Új privát üzeneted érkezett!

Nem is írtam, ma elindult a fűtés a házban!!!:)Remélem gyorsan kiszáradnak a falak és mehetünk is majd takarítani, rendezkedni!
Sajna én most beteg vagyok, éjjel még hánytam is:( Semmi kedvem kimenni ebbe a hidegbe, örülnék ha holnap megint szombat lenne és nem mennének a csajok oviba!

Most nem tudok többet írni, mert mindjárt leszédülök a székről, megyek befekszem Sebi mellé.:)

J.

mamiblue
 
 


Halihó!!!
Valami elképzelhetetlenül gusztustalan idő van! :( Nemsokára kész a szakdolgozatom, még 4 oldalt hozzá akarok tenni, mert szerintem nagy félrebeszélés az egész, de legalább a mennyiséggel le akarom hengerelni a tanárt... :lol: :lol: Kisasszony elaludt, úgyhogy mkost tudok lenni egy kicsit...

Judit, jobbulást kívánok! Remélem nem rota! Gyógyulgassatok, pihenjetek!

Bea, irigyellek a készülődés miatt! A kis kuktádat hozzám is küldhetnéd segíteni... :)

Milyen mondókás könyveitek vannak? szívesen vennék, mert amiket fejből tudtam, azokat már én is unom...

Óóóó, felébredt. Nyüszög, megyek.
Legyen szép, színes napotok ezen a szürke hétfőn!

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Sziasztok csajok!

Remélem Lili jobban van Bea, jobbulást kívánok neki. Ez melyik oltás volt?

Jázmin: Gratula neked tényleg nagyon ügyes vagy hogy baba mellett ilyen hamar összehoztad a szakdolit. Emélkszem nekem is 1 hét alatt meg volt, de akkor még nem volt a kisfiam s egész nap csak azzal foglalkoztam. én mondókás könyvet az anyósomtól kaptam, de ezek nem mai kiadások, szerintem nem is lehet már kapni boltokban. De a netet ajánlom neked, pl: egyszervolt. hu oldalt.

ma érkezik a Mikulás kinek mit hoz?

na megyek én is elrendezgetem a cipőket lassan. Ritus
ritus28
 
 

 
 

Kép

Kellemes Ünnepeket lányok!!!

Nekünk nagyon jól sikerült a mikuzás!

Reméelm nektekis és ezért nem jötök.

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Vissza olvastam. Bocsi, hogy nem vagyok de nagyon behavazódtam. Vizsga időszak van és alig van időm. Amikor van időm tanulni akkor épp álmos vagyok. Ha nem vagyok álmos akkor valamelyik gyerek a fejem tetején ugrál. No mindegy, majd meglesz valahogy. Vagy nem.

Legyetek jók, majd jövök!!!!
Kép

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Na sziasztok!
Bebi, pont gondoltam rád tegnap, hogy mi lehet veled, annyira eltűntél! Örülök hogy minden rendben, az tartson életben, hogy a vizsgaidőszaknak nemsokára vége lesz! :lol: :lol: Mennyi vizsgád van még hátra? A kisfiad hihetetlen nagyot nőtt!! Alig ismerek rá :lol:
Sziszike: nálunk elmaradt a mikulás... sajnos a karácsony is :( :( Kaptunk múltkor egy durr-defektet - pont amikor orvoshoz mentünk volna Bogival - és le kell cserélni az összes gumit, mert nagyon elvékonyodtak :( :( Úgyhogy nekünk most ez lesz a karácsonyi ajándék... Muszáj, mert Lacinak munkaeszköz az autó, és ha nem megy, akkor pénz sincsen.
Judit: én már olyan nagyon kiváncsi vagyok a házra... :) Merre is lesz? Miklóson vagy Tökölön? Majd mutiiiii képet! :) :oops: :oops:
Bea, helyesírás :) kitérdekel :lol: :lol: :lol: Remélem jól vannak a lányok!
Ritus, nem jön a következő fogacska? Rendeződött a éjszaka?

Jajj én most olyan "bajban" vagyok... Bogi kezd megbolondulni :( Igazából a délelőttökkel nincs baj, mert rendesen eszik meg alszik is, délután egyre kevesebbet eszik, szerintem már a fáradtságtól is, aludni viszont nem akar, semmilyen trükk nem jön be altatásra. Ezért a fürdetés után 8-kor belealszik a kajába, ami mondjuk nem baj, mert eddig is ezt csinálta, de korábban a végén aludt be, most meg örülök hogy ha 100gr-ot bele tudok "szuszakolni" és felébreszthetetlenül szunyál. Úgyhogy el tudjátok képzelni, milyen pocsék éjszakáim vannak... :oops: Először 11-éjfél körül kel, akkor benyammog megint 100-at, majd felkel 2 körül, hogy szomjas, majd 5-kor hogy éhes, de 60-nál eddig nem evett többet, majd fél8-kor eszik egy normális 150-es adagot. Utána 11 körül "ebédel", és bealszik (mint most is). délután 2-től pedig kezdődik a nyűglődés... :(
Tapasztalt anyukák, segítsetek, mit tudnék csinálni? Gyanítom, hogy jön a foga, mert olyan, de olyan piros a popsija, hogy hihetetlen, nem használ se a neogranormon, se a sudocrem. :? :? 2 óránként cserélem a pelusát, (mondjuk most váltottunk méretet) de egyébként nem változott más, úgy értem, hogy a popsitörlő és a krém is ugyanaz... :? :?
Kellett nekem felemlegetnem, hogy alszik, tessék, felébredt :evil: :oops: :oops: :oops:
Na szaladok, megölelgetem kicsit, mert már nyöszörog...
Veletek mi a helyzet? Meséljetek!

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Jajj, még valami :)
Ritus, szerintem félreértettél valamit... Csak a szervezetpszichológia szakdolgozatot adtam le most, az csak 15 oldal :) A "nagy" szakdolgozat - a védenivaló - az még mindig csak 6 oldal... :oops: :oops: De azt ráérek leadni április 15-én! :) Szervezetpszichó azért kellett, mert különben nem mehetek pszicho-szigorlatra és ha az nincs meg, nem mehetek államvizsgázni és védeni... Muszáj volt eltolnom egy félévvel az államvizsgát, mert képtelen lettem volna most megcsinálni februárban.
Na most már megyek :) Sziasztok
Kép
Néhány napja ilyen volt reggel :)

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Sziasztok!

Ó Jázmin,ennél rosszabb is lehet az éjszaka!Én se gondoltam volna,de Lackó tragédia.Az utóbbi 2-2,5 hétben nem aludtam egyfolytában még talán 2 órát se.A nappali alvás nála meg már szinte egyáltalán nem divat.
Ráadásul múlt hétvégén itthon volt a párom,hozott magával egy kis megfázást is.Én úgy tippeltem, hogy én leszek az első, aki elkapja, mivel eléggé lestrapált a szervezetem.Erre először Fanni zavart le 2 nap alatt gyorsan egy náthát,Lackó pedig tegnap este lázasodott be.Egy percet se aludtam.
Nappal persze Fanni nem kimélt egy percet se.Délelőtt nyüglődött még a fiatalúr,de most pörög ő is ezerrel.

Kitartást az összes tanuló anyukának!
Jázmin neked is kitartást az éjszakákhoz!Én már csak 3 óra nyugodt alvást kívánok magamnak karácsonyra.

Gabi
taga
 
 


Sziasztok!
Lilu meggyógyult, amit kívánok minden babának és anyukának!
Jázmin, Gabi. Nekünk is volt ilyen időszakunk, sőt néha még most is van, ugyanis most, hogy beteg volt és nem kapott rendesen levegőt a nóziján, ismét magunk közé vettük... Most újból próbálom visszatenni az ágyába mert rúgdos, pörög, nyög-sírdogál, gondolom a foga miatt, és a hajam-fülem, egész hajnalban húzogatja. Néha én is úgy érzem magam mint egy Zombi.
Popsikenőcs: védőnőnk fogzási időszakban a sertészsírt használta, mert más nem használt a lányainak a majdnem véresre csípett popsikra, még körömvirágkrémet vagy dr.néni által felírtat megpróbálhatnál, de nekünk a Bepanten majdnem mindíg használt. Drukkolok, h elmúljon Bogikának, lehet h azért is nyűgösebb picit mert fáj neki. Anyósom megnyitott, tegnap egész nap ott segítettünk neki, Zoli csinálta a pultot, mi kiraktuk a ruhákat, nem kellett este senkit altatni, de szép lett. :wink:
Borzasztó idő van, nem szeretem.Lili is nyűgösebb, én is, de begyújtottam a cserépkályhába, az szép volt, néztem egy darabig, egy kicsit megnyugtatott. :lol: Lesz még jó idő, mindjárt itt a karácsony is, minden jót, sziasztok!
bey78
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!

Először is nagyon édesek a gyerkőcök, mennyit változtak.

Mi is beállunk a betegek táborába, Zsombinak pár napja folyik az orra, hála istenek más tünet nincs. de ez is nagyon zavar, mert szívni kell neki amit nagyon nem szeret s harcolni kell rendesen vele. A dokink szerint a fogzás miatt is lehet, de látta, hogy piros a torka is, erre nem kaptunk semmiféle gyógyszert, így ezerrel nyomom a c vitamint.

Nálunk az éjszaka aképp rendeződött, hogy nem kel fel hosszabb időre csak cicizik egy kicsit aztán megnyugszik. Sajna így is kel 4 szer. Tegnap néztem a fogait s a szemfogait látom duzzatabbnak, dehát lehet, hogy csak hetek múlva jönnek ki.

Jázmin tényleg félreértettem egy kicsit, bocsi, de akkor is ügyes vagy.

Mindenkinek kívánom a legjobbakat, s persze jó készülődést az ünnepekre!
ritus28
 
 


Kedves Anyukák!

Végzős hallgató vagyok az ELTE Tanító- és Óvóképző Főiskolán. Szakdolgozatomat a „Testtartás kialakulásának folyamata és az azt befolyásoló tényezőkből” írom. Segítségét szeretném kérni az alábbi felmérés otthoni elvégzésével, melyet óvódás korú gyermekével/gyermekeivel kell megcsináltatnia. A felmérés kiértékelésével fényt szeretnék deríteni arra, hogy a hasizom és a hátizom erejének, valamint a lúdtalpnak, van-e szerepe a hanyag testtartásban. Mert amennyiben igen, akkor ezek már óvodás korban elkezdett megfelelő erősítésével megelőzhető a tartáshiba kialakulása, amely idősebb korban további panaszokat okozna.
A kitöltött felméréseket légyszi küldjétek el a kisindigo@freemail.hu címre.


1. Gyermek kora, neme:
2. Magassága, súlya:
3. Súlya:
4. Van-e lúdtalpa? /Legkönnyebben úgy lehet megállapítani, ha hátulról megnézi, hogy a gyermek Achilles-ina egyenes-e. Ha megtörik akkor lúdtalpas./
5. Hanyag tartása van-e? /Hanyag tartás jellemzője: a vállak előreesnek, a háti domborulat kifejezettebb, a lapockák pedig elállnak, s a gyermek „Húzd ki magad!” felszólításra korrigálni tudja tartását./
6. Hasizom erejének vizsgálata: Kérje meg a gyermekét, hogy feküdjön hanyatt. Lábát térdben hajlítsa be és Ön rögzítse a lábát. A gyermek fogja meg a fülét. Ebből a helyzetből üljön fel úgy, hogy a könyökével megérinti a térdét, majd vissza, miközben a fülét nem engedi el, 20 mp-ig annyiszor amennyiszer csak tud. Hányszor tudott felülni?
7. Hátizom erejének vizsgálata: Feküdjön hasra a gyermek. Fülét ismét fogja meg, s Ön rögzítse a lábát. Majd 20 mp alatt annyiszor amennyiszer csak tudja emelje meg a törzsét úgy, hogy a könyökét összeérinti maga előtt. Hányszor tudta összeérinteni a könyökét?

Segítségüket előre is köszönöm!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Kedves Miklósiak! :)
Bocsi, hogy zavarok, de elveszett egy kutyus Miklóson, ma reggel és csak arra kérnélek benneteket, hogy ha látjátok véletlenül akkor segítsetek neki hazajutni valahogy!
(ki ahogy tud!)
Nagytestű, vajszínű, bozontos 2 év körüli szuka kutya.
Nagyon szelíd, gyerekek között él.
Kép Itt: http://forum.sg.hu/listazas.php3?azonos ... 1096711197

Bemásolom a levelet, amit kaptam, a telszámok benne vannak!
Nagyon köszönjük a segítséget!
Üdv.
Andi



BODZA MEGSZÖKÖTT! Ma reggel (december 14) 8.30-kor kiszaladt az udvarból (Szigetszentmiklós, Dunaharaszti út, a HÉV közelében), és elrohant.
Chipszáma: 945000000541391.
Telefonok:
Gazda: 30/ 2427605
Kispéter Erika (ezen a néven van regisztrálva): 30/ 324 3190
Nagyon kedves, bújós, simán meg lehet fogni. Nyakörv, póráz nincs rajta.
andi68
 
 


Hello!

Bea: Gratulálok anyósodnak! Első boltja vagy már foglalkozott ilyennel? Hol is van ez? Ott a CBA-val szemben a soron az emeleten?

Most egyedül vagyok, csajok elmentek apával bútorokat összeszerelni a házba! Már úgy mennék, de a festők már 1 hete oda se dugják az orrukat, valószínű január első felében költözünk. Konyhabútor már kész, csak elfelejtettünk gépet vinni, így nem tudtam lefényképezni:(

Sebi megkapta a 3 hós oltást! Nagyon ügyike volt, és már 6200 gr:)

Kisbabások, illetve nagyok is! Ti beadatjátok a ROTA meg másik agyhártya ellenit? Nekünk dokinénink nem akarja.:( Át kéne mennem egy miklósi dokihoz, tudom, hogy ide írtatko már több dokinak is elérhetőséget, majd utánanézzek , ha lesz kicsit több időm!

Szegény kutyuska, remélem hazatalál! Mi tegnap egy 5 tagú kutyabandát láttunk...jó nagyok voltak, biztos megijednék tőlük, ha hirtelen szembe jönnének!:( Főleg ha éhesek...

Ma elmentünk Sebinek etetőszéket venni, de Tildus akkora hisztit csapott az üzlet közepén, hogy haza kellett jönnünk, remélem holnap KIKA-ban nem műveli ezt!:( Kis butám, remélem hangja nem megy el keddre, mert akkor adják elő a betlehemest az oviban...

Jó készülődést mindenkinek! Mi tegnap vettünk halacskát, de még mindig érzem a konyhában a szagát, pedig már rég a fagyasztóban pihizik! :?

[/b]

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Judit, a Rotát mi is akartuk, 2 adag, 17.000 Ft/adag, az utolsót 24. hétig meg kell kapnia. A mi dokink kicsit hülyének nézett, hogy be akartam adatni... de beadta volna, ha akarjuk. Szerettem volna, de nem volt hirtelen 35 ezer a kasszába... :(
Az agyhártya elleni is kb ezen az áron mozog, ha jól emlékszem 1 éves kor előtt adva 3 kell belőle, 1 éves kor után pedig azt hiszem csak 1. De nem vagyok biztos. Itt talán több infót találsz, ha akarsz: gyermekbetegsegek.hu

A gyermekorvosokról pedig itt találsz infót: http://www.szszm.hu/szigetszentmiklos.hu/
Egészségügy - legördülő menüből ki tudod választani...

én már látom, soha nem fogunk képet látni a kecóról :lol: :lol: :lol: de én azért javíthatatlanul kiváncsi vagyok :oops: :oops:

Bea, én is láttam a boltot, nagyon szép kívülről is, belülről is (ablakon keresztül). :lol: :lol:

Ritus, sajnálom :( Remélem Zsombi már meggyógyult! Azt hallottam, hogy a szemfogak áttörése a legfájdalmasabb...

Jajj, hogy ráfáztam a Sudocrem-re... :twisted: :twisted: :twisted: Vettünk Bogi popsijára, rákentem, és a kiscsaj úgy elkezdett üvölteni, mintha nyúznák!!! :cry: Úgyhogy inkább maradtunk a Neogranormonnál, és láss csodát, egyből elhallgatott... Tehát nem jó nekünk! :twisted: :twisted:

Na megyek...

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Hello!

Jazmin: De éredekes én még soha nem hallottam, hogy vkit csípett volna a sudocrem. :shock: Én is használtam már ekcémára...

Bocsánat, tegnap nem nagyon volt időm visszaolvasni...

Kép
Házikónk, mondjuk itt csak a kerítés látszik!:) Miklóson van a Madarász utcában, ott van ahol az Ádám Jenő sétány meg a Csépi út találkozik! Ez meg Sebi szobája:

Kép

mamiblue
 
 


Erről jut ezsembe, januárban össze kéne hozni egy talit! :D

mamiblue
 
 


Itt egy normális kép!

Kép

mamiblue
 
 


Judit, Nagggggyon helyes :lol: :lol: Megkuksiztam hol fogtok lakni (persze csak térképen) :lol: :lol: Húúú, nagyon szép lesz! A rejtett redőnyödet meg kifejezetten irigylem... Talán jövő nyáron már nálunk is lesz, de Laci motoros redőnyt akar, az meg horror áron van, de muszáj, mert nyáron a teraszon (amit leárnyékoltam lepedőkkel, 40-42 fok volt, a lakásban pedig 32 :shock: :shock:

Voltunk gyerekdokinál Bogi popsijával... Bőrgyulladása van, a dokinéni szerint attól lehet, hogy a nagyobb Liberó kidörzsölte és begyulladt. Azért csípte a Sudo is a bőrét... Kaptam egy homeós füzetkét is, amiben kifejezetten baba-mama és kismama gyógyik vannak. Vettem (volna) fogzásra is valami bogyót, de csak holnap után lesz a patikában. A mostani rendszeres hajnal 2-3 órai kelésre pedig kaptunk tejpépet, hátha így átalussza az éjszakákat és nem kel fel ,hogy éhes...
Röviden ennyi történt :wink:

Nálatok mi a helyzet? Nagyon hallgattok!

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Hello!

Jazmin: Nekünk is motoros a redőnyünk. Nekem mind1 lett volna, férjem ragaszkodott hozzá! :? azt nem tudom, hogy nálunk hány fok lesz, de elvileg a hőszivattyú hűteni fogja nekünk a lakást!

Fogzásra mi a homeopátiás kúpot használjuk a vibrucol-t. Nagyon jó! Sőt, mostz Matinak a futószemölcseire is kaptunk homeopátiás szert! Remélem használ majd!

És rendesen fel is ébred 2-3-kor? Mert Sebi is felkel enni, de alszik is tovább szerencsére! Én is szoktam neki adni már kicsi gyümit, de tényleg nagyon minimális....annyira örülök, hogy még mindig szopizik!:)

Kép

mamiblue
 
 


Judit :)
Hőszivattyú??? Nagyon tudományosan hangzik! Hogy működik? A felkelés olyannyira felkelés, hogy utána 1 órát kukorékol... :cry: én meg ott kornyadozom a kiságyánál, nehogy az apját is felkajabálja... :( :oops: :oops:
Nem irigyellek a dobozolásért... Bár a lányok biztosan tudnak segíteni, hogy a férjedről ne is beszéljünk... :lol: A motoros redőnyt nektek mennyiért szerelték per négyzetméter (mármint ha meg szabad kérdezni)? És hőszigetelős-aluminium? Kiváncsi lennék...
Sebi halálian kapaszkodik a lábujjaiba :) Hogy el ne veszítse a drága :lol: :lol: :lol:
Holnap Laci egyik volt osztálytársa jön látogatóba a várandós feleségével... Olyan furcsa, néha hiányzik a pocak :oops: :oops: Jövő összel belefogunk a tesóba, ha minden jól megy :lol:

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Hello!

Hőszivattyú: kútból jön a víz és annak a hőjét "veszi ki" aztán másik kútba megy vissza a hidegebb víz. Nyáron fordítva...

Ébredés :( Hu, akkor gondolom nagyon reménykedsz benne, hogy a hozzátáplálás beválik!

Tegnap éjjel elmentem tescoba. Azért nem egy veszélytelen dolog. Ott kezdődött, hogy már a benzinkúton (miért is ne most fogyott volna ki a benzin) elkezdett nekem egy pasi magyarázni :evil: . Úgy utálom az ilyet. De azért nem tojtam be, mert ott voltak ugye a kutasok is. De jó gyorsan elhúztam. Aztán a tesco parkolóban jött a kérgető... :evil: Ráadásul elköltötem egy halom pénzt, de Taminak nem kaptam bébipónit, pedig úgy várja a drágám! :roll:

ma lesz a karácsonyi ünnepség az oviban. Csajok már tegnap óta tiszta betegek, remélem még ezt a fél napot kibírják, aztán kikúrálom őket itthon. Sőt éjjel Sebi orra is bedugult, de bebújtam vele a paplan alá és utánna rendesen kapott levegőt.::) Még azóta is szunyál...

Sebi így nézi a bébi tv-t:)

Kép

Kicsit kupi van... :oops:

mamiblue
 
 


na, jó! Helyesbítek, a muszály nem helyes, csak annyira sokan írják rosszul, hogy már-már helyesnek lehet vélni! nekem nem erősségem a helyesírás, de szerintem ez nem olyan egetverő hiba!:)

mamiblue
 
 


ja, még egy kicsit utánnanéztem, állítólag az 1980-as helyesírási könyvben muszály van! Ly-nal.:) Lehet, hogy én akkor tanultam helyesen írni!:)

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Remélem,nálatok beválik a tejpép.Én is ebben reménykedtem,de semmi nem jött be.Lackó továbbra is 2-2,5 óránként kelt fel.A 3 órának már irtóra tudok örülni.De tegnap megint kijutott a jóból.Fanni hányt,Lackó pedig aggodott érte.Hajnali 3-kor kerültek végre ágyba, és 6-kor már kukorékolás volt.És ezek után 1 egész órát aludtak délután.

A doktornő és a védőnő is azzal vigasztal,hogy az ő fiúk 1 ill.másfél éves koráig nem aludta át az éjszakát.
Mondjuk, Fanni sem, de ennyi idős korában már aludt legalább 8 órát egyfolytában.Igaz,csak rajtam, de Lackó még úgy se.

Azt hiszem, megint elég pesszimistára sikeredtem.
Azért szép napot Mindenkinek!

Gabi
taga
 
 


Sziasztok!
Csatlakozom. Lili visszaszedett valami vírust, bedurrant az orrnyálkahártyája, nem kap rendesen levegőt, éjszakánként 2-4ig köhög, de etz a száraz, folytogatót, ma kapott másik 2 gyógyszert meg kálciumot. Teljesen kivagyok, én eléggé pánikolok ha beteg a gyerek, úgyhogy állandóan bőgök, nem tudom meddig bírom még. Karácsony előtti sütés-takarításnak lőttek, mert egy métert nem hagy elmenni magától, és a gyógyszer beadása is 2 emberes. Ja, embert csak fényképen látjuk, annyit dolgozik, éjfél utánig szerel,telepít a pincében, anyósom butikozik, anyu Enikőre vigyáz. Edződöm, hogy ne legyek ilyen "nyámnyila". Szép estét mindenkinek! Bea
bey78
 
 


Sziasztok!

Minden kis betegnek jobbulást!!!!!!

Mindenkinek kellemes karácsonyi készülődést!!!!!

Tali: Én benne vagyok. Szervezzétek meg. Január 15 az utolsó vizsga napom (ha minden jól megy) utánna szívesen megyek.



Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok.
Elnézést, hogy csak így bepofátlankodok.... :oops:
Már egy éve Szsztmilkósiak lettünk. Ma "hivatalosan" is az lette, mert átjelentkeztünk ide. Van két gyerkőcöm, akiket a Szt.Imrében szűltem.
Maximálisan meg vagyok elégedve a nődokimmal(aki időközben nyugdíjba ment, magánba rendel csak), most mégis váltani szeretnék. Ha jól tudom, az I-es nőihez tartozunk.
Tudnátok Nekem olyan dokit ajánlani, aki itt rendel a környéken (pl: Gyártelep) és az I-en dolgozik. Na meg persze "jó" is ;) Igaz most egyenlőre a rákszűrésem megy ilyenek lesznek az aktuálisak. De most szeretném megismerni, ne akkor "kapkodójak"... Ha, netalántán van valami gond..... :roll: Vagy esetleg 5-6 év múlva egy következő babó ;) :D

Szóval doki-ajánlatok kérnék. Akár priviben is :) Paramétereim nincsenek..... mindegy, hohy férfi vagy nő, fiatalabb vagy idősebb. A lényeg, hogy alapos és kommunikatív legyen ;)
Köszönöm.

Bebi,
Nagyon helyesek a gyerkőceid :)
NEm nagy korkülömbség van a kicsinyeink között ;) :)

Mása
Kép
Kép
szmagdi
 
 


Bocsi, a helyesírásomért..... kissé fáradt vagyok... :oops: :roll:
szmagdi
 
 


Sziasztok!

Tegnap végre megejtettük a mézeskalács-sütést a szomszédgyerköcökkel.Finom lett a kalács, és Fanni is teljesen kiütötte magát.A délutáni alvás után áltunk neki, és 7 körül már megint aludt a csajszi.És ma már megint bejelentette, hogy szeretne sütni.
Lackó közben a szomszédban dorbézolt.Kapott krumplit és répát, és láss csodát, viszonylag nyugis volt az éjszaka.Hiába, a szomszédnál még ez is jobban esik!Én itthon hiába probálkoztam nála pürékkel, nem kellett.

Jobbulást a betegeknek!

Mása:Levente mikor született?Csak azért kérdezem, mert én is a Sz.Imrében szültem jún.28-án.Lehet,hogy még Ti is bent voltatok akkor???
Egyébként üdv.köztünk!Merre laktok?

Jó készülődést Mindenkinek!

Gabi
taga
 
 


Sziasztok!
Amíg Bogi alszik és kisül a fahéjas linzer (még 15 perc) addig bekukk gyorsan :)
Képzeljétek, éjféltől 8.30-ig egyben bírtam aludni! Ami mondjuk azért nagy szám, mert ugye mostanában 1,5-2 óránként kelt a kisasszony és persze vele együtt én is, de most, bár felriadtam a nyöszörgésére, egyszerűen nem bírtam kimászni az ágyból és a hétalvó apukája ment be hozzá... :lol: :lol: Vagyis felébredt a hangjára! Halleluja! :lol: :lol: Eddig azt is végigaludta, amikor mellette kajabált :lol: :lol:
Annyira tudtam, hogy most fel fog ébredni... :oops: :oops: :shock: :? na megyek :( :(
még jövök ma ha tudok :)

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Taga :)
Jupijéééé :) Én is 28-án szűltem ;) Lehet, hogy találkoztunk is ;)
Ja, én csak este kerűltem be..... Gyors és szép szülés volt 8) Este fél kilenckor mentem be egy gyorséttermi vacsi után, aztán 10.10-re meg lett Levente gátvédelemmel :D És Te? Mikor voltál bent? Ki volt a dokid/szülésznőd.Húúú, emlékszem, hogy akkor nagyon sokan szűltek. Én szülés után visszakerűltem a vajúdóba, mert nem volt gyermekágy.... :( Na de nem OFFolom szét itt a topikot ezzel. Írj magatokrol, akár priviben :D

Mindenkinek szép napot.....

Ja, még egy dolog:
Demeter dokiról jókat olvastam és, elméletileg itt is rendel Gyártelepen..... Van itt valaki, aki ismeri? Köszönöm.

Mása
Kép
Kép
szmagdi
 
 


Hello!

Taga: Nekünk nem sikerült a mézeskalács...:( azt írta a recept, hogy 6-8 percig sütjük én követtem az utasításokat és tök nyers lett az egész:(

mamiblue
 
 


Na végre... (de azért lekopogom) :lol:
Tegnap ihaj-nagy buli volt nálunk, legjobban én sínylettem meg :( Fél2-kor feküdtem le, Bogi kajabált fél4-től majdnem fél5-ig, aztán 7 előtt kicsivel felkelt, és mivel Apummal találkozom a Lurdyban 10 körül, úgy gondoltam már nem fekszem vissza.
Úgyhogy végre valahára (ha minden igaz) tudok reagálni is, nem csak panaszkodni :oops: :oops:
Mása: üdv itt! Én még nem vagyok hivatalosan miklósi :oops: :oops: Még mindig nem jelentkeztem át anyuéktól. :? Tényleg mesélj magadról kicsit, őrülten kíváncsi népek közé keveredtél :lol: :lol: :lol:
Bebi, gyönyörűek a gyerkőcök! És Bianka... hát!!! Milyen nagy már! Az a torta pedig kifejezetten ennivaló :oops: :lol: Milyen szép kislány! Botond is hatalmas! És nagyon ügyesen könyököl a drága!
Taga, tejpép olyannyira tarol, hogy nyeli mint kacsa a nokedlit! Jobban bejön neki, mint a fránya tápió... :wink: :wink:

Erről jut eszembe, képzeljétek, anyukám Pesten próbálta kiváltani a Milumil HA Startot, és azt mondták neki a patikában, hogy 5 hete hiánycikk, mert a forgalmazó kivonul (vagy befejezi a terjesztést) és nem lesz Milupa. Király. helyette van ugye a Humana és a Beba. Dokinénit próbáltam elérni, melyiket kérjük helyette a gyógyszertárban, de szabadságon van, a helyettesét pedig nem tudtuk utolérni... :twisted: :twisted: Úgyhogy most mindkettőből veszek egyet-egyet, és meglátjuk melyik ízlik neki. Olyan nagy különbség nem lehet mondjuk HA és HA között... :)

Szóval Taga, kitartást. Lehet hogy egy-két hét múlva a gyerkőceid átesnek a ló túlsó oldalára!!! :lol: 8)
Bea, nem semmi! Remélem kicsilány már meggyógyult azóta! Tartsa benned az a lelket, hogy holnap már otthon lesz a másik feled!!! Kitartás!

Ritus, nagyon el vagy tűnve! Mi újság Zsombival? Milyenek az éjszakák? Újabb fogacska van a láthatáron?

Na, eldugulok. :lol: :lol:

Jányok, Asszonyok!
Hihetetlenül boldog és békés karácsonyt kívánok nektek! Nagy ölelést mindenkinek!!!
Kép

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Sziasztok, csak bekukkantok a sok teendőm közepette s kívánok mindenkinek

NAGYON BOLDOG S BÉKÉS KARÁCSONYI ÜNNEPEKET!!!!!!!!!!!!!


Ritus
ritus28
 
 


Kedves Anyukák és babák!

MINDENKINEK KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET KVÁNUNK !! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Barbara és Kitti
kutasi kitti
 
 


Hello!

Jázmin, de érdekes én azt hallottam a Bebaról...egyébként itt tökölön van milumil HA...

Bea: Kitartást, erős vagy TE!:)

Tamikámnak fáj a füle!:( bioparoxot fújok neki, remélem nem kötünk ki az ügyeleten:(

Hozzánk már nem jönnek vendégek, illetve csak anyósom meg apósom...de az már nem sok. Ma voltak apukámék és a 3 tesóm családostul.:) Jól érezte magát mindenki, jót ettünk, ittunk, beszélgettünk, holnaptól pihizünk, 2 ünnep között meg jönnek takarítani a házat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nagyon szép karácsonyi ünnepeket az összes babának, anyukának, nagytesónak, apukának!

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Jázmin:én már a csodában se bízok.Már annak is örülnék,ha visszaállna a kezdeti állapot.Nappal egyáltalán nem hajlandó az ágyban aludni.Este elalszik a kezemben,amikor leteszem kb.fél órát alszik,majd addig nem nyugszik,amig ki nem veszem.Utána azt játszuk,hogy rajtam elalszik,lerakom,rögtön ordít...ezt párszor megismételjük,amig kifárad,és végül álomba sírja magát.Én már totál kivagyok.Ha véletlenül a férjem veszi fel,akkor ordít tovább...Szóval kizárolag engem akar tönkretenni...Most is az ölembe ül.Meddig bírja ezt az ember????
Ettől eltekintve normálisan fejlődik.Nappal forgolódik,próbálkozik a mászással.Csak az alvás ne lenne.Szabályosan rettegek az éjszakáktól.


MINDENKINEK BÉKÉS,BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNUNK!

/Magamnak csak pár óra alvást/

Gabi
taga
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát itt az utóbbi időben a nagy készülődésben még visszaolvasgatni sem volt időm, bocs, h nem reagálok most, jön anyósom és még főzni kell :)

Nálunk áll a fa :) telis tele van ajándékokkal a fa alja :) nem is tudom mi lesz itt később. Lilla itt ül mellettem a pihiszékben és elmélyülten rágja az öklét :)
Ma ünnepeljük 1 fogantatási évfordulónkat, ugyanis Lillus tavaly ilyenkor költözött be kis lakába :) kissé el vagyok ma érzékenyülve, bőgök minden karácsonyi dalon :) mi lesz itt!! :)

Mindenkinek szívből nagyon boldog karácsonyt kívánok!
Apukámtól kaptam ezt a verset, nagyon tetszett és bemásolom nektek:

Nemes Nagy Ágnes:
Karácsony

Fehér föld, szürke ég, a láthatáron
narancsszín fények égtek hűvösen.
Pár varjú szállt fejem felett kerengve
s el nem repültek volna űzve sem.

Csak álltam szürkén, szürke ég alatt.
S egyszerre, mint gyors, villanó varázs
egy kicsi szó hullott elém: karácsony,
mint koldus kézbe illatos kalács.

Csodáltam. És a számon hála buggyant,
nem láttam többet kósza varjakat:
olyan szelíd volt, mint a gyermek álma,
s olyan meleg volt, mint a nyári nap.

Kép

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk!!!! Szép nap volt a mai. Kár, hogy hó nem esett.

Kellemes ünnepeket mindenkinek!!!!!!

Kép

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok.
Mindenek előtt:
Nagyon békés, Boldog Karácsonyt Mindenkinek! :)

Jázmin,
köszönöm érdeklődésed. 2006 áprilisától lakunk itt, Miklóson a szines házakban.... Szeretk itt lakni. Pár a közlekedéssel van némi kivetnivalóm... :roll: Főleg,ami a Petőfi S. utca és az adótorony közötti távot illeti. Bár, konkrétan, engem ez nem illet, mert autóval közlekedem :wink: Még nem tudtam olyan igazán felfedezni itt a tarapat, mert a két virgonc gyerkőcöm teljesen leköt.. na, meg dolgozgatok is itthon. Szóval időm nagyon kevés :roll: Péntekenként szoktunk menni az Oázisba zene-akármire.... :)
Erről jut eszembe: Állitólag a sárga házban van játszóház. Meg tudná valaki írni, hogy mikor, mettől meddig stb.??? Köszi.

Taga,
sok++++! Nem lehet egyszerű :( Nem lehet, hogy a fogacskák kínozzák??? :roll: Én szoktam adni Chamomillát a Levusnak, hogy nyugodtabban aludjon. Esetleg kipróbálhatnád Te is. Amikor már sikítva sír, úgy ébred/riad fel, akkor bekenem dentinoxal az ínyét, és azonnal megnyugszik. Könnyen lehet, hogy még nem is látszik a fogacska, de a fogcsírák mozognak, és az baromira tud a kicsinyeknek fájni.... :( Mindenesetre kitartást és remélem mihamarabb túl lesztek ezen a sírós időszakon! ;)

Jut, eszembe: Demeter dokinál szűlt itt valaki? Ha igen, írna Róla egy-két sort, akár privátban is ;)


nyugodalmas jó éjszakát! :)

Mása
Kép
Kép
szmagdi
 
 


Boldog, békés karácsonyt kívánok mindenkinek!
Na tessék! A hó is esik! Remélem Gabi is tud aludni egy kicsit többet mint szokott. Nehéz időszak ez, mint a Coldrex reklámban, én is tudom, hogy miről beszélsz... elmúlik. Egyszer ennek az időszaknak is vége lesz. Kitartás. Egyébként tudok olyan mázlistákat, akiknek este 8-tól reggel 8-ig alszik a babájuk, mind a kettő. Ő is csak csodálkozott amikor mi voltunk ebben a cipőben, hogy úgy néztünk ki mint a holdkórosak. A fogak viszont tényleg meg tudják keseríteni az ember életét. Mi mindet megszenvedjük a mai napig. Minden jót! Bea
bey78
 
 


Hello!

Éjjel én sem aludtam túl sokat!:( De pár éjjelt én kibírok, mert ugye Sebi alszik, csak mocorog és én attól nem tudok aludni néha! :(

Fleur: Nagyon aranyosak vagytok! És milyen nagy már Lilla! Mekkorák vagytok?

Megyek Sebihez, kicsit náthás:(

Ki mit kapott????

mamiblue
 
 


Sziasztok!!!

Békés Karácsonyt..kellemes Ünnepeket, Boldog ÚJÉVET!!!!!!!!!


Ekcémás a barátnőm kislány és nekisem jó a sudocrem- nekik vmi speciálisat írt föl a doki ha kell megkérdezem nektek.

Jól tellnek az ünnepek, de nagyon fárasztó, mert párom lebetegedett és ráis kell figyelnem...s rám marad minden..:(
de a manók örömét látván nagyonis megéri!!

Millió puszi.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Hello!

Ancsa: Jobban vagy már? Sikerült tanulni azért vmit?

Mi holnap elmegyünk Balcsira szilveszterezni. :)

BUÉK!

mamiblue
 
 


Minden betegeskedőnek jobbulást!

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Jó kis éjszakánk volt. A fiatal úr előszilvesztert tartott. Éjfélig dorbézolt. Most egy kicsit kivagyok. Megyek is korán aludni.

Judit! Kellemes szilveszterezést? Hova mentek nyaralóba? Vagy valami szervezett programra?

Jó éjt mindenkinek!!!!

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!


Hát, ez az év vége nem sikerült túl rózsásan!26-án elindultunk a szüleimhez Komlóra.Alighogy felmentünk az autópályára,eltört a kipufogónk.1 órát vártunk az autómentőre,aki olyan állapotba hozta,hogy le tudtunk menni.Szerencsére a gyerköcök elég jól viselték a várakozást.Másnap elmentünk a szervízbe,ahol rögtön meg tudták javítani úgy,hogy nem kellett cserélni alkatrészt.Örültünk,mint majom a farkának,hogy olcsón megusztuk,erre telefonáltak a szomszédok,hogy betörtek hozzánk.Párom rögtön jött vissza,én meg lent idegeskedtem a szüleimnél a gyerekekkel,hogy ők ne lássanak semmit.
És tudjátok mit vittek el???A gyerekmérleget!!!Készpénzt nem találtak.Aranyat se sokat:egy pecsétgyűrűt és egy karláncot.Menet közben lehet,hogy még vmi hiányozni fog,de így az első döbbenetek után,ennyit találtunk ill.nem találunk.A rendörök szerint csak pénzre és aranyra utaznak.

Szerencsére sikerült mindent úgy rendeznünk,hogy a gyerköcök semmit nem vettek észre az egészből,csak apa hiányzott nekik megint.

Szebb napokat Mindenkinek!

BOLDOG ÚJ ÉVET!

Gabi
taga
 
 


Gabi, sajnálom ami veletek törtrént, a jövő év hozzon sokkal kevesebb idegeskednivalót!
Mindenkinek nagyon békés, nagyon boldog új esztendőt kívánok! Magunknak is! :lol: Szerintem mindenkire ráfér mostanában. :wink: Bea
bey78
 
 


Taga,
:shock: Nem semmi, ami történt :( Milyen szemét emberek vannak! :(

De azért:
BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK Mindenkinek!!!!

Mása
Kép
Kép
szmagdi
 
 


Sziasztok!

Jöttem boldog új évet kívánni!

KépKép

Mielőtt lefekszel, tárd ki az ablakod, elküldtem Hozzád az én angyalom. Egy pillanatra kérlek figyelj reá, mert a nevemben BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁN.

Kívánom, hogy mindenkinek minden álma valóra váljon 2008- ban!

Pusszantás

KépKép
KépKép
fleur
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: