Új privát üzeneted érkezett!

Anna, szia!
férjeddel és nagy fiaddal a pagonyban találkoztam! nagyon helyesek voltak! remélem tetszenek a könyvek, amiket ajánlottam nekik Kép)
gábor nagyon fess lett! Kép
megbeszéltük, hogy a fiainkat együtt kellene kitaníttatni az Írásra! mit szólsz hozzá? és mikor kezdjük?
szia
d
Névtelen
 


Sziasztok!

Megvan a védõnõm. Horváth Andrea a Nõvér utcában. Ismeri esetleg valaki? Telefonban kedvesnek tûnt, majd jövõ csütörtökön megyek hozzá.

Kubuka
kubuka
 


Dórika, drága életem,
Mármint milyen írásra????
A könyvek tök jók, kár, hogy nem küldtél valakit, aki fel is olvas belõle, én ugyanis mostanában alkalmatlan vagyok a három percnél hosszabb mesék felolvasására,de majd igyekszem...
Csóközön
Anna
Névtelen
 

 
 

Anna, kedves,
hát a szentre!
holnap bécsbe megyek, de nem lesz idõm vásárolni.
legyen annyi elég, hogy a pagonyban felolvasunk a gyerekeknek. a fiad nagyon-nagyon élvezte tegnap is!
puszi
d
Névtelen
 


Sziasztok!

Tegnap nagyon jó idõ volt, majdnem mentem a Szent István parkba, végül a lakótelep környékén maradtam, gondoltam majd pénteken, biztos jó idõ lesz!

Anna, köszi a választ, megkaptam - csak most már sírdogál a babó, nem tudom kifejteni. Jelentkezem majd!

Kriszta Mamesz
mamesz
 
 


Szia Dóri,
Az általad említett írásra tanitsa az akinek papírja van róla......
A pagonyt tényleg élvezte, az a kérdés, hogy akartok é a középsõ fiamnak szülinapi bulit szervezni, mondjuk dec közepén, valami szombat délután?
20 gyerek, a felnõtteket leparkoljuk valami közeli helyen
csumi jó utat
A
Névtelen
 


Szia Kriszta,
Sebaj, majd összehozzuk,
jó hétvégét,
anna
Névtelen
 


Sziasztok!

Nemrégen költöztünk a Béke tér környékére (a Lehel térrõl), és az sem régen derült ki, hogy kisbabát várok (az elsõt, az ezzel együtt járó óriási izgalommal). A MÁV Kórházban szeretnék szülni, így egy ottani orvos írta meg a terhesség megállapításáról a lapot, és azt mondta, vigyem be a Béke téri rendelõintézetbe a védõnõnek, aki majd a terhesgondozást csinálni fogja. Ti talán több tapsztalattal rendelkeztek e téren, így megköszönném, ha ajánlanátok nekem védõnõt, kihez menjek.
Elõre is köszönök minden segítséget!

Szilvi
szsz
 
 


Szia Szilvi!!!

Hívd fel a Béke téri rendelõt 350-0955 és kérdezd meg, hoyg lakcím szerint kihez tartozol és ahhoz kell menni. Hol laksz pontosan? Én ma voltam a védõnõnél, én HOrváth Andreához tartozom, teljesen jó fej volt, de én a Reitter F. u-ban lakom,úgyhogy nem hiszem, hoyg te is hozzá fogsz tartozni.
Hány hetes vagy?
És hoyg érzed magad?

Szia:
Kubuka
Kubuka
 


szia anna,
nem jártan erre mert nagyon sok volt a dolog! pagonyos zsúr dec. közepén nem fog menni, mert minden szombaton egész nap nyitva vagyunk már! még nem tartottunk zsúrt, de mindent meg lehet beszélni, bár talán a 20 gyerek kicsit szûkösen lenne. van egy fickó viszont, aki szülinapokat szervez, van is egy katalógusa, amiben benne vannak a választjató helyek, ha ez érdekel ezt meg tudom nézni neked!
jól vagytok?
d
Névtelen
 


Kedves Szekeres Szilvi!

Én Egyed Ferencnéhez tartozom a Szegedi úti rendelõben. Anna a keresztneve és szerintem jó fej. Anyatejpárti, meg a természetes dolgok híve, nem erõszakos, és ha nem ragaszkodsz hozzá túlzottan, akkor az elsõ két hét után nem jár a nyakadra, csak ha kéred!

Csüt késõ du, és péntek reggel 8-tól van fogadóórája. Én az Üteg ucca Róbert károly közeli végén lakom. Jelentkezz, ha szívesen találkoznál. Vadászom a környékbeli kismamákat Kép Mamesz - Kriszta
mamesz
 
 


Szia Kubuka!

Köszönöm szépen a választ, fel is hívtam a Rendelõt a mgadott számon, és minden úgy volt ahogy írtad, tartozik mindenki valakihez, nem választási alapon megy. Én Egyed Ferencnéhez tartozom, a telefonban kedvesnek tûnt, majd csütörtökön megyek hozzá.

Köszönöm kérdésedet, jól vagyok, nem igazán érzek egyelõre különbséget, nincs hányingerem, meg ilyesmi. A leginkább most az zavar, hogy elég stresszes a munkám, és nem tudom annyira kikapcsolni az idegeskedést, amennyire szeretném, és azon is idegeskedem, hogy tudom, hogy nem lenne szabad. Ez pdig tuti nem tesz jót a babának, így azon gondolkozom, mit kéne csinálnom.

És Te hogy vagy? A korábbi levelekben olvastam, hogy a Te pocaklakód már idõsebb, mint az enyém.
Szilvi
szsz
 
 


Szia Kriszta Mamesz!

Én is ugyanazon a védõnõhöz tartozom, mint Te, mi a Csata utcában lakunk. Még nem voltam nála, csütörtökön megyek elõször, kíváncsi vagyok. Köszi az infokat róla. Megbeszélhetünk majd egy találkozót valamikor. Hol fogdz szülni?
Szilvi
szsz
 
 


Kedves Szilvi!

Remélem jól sikerült a csütörtöki randi - én is voltam csütörtökön, talán még találkoztunk is - hiszen pont tanácsadás elõtt lehet menni a gyerekekkel. Az a nagy igazság ugyanis, hogy nekem már nyolc hónapos babám van. A rókusban született. Mi csütörtökön "méredzkedni" voltunk - Kép már 8,7 kg a babó!

Szívesen találkoznék Veled - küldj egy mailt, ha gondolod - cseréljünk telefonszámot. Majd lebeszéllek a sok munkáról. Milyen területen dolgozol egyébként? Vagy majd személyesen meséled el Kép? Mamesz
mamesz
 
 


Nem tudja valaki, hogy Barbaránál megérkezett-e már a baba?
Kriszta
Nyanya (kriszta67)
 


Megszületett bizony.... 3280gramm és 52 cm, császárral.
Most már 3,5 hetesek vagyunk, imádunk sétálni, Apa hasán aludni, és tápszeren élünk, de sebaj, mert egyébként nagyon nyugodt és kedves baba. Csak nagyon hiányzik a társaság... itt ahol lakunk, nem ismerek senkit, nincs kihez átmenni, vagy áthívni, megosztani az élményeket, ez nagyon rossz... remélem ezért változni fog.


puszi... Barbara és Zsófi manó
jimma
 
 


Kriszta!
jaaaaaa.... nem költözünk egyenlõre, illetve nem úgy, ahogy terveztük, mert... na ez hosszú, de ebben az egyszobásban nem maradunk, inkább veszünk mellé egy panelt a Béke-tatai lakótelepen, vagy a Gyöngyösin... úgyhogy közel maradunk.


üdv: Barbara
jimma
 
 


Barbara!

Gratulálok a babához. Azt nem is ítrad, hogy hívják.
Én már egy hónapja kórházban vagyok, mert terhességi cukrom van. Már nekem is csak napok vannak hátra (max 2 hét). Már nagyon várom.
üdv.
Kriszta
Nyanya (kriszta67)
 


Szia Barbara!

Mi közel vagyunk a Béke-tatai lakótelephez - jelentkezz, ha ide kerültél! Kriszta
mamesz
 
 


Kriszta!

Sajnálom, hogy kórházban vagy... írd meg sms-ben melyikben, és ha tudlak, esetleg meglátogatnálak... 06-70-247-65-30


Kedves Mamesz!

A szent László utcában a Béke tataitól 4 percre lakom. Olyan jó lenne végre már nem egyedül sétálni.... Sajnos ritkán jutok internet közelben, mert csak az irodánkban van, és én otthon vagyok, de ha esetleg sms-ben meg tudnánk beszélni, akkor találkozhatnánk valahol... mi napi kétszer megyünk sétálni.

üdv:
Barbara
jimma
 
 


Kedves Barbara!

Megszületett Balázs fiam december 2.-án, 3630 g és 54 cm. Már egy hete itthon vagyunk. Nagyon jó végre itthon 2 hónap kórház után. Már kissé untam a kórházi légkört. Nekem is körülményes internethez jutni, mert a tesóméknál van internet és csak akkor tudok átjönni, ha valaki vigyáz a babára.

Üdv.
KRiszta

Ui.: Ha nem zavarlak felhívlak.
Nyanya (kriszta67)
 


GRATULÁLOK!!!!!

Nagyon örülnék, ha felhívnál, illetve én is hívnálak, ha elkûldöd a számod... jaaa.. már sokan beköltöztek a házatokba, esetleg Ti is már?!

Hívj, pusz:
Barbara
jimma
 
 


Barbara,

hogy vagytok? Várom a tavaszt, és akkor beindulunk sétálni. Most nagyon unom már az öltöztetéseket.

Halihó, Mamesz
mamesz
 
 


Sziaaaaaaaaaaaa!

Úgy eltûntél... jó lesz a tavasz, azóta a szomszéd házba mellénk is megérkezett egy baby... úgyhogy mi már nagyokat sétálunk, de ha jobb lesz az idõ, akkor szívesen megyek Zsófival messzebb is, és akkor tudunk találkozni.


Üdv: Barbara

u.i: Jól vagyunk, Zsófi már hatalmas, és nagyon ügyes, éppen jön a foga is. És Ti?
jimma
 
 


Sziasztok!
A Jász utcai bölcsödérõl szeretnék információt kérni. Jár valaki oda vagy hallott róla valaki valamit?
A másik kérdésem, hogy nem tudtok-e a XIII. vagy a IV. kerületben olyan bölcsödét, játszóházat ahol egy két éves gyereket egy héten párszor délelõttre ott lehetne hagyni. A bölcsikben nincs hely, ezért fizetõs dolog után kutatok.
Köszönöm
I.Ági
I.Á:
 


Mamesz!

Hol vagy?????

Barbara
jimma
 
 


Sziasztok!

Én is éppen a Jász utcai bölcsirõl akartam érdeklõdni. Tudna valaki ajánlani onnan jó gondozónénit? Szeptembertõl mennénk...
Bodnár Kriszta, te nem az a Kriszta vagy véletlenül, akinek az albérletét majdnem kibéreltük kb. 3 éve? Közös ismerõsünk G. Ildi, esküvõje szeptemberben volt???
Ilda
ilda
 
 


Szia Pocok!

Mi jól, köszi, fõleg, hogy itt a tavasz (kivéve ma). És veletek mizujs???
Ha ráérsz, írj majd!
Köszi
Ilda
ilda
 
 


SZiasztok!

Egy barátnõmék két kisgyerekkel (az egyik másfél éves, a másik májusban születik majd) májusban költöznek a XIII. kerületbe, a Pannónia utca végére (110). Megbízható, jó gyerekorvost keresnek, tudnátok segíteni? Akár a hozzájuk legközelebbi rendelõ címével, az orvosokról való véleményetekkel, esetleg bõvebb leírással, vagy bármivel, aminek alapján könnyebben tudnának választani!

Elõre is nagyon köszi! Kép

Márti
márti
 
 


A Palánta rendelõ a Tátra u-ban van, az nem körzeti, de végülis mindegy, mert, ha kihívják, úgyis fizetni kell, ha meg beviszi a gyereket, akkor ingyen van. Mi is a körzeten kívûlrõl járunk oda a Kádár dr.-hoz, akit akkor tudok ajánlani, ha olyan doki kell, aki nem veszi a lapot, ha anyuka túlaggódós, mint pl. én voltam. Viszont b.mikor lehet hívni és kijön, legfeljebb legyint egyet. Ott rendel még a Kovács Zsuzsa is, neki is jó híre van, mi is voltunk nála párszor, amikor szabadságon volt a mi dokink. Õ is nagyon normális. Egyszer voltunk a Paksi nemtudomkinél. Õ egy fiatal férfi, õ is szimpatikus volt. Szerintem körzetileg a Révész u-ba fognak tartozni, onnan csak a védõnõnket ismerem. Õ semmi különös, de azt úgysem lehet választani, meg 2. gyereknél már nincs is túl nagy jelentõsége.
Remélem, tudtam segíteni, ha van még v.mi, akkor kérdezz nyugodtan.
rjuli
 
 


Juli!
Nagyon köszi, továbbítom - aztán, ha vban kérdése, azt is! Kép

Márti
márti
 
 


Mi van lányok? Miért áll ez a topic?
Névtelen
 


Sziasztok!

A Madarász utcai oviban májusban szerdánként játszóház lesz a leendõ kis ovisoknak.
Gyertek el szeretettel várnak mindenkit!

Andrea
Andrea
 


Kedves Névtelen!

Jó a kérdés, én nem tudom, mi most költöztünk el de okat visszajárunk... csakhááát na mindegy
jimma
 
 


a szeptembertõl induló óvodai csoportokról ugyan már lekéstem a fiammal, de így legalább van egy évem kideríteni, hogy hova adjam a fiamat jövõ szeptembertõl óvodába Kép
A Vizafogón lakunk, a környéken keresek óvodát, pontosabban óvónõket, mert szerintem az a legfontosabb kérdés. A fiam jelenleg bölcsödés, hellyel-közzel már hozzászokott a közösségi léthez, és a gondozónõje pot olyan, amit szerettem volna neki. Semmibõl nem csinál felhajtást, elfogadja a gyereket életkorának megfelelõ emberkének, és csak úgy csendesen szereti. Vagy nem szereti, de ezt megtartja magának. Szerintem még egyszer sem csattant fel a hangja az egy év során. Valahogy úgy áll a kérdéshez (kivülrõl így látom) hogy senkinek nem jó, ha egy nevelõ kijön a sodrából. Minden kérdésemre tud válaszolni a gyerekemmel és a csoporttal kapcsolatban és nem beszél félre. Nem pletykál a többi szülõrõl és nem faggatja a gyerekemet bölcsödén kivüli dolgokról. Elém jön reggel, mikor viszem a gyereket, és kikiséri, amikor érte jövök. Teszi a dolgát, feltünés nélkül. A gyerekem nyugodt a közelében.
Valami ilyesmi kellene óvónõben. Van ötletetek?
verbatim
 


Lehet, hogy most már várnod kell a válasszal õszig, amikor a most beíratottak kezdenek el járni. Én pl. majd akkor tudok hozzászólni, Zsófi a Zöld oviba fog járni a Kárpát u.-ban.
rjuli
 
 


Szia Ilda!
Mondd, te dolgoztál korábban a Magyar Hírlapnak? Mert kissé nehezen tudom megállapítani egy ilyen oldalt fekvõ képrõl...azt viszont látom, hogy a gyerek irtó édes!
kíváncsi
 
 


Sziasztok!

Keresünk a kerületben eladó új építésû lakást megvételre. Minimum 3-4 szobásban gondolkodunk jó környezetben. Ha tudtok valamit légyszi értesítsetek.

Köszi
CIntia
Cintia
 


Névtelen
 


Sziasztok!

Ti mit hallottatok a zöld böcsirõl a Pannónia utcában? Ha valakinek van tapasztalata az ott lévõ gondozónõkrõl és minden egyéb másról akkor légyszi osszátok velem meg a véleményeteket. Köszönöm
Szilvi
Névtelen
 


Kép
zsófimama
 
 


Ha jól tudom a Pannónia ovit bezárják. A bölcsit nem?

Zita
Zita
 


Kedves Kiváncsi!

Igen, én vagyok. És te ki vagy???

Ilda
ilda
 
 


Szia Ilda,
én voltam az adóügyes, amikor te a pénzügyes! Emlékszel már? Régi szép idõk, még a régi épületben laktunk a Kerepesi úton. Aztán én elmentem szülni a harmadikat, és aztán még kettõt, így többé vissza sem mentem.
Jó, hogy így megtaláltalak!
kíváncsi
 
 


A fehér ovit zárják be, a zöld ovit-bölcsit nem. Mindkettõnek jó híre van.
rjuli
 


Szia Kiváncsi Kriszta, jó kis álneved van! Mizujs veled/veletek?
Ilda
ilda
 
 


Szia Ilda!
Szerintem ne tartsuk fel a magánéletünkkel a többieket, itt a mélcímem: hajduk@mailbox.hu. (Csak mert nem vagyok XIII. kerületi Kép)
kíváncsi
 
 


melyik az a fehér ovi? és ha jó, akkor miért zárják be? Kevés a gyerek?
verbatim
verbatim
 


a fehér ovi a pannónia u-ban van a kék iskolával szemben.a hivatalos verzió szerint kevés a gyerek, a másik infó szerint eladják a telket és építkeznek majd.amúgy nem tudom, jó ovi-e, én a zöld bölcsi-zöld oviról hallottam jókat
rjuli
 
 


Szia Pocok!

A Jász utcáról mi lemaradtunk, de nekem valahogy nem is volt túl szimpi, amikor benéztünk. Végül a Gyöngyösi sétányiba irattuk be Dorkát, de még gondolkodom, hogy menjen-e õsszel.

Valaki esetleg tudna referálni a helyrõl???

Most rohanok, majd írok neked hosszabban. A második babádról nem tudok semmit!!! Légyszi mesélj!!!

Ilda
ilda
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: