Új privát üzeneted érkezett!

Ani: Igen egyedül. Nem volt nehéz, kicsit emelni is kellett de nem vészesen. Majd hozok képeket :) Sietek vele megígérem :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Ani!
nem mentem Tapolcára :roll: , mert úgy döntöttem, nem ér annyit, hogy 220 km-t furikázzak egyedül, fáradtan(folyton álmos vagyok), eléggé kerülget vuk, és nem akartam hogy baj legyen. Már múltkor is nagyon fárasztott a vezetés :shock:
többet nem megyek, végülis máshol is elküldik az embereket szívhang után a saját dokijukhoz.Képet persze jó lett volna kapni, na de 4 napja is láttam :D

Alíz!
nagyon helyes Hunor baba 8) , apósod miatt részvétem :(

Csehi!
gyönyörű mindkét kiscsajszi :D

vettem hétvégén egy kismamafarmert meg a bátyáméktól kaptam 3 zsák babaholmit :P
Vendég
 


a kismamajóga a sziget u-ban van

www.lotusjoga.hu
Vendég
 

 
 

Halihó!

Köszönöm mindenkinek még egyszer a köszöntéseket! Hmmm, tegnap kaptam egy nagyon fincsi tortát (anyukám sütötte): piskótalapok között tejszínes csokikrém volt, megszórva jó sok meggyel, a teteje meg leöntve étcsokival és fehér csoki ráreszelve. Majdnem olyan volt, mint a fekete erdő torta. Ha bírtam volna, megettem volna az egészet! :D

Vicuska, kár, hogy nem hozol képet, de persze teljesen érhető a döntésed: most az egészségetek a legfontosabb.

Ani, csak nem egy kistesó lesz Roni születésnapi ajándéka? :wink:

Vikcy, ha jól emlékszem, holnap fél 8-ra megyünk. Ti?

Tündi, hát te nem vagy semmi! Egyedül összeszerelted a bútorokat, hát le a kalappal!

Roni, részvétem az apósod miatt. Nagyon édes a kis lurkótok! Főleg a pólyás képen.

Gabi az ügyes kezed… rossz az, aki rosszra gondol! :wink: Nekem a festés jutott eszembe.

Ildi, nagyon jó ez a közös képetek Bencével. Én kiélvezném az időt, de Apa nagyon félti a Babót. :roll:

Nati, mi a helyzet a tejes nénivel? Remélem, már hordjátok is tőle a tejecskét.

Többen is kérdeztétek: Krisztinek fogok szólni, bár mostanában nem sokat jön (Kriszti, ez NEM szemrehányás!!!!!!), azért remélem majd közli veletek a jóhírt. Meg közben „idomítom” Apát is, hogy jelentkezzen be. Lehet, hogy majd ő is jön és ír nektek, de megígérni nem merem.

Remélem, a beteg gyerkőcök gyógyulgatnak!

Hirtelen ennyi jutott eszembe.
Puszi mindenkinek!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok

Voltunk ma védőbe, Noel 0,5 kg-ot hízott és 3 cm nőtt ebben a hónapban.Így már 9 kg és 73 cm. :D

Bocsi de nem nagyon olvastam vissza :oops: és most ezer a dolgom.

Alíz
Fogadjátok őszinte részvétem!
A kis Hunor csodálatos!

Vicuska
Szerintem jól tetted,hogy maradtál,vigyázz magatokra!Amúgy dolgozol?
Emlékszem én milyen sokszor átrakosgattam,simogattam,nézegettem a Noel ruhácskáit és közben álmodoztam róla,hogy milyen lesz :wink:
Neveken gondolkoztatok már?És van vmi megérzésed a nemével kapcsolatban?Te mit szeretnél?

Ani
Holnap kb. fél 11 -11 körül ott leszek.OK?

Tündi várjuk a képeket a bútorokról! :wink:

Na puszi.most mennem kell
Vendég
 



Sziasztok!

Vagyok ám, csak mindig van mit intézni és sosem jutunk gépközelbe.
Apának először leszedtek 3 szemölcsöt a kezéről, aztán rá 1 hétre 2 anyajegyet is. Ma voltunk kontrollon, a varratokat egy hét múlva szedik ki, meg kapott a kezén lévő szemölcsökre még egy kezelést, mert mélyen vannak. Itthon van táppénzen.
Raktunk el 2 vagy 3 napig savanyúságot, mert Martintól egyszerre nem lehetett megcsinálni. Aztán hugiékkal is bejártuk a fél országot, erre hol találnak autót? Székesfehérváron. Na, mindegy, így kirándultunk 3 napig: voltunk Lajosmizsén, Kecskeméten, Tatabányán, Budapesten. De a lényeg, hogy ha minden jól megy, szerdán már megkapják az autót.
Most szombaton volt céges családi nap, ott voltunk, este meg elmentünk a cirkuszba. A családi napon Martinkával lovagoltunk, táncolt a színpadon a Groovehouse-zal, nézte a kutyabemutatót. Jól éreztük magunkat. Vasárnap meg itt volt anyu a párjával meg a mamám. Ma meg apával voltunk ugye kontrollon, meg bementem a régi sulimba és lehet, hogy befejezem a sulit. Nagyon gondolkodom rajta. Egyrészt csak levelezőn tudom már csinálni(Az meg már fizetős), meg Martin mellett így is alig van időm bármit is csinálni, nemhogy tanulni. Szombatonként van tanítás. Szerintetek bevállaljam?
Plusz a vasalni való már lassan magasabb, mint a Kékes-tető.

Néha olvasgatlak benneteket, de mire írnék, már hulla vagyok.

Enikő! Nem felejtettem el, hogy velem üzensz, bármikor szólj, ha bármi is van. Feltétlen megírom a többieknek.

Szilvi írt sms-t: " Szia! Ma voltunk mázsáláson, Titababa 66cm és 7kg. Szurit is kapott, de észre se vette. Az oldalára fordul és magyaráz. Remélem mindenki jól van! Puszi!"
Írtam neki, hogy gratulálunk a szép fejlődéséhez, mindannyian pusziljuk és várjuk vissza. Kérdeztem mikor lesz náluk net, ha tudok vmit, szólok.

Bocsika, most ennyi, tényleg megpróbálok most már többet jönni.
Sokat gondolok rátok, főleg Enikőre és Vikcyre! Várom, hogy hozhassam a jó híreket!
Vendég
 


Jó reggelt! :D
Alíz!
Őszinte részvétem! :(
Nagyon szép a kis Hunor bébi :D :D :D
Tündike!
Nem semmi vagy,majd kérjük a képeket! :D
Vicuska!
Gratula az első kismama rucihoz :D
Teljessen érthető a döntésed,hogy nem mentél Tapolcára 8)
Ani!
Jó munkát mára! :)
Judy,Nati!
Mi'zu Veletek? :roll:
Enikő és Vikcy!
Rajtatok a topic szeme,izgulunk Értetek! :D :D :D
Tand!
Nagyon régen jelentkeztél :roll: remélem minden oké!
Anikó!
Akkor reméljük minden rendben lesz Lili szemével :D Szép az idézet,amit írtál :D
Képzeljétek,Bencém már megint elkezdett köhögni,most megint adom Neki,amit múltkor kellett,már nagyon jó lenne kilábalni ebből a betegeskedésből :cry:
Ja,és hatalmas dolog történt Velem tegnap....... :D :D :D
Ugye másodszor voltam vezetni,ennél a srácnál,és nagyon jól haladtunk a rutinpályán,mivel nagyon jó időt futottunk,azt mondja Nekem,hogy van egy kis meglepije,Én meg tök örültem,mondom mondjad...hát....visszafel Te vezetsz a piactérig :shock:
Mondom:NEEEEEEEMMMMM
Ő meg:DEEEEEEEEEE :lol: :lol: :lol:
Na,jól betojtam,de azt mondta,ne izguljak,Ő itt van és segít!
És képzeljétek,annyira szupi volt :D Nem is nyúlt bele egyátalán :D
És ezzel hatalmas önbizalmat adott Nekem :D
Szóval nagyon boldog voltam :D :D :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Nem aludtam ma valami jól, mert a jobb karom kegyetlenül fáj a bútorszerelés óta. A tenyerem fáj, az egész karom meg zsibbad. :( Nem sikerült igazán kipihenni magamat :(

Enikő: Neked meg lassan itt az idő ? ... Drukk megy már Neked ezerrel :)

Gabi: Igyekszem a képekkel. Még idegen a lakás, bár tegnap már egy kicsit sikerült megszeretnem :)
Gratuálok a szép gyarapodáshoz :)

Krsizti: Nemzeti? Oda mi is el szerettünk volna menni. Martinka végigülte? Szilvit puszilom, és remélem mihamarabb jönni tud :)

Andesz: Ügyes vagy :) Na látod , simán megy. Az oktatón sok múlik.
Hozom hozom a képeket de még pucér a fal :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Reggeli sokk:


A bankrabló elkiáltja magát:
- Mindenki a feküdjön a padlóra!
Aki ott tartózkodik, mind leveti magát.
- Nyissák ki azonnal széfet!
Ki is nyitják neki, belenéz:
- Egy pohár tej!?
A rabló fogja és megissza.
- Nyissák ki a következő széfet!
Kinyitják neki, megint csak egy pohár tej. A rabló fogja és megissza.
A negyedik széfnél a helyzet ugyanez, ismét egy pohár tej.
A rabló most már felbosszantja magát:
- Most már aztán mondják meg melyik széfben van a pénz, mert valakit
lepuffantok!
- Uram! Nálunk, nincs semmi pénz, mi spermabank vagyunk!
Vendég
 


Chrissyy! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Andesz! Örülök, hogy tele lettél önbizalommal! Csak így tovább, ügyi vagy!

Gabi! Gratula Noel gyarapodásához! Már lehagyta Martint is.
Vendég
 


KRISZTI!Nagyon Boldog Szülinapot Kívánunk!!!!
Vendég
 


Jó reggelt! :lol:

Andesz!
nagyon klasz, hogy így tetszik a vezetés, csak így tovább :D

Gabesz!
Noel szépen gyarapszik :D

Chrissy!
holnap új autó?az nagyon jó! 8)
szerintem ha van energiád, fejezd be a sulit :P

Trundike!
azért lehet nem kellett volna egedül bútort szerelned :shock: :roll:

voltam ma védőnéninél és megkaptam a kiskönyvem! :P :P
és azt mondta, hogy egy svájci cég ingyen csinál 12 hetes kismamáknak Down kór szűrést vérből a Nővédelmiben.
Ti voltatok ilyenen? :roll:
Vendég
 


Kriszti! Boldog születésnapot!
Tudom, hogy nem felejtetted el! :wink:

Andesz, nagyon ügyes vagy. Jól jártál, hogy cseréltél oktatót! Sajnálom, hogy Bencus megint betegecske.

Tündi, köszi a drukkot, már igazán rámfér...

Ani, tábliba csak annyi javítanivaló, hogy a 25 helyett már 26... :roll: Lehet, hogy én maradtam le valamikor, de te már dolgozol?

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Vicuska, én nem voltam, de egy szórólapot láttam ott róla. Gratulálok a kiskönyvhöz!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Jó reggelt.

Chrissy, boldog szülinapot neked!!! :wink: Duuuuurva volt a vicc....

Andesz, örülök, hogy sikerélményed van az új oktatóval!!! :wink: Ez hatalmas erőt és motivációt tud adni!!!

Vicky, Enikő, rajtatook a topic szeme!! :shock:

Alíz, részvétem... remélem az édes Hunor baba sok erőt ad mindenkinek!

Hát megint ennyire volt időm, megyünk anyáékhoz.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Vicuska! Gratulálok a kiskönyvedhez!
A hugiéknak nem új autójuk lesz, egy 3 éves VW Polot vettek.

Alexa, Enikő! Köszönöm szépen a köszöntéseteket! Már megint egy évvel öregebb lettem, de ahogy te (Alexa) sem, én sem érzem magam 27-nek.
Vendég
 


Kata! Neked is köszi! Hogy vagytok? Geri miket csinál, mekkora? Lehet írtad, de sajna nem tudtam visszaolvasni! Ja, és utólag Boldog 7. Hófordulót Gerinek!!!

Alíz! Itt is fogadjátok őszinte részvétünket! Hunor baba pedig gyönyőrű! Az apán alvós kép nagyon tetszik!
Vendég
 


Ha már ilyen szépen süt a Napocska, dobok nektek egy képet.
Ezt kaptam Apától, de azóta már sokkal szebb, mert folyamatosan nyílt ki a liliom többi virága is.
Kép


Vikcy, veled mi a helyzet? Ugye nem előztél be???????

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Kata, azt ugye tudod, hogy a szobaképpel még adós vagy??? :lol: :lol: :lol:

Na asszem eldugulok mára, és csinálok valami hasznosat is.

Puszi

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Enikő! De gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűű! Imádom a liliomot!!! A menyasszonyi csokrom is abból volt( fehér liliom és vörös rózsa)
Vendég
 


Chrissy!

Kép
Vendég
 


Vicuska, gratulálok a kiskönyvhöz!! Sokaknak (akiknek csak úgy jött a bébi) nem jelent semmi különöset, de gondolom neked is (mint nekem, meg pár emberkének itt) nagyon sokat.... szívből kíváánok neked nagyon boldog babavárást!! Ja, külön nem csináltak nekem sem Down-kór vizsgálatot, csak a genetikai uh-n nézték a tarkóredő "méretét", abból következtettek.

Enikő, majd teszek fel, ha teljesen kész. Még egy szekrény hiányzik, meg egy kis dekoráció. Aztán dobok majd képeket.
Milyen jó nézegetni ezt a szép csokrot!! Nagyon szép! (az én esküvői csokromban is volt liliom :wink: )

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Chrissy
Nagyon boldog születésnapot!

Alíz
Részvétem az egész családnak!
Hunor baba gyönyörű! :D

Tündi
Köszi! :D
Nagyon ügyi vagy, hogy egyedül szereltél :wink: jobbulást a kezednek!

Vicuska
Gratulálok a hivatalos kismamisághoz! :wink: :D

Andesz
Nagyon ügyes vagy!!! :D Szupi az oktatód!

Vikike
Majd gyere a 4D-s képekkel :D A Gólyafészekben voltatok?

Mi holnap megyünk 4D-re Pestre, már nagyon várom :D
bessy76
 
 


A harmadik trimeszterbe léptem :shock: :lol: :lol:
bessy76
 
 


Chrissy!
Nagyon-nagyon boldog szülinapot!!!


Vicuska!
Gratula a kiskönyvhez! :D
Nekem is csak a tarkóredőt nézték! :D
De ha ingyenes,akkor érdemes megcsináltatni :D
Enikő!
Gyönyörű csokrot kaptál :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Kriszti: BOLDOG SZÜLINAPOT!!!
(Tegnap még fel is írtam és látod. Olyan kis feledékeny vagyok)

Vicuska: csak a kezem ment tönkre. Kézzel püföltem rá a fa bigyókra a lapokat. :(
Erről a vizsgálatról hallottam, szerintem érdemes megcsináltatni.
Én csináltattad vérvizsgálatot hogy mennyi a valószínűsége annak hogy... de én fizettem érte, de nem bánom :)
Gratulálok a kiskönyvhöz :D

Enikő: Nagyon szép csokrot kaptál :)

Bessy: Köszi :) Majd borogatom :) 4D-ről képeket majd várom :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 



Sziasztok!

Andesz!Örülök,hogy mostmár ilyen sikerélményed van!Jól csináltad,hogy váltottál,az öcsémnek is ezt kellett volna tenni. :?
Bencusnak jobbulást!

Alíz!Fogadd őszinte részvétem. :(
Hunor baba gyönyörű,reméljük enyhíti egy kicsit a család fájdalmát.

Tündi!Ügyes vagy,én nem mertem volna bevállalni egy bútorszerelő munkát!Nem tudom hogy néznének ki a bútorok! :lol: Kezednek jobbulást!

Bessy!Drukk a 4D-hez!:D

Enikő!Szép virágokat kaptál!:D

Vicuska!Gratulálok a kiskönyvhöz,boldog babavárást kívánok!:D

Nati!Hogy vagytok?Megkaptátok az anyatejet?

Kata!A szobára én is kíváncsi vagyok,na és persze Gerire is!:D

Mi betegek vagyunk,mindenki náthás,Martinka pedig egész éjjel lázas volt.Alig aludtunk.Délután viszem a dokibához. :( :(
Vendég
 


Tündi, jaj a kis kezed. Pihiztesd, borogasd, hátha segít.

Vicuska, szuper, megvan a kiskönyv, az első kismamis cucc és a babarucik is. :) Megértem hogy nem utaztál el Tapolcára. Én is nagyon fáradékony és álmos voltam az elején. Tegnap láttam is a Gólyafészek mellet a kismamajógát, ott lehet tanulni intimtornát is ugye? Sajna erről a szűrésről nem tudok semmit, de ha lesz akkor is amikor jön a kistesó biztos megcsináltatom.

Enikő, huuuu ahogy leírtad a tortát, csak csorgott a nyálam. Remélem nem baba lesz Roni szülinapi ajándéka. Köszi hogy szóltál, ezt mindig elfelejtem. Gyönyörű ez a csokor.

Gabi, hatalmas sikere van a nyakláncoknak. Jővőhét kedden adom le a következő rendelést mert így nem tudom elmondani mit is akarok.

Chrissy, hu mennyi helyen voltatok. Sztem ha bírod csináld a sulit, bár tényleg nem lesz eccerű de utána jó érzéssel tölt majd el hogy végre megvan. Na meg aztán ha jönek a kistesók mégnehezebb lesz. Köszike a hírt Szilviékről, remélem mihamarabb jön közénk.

Andesz, ez szuper, örülök hog jól megy a vezetés. Egy jó aktató nagyon sokat számít, és ahogy leírtad a te oktatód is szuper.

Kata, :) mi is anycáméknál vagyunk.

Bessy, gratula a 3. trimeszterhez. Nagyon várom a képet a kis manócskátokról. Vikikéékét láttam már :)

Alexa, mielöbbi gyógyulást kívánok mindannyiótoknak!

madiani
 
 


Lányok egy gyors kérdés: Miután megszületik a babóca a Barnust haza kell hoznom ebéd után az oviból?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Lányok egy gyors kérdés: Miután megszületik a babóca a Barnust haza kell hoznom ebéd után az oviból?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Alexa: Jobbulást Nektek!!! :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Ezt sikerült kétszer is elküldenem Bocsánat!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi, hát ebbe nem tudok segíteni, de sztem nem kell. Majd a többiek talán többet tudnak.

madiani
 
 


Tündi!
Nem kell elhoznod!
Nem tudom miért kérdéses ez :roll: !

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Andesz: Hallottam ilyenről hogy bizonyos ovik szólnak hogy ha az anyuk aotthon van akkor a gyereket ebéd után vigyék haza.
Ezért kérdeztem

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Én csak olyat hallottam,hogy ha egy 3 évesnek születik kistesója,akkor nem veszik fel oviba,mondván anyuka úgyis otthon van a kicsivel,maradjon a nagyobbik is.Ezt igazságtalanságnak tartom,mert szüksége van a gyerektársaságra,anyukának meg arra,hogy csak a kicsivel foglalkozhasson.

Szerintem Barnika maradhat délután is,csak nem akarják már kizökkenteni a megszokott ritmusból!!
Vendég
 


Ja és Tündi!Szerintem ne is kérdezz rá,nehogy kapjanak az alkalmon!

Voltunk doktorbácsinál,vírusos torokgyulladása van Martinkának.Csak akkor kell az antibiotikumot beadnom,ha 3 nap után is lázas lesz.Remélem nem lesz rá szükség!!
Vendég
 


Sziasztok!

A többieknek is köszönöm szépen a születésnapi köszöntéseket, aranyosak vagytok és nagyon jól esett!

Alexa! Sajnálom Martinkát, mielőbbi gyógyulást kívánunk! És küldünk neki millió gyógypuszit.

Vasárnap anyukám csinált olyan gesztenyetortát, amit nem kell sütni. Van benne puding, babapiskóta, a gesztenye összekeverve darált kekszszel és rumaromával és hab van a tetején meg tortadara.
Íme, bár nem látszik a belseje:
Kép
Vendég
 


Lányok: Köszönöm a választ! :) Nem kérdezek rá akkor csak viszem és kész. Szeret oda járni szóval nem akarom megbolygatni, 5 évesen meg úgyis kötelező az ovi.

Alexa: Sok sok gyógypuszi Martinkának és drukkolok hgy nem kelljen az a csúnya antibiotikum

Kriszti: Ez étvágygerjesztő. Receptet megkaphatom?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


sziasztok,

elveszett bárányka jelentkezik.
Az az igazság, hogy mióta apa nincs itthon minden nap anyunál vagyunk, és mire este gép elé kerülök, már csak olvasásra van időm.

Enikő,
Lehet már szülsz?????????
Alexa,
Jobbulást Martinkának.
Chrissy,
Boldog szülinapot, nagyon jól néz ki ez a torta. Az ilyen pont nekem való lenne, mert sütésből analfabéta vagyok. :lol: :lol: :lol:
Andesz,
Örülök, hogy kezdesz belejönni a vezetésbe. :lol: :lol: Te is imádni fogod majd.Bencusnak jobbulást.
Nati,
Hogy vagytok??Anyatej mizéria megoldódott?
Bessy,
4D-hez nagy-nagy drukk. :lol: :lol:
Vicuska kismami,
Gratulálok a kiskönyvedhez. :lol: :lol:
Kata,
Várjuk a képeket Geri baby szobájáról. :lol:
Tündi,
Tényleg nagyon ügyi vagy "bútorszerelésben" Azért az ilyen dolgokból ne csinálj rendszert. Neked pihizni és vigyázni kell magadra. :D :D
Ani,
Hogy vagytok??
Gabi,
Noel baba nagyon szépen fejlődik. :lol: Ilyenkor már nem is igazán várnak fél kg hízást. Látszik jól tartod a kis lurkót. :lol: :lol:
Alíz,
Gyönyörű a kis Hunor baba.
Őszinte részvétem.
Vikcy,
Babókád még nem akar kibújni? :lol: :lol:

Rólunk.

Sajna Barbika és Danika tiszta takony, illetve már kifelé mennek belőle. Kiscsaj nagyon utálja az orsziporszit, de muszáj neki szívni. Láza nincs, étvágya is jó, így dokihoz nem vittem. Kúrálgatom itthon.
Bazsi jól van, remélem mostanában ő nem lesz beteg, mert ő rosszabbul tűri a betegséget, mint a többiek.
Egész jól beállt a naprendünk apa nélkül, persze hiányzik esténként az ágyikómból, de muszáj volt ez a lépés a deficitünk miatt. :cry: :cry:
Kibújt ma a 2. fogacskánk is, amivel 2 éjszakát végigüvöltöttünk. :shock: :shock:
Eléggé fáraszt volt, mert ugye én nem vagyok hozzászokva, hogy éjszaka fent van, de túléltük. :lol: :lol:
Sajna nekem is kapar a torkom, meg köhögök, remélem hamar helyrejövünk.
:lol: :lol:
Anyu vett Barbikának egy kompot, nagyon imádja és már szuperul közlekedik ele. Majd dobok képeket, ha lesz egy kis időm.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Tündi, Elkérem majd anyutól a receptet.

Judy, Gratulálok a második fogacskához és sajnálom azt a két éjszakát. Valamint jobbulást a gyerekeknek, remélem mihamarabb meggyógyulnak ők is. Várom majd a kompos képeket.
Vendég
 


Judy: Jobbulást a lurkóknak, és gratula a 2. fogacskához. Sajnálom hogy volt két borzasztó éjszakátok, de remélem mostmár nyugisabbak lesznek az éjszakáitok.

Kriszti: Előre is köszönöm és várom :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!
Csak gyors helyzetjelentés.
Szívhang jó :D Méhszáj még mindig 2 cm-re nyitva, ugyanúgy, mint múlt héten kedden volt. :( A dokibácsi szerint majd pénteken találkozunk NST-n. Nagyon úgy lehetett érezni a hangjából, hogy úgy gondolja, addig nem lesz meg. :(
Picit csalódott vagyok...

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Chrissy!
Nagyon Sok Boldog Születésnapot kívánok!

Biztos nagyon fincsi volt a torta! :P A recept engem is érdekelne.

Judy
Gratulálok a 2. fogacskához!

Alexa
Jobbulást kivánok nektek!

Vicky, Enikö
Nagyon drukkolok nektek!Most ti vagytok soron! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!

Enikő: Ne légy csalódott bár a szülésznéni már nagyon vár Téged :) Jönni fog a babuci és a dokik is tévedhetnek. :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Chrissy: BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!

Enikö:nem előzlek be ne izgulj!!!És ne szomorkodj mostmár csak napok kérdése a manóka!(nekem még két hét :( ) én a kórházban voltam NSTn.Minden oké volt.megint rengeteget mocorgott.de engem nem vizsgált meg a doki.mert nem fogadott dokim. :( de nem baj bár örültem volna ha tudom hogy mi is a helyzet ott.



vikcy6
Pákozd
 
 


Sziasztok,

Próbálok képet feltenni a kis Bosziról!
Az aláírásból hiányzik a Gaskó, mert kevés a karakter, de kitalálok valamit!
Drukk Vikinek és Enikőnek!
Kép Kép Kép Kép

Mi hülyék nem néztük milyen dátum van a gépen beállítva! Félreértés ne legyen 14.-én született a kis Boszi!
Ja! Tettem fel egy szülés utánit magamról is! :oops:
Képzeljétek az egyik lábán két újja félig össze van nőve! Nekem mind a kettőn így van!!! A második és a harmadik!

Orsi,
Mi van veletek???????????????????????????

Anna

Kép
Kép
szofika3
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: