Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt

Enikő, gratulálok!! Sok boldogságot, és minden jót, amit ilyenkor kíváni lehet! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Tündi,
hidd el már te sem vagy ugyanaz!!!! El tudod képzelni mennyi minden változott benned, mióta Barnika megszületett, felnőtt, fejlődött, sírt, örült, puszit adot vagy kért???? Te is rengeteget változtál és most már egy teljesen más ember fog ott vajúdni, szülni és odabújni a kislányához, mint ami Barnika születésekor voltál!!!!!!!! csak semmi para!!!!!

Kata,
mizujs veletek??? szekrény megérkezett????? képek? vagy még mindig nincs netetek???
Vendég
 


sziasztok,,
új képek és két új videó van fent a honlapon:
http://natisan.multiply.com/
Vendég
 

 
 

Nati: Igenis!!! :) Értettem :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Végre sikerült lekicsinyítenem a képeket, de bocsika, kicsit sok lett:



Kép Kép Kép Kép

Ezek a céges családi napon készültek:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Ezek otthon és a szülinapomon készültek:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Mire végignéztem mit írtatok, Bence felébredt. De azért pár sor:

Nati! De édesen mosolyog Bence. Nagyon-nagyon-nagyon aranyos!!!!
Már múltkor is szerettem volna kérdezni, hogy a Bencés takarót meg az apa kedvence feliratú bady-t hol vettétek?
Nem volt gond a karfiolból?
Ti mikor fürcsiztek, és utánna mikor keltek éjszaka?
Bocsi a sok kérdésért.

Chrissy! Martinka...csúcs. A babakocsis sörös dobozos nagyon jók. meg a lovacskás képek is!! Te is jól nézel ki. Még mindig. Judy-val is jó a kép.
Nálatok mikor lesz kistesó? Vagy ilyet nem illik kérdezni?

Ani! Képzeld, ma ettem almát, és megnyalattam Bencével. Kettőt nyalt, utánna meg nyújtogatta a nyelvét, kért volna még gondolom, de nem mertem többet.
Alig várom, hogy már 4 hós legyen.

Tündi! Depi elfelejtve remélem.

Vicky?
Mi: Takonykór még mindig van, bár mostmár egy picit sárgásas taknyi jön, ami már talán a végét jelenti a náthának.
Na megyek, mert Bence sír.

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Ildi, Köszi minden dicsit, jól esik és aranyos vagy. Hm... kistesó. Jó kérdés és nagy dilemma. Először befejezem a sulit, visszamegyek dolgozni, Martinka megy bölcsibe jövő ősztől. Kéne lakás, most ezen vagyunk. Lehet, hogy építkezni fogunk, de még semmi konkrét. Úgyhogy egyelőre babaprojekt eltolva. Ha dolgoztam pár hónapot, évet, majd utána. Aztán majd a 2. és a 3. között lesz kevesebb korkülönbség. Egyelőre karrier és lakás, ami most elsődleges, aztán majd meglátjuk mi hogyan alakul.
Megkaptad a privimet?
Vendég
 


Tündike,
ugye nem sértődtél meg??????? Mondd hogy nem légyszi!!!!!
Mi volt nst-n????

Vikcy,
és nálad minden rendben? vagy már szülsz esetleg??? Méhszájad milyen?

Kriszti,
nagyon jóóók a képek, milyen nagy már Martinka!!!! Helyesek vagytok mindhárman!!!

Ildi,
a bodyt ajándékba kaptunk, nem tudom sajnos hol vették... :shock: . A takarót is ajándékba kaptuk, de azt úgy csináltatták a takoo-nál : http://www.takoo.hu/babatakaro.html
Hát, nálunk az este most úgy néz ki, hogy este fél hétkor van fürcsi (eddig később volt, de korábbra kellett hozni, mert Bence már fáradt), aztán evés és fél nyolckor már alszik is. Változó, hogy mikor ébred először: fél kettőtől fél ötig valamikor egyszer felébred, s utána szopi után visszaalszik, majd rá 2-3 órára ébred legközelebb. Ha fél hétig felébred másodjára, akkor szopi után újra visszaalszik, ha fél hét után ébred, akkor szopi után már játék van, mert akkor már nem alszik vissza. Viszont akkor a következő szopi után azonnal bealszik. Mostanában napközben is sokat alszik, meglepő módon, bár kirakom a teraszra a levegőre, ott jobban tud csicsikálni.
Nálatok hogy van most???
Remélem tényleg a vége van már ennek a megfázásnak!!!! Lehet ilyenkor mást is csinálni az ilyen pici babákkal, mint orrszívás??? Kap valamit rá?

Gabi,
hogy van Noel? Javulgat már?
A barátnőd nem keresett, pedig még este összeraktam mindent...
Vendég
 


Nati: DEHOGY! :) Nem sértődtem meg! Isten ments, bocsi ha így értetted :)
Holnap megyek NST-re, ma csak szétjártam a lábam :)

Kriszti: Nagyon édes Martinka, szépek vagytok együtt :)

Ildi: Depi határozatlan ideig elhalasztva :) Rajta leszek :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 



Sziasztok!

Chrissy:nagyon jók a képeitek.Nagyon édes Martinka.És te is csinos vagy.

Madiani:Roni még mindig nagyon cuki.Nagyon szép.

Nati:megnéztem a weboldalatokat.Nagyon édes Bence.És te is csinos vagy a képeken.

Magamról:holnap reggel megyek Nst-re meg a doki is megvizsgál.Aztán mehetek minden nap :( Jó lenne ha éjjel kibújna.
Megyek mert elég szarul vagyok!



vikcy6
Pákozd
 
 


Sziasztok!

Nya lássuk mit is írtatok.

Ibi, mi egy kicsit (1hét) elöbb mint 4 hónapossan adtunk Roninak gyümit, de nem lett semmi baja.

Andesz, nagyon gratulálok, tudtam én, ügyi vagy.

Nati, nem írom sehova hogy mit adunk neki ugyanis csak pár dolog van amit 4 hósan ehet. Amit boltba veszek arra rá van írva hogy mikortól lehet, házi készítésüt meg csak almát, barackot, sütőtököt, körtét (tegnap elösszőr) és almalevet kapott. Ezeket olvastam újságokba és a neten. A zöldségekkel még várunk egy bő hónapot, de asszem azzal se tökölünk, kivesszük a husilevesből a répát és a krumplit. Anno én is azt kaptam, semmi bajom nem lett. Megfogadtam hogy én biza nem adok majd a gyerekemnek bolti konzerves kaját, hát ez már most megdölt. Az idő nagy úr, és fincsik az előre elkészített kaják (mindent megkóstolok). Ma pl milupa jó éjszakát tejpépet kapott (a szaga nem valami jó, de az ize fincsi). Remélem jól alszik tőle, bár nagyon kevesett evett és inkább cicizet. Mi lett a karfiol és a brokkoli eredménye? Nekem olyan furi ez, szerencsére Roni meg se érzi, jókat pukizik ő is. :D Nagyon szuperek a videók és képek. GRATULA a megfórduláshoz, nagyon ügyes Bence. Kistesó? :D

Viki, már nagyon izgatott vagyok. Ezerrel drukkolok neked hogy ma este úgy gondolja a drága hogy kibujik.

Tündi, csodálatos a kis tündérkéd, milyen kis morci arcot vág. Biztos azt mondja, hé hagyjatok már aludni. Dehgy leszel te depis, hisz miért vagyunk mi neked!? Köszike, a dédi egyszerűen kibírhatatlan, de hát ez van, azért szeretjük.

Chrissy, nagyon jók a képek. Persze nekem a sörözős a kedvencem :D Huuu micsoda komoly terveitek vannak, remélem minden vágyaitok szerint teljesül.

Ildi, :D mi is pont így kezdtük, elöször csak megnyalattuk vele amit mi ettünk. Nem csak én vagyok ilyen türelmetlen. :D

madiani
 
 



Sikerült videót csinálnuk Roni fürcsijéről, de nem tudom felrakni, állandóan ledob a youtube. Na majd holnap megpróbálom megint.
Most megyek én is pancsizom majd pihikézek. Sziasztok

madiani
 
 


Sziasztok
Egy kicsit lemaradtam.Hétfőn voltunk dokinál,minden ok Noellel,bár tegnap este meg ma is hőemelkedése volt(remélem csak a foga).
Ja és képzeljétek elkezdett rendesen mászni :D ,nagyon aranyos,bár még kicsit bizonytalan.
A pneumo elleni oltást 1 évesen fogja megkapni,mert akkor már csak két oltás szükséges a másodikat 14 hónaposan.

Köszi mindenkinek a kép dicsiket.

Alíz
Hunor baba csodaszép,nagyon jóképű kisfickó,amúgy meg tiszta anyukája.Látszik jól tartod,nagyon szépen fejlődik,hatalmasat nőtt.Nagyon szép és megható volt a Te szüléstörténeted is!

Ani
Gratula a forduláshoz!És örülök,hogy tetszenek Roninak az új ízek.Amúgy meg azt csinálsz amit jónak látsz,senkinek nincs joga felülbírálni a döntéseidet.Mondjuk én azt cáfolnám,hogy rossz evő lesz az aki 6 hónapos koráig csak szopizik,élő példa Noel,hatalmas étvágya van és egyáltalán nem válogatós.
Nagyon aranyos lehet a kis Csiguszod,ahogy próbálgatja a hangját!
Fantasztikus a képeken!Mintha pózolna!Jaj,nagyon cuki és huncut!Életvidám kiscsávó!Kérünk még ilyen képeket!!!!!!

Ildi
Nagyon szép súlyban van már Bence babád!Remélem már ő is jobban van.A szemére adtak vmit?
A nóziját fújod fluimarral?Az fellazítja a dolgokat és jobban le tudod neki szivatni.
Várjuk a frizu fotót!

Bessy
Remélem a nyavajádnak már hült helye és kicsattansz az egészségtől!

Anikó
Mi volt a hétvégén,voltak anyóspajtásék?Sajnálom a rossz viszonyt,de azthiszem a te lelked nyugodt lehet mert nem te csinálod a balhét.Nagyon nehéz baba melett háztartást vezetni ezt mindegyikőnk tudja.Na és hogy csak vizet adtál neki,ez igazán felháborító,nem gondolod?Hogy képzelted? :lol: Nem hogy örülne,hogy nem ciánt kapott :D .
Húúú,de gonosz vagyok!
Nekünk se mindig fényes a kapcsolatunk anyóssal,sőt.....de muszáj alkalmazkodni,nincs más választás.Ez az együttéléssel jár.

Vicky
Te még mindig egyben?De remélem már nem sokáig!
Csodaszép koszorúslányok voltak a csajok :wink: KÉt igazi kis tündér!

Nati
Sajnálom,hogy Bence rosszul viselte az oltást :( Nekem is mindig "kijött" a kúp (germicid),de mint kiderült amikor nem jött ki akkor sem használt,egyszerűen nem vitte le a lázát.Ezért 3 hós kora óta Nurofent használunk.
Nagyon szupik a képek és a videók!Bence csodaszép,varázslatos kisfickó!Olyan jó lenne találkozni veletek!Mindegyik kép és videó fantasztikus nem is tudok választani,hogy melyik tetszik a legjobban.Ja és látom nem adja fel könnyen a dolgokat,az az átfordulás is csak sikerült a végére...hát csúcs.A mosolygós nagyon megható,szinte látszik a szemében:"hogy igen ő az én anyukám akit annyira imádok és csodálok"Ez a kötelék az ami leírhatatlan és megfoghatatlan.A nyújtózós is nagyon cuki!

Tand
Mit értesz azalatt,hogy gesztenyét raktok el?Azt hogyan kell?Van szelíd gesztenyétek vagy úgy veszitek?
Nagyon ügyes vagy a fogyival és a hozzáállásod is szupi!így tovább!

Ibi
Gratula a nevetéshez!Másnak ezek jelentéktelen aprócska dolgok,de nekünk anyáknak egy hatalmas csoda és fantasztikus öröm.Ez olyan jó!Édes lehet Gergő!És persze,hogy lehetséges,hogy nyúl a tárgyak felé,és meglátod napról-napra ügyesebb lesz és új dolgokkal örvendezteti meg az anyukáját.:wink:

Tündi
Édes a babád.És milyen kis pufi a pofija-de így tökéletes!Milyen súlyt becsültek?

Tesó
Tudtam,hogy sikerülni fog a vizsga!Gratulálok,nagyon ügyi vagy!És a továbbiakban is hasonló sikereket kívánok!Bizti simán menni fog minden!

Chrissy
Nagyon jók a fényképek,olyan jó nézni őket.Martin nagyon vagány kiscsávó és látszik rajta a huncutság.Nagyon édes!
A kaja is fincsi lehetett,nagyon jól néz ki...meg is éheztem!
Na és, mik a tervek a hétvégére?Hogy ünneplitek az 1 szülinapot?Sütsz tortát?
Hihetetlen,hogy már 1 éves lesz Martin!Csak úgy repül az idő!
Vendég
 


Ja képzeljétek,beszedtem az első levél cerazettet.Bár a doki azt mondta,hogy valószínű megse fog jönni mellette a mensim ,ehhez képest már 29-e óta van és nem is kicsit.Remélem nem gond,hogy ilyen erős és sokáig tart.Ha nem múlik akkor jövőhéten meglátogatom a dokit.

Csajok!
Anikó nővérem kipróbálta Chrissy anyukája féle gesztenyés finomságot.Hatalmas sikert aratott vele a munkahelyén is,azt mondták olyan mintha a cukiból vitte volna !És én is megkóstoltam és mit ne mondjak isteni finom!A napokban én is kipróbálom,tegyétek ti is azt!!!
Chrissyy
Köszönjük ezt a fincsi receptet!

Apa lassan hazaér,megyek én is pihizni!Ti már biztos az igazak álmát alusszátok!
Jó éjt Mindenkinek!

Puszi
Vendég
 


Hahó! :lol:
Kép
le vagyok maradva megint :oops:

Andesz!
gratula a vizsgához! :D

Gabi!
cerazette az fogigátló? :roll: eméljük rendeződik a pirid :shock:

Ani!
szuperek a képek Roniról :D

Vikcy!
csak nem szülsz? :roll:

Trundike!
mi volt nstn? :roll:

Nati!
grat.Bence forulásához 8)

Ildi!
most már csak meggyógyultok 8)

Chrissy!
nagyon klaszak a képek, főleg a pacisok :lol:

én jövő kedden megyek pestre az első down-os vérvételre+lesz genetikai uhu is. :P

:P :P
Vendég
 


Később jövök, csak gyorsan felrakom ide a linket.

Légyszives szavazzatok!!

http://www.szemem-fenye.gportal.hu/picv ... 7&index=34

Aki már szavazott nagyon szépen köszönjük!!!

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Sziasztok! :D
Vicuska!
Szijjja!
Itt fehérváron nem csinálnak ilyen vérvételt? :roll:
Amúgy jól vagy?Pocak nődögél? :D
Ildi!
Majd mindjárt szavazok :D
Nati!
Nagyon édi Bence,és ügyi,hogy már megfordult! :D
Tündike!
Hogyan telnek a napok otthon?
Vikcy!
Mi újság?
Chrissyy!
Nagyon szupik a képek!
Martinka mindjárt 1 éves!!!!!
:shock: :shock: :shock: :shock: :D :D :D :D :D :D
Köszönöm a dicsiket,azért nagy szerencsém volt ám 8) mindenáron Y szerettem volna húzni,és azt is húztam 8)
Pénteken 11-től ne gyertek ki az utakra,mert megyek városi vezetésre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja,és képzeljétek v.színű sikerül kocsit is vennünk,egy daewo lanost! :D
Bencusnak tegnap kibújt a második fogacskája,egy kicsit nyügi is volt!Amúgy meg egy kis örökmozgó,mindent lerámol,megeszik! :)

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Ani!
Annyira édes Roni! :D :D :D
Vikiéék jól vannak? :roll:
Tündike!
Mi volt a dokkernál?

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Andesz!
grat.a 2.foghoz is :lol:
ígérem, nem megyek ki az utcára :D
itt nincs ilyen, csak a Deákéknál, de oda ugye nem megyek... :evil: :evil: :evil:

Ildi!
szavaztam 8)

pocak nő, már alig van gatyóm, ami beérne kényelmesen, de mivel hatalmas mennyiségű háj van a hasamon, ezért inkább az láccik :oops: :lol: :lol: :lol:
úgyhogy fotót addig nem kaptok, amíg nem láccik a babás hasam :P
Vendég
 


Sziasztok!

Először is Grétinek kibújt az első fogacskája! Szerencsére nem szenvedtünk vele sokat! :lol:

Gabi
Igen van Sukorón egy hétvégi házunk, és ott van szelídgesztenyénk. Elrakni úgy szoktuk, hogy meghámozzuk, megpirítjuk egy kicsit, hogy lemorzsolható legyen a belső héja, majd megfőzzük, és ledaráljuk. A végeredmény olyan mint a gesztenyemassza amit a boltban veszünk (csak ez gesztenyéből van).

Andesz
Szerintem nem kell rettegni az utakon, ha a rutinod ilyen egyszerűen meglett! :wink:

Ani
Milyen édi Roni! Azért kigömbölyödött Ő is!

Ildi
Szavaztam! :wink:
A takonykórral hogy álltok? Javulgat?

Judy
Apa nem ment vissza, hogy még nem jelentkeztél?

Vicuska
Most minden vizsgálatra fel kell menni Pestre, vagy itt is lesz választott dokid?

Tündi
Mi ez a depi-hangulat? Most kéne már a fellegekben járni! Bár tényleg a vége az igazi türelmetlenség netovábbja (ezt így kell írni? olyan hülyén néz ki).

Enikő
Milyen otthon? Kezdtek összerázódni?

Chrissyy
Olyan hihetetlen, hogy Martinka pár nap múlva egy éves lesz! :shock: Olyan mintha most született volna. Igaz én akkor ismertem meg a csajokat személyesen, hát jobban belegondolva tényleg nem most volt!
A képeken látszik, hogy jól sikerült a családi nap is, és a szülinapod is!

Kép
tand
 
 


Andi!
szijjjjjjjjjjjjjjjjja :D
nektek is gratula az első foghoz :D
áááááááááá, dehogy kell felmenni, csak a down kór szűrésre megyek pestre, tudod, a lombikos ICSI miatt(intracitoplazmatikus spermium injekció :oops: )(ami magyarul nagyjából azt jelenti, hogy apa katonái nem tudtak szelektálódni, hogy biztos a legjobb termékenyítse meg a petesejet, mint spontán, hanem a biológus bácsi kiválasztott egy neki a legjobbnak tűnő katonát, és azt tűvel belefecskendezte a petesejtbe) külnösen javasolt, hogy alaposan megnézzék. pestről meg Londonba küldik a vért.
bocs, ha túl részletes voltam :shock: :D
Van itteni dokim, a tábliban benne van hogy ki az :wink:
Vendég
 


És akkor egy pár kép:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
tand
 
 


Bocsi egy kicsit sok lett!

Vicuska
Jó, hogy leírtad, mert én nem igazán vágom ezeket a dolgokat (de szerencsére nem volt rá szükségünk).
Csodálom egyébként azokat az embereket, akik ilyen kitartóak mint Ti!

Kép
tand
 
 


Ani
A tábliban kicseréled Gréti képét? Azon képen talán egy hónapos, azt hiszem azon a talin készült, amikor Andeszéknál voltunk.

Kép
tand
 
 


Andi!
Gréti egy TÜNDÉRKIRÁLYLÁNY!!!!!!! :D :D :D
Hihetetlen gyönyörűűűűűűűű!!!!!
És hogy mekkora hajacskája van :shock: :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Csajszik, köszönöm a szavazatokat. Most megugrott Bence baba.
Akinek még mindig porszizzuk a nóziját, és még mindig jön belőle elég sok taknyi. Már sokat elgondolkodtam, abból a pici orrlyukból hogy tud kijönni ennyi.
A kedve szerencsére jó. elkezdett mosolyogni. De mire én boca előszedem a gépem, addigra abbahagyja a mosolygást. Utánna meg nem bírom rávenni.
Ma taktikát váltottam. Kamerázni szerettem volna, de mire rájöttem hogy kell beállítani, addigra nemhogy nem mosolygott, hanem egyenesen ordított.(Éhes volt a drága)

Tand!!! Eszméletlenül szép a kislányod. Egy hercegnő. De ezzel is keveset mondok.
Gratulálok a fogacskához!!!!

Gabi! Igen fújom neki, fel is lazítja a taknyit, így jobban kijön.
Nem sűrgős tényleg, de sárga keretes óra mikor lesz?

Nati! Mi olyan 19 óra körül fürcsizünk, utánna szopi. Kb. 20-20:30között elalszik, utánna 1 óra körül :( kel. Aztán olyan 4 fél 5 fele.
10ből 8szor ez van a maradék kettő eset: Szopi 20órakor, 2kor, 6-7 órakor. Na ezt a megoldást jobban csípem, de nem én döntök.
Már azért az első is jobb, mintha 2-3 óránként kelne.

Ani! Roni is egy kis Herceg. Annyira kis édes Ő is. Egy tünemény. Nem győzöm nézegetni. A képeket is nézegetem, tessék újakat tenni, mert ezket már vagy 10szer végognéztem. :)A videót is várom.

Andesz! Gratula a 2. fogacskához.
Ügyes leszel pénteken, hidd el.

Vicuska! De jó hogy már 10 hetesen nődögél a pocakod. Hihetetlen gyorsan megy az idő. Kíváncsi vagy a babóca nemére?

Bessy! Te hogy vagy??

Alíz! Sétáltok sokat ebben a jó időben?
Nemsokára Te is mehetsz 6 hetes kontrollra. Vagy már voltál is? Ha igen, minden o.k.?

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Ildi, küldtem privit :D

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok!

Gabi, nagyon köszike. Persze persze a kajcit én se azért írtam, mint tudjuk minden baba más. :) Különben mindent nagyon szeret. Remélem nem lesz gond a vérzéssel, drukkolok nagyon. Ha lesz olyan hét hogy tudod nélkülözni a nyakikat kérlek add oda nekem megint egy hétre, a barátnőm bevinné a melóhelyére, mert mindenki csodálja az övét.

Vicuska, szia, de jó hogy jöttél. Már csak egy bő hét és 12 hetes lesz a Drágaságod.

Andesz, én nem félek, aki ilyen ügyesen veszi az akadájokat az kisujjból kirázza a forgalmit is. Gratulálok a fogacskához és az autóhoz is (bár nem lehet egy kalap alá sorolni őket). Köszi kérdésed, Vikikéék jól vannak. Volt dokinál szépen puhul a méhszája (még nem tágult), eléggé lent van már Andriska buksija, a doki szerint könnyű szülés lesz. :)

Tand, ez a gesztenye istenien hangzik. Már javítom is a képet, bocsika. Köszönjük a dícséretet.

Ildi, igenis értettem. Tőled is kérünk képeket!!!

madiani
 
 


Andi,
Gréti még mindig csodaszép, nem győzök gyönyörködni benne!!!! Csodálatos baba!!! És mekkora haja van!!!!
Hát, nem irigyellek benneteket, ez a gesztenye eltevés nem kis munka...
s gratula az első fogacskához!!! ügyi Gréti, hogy nem nyügizett, bár ezt így is várjuk el tőle :P :P nem kínozza Anyát, ügyes kiscsaj!!!
Hogy állsz a fogyival? Hogy méred a kalóriákat??? És akkor semmi süti???? Hűűűűűűűűű, azt én nem bírnám...

nálunk a gesztenye nem tetszett Bencének, fél napig sztrájkolt és elfordította a fejét a cicimtől, délutánra normalizálódott csak a hejzet. Erőszakos kis fickó...
Brokkolit és karfiolt ma ettem, mert a múltkor annyira babaneteztem, hogy elfelejtettem megcsinálni :shock: . Most este megint nem akart cicizni, de lehet, hogy nem is volt éhes, nem tudom - majd holnap kiderül.

Alíz,
hogy vagytok? Hunor baba???

Ildi,
hát, ti aztán jól belekeveredtetek ebbe a náthába - most már tényleg ideje lenne ha vége lenne!!! Kitartás!!!
Én is szavaztam!!!
NÁlunk is így volt éjszakánként, és szépen lassan tolódik kifelé. Ma pl negyed 6kor kelt, de ilyet még sose csinált, nagyon kíváncsi vagyok ma éjszaka hogy lesz.

Vicuska,
de jó, hogy jöttél!!!! Biztos minden rendben lesz a babáddal, ne izgulj!!!! Én annak örültem a legjobban, hogy ráfoghattam végre, hogy nem hurkicáim vannak, hanem baba lapul ott bent :lol: :lol:

Andesz,
hát ez szuper, hogy már itt tartasz, hamarosan tényleg meglesz a jogsid!!!! S látod, máris lesz kocsitok is, megy ez, mint a karikacsapás!!!!

Gabi,
köszi a dicsiket, aranyos vagy!!!! Sajnálom pirit, remélem most már békén hagy egy időre!!! Ha mész dokihoz a magánba mész vagy a nővédelmibe?

Ani,
Roni továbbra is csúúúúúúcs!!! Nagyon édes!!!! Holnap jöttök tornára??? Mi igen :lol:

Tündi kismami merre jársz??? MI volt NSTn?????

VIkcy kismami s te merre jársz? VAgy már időközben anyuka lettél???? Nálad mi volt nst-n?????

Kérdések:
mióta megszültem, a hőhullámok nem múltak el, néha olyan melegem van, hogy patakokban folyik rólam a víz. S még van olyan is, hogy éjszaka csupa víz a hálóingem... ezt korábban a melegre fogtam, de most azért nincs olyan meleg - valakinek volt már ehhez hasonló???
A másik, hogy ha sokat ülök, fekszem, elmerevednek a végtagjaim, leginkább a lábaim, alig bírom hajlítani őket - s ilyenről hallottok már???
Mik lehetnek ezek?????

No megyek, fürcsizni, pakolok, fejek, aztán ágyba bújok :P :P
Meseszép álmokat mindenkinek!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Andesz:gratulálok a vizsgádhoz.Én is az y ból vizsgáztam. :D

Tand:nagyon szép nem is szép gyönyörü Gréti baba.egy cukorfalat.

Ildi:nagyon aranyos Bencének ez a sapis képe én is szavaztam rá.

Magamról:voltam ma NST-n.minden jó volt.A doki megvizsgált és sajna még a belső mészájam zárt. C:2210 :cry:
Bár a doki jóóól megvizsgált szerintem mert azóta barnás folyásom van.Nagyon nem szeretnék még egy hétig minden nap vizsgálatra járni.Pedig a védőnőm is azt mondta hogy szerinte még ezt az egy hetet ráhúzom. :( Már kicsit parázok is.

Jó ékjszakát mindenkinek!!!!!



vikcy6
Pákozd
 
 


Vikcy,
ne kereseredj el, minden rendben lesz!!! Hancúrozzatok egyet apával, a spermium puhítja a méhszájat az orgazmus pedig méhösszehúzódásokat okoz!!!!!
Hidd el, hamarosan Te is a kezedben tartod majd a kis lurkódat, és az, hogy a belső méhszáj még zárt, semmit nem jelent, a szülés beindulásával midnen szépen elkezd majd tágulni!!!!
Jó éjt, babát hozó álmot kívánok Neked!!!
Vendég
 


Nati, megyünk tornára :) Hőhullámaim nekem is voltak (nagyon utáltam), de a 6. hétre el is múlt. Sajna a végtag merevedésre nem tudok semmit, talán rossz a vérkeringésed.

Viki, örülök hogy minden rendben. Nagyon drukkolok hogy ne sokáig bujkáljon már a drágaság.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

madiani
 
 



Ani! Ha ráérsz, cserélnél képet nálam is? A habos pofis, a sörös dobozos vagy az álló távirányítósból beraknád az egyiket a tábliba? Nem sűrgős ám, csak ha ráérsz! Köszi előre is!
Vendég
 


Szép estét!

Totál le vagyok merülve. Egyszerűen nem tudom mi van Hunorral?? :shock: Egész nap össz vissz 2 órát aludt, azt is akkor amikor elmentünk sétálni. És fenn van, nyüszög, sír, és nem tudom mi a baja??Kb 10- 20 percekre kum el. Már úgy sem alszik el, ha mellre teszem, mert amikor leteszem a helyére azonnal felpattannak a szemei. Egy ilyen pici babának többet kellene aludnia. Kaki volt, volt egy kis hasfájás. Nem tudom már mit tegyek, annyira sajnálom szegényt, mert nem tudom, hogy segítsek neki. :cry:

Köszönöm a kép és születéstörténes dicsiket.

Tnati, köszi kérdésed, az állapotunk ahogy írtam fenn.... :cry: Eddig még nem tapasztaltam ilyet. Hulla fáradt vagyok. Keltem már úgy hajnalban, hogy le voltam izzadva, de hogy mitől volt, azt nem tudom. Valószínű, hogy a testünk a terhesség alatt egy csomó változáson ment keresztül, tágulás stb, és a szülés után nehezen áll vissza.

Ildikém
, köszi, megkaptam a választ. :D Szinte minden nap megyünk sétálni!Akkor biztosan alszik Hunor. Meg nekem is nagyon jól esik, nekem is regenerálódnom kell. Nem csinálsz semmit rosszul!A tőled telhetőt, ami egy anyától elvárható, megteszel Bence gyógyulása érdekében. De teljesen megértem, hogy felmerül benned, a mai nap után már én is elkezdtem ezen gondolkodni....... :cry: És ti, milyen gyakran mentek sétálni? Mi is olyan 7 körül fürdetünk, utána vacsi, ami után nem szokott elaludni. Megvárjuk a 10 -es etetést, utána altatom. Egy időben nálunk is úgy volt, hogy a 7-es etetés után csak éjfél, 1 körül kelt fel.

Ani, Roni nagyon édi kisbaba, olyan aranyos grimaszai vannak!

Andesz, GRATULÁLOK a vizsgádhoz, és a 2. fogacskához!

Gabi, örülök, hogy jól van már Noel, és gratulálok a mászáshoz! Hihetetlen hogy ti már itt tartotok. Majd lassan mi is.

Tand, én már nem tudom szavakkal kifejezni, milyen gyönyörű a kislányod! Ja és gratulálok az 1. foghoz, tök jó hogy jól viselte!

Chrissy, király képek! A sörös teccik a legjobban!Martinka belevaló kiscsávó.

Vikcy, kitartás! Tnatihoz hasonlókat tudok javasolni!és még jó is! :wink:

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Csajok!

Ágica üzeni, hogy ne haragudjatok, majd jön vmikor. Nincs valami fényesen, Dorkának begyulladt a szeme, neki keménykedik a pocija állandóan, már tiszta ideg tőle, reméli semmi baj nincs, majd pénteken megy uh-ra és majd a doki megerősíti.

Mielőbbi gyógyulást Dorkának, és persze neked is Ágica, várjuk a pénteki infót, addig is vigyázz nagyon magatokra és a kislányra is.
Vendég
 


Ildi, ez lemaradt. holnap hívom fel a dokimat, mikor menjek a kontrollra.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok! :)

Tegnap voltam NST-n meg UH-n. Minden rendben, úgy fejlődik ahogy kell :)

Ani: Roni baba gyönyörű. Az a kukis, popsis kép a kedvencem ja meg az a nagy nevetés :)

Gabi: Ez a Noel baba egyre gyorsabban fejlődik :) Nagyon édi lehet amikor mászik :)
2700 grammra saccolták, tegnap nem is mondtak súlyt. Juj. Elfelejtettem megkérdezni :(
Tényleg pufi pofija van ránk ez nem jellemző de majd meglátjuk milyen amikor kijön :)

Andesz: Gratula a 2. fogacskához, meg hajrá a vezetéshez :) Párom hétfőn megy rutin vizsgára. Kíváncsi leszek :)

Ildi: Szia! :) Szavaztam a Tündérkére

Tand: Ott is fogacska? Gratula :) Gréti baba egy csoda :) Nagyon jókedvű Manócska :) Hogy csinálod?
Az az igazság hogy én nem vagyok türelmetlen, sőt, még egyáltalán nincs kedvem szülni :)

Nati: Sajnálom a hőullámokat. Nekem is melegem van este de annak a paplan az oka.
Nem tudok segíteni mert nekem nem voltak ilyen tüneteim. :(
Dokkernál minden rendben volt és egész hamar végeztem is, bár NST-n mindig elkolbászolt. :)

Vicky: Kitartás! Hagyd hadd történjenek a dolgok ahogy történni fognak. Ne aggódj!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Jó reggelt! :D
Alíz!
Nagyon sajnálom a fárasztó napokat,nem tudom mitől lehet,hogy ilyen keveset alszik Hunor!
És amikor fent van,akkor sincs el?Mármint úgy gondolom,hogy sír?
Nem tudok mást mondani,csak hogy kitartás!
Ágica!
Dorkának jobbulást,és Te meg próbálj meg pihizni kicsit!persze tudom....ha az olyan egyszerű lenne.... :roll:
De azért vigyázz Magatokra! :D
Tündike!
Mi újság??? :roll:
Tand!
Gratula az első fogacskához! :D
Ani,Nati!
Jó tornát Nektek mára! :D
Vikcy!
Még egyben??? :roll: :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Tündike!
Látom ecccere írtunk :D
Jó hogy minden rendben volt,és NE TESSÉK DEPISNEK LENNI!!!
Párodnak drukk,jó hamar tud menni vizsgázni! :D
Rendi az oktatója? :roll:
Méhszájadat megvizsgálta a dokker?

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


sziasztok,

bocsika, hogy nem jövünk, de múlt héten apáztunk, hétköznap meg már reggel kimegyünk anyuhoz és este érünk haza, így csak olvasásra marad időm.
Most is csak azért agyunk itthon, mert mosnom kell, de aztán megyünk is.

Látom babák és pocakok szépen fejlődnek, Vikcynek meg külön drukkolok, hogy minél előbb kibújjon a kis meglepi. :lol: :lol:

Mi már nagyon gyorsan tudunk mászni, már megismerkedett az egész lakással. Minden kis zugba bemászik. :lol: :lol: :lol:
Tegnap este meg felállt a gyerekszobában, de rögtön utána fenékre is puffant. Ezt még gyakorolnia kell. :lol: :lol: Sajna kezd eléggé hisztis lenni és a saját akaratát kezdi érvényesíteni.
Reggel és délelőtt cicizünk, ebédre főzelék+cici, uzsira gyümölcspép+cici és vacsira szintén cicit eszünk.
Kb egy hete éjszakánként többször felsír, de kap egy kis cicit és alszik tovább. Lehet, hogy a felső fogai kínozzák, vagy még arra gondoltam, hogy nem elég a cici és lehet bevezetek egy kis jó éjt tejpépet. Majd meglátom. Bár úgy érzem még mindig bőven van tejcsi. Hálóingem mindig elázik.

Röviden ennyi, bocsi tényleg hogy nem jövök, de sajna este már nincs időm írni, azért mindig naprakész vagyok belőletek.

Puszi mindenkinek. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Először is mindenkinek nagyon-nagyon köszönöm a szavazatokat!!

Ani, Nati, Roni Bence! Jó tornázást Nektek mára!!

Nati! Sajnos nem tudok segíteni se a hőhullám kérdésben, sem a végtagfájdalmon. Nagyon remélem, ma kitornázod, és pikk-pakk elmúlik. Vagy apácskával még egy maszírozást is megejthettek. :)

Chrissy! Köszi a hírt Ágicáról. Dorkának is meg Neki is mielőbbi jobbulást kívánok!

Alíz Drága! Nagyon sajnálom, hogy Hunor baba ennyire kifáraszt. Nemértem, miért nem alukázik. Nálunk Bence egy nap max 6 órát van fenn(ebbe benne van a kajcsi, fürcsi, peluscsere meg minden).
Mi amúgy minden nap megyünk sétálni 1 órát. Lehetne többet is, de anyája nem bírja. :( Főleg most. A vadiúj cipőm kidörzsölte mindkét sarkam, úgy totyogok, mint aki betojt. :) Nem nevetni.
Ja! Mi vettünk egy pihenőszéket(tök alap semmi extra, a brendonba) és nagyon szeret abba nézelődni Bence. Jól elvan benne. Nektek nincs?
Majd dobok erről is képet ahogy ül benne, meg a hajamról is, csak a gépről még nincs áttöltve szám-.gépre.

Tündi! De jó, hogy a kiscsajszival is és veled is minden rendben. Ez a legjobb!!

Vicky! Nati tanácsát tessék megfogadni. Tuti baba lesz belőle. :lol:

Lányok! Mik azok a kaják, amiket semmiképp ne egyek, hogy Bencének ne fájjon a pocója? Bab, káposzta és még mi?

Pár kép: Kép Kép Kép Kép Kép Kép

A frizumról(ami nem változott, csak élénkebb a színe), meg a pihenőszékről később.

Puszi

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Az első kettőn jól látszik, mekkora már a hajacskája.
Aztán vannak itt síros képek is.

Pusszz

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Ildi!
nagyon édes Bence!
tök jó a sérója :lol:
nem örülök h nő a pocakom, mert szerintem ez háj..... :(
a babának mindenképen lánynak kell lennie, apa nagyon azt akar, de tegnap meg azt mondta, nem akarja megtudni a nemét legyen meglepi.mondtam h de én igen.úgyis rájön mjad, ha csupa rózsaszín vagy kék lesz a babaszoba :D

Andi!
Gréti :P :P :P

Ani, Nati!
jó tornát 8)

Vikcy!
remélem előbb kibújik :D

Judy!
már elmúlt 7 hónapos Barbi!azta!!!!!!!!!!! :wink:
Vendég
 


Dobok én is pár képet :D Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Elveszett bárányka jelentkezik.... :D

A torok kaparás meg a takony még mindig nem múlt el teljesen, de azért már jól vagyok. Ipari mennyiségben ittam/iszom a teát.

Mindenki gyermeke tündéri és gyögyörű, nem írom le külön-külön :wink: :D

Ágica
Ne haragudj, de amikor legutóbb írtam, elfelejtettelek megköszönteni :oops: :oops:
Nagyon boldog születésnapot!!
Jobbulást kívánok nektek!

Nati
Gratulálok az átforduláshoz! Szupi a videó!

Chrissy
Apa Köfémes? Mert az egyik képen a háttérben apa egyik nővérének nagyobbik lányát véltem felfedezni :lol: :lol: :lol:

Andesz
Gratulálok a sikeres vizsgához! Nagyon ügyi vagy! :wink: :D és a 2. fogacskához is gratulálok!

Tand
Nektek pedig az első fogacskához gratulálok! :D

Ildi
Szavaztam Bencére :D

Tündi
Remélem jobban vagy lelkileg :wink: én úgy veszem észre magamon, hogy kicsit depis vagyok, hogy türelmetlen vagyok. De ami a szomorú, hogy nem a felnőttekkel, hanem a gyerekekkel :( pedig nem akarok, de mégis....
és egyáltalán nem bumszli orrú a lánykád, nagyon édes :D lehet, hogy azért tűnik egy kicsit úgy, mert kevés a víz előtte. Legalábbis nekünk ezt magyarázták a 4d-n.

Vicuska
Mindjárt 12 hetes leszel :D hogy megy az idő :D
bessy76
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon jövök mostanában,mert kihasználjuk ezt a szép időt,mindíg csavargunk valamerre.Olvaslak titeket,azért szinte naprakész vagyok.:)

Puszilok mindenkit!
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukkantásra van idöm!Bocsi!! :(

Andesz
Gratulálok a vizsgádhoz, ügyi vagy!
Édesek a fiaid! :)

Gabi, Ildi, Ani, Nati, Chrissy,Tand
Nagyon aranyosak a babócák! :P

Ildi
Mi nasivint használunk a Gergőnek, és utána orrszivót, amit nagyon nemszeret.

Tündike
Nagyon aranyos a kiscsaj!Milyen jól látszodik a kis arcocskája!

Vicky
Drukkolok nektek! :P :P

Rólunk
Nálunk Gergő többnyire átalussza az éjszakákat.Nappal egyre többet van fent, sokat vigyorog.Egyre többminden érdekli.Kiprobáltuk a kengurut és nagyon szereti, gondolom többet lát igy mint babakocsiban.
Bocs, hogy ilyen rövidre fogtam, de most is fent van.Azért olvasgatlak titeket.

Kép
Kép
nibcsike
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: