Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,

Vikcy,
Húúú..miről maradtam le, de mentségemre legyen mondva, hogy tegnap lagziban voltunk.

ÓRIÁSI GRATULA A SZÉPSÉGES FANNI BABÁHOZ.

Látom nem ment minden simán, de megérte a kis gyönyörűségért. :lol: :lol: :lol: :lol:

Vicuska,
Annyira boldog vagyok miattad, olyan jó hallani, hogy ennyire örülsz végre ilyen hosszú idő után. :lol: :lol: :lol: Akkor lehet kis csaj bujkál a pocakodban?? :lol: :lol:
Kata,
Jövő héten szeretnénk meglátogatni benneteket. Neked melyik nap lenne jó???Olyan régen láttam már Geri babát. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Vikike,
Most olvasom, hogy lehet Andriska nemsokára kibújik???
Hogy elment az idő!!!! :shock: :shock: :shock:
Kívánok neked gyors és problémamentes szülést, na meg "problémamentes" gyermekágyat is.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Chrissy,

BOLDOG 1. SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK MARTIN BABÁNAK!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Lányok,

Köszönjük a dicsiket Barbikának.
Hát igen, ő sokkal gyorsabban fejlődik mint a fiuk, mindent előbb csinál. Olyan hamar fel fog nőni!! :cry: :cry: :cry:

Mensi miatt akkor még nem izgulok, csak néha annyira feszít a hasam alja, remélem nincs semmi gond. Majd novemberben megyek rákszűrésre, akkor megkérdezem mi ez a fájdogálás.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Martinka,
nagyon sok boldogságot kívánunk neked első szülinapodhoz!!!!! Még emlékszem, amikor megszülettél, épp tali volt :wink: .
Szép napot nektek!
Vendég
 


Alexa,
még egyszer köszönöm a segítséged, nagyon aranyos vagy!!! Remélem nem maradtál le egy vevőről se miattam!!!!!! :shock:
Kellemes vasárnapot Nektek!!!
(miket szoktál egyébként árulni? Rucikat vagy más dolgokat is?)
Vendég
 


Chrissy!

Martinkának boldog szülinapot! :lol:


Kép

Vikike!
hát ige, ahogy kúsznak-másznak biztos több koszmosszal találkoznak 8)

Judy!
lagziban? :roll: :lol: Jót mulattatok?a gyerekeket lepasszoltad, remélem :wink:

ááááááááááááá, nem tudjuk még mi van a lába közt, csak szeretnénk ha nem lenne semmi...... :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Csak gyorsan felnézek.
Nagyon gratulálok Fanni babához, mielőbbi felépülést!

Martinkának boldog 1. születésnapot kívánok!

Ani, tábliba annyit, hogy volt szülésznénink, Bódás Szilvia, és bent volt Apa is. Nélkülük nem tudom, hogy mi lett volna velem.

Eszti most jól bealudt. Néha nyüglődünk a szopival, van, hogy csak 10-20 grammot eszik, és azon is egy órát nyammog. Az egyik mellem be is gyulladt kicsit, belázasodtam tőle (38,8), de most már talán rendeződik a helyzet. Ma fél 10-kor rekordot döntöttünk: 20 perc alatt benyakalt 120 grammot! :shock: Olyan hihetetlen!
Egy nap 7-8-szor eszünk, ebből átlagban 2 van éjjel, úgyhogy még szerencsés helyzetben vagyunk alvás-ügyileg!

Na, most lelépek.
Puszi mindenkinek

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Még egy képet dobok fel.
Tegnap este, Apa lábán merengős

Kép

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Vicuska,
Áááááá...nem passzoltuk le őket, mert családi banzáj volt, így mindenki ott volt aki tudott volna rájuk vigyázni.
Jól el voltak, Danika 10 körül már a zenészek körül tiblábolt és minden hangszert kipróbált. :lol: :lol: :lol:
Barbika meg kézről-kézre járt egész este, meg a kompban jól elközlekedett a vendégek között. Majd dobok egy pár képet később. :lol: :lol: :lol:
Enikő,
Sajnálom a cicigyulladást, de sajna ez ilyenkor előfordul. Remélem hamar rendbe jön.
A 120 gr viszont szuper ennyi idősen.
:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Martinkának 1.szülinapjára...
AMIKOR FELSÍRTÁL...
Felsírtál, s könnycsepp hullt mennyből a földre,
a hónapok csendjét kis lényed megtörte.
Mamád, ki méhében néked otthont adott,
az élettől egy csodaszép kisfiút kapott.
Mint legdrágább kincsét, magához ölelt,
elfáradt, de ily szép terhet még nem viselt.
Testével érezte, ahogy kis szíved dobban,
s annyira szeretett, hogy nem lehet jobban.
Hálás tekintetét az égnek felemelte,
s legszebb gondolatit mind feléd terelte.
Arcod köré fonta két puha tenyerét,
s néked adta keble mindösszes kenyerét.
Sötét volt, csak a békés csend figyelt,
s léted minden kérdésre megfelelt.
Egyszerre lélegzett most anya és fia,
s érezte, élte már nem volt hiába.

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Martinkának Boldog első szülinapot kívánunk!!

Nati!Ruhákat árulok,és pár játékot.Ja,meg szeretném eladni a járókánkat is.Nem maradtam le egy vevőről sem,egy barátnőmmel árultunk,mindíg egymásra bízzuk a cuccainkat,amíg körbemegyünk.:wink:

Kriszti
!Jó volt látni titeket,Martinka édes volt a Mosolyával!:D Nem tudom anyukáddal vagy anyósoddal voltál,de mindegy,aranyos volt,és jópofa!:D

Kata,
találtál sapit?:D

Andesz!Nagyon szép ez a vers,meghatódtam!:D

Vicuska!Örülök,hogy minden rendben,óriási élmény lehetett látni a babátokat!:D Drukkolok,hogy nunis legyen!:D

Enikő!Aranyos ez a merengős kép! 120-at megevett a kislány??AAAz,igen! :shock: :D Jobbulást neked!

Vikike!Írtam privit! :D :wink: Martinka sem volt 1 éves kora előtt beteg,sztem sem lehet ezt elkerűlni.Én az ovis időszaktól félek a legjobban,akkor biztos sokmindenen átesik.

Judy!Jó lehetett a lagziban,várjuk a képeket!:D
Vendég
 


Sziasztok!

MARTINKA, jó egézséget és csodálatos gyermekkort kívánok 1 születésnapod alkalmából!!! Tényleg nagyon szalad az idő, még én is emlékszem mikor Antával mentünk látogatni a kórházba :D !

Alexa, privi ment!

Andesz, gyönyörű szép amit írtál, komolyan mondom megkönnyeztem :wink: !

Judy hát igen lassan szülök, sőt már bármikor, néha már úgy érzem leszakad a derekam, valszeg jósló fájások :D , viszont nekem az az érzésem van, hogy ki fogom húzni a 40.hétig.
Barbika annyira tündéri, biztos jól elvolt akkor ő is a lagziban, és tök jó ötlet volt, hogy elvittétek a kompot, legalább így ő is tudott mászkálni :D .

Nati, tejes nénivel megvagytok? Hordjátok még tőle?

Vicuska, honnan lehet ilyen képeket bebiggyeszteni az íráshoz? Már akartam kérdezni, olyan jópofák.

Enikő nagyon szép Eszter baba, micsoda sűrű haja van :shock: .

No lépek, folytatom az ablakpuceválást, a fiúk szobája már kész, olyan jó illat van náluk.

Puszi mindenkinek, további szép hétvégét!!!

Kép
Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Ezt még felteszem, esti fürdés :lol: .

http://ivi.introweb.hu/furcsi.avi

Kép
Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Sziasztok!

Nincs egy percem se, bocsika. Holnap jövök ígérem!

Viki, szívből gratulálok Fanni babához. Rengeteg tecsejkét és egészséget.

Chrissy, kérlek ad át Martinkának: Nagyon de nagyon boldog szülinapot kívánunk! Olyan hihetetlen, hisz most született.

Na tényleg itt se vagyok, pápá.

madiani
 
 


képek

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Bocsika, nem tudtam választani :oops: :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


sziasztok!


Látom mindenkivel minden rendben van. Velünk is minden ok,csak sajna tejcsi nem sok van,ráadásul mos be is gyulladt a mellbimbóm :( pfúúúú Nagyon fájdalmas ám:( Remélem senkinek nem volt és nem is lesz ilyen soha,mert nagyon-nagyon rossz.

Vikcyék jól vannak,holnap már jöhetnek is haza:) Fanni baba egy gyönyörűség :).

Vicuska: Gratulálok neked, nem csodálom,hogy nem tudsz választani :) édes már most is :lol:

judy: jók a képek,biztos jó lagzi lehetett.

chrissy: Martinkának boldog szülinapot kívánok

Valaki kérdezte,hogy,hogy-hogy én mentem be Vikcyvel a szülésre.Bocsi,hogy nem emlékszem ki volt az. :oops: Hát már erről régen is szó volt,hogy majd én megyek be vele,ő is szerette volna és én is nagyon. Aztán a párja most nemrég azt mondta,hogy ő mégis bemenne :) Na de a szülés időpontjára megváltozott a véleménye :lol: Mégsem akart bent lenni. Kérdeztem Vikcyt szeretné-e még hogy bemenjek,azt mondta ha megtudom oldani,Lucára vigyázzon valaki,akkor menjek be.
Hát nekem sem kellett kétszer mondani :) Végül is a párom volt otthon Lucával.Első kettesben töltött órák voltak ezek,és egy kicsit aggódtam,hogy hogy fogja Tibi bírni. :D De képzeljétek a kisasszony végig aludt ,amíg mi szültünk :shock: Bezzeg amikor velem van..... Hát tud hisztizni :? Végül is reggel félhatkor mentem be a szülőszobára, és 10-re értem haza.
Csodálatos volt végignézni azt,ahogyan megszületik a legjobb barátnőm kisbabája :lol: :cry: De azt mondtam,hogy inkább szülnék még egyet,mert nagyon rossz volt látni őt szenvedni,és tudni azt, hogy bármennyire is szeretnék,sajnos nem tudok segíteni neki :lol:
A szülésről majd ő beszámol :)

Puszi nektek

Kép
csehi77
 
 


Vikcy
Nagyon-nagy gratula Fanni baba születéséhez!Nagyon sok boldogságot kívánok! :P

Chrissy
Martinkának Nagyon Sok Boldog Szülinapot Kívánok!
Képeket majd raksz?

Ani
Nagyon édes a fürcsis videó, látszik, hogy Roni szeret fürcsizni! :P

Judy
Jók a lagzis képek!Meddig voltatok?Hogy birta Barbika?

Vicuska
Nagyon szépek az uh-s képek! :P Neveken már gondolkodtatok?

Enikö
Nagyon szép Esztibaba :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!

Andesz, rpsz-ropsz belejössz a vezetésbe és rutinból fog menni minden.

Ágicám, nagyon örülök hogy minden rendben Bencével. Hova mentetek? (bocsi lemaradtam) Dorka hogy van?

Alexa, :) köszike.

Alíz, sajna normaflore ügybe net tudok segíteni.

Kata, nagyon várjuk ám azokat a képeket.

Vicuska, annyira jó olvasni soraid, olyan boldog vagyok én is. Csodálatosak a képek.

Anikó, nagyon jó a kép Liliről.

Vikkantyom, sztem abszolult nem beteges Levi drágám. És az hogy elkap ezt azt meg tök normális hisz a játszótéren minden gyerek mindent megfog. Ezen ne aggódj. Nagyon stramm gyerek.

Orsi, sajnálom a begyúlladt cicit. Sajna tudom milyen érzés, de kitartás, nekem a szabad levegőn hagyás sokat segített.

Most megint csak ennyit tudtam mert Roni felkelt és az ölemb ficánkol

madiani
 
 


Vikike
Nagyon jó a fürcsis videó Leviről nagyon aranyosan játszik.

Csehi
Nagyon jó lehetet átélni, hogy a legjobb barátnőd szülésénél ott lehettél.
Nagyon édes Luca baba! :P

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Alíz
A pocifájásról;mi is szenvedtünk vele elég sokat.A hasonfekvés sokat segíthet,Gergő most is úgy tud a legjobban aludni.A köménymagostea is jó, én a kamillateát is kipróbáltam az is jó mert rendesen van töle széklete.Az infacol csak nagyon kis ideig volt hatásos, az espumisan cseppeket is próbáltuk, de csak addig volt jó mig nem kellett kiegészíteni tápszerrel a kajcsit.Nekünk az angolvíz(gripe water) segített a legjobban+kamillatea.És most ott tartunk, hogy kétnaponta van kaki(eyszerre sok)és nem fáj a pocija.Dehát mindenkinél más vállik be!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Csak gyors bekukk!

Vicky! Hatalmas gratula Fanni babához! sok tejcit, gyors regenerálódást kívánok!
Apósommal egy napon ünnepel majd Fanni.
Ezek szerint nem gyarapodik a Bencék száma.

Chrissy! Martinkának utólg, de annál nagyobb szeretettel kívánok Boldog Születésnapot!

Vicuska! Gyönyörű!! Már most több UH kép van a babádról, mint nekem végog a terhesség alatt. :) Vigyázz rá nagyon!

Alíz! Pocifájásra nekünk az INFACOL-t mondták. Be is jött, bár szerencsére sokat nem használtuk!.

Judy! Édesek a gyernekeid. Látszik, jól érezték magukat. Legközelebb Barbika már koszorús kislány is lehet. Mondjuk Ő így is nagyon szép.

Enikő, Anna! Szépek a lánykáitok!

Ágica! Én is örülök, hogy minden o.k. pocaklakó Bencével.

Orsi! Sajnálom ezt a cicifájást. Ahogy Anink mondta, a szabadonhagyás, tejcsirászáradás segíthet.

Vikike! Ezu a fürcsis videó. ÉDDDDDEESS!!
NST-n voltál? Minden ok? Nemsokára 4-en lesztek.

Tündi Te jól vagy???

Mi: :oops: Nem szeretném elkiabálni, de már jópár napja így eszünk este: 20óra, aztán hajnali 2, aztán 6-7. Nekem ez egész jó. :)
És már vészesen közeledünk a 6 kg-hoz. :lol: Mág 29dkg. :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Vicuska,
Szuper jók lettek a képek a kis manóról. Most már tényleg baba formája van. Lassan-lassan már rugdalózni is fog. :lol: :lol: :lol:
Orsi,
Hát gondolom milyen csodálatos érzés lehetett egy szülést valóságban végignézni, főleg hogy a legjobb barátnőd.
Én is szívesen bemennék egy szülésre, legalább látnám is nem csak érezném. :wink: :wink: :wink: :lol: :lol:
Ibi,
Barbika jól bírta, 2 óránként szunyált egy órácskát, így hajnali fél 2-kor amikor hazajöttünk nagyon üde és friss volt. :wink: :wink: Alig akart itthon elaludni. :lol: :lol:
Ildi,
Nagyon ügyes Bence baba, hogy ilyen szépen beállt az esti rendszer. Azért ez így neked is sokkal jobb gondolom én, hogy tudsz pihenni.
Sajna Barbikánál még mindig tart ez a 2 óránkénti szopi éjszaka. Remélem ha kibújnak a fogacskái visszaáll a régi rend. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

De bunkó vagyok, Judy neked nem is írtam. Nagyon édi-bédi volt Barbika az esküvőn, nagyon jól bírta.

Majd 4 órát sétáltunk Ronival, de sajna egyikőtöket se láttam a városba, pedig nagyon figyeltem. :(
Most épp fogja mindkét lábfejét és nagyokat pukizik, közbe meg röhög.

madiani
 
 


Sziasztok! :D
Judy!
Nagyon jók az esküvős képek,Barbika is gyönyörű,és hogy milyen nagylány már :shock: :D
Vikike!
Nem semmi,hogy mindjárt Te is szülsz,kérünk egy pocakfotót :D
Vicuska!
Nagyon szupik a képek :D nem csodálom,hogy nem bírtál választani :D
mikor mész a 12 hetes uh-ra?
Orsi!
Biztos csodálatos lehetett,hogy bent voltál a szülésen :D
Tündike!
Mizu? :roll:
Rég jelentkeztél!
Ani!
Tegnap Én is voltam a városba!2-4 ig vezettem! :)
Egy kicsit el is vagyok kenődve,mert béna voltam :evil:
Annyira próbálnák mindent jól csinálni,de azért ez nem egyszerű dolog! :(

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


jó reggelt,

Ani,
Ugyan már, dehogy vagy bunkó, néha képtelenség mindenkinek reagálni.
Roni baba tündéri, mindig nézegetem a képeiteket. :lol: :lol: :lol:
Andesz,
Nehogy elkenődj,biztos nem voltál béna csak először furi városban közlekedni, főleg hogy az ember fél is egy kicsit. Bele fogsz jönni nagyon hamar. :lol: :lol:

Danika ma 2-re megy szavalóversenyre, kiváncsi vagyok hogy fog szerepelni. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Lányok,

Majd a szívem szakad meg ezért a gyönyörű kisfiúért.
Nem ismerem, csak szoktam blogokat olvasgatni.
Légyszi imádkozzatok érte ti is, nem vagyok vallásos de most én is megtettem.


http://picibaba.freeblog.hu/

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
nem semmi micsoda gyerkőceid vannak!!!!! Szavalóverseny, zenélés, de ami nekem a legjobban tetszik, ahogy imádják a kishugukat!!!! Olyan megható!!!!!
a bloghoz még nem volt erőm olvasni, de így is imádkozom érte!!!!

Andesz,
nahát, már ennyit vezetsz??? Nagyon ügyi lehetsz, nem csoda hogy még nem érzel mindent, de hidd el ez hamar változni fog!!!!

Gabi,
hogy van Noel??? Rég írtál!!! Talizni a 27-i hét után tudunk, akkor jönnek anyumék, meg akinek még őszi szünetje lesz :wink: Most meg gőzerővel készülünk a kereszelőre, tegnap is vásárolni voltunk Bencussal, teljesen leamortizálódtam :shock:

Ani,
édes lehet Roni, ahogy a lábát eszegeti, s közben nevet!!! Olyan kis édes!!!! Nagyon imádnivaló!!
Ma munka, igaz??? brrr, nem lehetett túl nagy kedved ebben a rossz időben munkába menni...

Tündike,
mi van veled???? Már rég jelentkeztél!!!! Tessék jönni, mert utána nem sok időd lesz!!!

Vicuska,
tündériek a képek és tényleg már mennyire baba formája van. Valóban jó volt olvasni, hogy ennyire boldog vagy!!! Élvezd ki ezeket a pillanatokat, felejthetetlenek!!!

Ildi,
mi is így kezdtük a keléseket, s lesz ez még jobb is!!!!! A te Bencéd milyen sűrűn eszik napközben?? Jó kis súlyban van, ügyesek vagytok!!!

Orsi,
gondolom mekkora élmény lehetett Vikcy szülésén bent lenni. Én 12 éve voltam bent a sógornőmén, de ő nagyon jól vette az akadályokat, fura is volt most az enyém az övéhez képest :shock: :shock:
Remélem hamar rendbe jön a cicid, neked is tudom ajánlani a www.boldogmama.hu -n more milk kapszulát tejserkentésre!

Ibi,
nagyon cuki, ahogy mosolyog és kacag Gergő!!! Tényleg, ő kacag már?? Igazából én nem tudom, hogy Bence még csak mosolyog vagy kacag???? jó, mi???? :oops: :shock:

Enikő,
gyönyörű Eszter babátok van!!! Csodálatos!!!!

Vikike,
vigyázz ám magadra!!! Olyan furi, hogy már szülni fogsz!!!! repül az idő!!! Kérünk pocak fotót!!!

Bocsi csajok, hogy nem jöttem pár napig, de nálunk átalakultak az alvásidők és kicsit megviselt... eddig Manó reggel felkelt 6 körül és visszaaludt, de mostanában ez kitolódott és nem alszik vissza fél hét után. Ráadásul péntek éjszaka óta profin megfordul a hasáról a hátára, s ha egy kicsit is nem fáradt, akkor azonnal megfordul, de háton nem tud a kiságyban aludni, jön a hiszti. Anya vissza, hasra fordít, Bence hátrafordul, hiszti.... s ez így megy egy darabíg, s vagy elalszik vagy nem. Már este is küzdünk így az elalvással meg hajnalban is, amikor megébred. Fél hétkor meg már nem is erőltetem mert úgy se alszik vissza.... De az átfordulásnak igazán örülünk, illetve annak, hogy ez már nem véletlen, hanem tudatos nála :shock: :shock: Viszont ha kinyomja magát a kezével hason, akkor nem tartja meg magát, mint más babák :shock: :shock: hanem rögtön pördül... furi...
no megyek, most éppen szuszog, de ezer dolgom van...
szép napot mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon szomorú lettem :( annyira szörnyű hogy ilyen megtörténhet. Csak azért nem sírok mert melóhelyen vagyok. Nem hiszek istenbe, de nagyon sokat gondolok Botondra és remélem hogy imáitok meghallgattatik.

madiani
 
 


Tényleg annyira borzasztó :cry: :cry: :cry:
Igazságtalan az élet... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Reggelt! :lol:

Kép

Alexa!
kösz h drukkolsz h nunis legyen :D

Vikike!
remélem mnem bántottalak meg h megérdeztem nem beteg-e sokat Levi :oops: :roll:
a melléklet feltöltésére rákattintasz és bármilyen képet feltehetsz, ami a gépeden el van mentve.....

Judy!
klasszak a lagzis fotók 8) , ti hogyhogy még olyan gyakran keltek éjszaka? :shock:

Csehi!
izgi lehetett a szülés :D

Ildi!
szuper, ha kicsit aludni is hagy Bence éjjelente 8)

Andesz!
nyugi, a vezetés hol így megy, hol úgy.....bizti ügyes leszel :wink:
12 hetesre jövőhéten megyek a Csnk-ba, meg az ingyenes kombinált tesztre is.mikor érdemes oda menni, amikor nincsenek olyan sokan? :roll:
Vendég
 


Vikike!

én a hoxa.hu-ról szoktam képeket másolni(a képeslapküldésnél van több millió) :lol:
Vendég
 


Vicuska!
Kihez mész a csnk-ba?
Mi amikor oda jártunk Gabival,már jó korán,olyan negyed 8 körül oda szoktunk menni! :wink: :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Judy,
elolvastam.... imádkozom!!!! Hogy lehet egy ilyen gyönyörű, egészségesnek tűnő kisfiú beteg???????
Sógornőmék kisfia is Botond volt :cry: :cry:
Vendég
 


Este viszem én is Bencét orvoshoz, megkapja a Rotát és meg is vizsgáltatom, mert csütörtök óta változóan, de elég nyügi... remélem nincs semmi baja!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock:
Vendég
 


Andesz!
nem tudom.....konkrétan senkihez... :roll: azért megyek oda, mert ingyen van a kombinált teszt down kórra és beletartozik egy uhu is, tarkóredő mérés...más uh-ját nem fogadják el... :roll:
aztán a dokim azt mondta, h ha nem vagyok megelégedve az uhu alaposágával ott, akkor majd megbeszéli a Csetényivel, és ő is megnéz a kórházban.asszem ez utóbbit is igénybe veszem.

Nati!
drukk estére Bencével a dokihoz :)
Vendég
 


Sziasztok
Bocsesz,hogy így lemaradtam :oops:
Most meg 3 oldalt olvashatok vissza.
Noel még néha köhécsel,de már azt hiszem minden rendben.És annak ellenére,hogy tiszta lilás véraláfutás a köv. foga helye,egész jól viseli és jól telnek az éjszakáink.

Vicuska
igen,a cerazette fogigátló,ezt lehet szopi mellett.Piri anyó még mindig van,de már csak kicsit.Már több mint két hete :shock: :evil: .Igazán lemondhatna!
Ha megjöttél Pestről,gyere és mesélj!
Szuper lehetett az uhu!Emlékszem nekem is kb ennyi idős volt Noel amikor az első legemlékezetesebb uh-t csinálták.Akkor volt bent velem előszőr apácska is.Veled ott volt a párod?Látta már a kis bébiteket?

Ildi
Sajna nem kapunk azóta se sárga keretes órát :evil: ,nem tuidok semmit ígérni.Bocsesz :oops:
Szavaztam ám én is Bencére.
Kaja ügyben nem igazán tudok mit mondani.Én borsót sem ehettem.Egyszer kipróbáltam,hát volt is poci fájást.A szülésfelkészítőn azt mondták,hogy általában ami gondot okoz a mamának az okoz gondot a babának is.
Nagyon édes a képeken Bence és jó kis husis már!

Tand
Gratula az első fogacskához és szuper,hogy ilyen simán ment,reméljük a többi is ilyen lesz.
Ez a gesztenye nagyon jól hangzik,nekünk is van egy szelídgesztenye fánk,csak sajna nincs párja így a termése csak olyan csökevényes.Pedig jó volna mert itt a zöldségesnél 680 Ft kilója a gesztenyének.Gréti csodaszép kis hercegnő még mindig,fantasztikusak a képek!

Ágica
Remélem dorka már jobban van!És Te meg próbálj meg pihizni és ne idegeskedj annyit,az majd segít.

Judy
Barbika nagyon aranyos a képeken és nagyon ügyes!Mi van az éjszakákkal,látod már a felső fogacskát?Szerintem tuti nem azért sír fel mert éhes.
Kérdezted a mensit.Nekem most jött meg előszőr és Noel már 10 hónapos múlt.Úgyhogy ne aggódj.Kb 2-3 hónapja voltak mensis jellegű görcseim és feszített a pocim,meg fájt a derekam,de vérzés nem volt.Most meg egyszerre be akarja pótolni a kimaradt 1,5 évet.

Tesó
Patrik igazi pasi ezen a képen,és persze Bencusról is tündériek a képek!

Enikő
Nagyon cuki Eszter baba!

Ani
Nagyon édi Roni fürcsizős videója.Tényleg kár,hogy nem viszitek babaúszásra,biztos nagyon élvezné.

Nibcsike
Hogy Gergő milyen nagy baba már!Nagyon cuki a képeken.

Bessy
Takonykór?
Nagyon ügyi vagy a diétával!!!

Kata
Geri már nagyon ügyes.Dobhatnál róla képet.biztos nagyot nőtt már!
Sajnálom a nyűgös éjszakákat,biztos aza fránya fogacska lesz a ludas.

Vikike
szuper a fürdős videó!Nagyon édes Levi baba-milyen kis huncut!
És el se hiszem,hogy így elment az idő,hisz midjárt megszületik Andriska.Szupi,hogy ilyen könnyű szülést jósolnak-biztos az is lesz!

Orsi
Luca baba is tündéri!

Alíz
Mi az elejétől fogva hason altattuk Noelt és még most is úgy alszik.Nekünk nagyon bevált!
Normaflor szerintem hasfájás ellen felesleges.Mi csak akkor adtuk neki amikor kapott antibiotikumot.Amúgy semmi baja nem lesz ha egyszerre adod neki,de jobb ha több részletben.Amikor Noel pici volt egy felet kapott reggel és egy felet este.most meg egy egészet rakok az iszijébe.

Nati
Az jó,hogy nincs gond Bencével.A nyügösség lehet az idő miatt volt.Nekik is lehet rossz napjuk,nem?
Ezt a pneumot nem értem.Nekem azt mondta a dokinő,hogy azért oltja 1 évesen mert akkor már csak 2 kell.akkor most mi van?

Chrissyy
MARTINNAK,NAGYON-NAGYON BOLDOG 1 SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!Én nem tudok most sajna olyan szépet írni mint Andesz.És egy kicsit meg is vagyok késve.De vasárnap gondoltam a kisfiadra!Majd mesélj miket kapott és,hogy tetszett neki a vendégsereg.

Vikcy
SZÍVBŐL GRATULÁLOK KISLÁNYOD SZÜLETÉSÉHEZ!CSODÁLATOS KIS HERCEGNŐ!KÍVÁNOK GYORS FELÉPÜLÉST SOK-SOK TEJECSKÉT ÉS CSODÁS BABÁS PERCEKET!

Anikó
nincs semmi,mi is siettünk haza,csak megállítottak.Majd írj vagy csörgess ha jöttök,én ráérek.Csak a péntek nem jó!



Sajna csajok,most ennyire volt időm.Amint tudom ezt az uccsó oldalt is elolvasom és reagálok.Most mennem kell.Talán holnap jövök,ha előbb nem is.

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok, csak egy gyors jelentés és már itt sem vagyok mert vasalnom kell és félek nem érem utol magam.

Szóval, tegnap voltam Nst-n, minden ok, a lényeg, hogy találkoztam Alízzal a gyerekosztályon, szegények bent vannak Hunorral :( , azt mondta Alíz, hogy egyik nap etette és elkezdett nagyon fuldokolni Hunor baba, megijedtek és bementek ügyeletre, de nem gondolták, hogy kórház lesz belőle. Nagyon megfázott szegényke és mindig lerakódik a sok trutyi ezért nem kapott levegőt, most folyamatosan szívják le neki etetés elött is, így szerencsére szépen tud szopizni. Nem tudja még meddig lesznek bent, nem sok mindent mondanak neki az orvosok.
Hát sok sok gyógyító puszi Hunor babának és drukkolok, hogy minél elöbb haza mehessenek!!!!!

Kép
Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Vicuska dehogy haragszom :) , csak írtam, hogy mit mondott a doki, mert én is kíváncsi voltam!
És szépek a sztárfotók a kis BABUCIDRÓL :D !

Pocakfotót majd ígérem teszek fel, mert csináltunk, de most tényleg mennem kell és ne hari, hogy nem írtam most másnak.

Sok puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de nagyon elfoglal a tanulás. Martin is mindig mással és másnál van, ezért nem jöttem.

Nagyon szépen köszönjük a jókívánságaitokat, aranyosak vagytok, jól esett!!!

Martinka kapott 3 tortát, egy tűzoltó autót, egy csodakockát, egy fa vonatot, 50db-os fa kocka játékot, egy játszósátort, voltunk a börzén- ott is vettünk neki pár dolgot- kezes-lábas, kantáros overall, kantáros naci, bársony naci, hálózsák, sapka, 3 cipőt és egy szandit- amit Alexától vettünk. Kapott még harisnyákat és zoknikat, meg egy fehér kisinget- abban volt egy kis nyakkendővel.
Azt hiszem ennyi. Megpróbálok minél előbb képeket hozni.

Alexa- Nagyon jó a szandi, majdnem jó is rá teljesen, mostanában abban van.

VIKCY!!! TISZTA SZÍVBŐL GRATULÁLUNK FANNI KISLÁNYOTOKHOZ! JÓ EGÉSZSÉGET, BOLDOGSÁGOT ÉS RENGETEG TEJCIT KÍVÁNUNK!!!
Várunk a képekkel és a szüléstörténettel.

Vicuska! De édes babád van. Úgy elérzékenyültem, mikor megláttam. Nagyon vigyázz magatokra. Elhiszem, hogy nem tudtál választani, én sem tudtam volna.

Többiek: nagyon jók a képek, mindegyik baba csodaszép.

Bocsi, még folytatom a tanulást, amíg nem hozzák vissza a Martint.
Igyekszem jönni majd és a képeket is hozni.

Millió puszi, hiányoztok!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Vicky
Gratulálok Fanni babához! Gyönyörű kislány!

Chrissy
[size=18]Martinkának nagyon boldog születésnapot és nagyon boldog gyermekkor kívánok![/size]

Ágica
Én is nagyon örülök, hogy találkoztunk és megismerhettelek! Mi is 7.-én megyünk legközelebb :D Nekem is azt mondta a keményedésre, hogy egy kismama ne mozduljon hirtelen :) az, hogy a szeméremcsontomnál benyilal, normális

Vicuska
Nagyon ari a kisbabád! az integetős a kedvencem :D

Nati
Igen, a pesti 4D a legszupibb :lol: :lol:

Judy
Szupik a képek! Tök jó, hogy megengedték a zenészek Daninak, hogy kipróbálja a hangszereket. Nem jött meg a kedve valamelyikhez? :D Barbi is aranyos lehetett, ahogy kompozik a vendégek között :D jó ötlet volt, hogy vittétek :wink:

Enikő
Tündéri Eszter baba! :D

Már szerencsére meggyógyultam, a takonykórt elküldtem jó messzire :D de, hogy milyen fáradékony vagyok már :shock: :shock: a takarítást 2 napra kell elosztani, mert teljesen kikészül a hasam. Nagyon meg tud fájdulni...

Ja, Zorka már másfél kiló :shock: :lol:
bessy76
 
 


Alíz
Sok-sok gyógypuszit küldök Hunornak!!!
bessy76
 
 


Sziasztok

Visszaolvastam ezt az uccsó oldalt is.

Reagáltam is mindenkinek,csak véletlen bezártam az ablakot és így minden elveszett.
Akkor csak pár szóban és bocs akit kifelejtek.

Vicuska
Csodaszép bébitek van,igazi kis emberke már.Nem csodálom,hogy nem tudtál választani a képek közül,nem is lehet mindegyik fantasztikus!

Alíz
Millió gyógypuszi nektek.Reméljük hamar rendbe jön Hunor baba!

Nati
A talit majd megbeszéljük,ha nem lesznek nagyon hidegek akkor részemről ok!

Na most már lépek.
Puszi
Igyekszem többet jönni.
Vendég
 


Sziasztok!

Viki: Sok boldogságot a Manócskához!!! :)

Kriszti: Utólag ugyan, de Martinkának nagyon boldog szülinapot kívánok én is :)
Jól áll a barna. Mi ez az újítás? :)

Enikő: Eszter baba csodálatos :) Majd beindul a szopi is meg lesz a hölgynek majd étvágya is jobb :)

Vikike: Meggnéztem a videot... :D Szuper! Nagyon édi Levi! Jót mosolyogtam annyira zabizni való :)
Hogy tudod feltenni a videókat? Ja! A fürdőszbátk csúcs. Irgy is vagyok.

Vicuska: Jéééé!!! Egy babuci ;)

Ildi: Köszi megvagyok :) Csak meglesz az evési rend. Szuper! :)
Jól néztek ki együtt :)
Jó a hajad is :)
Bence szereti a pihenőszéket?

Andesz: Vannak rosszabb pillanatok attól még nem vagy béna :) Párom is letette közben a rutin vizsgát.

Nati: Itt vagyok! :) Nem tudtam korábban jönni, feküdtem, pihentem, de majd mindjárt leírom :)
Hogy vagytok? :) Reggel miért nem veszed magad mellé Bencét hogy pihenjetek? 6 után még a mai napig odajön a Barnus és az olyan szupi :)
Gratulálok az átforduláshoz! Szuper! :)
Hogy ki értesít Benneteket hogy megszültem? Lehet hogy te, megvan Alexa száma is... :)

Lányok: Tényleg! Ki vállalja? :)

Judy: Én nem merem elolvasni a blogot! Bocsánat, de nem hiszem hogy bírnám... :(
A gyerekek nagyon szuperek! :) Barbika egyre szebb :)

Nibcsike: Szuperek a képek Gergő babáról! Az az önfeledt mosoly csudaszép!!!

Bessy: Mizújs veled? Mikor mész dokihoz?

Rólunk:
Kismanóm nagyon mozgákony hála az égnek.
Vasárnap szülianpoztunk. Anyukám és a nővérem sülinapját tartottuk meg. A tortát anyukámnál elejtettem ami fejjel lefele a szőnyegre esett.
Kép
Ilyen lett, aztán meg a párom alatt összerogyott a szék, asztal a poharakkal ls persze vele együtt borult. Volt minden :)
Aznap este és hajnalt végig hánytam hétfőre hasmenés is becsatlakozott. Kicsit nem voltam túl jól. Párom is megküzdött a hasmenéssel :(
Ma már jobba vagyok de ennem még nem szabadna mert kapásból hányinger kerülget megint.
Bianka ezalatt folyamatosan mozog, néha pihenhetne :)
Holnap megint NST.
Most néztem a naptáramat. 3 hetem sincs hátra... Jujjj... Szorítsatok majd :)

Csak átfutni vot időm azt a sok mindent amit írtatok bocsi ha valakit kihagytam :( Reklamációt fogadok, Ani friss képet keresek :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündike! :D
Szijja! :D
Én szerintem Szilvitől,úgyis kapom az infót,ha mész szülni :lol: :lol: :lol:
Én,és úgy emlékszem Chrissyy is 37+4en szültünk :lol:
Vannak amúgy joslók? :D
Jaj Alíz!
Remélem minél elöbb meggyógyul Hunor!
Sok-sok gyógypuszi Neki!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Vicuska!Olyan gyönyörű babácskátok van!!!!!!ÚÚÚÚgy örülök!:D

Nati!Biztos bátor lesz holnap Bencus!
:wink: Martinka is kínlódott eleinte a fordulással,mindíg segíteni kellett,de meglátod,hamarosan belejön,és visszafordul egyedül!:wink:

Judy!Nagyon jók a lagzis képek!Milyen volt a szavalóverseny?:D

Alíz!Sok-sok gyógypuszi Hunornak,gyógyuljon meg hamar!!!

Kriszti!Örülök,hogy jó a szandi!:D Jó tanulást!

Bessy!Nem semmi,hogy már a 30.hétben jársz,vigyázz magadra,minden ráér,pihizz sokat!:D :wink:

Gabi!Szegény Noel,még véraláfutásos is az ínye? :shock: Reméljük hamar kibújik az a fogacska!

Tündi!Ne haragudj meg rám,de én nagyot nevettem a tortán,meg a férjedet is elképzeltem a székkel :lol: :lol: .....,gondolom akkor nem volt ez olyan vicces,na de így olvasva... :lol: :oops:
Ami utána jött,na hát azért nem irigyellek titeket,mostmár minden oké,igaz?Nincs már hasmars?
Nekem is küldhetsz sömöst !!:D

Vikike!Sajnos én nem tudtam megnézni a videót,csak a hang jött be,de nagy pancsolást hallottam!:D Biztos jó!:D

Ildi!Gratula a szupi éjszakához!:D

Andesz!Tuti legközelebb jobban megy a vezetés,ügyes vagy,nem vagy béna,irgumburgum!:D

Jóccakát!!
Vendég
 


Tündi,
én is szívesen vállalom a hír hozatalát :lol: :P
Viszont addig gyorsan gyógyulj meg, a szülésre jobb, ha kipihenten mész :wink: . Tényleg, a párod bent lesz veled??
Jó mókás lehetett a hétvégi parti :lol: :lol: :lol:

Gabi,
szupi, remélem még jó idők lesznek!!!! Azt hiszem megállt a vonalzód!!!!

Alíz,
jaj, nagyon sok gyógypuszit küldök Nektek, remélem hamar hazajöhettek!!!!

Vikike,
sajna én nem tudom megnézni a videót, valami miatt nem játsza le a gépem :cry: csak óvatosan a takarítással, vasalással!!!
Apa bent lesz veled? Mi a forgatókönyv, ha beindul a szülés???

Bessy,
Kicsi Manónk is pont másfél kg volt a 30. héten :lol: :lol: . Takaríással csak óvatosan, ilyenkor már én is több napig takarítottam...

NO, mi voltunk dokinál, minden rendben, csak egy kicsit köpött ki Bencus a rotából, a lényeg bent maradt :lol: . A nyügösség meg azt mondta, hogy még lehet akár az előző oltástól is :shock:

Ja, képzeljétek, Piri anyó közelít... ici-picit jött csak de most elment, remélem még jó darabig békén hagy!!!!
Vendég
 


Nati!Nem tudom,honnan vettem,hogy holnap mentek a Rota elleniért,bocsi, :oops: , örülök,hogy minden oké! :D
Pirianyó meg tényleg menjen még el messzire!
Vendég
 


Tündi
Mókás szülnapozás lehetett :lol: :wink: remélem a hasmars már elmúlt :wink:
7.-én megyek legközelebb dokihoz

Alexa
Nekem is hihetetlen a 30. hét nagyon gyorsan megy az idő :shock: :D Vikike és Tündi után én jövök?

Nati
Képzeld, a doki azt mondta, hogy kicsit sok a másfél kiló :shock: pedig ugye, hogy nem?
Örülök, hogy Bence rendben van és nem betegség miatt nyügi :D
bessy76
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: