Új privát üzeneted érkezett!

az már mindjárt itt van :lol: (írtam feljebb :wink: )

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


a mi kiságyunk sincs még megjavitva :lol: :lol: :lol: atika "könyveken alszik) :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nita most szállt le? Na hol kolbászolt?

Magi nem csinálta meg mi? nem kérdeztél rá?

Kép
csucsu05
 
 

 
 

azt mondta,egy hete kb.,hogy elveszett a papirka,amire a méretet felirta anno.... atinak kéne lemérnie,felvinni,de eddig elmaradt :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: akkor most mérjétek le mert ha elvesztette akkor megcsinálja hamar hipp hopp.Én már csak tudom.
Mikor rákérdeztemén anno akkor meglett 2nap alatt az egész konyhaszekrény:) :)
Most akkor lépjetek a tettek mezejére:)

Kép
csucsu05
 
 


És milyen paprika??? Most esett le.

Kép
csucsu05
 
 


lépünk,lépünk :lol: :lol: :lol:

el is lépek lefekszem picit,azt hiszem holnap fogok tudni jönni,mindenki megy melózni...eddig legalábbis ugy van :lol:
na addig is pápá,és jó éjt :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Papirka:) Oké:)

Kép
csucsu05
 
 


papirka=papír :P :lol: :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


wáháháhá :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Puszi én is megyek alukálni:) Álmodj szépeket :)

Kép
csucsu05
 
 


na pápá :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Pá pá. Atikát puszilja a csajszi:)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok lányok!
Nóri az auchanba voltunk vásárólni!tök jó volt kicsit kikapcsolódnom!És holnap is kikapcsolódni leszünk,valószinű egész nap nem leszek,majd csak vasárnap! :cry: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én is kikapcsolódok holnap:) megyek dolgozni:) :)

Kép
csucsu05
 
 


csákó! :lol:

na akkor csak én tartom a frontot? :o :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Úgy néz ki igen. Én holnap sem leszek tudod megyek kikapcsolódni:) De hárfőn leszek már reggel várlak egy virtuális kávéra:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Fotórestaurálás: http://www.photoretus.mlap.hu/
Nézz nálam körül! Ingyenes dolgokat is találsz!
Április végéig 50%-os kedvezmény montázskészítésre!

Kép

Kép
photoretus
 
 


Sziasztok: Nita na mi újság?? Mi volt a dokinál?

Kép
csucsu05
 
 


Nóri: Ma láttunk ám a fő úton sétálni. Te+Atika és csak nem a banya ment veletek???
Csak későn vettelek észre.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok

Lassan nekünk is közeledik a költözés napja, már csak 1 hónap van hátra, és halásztelki lakosok leszünk, már alig várom. A házunkat is sikerült eladni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: Nagy gratula. gondolom várod már a költözést. Rég írtál mi van veletek?
De jó, hogy a házat is eladtátok már. Ügyesek vagytok na meg szerencsétek is volt mert az is kell hozzá.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok csajok!
csucsu én is késön vettelek észre,de integettem azért :lol:
jól láttad,anyós meg a banya is ott volt :?
a héten nem tudom mennyit,és mikor tudok lenni sajna,mert zür zavar van,de megpróbálok azért itt is lenni :wink: majd elmesélem 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Oké amikor tudsz akkor majd jössz. Igen láttam, hogy te észre vettél. :)

Kép
csucsu05
 
 


csákó!
na szóval..ati tesójáék tegnap jöttek!a sógórt ati ma vitte be a kórházba,talán már a mütöbe is van,a manduláját veszik ki!
(atiék ma nem melóznak,mert a kollegája ma hozza haza kis családját a kórházból)
én vigyázok a sógorék kisfiára is,mivel a sógórnöm is bent van vele,mig ki nem viszik a mütőböl!délután megyek én is látogatni,mert holnap,vagy holnapután nekem kell tibit hazahozni majd,de azt sem tudom hol a kórház,igy ma meglesem!csütörtökön a sógórnömet kell jászberénybe levinnem,a nögyógyijához,kontrollra :?
szóval megcsinálták nekem a programot,és ki tudja még mit szerveznek be a hétre,mig itt lesznek :x


ja,ati kollegája frissen született kislányának az elsö nap fel kellett vágni a nyelvét,mert le volt tapadva :? de jól vannak,ma jöhetnek haza :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na most beszéltem a sógórral,még nincs túl a mütéten,még négyen vannak elötte :shock: :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: a nyelvletapadás sürüne lőfordul és még jó, hoyg észre vették. a tesóm fiának csak 3évesen vették észre.

Akkor tényleg jól megcsinálták a programot neked. És mig a sogornődet viszed el addig Atikára ki vigyáz? Vagy viszitek magatokkal??
Melyik kórházba fekszik a sogoród?
Ezen a héten lesznek csak akkor?

Kép
csucsu05
 
 


atikát nem hagyom itthon,amúgy is szeret autózni,viszem magammal :lol:
a kórház nevét elfelejtettem,a szigony utcában van.de a sógór odaadja a GPS-ét,azz majd elnavigál...remélem :lol: :lol: :lol:
hát addig itt lesznek,amig megy kontrollra a sógór!általában mütét után 1 hét :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: nekünk is van GPS -ünk. De én még azzal is el tudok tévedni:)
Kivételesen tudom hol a szigony utca:)
Pesten azért nem tévedek el. Itta környélen igen:)
Persze vidd is Atikát legalább világot lát :)

Tegnap mikor láttunk Tomi vett észre előszőr. És kis gonosz volt:)
Azt mondja Nóri milyen jó társasággal sétál:) Bany biztos ott van:)
Kis gonosz mi????:)

Kép
csucsu05
 
 


én is attól félek,hogy eltévedek a GPS mellett :lol: :lol: :lol:
én meg még nagyjából sem tudom,hogy merre kell menni,igy azért elmegyek ma,hogy legalább legyen egy kis fogalmam róla :lol:

marha jó társaság volt :x kis nagy gonosz az urad :x :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: De azért jó, hogy elmentetek sétálni. Végülis az én anyósóm mégcsak nem is sétált velem anno.

Ha egyszer elmész arra akkor valóban egyszerűbb lesz.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok lányok.Nóri tényleg jó társaságod lehetett :twisted: :twisted: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok csajok:) Ma április 1van:) Boldondok napja:)

Kép
csucsu05
 
 


jó reggelt csajok!
hát kész vagyok!
ati bevitte tegnap a sógórékat kórházba,11körül jött haza,akkor még nem volt túl sógór a mütéten!úgy volt hogy délután visszamegyünk,meg akkor hazahozzuk a sógórnömet!hát szépen kitalálta hogy ne menjünk,marad estig,és majd anyósékkal hazajön!
szóval most áll a bál,mert persze (gondolom jogosan) felháborodtam,mert igy tényleg gözöm sincs merre kell menni,a gps-t sem ismerem,szóval lehet el sem megyek!nem fogok gyerekkel a nyakamon ismeretlenül csámpázni a városba... ha ilyen a sógórnöm,akkor bkvzzon,aztán leszarom...de a sógórt sajnálom
hát ennyi :x

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Na az szép. hisz megvolt beszélve, hogy mentek be. Megértelek ha nem találsz oda. A sogornőd meg szálljon fel a buszra és jöjjön haza egyedül. Azért a sogornőd az aggodást nagyon eltulozza. Hisz egy mandula műtét rutinműtét.
És persze miért isnem sietett haza a gyerekéhez?

Kép
csucsu05
 
 


este 7kor értek haza :x

én meg nem fogok atikával bolyongani...ha nem lenne atoika,elmennék,sosem voltam parázós,de igy tuti hogy nem..hozza haza az urát busszal :x
amúgy neki is van jogsija jópár éve,de azóta egy centit nem vezetett :x

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri. Igazad van. ha van jogsija és olyan okos mindig akkor menjen ő el. Hisz nem vagy te taxisofőr:)
Tényleg fúra egy ember ez a nő.

Kép
csucsu05
 
 


jaja...és most tuti én leszek a bunkó,de szarok bele :x

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: A csaj lehet dierkt csinálja a feszkót.
Szarj rá kit érdekel mit gondol a hülye picsa.

Kivagyok a szabinától. Mióta jó idő van már reggel 7kor ki akar menni a kertbe. Itt van hozza a cipőjét mára játékokat is össze pakolta.
De még nincs olyan meleg.
Mondom neki várjunk már 8-ig vagy 9-ig. De ő áll az ajtóban.
Kiakaszt.

Vasárnap voltam dolgozni. Párom már a reggeli kávéját semihatta meg. Fél 9kor már kint voltak a focipályánál lévő játszón. babakocsival mert a kocsit én elvittem. tehát 8-kor már indultak. És ők voltak az elsők.

Kép
csucsu05
 
 


le is szarom,de a sógórt sajnálom :?

szabina a kis akaratos tündérbogár :lol: :lol: :lol:
délután atival,meg a 2 gyerköccel lementünk ide a lakótelepre, van egy kis focipálya féleség (betonos,semmi extra),atika napozott a babakocsiba,meg is fogta picit a nap,tibcsivel meg fociztunk,mert mocizott!jó volt :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na de jól leirtam :lol: fociztunk,meg mocizott :P :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Értettem. :)
Az jó kicsit akkor az atival is eludtál menni sétálni.
na gyakoroltátok milyen ha két gyerek van:)

én ma is csináltam egy tesztet. Hát nem lett pozítív:( De piri elkerült. Ja neked nem ismondtam vasárnap már teszteltem. Ha sokáig néztem a tesztet akkor talán ott egy csik. a Tomiismondta. Na amain is ha nagyon nézem talán ott van. De lehet, hogy átüt a teszt.
Nem tudom már én nem bízakodok.

Kép
csucsu05
 
 


gyakoroltuk ám :lol: atinak is tetszett,ahogy láttam :lol: :lol: :lol:

ne add fel :wink: ha nincs piri,akkor lehet pár nap múlva meglesz rendesen az a 2 csík :wink:

DRUKK! ! ! ! :wink: :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Köszi majd meglátjuk.
Bár a lányomat rögtön kimutatta ezért is vagyok negatív most ezzel kapcsolatban.


Tényleg anyósék mikor mennek le vidékre? Hisz már jó idő van??:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu nem minden terhesség egyforma.. :wink:

nem tudom,de már mehetnének :? :lol: ápr.végénmennek pár napra erdélybe,szerintem csak utána mennek :x

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri. akkor nézzük, úgy, hogy ma már április van:)Tehát a hó végén talán már le is pattannak:)

Kép
csucsu05
 
 


jaja :lol: :lol: :lol: remélem :lol: :lol: :lol:
na megyek atikázni,most ébredt,majd jövök még.... ha tudok :x

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Oké nóri: Én meg megyek főzni. Már a hagymát felvágtam. :) Sirtam is:)
puszi

Kép
csucsu05
 
 


csajok annyit tudtok írni!!!!alig birom visszaolvasni :lol: :lol: :lol:
csucsu gratula a kis pocaklakóhoz!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Köszi de majd akkor örüljünk ha a teszt erősebblesz és a doki is látott már.
Babonás vagyok :)

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?