Új privát üzeneted érkezett!

Tündi!Hogy vagy?Milyenek a meló nélküli napok? :D

Tand
!Most olvasom,hogy milyen jó evő Gréti,mit nem adtam volna ezért!Martinka a főzelékeket másfél-2 hónap elteltével fogadta csak el,azzal nyugtattam magam,hogy végülis van időnk,erőltetni meg úgysem lehet!Gratulálok az üléshez!

Jajj,mindíg vissza kell lapoznom,rövid az agyam..... :oops: :D
Vendég
 


Vicuska!Mit mondott RL a bacikra?

Judy
!Gratulálok a mászáshoz,és a szorgalmas gyerekeidhez!:D

Ágica
!Utólag is Boldog Szülinapot kívánok!:D

Ani
!Örülök,hogy nem volt gond az oltással!:D

Ja,és csatlakozom a hisztis gyerekkel rendelkező anyukák táborához! :lol: :lol:
Ismerek egy anyukát,aki gyermekpszichológus,és azt mondta,nem kell elkeseredni,most jön még csak a java! :shock: :shock:
Vendég
 


Alexa!
köszi a babadícséretet(főleg hogy nem is láccik szegéynkéből semmi csak egy maszat :oops: ) :lol:
most lett meg az újabb labor, hát még rosszabb mint szombaton volt, úgyhogy nem úszom meg az antibiotikumot :evil: :(
csak nem lesz semmi baj a babával :roll:

hogy-hogy hisztis Martinka?mit csinál? :shock: :D
Vendég
 

 
 

ja, Vuk szerencsére nincs, a hányinger is tűrhető, remélem most már megúszom!!!!! 8)
most már csak 2,5 hét múlva kell mennem a 12 hetes uhura, azt a Csetényi fogja csinálni :)
Vendég
 


Sziasztok,

Van valaki, akit szeretnék a figyelmetekbe ajánlani!
A lányt Torvund Melittának hívják és gyönyörű márkás baba és gyerekholmit árul, újakat nagyon kedvező áron!
Én a neten találtam rá és összehasonlítva az itteni árakkal, sokkal kedvezőbben lehet tőle vásárolni. Azt beszéltük meg, ha valakit érdekel, küld egy bemutatkozó e-mailt, választékkal együtt, aztán, ha tetszik valami a többit meg tudjátok beszélni. Tudom, sokan járunk turiba, hiszen ott is lehet szép dolgokat kapni, de azért szoktunk venni a babócáknak új ruhákat is! Én most éppen overált néztem ki, és egy pár édes rugit! Az overál sztem sokkal szebb, mint amit a Nikica bababolt ajánl és olcsóbb is! Így van ez a rugikkal is!
Ha valakit érdekel, itt a mail címe, kérjetek Tőle bemutatkozót! Természetesen semmire nem kötelez, ha valami megtetszik és 1-2ezer forinttal olcsóbban hozzá lehet jutni, miért is ne!
Tehát a cím!
Torvund Melitta
melitta.torvund@wla.hu

Különben minden oké, csak szeretnék túljutni a költözésen és az anyukám temetésén, aztán igérem visszatérek közétek megint!
Addig is mindenkinek szép napot!
Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Sziasztok!

Ani
Nincs semmi baj, én is elsőnek Ronibabát ismertem fel!Nagyon édes!Kis vigyorgos! :P Én is örültem, hogy találkoztunk!Vagy 3-án vagy 5-én megyünk legközelebb, még nemtudom mert én nem szoktam idöpontot kérni.Bocsi, hogy ugy utána elsiettünk de még apának vissza kellett mennie dolgozni, meg Gergő is éhes volt. :)
Remélem azért máskor is találkozunk még!Hétfön nem szoktál járni rendelésre?

Anna
Őszinte részvétem!Nagyon sok erőt és kitartást!
Nagyon szép a szüléstörténeted, olyan jó volt lovasni. :)

Enikö
Milyen hirre jövök!
Nagyon sok boldogságot kívánok a kis Esztikéhez!Gratulálok!

Ágica
Nagyon sok Boldog Szülinapot kívánok!
És már 100 nap alatt vagy!Hogy megy az idö!

Tündike
Nagyon szép lett a nappali-konyha!Tetszik!!!
Még nem csináltam semmit a konyhaszekrénnyel mert még nem volt idöm, de majd készül.
Akkor te már nem dolgozol?

Ildi
Nagyon szép a szüléstörténeted, egy kicsit meg is könnyeztem.
:)

Nati
Mi kötöttünk valamit a Gergőnek, valami aegonosat, de apa nevén van.Mi azt a tanácsot kaptuk, hogy jobb ha nem a babakötvényt rakjuk startszámlára, mert azután mindenfélét fizetni kell, meg akármire nem lehet felhasználni.Van egy nagyon kedves ismerösünk aki ilyenekkel is foglalkozik, és ő ajánlott egy pár félét és mi választottunk.Szerintem nagyon jó ha valakinek belefér.Mi is sokat vaciláltunk, de aztán megkötöttük.Ha érdekel a srác száma elküldöm, ha beszélnétek vele.Nagyon jó fej, mi az életbiztósításunkat meg a lakásbiztósításunkat is vele csináltuk.

Vicuska
Szépen látszódik a babócátok! :P
Rólunk
Tegnap voltunk dokinál, megkaptuk a 3hónapos szurinkat, nagyon izgultam.Estére nem lázasodott be de azért egy fél kupot adtam neki.6340g,és 62cm.Szépen nődögél.Ma elég nyügi, és elég sokat bukik szegénykém.Meg mostmár egy ideje szenvedünk a kakival is, két naponta van és már nem olyan híg, pedig itatok vele kamillateát.
A keresztelőről
Nagyon jól sikerült, a templomba végig sírta a hivatalos dolgot a keresztanyja kezében, amint átvettem megnyugodott.Mert pont akkor aludt volna a legjobban amikor öltözni kellett és igy megzavartuk az alvását!Az étteremben(Nádasétteremben) minden nagyon jó volt és finom is.16-an voltunk.Mepróbálok pár képet feltenni.
Ja, amugy lett volna egy bölcsös cukortortánk is ha apa véletlenül nem törte volna össze! :(





Kép Keresztanyával1
Kép Keresztanyával
[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1222950848.2666.jpg[/img] 4 személyestál Kép torta Kép Ezeket kaptuk a keresztanyától Kép MI http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 5.0219.jpg[/img] Keresztelő

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Az egyik kép nem sikreült, megpróbálom újból feltenni!Hátha összejön.

Alexa
Azt a pneumo ellenit mi is kérni fogjuk! :)

Kép keresztelő

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Vicuska!Biztos nem lesz gond,és ahogy itt már írtuk,lehet,többet ártana a sok baci,mint a gyógyszer,amit kapsz rá.A bacik mondjanak le!:wink:
Ja,hát a hiszti abban nyilvánul meg,hogy egyből berág,ha nem az van,amit ő szeretne.Akkor jön a sírás,kézzel legyezés!Földhözvágás azért még nem volt.

Ibi!Nagyon jók a képek,örülök,hogy jól sikerűlt a keresztelő!Szép ajándékokat kapott Gergő!:D
Húú, a kaja is finom lehetett!:D

Anna!
Én írni fogok ennek a hölgynek,mert kíváncsi vagyok,miket árul!Úgy van,ahogy írtad,Martinkának is vannak kevésbé szép ruhái,és vannak csinik is.

Lányok!Én varrattam egy pár ruhát egy pesti varrónővel,le is fényképeztem őket,ha gondoljátok,szívesen megadom az emilcímét!:D
200-500-600 forintokért varrja darabját,sztem nagyon megéri!Varr bodykat,sapkákat,sálakat,melegítőnacikat,pulcsikatsőt lehet,hogy még mást is.Van vastagabb,vékonyabb anyaga,de mindent meg lehet tőle kérdezni,beszélni,azt hiszem még a telszámát is megadja.
Dobozban,vagy bélelt borítékban küldi el a ruhákat.
Emilben küld fényképeket a ruhákról,anyagmintákról.
Nem muszáj méretet mondani neki,én pölö úgy rendeltem a nadrágot,hogy megmondtam,hogy a nadrág hány cm hosszú legyen.

Na,akkor a képek.Én eddig ezeket rendeltem:

Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Megpróbáltam visszaolvasni...

Bessy, Gratulálok a fogyáshoz, ügyi vagy.

Nati, Köszi a jókívánságaidat a sulihoz és a szülinapomhoz is. Örülök, hogy rendeződött a tejci ügy, meg hogy Bence elfogadja. Szépen gyarapodik. Várjuk a mosolygós videót, képet. Na, hogy viselte az oltást? Örülök, hogy segíthettem meghívó ügyben. Utólag Boldog Hófordulót Bencének. Pont mondtam én is Enikőnek tegnap, hogy te is 26-ra voltál kiírva, mint ő, és mindketten 1-én szültetek. Hamarosan itt lesz a keresztelő, ügyik vagytok, hogy már csak a papírok kellenek. Hol lesz? Ott nálatok? Vagy étteremben?

Szilvi, Örülök, hogy jelentkeztél. Szépen fejlődik Levikéd. sajnálom az Apeh-os mizériát, remélem hamar rendeződik a dolog. És köszi az sms-t. Levinek is Boldog Hófordulót.

Ani, Nagyon jók a kirándulós képek, csinik vagytok. Csatlakozom az előttem szólokhoz ciszta ügyben, nyugodj meg, bízzunk a legjobbakban, hogy nem lesz semmi baj. Druuk hegyektől fel kell szívódnia. Roninak is kicsit megkésve, de Boldog 4. hófordulót kívánunk.

Vikike, Ti is jól néztek ki, és tényleg lent van már a pocid. levi is tüneményes.

Ildi, Mielőbbi jobbúlást kívánok nektek, remélem most már hamar meggyógyultok. Szépen gyarapodik a te Bencéd is. Jó lehetett az ovis szitu. A sapis kép szenzációs, olyan zabálnivaló. Martin szülinapja: sajna elváltak a szüleim és nem lehet őket egy fedél alá egyszerre összehozni, így sajna nem lesz bulija. Majd sorba egymás után jönnek köszönteni. Nagyon rosszul esik nekünk, de nem tudunk mit csinálni.

Tündi, Tetszik az orrszívós tanácsod. Nagyon jók a képek és csini nagy pocakod van.

Anikó, Sajnálom, hogy ilyen sokára kaptatok időpontot, de reméljük minden ok lesz Lilivel. Én is a Sch-nál szültem. Az unokatesómék nem messze laknak az új Csóritól, a Virág utcába. Lilinek is Boldog Hófordulót.

Andesz, Hogy Patriknak milyen szövege van, nem semmi. Jó lehetett a szitu. Mi szombaton a Mamma Mia-t néztük, aztán vasárnap még1x anyuval, mamival és hugival, majd apával megnéztük A Múmiát. Ti mit néztetek? Drukk hétfőre a rutinvizsgához. Ügyi leszel, meglásd és már csak a forgalmi lesz vissza. Bencédnek Boldog 10.Hófordulót kívánunk!

Tand, Gréti leírhatatlanul gyönyörű és az a mosoly, kész vagyok tőle. Szupi, hogy ügyesen eszik mindent. A szopi sajna ilyen, nekem is rossz lesz, ha már nem szopizik. Martin is reggel és este szopizik még.

Vicuska, Lassan hozhatnál nekünk pocifotót. Szép babácskád van, szépen fejlődik. sztem még idén fogod érezni, amikor először megmozdul. Örülök, hogy vuk elkerül, hamarosan túl leszel az elején lévő kellemetlenségeken. Aztán lehet élvezni az örömteli várandósságot. Csodálatos érzés, úgy irigyellek!

Anna, Szuper kislányod van, hogy éjszaka alszik. Irigylésre méltó. Várunk vissza, ha lement a költözés és a temetés. Majd hozzál képeket Szofiról meg Pannáról és Gaskóról is.

Judy, Barbika hihetetlenül ügyes, jó hamar csinál mindent. Daniról nem is beszélve, gondolom büszke vagy rá. De jó, hogy jön haza apácska, élvezzétek ki a hétvégét.

Gabi, Noel is nagyon ügyi már. Emlékszel mikor írtad, hogy kiváncsi leszel milyen lesz, ha Noel is azokat csinálja mit Martin. most már tudod. A hiszti nálunk is megy, elég hamar. Az orrszívással küzdünk mi is, bár néha ügyesen engedi.

Vikcy, jó is meg nem is, hogy csúsztatják a tanfolyamot, de legalább a szülésnél veled/veletek lesz. Majd rakjál fel pocakképet, meg babaszobásat is.

Orsi, Luca baba csodálatos, szépen fejlődik.

Nibcsike, Jók a keresztelős képek. Utólag Boldog 3. hófordulót Gergőnek.

Ágica, Megünnepeltétek a szülinapodat? Mit kaptál?

Remélem nem hagytam ki senkit, ha mégis, sorry érte.

Rólunk: Az első napomat a suliba lekéstem, mert 20-án kezdődött és én utána héten voltam beiratkozni. De nem maradtam le, mert ismerkedés volt. Most szombaton amit vettünk, hát, mit nem mondjak, elég húzós lesz. De erőt kell vennem magamon és igenis meg kell csinálnom. Váltott hetek vannak, így kéthetente van ua. Az egyik tanárnak megvannak a kidolgozott tételek és olcsón fénymásolva hozzá lehet jutni. Amúgy se lenne időnk kidolgozni. ez így nagy segítség nekünk.
Mint már fentebb írtam, voltunk hétvégén moziba, nagyon jók voltak a filmek.
Apának kivették a varratait, keddtől már dolgozik.
Martin is tud alkotni. Hisztizni is tud, meg akaratoskodni. de már elég jól feltalálja magát, ha olyanja van. De soxor úgy főzök, hogy öleli a combom. Már álldogál néha egyedül, elfelejtkezik, hogy nem kapaszkodik.
Asszem dióhéjban ennyi, már csak a képekkel lógok. igyekszem azt is hozni mielőbb.
Ma 3 órát aludt a Martin ebéd után, így félretettem mindent, hogy visszatudjak olvasni.
További szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Basszus, Alexa, Most nézem, téged kihagytalak. Örülök, hogy jobban vagytok már. Szépek a ruhák, amiket varrattál.
Vendég
 


Bizony,már majdnem reklamáltam! :lol: :lol: :lol:

Örülök,hogy Martinka jobban elvan,ügyes,hogy ilyen sokat álldogál,sőt még egy kicsit egyedűl is!:D
Sok sikert a sulihoz! :wink:
Vendég
 


Köszi, Alexa, hogy nem haragszol. Tudod, szőke vagyok!!! :lol: :lol: :lol:
Én is örülök, ha elvan, legalább tudom csinálni a dolgomat.
Köszi a drukkot a sulihoz is, rámfér. Nagyon elszoktam tőle, kimaradt 3 év, sajna. De majd visszarázódok.
Most megyek, átmegyünk hugiékhoz, meg lemegyünk a boltba is hazafelé.
Vendég
 


Sziasztok!!! :)

Enikő: Gratulálok a kicsihez! Nagyon sok boldogságot, tejcit kívánok!!!! :)
Milyen édes kis hajasbaba!!! :)

Kriszti: Köszönjük a képeket :)
Kitartást kívánok a sulihoz. Kicsit nehéz lehet de hiszem hogy simán végig csinálod :)
Nemsokára menni fog az az ügyes Kismanócska :)

Judy: Gratulálok Barbikának! Nagyon ügyi, most aztán lehet lesni hogy merre jár azaz hogy mászik :)
Danika is ügyes. Ilyen sok 5-öst... Biztos nagyon szorgalmas is :)

Gabi: Noelnek sok-sok gyógypuszi, annak viszont örülök hogy aludtatok egy jót :) Lehet hogy ez a párásítás később is bejön?
Nagyon édi lehet Noel hogy ennyit fejlődött. Jójó, igen biztos fárasztóbb is egy kicsit, de tüneményesen tudnak lenni :)
Majd igyekszem még képeket csinálni.

Rólunk: Egyelőre elvagyok sőt alig vagyok itthon mert ami eddig hátravolt azt csinálgatom.
Mostmár elkezdem a ruhákat is mosni és vasani, szóval elvagyok csak nem szeretek egyedül lenni, úgy értem kell valaki akivel szót tudok váltani.
Holnap 4D meg rohanás a CSNK-ba kiiratni magam, meg jönnek vendégek. Barnika egyik patija. Nagyon szépen eljátszanak együtt :)
Most így ennyit :)


Ildi: Nagyon szépen írtad le a szülésed történetét :) A képen nem is látszik rajtad hogy egy nehéz szülés van mögötted, nagyon ügyesek voltatok !!! :)
Ha fele ilyen ügyi leszek már büszke leszek magamra.No de Ildi!!! :) :oops: :oops:

Csehi: Csodálatos a kislányod!!! :)

Nati: Hagy egyszer a házimunkát és pihizz egyet!!! Neked is kell a pihenés, az hogy rohan a lakás nem érdekes. Most van időm menjek takarítani? :)

Anna: Nagyon szép a te szüléstörténeted is :) Mégegyszer gratulálok :)

Vicky: Nagyon édesek igen! Ezek a "pénos" megjegyzések. Mi meg csak mosolyogjunk rajtuk...

Alexa: A kis nevetős Martinka hiszis??? El sem hiszem! :) Fog ám változni és nem negatív irányba hidd el :) Barninál sem volt semmi durva hiszti, igaz sokat nyafizik ami idegesítő dehát ez van.
Földrhöz még sosem vágta magát...

Nibcsike: Én már nem dolgozom. Hozzáteszem a fejlesztésen a fiúk "elköszöntek" vagy mi azon kívül boss-okat nem igazán izgatta a dolog. Nem is beszéltek velem semmiről.
Ügyes Gergő, legalább rövidebbre fogták a hivatalos mondandót :)
Szegény ügyetlen apuka, remélem azért nem kpott ki nagyon.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek szép jó reggelt kívánok!
Tegnap nagyon rossz napom volt.Egész nap kemény volt a hasam és álni alig birtam.Még vasalni is ülve vasaltam.Nagyon gáz volt.Aztán este tök jól lettem.Nekiáltam megfőzni a mai ebédet este hétkor.Krumpli levest krumpligombóccal,Lekvárral töltött gombócot meg nudlit csináltam.Ma még kivasalom a maradék rucikat meg a szokásos takarítás aztán pihi.
Holnap fodrászhoz megyek ha ráér a csajszi.Még nem találtam ki mit csináljunk a hajammal.Nagyon szerettem mikor melíros volt csak mikor terhes lettem befestettem sötét barnára.Most ez is tetszik de újítani akarok. :D

Tründike:hozzál majd képet 4D után :D

Chrissy:hát igen sehogy sem ó ez a tanfolyam de akkor már kicsit könnyebb lesz.Főleg ha elkészül az autónk addigra mert megyek anyukámékhoz és ők majd segítenek.Teszek majd fel képet de szeintem majd csak jövőhéten tudok.A suli tuti kemény lesz így Martinkával mert nehezebben lehet tanulni de menni fog neked biztos.

Aleexa:aranyossak a varratott rucik.

Nibcsike:jók a keresztelős képek.

Vicuska:azért ezen a képen is jól látszik a baba.Sajnos a tegnapi szülés nem jött be.De már szerintem egy héten belül meglessz a manóka.

Anna:köszi a ruci infókat én már fel is vettem a kapcsolatot vele.Nagyon szép babarucik vannak nála.Fiú párti vagyok de a csajos rucik nagyon megfogtak.Meseszépek szerintem.Örülök hogy találtatok lakást. :D Szépen lassan minden jobbra fordul majd körülötted.Majd megyünk Orsival meg a babákkal látogatni csak bujjon ki a mi babónk is.Aztán lehet csavarogni ezerrel.



vikcy6
Pákozd
 
 


Sziasztok! :)

Ki hoyg van ma?

Vicky? :) Hogy vagy ma? Voltunk 4D-n igen de a pofiját nem nagyon akarta megmutatni. Kicsit bumszli az orra... Illik ilyet írnom?

Mindenesetre minden rendben van vele 2700 gramm szóval happy az élet :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok
A napokban elég pocsék a hangulatom.A mensim is megjött és görcsölök és uuuttááloooomm!
Noel szerencsére már nem köhög,hétfőn kell visszavinnem.Már az orrszívást is elég jól tűri,de azért ellenkezik.
Most épp főznöm kellene,de semmi hangulatom hozzá.

Orsi
Nagyon aranyos Luca!-és milyen nagy már!

Nati
Várom a videót Bencéről :wink:
Mi volt az oltásnál?És a torna jó volt?
A pneumóról kérdeztem a védőnőt,azt mondta még nincsenek vakcinák :shock: :x Pedig jó lenne minél előbb beadatni Noelnek.
Köszi a dicsit Noelre,már én is nagyon kivi vagyok Bencére!
Hívtalak nemrég 2x is.Nem vagytok otthon?

Ani
Örülök,hogy Roni ilyen szépen fejlődik és hogy nem okozott gondot az oltás se!
Köszi a videó dicsiket.Néha mi is csak ámulunk,hogy miket nem talál ki ez a gyerek!Fantasztikus érzés anyaként átélni,hogy hogyan fejlődik a gyermeked-ezt semmi nem pótolhatja!

Tand
Gréti is milyen nagy lány már.Örülök,hogy nincs gond a kajával,ezek szerint nem válogatós a kiscsaj!Édes lehet ahogy a paplanon elmatat.Igazi jó kislány!

Anna
Nagyon szép és megható volt a te történeted is!Ha van időd dobhatnál képet a kis boszidról!
Örülök,hogy ilyen gyorsan összejött a költözés,hidd el az új környezet majd sokat segít,na meg nem is nagyon lesz időd elgondolkodni.

Vikcy
Nekem is nagyon megváltozott az arcom szülés előtt,teljesen feldagadt,mintha megcsípett volna vmi.
Reméljük már nem kell sokat várnod és hamarosan a kezedben tarthatod a Ti kis meglepetés bébiteket!
Majd kérünk képet az új frizuról!

Vicuska
édes a babód.Ugye milyen csodás dolog látni,ahogy mocorog?Még kb ennyi idő és már érezheted is!Emlékszem nekem talán a 12 hetes uh volt az egyik legnagyobb élmény.
A lényeg,hogy szépen fejlődik,szerencsére vuk is elkerül és most már semmi gond nem lehet!
Az antibiotikum miatt ne aggódj,nem lesz semmi gond miatta,különben nem írnák fel.

Alexa
Köszi a "biztatást" a hisztivel kapcsolatban.Akkor azt hiszem nem árt felkészülni.Az én fiam rendkívül akaratos egyéniség.
Szupik a ruhák amiket varrattál.

Nibcsike
Nagyon szupik a fényképek a keresztelőről.Gergő már szép nagy baba és nagyon édes!Nagyon szép volt a torta is és kár hogy a bölcsőset apa összetörte-megnéztem volna-bizti az is gyönyörű volt.A kaja is jól nézett ki,biztos nagyon finom volt.

Chrissyy
A suli meglátod egyre jobban fog menni,csak bele kell újból jönnöd.Martin nagyon édi lehet ,jó lenne ha tennél fel képeket róla.És igen,1-1,5 hónapja else hittem volna,hogy ilyen látványos és gyors fejlődésnek indul Noel.

Tündi
Köszi a gyógypuszikat.Sajnos az az egy éjszaka kívételes alkalom volt :( ,de majd talán egyszer eljön az én időm és ki tudom aludni magam,ha más nem majd 80 évesen biztos.
Jól tennéd ha te is pihennél inkább mert pár hét múlva ez a szó csak egy fogalom lesz számodra .

Dobok még néhány képet és húzok a konyhába robotolni
:?
Vendég
 


Szóval akkor:
(Bocsi egy kicsit sok lesz)
Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Szép jó napot Mindenkinek! :D

Még alszik Manó, ugyhogy nagyon gyorsnak kell lennek. Eddig próbáltam visszaolvasni több kevesebb sikerrel, előre is bocsánat érte.

Először is köszönöm mindenkinek részvétnyilvánítást!

Szofika, még nem volt alkalmam részvétet nyilvánítani. Annyira sajnálom!Tudom, nagyon nehéz időszak jön most, egészen más időszak, meg kell szokni a nincset.Ilyenkor nem is lehet semmit mondani, az idő talán enyhít a fájdalmon. Viszont a kis Boszi gyönyörűséges kisbaba, gratulálok hozzá!Csodásak róla és a szüléről készült képek! Kívánom, hogy ez a kis csöppség adjon rengeted erőt, boldogságot és kitartást ebben a nehéz időszakban. Megható volt a születéstörténeted, együtt éreztem veled.

Enikő, HATALMAS GRATULA ESZTERHEZ!SOK BOLDOGSÁGOT ÉS TEJCIT KÍVÁNOK!

Tnati, aranyos vagy! Én nyitni fogok - valószínű megtakarítási, befektetési- számlát Hunornak. Nagyon szépen és gyorsan fejlődik Bence baba, gratu hozzá! Hogy áll most ez a tejcis ügy?

Ani, őszintén sajnálom a cisztát, de te egy nagyon stramm és erős csaj vagy, biztos vagyok benne, hogy nem lesz komolyabb gond vele és remélem, felszívódik. Olyan jó, hogy már együtt fürcsizhettek Ronival!!!Miért félsz a babaúszástól? Én nagyon kíváncsi vagyok rá, biztosan kipróbálom, úgy tudom3 hónapos koruktól lehet vinni őket. Hűűű mekkora már Roni baba!

Tündi, azta!!!! :shock: Nagyon jól néz ki a lakásotok! Irigy vagyok!Jó hogy már nem dolgozol! Szép a pocid! Most már nem sok van hátra, kitartás! Blaskóról pedig csak jót tudok mondani, nem bántam meg, hogy őt választottam.

Ildikém, jó hogy itt vagy! Jobban vagytok már? Bence tündéri baba!!!Megható volt a születéstörténeted, akkor neked is majdnem császár lett. Köszönöm, mi jól vagyunk, Hunor egyre kevesebbet alszik, minden második szopi után alszik csak. Éjszaka még mindig egyszer kelünk, most pl. nem is keltünk, mert éjfélig fenn volt, és csak fél 6 kor keltünk. Kedden voltunk tanácsadáson, már 4180 gramm!

Csuszka, remélem semmi komoly nincs a kislányoddal! Mikor mentek?Majd írd meg, mi lett!

Tand, Gréti belevaló, csodaszép kislány! Azok a kék szemek, és ahogy teliszájjal mosolyog! Ha még nincs párja, köhm.....bemutatnám majd a fiamnak...... :D :D Szenzációsak lettek a képek!De jó, már mindent eszik!

Judy, de jó!Barbika már mászik! Hogy szalad az idő!

Gabi, jesszus! Remélem gyorsan meggyógyul Noel! Hogy van most?

Csehi, a kis hajas babád nagyon cuki! Hogy vagytok? Hogy telnek a napjaitok?

Ibi, Gergely nagyon édes kisfiú! Szépek voltatok a keresztelőn!

Rólunk egy pár sor: Kedden voltunk tanácsadáson, szépen fejlődik Hunor, már 4180 gramm. 13.-án kell ortopédiára mennünk, a doki azt mondta, hogy a jobb lábfeje egy kicsit befelé áll... :? A szívzörejt most nem hallotta. Minden második szopi után alszik csak, van úgy, hogy 6 órát is fenn van. Mint pl. tegnap, 6-tól éjfélig. Nagyon mohó, majd megfullad szopi közben, és nem győzöm elvenni tőle a cicit..... :shock: :lol: Ami aggaszt, hogy néha úgy érzem, nem kap elég levegőt, mintha nem tudná lenyelni a nyálát, és köhécsel közben. Mondtam a dokinak, de azt mondta, ez valószínű attól van, hogy a tejci visszajön neki a torkába. MAjd meglátjuk. Ja még annyi, hogy a nyakam tele van pattival, minden nap képződik egy új. A bőrgyógyász írt fel két kenceficét, tudta hogy szoptatok, én rákérdeztem a gyógyszertárban, erre mondták, hogy nem javasolják, mert mindkettőben van olyan összetevő, ami kiválasztódik a tejbe, és a bélflórákra kihat. :shock: :evil:

Kérdés: Hajat festetni, melíroztatni szoptatás alatt lehet vagy sem?

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Íme a születéstörténet, előre is bocsánat, ha túl sok.... :oops:

2008. augusztus 27-én, szerdán a párom úgy döntött, Szegedre utazik egy koncertre. Viccelődtem vele, hogy mi van, ha Hunor pont akkor akar kijönni, és akkor nem lesz itt. Este lefeküdtem, de olyan nyugtalannak éreztem magam, betudtam annak, hogy nincs mellettem Csabi. Aztán elkezdtem fájdogálni, de ezt meg a jósló fájásoknak tudtam be. Csabi hajnali fél 4-kor ért haza, mondtam neki, hogy lehet, menni kell. Aztán abba maradtak a fájások, és én elaludtam. Fél 8-kor ébredtem, kiültem a konyhába, és beszélgettem anyummal, amikor egyszer csak kifolyt egy nagyobb mennyiségű víz. Néztem meglepődve és kérdőn anyumra, ő meg rám, hogy ez az ??? És együtt válaszoltuk: ez az, nincs mese, menni kell. Azért a bizonyosság kedvéért beálltam a wc fölé, csak úgy folyt ki belőlem a magzatvíz. A poén az egészben az volt, hogy semmim sem volt összepakolva, akkor reggel kellett mindent összekészíteni. Aznap reggel mentem volna be a CSNK-ba kiíratni magam, mert előző való nap járt le a rendes szabim…….sőt aznap akartam összeállítani a kórházi csomagot, és aznap találkoztam volna veletek…..:) Kismanóm csak az esküvőnket várta meg…
Szóval felrángattam Csabit, aki bő 3 órát aludt, és irány a kórház. Szerencsémre a dokim épp előző való nap 5 óra óta benn volt. Megvizsgált, de sajnos szűk 1 ujjnyira voltam csak kitágulva, és nem volt puha a méhszájam. Aztán bekerültem a vajúdóba. 9 fél 10 magasságában megindultak maguktól a fájások, de ezek még – ahogy a dokim mondta- nem a „jótékony” fájások voltak. Még elnevetgéltem a szobában, telefonáltam, mondván, ezt ki lehet bírni, nem olyan vészesek, és ha egy kicsit is erősebbek lesznek, azt is ki fogom bírni. Teltek múltak az órák, percek, lassan beindultak az erősebb fájások, amikor már kezdett torzulni egy kicsit a fejem, de még mindig úgy voltam, ez bírható. 2 óra magasságában kerültem át az egyik szülőszobára, ahova már elég lassan tudtam csak bemenni. Ott mindent kipróbáltunk, labdám ültem, Csabival bementünk a zuhanyzóba, melegvizet engedett a hasamra, miközben ültem a labdán, s ő fogta kezemet. Az újabb vizsgálat azonban nem hozott túl jó hírt, csak 2 ujjnyira voltam kitágulva, a baba feje még mindig nem volt eléggé lenn. Aztán rákötöttek az oxitocinra. Onnantól kezdve csak feküdhettem, és beindultak azok a bizonyos jótékony fájások. Alig kaptam levegőt, üvöltöttem, sírtam, rugdalóztam, kitéptem a férjem kezét, kértem, hogy csináljanak valamit, úgy éreztem, kiszakad belőlem minden, hiába kaptam „érzéstelenítőt”, úgy éreztem semmi sem segít, semmi nem enyhíti a fájdalmaimat,. Hiába mondták, ne kapkodjam a levegőt, lassan fújjam ki, már nem tudtam úrrá lenni a fájásokon, és iszonyú lassan ment az idő. Jöttek a fájások, már nem is tudom, hogy 1 vagy 2 percenként. Sajnálatos módon az oxitocin ellenére sem tágultam, úgy ahogy kell, ezért délután 5-kor fájásgyengeség miatt, és mivel már jó régen elfolyt a magzatvizem, császár útján kell világra jönnie a babámnak. Felhelyezték a katétert, majd átmentünk a műtőbe. A műtőasztalon ülve alulról jöttek a fájások, (s mivel gerincbe kaptam az érzéstelenítőt) felülről pedig nyomták le a fejemet. Mindenki nagyon, de nagyon rendes volt velem, pár perc után már nem éreztem semmit és megkezdték a műtétet. Nem sokkal ezután, egy kis feszítést, nyomást éreztem a gyomrom környékén, és pár pillanat múlva meghallottam azt a gyönyörűséges hangot, és megláttam, őt, ezt a csodát, az új szerelmemet, akire már oly régen vágytam. Zokogás közben csak annyit hallottam, hogy 17 óra 22 perkor megszületett Hunor baba, egészséges kisfiú!!! A párom is, ahogy elmesélte, amikor meghallotta Hunor baba hangját, könnybe lábadt szemekkel csak annyit tudott kérdezni, ez már ő?
Elvitték a babámat megmérni, megmosni, akinek az első dolga az volt, hogy lepipilte az újszülöttes nővéreket….  majd visszahozták egy pár pillanatra, s ahogy megláttam, folytak a könnyeim, nem hittem el, hogy már itt van.
Minden elismerésem elsősorban a dokimnak, a szülésznőmnek és nem utolsó sorban a páromnak, akik végig viselték és mellettem voltak a vajúdás alatt. Minden elismerésem és hálám Blaskó dokinak.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok!

Nincs sok időm, de megpróbálok mindenre reagálni.

Tand, azta mindenit Gréti már ilyen ügyes. Ne légy szomorú, a szopi helyett lesz majd első felállás, lépés első szó és így tovább.

Anna, csodálatos a szüléstörténeted, rendesen sírtam most is. Én miért nem tudtam ilyen szépen leírni mint Ti?

Viki, kedvesek a pákozdiak mondhatom. Az hogy "csúnyúlsz" már a végét jelenti. :D Kitartás.

Vicuska, annyira irigyellek. Sajna sok mindent tényleg nem látni a képen, de tudom hogy mit kéne lássak és olyan csodálatos. Az antibiotikum miatt ne aggódj, tudod hogy nagyobb baj lehetne ha nem szednéd. (persze én is ilyen voltam anno, de most már nagy ám a szám). 12 hetes UH? Azta hogy repül az idő, minjá a második trimeszterbe lépsz ;)

Alexa, köszi. Ti lesztek majd a mi mentoraink ha a mi gyermekeink is elérik a hisztis korszakot majd segítetek (megjegyzem Roni már most is az, nagyon akaratos, nem hiába ikrek jegyébe született) Köszi a varrónős tippet, de mi még mindig annyi rucit kapunk ajándékba hogy nincs szükség rá.

Ibi, örülök hogy nincs harag. :) Mi csak szerdán járunk tanácsadásra mert nem tartozunk a doktorúr körzetébe, nekünk csak akkor lehet. Mindig kérek időpontot, bár eddig soha nem jutottunk be időbe, végülis nem baj, beszélgetek az anyukákkal. :) Jah és dehogy haragszom, megértem hogy siettetek, különben gondoltam is hogy párod melóból van. Mi még tököltünk ott mert Roni megéhezett. Nagyon szépek a kerseztelős képek.

Chrissy, köszike a köszöntést. Menni fog az a suli ne izgulj! Martin is milyen ügyi már. Emlékszem Levike is úgy csimpaszkodott Vikibe míg főzött :)

Tündi, várjuk a 4D-s képet. Bumszli orr? Ugyan már.... :D

Rólunk: Roni olyan nyuszifaroknyikat alszik (fél óra). Megpróbáltam azt is hogy felöltöztetve alttam el és kinyitottam az ablakot nála, de az se jött be. Bezzeg a babakocsiba sokat alszik, de állandóan nem sétálhatunk. Imád a karomba lenni, állandóan felhuzza magát ülésbe. A játszószőnyegen pár napja nincs el egy percig se és ha eltünök a szeme elöl órdít. Nagyokat kacag, folyamatosan mosolyog. Viszont egy percem sincs tőle. Amikor elkezdtem nektek írni aludt, most már itt néz rám azokkal a gyönyörű szemeivel (és közbe patakogba folyik a nyála, el is neveztük Csigusznak :D ) Annak ellenére hogy a védőnő se és ti se helyeseltétek hogy adjunk neki gyümit (alma, barack) én megpróbáltam. Hááááttt nagyon szereti és olyan ügyesen eszik kanállal mintha mindig is ezt csinálta volna. Persze azért a cicizés soha nem marad el, csak köztesbe adok neki keveset és nem rendszeresen.
Jah és képzeljétek: igaz hogy az ágy lejtésésnek segítségével de ma hasról hátra fordult

Puszilok mindenkit, megyek ebcsizek, kiteregetek és megyünk a dédihez.

madiani
 
 


És akkor pár kép Hunorról....

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Szia Alíz!!!!!!!!!!!!!!!! De jó, hogy jöttél. Hát csodálatos ez a szüléstörténet is. Szerintem ez az anyasággal jár, hogy folytak a könnyeim, olyan megható volt.
Nagyon szép baba Hunor. És még mindig tiszta anyukája. És milyen jó alvó. Benc még nem alut 5 óránaál többet egyhuzamba.
És mi kétszer kelünk éjszaka, ugyhogy ügyes babád van nagyon.
Én na megyek melíroztatni. Szerintem lehet. Ha terhesség alatt lehetett, most miért ne?
Te amúgy hogy vagy? Varratok helye gyógyul?Hány varratod volt?
Gyere ám sűrűn!

Ani! GRATULÁLOK Roninak. Nagyon ügyes. Csigusz. Ez teccik. Bár a nyálcimanó nálam még mindig toppon van.
Szerinted az normális(ezt mástól is kérdezem), hogy Bence 1,5 hónaposan tömi a szájába az öklét, és minden tiszta nyál nálunk is?
Tehetnél videót a kacagásról. Édes lehet nagyon.

Tündi! Képeket kérünk ám. A nózikát meg nem leszólni. Biztos édes kis piszéje van, igazi babaorr.

Viki! Ez biza tényleg a vége a terhességnek az arctorzulás. Nekem is akkora volt a fejem, mint egy tehénnek. :lol:

Ibi! Nagyon jók a képek. Aranyos gergő. És milyen sokmindent kapott! A tortát honnan rendeltétek?

Nálunk decemberben lesz a keresztelő. :lol: :D

Chrissy! Te keresztelős meghívómintákat küldtél Natinak? Ha igen, megkérhetlek, hogy nekünk is küldd el?!

Nati! Hogy vagy? Bence nagyon szépen fejlődik. És én is várom a videót!!!!
Bence hogy bírta az oltást? Ezt most hova kapják? És ez pontosan milyen oltás is?

Bessy! Zorka nap mikor van?
Azt tudtad, hogy Szinetár Dórának is Zorka nevű kislánya van?

Vicuska! Pocifotó?

Alexa! Nagyon jók a kisruhák. Ügyes a készítő.

Gabi! Édes Noel nagyon. És Andesz Bencusa is tündéri. Örülök, hogy jobban van Noel.
Én ma kérdezem meg a pneumó oltást. Mi beadatjuk, meg a rotát is.
Du. elnézünk a dokihoz, mert Bencusnak kicsit csipás a szeme, és mondta a doki, ha ezt tapasztaljuk, vigyük. Mikor gyógyulunk már meg? Úgy sajnálom, mert még most is sok jön a nóziból. Mondjuk az jó, hogy nincs láza, és már nem köhög egyáltalán.
Súlyra mi 5140grammok vagyunk. :)

Sok puszi, ébredünk!

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, mert engem is elért ez a nyavaja :evil: torokfájás,takony, fejfájás :? most már kicsit jobban vagyok és visszaolvastam :)

Enikő
Gratulálok Eszter babához!
Gyögyörű nagy hajasbaba! :D :D

Anna, Ildi, Alíz
Gyögyörűek a szüléstörténetek, nagyon jó volt olvasni őket! :wink: :D

Anna
Örülök, hogy Szófia ilyen jó kislány, hogy ennyit alszik és ilyen jókat eszik :D Sok erőt a költözködéshez! Vigyázz magadra! :wink:

Judy
Nagyon ügyes Barbika, hogy már mászik! :D Gratulálok a szorgalmas Daninak! :wink: :D Ja, és jó apázást! :wink: :lol:

Gabi
Jobbulást kívánok Noelnek! Édes a képeken, ahogy kidugja a nyelvét :lol: de a tornázós a kedvencem :lol:

Vicky
Nagyon izgi, most már tényleg bármelyik pillanatban szülhetsz. :wink: :D

Ildi
Jó hancúrozást apával :wink: :oops: :lol:
Vannak kiszemelt napjaim, úgy 10.-e és 15.-e között. Még karácsonyon innen, de Mikuláson túl :lol: :lol:
Zorka nap június 19.-én van. Nem tudtam, hogy Szinetár Dóra kislánya is Zorka lett :)

Orsi
Nagyon cép Luca baba! :D

Tand
Gratulálok a kis ügyes Grétihez! Aranyos lehet, ahogy üldögél :D

Vicuska
Ha nem is tökéletes a kép, azért felismerhető a babácskád! Nagyon szépen nődögél :D A 12. heti uhun már felismerhető lesz mindene, olyan nagy lesz :D

Ibi
Örülök, hogy jól sikerült a keresztelő. Szépek a képek! :D

Chrissy
Kitartást és sok sikert a sulihoz! Nemsokára Martinka már szaladni fog. :wink: :lol:

Ani
Gratulálok a hasra forduláshoz a kis Csigusznak! :lol: :wink:

Alíz
Nagyon helyes Hunor és milyen nagy már! :D

Tündi
Teszel fel képet a kis hölgyikéről?

Bocsi, ha nem írtam mindenkinek :oops: :oops:
bessy76
 
 


Sziasztok


GRATULA TÜNDINEK!!!!!!


mi jól vagyunk okt. 29-én megyünk kardiológiára
képzeljétek: most szólt az uram vasárnap jönnének az anyósék

csakhogy anyóssal ilyen a viszonyom a múltkori látogatásuk óta ugyanis azt mondta kupi volt nálam és nem adtam nekik mást inni csak vizet mikor volt cola a hűtőben (ami nem igaz mert nem is iszunk üdítőket csak vizet)

szóval most telózott az uram nagymamája aki mondta, hogy most hívta a lánya (nincsenek jóban ők sem) és közölte, hogy jönnek Fvárra, de nem hozzám mert nem rám kiváncsi hanem a kisfiára meg az unokájára erre én olyen pipa lettem

én már mondtam az emberemnek, ha idejönnek én lelépek mert tuti vita lenne a dologból

Mit csináljak?????????????????????????????????????,

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


olyan szépek a szüléstörténetek és a bébik is

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


Halihó!

Nagyon nyügi napunk volt. Ráadásul a dédi megint felbosszantot (anyicmat is). Ma már tiszta takony vagyok, remélem Ronit nem fertőzöm meg.

Nati, remélem nem kaptátok el tőlem a tornán. Hogy viselte Bence a szurit?

Alíz nagyon köszönöm. Látom épp elöttem írtál, csak nem frissítettem. A babaúszástól azért félek mert félek a vízbe és nem akarom hogy érezze Csigusz. Nem hiszem hogy a víz alá tudnám engedni, nagyon félteném, és ha ő ezt érzi lehet ő is félni fog. A te történeted is gyönyörű. Milyen nagy már Hunor baba, azta.

Ildi, sztem normális a nyálzás és a tömködés, Roni is akörül kezdte és tart még jó sokáig. Mondtam ma apának hogy holnap videózzuk le a kacagást, utána felrakom igérem.

Bessy, köszike.

Gabi, nagyon szupik a képek.

Anikó, sajna nem tudok anyós ügybe segíteni (szerencsére) nekem tündéri anyósom van.

Bocsi hogy ilyen szükszavú vagyok, de fáradt vagyok és nem nagyon tudok figyelni.

madiani
 
 


sziasztok,
bocsi, hogy megint eltűntem, de eléggé húzóssak a napjaink... A torna szupi volt, Bencus is jól viselte és nekem is jól esett, most kezdődik az izomlázam is :oops:
Aztán este megkapta Bencus a szurit (doki jött ki beoltani) és azóta megint hullik a hajam :shock: Este kapott egy fél kúpot, hogy ne legyen nyügi, háááááátttt. Háromszor-négyszer keltem éjszaka, nappal is vagy sírt vagy cicin lógott. Felment a láza is, de a kúpot kifo...a még az elején, sőt, délben és most este már lázmérőzni se lehetett, mert azt is jól lef...a. Este be akartam adni neki még egy fél kúpot, de minden kakás lett a popsija körül :shock: :oops:

Ani,
pont kérdezni akartam, hogy jobban vagy-e? Mi szerencsére semmit nem kaptunk el!!!
Jobbulást neked és gratula a kis Csigusz produkciójához!!!!

Alíz,
csodaszép volt a történeted, én is megkönnyeztem!!! Olvasva visszaemlékeztem, hogy nekem is mennyire feszített, nem is fájt, hanem azt hittem szétszakadok :shock: . De az eredmény a lényeg ugyebár :P

Bessy,
jobbulást neked is!!!! Kitartás, reméljük hamarosan kigyógyuls!!!

Gabi,
juj, remélem Noel már jobban van!!! Nagyon édes a képeken, a spiccelős haláli!!!!! :wink: :P
Ma hallottam, hogy valaki hív, de épp szopizott Bence... Bocsi!!!

Csuszka,
hát, ebben sajnos nem szívesen adok tanácsot, a legjobb lenne, ha megbeszélnétek...

Ildi,
sajnálom, hogy még mindig nem gyógyultatok meg teljesen... kérünk képet az új frizuról!

Alíz,
Hunor baba milyen gyönyörű és már mekkora!!!!!

Tündi,
látod, nem is unatkozol otthon :wink: meglátod, elrepül ez a pár nap, aztán már tényleg csak fogalom lesz a pihenés :wink:

Vikcy,
hogy vagy ma? Milyen lett az új frizura??

Bocsi, akit kihagytam, nagyon fáradt vagyok, megyek is aludni.. Puszi mindenkinek, kellemes hétvégét!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Hú de meglátszik, hogy szombat van, meg nagyon fos idő :D

Ildi, köszi, jól vagyok! Nagyon szép a sebem, a 11.nap után már egyáltalán nem fájt. Egy vékony, nem túl hosszú sebem van, amit a bugyikám simán eltakar. :D Azt nem tudom, hány varratom volt.... :shock: De a varratszedés nem volt túl kellemes.....meg rövid sem. Biztosan az anyasággal jár, hogy megkönnyezzük egymás történeteit, többek közt azért is, mert újra átéljük a szülést. Szép nagy már Bence baba. Örülök, hogy jól van.

Ani, persze, érthető. :wink:

Tnati, én nagyon fosok az oltástól! Remélem, már jobban van Bence.

Bessy, köszi!

Gabi, annyira gyönyörű a kis Noel!Hihetetlen milyen mosolya és kék szeme van. Büszkék lehettek rá

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok!

Most csak egy képet rakok fel a tesóm kislányairól.A két szépség koszorúslány volt.
Kép



vikcy6
Pákozd
 
 


Szép napsütéses napot mindenkinek!

Csak gyorsan végigfutottam, hogy miket írtatok, na meg kíváncsi voltam, hogy Vikcy egyben vagy-e még!?

Alíz
Nagyon édi Hunor baba! (igaz páran bejelentkeztek, hogy szívesen lesznek a nászomék, de majd bemutatjuk egy másnak a fiatalokat, és ha egymásra kattanak, akkor miért is ne?!) :wink:

Ani
Szerintem nyugodtan elkezdheted az ízlelgetést Roninál. Én is kb ekkor kezdtem el Grétinél (pedig ugye nekem rengeteg tejem volt), és mostanra gyönyörűen eszik. Először mindent csak kostóltattam vele, majd olyan 5 hónapos kora körül a tízórai (igaz ezt én iktattam be plusz étkezésnek) csak gyümölcs volt. Majd akkor bevezettem a főzeléket ebédre a szopi mellé. Végül az uzsonakor is kapott valami más kaját (tejpép, ismét gyümi, vagy a humana-nak van joghurtja ami 6 hónapos kórtól adható - én azt adtam olyan 5 hónapos és három hetes kora körül). Persze először még szopizott is a kaják mellé. De ez olyan, hogy mindenki eldönti, hogy mikor mit lát jónak. Nekem van egy csomó olyan ismerősök, akik nagyon megszenvedtek a "rendes" kajákkal kapcsolatosan, ők csak anyatejet adtak olyan 6-7 hónapig, utána nagyon nehezen evett a gyerkőc. Én csak ezt szerettem volna elkerülni.

Nati
Sajnálom, hogy Bencust így megviselte az oltás! De remélem hamar túlteszi magát ezen!

Vicuska
Nagyon jó a szárfotó a babáról :wink: !

Bessy
Jobban vagy? Pihenj sokat, és igyál jó forró citromos, mézes teát. Amikor én terhes voltam, akkor engem is elért egyszer ez a fránya takony-kór, de nekem a sinupret bevállt. Azt terhesen is lehet szedni.

Gabi, Andesz
Nagyon nagyok már a fiúk :shock: ! Olyan gyorsan megy az idő!

Egy kicsit rólunk:
Mi szerencsére jól vagyunk (de ezt nem kiabálom el). Egész hétvégén nagyüzemben rakjuk el a gesztenyét anyáéknál. Már egy kicsit unom, na meg a kezem is tele van már vízhólyaggal. Mondjuk annál fincsibb lesz, amikor majd megesszük!
Délután meg jönnek a párom unokatesói. Tőlük kapunk autósülést.
Ja képzeljétek nekiálltam diétázni. Már három kilót fogytam. Mondjuk három hete csinálom már. Nem is igazán diétázom, mert eszek mindent, csak arra figyelek, hogy 1800 kalóriát eszek egy nap. A masszőr, akihez járok ő felügyel, illetve nyomatja az instrukciókat (ugye a barátnőm 20 kg-t fogyott nála, és nem is jött vissza neki). Remélem nekem is sikeres lesz. Nekem már csak 15 kg-t kell fogynom!
Na most megyek, mert a családom hiányol a gesztenye-manufaktúrából!

Kép
tand
 
 


Sziasztok!

Huuu de hétvége van.

Nati, nagyon sajnálom az oltást, viszont örülök hogy nem kaptátok el tőlem, köszönöm én már sokkal jobban vagyok.

Tand, nagyon köszi. Igazándiból én is pont azért kezdtem el a kostólgattatást mert én is olvastam valahol hogy 6-7 hósan nehezebb, na meg nagyon kíváncsi voltam a reakciójára. Huuu gesztenye, imádom. Szabad azt babáknak adni? Diéta? Szopi után engem is érdekelne, 5-6 kg-tól kéne megszabadúlnom. Nagyon ügyi vagy, majd segíthetsz nekem is.

Rólunk: tegnap Pesten voltunk modelvasút kiállításon és a közlekedési múzeumba. Vikikéék is velünk voltak, nagyon szupi volt. Sajna képeket nem csináltunk mert elfelejtettük elvinni a gépet. Roni hazafelé végig kiabált, de nem sírt csak próbálgatta a hangját, most is azt gyakorolja. Végül ma nem mentünk Mórra, nem túl sok kedvünk volt, na meg az a hülye szél is fúj, bár nyönyörűen süt a nap.
Na asszem megpróbálok táblit javítani.

madiani
 
 



Sziasztok!
Bocsi,hogy nem jövök mostanában,de nagyon zűrös napjaim vannak!
Hétvégén eü-tanfolyam volt,holnap reggel 8 kor rutin vizsga! :?
Szorítsatok! :D
Ígérem jövöhéten már többet leszek,és reagálok majd Mindenkinek! :D
Puszi Minden Mamának,Babának,és jó éjt! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


eltűnt amit írtam :twisted: :twisted: :twisted:

Andesz,
csuriban az ujjam neked holnap reggelre!!!! Minden menni fog!!!!

Andi,
hű, nagyon ügyes vagy a diétával. Már én is alig várom, hogy fogyózhassak, eléggé elviselhetetlennek tartom most magam, de most a tejcsi az első :P .
Nagyon ügyes Gréti baba, hogy ilyen jókat eszik!!!!
Hányadik lett a szépségversenyen (szerintem őt illette volna az első hely!!!!)

Kriszti,
s Martinka hányadik lett (ő is simán nyerhetett volna!!!!) Milyen sűrűn van sulid?

Ani,
örülök, hogy jobban vagy!!! Kis Csigusz is jól van, nem lett beteg? Megszokta már a hangját?
Kár, hogy nem mentetek Mórra, nagyon jó volt, csupa igényes árussal!!! Mi ma délben mentünk, azért is nem hívtalak, no meg siettünk, mert háromra már jöttek vendégek.

Vikcy,
gyönyörűek ezek a lánykák!!!! Ők voltak itt a nyáron, igaz?
S te hogy vagy? keményedések, jóslók??

Enikő,
milyen volt az első közös éjszakátok? Hogy vagytok?

Alíz,
örülök, hogy ilen hamar meggyógyult a sebed!!! S milyen klasszul gyarapszik Hunor baba!!!! Látszik, hogy jól táplálod!!!!

Mi most már jól vagyunk, Bence péntek éjszaka két óránként kelt, már nagyon kivoltam... de tegnap már minden rendben volt! Tegnap voltunk Anyuméknál és a csákvári lovas napon, amiből alig lett valami, mert esett... ma pedig elmentünk Mórra és vendégeket láttunk :wink: Pihenni akartunk ma, de aztán máshogy alakult...

Ibi,
hol rendeltétek a tortát? Nagyon tetszik, mi is hasonlót szeretnénk!!! S milyen ízű volt???

No megyek, már nagyon álmos vagyok! Jó éjt!!
Vendég
 


Nati! Örülök, hogy szombattól már rendeben volt Benussal minen. Azért ma ha tudsz, pihenjél, mikor Bence alszik. Lehet nem voltam alapos, de nálatok mikor és hol lesz a keresztelő?
Teszek képet a hajzatomról, de nem vágattam, csak a melírozást frissítettem.


Andesz! 8 óta ezerrel gondolok Rád!!!!!!Gyere ám, ha végeztél.

Alíz! Én is nagyon félek az oltástól. 22.-én megyünk, egyszerre kapja meg a pneumó oltással a 2 hós oltást. Rá két kétre meg a rotát kapja meg. Még jó, hogy az nem szuri.

Andi! Ügyes vagy a fogyást illetően. Én is fogyni szeretnék úgy 10kg-t.

Vicky! Még 2in1??? irj ám!

Enikő! Milyen Eszter baba? Hogy tellnek az első otthon töltött közös napok?

Ani! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat a hétvégén! Tök jó, hogy ilyen sokat kimozdultok. Vikkantyod is jól van?
Édes lehet Roni, ahogy a hangját próbálgatja.
Gyümiket nyalogattatod vele?
Egyre kevesebb a kismamink. Már csak 6. Vickyvel együtt.

Mi még MINDIG :cry: :cry: :cry: taknyosak vagyunk. Mit csinálok rosszul? Annyira sajnálom szegény Bencét. Alig tud aludni a szörcsögő nózijától. Nagyon szomorú vagyok.

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Jó reggelt!

Andesz, ment a drukk ezerrel. Már biztosan hazafelé tartasz és azon gondolkodsz milyen eccerű volt. :)

Nati, köszi, bocsika el is felejtettem írni. Roni makk egészséges, védi a tejecske gondolom, mert én biza betegen is puszilgattam (nem bírtam megállni, önző dög vagyok). Anycikám és anyósom is beteg volt és ők se kímélték puszika ügybe, szóval nagyon ellenálló a drága (kop-kop-kop). A hangjától már nem ijed meg, sőt ha halkan sikkant egyet akkor próbálgatja és végül nagyon hangos. Néha már aggódok hogy mit hisznek a szomszédok. Felveszem majd videóra, bár a kacagással is próbálkoztam de amint meglátja a telómat nem huncutkodik. A fürdőkádas úszást meg mindig elfelejtem. :oops:

madiani
 
 


Ildi, sajnálom a takonykórt, nagyon rossz lehet hogy nem tudsz segíteni Bencén. :( Sztem mindent jól csinálsz, ne aggódj. Sajna ez sokáig eltarthat, anyucim is 3 hétig taknyos volt.
Köszi kérdésed, Vikikéék jól vannak, bár most már egyre jobban nehézkes neki minden és nagyon várják már a pincurka megszületését. Különben nagyon jól tartja magát, le a kalappal elötte.
Roninak reszelt almát és őszibarackot adok, egyszer kapott sütőtököt is, meg kétszer tejpépet. Mindegyik nagyon izlik neki. A mennyiség még nagyon csekély, kb fél alma. Préseltem neki alamalevet is azt is nagyon szereti, próbáltam a mecsek babateát de mivel cukrot nem raktam bele nem igazán jött be neki. Kapott már kész babaételt és italt is, azok is ízlenek neki, csak nem nagyon éri meg mert hogy keveset eszik még belőle és akkor a többit ki kell dobjam. Az italok még elállnak pár napig de a kaja nem igazán fogy el. Van 100g-os gyümipép műanyag dobozba (olyan mint egy kis puding), na az elfogy 2 nap allatt. Megnéztem csak alma, körte és almalé van benne, nagyon szereti. Megkostóltam én is, nagyon fini, olyan mint a lekvár. Pont most nyakalt be 50ml almalevet, ez most nem saját volt hanem Hipp termék mert nagyon órdított már. A házival az a baj hogy csak 1 napig áll el, így csak keveset csinálok, nem tudok előre dolgozni.
Hát igen egyre kevesebb a kismamink, sajnos.

madiani
 
 


Sziasztok!

Még mindig egyben vagyok.Kicsit furán érzem magam de semmi különös jele nincs a szülésnek.Igaz keményedek állandóan alúlról erősebben nyilaló érzésem van de ez már jó pár napja van.Remélem azért mert jól tágulok.

Remélem mindenki jól van én most nem olvasgattam mert lusti vagyok.

Ha Orsi még nem lesz itthon amikor szülök akkor Chrissy fogja nektek megírni.Ő a mi kis hír vivőnk. :D



vikcy6
Pákozd
 
 


Sziasztok!

A keresztelös tortát a Rebényicikuból rendeltük, és vanilia-csokis volt és nagyon fini volt.

Tündike
Apa nem kapott ki a cukortorta miatt, de nagyon szép volt és drága is.De van ez igy.Viszont nagyon fini igy is.Tölem is csak a közvetlen munkatársak(gyártás) köszöntek el, egy föni(boss) sem, ja de a Sipos(de ő akkor már nem volt boss) az igen külön ki jött hozzám.
Ne is foglalkozz velük!!! :)
4D-s képet teszel fel?

Ani
De ügyi Roni, hogy megfordult! :) Én is kipróbálom majd a gyümiket a Gergőnek, csak még várok vele egy picit.Kiváncsi vagyok mit fog hozzá szólni.

Alíz
Megható volt a szüléstörténeted, olyan szépen leírtad!Nagyon aranyos Hunorbaba a képeken, nagyot nőt!

Andesz
Remélem sikerült a rutinod!Gondoltam rád! :)

Vicky
Nagyon drukkolok neked, lehet, hogy már ma meglesz a picurkád! :) Nagyon jó elöjelek, biztos tágulgatsz.

Rólunk
Szombat, vasárnap a nagyiéknál voltunk és Gergő tiszta nyügi volt.Napközben szinte egész nap nem aludt, öt-tíz perceket a kezemben, ha letettem felkelt.Nem akart elmaradni senkinél sem.
Ma nevetett elöször hangosan mikor játszottam vele, eddig is probálkozott egy picit.De most skierült neki.Néha az az érzésem hogy már tudatosan probál nyulni tárgyakért.Ez már lehetséges?

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Szia Ibi, gratula a nevetéshez, ha tudsz majd hozz videót. Igen lehetséges hogy Gergő tudatossan nyúl a játékért, ha jól emlékszem Roni is 3 hós kora körül kezdte el. A gyümikre azt mondják hogy az a legjobb ha megvárod a 4 hós oltást és csak utána kezded el.

madiani
 
 


Ani
Akkor én is megvárom a 4. oltást, nehogy valami baj legyen.Megpróbálok majd videót csinálni.

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok! :D
Köszönöm a drukkokat!!! :D :D :D
SIKERÜÜÜÜLLLLTTTT!!!! :D :D :D
Majd jövök,dolgoznom kell most!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Szia Szuperwoman!!!
Gratula a rutinodhoz!!!! Látod, megy ez már rutinból!!! Nagyon ügyes vagy, gondoltunk ma rád!!!!

Ibi,
köszi a torta tippet!! Szerintem is lehetséges, hogy Gergő tudatosan nyúl - Bence ma fogta meg igazán először a csörgőjét, de szerintem ez még koránt sem tudatos.. kérünk még képet!!!!

Ildi,
hát, sajnálom ezt a takonykórt, de biztos mindent jól csinálsz, csak ez ilyen.. nálunk nem járt, remélem el is kerül bennünket még jó sokáig!!!

Ani,
hű, nem is tudtam, hogy már ennyi mindent kap Roni!!! Te ezeket írod valahova? HOnnan tudjátok, hogy mit mikor érdemes? Vagy veszel ebből is abból is, aztán váltogatod??

Andi,
jó ez a gesztenye manufaktúra :P :P s hogyan teszitek el?? Most én is azt sütök!! Szerintetek nem puffaszt???? Vagy az a bolti babos gesztenyepürétől van csak :oops: ???

Most csinálom a vacsit, enni fogok egy kis párolt brokkolit és karfiolt, no meg gesztenyét és majd jól meglátom, hogy hogyan hat Bencére - lehet, hogy ma éjszaka sem alszunk??? Hát, remélem nem lesz gond vele - már annyira kívánom ezeket a zöldségeket!!!

Bencusunk nyáladzik mint a fene és közben édesen szopja az alsó ajkát - ha beszélünk hozzá nagyokat vigyorog. Olyan édes, majd megzabálom!!! Kata, versenybe kelek veled, annyit puszilgatom a kis drágát!!!

Vikcy,
hát, még mindig egyben?? Tényleg lehet, hogy még ma megszülsz!!! Vizsgálni nem szoktak???? Mennyire vagy nyitott???
Vendég
 


Sziasztok!

Hát szerintem ma nem fogok szülni. :( Pedig már nagyon izgatott vagyok.Egész nap be vagyok zsongva de nem tudom mitöl.
Ma elmegyünk párommal vacsizni még nem tudjuk hova.Talán ez lesz az utolsó kettesben eltöltött vacsi.Én nem bánom. :lol:

Sajnos mivel nem fogadtam fel a dokit így nem vizsgálnak meg.Szerdán megyek NST-re és akkor majd megvizsgál a doki nagyon kiváncsi vagyok mennyire vagyok kinyílva.
Ma szült Orsi másik barátnője.Röpke három óra alatt.Nem semmi.

Nati:remélem nem fogja bántani Bencus pocakját a vacsi.Jó lenne gondolom ha már több féle dolgot ehetnél.

Andesz:gratulálok!!!!!!



vikcy6
Pákozd
 
 


Sziasztok! :)

A mai napot sikerült semmittevéssel töltenem. Ez van de azért egy dobozt mindjárt kipakolok :)
Méhszájamat nyomogatja a Drága, és mozgolódik szépen hála a jó égnek de egész finoman, csak néha tiszta Elien ha odanézek :)

Gabi: Noel egy gyönyörűség :)

Roni: Remélem az alvási ritmus javult azóta, és a pattinkók is tűnnek.
Szuper a szülés történeted :) A fájásokat anno fekve én sem bírtam, alig tudtak megvizsgálni, de szerencsére én nem voltam ágyhoz kötve. Elég volt az NST alatt meg a vizsgálat alatt feküdni...
Hunor egyszerűen gyönyörű :) Nagyon jók a képek :)

Lányok! Íme a kép a kis bumszlimról :)
Kép

Roni baba nagyon ügyi, és egyre ügyesebb lesz :)

Csuszka: Ne foglalkozz az anyóssal. Te sem csíped így tiszta a helyzet. Legalább nem ad idióta kéretlen tanácsokat.

Ani: Mi történt? Dédi ilyen boszantó? :)

Nati: Én attól tartok hogy a kisbabucival olyan fura lesz itthon lenni. Rosszul viselem a változásokat és félek hogy megint depi fog jönni :( Meglátjuk mit tudok.
Remélem az édes kis Bencus jobban van már!
Ja! Nagyon csinos anyuka vagy úgyhogy tessék csak elviselni magad!!! Ez parancs! ;)

Vicky: Nagyon szépek az unokahugaid :) Mi újság Veled?

Tand: Gratulálok a fogyáshoz! :) Ügyi vagy! Sajnos én mostanában édességezek :( Most ez van!

Andesz: GRATULÁLOK ügyes vagy :)

Ildi: Jobbulást!!! Semmit nem csinálsz rosszul csak ilyen makacs az a nyavalya a csuda vigye el.

Nibcsike: És még mennyi mindent tartogat számotokra Gergő baba :) Nagyon édes lehetett. Emlékszem hogy örültünk amikor Barnika először mosolygott.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Vicky: Én is szerdán megyek NST-re :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tründike:a kórházba jösz?
Én reggel korán megyek fél nyolc nyolc körül
Te mikor?
Bár lehet addig megszülök mert furán érzem magam.Nem tudom elmondani csak furcsa.



vikcy6
Pákozd
 
 


Tündi,
jó, hogy jöttél, ezek szerint otthon is van netetek!!! Felejtsd el a depit - az elején engedélyezett a sok bőgés a gyönyörűségtől és a kialvatlanságtól, node aztán már nem!!!! Biztos minden szépen fog alakulni, azt mondják a második babák már nyugodtabbak!!!!

Vikcy,
jól hangzik ez a furcsa érzés. Tényleg lehet, hogy hamarosan szülsz!!! Azért ez nagyon durva, hogy mivel nincs fogadott orvosod nem vizsgálnak meg, csak a végén!!!!! Ez nem fair!!! Node a szerda már mindjárt itt van, ha addig kibirod, akkor biztos lesz egy jóóóóóó kis vizsgálat...
Érezzétek jól magatokat ma este apával, mert ezután már tényleg nem lesz ilyen nyugi :wink:

Nekem most semmi dolgom - ilyen se volt még :P (ki van vasalva, Bencus alszik, teregetni se kell és a konyha is rendben :shock: ) hű, mindjárt tévézek egy nagyot :lol: :lol:
Vendég
 


Ups, vagy inkább dolgozzunk a kistesón??? :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Vicky: Kórházba igen, de én később, bár tényleg lehet hogy addig megszülsz :) Ki tudja... :)

Nati: A második baba lehet de az anya ugyanaz :) Köszi a bátorítást azért majd igyekszem :)
Juj! Eszembe juttattad a teregetést ... Gyorsan végzek vele.
Máris kistesó? Vagy csak tréning? :oops: :P

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: