Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Voltunk szombaton a lecsófesztiválón, a bátyámék is indultak, de senkivel nem taliztunk :-( sajnos.... Jó büdösek lettünk :D a füsttől!
Kicsit be vagyok tojva, holnap megyek fogorvoshoz, kérem a drukkokat!!!

Szofika3
Őszinte részvétem!!!!!

Judy5
Barbika nagyon édes kiscsajszi, olyan szép baba :-)

Bessy
4D-s képetek szuper lett, ki volt a Bácskai vagy a Deák? Láttom Te is 10.-én mész RL-hez , én is :-) te hányra mész? Lehet már találkoztunk is ott?! :-) A szoritót a Brendonban vettem, 8eFt-ért, nekem is sokat használt, kb 1 hetet hordtam én is :-)

Anita
Rémülten olvastam a soraid, reméljük nem lesz semmi bajod!!! Nyugodj meg, majd hivlak ezzel kapcsolatosan, a barátnőmnek is ilyet találtak!

Nibcsike
Hogy sikerült a keresztelő?Kérünk képeket

10. 01. Fogdoki
10. 10. RL uh

Kép


Kép

Ágica
ágicaa
 
 


Hali!

Andesz
Jó dumája van Patriknak!

Ani
Remélem tényleg felszívósik az a fránya ciszta, és nem "durvul" el a helyzet!
Látom Roni is élvezi a hintát. Gréti már nagyképűen ül a hintában, és hangosan kacag közben.

Nati
Jó, hogy megoldódott ez a tej kérdés! De nekem nem kellett ennyi vizsgálat! Ez mindenhol másképpen működik?

Tündi
Nagyon tuti a lakásotok!

Alexa
Jó, hogy Martinka már kifelé jár a baciból! Szerencsére Gréti is hamar legyőzte ezt a valamit, ami kerülgette!

Kata
Szerintem nem is lenne olyan rossz, ha Gerinek jönne a kistesó. Gondolom Ti sem bánnátok!

Judy
Barbika már igen is nagyon csajos! Nagyon sokat változott! Nagyon édi!

Kép
tand
 
 


Enikő, Vikcy?

Kép
tand
 
 

 
 

Egy-két kép:

Mosoly-kollekció
Kép

Nyaralás
Kép

Kép
tand
 
 


Tand!
Még mindíg gyönyörűséges Gréti baba! :D
Hihetetlen,hogy már elmúlt fél éves :shock:
repül az idő.....!
Lányok,nagy a csend! :D
Merre vagytok?! :roll:
Enikő?! :roll: :roll: :roll: :D :D :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Nemrég jöttem meg, még mindig 2222 a méjszáj:( de azt mondta Sch, hogy már nagyon fel van puhulva és ez jó!
Holnap még egy szívhang, aztán csütörtökön magzatvíz kukucska is, meg UH is, meg főorvosi bemutatás is (vagy micsoda -> aki átesett ilyenen, írna róla????), aztán ha ezt követően sem lesz semmi, akkor péntek reggel 6-ra :shock: kell mennünk és burkot repeszt.
Hát röviden ennyi.

Bocs, most nincs erőm reagálni senkinek sem.

Puszi

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok!

Szilvi
Örülök, hogy jöttél kicsit :wink: remélem hamar rendeződtök és tudsz jönni közénk. :wink: :)

Ani
Sajnálom a cisztát és nagyon remélem, hogy felszívódik és nem kell műteni. Roni ma már jobban aludt?
Szupik a képek a kirándulásról! :D

Nati
Tudom már használni a harisnyát, most már sikerül egyedül is felrángatnom :lol: :lol:

Ildi
Jó, hogy jöttél! Örülök, hogy jobban vagytok.
Édes lehetett a kislány. Biztos nagyon hiányzol az oviban.
Nagyon édes Bence! :D

Tündi
Köszi! :D
Gyönyörű a lakás! Nagyon tetszik!
Sajnálom, a fájdalmakat. Nekem a derekam fáj nagyon, apa minden este masszírozza, nem sokat használ, de nagyon jól esik :D
A kezedre esetleg tettél borogatást és fáslit?
Nagyon ügyes Barni, hogy összepakol a szobájában! :D
Szuper, hogy tágulsz és szép a pocód! :wink:

Enikő
Neked is köszi! :wink: :D igen, igyekszem betartani rendesen az adagokat. Meg lehet szokni 8) :)
Remélem, nem várja meg a baba a pénteket
Csináltunk képeket Siófokon, de nem a tájról, inkább kettőnkről, meg a nagy pocakomról :lol: :lol:

Chrissy
Köszi a receptet, le is írtam :D

Alexa
Örülök, hogy meggyógyultatok! :D

Andesz
Hétfőn gondolok rád! :wink: Tuti sikerülni fog!
Nem semmi a nagyfiad! :lol: :lol:

Csuszka
Remélem nincs semmi komoly Lilivel :shock: mikor mentek kardiológiára?

Ágica
Köszi a szorítóról az infót! Azt hittem, olcsóbb :shock:
Mi Pesten voltunk 4D-n. 5-re megyünk RL-hez. Szerintem még nem találkoztunk, legalábbis nem voltál ismerős az esküvői képen, amit feltettél :wink: Te hányra mész? Hátha összefutunk :D

Tand
Gréti most is gyögyörűséges mosolygós baba! :D :D
Gratulálok a fél évhez!
bessy76
 
 


Bessy76

Én meg utánad, 17.15.-re vagyok :-) ez jóó,akkor talizunk, a múltkor mikorra mentél? Mert van egy csajszi akivel szoktam beszélgetni, mindig a férjével jött eddig, a múlt alkalommal először nélküle, lehet Te vagy az? :-) Mert ő kb ennyivel idősebb kismami ,mint Te! :D

Ohh és most látom csak csajok, 100. napnál tartok!!!!!! :D :D :D

Kép

Kép

10. 01. Fogdoki
10. 10. RL uh

Ágica
ágicaa
 
 


Ágica
A múltkor 17.15-re mentem, nem én voltam az, én apával voltam. Most tényleg talizunk :lol:
Gratulálok a 100 naphoz! :D
bessy76
 
 


Sziasztok! :lol:

Enikő!
kitartás és babacsalogató enerdzsik mennek+++++++++++ :D

Ani!
ááááááááááá, nem szabad a legrosszabbra gondolni te jány :twisted:
nekem is volt többx nagy cisztám, és eddig mindíg eltűnt.a cickafarkos forró fürdő szerintem is jó ötlet, meg ha nagyon nagy, le szokták szívni(az nem jelent műtétet+altatást :roll: ).meg létezik rá tornagyakorlat is, majd megkeresem.
nem lesz semmi baj :D .a nem alvást sajnálom :?

Andi!
annyira de annyira szép a kis Gréti hajas baba :P :P

Ágica!
100 nap alatt vagy 8) 8) 8)

Bessy!
sajnálom a derekad :( , majd ha kibújik Zorka jobb lesz 8) (ezzel most jól megvígasztaltalak, ugyi? :oops: )
kérjük a fotókat :D

Kata!
szijjjjjjjjjjjjjjjjjjja :D

többieknek is pusz, csak erre az oldalra emléxem :oops: 8)

nekem is fáj a derekam(mondjuk nekem régebben is, amikor mensiztem :? ), elég korán, mi lesz később :roll:
a hányinger is 2 napja újra elkapott :evil:
ma voltam a kórházban a laboreredményeimért, hát a fvs-számom kicsit magasabb, meg a pipimben van mindenféle csúnya dolog :shock:
mintha azt mondtátok volna, hogy ez babásan normális? :roll:
ezeket a leleteket a házidokkernek kell vinni vagy a nődokkernek? :roll:
ja, és a legszörnyűbb, hogy már láccik a hasam..... :shock: (mármint eddig se volt kockahas, de 2 hét alatt szinte lufi lett, )mintha az 5.hónapban járnék.... :oops: :roll: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nati: Olyan kíváncsi vagyok Benvcére. Biztos zabálni való amikor nevet... :)

Csuszka: Én a folyásra kaptam. Remélem nekem nem kell majd rohannom a szülészetre :)

Ágica: Megy a drukk ezerrel!!!

Tand: Ez a Gréti baba eszméletlen egy vidám kiscsaj :) Nagyon édi :)

Enikő: Remélem magától megindul a Manócska!

Én ma dolgoztam utóljára, elkezdődött a szabi... Hát... nem nagyon örülök. Ez normális?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Vendég
 


Vicuska
A védőnő is ezzel vígasztalt, :wink: amikor mondtam neki, hogy ha nem lenne a gyomorégés meg a derékfájás, minden tökéletes lenne :lol: :lol:
Az emelkedett értékek normálisak. Az eredményeket mindenki megnézi: a védőnő, a házidoki és a nődoki is. :D

Tündi
Örülj a szabinak és pihizz amennyit tudsz, hiszen nemsokára kibújik Bianka :wink: :D
bessy76
 
 


Bessy! :lol:
msn? :roll:
Vendég
 


OK.
bessy76
 
 


tündit összekevertem enikővel bocsesz :oops:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


tand: hogyan csináltátok a képeket? mekkora haja van grétinek
ja és csajok csak egy hónap múlvára kaptunk időpontot

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


Ma hajnalban, 3 óra 25 perckor,megszületett Enikőék kislánya:Eszter,4060 gramm,58 cm!
Mindketten jól vannak!
Enikő!
Nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!!!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok,

Enikő,

Gratulálok Eszterkéhez! Szép nagy babuci lett!


Azért olvasgatlak Titeket, de most nincs nagy erőm írogatni. Lassan telnek a napok, bár elég mozgalmas a 3 gyerkőccel. Új lakásba költözünk, mert anyuci halálával ez nagyon nagy lett nekünk. Úgy néz ki, hogy a Kodolányi utcában találtunk egy szép kis lakást! Lehet, hogy már a hét végén hurcolkodunk! Lakik arrafelé valaki? Esetleg majd sétáltathatunk együtt babócát!!! Jót is tenne egy kis társaság.
Szófia nagyon jó kislány, gyakorlatilag végig alussza az éjszakát, max egyszer kel fel, akkor szopizik és alszik tovább. Tejcsi beindult, de neki ez kevés, kell a tápi. Nagy evő a kicsike! 50 szopi mellé befalja a 70 -80 tápit. Ez látszik is rajta, már 3730gr(3200-vel jöttünk haza).
Panna imádja a kicsit, eddig nincs féltékenység. Remélem nem is lesz! Gaskó pedig nagyon sokat segít. Apa egyfolytában dolgozik, én meg itthon!
Hát röviden ennyi, majd jelentkezem!
Sziasztok
Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Andesz! Megelőztél! :D

Enikő! Gratulálok Eszterhez, sok erőt, egészséget, boldogságot és rengeteg Tejcit kívánunk!
Vendég
 


Jóóóóó rrrreeeeeeeeegggggeeeellt!

Enikő, szívből gratulálok. Sok egészséget, rengeteg tejcsikét kívánok.

Ágica, nagyon boldog születésnapot kívánunk! Mostantól a kis Eszterrel ünnepelhetsz. :)

Nati, nagyon köszi. Úgy néz ki Roni már nyugisabb esténként, de nem akarom elkiabálni. Ma megyünk a dokibácsihoz, ő úgyis megvizsgálj és ha piri a torka akkor észreveszi. Várjuk azt a kacárásós videót. Hol lesz a keresztelő? Sokan lesztek? Mi nem nyitottunk Roninak számlát, befektetésbe rakunk neki havi x forintot, ott jobban kamatozik. A babakötvény meg az államkincstárnál mardt, onnan ugyanúgy felveheti majd 18 év múlva.

Kata, szia nagyon várom a képet a szobáról, na meg Geriről is kérünk frisset.

Ágica, pedig mi ott voltunk lecsófőzőn. :( Kár hogy nem hívtuk egymást. Huuu tényleg 100 nap alatt vagy, minjá szülsz :) :) :)

Tand, hát ezek a mosolyok fantasztikusak. Elképzeltem ahogy Gréti ül a hintába. :D Roni még annyira nem volt elszálva tőle, de hisz nem is csoda elösször "ült" benne.

Bessy, köszi neked is, úgy néz ki rendeződik az alvás gond. Most verte fejbe magát a csörgővel, jó piros lett. A doki azt fogja hinni hogy verem. :)

Vicuskám, a kicsit megemelkedett eredmény nem jelent rosszat, babásan teljesen normális. Már csak pár hét és reméljük az a csúnya inger is elhagy. Tök jó hogy nő a pocid, dicsekedhetsz vele. (irigy vagyok) A derékfájást sajnálom.

Tündi, ne izgulj pár nap és örülni fogsz hogy nem dolgozol. Milyen otthon? Nekem is furcsa volt az első hét, de hamar beleszoktam.

Anna, örülök hogy jelentkeztél. Nagyon boldog vagyok hogy Szofika ilyen jó kislány, ezzel is segíti anyucikáját és hogy a nagyobbak meg segítenek, bztos nagyon jó érzés.

Rólam: MINDENKINEK nagyon de nagyon köszönöm. Annyira jó hogy vagytok nekem. Kata, millió puszi hogy csak miattam mobilnetezel. Vicuska, ennek a tornának utánajárok. Már kicsit se félek, vagy aggódok. Teljesen megnyugtattatok. Veszek ma cickafarkot és elkezdem a fürdőzést :)

madiani
 
 


Ágica!

SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!
Vendég
 


sziasztok,

jó régen voltam már, így nem igen tudok visszaolvasni annyit írtatok.

Enikő,
SOK-SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKTEK!
Örülök, hogy nem kellett indítani végül is a szülést.
Szép nagy babócátok lett. :lol: :lol:
Anna,
remélem egy kicsit jobban vagytok már a tragédia után. :cry: :cry:
Örülök, hogy kicsi lány ilyen jó kisbaba, így kevésbé fárasztó a 3 gyerkőc.
Tand,
Gréti baba még mindig gyönyörű és milyen kis mosolygós. :lol: :lol:
Hát tényleg eléggé mozgalmas hetek állnak mögöttetek.
Tündike,
Élvezd a pihenést és a nyugit. Éppen eleget dolgoztál már.
Nemsokára megszületik a kislányod és nem fog hiányozni a meló. lol: :lol:
Vicuska,
Sajnálom a hányingert, de tudod ez egy erős terhesség jele.
Az fvs-om nekem is magasabb volt végig a terhesség alatt, ez tényleg normális, és a vizeletemben is voltak bacik. Ne aggódj.
Én a saját dokimnak , és a nővédelmibe vittem a leleteket.
És légy büszke a pocakodra, mutogasd csak nyugodtan. :lol: :lol: :lol:
Bessy,
A medencetáji fájdalom is tágulás jele lehet. Bazsinál nekem is volt és a szülés is ezzel kezdődött mielőtt jöttek a görcsök.Persze még azért ne szülj, szerintem csak a baba csinálja a helyet magának. :lol: :lol:
Kata,
Látom már a 2. babára gyúrtok. :lol: :lol: :lol:
Ágica,
Bizony, már te is 100 nap alatt vagy, gyorsan szalad az idő.
:lol: :lol:

Rólunk:
Úgy néz ki, hogy most már mindenki kilábalt a betegségből, még Barbikának kell egy kicsit szívni a nóziját. Meg köptetőt kap, mert kicsit köhög.
Elkezdtük a zöldségeket is, nem igazán szereti, pár kanállal tudok beletömni, utána inkább cici. Remélem azért előbb utóbb jobban megeszi majd.
Barbika szombaton elkezdett mászni, most már gyorsan eljut az egyik helyről a másikra. Imád pakolni, lehúzkodni dolgokat. :lol: :lol: :lol: Felkapaszkodik mindenhova és térdre áll, próbál felállni. Hát már nem sok kell hozzá. Nő mint a bolondgomba.
:lol: :lol:

Apa ma jön haza, 10 napig volt most távol, majd csak hétfőn megy vissza. :lol: :lol: :lol:

Danika egy kis zseni, már legalább 6-7 ötöst hozott haza. Most meg készül egy szavalóversenyre. Hát a szorgalmát nem tőlem örökölte, az tuti. :lol: :lol: :lol:

Röviden ennyi, kicsi lány felébredt és kiabál, hogy vegyem ki az ágyból. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok

Egy kicsit le vagyok maradva.Igyekszem visszaolvasni és írni nektek.

Sajna mi se úsztuk meg a betegeskedést.Tegnap levittem Noelt a dokihoz mert este csúnyán köhögött,eleinte ártatlan kis megfázásnak tűnt,de mivel szerdától nem lesz doki és a hétfő éjszaka is borzalmas volt úgy döntöttem nem árt ha ráhallgat a pici tüdejére.
Hát áldom az eszem.Azt mondta a doki,hogy még épp időbe mentünk,nem hall még tüdőgyulladásra utaló jelet :shock: ,de má kezd lehúzódni a tüdejére és a torka is kezd begyulladni.Így kaptunk antibiotikumot.
Ráadásul jön az 5. fogacskánk is.
Este Noel szobájában teregettem fel a mosott ruhákat,hogy egy kicsit párásítsak.
És meglepő módon nagyon jó éjszakánk volt.Sőt......egész éjjel egy hangja se volt :o hajnali 5-kor ébredtem meg és aggódva mondtam apának nézze már meg,hogy minden rendbe van-e Noellel.Sajna erre felébredt,de 5 perc szopi után békésen szundikált tovább 8-ig.Már idejét nem tudom mikor aludtam ilyen jót utoljára.
Remélem hamar meggyógyul a drágánk.

Enikő!
HATALMAS GRATULA,ESZTER KISLÁNYOD SZÜLETÉSÉHEZ!SZÉP NAGY BABA LETT!KÍVÁNOK CSODÁLATOS BABÁS PERCEKET,SOK TEJECSKÉT,JÓ EGÉSZSÉGET ÉS GYORS FELÉPÜLÉST!
És csak pár órán múlott, hogy nem szeptemberi baba lett.

Ja és képzeljétek reggel hívott a barátnőm,hogy zebrás lett a tesztje! :D :D :D Annyira örülök neki!!! :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok! :lol:

Enikő!
sok boldogságot és sok tejcit Eszter babához!
:P

Ágica!
Boldog szülinapot! :D
Vendég
 


És akkor,hol is maradtam le?.....

Tand
Remélem Gréti jobban van.Örülök,hogy azért a végére mégis csak jól sikerült a nyaralás.
Nem semmi,hogy betörtek a lakásodba,a helyedbe én is biztos paráznék.Nem fogtok elköltözni valahova máshova?
Gréti még mindig csodaszép kislány!Gondolom mindenki csak ámulva nézi!Szuper jók a képek!

Chrissyy
A képekkel még adós vagy!
Milyen volt az első napod a suliban?
Köszi a tortareceptet,ki fogom próbálni!
Mi is kűzdünk Noellel orrszívás terén.Nagyon sajnálom!Annyira fél!Nem annyira sír,de rettenetesen remeg és fél.Amikor kicsi volt nagyon jól tűrte.Most meg....hát engem nagyon megvisel,de muszáj.


Bessy
Örülök,hogy ilyen jól megy a diéta.Látod montuk mi,hogy ügyes leszel.Na és a -2 kiló az nem semmi.De azért ne koplaltasd ám a drágádat nagyon!
Reméljük a harisnya is jó lesz és segít a lábadon!

Ani
Márti Kisatija tényleg nagyon édes kisfickó!Na és Zsuzsó kislánya se semmi,nagyon tündéri,köszi a képet!
Roni szép kis súlyban van.Noel ennyi idősen ugyan ekkora volt!Biztos nem fog neki kimaradni a forgolódás,csak még nem érdekli.Noel 4 hónapos volt mikor egymás után 3x is a hasáról a hátára átfordult aztán csak 5 és fél hónaposan csinálta újra de akkor a hátáról a hasára aztán pár napra rá visszafele is.Aztán azóta nem is nagyon forgolódik,csak ha nagyon muszáj.
Szuperek a játszótéri képek!Hogy vikikének már mekkora pocija van-nem semmi!!!-És nem sokára szülni fog-hogy megy az idő!
Nagyon sajnálom ezt a cisztát!Elég durván hangzik én is be lennék parázva,de a többiek ennek ellenére elég megnyugtatóan írtak róla,tehát csak első hangzásra olyan vészes.Reméljük szépen fel fog szívódni!

Nati
Örülök,hogy Bence így elfogadja a tejecskét és reméljük szép nagyra nő tőle.Ja és képet kérünk!!!!!Már rég tettél fel!Ígérem én is hozok képeket és a megígért videót is-már rajta vagyok az ügyön.
Emlékszem Noel is imádott így a kocsiban aludni kint,jó nagyokat szunyált.

Vikcy
Most már rajtad a sor!

Szilvi
Örülök,hogy benéztél.Szupi,hogy ilyen jó a házatok szigetelése!Várjuk Titababáról a képeket.Reméljük nemsokára újra tudsz jönni közénk!

Ildi
Remélem Bencétek hamarosan helyre jön.Az nagyon jó,hogy ilyen jó étvágya van,a tejcsi nagyon sokat segít neki a gyógyulásban!Ja az tudtad,hogy az orrába lehet anyatejcit cseppenteni?-állítólag antibakteriális és fel is lazítja neki.
Aranyos lehetett az óvodásod!És nagyon cuki Bencéről a sapis kép!

Tündi
Gyönyörű a konyha-nappalitok!Nagyon-nagyon tetszik!!!Várjuk a további képeket is!
Sajnálom a nyavajáidat,de kitartás már nincs sok vissza és akkor majd egy kicsit jobb lesz,hát igen ilyenkor ez már édes teher!

Alexa
Örülök,hogy már kezdtek kilábalni a betegségből,és hogy nem kellett a győgyi se az szuper!

Ágica
Remélem minden rendben volt a fogdokinál és nem kínzott meg!

Vicuska
Szupi jó,hogy ilyen jól viseled a babásságot.És az elkövetkezendő hónapok lesznek a legcsodálatosabbak.Vukkot eddig sikerült elhessegetned hát most is tedd azt!
És ahogy a többiek is írták egy kis megemelkedett baci még belefér a pisibe.Sajna nekem ezzel folyamatos problémáim voltak több tízezres baciszámmal :? ,de szerencsére ez semmit nem befolyásolt.

Anikó
Sajnálom,hogy ilyen sokára kaptatok időpontot.Azért ez egy kicsit durva.Nem kell azért a legrosszabbra gondolni.Ha gond lett volna akkor már tudnátok róla.Ilyenkor megfázásnál előfordulhat az ilyesmi.De azért jobb félni mint megilyedni és az a legjobb ha kivizsgálják!Reméljük minden rendben lesz és a náthából is hamar kigyógyultok!

Judy
Barbika,szuper ügyes kiscsaj és jó korán kezdi a dolgokat!
És Danikától is nagyon rendes,hogy ilyen jó tanuló,egy gonddal legalább kevesebb.
Jó apázást hétfőig!Gondolom már hiányzott nagyon!
Örülök,hogy túl vagytok már a betegeskedésen!
Vendég
 


Gabi!
nekem 5*-öse a baciszám és a vörösvérsejtszám is a normlisnak :? :shock:
te mit kaptál rá,kellett szedned vmi gyógyit? :roll:
Noelnek mihamarabbigyógyulást :P

Judy!
szuper hogy apa jön haza egy kicsit :wink: , Barbika mászik!hűha, akkor aztán futkoshatsz utána, igaz? :lol:
Vendég
 


Még egy kicsit rólunk:
Noel az elmúlt napokban ugrásszerűen sokat fejlődött.Ezek mindig ilyen hullámokban jönnek.Egyre ügyesebben mászik,de még sokat kell neki gyakorolni.Már integet is (eddig csak pogit sütött).Ha zenét hall táncol-a maga módján csak a felsőtestét mozgatja ide-oda.És már szinte mindenhol feláll és persze emiatt sokat esik is.Mostanában megpróbál utánozni minket és új hangokat is hallat: pa-pa-pa.Ja és szörnyen akaratos és hisztis lett.Ha valami nem úgy van ahogy ő szeretné már kezdi is a hisztijét.Ha leteszem akkor veri magát a földhöz.De nem hagyom ám magamat.
Amúgy emiatt nem is tudok olyan sűrűn jönni,mert ha meglátja hogy a géphez ülök kiharcolja,hogy felvegyem,de onnantól meg aztán veri a billentyűzetet és én meg nem tudok írni.Eddig nem érdekelte-szépen játszott a szőnyegen míg én írtam nektek.Most jót alszik,ezért is tudtam ilyen sokat írni.
Vendég
 


Vicuska

Augmentint kaptam 2x. Azt mondta Sch. ,hogy többet ártunk azzal,ha nem kezeljük gyógyival és ott van az a rengeteg baci.
Egyszer vizelet üledék automatával: 45 000 baci (100-ig jó) aztán volt még 28 000. Szóval jó magas volt az érték.
Vendég
 


Bocs nem 100-ig hanem 1000-ig jó az érték.A védőnő azt mondta,hogy a 4000 körüli értékkel még nem foglalkoznak.
Vendég
 


Sziasztok!

Enikő:Gratulálok nektek!Eszter baba jó nagyra nőtt odabent.Sok boldogságot kívánok nektek!

Magamról:én jól vagyok az NST-n minden rendben volt.Mostmár csak a kiírt napon kell mennem ha addig nem lenne meg a meglepi baba.
Kaptam rengeteg babarucit ma azokat mosom.Vasalom.
A páromnak áttették novemberre a tanfolyamot.Aminek nagyon örülünk.De mondjuk bentlakásosnak kell majd lennie. :cry: Ez nem olyan jó hír de majd megyek haza babástól anyukámékhoz mert egyedül tuti nem maradok itthon.Ma elkészül a bababútor teljesen.Képet majd rakok fel nektek.

Húúú nagyon izgi hogy én leszek a következő az oldalon aki szülni fog.El sem hiszem. :D már nagyon izgatottan várom.

Megyek takarítok mosok főzök.Hátha elöbb jön a manó.Persze azért nem eröltetem meg magam. :D



vikcy6
Pákozd
 
 


Sziasztok!

Gyorsan felteszem a szüléstörténetet, aztán ha hagy Bence, gyorsan írok is.

És akkor az ígért szüléstörténet:

2008.08.14.-én éppen a barátnőmmel való hosszas beszélgetés után vettem észre, hogy a nyákdugóm egy része megvált tőlünk. Rögtön hívtam apácskát, aki rögtön kérdezte, hogy akkor most szülünk? Megnyugtattam, hogy nem maradjon csak a munkahelyén.
Másnap ismét egy kisebb darabka hagyta el testemet. Ezzel sem foglalkoztunk, mert hát a nyákdugó eltávozása után még sok lehet hátra.
16.-án a reggel fodrászhoz mentem, megcsináltatni a hajacskám. A fodrászom még viccelődött is, hogy megcsinálom a hajad, hogy teccen Bencének.(Lehet Ő valamit tudott?!)
A barátnőm esküvőjén
Kép

picit fájdogált a pocakom,de ezeket betudtam jósló fájásoknak. Mindenesetre azért kíméltem magam a lagziba, nem táncoltam.
Eljött az éjfél, a menyasszonytánc. Nem bírtam ki, hogy a legjobb barátnőmmel ne táncoljak még egyet.
Kép
Tánc után leültem pihenni, mikor azt éreztem, valami folyik. Szóltam apácskának, hogy el kell rohannom mosdóba, mert vagy bepisiltem, vagy folyik a magzatvíz. A mosdóban nem akart elállni a „pisi”, úgyhogy akkor már tudtam, kezdődik egy csodálatos „utazás” egy kicsi Manó részéről.
Gyorsan elbúcsúztunk, és nagy tapsviharral, drukkhegyekkel elindultunk haza a táskámért.
Sajnos apácska elég sokat icikézett, így hát…..nem józanul vezetett haza. 
Otthon letusoltam, és gyorsan összepakoltam a hiányzó dolgokat. Apácska kicsit össze volt zavarodva, Ő öltönyben szeretett volna jönni szülni. 
A kórházba érve(hajnali 1 óra) egy tüneményes szülésznő(André Olga) fogadott minket, bementem, megvizsgáltak. 1 ujjnyi. Apácska mehet haza, majd 5-6 óra körül jöjjön vissza. Mondanom sem kell, ő sem tudott pihenni, már fél 5kor csengetett a szülőszobán erős fejfájással (másnaposan) .Én sem tudtam pihenni, pedig ezt kérték. Egyfolytában a barátnőm esküvője, és az én kicsi kincsem járt a fejemben. Hogy nemsokára magamhoz ölelhetem.
A szülésznő végig velünk volt, türelmesen, gondoskodóan.(pedig nem fogadott szülésznő volt, csak ott kértem meg, hogy örülnék ha maradna velem)
Mivel a fájásaim nagyon gyengék voltak, bekötötték az oxitocin-t. Kb. fél óra múlva már éreztem, hogy ezek a fájások már többek, mint kellemetlenek. Amikor 2 ujjnyira nyitva voltam, azt mondták, már délre meglesz a baba.  Aztán a tágulás leállt, az idő ment, az oxitocin folyott, az erőm ment el. Ekkor éreztem azt, hogy nem jó úgy jönni, hogy az ember nem kipihent. Na de ki tudta, hogy lagziból jövök szülni?!?
Bence. De Ő meg nem szólt.  
Apácska végig ott volt velem, fogta a kezem, segített, és csak velem foglalkozott amikor csak szükségem volt rá(no meg néha kiment bevenni egy gyógyit másnaposság ellen). Bátorított, tájékoztatott, számolt, lélegzett velem, masszírozott,lelki támaszom volt.
Mivel ágyhoz voltam kötve, így nem tapasztalhattam meg milyen a meleg vizes fürdő. A labdán üldögéltem, de sokáig nem bírtam. Sétálni szerettem volna, de nem lehetett. Elég lassan tágultam, hiába nőtt az oxitocin cseppszáma.  Közben méhszájpuhító injekciót is kaptam a popsimba.  Kettőt is. Kb. fél 3-kor a doki azt mondta, ha 20perc múlva nem tűnik el a méhszáj, akkor megcsácsároznak. Nagyon szomorú lettem, mert ennyi szenvedés után természetes úton szerettem volna megszülni Bence babát. Hát sajna nem tűnt el 20perc után sem a méhszájam, így jött több doki is be.
Bence baba ekkor nagyon megijedhetett, mert csörtetett a fény felé, jöttek a tolófájások. Nyomnom persze nem lehetett. A doki próbált segíteni a méhszájamon- sikerrel.  Bence baba jött ezerrel anya hangjára. Közben egyre többen lettek a szülőszobába, orvosok, csecsemősök. Az volt az érzésünk, hogy itt mindenki azért jön, hogy nekünk segítsen.
Sokadik tolófájásra sikerült csak kibújni a kis Picurnak. Két kis hüppögés után aztán megmutatta Bence milyen egy igazi férfihang.
Amikor rám tették, zokogtam a boldogságtól, és láttam, hogy apácskának is kicsordult a könnye.
Megdöbbentően nagy élmény volt számunkra a szülés. Az elviselhetetlen, a megkönnyebbülés, a mérhetetlen öröm és az összetartozás érzésének kavalkádja. Csodálatos együtt átérezni mindazt, amiről eddig csak hallottunk, olvastunk. A szülőszobában való tartózkodásról csak pozitív élményekről tudok beszámolni a szülésznőtől, a dokin át a csecsemősökig mindenki becsülettel végezte a dolgát és ha kérdeztem, segítettek, és velünk együtt örültek.
Kép

Röviden ennyi.

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Ildi: nagyon szép volt a szüléstörténet.Nagyon meghatódtam.



vikcy6
Pákozd
 
 


Gabi! Sok-sok gyógypuszit küldök Noelnek. Mielőbb gyógyuljon meg ez az ügyes kislegény!!

Vicky! Örülök, hogy minden oké veletek. Mostmár tényleg Te következel!!! Drukkolok, hogy a sok munka meghozza gyümölcsét. De aztán pihenj is, nehogy fáradtan menj szülni.

Enikő! Gratulálok Eszter babához, jó babázást, sok tejcit, és gyors regenerálódást kívánok!!!

Judy! De jó, hogy jön haza apácska! Barbika tényleg nagyon ügyes. És örülök, hogy már jól van.

Vicuska! Ne aggódj a bacik miatt. Nekem is több szokott lenni, babásan meg mégtöbb.
A pocid miatt meg ne aggódj, ahogy Ani mondta, dicsekedj vele. Én is irigykedek. :lol:

Ani Drága! Örülök, hogy megnyugodtál. Hidd el, el fog tűnni. Amennyie én szeretném, akkor már most sincs ott.
A tőlünk kaott drukk-hegyektől nem fogja magát jól érezni, jobbnak látja, ha felszívódik.

Ágica! Nagyon boldog születésnapot kívánok!!!!!

Anna! Örülök, hogy ilyen jó baba Szófika. Ezzel is sokat sgít. Aranyos.

Tand! Gyönyörűűűűűűűűűűűű!!!! Gréta baba!!!! Tündérlány!

Bessy! Ügyes vagy, hogy már egyedül is megy a harisnyahúzás. :)
Még 83 napotok van. Én 83-ban születtem. :)
Van kiszemelt napod, mikor szeretnél szülni?

Mi: Még mindig porszizzuk Bence nóziját. És elég sok jön. Mikor fogunk kigyógyulni ebből? Jövő szerdán kell viszamennünk a dokihoz.
Voltunk ortopédián, semmi baja, minden oké. Egy hangja sem volt.
Találkoztunk a kórházi szobatársammal és a kislányukkal.
Én tegnap voltam 6 hetes kontrolon. Azt mondta a Schwarczi, olyan a méhszájam, mint aki nem is szült. :lol: :lol: :lol:
És szabad a szex.....este már fáradtak voltunk, de ma....gyere csak haza apácska :oops: :lol: :oops:

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


ildi:nagyon tetszik a történetetek:)

tand: Gréti baba egyszerűen meseszép:)még mindig elolvadok tőle:)

a többieknek is puszi,bocsi,hogy nem írok külön-külön,de hát örülök,hogy elaludt ez a kismanó:) nem is nagyon tudok visszaolvasni.Majd talán egyszer.

Enikő: GRAATULÁLOK!!!!

Jól vunk,minden ok,szopizik rendesen, már 3770 gramm. Kép

Kép
csehi77
 
 


Sziasztok!

Itt az ügyeletes fotós. Voltunk bent Enikőnél, lefotóztam a "kis"lányt, de sajna Martintól sokat nem tudtunk beszélgetni, mert a kocsiba nem maradt el, mikor kivettem, mászott mindenfelé és rohangálni kellett utána. Majd jön és elmeséli. Szombaton mehetnek haza.
És akkor a sztárfotók a "kis" hajasbabáról!


Kép Kép Kép Kép

Ui: a mieinket még nem sikerült lekicsinyítenem. Ezt az oldalt futottam át, és Gabival egy cipőben járunk. Akaratos, hisztis Martin is. De igyekszem.
Vendég
 


Sziasztok

Gyors leszek most nincs időm.

Ildi
Nagyon szép és megható volt a szüléstörténeted

Chrissyy
Köszönjük a képet,nagyon cuki Eszter baba.




Délután feldobtam néhány videót,a képeket holnap hozom,ha lesz időm:
http://www.youtube.com/watch?v=UFEz-jqHeqY
http://www.youtube.com/watch?v=iDU7m2vsdZU
http://www.youtube.com/watch?v=IBgAEYVQ3n8
http://www.youtube.com/watch?v=K-aR-z-LylE

Most mennem kell.

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


sziasztok,
bocsi, de teljesen le vagyok maradva :shock:
nagyon fáradt és nyügi vagyok :roll: :roll: jó lenne már egyszer aludni egy nagyot és nem vasalni, mosni, pakolni, stb...

Enikő,
gratulálok a csodaszép hajasbabátokhoz, sok-sok tejcsit kívánok!!!! Én is 26-ra voltam kiírva, 30-án kezdődött a szülés és 1-jén hajnalban lett meg Bence :lol: :P

Anna,
jó hogy jöttél és örülök, hogy a kicsi boszika ilyen jó kislány!!! Azért vigyázz magadra a költözésnél (is)!!!

Ani,
hogy van Roni, hogy bírta a szurit? Jöttök holnap (mi igen). Bence csak este kapja meg a szurit, akkor jön a doki bácsi hozzánk.

Gabi,
mindjárt meg is nézem a videókat!!! Én még rágom apa fülét, hogy tegye fel a gépre...

Ildi,
nagyon szép volt a történeted, libabőrös lettem és menni akarok újra szülni!!!!!!!! :roll:

Vikcy,
rajtad a topic szeme, most már te jössz!!! Ugye milyen furcsa, hogy te következel??? Hamarosan Anyuci leszel!!!!

Orsi,
gyönyörűséges Luca, olyan jóóó ránézni!!!

Andesz,
már nagyon közel a vizsga, hogy álltok a vezetéssel??

Vicuska,
tessék büszke lenni a pocódra, most ez jön jó pár hónapig!!!! :P A bacik remélem rendben lesznek!!!

Andi,
hát, Gréti továbbra is meseszép!!! És milyen édesen mosolyog, komolyan, meg kell zabálni!!!!!
Timinek is csak két vizsgálat volt, aids és széklet, és 8e ft-ba került... mindegy, a lényeg, hogy legyen elegendő tejcsije Bencének!!

Bessy,
szuper, nagyn ügyes vagy harisnya terén is!!!! Látod, már alig van hátra valamennyi!!!

Ágica,
boldog szülinapot!!!!

Judy,
szuper, hogy most itthon lesz apácska. És hétközben, mikor a srácok suliban :oops: . ügyes fiacskád van, hogy így szerzi az ötösöket és versenyre készül!! Mit fog szavalni???

Kriszti,
köszi a képeket Enikőékről!!! Gyönyörű az a kislány!!
Vendég
 


Anikó,
remélem semmi komoly baja nincs Lilinek!!! azért ez tényleg durva, hogy ilyen sokára kaptatok időpontot!!!

Kata,
mikorra ígérték a bútort? azért gondolom szeretnéd már egyben látni az egészet.. meglátod, tök szuper lesz!!!

Bencus már 5,25kg ismét hízott 300 grammot :P . Holnap megyünk tornázi délelőtt, aztán 6 körül jön a doki bácsi beadni neki a két hónapos oltást. Megkérdezem a pneumóról is. Van aki már megbeszélte ezt a dokijával? Mi a véleményetek?

Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Gabi,
szenzációsak a videók!!!!! Nosztalgiáztam is egy kicsit Apával és végignéztük a képeket-videókat nálatok!!! Nagyon jóóóók!!! Noel nagyon sokat fejlődött4!!!!
Vendég
 


Jó estét!

Ne haragudjatok, de csak gyorsan átfutlak benneteket és a kérdésekre válaszolok. Nagyon fáradt vagyok.
Roni megkapta a szurit, minden oksika vele, nincs hőemelkedése se. Mondtam a dokinak hogy nem forgólódik, erre ő hogy ne sürgeassem mindenek eljön a maga ideje, fejlett a gyerek minden rendben van vele. Mérés is volt 6580g (580g-ot hízott egy hónap alatt) és 63 cm (1 cm :D múlt hónap óta). Megnézte a torkát is nem piros, az éjszakai felsírásokra nem mondott semmit. Holnap kifaggatom a védőnénit. Egy hónap múlva megyünk megint, megkapja a rota vírus ellenit.

Judy, gratula a mászsához, nagyon ügyi nagy lányod van már. És Danika meg, nagyon büszke lehetsz rá.

Gabi, remélem Noel jól van és hatott a gyógyi. Köszi a bíztatást!

Vicuska, paramami :) :) :) Mind ilyenek voltunk ám. Ne izgulj, minden rendben lesz.

Viki, rajtad a topic szeme.

Ildi, csodálatos volt. Annyira szépen írtad le, potyogtak a könnyeim. Nagyon köszönöm hogy így szorítasz nekem, jól esik nagyon.

Orsi, csodaszép Luca baba.

Chrissy, köszi a képeket, nagyon ari vagy.

Enikő, csodálatos Eszter babád szép hajas baba.

Nati, megyünk holnap, Mártival és Danival együtt. :) Nagyon várom már, jó lesz talizni megint. Gratulálok a súlygyarapodáshoz, nagyon szép! A pneumóról sokat még nem tudok mert ma nagy tumultus volt a dokinál, de azt beszéltük az asszisztenssel hogy novemberbe megdumáljuk hogy mikor kapja meg Roni, ergó ingyen van minden 2 év alatti babának. Mi mindenképp beadatjuk!

Ibi, annyira rosszul érzem magam hogy nem ismertelek meg. Gergő baba nagyon ismerős volt már a váróba is, az édesapjával sétálgatott ugye? :) November 5-én mentek legközelebb? Mert akkor talizunk.

Csajok, Gergő olyan csodálatos és már nagyon nagy fiú.

madiani
 
 



Nya joccakát mindenkinek. Megyek áztatok holnapra a cickafark fürdőmhöz teafűvet.
Pussz mindenkinek.

madiani
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

ENIKŐ
GRATULÁLOK ESZTERHEZ! MINDEN JÓT, EGÉSZSÉGET, SOK TEJCIT KÍVÁNOK!

Judy
Nagyon ügyi Barbika, hogy már mászik. Hogyan indult neki? Előtte már régóta négykézlábra állt?
Jó, hogy már az egész család kilábalt a bacikból!

Orsi
Luca nagyon édi, olyan nagynak tűnik! És neki is milyen nagy hajacskája van :wink: !

Anna
Mi a Ligetsoron lakunk, az nincs messze a Kodolányi u-tól, ha gondolod, és van kedved sétálhatunk valamikor. Priviben elküldöm a számom.

Ildi
Jó volt végigolvasni a szüléstörténeted!

Egy kicsit magunkról:
Gréti ügyesen üldögél. Már hiszti van ha le akarom fektetni, és nem ülhet. Leraktam neki a földre egy paplant (ugye ha véletlenül eldől, akkor se koppanjon nagyot a buksija) és körberakom játékokkal, így simán eljátszadozik egy órán keresztül.
Már nagyon szépen eszik. Csak este és reggel szopizik (egy picit szomorkodom is ez miatt, de ez az élet rendje). Már mindent eszik főzeléket, gyümölcsöt, baba joghurtot.. stb.

Kép
tand
 
 


Sziasztok!
Itt az én történetem, ami ugyan nem költőien van megfogalmazva, de azért igyekeztem leírni az érzéseimet és a valóságot elegyítve!

A történet úgy volt, hogy 14.-re voltam kiírva, az vasárnap! Tudjátok, előtte napokig nagyon vacakul voltam, sok haskeményedéssel és jósló fájásokkal!Megbeszéltük reggelre Sch.-val az nst-t. Be is mentem, a doki mondta, hogy megvizsgál. Megvolt a magzatvíz vizsgálat is. Mondta dokikám, hogy 2 ujjnyira nyitva vagyok, és lehet be fognak indulni a fájások, 3-4 körül szóljak vissza telefonon ha ez történik. Hát be is indultak a fájások. A párom tiszta izgalomban volt! Még lesétáltunk vásárolni, néha a fájásokkor meg-meg állva, szép lassan sétáltunk a boltig meg vissza. A fájások Kb 10 percesek voltak, úgy 4 körül telefonáltam Sch.-nak és megbeszéltük, hogy bemegyünk . 5 körül beértünk! Az orvosom pont ügyeletben volt, tehát minden ment simán. Megérkeztünk, átöltözés, vizsgálat, közben burokrepesztés. Annyira kíméletes volt, hogy semmit nem éreztem, közben még viccelődve beszélgettünk is. A magzatvíz tiszta volt és szépen el is folydogált. Adategyeztetés, ami ilyenkor szokás. Közben beszélgettem a szülésznőkkel és a dokival. Szerencsére csak egy kismama vajúdott, így rögtön be is mehettünk a párommal a szülőszobára. Kaptam egy pezsgőkúpot, vártuk a hatást. A fájások szépen felerősödtek, 2 percesek lettek. Hát gyilkos érzés, melegség érzés, levegőhiány, hányinger.
Szegény párom kitartóan mellettem, én meg már kezdtem elveszíteni a valóságérzésemet. Fájdalom egyre
elviselhetetlenebb! Elengedtek wc-re, utána
vártunk! Még egy vizsgálat, már majdnem jó...de még kell 1 ujjnyi. Kaptam egy izomlazítót, ezután már nem tudtam leszállni a szülőágyról, csak ültem a szélén és rátámaszkodtam apára. Alig tudtam magamról. Kérdeztem a dokit, hogy szerinte mennyi idő amit végig kell csinálnom, kérdezte mennyit bírok még!? Mondom 10 perc, erre mondja az kevés! Ja! A doki megkérdezte, hogy elvesztettem a humorérzékem!? Mingig viccelődtünk, amikor találkoztunk a vizsgálatokkor, na meg, ahogy írtam a megérkezésemkor is mentek a poénok. Hát én mondtam neki, hogy most elveszett a humorérzék! Kifelé menet mondott még valamit Sch., de azt már nem hallottam. A szülés után amikor beszélgettünk jegyezte meg, hogy akkor azt mondta max fél óra és kibújik a kis Boszika!
Egyszer csak éreztem, hogy nagyon kell wc-re mennem. Szóltam apának hívjon valakit, jött is rögtön egy szülésznő, aki azonnal vizsgált és mondta a másik szülésznőnek, hogy hívjon orvost, mert jön a baba. Mivel éppen műszakváltás volt, teljesen új arcok vettek körül. Viszont! Köszönöm a szülészhölgy kedvességét, határozottságát és tapasztalatát! Hatalmas rutinnal végezte a dolgát!!!!!!!!!!!!!!!
Felfeküdtem, a lábamat feltettem, de még nem tolhattam, mert nem voltak kész az előkészületek. Megjelent egy fiatal doki, akit kiküldtem és mondtam kérem a saját dokimat. A szülésznő mondta, hogy ez a baba lehet nem várja meg a dokimat, de aztán megérkezett gyorsan az orvosom és vizsgált, majd mondta
szülünk és emlékszem e még, hogy kell szülni. Mondom, azt hiszem igen! Az első tolásnál a dokim volt a lábamnál, nagyot nyomtam, éreztem mozdul kifelé a kislány, aztán megint egy nagy tolás, akkor éreztem, hogy nemsokára kint lesz és ebben a doki is megerősített. Aztán jött a szülésznő és segített, egy-két tolás és meg is született a kislányunk!! Mindez szerintem 10 perc
volt, tehát nagyon gyorsan előbújt a kis Boszorka! 18.50-kor jó nagy hanggal világra jött a kiscsaj! Apa elvágta a köldökzsinórt. A többi már csak nyugodtság érzés! Pihenés, szopiztatás, beszélgetés apával, a dokival, a szülésznénivel, tusolás.....Ezúton is köszönöm Schwarczinger dokinak és a szülésznőnek, apának és Istennek a gyönyőrű szép kislányomat!!!!!!!!!! Lehet ez bután hangzik, de így gondolom. Bár vallásos nem vagyok, hiszem, van valaki aki figyel és segít, ha arról van szó! És köszönöm azt is, hogy anyukám megélhette és láthatta Szófiát!!!
A 2 óra leteltével áttoltak a szobába, ahol Orsi várt türelmetlenül! Oda kértem magam, hogy beszélgethessünk legalább egy kicsit. Ők ugye másnap mehettek haza, de este jót dumáltunk mindenféléről!
Igaz, Orsi?

Hát ennyi a mi történetünk szeptember 14.-ről!

Sziasztok és szép napot mindenkink!
A hétvégén költözünk az új lakásba a Kodolányi utcába! Új élet kezdődik.....
Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Tand,

várom a számot, aztán átküldöm az enyémet is!
Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Ildi és Brigi! Nagyon szép a szüléstörténetetek, megkönnyezve olvastam őket. Köszönöm nektek!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon cuki Enikőék kislánya!Olyan aranyos kis pufi pofi.Meg hát ő is hajasbaba lett.Úgy látszik most mindenkinek ilyen kis hajasbabái születnek.

Anna:nagyon aranyosan irtad le a szüléstörténetet.Nekem tetszik nagyon.

Tand:Gréti baba nagyon szép.

Orsi:Luca baba is meseszép.De hát én őt látom élőben is úgy még szebb. :D

Magamról:nem tudom minek köszönhető de nagyon fáradt vagyok már most és ma még semmit nem csináltam.Az éjszakám is tök jó volt.Egész éjjel aludtam csak egyszer keltem pisilni.A hasam egyfolytában nagyon kemény meg a derekam is fáj.Leginkább fekve érzem jól magam.Pedig mennem kell vasalni a babarucikat amiket tegnap mostam.Rengeteg van. :lol: :cry: Itt a boltban mindenki azt mondja hogy nagyon csunyulok. :oops: :cry: Kedvesen fogalmaznak nem?Mert hogy már nagyon vizesedek szerintük.Pufók az arcom. :( Jó lenne ha megszületne ma ez a kis manó.Mostmár csak ő meglepi baba mert Enikőé már megmutizta magát.Már nagyon izgatott és kiváncsi vagyok rá.



vikcy6
Pákozd
 
 


Sziasztok! :lol:

Ildi, Szofi!
nagyon meghatóak a szüléstörténetek 8)

Csehi!
Luca gyönyörű csajszi :P

Chrissy!
köszi Eszter fotókat :D , mintha nem is most született volna :)

Nati!
milyen volt a torna?drukk a szurihoz :D

Ani!
gratula a kis hőshöz :lol:

Andi!
milyen nagylány már Gréti 8)

Vikcy!
szorítok a mai szüléshez :wink:

mai sztárfotó babácskáról :lol: , 27 mm és mozog :D
(a kép nem jó, mert sak hasit csináltunk és elfelejtettem hogy teli hólyaggal kellett volna érkeznem :oops: ), hüvelyivel meg nem akartuk zaklatni a babócát :roll:
és a gép szerint is pont annyi idős amennyi valójában :P
ja, meg vittem újra pisit :roll:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

ENIKŐ!SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKTEK!!
Micsoda pufók pofija van Eszternek,ééééédes!!:D

Ildi,Anna,nagyon megható a ti szüléstörténetetek is,megkönnyeztem! :)

Vicuska!Gyönyörű babócátok van,gondolom milyen boldogok vagytok!!
:D Milyenek a napjaid?Vuk elkerül?

Gabi
!Remélem jobban van Noel!Én is mindíg Martinkához teregetek,mert itt a panelban nagyon száraz a levegő.Szerencsére nem szedegeti le a ruhákat!:D

Pneumo elleni oltás:Mi beadatjuk,tegnap beszéltem a védőnővel,de várunk egy kicsit,mert ugye múlt héten volt a náthás időszakunk.

Tand:Gyönyörű Gréti továbbra is,nagyon tetszenek a képek!:D

Viki!Mostmár rajtad a topic szeme!:D
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: