Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Anett, gartula a költözéshez!! Pepe hogy viseli az új helyet?
de jó lenne ha már mi is itt tartanánk. sajnos elég sok meló van még hátra, szerintem nov. közepe elött tuti nem költözünk. :cry:

Sziszi, örülök a jó eredményeknek.

mit akartam még?? na mind1.

szép estét!
snooopy
 
 


sziasztok,

csak két kép erejéig jöttem
Kép Kép

ma voltunk 4d-n, de olyan mint a bátyja...nem volt hajlandó megmutatni magát, pedig csináltam én már mindent.
amúgy minden rendben vele, megvan mindne része...még a fütyi is. :lol:
snooopy
 
 


Sziasztok!

Anett! Üdv Gyöngyösön! :) Pihengess is, ne csak pakolj!

Orsi! Nagyon szép lesz a második kiskukis is. :) Édesen tartja a kezét a második képen.

Sziszi! Tápszert majd a dokinéni ír fel, ha kérsz.

Velünk semmi különös nincs. Marci napjában ezerszer mondja, hogy "szia", meg egy csomó mindent mond mellette. A nevét is kezdi mondani. Mármint a vezetéknevét meg a Marcit, a Marcell még nem nagyon megy.
Vasárnap voltunk Sirokon a várnál. Jó kis séta volt felfelé. Marci is felsétált. Majd teszek képeket iwiw-re. Persze nem fáradt el, fél 11-kor még viháncolt az apjával. :) Én nem értem honnan van ennyi energiája? :shock:

Cini! Emma mikor alszik el?

Kép
Kép
beus.
 
 

 
 

aki esetleg liberót használ: most a tescoban be lehet váltani ezt a kupont. 400ft kedvezmény. nem sok de mégis...
http://www.liberoklub.hu/dl.php?kupon=1
snooopy
 
 


Sziasztok,

tegnap voltam dokinál, meg Uh-on, nst-n is.
Kicsi fiam kb. 2900 gramm és hát nem meglepő, hogy még mindig nagyobb egy héttel, majdnem 37 hetesnek felel mg.
Méhszájam továbbnyílt, mostmár 2110, amit sejtettem is, a költözés és a pakolások, görcsök miatt.
Na de mostmár lehet!
Doki szerint bármikor jöhet, de még azért jó lenne kb. 1,5-2 hetet kibírni egyben, hogy teljesen érett legyen.
Most annyira nem is izgulok a szülés miatt!
Pepe kicsit hisztisebb, nehezebb vele, szerintem így jön ki rajta, meg modnogatja, hogy menne a bölcsibe, hiányoznak neki a társai. :-( Sajnálom szegénykémet!

Snoopy,
nagyon édes a kicsi fiatok!
Beus,
ügyes Marci a beszéddel!

peppisimo
 
 


Biztos bután hangzik de néha nagyon irigyellek benneteket amiért ti már tudjátok hogy milyen nemű lesz a babátok. Én még sajnos mindig nem tudom, az én drága picurom nagyon szégyenlős és nem mutatja meg magát. :lol:
2 hét mulva megyek uh-ra remélem akkor már megmutatja magát.

Szerintetek milyen babakocsit érdemes most venni? Én néztem egyet, ennek nagy kerekei vannak, mózeskosara és nagyon jól felszerelt.
Mennyi idős terhesen kezdtétek el beszerezni a dolgokat? Én biztos nagyon régimódi vagyok de én mindent meghagyok az utolsó percre.

Nagyon elvagytok tűnve, remélem mindenki rendben van!

Kép

Kép
picurka2
 
 


Eltűntem én is, de még élünk. :lol:

Manó oviban, ugyhogy most nyugi van. Szeret járni, már nincs sirás, ugyhogy most már szalad be a többiekhez. Holnap megy az ovi berénybe az állatkertbe, de ő nem megy, meg még páran, mert hát kicsi, meg féltem is. Majd ha nagyobb lesz akkor elmegy. Pénteken meg nem lesz ovi, csak az ovónők dolgoznak. De gyerekek nem lesznek, ez mire jo nem tudom, na mindegy.

Picurka

Akkor szerintem lány lesz ha nem mutatja magát. :) De majd kiderül.

Beus

A siroki vár az nagyon szép, és mennyi kökény van, az nagyon finom.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Bejelentkezek én is :D .
Mi jól vagyunk, dobok 1-2 képet !Emma szobájáról.
Nagyon örül neki. Kép Lovak Kép Kép

Mindenkinek 1 mondat!
Peppisimo!

Gratulálok a költözéshez!

Snoopy!

Nagyon édes a kicsi!

Beus!

Jók a képek!

Picurka!

Ne aggódj, úgyis kiderül előbb-utóbb! :lol:

Hetti!

Örülök, hogy Arti így megszerette az ovit.
Mizujs van veled egyébként? Dolgozol?

Puszi mindenkinek!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Bocsi Beus :oops: .

Emmát este 9-kor fürdetjük, utána alszik is rögtön.
Amíg a kiságyban aludt, volt, hogy este 10-ig is ébren volt.
Így már jobb azért :)

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!

Cini! Hű, nagyon jók ezek a képek. A magasságmérő is nagyon jópofa. :)

Hétvégén Gyulán voltunk Laci nagymamájánál. Voltunk a várban is meg sétálgattunk a kertvárosban, mert ott lakik a dédi. Marci végighisztizte a vármúzeumot, biztos unta. :) De nekünk tetszett nagyon. Majd képek az iwiw-en. :)

Nagyon eltűnt mindenki.. :(

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!!
Nálunk minden ok,csak bejelentkezem...
Sziszi,mizu??
Cini,hú,de szép a szoba....
Beus,olyan messzire is eljutottatok??Mi Mezőkövesdig se...pedig az itt van nem messze....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is! :lol:

Mona!
Köszi zsépen,hogy leírtad gyerkőceid méreteit még pocakosan! :)
Csak bízhatok benne,hogy Manóm nem lesz 4 kg-nál több! :oops: :lol: Jövőhét szerdán megyek a 38.-ik heti uh-ra,majd akkor már közelebbit tudunk! :lol:

Melinda!
Jól vagyunk! :) Ari vagy.hogy hiányolsz! :)
Melcsivel minden oké?Jó kislány?Pistike,hogy viszonyul hozzá? :roll: :lol:

Cini!
Nagyon szép lett Emma szobája! :wink: :lol:

Hettie!
Tudom,Arti még nemrég óta jár aod az oviba,de van már tapasztalatod az ovónénikről?Annó majd mi is oda akarjuk Martint vinni és a napokban hallottam negatív dolgokat az oviról. (Pl.Hogy az ovónők nem igen figyelnek a gyerkőcökre,mert egy kisgyerek kiment az utcára,úgy hogy észre se vették.Egy járókelő vitte vissza be az oviba.) Te erről hallottál? :roll: :roll: :roll:

Orsi!
Nagyon édes a kis Zsombi a képeken! :lol: :lol: :lol: :)

Peppisimo!
Üdv Gyöngyösön! :lol: :lol: :lol:
Hű,Neked már 2110 a méhszájad :?: :?: :?: :?:
Én pénteken voltam NST-n,meg a dokinőm megnézte a méhszájamat,akkor 36 hét + 2 naposan volt 1000-es.Úgy tudom ez azt jelenti,hogy a méhszáj már meg van rövidülve.De még teljesen zárt vagyok.
Akartam Neked mondani,hogy tök pozitívan csalódtam a múltkor Hrabárban.Mikor a kórházban voltam egy hónapja,nagyon kedves volt.És nem csak a saját betegeivel,hanem mindenkivel.Minden kismamához volt egy kedves szava.És már kétszer is Őt fogtam ki a terhesambulancián,ott is rendi volt. :lol: :lol:

Picurka!
4D-re nem akartatok menni?Ott biztos megmondták volna már,hogy milyen nemú lesz a picikéd! :lol:
Dehogy vagy régimódi! :D :wink: Mi 27 hetesen voltunk 4D-n és csak utána kezdtünk el vásárolgatni.Babonából! :shock: :roll:
Azért tényleg ne az uccsó napokra hagyd a bevásárlást! :lol: :lol: :wink: Mert mi van,ha megtréfál a babó és előbb jön 1-2 héttel!? :lol: :wink:
Mi Pierre Cardin babakocsit vettünk.Belinkelek egy képet róla:

http://plaza.unas.hu/plaza_artdet.php?a ... _Zold_2009

Van hozzá ugye a mózes,a sport rész és hordozó is.Szerintem nagyon szupi babajárgány,de majd meglátjuk,hogy válik be. :roll: :wink:

Velünk amúgy minden okés.Minden héten járok NST-re.
Védőnő a héten kijön terepszemlére! :lol:
A hétvégém nagyon húzós volt,de Martin jól tűrte.Kész lett a kandallónk,és szombat-vasárnap csak takarítottunk.Tiszta kosz volt az egész lakás.Itt volt segítségnek anyósom és apukám is,meg mi ketten Tomival.Tegnap estére a bokám úgy be volt dagadva,hogy vizesruházni kellett.De reggelre már jobb lett. :roll: :shock:

Jó éjt! 8) 8) 8)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszi

Nem tudom ezt ki mondta hogy egy gyerek kiment. Kicsit lehetetlennek tartom, mert még mi sem mehetünk be mikor megyünk ebéd után értük. A kapu is be van zárva meg a folyosó ajtó is kulcsra. Szóval nem értem. Amúgy nagyon aranyosak az ovónők, meg figyelnek rájuk.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!
Még nem voltunk 4D-n, mert az a 2 nap amit a párom itthon tölt az mindig bevan programozva és erre sajnos még nem volt időnk, de remélem azért eljutunk mi is!

Cini
Gyönyörű lett a szoba!

Hettie!
Melyik oviba is jártok? Elég gyorsan megszokta a Manócskátok!

snooopy!
Nagyon aranyosak a gyerkőceid!

Peppisimo!
Megszoktad már hogy itt laktok? Üdvözlünk Gyöngyösön!

Melinda!
Hogy vagytok? Pisti hogy viszonyul a hugihoz?

Kép

Kép
picurka2
 
 


Cini

Szép lett a szoba, ki csinálta? Akkor dolgozok amikor hívnak. Múlt héten voltam csütörtökön legutóbb körmöt csinálni.
A multkor beadtam a jelentkezésemet egy modellügynökséghez és tegnap hívtak hogy csütörtökön menjek aláírni a szerződést. :) Ugyhogy remélem lesz valami majd ott is.

Picurka

A Kékes téri oviba jár manó.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Picurka!
Most nézem,hogy már 30 hetes vagy!Ha akartok 4D-re menni,akkor még most menjetek,mert ha kicsúsztok az időnől,akkor már olyan nagy lesz a babó,hogy nem lesz a mozi élvezhető.Akkor már elég nagyok,nem nagyon férnek bele a képbe teljes hosszban.
Azt szokták javasolni,hogy a legjobb a 25 és 30.-ik hét között! :roll:

Hettie!
Jövőhét hétfő vagy kedd délután jó Neked?És el tudnál jönni hozzánk?
Egy teljes padikűrt szeretnék körömfestéssel! :lol: Én már nagyon nem érek oda le! :oops: :oops: :wink: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok,

hú, jó sokat írtatok! :)

Picurka, én is úgy tudom ahogy Sziszi, h vlmikor a 27. hét környékén kell menni 4D-re. persze utána is lehet. mi Kolossal a 31-en voltunk, és hát elég nagy volt akkor. Most a 29 hét elején voltunk, és mondta is az UHs, h tök jó időpontot választottunk, dehát őnagysága nem akarta produkálni magáőt.
amúgy Te még tudsz aludni? nem rúg nagyokat? pisi éjjel? :lol: én erre ébredek mármint, h wc-re kell mennem, de még hagy aludni.
kolossal a végefelé eléggé szenvedtem, mindig hajnali 2-3 felé rúgdosott, de akkorákat! :shock:
ja, babakocsi. nekem tetszik Szisziéké, nekünk is ilyen van csak más márka. van hozzá mózes, hordozó, meg sportrész. remélem beválik, mert elötte graco-nk volt, de utáltam, mert dög nagy meg nehéz. de vlki pont ezért szereti.

hát már én is elég nehezen érek a lábkörmeimhez! :lol:

Cini, nagyon jók azok a lovak!!!! tényleg ki csinálta?

Sziszi, ti is szép súlyban vagytok. nekem is azt mondták, h nagyobb 1 héttel a koránál. de nem meglepő, állandóan éhes vagyok, mégsem látszik rajtam semmi. csak a hasamon nő egyre jobban a görögdinnye. :lol: :lol:
snooopy
 
 


Sziasztok,

igen, már megszoktuk a lakást, dehát nem volt olyan nehéz, mert hát nem idegen helyre jöttünk.
Minden ok, anyósék is rendesek nagyon!
Pepét kicsit megviselte a változás, de talán mostmár ok lesz!
Remélem nagyon, mert utána meg jön a kistesó... azi nehéz lesz biztosan!

Sziszi,
drukkolok neked a gyors szüléshez meg magamnak is... meg persze a többieknek is, de most azt hiszem mi következünk...
Igen, a méhszájam már 2110... dehát Pepével is így volt.
Utána lett 1111 és utána majdnem 3 ujjnyi voltam mikor elfolyt a magzatívz és mentünk szülni. sok séta és a végén a szex is segített szerintem... :oops:
Most is iszom szorgalmasam a málnalevélteát... hátha segít!
Egyre több mozdulatra keményedek be.
Örülök, hogy szimpi volt Jenő doki, én mondtam, hogy nem csak a saját betegeivel törődik... én imádom és maximálisan bízok benne!

peppisimo
 
 


Sziasztok!

Sziszi! Peppisimo!

Már alig van hátra, egy pár hét nektek. Nagyon szép, és gyors szülést kívánok előre is!
Hrabár tényleg szuper doki, remélem, Sziszi nálatok is ott lesz a Te dokid mellett.
Velem is nagyon rendes volt, a páromnak is mondta , hogy szuper nagyon ügyes vagyok+ meg ilyesmi. Amikor meg császár lett a vége, és Emmát kiemelték, egy pillanatra megmutatták és vitték is el. Teltek a percek, és semmit nem mondtak. Hrabár meg tök rendes volt, mondta, hogy: mi az senki nem mond semmit??? Megyek már meg nézem mi van ezzel a gyerekkel. Pár perc múlva jött is és megnyugtatott hogy minden rendben van, 3400 g, és 57 cm gyönyörű kislány.
Nekem meg patakzottak a könnyeim a boldogságtól. :D

Hetti, Snoopy!

Egy atkári csaj festette a képeket, és nagyon olcsón szerintem ( a kettő együtt 20.000 Ft.-ba került) Nagyon feldobja a szobáját.
Most falvédőt akarok varrni neki az ágy mellé, mert jön a hideg. Nézegettem és szerintem horror áron vannak. Nekünk 2 m hosszú kellene és ami tetszik 25 e körül van. Inkább megvarrom én. (Bár biztos nem lesz olyan szép.)Most már csak be kéne jutnom Gyöngyösre anyagért.

Hetti!

Mi ez a modellügynökség??? Modell leszel, vagy mi? Remélem nem akt-modell :twisted: :lol: :lol: :lol: .

Melinda!

Már annyian, és olyan sokszor kérdeztük tőled, hogy Pistike örül-e a kistesónak, meg hogy viszonyul hozzá, de még nem válaszoltál rá.
Elégíts már ki a kíváncsiságunkat légyszíves! :D

Beus!

Gyula miatt irigyellek, meg Sirok miatt is. Gyulán még nem voltam, de nagyon szeretnék, mert azt mondják gyönyörű város. Sirok meg.....imádom, rengeteg szép emlék köt oda.
Mostanában nagyon sokat kirándultok, vagy mindig így van?? Jó kis pörgős család vagytok. Mi is azok lennénk, ha Csabi nem dolgozna állandóan.

O.Heni!

Veletek mizujs? Remélem, minden ok.

Jó éjszakát mindenkinek, a várandósoknak kevés pisilést :lol: , a gyerekeseknek meg nyugodt végig aludt éjszakát kívánok!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!

Cini! Dehogy pörgünk...csak a férjem szabin van 2 hete. :) Persze nem pihent sokat, járt szüretelni. Sirok az ő ötlete volt, mert télen voltunk arra és megbeszéltük, hogy majd egyszer felmegyünk a várhoz. Na, most volt idő rá. Gyula meg az én ötletem volt, mert ugye ott lakik Laci mamája és úgy gondoltam, hogy csak lássa Marcit egyszer (Laci is kb. 10 éve volt). Nem tervezem, hogy megyünk még egyszer...csak Gyulára. ;)
Pont ma tettük fel a falvédőt Marcinak. Megvettem az anyagot és a szomszéd néni megvarrta. A maradékból csinált párnát a kisszékekre. Holnap teszek fel róla képet. Benne volt vagy 6000 Ft-ban. :)

Sziszi, Anett! Már csak pár hét! Tessék majd szólni valakinek közülünk, hogy tudjunk gratulálni! :)

Orsi! Hogy halad a felújítás? Készül már a gyerkőcök szobája? Tényleg, egy szobában lesznek vagy külön?

Melinda! Nálatok hogy van? Melcsi és Pistike egy szobában van?

Picurka! Igaz a neme nincs még meg a babának, de neveket választottatok már?

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziszi

Nekem jó a hétfő is meg a kedd délután is, persze hogy el tudok menni hozzátok. :) Majd ird meg a pontos címedet. Én is nehezen értem el a vége felé a lábam, be is nőtt rajta a köröm.

Cini

Nem akt modell, olyat nem vállalnék, max fürdőruháig. De ebbe beletartozik a hostesskedés is, meg irodai munka, statiszta, stb. ami van, nem kell mindent elfogadnom, csak ami tetszik.

Snoopy

Ha nehezen megy a lábvágás :lol: akkor szívesen megcsinálom neked is.

Peppisimo

Szerencséd van akkor anyósodékkal. :)

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hettie!
Akkor hétfő délután várlak!!!!!
Címem:gyöngyöspatak u. 25. (házszám ki van írva.ez az az utca,ahol a patak folyik.az utca elején van ez egyes suli)
Idetalálsz? :roll: :wink:
Hogy hány órakkor jössz,nekem mindegy.Mond meg Te!Ahogy Neked jobb! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Beus,Cini!
Mindenképp dobok valamelyikőtöknek egy sms-t ha megszületik Martin! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Orsi!
Én eddig 11 kg-nál tartok!Azt mondják ez nagyon jó és nem is látszik,hogy híztam volna,csak a pocakom lett óriási! :lol: :wink:
Kb nekem is olyan,mint egy jó nagy görögdinnye! :oops: :lol:

Épp ma váltottam Melindával pár szót.Itt laknak rokonaik az utcánkban,náluk voltak.Melcsike nagyon tündéri kiscsaj! :lol: :lol:
És Melinda is mondta,hogy szép nagy pocakom van! :wink:

Peppisimo!
Mész a héten valamilyen vizsgálatra az sztk-ba?Én holnap reggel megyek vérvételre, pénteken meg 9-re NST-re.
Tényleg,képzeljétek,hogy mi történt!
Ugye nekem később vették le a Hepatitishez a vért (HBSAG),pontosan a 30.-ik héten,ugyanis a 16.-ik héten,az AFP-vel elfelejtették! :evil: :x :x És most derült ki,hogy NINCS MEG ez az eredményem sehol!A védőnőm utánajárt és neki mondták,hogy egyszerűen eltűnt!Azt mondta a védőnőm,hogy a héten mindenképp vetessem mégegyszer le,bár az eredmény tuti nem lesz meg a szülésig,de majd ezt szüléskor mondanom kell,hogy ők nézzenek utána!Gondolom örülni fog a szülésznő meg a dokim akkor nekem,hogy még ezzel is bajlódaniuk kell,dehát nem én csesztem el,hanem a laborba!
Nem is én lennék,ha ez nem velem történne meg!Tiszta ideg vagyok miatta!Most reggel megyek vérvételra,de lesz egy-két kedves szavam hozzájuk! Kép

Na,most jól kipanaszkodtam magam!
Kép

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó!
Én ugyan így jártam, az én eredményemet sem találják így nekem is ujra kell csináltatni. De hallottam hogy akinek velem együtt vették le akkor azok közül senkié nincs meg.
Most nézem hogy már nem sok időd van hátra, nekem a lányom ennyi idősen született meg.

Hétfőn megyek uh-ra, remélem megmutatja magát. A neveket tudjuk már bár a fiu név még bizonytalan. Ha lány lesz akkor Nóra Anna, ha fiu akkor Tamás Péter vagy Máté Balázs. A fiu névben még nem tudtunk megegyezni. :) Nem hiába hisz rajtam kivül mindenki kislányt szeretne, nekem teljesen mindegy hogy mi lesz, bár ha őszinte akarok lenni akkor én inkább a fiu felé huzok.

Snooopy
Alvás?! Már azt sem tudom mi az! :) Ha nem a wc-n ülök akkor éhes vagyok, ennek ellenére csak 5kg-ot hiztam. Feküdni már nem nagyon tudok hogy mert nem férek a hasamtól. Amikorra meg elhelyezkedem a picur kezd el focimeccset játszani.

Kép

Kép
picurka2
 
 


Cinix, Beus
köszönöm szépen és persze jelentkezek, amint tudok!

Sziszkó,
ma voltam a strepto és kenet eredményemért, múlt héten vette le a doki.
Holnap reggel 9-re megyek én is nst-re, de én az osztályra, mert a szülésznőm csinálja. Utána mutatom meg a papírokat a dokinak.

Hallottátok, hogy Fehér doki is elment Jászberénybe, ott lett osztályvezető.

peppisimo
 
 


Sziasztok

Hetti, oké, ha lenn leszünk és épp nem felujítunk akkor szólok! :D

Sziszi, már csak 20 nap! tök jó. de lennék a te helyedben. :lol: és várod már nagyon a picit, igaz? én tök izgatott voltam Kolosnál, milyen lehet, hogy fogunk boldogulni. te?

Anett, neked sincs sokkal több. és Pepe mit szól a tesóhoz? Ő érti már, hoigy mi az, nem? azért kérdezem, mert Kolosnál 1 évvel idősebb de Kolos nem igazán érti miért nőtt meg anya hasa, vagy mi az, hogy tersó. ha kérdezzük hol a kisbaba, a pocakjára mutat, majd az enyémre, de szerintem nem tudja, hogy ez mit jelent. :D

Beus, halad halad, de nem olyan tempóban ahogy szeretném. még az is lehet nem lesz megy baba szülétése előtt. :cry:
egy szobában lesznek, jó nagy 19nm. még egy játszótér is elfér benne. :lol: épp tegnap néztem ki a tapétát a szobájukba, ami nem túl gyerekes, hogy cserélni kelljen ha már ciki lesz nekik, de mégis édes.
snooopy
 
 


SZiszi

Ok akkor délután megyek. Biztos odatalálok. :) Nem semmi ez a kórház.

Snoopy

Ok.

Ma megkötöttem a szerződést, most kereshetek fotóst aki készít rólam 8-10 képet. Tud valaki ajánlani jó fotóst?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hettie!
Én tudok egy jó fotóst, nekünk ő volt a fotósunk az esküvőn. Szép a munkája és nem is drága. Ha gondolod megadom a számát.

Kép

Kép
picurka2
 
 


picurka

ok priviben leírhatod. Aztán majd az alapján választok hogy ki mennyiért csinálja, na meg a munkái alapján.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!!ÚÚÚ,mennyit irtatok!!
Igen lányok,Sziszinek nagyon szép hasa van,és amellett,hogy nagy,nincs egy csík se rajta....
Pistike imádja a tesót,ha valaki el akarja vinni,olyan hisztit levág,és mutatja vagy nekem,vagy az apjának,hogy vegyük el az illetőtöl Melcsi,és amikor ez megtörténik a kedves vendéget tolja is a kapu,vagy ajtó felé,és pápázik neki... :lol: :lol:
Anyósom tesója mondta,hogy elviszi,erre Pistike odament,és lehúzta a blúzának az elejét,s mondta,hogy cici-cici....öcsém,ennyi esze van másfél évesen,hogy csak akkor viheti,ha van is miből szoptatni... :lol: :lol:
De inkább rakok egy képet,mert ez magáért beszél... Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda!

Ez a kép nagyon jó lett!!!
Tök édesek így együtt!
Akkor megnyugodtunk, hogy Pistike így szereti Melcsit.
Mekkora haja van ennek a leányzónak!
Másabb Melcsivel, hogy lány? Úgy értem nem szokatlan, vagy esetleg sírósabb, elevenebb...stb. Tudom, hogy Pistike nagyon nyugodt volt.
Melcsi milyen? Jobban lefoglal???

KépKép
Kép
cinix
 
 


Melinda!
Tündériek így együtt a gyerkőceid!

Kép

Kép
picurka2
 
 


Sziasztok,
na király napom volt...
Reggel mentem nst-re, Jenő már meglátott az ablakból és szólt is Marikának a szülésznőnek, hogy megyek. Bementünk a szülőszobára, ott csinálta.
Hát nem lett jó... a szívhang nagyon magas lett, 180 körül. Szóval jó durva!
Jenőhöz mentem, kérdezte, hát ez meg mi???
Mondtam, na jól kiakadt, mondta, hogy meg kell ismételni. Kérdezte ittam-e kávét, mondom nem, nem is szoktam. Teát ittam, málnalevelet, meg utána egy kicsit csokit, hogy mozogjon...
Erre elküldött uh-ra is, mert utalhat arra is a magas szívhang frenkrencia, hogy nem jó a keringés a köldökzsinórban.
De szerencsére minden ok volt. 3000-3300 gramm körül mérték, a fejecskéje nem kicsi... :-(
Kaptam egy fotót, pedig nem is kértem, Krisztina volt, de mivel Bence olyan érdekes pózban volt, szerintem ezért adta. A talpát teljesen belenyomta az arcába. Tényleg elég érdekes volt! :-)))
Na utána Jenő elküldött sétálni, meg igyak vizet, pihenjek és újra nst. 11-re mentem vissza az oaztályra.
Na ez már jó lett szerencsére! Megnyugodott a magzatom és én is.
Mondta a szülésznő, hogy biztosan izgultam, meg Jenő, hogy biztosan siettem. Szó mi szó, pörgök és fel vagyok gyorsulva kicsit...pihenni sem úgy tudok, mint kellene és mindenki mondja!
Pepe sem alszik mostanában mindennap délután. Estére már készen vagyok!
Jövő szerdán megyek újra nst-re, hétfőn védőnő.
Ja, a kenetem nem ok. Strepto kimutatható. :-( Jenő meg ki volt akadva, mert minden 2.kismamának ez van most és nem tudják miért. Valami van a laborban és tuti ezért, mert évek óta nem volt ennyi.
Előttem, utánam lévőnek is ez volt. mondta is Jenő, hogy mi van, mindenkinek ez van?
Beírta a könyvbe pirossal, hogy kapnom kell, meg mondta, hogy sikítsak szülésnél, de nem komolyan, hogy kapjak antibiotikumos szurit.
Pepével nem volt ilyen.
Sokat beszélgettem a szülésznővel is, míg nst-n voltam. Adnak ruhát apukának és hát ha nem ér oda, akkor bárki bejöhet... mondjuk megbeszélés tárgya a dokival, de Jenő úgysem mond nemet, hogy más nem jöhet be. Csak mert mi van, ha Peti nem ér haza, vagy Pesten van? Itt a tegnapi után kicsit izgultam...úgy éreztem este, hogy mindjárt elfolyik a magatvíz vagy bepisilek vagy nem tudom, úgy nyomta és mozgott. Peti meg Pesten volt, ő is izgult, azt mondta bírjak ki még 1 napot. Mondom jól van, így van ez! :-)
Menszis görcsök vannak, meg a derekam is fájdogál, egyre többet. Pepével nem is emlékszem erre sem.
Voltam tegnap gyógyszertárban, rendeltem homeopátiás szereket, amiket mondtak tegnap a védőnős előadáson. Fele megjött, fele hétfőn jön meg és akkor elkezdem azt is.
Szülésznő is mondta, hogy kedden durva napjuk volt, jó sok szülés volt éjszaka. Most meg jön a hidegfront, de ez a a kicsi terhesekre szokott hatással lenni, el kezdenek vérezni, meg a 34-35 hetesekre, hogy jön korábban.
Kíváncsi vagyok mi lesz!
Talákoztam Sziszivel is!
Írok Beusnak sms-t, ha van valami!

peppisimo
 
 


Snoopy,
Pepe is így kezdte, mutogatta a saját hasát, aztán az enyémet.
Most meg már állandóan puszilgatja a hasamat, várja nagyon a kicsit!

Melinda,
édesek a kicsi gyerkőceid nagyon!

peppisimo
 
 


Sziasztok!

Anett!
Örülök,hogy személyesen is megismerhettelek! :lol: :lol: :wink:
Voltál eszembe dél körül,hogy vajon jó lett e a második NST-d,de most olvasom,hogy igen!Örülök! :D
Nekem egy hete vették le a cervixbaktert és amikor taliztunk épp annak az eredményéért mentem.Nekem jó lett,nem találtak benne semmit hál az égnek! :roll:
Sajnálom,hogy Neked nem lett jó az eredményed! :cry:
És képzeljétek Lányok,csodák csodájára meglett az 5 hónapja levett eredményem!!!!Kiderült,hogy nekem nem a a16.-ik héten hanem a 14.-ik héten vették le a HBSAG-t,csak "elfelejtették" :evil: :twisted: :twisted: az eredményemet visszaküldeni!Végül is az a lényeg,hogy megvan,de ha nem ültek volna rajta,akkor nem kellett volna kétszer feleslegesen megszúratni magam! :x :?
Anett! Szerdán lehet akkor megint összefutunk,mert 8-ra megyek uh-ra és 9.15-re a terhesambulanciára. :) :wink:
Szülőszoba:A múltkor,mikor bennt voltam a kórházba azt hallottam,hogy olyan személyt nem engednek be Veled a szülőszobára,aki már szült. (anya,anyós stb...)Azért mert ezekből voltak problémák,hogy Ők akarták megmondani a kismamának,hogy mit és hogy csináljon! :lol: :mrgreen:
Hát ezt megértem,helyes ez így szerintem!Nekem eszembe se jutna,hogy anyum vagy anyósom legyen ott velem.Vagy párom,vagy senki! :wink:

Hidegfront:Nekem annó Adrienn azt mondta,hidegfrontkor fogok szülni,mert mindíg akkor kezdődnek a fejfájásaim! :roll: Azért még a héten nem szeretnék szülni,mondtam Manónak,hogy legyen 16.-a!Remélem szófogadó! :lol: :lol: :lol:

Képzeljétek,már egy pár napja megint nagyon fáj a szeméremcsontom,olyan mintha szét akarnák tépni. :shock: :shock: Ma elkezdtem inni a málnalevél teát és épp hogy megittam,erre mégjobban elkezdett fájni! :roll: :roll:
Most nem tudom a teának köze van e hozzá vagy nincs? Hm....

Anett!
Még egy kérdés!Te mikor kezdted el inni a teát?És napi mennyit iszol? :roll:

Orsi!
Épp tegnap este mondtam Tominak,hogy most kezdek kissé parázni! :shock: :shock: :shock: :roll: Meg az a rossz,hogy nem tudom mire számítsak.Ugye a szülés nekem még teljesen új.Fogok e tágulni rendesen,elfolyik e magzatvíz vagy csak fájások mutatják,hogy szülni fogok,meg hogy a nyákdugót észreveszem e,hogy kiesik stb... Szóval tök bizonytalan vagyok sok mindenben. :roll: :shock:
De majdcsak lesz valahogy,Martin úgyse marad bennt! :wink:

Csajok!
Ti beoltatjátok magatokat vagy a gyerkőcöket a H1N1 vírus ellen?
Engem eddig mindenki lebeszélt róla!

Melinda!
Nagyon tündéri a két kölök így együtt!!!!! :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:
Terhességi csíkok tényleg nincsennek rajtam (eddig!!!!),kenegetem magam stíra elleni olajjal,de nem minden nap,sokszor elfelejtem! :oops: :oops: :lol:

Picurka!
Te kis mázlista!Mármint az 5 kg miatt! :lol: :lol: :lol: Gratula!
Na jó,nekem is mondják,hogy ügyes vagyok,hogy sokat nem híztam,de azért 5 kg az 5 kg! :) :lol: :wink: :wink:

Kész a kandallónk,rakok egy képet róla:

Kép Ez egy ilyen modern kandalló :-)

Ja és raktam fel az iwiw-re pár képet a lakásunkról!Nézzétek meg,ha kivi vagytok rá! :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszi

Jó lett a kandalló, majd hétfőn megnézem élőben is :)
Én sem ajánlom ezt az oltást. Ki sincs próbálva rendesen.
A szülés mindenkinek máshogy kezdődik de biztos észreveszed hogy ez már az. Nekem csak a magzatvíz folyt el, nyákdugó nem volt.
Sajnálom hogy 2x is meg kellett szúrni, tiszta hülyék, elhagynak dolgokat meg stb.... :evil:

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


hettie írta:picurka

ok priviben leírhatod. Aztán majd az alapján választok hogy ki mennyiért csinálja, na meg a munkái alapján.


Hettie!

Itt egy link, őt ajánlom, szerintem nagyon profi képeket csinál. Az árakat nem tudom, de ha megkeresed úgyis elmondja.

http://www.photokelemen.com/
Vendég
 


Sziszkó,

hát igen, Pepével nem is volt gond ezzzel a strepto-val. Nem is értem!
Mondta Jenő, meg az asszistens is, hogy tuti van valami a laborban, mert iszonyat sok lett, tényleg minden második és már évek óta nem volt ilyen, és mikor bementem, meglátták, már mondta is Jenő, hogy ezt bnem hiszi el.
Nem is biztos, hogy van, de akkor már inkább a szuri, nehogy tüdőgyulladást kapjon a kicsi.

Tesóm orvostanhallgató és most volt ő is szülés gyakorlaton, őt szeretném, ha bejönne velem, ha esetleg Peti nem tud, de szerintem nem fog tudni, mivel Pesten van.
Anyum és anyós én sem akarom, el sem tudnám képzelni, csak max. az elejére anyumat, ha nagyon elhúzódna, hogy addig is lefoglaljuk az apás szülőszobát, meg, hogy egyedül legyek, nem akarok mással vajúdni, mert az tuti felidegesítene, de remélem nem húzódik el...
Peti hamarabb hazaér, ha esetleg, dehát sosem lehet tudni, ha az elsőből indulunk ki, bár olyan gyors lenne...
Szerintem ha ő nem ér haza, akkor szerintem senki nem lesz bennt velem.
Egyébként a dokitól függ, hogy beenged-e mást is a szülőszobára.
Szerintem Jenő beengedne, főleg tesómat, mivel elég jóban van vele is, meg, mivel "kolléga" is.

Tea: napi kb. 1 litert iszok belől, de 4 pohárral biztosan, én naturon iszom, semmi ízesítéssel, nem valami jó, de a célért bármit. :-)
Rendeltem homeos szereket is, hétfőn jön meg a gyógyszertárba.
Utána el is kezdem.
Egyébként mikor én is most el kezdtem inni, akkor nekem is vol jóslóm, meg kicsi görcsöm, szóval beindult valami odalennt.
Az, ha fáj a szeméremcsontod, az már jó jel!!! Tágulsz és illeszkedik a koponya!!
Ne izgulj, ( tudom könnyű mondani) én az elsőnél nem izgultam, miutána elfolyt a magzatvíz, mert sodortak az események. Persze előtte igen, mert nem tudtam mi lesz, de olyan hirtelen elfolyt az éjszaka kellős közepén.

H1N1: nem oltatom be magam, de Pepét sem fogom!
Azt mondták a védőnők, hogy inkább a környezet oltassa be
magát, vagy ők védekezzenek.

peppisimo
 
 



Anett!
Hát szerintem Hrabárral mindent meg lehet dumálni! :wink: :wink:
Tesód amúgy fiú vagy lány? :roll: :lol:
Nagyon várom a szerdán az uh-t!Kíváncsi vagyok 3 hét alatt mennyire hízta fel magát a kis Drágám! :roll: :lol: :lol:
És arra is,hogy elkezdtem e már tágulni! :roll: 35 hetesen voltam 1000-es! :roll:

Többiek,hol vagytok :?: :?: :?: Olyan borús ez a hétvége! :cry:

Ágota!
Nem tudom hallottad e,Mariann megszült pénteken! :lol: Császározták annyit tudok.Jó sokáig húzták Neki,mert ha jól emlékszem szeptemebr végére volt kiírva és pénteken már 9.-e volt! :shock: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Én vagyis mi még megvagyunk. Várom hogy végre holnap legyen és reménykedem hogy az én kis picurkám végre megmutatja magát.

Kép

Kép
picurka2
 
 


Picurka!
Akkor holnap mész uh-ra,jól olvasom!
Drukkolok Neked ezerrel,hogy megmutassa a lába közét! Kép

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Picurka, én is drukkolok holnapra! :)

én is holnap megyek Uh-ra. :D

Mi sem oltatjuk be magunkat. nekem azt mondta két doki is, hogy nem tudni milyen hatással van a magzatra...meg amúgy sem vagyunk azok a minden-oltást-azonnal típusok.

Sziszi, hát az biztos, hogy nem marad benn. :lol: én a császártól féltem a legjobban, meg az indítástól. de szerencsére egyikhez sem volt szerencsém, remélem nem is lesz. viszont oxitocint kaptam, meg vágtak... hát ezeket másodszorra elhagynám ha lehet. :shock:

Tényleg nagyon édesek a gyerekeid Melinda!!
snooopy
 
 


Sziszi!
Köszi az infót! Gondoltam rá, mert én is úgy tudtam, hogy szeptember vége. Valószínűleg megvárták a 42. hét végét (úgy tudom ez a szokás, ha nincs gond). Ha jól tudom fiút várt, kicsit lusta a manó. :wink:

Neked sincs már sok hátra. Belegondoltam, mennyire izgultam én ilyenkor, úgy toltam volna az időt. Aztán túl lettem rajta. És a következő is császáros lesz. Remélem Neked spontán szülésed lesz. Így utólag visszagondolva, nem bánom a császárt, de akkor nagyon megijedtem.

Kitartás, már nincs sok hátra! 8)
Vendég
 


Sziszi

Akkor ma megyek olyan 2-3 ora felé. Még manót leteszem a dédinél.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziszkó,

húgom van!
Öcsém lenne, nem engedném be...
Húgommal meg szupi a viszonyunk, de mondom, úgysem érne oda, mivel hétköznep Pesten van. Peti akkor már hamarabb hazaér!
Mondtam is Petinek a hétvégén, hogy nyilatkozzon a nevet illetően, mert ha nem lesz ott, akkor én döntök, mert a Bence tuti, de a második neve nem dőlt el.
Bence Zalán vagy Bence Ábel.
Ma kiváltottam a homeos szereket is. Holnap el kezdem.
Szerdán hátha találkozunk!

peppisimo
 
 


Voltam uh-n és végre megmutatta magát a picurkánk, kislány lesz a drágám.

Kép

Kép
picurka2
 
 


Sziasztok!

Picurka!
Na,fejlemény?????? Kukis vagy nunis????? :lol: :lol: :lol: :lol:

Ágota!
Na ne máááár!!!!!!42 hét????? Azt nem akarom kivárni!Az már november 11 lenne! :cry: :cry: :cry: :shock: :shock: :shock:
Remélem azért Manó nem lesz rossz fiú és legkésőbb 28.-ig kibújik! :lol:

Anett!
Szerdán sasollak! :lol: :wink: :lol: :wink:
A Bence Zalán párosítás jól hangzik! :) :) :) :) :wink:

Képzeljétek,a Hettie szépen rendbepakolta a csülkeimet! :oops: :oops: :wink: :lol: Na jó,a kismalac lábfejemmel nem tudott Ő se mit kezdeni! :oops: Emmár csak szülés után lesz szebb! :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Na Picurka,pont megelőztél!!!!!!
GRATULA AZ ÚJABB KISASSZONYHOZ!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Picurka, grautálok!!!! két lány az tök jó!!! :lol: :lol: akkor lesz kinek udvarolnia a fiaimnak. :lol:
snooopy
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: