Új privát üzeneted érkezett!

Gabi, először is gratulálok a nagyfiúnak a szülinaphoz.
Semmiről nem vagytok lekésve, mi sem tudunk úszni, hat foglalkozáson estek át a bébik :D . Egyszerű gyakorlatok vannak, mondókákkal, végig anya/apa fogja a gyerkőcöt. Úszni szerintem csak a 3-4 éveseket kezdik tanitani
Találkoztatok már sesame utcás pampers-szel? Eddig tetszik, igaz, most adtam rá először, pár óra múlva kiderül a minőség :D de kényelmesebbnek tűnik. Én ma vettem, köszi Judit a kupont! (erre nem volt jó mert jumbo pack, de gondoltam kipróbálom, és vettem már 4-es gatyát is :P )

Kép
bernini
 
 


Ja, bölcsi minket igen!

Kép
bernini
 
 


Gabci nem vagy béna, ott csak tényleg a beiratkozás van.

Szombatonként van, 13-15:30 között (egy turnus fél óra) 4000 Ft/6 alkalom. Mi megyünk hétfőn beiratkozni.

A zenebölcsi minket is érdekel!

Berni: szívesen! :D

Kép
Kép
l.judy
 
 

 
 

sziasztok. nincs időm vissza olvasni. Bogi már 3-as pelust hord. jó az étvágya. a köldöke még kédés de javul, még van 2 honapja hogy vissza huzodjon a sérve. a nagylány elkezdte a nagycsoportott, már hiányzott neki az ovi. kevés a 24 óra. most éppen alszik a pici, de reggel ota fennt volt, és csak akkor szunditott, ha tolltam a kocsiban. 9.-én megyünk a védőnőhöz, akkor kapja a 2 hónapos oltást, és a sullyát is nézik. 2 hete kb 5200g volt. Jövő héten megprobálok majd még feljönni . Vigyázatok magatokra és a babákra.

Kép
Kép
zslebi
 
 


Hú, Bogika nő mint a gomba :-)
Voltunk ma du. a strandon, tök jó idő volt és alig voltak.

Kép
bernini
 
 


Sziasztok!

Zenebölcsi ügyben holnap felhívom a kolléganőmet.
Nekünk is oké a 14 órás csoport az usziban.
Hányan szoktak lenni 1 csoportban?
Berni: jajj, nem azt gondoltam, hogy ti már tudtok úszni. :)
Csak azt hittem, hogy kell hozzá vmi féle előképzettség, mondjuk pont az a 6 foglslkozás amin ti már voltatok.
Mindenesetre az én fiam, elég eszetlenke a vízben. Pancsol ezerrel, azt sem tudja hova legyen boldogságában. :D Aranyos nagyon!
Zslebi: azért te tudsz pihenni vmennyit ha Bogi alszik? Szépen növekszik a csöppöd.
Csak szoptatsz egyébként?

Mi ma csak játszóterezni voltunk. (a parkba járunk)
Ha vkit szimpinek talál Ádika, odasétál hozzá (illetve oda vezet, mert még csak kézenfogva megy ugye)
Néha már olyan gáz. Ilyenkor vigyorog, barátkozik, de mégis, idegen emberek. Aggódom kicsit, nehogy késöbb ebből gond legyen.

Kép
Kép
gabcii
 
 


Berni de jó Nektek a strand miatt. Ti is jöttök a 14es csoportba?? Mert akkor ma megyünk beiratkozni!!! Vagyis apa megy. Mi dédizünk.

Gabci aranyos lehet Ádi, ahogy odamegy a többiekhez, szerintem az jó, ha egy kisgyerek ilyen nyílt.

Na megyek ma sok dolgom van. Noémi meg tiszta nyűgös pár napja.

Kép
Kép
l.judy
 
 


sziasztok! nekünk nem jó a 2 órás csoport :( szerintem,mi előbb fogunk menni, az egyesbe. Majd még kiderül, Tamástól függ, hogy mikor ér rá.

Kép
roberta80
 
 


Igen, a kettes csopi jó, minket az Andi beirat. Roberta, kár hogy ti nem értek akkor rá .
A strand miatt vagy sem, Barnabás jól aludt, 5kor kelt csak fel enni, aztán 7.10-ig aludt
Noémi halad már az izlelgetéssel vagy még mindig nem izlik neki a gyümölcs?

Kép
bernini
 
 


Sziasztok! Gondoltam lejelentkezem. 34 hetes múltam, ma délután megyek a Varga dokihoz, hogy nézzen meg. Szerintem elkezdtem nyílni, vagy valami történik mindenképpen, mert rengeteget nyilallok, szurkálok lent, és esténként görcsölgetek is szinte minden nap. Próbálok minél többet pihenni, de azt hiszem mást nagyon nem tehetek. Kiváncsi vagyok mit mond ma a doki. Remélem Nórika még egy darabig bent marad...

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Sziasztok!

Tercsi: mit mondott a dokid? Magnéziumot nem szedsz a görcsökre? Még jó két hetet nem lenne baj, ha kibírnátok egyben.

A zenebölcsi hétfőn és csütörtökön van a zeneiskolában 10-11ig
700ft / alkalom. a foglalkozás végén kell fizetni.

Kép
Kép
gabcii
 
 


Hú az jó. Nekünk jövő héten nem jó, vasárnap megyünk Zalakarosra 4 napra üdülni a kiscsaláddal :D , de aztán megnézzük azt a bölcsit. Apa is jönni akar egyszer, ő a zenész a családban, le akarja meózni :lol:
Voltunk valamelyik nap a játszótéren a parkban, meg a strandon. Ime: Kép Kép

Kép
bernini
 
 


Hahó! Sajnos elkezdtem kinyílni, amit sejtettem műr mielőtt elmentem a dokihoz. MOndjuk még elég jól állok, 3100-as vagyok, de a doki sok-sok pihenést írt elő nekem. Tegnap a vizsgálat után nagyon szarul voltam, szúrtam, nyilalltam nagyon, és egész éjszaka görcsöltem, volt kis barnázás is. Jól megijedtem, de mára egy kicsit jobb. Nehezen vizsgált meg, és fájt is a vizsgálat, gondolom akkor ért el valamit amit nem kellett volna. Örülnék, ha nem piszkálna ennyit. AZt mondta, még a két hetet húzzuk ki, addig szigorúan pihi, aztán ha meglesz 17-én az UH meg a kenetvétel akkor beszélhetünk arról, hogy szülés és stb. De a papíromra ráírta, hogy fenyegető koraszülés, ezzel is ijesztegetve engem...Mindegy, pihizek amennyit tudok, a babasarok szinte teljesen kész, már holnap jöhetne Nóri. Holnap délelőtt jön a védőnéni is utolsó szülés előtti vizitre, remélem meg lesz elégedve. Szedek magnéziumot amúgy, meg No-Spa-t, meg Kalciumot a hátam miatt, meg Maternát :-) Lassan ezekkel lakom jól :-)

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Nyugodj meg, kibirjátok! Én a 30. héten 3000 voltam, akkor lett a fenyegető koraszülés nekem is ráirva, gondolhatod milyen volt... De a 39.ig huztam.

Kép
bernini
 
 


Tercsi: a 3100 nem rossz ám annyira a 34. héten. Nekem ennyi idősen 2100 volt a méhem, a 36. héten 2111 és a 37.-en is. Ezzel indultam neki szülni a 37.héten. És én is görcsöltem, nyilalltam, alig bírtam menni. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy kihúzod még sztem. Sok sok fekvés és oké lesz minden! :wink:
Berni: nem 2000-t akartál írni? :D
Édes nagyon Barnabás.
Azt hiszem, még sosem láttalak titeket a parkban, pedig majdnem minden nap ott vagyunk.

Kép
Kép
gabcii
 
 


A fenyegető koraszülést azért írják csak rá, mert kell vmi diagnózist írni. Nem törvényszerű, hogy így is lesz!
Nekem is rá volt írva.

Kép
Kép
gabcii
 
 


Sziasztok!
REmélem még emlékszik rám valaki.

Nikikével jól vagyunk, csak nagyon akaratos kislány és szinte mindig mellette kell lenni.

Talán mostanában majd tudok jönni gyakrabban. Most csak egy kérdés erejéig zavarok. Nem tudjátok, hogy mikor lesz az őszi bababörze a Gépészben?
Előre is köszi az infót.

Driennke

Kép
driennke
 
 


Bocsi, 2100 voltam :oops:
Gabi, Mi ritkán járunk a parkba, akkor is főleg estefelé. De majd nyitvatartom a szemem. Tényleg, ti mentek vmikor zenebölcsibe?
Driennke, helló! Örülök hogy visszajöttél. Néztem nemrég Nikit iwiw-en, nagyon cuki. Mik az adatai a féléves vizsgálaton? Szopizik még, miket eszik? Tökjó, te vagy a 3. aki a Robertával és Judittal egy napon szültél, ugye?

Kép
bernini
 
 


Sziasztok!

Gépész az engem is érdekelne. Nekem a 27.héten lett 2000 a cervix, és naponta 20szor keményedtem. Elvileg No-spa-t és giga adag Mg-t szedtem, de a görcsoldót én úgy tudom, hogy a 35. héten abba kell hagyni!! Mert amíg ki nem ürül teljesen fájásgyengeséget okozhat. Én is abbahagytam, aztán mégis a 41. héten szültem.

Csajok szombat du. strand??????????????????

Mindenki beiratkozott úszni? Mi igen! No pénteken akkor találkozunk aki jön a baba-mama klubba. Zenebölcsibe mi is mennénk, de a jövő héten még tuti nem.
Bocsi, hogy ilyen kuszán írok, de szombattól tegnapig szörnyű napjaink voltak, Noncsi volt, hogy egy fél napot végig üvöltött, amire már én is kiborultam és persze idegesen nem tudja megnyugtatni a kis porontyát! :D Valószínű fog, mert hasmenése is volt, és ráadásul hétfőn bezabáltam a dédi káposztásréteséből, ami Noémit is megviselte.

Driennke! Tényleg írd ám meg a méreteiteket!!

Ja még egy! Igényeltem buszbérletet, hogy micsoda cécóó kell, hogy megkaphasd!
Berni! Hova mentek Zalakaroson?? Mi is voltunk pár éve!

Kép
Kép
l.judy
 
 


mi megyünk holnap a könyvtárba.
Szia Driennke! Én is kíváncsi vagyok a méretekre :)
Én is igényelnék bérletet, de egyedül babakocsival nem tudok felszállni a magas buszokra, így inkább gyalog közlekedünk. Nekem sem árt a mozgás :D
Van valami hír a cicáról, Judit?
Aranyos nagyon Barnabás a játszótéren. Mi elég közel lakunk a parkhoz, de még nem voltunk ott. Majd talán mostanában.
A börze bennünket is érdekel.
Jaj, mi még nem tudtunk menni beiratkozni az úszásra, talán ma.

Kép
roberta80
 
 


Cica szegény nem lett meg. Pedig voltunk kint a vásárban is hátha....

No a buszra én sem merek még felszállni, mert csak segítséggel menne (vagy mozgássérültbuszra egyedül is). De szerintem a jövő baba-mama klubba már busszal érkezünk.

Kép
Kép
l.judy
 
 


Hotel Karos spa-ba megyünk, ami elvileg bababarát, majd kiderül...
Szombaton Pestre megyünk, úgyhogy strand kilőve. Vasárnapig van nyitva, aki teheti még menjen, tökjó idő van, strandoló alig, néhány kisgyerekes és németek. Pénteken majd meglátjuk a klubot, ha reggel 8ig alszunk, akkor összejöhet!

Kép
bernini
 
 


Ja nem, 9.30-ra kozmetikushoz megyek

Kép
bernini
 
 


Beíratkoztunk mi is úszni. Tamás el tudta intézni, hogy ne kelljen szombat délutánonként mennie a játszóházba, de sajna nem fértünk már be a 2 órás csoportba. Mi a fél kettesben vagyunk. Azért majd összefutunk remélem. Holnap a klubban találkozunk :D

Kép
roberta80
 
 


Éjszaka alszok csak amennyit tudok. Most pl. nagyon kevesett, de Bogi is 2 után aludt el, és 8 óta fent volt, csak pár perceket szunditott délelött. Azt sem tudom mit főzek hévégére. Van egy problémánk Bogi mindig bukik K vitamin után, már szoltam a védőnőnek is de nemtudod mit mondani. Nálunk hetente kell adni. Szegénykét úgy sajnálom, ma este megint terorizálva lesz vele, már a szaga is borzasztó.
bogi imád fürödni, ha nálunk lenne babauszás biztos elviném mert imád vízben lenni.
Gabcsinak megkezdődött az ovi utolsó éve, dzsudóra szeretném járatni, hogy tanuljon egy kis önvédelmet, és kitartást, na és hogy elbirja az iskolatáskát is. Remélem sikerül beíratnom.

Kép
Kép
zslebi
 
 


Sziasztok!

Szombaton a strand kilőve. Anyósékhoz megyünk hétvégére.
Baba-mama klubba mi nem szoktunk járni. Milyen?
Zenebölcsit mi megnézzük jövő héten.
Az úszásra is beíratkoztunk. Nem leszünk együtt :(
A kisbéka 15 órás csoportba raktak minket. Szal, mi a "nagyokkal" pancsizunk. Remélem azért jó lesz.
Zslebi:húú, én tutira kipurcantam volna, ha ennyit tudtam volna pihenni. Bogi hányszor kel éjjel?
Nem szívfájdításképp írom, de mi ma akkorát aludtunk. 12-15.15ig.
Naggyon jó volt! Mondjuk így a vasalás még mindig itt figyel, de a fene se bánja! :lol:
Börze minket is érdekel!
Driennke: mesélj, hogy telnek a napjaitok
Tömegközlekedni még én sem próbáltam Ádival... tartok tőle

Kép
Kép
gabcii
 
 


Sziasztok!
Gyorsan írok egy-két adatot.

A helyzet, hogy most per pillanat jön a fogunk, ezért nagyon nyügik vagyunk és rosszul alszunk.

Két hete Niki:
- kereken 7 kg volt
- 70 cm (ma már 71)
- fej körfogat és a mellka 43 cm

Amit tudunk:
- sajnos a kis lustaság csak pár hete fordul hátról hasra és hasról hátra
- ha felültetjük kb. fél percig is megül
- intünk pápát
- imádjuk a kutyákat és ha megkérdezzük tőle, hogy hol a Topi néha már keresi a kutyust

Egyenlőre ennyi. Majd még jövök. Kép

Driennke

Kép
driennke
 
 


Rakok képeket, úgyis rég mutattam az én 1 éves nagyfiamat.
alternatív cumizás:
Kép
Papával almát eszünk:
Kép
vizi csirke:
Kép

Kép
Kép
gabcii
 
 


Driennke: de édes Niki! :D

Kép
Kép
gabcii
 
 


Hogy kiszőkült Ádika! Nagyon cuki.
Niki is, és majdnem Barnabás méreteivel megegyezik. Az integetés nálunk még nincs, megül kicsit ő is, és utánoz: ma ütögettem a fésűvel egy dobozt, odaadtam neki és ő is elkezdte püfölni. :lol:
Holnap megyünk ZKarosra csütörtökig, remélem jó lesz, majd bejelentkezek néha.
Barnabás délben bepuszilt egy tele aventes doboz (180)sütőtököt csirkehusival.

Kép
bernini
 
 


Boldog 7. hónapot Barnabásnak. Hogy csinálod a sütőtököt?Én eddig csak bébikajás tököt adtam neki, mert nem kaptam kicsi tököt, csak nagyokat láttam, és nálunk senki sem szereti. De biztos jobb lenne, amit én csinálok igazi zöldségből. Mikor kezdtetek husit enni?
Aranyosak a babók.

Kép
roberta80
 
 


sziasztok!
Bár úgy vettem észre, hogy hétvégén nagy a nyugi, de nekem úgy sejtem, ez lesz az időpontom.
Írok pár sort az első hétről, amikor már dolgoztam.
A férjem az első 3 nap itthon maradt, hogy mégiscsak a legismerősebbel maradjon Máté, amikor anya nincs. Meglepő módon nagyon jól vette az akadályokat, és a délutáni alvás sem maradt el egy nap sem (bár volt, hogy rövidebb lett, mint szokott). Ezt azért tartom nagy szónak, mert eddig cicin volt az elalvás, de apa csodát tett. Amikor hazaértem sem volt túláradó lelkesedés (nehéz felvenni a versenyt az autómosással vagy egy kisgyerekkel :wink: ). Azért éjszaka még álmában is képes volt rámmászni, és reggel is nagyon bújik.
Jó, hogy nem reggeltől estig dolgozom, 3 nap csak fél 12 körül megyek. Ennek ellenére baromi fárasztó volt az első hét, alig éreztem a lábaimat minden nap. Egy percre sem lehet leülni 25 energiabomba gyerkőc mellett, és hiába, elszoktak ettől a lábaim.
Azt azért észrevettem, hogy kb. 1 hete van, hogy Máté nagyon sír az apja után (nem dolgozik apa, ne menjen sehova). Aztán az esti szopi sem a régi már, csak párat nyámmog, aztán inkább forgolódik, míg elalszik. Éjjel, ha felébred, még kéri, de talán fokozatosan el tudjuk majd hagyni. Remélem ...

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Helloka mindenki!
Jó a szállásunk, du volt egy kisebb próbaalvás :) , most jön az éjszakai, remélem nem lesz nagyon rossz, otthon már megszoktam hogy 3-4 előtt nem kel fel. Fürödni ma még nem voltunk, de tökjó medencék vannak. a bébiben és gyerekben olyan játékok vannak mint a kaposváriban. A vacsi is tetszett, mi válogatósak vagyunk, de találtunk a fogunkra valót.
Roberta, a tököt a tescoban veszem (kanadai), viszonylag kicsik,és eddig mind nagyon jó volt, pedig én sem szerettem, de most meg csípem! 4be vágom, 200fokon kb 1 óra. Eddig akármi bébikaját vettem, bűn rossznak itéltem (nem is adtam neki csak 1x, ő megette), hipp, na ennyit erről. A tököt meg süsd meg, turmixold le, és adagokban lefagyasztod, akkor nem kell vele sűrűn pepecselni.
Van valami bevált üveges kaja,ami finom is, nagyobb gyerkőcösök????
Húst csütörtök óta adok neki.
Móni, nem irigyellek a munka miatt, na meg az elválás sem lehet könnyű. Ez szerintem természetes, hogy kicsit apás lesz, ha ő van vele többet. Az éjszakai cicizés is biztos elmarad.

Kép
bernini
 
 


Szia Mindenki!

Driennke! Köszi az infókat! Az meg, hogy későn forog semmit sem jelent. Nem marad le semmiről!

Berni örülök, hogy jól érzitek magatokat, Unokanővéremék is ott nyaraltak idén júniusban 1éves fiúkkal...

Amiért írok gyorsan: MEGJÖTT A LEVÉL AZ ÉLETFÁRÓL! Nekünk 09. 26-án kell mennünk 10:30ra. Már jeleztem is részvételünket a megadott telefonszámon. Jön még valaki?????????

Amúgy remegek mint a kocsonya. Az előbb kint voltunk Noémival teregetni. Ő babakocsiban hason, elől a szövet felhajtva, hogy lásson engem. Kiesett a játéka, erre úgy dönt utána megy. Már lógott a fél gyerek amikor elkaptam. ...hát nem szabad már egy percre sem egyedül hagyni...

Kép
Kép
l.judy
 
 


JA! Egy kérdés! Tud valaki ajánlani esernyőkocsit?? cél: könnyű legyen, könnyen összecsukható, Tető, bizt. öv, és dönthető legyen legalább + egy fokozatban. Annyi féle fajta van, de nem tudom melyik lenne a tuti.

Moncsi Örülök, hogy viszonylag jól telt a hét. Talán tényleg hamarosan le fog szokni Máté a cicről. Az pedig normális, hogy most egy kicsit apás lett(sz). és szerintem hamar visszarázódsz majd a gyerekekhez. (Ha jön a tesó, akkor egy tanévet maradsz?)

Kép
Kép
l.judy
 
 


Judit!
Az egyezség a főnökséggel az volt, hogy visszamegyek dolgozni, ameddig tudok, ők meg majd megoldják, ha nem megyek. A 180 nap miatt akartam visszamenni, hogy a második után is gyedet kapjak, és ne kelljen semeddig csak a gyesből megélni. Úgyhogy tudnak a tervről, aztán majd meglátjuk, hogy hogyan alakul.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Moncsi egy-két hét és belerázódsz, ismerős az érzés :)

Judit, mi is ma kaptuk meg a levelet, mi is 26-án megyünk. Akartalak hívni, mert gondoltam, hogy egy napon megyünk, ha egy napon születtek a kiscsajok. :D
Még jó, hogy el tudtad kapni Noémit, próbálj megnyugodni, és elfelejteni a dolgot.

Kép
roberta80
 
 


Mi is kaptunk biztos levelet, Andi hivott hogy ők is, 26-ra, holnap ha hazaértünk megnézem, még tudok jelentkezni is délutánig.
Jól elvagyunk, éjszaka nincs semmi gond, első éjjel Barnabás 5.45-ig aludt, ez már átalvásnak számit??? Evett aztán még 8ig nyomta. Na tegnap már korábban kelt kicsit, ma meg fent volt 2szer, de visszaaludt, majd 6.30kor evett, és már nem akart elaludni, 8kor meg már tiszta nyűgös volt... A fürdést élvezi, vannak kis barátai is :D

Kép
bernini
 
 


Berni!
Irigyellek az alvás miatt. Sajnso Niki óránként kel, most vagy a foga, vagy a sok esti tápszer,mert sajna a cici, az már csak altatásra kell, vagy még arra sem.

Niki egyre kevesebbet alszik nap közben, bár most taknyos szegény, de egyébként elvan, most is itt játszik mellettem az ágyon.

Mi már régóta eszünk husit, nekünk azt mondta a doktornő, hogy 5 hónap után kaphat.
Nálunk a sütőtök az nem jött be, bébiételekből is főként a hipp, a gyümölcsösből meg bármelyik bébidesszert, de ha anya turmixol neki gyümit, azt nem eszi meg.

Driennke

Kép
driennke
 
 


Sziasztok!

Bababörze október 11. szombat, 14-18 óráig a Gépészben. Ha esetleg valaki el akar adni, akkor majd megnézem a telefonszámot és az árat.

Driennke

Kép
driennke
 
 


Driennke, köszi, mi biztos megyünk.Hátha találunk valami jót.
Dorka nagyon szereti a sütőtököt, gyümölcsöket én szoktam neki turmixolni, de az üvegeset is szereti.Kétszer alszik napközben, egyszer délelőtt és egyszer délután 2-2 órát nagyjából, úgyhogy én nem panaszkodhatom.

Kép
roberta80
 
 


Az tök jó, hogy ilyen össznépi "banzáj" lesz a 26-án. Gondolom jóó sokan leszünk. Mi jelentem még mindig csak szopizunk. Holnap újrakezdjük a próbálkozást. Most voltunk a Tescoba, vettem néhány sütőtökös bébiételt kipróbálásra, meg sütőtököt. azt holnap megsütöm, sokan mondják, hogy azt szeretik a babák. Ha nem eszi, akkor holnapután megpróbálom a bébiételt is. Ja és banánt is vettünk, hátha, azt majd a tök után. (bár elég rossz íze van)
Alvással én sem panaszkodom. Noémi szépen alszik. Napközben is, este is.

Kép
Kép
l.judy
 
 


Tökjó kis szakácskönyvet találtam a bébiknek: http://m.blog.hu/pa/panna/file/panni_receptek.pdf
Én vettem már 2 "valódi" könyvet is, az egyik a kismama babakonyhája, szép képes, bár inkább a későbbiekre vannak benne érdekes ötletek.

Kép
bernini
 
 


Holnap úszás, találkozunk, Roberta veled éppcsak az ajtóban váltjuk egymást, de ha tudunk előbb megyünk hogy meglessük Dorcsit akció közben :D

Kép
bernini
 
 


Egy kis pelus helyzetjelentés:
Máté nappal már kb. 2-3 hónapja nem kap pelust, a délutáni alváshoz sem.
Kb. 1 hónapja éjszakánként vagy pisilt, vagy nem, volt, hogy 2 napig nem, aztán egy nap igen, aztán egy nap megint nem. Tegnapelőtt este bejelentette, hogy nem kell pelus, bugyi kell. Aztán nem is kapott pelust már 3 napja. De nem lett baleset. Előtte már 5 napig nem pisilt éjjel.
Úgyhogy szépen haladunk, semmi erőszakkal. :wink:

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Sziasztok!

Babúszás kipipálva, gondolom a többieknél is. :D
Tetszett Ádikának, de megmondom őszintén, nagyobb ovációt vártam tőle. Az idegen környezetnek és a sok ismeretlen embernek tudom be. Amit még nem értek, hogy mikor az volt a feladat, hogy a babák a medence szélén ülnek és bele kellett csalogatni őket a vízbe, nem mert bele ugrani. Megijedve épp nem volt, de nem ugrott. :? Na mind1, lesz ez még jobb is.
A háton "úszás" viszont nem nagyon megy nekünk. Ugyanis Ádika, utál háton lenni. Egy hosszt engedéjezett "szabály szerűen", aztán nem maradt el háton.
Csajok, nektek hogy sikerült?
Tercsi: mi újság????? Nemsokára megvan a bűvös 36.hét! :D
Moncsi: rendes a főnököd, hogy ilyen feltételek mellett engedi, hogy dolgozz. manapság nem így működik.
Máté nagyon ügyes a szobatisztasággal!
Szopival, hogy álltok?

Kép
Kép
gabcii
 
 


Gabi!
Talán fokozatosan a szopit is sikerül abbahagyni. Két hete (mióta dolgozom) délután simán elalszik apával és a mamával is (igaz, a mamánál még ebédet sem hajlandó enni, alvás előtt sírdogál, hogy anya jön, apa jön, de ha elaludt, utána nincs gond). 1 hete már este sem kéri a cicit, de hajnalban, ha félálomban felébred, akkor még keresi. Aztán van, hogy ébredés után is szeretné, de el lehet terelni könnyen a figyelmét róla.

Egyébként még mindig lelkesen segít. Rendszerint ketten mosogatunk, de az almáspite-készítésben is a rendelkezésemre állt.

Berni! A sütiről jut eszembe! Kipróbáltad már a mogyorókrémes sütit? Kíváncsi lennék, ízlett-e.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Hú, még nem vitt rá a szorgalom :) de ha legközelebb jön valaki, megcsinálom.
Gabi, háton szerintem semelyik baba nem szeret úszni, Barnabás is nagyon hunyorog egyből, amint a füle beleér, egyébként jól ment. Voltatok már zenebölcsiben???
Jövő héten nem tudunk menni úszni, holnap megyünk 1 hétre anyukámékhoz megint.

Kép
bernini
 
 


Dorka is élvezte az uszit, egész végig rötyögött, olyan jó kedve volt. Történt egy vicces dolog is. Mi ott vettünk úszópelust. Mondtam,hogy kb. 11 kg-os popsira valót kérnék. Nagy nehezen felhúztam, és hááát, hogy is mondjam...elrepedt az oldalánál :D túl vastag Dorka combja. Úgyhogy nekünk már az óriás méret kellett. Szegénykém, meg csak vigyorgott, vigyorgott és vigyorgott. De most mit csináljak, ha egyszer ekkora...

Ilyen volt:
Kép


Ilyen lett :oops:

Kép

Kép
roberta80
 
 


Roberta: szép nagy Dorka! Irtó sokat változott! A kiskád már nem sokáig lesz jó, úgy látom! :D
Ha ott veszed az úszópelust, mennyibe kerül? És milyen fajta?
Mi huggiest vettünk, M-s. Pont határon van Ádika , úgyhogy inkább a nagyobbat vettem meg.
Berni: zeneböcsiben nem voltunk. A múlt hét nem volt jó nekünk.
Jövő héten meg nem tom hogy lesz, mert megnáthásodott Ádi.

Kép
Kép
gabcii
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: