Új privát üzeneted érkezett!

Helló!

A hétvégén írtam neked, de most látom, valamiért nincs fenn a levelem. (???) Talán megírtam és nem küldtem el? Kép Képes vagyok rá! Itt már szerencsére nagyon szép idő van, remélem nálatok is süt a Nap, és nem vagy már depis! Kép Képet miért nem tudsz feltenni? A képek méretével van baj vagy valami mást ír ki? Mi a Photoshop nevű programmal állítjuk be a 600x600 pixelt és a 220 kByte-ot, de be lehet állítani a nagyságot a digitális gép feltöltő programjával is. Írd meg mit használtok, megpróbálok segíteni!
Holnap megyek Dénessel az orvoshoz, oltást kap! Remélem nem lázasodik be!
Pussz: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Helló!

Nállunk is jó idő van.A depim is kezd lassan múlni.Képet,azért nem tudok felrakni,mert ha a melléklet feltöltésére kattintok,akkor nekem nem történik semmi.De már valamivel próbálkozi a férjem.Szóval ha sikerül akkor jönnek,a lánykámról a képek!Nagyon vészes volt az oltás?
A kicsi hogy viselte?És te?Engem eleinte,nagyon megviseltek.Én nem bírom,az ilyesmit,és én oda sem néztem.Nekem Lili soha nem lázasodott be.Szerencsénk volt.Remélem,ti is könnyedén átvészelitek.Most hány kg.Déneske?És mennyi idős is pontosan?Lassan megyek,bevackolom magamat a jó meleg ágyikómba,mert eléggé elkezdett fájni a torkom.Remélem nem leszek beteg.
Szia,puszi:Erika
szherika
 
 


Szia!

Végre igazi tavasz van! Kép
Az oltás nem volt gond, Dini még csak nem is sírt! Mikor megbökte a doki visított egy rövidet, de könny az nem volt, utána is nagyon nyugodt volt, meg is dicsérte mindenki! Kép Nem lázasodott be tőle, az első láz mégis megvolt közben, amit szombat éjjel (mikor ha nem hétvégégn és éjjel?? Kép) produkált. Nem kakilt négy napig, szombaton már nagyon nyűgös volt tőle, egész nap dolgozott rajta Kép, éjjel is nyöszörgött, nagyon bemelegedett a megpróbáltatások miatt és felment a láza. Szerencsére nem volt vészes, fél kúp gyorsan levitte.
Veletek mi van? Képfeltöltés? Nem tudom miért nem ad ki új ablakot mikor rákattintasz, ezzel a problémával még nem találkoztam!
Puszi: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 

 
 

Hellóka!

Jó hogy Dini ilyen kis hős volt.
Kösz,mi jól vagyunk.Ma megint elromlott az idő sajnos.Sokat vagyunk kint,ha jó az idő.Bicikli,roller stb...A képfeltöltéses probléma megoldódik,csak lacinak kell valamit frissítenie.
Most mennem kel ébredt Lili.
Puszi nektek:E.
szherika
 
 


Helló!

Mi van veletek? Mi egy nagyon fárasztó hétvégén vagyunk túl, pénteken a nagyszüleim jöttek hozzánk, megtekintették a dédunokájukat. Szombaton mi mentünk anyukámékhoz (3 óra kocsival...), du. még beugrottunk egy barátnőmhöz is, akinek a kislánya csak 3 nappal idősebb Dininél. Még 3 óra haza Szegedre, fél10 lett, mire megjöttünk. Dini kidőlt. Én is. Kép Dénes egyébként is hipernyűgös, olyan hülye idő van, egyik nap süt a Nap, másik nap esik, hétvégére fagyot mondanak. Lili hogy bírja? Még nekem is sok, alig bírom követni, hogy öltözzek, meg is vagyok fázva.
Hogy áll a képfeltevés?
Puszi: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Helló!

Boldog névnapot,akis Déneskének!!!
Hogy vagytok?Mi jól vagyunk.Képet,még nem tudok felrakni,de majd igyekszem.Ma megyünk,bababuliba.
Lesz bohóc,meg műsor.Lili kis barátja ma 4 éves.Kíváncsi leszek hogy Lilinek hogy fog tetszeni.Majd holnap még írok.
Puszi:Erika
szherika
 
 


Helló!

Most csak be néztem,hogy ki ez a Mariann.
Majd holnap jövök.
E.
szherika
 
 


Én is csak gyorsan benéztem, holnap írok!
L.

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Helló!

Köszi a névnapi köszöntést! Kép Hogy tetszett Lilinek a bababuli? Te hogy vagy? Én megint beteg voltam, de szerencsére már meggyógyultam, Dénes most se kapta el. Õ is jól van, új produkció, hogy már nem csak a fejét emeli hasonfekve, hanem egészen derékból megemeli magát. Közben kész lett a lakásunk, csütörtökön van a műszaki átadás, ahogy megérkezik a hitel, megkapjuk a kulcsot. Április hátralevő részében költözködni fogunk, májusban már ott szeretnénk lakni! Kép
Puszi: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Itt van 2 kép a 3 hónapos Diniről:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Helló!

Édesek a képek!!
Neked pedig gyors gyógyulást kívánok.
Az tök jó,hogy akkor hamarosan lehet költözni.
Igen,Lili nagyon élvezte,a bulit.Alig akart hazamenni a végén.Sajna itt megint rossz az idő.Tegnap is esett,ma is,és ma már a szél is marhára fúj.Képzeld,vettünk Lilinek két kis igazi nyuszit.Nagyon tetszik neki,égész nap csak ővelük foglalkozna.El is nevezte őkez.Az eggyik Bob,a másik Bobek.Õ találta ki.Még picik,mert 5 hetesek.Hogy Húsvét után mi lessz a sorsuk még nem tudom.Na most megyek,mert lejárt a mosógépem,és függönyöket mostam.Már megpucoltam az ablakokat.Holnap befejezem,a takarítást.De hogy én mindig akkor pucolok ablakot,amikor esik,ez hihetetlen.
Puszi nektek:Erika
szherika
 
 


Szia!

Bob és Bobek, milyen találó, okos ez a kislány! Kép Itt is vacak az idő újra, bele fogok már őrülni, épp el akartam tenni a szekrény mélyére Dini overáljait, most meg lehet, hogy a téli sapiját is előveszem, olyan hideg van! Remélem hétvégére jobb lesz... Az ablakmosással meg mindenki így van, egy mosás, egy eső. KépKép Ez már szinte törvényszerű. Kép Ha nem tudnék a gép elé kerülni a következő két napban: nagyon kellemes húsvéti ünnepeket kívánok neked és az egész családodnak! Lili már fogad locsolókat? Kép
Puszi: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Szia!

Nektek is nagyon kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk.Lili nem nagyon érti,még mi is a húsvét lényege.És közölte,hogy őt nem kell locsolni,mert ő nem FA!!
Puszi nektek:Erika
szherika
 
 


Helló!

Hogy teltek az ünnepek? Nekünk kicsit fárasztó volt, utazgattunk a két rokonság között. Dénes eléggé kifáradt. Voltunk vele locsolkodni is, nagy sikert aratott! KépKép
Ma voltunk vele oltáson, megint jól viselkedett, nem sírt. Épp szundizik, az oltások után 3-4 órát alszik. Hogy tetszett Lilinek a húsvét és a locsolás? Mi lett a nyulakkal?
Puszi: Zsuzsi
U.i.: Mindig mikor neked írok, gondolok Ágira is. Vajon mi lehet vele? Remélem nem a kicsi lánnyal van baj...

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Helló!

A húsvét,nekünk is jövés menéssel telt.Én eléggé belefáradtam.Lili,az fáradthatatlan.Déneske,tényleg egy kis hős.Remélem,hogy most is jól viseli majd.A nyuszik,még megvannak.Egyenlőre maradnak.
Én is sokszor gondolok,Ágiékra.Kár hogy annó,valami elérhetőséget nem adtunk meg egymásnak.Én is remélem,hogy jól vannak.
Vettünk,Lilinek egy felfújható ugráló várat.Nagyon tetszik neki,remélhetőleg ebben majd jól kitombolja magát,és jól elfárad.
Annyi csokit kapott,meg csokitojást,hogy azon goldolkodom,kéne süti,valami sütit.Persze valami olyat,amihez csoki is kell!!Ja,és nem kéne,valami túl bonyolultnak lennie,mert nem vagyok valami nagy sütő mester.Majd még kitalálom,meg körünézek,a neten is.Neked,valami ötlet?
Puszi:Erika
szherika
 
 


Megint itt vagyok!
Most,hogy beszéltünk,Ágiról,gondoltam,megnézem a profiljában nincs-e e-mail cím.Az sajna nincs.De keresőben beütöttem,a nevét,és kiadta,hogy van az Ági,a babaneten.Ápr 15 én irt utoljára.Ha van kedved,nézd meg,a kislányról is vannak fönt képek.A lakóhely szerint keresd,és a Tatabányai Anyukák kismamák klubbja, a cím.Oda irt.Szerencsére jól vannak,már ahogy olvastam.Én nem irtam neki oda,nem is akartam ott zavarni.Ha van kedve,majd benéz ide.
De legalább tudjuk,hogy jól vannak.
Szia:Erika
szherika
 
 


Helló!

Köszi az infót Ágiról! Csak gyorsan bekukkantottam, mert nem néztem babanetet majd egy hete, holnap megyünk Dénessel babaúszásra, utána írok!
Puszi: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Szia!

Voltunk az első babaúszáson, nagyon tetszett a dolog! Dini is élvezte, már amennyire egy 3 és fél hónapos bébi értékelni tudja a medencét Kép, de vigyorgott nagyokat, hiszen anya játszott vele. A víztől nem félt, nagyon egyszerű gyakorlatokat kellett a babákkal csinálni, szóval megerőltető sem volt. Teszek fel majd róla képet, apa eljött velünk és fényképezett! Ti hogy vagytok? Ja, és én imádok főzni, de sütni nem szeretek, éppen ezért nem is nagyon tudok, általában én is a netről nézek recepteket, ha nagyon muszáj! Kép
Pussz: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Helló!

Mi is jól vagyunk.Nagyon várom,a képeket a nagy csobbanásról!Én is inkább főzőcskézek mint sütök.
Na megyek,meg reggeliztetem a kis családot.
Jó hétvégét.Hétfőn mentek valamerre?
Pusz:E.
szherika
 
 


Helló!

Milyen volt a máj. 1. nektek? Itt borongós idő volt, de szerencsére nem volt túl hideg, kimentünk a Ligetbe, a szokásos majálisra. Dénesnek tetszett. Csak ámult, mennyi ember van a világon! Kép Meg kézről kézre járt a barátok között, mindenki őt ajnározta. Kép Szerencsére a kenguruban még aludni is tudott. Ma is megyünk babaúszásra, holnap tényleg teszek fel már képeket róla. Kép
Puszi: Zsuzsi
Ui: Megnéztem Ági kislányát a tatabányai topikban, nagyon aranyos. Kár, hogy ide már nem ír!

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Helló!

Nagyon jók a képek rólatok!!!Látszik,hogy Déneskének tetszik a víz.Milyen sűrün mentek a baba úszásra?Én már nagyon bánom,hogy Lilit nem vittem mikor pici volt.De akkor még nem volt itt a közelünkben lehetőség rá.Apa is jár veletek?Hány baba van egyszerre?
Hogy vagytok?Én eléggé fáradtan,mert tegnap volt a születés napom,és a kis család is már 24 fő.De szerencsére jó idő volt,igy kint voltunk az udvaron kerti partit tartottunk.Volt,jó kis pörkölt,meg hús sütögetés.Lili este 10 ig birta akkor tettem le aludni.Mi még éjjfélig nyomtuk.De utánna,meg most reggel tudod,a szokásos rom eltakarítás szőrnyű!!!Szóval nem vagyok valami kipihent és holnap megint kezdődik a hét...Holnap iratom be Lilit az óvódába.Majd meglátjuk,hogy mi lesz.
Na megyek,én is próbálok picit pihizni.Mig Lili nézi a pónis DVD-jét.
Puszi:E.
szherika
 
 


Helló!

KépSok boldogságot kívánok születésnapod alkalmából!Kép
Kerti parti, hmmmm, azt én is szeretem! Főleg ha más tartja, és nem én takarítok! Kép Drukkolok Lilinek, hogy gyorsan megszeresse az ovit!
Mi szerencsére jól vagyunk, végül elhúzódott a költözés, ezen a héten pakolunk át végleg. Hétvégén már ott alszunk! Kép A férjem már intézi az új lakásba is a netet, ennek ellenére nem tudom mikor kötik be, ha eltűnök egy kis időre, akkor a költözés meg a net miatt lesz.
Hetente 1 alkalommal járunk úszásra, eddig apa is jött velünk, ezen a héten valószínűleg nem fog ráérni. Azért nem leszünk egyedül, egy ismerősömmel és a kislányával járunk úszni, akivel véletlenül egy napon szültünk. Vicces volt, mikor felismertük egymást az őrzőben. Kép
Megyek pakolászni, pussz: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Helló!

Az albiban máig fizettük a netet, szóval holnaptól eltűnök egy időre, lehet, hogy 2-3 hét is lesz. Addig vigyázzatok magatokra, puszi: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Szia!

Várom a jelentkezésedet!!
Jó költözést.És jó rendezkedést kívánok az új lakásba!
Vigyázzatok magatokra!!
Puszi:E.
szherika
 
 


Helló!

Reméllem,hogy már túl vagytok,a költözködés nehezén.
Déneske jól birta a pakolást?
Várom majd a jelentkezésedet.
Pusz:Erika
szherika
 
 


Helló!

Beköltöztünk! Ez most csak egy gyors bejelentkezés, igyekszem írni a napokban, de nagyon sok dolgunk van még! :lol:
Pussz: Zsuzsi
klzsuzsi
 
 


Szia!

Örülök,hogy sikerült a beköltözés.További kitartást kívánok.
:lol:
Erika
szherika
 
 


Helló!

Mi van veletek, hogy vagytok? Mi ki se látszunk a takarításból, pakolászásból stb., ráadásul nem könnyű egy 4 és fél hónapos prücsök mellett költözni! :) Azért már most nagyon jól érezzük itt magunkat, jó érzés végre sajátban lakni, pedig még elég káosz van, mi egyelőre a nappaliban alszunk, mert a hálószobánkban még kipakolatlan dobozok állnak! :lol: Dénes szobája az egyetlen, ami teljesen kész van, hogy ő meg tudja hamar szokni. Kicsit megviselte a költözés, de már helyreállt a rend!
Pussz: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Helló!

Mi is jól vagyunk.Az a lényeg,hogy Dini szobája megvan.A többi is meg lesz ne izgulj.Gondolom,hogy jó a sajátban lakni.
Ezzel az új rendszerrel tudok már képet feltenni,csak nem jó a méret.Majd a párom megmutatja,hogy kell lekicsínyíteni.
Mit szólsz az időjáráshoz?Mi nagyon útáljuk.
Gyereknapon is elmentünk,a városligetbe,de fél óra után indultunk haza,úgy esett egész nap.Ha tudsz,majd a lakásról is tegyél képet.Kíváncsi vagyok.Jártok még úszni?
Megyek mert Lili felébredt.
Szia:E.
szherika
 
 


Szia!

Reklamálnom kellet,a szerkesztőnél,mert eltűnt a topikunk.Te is észrevetted?Most meg nem mindig lehet,elsőre írni.Van hogy csak második belépést enged.Néha tök hülyeségeket ír ki.
Hogy vagytok?
Erika.
szherika
 
 


:)
apa
 
 


Szia Szherika, most néztem meg, nekem minden elsőre sikerült... Remélem nektek is rendeződött a jelzett probléma...
apa :)
apa
 
 


Helló!

Már én is tudok írni! :lol:
Bocs, hogy megint eltűntem, de a tesómnak megszületett a kisfia, Berci, sokat látogattam (fizetős különszobában volt, bármikor bemehettünk hozzá), most már otthon vannak, náluk is kell segíteni, mert őt is megcsászározták (Berci nem fordult meg), Bogi még elég gyengén van, a tej se akar rendesen beindulni, lehet majd én adok egy kis pótlást. Berci egyébként 52 cm és 3950 g.
Még mindig járunk úszni, bár ezen a héten ki fogjuk hagyni, aznap kell vérvételre vinni Dénest. Ha jó az eredmény, nem kell tovább vasat adni neki. Szegénykém nagyon nyűgös mostanában, jön a foga, állandóan rág valamit és dörzsöli az ínyét, kenem neki Dentinox géllel, az segít egy kicsit. Egyébként jól vagyunk, a lakás alakul, bár még mindig nem az igazi :) . az időjárás minket is kikészít, 4 nap óta először tudtam kivinni Dénest sétálni, éjjel-nappal esett. :(
Ti hogy vagytok? Képek,
Pussz: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Szia!

Most egy kicsit eltűnök,mert holnap megyünk nyaralni.Két hét múlva jövök.Addig vigyázzatok magatokra ti is!!
Majd mesélek.
Szia:Erika
szherika
 
 


Helló!

Jó pihenést kívánok, várom a beszámolót, ha visszaértetek! 8) Addig is pussz: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Szia!

Megérkeztünk,holnap írok,többet csak most pakolásznom kell!
Remélem jól vagytok!
Holnap mesélek.
Pusz:Erika
:P
szherika
 
 


Hahó Erika!

Mi van veletek? Milyen volt a nyaralás? 8) Velünk közben nem történt semmi különös, nehezen bírtuk a nagy hőséget, Dénes állandóan nyűgös volt tőle, szerencsére most már minden oké, hogy lehűlt a levegő. Közben a még mindig szépítjük a lakást, most itt volt anyukám pár napi, nagy könnyebbség volt, hogy vigyázott Dinire, sok munkát ad a kis csibész. :lol: Sokat járunk át a tesómékhoz, már 1 hónapos a kisfia. Most megyek, mert a férjemnek kell a gép!
Pussz: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Szia!

Köszi,mi is jól vagyunk.A nyaralás nagyon jó volt,Lili is nagyon élvezte,a nagy vizet.
Most,egy kicsit sok munka van,nehezen érem magamat utól.
Biztos szép már a lakásotok.Neked is jó lesz,majd mert a tesód kisfia,és Dini között nem lesz nagy korkülömbség.
Nállunk,itt megint kezd nagyon meleg lenni.De végülis most van nyár. :P
Mi Lilinek,most cseréltük.le a kis ágyát,egy rácsnélküli kis ágyra.
Nagyon tetszik neki,és élvezi,hogy mostmár ő is nagylány.
Este teszek fel képet.
Puszi:Erika
szherika
 
 


Helló!

Bocs, hogy nem válaszoltam, de elutaztunk pár napra, most meg Dénes beteg. Írok ha meggyógyult, nagyon anyás most a kis prücsök!
Puszi: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Sziasztok!

Remélem még emlékeztek rám.Bocsi,hogy ilyen sokáig nem írtam.Kicsit visszaolvastam,és először is nagyon -nagyon gratula Zsuzsi Déneskéhez. :lol: Már milyen nagy baba ő is ,sajna olyan gyorsan megnőnek.Dorka is pont ma 8 hónapos.Szépen fejlődik,már8040g,és 70cm.Van már 2 fogacskája is.Szerencsére észre sem vettem,hogy jön,csak azt láttam,hogy valami fehérlik ott neki.Nyugott kiegyensúlyozott baba.Északát már régóta átalussza.Este 1/2 9-kor lefekszik,és reggel 1/2 9-kor kell.Napközben is még 3* alszik olyan másfél órákat. :D Márciusban elköltöztünk végre.Csak az a baj,hogy kifogtunk fiatal bulizós párt fölöttünk.Minden pénteken és szombaton jönnek a haverok,és buli reggel 6-7-ig. Már 2* szóltnk nekik,de hiába :oops:
Dorkának sikerült a műtét.Pont a héten voltunk Pesten kontrollon,és sajna ők úgy látják,hogy a jobb veséje is rosszabodott.Szept.11-n megyünk izotópos vizsgálatra és kiderül,hogy műteni kell e azt is vagy nem.Remélem kinövi.Én arra gondolok,hogy mire sorra kerültünk megivott majdnem 3dl teát,és nem pisilte ki mindet,és azárt nagyobb a jobb veséje.Majd meglátjuk.
Erika:Ti hogy vagytok?Lili gondolom már kész kis hölgy :lol: Ha tudsz tehetnél róla fel pár képet.Ha legközelebb jövök teszek a Dorkáról is.Kistesó nem jön még.Emlékszem,hogy a férjed csak 1 gyereket akar,de azóta nem változott meg a véleménye?

Zsuzsi:Déneske már miket tud?Van foacskája már?Szopizik még?Nekem sajna csak 5 hós koráig volt(de ennek is örülök a sok idegeskedés után)Ő már eszik mindent.Szereti a pociját.
Most megyek,mert uzsizik a pici lány.Még jövök ám :lol:

Ági
ági01
 
 


Szia Ági!

Nagyon örülök, hogy újra írsz ide is! :lol: Sajnos nincs időm most rendes levélre, de este próbálok hosszabb irományt produkálni!

Pussz mindkettőtöknek: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Sziasztok!

Ági:Nagyon örülök neked,Jó hallani rólatok.
Hihetetlen,hogy már Dorka is 8 hónapos.
Lányok,nagyon megy az idő... :cry:
Képet,mostmár tényleg teszek fel,már Zsuzsinak is tök régóta ígérem.Hát igen Lili már egy kész hölgyemény.Már kívánságok,és elvárásai is vannak.Sajna,kistesó még sehol,de apa keményen győzködve van.Már Lili is mondja neki.
Ti hogy bírjátok,ezt a meleget?
Zsuzsi:Dinivel mi van?Reméllem,hogy semmi komoly!! :rol
Gyors jobbulást a kicsinek.Neked meg kitartást.Gondolom,neked sem egyszerű,ha beteg.Nekem is rettentőae anyás akkor.

Puszi mindenkinek:
Erika
szherika
 
 


Sziasztok:

Örülök,hogy örültök nekem,és nem felekójtettetek el.Remélem Dini már jól van.
Gyors kérdés.Most már úgy döntöttem,hogy én főzök a Dorkának főziket,mert eddig a dokinő nem endette,a pici veséje miatt,csak biókajákat ehetett.Tegnap főztem neki sárgarépa,krumpli főzeléket,vízzel felengedve,és összeturmixolva.Kb olyan 20 kanállal evett meg ,de nagyon grimaszolva.utána kapot sütőtök üvegest,azt kétpofára megette.Ti hogy és miket főztök a picikenk?Tudom Erika neked már nagyobb a Lili. :D Kaphat már túrót,sajtot,tojássárgáját.Lehet,hogy jól csinálom,csak furcsa neki a új íz,és idővel megszereti ezt is?A gyümit ma már megitta :lol:
Köszi a válaszolat.

Szép hétvégét, Ági
ági01
 
 


helló!

bocsi a kisbetűkért, de dini itt ül az ölemben... :lol: már jobban van, de azért nagyon lassan gyógyul. láza már több napja nincs, de az orra változatlanul be van dugulva, bár már csak 1x kell szívni naponta, eddig 3-4x kellett. az éjszakák is jobbak kicsit, de azért még fel kell hozzá kelni többször, mert nem kap levegőt, és a foga is jön... hát nem vagyok valami kiphent...

ági! dini 11-én töltötte be a 6 hónapot (7,5 kg és 70 cm), én csak most kezdem hozzátáplálni szopi mellett, eddig csak szopott, pontosabban kb. másfél hónapja kap néhány kiskanál barackot mindennap, mert nem tudott kakilni, csak 8-9 naponta. most már kap almát is főzve (nyersen székrekedést okoz neki), meg meggyet. mindet szereti. jövő héttől jönnek a zöldségek, én fogok neki főzni, egy bioboltban fogok neki venni zöldséget. nekem azt mondták, nem baj, ha nem fogadja el az új ízeket elsőre, lassan majd hozzászokik, és egyszerre csak egy új ételt vezessek be, a következővel várjak 4-5 napot.

később jövök vissza, dénes nem bírja tovább a gépelést. folyt. köv.!

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Na itt vagyok!

Ági, örülök, hogy Dorka jól van, remélem a jobb veséjével nem lesz semmi baj! :) Az a bulizós pár nagyon durva! :shock: Szerencsére nálunk mindenki nagyon rendes, persze mindenki 20-30-as, és sok a kisgyerek. :lol: Teszel fel képet Dorkáról?

Erika, fényképek? :) a meleget mi se bírjuk túl jól, Dini elég nyűgös. A férjedet meg csak sikerül meggyőzni... :lol:

Puszi: Zsuzsi

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


A 6 hónapos nagyfiú Kép

Kép

Kép

Kép
klzsuzsi
 
 


Helló!

Csak gyors bekukk,mert melózok ezerrel.Délutánra pancsolást tervezte,és sok most a számláznivalóm.De este jövök.
Zsuzsi:GYÖNYÖRŰ ez a nagyfiú!!!!
Kép,estére meglesz.
Pusz:E.
szherika
 
 


Sziasztok:

Erika: Hol van a fénykép Liliről?Várom ezerrel.Hogy bírjátok ezt a meleget?Nagyon helyes,hogy gyözköditek a férjedet a kistesó miatt :lol:

Zsuzsi:Nagyon édi a Dini.Milyen ügyesen ül már. :) Nemsokára már te is szaladgálhatsz utána.Én már alig vártam,de már látom,hogy könnyebb volt amikor még csak feküdt :roll:

Képzeljétek,írtam,hogy a fölöttünk lakók milyen bulizósok.Hát képzeljétek múlthéten betörtek hozzájuk,és elvittek mindent.Azóta olyan jó csönd van :lol: Tudom kicsit most rosszindulatu voltam,de akkor is.Fényes nappal rámolták ki a lakást.Állítólag a 4-re is be akartak tőrni,csak a szomszéd kisfiú kiment,és így elszaladtak.Még szerencse,hogy nem hozzánk jöttek be,mert nem voltam otthon.
Másik jó hír,hogy Dorka megeszi amit én főzök neki.A cukkinit kifejezetten szereti.Na most mennem kell,mert anyu bemelírozta a hajam,és letelt az idő.Nehogy nagyon világos legyen.
Jó hétvégét.
Dorka baba pancsizik :D
ági01
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: