Új privát üzeneted érkezett!

Koszi, koszi az infokat :)

Barbi, lehet majd elek a lehetoseggel, elore rosszul vagyok a kuplerajtol! :lol:

Melyik szolgaltatotol van mobil interneted? (nem, meg nem sikerult elmentenem a szamodat, tudom, nagyon bena :mrgreen: :oops:).

Verus, ez olyan izgi, en is ugy lennek megint varandos (bar lehet varnek meg egy kicsit ezzel megiscsak :mrgreen:).

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


na én is így kezdtem.....:):) :mrgreen:

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Vége a tanulásnak, egyelőre... :) :D :) :!:

A mai vizsgám érdekes volt, én voltam a 4. aki tételt húzott és kihúztam a legkönnyebbet, felolvastam a címét, erre mindenki: "micsoda mázlista, ez nem ér", a tanár is csak nézett...
én visszatettem a tételt és húztam egy másikat, az meg a 2. legkönnyebb volt a 24-ből..., ezt is visszatettem, a 3. meg olyan tétel volt amit utálok..., mondtam a tanárnak, hogy inkább választok magamnak, és választhattam egy nehezet, de amit szeretek, na azért 5-ös lett ... :lol:
Azért raktam vissza az elsőket, mert a tanár többet vár tőlem, mint a legkönnyebb és másoknak is segíteni akartam ezzel, még így is 5-en megbuktak, mehetnek pótvizsgázni

Úgyhogy nekiállok a lakás és kert rendrakásnak, ilyen rumli már rég volt itthon... :oops:

Sara: ma költöztök??

Verus: hogy vagy???

Barbara: Neked mi újság a vizsgával??

Szilvi: írj pár sort!!! :) :wink:

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 

 
 

Tünde!
gratu :) s nem vagy Te egy kicsit mazochista??? :lol:

Saara!
akkor ma költöztök ??

Barbara!
jól sikerült keresztelő :) dédipapa rövid,de annál meghatóbb s elgondolkoztató beszédet mondott :)

Bálint nem igazán értékelte(főleg h. nem az Én kezemben volt :) )
Kép

Míra kissé bágyadt volt előtte 2 nappal hasa ment néha hányt...
Kép
Kép

Dédipapával,aki megkeresztelte Őket :)
Kép

KépKép
viranka
 
 


Sziasztok!
Tünde! Gratula a vizsgádhoz! Nem vagy semmi....én bizti nem tettem volna vissza!:)
Köszönöm jól vagyok! folyton fáj a hasam lenn, mintha felfáztam volna....kicsit idegesítő. Normális dolog ez? elsökkel ilyen nem volt.
Andris végre meggyógyult skarlátból, ami nem is volt komoly nála....és tegnap ment oviba....ma hazajöttünk újra lázasan. Előtte 2 hétig nem oviztunk.......:( Hát ezt én nem értem...Nem szabad dolgoznom úgy tűnik..ki is van szegény, alszik....nem tudom vigyem e dokihoz.Ma szülinapi buliba mentünk volna......:( Lehet csak napszúrást kapott....azt mondta, nagyon meleg volt az udvaron, na meg hányt is reggel.....
Amúgy minden ok!

Nagyon helyes Mira meg Bálint!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus:
remélem minden rendben lesz, nekem minden terhesség elején olyan érzésem volt, mintha meg akarna jönni, fájt is a hasam rendesen.

Vera:
látom jó volt a keresztelő, Bálint is cuki :D

Csajok!

Végre megvan a hatóanyag lista, úgyhogy mindenki megnézheti mik vannak az otthoni kozmetikumaiban:

http://www.antalvali.hu/hatoanyagok

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok! Skarlát után, Andris bárányhimlős lett, és nem is akárhogy....nagyon kivan szegény, tele pöttyel, nagyokkal!Amióta nem lázas, végül is jól van....rendes nagyfiú, nem vakarja magát! Ágitól félek, mert ő a szúnyogcsípéseit, is véresre vakarja mindig, hiába mondom, hogy ne tegye....:( Hát van még valami????????2 hét itthon, aztán Ági is, és vele is 2 hét.....aki szeretne ilyen extrákat, jöhet!
Én már voltam gyerekként, így nem izgulok....

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus:
jó kijutitt most Nektek... :(
Jobbulást!!
Te jól vagy?? hányinger, egyebek??

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


sziasztok,

június 29-n vasárnap 9-12ig baba party lesz Gödön a Sörkertben (csak mi leszünk)! Amíg a babák szórakoznak lehetőségetek van megismeni egy jó pár nagyszerű terméket is (vitaminok, kozmetika...)
szeretettel várunk mindenkit
kérlek a részletekért (belépő, program) jelentkezésért írj a branne.bvinvitel.hu email címre vagy hívj a 06-30-639-98-20 as telefonszámon

köszönöm

további szép napot
beus

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


sziasztok!

Én nagyon szarul lettem....Ágin most jött ki a skarlát( rettentő torokfájással, egész éjszaka sírt, meg egész másnap...semmi nem használt)...viszont nem a báttyától szedte, merta doki azt mondta 2-3 hét lappangás lehetetlen....Én is hasonló dologban szenvedek, bár pöttyeim és lázam szerencsére nincs....nőgyogyi egyből antibacit adna, házidokim meg lebeszél róla, főleg ha már jobban vagyok, mint a 7végén voltam.....nekem fog sincs mivel ártoka a babának....egyenlőre úgy tűnik javulok, bár a torkom, a manduláim, az egész nyakam fáj, de házigyógymódokkal, homeóval kezelem....az influenzás felkelninemtudok tünetek lemúltak.Ti szednétek anitbacit 6 hetesen???? ha skarlát, vagy valami hasonló bacis cucc, akkor lehet káros a babára?
néztem utána itt az internyeten, de nem találtam nagyon semmi hasznosat. Elvileg felnőtt nem kaphatja el, de ez már nem az a régi skarlát, csak egy enyhébb formája, és csak az a baci okozza...Vetélés kockázata mindig fenáll....antibiotikum kúrával is lehet gáz....végül is bevszem, és gyógyszer....szóval nem könnyű....de már úgyis mindegy...:( A baba egészséges marad remélem...én meg biztos túlélem....Ágira még vár a bárányhimlő....
szerintem mindenki kerüljön minket messzire....

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus!
most már csak a boldog önfeledt babavárás fog következni :wink:
gyógyuljatok ++++++++++++++++++++
bárányhimlőre is adjad a bogyókat,Míránál segített :wink:

KépKép
viranka
 
 


Sziasztok csajok!

Leovica, köszi az érdeklődést, minden rendben, jól vagyunk, kicsit eltűntem, tudom, de azért szoktalak olvasni titeket. És köszönöm a virágokat, amit még a múltkor küldtél:)
Lilimnek szerencsére véget ért a sírós korszaka, 6 hetes kora után megnyugodott. Már van sok mosoly, gőgicsélés és kezdi felfedezni a világot.

Ikverus, GRATULÁLOK!! Nagyon együtt érzek, hiszen nemrég voltam várandós. Nekem is fájt a hasam az elején, nekem olyan szúró fájdalom volt mindkét oldalon, mintha petefészek gyulladásom lett volna. De aztán elmúlt az is, ahogy a hányinger és társai. A gyógyszerszedéssel kapcsolatban, nekem mindig azt mondta a dokim, hogy inkább szedje be az ember, de ne szenvedjen semmitől, mert az nem jó a babának sem. Persze, ennek ellenére én is ötször meggondoltam még egy algopyrint is...

Saara, nekünk T-Kábelünk van és a telefon is azon jön. Nekünk elég sokat kellett várni rá, de szerintem nálunk az üzletkötő bénázott el valamit, mert még egy hónap után sem volt nyilvántartva a szerződésünk a rendszerükben. Egyébként szerintem jó, és mindig vannak jó kedvezmények. Mi pl. 4800 körül fizetünk az internetért és a telefon alapdíja mindössze 200 Ft. Nálunk ez volt az egyik nagy kedvezmény ha tv-t, netet és telefont is kérünk.

Tünde, gratula a vizsgáidhoz!! Írok még privit!

Küldök képet Liliről. Szép napot mindenkinek!
Kép Kép Kép

KépKép
szinagy
 
 


Szilvi: gyönyörű ez a kislány, egy kis angyalka!!! :)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Már jól vagyunk minden! Andrison száradnak le a pöttyök, és tünnek el...Ági nagyon jól van, várja a pöttyeit:)
Én is túl vagyok a betegségen, már a torkom se fáj, nő a pocak, és eszek folyton, és megejelent a reggeli hányinger:( hát ez nem épp kellemes...napközben is émelygek, de ezt már megszoktam ez elsőkkel:) Legalább főzni még tudok, mert Ágival hánytam a kaja illatától míg főtt, szóval itt még nem tartok! És nagyon szeretem a jégkrémet!

Lili nagyon szép lányzóka!
Jó 7végét mindenkinek!
Lesz múzeumok éjszakája! http://www.muzeumokejszakaja.hu/me.php
Sok jó kis dolog van!
Szerintem mi a 7végén míg Ági jól van bepótoljuk az elmaradt szülinapos vidámpark vagy állatkert bulit!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Szeretnétek babátoknak egy igazán nélkülözhetelen kelléket?
Egy olyan takarót amit nem rúg le a sétánál, az autósülésben vagy alváskor?

Ami jó ha kéznél van vendégségben. Használható takarónak, hempergőzőnek vagy ágytakarónak.

Sőt! Te állíthatod össze, hogy milyen színű legyen milyen minta legyen rajt és még a babád neve is szerepel rajta?

Mi készítjük ezeket a névre szóló takarókat. Ölelni valóan puha, polár anyagból szimplán, duplán és egy különleges polár - pamut kétoldalú kombinációban.

Gyertek a www.gportal.hu/babatakaro oldalra és rendeljetek most 10% kedvezménnyel.

Üdvözlettel:Rempi Kép
rempi
 
 


Sziasztok!
Én egyelőre még Dunakeszis anyuka vagyok, de nagyon szeretnénk költözni, és szóba jött Göd is. Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy milyen ott lakni? Vannak-e játszóterek? Ott milyen a helyzet bölcsőde ill. óvoda terén? Milyen maga a város? Ha gondoljátok jöhet a válasz priviben is. Előre is köszönöm a segítséget!

Kép
Kép
giga1
 
 


Szia Giga1!
Ha teheted, még véletlenül se az oázis-lakóparkba gyere, mert egy év, és megutálod....:( Amúgy ennek ellenére szeretem gödöt, nehezen szakadnék el tőle, de erről a részről nagyon menekülnék.És ne vegyél új építésű lakást...egyebet, mert garantáltan penészes lesz másfél év múlva, és egyéb problémás.:)
Amúgy a dunaparti részt imádom, mi oda járunk oviba, suliba is lassan, hangulatos, és helyettesít minden játszit, ami gödön nemigen van sajnos.... ovi-bölcsi helyzet tömeges...már gödieknek sincs hely, ahol otthoni tesó van, azt a gyereket esetleg megtűrik ebédig....szóval kicsit gáz....épült egy új bölcsi itt az oázisban a villanydrótok alatt, állítólag nagyon jó, és a gyerekek szereitk, de nagyon kevés a hely benne.
A város olyan, mint a vezetése....ami pénz bejönne, és elkölthetnék normálisan, az gyorsan eltűnik, ki tudja hol, és mire....volna mit csinálni, fejleszteni, alakítani, ehez képest csak árulják a telkeket, betelepítenek egy rahedli embert, de nem gondolnak plussz sulira, ovira....Kicsit nincs kézben a dolog, én úgy érzem, bár nem lakok itt olyan régóta. ettől függetlenül a legnormálisabb, és legaranyosabb embereket itt ismertem meg, és a városnak van valami vonzása, amit szeretek....Remélem egyszer a sok jó lehetőségét is kihasználja. Csomó jó rendezvény, program van, amit szeretnek a gyerekek.
Ha nem az oázisban laknék egy szörnyű társasházban, nagyon szeretném gödöt!

Képzeljétek! Ági is bárányhimlős....ez azt jelenti, lassan vége ennek a szörnyű hónapnak, és egészségesek leszünk!!!
A hasam nő rettenetesen....pedig annnyira az elején vagyok! Már kezdek félni, hogy egy nagy gombóc leszek, aki meg se tud majd mozdulni....és folyton hányingerem van, utálom a szagokat, a kajákat, viszont folyton ennem kell, hogy ezt ne érezzem....szóval nagyon nem jó a közérzetem....remélem ennek hamar vége lesz, nem úgy, mint a 2. -al.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Szia lkverus!
Köszönöm szépen az infót! Akkor hasonló a helyzet Gödön is, mint itt Dunakeszin. Itt is csak jön a sok ember, de se bölcsi, se ovi, se játszótér nem készül... :evil:

Kép
Kép
giga1
 
 


Szia Ági!!
Van egy jó és egy rossz hírem.
A rossz, hogy az egész országban ez a helyzet... :(
A jó, hogy szeretettel várunk Gödön, szoktunk baba-mama talikat rendezni, tényleg jó kis társaság van itt (a városban is)! :)
A Duna csárdánál felújították a játszóteret, de tömeg van hétvégenként, Dk-in több a játszi jóval, de mivel közel van és ha van autó át lehet ugrani...

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Giga! én nagyon szeretek itt lakni :lol: (Nevelek)

Tünde! hát le a kalapom azért a vizsgázásért. én nem sűrűn vagyok ilyen felkészült. sőőőőőőőőőt sajna volt ahol a minimumot sem teljesítettem, de a vizsgaidőszaknak vége. phü

Lili nagyon édes :lol: . Hogy haladtok a szopival?

Verus! ++++++++

S hadd ajánljam meleg szívvel a végre saját útjára lépő nővérkémet (Vinczéné Bea) :lol: :lol: :lol: :
http://www.vitalisnatura.hu/index.html
Göd és környékén házhoz is megy

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok! Végre Áginak is száradnak a pöttyei!!!Látom a végét....:)
Én nagyon szarul amúgy...folyton hányinger, folyton alvásigény...szag-főzés-undor...gyerekek itthon, nekik kalya kell...nem tom meddig birom.Hatalmas önerő, és kűzdés kell!:)Hol lehet ilyet venni?:) Munkahely egyenesen hányingerkeltő góc...:(
csak vége lesz....egyszer
Kérdés: Szült valaki Bényeinél vagy kinél? Már 2 valaki ajánlotta, hogy jó szakimaki, és rendes, barátságos, nem drága annyira....kiváncsi volnék télleg jó e? Váci kórház amúgy. Köszönöm! Kondérhoz valahogy nem szívesen megyek...olyan távolinak érzem, nem várom a vele való havi talit se, így nem hiszem, hogy tudnék nála szülni.....

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Barbi! Hát a szopival sajnos a helyzet változatlan, annyira megnyugtatja őt a cici, hogy mit sem törődik azzal, hogy éhes, szív hármat-négyet, utána már csak cumizik rajta kb. 2 percig és már be is dobja a szunyát és hiába ébresztgetem, max. nyammog még egyet-kettőt és alszik tovább. Úgyhogy sajnos a szopi megmaradt a közelség és a megnyugtatás eszközének és annak a pár csepp anyatejnek, amit kiszív belőle, de az igazi kajálás cumisüvegből történik. Azon bezzeg nem alszik be a kis huncut :D

Verus! Kitartás, a harmadik hónap után eltűnnek a kellemetlenségek, bár tudom, hogy ilyenkor minden nap egy örökkévalóságnak tűnik...

Leovica! Hogy vagytok?

KépKép
szinagy
 
 


sziasztok!

Köszi, Szinagy, aranyos vagy. Általában jól, de most konkrétan belázasodott a picim, per pillanat is szó szerint rajtam lóg, cicin. Pedig utaznánk pénteken, nem tudom, mi lesz belőle. :?

Barbi, délelőtti vendégek voltak, így sajnos nem tudtunk menni. Milyen volt?

Verus, hallottál már az Otthon Segítünk Szolgálatról? Pár éve alakult Gödön, és én ismerek is olyat, aki igénybe vette. Kisgyerekes családoknál segítenek önkéntesek, akik maguk is anyukák nagyobb gyerekkel, mert tudják, milyen jól jön bizonyos helyzetekben egy kis segítség. Akik pár éve kiképződtek erre, többet is ismerek közülük, ha érdekel vkit, rákérdezek, csinálják-e még.
Amúgy meg drukkolok, h mihamarabb jól legyél! +++++

Viranka, nagyon szépek a gyerekeid!
leovica
 
 


Sziasztok!

Barbara!
köszönjük a vendéglátást :) ahogy hazaértünk Bálint ismét elkezdett nyűglődni s végre 2kor elaludt :)
a kukoricás bigyó Bálintnak nagyon bejött :) a nevét elküldöd majd s rákeresek neten hátha lehet rendelni vhol.

Verus!
tényleg igaza van Leovicának,az Otthon segítünk szolgálat szerintem működik még,bár Erika már nem csinálja azt hiszem :(
még a baba-mama klubban is sokat segítettek az elején :)
s dejó h. már Ági is jobban van :)
Vácon barátnőm szült Dubecznél Ő meg volt elégedve vele :)

Giga!
én is szeretek most már itt lakni :) az óvoda játszótereit most újítják fel(Lenkei utcai felsőn) EU szabvány szerint, a kis épületet is most pofozzák ki :) Jó a játszótere még a Pólus hotelnek is :)
Bölcsöde Oázisban,sok a gyerek nem vesznek fel mindenkit :( én szerintem már szeptemberben beíratom Bálintot,jövőre 2 évesen mehessen,talán felveszik.

Szinagy!
de gyönyörű a lánykád :) az a pár csepp anyatej is jó :wink:

Vera

KépKép
viranka
 
 


Köszi a segedelmeket.....igazából nekem az kéne, hogy valaki rendeljen kaját helyettem, és adja oda helyettem a gyerekeknek, mer a látványt se bírom....azér valahogy megoldom...nem veszek levegőt....ananászkonzervet zabálok közben....:) Ja és ne kelljen berakni mindezt a mosogatógépbe....meg ne kelljen hűtőajtót nyitni.....:) Lassan vége lesz! Ma egész jó....így hogy nem kell dolgozni menni....majd holnap!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Vera! :D és ezek vannak a csomin:
Kukoricagolyó gluténmentesen karobbal
Összetevők: extrudált kukorica, kókuszzsír, karob
Gyártó: Almási Sándorné, 4400 Nyíregyháza Vécsey u. 15.

Szinagy! az a pár csepp is sokat számít és éljenéljen hogy VAN :lol: !

Leovica! jó volt, csak minden megnemjelent hiányzott :wink:

s csak a pletyó kedvéért (remélem nem baj Saara!): Saara kispasijának a hajáért ölni fognak a lányok vagy a fodrászok, a kiscsajszi pedig egy édes tündér! :lol: :lol: :lol:

Erről az otthonsegítőről már én is hallottam...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Szilvi:
igaza van a csajoknak, pár csepp is számít!! :wink: :)

Barbara: sajnálom, hogy nem tudtunk menni, anyunak gyomortükrözése volt..., szerencsére ott nincs baj!!

Sara: ezek után képet kérünk a picikről!! :D

Verus:
drukkolok, hogy hamar múljon, még emlékszem amikor nekem volt félidőig rosszullét... :(

Leovica: jobbulást Nektek!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok! ma egész jó napom volt, voltunk a dunaparton bicajjal, egész család, ettünk halat a dunacsárdában, aztán jégkrém...jegeskávé....jól esett...talán fog múlni ez a rossz állapot! Legalábbis néha átmenetileg élvezhető a kismamaság!:)
Elkiabálni semmiképp...de az espumisan, meg homeós bogyók lehet hatnak.....:)
Jó volt végre kimozdulni a gyerekekkel az egy hónapos bezártság után!!!!

Komolyan kérdezem: Van kedve valakinek a Dunakutatóban a világ legnyugisabb munkáját végezni??? Gyönyörű környezet, csendes, jófej munkatársak, napi 8 órás, de lehet rövídíteni is itt-ott:), pénteken csak fél nap, szerintem érdekes( dunából vett mintákból kell kiválogatni az állatkákat-kagylók, csigák, kisrákok...stb- mikroszkóp alatt, meg van egy kis vizkémiás laboros elfoglaltság heti egyszer, emi együtt jár a dunára menéssel, vizmintavétellel)
Gyerekberát, nem hajt a tatár, én pl mostanság alig vagyok benn.
Ami miatt nem folytatnám, hogy minták higított formalinban vannak, amit kimosás után válogatunk, de viszont én kismamaként nem szívesen csinálom. Nem ártalmas állítólag, de sose lehet tudni, okoz e valamit a babának, na meg labor...egyebek, nem kismaminak való.....Betanítom az illtőt....csak most lesz majd kiírva megint a pályázat a melóra, és sok a jelentkező...gondoltam protekcióval be tudok valakit ajánlani.....Nagy előny, hogy itt van gödön, ovi-suli közelben(egy utcára), és ha gond van azonnal lehet menni a gyerekért!
Na ennyit a reklámról...
Jó 7végét!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok biztatást a szopival kapcsolatban :)

Lenne egy kérdésem: próbálta valaki esetleg a Kriston Andrea féle intim tornát? Az az igazság, hogy így szülés után elég kinyúltnak érzem a gátizmom tájékát és mindenképp szeretném, hogy megerősödjön. A Kriston féle tornáról elég sok jót olvastam, de mivel 20.000 Ft egy tanfolyam, szeretném körbejárni, hogy tényleg megéri-e.
Egyébként szülés után meddig érzi az ember, hogy nehéz vizeletet tartani?
Előre is köszi a tapasztalatokat.

Üdv, Szilvi

KépKép
szinagy
 
 


Halihó!

csak egy gyors: valaki kölcsön tudna nekem adni nagy fazekat lekvárfőzéshez? még sosem csináltam, s most kaptam egy rakás barackot :lol: drukkok is jöhetnek 8)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

Azóta meggyógyultunk, és nyaralásból hazajöttünk.

Szinagy! Én jártam Andreához, nagyon szerettem, és nagyon megérte! Azóta is csinálom az IT-t, pedig az nálam nagy szó! :D Írj már lécci mailt, és ott részletesebben is mesélek. Bár utazgtaunk mostanában, de a mailjeimet fogom nézni.
leovica
 
 


Verus:
örülök, hogy jobban vagy!!! :) Mostmár biztos egyre jobb lesz!!

Szilvi:
nekem könyvem van Andreától, abból is meg lehet tanulni, bár a tanfolyamon biztos egyszerűbb.
Most készül a DVD-je is, amit szintén otthon lehet használni
www.intimtorna.hu
Egyébként nekem még mindig vannak olyan helyzetek, amikor nehezen tudom tartani, rá kellene megint szoknom a tornára...

Leovica:
és milyen volt a nyaralás?? mesélj!!

Barbara:
nekem sincs nagy fazekam, anyunak van, de tőle még magamnak sem kérem el... :?
azóta már lehet kész is!!??

én legutóbb úgy csináltam lekvárt (5 éve), hogy a kimagozott barackot fazékba tettem, bele a cukor is, aztán egyet rottyant, majd üvegekbe töltöttem szinültig, rá egy kiskanál rum, celofán, tető, majd fejjel lefelé fordítani az üveget, így a felesleges levegő nem marad a tetején.
Nekem így elállt amíg el nem fogyott (3 év)
Mézzel nem lehet, mert megromlik!!!!!
Te hogy csinálod/csináltad??

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Haliho!

Live from Göd city, internettel, eljeneljen! :D

Verus, egyutterzek! Jo, hogy vege a sok betegeskedesnek, remeljuk a hanyinger is eltunik hamarosan (ha nem lehet, hogy lany lesz? Nalam bevalt ez a mondas (vagy mi?), a fiunal hamar elmult, alig volt, lanyzonak viszont, aghh, hasonloan ereztem magam, mint Te most, szornyu volt fozni es etetni Vincet.).

Tunde, le a kalappal a vizsgaert!
Kepet nem teszek fel, el kell jonni megnezni a gyerkocoket :wink:

Barbi, koszi meg egyszer a bulit, a bolcsis programot a piacot, ezek jokor jottek mindig, koszikoszi, halas vagyok!

Van nagy fazekam, de gondolom mar keso. imadok lekvart fozni, minden evben rakok el, nem birom ki. Ma is vettem 10 kg barackot, ferjem holnap utazik el, de sebaj, zombi leszek, de boldog, teli spejzzal! van mar meggy, ribizli es barack lekim mind sajat gyumolcsbol!
Tenyleg, mivel keszitetted?

Szilvi, orulok, hogy jol vagytok! Milyen volt a szules? Es ki is volt a dokid?
Van Kriston Andreas konyvem, nekem nem valt be konyvbol (lehet lusta vagyok :oops:). Ha gondolod kolcsoadom, hogy belenezz.

Nekem a hasam log brutalisan (4 hos terhes pocakom van kb), gyujtom a lelkierot a felulesekhez.

Giga, ma mondta egy anyuka, hogy osztol kezdik felujitani a jatszotereket. Remelem igy lesz...

Agota, tenyleg, megy meg a gyujtes jatszoterre? Mert akkor beugranank valamikor.

jo ejt!

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Tünde! pont amikor írtad, hogy mézzel ne, készültem neki. egy pillanatra visszarettentem, de eszembe jutott, hogy egy barinőm kínált anyósa mézeslekvárjából, s ezért mégiscsak nekibátorodtam 8) . azóta már egy fél üveggel is ettünk belőle, s fini. ja és esélyük nincs még egy évig sem megmaradni :mrgreen: 8)
úgy készítettem, hogy kimagoztam majd bele forró vízbe. leszűr, héja leszed. kb fél óráig főztem (amíg sima nem lett), utána az adalék (fruktóz vagy méz vagy aki amit preferál) még negyed óra, utána bebugyoláltam egy napra.
Anyud?

Saara! hát én abszolut nem láttalak vészespocakúnak! sőt :wink: ! s én úgy hallottam második köli után nehezebben mennek le a kilók.
lekvárfőzésben még kezdő, de öröm olvasni téged :D

Vera! ti jól?

Angi ma 222 :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Eminek nagyon boldog szülinapot!!! (még benne a nyolc napban :oops: )
gödibarbi
 
 


Sziasztok! Mindenki nyaral? Olyan nagy a csend....Remélem jól vagytok...nálunk ma utat csinálnak a kert előtt...migyá szólok csináljanak beállót is, ha már itt vannak! Jó nagy a zaj...
Képzeljétek! Nálunk a nyár nem múlik el nyomtalanul....Andrisan fütyivágás lesz jövő 7en! Volt neki 2 évesen letapadás, amit felszaggattak, azt hittük minden ok...aztán elment most mamázni a zalába, és kicsit begyulladt, felhúzta, és úgy maradt....3 napig, közben még jobban bedagadt, nekem nem szóltak, mikor mentünk érte, vittük is a Madarászba....visszacsinálták neki, de nagyon szűk, és vágni kelll....szóval nyaralásnak lőttek...majd jövőre.:) Már nem is tervezek semmit!

Pocak nőddögél, aludni már egész jól tudok, vérzés totál megszünt, úgyhogy mozgolódok, csak tök fáradt vagyok folyton!És mocorog a baba is, már érezgetem a bugyborékolást....úgy látszik 3. gyerekkel ez ilyen korán érződik.
Mindenkienk szép 7végét! Most lesz a Váci vigalom! Tök sok jó programmal! nézzétek meg!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Barbara:
hát tuti nem marad meg egy évig a lekvárod, nyami... :lol:

Eminek boldog szülinapot!!!
Ágota: jó rég írtál!!!!!

Verus:
Andrist sajnálom!!! :(
Te meg vigyázz azért magadra, álással mi újság, van már helyetted valaki?

Anyu múlt szerdán kórházba került, szívproblémája, magas vérnyomása volt, rendesen megijedtünk...
tegnap hoztuk haza, 10 féle gyógyszert kell szednie, de jobban van

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok

Megvagyunk mi is, kicsit nyaraltunk, mióta megvannak a törpék először nyaraltunk külföldön. Tunézia, jó meleg, homokos part, nagyon jól éreztük magunkat....:)Majd teszek föl képeket.

Emi nevében köszi a köszöntéseket, el sem hiszem, hogy már ekkora a lányom. Tegnap kapott szurit. Egy kis hős, semmi nyafi, egy könny se, utána kicsit féjlalta, de ennyi. Meg is dicsérte, dokibácsi, asszisztens néni,meg persze én is.:)

Lekvárfőzésről én is tudnék mesélni, ott figyel a sok eperlekvár a kamrában. A sok sárgabari meg az anyu kamrájában.

Vera

Dannyt is vinni kell kukiigazitásra a Madarászba, ti kinél voltatok? ALtatásban csinálták? Neki is szükület van, sajna vágni kell. Egyébként azért is nem mentünk korábban mi, mert egyrészt a doki is azt mondta, hogy 4 éves koráig ne, mert visszanőhet, vagy esetleg magától is helyrejöhet, másrészt meg vanismerősöm akinél vissza is tapadt. Ők 3 évesen csináltatták meg és most 6 elmúlt a gyerek és megint igazitani kell.:(

Tünde

Remélem helyrejön anyud teljesen.

Sára

Hol is van az a 4 hónapos terhes pocid????:) Mert én sem láttam, mikor jártatok nálam a boltban.
Milyen nyelven beszéltél az angyalkahajú fiadhoz?(Túl kuka voltam, hogy megkérdezzem :) ) Neked is külföldi a férjed, vagy csak a korai nyelvtanulás hive vagy?

Játszótérről annyi jó hir van, hogy elkészült az egész Bozoky tér rendezési terve, el is lett fogadva az Önkorm.nál, állitólag aug-szept.be, el is kezdődnek valami munkálatfélék. Bár lehet hogy a templom diszkivilágitásával kezdik.
Össze is kéne számolnunk a gyűjtés pénzét lassan, ,eg betenni a számlára amit a Göd Fejlesztéséért Alapitvány nyitott nekünk, nem rengeteg, de ha egy plusz játékot tudnak venni már megérte.

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok lányok!

Újra itt vagyok! Már lehet, hogy nem is emlékeztek ránk!?
Nagyon eltűntem.
Az az igazság, hogy visszamntem dolgozni, új munkahelyre, és nem sok mindenre van időm.
Mikor hazajövök a gyerekek szétszednek, nagyon anyahiányuk van.

Mi újság van veletek?

Jól megnőttek a gyerekek. :D

Tünde: Anyukádnak jobbulást kívánok. A gyerekek jól vannak?

Barbara: Nálatok mi újság? Angi beszélget már?

Ágota: Ma beszéltünk telefonon. :D Remélem el tudsz jönni kedden. :)

Egyébként pedig megismerkedtem egy egészségmegőrző programmal, melynek keretében július 29-én, kedden egy gyógyszerész hölgy lesz a vendégem.

Szeretnélek meghívni mindannyiotokat egy teázással egybe kötött beszélgetésre, ahol sok érdekes dolgot megtudhattok és kérdezhettek. Július 29-én kedden este fél 6-kor lesz nálunk.

Kérlek benneteket, akit érdekel, írjon privit, vagy hívjon fel: 06-20-237-9877.

Szeretettel várok mindenkit! Gyöngyi
:)

Kép
Kép
kgyöngyi
 
 


Tünde! :lol:
Anyukád :( +++++ nektek. örülök hogy jobban van, s drukk hogy remekül is legyen!

Andrisnak ++++++

Gyöngyi! szia. igen Angi már sztorizik rendesen :lol:

Hajrá játszótér! :lol:

ismét kérés: lenne vkinek kölcsön napernyője? nyaraláskor nem szeretnénk ha ezért folyamatosan lehúznának :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Szia Gyöngyi!! :) Köszi a gyerekek jól vannak!

Barbara: hova mentek???
mi tavaly voltunk az Olaszoknál és ott pl. nem lehetett saját napernyőt használni a parton... (sajnos nincs is kicsi, csak egy 3 méteres 20 kilós... :D )

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Barbi

Egész család együtt megy?
Már hogy a nővéredék, meg a mamád bevásároltak nálam viziklumpából... :)
Nekünk van kicsi ernyő is, csak azért megnézem milyen állapotban... mikor kellene? De asszem csak homokba-szúrós, mert a talpát szétrágták a kutyák.:) A homokozóba szoktam leszúrni, mikor kint matatnak a törpék.

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok!

Hát képzeljétek, megvolt az első nyaralásunk a picivel. Gyulán voltunk egy hetet és szerencsére nagyon jól bírta az idegen környezetet, kicsit féltem tőle, hogy nem fog jól aludni éjjel, de ellenkezőleg, 8-fél 9-ig szunyált. Szóval rendesen ki tudtuk pihenni magunkat.:D

Sára! Érdekelne a könyv, írok privit!

Tünde! Remélem anyukád jobban van már. És ti jól vagytok? Gyerekek? Nyaralni mentek?

Szép napot mindenkinek!

KépKép
szinagy
 
 


Ágota! légyszí légycí nézd meg!
Nővéremék máshova mennek, de Anyumat mi visszük :D

Tünde&Ágota! :D Horvátországba megyünk egy hétre. :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Köszi Csajok, anyukám jól van! Még be kell majd állítani a gyógyszereit, mert az új rendelet szerint a kórház nem írhat fel semmit, így nem nagyon lehet tudni, hogy mit hányszor, mikor kell szednie..., aug. 3-án jön a háziorvos, majd ő kitalál valamit :roll:

Szilvi:
örülök, hogy bátrak voltatok és lám jól sikerült!! :)
Mi is pár hónapos koruk óta utazgatunk a csajokkal, nagyon jól bírják!! :P

Nyaralni majd megyünk talán, csak most férjem sokat dolgozik

Barbara:
Nektek jó pihenést, melyik részre mentek?
Mi eddig nem mertünk Horvátországba menni, mert köves a tengerpart :? Bár úgy tudom vannak szigetek ahol homokos.

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Szilvi! még akartam írni, hogy gratula a nyaraláshoz! Én anno biztos nem mertem volna elindulni (1. van bennem egy adag paraanyu, 2. Angi inkább kézben szeretett lenni)

Tünde! Senj-be megyünk. Észak. majd tudósítok :wink: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


1. hétig voltunk el, s azóta itten semmi :( s a beígért képek?

a nyaralás szuper volt :lol: minket abszolute nem zavart a kavicsos part. képeket én is beígérek :mrgreen:

remélem mindenki jól :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbara:
örülök, hogy jól sikerült a nyaralás!!!!
akkor várom a képeket :D

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


no akkor a képek
Kép homokozó helyett

Kép kedvencem

Kép ez Senj

Kép ez egy közeli strand

A tengerpartosokat azért (is) készítettem, hogy lássátok a köves part nem akadály :lol: . Bár az is igaz, hogy azért van nagy szám, mert volt strandcipink (klumpa) Ágotától 8) (mezítláb azért nem volt annyira háváj). Azért is jó a part, mert ezek nagyobbacska kövek, s így nem volt esélyük bemenni a talpadhoz.


Vera!Bálint mindjárt 1 :lol: persze nem mintha te nem tudnád... :wink: :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

Barbara!
jók a képek :) S Míra is mindjárt 4 ugye? :lol: 8)

Tünde!
Anyukád hogy van?röhej h. a dokik a kórházban nem írhatnak fel gyógyszert... miért a háziorvos feladata,nem értem mint sokminden mást sem...kardiológus meg ezzel foglalkozik nem...ááá

Saara!
mikor vihetném vissza a műag. dobozodat és a könyvet?próbáltalak hívni(igaz csak 1*) nem tudom melyik a ti házatok 8)

Mi is nyaralgattunk Nyíregyházán :) Az állatkertbe menjetek el ha még nem voltatok :) sokkal emberközelibb és szebb :) Tölgyerdőben van,kiselefánt keckével kergetőzött,kakasok,tyúkok,pávák szabadon sétálgattak,a gyűrűsfarkú majmok szintén szabadon,óriásteknősök a lábunk mellett :) szóval jó volt :)

pusz

KépKép
viranka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: