Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszönjük mindenkinek a jókívánságokat! Egyelőre nincs időm jönni, csak egy képet hozok.
Első megörökített mosoly:
Kép

Majd idővel utolérem magam - remélem. Addig is puszi mindenkinek!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Andesz: Igen meg van az oktatóval elégedve :) Méhszájat tegnap nem nézett a doki de szerintem megint nyiladozott mert olyan bökős szúrós nyomós vagy milyen érzésem volt.
Milyen vagány Patrik :) Jó hogy róla i stettél fel képet helyes srác, Bencus meg hozza a szokásos aranyos kis formáját. Azt a mosolyt nagyon elkaptad :)

Judy: Szerintem is a fog a ludas. Barni is akkor sírt fel többször, persze az ínyén semmi nem látszódott aztán hoppá, fogacska.
Kitartás :)

Ildi: Hogy tud sírni az a Drága! A séró nagyon csúcs :) Édes nagyon Bence :)

Bessy: Jobbulást :)
Remélem hogy nem ekkora orral fog a világra jönni az én kis Pufikám :)

Enikő: Gratulálok az elkapott mosolyhoz, Eszter babna is sok szép hajacskája van. Szép babuci :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így eltűntem. Azért olvasgatlak benneteket, csak időm és erőm nincs írni. A suli nagyon lefoglal, soxor jön a dédi, hogy tudjak tanulni. Nagyon rendi, sokat segít. Szedem össze a 3 évvel ezelőtti papírjaimat, próbálom fejben is rendezni a dolgokat. Nem kis meló lesz ez, bele kell húznom nagyon. Az a baj, hogy nagyon összetett az egész. Ugye szombatonként van a suli és szinte minden tantárgyból csak 1-1 óra van, ami kevés arra, hogy mindent leadjanak. Azért jövök majd és reagálok.
Meg ugye lesz a Martin szülinapja és nem egyszerre jönnek köszönteni, mert sajna apu és anyu nem bírnak meglenni egy fedél alatt egyszerre.

Puszi mindenkinek!!! Hiányoztok!!!
Vendég
 

 
 

sziasztok,

Ildi,
Nagyon édes a kisfiad, és milyen vagány frizurája van!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Én csak a babot és a káposztát száműztem az étrendemből, a többi kaját simán megettem.
Vicuska,
Rettenetesen megy az idő, már 12 hetes vagy!!!! :lol: :lol: :lol:
4D-re mikor mentek???
Andesz,
Vagány kis csávó Patrikon és Bence is nagyon szép. :lol: :lol:
Egy kislányon nem gondolkodtok?? :lol: :lol:
Vizsgádhoz még nem is gratuláltam.
Bessy,
Örülök, hogy jobban érzed magad. Mi is rendesen beleestünk, de hála a jó égnek már mindenki kilábalt belőle. :lol: :lol:
Nati,
Óriási gratula az átforduláshoz. Megnézegettem a képeket és a videókat a blogodon. :lol: :lol: Szuperek.
Tand,
Gönyörű szép kislány Gréti baba. Kicsit irigy vagyok a hajacskátokra. :oops: Nekünk még mindig nagyon picike.
Gratula a fogacskához.
Enikő,
Tündéri kis pofika Eszti baba.És neki is milyen sok haja van!!! :lol:
Remélem hamar összeszokik a kis család.
Chrissy,
Jó tanulást neked. Én is gondolkodtam valami pályamódosításon, hogy tudjak itthonról dolgozni, de nem igazán tudom mit lehetne, na meg félek is belevágni 3 gyerkőc mellett. Estére már olyan szinten le vagyok amortizálódva, hogy semmihez nincs kedvem. :lol: :lol:
Tündike,
Nagyon édes kis pofa a kislányod a képen. Olyan kis pufóknak tűnik ő is. Anyuci jól tartja látom. :lol: :lol: :lol:

Mi tegnap végre rendesen felálltunk és kb 5 percig úgy is maradtunk. Fiuk annyira örültek neki. Most már tényleg csak egy lépés és rohangálhatok egész nap utána. :lol: :lol: :lol:

Néhány kép.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Bocsi kicsit sok lett. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ja, és képzeljétek el még mindig nem menstruálok. :shock: :shock: :shock: :shock:
Kicsit kezdek aggódni, hogy mi lehet a baj. A fiuknál 6 hét után beállt rendesen szopi mellett, most meg se híre se hamva.
Van közületek valaki aki még mindig nem menzeszel??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy! Gratula Barbinak!! Nagyon ügyes. Bizony, nemsokára elindul a rohangálás utánna.
És nagyon szép kislány!!!
Nekem sem jött még meg, bár én még "csak" 7 hete +5 napja szültem. Hm.

Andesz! Nagyon helyes Patrik!!! Bencus meg egy kis édes.
Mindjárt a városban leszel vezetni.
Gondolok Rád!

Enikő! Jöszz amikor tudsz, most a gyönyörű kis hajasbaba az első.

Chrissy! Hát minden tiszteletem a tiéd. Mennek az erők a tanuláshoz!

Tündi! Hogy vagy? Kezed már jól van?

Bessy! Örülök, hogy jól vagy, a depis hangulatot meg tessék gyorsan elfelejteni. Nincs türelmetlenség.
Zorka baba sokat mocorog a pociban? Poacakfotót kérünk.

Ibi! Aranyos lehet a vigyorgó Gyergő baba. Képet nem teszel?

Vicky!?!?!

Ja, a kép a frizumról, meg a pihenőszékről, meg egy gondolkodós is van a nagy fehér kanapén: Kép Kép Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Hát nem a pihenőszékest tettem be. Szőke vagyok?! :lol: Na akkor újra: Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


A kis duckón csak úgy feszülnek a patent-ok. :D :lol: :P

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 



Hahó! :lol:

Enikő!
nagyon szép Eszter baba :D

Judy!
Barbika nem semmi, gratula a felálláshoz.Tudod, h innen nincs megállás? 8) :lol:
4d-re nem tudom mikor megyünk....RL is meg szokta nézni 3d-n mindíg :lol: , szerintem majd ha már tuti lesz h látják, fiú vagy lány, 20 hetes kor körül :roll:

Ildi!
Bence irtó édes, tényleg milyen kis duci, na meg a sérója.... :D
és hogy te milyen csini vagy :shock: :lol:

én holnap is megyek uhura, bibi :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ani!

nagyon tecc a fürcsizős videó :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ani! Elolvadok Roni fürdés közbeni mosolyától. Nagyon édes.

Vicuska! Köszi!
Holnap is UH? Az jó. Azt én is szerettem. Pocaklakód növeszted?
Utónévkönyvet bújjátok már? Vagy már el van döntve?

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Bocsi, csak pár képre van idöm!Majd jövök!

Enikö
Nagyon csini Eszterke, és mennyi haja van!

Ildi
Nagyon csinik vagytok!

Barbika is nagyon csini, szép nagy már!

Kép Kép Kép

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!

Enikő
Tündéri szép Eszter baba! :D

Tündi
Köszi! :wink: A te kezed hogy van?

Judy
Gratulálok! Nagyon ügyes a kiscsajszi, szerintem nem sok baba áll meg ennyi idősen :D :D és nagyon aranyos ahogy nevet :D
Apa jön haza hétvégére?

Ildi
Nagyon édes Bence! Kis hurkás :D és te is nagyon jól nézel ki! :wink:
Zorka baba főleg este 9 után élénkül fel, nem tudom mit sportolhat, de nagyon hullámzik a pocakom :lol: :lol: :lol:

Vicuska
Tényleg vannak már nevek?

Ibi
Nagyon ari Gergő ahogy mosolyog :D

Nem is írtam, a diabetológus megint megdícsért :lol: igaz most nem fogytam, de nem is híztam úgyhogy jól csinálom. Az 1 órás cukrom meg 4,1 lett. Szerintem nem is kéne diétáznom, de így legalább nem hízok tovább 8) :D

Amit Tündi írt a szúrkálás a szemérem csontnál és a hüvelynél a tágulás jele?? Csak mert én tegnap óta érzem :shock: nekem még nem korai ez? :shock: :roll:
bessy76
 
 


Hello.

Én is nagyjából képben vagyok, kivel mizu, de amire írnék, addigra mindig összejön valami....

Vicky? Mi van veled?? El vagy tűűűűűűűűűűnve..... :roll: :shock:

Judy, nem semmi, milyen ügyes Barbika!! Grat neki! :lol: Mindjárt elindul, aztán egy perc nyugtod sem lesz! :wink: Bár már most sincs gondolom! Ja, én sem mensiztem még!!!!! Lehet, hogy mindketten terhesek vagyunk????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nati, ügyes Bence-bébi! Geri 4 hósan fordult hasról hátra, aztán 2 héttel később fordítva! Ja, szoba: még a hármas osztású szekrényünk nincs meg :evil: sajna, de remélem mostmár hozzák azt is!

Tand, úúúúúúúú, de nem semmi, milyen hosszú haja van Gréti bébinek! Még mindig nagyon szép!!!! :lol:

Chrissy,csak nem F. László tanárúr adja majd oda a kidolgozott tételeket?? :D :D :D

Vicuska, nem semmi, már hol tartasz!! Nevekkel hogy álltok?? :P

Bessy, te is mindjárt szülsz!!! Pedig neked is csak most lett pozitív a teszted!! :roll: Ügyi vagy "cukorügyileg"!! :wink:

Tündike, nehogy depizzél!! A legszebb dologban lesz megint részed!! :wink: Kislányos anyuci (is) leszel!!

Képek: hát isteni nézni őket. Gerit ide szoktam ültetni az ölembe,és együtt nézegetjük a babákat!!!

Andesz, asszem még nem is gratuláltam a vizsgádhoz! Ügyes csajszi vagy! Milyen volt vezetni a városban???

Ildi, tök jó sérót csináltál Bencének. Gerinek is van pihiszéke, de nem is használtuk.... Amikor pici volt, akkor még nem tettem bele, amikorra meg ilyen naaaaaaagy fiú lett, akkor meg nem igazán szeret egy helyben feküdni, mozog ezerrel. Úgyhogy ez kimaradt nálunk!

Rólunk: Geri még köhécsel kicsit (szerencsére csak lájtosan eddig is), meg pelenkakiütéses lett a opsija, nehezen gyógyulgat, pedig van rá spéci krémünk. Már mászik. bár a maga módján (néha fókaként :wink: , néha szúmósként :D próbálkozik), de mindenhová eljut pikk-pakk, nem is nagyon lehet egyedül hagyni, mert pillanatok alatt odaér mindenhová. Ha leteszem, ül, de jobb, ha ott vagyok körülötte, mert még labilis, és egyszercsak "dől a fa" :wink: Foga még nincs. Kaját mindent megeszik. 3 napja kap este tápszert :? , mert 1 hónap alatt csak 20 dkg-ot hízott, így most 7.5 hósan kb. 7.7 kg.

Na egyenlőre ennyi. nem ígérem, hogy folytatom, de megpróbálom majd. Megyek aludni, mert Geri rengetegszer kel éjszaka :cry: . Ma "csak" 5x, de pár napig 7x kelt.... Jól látjátok, igen!! De ez van, majd lesz jobb.

Akinek nem írtam, bocsi. jók legyetek!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok, bocsi kicsit eltűntem, de mint Alexa is írta, annyira szép idő van így mi is sokat sétálgattunk meg játszótereztünk Levivel. Bevallom visszaolvasni nemigazán olvastam mert rengeteget írtatok. Örülök, hogy mindenki jól van és szépen fejlődnek a babák a pocakon belül is meg kívül is :lol: .

Rólunk annyi, hogy egy picit köhög Levi, de nem vészes még időben elmentünk dokihoz, kap Rinathiolt meg Sinupret cseppeket és szépen gyógyul, más baja szerencsére nincs. Érdekes egyébként amikor még pici volt sosem volt beteg csak miután betöltötte az 1éves kort, bár a gyerekorvosunk azt mondta, hogy Levi egyáltalán nem beteges :D . Szóval ennek örülök.
Andris baba :D , hétfőn voltam a dokimnál, megvizsgált és nagy boldogságomra azt jósolta, hogy gyors lefolyású szülés lesz mert nagyon lent van már a buksija az átlaghoz képest és szépen fel vagyok puhulva, azt is hozzátette, hogy már szép érett baba és innentől kezdve bármikor megszülethet :D . Plusz még egy adat nektek: C: 2100, jól haladok ezek szerint :D . Amúgy minden okés, jövőhéttől Nst, és megnéz a dokim is, kíváncsi vagyok mit mond majd, remélem megvizsgál. Hát nagyjából ennyi.

Alexa: bocsi csak most olvastam amit írtál nekem, megadhatnád a számod ha nem gond és akkor felhívlak megbeszéljük. Lehet elötte bemegyek az ovimba és beszélek a Lillával.

Pusz mindenkinek, gyönyörű szép hétvégét!!!!! Használjátok ki a jó időt!

Kép
Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


sziasztok!


Bocsi,hogy így eltűntem,de én örülök,hogy a házimunkát meg tudom csinálni.Nem tudom ti,hogy csináljátok?!

Na mindegy.Jól vunk ,Luca szépen fejlődik.Édes kisbaba.Szegénykém,eléggé hasfájós,nappal nem igazán alszik,és amikor fent van akkor vele kell foglalkozni,mert különben kiveri a balhét.:)

teszek egy új képet,mosolygósat sajna nem tudok,pedig sokat mosolyog,csak nem tudom elkapni /béna vagyok :shock: /

Kép szieszta

Kép
csehi77
 
 


Szép estét! :D

Tündi, örülök, hogy minden oké volt a vizsgálaton.

andesz, köszi! Ha fenn van is sír, nem marad el. :cry: De most már biztos hogy a hasa a fáj. Pedig bíztam benne, hogy nem lesz hasfájós, de nálunk sem marad el. Annyira zabálni való Bence baba! Igazi kisfiú, olyan édesen pózol, amikor fotózzák! Patrik meg már kész férfi! :wink:

Ildi, Bence még mindig tiszta apja... :D 8) :wink: Ami biztos még, hogy tündéri baba. Nagyon király, ahogy megcsináltátok séróját!Te meg nagyon csini vagy, nem látszik hogy szültél. Visszanyerted már a régi formád? Én még nem nagyon. Egy gatya jött fel rám, az is hadd ne mondjam.....kilógott itt ott a fölösleg, és egy kicsit szorított. De nem baj, majd lemegy. Amit nem ehetsz: főképp a puffasztó kajákat, bab, káposzta, lecsó, őszi gyümikkel még várni, (bárha kompót, úgy tudom lehet) valahova fel van írva a többi, de most nem találom szokásomhoz híven.

Bessy, jobbulást!

Nibcsike, de jó hogy már átalussza Gergely az éjszakát!Remélem nemsokára Hunor is átalussza. Nagyon aranyos Gergely baba!

Judy, váó! már áll Barbika? Gratula. Igazi belevaló és szép kiscsaj! Nem győzök gyönyörködni ezekben a kisbabákban!

Ani, annyira kis huncut Roni, ahogy fürcsizik! NAgyon várom már, hogy Hunorral is így lehessen fürödni. Eddig nincs negatív tapasztalatom, kezd felengedni, már nem zárja görcsösen össze a kis mancsát, kezd elernyedni a vízben, úgy látom, hogy jól esik neki, ahogy fürdetjük.

Szóval rájöttem, hogy Hunor hasa fáj, amiatt nem tudott aludni.Szegénykém olyanokat durrogtatott! Tegnap este már meg kellett hőmérőzni, hogy tudjon kakilni. Ma délelőtt végre aludt, és nyugodtan, méghozzá hason. Eddig nem nagyon mertem hason altatni, de nagyon bevált neki. Ma volt a védőnő, megbeszéltük, hogy adok neki normaflore-t,és édeskömény teát. Remélem beválik. Most is alszik a drágám, megint hason aludt el. Kiváncsi leszek, hogy éjszaka hogyan fog aludni?

Hétfőn kell visszamennem a dokihoz 6 hetes kontrollra, és délelőtt kell mennem ortopédiára.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


hű, mennyit írtatok :shock: :shock:

Ani,
szenzációs ahogy Roni fürdik!!!! Nagyon tetszik!!!!

Viki,
látod, most tuti könnyebb szülésed lesz!!! Hajrá, hajrá!!!

Alexa,
hozzál majd képet az őszi Martinkáról!!!

Judy,
hát, nem semmi, hogy Barbika már áll!!!! Nagyon ügyesek vagytok!!! És az evéssel is!!!

Kata,
de jó, hogy jöttél!!!! Hozzál légyszi képet Geriről!!! hétszer kel????? S mikor alszik??? És te???? hogy bírod??????

Ibi,
tüneményes Gergő baba ahogy nevet!!!! Nagyon klassz kissrác!!!

Alíz,
kitartás Hunor babához!! Az édeskömény nekünk nagyon segített, jókat pukizott tőle Bence. S ő is hason alszik már a kezdetektől - kivéve napközben a babakocsiban, akkor háton.

Ildi,
de jól néztek ki!!! Állati édes a kisfiad!!!

Orsi,
ne aggódj az első hat hétben nekem semmire sem volt időm. Bence se aludt napközben és csak kézben volt el - teljesen kész voltam és a házimunka is immel-ámmal lett meg!!! Később ez már jobb lesz!!!

Enikő,
nagyon édes Eszter babátok van!!! És már mosolyog, nem semmi!!!! Kellemes összeszokást!!!

Tündi,
örülök, hogy jó lett az nst. Mik a terveid a következő hétre? Miket csinálsz, hogy nem kell dolgoznod?
Ki fog minket tájékoztatni, ha szülni mész????

Kriszti,
kitartás, menni fog a suli!!!

Rólunk: Bence tegnap reggel óta iszonyatosan nyűgös. Vagy eszik, vagy villámalszik (azt is leginkább kocsiban) vagy torkaszakadtából üvölt. Ma már a gyerekorvoshoz is elvittem, mert nem bírtam hallgatni. Szerencsére a torka nem piros, legalább megrendeltük a rotát és nyilatkoztunk a pneumóról. úgy döntöttem, hogy 6 hónapos korától kapja majd a pneumot, akkor már csak két szuri.. addig meg lesznek a kötelezők és a rota - az is elég lesz bőven...
Vendég
 


Vikcy,
hogy vagy??????? Mi volt nst-n????? Meddig vártok - ti is egy hetet kaptatok?? Kitartás, minden rendben lesz!!!!
Vendég
 


Bessy,
nagyon ügyi vagy diétával!!! A tágulás szerintem nem korai, az elején nem fogsz nagyon tágulni, majd csak később. Most szerintem még csak előkészül a "talaj".
ugye mennyire jóóóó a pesti 4d??? Katának köszönhetjük, ő ajánlotta!!!!
Vendég
 


Vicuska,
drukkolok holnap, aztán ha lehet, hozzál képet!!!!!! Már kivehető lesz!!! juj, de jóóó!

Judy,
még én se mensizek, de nem is hiányzik... remélem még távol marad jó pár hónapig!!!! Meddig normális egyébként???? (addig jó, amíg szoptatsz, nem?)

Kata,
nem is tudtam, hogy Geri beteg!!! Jobbulást!!! Édes lehet, ahogy kúszik, mászik!!!! Látni akarom!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Huuuu, rengeteget írtatok. Látom hatásos volt a fenyítésem. ;)

Vicky, merre vagy, csak nem szülsz????

Mindenkinek, csodálatossak a képek, kérünk még!!!! Olyan jó nézegetni.

Chrissy, ez csak természetes, már cserélem is. Ne izgulj bele fogsz jönni a suliba. Nagyon várjuk majd a szülinapi képeket.

Kérek mindenkit hogy nyugodtan szóljon ha valamit cserélni kell, vagy esetleg nem írtam be. Nem haragszom ám meg érte.

Alíz, nagyon sajálom a pocak fájást. Biztos jó lesz a fürcsi, már nem is kell olyan sokat várnotok.

Ágica, gyógypuszik millióit küldöm.

Tündi, nagyon örülök hogy minden rendben van.

Andesz, ma séta közbe figyeltem minden tanuló autóst, de nem láttalak.

Judy, szia. Természetes hogy amikor csak tudsz apácskázol. Barbika milyen ügyes már, nagyon gyorsan fejlődik. Sztem se vedd el tőle a cicit amíg csak van tejecskéd, én is így akarom csinálni ahogy te. (remélem lesz tejecském) Mensi ügybe nem tudok segíteni, mert nekem a fogigátló miatt nincs.

Ildi, nagyon köszi az iwiw-es üzit, nagyon ari vagy. Kaja ügybe sajna nem tudok segiteni.

Bessy, sajnálom hogy még mindig kínóz ez a nyavaja, de remélem most már hamarossan kilábalsz belőle. Gratulálok a cukor eredményedhez.

Alexa, ez természetes. Élvezzétek a jóidőt amíg csak lehet. Jössz amikor tudsz.

Ibi, gratula az éjszakákhoz.

Úgy írigyelek minden olyan anyucit akinek a babója átalussza az éjszakát. Közben pedig hálálkodok mert lehetne ennél sokkal roszabb is helyzet (2x kel éjszaka)

Enikő, csodálatos Eszter baba.

Vicuska, huu holnap UH. Nagyon várjuk a híreket. Tényleg, nevekkel hogy álltok?

Kata, remélem mielöbb gyógyúl a kis herceged (én se tudtam hogy beteg). Hozz kérlek nekünk képet. Nagyon ügyi hogy már mindent eszik. Sajnálom az éjszakákat.

Orsi, ugyan ne aggódj miattunk. A kis családod az első. Jössz amikor tudsz. Gyönyörű Luca baba.

Vikkantyom, holnap hívlak, addig nektek is sok gyógypusszancs.

Nati, szegény Bence. Vajon mi lehet a gond? Gesztiztél talán? :)

Megnéztem ma Roni 5 napos korában készült fürcsis, szopis videóját. Annyira hihetetlen, hogy olyan pici volt és hogy milyen gyorsan megy az idő. Azt tanácsolom mindenkinek, hogy amikor csak tud, csináljon felvételeket (ha más nem a telóval) a babájáról mert annyira jó visszanézni.

madiani
 
 


A tábliba cseréltem jópár képet, de most nem rakom fel mert már hulla vagyok. Várom azoktól is a friss képeket aki tegnap óta nem raktak fel. És ha nem teccik amit önkényesen cseréltem szóljatok ám!

Judy, Bazsiról és Daniról;

Ágica, Dórkáról;

Alexa, Martinkáról;

Tündi, Barnikáról;

Kata, Geriről

kérek friss képet!

madiani
 
 



Lányok!
Vikcy szülőszobán van,bő 2 ujjnyi! :D
Millió drukk Nekik!!!!!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Csak ezt az oldalt futottam át...

Bessy, Igen, apa Köfémes, meg én is, csak én külcégesként dolgozom ott. Ügyi vagy a diétával.

Tand, Gratulálok az első fogacskához, és hogy milyen gyönyörű Gréti, elolvadok tőle.

Nati, Sajnálom, hogy nyűgi Bence, kitartást. Megnéztem a blogotokat, szenzációs, nagyon tetszik. És az az átfordulás, nem semmi.

Alexa, Jól teszitek, hogy kihasználjátok a jó időt. Hozzál képet Martinkáról! Lesz most vasárnap börze? Mész?

Enikő, Nagyon édi Eszter, és a mosoly... Majd jössz, ahogy tudsz, most a kis hercegnő az első.

Ildi, Nagyon jók a képek. Bence nagyon szép kissrác, a sérója se semmi és te is csini vagy, tényleg nem látszik rajtad, hogy szültél. Köszi a drukkot, rámfér.

Andesz, Nagyon jók a képek, Patrik csinos "férfi" már és Bence... továbbra is elbűvölő.

Judy, Gratulálok a felálláshoz, ügyes kislányod van. Martin is 7.5 hónaposan áltt fel. Nekem sincs még mensim, de én szedem a Cerazette-t. Jók a képek.

Ani, szenzációs a fürcsis videó, édes baba Roni.

Ibi, Gergő ügyes, hogy végigalussza az éjszakákat. Cuki a mosolygós kép, na meg a többi is.

Kata, De igen, F.László adja oda a tételeket. Honnan ismered, vagy hogy jöttél rá egyből? Kitartást az éjszakákhoz! Tényleg, hogy bírod? Hozol majd te is képeket a nagyfiúról?

Vikike, Nem semmi, hogy már 30 nap alatt vagy. Mindjárt szülsz, pedig most dicsekedtél a zebrás teszttel. Hihetetlenül rohan az idő. Örülök, hogy minden rendben veled és Andrissal. Levikének meg mielőbbi gyógyulást!

Alíz, Sajnálom a pocakfájást, nálunk is dettó ez volt az elején. Nagyon sokat sírt, bár most is, de az nem a hasától. Meg ebbe már hiszti is van. Martin pici kora óta hason alszik, bár mostanában már sokat fészkalódik és alszik oldalt, hanyatt, hason mindenhogyan.

Anikó, Merre vagy? Rég jelentkeztél.

Vikcy, Mi volt nst-n? Gyere, mesélj.

Ágica, Jobban van Dorka? És te?

Gabi, Te is rég jelentkeztél. Mizujs veletek?

Vicuska, Hogy vagy? Hűha, mindjárt 12 hetes leszel, pedig te is most mondtad, hogy sikerült. Vuk kerülget még, vagy elhagyott már?

Tündike, Örülök, hogy ok volt minden. Ne izgulj, minden rendben lesz.

Csehi, Ne aggódj, én is alig tudtam csinálni vmit az elején, bár néha most sem, pedig minden hova utánam tud jönni. Nagyon édes Luca is.

Rólunk: Martin mostanában nagyon keveset eszik és ez aggaszt. Gyümölcsöt egyáltalán nem hajlandó elfogadni. Pedig eddig úgy ette, ahogy a száján befért. Mondjuk nem válogatós, mindent megeszik. Már szinte mindent adunk neki. Nem mindig van el, és lefáradok rendesen. Nem tudom elhinni, hogy egy baba-gyerek ennyit sír 1 év alatt. Pillanatok alatt megsértődik és rögtön sír. Nagyon akaratos és hisztis. Néha nagyon nehéz vele egyedül. Úgy néz ki, hogy ő saját maga fog leszokni a szopizásról. Eddig reggel és este szokott de mostanában az estinél csak bohóckodik, pedig elszokott aludni akkor. De jobb is így, hogy magától hagyja el. Reggel meg az az első, ha felébred, hogy tépi le rólam a ruhát. Vmelyik nap állt a kiságyba, ki akartam venni és csak félrehúzta a melltartómat és már rá is mart...

Nagyon remélem, hogy nem hagytam ki senkit, ha mégis, ezer bocs meg egy anyamedve.
Megyek még összekészítem a sulihoz amit kell, aztán apa is nemsokára hazaér- délutános.
A hétvége elég zsúfolt lesz, suli du fél4-ig, aztán megyünk köszönteni a keresztlányunkat, meg ők is a Martint, este jönnek hugiék meg apuék. Vasárnap meg anyuék, mamámék. Lehet, hogy csak hétfőn fogok tudni bekukkantani hozzátok.
Nyugodalmas jó éjszakát, szép álmokat mindenkinek!
Kellemes hétvégét!
Vendég
 


Vikcy!!! Millió drukk, sokat gondolunk rád/rátok. Ügyes legyél. Gyors és könnyű szülést kívánunk!!!

Dobna nekem vki sms-t, ha megszült Vikcy? Reggel már nincs időm ideülni a géphez.
Vendég
 


Hello

Húúúú, de izgi, millió drukk Vickynek!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Na...vagyok én is! :D
Enikő!
Nagyon édes Eszter baba! :D
Judy!
Gratula,nagyon ügyi,és gyönyörűséges Barbika :D
Mi úgy döntöttünk apával,hogy a 2 fiúnál megállunk :D na meg aztán tuti harmadikra is fiúnk lenne :lol: :lol: :lol:
De tényleg,egyenlőre nem tervezünk több babát 8)
Alíz!
Hát akkor tényleg kitartás,biztos nagyon nehéz,de ahogy Nati írta ,majd jobb lesz idővel! :D
Vicuska!
Szóval holnap uhu?
Nagyon rendi dokid van 8)
Tényleg Tapolcával mizu?Felhívtad aztán őket? :roll:
Ildi!
Nagyon csini vagy,és Bence is nagyon édin "feszít"a pihenőszékben! :D
Csehi!
Megértjük,hogy keveset tudsz jönni,nagyon szép Luca :D
Vikike,hát ez tök jó,hogy doki szerint gyors szülés lesz! :D Levike várja már a tesót?
Kata!
Jó hogy jöttél,hozzál képeket Geriről,már nagyon régen láttuk!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Ani!
Ari vagy hogy lestél :D ,én is lestem a babakocsisokat(már amennyire tudtam)
Nagyon jó volt,csak még az volt nehéz,hogy rengeteg dologra oda kell figyelni 8)
Remélem idővel ez majd könnyebb lesz 8) ja,és fekete focust lessetek :D
Köszönöm a dicsiket a fiúkra! :D
Chrissyy!
Jó tanulást holnapra :D
Ja,lányok
Szilvi írt sömit!
Jövö pénteken babaruha-játék börze lesz Csurgón,akit esetleg érdekel!
Ők jól vannak,küldött mms-t Leviről,majd hétvégén felrakom!
Vasárnap jön valaki a vizivárosiba börzézni? :roll:
Na,megyek alukálni,mert nagyon elfáradtam,holnap meg eü,ja,abból meg 20.-án vizsgázok!
Na jó éjt Mindenkinek! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Millió drukk Vickynek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Micsoda hirekre jövök :-)

Gyors leszek, voltunk dokinál,minden rendben Bence babával, éppen szopizta az ujját :-)édes volt, a doki nem mondott semmit a keménykedésekre, azt mondta lazuljak s pihenjek sokat, persze vigyorogva mondtam, hogy Dorkám mellett ezt nagyon megtehetem :-)
Jajj olyan szarul vagyok, képzeljétek Dorka nagyszülőknél van, ott alszik, holnap utazunk el, s reggel megyünk értük, de annyira , de annyira hiányzik!!!!!!!!!!!!!!!!!:oops: :oops:
Köszönöm mindenkinek a szülinapi jókivánságokat!
Találkoztam Bessyvel a dokinál, nagyon örültem Neked , örülök, hogy megismertelek.Mit mondott nektek a doki?Mikor mész legközelebb?
Ha hazajöttünk irok puszi mindenkinek

Kép

Kép

11. 07. RL

Ágica
ágicaa
 
 


Sziasztok!

Jajj,de jó,hogy belestem,VIKCY,MEGY A DRUKK EZERREL!!!!!!

Vikike!Semmi baj,nem sürgős,csak érdeklődöm,tudom,hogy ritkán jössz,nem akarlak zavarni.:D
Örülök,hogy jó híreket kaptál,mert úgy emlékszem azt írtad,hogy Levivel sokat szenvedtél.

Bessy!Ügyes vagy,hogy ilyen szépen tartod a súlyod,szép a cukrod!Tetszik az avatarod.:D

Kriszti!Nagyon jók a képek!!Lehet,hogy most csak ilyen nemevős időszaka van Martinkának,az én kisfiamba is néha úgy kell beleimádkozni az ételt,máskor meg hetekig tömi magát.Látom sűrű lesz a hétvégétek,de biztos nagyon jó lesz minden!:D
:wink:
Igen,lesz börze,megyek árulni.

Nati,nézzek neked hintát? Ill. Bencusnak? :D
Gratulálok a forduláshoz!:D

Orsi!Én sem tudtam volna netezni az első időszakban,az tuti,teljesen ki voltam purcanva,most is csak olyankor jövök,amikor alszik a Martinka.Amúgy azonnal itt teremne,és mászna föl az ölembe és az asztalra.:lol:

Judy!Csak ámulok,Barbika nagyon erős kiscsaj,hogy már áll,Martinka ilyenkor még csak négykézláb ringatózott.:)
Nekem 9 hónap elteltével jött meg először a mensim.

Tündi!Örülök,hogy minden rendben van!:D

Andesz!Gratulálok a vizsgához,mondtuk mi,hogy menni fog ez neked!!:D:D

Alíz!Sajnálom a pocakfájást,úgy látom ezt a legtöbben nem úsztuk meg.Édes lehet,ahogy hason alszik Hunor,Martinka nem aludt így soha.

Ildi!Szuper mindegyőtök frizkója!:D

Vicuska!Holnapra drukk az UH-hoz!!Majd írj ám,és képet is kérünk!!:D

Ani!Megnéztem a videót,látom szeret nagykádban fürödni Roni,szépen kigömbölyödött ám,formás,husis!:D

Ágica,hogy vagy?Próbálj meg nem idegeskedni a keményedések miatt,mert az újabb keményedést okoz.Sajnos tudom.:(Ahogy rá gondoltam,kőszikla lett a hasam.

Majd én is hozok képeket,ígérem!:D

Sétáljatok sokat ebben a szép időben!:D


Jóccakát,mindenkinek!
Vendég
 


Ágica,látom közben írtál,örülök,hogy minden oké!!!:D:D

Andesz,én ott leszek a börzén.:wink:

Minden baba gyönyörűűű!:D

Na,tényleg mentem.:D
Vendég
 


Ezt nem értem. Lassan megőrülök. Miért van az, hogy az egyik ember ezt mondja, a másik meg azt ugyanarról a dologról. Beadtam egy normaflore ampullát, tejcivel összekeverve Hunornak, ahogy a védőnő mondta. Erre jön anyum, hogy azt nem így kellett volna, mert a tájékoztatón az áll, hogy 3-4 alkalommal kell beadni az egyet. Persze tök megijedtem, nehogy valami baja legyen, felhívtuk az ügyeletet. Az ügyeletes doki meg nem érti miért adtunk neki ezt, kérdezte, hogy hasmenése volt-e, mert hasfájásra ez nem jó. Ő nem ajánlja. Na erre varrjál gombot. Akárkit kérdez az ember, mindenki mást mond. Próbálnék egy irányvonalon haladni, de így nagyon nehéz :shock: :cry: tök össze vagyok zavarodva, mert nem tudom már kire hallgassak. :cry:

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Még egy uccsó üzi.

Alíz, nálunk is sokszor fájt tökim pocija. Nekünk a melegpárna jött be (Lidl-ben vettünk még régebben zselés párnát, amit mikróban lehet felmelegíteni), azt tettük a posijára, meg édeskömény tea, amit te is írtál, meg sok-sok torna. Lefektettem velem szembe, a lábijait behajlítottam, és a térdeit a pocijához nyomtam, majd kifelé kört írtam le velük. Remélem érthető..... És a hasonfekvés kimondottan jó a pocifájásra. Geri főleg akkor szokott jóóóóóó nagyokat durrantani :lol: Persze neki már háton fekve is jól megy :D :D :lol:

Alexa, találkozunk a börzén!! Nem tudom még mikor megyek, de megyek... Az a baj, hogy imádok oda járni :wink: Mindig találok Tökimnek valami jó cuccot. Most átmeneti sapikat akarok neki nézni, mert amik vannak, már elég kicsik, a nagyobbak meg nagyon melegek.

Ágica, Dorka jól van? van még valami rossz kórházas emléke??

Andesz, majd figyelem a fekete focus-okat!! Emlékszem, amikor meglett a jogsim, az elején nem is akartam egyedül mennii kocsival. Sokmindenre kellett figyelni. Most meg.... már észre sem veszem, hogy váltottam, kuplung, váltó, mikor mit kell nyomni, fogni. Már rutin az egész. Majd neked is az lesz!! kitartás!! :wink:

majd rakok fel Geriről képeket, ááááá, hosszú, mindegy, majd át kell másolni a kártyára a képeket.. maajd rakok fel.


Jó éjt,

Andesz,

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Alíz, a Normaflore-t nekünk is ajánlotta a doktornénink, mert a pociban rendbetesz pár dolgot, és így nem fog annyi gáz keletkezni a pocijukban, azaz nem fog annyit pukkantani, azaz kevesebbet fáj a pocija!!!! Mi próbáltuk az Infacolt, aztán áááááá, nem jut eszembe, egy másikat, ajánlották az angolvizet is (Gripe Water), mindenkinek más jön be. Van, amikor nem éreztem egyiknek sem a hatását... AZtán 2 hónaposan egyszercsak nem adtam neki semmit, és jó lett.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


sziasztok!


Gyors helyzet jelentés,aztán megyek.Vikcy még mindig a vajúdóban :( elég nehezen tágul,még mindig csak szűk három ujjnyi.Elvileg most vizsgálják,és attól függően repesztenek majd burkot.
Elvileg bent leszek vele a szülésen.Na most ennyi,ha van valami akkor jelentkezem.

Puszi nektek

Kép
csehi77
 
 


Jó reggelt! :D
Jaj Vikcy!Reméljük már a kezedben tartod a bébid! :)
Alexa!
Akkor majd talizunk a börzén,meg Kata Veled is! :D
Lányok,olyan arik vagytok hogy bíztattok vezetés ügyileg :D
Én is nagyon bízok benne,hogy imádni fogom,és ahogy az oktatóm mondja,majd idővel "kinyílik elöttem a világ"! :D
Na lassan készülődök,átkéne még olvasgatnom eü-ből,amit multkor írtunk!
Szép hétvégét Nektek! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Szegény Viki ,jó hosszú éjszakája volt,reméljük mostmár hamarosan meglesz a babája!!

Alíz!Szerintem is jó a Normaflore,a tájékoztatón én csecsemőknek 1-2 ampullát olvasam naponta.Az is jó sztem,ha elosztogatod egész napra,így mindíg kap a pocakja.:wink:

Csajok,akkor holnap a börzén....:D
Vendég
 


Ma 08.50-kor 3700 grammal és 52 cm-el megszületett Unger Fanni.A baba és anyukája is jól vannak. Nem volt egyszerű menet,de majd Viki mesél.Csodálatos érzés volt ,hogy én vághattam el a köldökzsinórt :) Kép Fanni Kép

Puszi nektek.

Kép
csehi77
 
 


bocsi,pirossal akartam írni,de még olyan izgatott vok mindig,hogy remeg kezem-lábam :)

Kép
csehi77
 
 


GRATULÁLUNK Fanni babához,sok boldogságot,tejcit,jó egészséget kívánunk!Nagyon szép kislány!!!!:D :D :D
Vendég
 


Viki!
gratula a kis Fannihoz!!!!!!!!!!!


Nibcsibe!
nagyon édi Gergely baba! :)

Bessy!
klassz a 3d-s fotód!gratula a cukorhoz, tegnap mivolt RL-nél? :P

Kata!
Geriről várjuk a képeket, klassz lehet h már mászik :D

Vikike!
szegény Levi, sokat beteg, nem? :roll:
drukk a gyors szüléshez 8)

Csehi!
Luca baba is édike, hogy hogy te voltál bent Viki szülésén? 8)

Alíz!
Hunor pocinak jobbulást

Nati!
Bencének is :shock:

jajj, tényleg ilyen hasfájósak ezek a pici babák????? :roll: :?

Chrissy!
tényleg jó sűrű a hétvégéd, köszi, vuk nincs abszolúte, nem is volt csak 1x. :D

Andesz!
jajj, anniyra jóképű gyerek Patrik :wink:

Alexa!
jó sokat csavarogtok Martinkával! :lol:

annyira klassz volt ma az uhu :lol: :lol: :lol: :lol:
több mint fél órán át moziztunk, megnéztük mindenhogyan, 3+4 is volt 8) , oóigazi baba formája van!!!!össze visza integetett, rugdosott, 1 pillanatra nem állt meg, mozgott mindene!!!!!még a lába közé is benéztünk, és egyelőre nincs fütykösre utaló jel :P :P
kaptam 4 -5 fotót is, csak nincs most nálam a fényképezőgép, úgyhogy csak holnap este tudom feltenni :? :roll:
hihetetlen, h még csak 11 hetes és már igazi baba, és megvan mindene :wink: :wink: :wink:

nevek még nincsenek, vagyis több lehetőség van, de még igazi favorit nincs :shock:

:)
Vendég
 


3+4=3+4D :oops:
Vendég
 


Vicky, gratulálok Fanni babához!! Sok boldogságot és tejcit kívánok nektek!!

Tényleg Orsi, akkor mégsem apás szülés volt?? :roll:

Vicuska! De jó végre ilyen boldognak "hallani" téged!!! :P :P Kíváncsian várom a fényképeket!! :)

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


sziasztok
nagyon régen voltam már bocsika igazából próbálom kihasználni a jó időt bár chryssivel szoktunk msn-ezni de inkább csak este vagy délelőtt míg kérek egy két tippet hogy mit főzzek a Lilinek
velünk minden ok sajna még mindig kel a Lili éjjel hiába eszik elég jól napközben
csak nagyjából olvastam vissza és gratula a Fanni babához nagyon édi, jujj milyen rég is volt ilyen pici az én lányom

Gabi: bocsesz, hogy nem álltam meg tegnap de siettem mert utálok sötétben (is) vezetni
délután csak leszaladtunk az anyumékhoz és a mamához már nem volt időm felmenni de a jövő héten majd megyünk úgy hogy reggel lemegyünk Bodajkra és akkor majd kereslek jó?
dobok fel pár képet
és üzenem MINDENKINEK hogy nagyon szépek a babák!! Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


Sziasztok! :D
Viki!
Hatalmas gratula Fanni babához!Gyönyörűszép kislány!!!

Anikó!
Lili is nagyon édes! :D
Vicuska!
Ugye milyen csodálatos,ahogyan látod,hogy ficánkol a bébid?
Nagyon szorítok nektek,hogy nunis legyen :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Vicky,
nagyon gyönyörű Fanni baba, fogadd gratulációmat!!!! Sok-sok tejcsit, egészséget és örömöt kívánok Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Vicky szívből gratulálok én is a kis Fanni babához, tényleg nagyon szép kislány :D !!! Jó egézséget és sok boldogságot kívánok!

Vicuska örülök én is, hogy ilyen boldog vagy, tényleg hihetetlen, hogy miből lesz a "cserebogár" :D . És még milyen szép hónapok következnek!
Levikémről annyit, hogy fentebb írtam szerencsére nem számít betegesnek a gy.orvos szerint, igazából szerintem sem, néha elkap valami nyavaját, de most is csak köhécselt semmi extra szerencsére, láza sem volt nózi sem folyott, apucitól kapta el. Mióta már nem csecsemő hanem kisgyermek azóta kap el néha egy kis náthát, a legdurvább betegség az a hányásos volt, nem kívánom senkinek. Biztos sokat számít, hogy ő már játszóterezik és nem csak babakocsiban tologatom, így könyebben el kaphat bármit, sajnos kivédeni nem lehet. Remélem azért a későbbiekben majd még szívósabb lesz, úgy mint én, szerencsére még egy ro...adt influenzát sem kapok el. Na ezt lekopogom :D .
Babaruhákkal hogy állsz, gyűjtögeted már? Lehet kislányotok lesz :roll: ?

Andesz nagyon gratulálok neked a vizsgához, csak így tovább!!!! És hogy még autó is lesz, ahhoz külön gratula.

Ne haragudjatok, de most csak ennyire futottam írás ügyileg, megyek aludni, mert leszakad a derekam.
Pusszantás mindenkinek, szép álmokat és további jó hétvégét!

Kép
Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: