Új privát üzeneted érkezett!

Hali, még egyben vagyok, keményedéseim vannak, de más nem, azt hiszem apával bevetünk valamit :lol: !

Csuszka, nagyon édes Lilián! Sajnálom, hogy nincs segítségetek pedig az nagyon sokat számít, és hát apósod, hogy ilyen "kedves", legalább megköszöni? Én apumnak is vannak gondjai, de imádja az unokáit és sokat játszik is Levivel ha jön, még emelgeti is, hogy ne nekem keljen nagy pocakkal pedig már 62 éves.

Antám majd akkor várunk benneteket, persze ha addig nem történik semmi :D , de akkor majd Iván vár a tejfakasztóval. Ronit lepasszolod majd egy kis időre, vagy csak Gábor jön majd? Tényleg jó rég taliztunk :cry: .

Tündi, én is úgy hallottam, hogy nem jó olyan sűrűn rátenni, hiába mondják, hogy amikor igényli, mert nem ürül ki a pocója és fájni fog neki. Gondolom csak a közelségedet szeretné érezni, próbálj meg egy ruhádat vagy valamit ami a te illatod oda tenni a pofijához mikor elaltatod, hátha beválik és megnyugszik tőle.

Andesz, bizony nagyot nőt a pocakom, nehéz is mint a fene, nem beszélve a sok pisilésről éjjel, de legalább megedződök ha fel kel kelnem éjjel Andrishoz, bár már hozzászoktam teljesen, hogy nem alszom annyit mint mikor nem volt gyerkőcöm, Levi ugyanis ha felsír éjjel, átmegyek mindenféle nyüglődés nélkül, szerintem már ráállt teljesen a szervezetem, sőt nehezemre sem esik mikor Levi már reggel hétkor kihúz az ágyból, de szó szerint kihúz :lol: , fogja a kezem és elkezd cibálni, hogy menjek már, olyan édes :D , meg odabújik a fejemhez, simogat és puszilgat. IMÁDOM!!!!

Altatás: Nekem anno mikor Levi még picike volt akkor azt tanácsolta a védőnőm, hogy ha éjjel etetem akkor ne kapcsoljak nagy fényt és ne szóljak hozzá semmit, NAGYON BEVÁLLT, megetettem és visszatettem az ágyikójába és aludt is tovább, 3 hós korára már átaludta az éjszakákat. Mikor már kezdett nagyobbacska lenni és délutáni alvás következett akkor lehúztam a redőnyöket és mondtam neki, hogy csicsika, ez nálunk a bűvös szó, ebéd után közlöm vele, hogy megyünk csicsikálni és már jön is, adom a kezébe az iszit, befekszik az ágyikójába, odabújok hozzá(már ifjúsági ágyban alszik) és pár perc alatt elalszik. Megszoktam várni mikor mélyen elalszik és akkor jövök ki a szobájából mert különben utánam jönne :D .
A redőnyöket azóta húzom le mióta már nagy lett, elötte mikor újszülött volt nem sötétítettem mert akkor még a zajokat és a fényt hogy úgy mondjam ki tudják zárni maguk körül, akkor csináltam mindent, mosogathattam, zöröghettem, most már nem mert felébredne rá.
Hát nálunk így működik az alvás, és este is szépen elalszik, és kezdettől fogva külön szobában, persze az elején mikor hazahoztuk percenként néztem rá :D .
Remélem Andisnál is bevállnak ezek a módszerek :wink: !!

Viki nagyon szép a kis Fannika, és te is csinos vagy! Szuper barátnőd van.

No megyek pihizek egy kicsit, további szép napot mindenkinek! Ha valami van Antának jelzek! Pusza

Kép
Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Jaj Antám, Roni képeit most néztem NAGYON NAGYON ÉDES, ahogy a lábikót csócsálja :D , látom még belefér a fürdetőbe :D . Pusza nektek és örülök, hogy jobban vagytok!

Kép
Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Lányok: A baj az, hogy én felveszem beszélek hozzá és akkor is sír. Tehát a közelség nem lehet. Nem fájdalmas a sírás szóval nem pockója. Akkor mi marad? Cicit meg szépen fogadja, és puha is a mellem délutánra. :(
Második baba de én balga azt hittem hogy most kicsit könnyebb lesz, de a tanácstalanság ugyanúgy megvan bennem.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 

 
 

SZIASZTOK!

Hazaértünk végre!
A hétvégénk nagyon jó volt.
Megpróbálok visszaolvasni, és írok majd!
Örülök, hogy újra itt vagyok Köztetek!

Tündike!
Bianka baba gyönyörű, így utólag is szeretnék gratulálni Neked a kis Picurhoz! :D

Puszi!

Melinda
fomiaae
 
 


Sziasztok!

Háááát ez az óra átállítás teljesen megzavarta az életünk...
Nagyon fincsit ettünk anyóséknál (töltött csirkét, nyami-nyami), kapott Roni egy köntöst, harisnyát és egy cuki törölközőt. Pedig nincs is névnapja :) Este felé keresztanyjáék is jöttek, persze ők se üres kézzel, melegítőszettet, pulcsit és harisnyát kapott. Most ha jól számoltam 6 harisnyája van, ebből szerencsére 2 nagyobb. :)

Tündi, hogy milyen lesz Bianka pár hónap múlva: gyönyörű mint egy tündér (bár már most is az) Sírás, sajna van ilyen, Mártiék Danikája rengeteget sírt ok nélkül, a doki és a védőnő csak azt tudta mondani hogy ő ilyen és nincs semmi baja (hasfájás stb.). Tudom hogy nem vígasztal de 2 hónap alatt elmúlt.


Andesz, nagyon irigyellek az alvás miatt, remélem a kistesónál én is ügyesebb leszek.

Vikantyom, a tejfakasztóra csak akkor tudok menni ha nem kedd és péntek között szülsz, ugyanis akkor nem lesz kire hagynom Ronit. Ha más napokon akkor feltétlen ott leszek egy darabig (amíg bírom nézni józanul a sok részegest :) )

Úgy sajnálom hogy ez az altatás dolog nálunk nem megy. Szerencsére így esténként szopizik és köztünk a kanapén magától elalszik, éjszaka meg csak eszik és már alszik is (sztem igazán nem is ébred fel). Csak napközbe van gond, délelött is és délután is 2x fél órát alszik és ha nem a babakocsiba van akkor kézbe alszik csak el (bár viszonylag gyorsan). Abba reménykedem hogy amikor már csak egyszer alszik napközbe könyebb lesz elaltattnom az ágyba, de majd meglátjuk. Ha napközbe alszik én se csinálhatok már semmit, mindenre felébred, olyankor szoktam nektek írni :)

Melinda, remélem csodálatossan telt a hétvége, hozz képeket ha nem csak a babaprojekten dolgoztatok ebbe a pár napba. ;)

Gabi, elfelejtettem mondani hogy jövőhét kedden nem megyek Bodajkra. Tehát majd csak 4-én tudom átvenni az ékszereket. Szólt egy ismi hogy ő is elkérné kicsit ami van és megmutitná a kolléganőinek, ha lehet persze.

madiani
 
 




Na megyek alukálni, mert itt nincs senki.

5 hónappal ezelött már 5-10 perces fájásaim voltak. :)

Jó éjt mindenkinek

madiani
 
 


Sziasztok!

Tündi!
Martinka is szeretett cicin lenni,sőt,ha lenne még tejci,biztos vagyok benne,hogy még most is szopizna!:D
Persze tudom,hogy nem lehet állandóan cicin,én 2-3 óránként szoptattam.Mondjuk hasfájós volt a kincsem,úgyhogy sokat volt kézben,előfordult,hogy végigsírta a 2 evés közti időszakot.:(
Nem tudom mi lehet a baj Biusnál,a védőnő mit mond?

Alvás:annak ellenére,hogy sokat ringattuk Martinkát a hasfájóssága miatt,nem volt gond az altatásnál.Hosszú ideig,talán 8-9 hónapos koráig is cicin aludt el,aztán betettem a kiságyba,leengedett redőnyös szobában szundizott.
Aztán amikor ritkult a szopik száma,egyszerűen betettem az ágyába,és elaludt.
Éjszaka 15 hónapos koráig szopizott.Sokáig 2x,majd 1x kelt.:)
Martinka még most is a kiságyában alszik.Megpróbáltam a nagyon is,de kijött utánam.:D Azt még nem próbáltam meg,hogy odafekszem mellé,mert nem akarom erre rászoktatni.Vagy szerintetek ez hülyeség???

Melinda,hogy telt a hétvége?

Nagyon jók a képek Roniról,Fanniról,Liliről!:D

Jóéjt mindenkinek!:D
Vendég
 


Ani!
Én sem tudom megnyitni Boti blogját,de azért nem,mert nem szeretné nyilvánosan folytatni,ezt olvastam a freeblogon!
Én is nagyon drukkolok a picifiúnak!
Ja,és képzeld,nálunk is töltött csirke volt :D
Gratula az 5.hónaphoz,hihetetlen,hogy 1 hónap múlva fél éves Roni!
Nati!
Kiváncsian várjuk majd a képeket a keresztelőről,remélem minden jól sikerült! :D
Alexa!
Szerintem nem hülyeség,hogy nem akarod így altatni Martinkát!
Én úgy gondolom,hogy mindenkinek megvan a maga módszere gyermeknevelés ügyileg!
Lásd,mindenkinek más a véleménye,hogy mikor kezdjünk hozzátáplálni,kompozzon-e a gyerek...stb!
Szóval ettől nem vagyok se jobbak,se rosszabbak,hogy másként neveljük a gyermekeinket :D

Tand!
Sok erőt kívánok Neked,átvészelni ezt az időszakot!
Ez azért nagyon jó hír,hogy sikerült tehermentesíteni a házat!
Millió puszi a királykisasszonyodnak :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Na nem mindenkinek mutatom meg a pelusom csajok, de most veletek kivételt teszek: Kép

Hogy hátulról milyen? Na jó, megmutatom: Kép

Na jöttök úszni csajok? Kép

Ha leusztam pár hosszt, megpucolom a halam, és megehetjük együtt. Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Sziasztok!

Végre van egy kis időm, így tudok írni Nektek!
A hétvége nagyon jó volt,szombaton Sárváron voltunk ,nagy kirakodóvásár van ott ilyenkor. Annyi cuccot vettünk, hogy alig bírtuk el. Rengeteg olcsó holmi volt! Szóval jól elfáradtunk! :D
Vettem aloés teát (aloés löttyöt sehol nem kaptam :cry: )!


Ani,
nagyon köszönöm, hogy szeretnél engem is beírni a táblázatba.Írd meg, hogy milyen adatot írjak, és küldöm is! :lol:
Boldog 5. hófordulót Roni babának!

Nibcsike,
Gergő baba nagyon szép, igazi kis bukfejes baba. A gyerekszoba pedig szerintem nagyon szép lett.Én nem tudnék ilyen szépet csinálni! :oops:

Chrissyy,
köszi a bíztatást, remélem tényleg összejön nálunk is a baba! :wink:
Kisfiad már ilyen ügyes, hogy egyedül közlekedik?Milyen ügyes nagyfiú! :wink:

Ildi,
sajnálom Bence babát a szuri miatt, de szerintem egy anya ezt rosszabbul viseli, mint a baba. Meg is értem. Gratulálok a 10. hétfordulóhoz! :lol: :lol: :lol:

Nati,
hogy sikerült a keresztelő?Képet dobsz majd?

Bessy,
remélem bejött amit mondtál :wink: !Jó lenne babásnak lenni!
Milyen jó rucikat turtál!Nagyon megérte!
És milyen szép nagy már a pocid! Kitartás, már nincs sok hátra!

Vicuska,
nagyon aranyos kis pocid van!

Orsi,
ne aggódj, az ultrahangon biztos minden rendbe lesz.Ez a probléma sajnos elő szokott oprdulni a csöppségeknél, de legtöbbször spontán rendeződik!
Tejci miatt ne légy szomorú, sajnos van ilyen. :cry: A lényeg, hogy mindketten jól legyetek! :D

Vikike,
kitartást még erre a kis időre!Nemsokára túl leszel a szülésen és két kis picurka számít majd Rád minden nap! :lol:
Levikéd nagyon ügyes!Egyedül kakilt a wc-be?Ez szuper!

Vikcy,
nagyon szép volt a születéstörténeted, már alig várom, hogy énis megoszthassan Veletek az enyémet! :oops:

Tand,
gratulálok a hitelmentességhez!Ez tényleg nagyon jó! :) :)
Olyan jó lenne, ha lehetne pozitív energiákat sugározni a monitoron keresztül! :( Sajnos okos dolgot nem tudok mondani, segíteni is csak annyit tudok, hogy imádkozok értetek, a Jóisten segít majd átvészelni ezt az időszakot is, és ott van Grétike, aki egy gyönyörű kis hercegnő, ő majd begyógyítja a sebeidet!
Puszi!

Roni,
boldog 8. hétfordulót! :D :D :D

Melinda
fomiaae
 
 


Az eslő két kép szövege fordítva van. :)
Tegnap kinéztünk babaexpo-ra. Van mindenünk, csak mondom hátha látok mégis valami jót. Vettem 4 rugit meg 2 pulcsit 2900ft-ért. Nagyon cukik.

Alíz Drága! Örülök, hogy tegnap taliztunk. Hát Neked sincs anya alakod. Mint aki nem is szült. Jól nézel ki!

Édesek a babák! Az összes!!!!!

Tand! Sok sok energiát kívánok Neked a következő időszakhoz!

Melinda! Írjál ám, milyen volt a hosszú hétvége!

Nati! Hogy sikerült a keresztelő? Képekkel illusztrált beszámolót kérünk ám!!

Ani! Ma 5 hónapos a kincsetek! A kis gyönyörűség. Nem győzök betellni vele. Boldog hófordulót Roni, anyának még mindig sok tejcsit kívánok!

Viki! Bocsánat, hogy hozzádcsatoltam Dorkát. Véletlen kevertelek össze. Remélem jól vagy! Mennek a drukkok ezerrel. Úgy érzem a héten kibújik Andriska!

Sokan kérdeztétek hol néztünk házat? Bodajkon ismét. Illetve voltunk itt Fehérváron pár panelt megnézni, hát azt kell mondanom,
hogy ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ soha nem szeretnék panelba menni.

Még nincs amúgy befejezve. Külső/belső pucolás van hátra, meg a plafont kell befejezni, aztán a belső nyílászárók hiányoznak még. 100nm+ mosókonyha+ garázs, a telek 1200 szóval jó nagy.
Képek: Kép Kép Kép Kép

Andesz! Én is irigyellek, hogy Bence ilyen jól alszik. Ügyes vagy! Bár nekem a 3 óránkénti éjszakai kelés után ez az egyszer kelés is már egész jónak tűnik. Egyszer már aludtunk 7 órát. :)

Bessy! Hogy vagy??

Orsi! Mi is megyünk kardiológia kontrollra, mert nálunk meg halk szívzörejt hallott az öreg doki Bencénél a kórházban. Aztán másnak meg harmadnap a fiatal doki nem hallotta, de azt mondta 3 hósan vigyük azért vissza. Én itthon szoktam hallgatni sztetoszkóppal, de nem hallok rörejt. Remélem jól hallom. De én is parázok azért, hogy minden oké legyen. 18.-án visszük.

Ne haragudjatok, hogy most megyek, de ebredezik a kis Nyálcimanó(ahogy Ani nevezte annó Ronit). Nagyon teccik ez a szó.

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Ildi,
szerintem szép a ház.Akkor ezt meg is veszitek?Vagy csak nézelődtök még?A panel-ötletet jó, hogy elvetettétek, egy családi ház azért sokkal jobb!

Melinda
fomiaae
 
 


A hétvégénk tényleg jó volt.Rajta voltunk a babaprojekten ezerrel.És nem tudom miért, de ebbe a pár napba komolyan mondom, szinte úgy éreztem, talán már meg is fogant az én kicsikém.Aztán nagy bánatomra itthon csináltam egy tesztet.Hát, nem kellett volna.Hát persze, hogy negatív! :cry: :cry: :cry: Nem is tudom, hogy gondolhattam, hogy babás vagyok.Talán azért, mert már annyira szeretném! :roll: :cry: :oops:

Írtam, hogy valószínű, hogy a clostytól hullott a hajam.Már nem vagyok róla meggyőződve.3hete, hogy nem szedem, már régen ki kellett ürülnie a szervezetemből, és nekem még most is borzalmasan hullik.Olyan elkeserítő!

Melinda
fomiaae
 
 


Kata,
írtad priviben, hogy a barátcserje jó tea formájában a ciklus beállítására.Ezt hol lehet beszerezni?Jártam több drogériába, meg teaházba, de nem találtam sehol! :roll:

Melinda
fomiaae
 
 


Ani,
bejelöltelek iwiw-en4

Lányok, ha valamelyikőtök megtelál iwiwen, örülnék, ha bejelölnétek, mert én sokkal nehezebben talállak meg titeket! :oops: :wink:
Puszi!

Melinda
fomiaae
 
 


Sziasztok!

Melinda, irgum-burgum. Ha most hétvégén volt peteérésed és szexiztetek azt még nem mutitja ki a teszt!!!! Reggeli pisiből csináltad egyáltalán? Nem elkeseredni!!!! Kb mikor kellene megjönnie? Vagy nagyon összevissza a ciklusod? Tessék pozitívan hozzáállni (tudom, én könnyen dumálok, de akkor is). A hajhullás lehet mástól is, nekem pl minden ősszel hullik mint a falevél, de aztán nő helyette új. Vissza igazoltalak, iwiw-en :). Sajna nem vagyok otthon, így nem tudom megnézni milyen adat is kell a leendő kismamis tábliba, de majd megírom.

Ildi, nagyon szépen köszönjük. :) Ezeke a képek fantasztikusak, micsoda vagyány csávó Bencétek. Nagyon szupi a ház amit néztetek, nagyon teccik. Meg is veszitek? Vagy még gondolkodtok rajta?

Andesz, nagyon szépen köszike. Jah akor már érthető hogy miért nem tudom megnyitni a blogot. Nagon drukkolok nekik.

Alexa, ahogy Andesz is írta mindenki másra esküszik, úgy altasd Martinkát ahogy jónak látod.

madiani
 
 


Melinda!

Biza, nem mutatja ilyen gyorsan ki a teszt, ha babás vagy. Tessék tényleg pozitívan hozzáállni.
Sok kismaminak amúgy akkor jön össze a babó, mikor már nem szeretnék annyira görcsösen.
Amúgy igen, meg szeretnénk venni ezt a házat. Már voltunk kinn, nekünk nagyon teccik. Most szeretnénk kivinni szakembereket, hogy megnézzék szakértő szemekkel, hog yjól van-e összerakva, na meg megéri-e ennyiért.
Ezt Ani Drága Neked is írom.

Ha rajtam múlna, én már most pucolnám az ablakokat!
Jó lenne Bencus első szülinapját ott ünnepelni úgy, hogy teljesen kész minden.
Köszi Ani a képdícséretet. Szombaton kapta az úszónacit, meg a halacskát Bence a Krisz kerszetanyukájától.
Roni nóziját orsziporszizod még?

Melinda! Mindjárt megkereslek iwiw-en. Remélem sikerrel járok. :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Kép

Mégegy kép és egy kérdés, aztán eldugulok.

Már nagyon nagy Bence "taraja". Mikortól lehet levágattatni a babák haját?

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Sziasztok!

Ildi!Húú de jól néz ki ez a ház!Nekem nagyon tetszik!:D :wink:
Drukkolok,hogy sikerűljön megvenni,minden oké legyen vele!
Nagyon édes Bence a képeken!:D :D

Melinda
!Bejelőltelek iwiw-en.:D
Tényleg ne keseredj el,biztos korán teszteltél! :wink:

Nati!
Gyere mesélj a keresztelőről!!:D

Köszi lányok
,ma megpróbáltam megint a nagyágyas altatást (nyáron már próbáltam egyszer).Először kijöttem,persze jött utánam.:D
Utána ott maradtam vele,odabújtam mellé,de fél órán keresztűl énekelgetett,forgolódott,rámfeküdt,egyszer majdnem lerúgta a fejemet:D,ölelgetett,simizett,hát nem aludt el.Betettem a kiságyba,2 perc múlva szundizott.:D
Maradunk még a kiságynál.:)
Vendég
 


Sziasztok!

Hát, lehet, hogy korán teszteltem, de már nem bírtam tovább várni.Mondjuk, számítottam a negatív eredményre!
Ha most végre megjönne időre a mensim, akkor hétvégén lenne soros.Majd meglátjuk.Ha nem jön meg, várok 2hetet és felkeresem a nőgyógyit.Hátha ő tud valami okosat mondani!

Ildi,
nekem tetszik a ház, így képről.Nagyon drágán adják?És kulcsrakészen, vagy a belső munkákat nektek kell megcsinálni?
Ablakot pucolni hozzánk is jöhetnél! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bence baba ebben a kis bugyiban szívdöglesztő.A csajok bukni fognak majd rá,az tuti.

Alexaa,
Martinka nem akar nagy ágyban aludni?Mekkora a kiságya?Abból is tud közlekedni?Szerintem csak azért nem akar nagyágyban aludni, mert még új Neki a dolog.Ne aggódj, ha eljön az ideje, megmarad kint is.

Ani,
várom majd az üziket,milyen adatot küldjek.
Sajna nem reggeli pisiből csináltam,de mind1,mindennek rendelt ideje van,egyszer az én babásodásomnak is eljön az ideje.Remélem! :roll:

Gabi,
hétvégén merre jártatok?

Andesz,
vezetéssel hogy állsz?Forgalmi vizsga mikor lesz?

Melinda
fomiaae
 
 


Sziasztok!

Elveszett bárányka jelentkezik :-) bocsi, hogy nem volt még időm Tündi szülése óta irni Nektek, ég is a pofim :....:-( de sűrűsödtek a dolgok körüllöttem. Már nagyon izgulóban vagyok Bence születése miatt :-) pakolgatok, nagytakaritok állandóan, úgy érzem, hogy sosem érek a végére :-) pocakfotót is akartam csináltatni a hétvégén, de elfelejtettük :oops:
Amugy minden rendben velünk, képzeljétek már annyira mocorog, hogyha fekszem kidudorodik a kis lába keze :-)
Dorkámmal küzdünk, sajnos a székletével :oops: :oops: van neki naponta kétnaponta, de alig tud kijönni mert olyan széles s beszorul szegénykémnek a végbelén, persze felpattanik s üvöltve elrohan, mert nagyon fájhat neki, alig birom már visszatartani őt, hogy nyomjon nyugodtan, aztán jött a sokkkkkkk, kitörlöm ugye neki s véres, na én majdnem rosszul lettem, aggódás ezerrel, gyorsan doki hivás stb... de megnyugtattak, hogy ez normális, ha szorulásos, mert felsérti ott neki:-( szóval aggódok ezerrel emiatt most, remélem nem lesz nagyobb gond!!!
Ha tudtok segiteni mi lazitja a székletet jobban azt megköszönném!
Sikerült bejeltkeznem 4D-re is, most pénteken megyünk délelőtt 10.20.ra remélem ott is minden rendben lesz, szoritsatok kérlek!!!

Dobok képet Dorkáról, a fotós most küldte még csak át az esküvőről,tudjátok amin voltunk :-) ja meg megvettük az autósülést Bencének:-)

Kép
Kép
Kép





Kép

Kép

10.31. 4D
11. 07. RL

Ágica
ágicaa
 
 


Ágicaa,
nagyon sajnálom Dorkát.A székletet lazítja, ha kellő folyadékot iszik,és ami nagyon fontos, a kellő rostbevitel.Ez sok nyers gyümölcsöt jelent, meg teljes kiörlésű gabonából készült termékek.
Próbáld ki a gyümit(a banán nem valami jó, az székletfogó)!
Na, mennem kell!

Melinda
fomiaae
 
 


Fomiaae
üdv köztünk, a tesztet szerintem is elsietted, bár én is ilyen voltam :-) egyből akartam tudni :-) szóval kitartás és drukkolok Nektek ezerrel!!!! :D

Ildi
Szuperek a képek Bencéről, csak ámulok menniy haja van :-) a ház is nagyon tetszik, én is megkérdezhetném mennyibe kerül?

Alexaa
Az alvással mi is igy voltunk vagyunk, vannak olyan napok amikor elalszik szépen az ágyikójában, valamikor meg az istenért sem akar, csak a nagyágyban :-) változnak a babák, de majd kialakul náluk!

Ani
Örültem hogy felugrottál a múltkor, csak kevés ideig tudtál maradni :-( jól nézel ki :-) a városban mikor futunk akkor össze?

Chrissyy
Hogy állsz a tanulással?Irt már a tanár a marketinggel kapcsolatosan?

Bessy
Tök jók a rucik :-) már én is vettem egy-két dolgot :-)olyan jó érzés, figyi, a Mariann (szülésznőnk) teljes nevét nem tudod véletlenül?

Tand
Sok-sok erőt küldünk Neked, ha tudunk bármiben segiteni szólj nyugodtan, de biztosan a kis Gréti sok erőt ad majd Neked a napokban!!!!

Vikikém
Mikor születik Andris baba?Szerdán jöttök mikkába?

Kép
Kép

10.31. 4D
11.07. RL

Ágica
ágicaa
 
 


Ágica!
A laevolac szirupot adhatot neki,gyogyitárba kapsz recept nélkül!
Én is azt adtam anno Patriknak!
Nagyon szupik a képek :D
És várjuk a pocifotót!
Ildi!
Nagyon édes Bence baba :D
szerintem már nyugodtan vághattok a hajából,Mi is vágtunk már Bencusnak! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Nekem is ég nagyon a pofim, hogy alig tudok jönni.
Hosszú hétvégén itthon volt végig apa, de jó volt. Voltunk szombaton kishalakat fogni a Velencei-tónál, vasárnap meg elmentünk Bakonycsernyére pecázni, de sajna semmi, vagyis csak én meg apa fogtunk pár törpeharcsát.
Martinka elindult, már egyre többet megy itthon egyedül magától az egész lakásba. Ügyesen átlépi a küszöböket is. Ha meg kimegyünk, néha kikéretőzik a babakocsiból és szépen sétálunk csak egyik kezét fogva. Ha lemegyünk a játszóra, már nem szoktam vinni babakocsit, igaz itt van közvetlen mögöttünk.
Minket is megviselt az óraátállítás, tegnap is és ma is fél 7-kor felkelt és nem aludt vissza. Ma alig ebédelt, leraktuk aludni és majd 1 órán át dumált, mire elaludt.
Altatás: nálunk Martin 2 hónapos koráig hasfájós volt, és rájöttünk mitől- sűrűn lett cicire téve és nem tudta megemészteni. De 2 hónapos kora előtt pár nappal átaludta az éjszakát, azóta is alszik éjjel, max 1x kel fel. Aztán mindig húztuk neki az evés 5 percekkel és lám, semmi gond nincs azóta. Addig csak kézben aludt el, borzalmas volt. De mondjuk velem apa sokáig itthon volt, összegyűjtötte a szabijait és október 12-én szültem, apa meg csak január 7-én ment először dolgozni. Így felváltva csináltuk, de így is rossz volt. Aztán apa visszament melózni, és éjszakás műszakkal kezdett. Nekem meg nagy feladat volt, hogy ne kézbe aludjon el. Leraktam a kiságyba, és sírt, nagyon sírt. Majd a szívem szakadt meg, de nem mentem oda hozzá. És napról napra kevesebbet sírt, mire véget ért az éjszakás hét, csak pár perc sírás volt és aludt. Nem sokáig csinálta, mert rájött, hogy neki mennyivel egyszerűbb, ha elalszik este cicin. Így is ment egy darabig, aztán azt hiszem még a nyáron azt is elhagyta. Ismét beraktuk a kiságyba, mondtuk neki, hogy tente van. Néha sírdogált csak, és szépen elaludt. Azóta is így van, igaz már csak 1x alszik napközbe, azt is ebéd után. De ugyanúgy megkapja az iszit, és kimegyünk. Majd ha elaludt, utána takarjuk be. Este szintén. Egy hang nélkül elalszik, bár van mikor dumálgat egy darabig. Nagyon nehéz volt leszoktatni a kézben alvásról, de örülök, hogy időbe megtettem. Mostanra már nem is lehet elfektetni kézbe.
Nem tudok visszaolvasni sajna, csak ezt az oldalt néztem át.

Ani, Boldog Hófordulót Roninak, édes nagyon a képeken.

Ildi, Bence bba is csodaszép. Mi már 3x levágtuk a haját Martinnak géppel. De nem emlékszem, hogy mennyi idősen vágtuk először. Te kérdezted az együtt fürcsit? Nálunk hamar fürödtek együtt, azt hiszem épp elmúlt 1 hónapos, 3 hónapos korától meg már ellökte a kezünket a feje alól, és azóta egyedül fürdik. Jó a házról is a kép. Én is csatlakozom a kiváncsiak közé, hogy mennyibe kerül a ház?

Tündi, Nagyon szép Bianka és gratula a gyors szüléshez. Meglátod hamarosan rendeződnek a dolgok. Boldog 1.hétfordulót és utólag sok boldog névnapot a kiskirálylánynak.

Tand, sajnálom ezeket a nehéz napokat, de kitartást, és rengeteg erőt kívánunk neked. Adjon erőt sokáig neked a gyönyörű kis hercegnőd: Gréti. Grat a tehermentes házhoz és autóhoz. ÉS reméljük most már tényleg vége lesz mindennek és csak egymásra tudtok majd figyelni.

Bessy, Vicuska, de szép pocitok van, olyan jó nézegetni.

Jaj, képzeljétek, Martin uncsitesójának jön a kistesója. Levi augusztusban volt 1 éves, és jövő június elejére várják sógiék a következőt. Hát most ez a két gyerkőc között már nem lesz 6 hét korkülönbség, mint Martin és LEvi között. Azóta az egész család szekál minket, hogy nálunk mikor lesz, plusz azt álmodják sorba, hogy terhes vagyok.

Ágica, hát most a napokba elhanyagoltam a tanulást, de a héten meg a jövő héten bele kell húznom. Még nem írt a tanár sajna. Örülök, hogy mentek 4D-re, majd várjuk az infót és a képeket. Sajnálom Dorka kaki gondjait.

Judy, gratulálunk a fogacskákhoz és mielőbbi jobbulást.

Melinda, örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Ne csüggedj a nega teszt miatt, eljön a te időd is, meglátod. Tudom könnyen beszélek...

Bocsika, ha vkit kihagytam, ennyi maradt meg. Meg megyünk vacsizni, fürcsizni. Újabban Martin már 8óra előtt alszik és nem kel fel éjszaka, vagy csak ritkán.
Később még megpróbálok jönni, ha nem ébred fel a gépre, mert itt van az ő szobájában.
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi, sztem nyugodtan vághatjátok a hajciját. Roni haját 3 hósan nyírtam meg, jól le is szidott a fodrász amikor mentem hozzá hogy javítsa ki. Jó van na...nem vagyok fodrász.

Alexa, nem kell siettetni a nagyágyas dolgot hisz minek is. Különben saknos én is hasonlóképen vagyok. Próbáltam ágyba altatni kb. 1 órába telt és vörösre sírta a szemét, a kezembe meg max 10 perc alatt elaludt. Pont ma volt itt egy ismi csaj aki egyben védőnő is és mondta hogy az ő kisfia is csak kézbe aludte el (8-10 kg-osan is), mivel ha nem vette fel addig hergelte magát a sírással hogy már hányt.

Melinda, ha csak hétvégén kellene megjönnie akkor a mostani teszt még nagyon korai. Millió drukk a hétvégéig. Akkor meg tessék reggeli pisiből csinálni, az sokkal intenzívebb! Itt a tábli:

Kép

Ágicám, fantasztikus ez a kép Dorkáról, az ülés is nagyon szupi. Sajnálom a kaki gondot. :( Mióta veseköveim vannak rengeteg folyadékot iszok, és azóta rendszeres székletem van (elötte nem volt) és nem kemény. Sztem próbálj meg neki több iszit adni, na meg a rostos dolgok is jók és ahogy Melinda írta a babán nem jó. Mikor talizzunk? Nekem mindegy csak ne legyen nagyon hideg. :)

Chrissy, köszike. Mennyi ideig sírt akkor Martin? Megprbáltam én is ezt hogy beraktam az ágyba aztán had sírjon, de 20 perc után nem bírtam tovább, pedig már befogtam a fülem. És akkor nagyon felhuzta magát, alíg bírtam megnyugtatni. Neked hogy ment? Nagyon szeretném a kézben alvásról leszoktatni.

Andesz, hogy megy a vezetés?

madiani
 
 


Ani!
Küldtem Neked privit.

Melinda
fomiaae
 
 


Háááát,vezetés ügyileg,már csak 3szor2 óra kötelezőm van :D
Ma autópályán voltunk,és 140ennel is mentem :D
igaz,úgy ültem,mint aki karrót nyelt :D :lol:
Utána az új elkerülőn 110-el,azt mondjuk élveztem,és jól mentek az előzgetések is :D
Azért még az izgalom megvan,örülnék neki,ha már nem izgulnák ennyire! :D
Szóval jövöhét utáni héten már tuti vizsgázom :D
Ágica!
Mikor Patrik leszokott a pelusról,sokáig küzdöttünk hasonló gondokkal! :(
Állandóan visszatartotta a kakit,és a végén annyira belesült neki,hogy ordított szegénykém a wc-n,és úgy kellett lefognom,mire sikerült kikakilnia :cry:
Aztán egyik napról a másikra,minden rendben lett :D
Remélem Nálatok is hamar megoldódnak a gondok :D

Ani!
Bizti nehéz lesz Ronit leszoktatni a kézben altatásról,sajnos tanácsot nem igazán tudok jobbat adni,mint Chrissyy,de azért kitartás! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Gondoltam dobok pár képet, ugyanis a hétvégén nem csak a babán dolgoztunk!
Szerdán voltunk a Csókakői várnál.
Nagyon jó volt,csak egy kicsit magasan van. :D :D :D :oops: :oops:

Kép

Kép

Kép

Melinda
fomiaae
 
 


Melinda!
Nagyon szupik a képek :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Köszike!

Na,jöttem elbúcsúzni, tentézek egyett.
Sajna holnap 4.30-kor kelek, megyek nappalra dolgozni.Vége lett a szabimnak! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Minden babának és maminak jó éjszakát!

Puszi!

Holnap este jövök! :D

Melinda
fomiaae
 
 


halihó
küszköd még valaki azzal, hogy éjjel a gyerek felkel vagy 100*?
mi az ellenszere?

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


Jó reggelt!

Ronikám ma korán kukorékolt. :)

Andesz, nagyon köszi. Huuu akkor nagyon ügyi vagy, 140-el azta :) Minjá meglesz a jogsid. Az izgulás sztem még egy darabig meglesz, főleg az első egyedül vezetésnél, de ne aggódj az is elmúlik. A lényeg hogy ne félj autóba ülni, amikor csak lehetőséged van vezess, nagyon sokat számít.

Melinda nagyon szupik aképek, biztos jót kirándultatok. Jó munkát mára neked (bár ezt már nem olvasod) Megcsináltam a táblit a többivel együtt rakom majd csak fel. Köszi az adatokat.

Anikó, sajna fingom sincs. Mi is ezzel küszködünk bár Roni csak 4-5 kel és inkább hajnalba.

madiani
 
 


Nosztalgiáztam :) Hehe ez én vagyok: farsang az oviba, tündérkirálylány voltam (természetesen)

Kép

madiani
 
 


Ani! De édes kislány voltál, tök jó a kép! Altatás: nekem is majd megszakadt a szívem, torka szakadtából üvöltött, taknya-nyála egybefolyt, nagyon nehezen, de megálltam. Ő is felhúzta magát, nehéz volt megvígasztalni és így is néha sokáig hüppögött még alvás közbe is. Én a másik szobába sírtam. Azt hiszem a legtöbb amit sírt bő fél óra volt, aztán egyre kevesebb. Ha többet sír 15 percnél, próbáld meg, hogy felveszed picit, megvígasztalod és visszateszed. Nagyon nem irigyellek, de sajna muszáj, mert akkor sosem fogod tudni leszoktatni a kézben alvásról. KITARTÁST NEKED!!! De sikerülni fog, meglátod.

Melinda, Jó munkát neked mára, nagyon szépek a képek.

Andesz, de jó, hogy már nemsokára meglesz neked is a jogsid. Ügyes vagy, látod, mi megmondtuk. Csak így tovább!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Jelentem alakulunk :) Éjszakánk jó volt. Felkelt enni aztán aludtunk. 8 órám megvolt szerintem :)

Vikike: Az éjszakai szopival kapcsolatban én is így csinálom. Minimális fény és csend. Barninál bevált nálunk is.

Ani: Mi a Barninál úgy csináltuk - türelem játék - hogy ringattuk megnyugodott de mielőtt elaludt volna be az ágyba. Akkor felsírt akkor megint egy kis nyugta de mielőtt elaludt volna (épp csukódtak a szemei) zsupsz az ágyba. Nem hagytam sírni de ezzel a módszerrel viszonylag zökkenőmentes volt a dolog.
Köszi hogy módosítottad a táblit. Két gyerekes anyuka lettem!!! YEAH!!! :)

Alexa: Védőnéni ma jön. Délelőtt egyelőre álom jó a baba. Most is már kb fél órája szépen elvan a pihi székben, és tegnap is elvolt. Ha nem éhes áldott jó babuci. Este dolgozott már a pocija, de nyűgösebb is volt, de este akkorát rottyantott a pelusba hogy át is kellett öltöztetni.

Most úgy néz ki hogy tudjuk tartani a 2-3 órát. Délután inkább a 2-őt mert kevesebb a tejci, délelőtt viszont előfordul hogy továbbis kibírja.

Ildi: Bence baba egy tündér! :) Nagyon édes :)

Andesz: Teljesen igazad van. Minden gyermek más és más és az anyai ösztönt sem véletlenül találhatták ki. :)

Kriszti: Köszi, tényleg tegnap voltunk egy hetesek :) Névnapjára kitalálunk valami mást mert túl közel van a nap.
Bianka nap: aug.10., okt. 25., dec.1.
Augusztus 10-én fogjuk tartani a névnapját szerintem
Akkor én ne szóljak egy szót se, bár állítólag egy hét múlva kezdődik csak a hóka móka pocifájás :( Nagyon félek tőle.

Csuszka: Nekem egyelőre 3 óránként kel, szóval ebben segíteni nem tudok. Fogacska?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


sziasztok!

Már nagyon ég az arcom, amiért nem jövök hozzátok. Pedig nagyon hiányoztok ám!


hát, nem könnyű az életünk. Már megint (most már harmadszor) begyulladt a jobb mellem. Úgy látszik, nekem tényleg nem szabad leállni a mellszívóval. Vasárnap éjjel megint belázasodtam (39,4), de most nem mentem el dokihoz, hanem rögtön elkezdtem kezelni: jegelés, hideg vizes ruha, szopi előtt meleg vizes ruhával átmasszírozás, szopi után mellszívó. Megint jönnek ki csomók. :(

Többen írtátok ezt a cicin elalvást. Ez mit jelent: böfizés nélkül aludtak el a babák? Mert nálunk az elég nagy gond, ha marad bent egy kis levegő. Mi is sokat sirdogálunk, de nekem nincs szívem hagyni sírni. Néha megteszem, pl. mikor eszünk,akkor nem megyek vissza hozzá, de nagyon rossz érzés. Ma reggel hagyni akartam sírni, amíg zuhanyoztam, erre nem feljött anyósom, és kivette? Majd szétrobbantam! :twisted:


Most megyek, mert mindjárt jön a védőnéni.
Mindenkinek sok-sok puszit küldök!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Ani, nagyon édes kiscsajszi voltál.

Holnap már négy hetesek leszünk.
Egy múlt heti, apán alvós:

Kép

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


A képről még eszembe jutott valami: lehet hason altatni a babákat? Eszti nagyon szeret így feküdni, de én még nem mertem a kiságyba hasra fordítva tenni.
Vélemények???

Most már tényleg puszi

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok!

Nagyon aranyosak a képek a törpékről na és Ani te is aranyos vagy a gyerekkori képen.

Ildi:nagyon szép a házatok.Mikor lesz kész?

Tründike:nálunk az első pár nap itthon katasztrófa volt.Én két napig bőgtem nem tudtam mit csináljak Fannival.Sehogy nem volt jó neki.Álandóan csak sírt.Most kezdünk alakulgatni.Mostmár alszik négy öt órákat is.De csak ringatásra alszik el.Tegnap aludt elöször a kiságyba.Nagyon ügyi volt.Nekünk ennyi idő kellett hogy megszokjuk egymást.Most is szokot sirdogálni de aztán mindig elalszik nehezen.De látom nálatok is jó volt most az éjszaka.

Holnap megyünk a védőnőhöz mérik a kis drágát.Kiváncsi vagyok mennyit gyarapodott a kis duci juci.

Most csak ennyi tellett tőlem majd még jövök ha van időm.
Ma megyünk nagyot sétálni Orsiékkal. :lol:



vikcy6
Pákozd
 
 


Pár kép még a szülinapról, ha nem bánjátok!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti!Nagyon jók a képek,jó nézegetni!A sátor mekkora?Nagy helyet foglal?Nagyon tetszik!:D

Ani!Helyes kislány voltál!Én is voltam királylány az oviban :D

Csuszka!Nehéz így megmondani,hogy mi lehetett a baj,de reméljük a köv.éjszaka jobb lesz! :wink:

Enikő
:Martinka sosem aludt hason,mert nem szerette,de sztem altathatjátok így Esztit,csak nézzetek rá többször.Édes a képen,ahogy alszik.:D Sajnállak a mellgyulladás miatt,nagyon rossz lehet!!!

Vicky!Jó sétát mára,használjátok is ki ezt a szép napos időt!:D

Tündi!Kérünk képeket Biusról!!:D

Melinda!
Szép helyen jártatok,jó munkát mára!

Ágica!Szegény Dorka,nagyon sajnálom!Jó a hordozótok,nekünk is ez a márka volt.
Játszóházba jártok?Hova?

Martinka sajnos mára megnáthásodott.Gondoltam,hogy ez lesz,tegnap sokat tüsszögött,és mindíg így kezdődik.Félek az estétől,remélem nem fog belázasodni!:(
Kiszívtam az orrát,hát nagyon kellett vele küzdeni,olyan erős már!Utána nagyon sírt,ölelgetni akartam,de eltolt magától,most biztos megutál.:(
Vendég
 


Alexa, a sátor 95x107x75cm-es, annyira nem vészes a helyfoglalása, bár így jobb, hogy mi a másik szobába vagyunk.
Mielőbbi jobbulást Martinkának, sok-sok gyógypuszit küldünk neki. És ne haragudjon anyujára.

Enikő, Martinka szinte pici korától hason alszik. Mi egy szobába aludtunk vele 8 hós koráig, így hallottuk minden szuszogását. Bár néha most is halljuk, amikor horkol, áthallatszik. Nagyon édi a kép, ahol apán hason alszik. Nálunk esténként mindig elaludt szopizásnál, és amikor felvettük, hogy betesszük a helyére, akkor böfizett álmában jó nagyokat és úgy raktuk le hasra aludni.

Vikcy, kellemes sétát nektek ebben a szép időben.
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon köszi mindenkinek a dicsit. :)

Chrissy, köszike, hát nem tudom hogy fog sikerülni de próbálkozom. Még ennyi kép van, azta....

Tündi, neked is nagyon köszi. Most úgy altattam el ahogy írtad. Próbálkozom. :) Hozz nekünk képet Biankáról léccike! Gartulálok, a 2-3 órákhoz, nagyon ügyi a kiscsaj. És ugyan miért félsz a pocifájástól, egyáltalán nem biztos hogy hasfájós lesz. bár ha úgy félsz tőle mint a szüléstől akkor kívánom hogy olyan is legyen a vége mint annak. ;) Ne aggódj!!! Nagyon jól csinálod, büszke lehetsz magadra!

Enikő, uuhhh annyira sajnálom ezt a mellgyulladást, nagyon rossz lehet. :( Cicinalvás: nálunk csak éjszaka van ilyen, úgy bealszik hogy felébreszteni se tudnám. Olyankor nincs böfi. Amíg kisebb volt ez gondot okozott, sokat bukott, de most már nem. Neki szerencsére ettől nem fáj a pocója, szépen kipukizza a feleseleget. Nagyon jó a kép apácskádról és Eszti babáról. Mit mondott a védőnéni? Hason alvás: nekünk azt mondta a védőnő az elején hogy csak napközbe altassam hason. Mostanra viszont már éjszaka is úgy alszik, sokkal jobban szeret úgy. Sztem altathatod hason, csak többet nézz rá, ahogy Alexa is írta.

Viki, holnap kérjük az infót mi volt mázsáláson! Ügyesek vagytok hogy már össze is szoktatok, biztos nehéz lehetett az első 2 hét, de látod az is elmúlt és már minden könyebb. Nagyon jó sétát neketek, gyönyörű idő van. Pussz Orsiéknak is.

Alexa, nagyon sajnálom azt a fránya betegséget. Emiatt az idétlen idő miatt van. Most már eldönthetné hogy hideg vagy meleg van. Drukkolok hogy csak vaklárma legyen és holnapra kutya baja se legyen Martinkának. Biztos nem haragszik rád, csak még friss neki és most duzzog. Én is ilyen voltam. Pár óra múlva már bújtam anycimhoz. Gondolom nagyon rossz, de gondolj arra ha ezt nem teszed meg nagyobb baj lehet és akkor jobban fájna neki.

Rólunk: anycáméknál vagyunk, mert elutaztak és vigyázni kell a kutyira. Kedvesem ma elöbb jött haza, olyan jó. És ez még nem minden, úgy döntött hogy csüt.-péntek szabin lesz. Juhhhi :) :D Pruntyika alszik, bár 5 perc múlva lesz fél órája hogy elaludt, és fél óránál tovább ritkán alszik napközbe. Nem baj úgyis evés idő van, és majd Vikikéékhez is megyünk, Andrist csalogatni.

madiani
 
 




Alexaa
A Mikkamakka játszóházra gondoltam, nagyon jó a felszerelése, sok a játék, több korosztálynak megfelelően, gyertek el egyszer nézzétek meg. Voltunk a park centerben is, a kengurugoldban, de ott már nagyobbaknak való csúszda, ugráló,mászófal van stb..ja és drágább jóval

Chrissyy
Nagyon jók ezek a képek is, milyen sok tortát kapot a kisfiad :-) úgy ennék most belőle :-)

S.eniko
Az apukás kép fantasztikus, nekünk is volt egy ilyen fotónk,nagyon szerettem :-) A ciciket még fürdésnél tudod masszirozni, nekem bevállt, remélem neked is könnyebb lesz, tudom milyen fájdalmas ha bedurrannak :oops:

Tündi
Csak igy tovább a kiscsajszival semmi gond nincs :-) hamarosan meglátogathatnánk Titeket?

Anita
Jó a királylányos fotód, nem semmi :-) sajnálom, hogy ma nem tudtunk összefutni Vikiéknél, jó lett volna beszélgetni Veled s a kis Ronikát is megszeretgetni!!!!

Andesz78
A kakis gyógyszert köszike, képzeld nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki, hogy javulunk, rostosat próbálok itatni vele, s kakilt minden nap, ma már sokkal jobb volt :-)


Velünk most minden okés, délelőtt Vikiéknél voltunk, de Andriska nem akart még akkor jönni :-) most meg megfájdult a fejem, szerintem ettől a melegtől :-)
Ja amúltkor akartam irni, hogy nekünk kb 200 db mesefilmünk van, ha valakit érdekel szivesen átküldöm én is a listát priviben :-)

Kép

Kép

10.31. 4D
11.07. RL

Ágica
ágicaa
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: