicsit a végén már fárasztó volt, 3 óra az azért 3 óra... A képek jók lettek, a köv héten ki kell választanom ami kell, aztán majd felteszem az iwiwre.

Anett

Nyugi, most már csak pár nap van hátra.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Ma 6.40-kor megszületett Bence Zalán 3400g és 54cm!
Mindketten jól vannak.

Anett! Sok boldogságot kívánok! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


ANETT!
GRATULÁLOK!NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT A KIS BENCÉHEZ!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Anett!

Szívből gratulálok! Jó egészséget, és sok-sok tejcsit kívánok nektek!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Anett!!

Szívből Gratulálok a kis Bencéhez! Szép nagy baba! Sok-sok tejcsit kívánunk!

Minden jót!!!

:D :lol: :P


Hettie!
A mi hétvégénk is majdnem ilyen sűrű volt. Hatvan, Nagybátony, rokonok, jönnek, mennek...

Árokszálláson milyen rokonaid vannak? Lakik ott egy barátnőm.

Kíváncsian várom a fotóidat! Biztosan nagyon jók lesznek.

Melinda!
És mennit fizetnek? Úgy értem smsenként?És mennyi idő alatt jött össze barátnődnek a 6000Ft?

Na megyek németezek, mert holnap tanárhoz kell mennem, és még van egy kis házim, s mikor Dóri fenn van, akkor még újságot sem enged olvasni...:)
melissa83
 
 


Melissa

Nagyszüleim vannak ott. Nekem is van ott 1 barátnőm :)

Anett

Gratulálok!! Sok egészséget, és minden szépet nektek!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Anett!
Gratulálok a kisfiadhoz és jó egészséget kívánok nektek!

Kép

Kép
picurka2
 
 


Anett, szívből gratulálok nektek!!!! sok tejecskét, és sok örömöt!!!! látod csak meghallgatta a panaszkodásod Bence. :D :D
snooopy
 
 


Én is gratulálok!!!

Melissa,ő konkrétan 3 hónap alatt,de nem csinált érte jóformán semmit,és ezután ez a összeg csak nő....csak maga alá beregisztrálta a családtagjait...egy volt osztálytársam is csinálja,őneki összesen 70 ezret fizettek eddig...én is megpróbálom,hátha....kockázat nincs...eddig is kapom a sok reklámot...tescos újság,stb,de ők nem is fizetnek,napi 1-2 sms-t nem veszek zaklatásnak...sms-ként,meg regisztrációként ad pontot,azután fizet,nézd meg a honlapját....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Anett!

Gratulálok és sok boldogságot kívánok nektek!

Mona

l]
mona35
 
 


Melinda,
regisztráltam, már valaki csatlakozott is hozzám, de még üzenetet nem kaptam... :) Te milyen gyakran kapsz sms-t?
melissa83
 
 


Heti 3-4,de van olyan is,hogy egy nap 2,utána semmi....
Te e-mailt nem kapsz??Mert más igen...én se kapok....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Köszönjük szépen mindenkinek a sok gratulációt!

Jól vagyunk, szerdán jöttünk haza.
A szülés iszonyat gyors volt. Hajnali kettőkor éreztem a fájásokat, de nem voltak durvák, azt hittem, hogy esetleg jóslók, mert nem voltak erősek. 10 percesek voltak. A férjemet 4-kor ébresztettem, addig nézegettem az órát, hog hogy jönnek a fájások. Néhány durvább volt csak köztük, de akkor már gondoltam, hogy lesz valami, mert a fájások ismerősek voltak, mint anno Pepénél. Összekészülődtünk, de én nem akartam, hogy esetleg hazaküldjenek, mert nem igaziak, ezért még vártunk... közben én fájtam, de jól bírtam!
5.55-kor felhívtam a szülésznőmet, hogy bemegyünk, mert vannak fájások és egy kicsi tágulási vérzés is volt.
Mondta, hogy menjünk vár, éppen akkor ment volna haza, de mivel tudta, hogy a méhszájam érett, ezért gondolta, hogy gyorsak leszünk.
Ne ekkor elindultunk, a kocsiban már 3 perces fájásaim voltak, kb. kettő, míg a kórházba értünk.
6. 15-kor még a rádióban hallottuk a híreket, 6. 30-kor vették fel az adatokat, már amit tudtak... mert szóltak gyorsan a dokimnak, hogy itt vagyunk, jöjjön. Éppen ügyeletes volt. Különben nem ért volna be, az biztos!
Megvizsgált és mondta, hogy azonnal szülőágy, mert ott a koponya. Én már ekkor kezdtem érezni a tolófájásokat.
Mit mondjak elég nagy kapkodás volt, a férjemnek is úgy kiabáltak a folyosón, hogy jöjjön, mert mindjárt szülünk.
Gyorsan beadták a strepto elleni antibiotikumot, közben már nagyon nyomtam volna... végül 6.40-kor elős tolófájásra megszületett a pici fiam.
kissé kapkodós volt az a 10 perc! :roll:
Majdnem a karunkban vittük be, ezt mondták, vagy otthon szültünk, vagy nem tudom... mindegy a lényeg, hogy minden rendben van! mondta a dokim, hogy a harmadiknál az utolsó héten hozzámköltöznek, hogy minden ok legyen! kicsit le is szidott, hogy miért nem jöttem hamarabb, mondta, hogy jó a fájdalomküszöböm, ha még azt hittem, hogy ez nem az igazi.
Az tuti, ha mégegyszer szülök, akkor elindulok időben!
Szerencsére varrni sem kellett sokat, nem volt olyan rossz, mint Pepével.
Viszont a második szülés utáni méhösszehúzódások egy újabb szüléssel érnek fel, nagyon durvák!
Voltak a vajúdóban is 2-3-an, de csak néztek, hogy most jöttünk és már megyünk is szülni... szóval a teli hold meghozta a hatását, volt egy pár szülés akkor éjszaka.
Utána már csak úgy emlegettek az osztályon, hogy a 10 perces, meg aki csak a kitolásra ért be... volt hírem!
Egyébként az osztállyal kapcsolatban minden pozitív volt.
Nem kellett bugyi nélkül rohangálni a kezelésre, adtak új lepedőt maguktól, megkérdezték kérünk-e, segítettek, kérdezték, hogy kell-e segíteni. Szóval le a kalappal!

peppisimo
 
 


Húúú Anett!

Ez tényleg gyors szülés volt!
Még egyszer gratulálok! Fénykép a kicsiről????
Örülök, hogy minden rendben volt,és van veletek. Próbálj pihenni azért, bár tudom, hogy nem olyan könnyű mostanában :wink: .

Hetti!

Dobjál már pár képet, kíváncsi vagyok milyenek lettek.

Melinda!

Mikor folytatod a vezetést? Én már a forgalomban vezetek.

Többek hova tüntetek?

Beus!

Jó volt, hogy összefutottunk. Kár, hogy nem tudtunk sokat beszélgetni.
A sulival hogy állsz?

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!

Anett! Tényleg jó gyors voltál! :) Az a lényeg, hogy jól vagytok mind a ketten! Kérünk képet! :)

Cini! A suli most áll...de ne is kérdezd mert csak felidegesítem magam ezen az iskolán meg a szervezetlenségén...
Sikerült csizmát venni Emmának?

Jól eltűnt mindenki. :(

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Anett!
ügyesek voltatok mind a ketten!le a kalappal! :lol: :lol: :lol:
örülök,hogy akkor Neked is pozitív véleményed volt a kórházról és úgy mindenről!Nekem is hasonló a véleményem,velem kedvesek voltak! :wink: :lol:

bocsika,hogy néha kisbetűvel kezdem a mondatot,de Martinom itt van a bal kezemben,szunyókál!

Ma is voltunk gipszelésen pesten,és képzeljétek,már a jobb lábikóját nem is kellett begipszelni,és a bal lába is nagyon sokat javult 1 hét alatt! úgy örülök!nagyon bizakodok,hogy nem kell majd műteni egyik lábát sem! :roll: :roll: :roll:

Hát lányok,én nem igazán vagyok megelégedve a Fister doki nénivel! :cry: :roll: Azon filózunk,hogy átmegyünk máshoz.
Csak egy példa:mikor hazajöttünk a kórházból,pont ugye ünnep volt,23.-a,péntek.és csak vasárnap jött ki. :roll: meg többször is fel kellett hívnom,mert először azt mondta,ne adjak neki tápot semmi esetre sem.csak azt nem értette meg,hogy a kb 30 ml tejemtől nem fog jóllakni szegénykém. :shock: :shock:
most ajánlották a Márkus doktornőt.Róla van valamelyikőtöknek véleménye,ismeritek?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó!
Nekem a Kriszten doktornőt ajánlották róla csak jót hallottam. Viszont a Kiskéri doktornőt ha teheted kerüljétek el, nekem nála van a lányom és most akarom elhozni tőle.
Nagyon gyorsan gyógyul a kisfiad, ügyes kispasi!

Hogy bírtad a császárt?

Kép

Kép
picurka2
 
 


picurka!

köszi a dokinénis tippet! :lol:
Hát a szülésem nem császárnak indult.Elfolyt a magzatvizem,induétunk is rögtön a kórházba.2 újjnyira voltam nyitva,de smmi fájásom nem volt.ez volt este 9 körül.éjjel kettőkor megkaptam az injekciót,ami előhozta a fájásokat.hajnali 5 körül már kb 1 perces fájásaim voltak és majdnem 4 újjnyira voltam nyitva.De Manóm csak nem akart kibújni.Reggel fél 7 -kor mondta a dokinőm,hogy megcsászároz,mert a babának baja lehet,mivel régen elfolyt a magzatvíz.és 7 óra 28 perckor,október 18.-án megszületett Martin! :lol: 3350 grammal és 55 cm-rel! :lol:
Még aznap este felkeltem,tettem pár lépést a szobában.Most leszünk vasárnap 3 hetesek és már tök jól bírom magam.A kilók is lementek.A felszedett 13 kg-ból még 1 kg van rajtam. :wink:
Ja,és azért nem tudott kibújni,mert a köldökzsinór a nyakán és vállán volt. :cry: Amúgy már ott volt a szülőcsatornában teljesen.Sajnálom,hogy végül is nem sima szülésem volt,de nagyon boldog voltam,mikor hallottam,hogy felsír! :oops: :oops: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Anett

Húha 10 perc, nem semmi. Akkor te még nálam is gyorsabb voltál. Én is már akkor értem be a kórházba, mikor teljesen nyitva voltam. De nekem több mint 2 óra kellett. :)

Cini

Jövő héten lesznek kész a képek, akkor majd felteszem az iwiwre.

Sziszi

Már 3 hetes lesz Martin, te jó ég hogy megy az idő. Örülök hogy jól alakul a lába.
A márkus drnőt én csak annyira ismerem hogy a szomszéd kisfiúnak ő volt a dokija, de miatta a kicsinek begyulladt a kukija mert azt mondta hogy ne húzogassák. Nem tudom ezt ki tanítja ezeknek. :roll:

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


sziasztok,

amint tudok teszek majd fel képeket.
Bence nagyon édes! Éjszakák is elég jók, jobban bírom most, mint Pepével anno. egyenlőre.
Igaz most még van segítségem és a férjem is otthon volt.

Sziszi,
örülök, hogy Martin lába javul! Szuper! Örülök neki!
Akkor ti most tápszereztek?
Vagy lett végül elég tejed?
Mi nagyon meg vagyunk elégedve Fister doktornénivel. Szerdán jöttünk haza, aznap este hívtam fel és másnap délután jött ki.
Elég sokan járnak hozzá, az tuti és most is sok új kisbabája lett.
Szerinem nagyon tüneményes és mindent olyan jól elmond!
Kiskérit tényleg kerüljétek, barátnőm is most akarja el hozni a kisfia kartonját.

peppisimo
 
 


Sziszi,

ne fájjon a szíved a császár miatt, a lényeg ott van a karodban, a gyönyörű kisfiad! :P
Ügyes volt ő szegényke, csak a köldökzsinór miatt nem sikerült!

peppisimo
 
 


Sziasztok,

Sziszi, örülök, hogy Martin lába javul. nem lesz itt semmi baj. és tök jó, hogy ilyen gyorsan lementek a kilók.

Anett, kérünk képeket a kicsiről!! légyszi ha van időd. :wink:

Picurka, mi meg mindjárt szülünk! :lol: hogy vagy? hogy bírod?? én totál kivagyok. már sehogy sem jó és nagyokat túd rúgni, néha úgy érzem mindjárt bepisilek.
én már nagyon terhesnek érzem magam, és úgy szülnék már!!!!! igaz ház még sehol sem áll, de jövőre is lehet költözni csak legyen már itt a kicsim. :wink:

dokinénik: egyik barátunk is a Fisternér van és ők is el akarnak tőle jönni. én meg arra jutottam maradok a pesti dokinknál, csak benne bízom. de ha vlkinek van jó dokitippje szóljon mert azért nem ártana gyöngyösön is egy doki.
snooopy
 
 


Sziasztok!

Anett tegnap éjszaka írt sms-t, hogy Bencével kórházba kerültek. Lázas volt, kiütéses meg aluszékony, de már ma jobban van. A vérkép és a vizelet is negatív. Állítólag valami fertőzés.

Sziszi! Jó gyorsan lementek a kilók. Gondlom örülsz! :) Néztem a képeket iwiw-en, a párod le sem tagadhatná Martint! Nagyon édes kispasi! Örülök, hogy hamar rendbe jön a lába!

Cini! Enikő nem mostanában szül? Vagy nem nagyon beszéltek?

Fister dokinéniről annyit, hogy rengeteg betege van. Az én nem gyöngyösi barátnőim is mind hozzájárnak, és nekik a védőnőjük ajánlotta.

Kép
Kép
beus.
 
 


Snooopy!
Hát igen, lassan mi következünk, de hogy őszinte legyek én már lassan nem bánnám ha már kint lenne a picur. Már egy ideje sehogy sem jó. Nem tudok aludni, mert nem találom a helyem az ágyban, de már ülni sem jó.


Ma voltam a gyerekorvosnál, Kriszten doktornőnél. Nekem nagyon szimpatikus volt így én mellette döntöttem. A nagylányomat már át is hoztam hozzá.

Kép

Kép
picurka2
 
 


Sziasztok!

Beus!

Sikerült csizmát venni Emmának, jó kis bundásat.Vettünk még dzsekit és bélelt nadrágot is. Enikőnek már nem sok van hátra, de annyit tudok róla mint Ti. Annával szoktunk találkozni a boltban, meg Enikő anyjával.
Jól vannak, kisfiú lesz és Bátornak fogják hívni. Anna már nagyon várja.

Anett!

Jobbulást nektek!

Sziszi!

Tök jó, hogy Martin lábója ilyen gyorsan gyógyul :D , a fogyáshoz meg gratulálok, ügyes vagy!
Én is megkérdezem: tápszereztek, vagy vegyesen?

Snoopy, Picurka!

Kitartást nektek! Ezt a kis időt már kibírjátok :D
Szorítok nektek!

Szép napot!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Anett, jobbulást és remélem nincs semmi komoly.

Picurka, én is ezt érzem, nagyon szülnék már. nekem amúgy már tökre lenn van a hasam. nem tudom azért-e mert csak két év telt el az előző terhesség óta és nem olyan erősek ott az izmok, vagy másért. meg néha érzem ott alul, hogy nagyon nyom. :oops:
szerdán megyek dokihoz, remélem mond vlmi "jó" hírt...bár tuti nem nyíltam ki, mert Kolossal is nagyon lassan tágultam.
snooopy
 
 


Cini!
Van tejcsim,csak kevés.Minden második etetésnél tudok Neki adni kb 20-30 ml-t! :cry: Nagyon kevés,de ezt a keveset is odaadom neki amíg van!
Amúgy olyan 120 ml-t eszik meg.De hamarosan emelnem kell az adagot,mert mire bepuszilja a 120-at még gyűri a kezét a szájába! :lol: :roll: :roll:
Tápszerből a Milupa Milumil van.Hála az égnek eddig nem volt baja tőle,gondolom már ezután se lesz.
Viszont Lányok van egy kérdésem:Az mitől lehet,hogy tegnap például 3X kakilt hígat,magyarul f@sott. :oops:
Mondta a védőnőm,hogy ne egyek paradicsomot,narancsot meg ne igyak gyümölcsleveket,ezek meghajthatják a tejcsin keresztül.

Orsi,Picurka!
HAJRÁ!!!!!!!!!!++++++++++++++++++++++

Orsi!
Nekem Molnár Mariann gyerekdokit ajánlották,hozzá fogom vinni!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszi!

Én nem ajánlom Molnár Mariannt. A múlt évben Pellének májátültetése volt, és Ő helyettesítette. Egy kis náthával 3 hétig jártunk hozzá, és nem gyógyult meg Emma. 3 X írt neki más gyógyszert.
Pelle rögtön azt írja amit kell, és 2-3 nap alatt meggyógyulunk. ( Nekünk is szokott tanácsokat adni.)
Egyébként szimpatikus, kedves nő.

Inkább Fister Katalint ajánlom mint Őt.

Az hogy hányszor fosik egy baba, babánként változik. Van olyan is akinek 1 X sikerül hetente a nagy dolog, és még ez is belefér a természetes kategóriába, úgyhogy ne aggódj.Emma mikor annyi idős volt mint Martin minden etetéskor berottyantott. :D
Szerintem, nem függ attól, hogy mit eszel, főleg így, hogy alig van tejcsid.

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziszi,
szerintem se eggódj emiatt. Kolosnak a mai napig napi 2 kaki az átlag, de van hogy több. amikor kisebb volt ő is sokszor kakilt, ált azután hogy átpelusoztam. :shock:

akkor azt kérdezném van olyan doki aki házhoz megy ha hívják vagy ilyet ne is keressek?? itt pesten a mienk házhoz jött az első pár hónapban biztos, de nem tudom azért-e mert anya barátnője vagy ez itt "szokás".
mert én nem fogok az újszülött csecsemőmmel(vagy épp az egy hónapossal nem ez a léyneg) a váróban a sok beteg között lenni, hogy benyaljon vlmit.
vagy extra igényeim vannak?? :oops:
snooopy
 
 


Orsi!
Tudtommal minden gyerekdoki kimegy,ha hívod.Fister 3 ezret kér. A többiek nem tudom.De az első,amikor a baba megszületik elvileg ingyenes.Nekünk ez is 3 ezerbe került a Fister doktornőnél.Érdekes... :roll: :roll: :roll: Meg volt vele egy szitum,amiben én éreztem magam kellemetlenül.Ott álltam a rendelőjében,még utánam behívtak mást.Azzal elkezdett beszélgetni,én meg álltam ott mint egy marha,pedig én lettem volna soron.Tisztára levegőnek nézett.Szóval nekem nagyon negatív tapasztalatom van vele.Persze nem vagyunk egyformák.Biztos nem vagyunk neki szimpi.Hát ez van.
Orsi,amúgy ha a tanácsadásra viszed a bébit,akkor ott csak egészséges gyerekek vannak,nem kell betegek közé vinned.Heti egyszer minden dokinak van tanácsadása.

Cini,Orsi!
Köszi a kaksival kapcsolatos hozzászólásaitokat! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Amikor én hazahoztam Marcit, Laci felhívta és még aznap este eljött. Elmondott mindent érthetően és le is írta azt, ami nagyon fontos. Pl: vigantol, lázkúp mikor mennyi (ez akkor még nem volt rutinszerű). És kaptunk egy kis papírt a rendelési időkkel meg a telefonszámokkal, sőt nekünk a privátot is megadta. Tőlünk nem kért volna pénz, de mi alapból adtunk. A legviccesebb, hogy akkor derült ki, hogy ő volt az ügyeletes mikor Marci született. :)
Hetente kétszer van tanácsadás csak egészségeseknek (kedden és csütörtökön)! Betegeknek rendelés minden nap van.
Ha Marci beteg, akkor előbb felhívom a rendelőt és az asszisztens megmondja, hogy mikorra vigyem, mikor vannak kevesen. Így vittem a bárányhimlős oltásra is, meg a múlt héten is a kiütéseivel. Egy percet sem kellett várnunk.
Ami meg nagyon tetszik, hogy nem szedet fölöslegesen gyógyszert. Marci egyszer szedett gyógyszer eddig, vmi köhögéscsillapító cseppeket. De felírta mellé az antibiotikumot is, de elmondta hogy csak akkor váltsam ki ha lázas...hát nem kellett. :)
És mindig kap Marci kukit! :D
Itt egyébként a védőnők járnak ki hetente, legalábbis hozzám jött az első hónapban. Aztán kéthetente, majd mikor eszébe jutott. Az idén már én vittem.

Kakilós téma...nálunk is kettő van naponta, van hogy több, persze kizárólag tiszta pelusba. :roll:

Kép
Kép
beus.
 
 


Köszi lányok.
nálunk is kijárt a védőnő amikor pici volt, most meg ha eszébe jut.
akkor a dokikérdést még megfontolom, de Fisternél nagyon sokan vannak azt mondtátok.
snooopy
 
 


Snooopy!

Nekünk Dr. Pelle István a gyerekorvosunk. 150 %-ig elégetettek vagyunk vele. Mind szakmailag, mind emberileg.
Vannak akik nem szeretik, mert régebben magánéleti problémák miatt elég sokat ivott. (persze munkaidő után) Tönkre is ment a mája, és meg kellett műteni.
Rengeteg betege van, de házhoz is kimegy még azokhoz is akik nem nála vannak.
Hozzánk havonta egyszer jön, mi kértük meg, mert jó ha ránéz Emmára.
Ha beteg Emma még aznap vagy másnap kijön, és tényleg max 2-3 napig beteg, mert rögtön a megfelelő kezelést kapja.
Ő 2500 Ft.-ot kér , Gyöngyösön 2000 Ft.-ot.

Sziszi!

Megértem, hogy így érzel, ez a viselkedés nekem sem tetszett volna.
De lehet, hogy csak rossz napja volt.
Pellének is volt/van 1-2 beszólása, véleménye amivel nem értek egyet, de Ő is és mi is a gyerek érdekét nézzük. És ez az ami fontos.
Pl. ha belép Pelle az ajtón rögtön szét néz(persze nem mindenhol, csak amit lát), hogy milyen veszély forrás van a közelben, és megjegyzi nekem ha van. pl. Olajlámpásban milyen olaj van?
Volt már olyan, hogy szólt v.kinek, hogy a domestost tegye el valahová a wc-ből, és az a valaki megsértődött.
Ha esetleg megitta volna a gyereke, haragudhatott volna magára.

Szóval ebből az egészből azt akartam kihozni, hogy Molnár doktornő nagyon kedves, nyájas, udvarias, érdeklődő stb., de szakmailag nem olyan jó.
Ezzel szemben vannak olyan dokik akik, nem nyaliznak neked, és a szemedbe mondják ha valami nem tetszik nekik, de a gyerked jó kezekben van.
Én azt ajánlom, tegyél még 1 próbát a doktornőnél, próbáld megbeszélni vele, hogy mi az ami nem jó neked.

Beus!

Nektek ki a dokitok? Fister Katalin?

KépKép
Kép
cinix
 
 


Cini, megadnád az elérhetőségét? köszi

ja és képzeljétek mesélem páromnak ezt a gyerekdoki keresgélést és kiderült, hogy Pelle a párom volt gimis oszt.társának az apukája. :)))
mondjuk nem tartják már a kapcsolatot, de azt mondta nagyon rendesek.
snooopy
 
 


Cini! Igen, Fister Katalin. És velünk sem mézes-mázas. Nincs nyalizás, de én nem is igénylem. Szakmailag nagyon jó, Marcival kedvesen beszél, és nekem ennyi elég is. :) Ja, és az első látogatása óta nem kapott pénzt tőlünk.
Amúgy a helyettesítőket utálom. Le se sz...k a gyereket, mert nem az ő betegük. Mindig kifogjuk nyáron a melegkiütéseknél...
Én a Pelle doktort nem ismerem, nem is tudok róla semmit. Sőt igazából a többiről is csak a rosszakat jegyzem meg, de a neveket nem. :oops:

Orsi! Már kérdezni akartam...Zsombinak csak egy neve lesz?:)

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Cini!
Vezetsz már forgalomban? És hogy megy?Szeretsz amúgy vezetni?

Dokikérdés...

Mi is Fister Katalinhoz járunk. Én max. meg vagyok elégedve. Tényleg nem mézes-mázas, de nem ez a lényeg. Sosem volt semmilyen beszólása, mindig korrekt volt, és mindent részletesen elmagyarázott. Telefonon is részletesen mond mindent, s így sokszor elkerüljük a fölsleges dokihoz járást.
Kukacot mindig kap Dóri, sőt még repetázik is sokszor.
Többieket nem ismerem. Ha nem Fisterhez vinném, akkor Pellét választottam volna, vagy Krisztent.

Beus!
Sikerül munkát keresned? Marcit beveszik a bölcsibe?

Dóri 2 évesen megy végül bölcsibe. Nagyon szeret gyerekek közt lenni, s szerintem jót tenne neki. Nem beszélve arról, hogy a pénz is kevés lenne. Kicsit attól tartok, hogy 2-3 éves kora között már sokkal másabbak, beszélnek, bohóckodnak... így ezen még gondolkodom, de 70%, hogy megy.

Sziszi!
Fister szokott ilyet csinálni, márminthogy beszél mással is közben. Velünk eddig akkor fordult elő, mikor még vetkőztettem Dórit, vagy már végeztünk s öltöztettem. Olyankor már mindent megkérdeztem, max már csak beszélgetünk.
melissa83
 
 


Sziasztok!

Orsi!

Megkaptad a privit?

Melissa!

Igen, vezetek már a forgalomban. Még nem is gondolkoztam azon, hogy szeretek-e vezetni....
Végül is szeretek, de nem olyan könnyű még, mert nagyon sok mindenre kell figyelni egyszerre.
Az oktatóm, eléggé maximalista. Mindig a megengedett legnagyobb sebességgel kell közlekednem. Azt mondja, ha úgy megy akkor lassabban is fog. Végül is igaza van.
HBJHJHHTGCTCGTUJUJJTRTZZUUZUUZ5T m 3waíyínnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn000000000000000000000000000
Ezt Emma írta nektek :lol: :lol: :lol:

Már elment, úgyhogy folytatom.
Ma is volt egy olyan eset, hogy szólt, hogy parkoljak le két autó közé.
Meg is csináltam, tök büszke voltam magamra, ránéztem és láttam, hogy mosolyog rajtam. Megkérdeztem tőle, hogy mi baj van, valamit rosszul csináltam? Erre mondja, hogy nézzek már oldalra. Hát láttam, hogy sikeresen beálltam egy garázsajtó elé. :shock: :lol:

KépKép
Kép
cinix
 
 


Tegnap voltam a dokinál és már beakart fektetni. Azt mondta már nem húzom sokáig valószínűleg idő előtt meglesz a picur. Hát mit ne mondjak én is nagyon úgy érzem! Szerintem még 1-2 hét lehet hátra és már magamhoz ölelhetem a pici lánykámat!

Kép

Kép
picurka2
 
 


Cini, igen igen, köszi szépen!!!

Picurka, és mia gond? miért akartak befektetni??
snooopy
 
 


Sziasztok!

Marcinak jönnek a nagyrágói hátul. Nem nagyon alszunk, pedig adom neki a Camomillát. Nem sokat használ. :( A ma délutáni alvása fél 2-től 3-ig tartott, a szokásos déltől háromig helyett.
Dentinoxot nem is vettem újat, mert nem enged a szájába nyúlni. Lacinak sikerült és úgy ráharapott az ujjára, hogy belilult.

Szóval szeretnék tőletek tanácsot kérni, hogy mit csináljak! Azt már láttam, hogy kettő kint van, de a másik kettővel meg szenved szegény. :( Van vmi homeopátiás szer, mi még jó lehet?

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Továbbra is várjuk a Te Történeted rovatba a szüléssel, gyermekvállalással, neveléssel kapcsolatos vicces, nevettető, megható, megkönnyeztető, tanulságos írásaitokat 1-2 oldal hosszúságban, Word dokumentumban a szerkesztőség email címére: szerkeszto@babanet.hu

A Kölökneten pedig még lehet nevezni a Mikulás-pályázatra, a legjobb történeteket remek gyerekkönyvekből álló csomagokkal díjazzák majd! Még odaérnek majd a Télapó előtt! Itt a következő mélcímre írhattok: szerkeszto@koloknet.hu

Mindenkinek további szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Beus!

Ha nagyon szenved és nem tud aludni,akkor a Viburcol kúpot próbáld ki.Homeopátiás,láz és fájdalomcsillapító,fogzáskor kifejezetten ajánlják.mi is használtuk.Az ára sajnos elég húzós 12 db 1900 forint körül van.

Mona

l]
mona35
 
 


Beus, én is már napok óta gondolkozom mit ajánljak fogzásra, a Viburcol tényleg jó. egy próbát megér.
snooopy
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Még mindig egészben vagyok pénteken voltam a dokinál és 2 ujjnyira vagyok nyitva, így szigorú fekvésre ítélt. Kedden kell mennem megint és akkor már eldől hogy mi lesz velünk.

Veletek mi újság? Elvagytok foglalva a picurokkal?

Mindenkinek jó babázást!

Kép

Kép
picurka2
 
 


Kép Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: