Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Chrissy, dehogy haragszom, köszi hogy szóltál.

Nati, hát igen kicsit bizar, de nekem hatásos volt. Köszi a kirándulás megvolt, kicsit hideg volt de jó volt. Hatalmas már Bence baba, gratulálok a szép növekedéshez.

Vicuska, jaj de szép a pocakod, én is akarok! A minap azt álmodtam hogy szülök, simán ment megint. :) Nagyon irigyellek, gratulálok a második trimeszterhez!

Bessy, nagyon szupi dolgokat vettetek. És a te pocakod is fantasztikus.

Tündi, szuper voltál (én is kiabáltam) nagyon gyönyörűek a gyermekeid.

Orsi, ne is foglalkozz a tejcsivel, ezért ne rágd magad. Gyönyörű a kislányotok és ez a lényeg. Tényleg, miért mentek UH-ra?


Ibi, Nagyon boldog születésnapot kívánok!
Nekem is nagyon hullik a hajam, ahogy Kata is írta ez a szoptatás miatt lehet.

madiani
 
 


Sziasztok!

Csak pár sort tudok irni.

Fannika:jó kislány elég jókat alszik.Csak sajna mindig túl sokat eszik és ezért kicsit szenved.Meg hát elég akaratos is és sokat akar a kezünkben lenni.Tegnap anyukámékhoz hazamentünk hát egész nap tök jó volt evett és aludt.Négy öt órákat.Most is alszik a babyhordozóban.
Ma már kéne kicsit házimunkát is végeznem.Mióta itthon vagyunk mindent a párom csinál.Főz takarít sőt még Fannikát is sokszor ő altatja el.Nagyon tündéri.

Majd ha lesz kicsit több időm rakok fel képeket róla olyan kis ducika.Nagyon édes.

Tündikének sok boldogságot kívánok Biankához.Irigylem a gyors szülését.Az enyém hosszú és nehéz volt.

Mindenkinek szép hétvégét kívánok.



vikcy6
Pákozd
 
 


Tündi, gratulálok Biankához, nagyon szép kislány. Nem számít, ha hangos voltál, jó gyorsan csináltad! :D

Vikcy, ez az akaratosság Esztiről is elmondható, néha elalszik a kezünkben jó mélyen, betesszük az ágyikójába és 10 perc után felsír. De szerintem most ez az időváltozás is betesz a babáknak.
Délutánjaink (5 és 7 között valamikor) ordítással telnek, szerintem nagyon fájhat a pocija, mert nagyon kepeszt és sok-sok masszálás után nagyokat pukizik. Persze nem is csodálkozok rajta, hogy fáj a pocija, hiszen rengeteget eszik: a tegnapi adag 750 gramm volt, és mindezt 6 evésből sikerült összehozni.

Na megyek, mert a kis haspók megint követelőzik.


További szép hétvégét mindenkinek!

Puszi

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 

 
 

Ibi, boldog születésnapot.
Nekem bevált a Laktoherb tea. Este ittam meg az első adagot, és másnap reggelre ömlött a tejem, de szó szerint. Több helyen olvastam, hogy okozhat pocifájást, de szerintem nálunk nem ettől van, mert amíg Eszti nem evett ilyen sokat, nem volt semmi gondja. Próbáld ki, hátha neked is bejön.

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a pocak dicsiket! :D

Tündi
Gyönyörűek a gyermekeid! Irigylem a gyors szülést. Bianka jött mint a gyorsvonat :wink: :D
Ha holnap nem jönnék, már most nagyon nagyon boldog első névnapot kívánok Biankának!

Ibi
Nagyon boldog születésnapot kívánok!

Lányok, ti hol veszitek a homeos bogyókat? Azt hittem, a József utcai gyogyiban van mindenféle választék, bementem kérni fejfájásra valamit, de homeosat nem tudtak adni :?
bessy76
 
 


Sziasztok!

Tündi, nagyon gratulálok a gyönyörű Biankához, jó egézséget kívánok és sok tápláló tejcit!
Csütörtökön tudtam volna bemenni hozzád, de Ágica mondta, hogy már jöttök haza délelött. Nagyon édesek a képen a gyerkőcök, milyen érzés, hogy már négyen vagytok? Ja és gratulálok a gyors szüléshez!

Vicuska cuki a pocid :D !

Ne haragudjatok, de nemigazán olvastam vissza, ha tehetem akkor pihenek, elötte meg a lakást teszem rendbe. Jósló fájásaim szoktak lenni, de most nem érzem úgy, hogy még ki akarna bújni, pedig már jó lenne, mert így a vége felé már nehéz nagyon Levi mellett, figyelni kell pelenkázásnál is, hogy ne rúgjon meg. Apropó, mikor Tündi szült, aznap éjjel elég erős fájásaim voltak, azt hittem megyünk majd szülni, de aztán elmúltak, pedig milyen jó lett volna, Tündivel együtt lettünk volna bent. Hétfőn megyek megint Nst-re ha addig nem történik semmi, de szerintem nem fog, nagyon jól érzi magát bent Andris baba :D .

Hát nagyjából ennyit tudtam írni gyorsan mert itt az ebéd idő.

Jaj Alexa neked még annyit, hogy még nem beszéltem Lillával, nem jutottam még el az oviig, de igyekszem majd bemenni és kifaggatom. Martinka nagyon ügyesen eszik egyedül, érdekes Levi sem engedi már, hogy etessem :D . Kis drágák :D .

Ui.: Levikém egyik nap belekakilt a wc-be meg bele is pisilt :D !!! Szokta mutatni a wc-t, de nem mindig sikerül időben ráülni. Amúgy én sem eröltetem majd megy minden magától ahogy eddig is, épp úgy mint az egyedül evés stb...

Puszi mindenkinek, további jó pihenést nektek!

Kép
Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Ja pocakképek!

Kép 37.hét

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Felrakom a szüléstörténetemet.
Kép
Szüléstörténet


Október 10.-én reggel mentünk szokásos NST-re.
Minden rendben volt. Berzsenyi doktor úr vizsgált, ami nagyon kellemetlen volt. Magzatvizet akart nézni de elég szűkös volt még a hely és rásegített kicsit.
A vizsgálat után elég rendesen véreztem, ami egész nap folytatódott. Mondták, hogy ez a vizsgálattól van. Hazamentem lepihentem és a hasam elkezdett fájni. Délután egykor kezdődött. Eléggé görcsöltem 15-20-30 percenként. Össze vissza. Ezek a görcsök már nem múltak el. Próbáltam pihenni de nem ment. Este anyukámék unszolására bementünk a kórházba, mert a vérzésem sem csillapodott. Hét órakor értünk be. Egyböl megvizsgáltak mondták, hogy bő kétujjnyira vagyok nyitva, ami nagyon jó. Aztán mentem a vajúdóba. Ott elég sok időt eltöltöttem közben nézték a szívhangot vizsgáltak is, többször de a helyzet nem változott. Hajnali négy órakor mondták, hogy háromujjnyinál járunk nemsokára burkot repesztenek. Hat órakor átvittek az egyik szülőszobára hívtam Orsit, hogy jöjjön. Elcsípték a burkot, aztán jöttek az igazi fájások. Orsi nagyon sokat segített nekem. Végig mellettem volt fogta a kezem, törölgette a homlokomat és sokat beszélt hozzám. Felfektettek a szülő ágyra, hogy nézzék a szívhangot onnan már le, sem szállhattam, amit nagyon rosszul viseltem. Eléggé ingadozott a baba szívhangja és a szobában csak Orsi volt velem. Ő rohangált ki hogy valamit tegyenek már. Én már nagyon magamon kívül voltam nagyon fáradt is voltam. Elég csúnyán viselkedtem szerintem nagyon fájt és sokat kiabáltam. Kaptam infúziót, és utána gyorsabban jöttek a fájások. A kitolási szak nekem nagyon sokáig tartott. Persze akkor is többször ott hagyott a szülésznő. Gondolta megint egy hisztis kismama. Mondtam, hogy nyomnom kell ö mondta, hogy nyomjak és kiment. Ez legalább egy óráig tartott az Orsi tartotta bennem a lelket. Mikor nyomtam mindig erősített, hogy ne hagyjam abba, és sokkal könnyebbnek éreztem, ha beszélt nekem. Mondták hogy már látták a fejét. Orsi is megnézte és még jobban erősített, hogy mindjárt kint lesz. A doki Dr.Páál volt rásegített egy kis nyomással a hasamon. Aztán kibújt a kis Fannika. Orsi vágta el a köldökzsinórt, ami a nyakán kétszer is rajta volt, úgyhogy nem én voltam a hisztis kismama. Mikor kibújt a manóka tényleg minden fájdalmam elmúlt. Nagyon szép kis baba.
Itt is megköszönném az én drága barátnőmnek a sok-sok segítséget nélküle nem sikerült, volna. Nagyon sokat jelent nekem hogy ott volt. Még a varratokat is megvárta és végig fogta a kezem. Mindenkinek ilyen szívbéli barátnőt kívánok, mint az enyém. Nagyon szeretem.



vikcy6
Pákozd
 
 


Vicky! Hát ez nagyon szép történet. És persze az is, hogy vannak ilyen jó barátságok.

Tündi! Örülök, hogy hazaértetek. Már 4-en vagytok. Milyen érzés?
Barnika hogy fogadta Biankát? Nagyon boldog névnapot kívánok Neki holnapra! És gyönyörű a leányzó!

Viki! Mostmár rajtad a topic szeme. Érted mennek a drukkok. Gondolom majd Ani hozza a jó hírt, ha indultok. Dorkával ki lesz addig? Szép a pocód!!!! Én is szeretnék ilyet!

Ibi! Tudtam ma is jönni, úgyhogy mégegyszer Isten éltessen sokáig születésnapod alkalmából!!!
Sajnos Nekem is hullik a hajam. Hajmosáskor megszámlálhatatalan számú hajszál van a kádban. :cry: :cry: :cry:
Valami bogyó nincs ez ellen?
Mondjuk Bence baba tele pocakja mindennél fontosabb, de azért picit :twisted:

Bessy! Nem tusok segíteni a homeós bogyókat illetően. Én nem szedtem ilyet. Málnalevél teát ittam, azt meg a Liszt Ferenc utcába vettem a bióboltba. Bár Nekem az nem segített. 15 óra alatt lett meg Bence.
Tündi Te azért tudsz valamit. Ilyen gyors szülést?!

Vicuska! Szép a pocód. Még mindig pocót szeretnék!

Orsi! Milyen tápit adsz Luca babának? És az egy tejcsit mikor kapja? Este?

Nati! Bence baba belázasodott a szuri estéjén: Popsiban 38,5 ami levonva 38, sőt másnap is 37,5 volt. :(
A kúpot nehéz volt beadni. :( Mindig kinyomta, vagy kikakilta. De már jól vagyunk.

Ne haragudjatok, mennem kell, megyünk vásárolni!

Ja, még annyit, hogy voltunk házat nézni. Ez most tényleg nagyon jó, csak még szakemberekkel kell megnézetni.

puszi

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Ildi Dorkával Ágica lesz mert az ő kislánya :D , nekem Leventém van :lol: .
Köszi a drukkot, remélem meg lesz a hatása és gyors lesz mint Tündinek. Hírt majd csak ha megszületett Andriska akkor írok Anitának sms-t, vagyis majd a férjem, elötte nem biztos, hogy képes leszek rá :wink: . Majd meglátjuk. Jó vásárlást.

Kép
Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


szisztok


hoppá,ani: szív uh-ra sajna azért kell menni,mert találtak Luca szívén egy pici lukacskát még a kórházban.azt mondták ne aggódjak,mert sok gyereknek van,de általában össze nő nekik.Ha nem akkor gyógyszeres kezeslésre lesz szükség,legvégső esetben műtét.Az orvosok bizakodóak,és én is bízom abban,hogy egy idő után össze nől neki.Nem szeretnémha hozzá kellene nyúlni.Annyira pici még.

ildi:Beba tápit kap, a tejcsit pedig általában reggel adom neki.

vikcy:hát nem semmi,én ott voltam,most mégis úgy meghatódtam,hogy folyik a könnyem :shock:

szép hétvégét mindenkinek Kép Kép

Kép
csehi77
 
 


Sziasztok!!!!
Nagyon ég az arcom, hogy nagyon ritkán jövök...... :oops: :oops: :oops:
mindig olvaslak Titeket csak valahogy írni nincs hangulatom. Mostanában minden annyira szar.......
Olyan depisnek érzem magam, tök vártam, hogy apa végre itthon legyen a 4 nap alatt erre tegnap olyan hisztis és dinka voltam, hogy minden baj volt amit csinált. Ma már kicsit jobb a kedvem :lol:
Láttam, hogy újabb baba született :Bianka!!!

nagy gratula hozzá igazán gyönyörű.
Igazából van egy másik fórum ahová már régóta irogatok de már megbántam mert némelyik anyuka írtó bunkó. Múltkor nem tudtam mi az a rízsnyák :oops: de tényleg én még soha nem hallottam azelőtt és ezt megkérdeztem és tök leugattak.
Hát most mit tegyek??? Egyszerű falusi liba vagyok oszt e vannn
:P :P :P
Gab
i bocsika a múltkor nem írtam mert pénteken mentem Bodajkra,

Liliske jól van bár újra kellett menni a szemészhez mert nem javult nagyon neki most 6.án pedig Végre megyünk és átmossák neki

Luca is nagyon kis helyes és mennyi haja van :?: Nem is úgy néz ki mint egy bébi hanem mint egy idősebb baba :P
Dobok fel pár képet Liliskéről
Már a babapiskótát eszi ha a kezébe adom (ezért is leugattak) mert nem ősanya vagyok és nem szoptatom 18 éves koráig.
Tejcsi már nálunk sincs csak reggel és este de este kap mellé már tápot is. Az éjszakáink iszonyat szarok állandóan sírva ébred akár óránkét is és már lemerültem nagyon :evil: Kép Kép Kép Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


ja és végre így fél év után leírom a szülés történetet
Na az úgy kezdődött, hogy tavaly egy nyaralás alkalmával a párom feldobta a gyerektémát (meglepő egy férfitől) aztán a gyógyszer abbahagyása után vártunk egy keveset és viszonylag elég hamar teherbe estem :P (azért kellett ám gyakorolni) :P
Dokinak mi a Schw. választottuk, apácska minden hónapban jött velem az uh.ra
Aztán eljött már a terhesség vége amit iszonyat nehezen bírtam a kezem, lábam mindig bedagadt hisztis voltam, unatkoztam de a Lilike csak nem akart megszületni. Aztán a 41. héten kibújt, még vasárnap adott a Schw. egy hüvelykúpot mondván, hogy nehogy valami fertőzést kapjak a sok vizsgálattól. Aztán vasárnap fürcsi után felraktam ezt a kúpot, lefeküdtünk aludni de olyan este 10 környékén felkeltem pisilni és ahogy kikeltem az ágyból kizúdult belőlem egy csomó minden és akkorát csattant a parkettán hogy apa is felébredt, mondtam neki hogy megyünk szülni. Gyors elmentem tusizni de olyan ideges voltam addig apánk felhívta a dokit aki mondta menjünk be a kórházba.... Balázs elkezdett tapicskolni a cuccban, és bíztatott, hogy ez biza nem pisi
Aztán még elkezdtem feltakarítani a tócsát a szobából, de rájöttem, most erre nem igazán van idő és hagytam a fenébe :oops: aztán meg apánk kezdte el takarítani de jól lecsesztem, hogy ne most szórakozzon ezzel.....
Beértünk a kórházba a gatyám csupa magzatvíz volt és tök ciki volt, mert éreztem, hogy folyik de nem tudtam visszatartani (tudom, hogy nem lehetett volna visszatartani)Aztán egy nem nagyon kedves szülésznő fogadott aki elég öreg volt, adott hálóinget és vártam a dokira aki egy elég fiatal dokika volt és közölte mivel nincsenek fájásaim és ő úgy érzi hogy nincs is megrepedve a burok, még nem is fogok szülni. Hát jó gondoltam akkor megyünk haza, aztán a nővérke mondta (nem túl kedvesen)
-ezt tegye be a lába közé
és adott egy jókora betétet amit először nem értettem, mondván na jó de ezt mi tartja ott??????? :roll: :roll: gondoltam kiszaladok a szexi kis bugyikámért de aztán nem tettem nehogy lecsesszenek (mondjuk ezt egy szülésfelkészítőn sem említik) :wink:
Aztán a vajúdóba raktak és szóltam a páromnak telón, hogy menjen haza nyugodtan mert nem szülünk.....
Sajna rajtakapott a szülésznő, hogy telózok és tök lecseszett, mert milyenek ezek a mai anyukák még szoptatás közben is telefonálnak......
Aztán 1 óra múlva jöttek a fájások szóltam a szülésznőnek aki megmagyarázta, hogy ezek a vizsgálat miatt vannak.... :roll:
Így telt el az éjszak nem ettem csak ittam és a fájásoktól aludni sem tudtam.
Aztán reggel megjött a dokim, és mondta szóljak a páromnak mert szülünk.
Megjött apa, bekerültünk egy szülőszobába és itt kezdődött az igazi mulatság.....
Jöttek a fájások, jártunk tusolni, apa masszírozott de nem volt jobb aztán szépen lassan teltek a percek én már nagyon kimerültem, a végén már mondtam a Balázsnak üljön le a sarokba és hagyjon békén és én ugyan nem szexelek vele többet, én nem is akarom ezt az egészet :oops: :oops: :oops:
Schw. azt mondta délre meglesz a baba, 13-kor még sehol nem volt ekkor már kaptam az oxitocint, mellettem egy fiatal csajszi szült és az anyukája volt bent vele, anyuka meg ordított mint a sakál, hogy márpedig megszülöd ezt a gyereket!!!!!!
aztán a vége már tényleg kínlódás volt, fáradt voltam, éhes voltam pisilni is kellett de nem ment. A vége felé már egyszer kétszer mondtam hangosan, hogy nem bírom tovább.
Aztán délután 15:25 kor végre kibújt Végh Lilian Jázmin 3780 grammal és 58 cm-rel
de valahogy akkor bennem rögtön a fáradságtól és éhségtől nem jöttek elő az anyai ösztönök :oops:
Aztán nagyon hamar elment az idő és az én kis kurvinyekem már 6 hós Kép dr malucsi a vészhelyzetből Kép amikor végre kibújt Kép először a kezemben Kép másnap a kórházban

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


ja homeos bogyót az intersparnal lévő patikában lehet kapni és a sétáló utcában

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


nibcsike: az én hajam is nagyon hullott és nagyon ajánlom neked a bánfi hajszeszt és a sampont nem is drága és elég hatásos én használom kb 1 hónapja és lényegesen kevesebb hajam marad a párnán és a kezemben

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


Sziasztok!

Egy elveszett lélek jelentkezik!

A változatosság kedvéért velem mindig történik valami. De ha minden igaz akkor a végére érek a hülye bürokráciának, és már tényleg csak Grétivel tudok foglalkozni. Képzeljétek, kijelenthetem, hogy van egy hitelmentes lakásunk és autónk. Most már úgymond csak a hétköznapi életünket kell finanszíroznunk. Ez az egyetlen pozitív dolog mostanában.
Bocsi, hogy most nem reagálok mindenkinek, de nem vagyok toppon. Ugye hétfőn lenne az első házassági évfordulónk, pénteken meg lesz a baleset évfordulója. Hát ez megvisel. Próbálok jó képet vágni mindenhez, de sajnos nem igazán megy. Jövő héten pénteken jönnek anyósomék, de már most tartok tőle. Egyetlen egy dolog éltet: GRÉTI. Ha ő nem lenne nekem már tuti a zártosztályon lennék.
De inkább megyek, mert másnak sem akarom elvenni a kedvét. Majd jelentkezem, ha túl leszünk ezen az időszakon.

Kép
tand
 
 


milyen baleset?
de jó, hogy van egy hitelmentes házatok, nyertetek a lottón????
múltkor én is túléltem anyósékat kitartás neked.

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


nekem is volt egy balesetem lehet már írtam de lehet nem, megütött a volt barátom tavaly április 28-án, úgy hogy eltört az állkapcsom jobb és bal oldalon is és műteni kellett most platinák vannak benne. Én sem akartam emlékezni rá soha, bár a nyakamon van egy 10 cm-es vágás plussz idén április 28.án született meg a Lilike, :roll:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


Csuszka
Alapból semmi bajom az anyósomékkal, de nálunk ugye nem egyszerű a helyzet. Tavaly október 27-én összeházasodtunk a párommal röpke kilenc és fél év után, mivel jött Gréti, de sajnos a mi házasságunk csak 4 napig tartott. Október 31-én a páromnak munkából hazafelé jövet volt egy autóbalesete. Ő sajnos nem tudta meg, hogy milyen érzés apukának lenni. :cry:
Hát röviden és tömören ennyi. Ezért nem lesz egyszerű ez az időszak.

Kép
tand
 
 


jujj hát igazán sajnálom, igazából erre nem is lehet mit irni és szóhoz sem jutok

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


sziasztok,

Tand,
Remélem hamar túl lesztek ezen az időszakon. :cry:
Csuszka,
Szupik a képek, olyan meghatóak, imádok ilyen képeket nézegetni. :lol:Gyönyörű Lili babád van. :lol:
Orsi,
Tuti minden rendben lesz az uh-on, és hamar összenő az a kis lyukacska Luca baba szívecskéjén.
Nagyon sokat nőtt a kis csajszi és még mindig csodaszép, és a hajacskája szuper. :lol:
Tejcsi miatt ne aggódj, nem a te hibád, a lényeg hog ebóca szépen fejlődik és egészséges. Amúgy a Beba nagyon jó tápi, Bazsi is azt kapott anno.
Tündi,
De jó már otthon vagytok. Nagyon édesek a lurkók és szerencsés vagy, hogy ilyen könnyű szülésed volt.
Ibi,
BOLDOG SZÜLINAPOT!
A hajam nekem csomókban hullott kb a 3. hónapban kezdődött. A homlokomnál a hajtőnél már kopaszodás is látszódott, aztán újra elkezdtem vitaminokat szedni és csökkent a hullás és a hajam is visszanőtt. Neked is helyre fog állni, csak lég türelmes.
Vicuska,
Csini poci, most már le sem tagadhatnád hogy babás vagy. :lol: :lol:
Ildi,
Szupi, házat néztetek :lol: :lol: Hol szeretnétek venni???
Vikcy,
Nagyon megható volt a szüléstörténeted, és tényleg nagyon büszke ehetsz Orsira, hogy ilyen barátnőd van. :lol:
Vikike,
Húú.. jól megnőtt Andriska, nemsokára kibújik. Rajtad még most sincs egy gramm felesleg sem. Mázlista. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bessy,
Én a Liszt Ferenc utcában vettem a bogyókat anno. Szép nagy pocód van már neked is, és élőben még nagyobb. Remélem a derékfájás enyhült már, de lehet szülésig elkísér.

Mi sajna megint taknyosak vagyunk. Alig aludtunk az éjszaka, Barbika nem igen kapott levegőt. Újra előkerült az orszí-porszi.
:cry: :cry:
Némi jó hír, hogy felül egyszerre kibújt 2 foga, így már 4 van, és a másik kettő is 2-3 nap múlva előbújik, mert már reped a fogíny. De lehet még előbb. :lol: :lol:
Kérdés:
Szerintetek lehet használni ilyen pici babánál a Sterimar orrspray-t???Ne igazán tesz jót ha állandóan Nasivin-ezem.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy
!Sajnálom,hogy megint betegek vagytok! :( Használhatod a Sterimart!!Fújj be vele,utána orrszívózd,majd kapjon 1-1 csepp !Jó nézegetni a képeket,nem volt könnyű szülésed!
Nasivint.Gyógyuljon meg hamar!!Gratula a fogacskákhoz!:D

Csuszka
Jó nézegetni a képeket,hát nem volt könnyű szülésed!

Vikcy!Jó volt olvasni Fanni születését is,te is megszenvedtél,de Orsi nagyon sok erőt adott neked,jó,hogy ilyen szupi barátnőd van!:D

Andi!Sok erőt kívánok az elkövetkezendő napokhoz!

Orsi
!Sajnálom,hogy nincs tejcid,de sok baba felnőtt tápin, ő is erős,szép nagylány lesz! :wink: Luca kis szivén pedig biztos hamar összenő a lyuk!Drukk hozzá!

Ibi!
Nagyon boldog szülinapot kívánok!
Milyen ügyes Gergő,ahogy üldögél! :shock: :D

Vikike
!Szép nagy a pocakod,mostmár bármikor kibújhat Andriska,de izgi!:D

Ildi!Merre van az a házikó?:D

Vicuska,Bessy
,szépen gömbölyödtök!:D

Csajok,sajnálom,hogy ennyien szenvedtek a hajhullástól,nagyon rossz lehet,nekem nem volt ilyen problémám.

Szép délutánt!:D
Vendég
 


Judy!Kicsit kuszán van amit írtam,nem tudom mi történt! :shock:
Szóval az orrszívás után jön a Nasivin.:D
Vendég
 


Sziasztok!

Még nemiagzán tudtam visszaolvasni bocsánat :(
Mi jól megvagyunk itthon, bár még nem ismertem ki a lurkómat. 3-szor kel éjszaka, eszik alszik tegnap már így volt szóval nem gáz.
Majd ha nagyobb lesz a gyomra és többet tud enni egyszerre majd talán egy evést már csak csak ki fog hagyni :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Andi, nagyon sok erőt kívánok az elkövetkező napokhoz, kitartás már csak Gréti miatt is. Sok puszi nektek!!!!

Kép
Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Kedves Anyukák,
Jön valaki a holnapi Köfémes Babaexpo-ra? Mi ott leszünk: www.babuka.hu

várunk Titeket a standunknál.
Beusa

Beusa
Kép
beusa
 
 


Csuszka nagyon édes a kislányod, hogy tartja az orrfújót :D .
Na remélem én nem fogok ki ilyen szülésznőt, ugyanis nekem csak fogadott orvosom lesz, mert Levinél is elég volt nekem apa :D , sokat segített, meg amúgy is feküdnöm kellett a fájások alatt mert oxitocint kaptam. Bár az akkori szülésznő aki bent volt rendi volt.

Judy sajnálom, hogy megint takonykór van nálatok, olyan utálatos, mindig szívogatni szegénykéknek az orrát. Apa még otthon van?
Köszi a bókot a kilókra, azért amit felszedtem remélem nem nagyon ugrik le, mert Levinél nagyon lefogytam és nem éreztem úgy jól magam, nem szeretek gebe lenni, az a jó ha van egy nőn mit fogni, ne értsd félre :lol: , a fiúkat szeretem. Jobbulást nektek.

Alexa mit ettetek tegnap bűnözés képpen :D ? Mi van a happy mailba, nem néztétek?

Tündi, akkor jó kislányod van, drukkolok, hogy így is maradjon, csak egyen és csicsikáljon egyenlőre más dolga nincs :D . De jó is nekik.

Én jól vagyok, már várom minden nap, hogy mikor jönnek a fájások, vagy mikor folyik el a magzatvíz, bánom is én csak valami legyen már, mert nehéz ez a kis lurkó és BAROMI KÍVÁNCSIAK VAGYUNK MÁR RÁ :D meg Levire, hogy hogy reagál majd :D .

Kép
Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Sziasztok! Elnézést a zavarásért!
Egy fotoretusálással foglalkozó oldalt szeretnék a figyelmetekbe ajánlani:
http://www.photoretus.mlap.hu/
- régi, megfakult, elszíneződött, rongyos képek felújítása
- képek megyszépítése, rengeteg lehetőséggel
- montázsképek készítése babáról, esküvőről
Kérlek nézz körül nálunk, nagyon korrekt áron dolgozunk!
Kép
photoretus
 
 


Sziasztok!

Viki, nagyon örülök hogy jelentkeztél. Szuper hogy Fanni jó baba, nagyon várjuk róla a képeket. Gyönyörű a szüléstörténeted, fantasztikus barátnőd Orsi.

Enikő, huuu jó étvágya van Eszti babának.

Én is ittam a laktoherb teát, Roni pocija nem fájt tőle, nekem is segített sok tejecském lett tőle.

Bessy, én a Palotavárosi patikába vettem a homeós bogyeszokat, ha nem vot rendeltek másnapra. A belvárosba a törött harangnál (mindig elfelejtem az utca nevét) is vettem már ott mindig volt.

Vikikém, szia, úgy szeretnék már talizni veletek. Úgy néz ki már jól vagyunk, jövőhéten meglátogatunk majd ha neked is jó. Ma felidéztük Gáborral a szülést :), remélem ti is gyorsan hívtok majd minket. :) Gratulálok Levikének.Hatalmas a pocakod, elhiszem hogy már nehéz. Nagyon drukkolok hogy mondjuk hétfőn szülessen, akkor pont 5 hónap lenne közte és Roni között.

Ildi, milyen házat néztetek? A kúpot én úgy adtam be Roninak hogy miután benyomtam pár percig összefogtam a két fokhagyma girizdet, így nem tudta kinyomni.

Orsi, nagyon szép Luca :) Nem lesz semmi baj a kis szivecskéjével! Drukkolok!

Anikó, nagyon szép Lilike, milyen nagy lány már. Sajnálom hogy a szülésnél sok rossz élményed volt, de gondolom a kis tündérkéd kárpotól mindenért. Sztem ne foglalkozz senkivel, úgy neveled, gondozod a lányod ahogy szeretnéd, csak a józan eszedre és a szívedre hallgass. Remélem a szemével most már tudnak valamit kezdeni hogy rendbe jöjjön.

Tand, kitartást kívánok az elkövetkező napokhoz.

Judy, sajnálom a takonykórt (ilyen időszak van, ilyenkor inkább azt kívánom lenne hideg a bacik elpusztulnának). Remélem hamar gyógyultok.

Tündi, nagyon jó kislány Bianka, majd idővel biztos ritkulnak az esti kelések. Bár ha úgy nézzük, ti még nem is keltek sokszor.

madiani
 
 



Szép estét!

Tündi, HATALMAS GRATULA BIANKÁHOZ!ÉS BOLDOG ELSŐ NÉVNAPOT KÍVÁNOK NEKI!Irigyellek, hogy ilyen könnyű szülésed volt! Majd összeszoktok!

Ildikém, sajnálom, hogy belázasodott Bence baba, ma hogy van? Merre néztetek házat? Ez tök jó!Örülök neki. Esetleg nincs kép róla?

Ani, Roni még mindig zabálni való!LÁtszik rajta, - főleg az utsó képen- hogy odavan a könyvekért! :wink: Úgy emlékszem, hogy ti már együtt fürödtetek a kádban Ronival, nem? Hány hónapos volt?

Vikike, kitartás! Most már bármikor jöhet Andris!Elhiszem hogy nehéz.De nagyon jól tartod magad!Hatalmas pocak.

Bessy, szép pocakod van!Jó nagy már!Homeós bogyót az öreghegyi patikában vettem. Nem csak van, hanem olyan szakemberek dolgoznak ott, akik maximálisan értenek is hozzá.

Ibi, utólag Boldog születésnapot kívánok! Sajnálom a hajhullást, nálam még nem jelentkezett.

Orsi, nagyon édes Luca, kész hölgy már!Sajnálom, hogy elment a tejcid, de szerintem se csüggedj amiatt, hogy tápszert kell adod neki, sok baba nő fel így.

Vicuska, nagyon aranyos pocakod van!Aggodalomra semmi ok!:wink:

Anikó, nagyon édes a kislányod!Sajnálom, hogy nem volt könnyű szülésed.

Hunor ma nagyon nyügi volt. Nem tudom, a többi baba hogy érezte ma magát?Ismét semmit nem aludt egész nap, pedig ragadtak le a szemei, és az álmosságtól be is voltak egy kicsit dagadva. Most aludt el remélhetőleg mélyen. Olyan nyugtalan. Egyébként összességében nem panaszkodhatom, 3.napja aludta át az éjszakát.
Csajok, az normális, hogy 8 hétre megjött a vérzésem?De úgy ömlik belőlem. Még nem volt ilyen soha.
Holnap megy valaki a babaexpora?Érdemes kimenni?

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Képek Fanniról
Kép Kép Kép Kép



vikcy6
Pákozd
 
 


Sziasztok!

Ani: Nagyon édi Roni baba :) Hogy nyáladzik a drága!

Alíz: 8 hetesen átalussza az éjszaktát??? De jó nektek!!! Mondom én akinek itthon ez volt a 3. éjszakája ... Én türelmetlen!
Kőfémes Babaexpon rengetegen vannak és szerintem nem is olyan olcsók a cuccok ott, bár az is lehet hogy nekem ment el a kedvem az alapos körülnézéstől a tömeg láttán.

Viki: Nagyon édi Fanni

Lányok: Biusom tegnap délután 4 körül felkelt és szinte óránként cicire kérte magát. Evett is. Vagy túl korán teszem le a ciciről, vagy pasz. Úgy tűnt, hogy 9-ig, 10-ig folyamatosan cicin van. Ja! És este megetettem bealudt majd mikor teszem át a mózesbe felébred és nyűglődik. Keresi a cicit. Kinél hogy volt vagy van ez?
Eddig azért megette ami kellett aztán elvoltunk. Ennyire megugorhatott az étvágya?
(Ma reggel szopi után 30-at még fejtem )
Friss anyukák nálatok ez hogy van???

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


sziasztok
nagyon édi Fanni és Roni is de azt hiszem ezen a fórumon vannak a legszebb babák. :lol:

tündi: ugyanezzel a problémával küszködtem a Lilikénél én is állandóan szopizott volna pedig elég jól evett, bár nálunk ha jól lakott elengedte a cicit.
Cumizik Bianka? Mert lehet hogy a szopi reflexe erős neki, nekem legalábbis azt a mondták anno és miután elfogadta a cumit ügyesen elaludt magától és a mai napig így van

képzeljétek kb 1 hónapja mi mosunk apósra de még egy mosóport sem hozott, most eljött látogatóba a Lilinek pár szem banánt sem hozott de a szennyesét azt ide hozta..... nagyon szomorú vagyok mert senkitől nem kapunk egy kis segítséget sem és ez olyan pofátlanság szerintem :evil:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


Csuszka: Igen szerintem erős a szopi reflexe, de a cumira kiakad, azazhogy lehet hogy a cici után nem tudja úgy szopizni. Azért ha elkapja ok, de néha akkor is sír.
Cicin mindig megnyugszik.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


hát Tündi most bevillant nekem is ez az időszak ugyanezt csinálta a Lilike is én nagyon nehezen bírtam én is mindig adtam neki a cicit attól meg fájt a hasa mert soha nem ürült ki a pocakja és egész nap csak ordított apa meg ugye dolgozott reggel elment este jött anyum nem tudott segíteni mert az öcsémen kívül nevel még 3 intézetis gyereket ugyhogy teljesen magamra maradtam

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


voltál kint babaexpon?
én voltam akkor amikor terhes voltam de nekem annyira nem jött be az emberek löködtek meg tolakodtak

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


mi több féle cumit is kipróbáltunk

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


Csuszka: És mikor állt be a dolog? Most elaludt az ölembe csak bekapta azt a cumikát. Mondjuk én nappal szívesen viszem ölembe ha kell, csak éjjel aludna rendesen.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


hát kb 1 hónapos volt amikor anyum nagy nehezen beletuszkolta a szájába a cumit és utána már nem volt semmi gond
nem akarok okoskodni de vigyázz ha napközben rászokik a kiskirálylány a kezedben alváshoz nehéz lesz leszoktatni és majd semmit nem tudsz csinálni arról nem is beszélve ha nehezebb lesz súlyra akkor bizti bánni fogod

próbálj meg vele lefeküdni a ti ágyatokba egy picit akkor mégis a közelében vagy de mégsem a kezedben alszik
ilyenkor mindenhol azt olvastam persze nem akar a kiságyban aludni hisz veled volt 40 hétig
dobok fel pár képet amikor még pici volt napközben a nagyágyban aludt velem aztán persze átszokott a kiságyba és most is ott húzza a lóbőrt :lol:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép először cumizik június 2.án
szóval ha nagyon kimerült vagy szerintem az is megoldás ha a párod picit elviszi kocsikázni (nálunk bevállt, de ezt is csak módjával) bár Bianka még lehet pici hozzá de szerintem amíg berakjátok a kocsiba nem fog megfázni

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


Már vagy fél órája próbálok belépni :evil:

Sziasztok!

Alíz, nagyon köszike. Kb 3,5 hónapos volt mikor együtt fürcsizett Apácskával. :) Mártiék (szomszéd) most fürcsiztek együtt Danival (most volt 3 hónapos), de ha bele gondolunk 3 hósan már tuti lehet ugyanis akkortól lehet babausziba is vinni. Sztem ebbe az időbe nagyon sok baba nyügi, Ronikám is sokat kelt este nyöszörögve. A vérzés tuttommal normális, de ha sokáig tart feltétlen szólj egy dokinak. Babaexpora nem megyek, most nincs pízünk.

Viki, csodálatos Fanni baba, micsoda képeket vág :D

Tündi, olyan jó hogy ennyit tudsz jönni. Hát igen, nagyon nyálzik Roni, de még nem jön a fogacskája. Különben a képen mi csak utólag vettük észre hogy elkaptam a nyálcicsorgást. Sajna tippem sincs hogy a kis angyalkád miért szeretne ennyit cicizni, és segíteni se tudok, de majd jönnek a többiek. Jah közbe olvasom Anikó is írt már. Roni nem fogadta el a csapott végü cumit, csak a hagyományost szereti. Mi is sokat altattuk kézbe vagy mellkason, és rá is szokott, most már csak kézbe alszik el és sétálgatnom kell vele :evil: jah és 7 kg, mit ne mondja nem könnyű. Sztem a nagyágyhoz nem fog hozzászokni még próbáld ott altatgatni. Tudom hogy fontos a babóknak ha a közelünkbe lehetnek, na meg nekünk is nagyon jó érzés. Szóval dönts a szíved szerint, aztán max majd magadat szidod pár hónap múlva (én is ezt teszem :D)

Anikó, nagyon rossz lehet hogy semmi segítségetek nincs és még plussz munkát is rátok zúdítják. :( :twisted: Nekünk nagyon sokat segít a család, már ha csak azt nézem hogy főznöm se kell sokat, meg hogy Roninak se vettünk még sok ruhát vagy pelust. Csodálatosak a képek :) Tündéri ahogy alszik.

madiani
 
 


de jó nektek mi még a ruhát is úgy vesszük hogy van egy ismerős csajszi és 2000 Ft-ért vettünk tőle egy csomó ruhát.
Nálunk hála nincs a kézben altatás és nem is bánom mert tényleg nehéz lesz később a 7kg gyereket cipelgetni most is ha lemegyünk anyumékhoz fogdossák egy darabig aztán mivel nehéz a feneke lerakják :lol:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


Bocsika, ezt fel kell rakjam, tegnapi fürcsi, végre bekapta a lábujját, ezt vártam már születése óta :D :D :D

Kép Kép

madiani
 
 


áááááááááááá nagyon édes!!!!!!!!!!!!!!!!!
na majd kivi leszek ha már eszik majd gyümit meg főzit és akkor is a szájába veszi a lábát két kanál kaja közt akkor is ennyire fogsz örülni?
Állandóan azt csinálja kaja közben :twisted:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


miért van az hogy a babák szeme befelé húz a fényképeken?? Lilinek is befelé húz

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


:) köszi, most hogy így mondod :? :? :?
Na majd meglátjuk. Ne hari mennem kell, megyünk ebcsizni nyósékhoz. Pápá

madiani
 
 


Azt mondta a körzeti doki hogy fél éves korig normális, utána meg kell nézetni szemésszel, de akkor se bizti hogy gond van. Lásd Kata Gerije.
Na most már tényleg lépek

madiani
 
 


Csuszka: Köszi, majd igyekszem akkor hogy mielőtt elaludna letegyem.
Nagyon édi Lilian :) Jók a képek nagyon! :)

Ani: Köszi a tanácsot. Egyelőre velünk alszik akicsi, mert nem tudom még hogy kel, hogy alszik, és Barnikát nem szeretném ha zavarná, meg még félek is egy szobába tenni őket.
Nagyon aranyos Roni :) Kíváncsi leszek milyen lesz Bius ennyi idősen.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Lányok!
Nagyon édik ezek a babák! :D
Ani!
Roni egy gyönyörűség :D
Meg Lili is nagyon édi,meg Bianka is,meg Fanni is....meg szóval mindegyik baba :lol: :lol: :lol:
Nem tudom Én hogyan is csináltam Bencénél,de nálunk nincs semmi ringatás,beteszem a kiságyba,becsukom az ajtót,és Bencém már alszik is :D
Patrik nagyon sokat velünk aludt,és ezt a mai napig észre lehet venni,alig akar a szobájában aludni :?
Na nem mindha nem imádnám mikor odabújik,a fiam,de azért Ő már ugye nagyobbacska,és hát ugye nem férünk el az ágyban,és arról ugye nem is beszélve,hogy nem éppen a legjobb érzés a gyerkőc mellett szexelni :? :D
na szóval ezt csak azért írom,mert örülök neki,hogy Bencém ilyen ügyessen elalszik magától a kiságyában :D
Tündike!
Szopival kapcsolatban pedig Anikónak igaza van abban,hogy ugye ha óránként szoptatsz,az nem olyan jó!Ja,és nagyon boldog névnapot a csajszidnak
Vikike!
Nem semmi mekkora pocakod van,húúú már nagyon izgi...bármikor kibújhat Andriska! :D :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: