Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Ma korán kelő vagyok,üde,friss és kipihent! :D
Az én kis manóm olyan rendi volt,hogy egész éjjel megállás nélkül aludhattam,este fél 9-kor már aludt és fél 7-kor kelt először cicizett és visszaaludt.így gondoltam kihasználom és írok nektek.Napközben úgyse nagyon lesz időm.

Tündike
Kezed,hogy van?Tényleg mókás lehetett a szülinap!Talán nem volt jó a torta?Azért voltál rosszul?
Ha még van hányingered,szerintem gyorsan menj el dokihoz.Az egyik ismimtől azt hallottam,hogy a terhesség végén már nem lehet hányinger,neki volt,ezt nem tudta és ...... :cry: :cry: :cry: nem írom tovább.Azóta ezt mindenkinek elmondja.Lehet hülyeség mert én még se dokitól se védőnőtől nem hallottam,és szerintem ha ez akkora gond lenne,bizti mondanák mindenkinek.Nem ijesztegetni akarlak,csak jobb félni,mint megijedni

Alexa
Novemberi börzére mész?Mi ott leszünk és árulni fogunk,Andesz meg a másik tesóm cuccait,ja meg a megmaradt faliórákat.
Hát én is remélem,hogy hamar áttöri az a fránya fog az inyecskét,nagyon durván néz ki,de mintha már látnék vmit rajta,csak remélem,hogy ma vagy holnap már kint lesz.De ezzel párhuzamban a másik oldal is már nagyon be van neki dagadva,remélem az nem lesz ilyen csúnya.

Nati
Mostanában ez már a második laptetőd :wink: Kistesóra gyúrtok?Amúgy nem is védekeztek?
Szerintem jól számol a vonalzóm.22-én leszünk 11 hónaposak!
Akkor nov 3 és 7 között vmelyik nap?Még nem látni az előrejelzésen milyen időt jósolnak :(
Örülök,hogy Bencével minden rendben!A rota oltóanyagnak van vmi mellékhatása?
Piri anyót meg küld el melegebb éghajlatokra!Tényleg mit szólnátok hozzá,ha spontán összejönne most egy bébi?

Bessy
Szerintem nem sok a 1,5 kiló.Noel 29 hetesen 1202 gramm volt.
Elhiszem,hogy nehéz már ekkora pocival és vizes lábakkal takarítani,úgyhogy tényleg csak a legszükségesebbet csináld meg,aztán pihenj és készülj picibabád érkezésére!


Majd még lehet,hogy benézek ma.
Vendég
 


Ja csajok a múltkor már azszem írtam,de megint írom,ha valaki ki szeretné próbálni a Patentex oval hüvelyúpot ,az szóljon,nekünk nem jött be és maradt 8 darabom.Nagyon szívesen odadnám valakinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Andesz: Nincsenek jóslóim, vagy ha mégis akkor igencsak gyöszösek :)
Én még várok :) Cuccaim sincsenek még nagyon összepakolva... :oops:

Alexa: Utána már mi is nevettünk. A torta után én pityeregtem olyan szép volt, de így el is fogyott az egész :)
Szegény páromon már csak azért rötyögtünk hogy tessék a Kulcsár család ünnepel! :)
Akkor küldöm majd a sömit!

Nati: Köszi, neked is menni fog. Biztos ami biztos :) Köszönöm :) Úgy néz ki hogy a párom benn lesz igen. Igyekszem pihenni de az néha olyan uncsi.
Akkor Bencus szépen fogadta az oltást. Szuper :)

Gabi: Szülinapi vacsin minden ok lehetett mert csak a párommal ketten katuk ezt ki.
A torta nagyon fini volt!!! :) Még így is. Nyamm...
A kezem helyrejött végre, mostmár viszonylag jól tudok aludni. Ahogy olvasom nektek is összejött a pihentető alvás :)
Szerencsére elmúlt de én hánytam is. Minden kijött előlem de mindenképp szólok a dokinak. Babám meg igen aktívan mozgolódik szóval remélem nincs gond vele, de köszönöm. Mondani fogom ma.

Képzeljétek! Levelet kellett volna vinni az oviba. Barninak kellett volna mondania én meg kicsit (tényleg csak egy picit) leszidtam hogy nem szólt.
Erre hazajövök apja mondja: Ja! Akkor ezért szedegette a földről a koszos leveleket? Valait mondott... stb .
Ahelyett hogy figyet volna rá és segített volna szépeket szedni kivette a kezéből a lökött apukája, a még lökötebb anyja meg le is szidja :(
Most kicsit szomorú vagyok :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 

 
 

sziasztok

köszi a gratulációkat.Jól vagyunk csak Fannika kicsit nyügös baba.A kezemben jól érzi magát a kiságyat még nem szereti.

Tegnap jöttünk haza.Nem egyszerü de majd belejövök.Ma jön a védő nő hozza nekünk a mérleget.Fanni utolsó éjszaka már 10g-mal több volt mint a születési súlya.lehet hogy sokat eszik és azért nyügös.

Késöbb majd jövök a mesélni valókkal.Nem volt egyszerü az tuti.

most megyek mert a kezemben alszik.



vikcy6
Pákozd
 
 


Szia Vikcy! Örülök, hogy otthon vagytok. Majd idővel összeszoktok, hisz még csak 4 napos. De ügyes lány, hogy már vissza is nyerte a születési súlyát.

Megpróbálok visszaolvasni kicsit és reagálni.
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsika, de nem tudok visszaolvasni, és nem is tudom mikor tudok jönni, ugyanis Roni is beteg lett. Valami vírus, folyik a nózija és köhög. Volt a doki, de semmi gyógyit nem kapott csak köptetőt és orsprait. Amúgy jól van, jól eszik. Az elmúlt éjszakánk kicsit fárasztó volt, szívtuk a nóziját.

Mindenkitől bocsika, mennek a drukkok akinek kell. Betegeknek jóbulást.

Pusza

madiani
 
 


Szép estét!

Olyan pangás volt ma itt, mintha hétvége lenne :shock:

Tündi
Örülök, hogy rendbe jött a kezed :D
Sajnálom a Barnis leszidást, nem is tudok mit írni rá, hiszen nekem nincs ilyen tapasztalatom, de hát az ember tévedhet....Ő hogy viselte? Nagyon szomorú volt?

Vicky
Nagyon ügyik vagytok, hogy Fanni már vissza is nyerte a születési súlyát :D nemsokára összeszoktok és majd jössz amikor már könnyebb lesz :wink: :D várjuk a szüléstörténeted

Gabi
Nagyon ügyi volt Noel az alvással :D kívánom, hogy minél több ilyen nyugis éjszakátok legyen :wink: :D

Ma bent voltunk Fehérváron, nagyon elfáradtam....
Reggel labor, aztán elmentünk a piacra, 650 forintért vettem szoptatós melltartót :D meg vettem egy hálóinget amit viszek a kórházba. Aztán elmentünk a Tátra utcai baba boltba, ott vettünk egy pelenkázó alátétet, meg egy baldachin tartót és kiváltottam a várandós csomagot. Nahát, ezzel sokra megy az ember...semmi nincs benne :shock: azt hittem ami a fényképen van, az mind benne lesz :? hát nem kicsit csalódtam. Ja, és elmentünk még a Brendonba, mert csak ott volt akkora méretű matrac, amekkora a kiságyba kell, azt is megvettük. Egy kicsit körül is néztünk. Hogy micsoda árak vannak :shock: :shock:
Az apasági nyilatkozatot akartuk még elintézni, de azt nem tudtuk, mert 2-kor már nem volt bent az az illető, aki ezzel foglalkozik :shock: :evil:
Na, egy kicsit sok lettem....bocsi :oops:
bessy76
 
 


Ani
Roninak sok gyógypuszit küldök! Remélem, mielőbb meggyógyul! :wink:
bessy76
 
 


Ani,
jobbulást a drágaságnak!!!! Remélem mielőbb rendbe jön!!!

Holnap jövök bővebben, puszi mindenkienk!!!
Vendég
 


Ja, Gabi, a nagyonbabás állt meg, azt hiszem :shock: vagy az csak hónapokat számol???
Vendég
 


jó reggelt mindenkinek!

Tündike
Örülök,hogy már jól vagy!És hogy a kezed se fáj már az szupi.
Nem azért írtam ám.Amúgy az ismimnek akinek hányingere volt aznap éjjel leszakadt a lepénye,és sajna már nem értek időben a kórházba.Nem tudom ennek köze lehetett e a hányingerhez.
Barnikát sajnálom,és persze téged is,biztos lelkiismeret furdalásod volt,hogy lesszíttad.Én is keveredtem már hasonló szituba.És elég pocsék érzés volt.

Vikcy
Örülök,hogy jól vagytok.És ne csüggedj,hamarosan összeszoktok.Fanni nagyon ügyes baba.Nekem az első napokban nem volt ennyi tejem.2670-nel születtünk és 2420-al jöttünk haza.De aztán beindult a fincsi tejci és még mai napig is imádja Noel.
Emlékszem az első napokba-hetekbe rengeteget feküdt Noel a mellkasomon.Ilyenkor még nagyon igénylik,hogy hallják a szívverésedet érezzék az illatodat és a tzested melegét.Ez így van rendjén!

Ani
Sok-sok gyógypuszi a kis Roninak.Reméljük hamar rendbe jön!

Bessy
Jó pörgős napotok volt tegnap.Pocaklakód jól viselte?elhiszem,hogy elfáradtál,nem könnyű már ilyenkor.
Már mindenetek megvan?Vagy kell még vmit vennetek?

Nati
A nagyonbabás vonalzó sajna csak hónapokat ír+visszaszámol a szülinapig.És te jó ég már csak 37 nap és 1 éves lesz a kisfiúnk!-hihetetlen!
Vendég
 


Ani! Roninak millió gyógypuszit küldök.

Alíz drága! Szomorúan olvasom, hogy hunor kórházban. Neki is millió gyógypuszi!!!!!!
Ha hazajöttetek, írj!

Nati! Mi napközben 3-4 óránként eszünk. Nem értem. Ha éjszaka 5-6 órát kibír, akkor napközben miért nem? Na jó, ez nem baj.

Nálunk úgylátom beáll ez a 2-3 óra körüli kelés hajnalban. Azért ez nagyon jó. Csak egyszer kelünk. :)
És utánna gyorsan visszaalszik.

Pirianyó? Hesegesd el. De ne erre felénk ha lehet.
Én nagyon remélem, hogy tavaszig se híre se hamva nem lesz nálam.
Keresztelőre már mindent elintézetetek?


Gabi! nem baj, hogy még nincs sárgakeretes óra. Várunk. Végülis van óránk, csak az nagyon megtetszett, így várunk. Ha kell karácsonyig, vagy húsvétig?! :)

Vicky! Nagyon ügyes Fannika! Lucával találkozott már Fanni?

Bessy! Azért a sok tennivaló mellett tessék pihenni is!!!!!
Ügyik vagytok azért, hogy ennyi mindent beszereztetek!

Judy! Botiért én is imátkoztam. Nem hiszem el, hogy ilyen az élet. Nagyon szomorú. És igazságtalan.

Alexa! Kérek szépen Martinkáról képet!! Lehet vak voltam, de már régen láttam.

Tündi! De jó, hogy nem fáj a kezed már. Nekem a szülés után fájt, illetev izomláz volt benne. Annyira szorítottam, feszítettem azt a vasat amibe lehet kapaszkodni.

Azt meséltem már csajok, hogy amikor szültem, és a doki odaült a két lábam közé, hogy megvizsgáljon, szóltam neki, hogy menjen oda, mert úgy érzem, fejbe fogom rugni? :D
Aztán fogta magát, átment a túloldalra(hogy onnan vizsgál), és közbe megjegyezte, hogy én nem is bántottam még magát, akkor miért tenné? :o

Tegnap voltunk tanácsadáson. Hát.....nézett a doki. Bence 5840gramm már. :shock: És még nincs 2 hónapos.
Valamit nem jól csinálok? Normális, hogy ilyen duckó?
Jam és a nóziját még mindig szívni kellene, mert szörcsög, de hiába szívjuk, nemigen jön már semmi. Amúgy jól van már Bence. :lol: :D :lol: :D :lol: :D
n.k.ildi
 
 


Sziasztok! :lol:

Ani!
gyógypuszi megy Roninak :)

Bessy!
hát, elhiszem h elfáradtál....én is tegnap egész nap csavarogtam a városban, és tökre elfáradtam.....pedig még az elején vagyok 8) :shock:
hogyhogy nagy a baba?????? :roll: :lol:
tőlem megkérdezte múltkor a doki, h hogy szeretnél szülni?mondom gyorsan és könnyen :wink:

Vikcy!
sok boldogságot a kis Fannival :D

én most kicsit meg vagyok zavarodva....ezzel a Csnk-s uhu+vérvétellel kapcsolatban :shock: , dokim azt mondta, csak jövőhéten menjek, hétfőn már 12+3 leszek.
ma felhívtam őket, azt mondta 12 hetesen menjek, de mondom napra pontosan?mondtam holnap leszek 12+0.erre azt mondta h akkor holnap.bejelentkezni előre nem lhet 8-10 között menjek.azt se tudom ki lesz a doki meg mennyit kell várni.ez olyan őskori dolog, nem? :roll: na, asszem elmegyek holnap, max.elküldenek, ha még korai :evil: ja, és kedvesek se voltak a telefonba...
hát igen, ez a hátránya ha nem fizetős vizsgálatra mész, hanem ingyenesre :roll:
Vendég
 


Ja, és Gabi! Biza, bő egy hónap....és Ti is ünnepeltek. De jó!!!! :lol:
n.k.ildi
 
 


Sziasztok! :)

Bessy: Nem volt olyan nagy leszidás, nem igazán vette fel a drága. Ez is inkább nekem volt rosszabb. :) Tegnap elmentünk szép leveleket szedni amiket büszkén mutogatott az óvónéninek és elvittem (irgum-burgum tudom) a McDonald's-ba.
Érdekes hogy az ottani hambucit megeszi, amit itthon csinálok azt nem. Lehet hogy a zsemle az oka?
Milyen várandóssági csomagot?

Nekem is kell venni szoptatós melltartót. Merre is érdemes megnézni?

Ani: Robi babának sok sok gyógypuszit küldök! Jobbulást neki!

Ildi: Ha anyatejet kap, akkor minden hízás normális :) Hipp-hopp és az lesz a baj hogy nem eszik rendesen :)
Ez a fejberúgásos sztori jópofa volt :D

Gabi: Köszi högy mondtad mert nem tudtam hogy gond lehett. Amikor a dokinak mondtam akkor meg is akart azonnal vizsgálni, de aztán amiko rmondtam a hasmenést is, meg hogy a páromnak is volt akkor megnyugodott, szóval van ebben valami! Köszi :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írk még alszik. :)

Nagyon de nagyon szépen köszönöm a sok gyógypuszit. Aranyossak vagytok.

Alíz, nagyon sokat gondolok rátok, remélem minden rendben lesz hamarossan.

Nati, örülök hogy ilyen könnyedén ment a rota. Milyen volt a torna? Pirianyó monjon le!

Viki, örülök hogy minden rendben, nagyon szépen gyarapodott Fanni.

Bessy, igaz annó én is azt mondtam hogy: "ó bőven elég nekem 2 hálóing" végül 3 volt, de az is kevésnek bizonyult. Nem a vérzés miatt hanem mert beleizzadtam. Igaz én nyáron szültem, de sztem a szülészeten mindig meleg van a babók miatt, na meg olyankor a szervezet is máskép dolgozik.

Ildi, ne aggódj, tökéletes Bence babád van. És ahogy Tündi is írta hamarossan azon fog a doki aggódni hogy nem hízik eleget, az orvosok már csak ilyenek.

Vicuska, készülj fel a legroszabbakra a CSNK-ba. Különben nem értem miért ragaszkodnak ahoz hogy pont 12+0 menj. Időpontot lehet kérni, de csak du-ra!!!!

Tündi, örülök hogy Barnikát nem érintette olyan súlyosan az ügy mint téged. :) Nagyon nagyfiú már, tudja hogy anya és apa néha csinálnak furcsa dolgokat, de azt is tudja hogy ez neki nagyon jó mert akkor mekizhet kicsit mert a szülőnek bűntudata van. :D :D :D

Bocsi csajok most ennyire futotta, kis drágám sirdogál.
Sziasztok

madiani
 
 


Sziasztok!

Gabi!A novemberi börzére nem megyek,eléggé kifosztottak(szerencsére :P ),meg valszeg akkor fogjuk Martinka névnapját ünnepelni.Asztalt most foglaljatok,különben nem lesz hely,és reggel 3/4 7-7 körül odaérhettek,mert már akkor pakolásznak,és vevő is akad! :D Szóval kamu az a 8-as kezdés. :wink:

Vicky!Örülök,hogy otthon vagytok!:D

Ani!Jobbulást Roninak!Gyógyuljon meg hamar!

Bessy
!A várandós csomagért apa 2x ment el,mindíg azt mondták,hogy most éppen nincs,meg olyat is hallottunk,hogy ki volt bontva,hiányzott belőle ez-az! :shock: Na,aztán már nem foglalkoztunk vele.A kórházban aztán kaptunk szülés után.

Tündi!A védőnénitől elvileg kaptál egy kis könyvecskét még a terhesség elején,abban különböző kuponok vannak,az egyikkel ki lehet váltani ezt a csomagot,rajta van,hogy hol,melyik boltban.Felicytas csomag.Gondolom még most is így hívják.Mekis hambi:Martinka is evett már,egy egész sajtburger lecsúszott!
:shock: Persze mi sem csinálunk ebből rendszert,néha elmegyünk.:D

Ildi!Tényleg jó ez a fejberúgós sztori,még jó,hogy szóltál neki! :lol: :lol:
Képeket hozok,csak lusta dög voltam eddig kicsinyíteni! :oops:
Ne izgulj,Martinka 2 hósan 6040 gr. volt! :lol: :lol:

Vicuska!Majd holnap mesélj ám,hogy mi volt! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Gabi
Bizony, mindjárt szülinapoztok. :D Amikor szültél akkor csatlakoztam ehhez kis a csapathoz :lol: :lol:
Lassan minden meglesz, autósülés nincs még, de ráér úgyis mózeskosárban hozzuk haza. Meg pelenkát nem vettünk még.

Tényleg, azt akartam tőletek kérdezni, hogy kell vinni a kórházba pelenkát meg popsitörlőt, vagy adnak annyit amennyi kell?

Jövőhónapban meg beszerzem a maradék kórházi cuccokat (betét, bugyi)

Vicuska
Azt kérdezte a doki, hogy én hogy szeretnék szülni?? :shock: Ezt hogy értette? Vagy véletlen elírtad a "k"-t "l"-re? :wink: :D Hát igen, azt hiszem, mindenki könnyen és jó gyorsan szeretne :lol: :lol:
Én 12+6-on voltam a kötelező uhu-n és a teszthez a vért is aznap vették le. De gondolom a csnk-ban más a rendszer :roll:

Ildi
Akkorát nevettem a dokis sztorin :lol: :lol: :lol: jó szitu lehetett :lol:
Úgy megnézném Bencét élőben édes lehet, hogy ilyen vasgyúró :wink: :D nem csinálhatsz semmit rosszul, hiszen csak tejet kap. Ne törődj a dokival! :wink: Örülök, hogy már jól vagytok!

Tündi
Akkor jó, ha Barni fel sem vette :D azért a Mekiért megérte neki :wink: :lol: engem is leszidhatna valaki...... :lol: :lol: :lol:
Remélem te is kiheverted már :wink:
A várandós kismamák tanácsadója című füzetben (amit a védőnőtől kap az ember a terhesség elején) van egy kupon, amit be lehet váltani a harmadik trimeszterben. Ezek szerint te nem váltottad még ki a csomagod?
A melltartót a felső piacon vettem, ha fönt mész be a műanyagosnál az mellett árul egy csaj jó nagy területen melltartókat és bugyikat. Össze sem lehet téveszteni mással, mert annyi fehérnemű van nála. Én egyébként a normál melltartóimat is nála szoktam venni, mert olcsó és nagyon jó minőségű az áruja :D

Ani
Jó, hogy írtad a hálóinget, mert igaz, hogy egyet vettem tegnap, de azón filóztam, hogy kellene még egy. Most már akkor tuti, hogy veszek még :D
Hogy van Roni? Róla nem írtál.
bessy76
 
 


Alexa
A mi csomagunk nem volt kibontva, mégis elég gyéren van benne cucc.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A kórházban is adnak valamit, vagy ezt a csomagot kaptátok?
bessy76
 
 


Kép

Kép

Kép

Művész lesz? :D

Kép

Martinka elbújt!:D

Kép
Vendég
 


Bessy!Várandós csomag volt az is,amit a kórházban adtak.Pár termékminta volt benne,meg termékismertetők.

Nekem 4 hálóingem volt. :oops: :D
Decemberben szűltem,de nagyon fűtöttek a babák miatt,30 fok volt! :shock: Az egyik radiátort el is zártam a szobában. :oops: :)
Vendég
 


:) újra kicsit

Beültettem az etetőszékbe, kezébe nyomtam a cumisüvegét (almalével ízesített víz van benne) jó alacsonyra raktam és ideültettem magammmal szembe. Nagyon jól el van harcol a cumisüveggel. Most meg sunyin rámnézett és közbe pukizott.

Bessy, mi pelust kaptunk, de popsitörlőt vinni kellett. Sztem legalább 4 hálóinged legyen mint Alexának.

Alexa nagyon jók aképek, de kereshetnél olyat (amin esetleg a kamerába néz) is amit a tábliba rakjak. ;) A számítógépes a kedvencem.

madiani
 
 


Bessy, köszike, ahoz képest hogy milyen szőrnyen hangzik a betegsége nagyon jól van. Este is jól aludt, sztem köszönhető az orrcseppnek, éjszaka nem is kellett orrszívóznunk. Tegnap sétáltunk is és sztem ma is megyünk amíg ilyen szép idő van. Sajna nem merek senkit hívni magammal (nehogy elkapják a babák) így kicsit uncsi. Köhög még és az orrát is szívom, néha felsíír, fájhat a torka. Ezen kívül szerencsére semmi gond, nincs láza kedve is jó és az étvágya is a régi. Nagyon remélem hogy nem lesz roszabb.

madiani
 
 


Alexa
Annyira aranyos Martinka! :D Látom, már kottát is olvas a kis zseni :lol: :lol: nagyon tetszik :D
4 hálóing?? :shock: :shock: :o akkor én nagyon alul számoltam :)

Ani
Örülök, hogy a kedve és az étvágya jó Roninak bizti hamarosan kilábal ebből a nyavajából :wink: Aranyos lehet, ahogy harcol a cumisüveggel :D
bessy76
 
 


Sziasztok

Alíz
Remélem Hunor jobban van már.

Ildi
Tényleg nem tudom mikor lesz óra.
Jó kis étvágya van Bencének.És biztos jó sok tápláló tejcid van.Fejsz is amúgy?Nem gond hogy ilyen rohamosan hízik,majd egyszercsak megfog állni a súlya,legalábbis nem fog olyan sokat hízni mint eddig.Szóval majd ne ijedj meg.

Bessy
Hát igen megy az idő,lassan Te is 1 éve vagy a kis csapat része.
Én nov 22-én szültem,3 hálóinget vittem és kevésnek bizonyult.Az is volt a baj,hogy pamutosabbat kellett volna,hogy vigyek,mert amit a piacon 900-ért vettem nem szívta fel az izzadságot és így szörnyű volt viselni.Szóval szerintem is kell 4 db.Meg kéztörlőt vittem 1 gurigával és zuhany után alul csak azzal törölköztem,így nem véreztem össze a türimet.
Figyu szerintem kérdezz majd rá a kórházban,hogy hazaengednek e mózessal,mert valaki nekem azt mondta,hogy figyelnek és csak autós hordozóba hozhatod haza a picit.Lehet hülyeség,de én inkább megkérdezném.
Ja és még ami eszembe jutott,én csak az első két napba használtam tena betétet,utána már elég volt az extra hosszú és nedvszívó sima szárnyas is és kényelmesebb is volt.
Én a kórházban 2 csomit is kaptam,a várandóson kívül.
Popsitörlőt vinni kellett,pelenkát adtak,amennyi kellett.

Alexa
Köszi az infót a börzével kapcs.Amúgy kérdezni is akartam.Már foglaltunk és kaptunk is asztalt.Mondjuk azt még nem tudom mennyit kell majd érte fizetni és mikor.Hogy működik ez?
Martinka nagyon cuki a képeken,ja és tök jó a tányérja,az oviba volt nekünk ilyen :wink: .Amúgy már teljesen egyedül eszik?Vagy kell még neki segíteni?Pelus van még?Az egyik ismim kislánya is most tette le.Ő júniusban volt 2 éves.

Ani
Reméljük Roni hamar meggyógyul.Noel első betegsége is hasonló volt,mi is csak Spiropent kaptunk rá,mást nem.De úgy emlékszem hamar rendbe is jött.
Aranyos lehet ahogy kűzd a cumisüveggel.
Ja és szerintem nyugodtan hívhatsz sétálni valakit,nem fogják Ronitól elkapni,hisz a babakocsiban fekszik,a friss levegőn meg egyébként se terjed úgy,ha egyáltalán fertőző ez a betegség.

Tündi
Akkor tényleg lehet ebben a hányingeres dologban valami.
Azért örülök,hogy Barnit sikerült kiengesztelni.

Vicuska
Szokj hozzá,hogy mindenki mást mond.Ez végig fogja kísérni mostantól az életedet,nem csak a terhességet hanem a babás,kisgyermekes időszakot is.Nem tudom holnap ki lesz a csnk-ba,de reméljük elégedett leszel vele. Én a 12 hét végén voltam.Ilyenkor meg egyébként is lehet 1 hét csúszás.Voltam 11 hét végén is de akkor még nem tudott tarkóredőt mérni ezért visszahívott egy hét múlva kontrollra.És akkor mért NT:2-t,ami jó.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy gondoltatok ránk! :D Aranyosak vagytok!
Itthon vagyunk már, hétfőn délután hazaengedtek minket, de most van egy csöpp kis időm. Hunor megint azt játssza velünk, hogy nappal semmit nem alszik, max 20 percekre 1-2 alkalommal elszenderül és kész. Szóval egész napos program volt ezidáig, most anyum elaltatta. Kiváncsi vagyok meddig alszik.
Szóval az volt, hogy szombat este megetettem Hunort, elaludt a mellkasomon, aztán letettem hasra alduni. Kb 20 percig így aludt, amikor elkezdett nyöszörögni, köhécselni, mire felvettem. A kezemben tartva kihányt mindent, amit evett, és olyan köhögő, fulladó roham jött rá, hogy majdnem infarktust kaptunk. Azon voltam, hogy minél előbb levegőt tudjon kapni. Irány az ügyelet, addigra már jobban volt. Ott megvizsgálták, nem találtak nála semmi rendelleneset, és átküldtek mellkas röntgenre (szegény pici párám, vagy 4-szer kellett le és fel öltöztetnem, mindig mire elaludt volna:cry: )
Ez is negatív volt, de az ügyeletes doki azt mondta, maradjunk egy napot megfigyelésre. MOndtam persze. Hajnali fél 2- kor tudtam elaltatni Hunort, én meg elmentem lefeküdni. 6-kor jött a nővér Hunorral, hogy ez a gyerek tiszta nátha, le kellett szívni az orrát. A doki a délutáni viziten azt mondta, hogy egy ilyen pici babánál a náthát is komolyan kell venni. Ugyhogy benn kellett maradni még egy napot. A nátha és a hányás, fulldoklás pedig összefüggött. Hunor már jobban van, ugyan szívni kell az orrát, de már koránt sincs benne annyi, mint az elején.
És már ébredezik is, 20 perc alvás volt. :roll: És nem tudom mit tegyek?
Bocsánat lányok, hogy nem reagálok senkinek, de mennem kell hozzá, elkezdett nyüglődni.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Annyi még, hogy elapadt egy kicsit a tejem, pedig a kórházban 135-öt is megevett. Kedd szerdán alig volt tejem :cry:

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Szióka!

Köszi Csajszikák! :)

Alíz, nagyon örülök hogy már otthon vagytok, remélem hamar megygyógyul a kis drága.

Na, párom elmondta anyósomnak hogy Roni beteg. :evil: Kár volt.... :(
Jött a duma hogy biztos anycimtól kapta el (kb 2 hete volt beteg), megjegyzem anyósom is beteg volt akkor és taliztunk is velük. Az orvos azt mondta hogy kb 2-3 napig lappang, ergó nem tölük kapta el. Aztán hiába mondta férjecském hogy nem megfázott hanem vírust kapott el, utána meg azt mondta hogy este kevés ruhát adok rá (csak hálózsák van rajta mert így is néha leizzad). Meg hogy ő rak a szivacsra egy plédet mert mindig fázik, és hogy én is rakjak. Jah és persze mindezt nem nekem mondja....huuuu nagyon felhuzott, pedig imádom mert amúgy egy tündér. Nagyon nem szeretek így csalódni.
Én meg ezerrel figyelek arra hogy ne legyen túl melege, a doki megmondta most hogy itt volt hogy túl meleg van (24 fok volt). Azt mondta hogy 22 foknál ne legyen több, csak a fürcsinél, és hogy ruhát se adjak rá többet mint magamra. Különben egyetértek az orvossal. Amikor elindult a fűtés ment este a gyerekszobába a radiátor és többször felsírt éjjel, tök vizes volt.

Na befejezem a panaszkodást, nagyon jó volt leírni.

Jó éjt mindenkinek.
Pusza

madiani
 
 


hű, nagyon sokat írtatok!!!!

Bessy,
gondolom már izgulsz, ez is egy fantasztikus része a várandóságnak, mikor vásárolsz a kórházba :wink:

Tündi,
jó, hogy minden rendben! Egyébként a doki mit mondott? Megvizsgált? Nekem is van egy isim, ő végig hányt a szülés előtti hónapban, szerencsére semmi gond nem lett belőle!
Jóslók? Fészekrakási láz? Még nem kaptunk képet Bianka lakjáról!!!

Ani,
örülök, hogy Roni már jobban van!!! Szuper, szépen gyógyul!! Tornán nem voltam... későn ébredt Bence, én meg örültem, hogy végre nem kell hajnalban kelni... Timi volt. Mártiék se mentek?

Alíz,
hű, nem hangzik túl jól amit írtál, de a lényeg, hogy már jobban vagytok!!! Külön aludtatok a kórházban??

Ildi,
ne aggódj, anyatejjel tényleg nem lehet gond, szépen hízik az a lényeg!! A tejet adó anyuka kisfia már több, mint 8 kg és még csak 11 hetes. Nagy különbségek vannak! LÉnyeg, hogy egészséges legyen!!!!

Vikcy,
de szuper, hogy ilyen jól vagytok!!! Hamar megy majd az összeszokás is, meglátod!!!

Alexa,
de édes Martinka!!!!! S milyen ügyesen eszik!!! De nekem a zongorás tetszik a legjobban!!!! Te zongorázol??? Eddig pont úgy fotóztál mindig, hogy nem is láttuk a zongorát!! :wink:

Vicuska,
hajrá csnk!!!! biztos minden rendben lesz, hisz RL nemrég nézte! Örülök, hogy egyre többet jössz közénk!!!! Jó újra átélni a terhességet általad!!!

Rólunk:
Bencus a rotát jól fogadta, nem volt mellékhatása. De sajnos az eddigi torokremegős sírás még megvan... S két hét alatt nem hízott egy dekát sem, amitől én most parázok rendesen. A hozott tej is opálos, átlátszó színű most, Timi azt mondja, ő is észrevette, nem tudja miért... Ráadásul ma Bence mellé feküdtem és beszéltem neki, de nem fordította arra a fejét :shock: Utána próbáltuk még "vizsgálni" hogy hall-e, de nem sokra jutottunk... Van valaki, aki "vizsgálgatta", vagy elegendő az, hogy gagyarászik, gügyög, stb? Mindig van valami :shock:
A keresztelőhöz kezdenek a dolgok összeállni, holnap megyek ismét fehérvárra beszerzőkörútra :wink:
Vendég
 


Aninak kép:

Kép
Vendég
 


Ani,
hát igen, az anyósok mindig okosabbak mindenkinél... sőt, nemcsak az anyósok, hanem mindenki más... Sannal pont azt beszéltük, hogy ha jön valaki és elkezd Bence sírni, mindig megkérdezik: nem éhes???? Legközelebb azt fogom mondani, hogy de, ma böjtölünk... :lol:
Az viszont tényleg nagy kár, hogy csalódtál anyósodban!!! De lehet, hogy holnap már mindent máshogy látsz majd te is, meg ő is!!!
Tudod mit, aludj egy jót, pihend ki magad!!!
puszi
Vendég
 


Lányok: Én nem kaptam ilyen könyvecskét meg kupont. Azazhogy nem emlékszem hogy lenne nálam ilyen.

Alexa: Ezek ám a képek! Milyne szépen eszik Martinka. A zongorás és a számítógépes kép is szuper!!!

Ani: Nagyon édi lehet Roni baba :)

Alíz: A lényeg hogy HUnor jobban van. Az hogy nem alszik annyit nem azt jelenti hogy nem is fog többet! Túl lesztek ezen az időszakon és figyeld meg megjön az alvókája.
Tejci: More Milk vagy homeós bogyó biztos segít.
Remélem minél hamar helyrerázódnak a dolgok :)

Ani: Ezen megont felhúztam magam. Anyukám is ilyne, mert nem így csináltam nem úgy csináltam, és amikor nála van akkor sosem történik ilyesmi. Grrr....
Ne magyarázkodj, mindent szuperul csinálsz!!! Az anyukákat kellene jól helyre tenni. Nekem is kinyílik a bicska a zsebembe. A legjobb amikor együtt mondjá hogy ezt így kéne meg úgy kéne! Amikor összefogva a 4 hónapos gyerekemre rá akarták erőltetni a babapiskótát. Az durva volt

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Ani!Csináltam egy csomót,de ez lett a legjobb,hát,sajtkukac ez a gyerek,ez is azért sikerűlt,mert reklám kezdődött a tv-ben! :lol: :lol:
Kérlek ne idegeskedj anyósod miatt,bárhol elkaphatta Roni a vírust!Persze gondolom most mindenki idegesebb egy kicsit,mert most először beteg a kisgyerek.Martinka is be szokott izzadni,van,hogy álmában cserélem le a bodyját,mert nem merem abban hagyni.Nem egyszerű öltöztetni őket.Szóval nyugi!:wink:

Alíz!Örülök,hogy jobban vagytok,és hazamehettetek!Még olvasni is rossz volt!!Szegényke!
A kórházban külön szoba van az anyukáknak?Azt gondoltam,hogy együtt lehet lenni a kicsivel.

Nati!Próbálj hirtelen zajt csinálni,pl mellette tapsolni egy nagyot,vagy ejts le valamit.Olyankor elvileg összerezzennek a babák.Én ilyenekkel teszteltem Martinkát,mert ezeket olvastam.Biztos nincs semmi baj,előfordult,hogy Martinka sem reagált,mégsincs semmi baja! :wink:
A zongora a sógornőméké,zenetanár.:D

Gabi!Képzeld a tányér 30 éves,még az enyém volt.Aztán az öcsém is abból evett,majd anyukám elrakta,hogy majd jó lesz az unokájának. :D Megvan a lapostányér is,ami ugyanilyen.Mindíg mosolygok,amikor előveszem,jó érzés!:D
Az ebédet csak egyedűl hajlandó megenni Martinka,de a kenyeret,felvágottat a szájába adom,különben leszedegetné a felvágottat,és csak azt enné meg.Majd alakul,semmit nem erőltetek.A pelus is megvan,ha jövőre szokik le róla,azt sem bánom,bőven belefér az időbe.Az a lényeg,hogy mire oviba megy,szobatiszta legyen.
Börze:400 forint egy asztal,körbejárnak a szervezők,és kérik a pénzt.
Vendég
 


Alíz,
Bence az első 4-5 hétben semmit sem aludt :shock: , aztán kezdett beállni, de most megint össze-vissza alszik. Teraszra nem próbáltad meg kitenni? Bence a kinti hüsiben "tanult' meg aludni.
A tejcsidre szerintem is próbáld ki a more milket! www.boldogmama.hu-n tudsz is olcsóbban rendelni!!!
jó éjt!
Vendég
 


Nati,böjt: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Alíz!Nálunk meg az volt a baj,hogy nem sötétítettem be nappal,amikor aludt,mindíg fél óra múlva felébredt!Besötétítettem,és aludt 2 órát! :shock: :D Hú,de szidtam magam,hogy én hülye,miért nem jöttem erre rá előbb? :lol: :lol: :oops:

Tündi!
A várandós könyvet(valahogy így hívják,ebben van a kupon) akkor adta oda a védőnő,amikor megkaptam a kiskönyvet.
Vendég
 


Ja,és Alíz,tuti, a sok idegeskedéstől lett kevesebb a tejci,de biztos megint több lesz,mert nyugodtabb leszel,hogy túl vagytok ezen az egészen.

Na,mostmár lépek,jóéjt mindenkinek! :arrow:
Vendég
 


Nati: Tényleg nem csináltam még képeket. Készítek ígérem!!! Jóslók nincsenek, még nem érzem hogy közeledne az idő.
Mi is aggódtunk a Barni miatt mert nem fordult a hang felé, és el is mentünk a Heim Pálba. Szerencsére minden ok volt egyszerűen nem foglalkozott velünk, a hallásával nincs semmi gond, amit azért még mindig kétlek mert néha 5-ször is szólnom kell neki mire meghallja....

Ma voltunk egy kis bevásárláson, és polcokat is kerestünk. Baumaxban voltunks láttam is egy supert ami rejtve vagy hogy kell felszerelni. Tudjátok jó vastag és a közepébe megy bele a tartó, de csak egy volt belőle ... grrr....
Nagyon kellene két polc, nem tudja valaki honnan lehetne venni normális polcokat?
Praktikerben nem, az tuti.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Jó reggelt
Megint szupi éjszakánk volt :D
A legkisebbeket azért gondolom megviselte a szél,de azért remélem sikerült aludnotok valamennyit.


Gyors leszek,megyek el itthonról.

Alíz
Elég durván hangzik amit írtál,de a lényeg,hogy már meggyógyult a kis Hunor.Tejci meg nyugi vissza fog állni.Tedd sűrűbben cicire és igyál rengeteget.

Alexa
Édes ez a kép.
Ez a tányér dolog nagyon jó.Bennem is emlékeket hozott fel.És nagyon aranyos is,kár hogy ilyet már nem lehet kapni.
Jól teszed,hogy nem erőlteted a dolgokat.Amikor eljön az idő akkor úgyis leszokik a pelenkáról.
És az alvás is ilyen:egyszer csak átalusszák az éjszakát.Csak úgy maguktól.És nem kell órákig üvölteni hagyni őket,ami szerintem nagyon szívtelen dolog.

Tündi
Esetleg obi vagy brico-ba néztétek már?

Ani
Elhiszem,hogy kiakadtál.Nem is értem,hogy mi a baja anyósodnak.Mit gondol soha nem fog semmit elkapni Roni?Na meg hogy Te nem csinálod jól....ezen kész vagyok :evil: .Ne is idegesítsd magad rajta.Te mindent jól csinálsz!
Amúgy meg nem árt ha megismeri a szervezete időben a bacikat és vírusokat-attól lesz ellenálló!

Nati
Ne idegeskedj,hogy nem fordul oda Bence.A gyerekek már csak ilyenek csak akkor produkálják magukat mikor ahoz nekik kedvük van.A védőben szoktak hallás vizsgálatot csinálni.Mondjuk nálunk nem,de Andeszéknál csináltak.Eddig figyelt a hangokra nem,hát egyik napról a másikra nem megy el a hallása!
(ezt csak infónak írom:olvastam,hogy a siket gyerekek is gagyorásznak és kb 1 évesen hagyják el,de azt tényleg csak infónak írom)Tuti nincs gond Bence hallásával,csak valami elvonta nagyon a figyelmét.Az egyik Kismama újságban azt írták,játékosan vizsgáljuk,hogy hall e a baba,(mondjuk ott picivel nagyobb babát mutadtak)mögé osonsz halkan,hogy ne vegyen észre és játéksíppal sípolsz egyet a jobb fülénél majd a balnál,elvileg oda kell hogy forduljon.
A tejecskés dolog reméljük megoldódik.Másnem tápszert adsz neki.

Na puszi
Most megyek,remélem írtam mindenkinek.
Vendég
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Nati, Mártiék voltak tornán, kérdeztem, azt mondta hogy olyan volt mint szokott. Jövőhéten nem lesz! Én se mentem volna a helyedbe ;) A hízás miatt sztem nem kell aggódnod még, ha a havi átlag se lesz meg akkor úgyis megdumáljátok a dokival hogy mi legyen. Lehet hogy Timi teje nem megfelelő? Sztem tuti nincs semmi baja a hallásának, Roni is szokott ilyet csinálni. Én magyarázok mosolygok neki, de rám se bagózik mert az a piros játék a sarokba sokkal érdekesebb. :D Sztem is úgy lehet a legjobban ezt vizsgálni ha hirtelen zajra se reagál akkor érdemes mondani a dokinak. Pl. nálunk ha párom tüsszent Roni azonnal órdít mert úgy megijed. Igazad volt, ma már én is másképp látom a dolgot anyóssal. Mondják csak...valószínű ők is megkapták ezt annó a nagyszülőktől, rokonoktól. :) Sztem ezzel a "Nem éhes?" dumával csak hárítani akarnak, zavarja őket a sírás. Roni nem sokat sír, tudja ezt mindenki, de amikor igen azzonnal jönnek az infók hogy biztos szomjas, vagy ami mégjobb fáj a hasa (soha nem fájt neki). Különben általába csak az a baj sztem hogy érzi hogy aki fogja bizonytalan, vagy rosszúl fogja, ugyanis amint átveszem csöndbe lesz. Ha szomjas lenne vagy a hasa fáj akkor nálam is sírna. Na mindegy is..... én vagyok az anyukája úgy nevelem, etetem, itatom, fogom stb ahogy akarom. Akinek nem teccik szüljön magának és punk-tum. Anyósra nem vagyok már mérges, ahogy ismerem nem akart ő ezzel bántani, csak jót akart. Arról meg nem tehet hogy kicsit érzéketlen, nagyon szeretem így is. Ez a böjt, nagyon teccik... :D :D :D

Huuuuu, most volt egy reklám a TV2-ön... elbőgtem magam. Anyuka tolja a babakocsit a zebrán, apuka nagyobbik gyerekkel vár a túloldalon, és jön egy autó.... iszonyú, sokkoló, de remélem hatásos. Sajna én is jártam már úgy hogy a zebra közepén babakocsival kiabáltam az autósnak hogy "Te f.sz, nem látod hogy itt vagyok?" de sajna ügyet se vettet rám. :(

Alexa, nagyon szépen köszi a képet már javítom is. Jah és megpróbálom én is a sőtétítős módszert. Eddig azért nem csináltam hogy ne szokjon hozzá (nem tudok mindenhol sötétet csinálni) de ha csak ezen múlik megpróbálom. Most sötétbe szünyál, 9 elött aludt el, kivi vagyok meddig. Nagyon köszi neked is a megnyugtatást. Igazándiből sztem csak a nagyszülők idegesek, férjem és én látjuk hogy nagyon jól viseli és ügyesen túl lesz rajta. Pont azt beszéltük hogy nem tudjuk majd mindentől megóvni, jobb lesz ha hozzászoknak, mert biza tiszta kék-zöld folt lesz állandóan. :D Nagyon szupi hogy a tányér így megmaradt, nekem egy kisrókás lapostányérom van valahol anyciéknál. Meg is fogom keresni, elrakom Roninak.

Tündi, nagyon kedves vagy, pussza érte. Ez a babapiskóta csúcs... :) Nálunk a masszőr kérdezte hogy nem adunk e neki kekszet? Igen igen, néztem én is bután. Sajna polcba nem tudok segíteni. Érdekes hogy nem kaptál olyan könyvecskét, én is az első alkalommal kaptam meg. Ki is váltottam a fő utcai fótó boltba, volt benne egy Avent cumisüveg, meg cumi is. A cumisüveget a mai napig használjuk.

Gabi, örülök a szuper éjszakának. Ronit se betegség se szél nem ébresztette fel, aludt mint a bunda. :D Én is úgy gondolom hogy nem baj ha ismerkedik a vírusokkal, na meg az orrszívóval. :) Most már nem szereti annyira mint első este. Igazándiból nem a szívóval van baja hanem hogy lefogom, azt meg muszály mert kiveszi a kezemből. Elösszőr odaatam neki hogy meg tudja vizsgálgatni, most meg folyamatossan azt tenné. :) Jut eszembe nyakik: a fülcsi már elkélt és abból a nagy gyönygösből ha van rózsaszín, pink vagy lila akkor kéne csinálni egyet, ha nincs akkor jó lesz az ezüst is. Elvitte a barátnőm a suliba, megtesz mindent. :)

Rólunk: Roni jól van (kop-kop-kop) kapja a köptetőt, hallani ahogy szakad fel neki. Szerencsére a noziváladéka is áttetsző és nincs sok. Minden kajci elött kap egy kis tengervizes oldatot majd leszívom neki. Nagyon ritkán hallom tortyogni, akkor szívom de nem jön semmi. Nagyon jókedvű még mindig. Kapot tegnap és tegnap elött banános,almás,barackos, rizses babadeszertet. Úgy falja mintha nem kapna enni, már órdít hogy rakjam a szájába. Nem tudom hogy lesz ezekután ugyanis 190g-os üvegcse 320 Ft, most még elég neki 2 napra, de mi lesz késöbb. Asszem találnom kell neki valami olcsóbbat. :) Kapott tegnap fürcsizős játékokat, de nam nagyon érdekelte, inkább inni akart a vízből. :)
Vírus: hát sajna apácska és én is arra keltünk hogy fáj a torkunk. :) Apácska már most roszabb mint a Roni. :) Tudjátok a férfiak minden betegséget 100x rosszabúl veszik mint amilyen. Ápolhatom egész hétvégén.

Mesék: kaptunk egy csomó mesét, főleg Micimackót, de van Hugó a viziló meg ilyenek. Ha valakinek kell és le tudja másolni szívesen kölcsönadom a DVD-ket.

madiani
 
 


Alexa, na most ébredt fel, nagyon kipihenten, jókedvűen: majdnem egy órát aludt. :) KÖSZIKE

madiani
 
 


Kérdés: Mi a globalizáció?


Válasz: Diana hercegnő halála



Kérdés: Mire alapozza a feltevését?



Válasz: Egy angol hercegnő egyiptomi barátjával karambolozott egy francia
alagútban, egy német autóval utazva, amelyben holland motor ketyegett, amit
egy belga sofőr vezetett, aki skót whiskey-t piált, és egy japán motoron
utazó olasz paparazzi követett, majd amerikai doktor akarta megmenteni
brazil gyógyszerekkel. És mindezt elküldték Neked, egy magyarnak, aki kínai
ruhákban ülve taiwani monitort bámulsz... :)
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így eltűntem, de megpróbálom minden szabadidőmet a tanulással tölteni, mert kevés az idő a suliban, hogy mindent leadjanak és majdnem minden héten írunk vmiből.
Megvolt az 1 éves tanácsadás: 8680gr és 74cm Martin, megkapta az első pneumo elleni oltást, 2 hónap múlva ismétlés. Jövő hónapban meg vérképet néznek nála, megint mehetünk majd vérvételre.
Amúgy jól vagyunk, mostanában már elég jól feltalálja magát, csak néha gurul el a gyógyszere.
Jövő héten és utána héten nem lesz suli, majd akkor megpróbálok visszazökkenni közétek.
Most rohanok főzni, aztán ha elaludt a Martin, állok neki tanulni.

Bocsi, hogy nem írtam senkinek.
Vendég
 


Bocs, hogy mostanság nem jöttem de apácska valami frissitést töltött le de olyan jól sikerült, hogy a gépet be se tudtuk kapcsolni!
Nálunk minden jó Gergő babával, nem akarom elkiabálni, de elmullott a pocakfájás(kop-kop).Csak egy picit nyügi szokott lenni.Az orr szipákolást azt sajna kell csinálnunk, amit nagyon nem szeret, de sokszor azért kell fel mert nem kap levegőt rendesen.Tegnap volt a védőnéni meglátogatni, mondta hogy van valami járvány(májgyulladás meg még valami) tele van a kórház, és vigyázzunk!Mondta, hogy húúúú de szépen hizik a Gergő látszik rajta, én meg viccesen kérdeztem, hogy fogyoztassam!?Tényleg ugy mondta mintha baj lenne.Hétfőn megyünk méreckedni!

Ani
Remélem jobban van már Ronibaba.Anyósod biztos csak jót akart, csak néha túlzásba esnek, ez nálunk is igy szokott lenni.Meg szerintem az édesanyja tudja legjobban, hogy mi a jó a csemetéjének!

Alíz
Remélem ti is jól vagytok Hunorbabával, nagyon rossz lehetet a kórházban maradni.

Nati
Hol lesz a keresztelő?Hányan lesztek?
Nagyon ügyi Bencus, hogy megtud már fordulni!Gergő még nemtud.
Az, hogy nem hizik úgy Bencus szerintem szólj róla majd a dokinak lehet, hogy kevés már neki, vagy annyit mozog.Ki a gyerekdokitok?

Tündike
Nekem is írhatsz majd sms-t, tudod a számomat! :) :) :) Milyen otthon lenni?Letudod foglalni magad?

Ezt gyorsan elküldöm, mert felébredt Gergőbaba,majd még jövök!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Tündike
A bricóban nem néztetek polcot, mert a sogorom ott vett pár hete.

Kép
Kép
nibcsike
 
 



Várom a javítani valókat!

A DVD-ket, Chrissy, majd Vikike már lefoglalta (msn-en), tehát várni kell kicsit, de írom a listát hogy kinek kell.

madiani
 
 


Chrissy megkért hogy hozzak nektek pár képet Martinról, sajna neki nincs sok ideje a suli miatt.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

madiani
 
 



Ibi, sztem ne foglalkozz a védőnővel, gratula a szép gyarapodáshoz. Amikor láttam Gergőt csodálatos volt, gondolom nem hizhatott olyan sokat fél hónap alatt.

És most két kép Roniról:

Kép A mai vidám ébredés

Kép Küzdés a cumisüveggel

madiani
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?