Új privát üzeneted érkezett!

Szofika!!!

Nagyon jó nézni a képeteket!Aranyosak vagytok! :lol: Nemsokára én is így fogom majd a mi babánkat. :)



vikcy6
Pákozd
 
 


Sziasztok!

Alexa, mielöbbi gyógyulást kívánok nektek, sok gyógypuszit küldök.

Chrissy, huuu ez a torta nagyon jól néz ki. Sajna én nem szeretem a gesztenyepürét, csak az igazi gesztenyét, de azért nagyon jól néz ki.

Judy, gratulálok a 2. fogacskához, sajnálom hogy kinkeservesen bújt ki. Nektek is sok gyógypuszit küldök hogy minnél elöbb gyógyuljanak a gyerekek. Képzeld anycim is akar venni Roninak egy kompot karácsonyra (kb annyi idős lesz mint most Barbika). Mondtam semmi akadálya de csak náluk lehet, mert nálunk a lakásba már meg se lehet mozdulni annyi cucca van a Pruntyinak.

Csajok, kinek mi a véleménye a kompról? Hallotam már jó is rosszat is.

Enikő, ugyan ne légy csalódott. Tudom hogy nagyon nehéz most és iszonyú türelmetlen vagy, de gondolj bele ha már ennyi időt vártál rá mi az a pár nap.

Ibi, hogy vagytok?

Tündi, kezed?

Viki, örülök hogy minden rendben a picurral. Nem vizsgálgatnak ha minden ok, mert minek is bolygatni a dolgokat. Örülj inkább neki.

Anna, olyan szépek a képek, olyan megható. Megint majdnem bőgtem.

madiani
 
 


Enikő, nem maradtál le semmiről. Igen dologozom, de csak heti fél napot, és azt is feketén mert különben nem kapnék GYED-et.
Jut eszembe meg kell néznem milyen papírokra lesz hozzá szükségem, mert november 10-én lejár TGYÁS.
Vicuska, megkérdezted a DOWN-kor szürést?

Bessy, nagyon várun a 4D-s képpel.

Judy, köszönjük szépen nagyon jól vagyunk. Én néha fáradt vagyok, de hát mit is várok, már több mint 4 hónapja nem aludtam át egyetlen éjszakát se. Akartam is kérdezni, Barbika úgye megkapta a rota vírus elleni szirupot vagy mit? Hogy viselte? Csak mert, Roni is megkapja 5 illetve 6 hónaposan. És mégegy kérdeés, annó írtad hogy kevesebb lesz a GYED-ed mint a TGYÁS, ha szabad kérdeznem %-ba, mennyivel? Írhatod privibe is.

madiani
 
 

 
 

Jut eszmbe, beszéltem Ágicával. Jól vannak, kicsit talán ők is megfáztak. Szépen gömbölyödik a pocakja. Úgy néz ki megvan a nevük is: Bencéjük lesz :D :D :D

madiani
 
 


Sziasztok!

Ildi írt sms-t, hogy betegek mindannyian. Először Krisztián kapta el, majd ő is és sajna Bencus is beteg- lázas, köhög, trüsszög.
Írtam neki, hogy mindeki sok gyógypuszit küld nekik és mielőbbi gyógyulást nekik is.

Ani! Örülök, hogy Ágicáék jól vannak és hurrá, még egy Bence!
Komp: Nekünk van kompunk és mikor már nem tudtam mit kezdeni vele, beletettem és semmi baja nem lett tőle. Aztán mióta szabadonfutó(mászik mindenfelé) azóta nem lehet beletenni a kompba. Meg ha nem sokat van benne, tuti nem lesz baja. Nekem ez a véleményem róla.
Ja, köszi a véleményed a suliról, beiratkoztam és szombaton már megyek is. Addig a dédi fog vigyázni a Martinra. Biztos rossz lesz, mert egyfolytában rajta fog járni az agyam. De majd csak kibírom vhogy.

Nibcsike és Vikcy! Nektek is köszönöm szépen a jókívánságaitokat!

Brigi! Annyira megható nézni a képeket, visszasírom én is. Nem is látszik a képen rajtad, hogy szültél. Gyönyörű a kis boszitok!

Enikő! Ne légy csalódott, majd a kis picurkátok tudja, hogy mikor kell kibújni anya meleg pocakjából. Kitartás!!!

Vikcy! Már neked sincs sok hátra! De jó, lehet megint izgulni vkikért
!
Vendég
 


Anna: Elnézve a képeket én nem biztos hog yképes leszek erre. Ekkora babát ilyen szépen megszülni...
Kezdek betojikálni de alaposan!
A hölgy nagyon szép, és rajtad meg sem látszódnak a szülés fáradalmai. Ügyik voltatok!!! Mégegyszer gratula :)
(Hogy eltűnik a kishölgy az ágyban :) )

Ani: A kompról nekem az a véleményem, hogy hasznos is tud lenni. Annak a használatában is meg kell találni az aranyközéputat. Az szerintem nem jó ha egész nap abban van mert a lába lehet hogy tényleg nem bírja a súlyt (vagy mi miatt is mondják? Ja lábujjon járás miatt), de hogy egyáltalán ne használjuk azzal megint nem tudok egyet érteni :)
Kezem köszöni szépen fáj. Egy ideget betaláltam így kicsit nehezen javul.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Kriszti: Sok sikert a sulihoz!!! Ügyi vagy! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Voltunk 4d-n, nagyon jó volt nézni a kis legényt :D , bár legtöbbször takarta az arcát a kis kezével, de sikerült elkapni egy jó képet is. Amúgy hihetetlen milyen nyakatekert pózban tudnak lenni :shock:!
Na akkor feldobom a képet és visszaolvasok.

Kép , szerintem olyan csókos szája van mint Levinek, nézzétek meg az alsó ajkát, fogalmam sincs kitől öröklik :D

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Sziasztok!
Vikike! :D :D :D
Csodaszép :D :D :D Nagyon édes Andriska :D
És tényleg csókos szája van :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Tündike!
Ne legyél betojva :D Ügyi leszel bizti :D
Enikő!
Kitartás,nem bizti,hogy kihúzod péntekig :D
Kompról Nekem is az a véleményem,mint az elöttem szólóknak,ha nem sokat van benne,akkor nem okoz gondot,különben nekem Bencus szereti :D
Chrissy!
Örülök,hogy végül elmész a suliba :D
Ma voltam vezetni,és holnap megkérjük a vizsgát :D
Fosok :?
Majd még azért megyünk gyakorolni! :)

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Elveszett bárányka jelentkezik! Sajnos ebben a szutyok időben sikerült megfáznunk, remélem Dorka nem lázasodik be ,mert eléggé pirosak a szemei. :-(
Képzeljétek vettem falvédőt a szobájába, mert eléggé lehűlt a szobája és a fal is hideg, mindjárt felteszem a képet róla, remélem tetszik Nektek!
Szombaton lagziban voltunk, a koszoruslány persze Dorka volt, végigtáncolta az estét, másnap persze izomláza lett a csajszimnak, alig birt megmozdulni, de szombaton este persze leültetni nem nagyon tudtuk, úgy fel volt dobodva :-)
És ahogy írta Anita BENCE nevet választottuk :-)

Vikike
Levire nagyon hasonlit Andris baba, már alig várom, hogy csütörtökön megmutasd a képeket!
Szofika3
Édes a kisbabád, olyan kis formás baba :-) irigykedem
Chrissy
Nagyon Boldog Szülinapot kicsit megkésve ne haragudj, és szerintem is jól döntöttél a sulival kapcsolatosan, menni fog hidd el, belejössz!!!! :-) Milyen tanfolyamot kezdtél el?Lehet irtad, bocsi
Vicuska25
Gratulálok a babához :-) szoritottam nagyon!!!! Én voltam a család és nővédelmiben olyan down kor szűrésen, de az csak egy sima vérvétel, szerintem nem tud többet mint a hagyományos.
Anita
Nekünk sem jött be nagyon a komp, mert Dorka is inkább szabadon szeretett menni, kicsit visszafogta a járásában, meg olyan hamar ki is nővik! A Kata sem javasolta a lábuk miatt!

Elnézést akit kihagytam.

10. 10. RL

Kép

Kép

Ágica
ágicaa
 
 


Nagyon köszönöm mindenkinek a kompról való infókat, valahogy én is így gondoltam, de most hogy írtátok is teljesen megnyugodtam. Köszike

Ildi, nektek is mielöbbi gyógyulást kívánunk!

Chrissy, örülök hogy folytatod a sulit, menni fog meglátod, ügyes leszel. Martin persze hogy hiányozni fog, hisz ez normális. Nekem is nagyon hiányzik Roni keddenként, de amikor újra találkozunk....jaj de jó is az. Nya majd meglátod.

Vikkantyom, itt is csak azt tudom írni, csodálatos Andriska és tényleg Levi szája van. :) A babajárgányról nem kapunk képet?

Andesz, azta már mész is vizsgázni? Nagyon tudhatsz. Ügyes vagy!!! Nem kell fosni, simán menni fog.

madiani
 
 


Sziasztok

Egy kicsit tudok jönni,most tettem le Noelt aludni.

Chrissyy
Ti aztán nem unatkoztok,nem semmi,hogy mennyi energiád van.Martin édes lehetett a családi napon,biztos nagyon élvezte.
A sulival kapcs. örülök,hogy beiratkoztál.Dédi nagyon rendi,nem semmi,hogy így beválalja Martint.A párod és szerintem ha a munkája engedi segíteni fog neked és sokat vigyáz Martinra,hogy te tanulhass.Milyen végzettséget kapsz?
Köszi Szilviről az infót.Nem semmi milyen nagy már Titababa!
És bocsi,hogy így utólag: NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!!! Hmmm fincsi lehetett a torta.Dobd majd fel a receptet légyszi.
Istenem,hogy mennyire megy az idő,Martin ma-holnap már 1 éves lesz!!!!Nem furcsa?Aztán meg Noel jön.

Tesó
Remélem Bencus hamarosan jobban lesz.Már igazán kilábalhatnátok ebből a nyavajából.Biztos a foga is közre játszik,mert ugye ilyenkor legyengül az immunrendszerük is.
Nagyon örülök a vezetős sikerélményednek!!!Irigyellek is egy kicsit :roll: .... na jó, nagyooonnn!!!!!Ennyire ügyi vagy,hogy holnap már meg is kéritek a vizsgát?Hát ez szupi!

Vicuska
Gratula a kiskönyvhöz!!!!!Milyen érzés????Na jó,ez hülye kérdés volt.Mi nem voltunk Down szűrésen.A 12. heti UH-n a tarkóredőt nézik és ha az nem jó akkor továbbküldenek vizsgálatra,ahogy már a többiek is írták.

Enikő
Nagyon szép csokrot kaptál apától!!!

Bessy
Remélem hozol képet a kis hercegnőről!

Alexa
Jobbulást Martinkának,remélem nem fog kelleni a gyógyi.És amúgy nagyon nyűgös,sokat sír?

Ani
Nagyon rendi vagy,hogy elvitted a nyakláncokat :wink: !Örülök,hogy ilyen nagy sikerük van!Holnap kapok új gyöngyöket is és majd ügyködök vmi szépet még.Jövőhéten meg akkor talizunk és megbeszéljük,hogy mi kell.
Én nagyon nem vagyok kop párti,de úgy gondolom a lényeg itt is a mérték és az hogy ésszel csináld,amikor már tud ülni is Roni,tehát a gerince már elég erős,és persze nem hogy ne egész nap legyen benne.
Nekem a TGYÁS 50 000 volt a Gyed pedig 38 000.Szóval baromi kevés.

Judy
Várjuk a képeket Barbikáról!Gratula a második fogacskához!!!Ciciharapás még nem volt?Kajával hogy áll a kiscsaj,megbarátkozott már vele?Mielőbbi gyógyulást a gyerkőcőknek,sajna ez az ősz már csak ilyen taknyoskodós!


Enikő
Kitartás,már nincs sok vissza.Gondolom már nagyon türelmetlen vagy!Doki bácsi jóóól megvizsgált,megint?

Anna
Csodálatos a kis Boszitok!!! :D :D :D
Szuperek a képek!!!

Ildi
Gyógyuljatok meg mihamarabb.Sok-sok gyógypuszit küldök én is!!!

Vikike
Ez csodás.Andriska nagyon édes,és az a csókos száj,nagyon vadító!!!Mekkorára becsülték a súllyát?
Vendég
 


Kép

Kép

Ágica
ágicaa
 
 


Ágica, :) egyszerre írtunk. Tudom hogy vannak hátrányai is a kompnak, de mivel anyuéknál lesz ott meg nem sokat van Roni nem hinném hogy nagy kárt tud okozni. Sajna mindenre azt mondják hogy káros. Pl a babahordóra hogy nem vízszintes, de hát kérdem én a karomba mikor van vízszintesen? A kengurut se ajánlják stb. Igazándiból egyikbe sincs sokat tehát nem lehet túl nagy bajt csinálni. Aztán lehet Roni is olyan lesz mint Dorka, és nem is fogja szeretni. :)
Várjuk a képet a aflvédőről!

madiani
 
 


Ágica
El tudom képzelni mennyire élvezte Dorka a lagzit.Aranyos lehetett,dobhatnál róla képet na és magadról is hadd lássuk azt a gömbölyödő pocit.És egy újabb Bence... :D
Vendég
 


Ágica
hú ez nagyon szép.Nagyon jó meleg színei vannak!
Vendég
 


chrissyy: Nagyon boldog szülinapot!

Mindenkinek puszi,és köszi az aggódást,de nem nagyon tudok jönni. Ahogy időm engedi jövök és elmesélem milyen volt az én szüléstörténetem:)

Anna: remélem jól vagytok,és a tejcsi is beindult.Mmegpróbálok írni.addig is puszi neked a kisboszinak és persze Gaskónak is é s Pannának is.

Kép
csehi77
 
 


Remélem Dorkának nem lesz semmi komolyabb baja!Azért mennek a gyógypuszik neki is!
Vendég
 



Orsi
Semmi gond,itt mindenki megrti,ha majd egy kicsit hozzászoktál az új helyzethez,akkor majd gyere!Ja és persze hozz képeket Lucáról!
Vendég
 


Kép

Kép

Dorkámról is pár kép :-)

Kép

Kép

Ágica
ágicaa
 
 


Hú de beindult a fórum.

Gabi, köszi a GYED-es infót. Ebből már kicsit tudok következtetni.

Ágica, nagyon szupi ez a falvédő.

Orsi, ne izgulj, jössz amikor tudsz, megértjük ha most nem mi vagyunk az elsők.

madiani
 
 


Kép

Magamról ahogy kértétek, de a fejemt ne nézzétek :-)
Bocsi, a sok képért :-)

Ágica
ágicaa
 
 




Ágica
Hogy Te milyen csinos vagy!!!!!És szépen gömbölyödsz,de amint látom csak pocakra gyúrsz :wink: .És Dorka se semmi...nagyon-nagyon tündéri.
Kösz a képeket !
Vendég
 


Köszi csajok, szerintem is szép és illik a szobájába :-)
Kellene a segitségetek, ugye én most már gyesen vagyok, hogyan kell a tgyst igényelni? mikor kell lemondani a gyesről????

Kép

Kép

Ágica
ágicaa
 
 


Hú Ágica fogalmam sincs!Szerintem hívd fel a MÁK-ot és ott megmondják.
Vendég
 


Gabi84, Anita

Köszi szépen :oops: nagyon nődögél a pocakom :-)

Kép

Kép

Ágica
ágicaa
 
 


Chrissyy nagyon sok boldog születésnapot kívánok én is! Ja és jó tanulást :D .

Nya voltunk járgány szerző körúton, a nikicabababoltban sikerült vennünk akciósan babakocsit és még járt hozzá mózes meg autósülés. Erről is teszek fel képet.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Lassan felébred Noel,és megyünk sétálunk egyet,bár nagyon beborult az ég,remélem nem lesz eső.Az oviba megyünk a tesómhoz.
Tényleg nem is írtam még nektek,képzeljétek a tesóm lesz Noel óvónénije.Ja és ami még szuperebb,hogy új óvodába fog már járni.Az ovi és a suli közösen nyert 480 millát az államtól.És úgy néz ki tavasszal már kezdik is az ovi felújítását, átépítését.Sokat nem tudok csak,hogy négy csoport lesz külön mosdókkal,öltözővel.És az emeleten torna szoba... meg hasonlók. :D
Vendég
 


Vikike
Szupi a járgány!
Vendég
 


Amúgy mindenkinek kösz a gratukat a gyarapodásunkhoz.Tényleg nem megszokott már ennyi idősen a havi fél kilós hízás.Pedig ez már a 3. hónapja,hogy ennyit gyarapodtunk.Már gondolkoztam is,hogy talán túl sok ez.De nem tömöm kajával Noelt és nincs is elhízva.Viszont nagyon nagy étvágya van.300 ml körül kajál 3x egy nap, plussz reggel-este cici és még néha nap közben is,ha igényli.
Múltkor mondom apának etesse meg adjon annyit neki amennyit jóízűen megeszik.Erre bevágott két üveg 190 ml-s bébikaját :shock:
Vendég
 


Gabi84

Nálunk itt Fehérváron esett az eső, remélem nálatok nem fog! Tök szupi, hogy a tesód lesz Noel ovónénije :-)

Vikike
Nagyon szép, de ezt már msn irtam :-)

Elköszönök, ébredezik a Manóm

10.10. RL

Kép

Kép

Ágica
ágicaa
 
 


Szofika csodaszép kislányod lett :D , már annyira várom a szülést én is. Kíváncsi vagyok nagyon Andriskára. Tejcid van már?

Vicuska gratulálok a kiskönyvedhez! Annyira örülök, hogy végre eljött ez a várva várt pillanat is!

Andesz te tényleg nagyon ügyes vagy, hogy már mész vizsgázni, meglásd sikerülni fog, csak próbálj meg nyugodt lenni és minden menni fog majd. Drukkolok!

Gabi mindig elfelejtem a nyakláncot, pedig én is szeretnék. Anitával megbeszélem, hogy el tudná e hozni úgy mint az órát. Csak elöbb kiválasztom melyik kell :roll: . Bizony megy az idő, Noel is lassan egy éves lesz. Milyen bulit szerveztek neki, volt már róla szó?

Ágica nagyon szépek vagytok, bár már írtam msn-en :) , és a falvédő is szuper. Holnap akkor remélem talizunk.

Antám szerintem sem fog ártani Roninak a komp ha nincs sokat benne, de mivel anyudéknál lesz, nem lesz annyit benne. Meg lehet nem is fogja szeretni, akkor meg nincs gond :) . Hétvégén remélem jó idő lesz :wink: .

Alexa hogy van Martinka? Puszi neki.

Judy puszi a kis menyemnek :) !

Többiek merre vagytok, Tand, Kata...., jelentkezzetek ha tudtok!

Bocsánat akit kihagytam csak nagyon sietek, hogy el tudjam küldeni mert lassan Levi felkel.

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Anta köszi a vonalzót :D!

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Vikike
Ok,majd írd meg milyen színűt szeretnél és csinálok párat,hogy tudj válogatni.
Úgy néz ki maradunk itthon,legalábbis egyelőre,mert elkezdett esni az eső.
Vendég
 


Sziasztok!

Vikike: nagyon szupi ez a babakocsi!!!mennyibe került így együtt?

Ani:én azért örülnék egy vizsgálatnak legalább tudnám hogy hogy áll a méhszájam.De persze valahol jó is ha nem piszkálnak.

Andesz:ilyen gyorsan itt a vizsgaidő?De jó biztosan sikerülni fog.

Ágica nagyon jó ez a falvédő.És nagyon aranyos a pocakod is.

Képzeljétek a páromnak három hét tanfolyamra kell mennie.Hétfőn kezd és elég messze lesz. :cry: Remélem majd a kis manó úgy időzít amikor itthon lesz. :( nem örülnék ha nem lenne itthon

Enikö:?????????merre vagy?



vikcy6
Pákozd
 
 


Sziasztok!

Anna!Nagyon jók a képek!Én is elérzékenyűltem!:)

Ani!Én nem vagyok komppárti,de erről már régebben írtam is,egyszerűen feleslegesnek tartom. :)

Ildi
!Jobbulást kívánok,átérzem a helyzetet,mi is betegek vagyunk.:(

Judy!Nektek is jobbulást,hamar gyógyuljatok!Nálatok már megy a fűtés?Itt tegnap este beindították,de ma jéghidegek a radiátorok.:(

Kriszti!Ügyes vagy,hogy tanulsz,sok sikert hozzá,dédi meg tényleg nagyon rendes!

Gabi!Húú,tényleg jó étvágya van Noelnek,de sztem nem baj,ha neki ennyire van szüksége!:D

Viki!Tényleg rosszkor jött ez a tanfolyam,de 3 hétig itthon sem lesz a párod?Vagy hazajöhet időnként?Gondolom elengedik amikor szűlni mész! :wink:

Ágica!Nagyon helyes Dorka,neked meg szépen gömbölyödik a pocakod!!:D Szép falvédőt vettél!:D

Vikike!Tényleg hasonlít Levire Andriska!:D Jó kis járgányt vettetek!! :wink: Levié már tönkrement?

Andesz
!Ügyes vagy,jól megy a vezetés,a vizsga is sikerülni fog! :wink: :D

Enikő!Ne légy csalódott,nem jelent semmit,hogy a doki mit mondott,mostmár bármikor megszülethet a drágátok! :wink:

Martinka ma még nem volt lázas,de sokat tüsszög,úgyhogy sztem a nátha még előttünk van.Mára már apa is megbetegedett.Ápolom a fiaimat. :lol:
Vendég
 


Halihó!

Vikkantyom, nagyon szupi a járgány. Most néztem az időjárásjelnetést, vasárnap nagyon jó idő lesz. Szombaton meg remélem összefutunk a városba.

Csajok péntek szombat lecsófőző verseny lesz Fehérváron!

Gabi, mi elindultunk sétálni, kb fél órát tudtunk aztán eleredt az eső. Szerencsére hazértünk, de manóm elaludt és nem volt szívem felkelteni, így még 1 órát álltunk a bejárati ajtóba. Ilyenkor de jó lenne egy családiház fedett terasszal. Tök szupi hogy Anikó lesz az ovónénije Noelnek. És az új ovi meg biztos szuper lesz. Sztem nem baj ha jó étvágya van Noelnek. Megjegyzem abszolult formás baba és nincs rajta egy deka felesleg sem.

Viki, persze megértelek. Remélem párod ott lesz a szülésnél. Nagyon drukkolok hogy a kis huncut akkor bujjon ki amikor itthon lesz apa.

madiani
 
 


Alexa, :) akkor ezért volt de javu (vagy hogy kell írni) érzésem. Köszike

Remélem hamar meggyógyultok. Nálunk megy a fűtés szombat óta.

Jó éjt mindenkinek.

madiani
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek, majd holnap reagálok.
Apa elvitt vacsizni szülinapom alkalmából, meg kaptam egy csokor rózsát. Minden meg van örökítve, majd felrakom. Nagyon fincsi volt a kaja. Így estefelé: én húslevest gazdagon husival, répával, cérnametélttel, a második: roston szűzérmék hortobágyi húsospalacsintával és sztrapacskával ettem, apa: tejszínes gombalevest csipetkével, a második: baconszalonnába tekert roston szűzérme libamájjal töltve póréhagymás, gombás mártással.

Na jó éjszakát és szép álmokat mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Aleexa:mostmár nem olyan vészes a helyzet mert kiderült hogy minden nap hazajöhet a párom a tanfolyamról.Mert eddig úgy volt hogy csak hétvégenként.

Nem tudom mire fogjam ezt de már reggel hat óta takarítgatok,függönyt mosok stb. :) :lol:
Most nem bánnám ha még kibirná bent ezt a két hetet a manóka. :? Mert mire véget ér a tanfolyam pont kb. addigra jönnénk haza a kórházból.De persze jöjjön amikor ő akar. :D

Enikö:????



vikcy6
Pákozd
 
 


Sziasztok!

Vikcy,mi a helyzet???? Remélem, hogy a párod jelen lehet a szülésnél, de ha máshogy alakulnak a dolgok, se legyél csalódott. Készülj fel erre a lehetőségre is.

Anna, csodásak a képek. Bárcsak én is rakhatnék fel ilyeneket. De majd hamarosan... :wink:

Ildiéknek jobbulást, ha valaki beszél vagy találkozik vele!

Ani, nekem ugye még nincs tapasztalatom a kompról, de én eddig nem túl jókat hallottam róla. Szerintem itt is az számít, hogy meddig van benne - a mérték a lényeg.

Alexa, jobbulást a fiaidnak!

Vikike, jó a járgány! És aranyos az új vonalzó is!

Andesz, gratulálok, hogy már itt jársz. Nagyon ügyes vagy. Szinte csak most kezdtel el, aztán meg már mindjárt a kezedben a jogsi.

Gabi, nyaklánc rendelést mikor kell leadni? Úgy értem: kb. mennyi idő alatt készülsz el vele? hát nem semmi, hogy Noel mennyit eszik!

Kriszti, nagyon jól nézett ki a tortád, biztos fincsi is volt (imádom a gesztenyés sütiket). A tegnapi vacsi is nagyon jól hangzik. Ügyi vagy, hogy újra belevágsz a suliba.

Ágica, nagyon szép kis pocakod van! Dorka édes lehetett, hogy egész éjjel táncolt! Nagyon tetszik a falvédő. Most látom: Te is mindjárt 100 napon belül leszel!

Orsi, a lényeg, hogy jól vagytok, a többi ráér később is!

Bessy, Nati, Tand, merre jártok???? Hiányoztok!

Ma már nincs semmi bajom, tegnap magam alatt voltam, meg még Apa is kiakasztott egy kicsit. Azt hiszem, a tegnap délutáni séta helyrerakott, jól elfáradtam. Elindultam délután 1-kor, egy padon pihiztem közben fél órát, meg vásárolgattam, és 4-re értem haza. Ilyet már régen csináltam, de nagyon jólesett!

Este felszaladtunk tesómékhoz, szegényeknél nagyon hideg van. Még nem tudják beindítani a fűtést, mert múlt héten voltak ablakot cserélni, és a társasház 2 lakásában eltörték a fűtéscsövet, meg a radiátort is, így le kellett engedni a vizet. Hát, nem irigylem őket! 17 °C van csak náluk!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Vikcy, én is mindjárt nekiállok a takarításnak, még utoljára rendbeszedem a lakást! :lol: :wink:

Holnaptól mehetek naponta NST-re. Azon kívül, hogy a szülészeten a földszinten van, merre keressem? Én még nem voltam a kórházban nst-n, csak magánrendelésen. Ott hogy működik a dolog? Tapasztaltak, lécci írjatok!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Kép

Igazán felébredhetne...

Ja, képzeljétek: bár nem akarom elkiabálni, de lehet, hogy lesz egy új kismamink a topicban. Még dolgozom az ügyön!

Puszi mindenkinek

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Vikike: Tényleg csókos kis szája van Andrisnak :) Mi jövő hét hétfőn megyünk 4D-re, kíváncsi leszek
Gratulálok a friss szerzeményhez! Nagyon klasz! Mi tegnap vettünk ott egy Mózes kosarat 6500,- ért. Szerintem ez szupi ár.
Mennyi volt megkérdezhetem? Bár nekünk babakocsink van de kell hordozó is ... Lehet hog yjobban jártunk volna ha mi is így egybe vettünk volna kocsikval.

Andesz: Próféta szóljon belőled :) Tegnap voltam felkészítő félén, és mondtam a csajnak hogy nem is a szüléstől félek hanem hogy hogyan fogom viselni hogy fogok viselkedni. Attól tartok hogy hisztis leszek és nem szeretnék az lenni...
Nem kell félni a vizsgától izgulni az természetes de félni nem kell :)

Ágica: Dorkának jobbulást!!! Sok sok gyógypuszit küdök!!! :)

Gabi: Az jó hír! De szuper! Bár még van eg yki sidő az ovikezdésig, de legalább egy gonddal kevesebb :)
Barni is szépen bekajált mindig a gyümölcsökkel meg a tejpépekkel. Jó étvágyat volt, és nála anno nem ismertem azt hogy nem tátja ki a száját ha kanalat teszek elé. Olyan édik voltak a kismamik akik próbálták a kanalat a gyermek szájába tólni, Barni mindig nagyra tátotta és hamar te is tolta ez ételt, aztán most meg nem eszk, de nem is kövér (szerencsére) szóval amennyi jól esik neki! (márha nem lesz tőle rosszul)

Vikcy: Akkor izgalmas napok állnak majd előtted :) A babauci megfogja várni apucit meglásd! :)
Móron volt egy kismama aki túlhordta babáját. Egyszerűen nem akart megszületni. Mondtam neki hogy figyelje meg a baba vár valamire. És amikor beindult a szülés este 11 körül talán akkor berobban az apuci aki egyébként külföldön dolgozott és a reptérről azonnal Mórra ment és apás szülés volt. Babuci megvárta apukáját :)

Kriszti: NYAMMM NYAMMM NYAMMM Hol voltatok vacsizni?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


sziasztok,

Chrissy,
Nyami-nyami, fincsi lehetett a vacsi, mi ezer éve nem voltunk együtt kajálni, majd ha már nem szoptatok talán eljutunk. :lol: :lol:
Enikő,
Még mindig egyben? :shock: :shock:
Az NST miatt nem irigyellek, a kórházban elég sokat kell várni, bár ha szerencséd van akkor nem sokan lesznek előtted és a doki sem megy sehova akkor gyorsan végezhetsz. Azért drukkolok, hogy még ma kibújjon a kis lurkód. :lol: :lol:
Vikike,
Nagyon édes Andris baba és tényleg szép vastag szájacskája van. :lol: Mindjárt te is szülsz, hogy megy az idő!!!! :shock: :shock:
Tündi,
Ne aggódj, szülésnél lehet ordítani meg hisztizni. :lol: :lol:
Persze dokira válogatja, hogy ki hogy tűri.De hát már szültél egyet, bizti ügyi leszel és nem fogsz hisztizni.
Vikcy,
Hát nem semmi csaj vagy, nekem ilyenkor már moccani sem volt kedvem, nem hogy takarítani. :lol: :lol:
Ani,
Én a max GYED-et kapom, annak a nettója 78 000 ft körül van + 12 000 ft családi adókedvezmény a 3 gyerek után. Ez fele annyi mint a TGYÁS-om volt. :shock: :shock:
Kompot szeretjük, mi is anyuéknál tartjuk, mert kicsi a lakásunk, csak hétvégére hozzuk haza. Szerintem nem káros, ha nem egész nap abban ül a gyerek. Persze Barbika fél óra után nyafog benne, pózt kell váltania szóval nálunk nem kell félni a káros hatásoktól. Amúgy meg mióta kúszik jobban szeret a földön közlekedni. :lol: :lol:
Alexa,
Jobbulást nektek. Mi már kifele megyünk belőle, de azért még mindig elég sok váladékot szívok ki a kis orrából.
Hétfőn szóltam a közös képviselőnek, hogy a gyerekeim megfáztak, nem ártana bekapcsoltatni a fűtést, rendi volt, még aznap este melegek voltak a radiátorok. :lol: :lol: Amúgy már más is jelezte neki, hogy hideg van.
Anna,
Nagyon szépek vagytok a képeken. Olyan meghittek az ilyen pillanatok, imádok ilyen képeket nézegetni.
Gabi,
Örülj neki hogy ilyen szépen fejlődik Noel, azon meg egyáltalán ne aggódj, hogy sokat eszik-e vagy nem, ők nagyon is tudják, hogy mennyi kajára van szükségük. Amúgy meg egyáltalán nem kövér, szép kis formás baba. :lol: :lol:
Ágica,
Hogy te milyen szép vagy!! :shock: :shock: :shock:
Csak a pocakod növöget. volt kire ütnie Dorkának. :lol: :lol:
Orsi,
Várjuk a szüléstörténetet. :lol:
Andesz,
Már a vizsgánál tartasz??? :shock: :shock: :shock:
Szaladnak a napok-hetek. :lol: :lol:
Nati,Tand?????Mi van veletek??

És akkor a kompos kép.


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy
Gratulálok a fogacskához! :D Jobbulást mindegyőtöknek!
Anyukád hogy van?

Chrissy
Fincsik lehettek a kajcsik, és guszta a tortád is. :wink: Én is várom a receptet :D

Alexa
Jobbulást kívánok Martinkának és apának! Remélem Martinka ma sem lázasodik be. Hogy van?

Anna
Gyögyörűek a képek! Nagyon szép Szofika! :D

Vicky
A babóka megvárja apát biztos vagyok benne :wink: :D

Enikő
Rajtad a topik szeme :wink: :D Szorítok, hogy kibújjon a kismanó és ne kelljen naponta járnod NST-re :wink:

Vicuska
Amit ingyen néznek Down szűrést a CSNK-ban, abban a PAPP-A szint van benne 12. héten, és az AFP a 16. héten.
Amit én csináltattam, abban volt szintén a PAPP-A a 12. héten, AFP, Estriol3, béta HCG, Inhibin-A a 16. héten
Van lombikos ismerősöm, aki az ingyenest csináltatta, mert az is elég. Úgyis megnézik a babát alaposan a genetikai uh-on a 18. héten. Én azért csináltattam a másikat, hogy tuti minden rendben legyen.

Tündi
Hogy van a kezed? Gyógyulgat?

Vikike
Édes a kis csücsöri szájú Andris!! Nagyon szép baba! :wink: :D
Szuper a járgány, mennyi volt?

Ágica
Örülök, hogy jelentkeztél! :wink: Szép a falvédő és ti is nagyon szépek vagytok! szépen kerekedik a pocakod :wink: :D

na, ezt most elküldöm....
bessy76
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: