Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajok!

Hát túl vagyok rajta. Február 3-án 17.25-kor megszületett Vén Adél, a kislányunk. 50 cm-rel és 3360 gr-mal. Haza már 3630 gr-mal jöttünk. Elég falánk csaj.
Sajnos a terhesség vége nem úgy alakult ahogyan azt elterveztük. Az utolsó 3 hétben toxémiás lettem (magas vérnyomás (185/125), ödéma, fehérje a vizeletben), ja és e mellé még társult egy iszonyatos fejgörcs, persze hányással egybekötve. Ezek miatt a császármetszés mellett döntöttek. Persze az altatást nem vállalták, így epidurálisan érzéstelenítettek. Egyáltalán nem fájt, sőt nagyon jó volt hallni, amikor a baba felsírt. Mindenről tudtam, sőt állandó kontaktusban voltunk a Mátraival végig a műtét alatt.
A baba tökéletes és gyönyörű. (10/10 Apgarral született) A szülésznő (azt hiszem Szigeti Anett volt) egy tünemény csaj. Nagyon segítőkész volt, és állandóan ott volt mellettem.
A műtét után az őrzőbe vittek, ahol sajnos szombatig élveztem a nővérkék társaságát. Szintén csak pozitív élmény. A babát hozták oda is. Nagyon normálisak voltak.
Szombat délután mehettem le a baba-mama szobába.
Akkor már kiházhattam a babát bármikor.
Itt már kevésbé pozitív élményeim vannak. Egy nővér jut az egész osztályra és sajnos nem érnek oda időben, ha v.mi probléma van.
A csecsemősök között is voltak érdekes arcok. De alig vártuk hogy váltás legyen. Volt egy nazarénus nő Ő nagyon segítőkész volt, bármilyen problémával fordulhattunk hozzá.

Összegészében nem volt olyan szörnyű, csak maga az,hogy kórházban kell lenni. De az emlékeket megszépítette ez a gyönyörű baba.
Egyébként nagyon jó kislány. 3-4 órákat alszik, akkor tudatja, hogy felébred, szopizik és már húzza is a lóbőrt tovább. Ja és az éjszáink is nagyon jók. 2x ébred. Szóval nem panaszkodom.
Mindenkinek sok puszi.
Amint tudok jelentkezem.
Edit

Kép

Kép
ditke75
 
 


Edit!

Mégegyszer sok szeretettel gratulálok!Kép
Kívánom,hogy Adél ilyen jó kislány maradjon!
Nekem császár volt mindkét fiam,első altatásban.Ég és föld a különbség!
Tejcsi beindult rendesen?

Bajai kismamák,merre vagytok?!

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Hát tejcsi az van bőven. Szerencsére.
Ránézek a babára és már csöpög is a cicimből.

Sajnos volt egy rosszabb napunk is. Jött a védőnő és felébresztette Adélt a legmélyebb álmából.
Kibontotta a pelusból, hogy megnézze. Utána pedig elment. Nekem pedig itthagyta a nyüszögő gyereket, akit az Istenért sem lehetett megnyugtatni. Kb 2 órán keresztük kínoztuk egymást, mire ismét el tudott aludni. A cicik pedig szét lettek cincálva.
Ja és holnapra a gyerekorvost várjuk. Lesz még egy ó napunk.

Hahó!!!!!!
Hol vagyok csajok?????
Puszika!
Edit

Kép

Kép
ditke75
 
 

 
 

Edit!

Nem tudom,milyen Nálatok a védőnő,itt elég rendes,de akkor is feleslegesnek tartom,hogy hívás nélkül megjelenik időnként.Nálam már a kórházból hazaérkezés napján kint volt a gyerekorvos is.
Hamarosan beáll majd a tejcsi kereslet-kínálat,akkor megszűnik a csöpögés.
Nekem még most is folyik a tej abból a melklből is,amelyikből éppen nem szoptatok,Patrik olyan erővel szívja a másikat,hogy ebből is ,megindul.Kép
Remélem marad a sok tejcsi.
Képet nem tudsz feltenni Adélról?Kép
Ja,a csecsemősökkel erősen hasonló tapasztalatom volt Baján.Kép

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!
Gratulálok Editnek és Adélnak!!!!!!!!!!!
Írigyellek is egy kicsit,hogy már túl vagy rajta.A szülésznőd a barátnőm volt,Szabadi Anett.Mégis hozzá kerültél.Mondtam én,hogy egy tündér.Örülök,hogy nem voltak rosszak a tapasztalataid a szülés kapcsán!A csecsemősöket ilyen szempontból nem ismerem,dolgozik ott pár ismerősöm,ők így rendesek.
Hogy vált be a szoptatós fotel?És a babaszoba?
Mikor érezted át,hogy ANYA vagy?Többen azt mondják,hogy csak miután hazavitték a babát.Örülj annak is,hogy szülés előtt csak egy napot kellett benn feküdnöd!!!!!!!!Segít valaki otthon?Legyetek jók,írj,ha van időd!
Többöek!
Alszik mindenki?Olyan ritkák a jelentkezések,alig van mozgás az oldalon.
Sziasztok,Gabi.
gabriela
 
 


Hát sziasztok!

Előszöris megragadom az alkalmat, hogy gratuláljak Editnek a gyönyörű kislányához!
Szóval, egyészen véletlenül keveredtem ide, de érdeklődve olvasgattam a beszélegtéseteket.
Így kezdésnek nem tudom, mivel is kapcsolódhatnék be- és egyáltalán bekapcsolódhatok-e - a társalgásotokba, ugyanis én nem vagyok kismama. De egy valami azért ide köt talán... szóval, mindenkit szeretettel várunk, aki úgy dönt, hogy a mi osztályunkon szüli meg a babáját! És addigis kitartás!
Sziasztok!
csodalany
 
 


Sziasztok!

Ismét itt vagyok. A lányom még mindig egy tünemény. (nem akarom elkiabálni).
Még mindig csak 4 óránként tér észhez a legmélyebb álmából. Már naponta levegőzünk. Szegénykét bebugyolálom úgy, hogy csak az arcocskája látszik ki. De szerintem biztos tetszik neki.
A szopisfotel nagyon szuper. Csak és kizárólag ott tudom szoptatni Adélt. A kórházban is hiába mutatták nekem a csecsemősök, hogy fektetve hogyan kell szotatni, én szépen föltelepedtem az ágyra (törökülésben), a hátam megtámasztottam és nálunk így folyt az etetés.

A baba teljesen külön van az Ő kis birodalmában. A nagyszülők , és persze mindenki ezen el van borzadva, hogy azt a csöpp gyereket miért hagyjuk egyedül. Nekünk ez így bevált. A bébiőrző nagyon szupi, minden rezdülésénél (nyújtózkodás, csuklás) bekapcsol.
Most egy kis problémám azért nekem van, a cicimben elzáródott egy tejcsatorna (csomó), ezért megyek majd dokibácsihoz, aki rendberak. Nem fáj, nincs begyulladva, csak érzékeny egy kicsit. Hiába maszírozom, fejem semmi eredmény. Tudtok esetleg v.mi népi gyógymódot?

Mára ennyi!
Gabi hány hetes vagy most?
Csodalanyt is üdvözlöm, és köszönöm mindenkinek az extra mennyiségű jókívánságot.
Jó babázást és babavárást mindenkinek!

Edit

Kép

Kép
ditke75
 
 


Szörnyű az oldal.Már háromszor neki indúltam írni,de nem megy.Állítólag szerver cser lesz,csak nem tom mikor már.Este visszajövök és próba mégegyszer.Addig is puszi.
szelva
 
 


Sziasztok!

Csodalany!
Üdv!KépSajna nem voltak túl jó tapasztalataim a szülőszobán és a gyermekágyas osztályon,de ezt már leírtam máshol.
De gondolom 2000.óta már változott sok dolog.Kép

Edit!
Nekem is volt ilyen fájdalmas csomó:forró vizes pelenkát tettem rá,utána a zuhany alatt tudtam kimasszírozni.
Rendbejöttél azóta?
Hogy van Adél?Kép

Szelva!
Én is remélem,hogy a babanet nem sokáig lesz ilyen!
Már többször jártam úgy,hogy elszállt amit írtam.Kép

Puszi mindenkinek!

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Itt vagyok.Sziasztok újak és veteránok.
Előszőr Ditke neked szeretnék gratulálni,nagyon sok boldogságot
kívánok nektek és a picúrnak,és rengeteg energiát és
egészséget.Csodálatos életetek lesz innentől,legalábbis szerintem.
Szia Ruszlána.Tök jó az oldal szerintem is,már én is találtam közös
ismerősöket.A Hajniról annyit tudok,hogy Pesten lakott,de elvált és
most az anyukájáéknál lakik a kisfiával,ő ovodáskorú lehet.A faluban
dolgozik,mint védőnő.Szivesen válaszolok ha van még
ismerősöd,majdnem mindenkit ismerek a faluban,kivétel Vikimanó
anyósa,őt nem tudtam beazonosítani.Létszi írd le,hogy kell ide
hangulatjeleket beszúrni,mert nem jött össze.A cseten tök
egyszerű,csak oldalról be kell illeszteni.Köszi.
Csodalány neked is szia.Te a bajai szülészeten dolgozol?Nekem nem
volt egyértelmű,bocsi.Megírod majd?Köszi.
A jóelöbb szerettem volna egy fényképet mellékelni a kislányomról,de
visszadobda,hogy túl nagy kép,csak azt nem értem,manapság már tök
jó gépek vannak,szerintem senkié sem csinál 2-300 mb.-s képeket,na
mindegy.Megpróbálok a profilba,hátha oda sikrül.
A legközelebbi viszontírásig,puszil mindenkit:szelva
szelva
 
 


Szia Ruszlána még egy kérdés?Fényképet a profilba,hogyan kell tömöríteni?Ugye mert ide se lehet feltenni 200.kb.-nál nagyobb képet.Itt a társalgóban minden olyan bonyolult,a cseten sokkal könyebb.A honlap címem tudtam csak berakni,ha érdekel lesd meg.Szia.Szilvi.
szelva
 
 


Kedves fórumozók!

Nagy segítség lenne számomra, ha kitöltenétek az alábbi oldalon található kérdőívet:
www.sammm.fw.hu
Családon belüli megszólításokról készítek felmérést, magyar-norvég viszonylatban.
Segítségeteket előre is köszönöm!

- Adrien
ui: Remélem, senki nem veszi zokon, hogy beírtam ide, de az aktív témáknál nagyobb eséllyel találok válaszadókat.
sadrien
 
 


Szia Szilvi!

Köszi,hogy írtál Hajniról,ha összefutnál Vele,kérlek mondd meg,Neki,hogy Kosár Kata puszilja!
Kép=kettőspont és ),szóköz nélkül
Kép=kettőspont és ( szk.nélkül
Kép=kettőspont és shift o szóköz nélkül.
Én is jobban szeretném a chat-et,de most még kevés időm van a gyerkőcöktől.
Nekem van képtömörítő programom,azt hiszem a net-ről is le lehet valahonnan tölteni,ha akarod utánaérdeklődök.Kép
Megnéztem a képeket,nagyon szép a kislányod!
Csinosak voltatok az esküvői képen is!!!Kép

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Szelva!
Igen, ott dolgozom.:-)És érdeklődéssel olvasom a véleményezéseket, mert igen sokat lehet tanulni belőlük.

Üdv.:Csodalány
csodalany
 
 


Szia Csodalány!

Nagyon örülök,hogy így állsz a véleményekhez-lehet,hogy ha Te lettél volna mellettem,amikor a fiam született,akkor most több szép emlékem lenne az osztályról.
Van egy bajai szülészet topik-olvastad?Kép

Üdv.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!
Na végre valami mozgás már ezen az oldalon.
Most van egy kis időm. Két szopi között.
ADél még mindig nagyon nyugodt és kiegyensúlyozott bébi. Éjjel pl 1x ébredt fel.
Este 10-kor vacsizott és 5 óráig durmolt. Meg tudnám zabálni olyan édes.
A cicimben még mindig ott az a fránya csomó.
A forró vizes pelenka, a masszírozás és fejés nagyon megy már, talán valamennyivel kisebb lett, de még mindig ott van. De szerencsére nem fáj és nincs begyulladva.

Csodalány! Akkor mi biztosan találkoztunk.
1,5 hétig bent feküdtem a kórházban mert toxémiás lettem.

Na megyek pelusokat vasalni.
Sziasztok!
Edit

Kép

Kép
ditke75
 
 


Sziasztok!

Én nem vagyok szülésznő, úgyhogy sajnos nem lehettem volna melletted Ruszlána.

Ditke, a nevedre emléxem! De sajna nem tudok hozzá arcot kötni.

Köszi a tippet, de Bajai Szülészet topicot már olvastam. Az volt az első.
Ruszlána, Te mikor is szültél?

Most mennem kell, mert föllőtték a pizsamát.

Sziasztok!
Csodalány
csodalany
 
 


Csodalány!
Nem tudom miért az jött le nekem,hogy szülésznő vagy.Kép
2000-ben szültem.

Edit!
Doki mit mondott a csomóra?

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!
A múltkori "alvás" után mindenki megélénkült.Csak így tovább!
Edit!
Most vagyok 30 hetes.Remélem,Adélka mindig ilyen jó marad!Tudsz mellette mindent csinálni.Nagyon megváltozott az életed?
Ruszlána!
Talán holnap beszélek a Bozár Marival,mert megyek be az osztályra és ha nem felejtem el,felhívom.Majd megírom,mit mondott.
Csodalány!
Örülök,hogy "illetékesek" is írnak!Ismerjük egymást?Szerintem már biztosan találkoztunk egy párszor.
Szelva!
Rég hallottam felőled!Eltűntél Marival az MSN-en!
Vikimano mi van Veled?
Legyen mindenki jó,jó babázást,Gabi.
gabriela
 
 


Szelva!
Megnéztelek Benneteket,gyönyörű lányod van.És ahogy elnézem,huncut is.
Gabi.
gabriela
 
 


Szia Gabi!
Hogy viseled az egyre nagyobb pocit?Sokat híztál?(Én az elsőval 32,a másodikkal 22 kilót híztam Kép,de szerencsére hamar lemegy.)
Mindkét nővérszálló megvan még?Laktam egy évig az idego.felettin.Kép
Szobatársam volt Kubatov Betti,aki akkor a fül-orr-gégén dolgozott.Róla tudsz valamit?
Remélem nem gond,hogy ennyit érdeklődök,de szerettem ott dolgozni és vannak ismerősök,akikről már évek óta nem hallottam.Most nagyon megörültem,hogy legalább egy kis hírt kaphatok Róluk.Kép

Üdv.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Gabi, a neved ismerős, nagyon is. De nem tudom, valójában ki lehetsz. Pedig biztos találkoztunk már.

Üdv. Mindenkinek
Csodalány
...Nem hiszem el, hogy még mindig szakad a hó...:-(
csodalany
 
 


Sziasztok!

Gabi!
Már 30hetes vagy, most irigyellek, én imádtam pocakos lenni. Ez az utolsó 10(?) hét nagyon gyorsan elteli és ripsz-ropsz már a kezedben is tarthatos a babádat.
Adél most is szunyál. Szerencsére bármit lehet mellette csinálni. Ma éjjel is 1x ébredt 1/2 1 -kor, aztán már reggel 6 körül. Szóval neked is hasonló jó babát kívánok.
Fürödni is imád, csak ne kellene előtte levetkőzni, ill. utána felöltözni, ja és olajozni sem nagyon engedni magát.

Ruszlána!
Rólad hogyan mentek le a kilók (tettél v.mit pl torna? mikortól lehet? 6. hét után?) és mennyi idő alatt mentek le a kilók? Nagyon érdekel a téma. Nekem főleg hasam maradt, sajna.


Szombaton voltunk kint a babával levegőzni. Hát úgy elnyomta a friss levegő, hogy 5 órát alud, alig vártam már, hogy felébredjen, mert a cicik már tele voltak tejcsivel. Ja csomó még van , de már kisebb. Dokibácsi szerint is kisebb, ezért csak fejjek, masszírozak....

Kalocsán most gyönyörűen süt a nap, de olyan hideg van...brrrrr.

Na pá!
Edit

Kép

Kép
ditke75
 
 


Sziasztok lányok.

Edit tök jó érzéssel olvasom a beszámoloid.Nagyon jó nosztalgiázni.Annával imádtam sétálni,rengeteget sétáltunk,szinte egész nap a levegőn voltunk.Nagyon szép időszak volt,bár nekem nagyon nehéz is.KépRengeteget szenvedetm a szülés utáni mondjuk"depimmel"de 2 év alatt azért kilábaltam belőle.
Szuper dolg szoptatni ugye?
Imádtam azt is.Az a közvetlenség a gyerekkel.................olyat azóta sem éreztem.Sajna csak 5 hónapig sikerült szopizni Annának,de annak is nyagyon örültünk.
Hány kilót híztál Edit?
Nekem 10 kiló jött fel,és a kórházban otthagytam 7 kilótKép Tornázni pedig miután már nem szoptattam akkor kezdtem,azóta is járok,bár egy-két kiló föl és le mozog.
Csodalány neked van gyereked?
Ruszlána,jöhet a képtömörítő program ha sikerül megtudnod honnan kell letölteni.
Puszi kicsiknek és nagyoknak:Szilvi
szelva
 
 


Szia Gabi.Köszi,hááááááááááááát nem unatkozunk egész nap egymással.Kép
Neked első gyereked lesz?
Most olvastam csak vissza amit írtál a genetikai vizsgálatról.
Van már neted otthon?
Szilvi.
szelva
 
 


Sziasztok!

Edit!
Kisebbik fiam eddig mintagyerek volt(nagyjából)mostanában kezd elkanászodni.Kép
Ő sem szerette a vetkőzés-öltözést,aztán egyik napról a másikra elmaradtak a sírások,most pedig már nagyon élvezi(az öltözést kevésbé.Kép )
Remélem Adél ilyen nyugodt,jó kislány marad!Kép
Nekem a szoptatással az első gyereknél is szinte minden plusz kiló lement,tornázni csak nagyon lightosan mertem amíg szopizott.
A hasam gondolhatod milyen két négy kilós fiú után,de úgy tűnik szétnyílt a hasizmom,műttetni nem hiszem,hogy fogom.
Azt mondják,hogy kell ismét kb.9 hónap,míg a szervezeted regenerálódik,a hasad is szép lassan összébb fog húzódni.Később tornázhatsz is majd.
Anyuék is mondták,hogy tegnap szakadt a hó arrafelé,itt nem esett egyáltalán.

Szilvi!
Ok,megkérdezem a tömörítő programot!Kép
Elapadt a tejed 5 hónap után?
Én is szenvedek a bezártságtól,a pici miatt ilyen hidegben ki sem megyek sokat,és Anyuékat nem láttam már két hónapja.KépOlyan jó lenne hazautazni!!!...
Nekem itt senkim sincs a férjemen kívül.

Puszi mindenkinek!

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!
Huha, hogy is kezdjem? Nos én a szülészet-nőgyógy. osztályon dolgozok.Nem vagyok szülésznőKép Szilvi, ha minden igaz akkor mi találkoztunk az osztályon, de az is lehet,hogy az őrzőben isKépFebruár 3-án szültél délután...
Gratulálok!Örömmel olvastam,hogy jó tapasztalatod volt az osztályról!Sajnálom,hogy van akinek nincs Kép szerencsére ez a ritkább eset! Véletlenül hallottam erről az oldalról, és a kíváncsiság hozott ide! Örülök, hogy van ez az oldal, és itt tapasztalatot cserélhettek.
Ezután is szeretettel várunk minden kismamát az osztályon!
Ha van kérdésetek, szivesen válaszolok!
Ja, valahol olvastam,hogy Bozóki Vali szülésznő.Igen az is, de már sok éve műtősnő!
Üdv. mindenkinek!

Kép
mamy
 
 


Sziasztok.
Csak egy rövid válasz erejéig Szelvának:
Nem, nekem nincs gyerekem, és a közeljövőben egyelőre még nem is tervezem. Persze később majd szeretnék minimum kettőt, de ha belejövök a dolgokba, és minden simán megy, akkor akár hármat is bevállalok! Nincs is szebb dolog egy nyűzsgő, népes családnál!- Legalábbis szerintem. És úgy gondolom, valahol mindenki erről álmodik.
Ja és a vegyes véleményezések ellenére én a Bajai Kórházban szeretném megszülni majd őket. Ez tuti!Nem hiszem, hogy sokkal különb ellátásban részesülnék az ország egyéb kórházaiban. Persze biztosat erről sem állíthatok, hiszen nincs összehasonlítási alapom.

Nini, egy ismerős! Szijjja Mamy! ;-))

Most mennem kell. Pussza mindenkinek!
Csodalány
csodalany
 
 


Sziasztok!

Mamy!
Üdv!Kép

Csodalány!
Én már (túl)teljesítettem a két fiúval a gyermekvállalási tervemet Kép ,annyira nem népes így sem a család,de nyüzsi az van rendesen!Kép
Sokat gondolkodtam a nagyobbik fiam születése óta,hogy mennyiben "felelős"a rossz emlékek miatt az,hogy valamennyire cserbenhagyott a testem és végül is császár lett a dolog vége.Nagymértékben közrejátszik.Egyetértek Veled abban,hogy tulajdonképpen mindegy,hogy egy"felkapott"budapesti szülészeti osztályon hozza-e világra valaki a gyermekét,vagy egy kevésbé sztárolt helyen vidéken.A lényeg nem az (legalábbis számomra),hogy milyen színű csempe van a falon és lehet-e kádban vajúdni,hanem az emberséges bánásmód,ami nagyon fontos.
Ennyi év távlatából is azt mondom(és így fogom érezni 20 év múlva is),hogy ott és akkor nekem ebben csekély részem volt.
Nem zárom ki a lehetőségét,hogy véletlenek szerencsétlen egybejátszása volt ennek az oka,de nagyon kár,hogy így alakult.
Mindehhez hozzá kell tennem,hogy ez csak az én személyes véleményem,nem kívánom szapulni az osztályt és örülök,hogy más nagyon szép emlékekkel tér haza onnan.
Az sem mellékes,hogy hálás vagyok-volt,ahogy volt-mert a fiam egészséges!Kép

Elnézést az off-ért!!!

Üdv mindenkinek!

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szilvi!

Innen le tudsz tölteni képtömörítö programot:
www.xnview.com

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Ruszlána nagyon cuki vagy,de küldenél hozzá egy tolmácsot is???????????? Kép Kép Kép
Szilvi
szelva
 
 


Kedves kismamák!
Mi itt dolgozó nővérek és szülésznők vagyunk.
örömmel olvastuk az osztályról szólo tapasztalatokat.A gátvédelmes szülést Baján is alkalmazzuk, igaz nem először szülőknél. Szülésznő válsztás lehetséges, de főorvosi engedély szükséges hozzá.A választott szülésznő egyeztet főorvossal.
Szeretettel várjuk jövendőbeli kimamáinkat!
dzsell
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, rossz nevet írtam! Ditke szült febr. elején és ha minden igaz akkor vele találkoztam és AdéllalKép
Üdv. Csodalány és DzsellKép

Kép
mamy
 
 


Szilvi!Kép
Hááát,azt sajnos nem tudok küldeni!Kép
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Dzsell,Szia Mamy.
Örülök nektek,jól esik hallani egy kis megerősítést.
Tulajdonképpen az osztállyal semmi gondom,a körülményekhez képest egész jó az ellátás és a környezet is.Még a szobára sem panaszkodhatok,mert a 101-ben voltam,ha jól emlékszem és fürdő is tartozott a szobához,bár igazából több ilyen kellen,akár díj ellenében is.Bizti lenne rá igény.
A gátvédelem igen,az nagyon jó dolog,bár csak hallomásból ismerem,de bizti kérném ha mégegyszer szülnék.
Na senkit sem akarok untatni.
Lányok nem lehetne egy kis kampányt csinálni ennek az oldalnak?
Esetleg kitenni valamelyik falra az osztályon?
Üdv.szilvi
szelva
 
 


Sziasztok!

Gondoltam benézek Hozzátok kicsikét! Ugye mindenki jól van és heeepppii? :-)
Gabriela, Veled mizu? Rég láttalak.

Mamy, legközelebb egyeztesd a felhasználóneved és az aláírásod, mert így elég furi :-)...Mamy-Dzsell :-DDD Ja, és Csodalány ÉN vok! Miért írsz alá helyettem is? Ez nem cééép dolog :-((

Most lépek. Csodalány +éhezett.
Puszi mindenkinek!

És figyusz lányok, nyugi van! Minden csoda három napig tart.:-)) Sajnos tényleg holtáig tanul az ember. És most kicsikét szomorkás vok.:-((
De azért puszilok mindenkit!
Üdv.:Csodalány
csodalany
 
 


Hmmm Szelva...új topic? ;-)
csodalany
 
 


Sziasztok!

Csodalány!-valamit nagyon "benéztél"!
Téged és Dzsell-t üdvözöltem!Soha nem használtam más nevét és nem áll szándékombam ezután sem!
Üdv. mindenkinek!

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!

Adél ismét alszik (már az volna a fura, ha nem aludna), ezért van egy picike időm.
Na hát szépen felfejlődött a topic. Mamy, Csodalány és Dzsell Ti a kórházban dolgoztok mindannyian? Mamy Te ki lehetsz, hogy emléxel ránk?????
Ma vagyunk 1 hónaposak, ennek tiszteletére a lányom úgy teli pakolta a pelusát, hogy fürdetni kellett már korán reggel. Érdekes, hogy amikor született (17.25-kor) mindig (minden nap) ébren van a bébi, lehetséges ilyen véletlen????

Lassan jönnek majd a látogatók, akiket most a hátam közepére sem kívánok. Jaj, de gonosz vagyok.
És általában mindig akkor toppannak be, amikor szopikázik Adél, kissé (nagyon) megzavarják, utána elmennek, mint akik jól végezték dolgukat és Adélt elég visszazökkenteni az Ő kis nyugodt világába.
Na elég a panaszkodásból. Remélem mindenki jól van.
Gabi kitartás!
Készül a babaszoba? Ruhácskák a baba fogadására készen? Ha tudsz, és van időd mesélj róla. Még mindig anyósodéktól netezel?

Mindenkinek puszi!
Aki pedig dolgozik "jó" munkát!
Edit

Kép

Kép
ditke75
 
 


Hali!

Mamy!Héééééééé!!!!!
Há ne izélj mááá!!!!!!
A szmájlik a pojjént illusztrálták:-))

Ditke üdv. Neked is. És ezer bocsesz, de annak ellenére, hogy szólásszabadság van, nemtom mit "szabad" mondani! :-))
Túlélted a vendégeket?
Ja, egyébként igen. :-)

Puszi mindenkinek!
Cs.
csodalany
 
 


Csodalány ne haragudj egész egyedi a stílusod Kép
és a "szelva................új topic?"-ot se értem és a kolleganők körüli neveket sem.
Bocsi de én már csak ilyen vagyok.
szelva
szelva
 
 


Szilvi!

Újabb ötletem a képtömörítésre:
-katt a feltöltendő képre az egér jobb gombjával,-Társítás,-Photo Editor,-Image,-Resize,-jobb oldalon levenni a méretet 600x450-re,-Done gomb és a kép feltöltése,-bezárás.

Ha így nem megy,akkor van még egy tipp,majd szólj,leírom,ha kell.Kép

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szelva!

Örülök, hogy tecccccem:-)
Tudod, a népszerűség iszonyatos tempóban növexik...
Vajon ez számotokra + vagy - ?
Én csupa jó szándék vagyok, higgy nekem plííz!

Egyébként a többi nevet én sem értem.

Puszillak:
Csodalány
csodalany
 
 


Ruszlána,köszi a jótanácsot,de ilyeneket nem találtam amiket leírtál Kép
Jöhet a másik verzió.
szelva
szelva
 
 


Szelva!Kép

Melléklet feltöltése,-jobb gombbal klikk a képre,-szerkesztés,-bejön a paint,ekkor Ctr+W és a méret csökk.,-mentés másként.

Remélem ezzel sikerül,már nincs több ötletem.

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Ruszlána sikerült,csók Képérte,lesd meg.
Szilvi
szelva
 
 


Szilvi!

Juhhé,végre!Kép
Nagyon aranyos a leányzó!!!Kép
Mennyi idős is?
Ezzel a módszerrel most már akár ide is tudsz majd képet tenni.
Arrafelé is havazik?
Nesze neked,tavasz!Kép

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata!
Köszi mindent.
Itt is esik a hó egyfolytában,már nagyon UNOM.
Pedig már vettem magamnak pár tavaszi göncöt hátha...................dehát semmi tavaszKépKép
Anna kedden volt 3 éves,szupi kis bulit rendeztünk neki,jól sikerült.KépKépKép
Hajninak mondtam,hogy megismerkedtem itt veled,és üdvözöl ő is.
Pont ő volt csütörtökön amikor az oltást megkaptuk,mert a mi védőnőnk táppénzen van.
Megpróbálok egy szülinapi képet akkor beszúrni remélem sikerűl.
Puszi kicsiknek és nagyoknak,Szilvi.

Kép
szelva
 
 


Szia Szilvi!

Isten éltesse Annát!KépNagyon szép kislány!
Hogy viselte a szurit?
Megy ősszel oviba?
Köszi,hogy átadtad üdvözletem Hajninak!Kép
Remélem Anyuék el tudnak jönni hétvégén, az idő nem szól közbe!Karácsonykor voltak itt utoljára.Kép

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata.
Köszike.Olyan kis felemás szeme van a képen,pedig élőben szép egyformák a szemei.
Ősztől oviba??????????
Dehogyis,holnaptól/hétfő/már alig váromKép
Az a meglátásom,hogy kicsit sok a 3 év,otthoni folyamatos együttlét,szükség lett volna már elöbb a társaságra,de se bölcsi,se mini csoport a faluban.
A szuri elég "húzós"volt.Aznap nagyon fájt neki,de a másnap már jobb volt.
Anyukádék járnak hozzátok inkább?
Ti ritkábban jöttök?
Autóval mennek?
Msn-ed van?Ha van és felvehetlek akkor írd meg a címed a szelva@freemail.hu -ra
Szia,Szilvi
szelva
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: