Új privát üzeneted érkezett!

Alexa: Bizti hogy ha mst nem is de vékonyítják a méhszájat de ahoz kicsit durvák :( 10 -20 percenként jönnek, kíváncsi leszek milyen lesz az éjszaka.

Dobok néhány képet

Kép
Hátul a vasalnivaló van bocsi... :)
Kép Kép Kép Kép
Még hiányoznak a polcok meg a képek a falról

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Megint itt, de csak rövid időre!
A hallgatásom oka, hogy Pannám két hete hajnalra rosszul lett, és megoperálták! Borzasztó dolgokat éltünk át! Most nem írnám le a pontos részleteket, de ígérem hamarosan megteszem! Most engedték ki a kórházból, az intenzíven volt 2 hétig!
Szófia nagyon jól van 4340gr a kis Dadatt!!! Sajna a kórházban töltött nappalok és az idegeskedés miatt a tejem teljesen elapadt, úgyhogy már csak tápit eszik, de azt rengeteget! 160-180 ml az adagja és ezt napi 5-6x beveri a kis pufi arcába! Majd csinálok képeket és teszek fel róla!
Pannámnál még nem tudjuk mi lesz, lehet vár rá még egy műtét és ezt az egészet egy ciszta vagy valami okozta, amit nem tudnak mi. Szép kis vágás van a pociján, viszont minden nehézséget a kórházban kis hősként kezelt! Nem győzték dícsérni az orvosok!

Remélem mindenki jól van! Azt sem tudom ki szült meg(Vikivel találkoztam, Nála tudom mi a helyzet). Visszaolvasni nem igen fogok most tudni, mert hajszások a napok, de igyekszem mostantól újra követni az eseményeket!

Üdv
Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Anna: Remélem Panna jobban van. Miért nem tudják mi az a bigyó? Ahogy olvasom az intenzívről már kikerült ami jó hír. Jobbulást kívánok neki, nektek pedig kitartást!!!
Gondolok Rátok!!!!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 

 
 

Szió!

Tündi,
Nemsokára jön a baba?Ne aggódj, biztos minden rendben lesz.Nagyon ügyes leszel, és nemsokára a karodban tarthatod a kis Szépséget! :D

Gabi,
Remélem ma tényleg tudunk találkozni, annyi megbeszélnivalónk van. :lol: :lol: :lol:

Andesz,
Szorítok neked!
Biztos sikerülni fog!

Melinda
fomiaae
 
 


Az előbb értem haza a vásárlásból.Teljesen kivagyok!
Itt van nálunk a keresztfiam, egy kisördög.2éves, de kitesz két gyereket.Nagyon édes. Ha vele vagyok, még inkább úgy érzem, hogy nagyon hiányzik az életemből egy kis picúrka!
Na, de majd biztos annak is eljön az ideje!

Melinda
fomiaae
 
 


Sziasztok! :D
Anna!
Nagyon sajnálom Pannát,remélem minél hamarabb meggyógyul!!!
Sok-sok-sok gyógypuszit küldünk Neki! :) :) :)
Szófi pedig akkor jó kis étvágyú baba,az én Bencém is ennyit eszik reggelire,és vacsira :shock: :D
Tündike!
Nagyon szép pocakod van,és szupi a Bianka lak,és tényleg,ahogy Gabi is mondta,legyen egy kis pozitív hozzáállás :wink:
Lehet hogy ezek a joslók,már tényleg még intenzívebbek lesznek :shock: :D
Lehet ma éjjel mész szülni :wink: :D

Nahhhh...szóval sikerült az eü vizsgám is :lol: :lol: :lol:
nem volt nehéz,rendi volt a doki :D
Most már csak a forgalom van :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Melinda!
Jó a vonalzód!
Gabi segített? :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Szió!
Igen, Gabi segített. Azért ezt választottuk, mert sajnos nincsen normális ciklusom, úgyhogy emiatt nem tudtunk ovulációs vonalzót felrakni!
Örülök, hogy sikerült a vizsgád, ügyi vagy!

Melinda
fomiaae
 
 


Anna,
úr Isten, nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!!! Most már jónak is történnie kell veletek!!! Drukkolok!!!!

Tündi,
nagyon tetszik Barni és Bianka lakaja!!! Nagyon ügyik vagytok!! És a pocid!!!! Hát, fantasztikus, egy deka plusz nincs rajtad!!!! Várom az sms-t ha jönne Bianka!!!

Andesz,
gratula az eü vizsgához!!! megy ez nálad, nagyon klasszul!!!
Hány cm felett lehet elöl ülni a gyerkőcöknek????? légyszi, ha tudod írd meg!! Köszi!!!!!

Ani,
jobbulást nektek, amint olvasom még nem minden régi!!!

bocsi, most másnak nem írok, ezer dolgom van még, Apukám meg már itt is van :wink:
Vendég
 


Sziaztok!

Gabi, holnap 9 körül hívlak. 4 nyaklánc ment el és a rózsaszín nagygyöngyösösn kívül rendelek még majd 2 fülbevalót és 2 nyakláncot :) :D. Ezenkívűl lehet hogy van egy üzlet Pesten ahol árulnák, de még nem tuti. Holnap mindent megdumcsizunk. Igazad van az izekkel kapcsolatba, majd szép apránként megszokik mindent Roni. Holnap veszek Cebiont. ;) Anyatejet mindig kap, ha adok valami gyümit vagy más kajcit azt csak szopi után. Köszi a bicó kérdést, remélem azért kapunk hasonlót Fehérváron is. Várjuk majd a szekrényről a képet.

Kata, nagyon köszi. Akkor még pár hétig eltarthat és nem kell aggódnom. Sztem Geri szeme miatt ne aggódj, nekem volt szemüvegem és le is ragasztották, hamar elmúlt és semmi bajom. Várjuk a képeket!!!

Andesz, gartulálok, mondtam én! Veszek holnap Cebiont! Köszi

Tündi, lehet hogy még ma megszülsz? Rendszeres jóslók? Kádfürcsi? Tessék elhesegetni a rossz érzéseket, de azonnal. Nagyon cép a pocid, irigykedem. Nagyon szupi a gyerekek szobája. Nekünk is olyan lógónk van (kiságy fölött), csak mi a babakocsira szereltük. Nagyon szereti Roni, Bianka is szeretni fogja. :)

Alexa, köszi, holnaptól tömöm. :D Meglásd jó lesz kicsit visszameni dolgozni, simán veszed majd az akadájokat.

Anna, jaaaa :( Remélem most már minden rendben lesz Pannával. Annyira megijedtem amikor olvastam soraid. Nagyon drukkolok nektek. Nagyon ügyes volt a korházba.
Szofi kis drága, várjuk róla a képet, nagyon szépen fejlódik. Foglalkozz a kis családoddal, hozzánk jössz ha tudsz. Milllió gyógypuszi Panna kincsnek, sokat gondolok rátok.

Melinda, sikerülni fog hamarossan és nektek is lesz egy hasonló kis ördögötök. :)

madiani
 
 


Vikikék jól vannak, ma hívtam. Sajna már nagyon rég taliztunk, de nem akarom őket megfertőzni. Sokat keményedik a pocoja, volt NST-n, küldték UH, de minden rendben Andrissal és vele is.

Rólunk, egészségi állapotunk változatlan. Voltak ma anyósómék, nagyon kedves volt de tényleg (nem olyan álszentesen). Vigyáztak Ronira míg én a munkám végeztem (haza hoztam egy kis melót), na meg hoztak fini palacsintát. :) Apácska még mindig melózik, Roni mellettem elaludt a kanapén. Lassan megyek csicsikálni én is.

madiani
 
 


Sziasztok!

Jajj Anna,nagyon sajnálom amin keresztűlmentetek,most jól összejött nektek a sok rossz!:(Örülök,hogy jobban van Panna,és,hogy ilyen szépen nő a kis Szofika!:)

Andesz!Gratulálok az Eü vizsgához!:D

Tündi
!Szépen megcsináltátok a gyerekszobát!:D A pocakod lent van már!:D

Nagyon jót játszótereztünk ma is Martinkával,több mint másfél órát lent voltunk,ott csak úgy repül az idő! :shock: :D
Vendég
 


Nati!
150 cm felett ülhet elöl :D
Csak úgy megsúgom Nektek,valószínű Tündikéék mennek szülni,vagy már el is indultak valószínű,5 perces fájásai vannak :D
Ha tudok valamit írok mindenképp! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Hajrá Tündi,megy a drukk!:D :D :D
Vendég
 


Sziasztok
Apa délutános.
Melinda nem rég ment el,nagyon jót dumcsiztunk,bár Noel elég nyügi volt,mert nem sokat aludt délután.Melinda megnézte a fürdetést és megvárta míg megszopiztatom és leteszem,közben meg dumcsiztunk.

Anna
Megdöbbenten olvastam soraid!Lényeg,hogy már a nehezén túl vagytok,reméljük Panna teljesen meggyógyul!Most már reméljük jóra fordulnak a dolgok.Sajnálom,hogy elapadt a tejcsi.Panna meg egy igazi kis hős,hogy ilyen bátran viselte a kórházat.Millió gyógypuszi neki!!!!!!

Tündi
Szuper a gyerekszoba!Táskád remélem már összeraktad!
És,hogy milyen csini vagy,egy deka felesleg nincs rajtad,szinte látszanak a bordáid.Amúgy jó nagy pocid van!

Alexa
Martinka,úgy jó ahogy van!Szerintem jó kis súlyban van,legalábbis nem látszik,hogy sovány lenne.
A bútort az Eldoradóban rendeltük.Nem kell nagy durranásra gondolni,de nekem nagyon tetszik.Bútorlapból van,4 részes,caravas (kicsit sötétebb mint a cseresznye) színe van és gomb fogantyúi.Nem sok hely van a szobába így nem túl nagy.két fél elem van benne kb 40 cm széles lehet 1 polccal és 3 ajtós pakolóval meg van egy egész elem kb 80 cm alul fiókos fölötte 2 polc és felül ajtós pakolós és még van hozzá egy szupi sarok fordító polc,erre jó sok játékot lehet pakolni.Így összesen volt
45 000 körül.

Ani
Jaj örök hálám üldöz amiért így szerzed nekem a piacot!szupi hírekkel jöttél!
Ja és köszönjük Vikikéékről a jó híreket!
Örülök,hogy anyósoddal minden rendben!Jó,hogy így számíthatsz rá.szerencsére az én anyósom is imádja Noelt és sokszor vigyáz is rá.Csak ugye mi együtt élünk és azért emiatt elég sokszor van nézeteltérés köztünk.De amúgy egész jól elvagyunk.
A nátha reméljük hamarosan elmúlik,addig is jobbulást nektek!


Tesó
Ismét nagyon ügyi voltál,gratulálok a vizsgához.Meglátod forgalomból is ilyen ügyi leszel :wink:

Na puszika mindenkinek
Vendég
 


TÜNDI
MILLIÓ DRUKK,ÜGYES LESZEL!!!!SOKAT GONDOLOK RÁD!
JAJJ,EZ OLYAN SZUPI!!!
Vendég
 


Szió!

Gabi, csak gondoltam szólok, hogy hazaértem! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ma délután voltam Noel babánál!Nagyon édes! Most mégjobban szeretnék egy picurkát! :cry:

Tündi, sok sikert, szorítok Értetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hoppá, köszi az üzidet!A nőgyógyászommal szerencsére teljesen meg vagyok elégedve, 5ös érdemel szerintem, mint orvos és mint ember is.

Melinda
fomiaae
 
 


Meja
Örülök,hogy renben hazaértél.
Remélem azért nem szomorodtál el Noel baba láttán,és inkább erőt adott a továbbiakhoz!

Igazán köszönjük az ajándékot,de tényleg nem kellett volna,amúgy nagyon tetszik,de legközelebb tényleg csak magadat hozd.Na és ez a fincsi csoki....hmmm....nagyon-nagyon fini!!!Köszike!
Vendég
 


Na most már kikapcsolom a gépet!
Tündikének,gyors és könnyű szülést kívánok!
Vendég
 


Lassan én is lefekszem!

Gyúrnunk kell a babára, és az fáradtan nem lehet! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nyugodalmas jó éjszakát mindenkinek! :P

Melinda
fomiaae
 
 


Gabi,köszi,hogy így leírtál mindent a bútorról!:D:D:D
Szerintem sem sovány Martinka,csak vannak nála dundibbak is.:D

Melinda!Jó éjszakát nektek! :wink: :lol: :P

Én is elköszönök,mindjárt hazaér apa,ő is délutános volt!

Tündi,sokszor eszembe jutsz!!!!
Vendég
 


Hello.

Tündi, millió drukk!! remélem könnyen megy majd minden, és Bianka gyorsan kibújik!!! :wink:

Anna, sajnálom, amin keresztülmentetek! remélem most már csak jó dolgok fognak történni!! :)

Judy, nem felejtettelek ám el, a randi elmaradt a múlt héten, alig voltunk itthon. Ezen a héten meg apa szabin vagy, úgyhogy ha jó neked, marad a jövő hét!!!

Andesz, ügyi vagy, gratula!! Ne keseredj el, szerintem mindenki gyomorgörccsel kezdte a vezetést, aztán jön a rutin, és észre sem veszed, hogy vezetsz :wink: Mármint nem kell figyelni, hogy kuplung, váltani, stb. :lol:

Alexa, a Dr. Koppány Katalinnál voltunk a magánrendelésén.

Nati, képeket tegyél fel Bencusról!

Tényleg, kinél mennyire laussza át kismanó az éjszakát?? Nálunk még mindig 4-5x kel a kis tökösöm....

Szerencsére nincs semmi komoly gond Geri szemével. megvizsgálta, azt mondta, nagyon enyhén van beljebb a bal szeme, de két éves korára tuti el fogja nőni. Nem kell vele semmit tenni. Itthonra kaptunk azért "házi feladatot", majd ha kicsit nagyobb lesz, akkor kell vele játszani, egy-egy szemet letakarva. Na megyek alcsizni, majd holnap jövök.

Ja, még azt felejtettem el mondani, hogy tökim pár nappal ezelőtt, belém kapaszkodva felállt :lol: :lol: :lol: Azóta is szeret ezzel szórakozni, bár sokszor koppan a buksija :wink:

Tündi, remélem addigra már megszületik Bia bébi :)

Jó éjt

Melinda, majd holnap írok privit, mivel lehet a fogantatást elősegíteni. :wink: Ide már kár írnom, mindenki babás :lol: :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Tegnap este 22:00kor megszületett a kis Bianka 3150 gr,és 55 cm-rel!Mindketten jól vannak!!!
Tündi!
Nagyon-nagyon sok boldogságot Nektek a pici lányotokhoz!!!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Szép jó reggelt! :lol:

Tündi, nagyon gratulálok nektek!! Sok boldogságot a kis hercegnőhöz, és húúúúúú, de hamar megszültél!!! Ezért kár volt félni, neeeeeeeem ?????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Tündike
Gratulálok!Nagyon Sok Boldogságot kívánok!!!

Nagyon csini lett a szoba!

Melinda
Üdv közöttünk!Szia!
Nekem is magas volt a tesztoszteron szintem mielött terhes lettem, nekem is mondták, hogy valószinüleg nem esem egykönnyen teherbe.De aztán 3 hónap után sikerült.A Bencsik doktornőnél én is jártam, és nagyon kedves volt velem, és komolyan vette a problémámat.

Anna
Remélem Panna már jobban van!?Mindig történik valami.

Andesz
Gratulálok az eü vizsgához!Nagyon ügyi vagy! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Alexa
Nincs baj Gergővel!A májgyulladást azért irtam csak, mert a védőnő szólt nekünk, hogy járvány van és vigyázzunk!Hál istennek minket elkerült eddig! :) De lehet, hogy én irtam felreérthetőnek?

Alíz
A pocifájásunk kb 3 honapig tartott.De mostmár elmúlt.Az angol vízet probáltuk most utóljára neki.Szerintem az segített, de sokat tornáztattam is, meg szeretett hason lenni, gondolom az is jót tett neki.Ja meg köménymagos teát is itattam vele, néha olyanokat pukizott tőle! :D Első alkalommal én is pohárral probálkoztam inni adni, de majdnem megfulladt, és inkább cumisüvegből iszik azóta.

Gabi
Már egy ideje Gergő átalusza az éjszakát! :) Este 9-9:30-tól reggel 7-ig aludni szokott.Ritka mikor éjjel felkel!

Crissy
Nagyon szép torták voltak!Biztos fincsik is voltak! :D Hogy megy a tanulás?
Vasárnap megkóstoltattam Gergővel egy kis sárgarépát kis húsileveslével.Nagyon izlett neki, csak úgy nyitogatta a kis szájacskáját!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Tündike,

GRATULÁLOK BIA BABA SZÜLETÉSÉHEZ! SOK BOLDOGSÁGOT ÉS PERSZE RENGETEG TEJCIT KÍVÁNOK!


Bocsi lányok hogy nem jövök, de tudjátok nem vagyunk itthon, csak hétvégén, de akkor meg apával vagyunk. :lol: :lol: :lol:

Kata,
Örülök, hogy Gerinek nincs semmi komoly problémája a szemével, és gratulálok a felálláshoz.:lol: :lol:
Nekem a jövő hét nem jó, mert őszi szünet lesz és itthon lesznek a fiuk. Ha neked megfelel akkor a nov első hete lenne jó nekem.
Andesz,
Gratula a vizsgádhoz. Nagyon ügyes vagy, szuperul megy ez neked. :lol: :lol:
Melinda,
Üdv köztünk és mielőbbi babásodást kívánok neked. :lol: :lol:
Anna,
Sajnálom Panna babát, remélem mielőbb rendeződnek a dolgok nálatok. :oops:
Ani,
Jobbulást kívánok nektek. Fránya megfázás, sajna a babáknál meg még tovább is tart a gyógyulás. :oops:
Nati,
Jó készülődést a keresztelőhőz. Majd képeket hozzál ám!! :lol: :lol:
Gabi,
Tényleg szépen fejlődik Noel baba, de hát ez a dolga a kis lurkónak. Látszik hogy szépen szopizik. :lol: :lol:

Mi jól vagyunk. Barbika is egyre ügyesebb és egyre akaratosabb. Ha valamit nem engedek neki akkor sikít és olyan éles hangja van, majd megsüketülünk. :lol: :lol: :lol: De imádni való, minden percet kihasználok amit együtt töltünk, mert sajna hamar eljön a bölcsi ideje és utána már nem olyan az élet mint most. :cry: :cry:
Holnap megyünk tanácsadásra, majd megírom, hogy mit mondtak. Meg a pneumo oltást is meg akarom végre beszélni a dokival.

Danika sajna nem ért el helyezést a szavalóversenyen, de oklevelet kapott, meg osztályfőnőki dícséretet is. :lol: :lol: :lol:
Amúgy még mindig szín 5-ös, még egy 4-se sincs. Nagyon büszke vagyok rá, csak ne lenne olyan hisztis. :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol:

Bazsi nagy fiam meg szerelmes. :lol: :lol: Persze nem ő kezdeményezte hanem a kislány, akivel már az oviba is együtt jártak. Ő azóta odavan a fiamért és most végre bevallotta neki.
Özönlenek a levelek Bazsinak iwiw-re. :lol: :lol:
Hát ezt is megértem. :lol: :lol: :lol: :lol:
Itt látszik meg hogy szalad az idő a fejem fölött, én meg csak vénülök. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Csak gyorsan irok, most beszéltem Tündivel, minden rendben velük,könnyű nagyon gyors szülése volt, a magzatvizet bent csipték el, de szinte 1 óra alatt megszült :-) most már csak Vikikén izgulhatunk :-) ja a 103-as szobában vannak :-)
Mi holnap bemegyünk délután meglátogatni, ha valaki szeretne csatlakozhatna hozzánk!!!

Kép

Kép

11. 07. RL

Ágica
ágicaa
 
 


sziasztok!

Tündi: GRATULÁLOK neked

Andesz:gratula a vizsgához,a forgalom is sima ügy lesz :),mert nagyon ügyi vagy

Melinda: üdv. közöttünk,és drukkolok,hogy minél hamarabb összejöjjön egy kismanó :)

Anna: remélem Pannával minden ok.Szofi nem semmi,én meg a múltkor ki voltam akadva Lucán,hogy 180-at evett :)

Ma megyek 6 hetes kontrollra :shock: Kép Kép Kép

rakok egy-két képet az én drágaságomról :)

Kép
csehi77
 
 


Orsi,
BOLDOG NÉVNAPOT! Már ha ma tartod. :lol: :lol: Nagyon édes Luca baba, imádom az ilyen kis hajas babákat.
Azért már a mienk is nő ám!!!! :lol: :lol: :lol:
Ágica,
Köszi az infót Tündiről.Ti hogy vagytok??? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


sziasztok

TÜNDI
HATALMAS GRATULA KISLÁNYOD SZÜLETÉSÉHEZ!!!!NAGYON ÜGYES VOLTÁL!!!KÍVÁNOK CSODÁLATOS BABÁS PERCEKET,SOK BOLDOGSÁGOT,GYORS FELÉPÜLÉST,JÓ EGÉSZSÉGET ÉS RENGETEG FINOM TÁPLÁLÓ TEJECSKÉT!!!!!


Kata
Örülök,hogy nincs komolyabb gond Geri szemével!NMagyon ügyes,hogy már most így felkapaszkodik!
Az éjszakai alvás reméljük mihamarabb eljön.Nálunk nagyon változó volt,bár most úgy látszik rendeződik a helyzet.Arra figyeltem,hogy csak a legvégső esetben adtam neki cicit éjjel és teát ,vizet soha.Sokszor próbáltam cirógatni,de sokszor ki kellett vennem és a mellkasomra
tenni,és pár percet úgy voltunk és már aludt is tovább.Villanyt nem szoktam kapcsolni.Amikor így se aludt vissza akkor azért kapott cicit.

Orsi
Luca baba csodás kis hajasbaba.Nagyon cuki és milyen nagy már!Látszik,hogy vidám kisbaba.

Judy
Barbika igazi nagylány már.Gondolom a mászás tudományát már a tetőfokra fejleszette :D
A főzivel megbarátkozott már?
Danika nagyon ügyes a sulival!És nem a helyezés a lényeg,hanem a részvétel.Remélem azért nem volt csalódott!
Bazsi meg már igazi kamasz fiú.Furcsa érzés lehet megélni,hogy ilyen nagyfiú már.Aranyosak lehetnek,csak nehogy a tanulás rovására menjen(na most mintha anyámat hallottam volna :? ) :lol:


Ágica
Neked is köszi az infót Tündiről!

Nibcsike
Gratula az átaludt éjszakákhoz!Reméljük ez így is marad!

Na puszi most mennem kell.
Vendég
 


Sziasztok

nézelődtem a teszveszen és ezt találtam,aki triciklit akar venni az nézze meg,majdnem olyan mint a milyenk,új,és az ára is szupi,szerintem nagyon jó:
http://www.teszvesz.hu/item457848005_gr ... _zold.html
Vendég
 


Sziasztok!

Tündi,gratulálok Biankához,örülök,hogy ilyen gyors szülésed volt!:D


Kata!K.K jó szemorvos,már régóta csak magánja van,a kórházban már nem dolgozik.Anyukám is hozzá szokta vinni az öcsémet. :wink: Örülök,hogy rendben van Geri baba szeme és kinövi hamarosan.Én nem voltam ilyen szerencsés,rögtön a születésemkor mondták,hogy csak műtétekkel korrigálható,olyan nagyfokú volt. 8 hós korom óta van szemüvegem. :?
Gratulálok a felálláshoz! :D

Ibi!Azért kívántam jobbulást,mert mintha azt írtad volna,hogy náthás volt Gergő,de lehet,hogy rosszul emlékszem. :oops: A májgyulladástól csak megijedtem,mert én nem hallottam róla. :wink: :D

Orsi!Boldog névnapot kívánok!Sokat nőtt Luca,édes ahogy mosolyog.:D

Judy!Nem győzöd majd elhessegetni a kiscsajokat a fiúk körül,húú már kezdődik is ez az időszak?! :lol:
Jajj ne is mondd,nagyon gyorsan eltelt ez a két év,csak úgy repül az idő,én is sokszor vissza fogom sírni,az biztos!:(

Szép délutánt mindenkinek!
Vendég
 


Tündi!!!!!!!!!!
Gratula a kis csöppséghez!Nagyon ügyes voltál!
Jó szopizást, sok tejcit!!!! :lol: :lol: :lol:

Melinda
fomiaae
 
 


Orsi,
nagyon szép a kislányod, igazi kis hercegnő. Igen szép a frizurája! :P

Melinda
fomiaae
 
 


Lányok!

A segítségeteket szeretném kérni. Mivel teljesen rendszertelen a menstruációm, valami aloés terméket ajánlottak nekem, ami állítólag beállítja a ciklust?! :shock: :shock: :shock: :? :? :?
Valamelyikőtök hallott már erről?

Melinda
fomiaae
 
 


Sziasztok!

Micsoda hírek!! :lol: :lol:
Tündi
Gratulálok a kis Biankához! Sok boldogságot és sok tejecskét kívánok!
Én is ilyen gyorsan szeretnék szülni :D
Nagyon szép lett a gyerkőcök szobája!

Andesz
Gratulálok a sikeres vizsgához! Nemsokára meg lesz a jogsi :D

Melinda
Üdv. köztünk! Mielőbbi babásodást kívánok! Mi 6 évet vártunk a babánkra, mert nem a megfelelő orvosoknál jártunk. Ha jól tippelem, Kata másik orvost (is) ajánlott neked, aki meddőséggel is foglalkozik. Érdemes megfogadni :wink:, hogy ne kelljen sok felesleges kört futni :wink:

Anna
Remélem a kis Panna most már jól van. Sok-sok gyógypuszit küldök neki! Sajnálom, hogy miken kell keresztül mennetek :( Majd azért írd meg, hogy mi volt vele. Szofi már biztos szép nagy :D kíváncsian várom a képeket róla.

Chrissy
Annyira helyes Martinka az ingben és csoki nyakkendőben! :D Tök jó tortákat kapott, bizti finomak is voltak :D

Vicuska
Igen, engem Cs.Zs. uh-zott és elég sokáig. Ő nagyon alapos uh-os, nem kapkodja el.

Orsi
Boldog névnapot kívánok!
Nagyon szép Luca baba! :D

Nati
Jó készülődést a hétvégéhez :wink: :D

Ani
Roninak még mindig küldöm a gyógypuszikat! :D szupik a képek róla! annyira helyes kis fickó :D :D

Én kezdek kikészülni a forgó- és derékfájástól :shock: vasárnap már elbőgtem magam, mert semmilyen pózban nem tudtam pihenni.
Éjszaka minden fordulásnál fent vagyok. Na mindegy, ezt a kis időt kibírom ha törik, ha szakad :D
bessy76
 
 


Meja
Anyu foglalkozik aloe verával.kb 6500 Ft körül van az aloe áfonyás gél,ez 1 literes. Ha kell szólj anyunak és tud hozatni.
És még ezt az oldalt találtam,itt több mindent felsorolnak: http://fogamzas.mindenkilapja.hu/
Vendég
 


Sziasztok!
Végre van egy ici-pici idóm, pedig ma vagyok először teljesen egyedül :D
Tündi, épp most akartam neked írni arról, hogy a szülésznéni milyen csodálatos volt, rengeteget segített, de mindig csak akkor volt ott, amikor kellett, szóval nem volt tolakodó, nem sürgetett. Remélem, neked is jó tapasztalatod volt. Gratulálok a kislányodhoz! Sok-sok tejcit kívánok.


Sok időm nem volt visszaolvasni, de egy-két üzibe belenéztem.
Hálóingem nekem kettő volt, de csak az egyiket vettem fel, mert mindig kértem csini kórházit és adtak is mindig, ha kellett. Nekem ez így kényelmesebb volt, mert annyira bedurrantak a melleim, hogy nem tudtam melltartót felvenni, és ömlött belőlem a tej. Így legalább nem az enyémet kellett állandóan kimosatni az otthoniakkal.
Mi a babakocsihoz tartozó mózeskosárban hoztuk haza Esztit. Én inkább azt láttam, hogy arra néznek rosszallóan, aki babahordozót visz egy csöpp babának. Tudják, hogy ez a kötelező az autóban, de mégsem örülnek neki. Nekem legalábbis ezt mondta az éppen aktuális csecsemős nővér.


Rólunk:
szépen gyarapodunk, most már lassan elmondhatom, hogy a 80-100 gramm a minimum egy evésre. Tegnap benyakalt délelőtt egyszerre 170-et! :shock: Védőnéni mondta is, hogy ez sok, ennyit még nem kellene, de most mit csináljak vele? Ugyanannyi idő alatt szopizta, mint amikor kevesebbet szív, percenként meg mégsem dobhatom rá a mérlegre!!!
Mellgyulladás - úgy néz ki - elmúlt, bár a hatása még érződik. A gyulladt, jobb oldali mellemben még mindig nincs elég tejci (50-70 gr/szopizás), szóval akkor mindig kell pótlás, amit az előzőleg a másikból lefejt tejjel oldunk meg cumisüvegből. Féltem tőle, hogy majd a cumi miatt nem lesz hajlandó szopizni, de nem nagyon törődik vele, hogy mikor miből eszik - szerencsére. Általában 6-szor eszünk egy nap, este fürcsi után a következő csak hajnali 2 és 3 között van, szóval jó alvókája van a kisasszonynak.
Hétvége óta már járunk ki a jó levegőre is sétálni, remélem még sokáig marad ilyen idő, mert nagyon jót alszik séta közbe, illetve az udvaron, ha hazaértünk.

Lassan ébredezik, úgyhogy megyek.
Talán hamarosan tényleg visszazökkenek...

Puszilunk mindenkit!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Ja, és Melinda: üdv köztünk! Meglásd, hamarosan babás leszel te is!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Még egy képet dobok, aztán megyek!

Kép

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok!

Andi,
igen, Kata ajánlott másik orvost, de én egyenlőre meg vagyok elégedve a dokimmal. Szerintem nemsokára visszamegyek hozzá és megbeszéljük, hogyan tovább. A derékfájás nagyon rossz lehet,de gondolj arra, hogy nemsokára vége, és a karodba foghatod a kis babókádat.Az majd biztos elfelejteti Veled az összes kínlódást!

Enikő,
Eszter baba nagyon édes!
Amiatt, hogy többet eszik, ne aggódj.Tudja Ő, hogy mennyire van szüksége! :lol: :lol: :lol: :lol:
A hétvégéig még biztosan ilyen időt igérnek, úgyhogy jó sétálgatást!

Gabi,
egy liter az kb. mennyire elég? Anyukád mit tud róla?Ez tényleg segít beállítani a ciklust? Mert ahhoz húzós az ára, hogy az ember csak úgy iszogassa! :shock: :? Köszike!

Melinda
fomiaae
 
 


Enikő
Nagyon szép kislány Eszter baba,igazán tündéri!
Örülök,hogy szépen megy a szopizás,ne is foglalkozz vele,ő úgy is annyit eszik amennyi kell neki!Arra nem gondoltál még,hogy két ciciből etesd,így nem kellene fejegetned?Nekem Noel két ciciből evett.Ettől még nem fog többet enni,csak amennyi neki kell ha a ballal kezded átrakod a jobbra,a köv. szopinál meg a jobbal kezded.

Meja
azszem napi fél deci az ajánlott adag.Anyának mondtam,de úgy konkrétan nem emlékszik arra,hogy beállítja a ciklust,viszont azt tudja,hogy mindenféle női dologra jó,meg minden másra is(ez amúgy FLP-s termék).Esetleg nézd meg a másik fajtát a dm-ben amit a másik topicon írtak neked.Lehet az olcsóbb.De ha gondolod megkérem a barátnőmet,hogy kérdezze meg az ismijét,hogy őneki melyik ilyen hatásos.Lehet,hogy teával kéne próbálkoznod,az nem olyan drága és lehet az is hatásos lenne.Olvastad a linket amit betettem?Ott írnak róla,meg adagolást is.Tényleg,holnaptól nem is leszel?Csak mert mondtad,hogy elutaztok aposodékhoz.
Vendég
 


Szió!
Holnap délelőtt még leszek, aztán csak vasárnap este jövök újra.Vas megyébe megyünk a férjemmel, meglátogatjuk a rokonokat.Egy kicsit pihenünk, kirándulunk, meg dolgozunk a babócán! :lol: :lol: :lol:
Olyan jó lenne egy pozitív teszttel a kezemben!
Ha most végre megjönne a mensim, akkor jövő hét pénteken lenne itt az ideje.Addig kéne várnom a teszteléssel, de nem hiszem, hogy kibírom. :oops: :oops: :roll:

Gabi,
megkérdeznéd a barátnődet a teáról?Valamit mindenképpen ki szeretnék próbálni, mert így nagyon rossz! :cry: :cry: :cry:

Melinda
fomiaae
 
 


Gondoltam rakok fel pár képet magamról, hogy tudjátok hogy nézek ki!

Sajnos én még babós képet nem tudok küldeni!

Kép Ez lennék én, kicsit másképp....

Kép Mi lennénk! 2007.10.13.

Melinda
fomiaae
 
 


Meja
Megkérdezem a barátnőmet,de az ismije is aloét használ,nem teát.Neki nagyon bevált.Nem tudom melyik cég termékét fogyasztja,de majd megérdeklődöm. :wink:

Jó éjt mindenkinek ,mi eltesszük magunkat holnapra.
Vendég
 


Nagyon jók ezek a képek.Szépek voltatok!
Vendég
 


Tündi,
nahát, óriási gratula Biankához!!! Még jó hogy beértetek a kórházba :lol: :lol: különben a férjed asszisztálhatott volna!!!
Sok boldogságot, tengernyi tejcsit és jó egészséget kívánok nektek!!!!

Melinda,
én ittam az aloes berry nektárt és az aloes teát is, ezen kívül ettem aloes méhpempő kapszulát, apával mindketten ettük az aloes multi macat, e-vitamint, és apa még evett ginsenget. Ja és az elevit és a folsav.. :oops: :shock: Olyanok voltunk, mint a nyugdijasok, akik azt se tudják, mikor mit kell bevenni. :wink: De nagyon hatásos volt, az első inszem sikerült is, szuper kis petécskéim lettek!!!

Gabi,
ha esetleg anyukád fog rendelni a közeljövőben, megkérhetném, hogy rendeljen nekem 4 db aloes ajak balzsamot? (én is foglalkozom vele, csak van egy minimum, ami alatt nem lehet rendelni, s nekem most nem kell annyi minden... ) előre is köszönöm!!!!

Kata,
de örülök, hogy Geri szeme rendben van és nem kell ragasztgatni!!!

Andesz,
nagyon ügyi vagy, gratulálok!

Enikő, Orsi,
le vagyok nyűgözve a kislányaitokról!!!! Mindkettő csodálatos olyan helyesek ilyen nagy hajjal!!!

Orsi,
boldog névnapot, sok boldogságot neked!!!

Bessy,
kitartás, elhiszem, hogy nagyon vacakul érzed magad, de még tarts ki egy kicsit, hamarosan jön a kis lurkótok!!!!

Judy,
Bazsi szerelmes???? Atya Isten, mostantól aztán egy perc nyugtod se lesz!!! Gratula Danikának!! Nagyon ügyes!!! No és persze Barbika is!!!! Képek???

Ani,
még mindig jobbulást nektek!!! Apácskának különösen :oops: :lol:

Alexa,
ahogy téged ismerlek, tuti hamar megtanulod az érsebészet részét is!!
Furi, mert Martinkán egyáltalán nem látszik, hogy "alultáplált" lenne :wink: . Arányos kisfickó!!

Ibi,
hű-ha, már husilevest evett Gergő?! De jó, már én is alig várom, hogy kipróbálhassam, alig állom meg néha...

Tegnap óta itt van apukám, sokat segít a kertben. Én meg voltam me kozminál, klasszul megnyomkodott, úgy nézek ki, mint egy bárányhimlős :shock: , remélem szombatra megszépülök :wink:

Jó éjszakát mindenkinek, megyek csicsikálni, teljesen kipurcantam...
Vendég
 


Hello

Melinda, elküldtem priviben, ami segíthet a ciklus beállításában, és a fogantatásban! :wink:

Enikő, nektek is szép hajas babátok van!!

Gabi, éjjel villanyt nem kapcsolok soha. Van egy éjszakai fény, ami pont arra elég, hogy nem megyek neki semminek :wink: , meg látom a gyerkőcöt. Próbálom nem etetni, de addig nem hagyja abba a nyafogást, amíg nincs cici. Először próbálkozom cumival, cirógatás, tea, vagy víz, meg anyához bújás, de az esetek 99 %-ban csak cici jó. Volt már, hogy cumival nyugodtabb lett, de 1perc múlva fel"szólalt", magamhoz vettem, elfordította tőlem a fejét, cumi kiköp, anya cicije felé tátogás. És olyankor nincs szívem nem adni neki... :lol:

Na, megyek, ma megint nem aludt délután, és hulla fáradt. 2.5 órán keresztül próbálkoztam, és már kapkodó idegbeteg lettem :lol: , hogy nem alszik. Csatlakozott 1-2 hete ő is a hisztis, akaratos kiccsákók körébe :P Az ölemben tartom, és emelgeti a sejhaját :lol: , meg rugdalózik a lábával....

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Nincs sok időm, bocsika.

Tündi, hatalmas gratula itt is, nagyon ügyes voltál, hamar meg lett Bianka baba.

Gabi, sztem ha én is együtt élnék anyóssal tuti kikészítenénk egymást.

Kata, nagyon örülök hogy semmi baja Geri szemének. :) Gratula a felállásoz. Nálunk az este általába így zajlik: 7-kor fürcsi, utána szopi, 8 utánra elaltatja magát. Úgy 1-2-ig alszik, ha néha fel is kell köztesen akkor csak cumit adok neki megsimizem és már szunyál is. Utána 5-6 felé kel, de itt is előfordult már hogy közbe is felébredt. Én se kapcsolok villanyt soha és nem is szolok hozzá, csak puszilgatom simogatom, ringatom. Ezután már nem alszik sokat 7 fél 8 felé kel. Vizet, teát én se adok neki, ha nem éhes akkor a cumival is megelégszik. Nagy ritkán az is előfordul hogy csak 4-5 felé kel elösszőr és csak 7 után kell fel (bárcsak mindig így lenne)

Judy, huha Bazsi szerelmes :) Daninak gratulálok, nem a helyezés a lényeg, nagyon ügyi lehetett. Barbika meg igazi kicsja. Puszi nekik

Ágicám, hogy neked milyen szép pocod van, kérnek a csajok is róla képet (én láttam élőbe)

Orsi, csodálatos Luca baba.

Melinda, aloe-s ba nem vagyok otthon, de talán a többiek tudnak segíteni.

Bessy, már nincs sok, kitartás. Te vagy a következő.....hu hisz most újságoltad a jóhírt.

Enikő, sztem se kell fejegetned, nyugodtan add neki a másik cickót is. Nem fog többet enni mint ami kell neki, ha mégis mohó (mint Ronim) akkor úgyis kibukja, baj nem lehet belőle. Roni az elejétől fogva két cickóból eszik. Nagyon szép Eszter baba.

Nati, köszike javulgatunk már. :) Képzeld apácska elöbb elaludt mint Roni még itt játszik a cumájával, apa meg már horkol. Jut eszembe, a masszőr csajszi szólt hogy nem akarsz-e már menni.

madiani
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?