Új privát üzeneted érkezett!

Szia Kata,

Szerintem most mindenki álomkóros, a főnököm azt se vette észre, hogy megjöttem, csak negyedóra múlva kérdezi a kolléganőmtől, hogy a Micával mi van, hogy nem jött még meg.. Kép Egyből helyreraktuk Kép

Nah, akkor kukucskálok a vonatból Kép Aztán meg majd megbeszéljük egyszer a dolgot, és átugrunk hozzátok, gyerkőcök pancsolhatnak, férfiak meg dolgozzanak, mi meg csak ülünk és pihenünk Kép

Nálam a szülés még jócskán odébb van, csak szilveszteri buli környékén várható, január 3. a fixált időpont. A pociméretre én is kíváncsi leszek, mert Gyuszkó is hatalmasra növesztett.. télen meg még érdekesebb lesz, addigra meg kell tanítani a fiamat cipőt befűzni és bekötni, mert én se az övét, se az enyémet nem leszek képes megcsinálni Kép

Jó pancsizást, nálunk csak bölcsi után várható, de akkor én se fogom megúszni Kép

Üdv,
Mica
mica
 
 


Szia Mica!

Volt kukucska?
Úgy láttam nem új vonat volt és valahol az elején lehettél.
Nem lehet semmi a vonatozás ebben a hőségben!Kép
Hogy birod?

Egész jó volt ma a medencézés,Te megúsztad?
Ma tényleg szívesen bemásztam volna Raul mellé.

Kicsit ismét sikerült ma bosszankodnom,a változatosság kedvéért az ács miatt.
Úgy látszik,még novemberre sem tudunk elkészülni...Kép

Na,ideje lefeküdnöm.
Lehet,hogy a főnököd észre sem veszi,ha holnap inkább otthon maradsz a jó hűvösben?Egy próbát megér!Kép

Üdv.
Kata
Kép

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata,

Kukucskáltam ugyan, de nem nagyon láttalak Kép Ez általában új vonat, nem is igazán szeretem, mert levegő szinte semmi.. Egyenlőre még birom valahogy, de már várnám a hűvöset.

Medencézést nem úsztam meg, hazaérés után egyből ez volt a program Kép Nagyot pancsolt Kép Énis irigykedve néztem az örömét, de este egy jó nagy zuhanyzással kárpótoltam magamKép

Jajj, a szakemberekkel mindig baj van. Nekem jó dolgom volt, mi idén tavasszal cseréltük le a házon a cserepet, meg a tetőléceket, de ez családi munka volt. Húsvéti hétvégén összejöttünk, és hajrá Kép
Mondjuk még van egy kis rész, amit nem csináltunk meg a melléképületi részen, mert van ott egy terasz, aminek tetőrészt akarunk csinálni, minden anyag meg van hozzá, csak idő nincs ismét összehozni a bandát, mert édesapámék mezőgazdászok, és a nyár elég sűrű nekik. Nem baj, majd ősszel talán meglesz Kép

A főnököm figyelmes, figyel rám, ezért is kérdezett utánam tegnap. Imádom őt, és amíg birom, nem hagyom cserben Kép Nameg azt a 90 regisztrátor céget sem, akiknek a munkáját elbírálom, mert úgy veszem észre, hogy nagyon ragaszkodnak hozzám Kép Amíg pindurka és én bírjuk, addig melózunk Kép Otthon szerintem megőszülnék, nem vagyok egy otthonülős, házias fajta, sajnos ez néha a háztartáson is meglátszik.. Kép

Üdv,
Mica
mica
 
 

 
 

Szia!

Néha én is nehezem viselem a kényszerpihenőt és a munka is hiányzik,elég pörgős és most furcsa az itthonlét.
Rault ma nem engedem a medencébe,mert valami kiütések jöttek rajta a nyakán,lehet,hogy csak a melegtől,meglátjuk.
Apjának is nagyon érzékeny a bőre,ezt tőle örökölte.Kép
Nekünk most éppen a tető a problémás,jó lenne a családi megoldás,ha legalább 1 valaki értene a tetőhöz.Kép
Pilisen egyszerűen nem sikerül normális ácsot találnunk.Kép

A többiek(Momo,Betti)nagyon eltűntek!

Üdv.
Kata
Kép

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia!

A tegnapi nap lehet, hogy minden csemetét megviselt? A fiam meg éjszaka közepén mondta félkómásan, hogy fáj a feje. Lehet, hogy ma én se engedem ki, őrült ez az időjárás Kép
A tetőhoz nálunk se ért igazán senki, bár apukámnak a fa-munkához van köze, mert asztalos a szakmája, de mégis jól összehoztuk. Mondtam is nekik, hogy én eléggé mindentudó vagyok, kaszálok, gyalulok, fúrok, faragok stb, de azért a cserépmennyiséget a tetőre ne én számoljam már ki, mert ehhez azért nem értek.. hát gondolhatod, hogy ki intézett mindent.. KépKép

Momo nyaralni ment 3 hétre, épp mikor már megtaláltuk volna egymást Irsán Kép

Üdv,
Mica
mica
 
 


Szia!

Szóval itt Pilisen nagy szükségünk van egy tetőfedőre,cserép+faanyag megvan,úgyhogy várunk sok szeretettel!!Kép

Igen,emlékszem,hogy Momo nyaral,csak nem tudtam meddig.
Betti szerintem már hazajött,remélem bejelentkezik valamikor.Kép

Mi egész nap gubbasztunk a szobában,majd csak este merészkedünk ki.
Még így is dagadozik a bokám.Kép
Mi lenne velem,ha még vonatoznom is kellene?!

Nektek lesz idén nyaralás?
Mi itthon nyaralunk az építkezésen,mondjuk én amúgy sem igénylem igazán a túl nagy utazást,alaphelyzetben sem.A fiúkat próbálom zavarni strandra-Irsán milyen?

Na,megyek Raullal autózni-ez a kedvenc játékom.Kép

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok,

Mica és Ruszlána,
Üdv itt, jó pocakosodást Kép

Ruszlána,
A ceglédi kórházasdi topikban írtam neked viszonlagyosan bővebben, de most nagyon sietek Kép
Az én lányom képei láthatóak az archívban, és mi várunk ikreket Kép

Ígérem próbálok gyakrabban jönni, de macerás nagyon...

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Szia Heppi!

Örülök,hogy írtál,már "ismerlek",majdnem teljesen elolvastam a topikot mielőtt írtam volna.
Ikrek?!
Minimum,hogy én is meglepődtem volna!Kép
Lesz majd valaki,aki segít Nektek legalább az első időszakban?
Párszor eljátszottam a gondolattal,hogy milyen lenne kettő egyszerre,remélem majd mesélsz róla,bár nem tudom mennyi időd lesz.
Sok szeretettel gratulálok!
Írd majd le alkalomadtán hogy viseled a két babót.

Köszönöm,amit írtál Habony doktorról,én is elégedett vagyok vele.
A "piszkos"anyagiakról írj légyszives a mailom-ra,mert ez is nagyon érdekel,de nem tudtam honnan is tájékozódjak.
Szóval:katanyo@freemail.hu

Aug.3.-án megyek valószínűleg a rendelőbe,Neked mikor aktuális?

Ettől az amnioszkópiától kicsit megijedtem-fájdalmas volt?Miért került rá sor?

Üdv.
Kata
Kép

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok,

Kata!
Jajj, hát ezt az időt már én is unom, mondjuk azért jó melózni, mert itt hűvös van Kép Nameg otthon megőszülnék, mint már írtam Kép
Nyaralás? Az mi? Kép Jó ideje nem voltunk sehol, a havi 82e Ftos hiteltörlesztés és a 33e Ftos autótörlesztés kicsit betesz a családi kasszának.. Terveztük, hogy elmegyünk nászutunk szinhelyére, Mátraházára, de szerintem nem lesz belőle semmi.
Az jó, ha Raul bent tud lenni és játszani, Gyuszikát alig lehet bent tartani a szobában, a legnagyobb pokolban is ki szeretne menni. Ilyenkor minden kreativitásomat elő kell szedni, és átrendezni a lakást a lurkóval, mert imád "házat építeni" mindenből. Lehet, hogy ő kellene nektek mesterembernek? Kép

Heppi!
Szia, köszi, van pocak Kép Már épp hiányoltuk a többi hozzászólót, mert napok óta kettesben beszélgetünk Katával Kép

Üdv,
Mica
mica
 
 


Szia Mica!

Tudod,mit?
Gyertek mindketten Gyuszikával,ő épít,tiéd a tető és mindenki elégedett lesz!Kép
Gondolhatod,ára van annak,ha Raul nem megy ki!!!!!!Kép
De inkább azt választom,hogy szétrámolunk mindent,de nem birok kint lenni ebben a hőségben.

Ilyen törlesztések mellett nem csodálom,hogy nincs "kedvetek"nyaralni,ettől az évtől ez a tényező bejátszik nálunk is.

Megtartottál dolgokat a nagyfiú után,vagy újra kell vásárolnod a babának?
Most már lassan elkezdek nézelődni,felmérni a terepet.
Doktornődhöz magánrendelőbe fogsz végül is járni?

Küldjél légyszives a mumkahelyedről egy kis hűvöset!!!Köszi!Kép

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Nyaralok én, de azért nem tudom megállni a kukucskátKép
Látom mindenki pancsizik, ezt mi se hagyjuk ki, a lányok egész nap a nagyitól kapott katicás medencében fetrengenek...na és utána jön a homokdomb mászásKép Szóval nálunk is panírozott gyerek az esti menüKép
Én elvagyok, de a nagy melegtől iszákos lettem, amitől meg már a lábam is dagadKép Azt hiszem, beköszöntött a legnehezebb rész, az utolsó két hónap...remélem, szókás szerint nem húzom a kiírásigKép

Mica,
nahát, a prérin is lakik még valaki rajtunk kívül?KépKépKép
A vasútállomásig viszonylag gyakran el szoktunk sétálni még az testvérbabakocsival is, mert a lányok igénylikKép Szerencse, hogy most a kánikulában nem vagyunk otthon, mert én meggebednék a 40 kiló tologatása közben a naponKép

Kata,
és nem próbáltatok a környező településekről jó ácsot szerezni? Nálunk Irsán is van egy pár, azok csak elmennének Pilisig, nem?

Mennem kell, mert nem merek anyáméknak akkora internetszámlát gyártaniKép

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok,
ismet otthonrol, igy bocsi, de ekezet nelkul vagyok..

Kata!
A dokinohoz vegulis csak gondozasra jarok, mert vallalna ugyan, ha nem epp az unnepek alatt szulnek Kép Ez az a'ra, hogy kisgyerekes anyuka. Igy most gondolkodhatok, hogy kerek-e fel vkit dokinak, vagy csak ugy, aki jon, annal szulok. Mert gondozas szempontjabol total jo a dokino, a szulesnel meg az elozo dokim se kavart sok vizet, inkabb a szulesznokon mulik a dolog. Ha jol tudom, azt Cegleden nem lehet valasztani, de majd meg informalodom. Esetleg vmi tipp? Meg akar dokira is. Kép
A ruhak nagyresze megmaradt Gyuszikarol a tesonak, csak annyi a gond, hogy mig nagyfiam nyari baba volt, a pindur teli lesz, igy nemi felsoruhazatra lesz szukseg. Ami nagy beszerzes lesz, az egy agy Gyuszkonak, hogy a kicsi megkaphassa az o agyat (szetszedhetos pelenkazos agy), es egy babakocsi, mert azt is szetnyuzta a nagy kiloival Kép
A munkahelyi huvos ma nelem is jo lett volna, 3 orat ultunk a hosegben a terhesgondozason. Utana alig birtam hazajonni Gyuszkoval a bolcsibol Kép
Tenyleg, ma feltunt egy haz, vagyis egy hazresz azon a teruleten, ahol mondtad, a falakat lattam. Az lenne a tietek?

Momo!
Elvezd a nyaralast, es a segitseget, gondolom ez utobbi jol jon 2 nagylany mellett Kép Nem irigyellek hatalmas pocival ebben az idoben, nekem ezzel a kicsivel is nehez..
Az iszakossag nalam is megvan, mellekhataskent en meg nem dagadok, hanem rohangaszom WCreKép
Ha hazajottetek, szolj, nem kell neked 2 nagylannayl errejarni, mi talan meg mobilabbak vagyunk Kép

Huvosebb napokat mindenkinek!

Udv,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Momo!

Jó hallani Rólatok!
Olyan szívesen mennék én is Anyuékhoz,de nem merem a hosszú utat vállalniKép
Habony eléggé rám ijesztett,úgyhogy inkább itthon nyűglődök.

Próbálunk ácsot keresni máshol is,holnap Dánszentmiklósról jönnek megnézni,hogy miről is
lenne szó.

A lábdagadás már kezd nálam is jelentkezni,pedig csak novemberben szülök,azt hiszem addig minden macera megtalál.
Nagyon tetszett az a mondatod,hogy :"...remélem nem húzom SZOKÁS SZERINT a kiírásig."Kép

Érezzétek nagyon jól magatokat!Várunk vissza,addig is óvatosan az iszákossággal és nehogy estére a panírozott gyerkőcök megfeküdjék a gyomrodat!:o


Mica!

3 óra a terhesgondozáson?!Kép
Az nem semmi!
Szerintem az sem rossz megoldás,ha az ügyeletesnél szülsz.Úgy hallottam,hogy mindegyik szülésznő nagyon rendes,ebben egységes véleményekre leltem.
Választani nem lehet őket és ha valóban ennyire jó mind,akkor talán nem is érdemes.
Habony főorvost tudom ajánlani,innen többünknek ő a dokink.Ismeretlenül választottam őt,de bárkitől érdeklődtem Pilisen is,őt nagyon ajánlották.Eddig elégedett vagyok vele.

Valószínűleg a mi házunkat láthattad!Ezzel a nyamvadt hozzáépítéssel kínlódunk.

Amit lehet,azt használtan szerzek be,persze főleg ruhából azért új is lesz a babának,de az első időszakban nem túl sok,mert úgyis olyan gyorsan kinövi.
Raul kiságya megvan,babakocsit már megvettem,igaz használtan,de tök jó állapotban van.
Most használt,nem túl drága hordozót kutatok.

Lefekszem,ha szerencsém lesz talán tudok 3 órát aludni,ebben a hőségben csak fetrengek.Kép

Üdv.
Kata
Kép

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata,

Azért rágódom a fogadott doki/ügyeletes kérdésen, mert a kiírt dátumom ugye január 3, de ebből bármi lehet, akár még karácsony is.. tudom, hogy a fogadott orvos azért van, hogy ott legyen, ha szülsz, de nekem nem esne jól, ha éppen a szeretet ünnepén kellene berángatnom.. az ügyeletesnek meg úgyis ott kell lennie Kép Majd még informálodom, aug. 2-án úgyis megyek ultrahangra, próbálok szétnézni a kórházban az orvosok között, hátha nem vágnak ki Kép

Babaruha ügyben: nemrég nyílt Irsán egy bizományis bababolt, a lottózóval szemben. Ruhák, gyerekülés, babakocsi, sokminden Kép Pont tegnap néztem szét, és elég jónak tűnik, még árban is Kép Ha van időtök, nézzetek át Kép

Woww, akkor végre megtaláltam a házatokat Kép Kicsit nehéz észrevenni a vonatból a fás rész miatt, bár ti gondolom nem bánjátok, hogy nem lehet annyira odakukucskálni Kép

Jajj, az alvás nálunk se egyszerű, már nyitott ajtónál alszunk, még jó, hogy most valahogy nincsenek szúnyogok Kép Gyuszika is odaköltözött éjszaka hozzánk, aztán persze kit szorított ki az ágy szélére? Na nem is az apját.. Kép Mondtam neki, hogy a rugdosást hanyagolja legyenszíves, ő már letudta a maga idejében, elég egy mocorgó a pocakomnál Kép

Üdv,
Mica
mica
 
 


Sziasztok csajokKép!

Köszi hogy hiányoltatok, és sorry hogy nem jöttem előbb, de ki vagyok készülve ettől a kánikulától. Mendi nem alszik jól se nappal se éjjel, így nem is igen van lehetőségem kikapcsolódniKép.
Nyaralással pechünk volt, az idő miatt, de mi valahogy mindig így járunk. Bezzeg már vasárnap főttünk a kocsiban, még jó hogy a csajszi egyből bealudt, így bekapcsolhattuk a klímát, nem kellett aszalódniKép.
Sajna strandra nem jutottunk el, mert mire Mendi felkelt, mindig esett az eső, vagy olyan hideg volt, hogy inkább "otthon" maradtunk. Egyszer jutottunk le a Tisza-tóhoz. Mendinek tetszett volna, de hideg volt a vízKép. Szóval nem volt valami jó nyaralás. Ráadásul nem voltunk elegen a szálláson, így majdnem duplaannyit kellett fizetnünk mint terveztük. Szóval a pénz is elment rá feleslegesen. Most nem tudom miből vesszük meg a bébinek a cuccokat.. Miért van az hogy nálunk mindig van valami probléma??Kép

Kata!
Mivel ijesztett meg a Habony? Én most megyek hozzá délután. Kíváncsi vagyok mit mond, meddig húzom még..
Nem vagyok benne biztos, de én úgy tudom hogy lehet szülésznőt fogadni! Mert már többen mondták itt az ismeretségemben, hogy fogadtak szülésznőt, és frissek mert mindkét csak kb. akkorra van kiírva mint én. De majd megkérdezem a szülésfelkészítőn, tudjátok, jövőhét csütörtökön lesz 15:00-kor. Jöttök csajszik?
Meg megint lesz anyatejes világnap szintén azon a délutánon asszem a polg.hiv.ban. Arról hallottatok?
Én pont most adtam el a hordozónkat. Megjártam vele, mert kölcsönadtam valakinek és szétszaggatták a huzatját, de ezenkívül semmi baja sincs, viszont így nem akarták 5-nél többért megvenni. Én meg anno 20-on felül vettem, mert nem noname, hanem egy Cosco gyerekülés. Most vennem kell egy Graco-t a babakocsinkhoz. MIkor a kocsit vettük, már nem akartunk hordozót is venni hozzá, mert akkor még 49-ért adták, és a kocsi is igen drága volt, most viszont már "csak" 30ezer, és ha meglesz, akkor könnyebben el tudom majd később adni a kocsit és a hordozót egyben. Csak sietnem kell, hogy legyen még olyan színben, meg hát hogy addig ne szüljek meg..

Mica!
Kép Biztos olvastad hogy én is ügyeletesnél szültem a lányomat, nekem semmi rossz emlékem nem volt emiatt. Biztos hogy ugyanúgy oda kell figyelnie a dokinak ha fogadott orvos ha nem! Ha neked -sem- fontos hogy ott lihegjen a nyakadban egy ismerős doki, akkor szerintem maradj a dokinőnél. Anno én is ezért döntöttem úgy hogy nem fogadok mást. Nem akarok oltári baromságot mondani, de lehet hogy pont a dokinőd férjénél akartam szülni, a Bihari-Tóth Györgynél. Asszem ez a pontos neve. Persze én is csak hallottam hogy talán férj és feleség, remélem nem írtam hülyeségetKép.

Momo!
Irigykedem hogy ilyen jó időt fogtatok ki a nyaralásra! Használjátok ki!!
Neked mekkora a pocid? Már úgy értem hogy körfogatraKép?
Hála az égnek engem elkerül a lábdagadás. MEndivel sem volt, most sem, pedig akkor is és most is napi 4-5 liter folyadékot iszom. Védőnő javaslata ellenére, ő ugyanis azt mondta egy liternél ne igyak többet, mert hogy sokat híztam.. Pedig szerintem az ásványvíz nem hízlal.. se az energiaszegény üdcsi.

Heppi!
Megkaptad az órádat? Szegény férjedre jól ráijesztettem, igaz?
Megmutattam a kocsi képeit a kismaminak, de nekik nem kellene a hordozó, mert azt már vettek. Meg az ura azt szeretné ha újat vennének. Ha van más jelentkező akkor add el nyugodtan.
Viszont azt ígértem megkérdem hogy hordozó nélkül is eladjátok e? - lehet hogy az meg érdekelné Katát..-
Hogy vagy? Bírod még a hőséget? Ha sétáltok délután benézhettek a játszóra , általában ott vagyunk kb.fél6-8-ig. Ma lehet hogy később érek oda, attól függ hányan lesznek a Habonynál, bár időpontra megyek, meg szerintem most csak az augusztusi kismamákat rendelte be. Reménykedem hogy egy óra alatt végzek. Nem akarok sokáig ott ücsörögni, főleg mert a bébiszityóm lemondta a mai napot, így egy kezdő anyuka vigyáz MEndire. Őt meg nem akarom terhelni a csajjal, mert mostanában kissé fárasztóKép.
No, mostmár lépek, mert még össze kell kapnom a lakást mire jön a szomszédasszony, ne mondja már mekkora kupiban ülökKép.

pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

Kb 10 másodpercem van, úgyhogy röviden...

Mica,
Habonyt én is csak ajánlani tudom, én is nála szültem. Fogadott orvos tényleg azért van, hogy bármikor bemenjen, ha kell. Ez a dolga, felvállalta, amikor erre szakosodott. A Habony azért már eléggé benne van a korban (olyan 50-es éveiben járó "fiatalember") ahhoz, hogy tisztában legyen ezzel. Két felnőtt gyermekéről sem nézem ki, hogy pszichológushoz járnának a folyamatos apahiány miatt, felesége szintén orvos, tehát azért nem olyan vészes. A másik meg, hogy ha tényleg a szeretet ünnepén szülnél, akkor egy bankóval többet teszel abba a borítékba, és már nyugodt is lehecc. Egyébként nem egy pénzsóvár a Habony, és ha túl sok kismamája lenne, valszeg nyíltan megmondaná, hogy nem vállal, de szívesen ajánl másik orvost, ha szeretnéd. És azért az ügyeletes dokikról meg csak annyit, hogy hallottam már rémtörténeteket, hiszen ünnepekre ügyeletre nem a legjobbak mennek, hanem a "mészárosok", akik kézzel tágítanak, ha kell, ha nem, akik belefekszenek a hasadba, csak hogy gyorsabban menjen stb. Nem azt mondom, hogy te is kifox egy ilyen taplót, de végül is nem kizárt. A fogadott doki meg ugye, vár némi ellenszolgáltatást, tehát azért a körülményekhez képest vigyázni fog a "vagyonára" Kép
Ha nagyon nem akarod a Habonyt, én inkább olyan dokikat tudok neked priviben küldeni, akiket NE válassz, szerintem (majd indokokat is írok, ha akarod)

lejárt a 10 másodperc Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Jaj Betti,

Hogy én mekkora bunkó vagyok Kép Természetesen köszi az órát meg a lapátot, és én neveletlen vidéki tyúk még az sms-edre sem válaszoltam. Úgy szégyellem magam, ekkor taplót mint én, asszem még nem hordott hátán a föld Kép Szóval köszi mindent, a meghívást is nyaralni, de én kettesben nem merek már elmenni jóformán a városba sem, mivel totál le vagyok tiltva Orsi emelgetéséről (nem én fürdetem, pelenkázás a földön, ha sír, én költözöm a földre, hogy hozzám bújhasson stb), és egyedül tényleg úgy érzem nem tudom ellátni. Ezért nagyon jó, hogy a férjem imádja fürdetni, öltöztetni, etetni stb, és azért valljuk meg az ilyenekre nem szívesen kér meg az ember lánya "idegeneket". Arról nem is beszélve, hogy Orsi idegen helyen elég nyugtalanul alszik, többször megébred, sír, ringatásra-éneklésre van szüksége, és ezt meg már végképp nem akartam a nyakatokba varrni. Pedig hidd el, nagyon szívesen mentem volna, mennénk most is, csak hát apájuk tartogatja a szabikat az ikrek érkezésére Kép És sajnálom, hogy nem volt valami fergeteges az idő, meghogy drágább is lett a tervezettnél, de legalább kimozdultatok.
Én is szenvedek a melegtől, és Mendit bármikor bevállalom, ha szeretnéd, néhány órára.

muszáj mennem

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok,

Köszi az ötleteket mindenkinek, jól jönnek, mert nem igazán ismerem a ceglédi dokikat. Habony doktorral már egyszer találkoztam, ő állapította meg UH-n a terhességet. Gondoltam is, hogy ő már tapasztaltabb, nem friss családos doki, így talán nála nem lenne gond, ha épp az ünnepek közepén kellene hívnom. Nah, majd meglátjuk Kép
A szülésfelkészítőre még ráérek, úgyhogy nem hiszem, hogy mostanában mennék, vagyis mennénk, mert én apával szeretnék ismét szülni Kép Az ilyen előkészítést kíván, mert addig nagyobbik lurkómat át kell adni a nagyinak Kép

Heppi,
a névlistát és az indokokat megköszönném, jöhet mailben is, mica at iszt.hu (a @ jelet helyettesítettem az at-el, javaslom mindenkinek, mert így nem tudják felhasználni spam-küldésre a szoftverek a címet..)
Betti,
Nem tudom, hogy férj és feleség-e a két doki, mint írtam nem ismerem őket igazán Kép A dokinő nekem teljesen bevált, jó lett volna nála szülni, de így hozta a sors. Most szervezhetem át a dolgokat.

Nah, jó hétvégét mindenkinek, hűvösebb időket a nem-nyaralóknak! Majd otthonról társalgózom hétvégén Kép

Üdv,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Betti!

Üdv itthon!
Eszembe jutottál,hogy jó kis időjárást fogtatok ki.Kép

Habony nem javasolja az utazgatást,nagyobb megterhelést,mert az utolsó UH szerint a lepény még mindig nagyon közel van a méhszájhoz és mélyen tapad hátul.
11.-én megyek UH-ra,remélem elmozdult már!

Majd írd meg,hogy sokan voltak-e és persze,hogy mit mondott.

Sz.felkészítő ismét kimarad Kép ,anyatejes világnapról még nem hallottam.
Te szeretnél szülésznőt választani,ha lehet?

Hordozót hajkurászok én is,de nekem megteszi használt is,nem lenne túlzottan kihasználva,de szeretném,ha lenne.

Meg szabad kérdezni,hogy mennyi az a sok hízás Nálad?
Én máris 10 kilónál tarok,de párom azt mondja,hogy végre kezd emberi formám lenni .Kép
Pocikörfogatod?

Remélem hamar végzel Habonynál és Mendivel is minden rendben lesz addig is,míg haza nem érsz.Kép


Mica!

Köszi,hogy írtad a bizományi boltot!!!Kép
Amint lehet körül fogok nézni.

Te nagyon rendes vagy,hogy ilyen megértően állsz az orvosokhoz az ünnepek alatt is.Kép
Szerintem találnál olyat,aki a plussz bankóért mindenképpen Veled töltené akár a Szentestét és a Szilvesztert is.Kép
Majd írd meg ha már tudod,hogy ügyeletes,vagy választott.


Heppi!

Nem tudom küldtél-e nekem mailt,mert megint nem tudok belépni a freemail-be.Kép
Pedig nagyon szeretném tudni a dolgokat.
Mindegy,azért próbálkozok,van amikor valahogy be tudok lépni.
Lehet,hogy nem ártana mostmár gépet cserélnem?!Kép

Üdv mindenkinek!

Kata
Kép

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Heppi,
Van abban valami amit Micának írtál. Van esélye kifogni ilyen hangulatú, stílusú emberkét is.. Lehet hogy nekem is csak szerencsém volt. Persze gondolom az is számít, hogy mikor indul be a szülés. Éjjel vagy nappal...
Semmi probléma, nem haragszom hogy nem válaszoltál, csak kicsit aggódtam hogy mi lehet, főleg hogy mikor visszavittem a cuccost, a férjed nyitott ajtót. Viszont nem mertem faggatni rólad, mert tudom hogy nem az az ismerkedős típusKép. De örülök hogy minden OK. ÉS megértem az álláspontotokat, igenis vigyázz magatokra!!!
Babapesztrálás meg lett volna oldva, a srácok Mendit is jól elkapatták, ő meg ki is használta, hogy mindenhová viszik a fenekét. Szombaton kapott is egy hisztirohamot, és mivel semmi nem hatott rá, beraktam a zuhany alá, és megcsapattam egy kis hideg vízzel. Féltem hogy megviseli, de aztán észheztért, és nem haragszik rám érte. Azóta minden rendben, nem kell egész nap cipelnem.
Te sem jössz felkészítőre?Kép
Olvasgatni azért van néha időd a neten?

Mica,
Szerintem a Habony megmondaná neked hogy ha ezért nem vállalna el. Úgy értem ha nem akar karácsonykor bent lenni, akkor megmondaná, hogy ezért nem vállal el. Én is csak ajánlani tudom, mert nagyon rendes.
Azért gondold meg a szülésfelkészítőt, jövő csütörtökig még van időd megszervezni apát is meg lurkót isKép. Négy előadásból áll a felkészítés, ami azt jelenti hogy négy hónap, és most az első előadás lesz, bár mindegy mikor kezdi az emberKép.
Csak most annyiból jobb, hogy nem hóviharban kell utazgatni. -beszélek hülyeséget, hisz mivel jobb a kánikula???KépKép-

Kata,
lepényKép. Szurkolok hogy elmozduljon!! Addig is fogadj szót a dokinak, és pihizz!
Megint elkerüljük egymástKép. Én 4-én megyek Uh-ra hozzá az első CTG-s papírral, aztán vizsgálatra a rendelőjébe csak 16-án, vagy 19-én.
Rendben talált mindent, csodálta hogy már vannak jóslófájásaim, mert korai. De mondtam neki hogy Mendivel uígy volt, mégis túlhordtam. Mindenesetre még mindig zárt a méhszájam, szóval annyival korábban már úgysem szülök hogy gondot jelenteneKép.
Lehet hogy 19-én megyek hozzá utoljára, mert az már a 38-ik hét vége leszKép. Nem bánnám ha utána már csak a szülőszobán találkoznánkKép.
Egyre jobban vágyom rá hogy találkozzam a kissráccal, és hogy megbirkózzam a szoptatással. Persze rossz lesz, hogy nem mocorog a pocimban senki, de azért örülnék ha már a karomban tarthatnám a bébikétKép
Nem voltak sokan a dokinál, de épp elegen. kb. 40perc alatt végeztem. Ahogy gondoltam, csak az augusztusi kismamákat hívta be, meg volt egy elég friss kismami, akinek nem volt még pocijaKép.
Szülésznő: nem tudom.. gondolkodom rajta.. ahogy én megismertem őket, mindegyik nagyon rendes, valószínű, hogy nem fogadok külön, mert nem tudnék választani. Meg lehet hogy már nem is lesz időmKép. Mendit négy szülésznővel szültem, és egytől egyig nagyon kedvesek voltak. De még bármi lehet.Kép

pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok,

Mica, neked majd írok mélet, ha lesz egy szusszanásnyi időm Kép

Ruszlána,
Neked azóta nem írtam még mélt, úgy értem egy másodikat Kép de fogok, csak hát az én gyermekem azonnal kiveri a hisztit, amint meglátja a színes monitort Kép

Betti,
Én azóta is szégyellem magam, és remélem minden rendben lesz a pociddal, Mendivel és a szopival is. Csak egy kis önbizalom és kitartás kérdése Kép

Momo,
Te hová tűntél? Vagy csak ezt a topikot hanyagolod? Tudom, hogy nyaralsz (sárgairigyHeppi), de azért csak annyit, hogy még éltek-e Kép

na húzok sétálni, mert azt is kell ám néha Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Betti!
Köszi a felvilágosítást, jövőhéten hétfőn megkérdezem Habony dokit, hogy mit szólna egy karácsonyi bulihoz Kép Amúgy, ha nem pont ünnepek alatt lenne várható a babóca érkezése, akkor lehet, hogy tényleg nem választanék dokit, de így egy kicsit meginogtam..
A felkészítőre meg lehet, hogy most elmegyek, mert tényleg nem most lesz vége, ha 4 hónap... apócát most nem viszem akkor, legyen lurkóval, majd jön a következőre, vagy majd ott megbeszélem, hogy mikor érdemes őt is be(le)rángatni Kép Egyszer már felkészült, szerintem nem felejtett sokat Kép Na, mintha én is olyan tudatlan lennek szülés ügyben, inkább a hely érdekel Kép

Kata!
Nos, láthatod, nagyon ingatag vagyok a jószívűségem mellett.. azért énis tartok az ünnepek alatti ügyelettől. Lehet, hogy a dokinő is vígan hazaér addigra, mikorra szülök, de nem merek ilyet kockáztatni, Gyuszika is korábban jött 8 nappal.. Most majd megismerkedem Habony doktorral, aztán döntök az ügyben.

Heppi!
Ok, várok mailre Kép

Üdv,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Mica!

Reggel a vonaton az ajtónál álltál középtájon?
Ha igen,akkor láttalak.Kép
A sz.felkészítőre vonattal mennél?
Azon gondolkodtam,hogy talán ezen a csütörtökön én is össze tudnám hozni,de még nem biztos.

Betti!

Én is úgy vettem észre,hogy Habonynál 40 perc várakozás azt jelenti,hogy legalább 6-an vannak előtted.
Te 4-re szoktál menni a rendelőbe?Mert ugyan az van kiírva,de már 3-kor is ott van.
Szóval eddig még én sem vártam rá túl sokat,de ha a 6 hetes kontrollnál kell 1 órát várni,annak nem fogok nagyon örülni.
Akkor Neked már nagyon a finish!

Heppi,Momo,
puszi Nektek is,remélem jól vagytok!Kép


Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata!

Huhh, reggel már nem emlékszem, hogy hol voltam a vonaton, mert a fél utat átaludtam, de ezek szerint nem álltam, mert elég feltűnő lettem volna... mint a lovak Kép
Azon gondolkodtam, hogy ha megyek, akkor ha 15kor kezdődik, akkor nincs igazán jó vonat, így hazamegyek melóból 1 vonattal hamarabb, és autózom egyet. Ha gondolod, csatlakozz hozzám, Airsáig biztos, hogy visszahozlak akkor, de akár Pilisig is Kép
Csábítóbb így? Kép

Üdv,
Mica
mica
 
 


Mica!

Elképzeltem,ahogy állva alszol a vonat ajtajában...KépKépKép

Párommal egyeztetem a csütörtököt,holnapra már tudni fogom,hogy mi a helyzet.
Jó lenne legalább egyszer elmenni és kicsit a fiúk nélkül lenni,ez már önmagában nagyon csábító.
Airsáról már vonattal is hamar hazajutok.Kép

Ha biztosat tudok akkor megírom.

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata!

Hajrá Kép Én most mondtam páromnak, hogy csütörtökön gyerekvigyázás jön neki (és még holnap is, mert meló miatt nem érnék időbe Gyuszkóért), de nem törte le nagyon Kép
Azon viszont nagyot nézett, hogy 4 alkalmas a felkészítés.. Szolnokon volt 1 alkalom és kész Kép

Üdv,
Mica
mica
 
 


Sziasztok,

Mica és Ruszlána,
Én Orsival voltam ilyen szüléselőkészítőn (1 db-on Kép ) akkor éppen a szülés fájdalomcsillapítása volt a téma. És már nagyon sajnálom, hogy nem a szopisra mentem, mert hát ugye én is éppen időben kaptam észbe. No szóval a lényeg, hogy egy "előadóteremben" tartják, ahol a kórházi védőnő (nagyon édes, kedves teremtés, amolyan igazi jótündér - Rimócziné Marika néni) és meghívott orvos(ok) mondanak okosakat. A végén lehet kérdezni, és a legvégén van szülőszobalátogatás. Ez nem kötelező, de nagyon jó volt. Amikor én voltam, éppen az egyágyasban vajúdott valaki, és éppen sóhajtozott és "javeszékelt". Látni ugyan nem láttunk semmit, és ez természetes is, de hallani elég rossz volt, még nekem is összeszorult a torkom egy pillanatra. A férjem akkor döntötte el, hogy nincs olyan isten, hogy oda bekísérjen engem Kép Aztán így visszagondolva, kintről szörnyűbbnek hallaccik, mint belülről átélni - szerintem. Egyébként tényleg hasznos, egy picit megnyugtató is, hogy amikor eljön az ideje, már tudod, hol a WC, a zuhanyzó, hogy hol vesznek vért, hogy a doki hol vizsgál meg először, hogy a vajúdóban van labda meg bordásfal, de fekhecc is, ha akarsz, és csak tényleg az utolsó stádiumban kísérnek el a szülőágyhoz, amikor már csak percekre vagy a tolófájásoktól. És ha már ott vagy, minden pillanatban megjöhet a dokid, aki mégeccer megvizsgál fájás közben, és már lehet is nyomni. Nekem a vajúdás szörnyűbb volt, mint maga a szülés Kép
Egyébként a férj akkor is jelen lehet, ha egyetlen ilyen foglalkozáson sem vett részt.

Mica,
Küldtem mélt, picit hosszú lett, bocsi. De ne ijjedj meg, nem a nevek miatt hosszú, inkább csak az indoklás miatt, szerettem volna, ha érted, ki miért NEM.

Kata,
Nekem a 6hetes kontroll a 8. héten volt, mert akkor még 3óránként szívott belőlem a jány. Minden rendelési napra odarendeltem időre az anyósomat, majd felhívtam a rendelőt, hogy sokan vannak-e, mert ez és ez van. Semmiről sem maradtam le Kép és Habony nagyon megértő volt. Persze mongyuk én 10 perc sétára lakom a rendelőtől Kép

Most egyébként azért van ilyen sok időm, mert a sógornőm elvitte Orsit sétálni, és van 2 egész szabad órám, amit a net előtt tölthetek Kép Olyan remek érzés. Nálunk az a baj, hogy a gép a gyerekszobában van. Amikor még pici volt, tök jó volt, mert szopi után leraktam, leültem a gép elé, és két szopi között neteltem ezerrel, és nem zavarta. De most már kicsit igényesebb. Egyedül szeret elaludni, beszélgetni a plüssállatkáival, és nem tűri, ha zavarják. Kicsit jó is, meg nem is.

Na, és ők az én családom Kép
Kép

De most már megyek, eszek, aztán várom haza őket vmi vacsival.

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


De ezt nem tudom, kihagyni, mert ez a kedvencem Kép

Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Heppi!

Egy ilyen kiscsajt én is elfogadnék!!!Kép
Majd kérjük a receptet.Kép

Lehet tudni,hogy most mi lesz a téma a felkészítőn?
Te nem jönnél?
Mert ha Betti is jönne,Momo is esetleg(bár nem tudom Ő mikor jön haza)+Mica ,akkor teljes találkozót hozhatnánk össze.
Aztán babásan már nehezebben menne,főleg én lógok ki Pilisen.
Az a helyzet,hogy itt Tőletek többet tudok meg a dolgokról,mint 15 felkészítőn együttvéve,de olyan jó lenne kicsit kimozdulni és a hellyel ismerkedni.
Kicsit hülye vagyok ma(remélem csak maKép ),erre már többen felhívták a figyelmemet.
Szóval egy hülye kérdés:minden alkalommal van sz.szoba látogatás a f.k. végén?

Páromnak említettem a csütörtököt,nos,még puhítást igényel a dolog.
Dolgozom az ügyön.

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Heppi,
koszi a mailt, valaszoltam ra Kép Es nagyon jo, hogy ilyen hosszu lett, ezt nem lehet 2 szoban nem lehet jol leirni Kép

Szulesfelkeszito: kerdeztem a vedonomet, hogy mit tud rola. Nalunk van egy egesz jo leiras a 4 reszrol, ok csak tamogatni tudjak, ha megy valaki es sokan dicserik a felkeszito orakat. Az ottaniak viszont nagyon orulnek, ha van erdeklodes, jo pontnak szamit Kép Foleg azt, ha valaki nem csak az utolso pillanatban kap eszbe, hanem mint pl. en a 17 hetes anyuka is elmegy oda (en igy kerdeztem a vedonomet: szerinted nem vagnak ki onnan ilyen kis pocakkal? Kép)
Az apoca meg mar felkeszult, mar tulvan 1 szulesen Kép Bar most azt mondta: "Figyelj, en most nem megyek be, mert elozoleg is olyan jol ereztuk magunkat - zenet hallgattunk, eldumaltunk -, hogy biztos ezert tartott annyi ideig a vajudas Kép" Most megussem, vagy ne ussem? KépKépKép Imadni valo Kép

Kata,
Hajra, puhitsd csak, meseld el neki, hogy az en parom kivett ezert szabadsagot, hogy a gyerkocert menni tudjon bolcsibe, hogy en meg mehessek felkeszitoreKép Pedig szinten nem elso gyermeket varo vagyok Kép
Jah, es ma lattalak, ha minden igaz, a vonatrol delutan, amikor hazafele docogtunk. Vmi kek folsoben ult vki a hazak talalkozasanak a derekszogben.. nah, ezt jol elmagyaraztam, de te talan ertedKép
mostmar majd tenyleg integetek, de nem holnap reggel, mert az koran lenne, a 6valahanyassal megyek meloba, mert delutan jegyzokonyveznem kell egy targyalason, es nem haladok a sajat dolgommal..
Nah, joejt mindenkinek, teliirtam egy fel oldalt a nagy semmirol Kép

Betti!
Mikor es hol talalkozzunk csutortokon? Egyaltalan helyileg hol is lesz ez a felkeszito? Kép

udv,
Mica
mica
 
 


Szia Mica!

Látom álomkór Irsát is elkerüli ma.Kép

Igen,igen!Én voltam a kékség a derékszögben.Kép

Tényleg rendes a párod!
Az enyém már kezd teljesen kiakadni ettől az egész építkezés -és újabban esküvő -mizériától.
Hogy a szülésre bejöjjön,fel sem merülhet most sem,egy tű látványától képes padlót fogni.
Ha túl sokat beszél,akkor elkezdek neki mesélni valami munkahelyi sztorit...általában nem jutok a végére,mert elcsendesül és sápadtan üldögél.KépKépKép

Nagyon szeretnék jó pontokat szerezni,most már minden attól függ,hogy nem jön-e közbe valami váratlanul csütörtökön.
Holnap valamikor estefelé egyeztethetünk-most így belegondolva képes lennék elkeveredni,legfeljebb ketten kevergünk..O

Szép álmokat.

A Pilisi Kék Rém.

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata!

Álomkór? Az mi? Kép Miután este 9ig szereltem egy ismerős számítógépét, így esélyem se volt, hogy normális időben ágyba kerüljek, még jó, hogy a vonaton nagyjából kialudtam magam. Ma így egész frissen ébredtem Kép
Párom egész jól bírta a szülést, pedig szegénykémnek előtte 4 nappal leműtötték a nagylába ujjáról a körmöt, mert ráejtett egy álpadló-lapot..(szerdán szültem és ez vasárnap este volt). Annyi jó volt a rosszban, hogy így ott volt végig mellettem, nem Pestről kellett lehívnom Szolnokra Kép Szülés és a 2 órás megfigyelés után (kb. este 11kor) hazasétált a Hetényiből papucsban (mert cipőt nem bírt hordani a kötésén), ami szép táv, mert a kórház még jobban a város szélén túl van, mint Cegléden..
Nah, most vállalom a kockázatot, ideírom a mobilszámomat, hogy el tudj vagy tudjatok érniKép 20/364-3675 Kép
Én úgy terveztem, hogy csütörtökön elindulok Pestről a 12.25-el, ez elméletileg 13.26kor van Irsán, hazaséta és utána indulok egyből autóval, hogy esetleg tudjunk a többiekkel találkozni, ha egyeztettünk előre. Ha nem, akkor legalább lesz idő megtalálni a helyet Kép Betti? Heppi? Momo? (bár ő még szerintem javában "nyaral" vagyis most szerintem ázik..)

Üdv,
Mica
mica
 
 


Sziasztok,

Akkor némi pontosítás, mert ezexerint nem voltam egyértelmű. Szülőszobalátogatás minden "előadás" után van, annak a legvégén Kép A "tanfolyam" a kórházban van, ott a portán segítenek is, meg oszlopokra ragasztott A4-es nyomtatott lapok segítenek az eligazításban Kép Valószínűleg alig lesztek néhányan, de nem többen 20-nál, az szinte tuti. Így viszont az összes kérdésetekre választ kaptok, nyugodtan kérdezzetek bátran, szeretik. Ráadásul a kórházi védőnéninek isteni arcmemórája van, és ez gyermekágyon még jól jöhet Kép A nevekkel már inkább hadilábon áll, de hát ez nem is lényeg, amikor ismerősként odamegy, hogy "ugye, maga járt tanfolyamra? emléxem az arcára! tudok segíteni vmiben?" stb.

Én sajna nem tudok menni, bár mennék szívesen, sőt még a furikázást is vállalnám, de valszeg nem tudom kire hagyni a jányomat Kép De még megkérdezek vkit, hátha mégis. Azért azt jó lenne tudni, hogy pontosan mikor is kezdődik, mert azért én is kíváncsi vagyok ám rátok Kép

Kata,
ilyen édes kisjányhoz a recept nem eladó, régi családi örökség (tudod, mint a recepteknél, hogy a nagyi csak a halálos ágyán adja ki), meg amúgy is egyedi tervezésűt szeretnétek, nem? Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok,

Hajajj, akkor menjünk gyorsan "bevágódni" a néniknél, ki tudja még, hogy mit hoz a jövőKép Vmi ilyet mondott az én védőnénim is, hogy szeretik az érdeklődőket, és hogy lehet, hogy még hálás leszek azért, mert eljártam felkészítőre. Bár elképzelem, ahogy odamegyünk mondjuk innen mindannyian, 4en második babát várók, meg Momo a 3. lurkójával a pocijában és érdeklődve figyelünk és bután kérdezünk Kép Bár ez utóbbi előjöhet akár a 10. gyereknél is KépKép

Heppi, hajrá, legyen dadusod Kép Ha Kata is bevágódik, akkor mi autózunk Ceglédre (mondjuk én amúgy is azzal megyek, mert a vonatozást már utálom, soha nem jön időben..).

Üdv,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Végre tudok írni,egész nap nem tudtam ideülni.

Mica!

Férjed nem semmi!Kép

Bár csütörtökre tornyosulni látszik mindenféle ács és kőműves,nagyon szeretnék menni!!!
A mobilszámmal megelőztél,én is megadom.

Még nem tudom melyik vonattal megyek Irsára,de sok választás nincs,holnap megnézem a menetrendet.
Van jogosítványom,de csak dísznek.Kép
Akkor holnap pontosíthatunk itt,vagy sms-ben jelentkezem.Kép

Heppi!

Drukk-drukk,hogy el tudj jönni!

Betti?
Momo?

Ma pocsék napom volt,remélem holnapra elmúlik a világfájdalmam.Kép

Üdv mindenkinek!

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata!

Hajra, vilagfajdalmat kirugni, eljen a pozitiv gondolkodasKép Kell mar neked egy fel delutan, amikor kikapcsolhatsz, szerintem ezt megertheti parod is. Minden egyszerre (eskuvo, epitkezes) meg egy nem babat varot is kikeszit, plane meg pocaklakoval. Tudom, mert enis ateltem egy koltozest es felujitast az elozo terhessegem vegen, es eleg volt az az 1 honap.. de olyan jokat reg rohogtek rajtam apukamek, tesomek es parom, mint amikor elneztek a reggeli felkelesi proceduramat, mert a foldon aludtunk matracokonKép Hat en meg ateltem a teknosok nehez sorsat, amikor a hatukra forditjak oketKép
Szoval hajra, az a lenyeg Kép vonat meg tenyleg nincs sok, az a legjobb, amit en irtam, mert a kesobbivel mar nem lenne ott idoben az ember, korabb meg minek Kép Szoval olyan 13.15 utan van Pilisen ez a vonat (hivatalosan azt hiszem 13.19 v. 20) Ha mar lesz mobilszamom toled, akkor majd megsms-zem, hogy hanyadik kocsiban varlak feher zsepit lengetveKép

Nah, eleg ennyi az iromanybol, felkoma vagyok, gondolkodni is nehez Kép

Udv,
Mica
mica
 
 


Teknősmama!Kép

Köszi,igyekszem nem nyafogni,végül is mindent ami történik én is akartam.Kép

Akkor reggel küldök Neked sms-t.

Jó éjt!

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Pilisi rém!

Nem azt mondtam, hogy ne nyafogj Kép Nyafogj nyugodtan, mi megértjük, és amiben tudunk segítünk Kép Most épp azzal próbálnánk, hogy gyere el kicsit kikapcsolódni, ami nem csak neked lesz jó, hanem a babócának is, hiszen az ő születésére készülsz Kép

Reggel elmúlt, hol az sms-em? Kép

Szépnapot Kép
Mica
mica
 
 


Szia Mica!

Tudom,nem értettelek félre és tényleg köszi,amit írtál.Kép
Már várom a holnapot,mindenképpen megyek,végre személyesen is tudunk beszélni.Kép
Akkor ott leszek a 13.20.-as vonatnál,majd írj sms-t,hogy megtaláljalak.
Ha másról nem,a pocidról biztos felismerlek.Kép

Szóval befutott a védőnő,pont a legjobbkor reggel,hozott maghívót jövő szerdára,mert a szoptatási világnap alkalmából lesz egy rendezvény Pilisen.
Nem lesz hosszú,a gyerkőcöt is vihetem.
Megpróbálok majd oda is eljutni.
Nálatok lesz valami Irsán?

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata!

Woww, éljen a holnapi nap Kép Rákérdeztem azért a kórháznál, hogy lesz-e, de minden oké. Egy szülésznő és Kopár főorvos fog előadást tartani.

Nah, azért a pocimról még nem olyan egyszerű megismerni, mert bár már behúzni nem tudom, de még nem feltűnő Kép) Nekem egyszerűbb lesz kiszúrnom a felszállók közül téged Kép De írok majd sms-t, hogy melyik kocsiba szállok, általában előlről számolva az 5-ben szoktam lenni.

A szoptatási világnapról csak hallottam, főleg itt babaneten, mert pont a babanetes találkozó után lesz vmi a Margitszigeten is, és sokan ezért nem mennek el a babanetesre. Nálunk még nem szóltak, hogy lenne vmi...

Üdv,
Mica
mica
 
 


Mica!

Meg is lepődtem,hogy Pilisen lesz ilyen rendezvény,még a polgármester is tart beszédet (remélem nem szoptatási tanácsokat fog adni Kép ).

A többiek nagyon eltűntek!Remélem mindenki jól van!Kép

Na,akkor holnap.
Remélem az a Főnéni is ott lesz,aki a piros pontokat szokta írkálni.Kép

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata,

Szólj, ha a polgármester adna szoptatási tanácsokat, mert erről nem akarok lemaradni!! KépKép

Tényleg, ismét nagyon kettesben fórumozunk.. hol vagytok? Kép

Holnap viszünk kis füzetecskét, amibe jegyezhetjük a piros pontocskáinkat Kép Én már elég kíváncsi vagyok, remélem tényleg megnézhetjük a szülőszobát is, mert így nehéz elképzelni a dolgokat. Szolnokon is olyan jó volt, hogy láttam, mert ha a szülésre gondoltam előre, akkor már volt biztos pont, hogy hová is fogok kerülni és mi és hogyan van ott..

Mica
mica
 
 


Sziasztok,

Nah, kerestem már lurkómról nem túl régi képet, megpróbálom feltenni Kép

Mica
Kép
mica
 
 


Szia!

Megint én!Kép
Nem semmi ez a mosoly a kisfiad arcán!Nagyon aranyos!!!
Kár,hogy nem tudok képet feltenni.

Lehet,hogy holnap ketten fogunk a felkészítőn is virítani?Kép
Akkor a Főnéni tuti megjegyez!

Nekem is sokat számít,hogy már nem lesz ismeretlen a hely,amikor eljön az idő.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok,

No, végül is sikerült bébiszittyót találnom, szal holnap én is megyek a felkészítőre. Mingyá' fel is hívom Bettit, hogy akar-é társulni szerény kocsimba, vagy inkább más módon jut el a kórházba?
Még annyit, hogy most visszakeresem Mica számát, és holnap majd rácsörgök.

Mica,
Lécci a fentiek ismeretében holnap 3/4 háromig legyen bekapcsolva a telcsód, hogy felhívhassalak és egyeztessünk, OKÉ???

üdv mindenkinek, a holnapi viszontlátásra:
heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok,

Kata!
A mosoly (azt mondjak) az anyjatol van Kép Nem is tudom, en talan nem vigyorgok ennyire Kép
Amugy az arcvonasai ram hasonlitanak, apa valahogy csak az y kromoszomat adta, ugy laccik KépKépKép

Heppi!
Hurra, hurra Kép Akkor mar legalabb 3man leszunkKép A mobilon fixen be van kapcsolva, max. lenemitom, de olyankor is szetvibrazza az oldalamat Kép Szoval tutira eszreveszem, ha hivsz Kép

Udv,
Mica
mica
 
 


Heppi!

Örüpök,hogy találtál bébicsőszt!Kép

Mica!

Akkor kéretik holnap a vonaton ez a mosoly,hogy biztos felismerjelek!Kép

Na,szundi.

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata!

Jajj, hát elég érdekesen néznék ki a vonaton, ha így vigyorognék Kép Marad a szolid, nőies mosoly Kép Nah, én, meg a nőiesség.. na de ez más téma Kép

Hopsz, most nézem, hogy mikor írtad az üzenetet, éjjeli bagoly lettél? Kép

Üdv,
Mica
mica
 
 


Sziasztok,

Juteszembe csajok, Szolnokon a szülőszoba látogatáshoz előírták, hogy papucsot kell vinni (szüléshez is, anyukának oké, hogy van, de apukának is). Szerintem inkább legyen nálunk, mint emaitt lemaradjunk valamiről Kép

Üdv,
Mica
mica
 
 


Szia!

Este kicsit fel voltam pörögve,az ágyban is csak fetrengtem.
Mára kb.úgy nézek ki,mint egy mosogatórongy.Kép

Papucs jó ötlet,viszek,ha addig Heppi,vagy Betti nem mondja,hogy kell,vagy sem.

Most magamba döntök egy kis vödör kv-t.Kép

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: