Új privát üzeneted érkezett!

Judy
Tündéri kiscsaj Barbika! :D
bessy76
 
 


Felrakom és is a 4d-s képet a csajszimról :lol: nagyon nagy élmény volt elmenni és háromnegyed órán keresztül csak őt nézni :D :D Kép
bessy76
 
 


Ani
Köszönöm kérdésed, mi jól vagyunk.Gergő majdnem minden éjszakát átalszik.Nagyon jó baba most. :P 6-án megyünk oltásra, amit nem nagyon várok.Meg kérdezte a doki, hogy adatunk-e be rotavirus elleni injekciót?!De nemtudom!?Pedig hamar ki kell találnunk!

Ágica
Szép név a Bence!Nagyon csinik voltatok az esküvőn!És szépen gömbölyödsz!Csak pocid van!

Alexa
Szép a babakocsi! :) Hol van ez a bolt?

Chrissy
Jól hangzik a vacsitok!Biztos fini volt!Melyik étteremben voltatok?

Judy
Nagyon édes Barbika!

Andesz
Én is féltem a rutinvizsgától.De ha jó az oktatód akkor tud segíteni úgy, hogy lefoglalja a vizsgabiztost!De biztos nagyon ügyi leszel!Majd drukkolok ezerrel!

Vasárnap lesz a keresztelő nálunk, már kezdek izgulni miatta!Majd teszek képeket!

Kép
Kép
nibcsike
 
 

 
 

Alexa! Bocsi! :( :( :( :oops:
Vikikétől akartam megkérdezni a babakocsit! :oops:

Bessy
Nagyon szép a 4d-s kép! :)

Anna
Nagyon megható az a kép amin a picikéddel vagytok! :oops: :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Judy: Nem akarok hisztizni, mert utána meg olyan csúnyán néznek az emberre ... Olyan ciki utána nem?
Szültem már egy babucit igen. Kíváncsi leszek ez milyen lesz az kicsit hosszúra sikeredett :)
Nagyon édi Barbika és mennyit nőtt!!! Így én szerintem ebben a korba sem tudtam ülni. Jó hajlékony a hölgyike :)

Bessy: Köszi a kérdésed de nem akar javulni a kezem. Fáj, és nem tudok tőle aludni :( Borzasztó :(
Édes a kishölgy :) De jó :)

Nibcsike: Jó volt látni benneteket, Gergő baba nagyon édi :) Ahogy így visszagondolok belőled is van benne jócskán. Milyen lett a konyhaszekrény? :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Hahó megint!

Végre! Kép


Bessy és Vikike, nagyon édesek a kis manóitok!

Judy, hogy sikerült Barbikának így beterpesztenei? :shock: Tornász lesz a kiscsaj, vagy mi? :lol:

Nya, végeztem a takarítással. Hát, nem mondhatnám, hogy könnyen ment. Ha még jövő héten is egyben leszek, azt hiszem, átpasszolom Balázsnak. :D

Képzeljétek, most kaptam az info-t, hogy este/éjjel/hajnalban megszült az egyik unokatestvérem! A hír aputól jött, ezért nem tudom, hogy mikor, sőt, igazából semmi mást nem tudunk, csak annyit hogy lány meg hogy háromezervalamennyivel született! Még a nevét sem jegyezte meg... Hát igen, ő is csak pasiból van! :lol:

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Ez lemaradt, bocsi:

Ibi, hol lesz a keresztelő? Lehet, hogy már írtad, de szita az agyam :roll:

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a dícséreteket Andris baba nevében is :D , meg a járgány nevében is :lol: .
Sokan kérdeztétek, hogy mennyi volt a babakocsi, 80.000Ft-ra volt leakciózva 140vagy120ezerről. Úgyhogy szerintem nagyon megérte és még plussz a tartozékok hozzá(babahordozó, mózes). Apa figyelte ki rögtön mikor beértünk a boltba, egyből le is foglalta :D nagy örömömre.

Nibcsike, az a neve ennek a bababoltnak, hogy Nikicabababolt(www.nikicabababolt.hu) és itt Fehérváron a színházzal szemben van. Szerintem érdemes benézni. Vettem Levinek is ott harisnyát meg zoknit ami szerintem elég jó minőségű.
Gratulálok, hogy Gergely baba ilyen ügyes és hagyja pihizni az anyuciját :D , csak így tovább.

Tündi, jobbulást akkor a kezednek, nem mész vele dokihoz, vagy már voltál? 4d uh. után kérjük a képet a csajsziról :D ! Már múltkor akartam mondani, hogy összehozhatnánk majd, hogy néha talizzunk nst-n ha nem is mindig sikerül. Nagyjából egyszerre kezdjük majd el nem?

Bessy nagyon szép a te kis csajszid is :) , szerintem is olyan nagy élmény ilyenkor nézegetni őket, áldom aki kitalálta a 4d-t. Ti hol voltatok amúgy, hogy ilyen sokáig nézhettétek? Pesten? Csini harisnya megjött? :D Diétázás hogy megy?

Viki akkor megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok ilyen takarítás mániás :roll: , viszont az nem semmi, hogy már reggel 6-kor felkeltél és csináltad :shock: . Ablakot nekem is kéne már pucolnom, elterveztem, hogy mielött megyek szülni csinálok egy nagytakarítást. Bár egy kicsit izgulok, mert apa meg nálunk akarja majd a tejfakasztó bulit, remélem szép rendet csinál utána.

Judy gyönyörű kislány Barbika, és milyen ügyesen ül. Örülök, hogy már jobban vagytok. Amúgy amikor Barbikára nézek, mármint a képeket, mindig téged látlak, szerintem tiszta te vagy :) . j
Hogy bírod az egyedüllétet? Hétvégén most jön haza a párod ugye? Bizony nemsokára szülök :shock: , szerintem még fel sem fogtam igazán, de azért már nagyon várom, pedig Levinél nagyon nehéz szülésem volt. Remélem most egyszerűbb lesz.

Nati merre vagy, rég voltál! Voltatok ma tornán?

Kriszti nagyon jól hangzik a menü, biztos nagyon finom volt, melyik étteremben voltatok? A torta receptet én is várom.

Vicuska kezd már eltűnni vuk? :D

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Hahó nincs itt senki?
Jön valaki lecsófőző versenyre szombaton, Anitán meg rajtunk kívül? Jó lenne összefutni még valakivel, megnézném a babákat :) .

Már készülök a karácsonyra :D , basszus nézzétek csak a vonalzót, elég hihetetlen, hogy csak két hónap és 29nap van kariig :shock: , nagyon megy az idő.

Kép
Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Alexa, Gabi írtam nektek, de elveszett :twisted: , na majd leírom mégegyszer, holnap mert lassan kel Levi.
Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Sziasztok
Gondoltam benézek és írok egy keveset,nehogy nagyon lemaradjak.De szerencsémre elég nagy a pangás.Hol jártok lányok?

Köszi csajok a kajával kapcsolatos hozzászólásokat.

Chrissyy
Apácska igazán úriember :wink:,virág és vacsora is!Le a kalappal elötte!Biztos nagyon fincsi volt!Várjuk a képeket.Martin is veletek volt?

Vikcy
Fészekrakási lázban égsz? :lol: Ha végeztél,jöhetsz hozzánk is,mert nekem most aztán semmi kedvem takarítani.Pedig ma még csak főznöm se kellett,mert maradt tegnapról.

Enikő
A nyaklánc rendelést elég pár nappal előtte leadnod.Kb 1-1,5 óra 1 nyaki.
Tesódékat nem irigylem,én biztos megfagynék.Baba van náluk?
Reméljük a kis drágátok ma útnak indul a nagyvilágba :D
Grat a bébihez az unokatesódnak!

Tündi
Köszi!Hát igen én is gondolom,hogy nem lesz ez mindig így a kajával és eljön majd az az idő is amikor úgy kell belerimánkodni néhány falatot.
Ne izgulj a szüléssel kapcsolatban.Csak a hozzáállásodat kell egy picit megváltoztatni,mert minden fejben dől el,tehát agykontroll!Mondogasd magadnak és hidd el nem fogsz hisztizni,nem is lesz rá okod és az különben is csak hátráltatna elvenné az erődet.Próbálj nagyon pozitívan hozzáállni a dolgokhoz és akkor minden simán fog menni :wink:
Ovival kapcs. meg úgy gondolom,hogy majd meglátod.Én azért ha tehetném elhoznám néha délben Barnit.Kelleni fog neki is az anyai törődés,hogy minél többet lehessen veled,hiszen kistesója fog születni és a kis lelkének ez amúgy is nehéz időszak lesz,hanyagolva fogja érezni magát...de majd meglátod,hogy áll a dolgokhoz. :wink:

Judy
Nagyon aranyosak a gyerkőcök :wink: .Barbi már igazi nagy lány és látszik rajta,hogy milyen kis életvidám.

Bessy
Nagyon édes babátok van!Hol voltatok UH-n?Elhiszem,hogy élvezted a mozizást,én is imádtam nézni,ahogy forgolódik,nyújtózkodik a pocimban.Látod ezt édesanyáink még nem élhették át!Milyen jó,hogy ennyit fejlődött a technika!

Nibcsike
Örülök,hogy Gergő ilyen jó baba és hagy pihenni éjszaka!
Dobhatnál róla képet!
Mi nem adattuk be a rotát.,de szerintem jó dolog.
A szuritól ne félj,minket jobban megvisel mint őket.

Vikike
Már nem csak kariig nincs sok idő vissza,de Andriska is nemsokára kibújik :D .Nem félsz,hogy hogy fogod bírni Levi mellett?Majd írd ám az infókat,mi még nem döntöttük el mikor is vállaljuk be a hugit.
Mikorra is vagy pontosan kiírva?
Amúgy levinek már nincs is babakocsija?Testvérfellépőt vettetek neki?

Na puszi felébredt Noel.
Vendég
 


Sziasztok,

Lányok! Én most nem fogok tudni jönni! Anyukám tegnap óta életveszélyes állapotban kórházban van! Sajna semmi gyógyszer nem segít! Géppel lélegeztetik!
Ha lesz valami írok! Vagy üzenek Krisztivel!

Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Anna!Jesszusom!Nagyon sajnálom anyukádat,azért én drukkolok,hogy gyógyuljon meg!!Nektek is sok erőt,kitartást kívánok!!!Puszi!
Vendég
 


Istenem Anna!Ez szörnyű!
Kitartás és sokat gondolunk rátok!
Vendég
 


Viki!Mi szerintem így betegen nem megyünk hétvégén a városba,bár ma du. jó nagyot sétáltunk ebben a szép időben!

Bessy!Édes kislányotok van,fantasztikus látni,igaz?:D

Ibi!Majd kérünk képeket a keresztelőről!:D

Tündi!Én is attól féltem,hogy majd beszólok vmit vkinek a szülőszobán,még mondtam is apának,hogy akkor az tök ciki lesz,de aztán nem így történt,csak nyögtem,és ennyi. :D
Pedig a vége sajnos nálunk is nagyon nehéz volt.
Kérünk képeket a lakásról!Jöhet ám priviben is!:D

Kriszti!Nagyon figyelmes férjecskéd van,hogy étterembe is elvitt,szép virágot is kaptál!:D
Martin veletek volt mint a névnapodon?

Judy!Jók a képek a gyerekekről!:D
Vendég
 


Jó estét!

Anna, nem is tudom mit írjak. Nagyon drukkolok hogy édesanyád minnél elöbb jobban legyen.

madiani
 
 


Chrissy, hu de szupi szülinpi meglepi. Én is akarok ilyet. Várjuka képeket.

Viki, fészekrakó láz :)

Enikő, remélem apácskával azért szent a béke. Tesódéknál van babóka? Sajna nem tudom hogyan műxik az NST a korházba. Új kismami? Már pont írni akartam hogy lassan elfogynak a kismamijaink. Gratula az uncsitesódnak.

Tündi, én sztem a végén kicsit hisztiztem, félve is néztem a nővérkékre amikor kitolt Bea. De aztán végiggondoltam, hisz ők nap mint nap ilyet látnak, nem hiszem hogy annyira dúrva lehettem mint egyes "vadrucák" (huuu, ki is írta anno ezt a szót?). Szóval sztem ne is foglalkozz ezzel.

Judy, nagyon köszi az infókat. Sztem Roni se lesz el túl sokáig majd a kompban, úgyanis sehol nincs el fél óránál tovább. Így szoktam váltogatni, fél óra a játszószőnyegen, fél óra a pihiszékbe, fél óra az etetőszékbe, fél óra velem a kanapén, fél óra a kezemben és így tovább. Nagyon szupik ezek a képek és tényleg hihetetlenül hasonlít rád Barbika.

Bessy, csodálatos Zorka, nagyon jól sikerült kép. Nem szeretnél te is fotós vonalzót? Ha akarod elküldöm a felhasználónevem és jelszavam és akkor tudsz magadnak olyat csinálni mint Vikike.

Ibi, jaj de jó nektek. Én is akarok átaludt éjszakát!!!! Az oltástól ne félj, nem fog annyira fájni neki hidd el. A rota vírus elleni "oltás" nem injekció hanem valami szirup amit szájon át adnak be, tehát nem fáj. Nem valami olcsó (16.000 Ft körül van, még nem váltottuk ki), de eddig mindenki ajánlotta nekünk. Nagyon várjuk a kersztelőről a képet majd.

Vikkantyom, nagyon szupik az új vonalzóid. A lecsófőzőre lehet jönnek velünk Mártiék is.

madiani
 
 


Nya akkor kicsit magunkról is:

Voltunk ma tornán, Márti és Danibaba nem jöttek mert délelött kapta meg a 2. hós szuriját és Natiék sem tudtak jönni. Viszont ott volt Nati tejcsis nénije (aki azért nem is néni :) ) 7 hetes Kristóf babájával. Kristófnak még szokatlan volt a helyzet így nem tornázott, kiélvezte az oktató babaszeretetét :D. Ronikám 20 percig rendületlenül csinálta amit kellett (tornázott), majd amíg mi anycik tornáztunk ő csendben rágogatta a kezecskéjét. Egyszóval nagyon jó fiú volt, a tanárnénink meg is dícsérte.
Utána elmentünk a dédiékhez, nagyon örültek a kis Pruntyinak, teljesen levette őket a lábukról. Délután meg jöttek anyósomék, szóval teljesen el volt kényeztetve a manócska. Már alszik mint a bunda és sztem én is lassan fürcsizek és fekszem mert a mai torna jobban kifárasztott.

Nati, a babák nem csináltak más gyakorlatot, viszont mi annál inkább, már súlyzókat is használtunk :shock: Szóval készülj, kemény lesz. Ja és jó meleg volt, majd belefolytam a gatyámba. Legközelebb viszek váltócuccot mert meg fogok fázni és sztem a gyerekeknek se kell túl meleg cucc.

madiani
 
 


Jó reggelt! :D
Anna!
Nagyon sajnálom anyudat,jobbulást Neki!
Vikike!
Szupi a járgány,és tényleg jóval olcsobb volt! 8)
Bessy!
Nagyon édi Zorka baba :D
Készen vagytok már teljessen a szobával?
Tündike!
Régen kaptunk már pocakképet!Remélem kezed már jobban van!
Férjecskéd jár már vezetni? :roll:
Ágica!
Szépen nődögél a pocakod :D Nagyon szupik a képek :D
Ibi!
Jó keresztelőt Nektek! :D Sokan lesztek?
Enikő,Vikcy!
Sokat gondolok Rátok! :D
Alexa!
Jobbulást Martinkának!
Rólunk:
Bencus már jobban van :D
Csak egy picit folyik már az orra!
Hihetetlen örökmozgó kis krapek :D
Jövöhét csütörtök,vagy péntek lesz a vizsga,hétfőn megyek vezetni,majd akkor megtudom pontossan :)

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Enikő: Ez jópofa volt :) Gratula az unokatesódnak!

Vikike: Nem mutattam még dokinak a kezemet mert nappal nem vészes. Összehozhatjuk maj digen a találkát nst-n, legalább nem lesz uncsi ha annyit kell rá várni.
Mi kinézünk majd a lecsófesztiválra vagy mire. Párom mondta hogy menni kell és enni kell :) Ti pontosan mikor mentek ?

Gabi: Igen kíváncsian lesem Barnika reakcióját a kistesóra. Remélem lesz elég türelmem hozzá hiszen olyan kis édi a Macim.

Anna: Nagyon sajnálom!!! :( Drukkolok hogy jobbra forduljon a helyzet és nagy erőt és kitartást kívánok Nektek!

Alexa: Ez megnyugtat :) Párom mondta hogy Barninál sem voltam vészes pedig én úgy éltem meg hogy biztos hisztiztem mert a tesóm úgy jött be hogy ő sose fog szülnin annak ellenére hogy vigyorogtam mikor bejöttek hozzám... Lehet hogy kívülről más.
Jó kislány leszek és szépen rendben megszülöm a hölgyet ahogy kell. Hipp-hopp jön Vuk :) (most nemolyan)

Ani: Köszi a bátorítást, remélem azzal fogok tudni jönni hogy simán ment, sétagalopp volt ez egész :)
Akkor jó a torna? Majd én is betervezem mihelyt meglesz a Manócska.

Andesz: Férjecském e héten kezdte volna ha az oktató kocsiját nem törték volna össze. Jövő héten kezd vezetni azt hiszem.
Pociról is készítek majd képet :) Jó nagy!!!
Örülök hogy Bencus jobban van :)

Képeket lassan már majd készítek ígérem! :)

Képzeljétek: Barni tegnap büntiben volt, mert csapkodta a jétákokat.
Ő mesélte el Ani néni meg biza helyeselt hogy így volt. Mostanában nekem is 4-szer is kell szólnom dolgokért. Ha az új szoba (lakás) ennyire (bár mondjuk nem vészes) összekavarja, akkor mi lesz ha meglesz a kistesó?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Most néztem a leletem és a dehérvérsejtszám megnövekedett a vizeletben azaz magas a szintje. Ez nagyon nem jó ugye?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok! :lol:

nagyon sokat írtok....nem tudom követni :oops: :lol:

Anna!
nagyon sajnálom és kitartás és jobbulsát anyudnak :)

Judy!
irtó helyes Barbi baba! :D

Vikike, Bessy!
nagyon jók a képek! :P

Chrissy!
gratula a sulikezdéshez 8)

Andesz!
drukk a vezetéshez :D

Alexa!
jobbulást a fiúknak 8)

Ani!
klassz lehet ez a torna :lol: , súlyzó? :shock: :lol:

Nibcsibe!
keresztelőről majd kérünk képeket :lol:

Enikő????????

Kata?????????????????????????????????????

vuk nincs...kopp-kopp.... :D de nem is hiányzik.és ma már 9 hetesek vagyunk :D csak álomkór van még mindíg :oops: :lol:
Vendég
 


Sziasztok,

Sajnos anyukám a múlt éjjel meghalt! Most nem igen fogok jönni, mert eléggé meg vagyok zuhanva! Majd jelentkezem!

Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 


Anna!
Őszinte részvétem Neked és az egész családnak!Nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry: !!!Sok erőt és kitartást az elkövetkezendő időszakhoz!
Vendég
 


Anna: Őszinte részvétem :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Úristen!!! :cry: :cry: :cry:
Anna!Őszinte részvétem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: !!!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Anna, őszinte részvétem.... :cry: nem tudok semmi okosat mondani, ilyenkor nem lehet... :cry:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 



Anna, részvétem, nagyon sajnálom!

Többiektől bocsi, de most nem nagyon olvastam vissza.
Nemrég értem haza a kórházból, a Sch-t nem érték el telefonon, hogy megvizsgáljon, úgyhogy egy állathoz kerültem, aki jól megkínzott. Remélem, holnap reggel nem ő lesz, mert akkor nem hagyom magam megvizsgálni! Szerintem még a babónak is fájt, mert egy hatalmasat ugrott, még soha nem csinált ilyet. Nagyon sajnáltam szegénykét.

Majd pihi után jövök és visszaolvasok, meg reagálok.

Puszi

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Anna!
őszinte részvétem :( :cry:

Enikő!
ki volt az az állat? :roll: :evil:
Vendég
 


Enikő. Ez engem is érdekelne

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Vicuska, igazából nem tudom, mert más a papírra rányomtatott név és más név szerepel a pecséten. Én meg nem ismerem a dokikat. Bár valószínűbb, hogy a pecsétes név számít.
Inkább csak monogrammot írok, hátha mégsem ő az: BT. Aki akarja, az kideríti így is, ki ő :wink:

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Enikő
Nagyon sajnálom a fájdalmas vizsgálatot :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
(Ja és a pecséten szereplő nevet kell nézni.)[/url]
Vendég
 


Sziasztok!

Nem vesztünk el, de nálunk midig történik valami.

Anna
Őszinte részvétem! Át tudom érezni milyen elveszíteni egy olyan embert, aki nagyon közel állt a szívünkhöz.

Pár sorban magunkról, aztán megkezdem a visszaolvasást:
Talán a tali óta nem is jelentkeztem, tehát utána voltunk "nyaralni" a barátnőimmel a balcsin, ami nem indult túl jól, de azért mégis jól sikerült. Pénteken délben leértünk Zamárdiba, és 6-kor már Siófokon voltunk Grétivel az ügyeleten. Úgy folyt a könnye, mintha sírt volna, de közben nevetett. Azt mondták, hogy akár egy allergiás tünet is lehetett, de begyulladt a szeme. Szerencsére a szemcsepptől szépen helyrejött.
Nyaralás után itt volt nálunk a hévízi barátnőm a 3 hónapos kisfiával egy hétig, és vele babáztunk. Grétivel mi vittük a bartnőméket haza, és egyúttal elmentünk az anyósomékhoz pár napra.
Utána az unokatesóméknál voltunk Fetrőszentmiklóson egy hosszú hétvégén.
Ja, és igaz is, hogy a szegény embert még az ág is húzza, ugyanis megint felnyomták a lakásunkat. De most szerencsére nem vittek el semmit, mert elüldözte a riasztó a betörőt. De így is egy új zárat kellett venni. Na meg a párom balesete óta amúgy is parás vagyok, de most aztán még jobban félek.
Ja és a pont az i-re, Gréti tegnap este hányt, ma már hőemelkedése van. Voltunk dokinál, egyenlőre nem talált nála semmi komolyat.
Nem elég, hogy Gréti nincs toppon, de holnap jönnek az anyósomék, mivel a páromnak vasárnap lesz a szülinapja, most lenne 32 éves. Egy kicsit dinka is vagyok ezek miatt, de ezen is túl kell esni.

Na de most inkább visszaolvasok.

Kép
tand
 
 


sziasztok! Újra itt.

Azért most már kicsit más szemmel nézem a dolgot. Azt hiszem, kissé elragadtattam magam: inkább nem állatozom le a pasit, csak annyit mondok rá, hogy nagyon durván vizsgál. De most már nem fáj annyira.

Tand, nagyon sajnálom, hogy ennyi mindenen kell keresztül menned/mennetek. Remélem, a gyönyörű Gréti baba hamar rendbe jön.

Gabi, te aztán jó gyorsan dolgozol. Akkor majd leadom a rendelésem. :D

Tündi, kezed javul már? A magas fehérvérsejtszám a vizeletben gyulladásra utal a szervezetben, de terheseknél nem mindig veszik figyelembe - orvosa válogatja. Legalábbis amennyire én tudom.

Vicuska, ha magamból indulok ki, az álomkór még jó sokáig "kísérteni" fog. Engem úgy a 15-20. hét között hagyott el.

Ani, erre a tornára hány hetes kortól lehet menni?

Vikike, jó korán nekiálltál készülni a karácsonyra. Az ajándékbeszerzést is elkezded ilyen korán? Tavaly mi is korán kezdtük, mert sok rokonnak már megvolt az ajándékötlet, és így legalább a költségek is megoszlottak.

Viki????????????????????????

Ja, többen is kérdeztétek: tesóméknál nincs baba - sajnos. Én már nagyon várom, hogy legyen, mert egyrészt ő sem fiatal már (33 múlt) és nem is lesz fiatalabb, másrészt ha jönne még egy unoka, akkor anyuék nem kényeztetnék el teljesen a mi babánkat! :lol: :lol: :lol:

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Ja, képzeljétek, pont egy olyan csajjal voltam együtt nst-n, aki szintén mára van kiírva. De szerintem nála már baba van! Akkor már 4 perces fájásai voltak. Remélem, én is hamarosan követem! :)

Volt egy másik csak, aki szintén jött nst-re, de őt a vizsgálat után küldték tovább uh-ra is. Nem volt pofám megkérdezni tőle, de szerintetek miért van szükség ilyenkor uh-ra????

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Anna: Őszinte részvétem, nagyon sajnálom :cry: !

Kép
Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Anna! Fogadd Őszinte Részvétünket!
Vendég
 


Anna!Őszinte részvétem! :cry: :cry:
Vendég
 


Na, megpróbáltam visszaolvasni!

Vikike! Nagyon szép Andriska, tényleg hasonlít Levire. A babakocsi is szupi és nagyon jó áron jutottatok hozzá. 7végén mikor mentek ki?? Én suli után ki tudnék menni, hogy összefussunk. Ha addig nem jön közbe semmi.

Andesz! De szupi, hogy ilyen gyorsan haladsz a jogsi megszerzéssel. Ügyes vagy!

Ágica! A Péter Rózsába jártam anno Nemzetközi Szállítmányozási és Logisztikai Menedzsernek, de sajna az utolsó előtti hónapban mondták, hogy középfokú C nyelvvizsga nélkül nem lehet vizsgázni. Aztán a volt oszifőm küldött emilt, hogy átreformálták a tanrendet és csak a 2.évet kell újrajárni és Logisztikai Ügyintéző szakon lehet vizsgázni. Nincs vizsgadíj és modulvizsgák vannak-nekem 6 modulvizsgát kell tennem, hogy megkapjam a felsőfokú okj-s bizonyítványomat.
Nagyon szép a falvédő és Dorka..., na meg te. Nagyon csini kismami vagy.

Gabi! Martin nagyon élvezte a családi napot. Még néha mi sem hisszük el, hogy hamarosan 1 éves lesz. Hisz most szültünk... Aztán utánunk ti jöttök. Szupi, hogy a tesód lesz Noel óvónénije.
Vacsizni hármasban voltunk a Kiskakas vendéglőben.
A sulit írtam Ágicának...

Vicuska! Gratulálok a kiskönyvedhez és már a 9. hétben vagy, repül az idő...

Vikcy! Remélem a párod itthon lesz, ha mennetek kell.

Judy! Nagyon jók a képek, Barbika szenzációs.

Bessy! Nagyon cuki Zorka baba.

Orsi, Vikike! Nektek is köszi a köszöntést!

Rólunk: mindenkinek nagyon szépen köszönöm a bíztatást a sulihoz, sokat segít.
A Kiskakas Étteremben voltunk vacsizni, Martinka is velünk volt. Igyekszem majd hozni a képeket.

Tand! Sajnálom, amiken keresztül mentetek. Majd dobhatnál képet Grétiről.

Bocsi akit kihagytam. Ha holnap nem, akkor vasárnap megpróbálok jelentkezni.
Vendég
 


Enikő!Sajnálom a durva vizsgálatot,de lehet,hogy kicsit tágított rajtad ezzel! :wink: Nálam egy ilyen vizsgálat indította be a szülést,bár +6 napnál tartottunk,és már nagyon akartam szűlni!:D
Azt hiszem láttalak ma a kórház előtt a buszmegállóban,lehetséges?
A nagymamám kórházban van,nála voltam anyukámmal.
A másik kismamánál nem lehet,hogy esetleg flowmetriát csináltak,és azért volt uh?

Tand!Örülök,hogy jelentkeztél,annak viszont nem,hogy megint nehéz napjaid vannak!Grétinek jobbulást!!Sok gyógypuszi neki!

Vicuska!Örülök,hogy jól vagy és elkerül vuk!:D
Grat. a 9. héthez!:D
Vendég
 


Alexa, igen, láthattál a buszmegállóban, ott vártam a "taximat". Örülnék, ha azért fájna, mert tágított rajtam, de sajnos nem. Már 1,5 hete 2222 a méhszáj, és most is ezt írta a papíromra. :roll:

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok!

Anna
Fogadd őszinte részvétemet! Nagyon sajnálom anyukádat, sok erőt az egész családnak! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nagyon köszönöm mindenkinek a dícséretet a babámra, nagyon aranyosak vagytok! :D

Vikike
Igen, Pesten voltunk a 4d Genesisben. Ti a Gólyafészekben voltatok ugye? Ott mennyi ideig nézték?

Ani
Köszi a felajánlást, igen, szeretnék képes vonalzót, de Nagyonbabásat. Azt sem tudom, hogy kell. Abban is tudsz segíteni?

Enikő
Te még mindig 2in1? Szegénykém, akkor már naponta kell járnod NST-re? Sajnálom a brutál dokit :evil: Remélem éjjel kibújik a babóka :wink:

Tand
Örülök, hogy jöttél végre :wink: Nem lesz könnyű a hétvégéd kitartást,és sok erőt kívánok.

Andesz
Nagyon ügyi vagy, hogy már mész is vizsgázni! :wink: Kész vagyunk már a szobával, bent van a kiságy is. Most a babasarok falát dekorálom üvegfestékkel. Ha kész lesz, teszek képet.

Megkaptam ma ezt a szexi harisnyát, amit csak apa segítségével tudtam felvenni :lol: majd kiderül, milyen lesz....meg kíváncsi vagyok, hogy egyedül hogy boldogulok majd vele :shock: :lol:

Diabetológusnál is voltam és képzeljétek, múlthét hétfő óta fogytam 2 kilót :shock: :lol: olyan ügyi voltam :lol:
bessy76
 
 


Anna,

Őszinte részvétem az anyukád miatt!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Andesz, örülök hogy Bence már jobban van. Hu minjá vizsga...:) Ügyi leszel meglásd.

Tündi, ugyan már hisz ez természetes. Sztem jó a torna, engem is megmozgat kicsit. Remélem Barnival nem lesz sok gond ha megszületi a kis tündérke.

Vicuska, azta hogy repül az idő, már csak 3 hetecske és a 2. trimeszterbe lépsz. Hihetetlen ugye? Nagyon gyorsan el fog menni az idő. Örülök hogy rókakoma elkerül, aludj amennyit csak tudsz mert ha olyan gyermeked lesz min Roni akkor jódarabig nem alszol esténként.

Enikő, sajnálom a durva vizsgálatot. Remélem többet már nem kell ilyenen átesned. A tornára 6 hetes kortól lehet vinni a babókat, addig amúgy anyucika se csinálhat semmit (főleg nem hasizomgyakorlatokat)

Tand, de jó hogy jöttél, hiányoztál már. Sajnálom hogy ilyen rossz napjaitok vannak. Remélem kis hercegnődnek semmi komoly baja és holnapra már megint az a kis mosolygos huncut lesz.

Chrissy, várjuk a képeket!

Bessy, nagyon babás vonalzó a legegyszerűbb. Küldj egy emilt az info@nagyonbaba.hu-ra amibe leírod a kívánt szöveget a szülés várható időpontját és csatolod a képet. Persze nem árt ha szépen kéred hogy készítse el neked. Nem tudom milyen gyorsan készül el, mert sok munkája lehet a csajnak és kisbabája is van. Gratulálok a fogyáshoz! Nekem is kéne.

madiani
 
 


Jah és Csajok
nézzétek meg Márti Atibabáját iwiw-en, csodálatos az a fiúcska.

Írt Zsuzsó nekem iwiw-en, azt írta nincs sok ideje, de majd megpróbál jönni. Az ő gyönyörűségéről hoztam egy képet, remélem nem haragszik meg érte, de egy ilyen tündérkét mutogatni kell. :)
Kép Kata

madiani
 
 


Na ezt le kell írjam. Biztos emlékeztek még rá. Most találtam a mondókás könyvbe amit Vikikétől kaptam.

"Egyszer volt egy kemence,.....

-na ismerős? :D :D :D-

...belebújt a kis Bence.
Kormos volt a kemence,
fekete lett kis Bence.
Ránézett a mamája,
nem ismert a fiára.
Becsukta a kemencét,
jól elverte kis Bencét."

Meseszép babás álmokat mindenkinek!

Tente, baba, tente,
anya kicsi kincse.
Aludj szépen pihenjél,
mire felkelsz nagy legyél.

(ez kicsit már saját verzió)

madiani
 
 


Anna,
fogadd őszinte részvétem, sok-sok erőt, kitartást kívánok Neked és az egész családnak!!! Vigyázz nagyon magadra és a gyerekekre!!!!

Szofika nagyon bájos kislány és meghatóak a képek rólatok!!!

Alíz,
Te is és a családod is fogadjátok őszinte részvétem, valóban a kis Hunorból biztos sok erőt fogtok meríteni!!!!
egyik képen nagyon hasonlít Bencusra!!!! :P

Enikő,
sajnálom ezt a bruti dokit... fogalmam sincs ki lehetett BT... :shock: de remélem holnap nem ő lesz!!! Nálam legtöbbször a Vegera vagy a Rákosi volt, de szerencsére sose vizsgált egyik sem.
Ultrahangra valóban flowmetriára szokták küldeni azokat a kismamákat, akiknél a szívhang vagy nem tökéletes, vagy keveset mozgott a baba vagy van olyan doki, akinek mániája egyik nap vizsgálat - másik nap flowmetria minden különösebb indok nélkül.
(ilyen a Vegera is)
A nem túl hosszú ideig tartó meleg fürdőt nem próbáltad még? Lépcsőzés??? (de csak akkor, ha nem vizesedsz!!!) hátha az meghozza a kis lurkótokat!!!

Bessy,
de jó, hogy fogytál!!! Nagyon ügyes vagy!!! Látod, simán menni fog!!! a harisnya furi lehet, de vicces is, ahogy magadra applikálod :wink:
kérünk majd képeket a szobáról!!!

Vicuska,
gratulálok a kiskönyvedhez!!! Fantasztikus érzés, igaz?? :lol: :P Az meg még jobb, hogy már a hányinger se kísért!!!! Pihizz sokat, mert utána tényleg nem lesz rá időd!! :wink:

Alexa,
hogy vannak a fiúk? Javulgatnak már? Martinkát elkerülte a láz? S te nem kaptad el?

Kriszti,
utólag is boldog szülinapot és gratulálok, hogy újra kezded a sulit!!! Ügyes vagy, meglátod örömöd fogod benne lelni!!!

Andi,
örülök, hogy jelentkeztél, már pont hívni akartalak!!!!! Azt viszont sajnálom, hogy ennyi rossz dolog történt... Gyógypuszit küldök Grétinek és sok-sok erőt Neked a hétvégéhez!!!

Vikcy,
ti hogy vagytok??? Sajnálom, hogy a párodnak pont most kell mennie tanfolyamra!!!! Azért remélem haza tud jönni, ha menned kell!!! tényleg, ki fog bevinni a kórházba????

Vikike,
nagyon édes a kis Andris, a babakocsi pedig egyszerűen szuper!!! Ügyesek vagytok!!! Tényleg, van testvérfellépő???
Úr Isten, még csak most hoztad a pozitív tesztet és valóban ma holnap szülni fogsz... :shock:

Tündike,
s te is hamarosan szülsz... hát, nem semmi, hogy repül az idő :roll: meddig dolgozol még??? Nem lesz már elég????
kérünk pocak és lakásfotót!!!!
jobbulást a kezednek!!!! reméljük hamarosan elmúlik!!!

Judy,
jobbulást a gyerkőcöknek!!! hogy bírod a párod nélkül? azért hétvégére hazajön, igaz? s ő hogy bírja nélkületek??? Anyukád jobban van??
Nagyon édes Barbika, szuperek a képek!!!!

Ani,
csak 4-en voltatok tornán? már nagyon várom, hogy talizzanak a srácok, Roni édes lehetett, ahogy nézelődött!!! NAgyon cuki kisfiad van!!! Kiderült a tornán, hogy ismerjük egymást? Timinek tetszett?
Nincs izomlázad???? :shock:

Andesz,
hű, de ügyes vagy!!! Már mész is vizsgázni???

Gabi,
hogy megy Noelnek a mászás??

Kata,
hogy álltok a szobával? Mikor kapunk képeket?

Ibi,
drukkolok, hgy minden rendben legyen a keresztelőn!!! gyere majd és mesélj!!!

Magunkról:
az elmúlt napokat a családnak szenteltem, ezrét nem jöttem...
Egy hete hordjuk a tejcsit, Bence nagyon ügyesen elfogadta, most már csak tejcsit kap. Én is fejem még esténként, mert Timinek sincs túl sok (az ő Kristófja 220-at eszik egyszerre és egy nappal idősebb Bencénél :shock: ). Apuci jár a tejcsiért esténként, így megvan a külön program :wink: .
Bence is egyre édesebb. Már mindent figyel, most a játszószőnyeg a sláger és a séta hidegben. Nagyon jókat szunyál, ma több, mint 4 óra után keltetettem fel a teraszon, mert már agyon izgultam magam :shock:
Holnap szüret, még nem tudom, hogy mi Bencével kimegyünk-e... :shock: elég sok volt neki a nyüzsés a héten, lehet, hogy inkább nyugiban itthon maradunk. Persze Apa megy, így megint egyedül leszünk :cry: :cry:

Enikő, Vikcy, gondolok Rátok!!!! Drukk-drukk!!
Vendég
 


Nati, ha vizesen nem lehet lépcsőzni, akkor ezt kihagyom, mert olyan a bokám és a lábfejem, mint egy elefánté. (ja, megyjegyzem, alapból sokat lépcsőzök, mert mi a tetőtérben lakunk, ami szerintem megfelel a második szintnek, főleg, hogy ráadásul magasföldszint van, így lépcső az udvaron a bejárati ajtóig, aztán lépcsőzház fel az elsőre és onnan még egy lépcsőforduló.) A kezeim is szépek, ráadásul a jobb kezemen állandó jelleggel el vannak zsibbadva az ujjaim is. :( De azért kitartok.

Ezt el kell mondanom!
Délután óta fájdogál a pocakom néha. Olyan furán, nem tudnám megfogalmazni, hogy milyen érzés. Meg a derekam is. Ugye ezek jó jelek :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Enikő!Sztem jó jelek ezek,lehet,hogy mégis segített a vizsgálat? :wink: A lépcsőzéssel úgy hallottam vigyázni kell,állítólag a lepénynek nem biztos,hogy jót tesz.Úgy értem, a direkt lépcsőzéssel.
Reggel bekukkantok,mi újság,jujj de izgi! :D :D

Nati!Örülök,hogy jelentkeztél!De jó,hogy van tejci és Bencus szépen elfogadja! :D :D

Ani!Nagyon aranyos Zsuzsó kislánya!Köszi,hogy hoztál róla képet!

Mi már köszönjük mindenkinek jobban vagyunk.Én voltam az első aki megnáthásodott,aztán Martinka,majd apa.Martinka 1 napig volt lázas,most egy kicsit náthás,1-2 alkalommal kell csak szívni az orrát.Hihetetlen milyen erős már, apának kell szegényt lefogni,mert én nem bírom!Közben a szívünk szakad meg!

Jóéjt mindenkinek!!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: