Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csak gyors bekukk.

Ma reggel 5 óra 55 kor megszületett Anita kisfia,Vajk.
4100 g és 59 cm.


Gratulálunk nekik!!!
Kép

Kép
ilgya1
 
 


Gratulálunk Anita kisfiadhoz!

Kép
Kép

Idén látom a Jézuska hozza a babákat!

Ildi!
Nagyon megható a születéstörténeted, tényleg az ember átéli így elolvasva, hogy annak idején vele is mindez hogyan történt ennél szebb dolog nincs is egy Nő életében!


Mindenkinek Boldog Karácsonyt Kívánunk!


Kép

Kép

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Előre elnézést, hogy nem írok mindenkinek név szerint.

Ildi!

Köszönjük, hogy megosztottad velünk Réka baba születéstörténetét! Nagyon sok örömet kívánunk nektek!

Anita!

Nektek is minden jót kívánunk, és örülünk Vajk babának!

Nóri!

Nem akarok hosszasan hálálkodni, de nagyon sokat segítetettek a barátnőddel! Megegyszer köszönöm! Viktornak mi is gyogyulást kívánunk!

...és kedves MINDENKI!

Nagyon szép ünnepeket!

Tami, Szonja, Anett és Zoli
kállai
 
 

 
 

Sziasztok!

Egy elmaradásr szeretnék pótolni:

Tegnap(vagyis mostmár tegnapelőtt) elfelejtettük szegény kis Viktóriát felköszönteni:

Kedves Viktória!

Névnapod alkalmából szeretettel köszöntünk!
Kép

Anita!

Hatalmas gratuláció a Kisfiadhoz(aki nem is olyan kicsi)!Ez aztán a karácsonyi ajándék!

Mindenkinek további békés karácsonyt a gyerkőcöknek további sok ajándékot kívánunk!

Kép

Nóra,Tamara,Kristóf,Viktor

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan:

Anita,
GRATULÁLOK A KISFIADHOZ!
Kép

VIKINEK MEG BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!
Kép

Kati és Levi

Kép
mano83
 
 


KEDVES VIKTÓRIA!

SZÍVBŐL KÍVÁNUNK SOK BOLDOG NÉVNAPOT!




Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Vikinek nagyon boldog névnapot
kívánunk mi is!

Anita, nektek meg hatalmas gratula a kis Vajkhoz!!!

Puszi, Andi és Lőrinc
idna
 
 


na nem hiszem el!Megírtam a levelet és nem küldi el :evil: :evil: :evil: :evil:
raczbetti
 
 


Akkor most csak röviden!
Milcsi beteg.Lázas és nem megy le neki+torka fáj és be van gyulladva.

BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!

Kép

VIKINEK BOLDOG NÉVNAPOT!

Kép

ANITÁNAK GRATULÁLUNK VAJKHOZ!

Kép

Többieknek puszi.

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telt a karácsony és ti is híztatok pár kilót.
Ildi!! Neked szabad!!

Nóra!
Mikor lesz az első ovodai nap??
Marietta már nagyon menne, mert kapott egy sellő barbi-szerű babát és mutogatni szeretné.

Üdv :javascript:emoticon(':shock:')
Shocked

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Remélem jól telt a kari mindenkinek és azt hozoztt a Jézuska amit kívántatok.
Ha minden igaz akkor mostantól nekem is lesz vonalzóm a levél végén, most próbálom ki előszőr.

puszi mindenkinek, majd írok normálisat is :lol: .

szandrakiss
 
 


Kedves Tamarák!!!!

Sok boldog névnapot kívánunk!

Kép

És kedves Tamás!Neked is!(Nóra férje!
(Pezsgős üvegem sajna nem volt :wink: )

Kép
Kép
ilgya1
 
 


Karácsonyi Rékababa album:


Kép


http://www.babanet.hu/album/main.php?own=1&album=11403

U.i.: Én is jövök majd a részletekkel!Puszika!
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Nóri, Anett, Szandra!
Tamaráitoknak nagyon boldog névnapot kívánunk Lőrinccel együtt! És természetesen a Tamásoknak is! :wink:


Képzeljétek, itt Szoboszlón éjszaka óta folyamatosan esik a hó! Már nagyon nagy, voltunk is kint szánkózni, hógolyózni. Lőrincnek nagyon tetszett, jól el is fáradt.
Délelőtt Lacival elmentünk vásárolni (vettünk neki 3 nadrágot), most kipróbálhattam milyen hóesésben, síkos úton vezetni..., fékezésnél csak úgy farolgat az autó. :shock:
A karácsony nálunk nagyon jól telt. Lőrincnek hatalmas meglepi volt a feldíszitett karácsonyfa és az ajándékok. Csak úgy tépte a csomagolópapírt az ajándékairól, öröm volt nézni. Mindennek örült, persze azt se tudta mivel játszon, volt annyi újdonság. :D

Ildi, nagyon aranyos a kis Rékád! :D Dávid továbbra is jól viszonyul hozzá?
Sajna az albumotokat valamiért nem tudtam megnézni, egyszerűen nem találtam meg. :cry:

Gyöngyi, én rámerészkedtem a mérlegre,és döbbenten tapasztaltam, hogy egyetlen kilót sem szedtem fel még, pedig volt karácsonykor nagy zabálás, meg már a 4. hónapot is megkezdtem. :o Lehet, majd ezután belehúzok? :o


Majd jövök még! Puszi Mindenkinek!
Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Még nem olvastam mindent vissza,de köszönjük mindenkinek a köszöntést!
Tamás nem ma ünnepel,de azért arik vagytok :wink:

Én viszont azért jöttem,hogy :

Lőrincnek nagyon boldog szülinapot!!!![

Kép

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Tamaráknak boldog névnapot kívánunk!

Nagyon szépen köszönjük a névnapi köszöntéseket mindenkinek!

Ne haragudjatok, hogy kimaradtam, de megtörtént amitől féltünk.
Apósom sajnos elment tőlünk, pont aznap, mikor megszületett a pici Réka, szerdán.Reméltük, hogy még együtt fogunk karácsonyozni, de ez már nem sikerült.

Kívánunk mindenkinek boldog, egészséges, szeretetteljes újévet!

Szilvi, Viki
nsyl
 
 


Sziasztok!

Tamaráknak boldog névnapot kívánunk!

Nagyon szépen köszönjük a névnapi köszöntéseket mindenkinek!

Ne haragudjatok, hogy kimaradtam, de megtörtént amitől féltünk.
Apósom sajnos elment tőlünk, pont aznap, mikor megszületett a pici Réka, szerdán.Reméltük, hogy még együtt fogunk karácsonyozni, de ez már nem sikerült.

Kívánunk mindenkinek boldog, egészséges, szeretetteljes újévet!

Szilvi, Viki
nsyl
 
 


Lőrinckének boldog szülinapot kívánunk!
Szilvi, Viki
nsyl
 
 


Na akkor folytatom:

Ildikó!
Én megtaláltam az albumot,nagyon jók a képek!!!
Milyen vékonyka kezek és lábak....Persze egy csaj legyen csak törékeny :P

Nagyon fárasztó?Hogyan éled meg a dolgokat?Lehangoltság elkerül remélem!

Andi!
Rékababa,a legszebb karácsonyi ajándék címen van az album.Érdemes megnézni!
Itt is esett a hó,de éppen csak látszott és már el is olvadt.Pedig én is besóztam a havas vezetésre :twisted:


Gyöngyi!
Bi-bí,én is kevesebb vagyok 1 kg-mal,pedig eszem rendesen.Igaz,nem sütöttem végül semmit,de a család ellát.
2-án már van ovi,azt mondták Rékáék,de mi csak szerdán megyünk,mert akkor kezdődik a suli is.
Nehogy már kedden felkeljek korán :roll:

Betti!
Remélem Milánka már sokkal jobban van!

Mindenkinek további kellemes pihenést kívánok!!!

Nekem varrás-elvonási tüneteim vannak,de most varrnék valamit a saját srácaimnak :twisted:


Puszi!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan írok pár sort,amíg Levi alszik!

Tegnap voltunk csípő Uh kontrollon és Levinek már szép laza a csípője,de még 1 hónapig hordanunk kell a betétes rugit!Az ünnepi vendég rohamot egész jól viselte,mindenkihez volt egy kedves mosolya,szóvalel voltak tőle ájulva. :lol:
Az apukája vett egyakkora fát is,mint Levi ülve,azért hogy jobban élvezze Levi a csillogást.Annyira aranyos! :lol:
Egy kép a kis fájával:
Kép

Ma voltam a jégpályán korcsolyázni,öcsémékkel.
Nem volt sok kedvem menni,de rábeszéltek,hogy kell egy kis kikapcsolódás és egy kis mozgás így elmentem.
Leventére addig az anyósom vigyázott.
2-kor hoztam tőlük haza és azóta alszik.Azt hiszem edzést tart az éjszakára! :lol:
Most kipiheni magát,aztán egész éjjel ébren lesz!De ez már csak így megy,mióta megszületett! :wink: :evil:

Üdv:
Kati és Levi

Kép
mano83
 
 


sziasztok!!
Tamarák boldog névnapot!! (bár csak a Nóra lányát ismerem)

Kedves Kati!
Eggyütt érzek veled, két nagyon rossz alvó lány után.A kisebbik most 16 hónapos, most kezdünk már csak 1X- 2X kelni éjjel. Kitartást!

Andi!
Örülj neki, hogy eszel és nem hízol (még). A baba mindenképp megkapja ami kell neki. És igazad van biztos nem lesz mindig így. Én mindkét lánnyal 10 kg-ot híztam, de a szoptatás alatt magamra szedtem mégegyszer ennyit.

Nóra!
Gratulálok! Én 4 félét sütöttem, kaptunk is és ettem is mindből! Tuti híztam. A fenébe,hogy Ti nem!!!
Szerinted én se vigyem kedden a Mariettát? Kevesen lesznek?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan ....most mentek el a Krisztiék..

És még van egy fontos lemaradásom...
(nem felejtettem el,csak már nem volt időm délelőtt rá,addig keresgéltem,hogy megjöttek a Krisztiék :oops: )


KEDVES LŐRINC!!!!

ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG SZÜLINAPOD ALKALMÁBÓL!!!

Kép
Kép

Andinak! Kép

Szilvi!
Őszinte részvétem!!!Ez tényleg szörnyű dolog!!!

Kati!
Levente tündéri baba!

Andi!
MI, már 4 hónap??????Irigykedem, és nincs rajtad egy kiló se???
Tök jó lehet,hogy ott legalább a szilveszter szép fehér lesz.Na még beszélünk.
Majd csinálj te is sok sok képet a szülinapos nagyfiúról!!!

Ja és a link ott van a kép alatt Rékababáról,nektek nem működik?

Nóra!Gyöngyi!Szandra! Jutka!Anita! Anett!Betti!
Puszika!

Még este próbálok jönni,de most fürcsitájm....

Pusz_Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönjük a köszöntést! Megvolt a szülinapi ünneplés, újabb ajándék hegyekkel. :D Majd rakok fel képeket is hamarosan.

Szilvi, őszinte részvétem!

Ildi, igen, már megkezdtem a 4. hónapot. Nem emlékszem már rá, hogy Lőrinccel mikor kezdtem el hízni és mikor kezdett látszani a pocakom, de most még nincs semmi. Aztán ugyis jön az egyik napról a másikra.
Láttam a linket a kép alatt, de nekem nem működött. Viszont cím alapján, amit Nóri megírt, megtaláltam és meg is néztem. Nagyon aranyos Rékababa! Tündériek azok a képek, ahol együtt vagytok Dáviddal is!

Gyöngyi, persze örülök, hogy még nem híztam, csak meglepődtem, mert a dokim meg az uh szerint (megint) nagy baba várható. Lőrinccel én is 10 kg-ot szedtem fel, ami le is ment, aztán a szoptatás alatt én is szépen visszaszedtem az összeset és még többet is, így volt mikor több kiló voltam, mint a 9. hónapban! :shock: De szerencsére a mostani terhesség előtt visszafogytam az eredeti súlyomra.

Nóri, varrás elvonási tünetek? :o :D

Kati, nagyon aranyos a kis Levi! Jó hír, hogy rendben van a csípője! Akkor ezek szerint most jó volt a betét.


Ma reggel Lőrinc ébredés után köztünk ugra-bugrált az ágyban, Laci meg egyszer mutatta neki, hogy nézd csak, a kistesód idebújt anya hasába. Erre Lőrinc felhúzta a pizsamám, odahajolt, és azt mondta: kukk! :D :D

Puszi Mindenkinek!
Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a Tamarás névnapi üdvözléseket és ezúton szeretnénk mi is minden Tamarát és Tamást (aki nem most ünnepli) felköszönteni!!!!

Lőrinc!
Neked nagyon nagyon boldog születésnapot szeretnénk kívánni
Kép

Kati!
Levi eszeveszetten aranyos ezen a képen. Apájának meg egy nagy piri pont, hogy ilyen kis figyelmes volt, hogy vett egy minifát is :lol:

Ildi!
Rékababócátok nagyon édi, jól sikerültek a képek!!!
A szülés történeted is nagyon ott van :) , igaz csak 3x-ra tudtam elolvasni mert két csöpp mellett.... de nem is részletezem!
Eszembe jutott az egész szülésem (Edóval), szegénykémre amennyit vártunk már minden nap olyan gyorsan jött is kifelé. Én este fél 11-kor vettem észre a fájásokat de egyből 5 percesek voltak 0:21-re értünk be a kórházba és 1:29-re már meg is született, nem is volt időm belemélyedni a dolgokba :D :cry:
Ja és persze mondanom sem kell, hogy melyik nap volt éjszakás a párom... hát persze, hogy akkor :roll: úgyhogy alighogy beért a munkahelyére már hívtam is hogy jöhet haza!!!

Andi!
Érezzétek jól magatokat, pihenj nagyon sokat. A kilókkal ne is foglalkozz, ezt a részét teljesítettem helyetted az ünnepek alatt :? , remélem díjazod hogy mekkora áldozatot hoztam érted!!! :D :D

Anita!
Így utólag is fogadd gratulációnkat a kis manócskátokhoz!


Mégegyszer köszi a névnapi üdvözléseket!

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Persze este már nem tudtam jönni,mert Dávid fél 11-kor még fent volt,aztán együtt elmentünk aludni,és én is elaludtam....rá kell jönnöm,hogy ez most már nem lesz olyan egyszerű,mint régen,na de sebaj,majd belerázódunk...

Most elmentek az apjával virágért,meg a pékségbe, a kisasszony meg aluszkál a mózesbe,így rögtön itt teremtem,pedig szalad a lakás :( és mindjárt megyünk a sógórnőmékhez szülinapozni... :oops:



Ja és Mindenkinek nagyon köszönöm a szüléstörténetemhez fűzött mondanivalókat!Olyan édik vagytok!!!

Gyöngyi!
Most nézem,hogy mit írtál,hogy nekünk szabad hízni... :D dehogy szabad,így is olyan vagyok,mint a jóllakott elefántbébi,mikor megszültem Zsolti megkérdezte,hogy lesz még egy baba?? :oops: :oops: :oops: :D akkora a hasam,mintha még lakna benne valaki....

Biztos szép lehet a sellő baba,amit Marietta kapott,olyan édesek,úgy tudnak még örülni :D

Betti!
Hova tűntél? Remélem Milcsike meggyógyult már.
Várjuk a karácsonyi fótókat,biztos megint kitettél magadért :wink:

Szandra!
Nagyon klassz a vonalzód! :wink:

Akkor benned még elevenen él a születésélménye,akkor is gyorsvonatként érkezett,(ez jó hír Andi,igaz? :wink: )
miért ne akkor legyen apa éjszakás?De ott volt az a lényeg! :wink:


Andi!
Mikor is jöttök haza? Csak januárban?

A hó miatt is irigykedem ám,várom,hogy Dávid mit szól hozzá,és lehet,hogy ő is jobban kifáradna és nem délután 4 kor aludna el,mint mostanában szokott. :(

A kistesóhoz még mindig jól viszonyul,de ha itt van valaki akkor produkálja magát és rosszalkodik,ettől én a falra mászok (igaz Kriszti? :shock: )máskor meg kisanygal,nem lehet rajta kiigazodni,új neki a helyzet.

Jaj de aranyos lehetett Lőri a Kukk-al :D

Nóra!
Be voltál sózva a havas vezetésre??? :D fú,én utálok vezetni,ha csúszik,vagy ha köd van,de hóba is katasztrófális...mondjuk a ti autótok 4 kerékmeghajtású nem?

Remélem te is csináltál sok sok képet.....

Szilvi!
Még mindig nagyon sajnálom apósodat,és őszinte együttérzésünket küldöm :? remélem hamar sikerül túljutnotok rajta.

Anett!
Várunk téged is a karácsonyi beszámolóval..

Judi!
Nektek,hogy telt a karácsony?Hogy bírod a strapát?
Kár,hogy nem ismertelek meg a játszóházban,mert akkor tutti odamentem volna,de gyorsan el is mentetek aznap ti is,nem? Mi is akkor csak nagyon kevés ideig voltunk.

Kriszti!
Te is tegyél fel képeket!
Annyira jó a dobokocka,amit csináltál.....


Kati!
Annyira aranyos Levike!jó,hogy már nem sokáig kell hordania a "pellust"
olyan édes az a ruci rajta!!!
és igenis ki kell mozdulni,ne legyen lelkiismeretfurdalásod érte,mindkettőtöknek jót fog tenni,ezt garantálom!

Anyóspajti!!!
Merre vagy???

felébredt,mennem kell,pedig annyi mindent akartam még bepótolni,bocsesz

ildikó
ilgya1
 
 


Kedves Dávid![

Névnapod alkalmából szeretettel köszöntünk és minden jót kívánunk!

Kép

Nóráék

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Dávid, nagyon boldog névnapot kívánunk Neked Lőrinccel együtt!


Szandra, így már értem a kilókat :wink: és természetesen nagyon értékelem az áldozatot, hogy vállaltad ezt helyettem! :wink: :wink: :wink:

Ildi, tényleg örömmel olvasgatom a gyors szüléseteket! Már fel is készültem, hogy ha eljön az ideje, 1-2 óra alatt kint lesz ez a baba! :wink: :D (Remélem!!! :D )
Igen, csak januárban megyünk haza, 1-jén.

Nóri, én se élveztem a síkos, havas úton vezetést. Sokkal jobb a száraz. Persze, attól még lehet, hogy te élveznéd. :)

Puszi Mindenkinek!
Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem nagyon belehúztunk :lol: Az utóbbi időben egy hét alatt sem jött össze ennyi termés :wink:

Ildi,Andi!
Nem azért örültem a hónak,mert szeretnék csúszkálni a kocsival,hanem a gyakorlás miatt.Attól félek,hogy egy olyan reggelre esik majd egy csomó hó,amikor Tamás nincs itthon,nekem meg vinnem kéne Kristófot oviba.Akkor mit csinálok?Ki sem tudok állni a kertből :twisted:
Szóval nem vagyok ám extrém sportoló,ne higgyétek.....

Gyöngyi!
Hát,nem tudok nyilatkozni a keddel kapcsolatban.Nem mondták,hogy kevesen lesznek.Bár,én azt sem gondoltam volna,hogy kedden egyátalán kinyit az ovi.Na mindegy,mi lustaságból nem megyünk.

Ma gondolkoztam,hogy megsütöm a rendes ünnepi,kókuszos háztetőmet :D Emlékeztek?

Meg varrok is mostmááár...Kristófnak ovis gatyákat.

Puszi!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem nagyon belehúztunk :lol: Az utóbbi időben egy hét alatt sem jött össze ennyi termés :wink:

Ildi,Andi!
Nem azért örültem a hónak,mert szeretnék csúszkálni a kocsival,hanem a gyakorlás miatt.Attól félek,hogy egy olyan reggelre esik majd egy csomó hó,amikor Tamás nincs itthon,nekem meg vinnem kéne Kristófot oviba.Akkor mit csinálok?Ki sem tudok állni a kertből :twisted:
Szóval nem vagyok ám extrém sportoló,ne higgyétek.....

Gyöngyi!
Hát,nem tudok nyilatkozni a keddel kapcsolatban.Nem mondták,hogy kevesen lesznek.Bár,én azt sem gondoltam volna,hogy kedden egyátalán kinyit az ovi.Na mindegy,mi lustaságból nem megyünk.

Ma gondolkoztam,hogy megsütöm a rendes ünnepi,kókuszos háztetőmet :D Emlékeztek?

Meg varrok is mostmááár...Kristófnak ovis gatyákat.

Puszi!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Dávid!
Nagyon nagyon boldog névnapot kívánunk neked!


Ildi!
Persze hogy csak az a lényeg hogy apa ott volt csak ezzel azt akartam írni, hogy tuti nem úgy alakulnak a dolgok ahogyan azt az ember eltervezi :roll: . Persze a végeredmény a fontos :lol: .

Andi!
Az tuti, hogy ne vállalj nagymosást mikor elkezded érezni a fájásokat mert időd az nem lesz befejezni! :)

Szerintem már nem tudok jönni holnap ezért mindenkinek nagyon boldog Újévet kívánunk az én "kiss" nagycsaládom nevében is!

Szandra

szandrakiss
 
 


Szilveszter éjjelén válassz egy csillagot,Ha bármi bánt neki elmondhatod.
Meggyógyítja szívedet lelkedet,Kívánom tegye szebbé 2007-es évedet!!!


Kép Kép Kép






És köszi a köszöntést Dávid nevében!!! Kép

Nóra!
Hát hogyne emlékeznénk :D imádom azóta is,már a Kriszti is elkérte a receptet,de beraktam a megosztási mappába,de nem találja :cry:

Andi!
Úgy lesz,én tudom! :wink:

Szandra!
Majd ha ráérsz leírhatnád bővebben is nekünk! :wink:

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Elhihetitek Réka baba nem csak a képeken gyönyörű!
Egy kis angyal nagyon tündéri kisbaba és Dávid mennyire szeretgeti olyan édesen puszilgatta, és simogatta. Persze nem feltétlenül engedte meg hogy a picivel foglalkozzunk , de ez most nála természetes, próbáltam lefoglalni nehogy szegénykém azt higgye hogy csak a babáért mentünk mert én Dávidot is imádom!
Képzeljétek azt mondta nekem : Krisztike, azt hittem megzabálom olyan édes volt. Ildikó teljesen kivan virulva mintha nem is most szült volna, az egész család nagyon fitt, mintha Réka nem is most született volna.

Utolagosan minden topikos babának Boldog Születés és névnapot!

Kép


Kép
Kép

Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánunk! Kép

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziaszok!!!

Még nagyon új vagyok, nem tudom követni a névnapokat!! De minden névnapost szeretettel üdvözlünk!!!!!

Csuda ügyesek vagytok a képek küldésében csak tátom a szám!

Ildi!!

Ne aggódj a pocak lemegy!! A régi öregek azt mondják, hogy 9 hónapig tartott a hízás és a változás a terhesség alatt, ezért 9 hónap kell a viszaalakuláshoz is! Ezt ne felejtsd!
Viszont sok energiát felemészt a szoptatás és az új feladathoz való alkalmazkodás. De ha belejössz és a gyerkők is összeszoknak, Rékababa is beáll a csatasorba könnyebb lesz és lehet törödi az alkattal. Addig meg varázsold el másképp a párod!! Ezt a fantáziádra bízom?!

Nóra!

Örömmel hallom milyen lelkesen varrsz, mert most jövök a barátnőmtő és kellene neki lepedő a gyerekágyhoz. Elvállalnád?
Csak azért, hogy az elvonási tüneteidet kezeljük.

B U É K mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Dávidkának boldog névnapot kívánunk!Szilvi, Viki
nsyl
 
 


Sziasztok!

Tamaráknak Boldog névnapot!

Kép


Dávidnak Boldog Névnapot!

Kép

Lőrincnek Boldog Születésnapot!

Kép

Minden anyukának sok szeretettel!

Kép

Boldog Újévet!

Kép

Ildikó!

Milcsi jobban van már.KIjött 2 foga karácsonykor,ezért is lázasodott be.Képeket nem sokat csináltunk,de majd teszek fel.

Köszi mindenkinek aki keresett.

Majd írok!

B.Ú.É.K.

Betti&Milán
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Nagyon szép boldog új évet kívánunk!

Anett, Tami, Szonja, Zoli
kállai
 
 


Sziasztok!

Most értünk haza,a barátnőméknél voltunk.Nagyon szupi volt,jól eldumcsiztunk,a gyerkőcök is jót játszottak(bár össze is vesztek párszor).

Szóval B Ú É K ! Midenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép


Ja!

Ki érezte a földrengést?
Betti?Nálatok kellett a legjobban.

Az ágyon ültem és egyszer csak elindult alattam.Mozogtak a virágok....Furcsa volt!

Na puszi!

Jó éjt!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Nóra!

Mi érezztük a földrengést.Éppen pakoltam valamit és minden mozgott és zengtek az ablakok és minden más.Nagyon furcsa volt.Olyan mintha morajlana az egész föld és robbant volna valami.
Apa kinézett az ajtón és mindenki kint volt az utcán.Hát nem volt semmi.

Többiek merre vannak?Hol szilvesztereztetek?

Puszi és Boldog újévet mégegyszer!

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok Lányok!
Legelőször is mindenkinek boldog új évet kívánok!

Aztán másodszor, ne haragudjatok, hogy bepofátlankodok a topicotokba, de most próbálom beindítani a vállalkozásomat, és én XVII. kerületben lakom, közel vagytok hozzám.

Szóval arról van szó, hogy képeket festek falra, babaszobába, gyerekszobába. Ha érdekel valakit, iderakok egy linket, a Babaszobán van topicom, ott lehet látni az eddigi képeimet.
A link: http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=165322
Kriszti
bdkriszta
 
 


Ja, még annyit akartam írni, hogy nálunk is lehetett érezni a földrengést, és legalább egy óráig nem volt áram, de még mobiltelefonálni sem lehetett. Elég ijesztő volt, mert pont kiléptem a házból és láttam, hogyan mozognak a házak. Remélem több ilyet nem látok!
bdkriszta
 
 


Judi Ábijának sok boldog névnapot kívánunk!!

Kép

ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!
Kép

Kép
mano83
 
 


Kedves Mindenki!

Nagyon szépen köszönjük a névnapi köszöntést!

Lőrincnek boldog szülinapot!

Dávidnak és a Tamaráknak boldog névnapot!

...kívánunk így utólag is.

Anett, Szonja, Tami
kállai
 
 


Sziasztok!
Először is mi is boldog új évet kívánunk mindenkinek :!:

Most már itthon vagyunk mi is, de végül nem 1-jén jöttünk haza, hanem csak tegnap délután. Nagyon jó volt otthon lenni Anyukáméknál, én most úgy kipihentem magam, mint már nagyon régen nem.
Ahogy haza értünk, Lőrinc bevetette magát a rég nem látott, itthoni játékai közé :D , az új szerzeményeket meg el is tettem egy időre, azokkal most kijátszotta magát, főleg hogy nekünk egymás után volt a karácsony és a szülinap, így annyi, de annyi új játékot és ruhát kapott!

Többiek jól vagytok? Most mintha megint visszaestek volna a hozzászólások.

Teszek fel néhány szülinapos képet, remélem sikerül.
Puszi Mindenkinek!
Andi és Lőrinc




Kép a kis 2 éves a szerszámos készletével

Kép


Kép és a tortával
idna
 
 


Sziasztok!

Andi!
Nem semmi az a torta!! Akárki csinálta nagyon ügyes! látszik Lőrincen, hogy Neki is tetszett!
Most döbbentem meg,hogy Lőrinc még "csak" két éves, nem tudom miért,de idősebbnek gondoltam.
Hogy bírtátok az utat?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Andi!
Nagyon szupi a Lőrinc tortája!!!
Komolyan mondom nagyon jó helyre született ez a gyerköc, hogy ilyen anyukája és apukája van aki ilyen tortát ad neki. :D :P :D .

Kati!
Nagyon jó ez a pici kép Leventéről ami a leveleid aljaán van!!!!

Ildi!
A szülésemről kb 5 mondatot na jó 15-öt tudnék írni mert olyan gyors volt. Ha tényleg érdekel szívesen megosztom veled de semmi extra.

Végre volt időm rendbe tenni a képeket így rakok fel egy párat a csöppekről:
Ezek mind karácsonykor készültek
Kép
Tami: tök jó ez az ajándék, de mi ez?

Kép
Mamánál

Kép
Azért a tévét sosem lehet túl közelről nézni

Kép
Szupi ez a sok jó cucc de hol van már az igazi ajándék?

Kép
Itt pedig az Edó, már így tud csízelni mikor szólok neki, hogy mosolyogjon mert fotózzák :lol: .

Most már tényleg jó éjt.

Ja még azt akartam elmesélni, hogy mikor anyukáméknál jött a Jézuska és csilingelt a Tami mikor beszabadult a szobába akkor nem az ajándékok érdekelték amiken szinte átesett, hanem körbe körbe ment a szobában, megkérdeztem, hogy mit keres erre azt mondta:
Hol a Jézuska?
Annyira kis cukik még ezek a tündérek :D :D :D :D .

Na jó most már megyek mert mindjárt ébresztőőőőő!

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk...

Kriszti!
Köszi,olyan drága vagy!
Ja és köszi a sok ajándékot,de tényleg nem kellett volna ennyi mindent hozni...

Nagyon jó ez a kép a gyerekekről!

És szép a fátok,jó ez a piros-arany kompozició!


Gyöngyi!
Én is abban reménykedem,hogy azért 9 hónap alatt lemegy :D nem lesz könnyű :(

Mennyi üvegcsét is adtál nekem ?(homeós bogyesz)

Ja és a Tücsökzenét akartam kérdezni,hogy mikor lesz,mert lehet,hogy elviszem a Dávidot,Rékára anyósom fog arra az egy órára vigyázni,mit szóltok? :D

Mikor lesz?

Szilvi!
Köszi szépen!

Betti!
Gratula Mincsikének fogakhoz,ez az ő kari ajándéka nektek,örülök,hogy jobban van!
Mesélj mi van veletek?

Ja és mi is éreztük a földrengést,nagyon szar volt! :(

Nóra!
Szóval ti buliztatok,ez igen...

Ti nem csináltatok képet a karácsonyról?

Andi!
Tényleg tök jó az a torta,csak nem te sütötted?Gesztenyés talán?
Lőrincnek is ez a mániája mostanában?Szerel,meg barkácsol?
Nagyon jó az a kocsi.

Szandra!
Mindkét lányod gyönyörű!

Édes lehetett Tami,ahogy kereste a Jézuskát :D :D :D

Mano!
Leventének boldog hófordulót!

Jutka!
Merre vagy,írjál már egy pár sort magatokról. Remélem nem vagytok betegek!

Anett?Judi?

Bdkriszta!
Köszönjük az ajánlatot!

Most mennem kell,mert azer a dolgom,Zsolti elvitte a Dávidot,így gyorsan össze kell pakolnom,mert szalad a lakás...


Ja Kriszti,nem láttam a filmet,mert be se tudok sokszor jelentkezni a netre,inkább Dáviddal foglalkozok ,amikor csak tudok,nagyon rossz mostanában,vagyis direkt rosszalkodik,így jön ki rajta a féltékenység,remélem az idő mindent megold,mert a türelmem az véges!
A kishugit szereti,és puszilgatja,de amúgy meg direkt rosszalkodik,kiönti direkt a vizet,szétrombolja amit építünk,ütöget meg hasonlók..így jön ki rajta a féltékenység...remélem hamar összeszokunk...

Nóra,Szandra,Anett!(Akik hasonló cipőben járnak,de bárki adhat)Mit csináljak vele?
Adjatok tanácsot!

Ildikó

Ja még egy kép:
Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ildi, már hiányoltalak! :D
Nagyon édes a kép a gyerkőcökről!
Dávid "rosszasága" biztos csak abból fakad, hogy vele is foglalkozzanak a felnőttek. Azért egy ilyen kisgyereknek biztos nehéz lehet, hogy egyszer csak felbukkan a kistesó, pedig eddig minden figyelem az övé volt.
Erre én is készülök...! Majd írd meg mindig a tapasztalataidat! :wink:
Lehet, jót fog tenni Dávidnak az is, ha elhozod Tücsökzenére. Legalább az az 1 óra csak az övé lehet. És mi is találkozunk Veled! :wink: Azt hiszem, 10-én lesz a következő, jövő hét szerda. Nektek melyik lenne jobb, a 9 órás vagy a 9:45-ös?

Szandra, nagyon szépek a kislányaid! És az a mosoly Edinától...., tényleg édes!
Aranyos lehetett Tami, amint a Jézuskát keresi. Olyan aranyos gondolatai vannak az ilyen kicsiknek. :D

Gyöngyi, mások is szokták Lőrincet idősebbnek nézni, talán mert olyan magas. De még csak az én édes kicsi 2 évesem. :lol: :lol: :lol:
Az útat jól bírtuk, Lőrinc délutáni alvásidejében indultunk, így ő aludt, én meg vezettem.


Csajok, köszi a torta dícséretet. Nem én csináltam, hanem a nagymamám, vagyis Lőrinc dédije. Nem ez a foglalkozása, de nagyon ért a sütéshez, főzéshez, igazi profi!
Egyébként gesztenyés volt, és nagyon finom. Lőrinc meg egyenesen el volt bűvölve tőle. Mikor már felvágtuk, 10 percenként odajött az asztalhoz és nagyon rosszalóan nézte, hogy mi lett az autójából. :D


Képzeljétek, már érzem a pocakomban a pici baba mozgását (most is épp). És reggelente, ha háton fekszek, már van is egy kis pocakom. :)

Puszi Mindenkinek!
Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Először is boldog új évet mindenkinek!
Utólag pedig boldog szülinapot, névnapot az ünnepelteknek. Nagyon lassú most az Inetrnet, az üzenetek egy részét le sem tudom tölteni.

A jövő heti Tücsökzenére megpróbálunk elmenni, legalább személyesen is megismerhetnénk egymást.

Mi otthon voltunk Anyukáméknál az ünnepek alatt, szilveszterre jöttünk csak haza, azóta pedig mindig történik valami.

gratulálok a pocakmozgáshoz Andi! A tortát én nem láttam, gondolom, azt sem tölti le. majd később próbálkozom. remélem legalább elküldi ezt.

puszi mindekinek:
judit
judi
 
 


Sziasztok!

Délután megírtam a kis írnivalómat erre ez a mocsi meg ledobott :x .

Andi!
Kínzás amit mívelsz velünk mert az nem elég, hogy ilyen szupi képet teszel fel egy TORTÁRÓL :lol: :lol: de még el is meséled, hogy milyen finom volt :cry: ezért kénytelen voltam megenni egy tábla csokit :roll: :cry: :oops:
Különben annyira szuper, hogy már mozog ez a picúr nagyon irigyellek emiatt.

Ildi!
Nagyon édes ez a kép a manókról!!!!!! :D
Kitartás Dáviddal kapcsolatban, sajnos most ez egy kicsit nehezebb időszak mert ti is benne vagytok a dac korszak kellős közepén és még a hugica is most jött :roll: .
A "rosszalkodás" az biztos a Réka érkezése miatt van ezt csak egy nagy adag szeretettel tudod gyógyítani. Tudom, hogy nehéz mert az ember akaratlanul is védi a kisebbet mert a nagyobb már tud "kárt" okozni a kicsiben és őt mindenképpen neked kell megvédened.
Talán az "elsőlányosoknak" egy kicsit könnyebb mert a Tami például mikor etetem az Edót akkor ő is eteti a babáját meg büfizteti. Úgy fogja fel mintha nekem az Edó egy játékbaba lenne.

Az ital kiöntés pedig sajnos a dac korszak egy fejezete. Van egy egészen jó könyv nem tudom olvastad-e?, az a címe: NEM AKAROM!
Nagyon sok mindenre ráébreszt amire nem is gondolnánk :shock: .
Az ital kiöntés és az étel kidobálása a tányérból az már nálunk még az Edó születése előtt elkezdődött ezért gondolom, hogy ez nem feltétlen a tesó miatt van. Mondjuk erre én is zabos vagyok :evil: ha ilyeneket csinál de azt hiszem a Tami kezdi elhagyni ezt, kb. 2-3 hónapig tartott.

Azt tudom csak javasolni, hogy TÜRELEM TÜRELEM TÜRELEM!!!!
Tudom, hogy nagyon nehéz mert te benned is most még utómunkálatokat végeznek a mormonok de hidd el mire két hónapos lesz a Réka addigra már a Dávid is megbékél a helyzettel és te is sokkal nyugodtabban állsz majd mindennek neki!
Én most kezdem ezt érezni hogy nem pattanok minden miatt mint a bolha és már 8 hetes lesz holnap az Edó.

Csak ügyesen!!!!

Megyek aludni!

Mindenkinek nagyon szép álmokat!

Szandra

szandrakiss
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?