Új privát üzeneted érkezett!

Kata, ismerős ez a szitu. Ha nem alszik Roni akkor estére tiszta nyügi. Én is idegbeteg leszek ha nem alszik el csak nézelődik forgolódik rugdalózik miközbe altatom, mostanába meg már morog is mint egy kutya. Sztem te mindent megtettél az éjszakák enyhitésén, eccerűen Gerinek erre szüksége van. Nem tudok más okosat mondani erre, türelem.

madiani
 
 



Kata,
köszi az üzit,megfogadom! :wink: :lol: :lol:

Nati,
hűha Ti aztán kitettetek magatokért!Jó sok bogyót szedtetek?Hogyhogy inszemre kellett mennetek?

Azt hiszem énis elkezdem ezeket a bogyókat!
Nem tudom Pityu (férjem) mit szól majd hozzá, hogy ennyi mindent beszedetek majd vele?! :roll: :oops:

Legyetek jót, a picurkák lakjanak jól, aztán aludjanak sokáig, hogy az anyukák is tudjanak pihenni!

Melinda
fomiaae
 
 

 
 

Ja, Meli még egy: a termálvíz is segít a peteérésnél!! Én nem vagyok az a vízben szottyadó :lol: típus, de a babásodásért mindent!!! :P Mi a teherbeesés hónapjában pé körül Hajdúszoboszlónn voltunk, ami kimondottan női bajokra, és meddőségre jó!! :wink:

Ani, azért Roni "rendesebb", mint Geri. Nálunk az esti alvás kb. így néz ki: elalszik 20.30-kor (ma épp ekkor), aztán felébred kb.: 22.30, 0.00, 2.00, 3.00, 5.00, aztán reggel 7-8 között. ez csak kb. mert nem mindig ugyanakkor... Ja, és esténként tápszert kap, hátha a tejcim nem elég tápláló... És elhasználtunk egy doboz Viburcol kúpot is, ez homeopátiás "éjszakai nem alvás"-ra jó. Hát ennyire segített....

Nati, keresztelőre minden elintézve?? Milyen torta lesz végülis?? Rucija milyen lesz Bencusnak?

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Nagyon le vagyok maradva... :( :( :(

Tündike! TISZTA SZÍVBŐL GRATULÁLUNK BIANKÁHOZ, ÜGYES VOLTÁL. JÓ EGÉSZSÉGET, SOK BOLDOGSÁGOT ÉS RENGETEG TEJCIT KÍVÁNUNK!!!

Rólunk: nem tudom írtam-e, ha igen, bocsi, múlt héten voltunk az 1 éves tanácsadáson, 8680gr és 74cm Martin.
Szombaton suli után lementünk Bölcskére anyósékhoz. Apa éjszakás, így alig vagyunk itthon, a gép közelébe se értem, nemhogy bekapcsoljam és olvassak, írjak nektek. Pedig nagyon rossz, hogy így lemaradtam. Megkapta az első pneumos oltást is, és semmi mellékhatása nem lett, még kúpot se kapott. Igaz akkor ott nagyon sírt, de hamar megnyugodott.
Újabban este már 8 előtt elalszik, hajnalban megébred, iszik teát és alszik tovább reggel 8-8.30-ig. Saját magát leszoktatta a szopizásról, először az estiről, aztán már reggel sem mindig kell neki. Azt hittem tovább fog tartani ez a "kötődés", hiányzik is nagyon.
Bocsi, hogy nem írok megint senkinek, de nem olvastam vissza. Tudom, hogy mindig ezt írom, és sajnálom. Nagyon hiányoztok pedig.

Melinda, üdv köztünk, remélem mihamarabb babás leszel te is. Drukk hozzá!

Nyugodalmas jó éjszakát és szép álmokat mindenkinek!
Vendég
 


Judy, te jó ég! Már ekkora fiad van????? :wink: Szerelmes??? :P Na, majd ha hozza fel a csajokat.... te meg izgulhatsz, hogy nehogy teherbe ejtse.... :lol: :lol: :lol:

Bessy, sajna ez a terhességgel jár... de gondolj mindig arra, hogy a drága babátok van a pocidban, és máris nem fáj annyira :wink:

Vicuska?? Pociképet kérünk ám!!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Nati
Csak egy picit megkóstoltattam vele a húsilevest, de izlett neki! :)
A keresztelőre megvan már a torta?Majd hozz ám képeket!

Orsi
Nagyon Sok Boldog Névnapot kivánok! :) (Ha most tartod)

Orsi,Enikö
Nagyon csodálatosak a kislányaitok!

Húúúú, de jó!Egyre több kislány van a topikon! :P

Judy
Már szerelmes a Bazsi fiad!Nem lehet elég korán kezdeni! :) Daninak gratulálok, nagyon ügyes!Nagyon bűszke lehetsz a gyermekeidre! :P

Kata
Pont ma 8 hónapos Geri!Gratulálok!Sajnálom a sok éjszakai fentlétet!Mi ebből a szempontból szerencsésebbek vagyunk,este 9-9:30 körül elalszik és reggel 7 körül ébred!De viszont Te szerencsés vagy, hogy tudod még szopiztatni!Sajnos nekem egyre kevesebb a tejcim, igy egyre több tápszert kell adnom Gergőnek!

Mindenkinek Jó Éjszakát kivánok!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Nibcsike, sajnálom a kevesebb tejcit. :? Szedsz valamit, hátha több lesz?? vagy nem teszed sokszor cicire?? Hátha beindul még jobban!!? :roll:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata! Boldog hófordulót Gergőnek!

Orsi! sok boldog névnapot kívánunk!
Vendég
 


Orsi, boldog névnapot!! Nálatok is mekkora nagy haja van a babócátoknak!! Sokkal idősebbnek néz ki, mint valójában! Nem olyan csecsemős ő sem! :wink:

Chrissy, Nibcsike, köszi :wink:

Na jó éjt

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Jó reggelt!
Kata!
Örülök,hogy nincs komoly baj Geri szemével!
Gratula a felálláshoz,és a 8.hónaphoz! :D
Szobaképet nem dobsz?
Alexa!
Bizti megállod a helyed az érsebészeten is!
Mikortól kezdesz el dolgozni? :roll:
Bessy!
Sajnálom a fájdogálást,ilyenkor már tényleg nehezebb!
Pocakfotót dobhatnál! :D
Ágica!
Te is dobhatnál pocifotót! :D
Dorka jól van?
Nibcsike!
Sajnálom a kevés tejcsit! :(
Orsi,Enikő!
Nagyon szépek a csajszik! :D :D :D
Ja,és Orsi,boldog névnapot! :D
Melinda!
Jó pihit Nektek a hosszú hétvégére! :D
Érezzétek jól egymást :wink: :wink: :wink: :wink: :oops: :D
Vicuska!
Mi újság?
Hogy vagytok?
Tegnap nem jártál véletlenül az sztk utcájában,olyan 13 óra körül?
Judy!
Nem semmi,hogy Bazsi szerelmes :shock: :lol:
Lassan Patrikom is,abba a korba lép! :lol:
Bence éjszakai alvása nagyon szupi,este fél 9-től,másnap 9 ig nyomja,de volt olyan,hogy fél 10-10kor kelt!Ja,és nem ébred meg!
Ha esetleg van egy kis nyügizés(ami nagyon ritka)akkor cumi be,oszt ennyi! :D

Ja,képzeljétek,sikerült a tesz-veszen vennem ülést,tök szupi,majd ma veszem át!
Lányok!
Nem érdekel senkit esetleg ez a tricikli,aminek Gabi rakta be a linkjét?
Nekem nagyon tecccccik!
Arra gondoltam,ha esetleg valamelyőtöket érdekelne,érdemes lenne együtt elmenni érte! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Halihó!
Felkukucskáltam, hátha adtok valami tanácsot a szopira! Látom, bejött a megérzés.
Fejnem azért kell, mert a jobb mellemből (ami be volt gyulladva) még mindig jönnek ki csomós valamik (gondolom, összeállt tejci), és félek tőle, hogy ha benthagyom, akkor megint begyullad. Meg a doki és a védőnéni is mondta, hogy fejjem, ameddig jön. A balt meg azért kell néha, mert ömlik belőle a tejci. Most is a reggeli 140 szopi után még jött belőle 70.
Ja, sógornőm szerint azért vannak ezek a csomók, mert biztosan túl szűk a balban 1-2 tejcsatorna, és szerinte ez nekem így is marad = mindig fejnem kell majd. Erről valami vélemény????

Anna, nagyon sajnálom a kislányodat és hogy elapadt a tejcid. Remélem, mihamarabb jobbra fordulnak körülöttetek a dolgok.

Most ennyire futotta. De ez már haladás, hogy tegnap és ma is volt időm bejelentkezni.


Puszi

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok!

Csak gondoltam gyorsan beköszönök, mindjárt indulunk!
Legyen szép hétvégétek! :lol: :lol: :lol:
Remélem nekünk is az lesz!

Puszi!

Vasárnap jövök! :wink:

Melinda
fomiaae
 
 


Kata
Próbálkozom hómeosbogyóval, meg alkoholmentes sörrel is(tanácsolták hogy az is jó), meg nagyon sok folyadékot iszom, de nem lesz több a tejcim sajnos!Nemtudom, még mit tudnék kipróbálni!?

Enikö
Hú de jó, hogy van sok tejcid!Mit csinálsz a lefejt tejcivel, lefagyasztod?

Melinda
Nagyon jó hétvégét kivánok!!!

Ma bemegyünk Tündiékhez meglátogatni!Már nagyon várom!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!

Hű, mennyi minden történt, még nem voltam. Sajnos most is gyors leszek.

Tündi! Óriási gratulal Bianka babához! Sok Tejcsit, boldog babázást!

Melinda! Szia! Örülök, hogy csatlakoztál. Szépek vagytok a képen! Jó pihenést, jó babára gyúrást!!!

Anna! Pannának mielőbbi felépülést!

Andesz! Gratula!!! Tudtam, hogy ügyi vagy!

Nati! Biztos szépleszel szombatra(most is az vagy). Minden elintézve már?

Kata! Sajnálom, ezt a sokszori kelést. Mi: szopi: 20kor, 02kor, 07kor.

Orsi! Boldog névnapot utólag is!!! Szép a csajszid!

Enikő! Eszter is ari nagyon!

Ani! Remélem Roni már gyógyul! Vagy már meg is gyógyult. Sokat gondoltam Rátok!

Bessy! Már most készít Zorka az éjszakai nem alvásra. Ügye milyen édi! Azért nappal pihenj amikor csak tudsz!

Alíz Drága! Hunor baba egy tündér. Édes az apás kép is.

Vicuska mama hogy vagy?

Gabi! Szép súlya van noelnek. Bizti fini a tejcsike, és hízlaló!

Chrissy! ÉDDDDDEEESSSS Martinka!! nagyon teccik.
Örülök, hogy összefutottunk múlt héten.
Azért a 4 napba pihizzélé is, ne csak tanulj!

Ibi! Husilevest kóstolt? :lol:
Tündiéket puszilom!

Judy! Ilyen helyes Bazsinak hetnek is a levelek. Nagyon édes lehet Barbika! És ügyes!!!
Csodálom, hogy Andesz még nem írta, hogy Patrikot ostromolják a csajok. Ó ha fiatalabb lennék....

Mi: megkaptuk a két hós szurit, meg a pneumó első felét. Én rosszabbul viseltem, mint Bencus. Hát őszinte leszek, ordított, de nem csodálom. Mindkét combikáját megbökték. Éds hogy vérzett... :cry:
Három hósan ugyanígy kettőt kap, meg akkor kapja a rota első felét.
Most édesen szunyókál. 5910gramm már. És állandóan vigyorog. Hangosan is. Édes. Úgy szeretem.

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Kata,
írtam Neked privit!

Puszi mindenkinek!

Melinda
fomiaae
 
 


Sziasztok!

Melinda, a termál tényleg nagyon jó ahogy Kata írta. Vikike és én is abba hónapba estünk teherbe amikor Zalakaroson voltunk. :)

Kata, háááát nem irigyellek, én igy is néha kivagyok az alváshiánytól.

Chrissy, sajnálom hogy már nem akar szopizni Martin, de fogd fel úgy hogy így könyebb mintha neked kéne leszoktatnod (idővel)

Ibi, sajnálom hogy nincs elég tejecske, :(, de sebaj már nagy fiad van, hamarossan elkezditek a mellétáplálást és akkor elég lesz a tejecskéd.

Ildi, köszike Roni már gyógyulgat, de még szipkázom a nóziját. Sajnálom a szurikat és a "sok" vért. Bénázott tán a doki? Roninak nem vérzett.

madiani
 
 


Enikő, hát sajna erre nem tudok mit írni. Sztem ha lesz még kis időd nézz fel a www.lll.hu -ra, ott telószámot is találsz amit hívhatsz nyugodtan, segítenek.

madiani
 
 


Még mindig alszunk.

Ani! Elfelejtettem megköszönni, hogy tettél új képeket. Ezeket is már 3szor végignéztem. Olyan kis édes Roni baba. Azok a nagy szemecskéi.
Na meg az első képen az a formás kis popsi? :lol: Egy tünemény.
Pelenkázásnál nem fázott akis Drága?

Ja, a szurinál nem tudom mit csinált a soki, én oda sem néztem. Krisztián mondta, hogy jó mélyre szúrta. :(
Remélem nem lesz hőemelkedésünk.

Enikő! Eszternek boldog három hetes fordulót!

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Csajszik! Ti gondolkoztok már azon, hogy kinek mit adtok karácsonyra?
Én már ezen agyalok szabadidőmben. Bence egy játszószőnyeget kap, Én pedig egy új nacit, meg egy felsőt(magamtól).(Sajnos én ilyen kis önző vagyok, hogy minden karácsonyra meglepem magam egy-két dologgal.)

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Ibi! Ne haragudj, hogy ennyire előre köszöntelek, de nem biztos, hogy pont 24.-én tudok jönni, így szeretnék nagyon boldog születésnapot kívánni!!!!!! Puszi Neked!

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Ildi, köszike. A popsis kép nem az első, csak béna voltam és rossz sort linkeltem be. Az a 33. kép, :oops: Visszafelé is lehet kattintgatni.
Háááát lehet fázott kicsit de múszáj volt pelust cserélni, meg ruhát is mert kifolyt a kaksika.
Karácsony, hát még gondolkodnom kell, de az bitos hogy a nagyik, a dédi és a keresztanyú kapnak egy képösszeállítást PowerPointba, alatta zenével (Lehet hogy az Édes kisfiam lesz, mert az tuti hatásos) :) Na de majd meglátjuk. Ronikám el lesz halmozva játékokkal anycim kompot vett neki, valakitől kérünk babataxit, meg mindenféle zenélő kütyüt. Mi meg pénzt kérünk azt meg elköltjük Roni autósülésére (egy vagyon lesz, de a legjobbat szeretnénk, sokat utazunk). Szóval karira csak Roni kap ajándékot. :D

madiani
 
 



Várom a javítanivalókat!

Anikó, Melinda, ha szeretnétek bekeürlni lécci küldjétek az adatokat!

Melinda, van leendő kismamis táblink is, ha szeretnéd küldöm hogy milyen adatokat írj. Ha nem akkor sincs gond ugyanis hamarossan a kismamisba kerülsz. A szülinaposba addigis várom az adatokat.

madiani
 
 



Pár kép Gergőről ahogy megpróbál felülni egyedül.Meg pár kép a szobafaláról, nem egy nagy szám, nem olyan szép, látszik, hogy én csináltam.

Kép Kép Kép Kép Kép micimackó meg barátai Kép A csillagok meg a rakéta sötétben világítanak.

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok

Nati
Akkor a lips rendben.
Szombatra bizti csini leszel :wink: Végül is ki lesz Bence védőszentje?

Kata
Szerintem mindent jól csinálsz az éjszakai szopinál.Én is így csináltam,és végül nem a praktikák és taktikák segítettek,hanem Noel úgy gondolta most már végigalussza az éjszakát.Nálatok is el fog jönni ez az időszak.A sűrű ébredés talán a fogacska miatt van.
Hogy kajáltok napközben?Esetleg megpróbálhatod,hogy az utolsó étkezés főzelék legyen aztán fürcsi,szopi és alvás.Hátha az segít,de általában nem az éhség miatt ébrendnek fel.Tegnap futottam össze egy csajjal séta közben,neki is annyi idős a fia,mint Noel,11 hónapos és még 3 óránként neki is felkel éjjel.
Boldog 8. hófordulót.Eddig nem is figyeltem,kereken 3 hónap van a fiaink között,mi ma vagyunk 11 hónaposak.

Chrissyy
Martinka szép nagy már!Nemsokára elindul!!!!!
Gondolom,hogy nem egyszerű mindent összeegyeztetni és csak ritkán tudsz jönni,de azthiszem ezt mindannyian megértjük!
Jó hogy nem volt semmi mellékhatása az oltásnak,remélem nálunk se lesz.
Nem semmi,hogy így elhagyta a cicit,biztos furcsa lehet neked.

Ildi
sajnálom pici Bencét,hogy 2 szurit is kapott egyszerre.Ezek szerint már teljesen meggyógyult.

Melinda
Már nem olvasod,de én is kívánok jó pihenést és érezzétek jól egymást! :wink:

Nibcsike
Gergő nagyon-nagyon cuki.Jó nagy már!És tetszik,hogy ilyen kis kopirnyák :wink: !A szoba fala szerintem tök jó lett.A kép egyébként se adja vissza annyira.De nagyon ügyi vagy,a figurák is tök szupik lettek!

Na puszi,bocs akit kihagytam de sietek felébredt Noel és mennem kell a postára.

Puszó
Vendég
 


Sziasztok!

A legújabb elfoglaltsága úraságnak, hogy fel s alá sétálni kell vele, mert különben... De csak az egyik kezét engedi fogni. Nagyon sokat, egyre többet próbálkozik egyedül menni. Az előbb is a fél szobát átsétálta.
Voltunk Tündikénél, majd ha hagy a kisfiam, akkor feldobom a képeket. Holnap délelőtt már mehetnek is haza.
Vendég
 


Gabi! Noelnek boldog 11.hófordulót!!!
Vendég
 


sziasztok,

most csak gyorsan bekukkantok, mert most értünk haza és ezer a dolgom. Bocsi. :oops: :oops: :oops:

Voltunk ma tanácsadáson, és hát a doki azt mondta, hogy Barbika egy igen "súlyos egyéniség" :lol: :lol: :lol:
9360 gr és 73 cm. Pedig nem is kövér, nem tudom miért ilyen nehéz.
Mindegy a lényeg, hogy egészséges. Novemberben kapja a pneumo első felét, januárban a második felét. 1 évesen meg a meningitis-t .
A bárányhimlőn még mindig vacilálok. :roll: :roll: :roll: De az még ráér.

Apa reggel jön haza, most 4 napot itthon lesz. :lol: :lol: :lol:
Hétvégén el akarunk menni valahova kirándulni, remélem jó idő lesz.

Mindenkinek jó pihit kívánok a hosszú hétvégére :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Gabi, Kata,

Noelnek és Gerinek boldog hófordulót kívánok!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ibi, hogy Gergő milyen ügyes :shock: Nagyon ügyi vagy a faliképekkel és teccenek a csilagok és az ürhajó is.

Chrissy, köszönjük várjuk a képeket.

Jujj, hívott Tündi, de csak most jutott eszembe, na minjá írok neki egy sömit.

Judy, nagyon jó hogy minden rendben Barbikával és tényleg nem kövér, biztos erős csontozatú. Kívánom hogy legyen jó idő, kellemes hétvégét Apácskával.

Ronikám még mindig taknyi, de az orrcsepet abba kell hagyjuk mert 7 napja kapja és ez a max. Vettem Cebion cseppet, kiskanállal adom neki, ő is szereti az ízét. :) Holnap mi is kirándulunk Gáborkám haverjaival (plussz barátnők), remélem jó idő lesz.
Gondolom a hosszú hétvégén keveset látogatjuk majd bnetet, de én azért majd olvasgatlak benneteket.
Mindenkinek pusszancska

madiani
 
 


Gabi
Noelnek is boldog hófordulót kivánok!

Voltunk mi is Tündikénél, nagyon aranyos a kis Bianka!Tünemény!És milyen kis picike az én fiamhoz képest.Tündikén meg sem látszik, hogy szült, egyeltalán nem is viselte meg.Hamar túl volt rajta.De majd Ő elmeséli!
Rakok egy képet én is a kis picurkáról:

Kép Bianka
Nagyon édes!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Ildi
Köszönöm szépen! :)

Talán mi is elmegyünk valamerre egyet kirándulni ha jó idö lesz!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Jaj, de szééééép.................

Kicsit nosztalgiáztam, visszaolvastam május 27-től pár napot. Olyan jó volt

Tündi, akkor valami olyasmit írtál nekem (elfelejtettem kimásolni) hogy te is ilyen gyors és könnyű szülést szeretnél, hát tessék.

Ibi, nagyon köszike a képet. Kiránduljatok ti is ha szép idő lesz, meglásd jól fog esni.

Nya megyek csicsikálni.

madiani
 
 


Itt vannak a képek Biankáról:

Kép Kép Kép

Ani! Ne hari, annyi észrevételem van a tábliban, hogy Fanni még nincs bent a tábliban. Október 11-én született. Remélem nem haragszol, hogy szóltam.

Jó éjszakát mindenkinek!
Vendég
 


Ibi,
nagyon tetszik a szobátok, nagyon ügyes vagy!!!! És milyen ügyes már Gergő, hogy próbálkozik a felüléssel!!! És látom a játékok is teljesen lekötik!!!! Juj, de várom már én is ezt a kort!!!!!
Köszi a képet Biankáról, tényleg nagyon cuki!!! É smilyen kisimult!!!
Örülök, hogy Tündi jól van, s milyen hamar mehetnek már haza :shock:

Ani,
sajnálom, hogy Roni még mindig taknyos... akkor most nem is használtok semmit?? Apácska már jobban van?? Jó kirándulást a hétvégére és köszi a gyogyi nevet, már ki is próbáltam, háááát :shock: - bizarrrrr :shock:

Judy,
szerintem se kövér Barbika!!!! tényleg lehet hogy a csonjai vastagok.. nagyon édes!!! Jó hétvégét Apácskával!!!

Gabi,
húúúúúúú, Nole egy hónap múlva már egy éves!!! Még emlékszem, hogy Andesz bejelentkezett, hogy tudósítson a szülésről!!!!
Köszi a lipseket!!!!

Kata,
komolyan, te hogyan bírod az éjszakázást???????? Bence többnyire csak egyszer kel, 1 és 3 között valamikor, meg 6-7 között másodjára, s van hogy még vissza tudom altatni. De én ettől is kóma szoktam lenni néha... Nálunk még cicit kap minden alkalommal.

Ildi,
hát a karáncsonyon én még nem gondolkodok... addig lesz több szülinap és Erzsébet is (három van a családban) - szóval nekem még ezek is "hátravannak".
Furi hogy ti együtt kaptátok az oltásokat!!! Nálunk a doki és a védőnő is azt javasolta, hogy eltolva kapja Bence, s a pneumot pedig majd fél éves kora után, ha már a kötelezők lementek...
Remélem nálatok nem lesz negatív mellékhatás és hamar átvészeli a kisfickód!!!

Ibi,
én is sok boldogságot kívánok neked előre, mert holnap jön a keresztlányom s akkor tuti nem jövök, no meg már be vagyunk táblázva szombatra :wink:

Andesz,
köszi Tündike számát!!! Még a céges volt meg, arra írtam neki... persze az új gazda nem tudta az új számát :shock: , de ma reggel hívott, csak nem tudtam felvenni.. köszi még egyszer!!
hogy neked milyen szülésznőd van, nem semmi!!!! :P


5 tortát rendeltem, remélem szépek lesznek!!! Majd hozok képeket!!! Bence védőszentje Mihály lesz a nagypapa után... Tesóm és a felesége pedig a keresztszülők. Azon dilemmázom, hogy az Atyát meg kell-e hívni ebédre????

képzeljétek, voltunk ma méreckedni :wink: hááát, tuti a múlt héten rosszul lett mérve Bence, mert a múltkor 5,25 kg volt, annyi mint két héttel előtte, ma pedig kereken 6 kg és 60 cm :lol: :P tehát tuti a múltkor is hízott, mert szerintem az lehetetlen, hogy 75 dkg-t hízzon egy hét alatt.

no megyek fejcsizni, megint kipurcantam, már alig várom, hogy belebújjak a pihe puha ágyikómba :P :P :P
jó éjt és kellemes hétvégét nektek!!!!!!
Vendég
 


Nibcsike! Sok boldog születésnapot kívánunk!!!

Ani, még annyi, most néztem, hogy csak a szülinapos tábliból hiányzik Fanni.

Jut eszembe, vmelyik nap küldött mms-t Vikcy a kis Fannijáról, de én sajna nem tudom telóról feltenni, Tudna nekem valaki ebben segíteni? Előre is köszi!

Nati! Nagyon szépen gyarapodik Bencusod! Nem semmi, hogy már 6 kg.

Bocsi, nyűglődés van, apa meg alszik, éjszakás volt.
Vendég
 


Chrissyy!
Nekem átküldheted,én fel tudom tenni!
És mégegyszer köszi,hogy felmehettem,Martinka nagyon édes,és nagyon ügyin lépeget :D
Nati!
5 torta :shock: nem semmi :)
Nagyon szépen hízik Bencus :D van még azért tejcsid?
Tündike!
Nagyon szép Bianka! :D
Tesó!
Gratula Noel 11.hófordulójához :D mindjárt 1 évesek lesznek a fiaink :shock: :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Tündi!
gratula Bianka babához!
!


Ani!
milió gyógypuszi Roninak! :)

Nati!
biztos klassz lesz a keresztelő :D

Andesz!
nem hiszem h jártam arra, gratula a vizsgádhoz! 8)

Bessy!
sajnálom h ilyen nehéz már.....de basszus, még 2 hónap hátra van.....kezdjek el én is előre félni? :roll:
küldöm az enerdzsiket+++++ :D

Judy!
szép hétvégét apával :wink:

Többieknek is kellemes hosszú hétvégét :P , szita az agyam, többre nem emlékszem... :oops: :roll:

pocifotót?háááát, csináltam, de akkor a hasam mint aki épp szülni indul... :lol: :oops: :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Tündi
Nagyon cép Bianka!!! :D

Gabi, Kata
Boldog hófordulót kívánok a srácoknak! :D

Ibi
Nagyon szép Gergő és nagyon ügyi! Nekem tetszik a fal ügyes vagy! :wink: :D

Chrissy
Gratulálok a sétáláshoz!

Ildi
Milyen volt az éjszakátok? Nem lázasodott be Bence?
Karácsony?? Nálunk addig még lesz 4 névnap és 3 szülinap :shock: azt híszem idén mindenki Zorkát kapja karácsonyra :lol: :lol:

Melinda
Bár már nem olvasol, érezzétek jól egymást a hosszú hétvégén :D remélem már babásan jössz haza! :wink: Ja, és nagyon szépek voltatok az esküvőn! :wink: :D

Vicuska
Igaz holnap már 13 hetes leszel, kicsit megkésve, de gratulálok a 2. trimeszterhez! :D a fotót tedd fel, kíváncsi vagyok rá :wink:

Lányok, köszönöm az együttérzéseket :wink: persze Ő érte mindent kibírok akármennyire fáj :D
Tegnap bementünk a Gyár utcai turiba és 60 forintért vettünk 1 bodyt, 1 rugit, 1 napozót, 1 pulcsit és 1 kisruhát :lol: :lol: :lol: jó vétel volt nem? :lol: :lol:
mindjárt rakok fel képet is, ezt most elküldöm...
bessy76
 
 


Bessy!
ez szuper vétel volt!hun vannak a fotók? :D
hol az a Gyár u?

tessék, ti akartátok :oops: :oops: :lol: :lol:

Kép
Vendég
 


ezek kerültek összesen 60 forintba: Kép
és két poci kép: Kép Kép
bessy76
 
 


Hű, Andi!
ez már igazi nagy pocak! 8) mintha lakna benne valaki! :lol:
a rucik is jók!
Vendég
 


Vicuska
Nagyon ari pocid van! Szerintem egyáltalán nem nagy :wink: mint ahogy hiszed épp akkora, hogy a babókád kényelmesen elférjen :D
Ja, és nem bizti, hogy neked is ennyire fog fájni a derekad és a forgód ezen ne parázz előre :wink: alkattól is függ

A Gyár utca (megpróbálom körbeírni) ha a Mártírok útján mész a kórház felé, van egy felüljáró. Közvetlen az alatt van a bal oldalon a turi. Ott be lehet kanyarodni, (az a Gyár utca) és parkolni. :D Remélem érthetően írtam :oops:
bessy76
 
 


Vicuska!
Nagyon szép pocakod van,és tényleg,egyátalán nem nagy :D
Majd idővel....tényleg lesz ez még sokkal-de sokkal nagyobb is :D :D :D
Bessy!
Nagyon szép a pocakod Neked is! :D
Tökjókat turiztál :D és csak 60 ft-ért :shock: :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Hát hétfőn 21-kor bementünk a kórházba, miutn elkezdtem sejteni hogy jóslófájásokhoz képest túl sűrű és kicsit erősek a fájások.
Választott szülésznőnk Bódás Szilvia már várt ránk. Mint kiderül Blaskó doktorúr is benn volt, mert egy másik kismamája is szült, szóval együtt volt a csapat.

22-kor Bianka felsírt. Kitolás lehetett volna elegánsabb is (végig kiabáltam :oops: ), de ott ette meg a buksi, végülis hamar kijött a kiscsillag.

Azúton szeretném megköszönni Bódás Szilviának és Blaskó Ervin doktorúrnak a segítséget és a türelmet. Doktorúrnak még a varrás is kihívás volt mert nem adtam magam könnyen, ez van

Íme néhány kép aztán holnap vissza is olvasok hogy mi van Veletek:
Kép Kép Kép

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


sziasztok!


Enikő: Eszti baba nagyon édes, és hát neki is jó sok haja van :)
Jó ,hogy ennyi tejcsid van, nekem sajna nagyon kevés:( már csak egyszer tudok neki egy nap tejcsit adni:(

Tündi: Bianka is nagyon szép:) Nem semmi a szülés történeted:) Jó gyors voltál.

Köszönöm mindenkinek a köszöntést,és a Luca dícséreteket:)


Mi jól vunk,leszámítva,hogy nincs tejcsim:( De már túltettem magam rajta.Egy kicsit lelkileg megviselt,de már jól vok. Ma voltunk pesten a szépművészetiben az egyiptom kiállításon.Nagyon jó volt, és jó volt egy kicsit kimozdulni is:) Luca addig a nővéremmel volt.
Szerdán megyünk a védőnőhöz,megmérik.Kíváncsi vok,hogy mekkora.November 3-án pedig megyünk szív ultrahangra.Remélem minden rendben van a pici szívével.

Most ennyi ,pussz nektek.

Kép
csehi77
 
 


Chrissy, Nati
Köszönöm szépen! :)

Vicuska
Szép a pocid!Lesz ez még jóval nagyobb! :)

Bessy
Szép formás a te pocid is! :)
Jó vételek voltak a rucik!Csak 60ft!El kell oda mennünk nekünk is! :)

Tündike
Nagyon jók a képek!Föleg amelyiken a két gyermeked van együtt!
Tejcid beindult már rendesen?

Nagyon el vagyok keseredve mert pár hete elkezdett nagyon hullani a hajam.Reggelre tök sok hajam van a párnámon, meg ha fésülködöm után is sok kijön.Nemtudom mit tudnék csinálni vele!?Szedtem sörélesztőtabletát, de nem segít! :(

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Orsi, ne keseredj el a tejci miatt. Rengetegen nőnek fel tápszeren! :wink: A lényeg, hogy Luca baba jól lakjon!! Megkérdezhetem, miért mentek szív uh-ra? :roll:


Nibcsike, sajna a hajhullás a szoptatással jár..... Nekem is volt, de szerencsére elmúlt. Ijesztően sok hajam kihullott, meg voltam ijedve, de a védőnő "megnyugtatott", hogy a szoptatás miatt van. :?

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: