Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ildi!
Nem értettem, hogy miket írsz, mert teljesen abban a hitben voltam, hogy én tegnap mindent megválaszoltam... Kellett 1 kis idő, hogy rájöjjek, hogy Dóra cica közbe szólt! Kép
Most is (de rájöttem, ha felébred és kirohanok rázni a babakocsit, akkor van esélyem, hogy vissza aludjon!), az az idióta szomszéd kutya persze, hogy most zendít rá! Megölöm!!!!!
Megmutattam Apának a Vőlegényünket! Kép Kép Kép "Áldását" adta! Kép
Tényleg jó, hogy leírtad, hogy Ti is "szenvedtetek". Nekem segít átvészelni, hogy mindenki átment ezen... Tényleg!

Anita!!!!!!
Boldog névnapot a pici Nimródnak!!! Kép

Szilvi!
Olyan édes lehetett Viki! Elképzeltem mennyire örülhetett! Olyan jó! Kép Én is szeretnék majd a Dórának egy külön szobát...

Judit!
Köszike! Kép Milyen a 2 év korkülönbség a gyerkőcök között? Foglalkoztat, hogy Dórinak mikor legyen kistestvére! Kép

Ösz
Hát én is úgy vagyok ezzel, mint Ildi! Sőt, azt szerettem volna, ha az első babám is októberi, mint én! Hát bejött! Kép

Milyen Auchanról beszéltek itt? Lemaradtam vmiről?

A Kenguru jó? Árfekvés...stb.?

Babamasszázsról vélemény/tapasztalat Csajok?

Puszika!!!

Kép
jatka
 
 


Sziasztok!
Szóval a soroksári Auchanban fog nyílni a kenguru gold bolt a posta felőli oldalon.Aztnem tudom hogy mikor vagy hétvégén,vagy jövőhéten valamikor.Árba,hát....Kicsit drága ,de vannak jó akciói,és nagyon jó minőségűek a ruhák.Remélem jó nyitási akcióik lesznek,mert le van gatyásodva a manómKép
Jatka,köszi.
Szép napot!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!
Ilgya elküldöm neked az adatokat e-mail-ben a gyerekekről.
Tudjátok már mit hozzon a Jézuska a gyerekeknek.
Jó lenne pár ötlet bár nem igazán egykoruak a csemeték de azért ha valamit tudtok akkor szóljatok.
Sajnos csak hétfőn tudok legközelebb írni mert még mindig nem kötötték be otthon azt a fránya netet így csak munkaidőben suttyomban megy a dolog. addig is sok minden jót mindenkinek.
Sziasztok Kriszti

KépKép
KépKép
krisztám
 
 

 
 

<pre>
Nick Anyuka neve Gyerekek neve Születési idő Születési adatok Város
Ilgya1 Ildikó Dávid 2004.10.16 3050g és 54 cm Vecsés
Sunnymum Éva Gábor Vecsés
Kállai Anett Tamara Vecsés
Szonja
Nsyl Szilvia Viktória 2002.05.11 3590g és 55 cm Üllő
Anita23 Anita Nimród 2004.06.23 3700g és 56 cm BP.XXIII.
Jatka Judit Dóra Judit 2005.10.07 4050g és 53 cm Ecser
Judi Judit Ábel 2003.06.02 3900g Vecsés
Emma 2005.06.25 3800g Vecsés
Krisztám Kriszti Ketrin 1994.08.21 2800 g és 49 cm 09h15p Tatabánya
Kevin 1999.11.12 3350 g és 51 cm 18h 55 p Tatabánya
</pre>
ilgya1
 
 


Nem hiszem el!!!!
Elvágtak vmi vezetéket is nincs gáz nálunk!
Mi lesz így a Manómmal?????
Van egy melegítőnk, de elég gyengécske... Monnyuk jobb, mint a semmi....
Rémes!!!!
jatka
 
 


Sziasztok!

Jatka!
Dávid köszöni após jelölt áldását!KépNagyon boldog!!!!!KépÉs gyógypuszikat küld Dórika pocakjára!Kép

Nagyon szépen tartja már a fejét!Kép
Nagyon édes!

BabamasszásKép
Mi nem jártunk tanfolyamra,otthon maszíroztunk.A Libero küldött annakidején egy nagy babamasszás posztert,ahol nagyon szépen ,képekkel illusztrálva le volt írva,hogy hogy kell csinálni.Mi az alapján "dolgoztunk"
Egy idő után abbamaradt.......

Anita!
Köszi,majd benézünk!Mi is szeretjük a Kengurus rucikat.Eddig a soroksári MegaToys-ba jártunk,de ez azért közelebb lenne.
Bodykat kellene vennem,már lassan kinőjük a készletet!

Mi is sok boldog névnapot kivánunk a kicsi Nimródnak és jó bulit holnapra!
Kép


Szia Kriszti!
Beraktam a táblába a gyerekeket!

Ajándék???
Majd gondolkodunk rajta!

Ha majd lesz valami használható ötletem,akkor megosztomKép

Sok boldogságot kivánok Kevinnek szülinapja alkalmából!
Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Szia Judit!

Nem mondod?Kép
Nem tudtak volna jobban figyelni?Kép

Remélem nem fázik meg a kis angyalka!Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok Lányok!
BOLDOG NÉVNAPOT NIMRÓDKÁNAK!

BOLDOG SZÜLINAPOT KEVINKÉNEK!

Sajnos olyan aranyos képeket nem tudok küldeni, de azért sok-sok puszi!

Jutka!
Megoldódott a fűtés? Remélem nem lett senki megfázva!
Ildi!
Viki az ovit is elég könnyen viseli,bár még nem voltunk egész naposak.Kedden lesz fél napos, majd szerdától egész.
Németűl azért beszélek-bár már sokat felejtettem-, mert 3 és fél évig bécsben voltam , egy kislányra vigyáztam.
Babamasszázs!
Tuti jó! Viszont nem ismerem.Én januártól kínai csecsemő és gyermekmasszázst fogok tanulni. Engem inkább a keleti megközelítés érdekel, mint a nyugati.
Olyan gyorsan épül az elkerülő út, láttátok már!Remélem 2006 végére készen lesz Csömörig.Az olyan jó lenne, mert így pl. a Pólusig, Ázsiáig eljutni, oda-vissza 60 km.
Képei a Vikinek aFotóalbumban vannak a "A mi Szukikánk" cím alatt.Ezek egészen kicsikori képei, mert a többinek nem jó a nagysága. Majd Apuka megcsinálja és rakunk fel még.
JÓ HÉTVÉGÉT! Pusz mindenkinek!
Sziasztok!
nsyl
 
 


Sziasztok!

Ez a kislány is egy tűnemény!KépOlyan szép!Kép Kép Kép
Nagyon jók a képek.
Csak nem Ákos rajongók???Kép
(A narancsos és az amelyiken 3-an vannakKépazok a kedvenceim!)

Szóval innen a nyelvtudásKépkülönben tényleg ez a legjobb módszer.És milyen volt?Mesélsz még róla?
Tartjátok a kapcsolatot a családdal?Milyen volt a gyerek?

ElkerülőKép
Tényleg nagyon gyorsan haladnak,én rálátok az ablakból,a repülőtéri szakaszra és dolgoznak rendesen.Úgy tudom,hogy e hó végéig át kell adniuk ezt a szakaszt,(azért ez a nagy hajtás.)Egésznap kopácsolnak,zúgnak a gépek,szóval dolgoznak,és egyre többen vannak.
Tényleg jó lenne ha kész lenne,márcsak azért is ,mert a 4-esen nem lenne ennyi autó,annyira leterhelt,már ideje volt elkezdeni a 0-ást csinálni.KépKépKép

Nektek is jó hétvégét(és várjuk a további képeketKép)
Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Köszi.Nimród nevében is.Most persze kidőlt a drágám,elvoltunk csavarogni az europarkban.Néztem neki overállt.Egész jó áron van a fenti bababoltban,8500 ft-ért.De csak az overállok vannak ilyen jó áron,különben horror.Nem is tudom hogy van pofájuk egy falat ruháért több ezert forintot elkérni.Mé gdélután eelmegyek az Auchanban,mert én piszok módon még semmit sem vettem a kicsi névnapjára,Könyvet szeretnék neki csak nem találom,már egy csomó könyvesboltban voltunk.Ezt ajánlom nektek is .Az a címe hgoy az első könyvem és valami kártya is van hozzá.Ha megveszem pontosan leírom.Nagyon jó dolgok vannak benne,az állatoktól kezdve az emberig,ja és ráadásul leporellós.Kicsit drága ,de megéri.
Na nem fecsegek többet.
Sziasztok
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kevin:Kép
ilgya1
 
 


Nem tudom mi történt,előnézetben még egymás alatt voltak.KépMegpróbálom szerkezteni!

Na asszem sikerült!!!!Kép
(Aki adott adatokat azoknak tudtam csak megcsinálniKép)
ilgya1
 
 


Szia Anita!
Köszi a tippet!
Várjuk a könyvről az infót!

Szilvi!
Félre ne értsd,az összes kép nagyon cuki!!!!!
Az utolsó talán már az új kéróban????Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok Lányok!
Ildi!
Köszi ari vagy!
Ez nagyon klassz!!! Nagyon tetszik!Írtó jó ötleteid vannak.
Ákos rajongók vagyunk, az egész család.Ezt a képet egy album dedikálásán készítettem a párom szülinapjára.
Az utolsó képen 2 és fél éves volt, de megpróbálok újakat is feltenni majd.
A bécsi családdal már nem tartjuk a kapcsolatot,de olyan jó viszonyban sem voltunk, úgyhogy mindegy.
Hol találod és, hogy csatolod ezeket az édes dolgokat?Megírod?
Megyek, mert egy kicsit elfáradtam és a derekam is fáj már megint.Nagyon jó lesz, ha ilyen hátfájós öregasszony leszek.
Szia.Jó éjt!
nsyl
 
 


Köszi a képeket nagyon édi kedden már meg tudom mutatni a Kevinnek.

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Hol vagytok?
nsyl
 
 


Szia Szilvi!

Itt vagyokKép,csak ma olyan sok dolgom volt,hogy nem tudtam gép elé ülni.

Hogy van a hátad?
Jót nevettem,méghogy hátfájós öregasszony....Hol van az még??????Tessék megkérni apát,hogy jól masszírozza meg!

KépekKép
Hogy honnan szedem????Hát mindig máshonnan,vagyis lementegetem őket a gépemre és onnan a melléklet feltöltése segítségével felrakom ide.Nagyon sok olyan oldal van és van amelyiket meg én is levélben kapom.Szóval innen is onnan is.De annyira feltudja dobni az oldalt,én nagyon szeretem őket.
Van egy Disney oldal például,az nagyon aranyos,ha érdekel:
http://dollymania.homestead.com/PRESENTATIONDISNEY.html
Ez szerintem Vikinek is tetszene.Ja tényleg ő hogy viszonyul a számítógéphez?

ÁkosKép
Nagyon jó kis ajándék volt apának.Örült neki?
Én is szeretem a dalait.

Kriszti!
Jaj de jó!Már alig várom!!!
Aztán remélem sűrűbben tudsz jönni,és persze kicsit többet tudsz majd írni.

Mit kapott Kevin szülinapjára?Lesznek fényképek a buliról?Majd kérjük ám.

Képzeld levágattam a hajam.

Tényleg,többiek merre vagytok?
Anett már nagyon régen írtál!Hogy vagytok?

Jatka!
Mi van a kis Dórikánkkal?

Jutka kedves,merre vagy?

Anita?Hogy van Nimród baba?Sikerült megvenni a könyvet?

Remélem senkit nem hagytam ki!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Látom, mindenkivel zajlik az élet. Velünk is történik néhány "apró" dolog: Emma megkapta a 4 hónapos oltást, és egyszer-kétszer sikeresen átfordul hátról-hasra (persze lendületből). JA! 8.16 kg Emma.
Utólag is boldog születésnapot és névnapot minden kicsinek!
Megint elutazunk majd egy hétre, úgy tűnik, megint el fogom veszteni a fonalat. De iparkodom majd visszakapcsolódni. Viszont, ahogy most töröm a kis fejem, a jövő szerdai baba.mama klubról le fogunk valószínűleg maradni. Pedig már vártam nagyon, hogy személyesen is megismerjelek benneteket és a babákat. NA még meglátjuk, hátha vissza tudunk jönni. Csütörtökön indulunk, addig még benézek. SZiasztok! Szép napot mindenkinek.
J.
judi
 
 


Sziasztok!

Névnapi buli jól sikerült.Nimródnak is tetszett.Sokmindent kapott.Sikerült megvennem a könyvet.Szóval zöld dobozban van és bohóckártya van hozzá,amit persze majd csak később tudunk használni.és 3000 forint.
Nahát megníílt a kengurus üzlet,de azt hiszen ide hozták a legdrágább termékeiketKép

Overállt még mindig vadászok,képzeljétek tegnap vettem egyeta az Auchanban,de kicsi lett,most mehetek visszacserélni.Csütörtökön veszek neki a piacon,aztán meg megveszem neki az Europarkaba amit kinéztem.
Szép napot nektek,jön a hó.
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Lesznek képek de csak most hétvégén mert a Ketrin névnapjával együtt tartjuk .

Kérek majd rólad egy képet miért vágattad le?

Kép
Megpróbálok én is küldeni képet hátha nem lesz olyan szomorú a hideg tél.

Hamarosan még jelentkezem, lehet hogy még ma este.
Ilgya van Messenger a gépeden?

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Jutka!
Örülök,hog minden oké van veletek!
Gratulálok a kis Emma forgásához!Nagyon szép súlya van!
OltásKép
Szegényke!Hogy viselte?
Kár,hogy nem tudsz jönni a talira!Na majd legközelebb!!!

Anita!
Képek nem készültek a buliról?

Na jól megjártad az overállal.KépÉs visszacserélték?

Kriszti!
De ügyi vagy!!!!Olyan cuki ez a kép!!!Lementem magamnak!

Van Messengerem!

Majd rakok fel képet a hajamról!!!!

Pusz,mennem kell mert Dávid nyűgizik!

Én is még megpróbálok jönni!

Nagyon sok boldog szülinapot kivánok Istvánnak!!!!

Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


KépKép
ilgya1
 
 


Sziasztok !
Ma este megpróbálok csatlakozni hozzátok ,várok mindenkit.
Ilgya majd neked is írok de kelll hozzá a Ketrin is .
Csinálj címet a messengerrel!

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!
Nekem is van msn,ha érdekel valakit.
nimrodanita@msn.com
Az lenne a kérdésem még:D hogy hány órától is kezdődik a babaklubb,meg hol is lesz pontosanKép Olyan tök vagyok,elfelejtettem
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Szia Ilgya!
Nagyon sok boldog szülinapot kívánunk mindannyian
Kép
msn címem jelenleg az Istvánéval jó mert én rosszul regisztráltam : fules_hal@hotmail.com
Hogy van a Dávid szavaztam rá maj még fogok de lehet hogy ez kevés lesz mert valakinek már elég sok van.
Honnan teszitek be ezeket a smileket (lehet hogy nem jól írtam)
István köszöni a szülinapi kívánságot.
Kevinnek is mutattam a képeket nagyon tetszett neki.
Ketrin nagyon csodálkozik a hajadon de tetszik neki.
Bocsi Többiek hogy nektek még nem írtam most már tényleg megpróbálok csatlakozni a témátokhoz de eddig nem igen tudtam követni miről is van szó

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Szia Ilgya!
Nagyon sok boldog szülinapot kívánunk mindannyian

msn címem jelenleg az Istvánéval jó mert én rosszul regisztráltam : fules_hal@hotmail.com
Hogy van a Dávid szavaztam rá maj még fogok de lehet hogy ez kevés lesz mert valakinek már elég sok van.
Honnan teszitek be ezeket a smileket (lehet hogy nem jól írtam)
István köszöni a szülinapi kívánságot.
Kevinnek is mutattam a képeket nagyon tetszett neki.
Ketrin nagyon csodálkozik a hajadon de tetszik neki.
Bocsi Többiek hogy nektek még nem írtam most már tényleg megpróbálok csatlakozni a témátokhoz de eddig nem igen tudtam követni miről is van szó

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Bocsi véletlenül kétszer küldtem el valamiért azt hittem nem ment el

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Köszi szépen!

Sajnos tegnap nem tudtam jönni,mert nagy felfordulás volt a szülinapom miatt,de ma talán később bepótolom az elmaradásom,most csak gyorsan bekukkantottam!

Majd írok mélt!

Anita!és akit érdekel!
23-án lesz a babatali,10 órától a Műv.Házban.

Na pusszancs,majd jövök,csak muszály romeltakarítanom!!!!I.
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám, csak hát pici lányom...
Olyan ciki, mert a volt munkatársak emiljeit se nagyon válaszolom meg... Most se maradhatok, mert szopi előtt vagyunk! Még nézelődik a Drágám, de bármikor kitörhet a móka! Kép

Nagyon-nagyon boldog szülinapot Ildi!!!!

És utólag:
Boldog szülinapot Kevin!

Boldog névnapot Ketrinnek is, ha nem jönnék! Kép

Pusza, Judit

Kép
jatka
 
 


Sziasztok Lányok!
Újra itt!
Ildi!
Bocsi a késésért, BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!
A hátam rendbejött 2 napig tartott, majd egy hosszú alvás rendbehozta. Attól félek bármikor visszajöhet, így el kellene mennem röntgenre.
Vikuszt még annyira nem köti le a számítógép, de azért egy pár gyerekdal és diafilm kedvéért ide ül az ölembe.
Most jött el az a pillanat, hogy keressek magamnak egy új nőgyógyászt.Akihez jártam nem volt a legideálisabb + van egy aszisztense is , aki mindig ott téblábolt.Hogy mért nem kerestem idáig egy újat? Tudjátok milyen nehéz váltani.Így ezennel elhatároztam magamat / költözés, miegymás/, hogy kikérem a tanácsotokat, ajánljatok vkit./remélem nem veszitek rosszul/
Nincs fűtésünk!Víz sem volt idáig, de most az visszajött.Nem tudom mi lesz?Fázok!
Viki szerencsére az oviban van! Ma már egész napos és tetszik neki.
Jól van,sziasztok!
Vigyázzatok magatokra, pusz!
nsyl
 
 


Judit! Ez a kislány tündéri, remélem el tudtok jönni 23-án!
Pusz
nsyl
 
 


Sziasztok!

Szilvi! Kedves vagy, de nem hiszem, hogy megyünk... Én még ugyi jogsi nélkül... Apa dolgozik... Meg 24-én visz minket a 6hetes kontrollra, ha nem jön meg addig, mert 2 napja fájdogál a hasam, mintha meg akarna jönni... Kép Nemá!!! Talán majd a következőt megnézzük, még picinek találom az én "óriásbébimet"! Kép

Mennem kell! A szomszéd kutya felugatta Dórit...
A francba... Ennyit a levegőztetésről...

Judit
jatka
 
 


Sziasztok!
Hurrá.Kaptam overállt a kőbányai piacon.Nem fogjátok elhinni 1800 forintért.Nem rossz mi?Kép
Ilgya,így utólag is sok boldog születésnapot kívánok.
Meg persze minden ünnepeltnek.
23.-án elvileg megyünk,22.-én van Öcsim szülinapja,így egy nappal csúsztatjuk és akkor nem kell kétszer kimenni Vecsésre.
Szép napot nektek.
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a jókivánságokat,nagyon jól esett!Kép

Jatka!
Örülök,hogy beugrottál egy kicsit.......
Pici lányod még mindig egy csodababa!Kép

Szívesen megismernélek személyesen téged is,de Dórika még tényleg nagyon picike ehhez a talihoz!
Nemtudom vitted-e már közösségbe?Lehet,hogy nem itt kellenne kezdeniKép

Képekkel bombázz minket,amikorcsak tudsz!!!!

Ja és lődd le a szomszéd kutyáját!(csak vicc volt,imádom az állatokatKépcsak szegény Dórit mindig felébreszti!)

HasfájásKép
Remélem semmi komoly !

Szilvi!
Nehogy má te szabadkozz.......
Honnan tudhattad volna??????
Köszike!

Van már fűtésetek?Meg ne fázzatok!!!Irgum-burgum!!!!

NőgyógyászKép
Az enyémet én szívesen ajánlom,ha érdekel.
A Váci úton van a magánrendelője,és az Istvánban adjunktus.Én nagyon szeretem,és ha érdekel küldök róla infókat.(priviben)

Örülök,hogy jobban van a hátad,egy kiadós alvás biztos sokat segít.Lehet,hogy nekem is azt kéne????


Kriszti!

Smiley:
Kép=kettőspont és zárójelbezár
Kép= kettőspont és zárójel nyit
Kép= Kettőspont és nagy O betű
(A többi az a gépemen van és a melléklet feltöltése segítségével szúrom be!KépKép)

Köszike !

Anita!
Nagyon ügyi vagy! Végre már találtál overállt Nimródnak,és milyen olcsón.
Neked is köszi a köszöntést!

Én is boldog szülinapot kivánok öcsédnek!


Én is küldök képeket,ha nem zavar!

Dávidkám grimaszol:
Kép
Virágaim:
Kép
Ildikó

Többiek merre vagytok????
Anett!!!!!!!Remélem nem vagytok betegek????
Jutka!!!!!!!?????????
ilgya1
 
 


Ilgya !

Két címet csináltam nem tudom melyik működik?
Ha ráérsz majd kipróbálhatnád Kép
krisz.tina@hotmail.hu ezzel nem látszik rendesen az üzenet küldője.
krisz.tina@hotmail.com
ez lenne az igazi de nem értelek el vele Kép


Jatka!
Nagyon szép lányod van Kép

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Ilgya!
http://messenger.msn.com/Xp/Default.aspx?mkt=hu-hu
itt a cím ahonnan letöltheted a 7.0 verziót Kép

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!
Csajok ezt muszály elújságolnom./bocsánat/
Már régóta foglalkoztat,hogy hogyan fogom a manót elválasztani,na meg főleg hogy mikor.Tegnap este apa játszott szokás szerint a kicsivel,aztán menetrendszerűen Nimród elfáradt kiadta az utasítást :csicsija/ez nálunk azt jelenti,hogy menjünk aludni/apának eszébe jutott hogy megpróbálja elaltatni a manót.Így is volt lekapcsoltam a villanyt és kimentem a szobából.Párszor hallottam hogy keresett a manó,de aztán szép lassan elaludt apa mellett.Persze apa még nem rutinos és mikor be akarta tenni az ágyba akkor felébredt,de sebaj,akkor bementem és szépen elaludt.De ma,délben is csak melléfeküdtem és elaludt szopi nélkül.És most este pedig kicsit odafeküdtem mellé,mikor már félálomban volt akkor kérdeztem tőle hogy be mész az ágyikódba.be is tettem és szépen elaludt egyedül.Szóval HURRÁ. Nálunk ennyi volt az elválasztás.
Bocsánat hogy ilyen hosszú voltam,de most úgy örülök ennek.

Szép jó éjszakát mindenkinek!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Nagyon eltűnt mindenki!Kép

Anita!
Nagyon ügyesek vagytok!Remélem nekünk is ilyen könnyen fog menni pár hónap múlva.
Előtte mennyit szopizott?Már csak éjszaka vagy nappal is?

Mi kirándulni megyünk délután;remélem marad a jó idő.Kicsit hideg van,de szépen süt a nap.

Szerdán akkor jöjjön,aki tud a talira!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Idikó!
Előtte már csak kétszer szopizott a manó,délben is este,szóval az elalváshoz kellett.
Nagyon jól viseli,hogy egyedül kell elaludnia.Most szokunk arra,hogy csak beteszem az ágyikójába ,megkapja a teáját,és én kimegyek a szobából.Egész jól megyKép
Holnap nem tuti hogy megyünk.
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Kedves Szilvi!
Nagyon örülök,hogy megismerhettelek személyesen és a kislányodat is!Nagyon bájos kis teremtés!
Remélem jól éreztétek magatokat a talin és legközelebb is el fogtok jönni.Kép

Kedves Nóri!Leendő topiktagunk!
Örülök,hogy csatlakozol hozzánk,remélem minél hamarabb sikerül.Kép

Anita és a többiek!
Kár hogy nem tudtatok eljönni.Kép

Én személy szerint jól éreztem magam,annak ellenére,hogy kicsit szegényes a program.
Már csak azért is jó volt hogy megismertem Szilvit és Nórit.Dávidka is jól érezte magát a sok gyerek között.Képzeljétek volt egy 3 hetes baba is,olyan picurka volt és olyan édes.Kép
Ilyenkor mindig babázni akarok.

Na mennem kell,írjatok!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Bocsi,hogy nem tudtunk menni.Tegnap nagyon vacakul voltam nem merten nekiindulni,főleg kocsi nélkül.Majd legközelebb.
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!
Mit szóltok a hóhoz?Remélem Nimródnak tetszeni fog az idén már és ki tudom küldeni őt.Szőrnyű mennyire nem akar kint lenni.Már attól is rosszul van,ha csak mondom neki,hogy kimegyünk.na ébredés van
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok! Végre megérkezett az ADSL,így én is megérkeztem.Ildi és Szilvi már ismernek,remélem a következő babaklubon a többiek is csatlakoznak.A legfontosabb infók rólunk,hogy bekerülhessünk Ildi táblázatába:Tamara 1999.02.06,3600 g,54 cm;Kristóf 2002.06.04,4500 g,57 cm;Viktor 2004.05.31,3900 g,58 cm. Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Szia Nóra!

szupi,hogy itt vagy!

Dávid nagyon beteg lett,úgyhogy most nincs időm írni.

itt az új tábla
<pre>
Nick Anyuka neve Gyerekek neve Születési idő Születési adatok Város Egyéb
Ilgya1 Ildikó Dávid 2004.10.16 3050g és 54 cm Vecsés
Sunnymum Éva Gábor Vecsés
Kállai Anett Tamara Vecsés
Szonja
Nsyl Szilvia Viktória 2002.05.11 3590g és 55 cm Üllő
Anita23 Anita Nimród 2004.06.23 3700g és 56 cm BP.XXIII.
Jatka Judit Dóra Judit 2005.10.07 4050g és 53 cm Ecser
Judi Judit Ábel 2003.06.02 3900g Vecsés
Emma 2005.06.25 3800g Vecsés
Krisztám Kriszti Ketrin 1994.08.21 2800 g és 49 cm 09h15p Tatabánya
Kevin 1999.11.12 3350 g és 51 cm 18h 55 p Tatabánya
Krivita Nóra Tamara 1999.02.06 3600 g és 54 cm Vecsés
Kristóf 2002.06.04 4500 g és 57 cm Vecsés
Viktor 2004.05.31 3900 g és 58 cm Vecsés
</pre>

Emmácskának sok boldog névnapot!
Kép

ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek el hogy jártam!
Ha nem olvasom egy másik fórumban (tegnap este), hogy kellene D és K vitamint adni a Dórinak, akkor erre senki nem figyelmeztet engem.... Elég mérges vagyok még most is! Tényleg olvastam sok-sok mindent, de erről pont nem... Nem is értem... Kép Fel is hívtam a csoda védőnőmet este és láss csodát kell a vitamin! Akkor miért nem szólt????? Persze jött a dumával, hogy attól nem lesz baja Dórinak, hogy nem adtam! Hát menjen a fenébe! Meg a gyerekdoki jelölt is! Volt kinn nálunk amikor Dóra olyan csúnyán köhögött, akkor miért nem szólt???? Ezek után Õt válasszuk gyerekorvosnak???? Nálunk ugyanis nincs gyerekdoki, a sima háziorvost meg eddig nem akartam... De lehet jobban jártam volna.... Kép

Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!
Kezdem újra,mert egyszer már megírtam,csak volt vmi hiba a rendszerben és törlődött.

Ildi!
Remélem semmi komoly baja nincs Dávidkának!Lehet,hogy szerdán szedett össze valami vírust.Szegény!!!Mielőbbi jobbulást neki!
Kicsit visszaolvastam a régebbi hozzászólásokat és ha jól értelmezem,akkor még szoptatod őt,ami szerintem nagy könnyebbség így,betegség idején.
Viktor is szopizik még,éjszaka is (főleg)-csak cicistának szoktam hívni.A szopinak köszönhetjük pl.,hogy szeptemberben 3 nap kórházzal megúsztunk egy kiszáradást.Semmit nem fogadott el vagy 5 napig csak a cicit.

Jatka!
Ha nincs nálatok gyerekorvos,akkor ez a "jelölt" honnan jár?
Mondjuk itt sem egy nagy szám a gyerekorvosi ellátás (a védőnőiről ne is beszéljünk),de azért,amikor hazajöttünk a babával,kijöttek,a doki meg felírta,ami kellett(fürdető,popsikenőcs,vitaminok,alkohol).Ja,és 100x megkérdezik,hogy tápszert írjanak-e.

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Most vissza is sikerült olvasnom, írni nem toom hogyan sikerál, mert közben a Kisasszonyt ringatom.... Kép

Ma vagyunk 7 hetesek!!!!!! Kép
Dóri mostanában igen furán alszik... Többször előfordul, hogy csak 1 órát meg később még 1x félórát alszik napközben! És estére sem sikerül elaltatni könnyen...
Olvasni be szoktam nézni, csak írni nincs időm... Ha többet alszik a Manó, akkor próbálom utólérni magam... Kevés sikerrel... Mi lenne, ha nagyobb lenne a ház????

Hihetetlen! Ha megállok a ringatással rögtön felébred! Kép

De már olyan édes! Ma reggel már nem csak mosolyt kaptam Tőle, hanem hanggal is kifejezte, hogy örül! Megzabálom!!!! És már igen komolyan nézelődik! Kép

Ma reggelre teljesen bedurrant a vállam... Alig bírom emelgetni a Lányt! Nehogy már rendben legyen minden!!!!

Lányok! Tegyetek fel képeket a csemetékről lécike! Olyan kíváncsi vagyok!

Ildi! Köszike! Kép Jobbulást Dávidnak! Szegényke! Kép Előre félek, hogy fogom viselni, ha Dórit is megtalálja vmi... Sokszor Vele sírok éjjel, amikor olyan nagyon ordít... Kép Lehet én vagyok gyenge, de nem toom visszatartani.... Hát nem semmi, hogy toborzol! Kép

Nóra! Üdv közöttünk! Kép Három csemete! Kép De klassz! Kép

Anita! Hát tényleg simán ment az elválasztás! Ügyik vagytok!
Túlzottan nem dobott fel most a hó, pedig szeretem... Így nem took sétálni menni a babakocsival.... És vészesen közeleg a karácsony is...nem toom Dórival hogyan tudjuk megoldani... Kép

Krisztám! Köszike a Dóri nevében is! Kép Az MSN-re regisztrálhat egy gépről 2 külön ember is? (nagyon értek hozzá! Kép De kipróbálnám! Kép )

Jutka! Nem semmi a csepp lányod! Kép Ti belázasodtatok a 2 hós oltástól? Nekem azt mondták, hogy vigyek kúpot és már akkor adjam be, hogy megelőzzem... Nem toom... Kép

Szilvi! Milyen az új fészek? Kép

Még alszik Dóri! Kép

Puszika, Jutka és Dóri
Kép
jatka
 
 


Nóra!

Maglódról "választottunk" akkor hirtelen! Bár az asszisztens felvette az összes adatot...
Popsikenőcs...stb. felírni? ÁÁÁÁÁÁÁ! Kijönni? ÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!
Persze a lóvét elfogadta!

Szóval most vadászni fogok új dokira, de izibe!

Felébredtünk! 1 óra volt csak! Kép

Pusza!
jatka
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Remélem Dávid már jobban van és csak azért nem írsz,mert jobb dolgod akadt.Mi sajnos egész hétvégén egyedül vagyunk,mert Apa dolgozik.A kicsik persze alszanak,a csaj meg itt rajzol mellettem.

Judit!
A 2 hónapos oltásról 3 tapasztalatom is vanKépKépKép
Tamara:nem mondta senki,hogy lehet vmi baja,nem kapott kúpot,nem is vettük észre,hogy beoltották.
Kristóf:kifejezetten lebeszéltek a kúpról,mondván:"ettől nem lesz lázas,meg sem fogja érezni".Délelőtt beoltották,du 2 körül kezdett nyugtalan lenni,majd egyre jobban ordított,semmivel sem tudtam megnyugtatni.Megpróbáltam szoptatni,megfürdettem...semmi.Eszembe sem jutott,hogy az oltástól van baja,annyira állították,hogy nem lesz.Végül felhívtam a dokit,aki telefonon keresztül arra jutott,hogy mégis az oltás lehet a bűnös,adjak neki kúpot.10 perc múlva aludt és attól kezdve nem volt semmi baja.
Viktor:nem kérdeztem senkit,amikor hazajöttünk az oltásról megkapta a kúpot és nem is volt semmi baja.
A középsőnél azt mondta a doki,hogy egyéni érzékenység kérdése,melyik gyerek hogy reagál,de egy "élmény" elég volt,hogy mégegyszer ne próbájam ki,hogy ez a gyerek éppen mennyire érzékeny.
Hozzá kell tennem,hogy bár eü dolgozó voltam,eléggé gyógyszerellenes vagyok és csak akkor adok,ha nagyon szükséges.A lázkúp viszont (nem tudom ti mit kaptok,itt 2 doki 2 különbözőt ír fel) már nagyon sok nehéz pillanaton segített át minket.
Bocsi,hogy ilyen hosszú lett,de igaz a mondás:"minden gyerek más".

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: