Új privát üzeneted érkezett!

Évi!

Rákérdeztem a gyógyszeredre: nincs tapasztalat arra nézve, hogy milyen hatása van az anyatejre. De tudni róla, hogy fehérjéhez kötődik, ami nem megy át az anyatejbe - így elméletileg nem lehet gond. De van egy tuti biztonságos alternatívája a Betaloc. Szóval, ha mindenképp kell gyógyszer - és Boró még szopik :lol: - akkor van alternatíva :lol: :lol:

Kata!
Mesélj, tényleg!
ágyöngyi
 
 


Megerősítem, a betaloc-ot mindkét terhesség és szoptatás alatt szedtem.

E.

Kép


Kép
birdie
 
 


Dióhéjban: a keresztanyám 44 éves húga a múlt héten meghalt mellrákban (belgyógyász volt, a bioéletmód híve - ha vki vigyázott magára, akkor ő igen...), dec. elején az egyik ismerősünk vőlegénye beállt kocsival egy vonat elé és öngyilkos lett (a családban ez volt a 5. öngyilkosság...). Ezek mellett eltörpül az, hogy én lassan 4 hete nem tudok kilábalni a mandulagyulladásból (másfél hete nem hallok a jobb fülemre), és hogy az utóbbi időben többet láttam a fül-orr-gégészt, mint a férjemet, aki dec. 1. óta éjjel-nappal dolgozik (karácsonykor, a két ünnep között, szilveszterkor is), és a totális idegösszeomlás szélén áll ettől a rohadt melótól.
Na de elég ennyi a panaszáradatból, eltűnünk most néhány napra, és remélem, jobb passzban térünk vissza - ennél csak jobb lehet :)
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 

 
 

Kata!
Szerintem vannak olyan mandulák amiknek kint jobb mint bent (vagy legalábbis a gazdájának igen). Bár biztos van aki nem ezt mondja de nekem azóta kb évente 1x fáj a torkom és semmi más ezen kívül (ilyen eredetű). Főleg ha már a füledre is ráhúzódott. Nálad is úgy van mint a gyerekeknél, hogy a savó nem tud kiürülni és ezért gyengül a hallás? A gyerekdoki erre gondolkozás nélkül mondott Edónak is műtétet és azóta tök jól hall. (bár lehet, hogy ez neked más.... ). Unokatesóm hív (vagyis kölcsönösen hívjuk egymást) Dr. Prof. Kiss Alexandrának :), vajon miért?!

A másik két sztori elég meredek. Nem csodálom, hogy kivagy... :( . Így év elején sem normalizálódott az urad munkamennyisége? Vagy valami olyan melót kapott ami "nemvárhat" a főnöke szerint??

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Csajok!
A brands.hu-n most ezt láttam, szerintem tök jó lehet. Bár így kari után elég hülyeség fát venni de idén is lesz kari..., asszem :wink:

Kép

ha valaki szeretne és nincs reggelve akkor szívesen megrendelem neki.
Az eredeti kép alapján nagyon jónak néz ki, 30.000-ről van 12.000-re leértékelve.

Ja azt még elfelejtettem, hogy 1,8m magas

szandrakiss
 
 


Sziasztok.

Először is örülök,,hogy sok mindenkinek tetszik a körmöm:)))))
Köszi Judit!!

Másodszorra pedig lenne két kérdésem:
1,Nem tudtok itt Vecsésen egy megbízható,olcsó cipészt?
2,Kicsi lányom eltörte a kávéfőzőhöz való kiöntőmet.Már megnéztem egy csomó helyen(Tesco,Kik,Praktiker,Euronics) de sehol nincs.Nem tudja véletlenül valaki ,hogy hol lehet itt kapni?Eredetit ami hozzá való azt lehet kapni a XI kerben,de kedves férjem nem nagyon akar elmenni arra,ha esetleg jár arra valaki..................:))
Előre is köszi a válaszokat.

Szép napot.

Hajni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Hello Mindenkinek!

Nekem is lenne valami...

Esetleg ha valakinek az ismerőse dolgozik a babyplanetbe az jelezze már nekem... :!:
mankalak
 
 


HAjni,
mi anno a tesco-ban vettünk...
Itt a nagy sorompónál van egy műanyagos-háztartási eszközös, nézzétek meg ott is.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus,sajna ott nincs,ott néztem először:(

Tényleg,na majd holnap megnézem ott is.

Ja még a teafőző kiöntőnk is eltört.......

H

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Hello!

Nekem is lenne vmi Babyplanetben esetleg van vkinek ismreőse?
Köszi

Manka
mankalak
 
 



Hajni,

a Fő úton, azt hiszem valahol ott, ahol le lehet kanyarodni a lakópark felé, van egy "VASEDÉNY" -asszem-, ott lehet hogy van... legalábbis egyéb kávéfőző stb alkatrészek szoktak lenni...

Tudjuk már, hogy mikor lesz akkor a követkető CC buli?

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Szandra,
egyszerre :wink:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Hajni,

Megnéztem én sajna kidobtam a régimet, de amúgy én is a Tescoban vettem anno. Milyen kávéfőződ van? Vaterán nézted?:) Mibe, hogy vadászok Neked egyet?:) Csak mondd meg mit keressek!
Vendég
 




Szerda:
Nekem jó
Vendég
 


Judit.

Néztem ott is,vagyis én a teszveszen,találtam is eredetit ,de a XI kerben van,a futárköltség meg kicsit sok,aztán még gondolkozom.Kedves férjem nem akar elmenni érte,pedig neki még BKV bérlete is van(ő nem kávézik)

H

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Szandra, nekem is jó a szerda.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 



Nekem nem jó a holnap, mert úgy alakult, hogy holnap elutazik P., és csak pénteken du. (rosszabb esetben szombaton du.) ér haza :evil: :evil: :evil: :(

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sajnos nekem sem jó. Apának van még 1 vizsgája...tanul.
Anya meg vasárnapra adott "kimenőt" nekünk..
manka
mankalak
 
 


nekem jó, valószínű megyek.:)

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok!

Sajnos nekem nem jó :( Ha Viki, vagy Hajni ott lesz, akkor Ők majd elmesélik miért nem lehetek ott :wink:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Jelentem a tegnapi activity parti is nagyon jó volt. Volt szó mindenről kivéve gyerekek :D , természetesen. Sok volt a röhögés és azt hiszem ennél többet nem is kell mondanom :wink: . Aki tegnap nem volt az ne hagyja ki a legközelebbit mert ez felér egy wellnesezéssel :) !!

Ja és már pénzgyűjtő dobozkánk is volt (Emőke design :lol: )

szandrakiss
 
 


Szandra,

És fedezte a persely tartalma a fogyasztást?:))Netán lazacot és kaviárt is sikerült belőle rendelni?:))))

Csajok,

A konditeremben csökkentek az árak. http://toldifitness.ewk.hu/arak
Nincs kedve valakinek velem tartani? Egyedül nem veszem rá magam:( Nekem a kedd fixen nem jó, a többi napokon este fél6 után tudnék menni. Valaki?
Vendég
 


Én is szivesebben választottam volna a cafézást tegnap este, mint az egyedül éjszakázást a lázas gyerekkel, na de majd legközelebb :?

Judit, én tervezem a jövő héttől, csak nekem még mindig a kedd-csüt. délelőtt jó, vagy bármelyik este, 7 után :?

K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Jobbulást a kis betegeskedőknek :-(
Már megint mi is beálltunk a sorba. Ábel náthás, ami nem lenne gond, csak reggelre már be is rekedt, ami krupphajlam mellett eléggé rossz jel :-(

Judit, sőőőt, még Anikó férjének is jutott belőle vacsora vagy inkább éjszakai nasi :D

Tudtok ajánlani elfogadható áron jó bababarát szállodákat?

köszi
Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Ó már megint a betegségek...Jobbulást mindenkinek!
Lányok is taknyosak, Tamara életében másodszor volt lázas, de csak egy este. Szerencsére nem köhögnek, csak az orruk folyik.
Holnaptól egy gyerekem van 2 hétig, Zorka megy síelni. (haha, 10 fokban, hó nélkül, ahogy szoktak...)

Kata,

Nekem meg a délelőtt még mindig nem jó:(
Vendég
 


Emőke.

Martfű?Mi pár hét múlva megyünk ,állítólag jó,és nem olyan vészes.
Majd mesélek.
Ti is lazítani kartok egy kicsit?

Hajni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 



Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 



Szia Szandra.

Köszi, aranyos vagy.
Hát nem vagyok még mindig túl jó passzban,és inkább nem mentem.Nem akartam elrontani a hangulatot:(
Majd legközelebb ott leszek..!
Rég voltam ennyire a béka s...e alatt(talán még sosem)

Na mindegy,nem panaszkodom!!Süt a nap!!!!
Jaj,még nem is kérdeztem,hogy hogy tetszett a Rómeó és Júlia?

Szép napot

H

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Judit.

Ez a torna dolog engem is érdekelne,lehet,hogy jó tenne a lelkemnek is!Mehetek én is ?:))
Megbeszélem apával,és jelentkezem.Nekem is inkább az este 18-19 óra utáni idő lenne jó.

H

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Hajni!

De bolond vagy. Szerintem jót tett volna a lelkednek ha eljössz és kibeszéled magadból a dolgot. Sőt lehet, hogy még jó tanácsot is tudtunk volna adni, de ha nem akkor is csak a dumálás feltöltött volna. Legközelebb ilyet ne csinálj!!!!

szandrakiss
 
 


Ó! hányszor mentünk depisen a caféba és pisiltük össze magunkat a nevetéstől.....vagy az csak én voltam....

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 




Szia Szandra! :wink: Sziasztok!

Jöttem elmesélni, hogy az "Egy egér naplója" című bábelőadást Atinál idősebb gyerkőcök részére tudom javasolni. Szerencse, hogy a szélére volt helyünk, így 40 perc után könnyen jöttünk ki. Sajnáltam, hogy nem volt szünet, nagyon hosszúnak tűnt, nem voltak benne túl nagy fordulatok. Pedig Ati és mi is nagyon próbáltuk .... csúnyát írok .... kibírni. Misi mókust kellett volna választani :roll: Viszont a Földalatti aratott :lol:

Februári projektem ennél zenésebb dolog lesz. Kolibri fészek: Kippkopp és Tipptopp. Hátha :-) A dalokat, mondókákat, zenét úgyis nagyon szereti. Az nem lehet unalmas neki. Majd meglátjuk...
almi
 
 


Tavaly 3. születésnapjára Ábel egyik szülinapi ajándéka az volt, hogy elvittem színházba.(az egy 30 perces zenés, játékos előadás volt, versek feldolgozás, nekem nem tetszett, Ábelnek közepesen jött be, azért nem ajánlottam). Na majdnem lekéstük a darabot, mert a földalattit kellett nézegetni, ott ücsörögtünk egy jó darabit :-)
Reni, amikor a jegyet vettem azt mondta a nő, hogy a Kippkopp olyan gyerekeknek való, akik csendben tudnak ülni, mert zavarják a többieket. Nem volt időm, de majdnem kioktattam, hogy szép az ilyen gyerekbarát előadás :-( Az én fiam folyton kérdez, nem lenne csendben és ne is legyen! De majd számolj be róla milyen volt, én is vinném újra Ábelt :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Ati csendben figyelő típus. Tegnap is 35 perc után szólalt meg először, hogy mikor indulunk haza. (Este tárgyal ki minden napi eseményt...) Ezért merem bevállalni. Úgy láttam ez a darab 40 perces.

Egyébként sokat gondolkozok: oviban azt mondták, hogy még mindig nem csinál semmit, sőt meg sem fog a kezével semmit. Itthon viszont nagy részletezéssel ad elő mindent. Nagyon megfigyelő, ezt értem. Ovónéni sminkjének színétől kezdve mindenről beszámol. De hogy miért nem fog meg semmit???? Megszimatolja a kezét, fintorog. Komolyan mondom tiszta Monk. De mi a fene ez. Itthon nem ilyen. El fog múlni? Mitől van? Nem találtam infot interneten sem ilyenről. Már nem fél, nem szorong, nincsenek egyéb kényszercselekedetei.... Szerintetek? Ti hallottatok már ilyenről?
almi
 
 


Azt akartam még írni, Emőke, hogy szerintem a gyerek a legjobb alany tesztelni. Nagyon jó előadásnál szerintem annyira figyelnek, hogy nincs idő beszélniük. Én biztos meg merném próbálni a helyedben. Szélére kell jegyet venni, ha nagy a "baj" könnyen ki lehet lépni vele. Tegnap nagyon sokan szállingóztak kifelé. Szerintem nincs ezzel semmi baj. A pénztáros meg húzza le a rolót :-)
almi
 
 


Utólag jutott eszembe, hogy nem teljesen egyértelműen fogalmaztam :-) Ábel ha vmit nem ért, vmi új neki, azonnal rákérdez és akár többször, amíg választ nem kap. Ha vmi olyan jelenetet lát az előadásban azonnal kérdezi és nem a legalacsonyabb hangerőn :-)) De igazad van, idén már tesztelni fogjuk az előadást. Mivel az AnnaPetiben a Misi Mókusról olvastunk, így azt vagy vmelyik Kipp Koppot is bevállalnám, mert azokat is imádja.
Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Sziasztok.

A színház dologhoz nem nagyon tudok hozzászólni,mert a Viola még csak az ovival volt,de azt nagyon élvezte.Majd már egyszer elmegyünk együtt is:)
Viszont abban egyetértek,hogy ami tetszik a gyereknek azt csendben,nyugodtan végigüli.Viola,2 évesen a 2 órás Disney on Ice előadást végigülte,pedig nagyon aggódtunk az elején,mert nem egy nyugodt tipus,a Dia meg pár hete az 1 órás Halász Judit koncertet énekelte végig.

Hát takony kor minket is elért,de a Dia olyan ügyes,hogy 2 nap után már egyedül szívja az orrát:))Tényleg,kiszívja,mert sok a trutyi...Más baja viszont nincs..
De,hogy jót is mondjak:Végre elvitték ,a CUMIT a manók(már egy hete).Tök,jó,nem is kereste azóta.Következő projekt a szobatisztaság:))

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Reni!
Dórival 9 hónapos kora óta jártunk cinire, majd bukfencre is, de kb 2-szer vagy 3-szor tudtam rávenni, hogy mondja a mondokákat vagy énekeljen. Ő is inkább csak figyelt, bár bukfencen a feladatokat megcsinálta szó nélkül. Majd itthon teljes értékű órákat vezényelt le nekünk és a babáknak dalokkal, mondókákkal, tornagyakorlatokkal, és akadálypályákkal. Most az oviban azt mondják, hogy ügyesen mondja amit kell, de a karácsonyi ünnepségen csak állt és nézelődött. Végül a dal utolsó két sorába beszállt ő is.
Eleinte Dóri se akart megfogni olyan dolgokat, amiket mások akartak neki adni, vagy idegen helyen voltunk, de ez nálunk gyorsan elmúlt, így nem nagyon tudok ezzel kapcsolatban bármi okosat is mondani.
Nem lehetne esetleg azt megbeszélni az óvónénivel, hogy veled közösen kiválasztotok egy játékot, együtt megnézitek, és talán másnap vagy pár nap után már egyedül is elvenné és játszana vele.

Hajni!
Gratula az ügyes Diának!

Emőke, Reni!
Hol néztétek ezeket az előadásokat? Dórinak is jó lenne, de Kata miatt most elég kötött az időbeosztásunk.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


http://www.budapest-babszinhaz.hu/

http://www.kolibriszinhaz.hu/

Adri, az utóbbi oldalon olyat is találsz, ahova egészen picikékkel is jó elmenni :-)
almi
 
 


Hát..... :lol: :lol: Sára 6 éves és azon a filmen, előadáson is izeg-mozog ami totál érdekli. Hangyák a gatyában....ez ő! :lol: :lol:
De soha nem annyira mozgékony, hogy egy előadást zavarjon....egyébként meg egy gyerekelőadáson ezzel számolni kell.
Nézzétek meg a Marcipáncicát: zenés darab és beszélgetnek a gyerekekkel, sőt be kell kiabálni a válaszokat :lol: :lol: mi imádtuk.

Emőke!
Szerintem, ha Ábel mindig kérdez, ha nem ért valami az azt jelent, hogy az anyukája odaadóan válaszolgat és tanítgatja :lol: :lol: Erre legyél büszke - el fog jönni az idő (ez mondják az okosok) amikor már nem minket kérdezgetnek :cry:

Ja, lányok megint betegek: reggel Sára összehányta a teraszt induláskor. Mari is hányingerrel jött haza délben a suliból. Ehhez képest most magyaráztam el másodszorra a Marinak, hogy egy tányér rizs és két szelet májkrémes kenyér talán elég egy evésre... :lol: :lol: Hallottam már olyan gyerekről, aki betegen alig eszik..... :lol: :lol: :lol: :lol:


Szandra!
Köszi a vonalzó dicséretet :lol: elég nehezen csináltam meg és a Mari már nem is megy - húú, nagyon elfelejtettem én ezt már! :oops:

Dicsekszem: :oops: :? fent vagyok az IBCLC honlapon, már elérhető szoptatási szaktanácsadó vagyok! :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok.

Az iránt érdeklődnék,hogy nem maradt-e esetleg valakinek 10 kg feletti úszópelusa?Ha van valakinek szívesen átveszem:)

Hajni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Agyvérzést kapott a nagymamám,kómában van.Azt mondták a dokik,hogy semmi jóra ne számítsunk:((((((((((((((
:( :( :( :(

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: