Új privát üzeneted érkezett!

Szia MóranyaKép
Gyönyörű a kis Mór, hatalmas gratula nektek és sok-sok tejcsit!
Írtam ám privibe isKép
Kitartást az éjszakákhoz!Kép Kép

Dobok 1 képet a mi "sztárrepper" gyerkőcünkről!


Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Húúúú, közben már annyian lettünk, hogy alig bírom követni az eseményeketKép
És itt mindenki tanár?Merthogy én is az volnékKép
(biológia-orosz)
De már a másoddiploma megszerzésén vagyok.

AnyapocKép
Mivel én csak tavaly márc. óta élek Füreden-sárvári vagyok-érdemben nem tudok hozzászólni, kik lehettek a dokik.Egyet tudok csak, a Pfundot,mert akkor voltam épp kórházban.
Egyébként nem tudom,mennyire szerencsés ,hogy nincs szabad dokiválasztás:a szülés mégiscsak egy intim és egy életre szóló dolog, és ha épp kifog az ember egy kevésbé szimpi dokit?

Puszi az újaknak

RupetraKép
Szép a babó a profilodbanKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


SziasztokKép
MóranyaKép
Látatlanban vetted fel a kisfiad nevét, most már értem miért bíztál ennyire a megérzéseidbenKép Nagyon helyes kiskrapek, és nagyon rendi tőle, hogy csak 4 óránként kel. Sok boldogságot a babóhoz, és rengeteg tejcsit!

KirriKép
Nagyon szép bőre van a rapperednekKép Milyen nyugis az apája kezébenKép
Mi lesz a másoddiplomád?

RupetraKép
Boti csak szopizik, és ahogy írtad a citrusféléket, rögtön beugrott, hogy mostanában mennyi mandarint és narancsot eszem, korábban meg (mármint szoptatás alatt) egyetlen falatot sem. Úgyhogy szerintem ez lehet a sok pötty oka. Köszi a tippet, na meg a megnyugtatást.
Igen-igen, én is VE-re jártam, műmenes voltam. 94-ben kezdtem, egy évig Norvégiában tanultam, így csak 2000-ben végeztem. Te is ott végeztél?

AnyapocKép
Na akkor ezt a korkérdést visszaszívtamKépKép Lehet, hogy én sem leszek olyan nagylegény a 3 tervezett gyerekkel, ha a második körben én is megjárom a hánykolódás rögös útjátKép Kitartást, drukkolok, hogy hamarabb túllegyél rajta, mint Bulcsúval.
A kiütéses nyugtatást neked is köszönöm, jól esett, mert tényleg kezdtem elbizonytalanodni.
Én sajna nem olvastam a cikketa Naplóban, de azt hiszem utánajárok a neten. 2 év alatt 3 doki az sok, de mi volt az ok?? Egy ugyebár a Balaton-átúszás áldozata lett, de mi van a másik 2-vel?

Mi nagyon gondolkodunk a hazaköltözésen, de valahogy nincs kedvem lemondani a dokinénimről. Én az egyetem alatt csak sztk-s nődoki rendelésen voltam Vp-ben, ott egy doki sem volt számomra megnyerő, persze egy-egy alkalomból nekem sem kellene ítéletet mondanom. De mióta rátaláltam a jelenlegi doktornőmre, szerintem képes lennék miatta/érte felutazni a vizsgálatokra.
Melyik Kismamában volt cikk a Vp-i kórházról?

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 

 
 

sziasztok
Eddig semmi, most meg tele a topik???KépKép

Csirkesz
Persze, pancsolhatunk!De várom már a nyaratKépCsopaki strandot próbáltátok már?
Hannának nagyon sokáig volt rengeteg tejkiütése. De nem maradt nyomaKépSok tejterméktől is lehet.
Szerintem csak akkor kend be, ha nagyon zavar, mert a kenőcsök ált. szteroidosak. hannánál még nem tudtam ezt - mert persze a dokik ezt elfelejtik közölni kérdés hiányában- és én is kentem hannát

Kirri
Jocika naaaaagyon édes!Gyönyörű!Én angol tanárKép

Móranya
Gratula így ismeretlenül is, még egyszer, és tündéri a kis Mór a képenKépSzülésmilyen volt?

Rupetra
Holnap nálunk!Kép
na üdv,
bringa
bringa
 
 


Sziasztok!
Gondoltam, lefekvés elött még benézek! Jó a forgalom!

Bringa
Ok. Remélem nem fagyunk meg útközben.

Móranya
GRATULÁLOK én is! Aranyos a poronty!

Anyapoc
Én a Medgyaszayban és a Nyelvtanodában. Négy évig. Most jól esik a "pihi" Nórával itthon. Bár egy megfordításos nyügi is eltarthat fürdetésig látod. A lényeg, hogy jó éjszakánk legyen!Kép

Csirkesz
Kicsi a világ! Tudom ki vagy. Látásból ismerjük egymást, de néhány dolgot hallottam rólad az egyetem alatt a volt barátodtól (Balázs) pl. Norvégia, mümen stb. Rég volt, nem? És mivel Bringával gyakran találkozunk már vele is szóba kerültél. Amúgy rólam annyit, hogy németes voltam és 2000-ben végeztem (de rég volt). Talán a páromról jobban be tudsz azonosítani: 2m magas, fekete haj és töle vettél számítógépet még jó régen!
Hol laktok most?
Sok sikert a tejkiütés eltüntetésnél! Egyébként Bringa ebben a témában (is) nagy szakértö!

Jó éjt mindenkinek!
rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Rupetra
Te még ilyenkor fent???? Nem ám holnap karikás szemekkel jösszKép
bringa
bringa
 
 


Sziasztok!

BringaKép
A csopaki strandot még sosem próbáltam, valahogy odanőttem a budatavaira. Meg az egész pereputtynak oda volt eddig kedvezményes bérlete. Az anyósom a fiz-kém tanszéken dolgozott, így járt a családnak az olcsó bérlet. Aznap, amikor Boti született ő sajnos elhunyt, így a családnak már nincs kedvezmény, de ott vannak az ismerősök, azt a strandot szeretik, így maradunk ott. Ettől függetlenül persze vevő vagyok minden új élményre, így a csopaki strandot is szívesen megnézem majd magamnak.
Amíg Botondnak csak az arcán voltak kiütések, eszembe sem jutott, hogy kenjem, csak elszorul a szívem, amikor az egész kis testén csak ilyen fránya kiütéseket látok. De erős leszek, és nem kenceficézekKép

RupetraKép
Bizony, úgy tűnik tényleg kicsi a világ. Szégyen gyalázat, a párodra emlékszem, de Rád sajna nem. Persze gondolom látásból tényleg ismerjük egymást, és ha találkoznánk tutira ismerős lennélKépKép Balázst honnan ismered? Néha-néha felhívjuk még egymást, épp tegnap írtam neki mailt, mert már lassan egy éve, hogy nem tudunk egymásról semmit.

Jó nektek, hogy össze tudtok járni Bringával. Bp bár nagy város, könnyen egyedül marad az ember. Nálunk a barátaink közül csak azoknak van gyereke, akik messze laknak tőlünk, így napi szinten nem megoldható a programszervezés.
Most akarunk kocsit venni, és akkor egy kicsit én is szabadabban járok-kelek a nagyvilágban.

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Sziasztok!
Röpködnek a plusszok! Végre ki lehet mozdulni! Mielött eltolom Nórát az orvoshoz (szurit kap szegény) Kép , gondoltam bekukkantok ide.

Csirkesz
Bp-en legalább vannak baba-mama klubok, torna vagy úszás a babáknak! Eljársz ilyen helyekre?

Egyébként Balázst onnan ismerem, hogy az albérlötársam volt az utánad következö barátnöje. Szitus csaj, Szilvi. Ismered? Érdekelne, hogy együtt vannak-e még, mert mi már nem tartjuk a kapcsolatot. És mi van Balázzsal Dombóvár vagy Bp? Környezetmérnök vagy mi lett belöle?

Rupetra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


CsirkeszKép
Köszönjük a bókot Jocika nevében!
A másoddiploma:közgazdász leszek,most jelentkezem át a szolnoki Gazdsaági Főiskoláról Zalaegerszegre..a neheze szerencsére megvan, matek, közgáz stb.Ez a suli közelebb lesz, és a babó mellett nem mindegy mennyit fogok utazni..

BringaKép
Neked is köszönjük a bókot!
Tényleg angoltanár vagy?Ez nagyon klassz, én németül beszélek és nagyon szeretnék angolul tanulni+a párom is..Lesz angoltanárunk?Kép

AnyapocKép
Rosszullétek?Javulgat a közérzeted?

Katianyu+KfkKép
Nagy a csend...várjuk a híreket, gyerkőcök jól vannak?

Ma voltunk a kicsivel Veszprémben, kontrollon:minden oké, oda-vissza dícsértékKép
pussz
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Csirkesz
Csopakot én is két okból: eljöttem a tanszékről, így nem volt kedvezményes belépőm, anélkül meg nagyon drága, másrészt ajánlották kisgyerekkel, s tényleg nagyon szupi játszóterek vannak, meg homokos rész a gyerkőcöknek. De azért Almádiban is voltam néhányszorKép

Rupetra
Hogy viselte NÓri az oltást?

Kirri
Hányadik hétre szültél? Gratula a dicséretkehez!
Sokat számít a távolság, én két sulit csinálok, egyiket Pécsen másikat Pesten...
na sziasztok
bringa
új a profilomKép
bringa
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, csak annyira sok levelet írtok, hogy nem tudom követni az eseményeket!KépKép
Készülődök mert holnap farsang lesz az oviban. Bence olajsejknek öltözik és még van egy kis dolgom a ruhájával.
Képzeljétek vasárnap vendégségben voltunk egy baráti házaspárnál (két gyerekük van) és hétfő este már jött is a telefon, hogy reggelre tele lett a lányzó pöttyel.Kép Úgyhogy most mi is várjuk a végkifejletet. Más újság nincs.

Bringa: Nagyon aranyos a babóca!!Kép Milyen kis vidám. Kiegyensúlyozott baba?
Zsombinak pont ilyen rugija van!Kép

Orsi: Gratulálok a jó eredményhez!!!Kép Szépen fejlődik Jocika akkor ha így megdícsérték. Mondjuk a képen is ez látszik. Nagyon szép baba.

Ruperta: Igaz nem tőlem kérdezted de én jártam az első fiammal baba-mama klubba is és úszni is. Most Zsomborral is ugyanezt tervezem. A gyerekeknek is jót tesz és a szülőknek is!Kép
Minden rendben volt az oltással?

Csirkesz: Te nem jársz ilyen helyekre? Egy kicsit kimozdúlnátok és mégiscsak egy jó program.
Gratulálok a kocsivételhez!! Majd gyere el hozzám is!

Móranya: Mégegyszer gratulálok és várjuk a szüléstörténetedet!!!Kép

Puszi: Kati

Ui.: Katianyu merre vagy? Minden rendben?
kfk
 
 


RupetraKép
Abban a kerülteben, ahol lakunk sajna nincs baba-mama klub. Viszont visszamentem abba kórházba babamasszázs tanfolyamra, ahol szültem. Ott ingyenes a 3 alkalmas tanfolyam, és csak ketten voltunk egy másik kismamával+babájával. Ráadásul vele pont együtt szültünk két nap különbséggel, úgyhogy most ez a fő programunk.
Na meg persze kinéztem egy szülés utáni torna, babatorna nevű foglalkozást ott, ahol kismama fitnessre jártam. Csak Botinak még annyira hektikus a napirendje, hogy nem tudom, belevágjak-e vagy sem. De inkább arra hajlok, hogy igen, mert max megszoptatom torna közbenKép
Ide a jövő héttől tervezek menni. Ez viszont nem olcsó. 6 alkalom 5000 Ft, ami önmagában nem vészes, de ugyebár nem csak 3 hétig szeretnék járni, ha már elkezdek tornászniKép

OrsiKép
A sulit pocakosan kezdted, vagy akkor még nem vártál babát? Ez a suli megadta neked az ingyenes tanulási lehetőséget? Mert hallottam, hogy nem mindenhol lehet érvényesíteni a kismamák ingyenes képzésben való részvételét. Én is gondolkodom egy újabb diplomán, amíg itthon vagyok a babával, de én Vp-ben szeretnék tanulni valamitKép

BringaKép
Szóval ennyire dícsérik a csopaki strandot? Nem is tudtam. De a strandszezon előtt egy kicsit még össze kall kapnom magam, mert a szoptatás alatt lett úszógumim, stabilKép fenekem és combom. Nehogy már égjen velem Botond a strandonKép
Nagyon aranyosan mosolyog Berni az új képenKépKép Milyen sokat változott a novemberi képhez képest. Teljesen kisbabás ő is. Mekkora most súlyra, hosszra?

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


RupetraKép
Abban a kerülteben, ahol lakunk sajna nincs baba-mama klub. Viszont visszamentem abba kórházba babamasszázs tanfolyamra, ahol szültem. Ott ingyenes a 3 alkalmas tanfolyam, és csak ketten voltunk egy másik kismamával+babájával. Ráadásul vele pont együtt szültünk két nap különbséggel, úgyhogy most ez a fő programunk.
Na meg persze kinéztem egy szülés utáni torna, babatorna nevű foglalkozást ott, ahol kismama fitnessre jártam. Csak Botinak még annyira hektikus a napirendje, hogy nem tudom, belevágjak-e vagy sem. De inkább arra hajlok, hogy igen, mert max megszoptatom torna közbenKép
Ide a jövő héttől tervezek menni. Ez viszont nem olcsó. 6 alkalom 5000 Ft, ami önmagában nem vészes, de ugyebár nem csak 3 hétig szeretnék járni, ha már elkezdek tornászniKép

OrsiKép
A sulit pocakosan kezdted, vagy akkor még nem vártál babát? Ez a suli megadta neked az ingyenes tanulási lehetőséget? Mert hallottam, hogy nem mindenhol lehet érvényesíteni a kismamák ingyenes képzésben való részvételét. Én is gondolkodom egy újabb diplomán, amíg itthon vagyok a babával, de én Vp-ben szeretnék tanulni valamitKép

BringaKép
Szóval ennyire dícsérik a csopaki strandot? Nem is tudtam. De a strandszezon előtt egy kicsit még össze kall kapnom magam, mert a szoptatás alatt lett úszógumim, stabilKép fenekem és combom. Nehogy már égjen velem Botond a strandonKép
Nagyon aranyosan mosolyog Berni az új képenKépKép Milyen sokat változott a novemberi képhez képest. Teljesen kisbabás ő is. Mekkora most súlyra, hosszra?

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


BoccccsKépKép Sikerült dupláznom...

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


KatiKép
Amíg a levelemmel bíbelődtem, meg a ma hyperlassú netemmel, elfelejtettem neked írniKép
Úszást is tervezünk, de ekcémára hajlamos a gyerkőc bőre és sokáig vaciláltunk, hogy menjünk-e. aztán mire eldöntöttük, hogy igen, addigra a hétvégi programok jöttek úgy össze, hogy a szombatok pont foglaltak voltak, de lassan a húrok közé csapunk, és megcsobbantjuk a nagyfőnököt.
Remélem nem lesznek pöttyeitek!

Csirkesz
(na mára velem van tele a topikKép)

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Sziasztok!

Kfk Kép
Azt látom a profilodban, hogy a kisfiad jól úszik. Hová jártatok? Most én is gondolkodom rajta, mert Nóra lányom fél éves lesz és lassan elmúlik a hideg is (remélem). Tudsz valamit a Füzföi babaúszásról?

Bringa Kép
Megnézted a másik topicon a vasalás témát? Még a végén neked lesz igazad és én vagyok a kisebbség! Kép
Egyébként Nóra jól bírta az oltást. Most egy jó darabig ez volt az utolsó! Kép Átaludta az éjszakát, vagy mást vártál? Kép Kép

Csirkesz Kép
Jó lehet ez a babatorna. Nekem is megérne ennyi pénzt, de sajna Vp-ben nincs ilyen lehetöség. Én simán megszoptatnám torna közben. Inkább mint a mozgásszegény életmód! Rám is rámférne egy kis kilóledobás! Kép)
Mi újság Botond pöttyeivel?
Balázsékról nem írtál semmit, pedig kíváncsi vagyok marhára Kép rájuk. Ha tudsz valamit, írj!

MINDENKI
Van két kérdésem! Ha értetek hozzá válaszoljatok!

1. Tényleg elfelejti a baba a búvárreflexet, ha két hétnél hosszabb idöt kimarad a babaúszásból?

2. A ti párotoknál mennyi ideig tartott mire megszokta, hogy nem ö a legkisebb gyerek a családban? (ugye értitek? Kép)

Üdv
Petra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


sziasztok
Kati
Ugyanolyan rugiKépPedig turkis a javából!Mesélj, mi van veletek!

Rupetra
Na jó, az hogy Nóri végigalussza az éjszakát, nem újdonságKép Csak irigykedem ámKép
A búvárreflex asszem csak hathós korig van, de lehet, h még addig sem. De nem tuti az infó! Anyapoc????
Vasalás: ma szándékozom anyósomat sokkolni ezzelKép
A páromKép kb. másfél évvel hanna születése után, amikor kiderült, h jöna tesóKép Kép Kép

Csirkesz
Mi is az ekcéma miatt nem jártunk, aztán voltunkegy-két alkalommal, de nagyon drágállottam. Szerintem egyszer-kétszer jó elmenni az alapokat megtanulni, aztán magatok is mehettekKép
Az ekcémára adható krémekkel is vigyázz szteroidasak általában. Sőt a sudocream is az tudtommal. Azért nem jók, mert csak beljebb viszik a bőrbe a fertőzést. Viszont van homeós bogyó is rá!
Nekem is maradtak kilók, úgyhogy még azért ne most legyen nyárKép Persze, ha az édességről le tudnék mondani, már visszafogytam volna.....

üdv, bringa
bringa
 
 


Sziasztok!

Sajnos tényleg van olyan fősuli ahol nem támogatják a kismamákat.Kép Így jártam én is egy fősulival.

Bringa: Nem mondod komolyan?Kép A mienk is onnan van!KépKépKép Anyós túrta.

Petra: Mi a Pólus Centernél lévő Pólus Hotelbe jártunk és most Zsomborral is oda fogunk.
A balatonfüzfői babaúszásról Anyapoc tud infóval szolgálni mert úgy tudom ők oda jártak.
Szerintem semmi köze nincs a búvárreflex elvesztéséhez annak hogy 2 hetet kihagyott a baba. Kb. fél éves korukban mindegyik babó elveszti, de átvészelik ezt az időszakot is.
A párom még mindig nehezen tudja elfogadni, hogy kevesebb figyelmet szentelek neki amióta megvannak a gyerekek, bár nagyon figyelek rá.

Csirkesz: Hova fogtok járni úszni?
Tök jó lehet az a babatorna. Majd számolj be, ha kipróbáltad. Az meg a mi környékünkön nincs. Pedig rám is rámférne.Kép

Na puszi nektek!

Kati
kfk
 
 


BringaKép
A 33. hét első napján jöttek az ikrek-de nem "maguktól", hanem programozott császár volt, elég komplikált lett a terhességem az utolsó trimeszterben, nem tudom mennyire olvastad vissza a történetünket, dióhéjban:toxémiás lettem, ill.leállt a picilány fejlődése méhen belül(ő angyalka lett az 5. napon)Kép

Milyen sulit csinálsz most?Látom, ezek szerint neked is energiád,mint a tengerKép
Megnéztem ám az új profilod!Gyönyörű a babókaKép

CsirkeszKép
Nem, a sulit nem pocakosan kezdtem.
Tehát én még tandíjas voltam, de a szolnoki suli megadja a kismamiknak az ingyenes tanulás lehetőségét.
A zalaegerszegi suli a BGF kihelyezett tagozata, még nem érdeklődtem meg mi a helyzet tandíjmentesség-ügyben.
Én is néztem a veszprémi sulit, Te tudsz vmi konkrét szakot,ami ÚD-s képzés?Esetleg gazdasági vonalon?

Bringa+CsirkeszKép
Mi is csatlakozunk a csopaki strandot dícsérők táborához-annak ellenére, hogy fürediek vagyunk..

KfkKép
Végre itt!

Babaúszás téma: mi a siófoki Vértes Hotelt néztük ki, bár még nem igazán aktuális nekünk-de már előre gondolokodunk!

pusz mindenkinek
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


KfkKép
már annyiszor meg akartam kérdezni, és most úgyis téma a babaúszás:olyan klassz a képed a profilban, hogyan készítettétek?

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Nagyon beindultatok,alig bírtam végigolvasniKép!
Rólam annyit,hogy hol így,hol úgyKép.A hányást már megszoktam,azóta is rendszeres,csak a gyengeséget nem bírom.Sokszor olyan ijesztő,hogy majdnem halálfélelmem vanKép.
Ma voltam dokinál,mert kicsit magas lett a cukrom az első vérvételen.Amúgy nem értem,mert most 5,5 volt a felső határ,anno,amikor Bulcsúval voltam,akkor 6,1 volt a normál felső határ.Hát erre a tanácsadóban sem tudtak mit mondaniKép!Egyébként most 5,6 lett,ami valószínűleg azért lett,mert muszáj volt már ennem a vérvétel előtt,mert már 2,5 órája éheztem.Választanom kellett a rossz eredmény vagy az ájulás közöttKép.Mi lesz a terhelésessel....
Aztán a doki szt azért vagyok ilyen szarul,mert kevés folyadékot iszok.Ami igaz is,mert soha nem voltam nagy ivó.Na,ma azért bepótoltam.Jobb is...Kép
Bulcsú viszont nagyon édes,mert amint hazaér,azonnal kérdezi,hogy jól vagyok-eKép!

Na,rólam ennyit,még sok is voltKép!

Móranya

Nagyon szép lett ez a kislegény,aztán csak ügyesen!!!!Azért majd a szülésről,ha van kedved,néhány sort írhatnálKép!

Petra

A nyelvtanoda a Hock féle(nem bizti,hogy így írja a nevét)?Dolgozik ott több kolléganőm,biztosan ismered őket!Kép
Hogy bírta Nóri az oltást?KépRemélme,minden ok volt!
Na,én nem így voltam a munkával.Disznó módon aligvártam 1 év után,hogy visszamehessek.Nem vagyok munkamániás,de az otthonülést nem bírtam.Most talán nem így leszKép!
Búvárreflex:igen,kb 6 hós korig van meg,de utána is lehet nyugodtan vinni,aztmondják az oktatók.
Egyébként már nem csak Fűzfőn van úszás,hanem itt a Báthory suliban is,ki is van írva.Majd nézek egy telszámot,ha gondolod.
Nálunk a ki-a-gyerek kérdéssel nem volt gond,szerencsére,ebben az ügyben nem tudok felvilágosítást adniKép.Illetve azért azt kell mondanom,hogy aférfiak biz. szempontból mindig gyerekek maradnakKép!

Orsi

Csak nem?BiológiaKép!Akkor abszulút kollégák vagyunkKép!És hogy jön a biol-oroszhoz közgazdász?KépKép
Én majd z egészségtan tanárit akarom megcsinálni GYES alatt,legalább vmi ingyé vanKép!
jocika gyönönyörű a képen és tényleg semmi nem látszik a koraszülöttségből...de miért repper?Kép
Doki kérdés...Hát igen,ez az egy ellenérv,hogy ne mindenki turkáljon már bennem...de nekem vhogy sokkal intimebb volt,hogy ott volt a férjem...Igaz,én terhesség alatt sem voltam sokat a dokimnál,mert nem sok gondom volt,így nem is volt olyan hűűűde nagyon szuper viszonyunk..Persze a szülés sem volt nagyon nehéz (legalább is szt),talán ezért nem parázok annyiraKép.

Csirkesz

KorkérdésKép!Na,azért nem kívánom ám senkinek,hogy így járjon akárhényadikkal!Tervezzetek csak 3-at!Majd én is túlleszek ezen,aztán jöhet a 3.KépKépKép!!!
A másik doki szt a Sunk volt (nem tudom,hogy így írta-e a nevét).Akkor halt meg,amikor pocakos voltam,asszem ő is szívelégtelenségben.De mondjuk nem 40 éves volt,hanem bőven túl az 50-en.Igaz,ez sem ok erre,de azt sem tudom,hogy valóban túlhajszolt volt-e.Mert a Szilágyi szt az volt az oka mindhármuk halálának nagyrészt...
Pöttyök?Kép

Bringa

Vitatkozhatok?KépA Sudocrem nem hiszem,hogy kortizonos,mert akkor csak receptre lehetne kapni,nem?Mert az hormon...de nem tuti..
Bulcsú is kapott szteroidos krémet,de a doktornéni mindig figylet rá,hogyn agyon minimális legyen benne a homron,pont ezért,nehogy tönkre tegye a bőrét.Idén már nem is jött ki télen ez a probléma,szerencsére...
Berni édesKép!No meg a tojástartó...Kép
Kiss Judit lehet,hogymár meg is szült,találkoztam ma vele a tanácsadáson,és akkor már görcsölt,be is ment a kórházba...remélem ügyeskedtekKép!Fiú leszKép,azt mondta.
Kpzeld,nem lehet a sepiát kapni 6 ch-ban,megnézék nekem egy könyvben.Csak 5 ch és 9 ch van,így a férjem 5-öst hozott.Ki is próbáltam,de azán olyan rosszul lettem,hogy most inkább nem...KépNem tudom,attól lett-e...

Kati

Na mi újság?Lettek pöttyeitek?Táénylegnagyon jó homepátiás szerek vannak erre is,ha bárányhimlő.a kolléganőm fiának alig jöttek ki a pöttyök.Remélem,minden rendbenKép!

Na,sok lettem,puszi mindenkinek!!!!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Szia Orsi! Na,végre nekiálltam,hogy ide írjak neked.Egyébként latom szépen összejöttetek egy páran.Szia mindenkinek! Voltatok már Jocival kint sétalgatni? Apropó,szemészet!Kell még mennetek?Mi is voltun egy párszor annak idején. Timi

Kép

Kép
aba
 
 


sziasztok
Kati
És hol turkizta anyósod? Kép Nekem asszem Nagyatádon...

Orsi
Igen, visszaolvastam, csak talán az időpont nem ragadt meg az emlékezetemben. Szomorú, ami a kislányoddal történt, de biztosan ő vigyáz Rátok, különösen a kisfiadra!
Szoptatás hogyan alakul? Biztos nem volt így egyszerű,de ahogy olvastam ügyik vagytok nagyon!
Csinálok egy doktorit, illetve egy felsőfokú jelnyelvi tolmácsképzőt. De így elég nehéz lesz ez a félév. Pécsre már nem kell járnom, de Pesten ez az utcsó félévem, a leghúzósabb persze...

Anyapoc
Próbáld csak a sepia-t tovább, mert az pont jó, ha először felerősíti a tüneteket. Még egy-két nap, s el is felejted, hogy voltakKép
Ha Juditról van hír dobdd fel légyszíííKép

Aba
Csatlakozz te is!Kép

na üdv,
bringa
bringa
 
 


SziasztokKép
Tényleg bő volt a mai termésKép
Köszi a pötty körkérdést mindenkitől. Már alig látszanak, szóval a kivi-mandarin-narancs közül valamelyik lehetett a bűnös. Ezeket mellőzve percről-percre szebb lett Botond bőre.
Holnap masszázs. Remélem ezt is olyan jól fogja tűrni, mint a múlt héten.

RupetraKép
Balázsékról csak ősrégi (kb. 1 éves) híreim vannak. Akkor éppen dúlt a láv kettőjük között, de korábban volt valami félreértés-szakítás-távollét-különlét. Talán ők tudják a legjobban, hogy melyikKép
Az biztos, hogy Balázs a Gazdasági és Közlekedési Minisztériumba került környezetmérnökként (vagy mérnök közgazdászként - mert közben ezt is megcsinálta) MÁV-os területre. Az e-mailemre még nem válaszolt, úgyhogy egyéb infóm sajna nincs. Szilvit csak látásból ismerem, szerintem sosem beszélgettünk. Balázs azért egy kicsit mindig mesélt róla is.

A búvárreflexről én azt hallottam, hogy kb. 8 hónapig marad meg. A 2 hét kihagyás tutira nem befolyásolja a reflex megtartását, szerintemKép
Apája nálunk egy kicsit mindig is gyerek volt bizonyos kérdésekben, másokban meg nagyon is felnőtt. Nem változottKép Talán jobban igényli az odafigyelést, de jobban is figyel rám. A gyerekével együtt viszont két kerge hapsit alakítanakKépKép De én így szeretem őketKép

BringaKép
Lemaradtam valamiről?? Mi ez a vasalás mizéria?
Az ekcémára Elocom tartalmú, gyógyszertár által kikevert krémet kaptunk, erre nagyon szépen reagált Boti bőre. Viszont nem kenjük, ha rendben van a bőre, pont a gyógyszertartalma miatt.
A Sudocream szerintembátran kenhető, pont Kati által felsorolt okoknál fogva. Nekünk popsikrémnek ajánlotta a gyerekorvos. Mivet a nagyfőnöknek érzékeny a bőre feéváltva használunk Neogranormon tartalmú kevert kencét, és a Sudocream-et. Ezzel a módszerrel még csak nem is piros a bőre a pelus alatt sosem.
Hol szoktál turizni? Én Szanyban, ott osztrák lomis cuccok között egy csomó jó szerkó van, vagy Vp-ben a házgyári úton a Potomban. ott péntek délután van bálabontás, és ha Vp-ben vagyunk, akkor szombat délelőtt ki szoktam nézni. Botinak meg tudnám számolni, hogy mennyi ruhája van boltból. A turisok olyan szépek, jó állapotúak és kifizethetők... Ez főleg akkor számít, amikor méretet kell váltani, mert akko ugyebár az összes szerkót egyszerre kell nagyobbra cserélniKépKép

KatiKép
A Hófehér fóka (www.hofeherfoka.hu) usziba fogunk menni. Ott szombatonként csak babaúszás van, a víz emiatt csak minimálisan vegyszerezett. Szülés utáni torna+babatorna terén én sem tudok akcióba lendülni itt a XI. ker-ben. Az Arany J. utcába kell mennem, ami ugye a Duna túloldala. Egyébként ennek az Aktív Szülés Program Alapítványnak az órarendje, és árai fent vannak a babanet honlapján (mármint kezdőlapján).

OrsiKép
Nézegettem a Vp-i Egyetem honlapját, és MBA képzésre, vagy mérnök közgazdászra gondoltam, de részleteket, feltételeket egyikről sem tudok. Csak annyit, hogy nincs felvételi, hanem a jelentkezési lapok alapján egy bizottság dönt a felvételrőlKép Kicsit szubjektív szaga van...

AnyapocKép
A Napló cikkre rátaláltam. Amikor friss volt a dolog, akkor én még orvostól hallottam, hogy a főmufti döntött a választhatóság megszűntetéséről, nem maguk az orvosokKép Az tény, hogy jobb egy kipihent orvos, mint egy nem kipihent, de nekem hiányozna a személyes kapcsolat.
Nem semmi ez a cukorszint-norma változás. Nem is hallottam, hogy lejjebb vitték az értéket. Jól tetted, hogy ettél, ha odaájulsz a váróba, akkor úgyis azért csesztek volna leKép
Tényleg igyál sokat! Én is teve típus vagyok, nem terhesen képes voltam 1-2 pohár vízzel elleni egy álló napig.
Aranyos lehet Bulcsú, ahogy aggódik érted.

Szia Timi!
Jó, hogy idetaláltal!
Tényleg sokasodunkKép

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


TimiKép
Még nem mertünk babakocsival kimenni,ha jobb idő volt-vagy van- akkor jól felöltöztetve a babát kiálltunk az ablakba, vagy az ajtóhoz..
Voltunk a veszprémi PIC-en kontrollon, ahol a Jocival egyidős korababa anyukája azt mondta, hogy ők már babakocsiban tolják a picit, elég régóta..
Szóval mi is most kezdenénk, de ma is olyan rossz az idő.
Egyébként babakocsitéma: apja beígérte, hogy lesz új kocsi, szombaton megnézi Bp-nKép
(végre száműzöm a régit!!!)KépKép

CsirkeszKép
Jó lenne ez a veszprémi suli is, majd megtudakolom, mit takar.stb.
Zalaegerszegnél még közelebb van!Kép

AnyapocKép
Igen, én is biológiaKép
A közgazdász dolog az úgy jött, hogy én tanárként csak 1 évet dologztam, aztán kimentem külföldre nyelvet tanulni.Hazajöttem, a szakmában elhelyezkedni a szakom miatt nem nagyon tudtam, ekkor kerültem a Sárvári Gyógyfürdőhöz-innen az ismeretség Móranyával (Patrival), kollegák voltunk.Kép
Ott iskoláztak be Szolnokra, ez ugye egy "piacképesebb" diplomát adott volna.

Dokitéma: sajnos nekem komplikált volt a babavárás-így végül is nem köthettem ki igazán 1 dokinál..itt Veszprémben, és a SOTE l-en is, a fél orvosi gárda kezén keresztülmentemKép
(remélem legközelebb egy doki is elég lesz)
Kép

BringaKép
a szopizás...hát igen, Jocika amolyan kiszámíthatatlan, szeszélyes baba, kedv-hangulat-és ötletszerűen próbál szopizni.Természetesen a cumisüveget még nem száműzhettük 100%-osanKép
Ja, és most hagyjuk el a hajnali 3-as etetést-vajmi kevés sikerrel.
Na jó, gondolom 2 nap alatt ne várjak csodát!
Érdekes ez a jelnyelvi tolmács szak!

MóranyaKép
nagy a csend felétek!
Kérünk új fotókat!!!!!Kép

pusz
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Orsi! Gondolom mostmár lassan tényleg kimehettek,ha rászánod magad,elsétálhattok hozzánk,itt felmelegedtek,megpihenhettek és újult erővel indulhattok tovább. Ha megy az Apuci Pestre,mondd meg Neki,hogy a Soroksári úton a Megatoysban óriási a választék,onnan biztos nem jön el babakocsi nélkül. Az oltástól nagyon megsértődött Joci? Nagyon édes a fotókon!

Kép

Kép
aba
 
 


TimiKép
Csak ezek a pasik meg ne tudják, mennyit nyomulunk itt a gép előtt!!! Kép

Köszönjük a sétás programajánlatot, hamarosan élni fogunk vele!

Jocika most alszik, mérem a lázát, szerencsére eddig még semmi..
Köszöni a kispasi a bókot!
Pussz

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek ma nagy nap van! Nóra akcióban! A kis mini Herkules letörte az ágya fölé akasztott zenélö- forgó müanyag kütyüt. Kép (hogy hogy ne kérdezzétek!) Ezen kívül ugyanez a gyermek, alias mini Balerina bekapta VÉGRE a lábújját! Már napok óta izgatta de ma reggel 8.30-ig mindezt simán produkálta. Hol van még a nap vége!? Kép
Remélem, nektek is hasonlóan jó napotok van! KépKép

Köszönöm mindenkinek az infókat az úszásról, meg a párokról.Kép Megnyugodtam. Az enyém se fog felnöni soha (gyanítom), de hát talán ezért is szeretem. Türelmes leszek vele. (ezt csak azért írtam le, nehogy elfelejtsem)Kép

Anyapoc
KITARTÁS!!! Tudod a 13. héttöl jobb!
A Nyelvtanoda az a Nyelvtanoda. Így hívják a sulit és a Megyeház téren van a színház mellett. Most fog majd elköltözni, de a hírdetéseit biztos ismered: Kisokosban, buszmegállókban, liftben stb.
Ti jártatok babaúszásra? Ha igen, hová?
Báthory-ról rosszakat hallottam.

Aba
Üdv a csapatban! Kép

CsirkeszKép
Köszi az infókat Balázsékról, ha van új fejlemény, az is érdekel! Egyébként ezek szerint egyes dolgok tényleg nem változnak. Az a kapcsolat már 7 éve is ilyen se veled, se nélküled volt. De hát tényleg ök tudják, ahogy te is írtad.

Csirkesz és Orsi
Olvasom, hogy esetleg érdekelne a VE MBA képzése. Én annyit tudok róla, hogy a legtöbb elöadás és vizsga helyileg Bp-en van. A felvételi miatt meg nem kell aggódnotok. Jelképes. A pénz beszél, úgyhogy mindenkit felvesznek, akinek megvan a szükséges elöképzettsége. A hírforrás az ismerösöm, úgyhogy garanciát nem vállalok, de így hallottam.

Bringa Kép
Mi újság házimunka ügyben? Kész a konyha? Vettem Nárciszt!
Tegnap nem írtam, de Berniröl szuper a sztárfotó!

Húh, de sokat írtam!
Puszi mindenkinek
Petra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


OrsiKép
Miért akarod a régi babakocsidat lecserélni? Miért akarod a hajnali 3-as etetést kihagyni? Jocika akarja, vagy neked irtó fárasztó?
A levegőztetéstől ne féljKép Mínusz 5 fokig még alhatnak is a szabad levegőn a babák. Alatta meg max fél órát szunyhatnak a szabadban, de akkor is lehet. A friss levegő úgy elnyomja őket, hogy hihetetlenül nagyokat tudnak szunyni. Tudom Joci élete nem indult könnyen, de gy kis fokozatos edzés tuti, hogy neki is jót tesz majdKép

PetraKép
ForgókaKép:o LábujjKép nagyon ügyi a balerinád!
Balázst és Szilvit illetően én is folyton azt hallom, hogy se veled, se nélküled, de nem én akartam ezt így leírni, nehogy bárki is "élet" véljen felfedezni egy ex szavai mögöttKép Be kell látnom, valaki így is jól tudja magát érezni. Gondolom egyikőjük részéről sem hallottál túl sok jót rólam, elvégre ki akar szépeket mesélni egy ex-ről, aki lelécelt egy másik fiú miatt???Kép
Fura belegondolni, hogy annak már több, mint 8 éve...
Köszi az infót a MBA képzésről.

BringaKép
Felújítod a konyhát? Ha igen, kitartást hozzá, biztosan nagyon szép lesz.

Dicsekszem a nagylegényemmel egy kicsit, mert Mázsabéla tegnap délután átfordult a hátáról a jobb oldalára. Sőt, ezt meg is tudta ismételni, és ma is emlékszik arra, hogyan is kell csinálni. Úgy örülökKép
A mai babamasszázs jól sikerült, csak a nagyfőnök vagy 6x körbepisilt mindent, mire véget ért a foglalkozás. Volt fejen át pisi, köldökbe pisi, maga-alá-csendesen-pisi, sugárban magasra pisi. Szóval szinte aa teljes repertoárt bemutattaKép

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Orsi

Nem feltétlenül fog belázasodni,mi annak idején mindet megúsztuk láz nélkül.Most azon gondolkodom,hogy bárányhimlő ellen beoltassan e az én lánykámat.Több orvos is javasolja már.
Hát nem tudom mi a jobb. Avédőoltás vagy ha átesik rajta?

Mindenkinek

Leírnátok röviden kinek hány lurkója van?Nem nagyon tudom elkapni a fonalat.
Köszi

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Szia TimiKép
Nekem egy kisfiam van, Botond, aki tavaly szeptember 24-én született, úgyhogy most egy kicsivel több, mint 4 hónapos. Vasgyúró fajta, olyan kis Michelin-baba formája vanKép

Én is hallottam, hogy egyre többen javasolját a bárányhimlő elleni védőoltást. Minden héten van az MTV"-n Tudásakadémia (nem a mindentudás egyeteme) déletlőttönként, és minden nap más a célcsoport. Nem emlékszemmelyik a "gyerek-nap", de nagyon jó előadásokat és beszélgetéseket lehet látni. ott volt szó ezekről a kötelető, nem kötelező oltásokról, többek között a bárányhomlő elleniről is. Sajna azt mondta a doktornő, aki az előadást tartotta, hogy ma már nem létezik olyan, hogy "élethosszig" tartó védettség, sem oltással, sem a betegség átvészelésével, mert annyira változik ebben a világban minden, hogy csak több évtizedre garantálják a védettségetKép

Aba, neked hány gyerkőcöd van?

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Jó estét nektek éjszakai baglyok!Kép

Csirkesz

Egyáltalán nem volt ex-ízü amiket írtál. Amúgy meg kit érdekel 8 év után, nem? Én se akarok rosszmájú lenni, de hát Szilvivel nem véletlen nem tartjuk a kapcsolatot. Az egész albérlet berágott rá. Hosszú történet, majd egyszer talán elmesélem, ha érdekel. Amúgy a neved emlékeim szerint elsösorban féltékenységi okokból merült fel nála. De hát ennyi év után már úgyse számít és hogy öszinte legyek nem is igazán emlékszem a részletekre. A lényeg, hogy mindenki megtalálta a boldogságot! Egy ilyen gyerköc tényleg az, nem?
Egy hónap és 10 nap van a mieink között, de hihetetlen, hogy Nóra is kb. 1 hónapja csak oldalra tudott fordulni! Rengeteget fejlödött azóta, szinte minden nap produkál valami újat. Én úgy számolom, hogy még kb. 2 hónapig vannak biztonságban a könyvek meg a fiókok! Már várom! Kép Gondolom Te is!

Timi
Nekem egy lányom van, Nóra. (lásd Profilom) Nevezhetjük Ducijucinak, Tokabajnoknak, Husipofinak ... szerintem gyönyörü és a párom szerint okos is.Kép Szóval én a kezdö anyukák klubját erösítem. TE?

Bringa
Hol jársz? Nem fogad szót a három lurkód közül valamelyik? Csapjál szét köztük!Kép

Üdv
Petra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


sziasztok
Nálunk most lelkizés menne éppen, ha Apa nem aludt volna el közben Kép

Csirkesz
Most itt a városban több helyen is van jó turi, de gyerekruhában elginkább a Szikvíz parkolónál lévő jó!
Hanna nagyon ekcémás volt, még egy picit az is, és most is úgy látom, hogy ha pl. a Sudocream-et használom, utána mindig kijön. Ezért Berninél tényleg csakis akkor használom, ha pöttyös, v piros. A legjobb egyébként a Bepanthen, tudtommal az a legsemlegesebb a nem gyógyszertári keverésűek mellett.
Vasalás: döbbenettel értesőltem róla, hogy sokan egyáltalán nem vasalják a babruhákat. Hannánál még mindkét oldalát átvasaltam, mondjuk Berninél ilyen túlzásokba nem esek, csak a pelusoknál, lepedőknélKép
Gratula a forgáshoz!Kép meg a gyakori pisiléshezKép

Rupetra
Gratula az ügyeskedéekhez! Mégiscsak jobb, ha minél előbb lejjebb teszed az ágyátKép
dícséretet kösziKép
Konyha kész, holnap megnézhetedKép

Kirri
Szerintem is próbálgathatod a sétátKép Milyen régi kocsi? Van nagyobb gyermeked is?
Miért akarsz leállni a hajnali szopival?

Timi
Nekem egy leányzó, 2év 5hós, plusz egy fióka 2,5 hósKépNeked?

Bárányhimlő
Én semmiképp sem oltatom be ellene őket. Szerintem jobb, ha átesnek rajta. A legnegatívabb az oltásban, hogy tízévente őjítani kell. És ha elfelejti húszévesen, terhes lesz (vagy a felesége), sokkal veszélyesebb. Meg mivel nem halálos kór, had erősítse az immunrendszerétKép Persze nem kellemes, de én biztosabb védettségnek gondolom, ha átesik rajta.

na eldugulokKép

bringa
bringa
 
 


Sziasztok!

Látom,elég egy napot kihagyni,aztán már azt sem tudom,hol jártokKép!
KOrán reggel Kép írok,mert így,hányás után mindig jobban vagyokKép!

Orsi

Szerintem nyugodtan vigyétek Jocikát rövid időre ki!Már biztosan érett hozzá!Ha nagyon félsz,hogy megfázik,akkorvegyéll neki báránybőr bundazsákot!De gondolom,fel vagytok készülveKép.Azért most egész jó idő van,nem?Vagy felétek már nem?Kép
Egyébként merre laktok Füreden?Van kétkolléganőm is ,aki ott lakik, a lakótelepen a vasút felett.
Na,akkor neked is volt eddig egy életutadKép!Én szeretek tanítani,bár nem most...
Sajnálom,hogy ilyen komplikált volt a terhesség, a végén engem is idegesített,hogy amikor bementem egy-egy tünettel szülés előtt,többen vizsgáltak...főleg hogy melyik hogyan...KépBiztos nektek sem volt egyszerű...

Csirkesz

Igen,ebben az orvos dologban egyet értünk.Én azért is járok magándokihoz is,mert ott tényleg bízok a tudásban.Amit viszont ha nem muszáj,nem pénzért csináltatok.KépNekem is Bringa súgta,hogy egyébként évente egy szülést vállalhatnak,mert a Szilágyi bebukott nem sokkal azután,hogy behozta ezt a rendeletet.De hát azt nem közülünk,pórnép közül fogják választaniKép!
Gratulálok a forgolódáshozKép.Az én drága ygermekem ilyet soha nem csináltKép!Majd a következő...PisilésKép!Ezek a fiúk...KépBulcsú élete első percét azzal kezdte,hogy amikor felmutaták,lepisiltKép!

Petra

Köszi,köszi,nem reménykedem,hogy jobb lesz a 13. héttőlKép!Anno sem lett jobb...Akkor azt mondták,majd ha megmozdul...aztán akkor sem lett jobbKép!Azért a végére belejöttemKép!
Gratulálok Nóri teljesítményéhez is,kis ördögfiókaKép!
Igen,így már OK a nyelvtanoda,ott a Hungária oldalában,igaz?A másikat,amiről én beszéltem,nem tanodának hívjákKép!
Mi Fűzfőre jártunk,de irtó sokan vannak mindig,alig lehet beférni.Nem is olcsó.Én azt tudom ajánlani,hogy párszor menjetek el,tanuljátok meg,mit kell csinálni,aztán mehettek magatok is.Párom haverja ott dolgozik az usziban és mondta,hogy a vízminőséget nem is változtatják,mert ugye ez a legfőbb érv,hogy akkor menjünk.Mi anno voltunk többszöregedül is és nagyon élvezte a törpe!KépA Báthoryról én nem hallottam semmit,bár szoktam hallani a zsivajt,mert itt lakunk vele szemben,azt tudom,hogy ugyanúgy a Vizipók csinálja,még anno én szóltam nekik,hogy itt is lehetne...hát bejöttnekikKép!Nekem az nem tetszett bennük,hogynagyon erőltetik,hogy a gyerek a víz alá menjen.Bulcsú utálta,nem bírta,ha a fejére víz kerül.A mai napig sem igazán szereti.Azért abba is hagytuk.

Bringa

Na jó,rábeszéltél,megpróbálomKép!Persze több akadályba is ütközik.Az egyik,hogypl. majd egész nap mentolos rágót kell rágnom,akkor nem vagyok oylan rosszul...Azért 2x 20 percet csak kibírok...Kép
Ha jövő hétenlesz kocsink,akkor elmegyünk felétek.Lehet,hogy még maradok táppénzen,mert még azért nem vagyok erejem teljében.
Judotról semmi hír,majd rásmsezek,hogy mi újság.Igazságszt a nyákdugó után még akár 1 hét is lehet,bár fájdogált már a pocija...
Megnéztem a sudocremetKép,nincs benne hormon...Kép
Nekünk a Bepanthen nem jött be, a Neogranormon viszont igen.Már nem nahyon használunk popsikrémet,éjszakára egyáltalán,mert nem is pisil a pelusba.Meg utálom a szagát...Kép
Konyhán már megint mit csinálsz?Hát nincs még kész?Kép
Én az APEH feletti turiba szoktam mennimég mindigKép.A szikvíznél hol van?

Timi

Üdv ittKép.
Nekem van egy 2 év 5 hós fiam,Bulcsú (2 nappal fiatalabb Binga Hannájánál), és egy kb 8-9 hetes pocaklakóm,aki egyenlőre nagyon megviseli az anyukájátKép!
Néztem a profilodat,demég nem sok derült ki rólatokKép!Úgyhogy most Te jösszKép!

Na,én is befogom,puszi mindenkinek!

Anyapoc

anyapoc
 
 


TimiKép
Szerencsére megúsztuk láz nélkül a szuritKép
Tegnap látni kellett volna engem, egész nap lázmérővel a kezemben futkostam..
Ma egész jó az idő, szerintem levegőzünk kicsit délben.
Apától kaptunk egy elektromos párásítót, mert száraz volt a levegő a szobában.
Bár még csak a gyakorló anyukaság elején járokKép, de én beadnám az oltást a kicsinek.
(a tapasztalt anyukák most kéremne nevessenek ki, hátha hülyeséget írtamKép

AnyapocKép
Mi Füreden a Vörös templom közelében lakunk, enyhe túlzással talán a "hegyen?Kép"
Én is szrettem tanítani, csak az orosz szak miatt nem voltam valami kapós.
Különben Fejér megyében tanítottam, egy kis faluban, volt osztályom is.
Mivel a tanári kar létszáma ugyancsak kevés volt, ezért több tárgyat kellett vinnünk, így avanzsáltam én kémia, földrajz, és 1 hónapig matek!!! szakos tanárrá..
Az éneket is én vittem, sőt, énekkart vezettem,mert zenei általánosba jártam és tanultam hegedülniKép
A lurkók szerint a régi -szakos!!-énektanár sem énekelt úgy, mint én.
na jó, oké, néha megvezettek a hetedikesek, csak később fogtam gyanút,mikor 5-ödszörre kérték:"Orsi néni, ezt a dalt énekelje el még1*"Kép
Ha újra taníthatnék, azt megint faluban tenném, szerintem nagyon bensőséges egy kis létszámú osztály.

Bringa, CsirkeszKép
Kösz a tippeket, elkezdem a gyerek edzését a levegőn.
Szopiügy: a veszprémi doktornő tanácsolta, hogy 4 kg felett "illene", hogy a baba már csak 7* egyen, szokjunk át a 8-ról 7-szeri etetésre.
(sajnos nem megy valami gürdülékenyen..)
Szó sincs arról, hogy kényelmi szempontot nézzek, habár mit nem adnék érte, ha egyszer egyhuzamban 5 órát aludhatnékKép
Babakocsi: még anno ősszel ikerkocsira számítottunk, aztán babonából nem vettük meg a szülésig.Aztán a rokonság "egy része" úgy döntött, használjuk a családból ránkmaradt kocsit.
Nekem viszont ez nem tetszik, ezért úgy döntöttem a sarkamra állok, és meggyőzöm a párom az "új kocsi előnyeiről".Kép
Rosszul teszem?
Hát, dióhéjban ennyi.

Mindenkinek pussz
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Dobok egy képet a "Főmanóról"KépKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!Kép

Nem mondom van forgalom.Kép Nem bírlak benneteket követni!!!!
Tegnap voltunk farsangolni az oviban. Nagyon édesek voltak a gyerkőcök. Az óvónénik is beöltöztek és előadtak egy mesét. Tetszett a gyerekeknek, tiszta átéléssel nézték!Kép

Orsi: Nagyon szép a babód!!! Mekkora már? Kis csini!
3 hónapos kortól lehet vinni úszásra a piciket.
Jött egy profi fotós és ő csinált víz alatti képeket. Nekem is nagyon tetszik. Már le kéne cserélnem, hogy Zsombort is reklámozzam.

Anyapoc: Említetted bárányhimlőre a homeopátiás szereket. Van valami jól bevált szer? Egyébként még csak várjuk a pöttyöket mer 2-3 hetet ír lappangási időnek. Ma hoztam a patikából ismertetőt de ha szükségünk lesz rá akkor alkalmazom. Eddig csak a belladonnát használtuk. Te híve vagy ezeknek a bogyóknak?
Terhességi rosszullétekre, hányásra is van ezeket nem szeded?

Bringa: Valahogy ennél a betegségnél nekem se jutott eszembe, hogy be kéne oltatni. Szerintem is jó ezen átesni.
Az én anyósom itt turizta Pesten a rugdalózót.Kép

Rupetra: Gratulálok a kicsikéd ügyeskedéseihez!!

Csikesz: Neked is nagy gratula!!Kép Megnézem majd azt a honlapot. Igazából én maximálisan meg vagyok elégedve az itteni uszival, csak jobb lenne ha hétvégén tudnánk menni. Akkor a párom el tudna vinni bennünket kocsival, így meg gyalog megyünk a Pólusba.

Ugye nem hagytam ki senkit? Ha igen nem volt szándékos de eszméletlenűl sok levél van.Kép

Puszi mindenkinek!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Orsi

Nagyon édes ez a fiú!Kép
Hűűű,akkor te egy polihisztor vagyKép!Azért nem semmi,hogy még ott tartottunk,hogy így lehet tanítani.Most ezzel nem Téged akarlak "ócsárolni",de azért én elképzelem magam,amint a középsulis matekot oktatom...KépNa jó,általánosban nem olyan vészes,de nem bizti,hogy jól tudnám csinálniKép!Te hogy bírtad?Még az éneket talán...Kép
HetedikesekKép!Nagyon találékonyak ezek a lurkók!Nálam az a gyanús,amikor vki feláll óra elején és azt mondja,hogy a múlt órai anyagot senki nem érti...persze ez mndig dogaírás napján..Kép
Vegyél csak új kocsit,megérdemli ez a kis Manó!Nem?Mi anno használtat vettük,de nagyon jó állapotban és nekem bejött.Nagyon csábítanak az új kocsik,mert olyan jól néznek ki,de ezt praktikusnak tartom,ezért lehet,hogy lemondok az újról...
Én is tanultam hegedülni...1évig,de olyan undorító volt a tanár,hogy egyszerűen nem bírtam.Szt egy kicsit pedofil,mert állandóan puszilgatott.A minap éppen láttam és rosszul is lettem tőle...Kép
Szt a szopi/etetés ügyben hagyatkozz Jocikára!Soha nem szerettem,amikor azt mondták,hogy ennyit vagy annyit KELL ennie egy gyereknek adott korban.Nem annyit,amennyi jólesik neki?Mint ahogy a felnőttek sem egyformák,a gyerekek sem.Ha kéri,akkor adj neki,ha tudsz,akkor inkább szopit!Azt kínáld többször és lehet,hogy elmarad az üveg hamarosan!KépDe ezt neked kell tudni,úgy csináld,hogy nyugodt legyélKép!

Kati

Megkérdezem ezt a szert,mert így most nem ugrik be,nekünk még nem kellettKép!Akkor kezdte adni,amikor megjelentek a pöttyök és 1 hét alatt le is ment az egész midnen gond nélkül.
Én szoktam használnibogyókat,Bulcsúnál is.Pl a megfázás elején kapja az Aconitumotés nem is jön ki rajta szinte semmi.Köhögésre szeretem a lándzsás útifüvet,kapjapár napig 3-4 óránként és máris semmi.Tk csak egyszer voltunk otthon még a bölcsi elején megfázással,azóta smmi gond.
Próbálkoztam magamnál is,de tudod,hogy ilyenkor az ember csak vegetál,rá kéne szánnom magam,hogy belevágjak,mert az első adagtól kicsit rosszul lettem,persze ez elvileg így jó.Kép
Azért írhatnál a pockokról is többet!Kép
A farsangról meg kérünk képeket!!!!

Puszi,Anyapoc

anyapoc
 
 


Orsi!

Remélem ebben a ragyogó időben voltatok kint sétálgatni!
Az etetésről meg csak annyit,hogy hidd el Joci jobban tudja mennyi és mikor kell neki,mint avédőnő vagy akár az orvos.
Ha Ő kéri még szünet nélkül 3 óránkent, akkor adjad neki.
Enlékezz vissza ,hogy mondtam neked,hogy mi 4 hónapos korig 3 óráztunk.
Szereetné magát utolérni.Tudom,hogy fárasztó.Emlékszem,állva el tudtam aludni.

Melyik nap menjünk a jövő héten megnézni benneteket?


Szóval! Nekem van egy 4 és fél éves nagylányom ,középsős , ovis és egy 20 hetes pocaklakóm.Már most nagy akrobata.

Profilom még nincs ,majd elöbb utóbb lesz.

Sziasztok Aba

Kép

Kép
aba
 
 


sziasztok
Anyapoc
Koszi az infokat a kremekrolKép
Turi: be kell menni a nagy udvarba, ott pedig mar meglatod

Orsi
A vedonok nem arrol hiresek, hogy kovetnek a legujabb szoptatassal kapcsolatos dolgokat, eyt bizonyitott a tied is. Szakember, de azert nem kell mindenen ra hallgatni. Az anyai osztoneid sokkal jobb tanacsokat adnak Kép
Babakocsi> jol tetted, mert te hasznalod nap-mint-nap, ugyhogy olyan legyen, amit szivesen tologatszKép
Kep nagyon aranyos!!!!!!!

Kati
Keress fel egy homeos dokit, mert valodi betegsegnel azert jobb, ha szakembert kerdezel, de vasarnap megnezem neked, hogy melyik szerek jok a bhimlore

Nalunk minden oke, holnap megyunk nagy utakra babaval, nagylannyal, ugyhogy megyek is lassan pihibeKép

udv mindenkinek
bringa
bringa
 
 


TimiKép
Mit főzzünk, ha jöttök?Kép
Szerintem a fiúk majd megbeszélik és egyeztetik, melyik nap legyen.
Nekem mindegyik nap jó, itthon vagyunk.
A kicsivel már 10 perceket levegőztünk, de a szerencsére konkrét táblázat van a mostani BABA magazinban, mikor és hogyan lehet a babáknak levegőzni télen.
Babakocsi: kinézve, már csak érte kell menni apjánakKép

BringaKép
Igen, a védőnők szeretnek mindent tudományos oldalról megközelíteni, de gyereket nevelni könyvek és folyóiratok alapján-lehetetlen!
Jocikával sem megy ez a 7*-i etetéses dolog, hiába erőltetem.Az ő kis szervezete megkívánja a hajnali 3-as szopizást.

Mindenkinek pussz!
orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Orsi!

Komolyam mondtam ,hogy ne főzzél semmit,elég egy pár szál ropi.
Nem tudsz véletlenül valamit a hármasikres csajsziról akivel egy szobában voltál Veszprémben? Valahogy mostanában kellene szülnie ,nem?

Pusz

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!
Nagy volt a forgalom nálunk a hétvégén, így nem nagyon jutottam gépközelbeKép Pedig hiányzott, hogy egy kicsit ideolvasgassak.
Most hétvégén megyünk az összes nagyszülőhöz, így Vp-ben is leszünk egy kicsit, bárcsak már ott tartanánk. Azt tervezzük, hogy lemegyünk a Balcsira korizni Botonddal, már csak ki kell találnunk, hogy őt hogyan és milyen eszközzel húzzuk magunk után a jégenKép

BringaKép
Mikor érdemes menni a turiba, mármint mikor van bálabontás?

OrsiKép
Ügyi vagy a levegőztetésselKép A védőnőre meg ne is gondolj. ényleg az az igény szerinti szopi lényege, hogy akkor és annyit egyen a baba, amikor és amennyit ő akar. Így fejlődnek legjobban.
Botinak már csak napi 5x-i étkezés lenne a normélis, amit ha az éjszakát nem számolom, be is tartKép De éjjel is kétszer kel. Éheztetni pedig nem vagyok hajlandó, bármit is mond a védőnő.
Mindket mindig azzal cseszegetett, hogy nem lenne szabad ilyen súlyúnak lennieKép. Szerencsére a dokinénink normálisabb, ő azt mondja, hogy a jelenlegi súlya 50%-ban genetika, 50%-ban anyatej. Őt nem érdekli a havi hízás mennyisége, ha a szellemi-testi fejlődését arányban látja a testsúly gyarapodásával. Én pedig teljesen vele értek egyet.
A kedvenc dokinénim (egyben barátnőm) régen a vp-i kórházban dolgozott (gyerek-ideggyógyász), az ő véleményére adok leginkább. Szerinte nem gond, ha Boti most is felkel éjszaka, és TÉNYLEG eszik - bár mindig hozzáfűzi, hogy a súlya miatt simán alhatna 8 órát is egyben. Azt mondja, ha észreveszem, hogy már csak a szeretgetés miatt kel fel, akkor szoktassam le az éjszakai kelésekről, de amíg éhes, addig adjak neki.

AbaKép
Mikorra vagy kiírva a 20 heteseddel? Hogy érzed magad így félidőben?

AnyapocKép
Mizújs a rosszullétek terén? Tart még? Remélem megoldható, hogy ne menj addig vissza melózni, amíg ilyen nehezen indulnak a napjaid. Nagytesó mit szól a leendő tesóhoz?

PetraKép
Balázs írt, ő jól van, de Szilviről nem szól a fáma, mert annak a kapcsolatnak vége. Tavaly június óta már más lány mellett találta meg a boldogságot, november óta együtt is laknak. További részleteket nem tudok.

Mindenkit pusszantok.
Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Sziasztok!

Jelentem,két napja nem hányok,de nem akarom elkiabálni...És émelygésem sem nagyon van,remélem,elkezdődött vmi...Kép

Éjjel viszont azt álmondtam,hogy elvetéltem,elég durva volt.És annyira valóságos,hogy amikor megébredtem,nem is igazán hittem el,hogy semmi gond nincs.Legalább is remélemKép.

Bringa

SzívesenKép!Vigyázzatok magatokra!Aztán szólj,ha hazajöttetek,mert megbeszélhetünk egy talit!
Juditról semmi hír,írtam neki,de nem válszol már 2 napja.Remélem,minden rendben van.

Csirkesz

Köszi kérdésed,remélem,javulóbanKép!
Hát,jövő héten már mennék dolgozn,mert a lekiismeretem nem enged több "lógást"Kép!De ha még nem leszek jól,nem bírom,akkor nem egyek.Akinek meg nem tetszik,pukkadjon megKép!
Bulcsúnak még nagyon nem mondogattuk,a 12. hétig elég babonás vagyok.Meg ha majd talánlátjaa pocakomat nőni,akkor érdeklődőbb lesz.Most annyit lát szegénykém az egészből,hogy anya mindig rosszul van és nem tud vele annyit foglalkozni,mint eddigKép.
Szóval Botond is nagylegény?KépEngem sem érdekelt,hogy mennyit kellene ennie a gyereknek.Nyilván nem véletlenül eszik.Anyatejjel pedig túletetni nem lehet,szerintem.
1éves koráig Bulcsú is kelt hajnal 6-kor,ami már csak két korty volt és már durmolt is,vagyis nem az éhség(talán szomjúság?).Aztán mielőtt visszamentem dolgozni,le is szoktattam róla,mert nem tudtam voltna felkelni reggel.2 éjszaka kelt utána,kicsit nyöszörgött,aztán teljesen elhagyta.Kép
Vigyázzatok Ti is magatokra az utazásnál!Botondnak biztosan tetszeni fog a jég!Vigyetek szánkót,azon tudjátok húzni,nem?

Na pussz mndenkinek!

Anyapoc

anyapoc
 
 


CsirkeszKép
Köszi a jótanácsot az etetéssel kapcs-ban.
TimiKép
Hogy lenne már elég pár szál ropi?Kép
Kacagok:eszembe jutott a ropi kapcsán a Mr.Bean szilvesztere, amikor tényleg csak pár szál ropija volt otthon, ezért trükkös módon, apró faágakat kent be valami pempővel, és azt rakta ki a vendégek eléKép
A 3-as ikres csaj, Móninak hívják: karácsony előtt megszült, mert megrepedt az egyik baba magzatburka, azt hiszem a 29.héten történt ez.
Összefutottunk a PIC-en, a babák jól vannak ettől függetlenül, de még mindig bent vannak, mert márciusra voltak terminálva.
AnyapocKép
Tök jó, hogy nem hánysz!Gondolom fellélegeztél kicsit.

Móranya jól van+ kis Mór is, ma írt sms-t:"a kicsi szeret "nemaludni":
megnyugodtam, nem vagyunk mi sem akkor egyedül a nemalvássalKép
pusz mindenkinek
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Lányok segítsetek Orsit meggyőzni,hogy ne rendezzen nagy főzést,ha megyünk hozzájuk!!!!!!

Orsi!
Örülök,hogy jól vannak Móniék-nem tudtam a nevét-gondolom úgy valhogy mehetnek majd haza ahogy ki volt írva a szülés.

Anyapoc!
Mostmár ennyi idősen csak nem tér vissza az a fránya rosszullét.Bár nekem ez szerencsére kimaradt.Csak sejtem milyen vacak lehet.

Csirkesz !
Junius 25-re vagyok kiírva,remélem ki is húzom addig.Nagyon aranyos a kisfiad,az nem baj ha vasgyúró.Legalább jó étvágyú.Maradjon is az.

Sziaszok Aba

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Na lebetegedtünk!Kép Még nem a bárányhimlő, csak hörghurut. Úgyhogy most itthon van Bence, Zsombor is már elkezdett tüsszögni és köhögni. Remélem nem lesz baja mert ma kapja a 4. havi oltást.
Engem teljesen elkapott ismételten ez a gethaKép
Nagyon nehezen viselem, Zsombi van hogy 4x kel éjszaka de 2x biztosan. Szarul is vagyok, aludni se tudok tehát nagyon jó!Kép
Farsangról csináltam fényképeket, már elő is hivattam, de nincs szkennerem se digitális fényképezőm ígyhát a gépre nem tudom feltenni.

Aba: Drukk megy neked júniusra!Kép Miket vettetek már a lurkónak?

Orsi: Ne főzz!!!!!!!!!!Kép
Hogy vagytok? Levegőztetés? Olyan szépen süt a nap de olyan hideg van.



Anyapoc: De jó, hogy már jobban vagy!Kép Reméljük már nem jön vissza ez a kellemetlen érzés.
Ne álmodj ilyeneket!!! Csak nem nézted reggel a TV2-ön a MOKKÁT?

Csirkesz: Mi is megyünk le Almádiba a hétvégén!KépKép

Bringa: Természetesen el fogok menni egy homeós dokihoz.

Jók legyetek!

Puszi: Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

OrsiKép
Te kis kárörvendőKépKép nem alvás téren. Jocihoz képest Botond már egy vén ló, és egy hónapja felkel minden éjjel kétszer zabbantani. Mondjuk nem is tudná elfújni a szélKépKép
Szóval rám is gondolhatsz éjszakánként, amikor félig nyitott szemhéjakkal közelítesz a legénykéd felé, hogy lehet, hogy pár kilóméterrel arrébb ugyanazt teszem, mint TeKép
Végül is főztél?? Mármint festettél faágakat?Kép Szívesen lebeszéltelek volna, de magamból kiindulva én is csináltam volna valami egyszerű-de-nagyszerű kaját (pl. melegszenya+teaKépKép)

Jó hallani, hogy Móranya és kicsi Mór jól vannak. Én a magam részéről már várom az újabb képet a csöppségről. Remélem megy nekik a szopi!

AnyapocKép
Sokat gondolok rád reggelenként, amikor álmosan már a nagyfőnököt kell szórakoztatnom, hogy mennyire nehéz lehet ugyanezt végrehajtani (egy nagyobb gyerekkel), de hányingerek közepette jópofát vágva. Szóval örülök, hogy jobban vagy, és drukkolok, hogy ne legyél "visszaeső".
Amikor még nem voltam pocakos, úgy gondoltam, hogy ha egyszer az leszek, majd tutira jól telekürtölöm vele a világot, nem vagyok én babonás... Aztán amikor kiderült, hogy kismanó van a hasamban, lapítottam, mint sz*r a gazban, mondván, hogy mi van HA... Úgyhogy megértem, amiért nem nagyon mondogatjátok még a tesónak.
A szánkó jó ötlet, de még nem tud ülni. Viszont azt találtuk ki, hogy a babahordót felkötjük a szánkóra, és abban húzzuk majdKép

AbaKép
Ez a június jó hónap lesz. Szinte nem is kell várnod a levegőztetéssel, mert egyszerre alhat szélvédett, árnyékos helyen a baba, hiszen kint talán még melegebb is lesz, mint a lakásban.
Egyébként miért ne húznád ki jún.25-ig?? Persze, hogy kihúzod!

KatiKép
BetegségKépKépKép
Nagyon meg tudom érteni, hogy milyen betegen ápolni a beteg gyerkőcöket. Én január elején csináltam egy gyerekkel, mégis kipurcantam, kettővel szerintem nem is bírnék. Le a kalappal, hogy még netezni is van energiádKép
Gyógyuljatok meg gyorsan!
A farsangi képeidre kíváncsi vagyok. Mi volt a jelmez?

BringaKép
Milyen volt az utazás? Vagy még mindig tart? remélem mindannyian élvezitekKép

Élvezzétek és használjátok ki ezt a szép napsütést!

puszi:
Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Sziasztok!

Mi is lebetegedtünk,illetőleg egyenlőre csak Bulcsú.Tegnap 2-kor teleztek a bölcsiből,hogy belázasodott,este orvos.köhög,tüsszög,folyik az orra,lázas.Influenza-gyanúsKép.Azóta már csak hőemelkedés,de azért nem örülök,nem szeretném most elkapni...
Éjszaka mi is többször fent voltunk,lázmérőzés,orrfújás,ivás...

Na meg ma reggel ismét hánytamKép,de a közérzetem ettől függetlenül elég jó,aminek nagyon örülökKép!

Aba

Na,Neked is hessKép!Meg sem akarom hallani,hogy semmi bajod nem voltKép!Ilyen nincs isKép!Tényleg,miért félsz,hogy nem húzod ki a végéig a pocakosságot?A másiknál is volt gond?

Orsi

Hát ne főzz már annyitKép!
Fellélegzésről ennyitKép!

Csirkesz

Jó,hogy vki gondol rám...a szomszédon kívülKép!
Látod,csak visszaestem,de határozottan javulok.Mamár kétszer cseréltem kakás pelustKép!
Elég érdekes az elején a pocakosság,mert az ember szíve szt mindenkienk elmondaná(legalább is az elsőnél),de azért csak ott van a félsz...Aztán már tagadni sem lehetKép!
Nekem muszáj volt anno a munkahelyemen elmondani,mert a doki rámijesztett,hogy lehet,méhen kívüli és be voltam rendelve a kórházba,hogy ha az,akkor azonnal műtét.Úgyhogy szólnom kellett,ha nem jönnék,ez van...De azért szerencsére minden rendben lett...Csak korán mentem dokihoz.Most nem követtem el ezt a hibát.
Szánkó:látod,ez eszembe sem jutott,hogy még nem tudtok ülniKép.Nekem ez már olyan természetesKép!De a hordozó jó ötlet,csak ne menjetek messzire!Tudom,hogy nem vagytok felelőtlenek,de én vhogy sosem bíztam a jégban.Balatonilány vagyok,de ha 3-szor voltam korizni életemben...KépSzóval vigyázzatok!

Kati

Na,akkor Ti is betegen?KépAzért remélem,Zsombor nem kapja nagyon el.
Kár,hogy nem tudtál digit képet csinálni,pedig biztos jók lettek!
Oltást hogy viseltétek?
Nem néztem azt a műsort,már csak az sms-eket kaptam el,ha az abortuszos,fogigátlós dologra gondolsz.Kicsit ki is akadtam,annyi buta ember van.Főleg az akaratán kívül apává tett férfiaknál kellett röhögnömKép!
Na,azért majd aggódva megyek megint a 12 hetes UH-ra!

Móréknak üdvözlet,kitartás és várjuk a híreketKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!
Végre van pár percem, de nagyon nem tudok bekapcsolódni a beszélgetésekbe, kicsit lemaradtam Kép
Sok minden történt, amióta megszületett kis Mór.
Tegnap volt 2 hetes.
Azt hiszem, kicsit elrontottam, most már a anap 10 órájában szívatgat a kis krapek, de nem bírom pszichésen, ha sír. Annyira sajnálom, van amikor már én is sírok vele együtt. Olyan viccesek vagyunk ilyenkorKép Kép
Most is pl. egyik kezemben a gyerek, a másikkal írok.
Tudnátok egy-két dologban segíteni?
Ha szoptatok, csak addig eszik kis Mór, amíg nem kell érte küzdenie, utána át kell tennem másik mellre. Szerintetek fejjem le a maradékot?

Rá lehetne valahogy bírni, hogy rendesen egyen? Szerintem ez attól van, hogy a kórházban a hülye csecsemősök rászoktatták a cumira. Vagy?

A levegőztetni mikor levegőztethetem az ablakban?
Mikor vihetem ki?
A védőnő szerint 3 hét múlva 15 percre vihetem az ablakhoz felöltöztetve. Ez nem hülyeség?

A köldöke sebes a gyereknek, mert ha sír kicsit vérzik neki. Ez normális? Hogyan tisztítsam így neki?

Tej kiütéses Morka, mit kenjek rá?

Kösz a segítséget előre is. Remélem, meg tudom majd nézni a válaszokat isKép

Orsi,

még mindig nem tudok e-mailt írni, a hülye szervízes nem képes beállítani az outlokomat.
Zalaegerszegi sulinak utána jártál? Milyen szak érdekel? Közgazdász? Át lehet jelentkezni, vagy elsőtől kezded? Veszprémben nincsen? Közgáz idegenforgalmi az tuti, hogy van.
Jövőre én is be akarom fejezni az uccó évemet, bár szakdolgozatot lusta vagyok írniKép
Nem tudsz valakit, aki pénzért írna?
Joci jól van? Morka most éppen úgy néz ki, mint egy hörcsög. 2 hét alatt 400grammot hízott. Már el sem bírom.
Alig várom már én is, hogy korzózzunk a két krapekkal a fürdő előttKép
A Linda állítólag terhes, de megint vérzik.
Jocinak voltak tej kiütései?
Hányszor kel fel éjszaka? És nappal? Hogy bírod? Nekem még mákom van, mert Zsolti általában most csak délig ír be beteget, és sokat segít nékem.


Anyapoc,
kitartásra szükség van, mert kis Mór eléggé hiperaktív. Ma pl. reggel 4-től délig nem aludtunk. Én nem tudom, hogyan bírja. Délután nagyot aludt, úgyhogy már megint leseget, de legalább nem sír. Már előre félek az iccakától...

Bulcsúnak jobbulást kívánok!


Pusszantás Mindenkinek
Móranyja
móranya
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: