Új privát üzeneted érkezett!

Hoppá!

Asszem félre értetted!!!
Nekem a doki mondta, hogy egyáltalán nem az orvos személye számít és inkább szülésznőt fogadjak, mint orvost!!!
Tehát az ő javaslatára tettem így!

Háát meg mire beérnétek kistarcsára...

Nekem amint elmúlt(3hét) már meg is jött a mensim.
Pedig azt hittem, hogy visszajött a gyermekágyi(mert előfordulhat).
Az természetes, hogy szopizáskor van, mert még húzódik össze a méhed.

Kép
gabriel79
 
 


Anikó!

Nekem az elejétől fogva fogadott dokim volt, de mivel elutazott Norvégiába és csak szeptemberben jön haza, ezért kellett váltanom ő is a Péterfyben volt, és a mostani dokim is fogadott doki!!

Kép
niki+baba
 
 


Sziasztok!

Ok. ! Értem! Köszi!

Gondoltuk kirándulunk ma egy nagyot a párommal! Remélem a nap is előbújik nemsokára!
Nekem annyira görcsöl a vádlim meg a combom! Már nem tudom mit szedjek be! Éjszaka többször arra kelek, hogy nagyon fáj!

Anikó

Kép
h anikó
 
 

 
 

Sziasztok!

Anikó!

MagneB6-ot a görcsök ellen! Nagyon jó, lehet belőle napi 3*2 -őt is szedni és csak a szülés előtt kell csak abbahagyni pár héttel a szedését mert megnehezíti a szülést.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Etetőszék: nekünk nincs még, de szerintem mi is olyat fogunk venni mint amilyen most van a brendonos kuponon csak nem hiszem hogy a brendonban mert az nekünk egy kicsit drága hely. Mondjuk nem tudom hogy hol fogjuk megvenni, még nagyon nem is nézegettük.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Mi is jövőhónapban veszünk etető széket és járókát.
Szerintem a babyoutlet (soroksári út) a legolcsóbb!
Bár venni akarok olyan etetőt is amit az asztalra lehet csúsztatni, hogyha megyünk valahová velünk tudjon enni!

Már alig várom, hogy felüljön a drágám, mert már nagyon akarna csak megtartani sem tudja magát, meg féltem a gerincét.
De amikor finoman visszatolom elkezd üvölteni! :roll:

Teszek fel képet és jó lenne, ha Móni is tenne fel, mert már kiváncsiak vagyunk Ricsibabára!!! Kép Kép

Kép
gabriel79
 
 


Olyan dühi bagyok az időjárásra, mert ma sem tudtunk sétálni és Flóra nagyon nyügi!
Remélem holnap szebb idő lesz!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Tényleg nem megy a kép felrakás :oops: Össze kicsinyítettem már két féle programmal is (acdsee-vel és a fényképezőnk programjával is), a méret már jó de kiírja hogy a fájl típusa nem megfelelő. Ha pedig megnézm a fájl típusát akkor az jpeg kép. Szerintetek mit csinálok rosszul? Ötlet?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Hát ma meg ez afránya szél!!!
Móni!
Akkor nemtudom mi lehet a baj?

Ma itt volt a lányom keresztanyja (vagyis csak lesz) és azon töprengtünk, hogy hol kereszteljük, mert itt csak úgy csinálják, ha megesküdtünk, azt pedig még nem szeretnénk!

Pestre meg körülményes lenne az egész családot elrángatni, no meg utána visszajönénk ebédelni?!?Szóval gőzöm sincs mi legyen! :shock:

Mindenkinek szép álmokat!!!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Móni!
Szedek én mindent ... ! Magneb 6-ot is, mondták nekem is, hogy majd le kell vele állni! De azért köszi! Szerintem sajnos kevesebbet, sokkal kevesebben mozgok mint régen és az is keresztbe tesz! Voltam a Páva utcába (csak kocsival) - de gondoltam rád!
Én a képfelrakást a paintban csináltam:
Bemásoltam oda képet és lekicsinyitettem a nyújtással 25%-osra, elmentettem és azt elfogadta melléklet feltöltésnek - hát .... !

Mi voltunk, gyerekcuccokat nézni:
brumi maciba a IX. k. Mester utcába, bababolta a XI. k. Bocskai úton, az összes BabyPlanetbe, bébyboltban a XIII. k. Visegrádi úton, Váci úti Brendonba, a baby outletbe, az Astiba a Soroksárin, a BabyDepoba, KenguruGoldba, Mattiba, kikákba - sok napunk ráment - nem vettünk semmit - és szerintem nem voltak jobbak, mint a Brendon!

Voltunk kirándulni! Dobogókőn, nagyon jó volt, képzeljétek olyan tiszta volt a levegő, hogy már furcsa volt! Nagyon jó aszfalt út van - nem járnak rajta autók, lehet rajta babakocsizni, meg kisbiciklizni - biztos elmegyünk majd a gyerekkel ide!

Hát én meg nem tudok aludni (éhes voltam, és a lában is fájt)

Anikó

Kép
h anikó
 
 


Sziasztok!

Gabó!

Nagyon édes a kis Flóra! Már nagyon várom, hogy kint legyen az én picim, igaz izgulok is mert még semmit sem vettünk neki ... !

Anikó

Kép
h anikó
 
 


Sziasztok!

Anikó!
Köszönjük a bókokat!
Képzeld, amikor én is terhes voltam Flórával, mi is dobogókőre mentünk kirándulni! :lol:
Szerintem is jó hely! Lehet meg is fűzöm apát, hogy jövőhét végén menjünk le!
Azt gondolom, hogy mire megszületik a babód addigra mindent megvesztek. Olyan szupi, hogy mindenhová elmentek körbenézni, mert mi a párommal azonnal megvettük ami megtetszett minden gondolkodás nélkül.
Persze nem bántunk meg semmit, csak van olyan amit dupla annyiért vettünk meg, mint később lehetett volna! :evil:

Niki!
Hol vagy?
Minden rendben veled(veletek)?

Móni!
Hogy vészeltétek át ezt a kaki időt, no meg a teliholdas mizériát???

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Gabó!
Hát mi csak a saját magunk megnyugtatásáért mentünk el ennyi helyre, hogy biztosak legyünk abban, hogy a legjobbat vesszük meg mindenből! De eddig nekünk az vált be, hogy ami tetszik azt megnéztük sok helyen és általába ez volt a legdrágább!
Pl. a Greco babakocsi pesten 5 üzletbe tényleg 110 ezer forint! - Mi meg 70 ezerét vettük a brendonba!
De ha megtudtátok venni és ez nem okozott problémát, akkor meg nem kell tovább azt a terméket nézegetni! - Én így csinálom!

A tatai tóhoz nem szoktatok menni? Az is nagyon szép!

Anikó

Kép
h anikó
 
 


na?????????????

Kép



banyek sikerült :lol: :lol: :lol: de fogalmam sincs hogy miket nyomkodtam :(


Hát Ő lenne a kis tökösünk!!! Pancsi után vagyunk épp

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


na még egyszer:

Kép




Hihihi én is tudok képet felrakni :lol: :lol:


Amugy sziasztok!!!!!!!

Most lépnem is kell. Felkelt a töki. Majd jövök és még teszek fel képeket :)

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Ismét sziasztok!

Voltunk kint levegőzni de olyan hideg volt hogy inkább bejöttünk. Nagyon csalóka ez az idő :cry:

Csajok! Képzeljétek el hogy mi történt! Majd elolvadtam: feltettem a vállamra a Ricsit büfizni és ő meg lemászott a mellkasomra és elaludt.

Oh, már megint sír. Na majd folyt.köv.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni!
Ricsibaba nagyon tündéri!
Olyan az első képen, mintha jelentkezne! :D

Mi egész délután levegőztünk, sétáltunk, csak kajálni jöttünk haza.
Barátnőm is lejött a kislányával, így végre dumcsizhatam is!

Anikó!
Még a tatai tónál nem voltunk, de szeretnék menni.
ÓÓÓ és még mennyi helyen nem jártunk, pedig sok szép hely van itthon is, nem csak külföldön!

Hát nekem szépen apad a tejcsim, így meg kezftem fogyókúrámat!
Nem drasztikusan de elkzdtem, met szeretnék nyáron fürdőruhát felvenni!
Szurkoljatok nekem!!!

Kép
gabriel79
 
 


Húha kihagytam egy csomó betűt!!!Ezer bocs! :oops:

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Móni!
Ez igen már 1 hónapos a pici! Nagyon aranyos! Ja, szerintem meg csápol a Ricsi! Tetszett neki a fürdi!
Sikerült befejezni a festést? Készen lett minden mire hajöttetek?

Mi voltunk sétálni tegnap este battán, olyan kellemes idő volt! Szerintem ma is megyek délután, de még van egy-két dolog itthon, most éppen festek!

Gabó!
A tejed már 3 hónap után apad, én úgy gondoltam majd később jön ez el!
A fürdőrucival meg szerintem nem lesz gond!

Anikó

Kép
h anikó
 
 


Sziasztok!

Végre túl vagyok a cukorterhelésen :), ma délután kapom meg az eredményt. Hát bizom benne, hogy nem lesz semmi gond.

Gabó, Móni!
Nagyon tündériek a babáitok!!!!!!!!! :lol:

Anikó!
Sikerült már találnod dokit?

Jaj lányok azt hiszem sikerült megfáznom :(.
fáj a torkom, meg fújom a nózim, de gyógyszert nem merek bevenni, meg teát se nagyon merek inni, a koffein miatt.
Szerintetek mit tegyek?

Kép
niki+baba
 
 


Sziasztok!

Oh, köszönjük szépen a dicséreteket! Dagad a mellem a büszkeségtől :lol: Ma voltunk tanácsadáson és képzeljétek el hogy majdnem egy kilót hízott a Ricsi, most 4570 és 3720 szal született :lol:

Gabó!

Örülök neki hogy végre barinőzhettél! Már én is nagyon várom hogy lejöjjön az enyém. Olyan szép idő van, nem? Látom ti is sokat voltatok kint meg gondolom most is kint vagytok. Mi ma fél9-től eégsz délig kint voltunk a levegőn és átaludta babó az egészet :lol: Apa azt szeretné hogy várjam meg míg 6 hetes lesz a Ricsi és csak azután menjek vele ki az utcára - nagyon félti a pici fiát - de már alig bírok magammal. Úgy tologatnám. ugye majd összehozunk egy tologatós randit? Bár félek egy kicsit hogy majd szirénázó kocsival fogok hazarohanni mert úgy rázendiít majd a babó. Neked nem volt ilyen? Mindig végigaludja Flóra a levegőzést?

Kérdezhetek a tejcsivel kapcsolatban? Hogy vetted észre hogy kevés a tejed? Csak azért kérd. mert elkezdtem aggódni egy kicsit hogy esetleg én is ebben a cipőben járok. Eddig annyi volt hogy fejnem is kellett naponta egyszer meg majd szét durrantam, most meg sosem telitődik annyira teli, meg többször is előfordult hogy kiszopizta az egyiket teljesen a Ricsike és utána a másik is kellett neki majd egy óra mulva megint enni akart. Ráadásul szinte óránként vagy még gyakrabban kér enni már egy hete.Csak az éjjeleket bírja ki 3 órás evésszünetekkel.

Olyan rossz hogy mindig csak kérdezek de tanácsot nem tudok adni neked :cry: . Kár hogy ekkora korkülömbség van a babóink között!-tudom hogy csak pár hónap de ilyenkor még olyan sok :cry: -

Niki!

Gratulálok a cokroshoz, ügyi vagy! :lol:
Én is voltam beteg a terhesség alatt, akkor c-vitamint ettem és bevállt. A védőnő ajánlotta hogy bátran ehetem ha esetleg gyengusznak érezném magam. Orcseppet meg tengervizeset használtam. Bár igazából szerintem az nem ért semmit és ráadásul tök drága volt.


Anikó!

Hát úgy ahogy kész lett a festés. Még lehetett érezni a lakk szagát mikor hazajöttünk a korházból. De ha már jó idő lesz és egész nap nyitva lehet az ablak akkor újra kell festeni mert sikerült leverni a lépcső korlátjáról a festéket :cry: Meg csak a babó szobáját csináltuk meg szupira a miénket újra kell csinálni (ablak csere, belső szigetelés és újratapétázás mert penészesedünk)Ti hogy haladtok? Alakulnak már az otthoni dolgok? Tényleg te festesz? Az nem gáz terhesség alatt? Vagy ez nem büdi festék? nem nagyon értek ehhez de vigyázz magadra!!!
És van már új dokid?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Kép

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Kép


Még egy kép, ha nem bánjátok. Végre én is rajta vagyok az egyik képen :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Szoasztok!

Móni!
Édesek vagytok!!!
Már én is alig várom, hogy talizzunk.
Úgy vettem észre, hogy kevés a tejem, hogy Flóra 20percenként kéreckedett rá és pár perc szopi után vonaglott (azt hittem fáj a hasa, vagy pukiznia kell), majd marta az arcát és a cicimet- közben bekapta-szívta-kiköpte-elfordult és ezt a sorozatot előlről-végül teljes en elkeseredetten sírt.
Ráadásul 2 hétig egyáltalán nem aludt csak 5 perceket.
Persze mitől aludt volna, ha nem lakott jól!
Adtunk neki tápszert jóllakott és aludt, tehát 2hetes korától cici mellé tápszert is kap.
Persze nagyon örülök, hogy a jobb cicimre még mindíg rátudom tenni, de sajna egyre kevesebb van!

Niki!
Várjuk az eredményt!
Anikó!
Köszi a bíztatást a fürdőrucival kapcsolatban!
Tünci vagy!

Lányok nem jövök szombatig, mert hazamegyünk anyukámékhoz.
Addig is szép napokat és termeljetek, hogy ha újra jövök olvashassak!

Kép
gabriel79
 
 


Nahát lányok! Sziasztok!

Enyje-benyje!
Azthittem, hogy ma nem győzök visszaolvasni, erre mit látok egy sort sem írtatok!!!

Remélem mindenkinél minden rendben van!
Írjatok mihamarabb!!!!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!
Remélem befogadtok akkor is, ha a babaprojekt még csak tervben van! Az az igazság, hogy decemberben költöztünk Battára, és én még az orvosválasztásnál tartok, mivel még nőgyógyászom sink és egyre sürgetőbb lenne megcsináltatni az éves vizsgálatokat. Lehet, hogy butaság, de ezeket a vizsgálatokat már olyannál szeretném elvégeztetni, aki remélem nemsokára az örömteli hírrel is megörvendeztet és elválalja, hogy figyelemmel kísér a 9 hónap alatt.
Adjatok tanácsot, hogy kihez menjek! Ti kiben bíztok a környéken?

rnecsi
 
 


Szia rnecsi!

Naná, hogy befogadunk!!!
Üdvvv közöttünk!
Azért elárulod, hogyan szólíthatunk?

Szerintem itt nem igazán vannak jó nődokik, főleg, hogy köztünk van Móni akinek nagyon rossz tapasztalatai vannak!
Szerintem válassz olyan dokit, aki pesten rendel, hidd el megéri feljárni!

Hol laktatok eddig?
Én sem vagyok battai, de szeretek itt lakni!

Jaj de jó, hogy megint lesz valaki, akiért izgulhatunk!!!! :lol: :wink:

sziasztok, szép álmokat!
Várunk!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Rnecsi!

Szió! Isten hozott köztünk :)

Egyáltalán nem hülyeség hogy már előre keresel dokit. Jobb mint sos keresni a pocilakóval. Hát nekem nem jött be a battai doki, ezért pestre járok. Amúgy meg fogalmam sincs hogy most mi van a változások miatt. Melyik orvos hova fog tartozni meg egyáltalán mi battaiak hova fogunk?! Talán kérdezd majd meg az Anikótól, ő is most keres újjat meg ő most nagyon otthon van ebben a témában.

Gabó!

:oops: Minden nap bekapcsoltam a gépet reggel de csak eddig jutottam.

Képzeld el mi történt: nem egyszerű szopi problémáink vannak. Ricsi kb. másfél hete óránként kér enni, tehát kb. 1 órát aludt egyhuzamban nappal (este 3-at :lol: ). Erre szerdán már csak fél órát bírt ki nappal éjszaka meg 1,5-2-őt. Azóta így néztek ki a nappalok: 10-20 perc szopi, kb. uennyi altatás és max. fél óra alvás és minden előről. Éjszaka alváshoz hozzácsapott +1 órát. Sajna ez nekem marha kevés hogy kipihenjem magam így már olyan vagyok mint egy hulla. Ráadásul ma déltől megy a cirkusz: alig van tejem, szegény Ricsi kb. 5 perci tud szopizni és utána üvölt és rángatózva ütöget össze-vissza. Szegény mindig álomba sírja magát. Most is kidölt. CSak tudod azt nem értem hogy hova a francba lett az a rengeteg tejcsi ami eddigvolt, tök sokszor kellett plusz fejnem az előtejből mert majd szétdurrantam. most hogy sokszor van a cicin sztem többnek kéne hogy termelődjön nem pedig kevesebbnek. Jajj, nem tudom hogy mi lesz az éjszaka. Már alszik kb fél órája de egyáltalán nem érzem hogy elkezdeni telitődni a mellem. Na abbahagyom a panaszáradatot!

Mesélj csak, milyen volt anyudéknál?! Flórának tetszett?? Párod is veletek volt vagy csak kettesben mentetek?

Szurkolok ám én is a fogyihoz! Hogy akarsz lefogyni, sprottal vagy diétával? Esetleg mindkettővel???? Nekem ezek olyan nehezen mennek, egyszer fogytam 30 kilót és ahogy elkezdtem újból mindent enni egyből visszajött mind, a sporttal dettó ahogy abbahagyom visszajön a leedzett. Így veled vagyok és nagyon szurkolok hogy sikerüljön nyárra az a fürdőruha vásárlás :lol:


Olyan jó hogy én is tudok képet felrakni :lol: Fel is teszek nektek a kis haspókomról egyet ha nem bánjátok

Kép

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Szia Móni!

Azért apad a tejcsid, mert fáradt és álmos vagy!
sajna ez egy ördögi kör!
Azért kérdezd meg az Annát, mit lehet ilyenkor tenni, mert én ugyan ebben a cipőben voltam és hamar feladtam, tegnap pedig végképp elapadt a tejem!
Persze nekem az a véleményem, hogy jó jó szoptatni, de nem mindánáron. Fontos a mi egészségünk is és ha nem pihensz depis leszel.
Próbáljátok ki éjszakára a tápszert és akkor hosszabb időre bealszik, te is pihensz és tele lesz a cicid!
A mostani eszemmel ezt tenném!
Ez csak egy tanács nem kell megfogadni! :wink:

Ricsike sokat nőtt!
Hogy álltok kilóban?

Anikó, Niki!
Hol vagytok?
Hiányoztok!!!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!
Csillának hívnak, és 22 évig az ország másik (rosszabbik) végében éltem a szüleimmel, majd 4 évig Ercsiben az anyósjelöltékkel. 2006. július 1-én 9 év után összeházasodtunk a kedvesemmel és a lakótelepen vettünk egy lakást. Most épp a felújítás kellős közepén vagyunk, de lassan kiöregedek a gyerekvállalásból (27 éves vagyok :cry: ) és nem szeretnék lemaradni az anyai örömökről!
Remélem lassanak kiderül melyik kórházhoz is tartozunk és akkor egyszerűbb lesz az orvosválasztás!
Irigykedve nézem a felrakott képeket, és már ott tartok, hogy a teraszra sem megyek ki, mert a park tele van kisbabákkal és boldog szülőkkel! Normális ez?? :?
Bejött a jóidő, élvezzétek a napfényt a picurokkal! :D

rnecsi
 
 


Sziasztok!

Már csak 2 hónap, 2 hét és 2 nap :lol: !
A terheléses cukrom 7,0 lett.
Szerintetek ez jó? A szülésznőm azt mondta, hogy ez magas, de a neten néztem a két órás eredményeket, és szinte minden doki azt írja, hogy 7,8 a max. Szóval most nem értem, hogy akkor miért magas.
A dokimmal még nem beszéltem, hozzá majd csak jövőhét szerdán megyek.
Ja és képzeljétek, három-négy napig befordult, ugyanis felülről rúgdosott, és most tegnap óta megint faros, direkt csinálja velem :roll: .
De legalább ezen már nem idegeskedem.

rnecsi:
Üdv köztünk!
Orvos választásban én sem tudok neked segíteni, én is pestre járok dokihoz, sőt még a körzetim is pesten van.
Mióta próbálkoztok babával?
A lakón merre fele laktok?

Gabó, Móni!
Hogy vagytok?
Flóra élvezi ezt a szép időt?
Hétvégén mi is egy csomót sétáltunk, nem beszélve a vásárolgatásról. :)

Kép
niki+baba
 
 


Sziasztok!

Csilla!
Én 27évesen szültem Flórát, most 28 vagyok és szerintem pont jó időben vagy a tervezéshez!
Anyós téma! :twisted:

Képzeljétek olyan dühös vagyok az anyósomra legszívesebben...
Na le sem írom inkább!!! :oops:

Sokat voltam Flórával levegőn, nagyon élveztük mind ketten!

Niki!
A cukrod jó!
Legfőképpen ez az egyik hülyeség, hogy miért egy "egészséges" ember szervezetéhez nézik a cukrot, másodsorba a ez kismamáknak enyhén ártalmas vizsgálat!
De ha kiváncsi vagy, hogy én miként jártam, olvasd el a várandósság fórumon a kismamariogató topikot!
Közel vagy, hogy megláthasd a babódat! :wink:

Móni!
Ti kimentetek?

Anikó!
Jól vagy?
Tudom, hogy csinálod a házat és mászkálsz, de izgulunk érted!!!
Ne hajtsd túl magadat!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Na én totál ki vagyok ....
A ház olyan mintha lebontanánk, nem pedig szépítgetnénk!
Na nem is akarok róla írni, mert csak felbosszantom magam jobban, de szerintem már ennél jobban nem lehet!
Móni!
Én festek, de csak korlátot meg olyan pepecselős munkákat csinálok, csak vízbázisú festékkel és nincs szaga! - Nem káros, környezetbarát! Nekünk kívül belül minden vízbázisúval van csinálva nagyon jó anyag! Nem penészedik sehol, nagyon szép, jó könnyen kezelhető stb.... ! Cukik a képek, szeretnék már én is babázni!
Csilla!
Szia! Hát az orvos választás, nem egyszerű, én eddig a sz.a.-hoz jártam a battai rendelőbe, nem is volt azzal semmi baj, csak az hogy ő a rókusba tartozik, na de gondoltam csak túl élem valahogy a szülést, de mostanra túl sok rosszat hallottam a Rókusról!
Meg olvasd el a Móni tapasztalatát ...! Hát nem egyszerű a története!
Szóval éppen próbálok nem kikészülni a kórházasdi miatt, és megpróbálom felnőtt fejjel venni az akadályokat!
De ha találsz egy orvost akkor írj! Érdekel!
Gabó!
Most kezdem érezni, hogy az erőmet valaki más uralja! Nem bírom már úgy mint rég!
Niki!
Én jövőhéten megyek cukormérésre ... már több hete izgulok, remélem a semmi miatt!

Anikó

Kép
h anikó
 
 


Sziasztok!
Csilla írtam neked, megkaptad?
(Kórházas történeteket)

Anikó

Kép
h anikó
 
 


Sziasztok!
Végre gyönyörű napsütés van ezért megengedett, hogy keveset legyünk számítógép előtt! :wink: :lol:

Anikó!
Nem jó a babucinak sem ,ha idegeskedsz, fogsz eleget, ha megszületik! :oops:
Most pihizz, még akkor is ha idegesít a látvány!

Móni!
Minden rendben?
Van áltozás?

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!!!!

Végre van egy kis időm, bár nem akarom elkiabálni! Ricsit kitoltam a teraszra és alszik mint akit leütöttek :lol:

Gabó!

IGEN, mi is voltunk kint de még mindig csak a teraszon. Most is ott van az édesem. Amúgy teljesen egyetértek veled a szopival kapcsolatban mert én sem akarok mindenáron szoptatni. Tegnap volt itt a gyerekdoki és mondtam neki hogy mi a helyzet e téren ő meg azt mondta hogy ne izgulja mert kell kb. 3 óra míg újratermelődik a tej ha előtte teljesen kiszlapálta a babó. Hát nem tudom. Gyanus hogy nem nagyon érdekelte hogy szegény Ricsike nem kap vacsit. Hát majd tényleg az Annával kell ezt megbeszélnem. Ő holnap jön ha minden igaz addig meg iszok mint egy kacsa, állítólag ez jó. Csak nekem nem, mindig wc-re járok :cry:

Az anyós témához én is hozzátudnék szolni, nálunk is történnek érdekes, sőt marha idegesítő dolgok. Ez az átka az együttlakásnak. Ti nem tervezitek a különválást anyóspajtitól?

Ja, még valami: jövőhéten szerdán leszünk 6 hetesek és apuci onnantól kienged minket az emberek közé :lol:

Rnecsi!

Vagy lehet Csillának is hívni? Melyiket szereted?
Szerintem nem vagy még lekésve semmiről csak ne görcsölj rá a témára mert akkor nehezen fog összejönni. Tapasztalat :( Mi két évig próbálkoztunk és mikor úgy voltam vele hogy már nem érdekel majd jön ha jönni akar egyből sikerült a babó.

Niki!

Szerintem se idegeskedj a cukrod miatt majd a dokid megmondja hogy tényleg magas e. Nem nagyon szabad emiatt idegeskedni, nekem a koleszterinem ment fel a terhesség alatt és a belgyógyász teljesen kiakadt hogy milyen magas. Én is pánikoltam aztán megnyugtattak hogy ez normális. És ha magas is lesz a cukrod akkor valószínű hogy lesz egy étrend amit követned kell! De Te írtad hogy már alig van hátra pár hét, csak gondolj erre és mindent ki fogsz bírni!!!!!!!!

Anikó!

Úgy bánom hogy leírtam hogy mi történt velem a Rókusban, nem szerettelek volna pánikoltatni. Azért örülök hogy "bezár" a Rókus és nem miattam mész el onnan. Amúgy nem tud segíteni neked ebben a védőnőd? Biztos van olyan kismamája aki hasonló helyzetben van és már tudott lépni valamerre.

Gabó!!

Képzeld el mire ezeket mind bepötyögtem befutott az Anna :lol:
Ő is azt tanácsolta hogy pihenjek, próbáljak kikapcsolódni, egyek és igyak rendesen. Ha meg kell akkor irassak kiegészítésnek valót.



Bocsi lányok hogy ilyen sok lett :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Gabó!

Olyan lassan írtam hogy közben írtál te is :oops:

Hát annyi a változás hogy a levegőn szépen elalszik a Ricsi és akkor kevesebszer kér enni így van elég napközben, az esti lefekvés előtti meg tegnap pont elég volt de kifacsarta rendesen :lol:
Ja meg a fejést is javasolta az Anna, így ha tudok fejek. Talán majd éjjel akkor több termelődik mint amennyi kell.

Szép délutánt kívánok mindenkinek! Pusz

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Móni!
Örülök, hogy megoldódni látszik a helyzet!
Bár bírom amikor azt mondják, 3 óránként telik meg a cici...
Na igen és ha kevés van és a gyerek ordít, akkor még 3 órán keresztül ordít???
Mert így van, vagy legalábbis nálunk így volt!
Már alig várom, hogy találkozzunk és élőben is dumcsizhassunk! :wink:

Lányok, mindenki menjen ki a szabadba és töltődjön fel!!!

Csilla!
Hogy állsz a doki kereséssel?
Találtál valakit?
Merre költöztetek?

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Móni!
Nagyon jó, hogy leírtad a történeted, segít dönteni!
Eldöntöttem magánhoz megyek!
Jó hogy Gabó is leírta!
Menjetek ki a szép napra! Én a teraszon napozok ... !
Már jobb a helyzet itthon, látszik a cél! Egy utlsó hajra és kész!
Niki!
Hogy vagytok?
Csilla!
Mizus?

Anikó

Kép
h anikó
 
 


Sziasztok!
A helyzet elég idegesitő! Eddig az összes orvos, akit felhivtam, hogy mennék közölte velem, hogy Százhalombattán "tuti" nőgyógyászok vannak menjek csak nyugodtan hozzájuk, hisz oda tartozok! Persze volt olyan, aki közölte, hogy átmenetileg (egy-két vizsgálat erejéig) mehetek a magánrendelésére is Pest másik oldalára, de az kemény pénzembe fog kerülni! Egy beszélgetés 8000 Ft, ha vizsgálni is kell, akkor 15000 Ft. Ja, és ha állapotos szertnék lenni, akkor tanácsadás alkalmanként 10000 ft!
Minek néznek engem? Fejőstehénnek? ... vagy mindenhol ilyenek az árak és le vagyok maradva??
A baba még csak a fejünkbe készül. Meg persze ha elvesztjük a fejünket, akkor máshol is! :lol: Lehet, hogy nem is tudok róla, és terhes vagyok?? Csak 2 hete van, hogy akarva, akaratlanul elvesztegetjük az eszünket! ... de nincs nekünk olyan szerencsénk!
A Jedlik utcába költöztünk és a teraszunk a csodálatos parkra néz. Meg persze az ott sétálgató anyukákra és édesen alvó babáikra! :D
Remélem minden kérdésetekre válaszoltam!
Vigyázzatok magatokra csajok és jó levegőzést kivánok minden picurnak!

rnecsi
 
 


h anikó írta:Sziasztok!
Csilla írtam neked, megkaptad?
(Kórházas történeteket)

Anikó


Anikó!
Eddig még nem tudtam elolvasni, mert sajna a gépünk meghalt hétfőn este. Remélem a kedvesem ma este a hiba okára lel, és el tudom olvasni az e-maileket! (Gondolom oda irtál, mert az oldalon még nem találtam semmi nekem szólót.)

rnecsi
 
 


Sziasztok!

Csilla!

Hát elég durva összegeket írtál. Nekünk a magánrendelésen max. 7000 ft-ot kellett fizetni de akkor megvizsgált+ctg+uh. Meg hol vannak azok a tuti dokik???????? Ezek hülyék!
Dolgozzatok csak a babán, szurkolok! Amúgy nekünk jövőhéten kedden a 6 hetes kontrolon fogják engedélyezni hogy cirka 46 hét után ne csak feküdjünk egymásmellett az ágyban :lol:

Anikó!

Örülök hogy már látod a végét, az olyan jó tud lenni :lol:
Külön örülök hogy most végre azt írtad hogy pihizel és nem azt hogy megint dolizol. Nagyon helyes!!! :lol:

Gabó!

Hát nálunk is megy az üvöltés ha éppen nincs mit szopizni. De szerencsére ma eddig minden rendben. Vettünk két féle szoptatós teát és most azokat iszom dögivel. Majd meglátjuk van e hatásuk.
Elolvastam a kismamariogató topikban a sztorid. Hát elég durva. Nem semmi. Mondják az orvosok hogy ne idegeskedjen a kismama és ők készítik ki idegileg az embert.





Jajj, csajok majdnem elfelejtettem! Voltunk a budaörsi auchanba és vannak tök jó body-k a babóknak. 5db ujjatlan kerül 800 ft-ba. gondoltam hátha érdekel valakit


Niki!!!

Mi van veled? Merre vagy?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Oh most látom pont 1 hós és 1 hetes a törpim. :lol:
Hogy rohan az idő :cry:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Jajj már megint írtam egy regényt és egy gombnyomásra semmivé lett!!!! :twisted:

SZóval kezdem előlről!
Csilla!
Bizony a babaprojekt sokba kerül!
Hidd el érdemes magánrandelőbe járni! :wink: Sok érv szól mellette és a mostani dokik akik magánzók nem kérnek a szülésért pénzt (legalábbis a Szt. Imrés), amit meg a terhesrendelésért kifizetsz az megéri az árát!
Az UH drága, de te döntöd el, hogy 2-3-4 dimenziósat akarsz felvétellel, fényképekkel, vagy anélkül!
Én összesen 6x voltam rendelésen és egy alkalom 6000ft volt!

Móni!
Ricsibaba már nagy fiú! :wink:
Ja és gyöngy is!

Anikó jól csinálod sokat kell pihizni, napon töltődni és olvass sokat, mert később nem lesz rá időd!
Én imádok olvasni, de csak miután este lefeküdt Flóra akkor tudok a kádba egy órát olvasni!

Teszek fel pár képet és legyen szép a napotok!

"Jajj de jó már megtudom fogni a lábamat, csak összepisiltem anyáék ágyát! :wink: ! Kép

Kép
gabriel79
 
 


Nézzétek milyen csini vagyok! :wink: Kép

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Gabó!
Látom Flóra divatozik :wink: , annyira édes!!!!!!! :lol:
Elolvastam a kismamariogató topicot, hát te is feleslegesen idegeskedtél egy csomó dolog miatt.

Móni!
Engem nem az zavar, hogy esetleg diétáznom kell, hanem az, hogy lehet hogy tök felesleges kellenne, és vérvételre mászkálás meg kaját számolni stb.
Azért írtam hogy neten mindenhol az van, hogy 7,8 a max. És akkor elvileg az enyém bőven jó.
Majd szerdán lebeszélem a dokimmal.

Anikó!
Melyik nap mész cukorterhelésre?
Találtál már dokit?

Csilla!
Ez a pár mondat nekem elég furi!
"A helyzet elég idegesitő! Eddig az összes orvos, akit felhivtam, hogy mennék közölte velem, hogy Százhalombattán "tuti" nőgyógyászok vannak menjek csak nyugodtan hozzájuk, hisz oda tartozok!"
Már csak azért, mert egy magán dokinak az az érdeke, hogy oda menjenek hozzá, hiszen ő is ebből él.
Amúgy hol néztél dokikat???
Nekem is elég drágának tűnnek amiket te leírtál.

Az én dokimnál a rendelés:
Ha nem vagy terhes:
vizsgálat:5000ft
uh: 4000ft
konzultáció: 3500ft
terheseknek:
vizsgálat+uh+vizeletvizsgálat+vérnyomásmérés+súlymérés=7500ft


Lányok tegnap voltatok valamerre, vagy mentek a hosszú hétvégén?
Én mondtam a párocskámnak, hogy most ne tevékenykedjünk itthon hanem menjünk el valamerre, így végülis kikötöttünk Szentendrén. :)
Nagyon sokan voltak, de nagyon jó volt :).

Kép
niki+baba
 
 


Sziasztok!

Gabó!

Nagyon aranyos Flóra!! Milyen kis hurkás :lol: És nagyon csini!!!!

Oh majd később folyt.köv, kistücsök sirdogál :cry:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!
Niki!
Sajna ilyen idegeskedéseim voltak, de az volt a szerencsém, hogy a doki megnyugtatott azzal, hogy ezek csak számok és sokkal elfogadhatóbb amit az Uh-on lát egy szakember!

Már én is mennék szentendrére!
Viszonta, ha felébred Flóra akkor kiruccanunk, mi is egy kirándulásra!

Ja és a cukorterhelésről!
WHO szerint(ennek akkor jártam utána amikor velem is ez olt)
A kismamák felsőhatára nemzetközi egységben (a 2órás mérésnél)
9, de ezt a fajta cukorterheléses vizsgálatot csak indokolt esetben lehet kismamánál végezni!
Akkor nálunk magyarországon miért csinálják könyörgöm???
Az AFP- pedig sehol nem végzik már évek óta, mert csak 37%-os biztonsággal ad eredményt bármilyen genetikai rendellenességre.
Ugyanis az AFP eredményét befolyásolja a kismama testsúlya is!
Tehát egy túlsúlyos kismamánál az eredmény mindíg 1Mom alatt van ,míg egy nagyon soványnál jóval 1Mom felett lehet.
Ezért vannak a 4markeres fizetős tesztek, mert 4erdeményt hasonlítanak össze és az alpján döntik el a pozitivitást vagy negativitást!

Most újra átéltem kismamaságom nehézségeit!
De szerencsére megőriztem egy dossziéban minden ehhez fűződő cikket, melyek megnyugtattak!
Szóval ha kérdésetek, vagy kétségeitek vannak írjátok le és én bemásolom a tudományos cikkeket nektek! :wink:

Hú Niki mindjárt a 30.hétbe lépsz és akkor felgyorsulnak a napok!
Főleg, hogy itt a jó idő! :lol:

Kép
gabriel79
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ felrobbanok a dühtől!!!

Ricsi kint van a teraszon és persze hogy az összes szomszéd most kopácsol meg zajong. :evil: hihetetlen


Csajok! Képzeljétek el Ricsi ma éjjel egyedül az oldalára fordult.

A fenébe már megint sír. Felütöm a szomszédot a csillagos égig

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Hááát igen, majd amikor sétálsz és a motoros direkt a babakocsi mellett berregteti fel a motorját! :twisted:
Na akkor letudnám szedni a bürrögőjéről és jól megtépném!

Mi is ma sétáltunk délután másfél órát és még időben hazaértünk, mert akkora szélvihar keveredett...

Ki hol töltötte a mai napot?

Kép
gabriel79
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: