Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Orsi, Norcsi ajánlatánál jobbat nem tudok mondani, de megpróbálhatod a 7-es buszt, végig a Thökölyn. Persze állva (én 8 hónaposan jártam arra, és eléggé aggódtam, mert úgy éreztem mindjárt végünk van, de szerencsére aztán került egy hely és le tudtunk ülni.)A busznak rosszabb a lengés csillapítása :-))
EGyébként én hiszem, hogy az esetek nagy többségében a babók tudják, hogy mikor kell nekik kibújniuk erre a világra. (Az elõre jósolt nap nekem nem tûnik olyan pontosnak) ÚGyhogy türelem, gyönyörû szép manót terem!
KAta, jobbulást kívánok, azért biztos gyorsan túl lesztek rajta.

Én is szoktam nézegetni a környékbeli játszókat séta közben, eddig igazából egyik sem nyerte el a tetszésemet. De biztos csak néhányat láttam. Ugyan még nem aktuális, de azért be tudnátok nekem pontosabban azonosítani, hogy Ti melyekre jártok?

A pénteki idõ isteni volt az elõzõ napokhoz képest, úghogy mi megint tettünk egy kirándulást be a "városba". Most egy másik kenõd felkötési módot próbáltam ki - az oldalamon fityegett a fiú. ez is bejött, nagyon jól bírtuk mind a ketten.
Levi egyébként szerdán volt fél éves - hogy rohan az idõ! ÉS most már egész szépen tartja magát ülve is. Persze indog, meg minden, de ha az asztalra támaszkodik, akkor már profi, és nem is kell tartani. (NA persze a kezem mindig ott van 10cm-re tõle, ugrásra készen!)
Köszi Norcsi, a választ a sapkás kérdésre. Tényleg ráteszem mindig a sapkát, ha kint vagyunk. Na ez ma anyukámnak nem tetszett. MErt hát ugye nincs cukorból az a gyerek!
Szeretnénk lecserélni a kocsinkat - 3 ajtós Nissan Sunny - elég macerás így a gyerekkel, meg hát ha elutazunk a cuccok is nehezen férnek. Az opel astra caravan tetszik. Két gyerek mellé elég nagy lesz (mert ugye elõbb-utóbb jön a következõ is). 5-6 éves kocsit szeretnénk, ha véletlenül tudtok ilyen, jó állapotban lévõt, eladót, légyszi szóljatok. Ma a férjem Dunaföldvárra ment le megnézni, egyet, de persze 3 évvel öregebb volt, mint ami a hirdetésben szerepelt. Ez volt a tanuló pénz. Mindenre rá kell kérdezni - akár többször is.
NA megyek vacsizni.
További szép hétvégét Mindenkinek!
HAli sziszi
levus
 
 


Sziasztok!

Kata!
Jobbulást kívánok!!! Apukádnak is!!!

Orsi!
Jobb ötletem nincs mit amit irtak a lányok! Nekem a burokrepesztés jött be mint szülésinditó, de hát ezt ugye csak a doki tudja megtenniKép Húú emlékszem még milyen pokoli volt már az utcsó pár napKép Csak vonszoltam magam, a gyomrom egyfolytában égett, a gyerek minden apró mozdulata fájdalmas nyilalásnak tünt.... De amikor tudtam, hogy max egy nap és kint van, akkora izgalom lett úrrá rajtamKép

Norcsi!
Én nagyon örülök, hogy nem kellett befeküdnöm tavaly 5 napra, plusz még a 4-re. Kép Elég volt az a 4 is, hiszen én már másnap este mentem volna haza! Megmutatták, hogyan kell ellátni egy újszülöttet és nekem több infora nem is volt szükségemKép Hiszen a szoptatásról olvasott anyaggal felvértezve vonultam be. Ugye az LLL honlapon, meg itt a szopi topikban mindent megtudtam. Pihenni sem pihentem, hiszen a baba végig velem volt, az én ágyamon aludt, ami baromi kényelmetlen volt, mert a kórházi ágyak nem a szélességükrõl híresek... Szóval én utáltam az egész kórházat. Pedig tényleg senki sem zaklatott semmi hülyeséggel.

Sziszi!
A József Attilla út megvan? Az üllõi és az Adi Endre úttal fut párhuzamosan, a kettõ között. Amire a Norcsi jár az ezen az úton van a Rákóczi és a Hunyadi utca között.

-|
j|
-|

Kb igy néz kiKép A j a játszóteret jelentiKép
Egyébként hétköznaponta fél 1-1 között gyülekezünk 5-en anyukák. Ha van kedved gyere te is! A Petra 5 hónapos, a Cintia 6 hónapos a Gábor 7, az Eszter 8, és az ikrek (Vivien, roland) 10 hónaposak. Az Eszerékkel és az ikres anyukával, csak úgy az utcán haverkodtunk össze, na meg a másik két lányzóval se lennék beszélõ viszonyban, ha nem lenne bébinkKép Sétálgatunk, dumálunk a játszón a hüsiben... meg ilyenek. Ha valakinek beleesik egy etetés, akkor azt ott helyben elintéziKép Ha látsz minket, nyugodtan gyere oda, mert mindannyian nagyon közvetlenek és barátkozósak vagyunk és imádunk dumálni, másként még mindig magányosan sétálnánkKép

Ma voltunk ballagáson. Gabi nagyon jól viselkedett, de a macskát még mindig nem sikerült kioperálnom belõle. Nem értem miért hisztizik olyan magas hangon, amitõl a hátamon is feláll a szõr. Komolyan mondom nagyon nyávogós lettKép És mikor rászólok hogy GÁBOR! akkor abbahagyja rámnéz, és akkor görbit, de nem nyávog tovább... 10 ms-igKép Ha "igazi" baja van akkor nem nyávog. Nem baj végülis, mert igy tudom mikor van baj, csak olyan oktávot üt meg, hogy kiráz a hideg.
Anyosóm kezd fárasztani. Elment szerdán este egy mágneses kezelésre ami segit leszokni a bagórol. Szerda este óta nem gyujtott rá, nem is kívánja. Erre ma már odafelé kezde. Fáj a feje! Biztos mert nem cigizik!!! Grr. Mondtam, hogy akkor is fájna, ha bagózna, ez nem attól függ, erre õ kötötte az ebet a karóhoz. Kérdeztem, hogy akkor most bármi baja van minent erre fog ráfogni!? Válasz: igen. Eddig is ilyen volt. Amit nagyon nem szeretek. Ha hideg van azért fáj ez vagy az, ha meleg van azért, ha fúj akkor azért, ha áll a levegõ azért, ha, ha, hahaha És 10 ms-ig be nem áll a szája, de após mindig letorkolljaKép "mi van beteg leszel, ha 10 másodpercig csönben kell maradnod?"
Hazafelé 6 óra elõtt 10 perccel indultunk. Már nem akartam, hogy a gyerek elaludjon az úton, hiszen ha elalszik akár 20 percre is itt kakukkol nekem akkor 10-ig... Igy is 6 után értünk haza, kajcsi, játék hogy ülepedjen a kaja, és fürcsi, utána alvás. De nem értette, hogy miért nem akarom, hogy ne aludjon, hát had aludjon, úgyis elringatja az autó... Jaaa! Játszottam vele Ez elment vadászni, ez meglõtte... játékot ami neki nagyon tetszettKép Ébren is marad, anyós meg bámulta az utatKép Itthon megevett 2 db!!! banánt! Én úgy csodálkoztam! Összenyomtam neki 1-et. utána gondoltam én is eszek, de folyton kunyizott belõle. Így elõkerült egy 3. banán is amibõl én annyit ettem amit a kanálon hagyot... többet nem mertem adni. Aztán telefonál anyós, hogy nem megyünk e le a kutyával, most (akkor jöttünk fel fél órája...) mert akkor hozzunk neki kenyeret. Nem volt a válasz, és elújságoltam, hogy megevett 2 banánt, mire azt mondta, hogy biztos éhes volt a gyerek. MOndtam nek, hogy 1 éves koráig, úgyis a fõ táplálék az anyatej. HISZED TE -volt a válasz.
Nem akarok vele összeköltözni már még egy ikerházba sem! Ha meg nagyon kezd beleszólni a dolgokba nem vizsem le hozzá a gyereket az biztos. Modnjuk jó dolog, hogy 3 emelet van köztünk, mert tegnap is este fél 9-kor mentünk Auchanba, anyós meg vigyázott az alvó gyerekre... Úgyhogy ha össze semmiféleképpen nem is költöznék, pár utcával lejjebb elviselnémKép

na megyek
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Köszi, Sasha, a leírást és a meg(el)hívást. Holnap Õrbottyánba megyünk LEvivel, de esetleg kedden meglátogatunk Titeket. Már jártunk azon a játszón egyszer, még márciusban (legalábbis azt hiszem, hogy ez az), Levi még csúszdázott is [color=#ffff00]!
Meddig vagytok kint? Nagy melegben is mentek? Én mostanában készültem leszokni a déli sétákról. Egyébként Levi 1/2 1-1 körül ebédel, úgyhogy utána mennénk. (A fõétel már fõzi, úgyhogy azt biztos, hogy itt adnám neki)

Most kell életem párjának a gép, ugyhogy csocsi
Sziszi
levus
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak röviden szeretnék jelentkezni, hiszem semmi hírem nincs. Még most is egyben! Ma voltam CTG-n, csináltak flowmetriát is, holnap megint megyek ki tudja meddig még.
Köszönet a remek babakicsalogató ötletekért, mindegyiket tesztelés alá vesszük!
Jó játszóterezést, úgy látom ott alakulgat egy tali.

BéOrsi
béorsi
 
 


Sziasztok!

Dög meleg volt ma is!Kép Már annyira jó lenne egy kis felfrissülés, amit ez a mostani zápor nem hozott meg!Kép Viszont láttunk szivárványt!Kép

Béorsi! Kitartás! Ó szegény ebben a melegben!Kép Sajnos ismerõs dolog!!! De már mindjárt vége!KépKépKép

Sziszi, két játszótér is van majdnem egymással szemben, a mienk az amelyik a Határ út felé menve a bal oldalon van. Na ezt jólmegaszontam!Kép Egyáltalán nem szép, vagy tiszta sajnos, mint ahogy a többi sem a környéken, illetve Budapest-szerte, tisztelet a kivételnek!

Kisfiam a játék-kidobálásról még mindig nem szokott le sajnos, most is lent van valami, remélem a férjem majd felhozza, én aztán nem megyek le érte. Csak tudnám hogy dobja ki, mert eddig értettem, felmászott a fotelrõl az ablakpárkányra, és amennyire (résnyire) nyitni lehet az ablakot a gyerekzártól annyira van nyitva, nos azon szuszakolta át a játékokat. Egy kutyás nõ mondta hogy õ is összeszedett egy csomót, majd ideadja (még nem adta, ez volt 3 napja, mindegy, gondolom csaknem felejti el), látva mikor lent tûvé tettem az ablak alatti részt (persze jó hosszú ott a fû).

Megyek mert nálunk most kezdõdik az esti fürdés, vacsi, stb. idõszak, nem tudom hogy lesz a lefekvéssel mert ez az idõ nagyon kiszívta õket, aludtak délután jó sokat, remélem hogy este is fognak azért!

Puszi: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Hali!

Béorsi!
Hajrá, hajrá!

Sziszi!
Sajna ma nem tudok menni, nem tudom, hogy ki hogy van vele (mármint a többiek), de ma kell tanácsadásra menni. A Cintis anyukával megyek...

Norcsi!
Még jó, hogy van mit kidobni...
Szerintem nagyon jól felfrissült a levegõ! A szivárványt mi is látuk, pont a Katolikus templomnál volt az egyik vége... Na Sasha mire következtet ebbõl?Kép A katolikus egyház kizsákmányolja a hívõit, ezért volt ott a végeKép Mert ugye a hiedelem szeritn a szivárvány végénél arany található...

Mi már jót sétáltunk, Gabit jól fel kellett öltöztetni. Husszúnaci, zokni, kabátka. Hosszúujjú bodyban fázott a szentem. Éjjel is rugiban aludt, persze lehelletvékonyban, de nem is reklamált és végre nem nyüglõdve aludt el. Jön a 4-ik foga. Már nagyon fehéredik az inye. Ez ha jól láttam a jobb 1-es...
Tegnap iszonyat fejgörcsöm volt. Most vagy nem ittam eleget, vagy enyhe napszúrásom volt. Ki tudja?!

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Szia Sasha!

Ja, hát van, az már biztos!Kép De reggelre még ott volt, a titka, kintrõl nem látszott a magas fû miatt amit azóta már levágtak! De a többi játék még mindig a kutyásnál, azóta nem is találkoztunk vele. Dobott ám ki duplokat meg legokat is, amit azért nagyon sajnálnék, szemben a már amúgyis tropa egyéb játékokkal.
Hát a napszúrás az lehet, ha sokat voltál napon tegnap!Kép Mi volt a tanácsadáson? Elmondtad nekik a Gabi tegnapi fõ menüjét a homokozóból?Kép
Na késõbb már irtó meleg lett (van) mert még párás is, nem elég hogy tûz a nap, így nagynehezen 11-kor szabadultunk a térrõl. Összefutottunk Ildi férjével is aki a két csemetét sétáltatta! Bálint nagyon nyugis, vigyori baba, olyan klasszul üldögélt a kocsijában!Kép Bezzeg az én fiam meg sem állt, naná hogy megint kidõlt, és most a babakocsiban alszik, de meddig! Gondolom az oviban megint fel fog ébredni, aztán agyõ délutáni alvás!Kép

Béorsi, na mizujs? Lehet már gratulálni?

Épp ma találkoztunk egy régi játszóteres ismerõssel, kiderült hogy várja a harmadik babáját!Kép Ez a jó hír, a rossz, hogy a "kedvenc" kormányunk megszorító intézkedéseket tervez, és na hol kezdik? Naná hogy a családi adókedvezménnyel, meg egyéb területekkel! Kép Kép Kép Most egyelõre elég a "jó" hírekbõl!!!

Puszi, és ennek ellenére jó napot mindenkinek, azért az én mai napomnak ez betett!Kép

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Kifejtenéd bõvebben ezt az családi adókedvezmény szigorítást?Kép

sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha, nem tudok bõvebbet, de nálunk is ez nagyon húzós lesz, ez az ami 3 gyereknél havi 30.000.- Ft. adójóváírást jelent, persze ha megvan a megfelelõ kereset. Nem havonta, hanem adóbevallás után egy összegben utalják vissza, ami most nagyon jól jött. A forrásadóról is beszéltek, hogy meg kívánják szüntetni, és utána meg félek nehogy megint az legyen ami a Bokros-csomagnál volt, GYED-GYEs, stb. A kedvezményes kölcsönökrõl szintén tegnap olvastam, hogy joggal félhetnek akik az elmúlt idõszakban felvették, mert várható hogy nem egy-két de sok %-kal megnõ majd a kamat, és ezáltal a törlesztõrészlet is, ugye mint anno az OTP-s kölcsönöknél volt. Szemétség, de én sejtettem hogy így lesz, ezértis ha nem muszáj mi sem akarunk kölcsönt felvenni az építkezésre, mert az is elúszhat amink eddig van!KépKépKépKép Hát ennyit a nagyszabású ígéretekrõl ha majd Eu lesz ígymegúgy. Na most majd meglátjuk!!!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Jajj, tudtam hogy akartam még valamit írni. Tudod, a szivárványról! Szóval én meg örülök mindig ha szivárványt látok, mert nekem meg azt jelenti amit Isten megígért, valahányszor szivárványt látunk az emlékeztessen minket az õvele való szövetségre!KépKépKép És én tényleg örülök ennek, leéltem 21-22 évet ateistaként, de én nagyon örülök annak hogy hívõ lettem, hogy van miben, kiben hinnem, nekem tényleg nagy segítség. És az meg olyan jó, hogy ez a hit-kérdés a gyerekeimnek meg már olyan természetes, Annával is jártunk hittanra korábban, meg majd a suliban is fog remélem, és olyan aranyos, meg Julcsi is ahogy ezekrõl a dolgokról vélekedik. Egyik kedvencük a gyerekbiblia, nagyon szeretik, és érdekli is õket. Én meg sajnálom hogy az én gyerekkoromból ez kimaradt.

Puszi, sziasztok: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


hmm KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép:
Elszállt az irományom Norcsinak!!! Pedig kifejtettem a véleményem az egyházról és azt hogy én miben hiszek ami akár lehet isten is.Kép Ki hogy hívja...Kép

na puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Ehez én is egy szóra:

Én is úgy vagyok, hogy Valaki van. Ezt én tudom. Hét éve egyszer kértem: - "ha Vagy, segíts." - Szinte azonnal segített. Azóta minden este megköszönöm NekiKép
Remélem, most sem hagy cserben, van elég gond mostanábanKép Bízom benne, ha eddig a kegyeltje voltam, nem tettem/gondoltam olyat, amiért most ennyire megbüntetne.

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Sasha, és most már sosem tudom meg hogy mit is írtál eredetileg?Kép Ugye majd leírod még?Kép Légysziiiiiiii!

Kata, kitartás, hidd el hogy segíteni fog most is! Mert jó!

Jó éjszakát, puszi, sziasztok: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sasha altalaba a gondviselo vigyazz rank amikor nem enged egy hozzaszolast megjeleniteni.
Nevtelen
 


Sziasztok!

Norcsi ! Köszi a bíztatást! Nagyon bízom benne...mást most úgysem tehetek...


Kata


Névtelen. Te ki vagy???
LadányiKata (ladán
 


Norcsi!

Majd késõbb leirom, most nincs erõm mégeccer kifejteni, a lényeg, hogy Tégy bármit csak ne árts! Azthiszem ez mindent elmagyaráz.

Névtelen!
Te ki vagy? És honan tudod mit akartam írni. Valószinüleg sokak számára építõ lett volna az írásom, hiszen kifejtettem egy egészen más nézetet...

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Hú, milyen mélyreszántó gondolatok röpködnek. Olyan jó benneteket olvasni. Különbözõek vagyunk, különbözõképpen vélekedünk, és ezzel nincs is gond.

Én most csak azt szeretném itt jelezni, hogy még mindig egyben vagyunk Kép Türelemmel vagyunk, bár már látom lelki szemeim elõtt, hogy majd orvosi szemlék százai fognak publikálni rólunk, mely szerint, én leszek az elsõ nõ a Földön, akinek a gyerek bentragadt a pocakjában. Jó kis világszenzáció lenne! Mondjuk az elefántok 22 hónapig hordják a kiselefántot a "pocakban", de az a kiselefánt ahogy kijön, nemsokkal utána már kullog a mamája után, persze sutácskán, de muszáj mennie, mert lemarad.

Na kívánom a legjobbakat Nektek, és Kata remélem a gondok amik most nyomasztanak, hamarosan leszállnak. Hess gondok, hess, hess ....

BéOrsi
aki ma 40+4, és holnap megy kórházba, ahol döntenek rólunk hogy mi legyen, jujj...Aztán lehet, hogy még 2 hét múlva is itt levelezek veletek persze még egyben statuszban. OO..
béorsi
 
 


Sziasztok!

BéOrsi!

Áh, szerintem holnap már csak megkönyörülnek, és bennfognak. Mármint ha ez nyugtatólag hat. Csak nem egy elefánt volt a papa??? Kép
A mi felsõ szomszédunk valahogy karácsony tájára volt kiírva, (22-e?) és január 05-én szült. Tudom, nem tul biztató...
Szerencsére én ezt nem tudom, mert ugye Peti sietett, egy héttel hamarabb (bár van egy sanda gyanúm, hoy még így is túl volt hordva 2-3 héttel, mert az utsó mensim 10. napot késett (sose elõtte) és 2 napig tartott.

Szóval kitartás, tényleg csak azt tudom tanácsolni, ha nem is mentek sehová, jó filmeket kölcsönözzetek, egy kis eper, mindenféle nyalánkság, pihi összebújva a TV elõtt. Nekünk még azóta se nagyon volt ilyenKép


Na, most kaptam a telefont, velünk minden rendben.KépKépKép
Már csak a többit (Aput kell feldolgozni)
Amúgy jó hatással van ránk ez a betegsége, mert hogy finoman fogalmazzak, nem volt túl rózsás a kapcsolatunk kamaszkoromban, aztán az esküvõ után rendezõdõtt (mert szinte azonnal Petis lettem) és azóta isegész jó. De most írta õ és én is elõször egy hete sms-ben, hogy:"szeretlek". Nameg most felhívtam, és mondtam, hogy velünk minden ok, és amikor búcsúztunk, mondtam nekiKépKépKép
Látjátok, odafönn intézkednek. Neki ezt a betegséget küldték, hogy átgondolja az életét. Nekem, hogy felnõjjek, és gondoskodni tudjak Róluk. Nem mondom, hogy megérte, de mégis most ez olyan jó.............


Kata

u.i.: Írtam, hogy pénteken "páfrányos" lett az ovulációs tesztem?????? Már három hónapja semmit nem jelzett. El is kaptam Apát.
Drukkot kérek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LadányiKata (ladán
 


Hahó!

Csak beugrottam egyet!

Orsi, szerintem holnap már csak úgy döntenek hogy induljon az a baba kifelé!Kép Legalábbis úgy legyen!Kép

Kata, látod, hogy mindennek megvan az oka? Semmi sincs véletlenül! Amiket írtál mind-mind jó!Kép Csak így tovább!

Sasha, azért majd "unalmas" óráidban írd már le újra amit akartál, jó? (Névtelen írásokra meg legjobb nem reagálni!)

Puszi, sziasztok: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Ja, lemaradt, hogy Kata, drukkok mennek!!!KépKépKép

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Béorsi!

Biztatásul! Én is a 40+5 napomon reggel mentem be a kórházba, hogy döntsenek mi legyen velünk. Fél 8-ra mentünk, 1 órát ücsörögtem a CTG-n, utána vártuk a fõorvost, hogy mondjon ítéletet. 9-kor megvizsgált és se szó, se beszéd burkot repesztett... Aznap már egy édes kis angyalkát babusgattam!Kép

s.

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Na, én nagy Happy kedvemben mondom Apának, na vegyünk egy finom rosé pezsgõt meg egy kis epret "utoljára" hátha a jövõ hónaptól 9+ minimum 12 hónapig nem lesz részem benne (a pezsgõben legalábbis). Na, én hülye. Csabi mondja, nagyon-nagyon finom az eper. Biztosan. Ugyanis én tök náthás vagyok, semmit nem érzekKépKépKépKépKépKép

Gyanús vagyok egyébként magamnak, mert eddig a kisgyerekeket vettem észre, most meg a kismamákat.......Na, vajon miért? pedig nem is gondolok rá annyit, mint mondjuk a múlt hóban. Mivel máig jobb lett volna, ha nem is jön, ugyebár, mert ha mi is betegek lettünk volna.......

Úgyhogy tessék velem eggyütt visszaszámolni, és drukkolni, még 13 nap addig, amíg selyteni lehet hogy van itt valaki. Ráadásul az a kinai naptár szerint lány leszKépKépKépKépKépKép
De imádni fogom, ha fiú, akkor isKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Puszi: Kata

ui: Édes "rosszcsont" fiúneveket kérek!!!!!

A LUCA tuti
LadányiKata (ladán
 


Sasha

Elnezest semmi rossz szandekom nem volt megjegyzesemmel. Csak en igy tapasztaltam, hogy ha valmi irasom eltunt annak hetekkel kesobb vagy orakkal kesobb, nagyon tudtam orulni. Egyebkent sejtem mit akartal irni. Egy bizonyos W-vel kezdodo oldal szellemevel van osszefuggesbe vilagnezeted.
Engem meg elarulom egyen ketten ismertek innet, de nem mindig szeretem felfedni kiletem.
Nevtelen
 


Névtelen!

Hûûûû - Haaaaaaaa....
Ettõl kezd borsódzni hátam. Tényleg. Én elhiszem, hogy nincs rossz szándékod. Az is fura, hogy pont most jártál erre, amikor ilyenrõl volt szó. Ez se véletlen. De érdekes. Pont nézem, ki írhat ilyen késõn/korán. Ez sem véletlen, hogy Te fél kettõkor fenn vagy. Nem én ismerlek véletlenül a Sashán kívül?

Kata
LadányiKata (ladán
 


Kata

Nem te ismersz Sashan kivul. De ha hiszed ha nem nem volt rossz szandekom. Elarulom neked mindig olvasom a topicotokat Kép Mert van par ember akinek a sorsa erdekel es manapsag mar csak erre fele talalom meg oket.

Nevtelen
Nevtelen
 


Ja es volna egy olyan ordogfioka gyerkocod mint az enyem akkor a legkeptelenebb idobe ebren lennel. Sajat akaratod ellenere.

Nevtelen
Nevtelen
 


Hali!

Kata!
Elfelejtettem irni tegnap, hogy drukkolok, de a drukk azért megvoltKép

Névtelen!
Mostaztán feladtad a leckétKép Honnan és ki vagy arra nem sikerült rájönnöm. Amúgy igen a világnézetemrõl jól tippelsz, bár az istenek nem éppen úgy szerepelnek benne, mert egyszerüen -a hogyományos értelemben vett- istent nem tudok elképzelni semmilyen formában. Ha nem akarod felfedni a kiléted azt megértem, de én akkor is nagyon kíváncsi vagyok. Ha egyszer úgy érzed, akkor dobjál egy mailt pls!Kép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok Csajok!
Hát tegnap nagyon szorgalmas volt mindenki! Mi Dédiztünk, meg meglátogattuk a másik nagypapát. (most elõször. De ez nagy öröm, hogy végre annyira jól van, hogy látni kívánta a fél éves unokáját)
KAta, örülök, hogy nálatok rendezõdnek a dolgok és apukád jól van. Máté, Márk, Gergõ, Domonkos - ugyan kicsit hosszú, de szerintem a becézése nagyon aranyos: Domi
Orsi, Orsi, ugye már ketten vagytok?
Sasha, Norcsi már sejtem, hogy melyik játszótérrõl beszéltek. Azon még nem jártam, de el fogok nézni arra. Bár ha a szél így folytatja, akkor csak a jövõ héten.
Ma meg a védõnõt várjuk.

Jaj lányok, muszáj elmesélnem - teljesen be vagyok sózva tõle -, hogy kedden du. volt nálunk egy bicikli utánfutó kipróbáláson. kb. 1,5 órát bicajoztunk Wekerlén, meg a kertes részeken, nagyon TUTI!!! (Mit ne mondjak, nagy látványosság voltunk) Szerintem LEvinek is tetszett. Azt hiszem megpróbálunk beszerezni egyet. Képet tettem fel róla a profilomba. És utána mienk a világ...

A hétfõi vonatozás is jól sikerült, bár sokat küzdöttem, hogy Levi ne érjen hozzá semmihez sem. Nem vagyok egy aggódós anyuka, de azért a vonat az elég redvás.

(Csak zárójelben: én a természet erejében, szépségében és csodájában hiszek. A szivárványt mi is láttuk, miközben bújócskáztunk az esõvel. A kis jégdarabok többször is elkaptak minket, amikor kocsival jöttünk haza Õrbottyánból. LEvi édesen aludt a zenéjükre)

u.i ezek a kis sárga körök még mindig nem mennek, hiába néztem utána a formázásban. Azt hiszem kénytelen leszek a próba területen kísérleztezgetni egy kicsit. Csak erre sose marad idõ.

Pusz sziszi
levus
 
 


Névtelen!!!!!!

Te félreértettél teljesen. Tényleg nem hittem, hogy rossz szándékkal közeledtélKép
Amúgy nekem is van egy ördögfiókám, ha olvasod a topicot, kiderült. Bár gondolom, mivel engem nem ismersz, nem az én hozzászólásaimat szoktad elolvasniKép Bár érdemes lenne, a kinek van ördögfiókább gyereke tárgykörbenKépKépKép

Tényleg nincs veled szemben icipici rossz érzésem sem, hidd el. Csak én is imádom a rejtélyeket....vajon ki lehetsz???Kép

Errõl jut eszembe, Lányok! Hûtlen barátosnénk, Tikk egy másik topivcba bezzeg rendszeresen irogat, ide meg be se dugta az orrát még "helyzetjelenteni se"Kép Ha elköltöztök, Ti is így lesztek??????


u.i: Egyébként Õ megint segített. Újra megbizonyította, hogy van, szeret.Kép


Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziszi:

a mosolygó: : - )
a szomorú: : - (

csak ne hagyjál szóközt köztük, mint én. Amikor elküldöd a levelet, utánna jelenik meg. Amikor írod, akkor nem.


Na, megy? Kata
LadányiKata (ladán
 


Kata!
Már ne haragudj, de ha :-) írod akkor soha a b*düs életbe nem jelenik meg sárga Képmoslyolygó fej! És kék Kép szomorú sem ha ezt irja be:-( A vonalka nem kell!!!!!!Nem kell orrot csinálni!KépKépKép
Simán : ) Kép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha!!!

Hûûû ténylegKép


Sziszi!!

Lsd. fenn!!!

tehát kettõspont, zárójel, közvetlen egymás mellé.

és ha elküldöd az üzit, csak akkor jelenik meg.


Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Kata: Tikkéknek még nincs netjük, már hetek óta máshova sem jelentkezett be.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nem hiszitek el mi történt! Kicsit magam alatt is vagyok, így inkább csak tényszerû leszek.
Ma voltam a kórházban, ahol 40 percig CTGztek, volt flowmetria, megvizsgáltak, és hazaküldtek. Majd menni kell újra szombaton is, ha addig sincs semmi akkor hétfõn talán befektetnek, de az még nem jelenti azt, hogy megindítják a szülést. Én ezt nem bírom ki! A doki azt magyarázta, hogy amíg a baba nincs veszélyben addig fölösleges megindítani a szülést, no meg akár két hetet is lehet várni. Oh ne! Akkor még minimum egy hetet is ellehetek itt az aggodalmaimmal!
Na ennyi, már vörösek a szemeim, mert az egész család (anyám, anyós + barátok) olyan rohamszerûen telefonálgatnak, azt hiszik hogy elfelejtettünk nekik szólni a hírrõl. Dehát még nincs hírünk! Lassan kezdik belémsújkolni, hogy selejtes nõszemély vagyok, akinél még a szülés sem indul meg, azt meg hogy meg tudom-e majd szülni, felnevelni, hát ezekután mit gondoljak.
Jaj, bocsássatok meg, nem akartam itt ennyit sírni nektek, de ez most kijött.
Egyébként is bele kellene húznunk, mert kispapit két hét múlva a munkahelyérõl elviszik több napra Belgrádba, hát pont jókor, a fene egye meg!

Kata, küldök én is sok drukkot!!!
Sziszi, tuti nagyon az a biciklis utánfutó vagy mi!
Mindenkinek köszönöm a biztatást, olyan jól esik, el se tudom mondani!

BéOrsi
béorsi
 
 


Béorsi!

Hát akkor nem tartottak bentKépKép Nem írtam, de mikor én mentem be akkor én már 3,5 cm-re ki voltam tágulva és kissé toxémia gyanús is voltam, de a babával minden renben volt.
Drukk-drukk-drukk.

kata!KépKépKépKépKép:9

sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!
Most csak pár percem van. Lent már vár a meleg fürdõ és kivagyok a tornától. Alig állok a lábamon.
Szóval most ez a próba terület Kép Kép Kép
Próba indul
levus
 
 


Éljen, éljen, éljen!
Akkor eddig az orrocskával, ill. a dokumentációban leírtakkal volt a baj.
Köszi szépen, végre én is helyes fejecskéket fogok tudni küldeni.
Orsi, próbálj meg lazítani (könnyû mondani, mi Kép (most felvágok Kép Kép Kép)) A családdal meg kár foglalkozni, vagy akár edzésnek is felfoghatod, mert késõbb is mindenbe bele fognak szólni. Ha csak ügyesen le nem állítod õket még idejében.
Babóca úgy is érzi mikor van e világon a helye. Bízz benne! (vagy ezt már egyszer mondtam?)

Jó éjszakát, szép álmokat Mindenkinek!
Hali sziszi
levus
 
 


Sziasztok!

Orsi! Léci - léci ne keseredj el!!! Most képzeld el, a szomszéd csajt, (akivel eggyütt nevelgetjük napközben a srácokat, 3 hónap van köztük), december 20-ra volt kiírva. Pont úgy számolgatták, de jó szentestére de legkésõbb karácsony napjára majd hazakönyörgik magukat. 20.-án nem indult meg a szüléas, hát befektették. Szegény benn feküdt szenteste, kaerácsonykor, szilveszterkor is, (Apucit be se nagyon engedték, mert ez Székesfehérváron történt - Anya Fehérváron, Apa PestenKép ) , végül január 05.-én született meg Olivér.
Tudom, nem nagy vigasz, de az a karácsony, meg minden....
Tudom, szörnyû, hogy hívogatnak, peti hamarabb jött egy héttel, mégis, állandóan csörgött a telefon.
Kitartás, ne ezen agyalj állandóan, és csináld azokat a dolgokat, amiket ajánlottunk, mert most már csak jó, ha megindul. Lépcsõzhetsz is.

Puszi, kitartás!

Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Köszönöm a biztatásokat, még egyben vagyunk. Tegnap néztek magzatvizet, meg kicsit feszegette a dokinõ a picire nyitott méhszájat is. Kicsit brutál volt. No meg követem az ajánlásaitokat. El is ment a nyákdugó, hurrá!
Viszont ha mégsem történik semmi elõrelépés, holnap reggel cuccolok be a kórházba, mert már +8 napnál vagyunk ma.
Remélem a mielõbb lesz hírünk, és a kispapi majd beszól hozzátok. Én úgy izgulok! Bár ez olyan vigyorgós izgalom, legalábbis most még az. Hátha mégsem marad odabenn ez a csajszi.

Akkor most nem tudom mikor tudok majd jönni, de majd jövök, úgyhogy ne húzzatok ki a topicból.

További jó hétvégét és sok puszi mindannnyiotoknak!

BéOrsi
béorsi
 
 


BéOrsi!!!!

Drukk drukk drukk !!!

Na, az már jó hír, hogy elment a nyákdugó. Bízom benne, hogy nem kiselefántod van, benn tuti nem maradKép
Még ma este szerintem "dolgozzatok" rá, az sokat segítKép

Gondolok rátok, kispapi meg jelentkezzen ám!!!!!!
Mondd neki, hogy szedje össze magát (bár szerintem zavarba jön ennyi csajtól, legalábbis Csabi biztosan így lenne), és részletes beszámolót írjon!!

Mindent bele, ügyesek lesztek!!!!

Puszi: a nagyon irigy Ladányi kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Orsi nagy drukk! Lehet hogy azóta már kifelé tart a kiscsaj?

Sziszi nagyon klassz az utánfutó, tudod az árát? Én a kétszemélyesét ismerem, és az biza 50.000.-nél kezdõdik!Kép Pedig nekem is tetszik, pedig biciglizni nem is szeretek!


Nem voltunk négy napig (úgy látom fel sem tûntKép), telkeztünk Anyukám telkén. Nagyon jó volt, bár elõre rémísztgettek a meteorológusok, de nem nekik lett igazuk!Kép A kölykök egész nap a kertben, délben Bánk maga kérte hadd menjen aludni. Szegényke belázasodott szombat reggelre, ma megyünk a dokihoz, bár azóta már hõemelkedése sincs, de ez lehet hogy csak lappangó állapot. Mondjuk tuti nem a kullancsos oltástól van, az már elõbb kijött volna. Ja, mászott rajta egy kullancs, de én fürgébb voltam mint õ, így nem lett gond. De para igen, attól kezdve nézegettem magamat és õket is, mert csak a második oltás után lesznek védettek, én meg ugye nem vagyok oltva!Kép

Kata örülök és itt is írok a Peti kis haverja miatt, látod, mondtam hogy Õ JÓ, és szeret minket!KépKépKép (Ez volt az ideológiai továbbképzés!Kép)

Szerintem Névtelen= Napocska, ugye eltaláltam?KépKépKép Írd meg hogy Te vagy-e, légyszi!

Puszi és majd jelentkezem, meg persze várom a Ti jelentkezéseteket is, Orsinak meg már a babás jelentkezését!

Norcsi(ék)
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Mi sem hiányoztunk senkinek!Kép Mostanában azért nem tudtam írni, mert az ovi után mindíg a játszón kötöttünk ki és este 8-ig ott ülünk. Sokszor úgy kérem a többieket, hogy menjenek haza mert addig nem akarnak a gyerkõceim se hazajönni Kép . A délelõttök pedig mindíg úgy elszaladnak.

Mi mostanában szinte minden nap a Madarász utcai kórházban kötünk ki. Levolt egy kicsit tapadva a Gergõ fütyköse és altatásban megcsinálták neki, ez nem annyira megrázó, mint a másik megoldás. De egy kicsit macerásabb, mert elõzõ nap vérvételre kell menni. Kedden kell visszamenni kontrolra. De azért a hétvégén is benéztünk a kórházba, mert a Gergõ leesett itthon a rúdról, amin csimpaszkodni szokott és egy jókora pukli lett a fején. Tele volt a lakás vendégekkel, köztük volt az anyósom is és szerinte csak én vagyok a hibás azért hogy leesett a gyerek. Mellesleg azért esett le, mert az egyik rokon nyújtotta felé a kezét és Geri azt hitte, hogy elkapja õt és elengedte a rudat. A rokon mégse kapta el Kép . Nektek gondolom nem kell ecsetelnem, hogy mint jelent a lakásban 15 vendéget kiszolgálni és persze még a gyerekekre is figyelni. Amióta anyósomék elött lévõ játszóra járunk, rendszeresen lejön õ is,és a Tomi is csatlakozik hozzánk munka után. Hát számomra ez nem túl jó, mert így ketten nyaggatnak engem : Jaj a mászókán van a gyerek! Jaj a libikókán van a gyerek! Jaj a csúzdán van a gyerek! Montam nekik, hogy ez nem kuriózum, mert egy négy és egy két éves gyerekrõl van szó és ebbõl látszik, hogy eddig mennyit voltak velük a játszón Kép . Állandóan résen vagyok, figyelek, de nem értik meg, hogy nem lehetek egyszerre két gyerek mellett, és nem tilthatom meg nekik, hogy játszanak.
Szóval röviden ennyi történt velünk mostanában.

Bence nem ment ma oviba, mert egy kicsit szürtyög. Leviszem õket a rendelõbe, megnézetem a Bencét is és a Geri kontrolját a fején is itt végeztetem el, hogy ne kelljen ma is visszamenni a madarászba, holnap úgy is kell oda menni.

Kata! hány napig kell még izgulni?
Amikor leesett a Geri és anyósom pattogott, Te és az anyósod rögtön eszembe jutott!

Orsi! Még egyben? Vagy remélhetõleg már írásom idején megtörtén az esemény.

Sash! Még mindíg pipa vagy az anyósodra és nem akarsz velük költözni?

Norcsi! Nagyon jó lessz nektek is ha már egész nap a kertetekben játszhatnak a gyerekek! Rátok is sokat gondolok, hogy hol tart az építkezés. Megyünk érdre ballagásra.

SziSzi! Én is megnéztem az utánfutós képet. Nagyon jó! Meddig tudja használni a gyerek? Drága mulatság?

Puszi
TÁgi
tÁgi
 
 


Hali!

Norcsi!
Bocsi, hogy nem tünt fel, hogy nem vagytok, de az már igen, hogy ma nem voltatok Bánkkal a játszón. Biztos a dokinál ücsörögtök... Az az igazság, hogy hétvégén nem volt idõm jönni, elõtte meg hát... 2 nap nem a világ végeKép

Kata!
Továbbra is drukk a +tesztért!

Orsi!
Remélem már babázolKép

Ági!
Szintén bocs,hogy nem tünt fel a nem irásodKép
Anyosomra már nem haragszom, de továbbra sem áll szándékomban összeköltözni vele!
A gyereket nem rakhatom a szõnyegre, a kõre, az a játék ami leesett a szõnyegre már koszos... Sorolhatnám, de totál ellenkezõ véleményen vagyunk. Ha rajta múlna oxigénsátorban nevelné a gyereket és tudod mostanában ez a szavam járása isKép "Miért tegyem oxigénsátorba?" Erre mindig azt mondja, hogy neeeem, de hát izéKép Aztán kifogy a szavakból!Kép Nem is értem hogy felejtheti el valaki, hogy neki is voltak kicsik a gyerekei és mégsem lett semmi bajuk. Vagyis rendszeres vendégek voltak a sebészetenKépKépKép Lehet hogy ezért ennyire pánikolós? De akkor sem értem!

na puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!
Hát mindenhol zajlik az élet!
Bánknak és Gergõnek jobbulást!

Ági, a párom mostanában már rendszeresen aggódik a fittymaszûkület miatt. Barátainknál probléma volt, egy mûtéten is átesett a Gergõ (Ott is Gergõ és Bence a két cserek, 4 és 2 évesek. Jé.), eléggé megviselte az egész családot. Azt hiszem lassan utána nézünk ennek a témának. De remélem nem lesz részünk benne.
Sasha, ma megpróbálunk elnézni arra a játszótérre 1-1/2 2 körül, remélem ott talállak Titeket. (Ha mégsem, akkor majd legközelebb)
Az utánfutó tényleg nem olcsó mulatság, én is ilyesmi árról tudok, mint amit Norcsi írt. Viszont a barátunknak (akivel bicajozni járunk) a haverja bicikliboltos, remélem ki tud harcolni nála valami kedvezményt. De még egyáltalán nem biztos, hogy tud szerezni. Egyébként úgy gondolom, hogy ez a legkényelmesebb módja annak, hogy mi is tudjunk továbbra is hódolni a hobbinknak és Levi is élvezze. Szerintem kirándulni hátihordozóban sokkal nehézkesebb lenne és a gyereknek is unalmasabb. Ergo nehezn viselné. Bár biztos minden szoktatás kérdése. Az utánfutóban két ülni tudó gyerek is elfér (most csak azért tûnt egy személyesnek, mert LEvi a hordozóban csücsült), 5-6 éves korig lehet használni. És szerintem utána még elég jó áron el fogjuk tudni adni. De majd ha már tényleg beszereztük, és használjuk, beszámolok a tapasztalatokról.
Mindig örülök, hogy nekünk nem nagyon szólnak bele, hogy mit hogyan csináljunk. LEgalábbis egyelõre. Modjuk megpróbálom idejében leszoktatni róla a kedves családot. Tegnap éppen anyuékra szóltam rá, hogy ha valamire én azt mondtam, hogy nem, akkor õk legyenek szívesek nem megengedni. Elismerték, hogy igazam van.

Na megyek, csinálom az ebédet.
Hali sziszi
levus
 
 


Sasha, esõ miatt séta ugrott.
hali sziszi
levus
 
 


Sziszi! KépKép

Sajnálom, hogy ugrott a séta! Mi már az esõ elõtt lementünk és csak 5 percig csöpögött! Nem volt valami nagy esõ, sõt még a nap is kisütött, nagyon kellemes idõ volt. Most jöttünk fel!

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni, mi Wekerlén lakunk. Most találtam rá erre a topicra.

Most csak bejelentkeztem

sziasztok
Andy és Márk
andy78
 
 


Helo Sasha!
Hát én megijedtem, hogy több lesz belõle. Utána meg már LEvi olyan jól játszott önállóan, hogy nem akartam megzavarni. Na mindegy.
Most Levi alszik egy kicsit, majd a 1/2 5-ös szopi után megyünk sétálni.
Holnapot még nem tudom, mert tanácsadásra megyünk. Esetleg elõtte. Szerdán Wekerlére, csüt-ön a babamassszázson megismert kismamával lesz az elsõ közös sétánk (elvileg), pénteken utazunk.
Szóval lehet, hogy csak a jövõ hét, de azért becélzom a holnapot, remélem nem lesz esõ.
Hali sziszi
levus
 
 


Sziszi!

Ne félj nem szaladok el!Kép Általában mindig itt vagyok (néha persze sétálunk is, úgyhogy lehet, hogy néha elkerüljük egymást, de ha tényleg úgy jön ki a lépés akkor nagyon örülnék!

Andy!
Helló!! Te is kispesti? Micsoda meglepiKépKépKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Vagyok, vagyok, csak valamiért olyan álmos vagyok, hogy csuda....
Pedig Peti 1/2 9-kor kellt, de a játszóról már 12-kor úgy vonszoltam fel magam, alig vártam, hogy elaludjon egykor, még pakoltam, aztán kettõkor mellézuhantam, aludtunk 4-ig. Úgy ébredtem, mint akit agyonvertek, ráadásul lázasnak is éreztem magam (nem voltam). Már másfél órája fenn vagyunk, de mozdulni alig tudok. Most múlik a náthánk (jó makacs nyavaja, már több mint egy hete tart, igaz, már napok óta csak lightosan) petinek naponta max3-4-szer kell szívni az orrát, akkor is csak azért, mert picit csurog, én meg fújom néha néha...
Szóval megvagyunk.

BéOrsiéknál nagy a csend, nem???? Kispapa jelentkezni !!!!!!! Vagyis gondolom már ApukaKép

Norcsi: Minen OK Bánkkal? Náluk u.ez volt, láz egy napig, aztán másnap semmi, majd köhögés majd egy hétig+orrfojás, - ez meg még mindig van. De remélem nálatok nincs semmi.

Sasha: Jajj, nálunk is ez van !

Ági: Hát igen, te is sûrûn eszembe jutszKép

Sziszi: Az utánfutóba hogy lehet mondjuk Peti korú kölköt "rögzíteni"?

A fütyi miatt gondban vagyok. Mennyire kell ennyi idõsen visszahúzni????????

megyek, mert le akar menniKép

Ja, képzeljétek, veszünk új kocsit !

Azaz nem újat, annyi idõs mint a suzukink (98-as), de 4 ajtós, Daewoo fehér, nagy acsomagtartója, és a csabi öröme: légkondis.
A miénkért elvileg ad egy millát a kereskedõ. Mondjuk nagyon szép a kocsink, semmi baja nem volt eddig, nem töröt, vigyáztunk rá, ha lemorzsáztam, vagy ha hangosabban csuktam az ajtót, már le voltam szúrva. Sötétített az üvege, nagyon szép. Kicsit sajnálom isKép
De hát ha jön a tesó, nem fértek volna el ketten hátul, mert csabinak olyan hosszú a lába, hogy mögötte ütközésig hátra kellett húzni az ülést.

Na, ma kiderülKép

Puszi: kata
LadányiKata (ladán
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: