Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
elnezest a megintcsak villamlatogatasert. A heten jovok bovebben igerem, fokent h half term lesz (kevesebb helyre kell taxizni a gyerkoket).

En meg pont most olvasom h a fiucska valszeg nem is az apuka - ami akarhogy is nezzuk eleg hiheto lenne, leven h csak 12 eves volt amikor a baba fogant, plusz olyan hihetetlen kisgyerek-kinezete van sajat maganak is, h szamomra elkepzelhetetlen h kepes lenne ilyesmire....de soha nem voltam fiu, fogalmam sincs h mire kepesek mar 12 evesen. Itt a cikk rola:

http://uk.news.yahoo.com/4/20090215/tuk ... a1618.html

Ibi, gyors javulast Marcinak!!!
Ezen a bolcsis dolgon en mar nem is tudok mergelodni, mert itt meg sajnos mindenhol ez van:-(.

Jovok meg a het elejen, addig is puszi mindenkinek!
b
mrsnoname
 
 


Sziasztok!

Berni, az uj cikket meg nem olvastam, de apank mar ma reggel ujsagolta, hogy van tovabbi fejlemeny.

Ibigirl, szerintem tipikus a leanyzo esete, tv-ben is sok ilyen tini anyukat lattam mar es mindegyik otthon ulo segelyekbol elo csaladbol jott. Mindig megijedek, amikor ilyet hallok, hogy nehogy a mi lanyunkkal is eloforduljon 13-14 ev mulva, de olyankor azzal nyugtatom magam, hogy valoszinuleg a neveltetesnek es a csaladi hatternek is sok koze van hozza, igy remenykedem, hogy a mi lanyunkkal ilyen nem fog elofordulni.

Egyebkent mi is mindig a zenebolcsibol hozunk haza valami virust, mivel ugy hordjak a gyerekeket, hogy taknyuk-nyaluk egybefolyik, meg kohogi a bacikat a levegobe. Sot, sokan meg lazasan is elhozzak a szerencsetlen gyereket. :shock:

Berni, majd varunk egy kicsit hosszabban is! :wink:

Olive

KépKép
olive
 
 


Sziasztok!


Ibi,jobbulast Marcinak!!!Ez sajnos mindenhol igy van.Ovodaban,bolcsodeben.Ugyanezt vegigcsinaltam a ket naggyal.Es a kicsivel is vegig fogom.meg Marcinak kenheted a hatat mentolos kenoccsel,meg az van nekem is itthon,amit Magyarorszagrol hoztunk.Baby Luuf a neve,megfazasra,kohogesre jo.Plusz en meg Landzsas utifu szirupot szoktam neki adni,az nyakoldo es kohogescsillapito is.Marha megenne a fiad, bunrossz ize szaga van,de az en cseppem benyeli szerencsere.Plusz a tobbi amit Te is adsz.

A cikkrol kicsit.Apat megkerdeztem egy 12-13 eves fiu mar kepes ra .De.Mivel segelybol el mindket csalad, ezzel a sztorival kereshetnek egy kazal penzt.Mert vegulis ki kotelezhetne ra oket, hogy csinaltassanak apasagit?Az a kisgyerek kinezetre kb olyan 10 evesnek nez ki.Es ha a sztori kedveert talaltak is ki, milyen elete lesz a ket gyereknek meg a kisbabanak??????Milyen ember lesz beloluk?Ez a felhaborito az egeszben.
Kivancsi leszek a vegszora.
Szep hetet mindenkinek.

Ja!Lakasnezoben vagyunk, rankrohadt a felso szint,megyunk innen a banatba. :cry:



Kép
thomaildi
 
 

 
 

Hello mindenkinek!

Hogy vagytok ma?
Itthon változo az idö.Süt a nap de hideg van.Már nagyon várom a tavaszt hogy letehessem végre a kabátot!!!!!!!!!!
Én jol vagyok bár sokat vagyok álmos.Néha csak aludnék!!!!!Lehet csak az idö!

2-3 hét és megyünk vissza Londonba.A párom kocsival én pár napra rá r.géppel!
Nehéz lesz itt hagyni mindenkit!Az utolso heteket,honapokat egyedül töltöm majd mivel a párom dolgozik majd! :cry:
Ránk is vár majd a költözés! :cry: Mivel tetötérbe lakunk.
Tiszta bolondok háza lesz!

Ibi-Remélem már jol van Marci!Jobbulást neki!

Szerintetek ha nem megyek el itthon cukor terhelésre nagy gond lenne?Nem birnám meginni!

Szép napot,jo pihenést mindenkinek!


KépKép
picizoe
 
 


Sziasztok!

Picizoe kérdezz utánna,mert nekem egy kefirt és zsömlét kellett ennem az éhgyomri vérvétel után aztán rá egy órára mégegy vérvétel.

El kell fogadják a zsömlés-kefires verziót is.
Az is gyorsan felszívódó szénhidrát és megmutatja ha probléma van a cukorszínttel.

Üdv:Ancsi

Kép
ancsi1979
 
 


Sziasztok!

Ibi, tegnap elfelejtettem irni a landzsas utifu szirupot! En Dr. Theiss cukor nelkulit szoktam venni (nem aszpartam benne az edesitoszer, ugyhogy nyugodtan hasznalhato) a DM-ben otthon. Pont most hozott nekunk a baratnom otthonrol 2 uveg utanpotlast. Nekunk nagyon bevalt es imadja Lolli. A multkor en is megkostoltam, amikor meg hajnal 3-kor se tudtam aludni, annyira vacakolt a torkom es azonnal elmult minden irritacio es tudtam aludni.
Egyebkent van tobbfajta es egyszer a Dr Theiss-eset nem kaptam es helyett valami mast adtak a gyogyszertarban es az tenyleg bun rossz volt, ki is dobtam. En, amikor megkostoltam, oklendeztem tole, ugyhogy azt a fajtat messzirol elkeruljuk. Amugy hasznaltuk mar a cukros valtozatat is a Dr Theiss-esnek es az is jo volt.

Picizoe
, nem muszaj megcsinalnod, itt ahogy mar korabban irtuk, nincs is ilyen vizsgalat. A vizeletet rendszeresen nezik es abbol is kiderul, ha magas a cukrod. Persze, ha nagyon aggodsz a cukor miatt, akkor csinaltasd meg! Esetleg kerdezd meg a zsemlet, ahogy Ancsi javasolta. Mivel az tomeny szenhidrat, hamar megdobja a cukorszintet es ha cukros lennel, azzal is kimutathato.

Lolli felebredt, ugyhogy mennem kell.

Olive

KépKép
olive
 
 


Ildi, az elobb elfelejtettem, hogy pont tegnap mi is arrol beszeltunk a ferjemmel, hogy az is lehet, hogy a riportokert kapott penzert csinaltak ezt az egesz cirkuszt.

KépKép
olive
 
 


Haho

Mar millio eve meg akarom kerdezni, h timurek hova tuntetek?!?!? Jelentkezzetek!! Remelem azota megoldodott az allas-kerdes es nem azert nem irtok, mert ti is hazafele vettetek az iranyt!!

picizoe - jaj, nekem is volt gyerekkoromban egy halom vercukor vizsgalatom, koztuk egy ilyen tomeny alig higitott cukorivas is...hat bevallom oszinten, megertelek, en ugyanis kihanytam az elso pohar cuccot. Szerencsetlensegemre, mert igy meg kellett ismetelni az egeszet :cry:. Na de ez volt kb 20 evvel ezelott. Hihetetlen, h meg mindig ezzel a modszerrel vizsgalnak :shock: !!!

Ez a landzsas utifu mis-mas nagyon jol hangzik. Legkozelebb mi is beszerezzuk :).

Ildi - remelem gyorsan talaltok uj lakast!! Van legalabb valasztek?
Koszi, h megkerdezted apjukat a "dolog" biologiai oldalarol is :wink: . Nekem ez eszembe sem jutott, csak elkonyveltem magamban, h a srac kinez kb 8 evesnek es keptelenseg h tudja egyaltalan akar teoriailag is h mitol doglik a legy :lol: .
De egyetertek, nagyon penz-szaga van az egesz sztorinak!

Hu, mentem, mar megint kohog a nagyfiu, fel fogja magat ebreszteni...jol jonne most egy kis pajzsos utilapu :D
mrsnoname
 
 


Sziasztok!

Mar a magyar mediaban is benne van a 13 eves apuka.Es ahogy gyanitottuk,penz szaga van.Itt a cikk:

http://www.delmagyar.hu/noi_oldal/minde ... em/2087903?


Elkepeszto/A sajat gyerekuk eletet tonkretettek.Erre mar egyszeruen nem tudok mit mondani.


Hetfon megyunk megnezni egy lakast.Baromira nincs kedvem megint koltozni.Meg csak most kezdtuk volna belakni a hazat ugy igazan. :cry:
Bar most csak varoson belul mozgunk,nem valtunk kontinenst.


Pussz mindenkinek
Ildi



Kép
thomaildi
 
 


Picizoe!

Lehet mar nalad a tavaszi faradtsag kezdodik :lol:Es meg en is azt a cukros lottyot ittam :? FujEgyebkent itt nalunk jo ido van 8-9 fok napkozben, elvezzuk nagyon.


Szep napot mindenkinek!
thomaildi
 
 


Olive!

Ez most ugrott be...Otthonrol hozattad a landzsas utifu szirupot,akkor itt nem lehet kapni?Marmint ezt a Dr Theisst.Nekunk is ez van, es en is meg otthonrol hoztam...
thomaildi
 
 


Hello mindenki!

Kint esik még a hó?Milyen a közlekedés?Müködik a hajó fr. ország és Anglia között nem tudjátok?

Ha császároznának bent lehet az apuka?

Itthon megint esik a hó.Már nagyon unalmas!!!!!!!!!!!!

Szép álmokat mindenkinek!
picizoe
 
 


Ildi - drukk h hamar talaljatok megfelelo helyet!! Amugy konkretan mi tortent a mostani hazban? Ha van kedved es nem mergesit fel a tema, akkor irj rola :wink:.

Tobbiek merre?
Na ezt is jo kerdezi, aki altalaban hetekre eltunok :oops: .

Picizoe - jaj, hat en nagyon remelem h mukodnek a hajojaratok UK es a kontinens kozott, mert holnap ejjel jonnek at a szuleim, valamint ferjur es en szombat hajnalban megyunk at amoda. Nagyon betenne most ha valami miatt lefujnak az atkelesi lehetosegeket!

Hat en szeretem a (szep) havat, de most nem cserelnem fel semmiert a Mo.-i hoesest az itteni szinte tavaszi idojarassal. Itt lent del Londonban mar par napja dulnak a tizenvalahany fokok - rengeteget vagyunk kint a gyerkokkel ebben a szep idoben :D .

puszi, b
mrsnoname
 
 


Ancsi - nalatok mindjart szulinaaaaaap!!! :D :D
mrsnoname
 
 


Sziasztok!

Ildi
, itt meg nem kerestem, en is otthonrol importaltam eddig a szirupot. Viszont gondolom, hogy nem lehet itt kapni, mert nemet es svajci termekeket nem nagyon arulnak. Ha jol lattam, a dobozon rajta van a latin neve, esetleg az alapjan utana lehetne nezni, hogy lehet-e itt kapni valami hasonlot.

Berni, nekem is jol esik mar a tavasz. :D Na, meg a futesszamlanknak is. :roll: Meg egyik telen se futottunk ennyit, mint most!

Nekem is pont valamelyik nap jutottak eszembe Timurek, hogy vajon mi lehet veluk.

Ancsi, az egyik nagymamam szuletett febr. 28-an. Mindig egyutt tartottuk a szuletesnapunkat, mivel az enyem meg 1 nappal kesobb volt. A 12. szulinapom elotti febr. 28-an a nagyamamtol vittek a korhazba vakbel gyanuval es masnap a 12. szulinapomon meg is mutottek. Szep kis ajandek volt! :twisted:

Picizoe, nekem 3 baratnom szult csaszarral es mind a haromnal bent lehetett az apuka. Aztan ez lehet, hogy korhazfuggo. Otthon is van olyan korhaz, ahol bent lehet az apa, de valahol nem engedelyezik.

Ma Lollinak nagyon jo napja volt, mivel itt volt a kis szerelme. Edesek nagyon egyutt. Idonkent odaszaladtak egymashoz es olelgettek egymast. Mondtam is a baratnomnek, hogy vilagositsa fel a fiat, mire ivarerett lesz, mert nem akarok 11 ev mulva nagymama lenni. :wink:
Olyan jot mosolyogtunk. A baratnom (mivel cseh), csehul szokott beszelni a fiahoz es probalta mondogatni neki pl. a vonatot, kutyat, cicat, de a kissrac nem nagyon akar meg beszelni. Erre Lolli ismetelte utana csehul a szavakat. :lol: Ugy latszik Lolli egy ujabb nyelvre palyazik. Az angol, a magyar es a jelbeszed utan most a cseh kovetkezik. :lol:
Tenyleg, ismertek olyan csaladot, ahol 3 nyelvu a gyerkoc? Erdekelne nagyon, mivel szeretnem nemetul is megtanitani, hogy a nemet rokonaink gyerkoivel tudjon majd beszelni. Ugyan elkezdtem, de nem vagyok benne biztos, hogy jo otlet. Lehet, hogy meg varnom kene, amig az angolja es a magyarja tokeletesebb. Csak azert gondoltam, hogy esetleg bekeverhet, mivel mostanaban vitatkozik velem, hogy az asztalt "Tisch"-nek hivjak.

Jo ejszakat mindenkinek!

Olive

KépKép
olive
 
 


Sziasztok!

Berni bizony mindjárt itt lesz már két éves az én "nagyfiam" :D
Családi ünnep ,mert 27-én apósom született,24-én pedig a tiszteletbeli dédnagyi,aki apósóm nagynénje, 91. évét tapossa már.
Lesz macis torta, ajándéknak tanulószék és Argos kocka. :D

Olive ,akkor nálatok is biztos nagy készülődés van. :wink:

üdv:Ancsi

Kép
ancsi1979
 
 


Sziasztok!

Picizoe Carlisle -ban is tok jo ido van 10-11 fok,orakat barangolunk odakint vegre :lol: A mi korhazunban meg sem emlitettek,hogy bent lehet csaszarnal az apuka.Marci csaszaros volt.

Olive a magyar tel utan ez nekunk eleg enyhe volt, bar tudom ez a sok ho meg a minusz 10 fok itt nagyon ritka.De mar mindenhol bujnak ki a hoviragok,a mi kertunkben is van :wink:
A harmadik nyelvvel lehet kicsit varni kellene.Persze ez csak az en velemenyem,mivel nekunk a beszedterapeutank mondta,hogy az angollal is varjunk,mig a magyar nem ulepszik le rendesen.Mondjuk Marci egyebkent is kicsit lassabb e teren, szoval ez normal fejlodesu gyereknel lehet nem okoz problemat.

Koltozes.Peneszedik mind a 3 halo es a furdoszoba mennyezet,plusz a mi halonkban a sarok.Eloszor a furdoben jott ki,aztan szepen minden szobaban felbukkant,ahogy egyre hidegebb lett kint.Probaltuk tomeny domestossal kiirtani,aztan jott a moudly killer de semmi.Vegul vizcseppek jelentek meg a plafonon.Szoltunk a tulaj sracnak, igazitott a teto szigetelesen.Utanna mar nem csak a plafon szelen,hanem a kozepen is nagy kover vizcseppek voltak.Most hogy mar nincs minusz kint,es a "tunet"megszunt.De nem varjuk meg a kovetkezo telet itt.Jott egy fazon, szellozot szerelt minden ablakba.Ez olyan,nem tudom valamelyikotok lakasaban van-e, hogy furt 10 lukat egymas melle, szerelt fel egy kis dobozkat,amit nyitni zarni lehet,hogy azon keresztul szellozzon a szoba.Nem tudom most feltolteni a kepet,mert szet van esve a gepunk meg.Szoval undorito ahogy kinez az egesz,es ezert nem fizetunk.Hetfon meg egy masik lakast is megnezunk, sikerult meg talalni masikat is.Aprilis elejen koltoznenk,mert itt apr.11-vel jar le a szerzodesunk.


Ibi hogy van Marci?Eltuntel nagyon, remelem nem lett nagyobb baj.

Ancsi,kezded megszokni a magyar levegot? :wink: Aztan majd kepeket a bulirol :lol: 91 ev.Kimondani is sok.

Berni hova mentek?Marha nem titok.Na ezen most jot rohogtem.Marha.Márha.kerestem egy á betut.Jol veszem a sorokat, jonnek a szulok bebiszitternek es ti mentek egy kis pihire apaval? :wink:

Tobbiek merre?
Uh holnap megyunk a fizikoterapeutahoz 2 honap utan megkaptuk vegre az idopontot.Kivancsi leszek mit mond.1 oras vizsgalat lesz.

Szep estet mindenkinek!


Kép
thomaildi
 
 


Hello-bello nektek,
Huha, nalunk is jeles nap a feb 27... de mivel en nyilas vagyok, igy NEM engem unneplunk :wink: :D .
De aztan fotozni se felejtsetek el a dupla-tripla unneples alkalmaval!!!

Lanyok, sztem Dr Theiss termekeket itt is lehet kapni. Rakerestem a neten is es kidobott egy halom angol weblinket online uzletlancokhoz. De nem csodalkoznek rajta, ha jobban felszerelt gyogyszertarakban is lenne. Elvegre is a Weleda termekek is itt kerultek hamarabb forgalmazasba, odahaza meg csak par eve mennek.

Olive - mar megint olyan temat sikerult feldobnod, ami minket is epp nagyon foglalkoztat :wink: . Mi is azon filozunk, h bevezetunk egy harmadik nyelvet, leven h ferjur perfekt beszel szerb-horvatul. Elsosorban Antonia miatt, hiszen o van most annyira fogekony fazisaban. Mar voltak is probalkozasaink par nap erejeig, de meg tokeletesiteni kell, plusz ferjur ra kell h hangolodjon az egeszre. Minket is "aggaszt" viszont par dolog:

- nem e fogja Tinit megzavarni az uj nyelv, hiszen az angolba is most lendult bele igazan?
- vajon egyaltalan milyen szintu sikerben szamithatunk, ugy h az uj nyelvi hatas aminek ki lenne a ket gyerek teve az eleg minimalis lenne, hiszen az apjuk hetkoznap csak este latja oket par orara, valamint hetvegenkent?
- es vajon mennyire lenne sikeres az uj nyelv beiktatasa egy ilyen kozeli csaladtag altal akitol mar megszoktak egy (ket) masik nyelvet? Valszeg magyarul vagy angolul kapna ferjur a valaszokat, mivel tudjak h nem kell strapalniuk vele magukat, hiszen erti a masik ket, szamukra jobban hasznalatos nyelvet...

Hat ilyenek. De szerintunk sem hulyeseg, csak el kell talalni a fentieket.

Azzal is egyetertek amit Ildi ir, sztem is nagyon fontos h jol beszeljen legalabb egy (ket) nyelvet mielott egy harmadikat is elkezdenetek. Nalatok sztem nehezebb lesz a helyzet, mert ha jol ertem te, az edesanyja lennel az a szemely aki elkezdene a nemetet Lollival. Es ugye megiscsak te vagy a hozza legkozelebb allo szemely, akitol eddig az anyanyelvet tanulta.

Ildi - attol sajnos sztem meg nagyon messze vagyunk h a sajat szorakoztatasunkert itt merjuk hagyni a gyerkoket a nagyszulokkel :cry: . Most tenyleg ok fognak szittelni, jonnek Brusszelbol at hozzank ma ejjel. Nekem ott elnek a batyamek, es naluk decemberben megerkezett a golya. Igy most h a nagyszulok itt lesznek, mi kettecsken ugrunk at hozzajuk babalatogatoba. Persze ez is szorakoztato, sot nagyon is. Egyenlore ettol hosszabb idore nem mernem itthagyni oket. De eloszor birjam ki ezt is...:roll:

En mar lattam ilyen szelloztetest tobb helyen, de nem maganhazakban. Tenyleg eleg silany megoldas :( !

Na csajszik, en mentem, mert faj az ujjam - kepzeljetek ma este meg az A&E-t is megjartam, mert delelott sikerult egy kisebb ujj-torest eloideznem magamon. Persze vartam amig ferjur hazaert este, ket gyerkovel nagyon maceras lett volna beallitani a korhazba, meg aztan nem is nekik valo hely az.
Hat igy aztan jo nagy moka lesz atvezetni Bxl-be :cry: .

puszi nektek! b
mrsnoname
 
 


Jaj, meg errol is kerdezni/irni akartam, de most mar nem fogok. De majd emlekeztessetek mar egy kozeli alkalommal. Ami a nyelveket illeti, en jopar dolgot eszrevettem a lanyunkon, amiota minden nap jar preschool-ba. Kivancsi vagyok h nalatok is ugyanez-e a helyzet? De majd errol akkor kesobb bovebben.
mrsnoname
 
 


Sziasztok!

Berni mit csinaltal mar hogy eltorted az ujjad?Mult honapban izomhuzodas,most tores,vigyazz magadra :wink:

Voltunk fizikoterapeutanal.Marci onmagahoz kepest remekelt.Persze bizalmatlan volt, de hagyta magat megvizsgalni,mert jobbnal-jobb jatekot dugdostak az orra ele.aztan elokerult a buborekfujo, onnantol kerdve mar hozza is erhettek.Egy dokineni es egy dokibacsi volt.Tudni kell a fiamrol, hogy nem erhetnek hozza idegenek.Borzaszto felenk.Regebben ez rosszabb volt,ma mar szelidult nemileg a helyzet.Hat a jo hir az,hogy jarnunk nem kell.A rossz az,hogy azert,mert ok mar nem tudnak alakitan Marcin.A bal oldala gyengebb,ezert van meg hogy nem tokeletes az egyensuly,ezert nem tud ugrani es szaladni sem meg.Idovel megoldodik majd, sokat kell mozogni,azt mar irtam,hogy nalunk harc a seta,de remelem a jo ido majd kihozza a mozgasigenyt.Mondjuk mar egesz szep eredmenyeket ertunk el seta teren.Valamint ajanlottak az uszast, ami szinten egy oriasi csata lesz,reven,hogy a viztol is fel.Plusz gyogycipo kell mindenkeppen neki, gyengek a bokai es befele dolnek.Marcius 3-an megyunk es akkor leveszik a meretet.Ilyet otthon is kaptunk,meg itthon abban van,mert nagyobbat csinaltak hogy tovabb legyen jo(9 honap a kihordasi ido,ha kinovi igy jartal).Szandalt csinaltattunk akkor neki.Most cipot fogunk, itt ugysem lesznek nyaron se 40 fokok.Kivancsi leszek itt mennyi a kihordasi ido.Azt tudom,hogy itt egy pennyt se kell fizetnunk erte.Otthon nem volt ingyen.
Sokat fog lenditeni rajta,ha majd elkezdunk kozossegbe jarni,de addig stabilizalni kell a gyereket,mert majd nem mer megmozdulni a sok rohangaszo gyerek kozott...Szerintem venni fogunk neki egy bringat.Az mindket labat egyforman megdolgoztatja.Remelem

Szep estet mindenkinek!


Kép
thomaildi
 
 


Hová tünt mindenki?


Milyen kint az idö?Itthon még mindig esik a hó!Már kivagyok töle!Nagyon várom hogy napsütést lássak!!!!! :lol:

Egyre többet mocorog a hercegnöm!Bár még mindig keresztben! :(

Szerintetek mivel menjek vissza?Kocsival vagy r.géppel?
Tudom hosszu kocsival de a párom nem menne egyedül és én is nyugodtabb lennék ha ott lehetnék vele.A gép gyorsabb de ott végig egyedül lennék és a gép mindig tele van millio bacival.A párom nem igazán örül neki hogy kocsival szeretnék menni.Szerintetek?

Hulla vagyok egész nap.Ha lehetne csak aludnék.De ezen kivül jol érzem magam.Éjszaka is tudok még aludni.Remélem is igy is marad végig.

Halljátok az itthoni politikai helyzeteket?Szörnyü!!!!!!Nem is csodálom hogy egyre több ember,család megy a világba amerre tud.

Kint ugyanazokat az oltásokat kapja majd a baba mint itthon?

Szép napot mindenkinek!

KépKép
picizoe
 
 


Sziasztok!

Nagy a hó bizony,már azt hittem most télen nem is találkozunk vele.
És lám még hóembert is tudtunk ma építeni. :D

Kép

Picizoe engem is elkeserít az itthoni helyzet.
A minap azon dühödtem fel,hogy a Viszkis lazán lenyom egy főiskolát a börtönben meg nyelvet tanul,nekünk meg súlyos százezreket kell letenni az asztalra,hogy iskolába járhassunk 30 éves fejjel. :shock:
És ezt még büszkén mesélték a Naplóban.

Üdv:Ancsi

Kép
ancsi1979
 
 


Sziasztok!

Remelem mar csak kepen latunk havat :lol: Nagyon szep tavaszi ido van nalunk.

Az otthoni helyzet.Nagyon orulok,hogy mar nem vagyunk ott.Az otthonmaradtak mind-mind panaszkodnak,hogy egyre rosszabb minden.Nem eleg,hogy egyre nehezebb megelniuk, de letszamleepites, zero munkahely,mind mind tarsul melle.Es tehetetlenek.Szornyu.Szinte nincs is olyan ismerosom,aki valami miatt ne lenne sz@rban.

Picizoe, en a helyedben repulovel jonnek.Bacival barhol talakozol, boltban,moziban,orvosnal.Kerdezd meg az orvosod , o mit javasol...

Marcius 9-en koltozunk,talatunk ma egy nagyon jo kis lakast.

Szep hetet mindenkinek!



Kép
thomaildi
 
 


Sziasztok!

Igen a tisztességesen dolgozók vannak a legjobban leterhelve és kizsigerelve.
A sok hülye reklám hatására a tudalanabb halmozza a hiteleket.

Ami kiakasztott a provident reklám. :evil:
Így kezdődik:

Konyhában ülnek kávézgatva,szerelmesen:

-Karcsikám ugye milyen szép lett a konyha?
-Igen Magdikám.
-Már csak a "régi"hűtőt kéne kicserélni.
-Ne aggodj Magdikám,MEGINT hívom a Providentet és holnapra lesz új hűtőd.
-Köszönöm Karcsikám angyal vagy.

Hát készen vagyok ettől.
Én ha tehetném kampányt indítanék az ilyen és ehhez hasonló agymosó bankok ellen.

Élből hitelellenes vagyok.
:twisted:

üdv:Ancsi

Kép
ancsi1979
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk, hogy eletjelet adjunk magunkrol.

Ancsi, jo nagy hoembert epitettetek! Itt most mar napok ota vagy lehet, hogy mar 1 hete is enyhe az ido, csak a napocskaval nem sikerult osszefutni. Az ilyen nyomott, borus idotol, meg kaba vagyok.

Ez a reklam, amit ideztel, tenyleg felhaborito.

Azert a rossz helyzetrol annyit, hogy itt se rozsas. Aki nem alkalmazott, hanem egyeni vallakozo, tudna rola meselni. A ferjemnek is max. heti 1-2 nap munkaja akad. A valsag elott meg heti 6 napot dolgozott. Ja, es o meg a szerencsesek koze sorolhato, ugyanis az osszes haverja otthon ul karacsony ota, azota semmi munka. Az egyik epitesi vallalkozo haveraj (4 gyerekes csaladapa), szinten karacsony ota otthon ul es semmi munka sincs kilatasban. Most probal elhelyezkedni alkalmazottkent, de nem tudom, mit fog talalni, amibol el is tud tartani 4 gyereket. Tavaly, tavalyelott meg meg annyi munkaja volt, hogy nem gyozte.

Na, rohanok, mert ezer dolgom van meg es Lolli mindjart ebred.

Olive

KépKép
olive
 
 


Sziasztok!

Ancsi, ezek a reklamok egyre durvabbak.Mosolyogva egy telefon,es jon a hitel jaj de jo.Aztan a duplajat fizetik vissza, de van akinek nincs mas valasztasa, es felveszi. mert nem kernek semmilyen papirt.Es ezt kihasznaljak.Uzsorakamat legalisan.Es a legszomorubb hogy ezt hirdetik is.

Olive szerencsesek lehetunk,hogy nem vallakozo a ferjem mert ugymond ez a fix jovedelem megvan,es a megszoritasok annyit jelentenek az o munkahelyen,hogy nem hivnak agencys dolgozokat,mert nekik dragabb az oraberuk, ha esetleg valahova ember kell,hanem akkor behivnak egy dolgozot masodallasba.
Milyen teruleten vallakozo a parod?


Pussz mindenkinek


Kép
thomaildi
 
 


Ildi, eredetileg fenykepesz, de ezt mar csak ritkan csinalja, evek ota hazfelujitasokkal foglalkozik nagyreszt. Viszont erre most nincsen igeny egyaltalan. Ugyhogy mondtam is neki, hogy jo lenne egy weboldal a fenykepeszetnek es hirdetni is, hatha abbol csurranna-cseppenne nemi penz. Regen egyaltalan nem kellett hirdetnie, szajrol-szajra terjedt a hire es annyian ajanlottak masoknak, hogy sose hirdetett. Viszont miota hatterbe szoritotta a fenykepeszetet, mar csak ismerosok szoktak neha hivni. Mondjuk most a valsag idejen valoszinuleg a fenykepeszetbol se lenne sok munkaja. A volt uzlettarsanak fele annyi eskuvofoglalasa van az iden, mint az elozo evekben. :roll:

Na, megyek, mert azt hiszem megerkezett apank. Visszament az ASDA-ba, visszavitte a kenyeret, amit az ASDA peksegebol vettunk. Meg se volt kelve rendesen es ugy arultak, hogy teljeskiorlesu lisztes kenyer, erre nagy feher foltok voltak benne. :evil: Nagyon bepoccentunk, mivel ugye ez azt jelenti, hogy feher lisztbol sutottek, csak megszineztek barnara. Nem is a penzrol van szo, hanem arrol, hogy igy becsapjak az embert. Most gondoljatok el, ha valaki bel- vagy gyomorpanaszok miatt csak tk. lisztes kenyeret ehet es megveszi ezt, gondolvan, hogy tk. lisztes, erre feher kenyeret eszik barna "koponyegben". Szerintem felhaborito.

Jo ejszakat!

Olive

KépKép
olive
 
 


Hello mindenkinek!

Vasárnap indulunk vissza kocsival!:-(
Ugyhogy kapkodunk hogy minden meglegyen!!!A kocsit elvittük szerelöhöz hogy rossz az ékszij(megvettük az ujjat) aztán kiderült hogy a generátorban van valami hiba és olyan alkatrész kellene bele amit nem is gyártanak külön!Szóval nem tudom hogy megyünk vissza kocsival!Megvettük a sok baba dolgot.........
Sosincs szerencsénk!!!!!

Jo kint az idö?
Itt ma is nagyon nyomott!Sötét,esös,hideg!

Kiváncsi vagyok meglehet e szerelni a kocsit!!!!Nagyon remélem!!!!

Szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!!!
picizoe
 
 


Sziasztok!


Olive,hatha meghozza a joido az emberek kedvet a felujitashoz :lol:
A kornyekunkon most hogy jobb ido van,egyre tobb hazat latok felallvanyozva.Valoszinu a hideg tel elgondolkodtatta az embereket,lehet szigeteles kene a hazakra.Merthogy itt nem sok hazon van ilyesmi.
Szerencsere igy meg nem jartunk kenyerrel,Asdaban meg nem voltam,mert messze van, meg mi inkabb szeletelt kenyeret veszunk,teljes kiorlesut.A Warburtons kenyereit imadjuk :lol:

Picizoe hogy alakul az auto?Sikerul osszerakni?
Itt Carlisleba is borus esos ido van,9-10 fokokkal.Meg a jovo het kozepeig ezt igerik.Remelem ha koltozunk akkor mar jo ido lesz.

Szep hetveget mindenkinek!


Kép
thomaildi
 
 


Ancsi!

Most jutott eszembe,epp ma olvastam errol a Provident dologrol egy cikket.

http://www.origo.hu/itthon/20090226-a-provident-gyorskolcsonoket-okoljak-gondjaikert-az-adossagot-felhalmozo-battonyaiak.html

Ebben a cikkben minden benne van. :evil:


Kép
thomaildi
 
 


Adinak Nagyon Boldog Szuletesnapot Kivanunk!


Igaz,hogy holnap lesz,de holnap en nem leszek :lol:




Kép
thomaildi
 
 


thomaildi-Sikerült össze rakni a kocsit.Remélem kibirja angliáig!

Már majdnem mindenkitöl elbucsuztunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nagyon vacak!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon sok cuccunk lesz!!!!!

Remélem jo lesz az idö és nem lesz gond az uton!!!!És hogy nem lesz nagyon hosszu!!!!

Jo lett a cukor terhelésem! :lol: Zárva a méhszéj is!Igy utra készek vagyunk!

Vasárnap dél körül indulunk!! :cry:
Vasárnapra itt is mondják a 11 fokot!

Jön majd ki anyum.Elég neki a gépen a személyi?Lejárt az utlevele és nem akarja megosszabitani!

Szép estét mindenkinek!
picizoe
 
 


Sziasztok!

Ancsi, mi sem leszunk a hetvegen, ugyhogy most szeretnek Adinak nagyon boldog szulinapot kivanni. Bar, mar elmult ejfel, ugyhogy tulajdonkeppen ma van a szulinapja. :) Milyen tortaja lesz?

Picizoe, nektek kellemes utat, aztan minel elobb jelentkezzel, ahogy visszertetek!

Ildi, ma nalunk nagyon szep napsuteses ido volt. A zenebolcsi utan nem is birtam berangatni ebedre Lollit. Kint kellett maradni a haz elott kavicsokat pakolgatni. :roll:

Csajok, van akinek a picijet nem erdekli az In the Night Garden? Bar, en orulok neki, hogy Lollit nem erdekli, mert nem valami epitojellegunek tartom, csak kezdek aggodni, hogy lepten-nyomon azt hallom mindenkitol, akinek Lollival egykoru gyerkoce van, hogy teljesen odaig vannak erte. Lolli meg csak az indulo dallamat szereti, a babat, akinek a tenyerere koroket rajzolnak, meg Iggle Pigle-nek megorul, aztan ennyi. Tovabb nem is nezi. Inkabb felkap egy konyvet es azt nezegeti. Szinte csak a zenes, tancos programok erdeklik vagy amelyikben allatok vannak. Pl. Come outside, Green Balloon Club.

Ma szerettem volna sutni, amig Lolli aludt delutan, mivel vettem kulonbozo tesztaszaggatokat. Husvet korulre szantam, mivel nyuszi, kiscsibe, tojas, tulipan alakzatok, de elotte ki szerettem volna probalni. Erre nem volt tojas itthon, pedig mindig van nalunk tojas a hutoben. :( Na, majd talan jovo heten valamikor.

Kellemes hetveget mindenkinek!

Olive

KépKép
olive
 
 


Sziasztok!

Képek a szülinapi zsúrról

A torta,nagyon fini.
Kép

Kis ünnepelt :D
Kép

Kép
ancsi1979
 
 


Nagyon örülök az ajándékaimnak
Kép


Már játszom is velük.
Kép

Kép
ancsi1979
 
 


Ádi köszöni a jókívánságokat. :D

Olive nem baj ha Lolli más mesét szeret ,azért van ennyiféle-fajta,hogy kiválasszák a nekik tetszőt.

Picizoe végülis mit ettél-ittál a cukorterhelésen?
Jó utat nektek!

Mindenkinek kellemes hétvégét!

üdv:Ancsi

Kép
ancsi1979
 
 


Sziasztok!

Ancsi nagyon edes Adi :lol:Gondollom mar kivul-belul megnezte az osszes jatekot. A torta is igen finomnak nez ki :lol:


Olive!
Marci imadja az In The night gardent.Neki Makka-Pakka a kedvence,Valamint a Something special,es a Higgedly house-t.Asszem igy kell irni.Mindegy ,csak Justin legyen benne :lol:
Hat az In the night garden tenyleg nem egy tul bonyolult mese, ez teny.De anno mikor a ket nagyom volt kicsi,akkor ment otthon a Teletubbies.Na attol azert kicsit osszetettebb :lol: Persze nem sokkal.Mindegy ,hogy mit nez,mit szeret, lenyeg,hogy elvezze.
Szeretnem a segitseged kerni.mivel irtad, hogy fogyoztal es vigyazol a maradek sulyodra, igy most ez ugyben kernek par otletet toled.
Mert otthon voltak a jol bevalt Norbi termekek, amiket szerettem is.Itt viszont nemigen van idom es kedvem mar ezek utan kutakodni.Nem csinalok en semmifele eloirt dietat, egyszeruen szenhidrat one, zoldseg,gyumolcs, hus,ilyenek.De viszont edesszaju vagyok es mar elvonasi tuneteim vannak(ez a 3. napom.Szoval teljes kiorlesu lisztbol sutottel-e mar,es ha igen melyik fajta a jo.Edesitot megtalaltam ugyan, de milyet tegyek pl sutemenybe.na meg a nasi.Miota nem bagozok, meg inkabb potolni kellett valamivel.Bar az elvonasi tuneteim mar szunoben vannak fel ev utan.Szoval milyen kekszek vannak itt,amit lehetne enni fogyozoknak????


Na mentem dobozolok egy keveset,meg tanulok is meg.Szep hetet mindenkinek!!!




Kép
thomaildi
 
 


Sziasztok!

Ildi, en mar minden sutit, meg a piskotat is teljeskiorlesu lisztbol sutom (nincsen egy kivalasztott fajtam, amilyet sierul venni) es cukor helyett gyumolcscukrot hasznalok. Igaz, hogy az se kaloriamentes, de sokkal baratsagosabb a szervezet szamara, mint a normal cukor. Keszen en se talaltam semmit. Otthon a Tescoban is lehet kapni diabetikus kekszeket, csokikat, itt egyszeruen nem talalok. Csak a Holland&Barrettben lattam diabetikus csokit, de kekszet talan meg ott sem. En a kekszeimet is sutom. Persze, sokkal egyszerubb lenne megvenni, mivel en is allandoan idohiannyal kuzdok, de inkabb megsutom, mint hogy feher lisztes, cukros kekszet egyek es visszajojjon ram a sok zsirparna. (Na, most sem vagyon nadszal karcsu, de sikerult belefogyni a szules elotti nadragjaimba).
A hetvegen repas sutit sutottem es meglepoen finom volt. Igaz, hogy ebbe nem gyumicukrot, hanem soft brown sugar-t tettem, mivel vendegsegbe vittem, nem magam miatt sutottem. Viszont ezt is tk. liszttel sutottem. Lehet uresen is enni, de azon agyaltam, hogy legkozelebb vekony almaszeletekkel sutom. Ha, kered, leirom a receptet. Meg a kedvenc zabos kekszemnek is. Lolli is nagyon szereti a kekszeimet, sutijeimet es szivesebben adom neki, mint a boltit, ami esetleg tele van mindenfele vacakkal.

En meg a vanilias pudingot is gyumolcscukorral fozom. Gondolkoztam fogyisabb edesitokon is, pl. stevia, xylit, de meg nem probaltam egyiket sem. Nem surun jarok olyan boltok fele, ahol be tudnam az ilyesmit szerezni, ugyhogy egyenlore marad a gyumolcscukor, amit Tescoban, Asdaban is meg tudok venni. Az Aspartame es Saccharin nalunk tiltolistan van a csaladban. Mivel mind a ketto nagyon egeszsegtelen, mesterseges edesito, semmit sem veszunk, ami ezekkel keszult. Nagyon sok rosszat olvastunk roluk es foleg akkor veszelyesek, ha forro etelbe, italba kerulnek. Mivel mi pont teaba, kaveba, suteshez hasznalnank, forro etelbe, italba kerulnenek. Ilyenkor valami kemiai reakciot inditanak el es ez az, ami nagyon karos az emberi szervezetre.
Bocs, hogy igy kifejtettem a mesterseges edesito ellenessegemet, de hatha valaki nem tudja ezeket a dolgokat es gyanutlanul hasznalja.

Ancsi
, nagyon jol nezett ki Adi tortaja. En meg mindig azon agyalok, hogy vegulis milyet sussek.

Olive

KépKép
olive
 
 


Olive!

Nagyon koszonom az otleteket, bar elszomorito,hogy az angolok nem vevok a dietas cuccokra.Kulonben lenne a szupermarketekben is ilyesmi nem?
Igen kerek receptet, mindenfelet :lol: A gyermekeimnek es a paromnak sem fog artani ha kicsit egeszsegesebben esznek.Bar a fiaim szerencsere nem tulsulyosak, eletem parja kezdett erosen pocakosodni,ami most meg jol all neki, de itt azert meg kell fogni :wink:
Csoki annyira nem is izgat,hanem inkabb a keksz.
valami hasznalhato weboldalrol tudsz,ahol esetleg talalnek elkeszitheto recepteket?

Az edesitokrol en is hallottam, melyek amikre figyelni kell.Igazandibol csak kaveba es teaba teszunk tablettat.Sutni rendes kristalycukorral szoktam 8) De majd szepen lecserelunk mindent.Nadcukor itt van?Vagy az egyenlo a barnacukorral?Ezt a reszt nem tanultam,de Tesom mondta,hogy a nadcukor is jo.Meg a gyumolcscukor,es a Stevia pedig mindenbe jo.Van nalunk a Lane-be egy Healthy Center ott van minden.Remelem ilyesmi is...
Viszont a Steviat nem tudom hogy kell kezelni,de Noverem ebben is asz, mostansag tart minusz 30 kilonal :shock:
Egyebkent meg a tk liszttel keszult cuccok sokkal finomabbak szerintem is.Es nem nehezitik el a gyomrot.

Ide teszed fel a recepteket,vagy kuldjem priviben a mailcimem es oda dobod?Bar lehet hogy mast is erdekel a recepted.


Szep napot!(Itt esik mar megint :? )


Kép
thomaildi
 
 


Sziasztok!

Csak egy percre ugrottam be, hogy Ildinek gyorsan leirjam a juharkekszes receptemet (zabos).

Juharkeksz

20 dkg vaj
12 dkg ragacsos sotetbarna nadcukor (muscovado) (amiota fogyoztam ehelyett 10 dkg gyumolcsukrot hasznalok)
csipetnyi so (ha sozott vajjal keszited, akkor ez elmarad)
2 ek juharszirup
20 dkg teljeskiorlesu liszt
20 dkg zabliszt
1 kiskanal szodabikarbona

Dionyi gomboket gyurunk a tesztabol, amiket korongokka ellapitunk. Sot, Lollinak hosszukas, babapiskotaszeru formakra is szoktam csinalni, hogy konnyebben meg tudja fogni.
En sutopapirral belelt tepsibe szoktam rakni, de ha az nincs, akkor jo a kivajazott tepsi.

170 fokos suto, 12-15 perc, nem tobb! (Nekunk legkeveros villanysutonk van, ebben 12 percre eleg, de ki kell tapasztalni, hogy kinek mennyi ido az idealis.)

Majd irom a repatorta receptjet is, csak az nincs most keznel es fejbol nem tudom.

Lanyok, Ebirol tudtok valamit? Na, meg a regi forumozokrol? Nagyon eltuntek.

Jo ejszakat!

Olive

KépKép
olive
 
 


Ildi, meg eszembe jutott, hogy ezen a linken talalsz dietas sutiket. Nincs rajta rengeteg, de azert akad nehany.

http://hazisuti.lapunk.hu/?modul=oldal&tartalom=177324&

Amugy en meg azt szoktam csinalni, hogy hasznalom a regi csaladi recepteket, csak a lisztet es a cukrot kicserelem benne. Na, meg ha lekvar is kell bele, akkor azt is dietasat hasznalok. Azt barmelyik szupermarketben be tudod szerezni, sot ha jol remlik, meg a Lidlben is lehet kapni.

KépKép
olive
 
 


Sziasztok!

Olive nagyon koszonom a receptet es a weboldalt.Orok hala.
Raersz a masik recepttel, csak ha lesz idod akkor ird meg, mert most ugyis a koltozes veszi el minden idonket,max jovo het vegen fogok legkozelebb sutni,a mai napot leszamitva, de most a skacoknak igertem linzert.
Ebivel valtottunk levelet kb 1 honapja asszem,akkor epp Marcinak bujtak a fogai igy nem volt nyugodt ejszakajuk akkortajt, faradt volt nagyon.Azt irta, hogy majd hamarosan jelentkezik o is, de azota semmi hir.
Elveszett mindenki...


Kép
thomaildi
 
 


Hello mindenki!

Megerkeztunk Londonba szerencsesen!!!!
Husszu volt az ut!!!!De itt vagyunk.
Nemetbe tej kod volt es szakadt az eso.A navigacios rendszerunk felmondta a szolgalatot es ossze vissza navigalt minket.Igy latogatast tettunk Hollandiaba majd Belgiumba es vegul Francia o.-ba.Vagy 2-szer ram jott a siras de csak ide ertunk!A labam hatalmas lett.Kicsit megijedtem mert meg nem volt eddig vizes!!!!

Ma kerestunk masik albit a baba miadt.Megeztuk es le is foglaltuk igy kb. 2 het mulva koltozunk. :cry:

Nekem nem igazan tetszik a hely.Kicsinek tartom a szobat.Ha oda beteszem majd a baba kisagyat,oltoztetot megsem fogunk tudni muzdulni! :cry:


Bocs hogy nem ekezettel irok de angol a billentyuzetem.


A cukor terhelesen vegulis egy zsomlet es egy kremturor ettem.

Szep estet mindenkinek!

KépKép
picizoe
 
 


Sziasztok!

Picizoe, orulok,hogy szerencsesen megerkeztetek.Aztan mostmar ne nagyon ugralj :lol: A labad a sok ulestol dagadt be,szerintem ha nem lennel terhes is bedagadt volna valamennyire.De legalabb vilagot lattatok ahogy olvasom.
Miert foglaltatok le az alberletet, ha nem igazan tetszik?Nem volt masik?


Par napra en is eltunok, intenziv pakolasba kezdunk a hetvegen,aztan majd ha berendezkedtunk az uj lakasba,jelentkezem.Bar a mostani forgalmat nezve nemigen fog feltunni :wink:

Szep hetveget mindenkinek!


Kép
thomaildi
 
 


Sziasztok!

Hogy fogadták kint,hogy szombaton szabályszerűen lemészároltak két brit katonát és két pizzafutárt?
Szerintetek ikt fognak ezért hibáztatni?

Üdv:Ancsi

Kép
ancsi1979
 
 


Most néztem a híradót.
Akkor a pizzafutárok voltak az elkövetők. :?
Az a baj, hogy itt Magyarországon ,csak egy nyúlfaroknyi hír.
Remélem nem fog újra kezdődni minden Észak-írországban.
Nem értem mért nem nyugszanak már meg végre és törődnek bele néhányan ,hogy rend és béke van?

Üdv:Ancsi

Kép
ancsi1979
 
 


thomaildi-
A paromnak nincs ideje albit nezegetni ezert foglaltuk le.Valamint teto terben lakunk es a lepcso nagyon veszelyes ram nezve.Szerintuk nagyon jo az albi.A paromnak van parkolo,lesz egy kicsit kertunk.A haverjaink akik velunk koltoznek kozel lesz a munkahely(nem kell nekik berletet venni).De en kicsinek tartom a szobat alapjaban es meg nincs benne a kisagy.....de majd meglatjuk.Lehet hogy 6 honap utan keresunk mast majd.Csak babaval meg nehezebb lesz koltozni.Amugy Golders Greenbe koltozunk.Az utobbi napokban nem vizesedem hal istennek.Csak az utazas utan par napig volt dagadt a labam.Most normalisnak nez ki.


Most probalok idopontokat kerni a dokihoz,midwife-hoz.......de lehetetlenseg.A gp-hez 26-ra kaptam idopontot.A midwife-nal azt mondtak majd visszahivnak valamikor es megmondjak.Valamint 1,5 oraja probalom hivni a ultra hangozot idopontert de vagy foglalt vagy 2 percig csorgetem oket es senki sem veszi fel!!!!!!
Ez felhaborito!!!!!!!Ottohn ebbol a szempontbol konnyu volt.Ott ossze tudtam hozni mindent 1 napra vagy 2-re itt meg oruljek ha kapok 1 honap mulva idopontot.Most mennem kellene 28 hetes vizsgalatokra de lehet hogy 30-32 hetesen fogok csak oda jutni!!!!

De lenyeg hogy jol van a babom.Mocorog,rendetlenkedik!!!!! :lol:

Szules utan hol es mit kell inteznem hogy kapjak valami penzt mint otthon a gyes?
Itt hiaba vagyunk lassan 8 eve de hivatalosan nem dolgoztam sehol!(au-pair voltam 6 evig aztan oregeknek segitettem,takaitottam.......).

Most ennyit probalom hivni az ultra hangost!!!!!

Szep napot!!!!!!!!! :lol:

KépKép
picizoe
 
 


sziasztok!

Picizoe

Én ennek a csajszinak szoktam a blogját olvasni.
Hátha tud tanáccsal szolgálni.
Januárban született kint a manója.
Csak a blogcímet tudom megadni:

http://danimonka.blog.hu/

Üdv.Ancsi

Kép
ancsi1979
 
 


Merre vagytok?

Tudtátok ,hogy ha az aprók hátulját összerakjátok,egy pajzsalakzat jön ki? :D

Jó móka lenne a srácoknak a különböző darabokat összegyűjteni.

http://en.wikipedia.org/wiki/Coins_of_t ... 8_redesign

Üdv:Ancsi

Kép
ancsi1979
 
 


Amint látom a 2008-as érméknek ilyen a hátulja.
Szupi,nekem tetszik.
Á ilyenkor én is képes vagyok lemenni ovodás gyerekbe. :D



Kép

Kép
ancsi1979
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: