Új privát üzeneted érkezett!


Sziasztok!

Kriszti!Annnnnyira szuperek a képek!Nagyon tetszik mindegyik!!Édes Martinka,a kisingben,na és az a csokornyakkendő....hát zabálnivaló!!:D :D
Örülök,hogy küldtél képet az ajándékokról is,már töröm a fejem,hogy Mit vegyünk Martinkának névnapjára,szülinapjára,Karácsonyra.Szerintem sátor lesz közte,plédből szoktunk kuckót csinálni,oda is imád bebújni.:D
A torták is helyesek!:D

Ani!Szívesen!:D Lehet,hogy nem minden gyereknél válik be ez a basötétítés,de nálunk bejött,azért írtam,hátha...:D
Nektek is jobbulást!
Vendég
 


Ibi!Májgyulladás? :shock: Jesszus!
Örülök,hogy jobban van Gergő!:D

Ani!
Köszi,hogy kicserélted a képet a tábliban.:D
Sokszor vettem Kecskeméti bébiételt mert az olcsóbb,viszont abból meg nincs olyan nagy választék.
Vendég
 

 
 

Ani!Roni is nagyon helyes,főleg,ahogy az első képen vidámkodik!:D
Vendég
 


Sziasztok!

Fehérváron nme lehet polcot venni. Íezt így kijelenthetem. Lapot kell vágatnunk ami talán esetleg az ünnepekt előtt még lesz. 2 egyszerű polcra minimum 1 hetet de inkább 2-t kell várni. Eldobom az agyam :(

Gabi: OBI nincs a többiben voltunk. Nincs bükk színű polc. 2 színben lehet csak kapni.

Ani: Örülök hogy Roni gyógyul :) Az a tengervizes spriccmicc csúcsszuper, mi imádjuk. Utána olyan szépen ki tudja fújni a Barni a nóziját, hogy néha ő hozza hogy spricceljünk.
Engem érdekelnének a mesék! Ja és nekünk is van egy rakás! Ha valaki keres valamilyne mesét csak szóljon, biztos meglesz :)
Micimackóból bár nekünk csak a Zelefántos és a Tavaszolásos van meg, de azok nagyon édik :)
Nagyon édes Ronika :)

Nibcsike: Tényleg jó lehetett a frissítés :) Örülöki hogy Gergő baba pocija kezd rendbe jönni, mostmár nyugisabbak lesznek a napjaitok :)
Itthon elfoglalom magam. Most fejeztem be a palacsinta sütést :)
A szép nagy Bricoba volt egy darab. Nekünk 2 kell sajna. :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok! 8)

Ani!
nagyon helyesek a képek Chrissy Martinjáról :D

Megjártam reggel a Csnk-t.Rosszabbra számítottam, csak 1/2 órát vártam, az ifj.Nagynál voltam, volt hasi uhu meg vérvétel.az uhu kb.30 mp-ig tartott, a vénámat meg 3x szúrta meg mire sikerült. :roll:
a babát meg nem mutatta volna, a monitor úgy állt, h a kismama nehogy lássa :evil: :evil: képet persze nem kaptam :shock:
11+6 napnak számolta(pedig 12+0), na ez belefér.crl 49 mm, bpd 19 mm, nyaki redő 1,2 mm.ez elvileg jó.ugye?
plac.tapadás mellső fali, szívműk.ok, magzatvíz menny.norm.
ennyi.mondjuk 30 mp-alatt csoda h ennyit megnézett :roll:
De hát nem is vártam mást. 8) :shock: kaptam 2 beutalót, afp-re meg vércsoport+rh.-ra.nov.21-re. :)
(az ilyen helyeken mér nincs a mosdóban papír és szappan??? :roll: )
2 hét múlva lesz meg az eredmény kb.akkor kell visszamennem.
Ja, és nnyira ingyen nem volt, mert megbüntettek 5 rugóra a parkolóőrök
:twisted: :twisted: hol van ott parkolóóra?????? :roll: :evil:


na, bocsi h ilyen önző voltam.... :oops:

Bessy!
te kinél voltál 12 hetes uhun? :roll: Cs.Zs-nél?

Csajok!
neketek milyen részletes volt a 12 hetes uhutok?ha még emlékeztek? :roll: :oops: :lol:
Vendég
 


Ani!
Roni is irtó helyes :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Ma délután végre aludt 2 és fél órát!Ugyan most kel fel, de itthon van már anyum, ugyhogy babázik egy kicsit, én meg kihasználom, és írok nektek. :wink:

Ani, gyógypuszi Roninak!Örülök, hogy gyógyulgat már!Annyira édes a képeken!Bírom, hogy mindig a füléig ér a szája! :wink:

Nati, sajnos külön kellett aldununk, mert nem volt olyan szoba, ahol ágy is lett volna. Csak székes volt. Nagyjából végig vele voltam, egész nap, csak éjszaka mentem aludni külön szobába, de nagyon rossz volt, hogy nem volt velem. A tejen ne aggódj, mert a lefejt tej eleje mindig hígabb, vízesebb. Nem hiszem, hogy komolyabb baja lenne Bencusnak, szerintem is csak arról lehet szó, hogy nagyon néz valamit, és olyankor tényleg nem lehet elterelni a figyelmét. Nálunk is volt már ilyen, és bennem is felmerült ami benned. A teraszt nem annyira erőltettem, inkább elvittük sétálni, de tegnap előtt már az sem segített, pedig eddig a levegőtől mindig kifeküdt. :roll:

alexxa, Martinka nagyon tündéri kissrác! Köszi a tippet, úgy néz ki nálunk is bevált, legalábbis a délutáni alvás remélem ennek volt köszönhető!

Tündi, Nati, köszi a More Milkes tippet, elmentem és vettem egyet. Azt hittem összerogyok, mikor meghallottam az árát!!!! :shock: :shock:

Gabi, köszi a tippet, így csinálom Mázlista! :D

Nibcsike, de jó, hogy már nem fáj Gergő pocija! Hogy csináltátok?

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Egy két kép...

Apával....ez a kedvencem

Kép

anyával, bár én nem vagyok valami szalonképes....... :shock:

Kép
Kép

Itt épp beszélget
Kép

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok!

Alexa, nagyon köszike. Én is néztem már a Kecskemétit, sztem azt fogok késöbbiekben venni. Na meg megpróbálok neki csinálni, bár ilyen pépesre soha nem sikerült még.

Tündi, felírtalak meseügyileg. Tényleg jó ez a spricli, én is kipróbáltam.

Ajánlom mindenkinek!

Vicuska, micsoda hírekkel jöttél. Fantasztikus!!!! :) :D :D Tökéletesek az értékei és hogy fél órát vártál csak, szuper. Nagyon örülök! Sajnálom a büntetést, főleg hogy csak fél órácskát voltál és hogy pont akkor mentek azok a frányák. Különben nekem is ennyi volt a 12 hetes vizsgálat, én se láttam semit és ha nem kérdezem a dokit hogy rendbe van e minden akkor nem is mond semmit. Képet nem is mertem kérni, hisz olyan gyors volt az egész hogy épp rámrakta a vizsgálófejet és már diktálta is az adatokat és mondta hogy készen vagyunk. Beírt mindent a kiskönyvbe az asszisztens, és már mondták is hogy viszlát :evil: , na ekkor kérdeztem hogy ugye minden rendben van a babóval?

Alíz, fantasztikusak ezek a képek :D (nekünk is volt ilyen rugink :D ) Kicserélem a tábliba a képet az utcsóra ok?

madiani
 
 


Jó reggelt! :D

Életében előszőr, Hunor átaludta az éjszakát!!!!!! :D :D ) 9-kor már aludt, és reggel 6:15-kor kelt!Elképesztő. Végre én is egyhuzamban tudtam aludni 7 órát! Az tuti, hogy ma fenn lesz egész nap.... 8)

Ani, persze!Nyugodtan kicserélheted!Köszi a dicsit! Tök jó, hogy Roni már eszik a tejen kivül mást is. Mikor is kóstoltattad meg elősző mással? A védőnő nem szólt érte?Egyébként én sem fogom megvárni a 6 hónapot, amíg mást is ehet. Szerintem jól tetted. Hallottam sok olyan sztorit, hogy valóban nehezen tudták átszoktatni a tejen kívül másra a babát.

Vicuska, Gratulálok a jó eredményekhez! Teljesen tökéletes. A Nagy doki meg már csak ilyen. :wink: Úgy emlékszem, nálam sem tartott túl hosszú ideig a vizsgálat. A Nagy doki elég gyakorlott benne, ahogy ránéz, már tudja, minden rendben van.És úgy is van. Sajna van parkoló óra, csak rohadt messze van a rendelőtől. Sajnálom, hogy megbüntettek.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok!

Alíz, huuu de szuper gratulálok az átaludt éjszakához, csak így tovább. A multkor már mondtam Natinak a tornán hogy amint kiírtam ide hogy Roni milyen ügyesen aludt és csak egyszer kelt, onnantól kezdve felborult az egész. Inkább már nem is írom, de azt azért megjegyzem hogy kipihent vagyok :) ;) Remélem nálatok ez csak egyre jobb lesz. :D
Kajci: hát az az igazság hogy a védőnéninek nem mertem még bevallani hogy kap mást is Pruntyi. Ciki is volt mert a múltkor mondta hogy 5 és fél hónaposan majd jön és segít az első falatoknál. :oops: Na majd addig még úgy is beszélünk és mondom neki hogy próbálgattam kicsit, csak nem harapja le a fejem. A dokink meg nem is kérdezte.
Ahogy a többiek is írták, ha vársz 6 hós koráig akkor se lesz feltétlen nehezebb, minden baba más. Most olvastam hogy azért mondják hogy 6 hósan tápláld elösszőr mással mert a kis gyomra addigra már jól felkészül rá. Na meg addig a tejecske is teljesen kielégíti a szükségleteit. Az allergia miatt is jobb 6 hósan. Most nagyon szajkózzák ezeket a dolgokat, mert sajnos nagyon sok édesanya úgy gondolja hogy ha nincs anyatej jó lesz a tehéntej is. Persze ezt nem lenne szabad, akkor inkább más kajcikkal és tápszerrel kell pótólni. Szóval sztem járj utána, olvasgass, kérdezz ki több embert és a magad belátása szerint dönts.

Apácska nagyon szenved a náthától, azzal cukkolóm hogy a fia sokkal jobban bírja. Roni és én nagyon jól vagyunk, nekem kicsit fáj a torkom, ő meg még szürcsög kicsit, de ez semmiség. Hoz ma édesanyám nekünk gyógyító husilevest, attól tuti meggyógyulunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madiani 2008.10.18 09:46-kor.

madiani
 
 


sziasztok,

Vicuska,
szuperek az eredmények, és valóban, ha nem a saját orvosod vizsgál, csak pár másodpercig tart. Emlékszem a 41. héten egyszer uh-zott a Vegera, csinált áramlást, meg mindent és kérdeztem hogy mekkora - az most ne érdekelje magát, már úgyis teljesen mindegy - ez volt a válasz. Hát, nem akartam mondani neki semmit, de füstölt a fejem!!!
S óra tényleg van, de én is csak azért tudom, mert Ani mondta, mikor elkezdtünk tornára járni :shock:

Alíz,
csodaszép baba Hunor!!! Ha ránézek, mindig Bence jut az eszembe, én valahogy meglátom benne őt is. Ő is ilyen tónusú volt az elején :lol: . És szerintem Te is klasszul nézel ki!!!!!

Ani,
örülök, hogy Roni ilyen jól viseli! Igazi belevaló kissrác!!!!
Engem is felírnál a mesékre? :wink: Mik vannak meg egyébként? Hány dvd-vel készüljünk :oops: :wink:

bence felébredt, majd még jövök...
Vendég
 



Ani, igen tudom. Jogos amit írsz, most valóban nagyon szigorúan fogják ezt a témát. Úgy tudom, régen,amikor mi voltunk kicsik, már 1 hónapos korban elkezdtek a babáknak a tejen kívül mást is adni. Én szerintem majd 4 és fél 5 hónapos korában próbálom meg. Majd meglátjuk. Anyum egy kicsit meg is döbbent ezen meg azon, hogy nem lehet teáztatni a gyereket, csak anyatej, max forralt víz. Ja és a cumisüveg. Ne használjuk, a teát is kanállal, vagy kávéspohárból adjuk. Mi megpróbáltuk, a kanállal csak csak megy, de a pohár, az annyira nem. Kiváncsi vagyok, ki hogy csinálja? A tápszert is pohárból, meg kanállal kell adni. Akartam is írni, hogy nem akarom elkiabálni ezt az alvást, mert nálam is úgy szokott lenni, ahogy leírtad... 8)

Nati, köszi, aranyos vagy! Én is nézegettem a babákat, és Bence valamint talán Ibi kisfia, Gergő akiknél hasonlóságot fedeztem fel Hunorral. Te miben adod a tejet Bencének? Hallásával kapcsoltban megnyugodtatok?

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Mesék:

Hercegnő és a kobold - 1dvd
Rudolf a rénszarvas - 1dvd
Tom@Jerry nagyfilm - 1dvd
Tom@Jerry sok kis film - 1dvd
Hugó a viziló - 1 dvd
A 7. testvér - 1dvd
Mici Mackó - 6dvd
Spongya Bob 2 évad - 6dvd
Jégkorszak (divix) - 1 cd

Próbálok még klasszikusokat beszerezni, amint lesz másik írok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madiani 2008.10.18 10:27-kor.

madiani
 
 


Én cumisüvegből adok minden plussz folyadékot Roninak, sőt keddenként amikor dolgozom akkor az anyatejet is. Úgyanúgy szopizik, nem változott semmi. Sőt a cumi se rontotta el. (kop-kop-kop)
Az elején kapott ugye tápszert, próbáltuk pohárból de nem ment, kiskanállal meg nem volt türelme hozzá. Szóval cumisüvegből kapta.
De, ahogy már eddig is írtam minden baba más!!!!! Őt nem zavarta meg de lehet mást igen.

madiani
 
 


újra itt :lol:

Kriszti,
de helyes Martinka és már milyen nagyfiús!!!! Tetszenek a torták is!!! jó sok ajándékot kapott!!!
Kitartás a tanuláshoz, biztos ügyi leszel!!!

Ibi,
tényleg ne foglalkozz a védőnővel, engem is állandóan cukkolt az elején, hogy mennyit hízik Bence, aztán látod, most meg semmit se hízott. A védőnő most nyugodt én meg tiszta para vagyok...

bence megint felébredt... hiába, mire ide jutok, ő kialussza magát :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Alíz: Tökéletesen szaloképes vagy, Hunor pedig nagyon édes!!! :) Nagyon jók a képek :)
Gratulálok a jó éjszakához remélem egyre több ilyenben lesz részetek!!!

Vicuska: Szuper az UH eredmény :) Nagy doki sosem viszi túlzásba.

Ani: A védőnéninél és a dokinál bólogatni kell hogy persze úgy van ahogy ők mondják. Nem kell nekik mindneről tudni :)

Nati: Tényleg elég bunkó volt a doki :( Mi az hogy ne érdekeljen? Akkor mi érdekeljen?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Újra itt :lol:

Tündike,
hogy vagy? Bianka lak hogy alakul?? BArnika izgul már? Ki fog rá vigyázni, ha nektek menni kell????

Alíz,
mi is próbáltuk a poharat és a kanalat az elején, de annyira lassan ment és a tejcsinél minden cseppet sajnáltam ami kárba vész, így elég hamar áttértünk a cumisüvegre. S Bence néha édesköményes teát is kap a hasfájására, jókat pukkantgat tőle :oops: :shock:
Szóval nálunk aztán minden tíltott dolog van, de szerencsére nem okoz neki semmi problémát.
Mivel Bence minden szopi után kap kiegészítést beleőszülnék, ha kanalaznám a 40ml-t :lol:

Alexa,
Még nyáron emlegetted, hogy lehet, hogy visszamész dolgozni. Most hogy álltok ezzel a kérdéssel?

Képzeljétek, Bencus egyre több időt tölt a kezeinek a szemlélésével :P Sőt, már a hordozókendőben is egyre több időt szeret lenni :wink:
Ma végigjártam a két cukit itt csákváron és megnézegettem a tortákat a keresztelőre :wink: . Ibi, a tietek nagyon tetszett, ahhoz hasonlót szeretnék én is :lol:

jó éjt mindenkinek!
puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Tündi, igenis értettem. :D

Nati, huu de szupi ez a fejlődés, meglásd olyan gyorsan fognak történni a dolgok, és azt veszed majd csak észre húú felnőt a fiam. :) :(

Olvastam Botika blogját, most egy kicsit jobban van, de azért még nagyon de nagyon sokat gondolok Rá!!! Kérlek Ti is!!!!

madiani
 
 


Sziasztok Lányok!

Én még új vagyok ezen az oldalon,eddig csak olvasgattam, de most már szeretnék én is részese lenni a beszélgetéseknek.
Annyi minden kavarog a fejemben és úgy éreztem, most már meg kell beszélnem másokkal is a problémáimat.

Egy éve mentem férjhez, és az esküvő után úgy döntöttünk, hogy belevágunk a babatervezésbe.Decemberben abbahagytam a fogamzásgátló szedését,megjött a mensim, aztán semmi.Hónapokig semmi. Áprilisban elmentem nőgyógyászhoz, mert éreztem, hogy ez nem normális.Kért hormon laborokat.Minden értékem jó volt, egyedül a tesztoszteronom volt egy kicsit a határérték felett. Ekkor Norcolutot írt föl, ami meg is hozta a menstruációmat.Aztán megint vártunk.Vártunk 1 hónapot, aztán még egyet.De semmi. A múlt hónapban ismét visszamentem hozzá, újra írt fel Norcolutot, meg Clostylbegitet. Megjött ismét a mensim, és az 5.naptól elkeztem szedni a Clostylt. Két napig tudtam csak szedni, mert valami iszonyatos mennyiségben el kezdett hullni tőle a hajam.Nagyon megijedtem.Felhívtam a dokit, aki azt mondta, hogy nem vegyem be a többi bogyót, inkább most hagyjam abba, aztán várjunk egy kicsit.
Persze azt mondanom sem kell, hogy a negatív tesztek mennyire elkeserítettek ez idő alatt.
A legnagyobb problémám, hogy ezt nem tudom senkivel megbeszélni, hogy mennyire félek attól, hogy nem lehet babám.Szegény férjemet nem akarom állandóan ezzel zaklatni, a maga módján ő is biztos fél.

Remélem nem haragszotok meg rám, hogy ennyit írtam!

Sziasztok!
Melinda
fomiaae
 
 


Szia Melinda! :D
Üdv itt köztünk!
Hadd kérdezzem már meg,hogy ki vagy,mert Én is iszkai vagyok(jöhet priviben is) :D
Sajnálom ami Veletek történik,de szerintem ne a legrosszabbra gondolj! :)
Vannak köztünk olyanok,Akiknek nem volt egyszerű,és mégis babások lettek :wink: :D
Szerintem sok jó tanácsot kaphatsz Tőlük is! :wink: :D

Ne haragudjatok,hogy mostanában megint kevesebbet jövök,de nagyon sűrű a programom :?
Holnap 14-től lesz az eü vizsga :?
Szorítsatok! :D
Alíz!
Örülök,hogy minden oké Hunorral,nagyon édes baba! :D
Ani!
Jobbulást Nektek,vagyis inkább csak apjukodnak :D :wink:
Nati!
Sokan lesztek keresztelőn? :roll:
Vicuska!
Gratula a jó eredményekhez :D
Chrissyy!
Nagyon jók Martinka képei,jó sok ajándékot kapott! :D
Mi jól vagyunk,képzeljétek Bencus is mászik,ja,meg pakol ezerrel :D
Na lépek tanulni,mert eddig ki sem nyitottam a füzetet
:oops:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Szia Andi!

Persze, hogy ismersz, Gabi osztálytársa voltam!
Holnap drukkolok én is!
Ügyes legyél!
:)

Melinda
fomiaae
 
 


Sziasztok

Csajok,az éjszakáink még mindig szuperek :D remélem ez most már így marad!
Fogacskánk még mindig nem tört át,de úgy látom a 6. is nagyon nyomakodik,szinte egyforma a másikkal,talán még előbb ki is jön mint amivel már hetek óta kűzdünk.

Drága Mejus!
Nagyon örülök,hogy úgy döntöttél,csatlakozol kicsi "családunkhoz".Van itt izgalom,feszültség,öröm,néha egy kis szomorúság.Sajnálom a nehézségeket és együtt érzek veld,tudom nem könnyű időszak ez,de fel a fejjel,itt eddig mindenki babás lett előbb vagy utóbb,van aki hosszú-hosszú és nehéz utat járt be addig,de sikerült mindenkinek!Épp ezért Neked is fog!Remélem sok erőt és hasznos tanácsot fogsz tőlünk kapni és hamar a szívedhez nő e remek kis csapat.
Azért ne legyél elkeseredve,még semmi nincs vesztve.És a legfontosabb,hogy higgy abban hogy sikerül és ne akard görcsösen.Tudom,nagyon nehéz ez,főleg az első babánál.
Amikor nekünk se jött még össze a babó,nekem is kicsit magasabb volt a tesztoszteronom,az első clostyl kúra nálunk szerencsére meghozta a hatását,bár az nem is olyan biztos,hogy a gyógyitól jött össze a mi kisbabánk.Sajnálom,hogy nálad ilyen mellékhatásai voltak a gyógyinak.
Remélem mostantól,sűrűn fogod látogatni ezt az oldalt :wink:

Alíz
Hunor baba egyszerűen csodálatos,nagyon cuki és Ti is helyesek vagytok a képeken!
Gratula az átaludt éjszakához,mostantól már csak ilyeneket kívánok nektek!Reméljük a napközben i alvás is jó irányba fog változni!
A cumisüveg az elején még talán bekavarhat,de nincs saját tapasztalatom.Ha jól emlékszem Noel nem kapott más folyadékot csak anyatejet és az neki elég volt,talán 4 hónaposan adtam már neki vizet is.Eddig cumisüvegeztünk,de kb egy hónapja már csak csőrös poharunk van.

Ani
Roni is csúcsszuper kisfickó!Nagyon aranyos és olyan kis huncut már most :D Amúgy most nagyon sokat változott az arca.Nagyon-nagyon cuki bébi.
A nyaklánc ügyben ezer hála,löszönöm,hogy így segítessz.A nagygyöngyösből lesz rózsaszín,kedden majd viszem.
A dvd-k majd engem is érdekelnek.De bőven ráér.Majd még jelzek,ha aktuális lesz.
Örülök,hogy Roni jól van már.És ti hogy vagytok,husi leves megvolt,volt hatása?
Én kecskeméti bébiételt adtam neki,aztán hamar áttértem a házi kosztra.Az nem baj ha nem tudod annyira pépesre csinálni neki.Csak előszőr lesz szokatlan neki,aztán hamar meg fogja szokni.

Chrissyy
Nagyon szupik a szülinapos képek!Martin nagyon aranyos,látszik,hogy tetszett neki a torta!Az a sátor csúcs szuper.Én is akarok vmi ilyesmit Noelnek.Martin bele is megy már?
A pneumónak volt vmi mellékhatása?Láz?
Miért néznek vérképet?
Az étvágya azóta jobb lett?

Nibcsike
Örülök,hogy Gergő baba jól van és szépen fejlődik.Éjszakáitok milyenek?

Tündi
Obi Veszprémben van,az nincs olyan messze.Hol kell 2 hetet várni a polcra?Az erfába méretre tudtok lapot vágatni,tudtok élfóliát is venni amit úgy kell rávasalni a bútorlapra,ha ügyes a párod nem jelenthet akkora problémát neki csak össze kell csavarozni.
Bianka még jól érzi magát odabenn?Tágulás?

Vicuska
Örülök,hogy nem kellett sokat várnod a CSNK-ba.Az eredményeid is szuperek lettek,szépen fejlődik a babócád.A Nagy doki meg egyébként se egy bőbeszédű,már más is panaszkodott itt rá,ha jól emlékszem.A lényeg,hogy minden rendben.Ja a mosdó felszereltsége tényleg nagyon gyér.Hát ez a Magyar EÜ.
A 12. heti uhun nekem csak bpd+nt+placenta tapadási helye volt feltüntetve,más nem.
Sajnálom a büntit,legközelebb okosabb leszel,bizti ott volt vhol az az óra.

Nati
Édes lehet Bence ahogy nézegeti a kis kezecskéjét.Egyre ügyesebb lesz Ő is és napról napra újabb dolgokat produkál!
A torta nézés csak alibi volt mi? :wink: Közben gondolom végigkóstoltad a finomabbnál-finomabb sütiket!És végül sikerült megtalálni a tökéletest?Akkor olyan lesz mint Gergő babáé?Az nagyon szupi volt!

Tesó
holnapra megy a drukk,bizti megint ügyes leszel!
Vendég
 


Most mennem kell!
Holnap reggel megyünk a védőbe,mázsálásra.

Mindenkinek,nyugodt éjszakát és szép álmokat!
Vendég
 


Sziasztok!

Alíz
!Nagyon jók a képek!Helyes Hunor baba!:D

Vicuska
!Örülök,hogy minden oké volt az UH-on.Én sem hallottam jót a Nagy dokiról,mármint a stílusáról.Én az apjához jártam a táppénzes papírért,ő kedves volt velem mindíg,bár én csak fél percet találkoztam vele általában.

Üdv. Melinda,
én már meglestelek IWIW-en,remélem nem baj,én is ott dolgozom ahol te. :D
Mi 2 évet vártunk a kisfiúnkra,Clostyt én is szedtem,aztán mégis spontán estem teherbe.A hajam nekem is hullt,lehet,hogy attól? :shock:
Melyik orvoshoz jársz?

Andesz!Drukkolok holnapra!! :D :wink: Gratulálok a mászáshoz,nem lesz nyugtotok! :D :D

Nati!
Igen,még mindíg úgy van,hogy visszamegyek dolgozni,csak még nem tudom,hogy pontosan mikortól,mert valszeg előbb ki kell vennem a felhalmozódott szabadságokat.Nagyon örültek,hogy vissza akarok menni,mégha csak 60 órában is havonta. :D

Ani!Remélem jobban vagytok!
Vendég
 


Melinda,
üdv itt köztünk!! Ahogy Gabi is írta, itt mindenki babás lett, rád is ez vár!!! Mi meg örülünk, hogy megint van valaki, akiért minden hónapban drukkolhatunk!!!!
Nekünk másdél év után jött össze, 5 clostilos hónap után az első inszemináció sikerült. Kitartás nektek is bár tudom, hogy mennyire idegtépő ez!!!!

Andesz,
nagyon sok kalappal a holnapi eühöz, de ez tuti sikerülni fog!!!
A keresztelőn 15-en leszünk, mert 3+1 baby nem jön, mert még csak 2 hetes :wink: Itthon lesz az ebéd, mert nem akartunk Bencével étterembe menni, ahol kötöttségek vannak. Itthon meg szépen akkor tud szopizni, amikor akar. Anyuék és anyósom is besegít a főzésbe és a keresztlányom szerdától itt lesz nálunk, ő is majd segít.
Apukám meg holnap jön, segít Apának a kerti munkálatokban (térkő lerakás, kútfúrás utómunkálatok). - szóval egy perc szabadidőnk sincs, de legalább zajos a ház :wink:

Alexa,
de szuper, hogy nálatok van lehetőség csak havi 60 órát dolgozni!!!! Nálunk kb hetente kell ennyit :cry: :cry: és még köszönet se jár érte...
Martinka barátkozik már a gondolattal, hogy nem mindig veled lesz?

Ani,
husi leves hatása???? Apa meggyógyult már?? :wink: :wink: És Roni hogy van?

Lányok, nem tudom hogy jövök a héten a fenti zsufiság miatt, de olvasni biztos foglak benneteket!!!
puszi netkek!
Vendég
 


Nati!
Akkor jó készülődést Nektek! :D
Majd várjuk a képeket! :D
Egy kis fincsi sütit,én is szívessen ennék,habár képzeljétek az izgalom miatt(vezetés)nagyon keveset eszem,és nyár óta 12 kg mínusszal dicsekedhetem :D és 5 kg -mal vagyok alatta,mint amivel terhes lettem!
Ugyhogy tök örülök,igaz még egy 10es lemehetne :D
Alexa!
Bencére már egy ideje nagyon kell figyelnem,mert nincs nyugalma,egy kis örökmozgó,és mindent bevesz a szájába :? :D
Meli!
Különben volt egy tippem,hogy Te vagy :D
remélem jól fogod érezni magad köztünk :D
Na megyek csicsikálni,tegnap bálba voltunk,nagyon szupi volt egy kicsit bulizni :D
Jó éjt Mindenkinek! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Andesz,
hát, nagyon ügyes vagy a fogyást illetően!!!!!! Én is ilyet akarok!!!!
egy hete már nem "zabálok" és édességet is csak akkor eszek, ha az a főétel... majdnem :oops: :shock:
Viszont a keresztelőn lesz torta bőven, mert lesz egy Bencének, és a szülinaposoknak: anyukámnak, keresztanyámnak, keresztapámnak és a férjemnek :lol: :lol: szóval kész lagzis menet lesz :lol: :lol:

Alexa,
ti még be tudjátok adatni a pneumot??

lányok, ha adtok e-mial cíemt, átküldöm a tájékoztatót, amit kaptam a védőbe.

jó éjt!
puszi
Vendég
 


Szia Alexa,
ott dolgozol, ahol én?
Szerintem a gyógyszertől kezdett hullni a hajam, mert annyira látványos volt két nap után, hogy teljesen kétségbe voltam esve.
Se baba, se haj! :lol:
Én Blaskó Ervinhez járok, Te kihez?
DE erősen gondolkodom rajta, hogy felkeresem a Bencsik főorvosnőt, nem ártana, ha egy endokrinológus is megvizsgálna.
Remélem nekünk is összejön ez a babásodás!
Annyira vágyunk már rá!

Mindjárt rá is ugrunk a témára! :lol:

Nati,
Köszi szépen a bíztatást.Örülök, hogy Gabi ajánlotta ezt a fórumot.Biztos jó lesz beszélgetni veletek!

Gabi,
pici Noel milyen nagy már! Készülök ám már Hozzátok, remélem valamikor oda is érek. Jó mérlegelést! :D

Melinda
fomiaae
 
 


Sziasztok :)

Nati : Barni és Bianka lak alakul. Szerdán ha minden igaz talán elkészül a két polc amit kértünk.
Barni nem izgul bár már mondtm neki hogy nemsokára jön a hugi és pár napra anya elmegy de sietünk haza, addig apával lesz itthon.
Anyukám fog majd a Barnikára vigyázni.

Andesz: Megy a drukk a vizsgához! :) Gartula a súlyodhoz!!! Ügyes vagy!

Gabi: Erfába is voltunk. Na ott 2 hét mire levágják. Grrrr... Bianka jól van alakulok :)

Szia Melinda! Kitartás! :) Nekünk 8 hónap alatt jött össze a második baba szóval leszel te még babás! Ajajj :)

Lányok! Igen szakaszos estém volt. Jóslófájások beköszöntek, de miért mindig este? Vagy fekve nehezebb viselni vagy jobban észreveszi az ember?
Reggel kis barnás pepecs is volt, szóval a nyákdugó meg lett tornáztatva. A héten azért még nem óhajtok szülni, meglátjuk... Szerintem kibírom, de a nov 1-et nem fogja megvárni a pici most úgy látom de tévedhetek is :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Jó reggelt! :D
Húúú Tündike,ez már nagyon izgi :D
akkor már készülődik Bianka :D nemtom,Nekem olyan érzésem van,hogy a héten megszülsz... :wink: :lol: :lol: :lol:
Mikor vizsgál Blaskó :roll:
Szerintem,amikor elfekszik az ember,jobban odafigyel magára,és ezért érzed erősebbnek a joslókat... :D :D :D
Nati!
Mégegyszer jó készülődést,az egyik barátnőméknél is most a héten lesz a keresztelő! :D
Lányok!
Nem tudtok jó áron eladó autós ülést? :roll:
Meli!
Remélem jó éjszakátok volt :wink: :wink: :wink:
Bessy!
Mi újság Veletek? :roll: :D
És Vikike!
Ti hogy vagytok? :roll: :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Szia Melinda, üdv köztünk! Én nem akarok papólni hisz nekünk spontán és gyorsan sikerült Roni babánk, de ahogy már a többiek is írták nagyon sokan vannak köztünk akik nagyon hosszú útat tettek meg hogy babájuk legyen. Mindenkinek sikerült, nektek is sikerülni fog! Gyere hozzánk, nyugodtan öntsd ki a szíved, én is sokmindent megosztok a csajokkal amit férjecskémmel nem tudok.

Andesz, sikerülni fog, de azért drukkolok! Gratulálok a fogyáshoz, nagyon ügyi vagy.

Gabi, felírtalak a listára. :) Próbáltam Roninak a minap a sütőtőköt, de nem nagyon ízlett neki, pedig azt elég pépesre lehet maszatolni. Na majd meglátjuk. Nyakik: 4 nyaklánc asszem elment és 2 fülbevalót rendelni fogok. Holnap hívlak, mert nem tudom még hogy vissza tudja-e már adni a barinőm a maradékot és a pízt. Ma még mutogatja a tanároknak a suliba ahol dolgozik, remélem elad még párat. :) Szupi hogy ilyen jók az éjszakáitok, a fogacskák is hamarossan kibújnak.

Nati, jó készülődést, biztos szupi lesz a keresztelő.

Tündi, huuuha, nagyon izgi. Olyan hihetetlen hogy érted és Vikkantyomér kell már izgulni.

Mindenkinek nagyon köszönöm az érdeklődést megvagyunk. Mennyi idő alatt kell ennek elmúlni? A doki azt mondta hogy 3-5 nap ha nem lesz sárga a nózi váladéka. Ma vagyunk a 6. napon, de semmit nem változott Roni állapota. Nincs rosszúl, keveset köhög, de azért féltem. Apjukom szarul van, de azért elment megfertőzni a kollégáit :D Nekem meg mintha megált volna a betegség a torokfájásnál, egyszerűen nem jön a folytatás. A husileves nagyon jó volt, de sajna nem gyógyultunk meg tőle.

madiani
 
 


Ani!
Nem akarlak elkeseríteni,de Bencének olyan 2 és fél hétig folyt az orra :?
Cebion cseppet adsz Roninak?

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Andesz, köszi, nem keserítesz el. Az a lényeg hogy ne legyen baja tőle. Nagyon ügyes, jól viseli a szipkázást. Nasivin 0,01 használunk (ezt mondta az orvos), írt valami receptet a doki, de azt csak abban az esetben kell ha sárgás lesz a váladék.

madiani
 
 


Ani!
A cebion csepp az csak c vitamin,én minden nap adok Bencének 10 cseppet!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 



Sziasztok

Megjöttünk a mázsálásról.Hát elképesztő ez a gyerek megint 60 dekát hízott.Így most 9580 gramm és 75 centi.Nem látszik rajta,nem olyan duckó,de azért már jobban örülnék,ha csak 200-300-at hízna egy hónapban,mert ha így folytatjuk akkor egy igazi kis vasgyúrónk lesz.
Nemrég töltötem le Gryllus 3. lemezét a biciklizőst,hát nekünk nagyon bejön,imádom ezeket a számokat,innen ingyen letudjátok tölteni:
http://www.megaupload.com/?d=AYHMBZE7
ha nem megy szóljatok,megpróbálok segíteni.

Nati
Hát nem irigyellek,a sok vendég,a takarítás....neked inkább rengeteg munka lesz a keresztelő,nem szórakozás.Emlékszem engem az idegesített a legjobban,hogy Noel már annyira fáradt volt de nem tudott elaludni,mert ugye mindenki bejárkált hozzá,én meg sík ideg voltam.Azért a fincsi torták miatt irigyellek egy kicsit!

Tesó
Irigyellek a bál miatt.
A fogyáshoz meg gratulálok,és nagyon látványos is! :wink: Ügyes vagy nagyon!
A vizsgához meg mennek a drukkok,tuti sikerülni fog!Ne izgulj!

Meja
Remélem jól éreztétek egymást tegnap este :oops: és talán a kicsi bébitek már útnak is indult és nemsokára befészkeli magát anyukája pihe-puha méhébe!Szívből kívánom Nektek,hogy így legyen!Nem akarsz ciklusos vonalzót csinálni az aláírásodba?
Endokrinológushoz a hajhullás miatt gondoltad,hogy mész?
Remélem a közeljövőben,megtudod majd vmikor oldani és eljössz egy kicsit dumcsizni!Már várlak!

Tündi
Hú,végre megint izgulhatunk valakiért,hogy talán ma kapjuk a jó hírt,egy új kis csöppség születéséről!Szerintem megvárja Biankátok,hogy szépen kész legyen a szobája és már indul is a nagyvilágra!Azért még remélem képet tudsz előtte dobni a szobáról,na meg még egy uccsó pocifotót is kérünk ám!!!!!
Nem gondoltam volna,hogy az Erfába ilyen határidők vannak:shock: ,azért kicsit durva,hogy két polcért 2 hetet kell várni!
A jóslók nagyon jók,és a dugesz távozás is bíztató,már csak napok lehetnek vissza :D

Ani
Nem gond,ha még nem hozod vissza a nyakikat és a pénz se sűrgős.Olyan rendes tőled,hogy így segítesz.Most úgyis füliket is akarok gyártani.Csak úgy nyaki nélkül.
Szerintem,ha valami nm tetszik Roninak,hát ne erőltesd,majd később megpróbálod.Nagyon furcsa lehet ám nekik ez a rengeteg íz a tejcsi után.
Vikike,hogy van?
Szerintem is adj cebiont (fel lehet oldani folyadékban is,de nálunk szereti Noel az ízét) és minél több anyatejcsit Roninak.Én is azt olvastam a nátha általában 2 hétig eltart,nyugi amíg tud rendesen szopizni,nincs gond!
Vendég
 


Sziasztok. :wink:

Én sem jövök túl sűrűn, de azért benézek néha!

Melinda, üdv közöttünk, írtam neked privit! :D Itt mindenki babás lett, úgyhogy nincs menekvés, aki itt van, azt elkapja a bebabásodás!! :lol:

Ani, látom ti is küzdötök kicsit ezzel a hülye megfázás-köhögés dologgal... Még mi is. Mondta a drnénink, hogy babáknál ez hetekig elhúzódik :? . A hozzátáplálással kapcsolatosan, én is 4 hósan kezdtem el Gerinek gyümit adni, aztán kb 5 hósan főzeléket. Én szinte mindig főzök neki, néha adok csak "konzervet". És szerencsére szinte mindent szeret. :wink:

Vicuska, szép ki babátok van. És ugye látod, hogy sikerült!!!!! :wink:

Ma még jövök, ma 11.30ra visszük Gerit szemészhez, mert kicsit kancsalnak látja a doktornéni. :cry: Na jó, mi is néztük már, de nem gondoltuk, hogy tényleg foglalkozni kell vele... Nem akarom, hogy szemüveges legyen a drágám.... :cry: úúúgy sajnálnám szegénykémet.... pedig valószínűleg az lesz, és leragasztják majd (?) az egyik szemét.

NA, lassan fel kell hogy ébresszem sajna, mert oda kell érnünk. Majd jövök. Gondoljatok ránk...

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Ja most jut eszembe.
Többen is kérdeztétek már Noel békás biciklijét.Megkérdeztem ám,hogy hol vették.Veszprémben a bababoltban,azt sajna nem tudom melyikben.Amúgy a márkája Bumi és kb 10 ezerbe került 2 éve.

És képzeljétek,mi is rendeltünk Noelnek szekrénysort.Már nagyon várom,hogy megérkezzen,de csak nov. 1-2 hetére várható.

Jut eszembe...
Kata
A tietek megvan már?Még nem kaptunk képet!Nem felejtettük ám el!Amúgy hogy vagytok?Régen voltál már!
Vendég
 


Hát ez ám a telepátia :D :D :D :D :D
Vendég
 


Kata
Gondolunk rátok!!!!!!Reméljük nem fog kelleni a szemüveg!
Vendég
 


Kata!
Jó hogy jöttél,reméljük nem lesz gond Geri szemével,majd gondolok Rátok :)
Alexa talán többet tud erről,mármint,hogy ilyenkor leragasszák-e,vagy mi!
De reméljük a legjobbakat,a piciknél sűrűn előfordul ez a probléma!
Tényleg majd kérünk képeket a szobáról,na és persze Geriről! :D
Tesó!
Gratula Noel hízásához,és ne aggódj,nem duckó egyátalán! :D
Ani!
Szerintem mindenképp vegyél cebiont!
Tündike!
Tényleg kérünk majd egy uccsó pocakfotót! :D
Na lassan lépnem kell készülődni,képzeljétek,most nem is nagyon izgulok,amikor vezetni megyek,akkor jobban szoktam :shock: és sajnos nem tudom ez miért van,de már inkább annak örülnék,ha örömmel,és magabiztosabban mennék....nah mindegy,remélem annak is eljön ecccer az ideje :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Andesz: Holnap megyak NST-re. Remélem ő lesz és akkor szólok neki.
Autósülést sajnos nem tudok

Gabi: A baj az hogy még mindig vannak jóslóim, és félek hogy este nem fogok tőlük aludni :(
Megint megjárom, hogy 3 napig nem hagynak aludni tágítani meg nem tágítanak majd semmit :(

Kata: Remélem ennyire nem vészes. Majd a doktor megmondja, várunk a hírekkel!

Képeket mindjárt csinálok :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündike
:evil: irgum-burgum :evil: megint ez a hozzáállás!!!!

Tessék pozitívnak lenni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Gabi: Értettem :) ( csak olyan dejavu érzésem van )

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündike
Na azért ám :D :D :D :D :D :D :D :D ,nyugi minden simán fog menni és nagyon ügyes leszel!

Most mennem kell

Puszi
Vendég
 


Na basszus.....
ez a laptető Melindának járt volna!
Vendég
 


Sziasztok!

Kata!Drukkolok,sok babánál van enyhe fokú kancsalság,amit idővel kinőnek!Reméljük Gerinél is ez lesz!
Kíváncsi vagyok mit mondtak,és kinél voltatok!

Ani!Martinka náthája 2-3 hétig is el szokott tartani.Tömjed C vitaminnal!:D

Andesz!Drukk-drukk!:D

Melinda
!Szemészet-érsebészet osztályon dolgozom,a Hotelban.:D
Én a Gyuranecz doktornál szűltem,de úgy tudom,ő már nem vállal kismamikat.Blaskó Ervinhez viszont azt hiszem többen is járnak innen a topicból,biztos írnak a tapasztalatokról!:D

Nati!Igen,be tudjuk adatni a pneumo ellenit,1 szuri lesz.Már várom,hogy szóljanak,hogy mikor mehetünk!
Régebben nem lehetett nálunk sem 60 órában dolgozni havonta,csak amióta az érsebészetet odatették hozzánk.Azóta már mindent lehet,csak menjen oda dolgozni valaki,mert nagyon kevés a nővér.:(
Kicsit izgulok,mert az érsebészet nekem még új lesz. :)

Gabi!Biztos nagyon szép bútorokat rendeltetek,kíváncsi vagyok rá,1-2 év múlva mi is szeretnénk venni Martinkának.:)
Hízzon csak Noel,nem baj,hogy ennyi a súlya,mit nem adnék azért,ha Martinkám is így nőne!:D Ő 1 évesen volt 9100gr,és most is csak 10.5 kiló.

Tündi!Már nagyon készülődik Bianka,a jóslóknak örülj,lehet,hogy titokban tágulsz tőle!:D :wink:
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: