Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszönöm a dícséreteket, aranyosak vagytok! :D

Enikő
Nagyon boldog születésnapot kívánok!

Gabi
December 23-ra vagyok kiírva :D köszi a tippet :wink:

Vicuska
Várom a sztárfotót :D

Anna
Majd gyere, ha tudsz. Kíváncsi vagyok, hogy hogy fogadták a srácok Szofikát. Főleg Panna :wink: :D

Ani, Nati
Milyen volt a torna?
bessy76
 
 


Enikő!!! Sok Boldog Születésnapot kívánunk!!!
Vendég
 


ENIKŐ!Boldog Szülinapot Kívánunk!:D :D :D
Vendég
 

 
 

Sziasztok,

Jelentem itthon vagyunk épen és egészségesen, igaz kicsit sárgulunk!!! Hát nem egyszerű 3 gyerekkel, de belejövünk!
Most csak olvasgattam miket írtatok, nagyon nem reagálok!

Köszönöm a jókívánságaitokat!!!

Nati,
Igen! Anna igaziból Brigitta, de tudtommal Szófia nem született a kórházban másik, tehát nem értem miért nem tudta a nővérke!!!! Mert Nóra volt egy szobában kettő is, na de Szófia...
De sebaj, ha jártok felénk, majd meglátogattok, ha van kedvetek!! azért nagyon sajnálom, hogy nem taliztunk!!!!

Enikő,
most már megszülhetsz :lol: :lol:

Majd írok a napokban és a vonalzót is megváltoztatom, most nem igen van rá időm!!!
Ez a fránya tejci nem akar beindulni!!!
Ja! Orsiékkal az utolsó kórházban töltött estét , amit ők ott töltöttek, jól átbeszélgettük!!!
Oda kértem magam ahol ők voltak!!!
Viki, Kriszti
Köszi, hogy bejöttetek...tök jó volt

Na sziasztok!!!
Majd teszek fel képeket a kis bosziról!!!! Nagyon jó fej ezzel a sötét, sűrű hajjal!

Orsi,
Mi újság veletek???

Anna
szofika3
 
 


Sziasztok

Micsoda pangás van ma :shock: .Úgy látszik ebben a fránya időben mindenki inkább a paplan alatt melegszik!

Enikő
KÍVÁNOK NAGYON-NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT ÉS ESTÉRE EGY GYÖNYÖRŰ AJÁNDÉKOT!!!!


Anna
Örülök,hogy már otthon vagytok és minden ok!Reméljük a tejecske is mihamarabb beindul!

Bessy
Akkor csodálatos karácsonyi ajándékotok lesz!!!Mi is úgy terveztük,de Noel megviccelt bennünket és sietősre fogta,így egy hónappal előbb jött.És ennek már lassan 1 éve :shock:

Na pusza
Vendég
 


Enikő!
Boldog szülinapot! :P
vajon mi vagy ki lesz az ajándék? :lol:

Szofi!
örülök hogy otthonvagytok!a tejcsi meg csak beindul 8)

dobok egy képet, bár sok nem láccik rajta, mert csak hasit csináltunk, de megnéztük 3(4) D-n is, csak arról nem kaptam fotót.
de sok minden még nem kivehető :roll:
már 13,5 mm az ülőmagassága és a gép is 7+5-nek dobta ki a korát(az 1 nap mínusz csak) :wink: :wink:

Kép
Vendég
 


Vicuska! Ez szuper! Nagyon vártam már, hogy jelentkezz. Boldog babavárást és jó pocaknövesztést!!!

Anna! Örülök, hogy otthon vagytok és majd csak alakulnak a dolgok. Várjuk a képeket a kis " boszid"-ról!
Vendég
 


Sziasztok!

Enikő: Boldog születésnapot kívánok neked!

Anna:nekem is már Anna maradsz.Én is örülök hogy találkoztunk a kórházban és nagyon szép a kis csajszi.

Orsiék jól vannak tegnap voltam náluk.Én még attól is mosolyogtam mikor sírt a Luca mert olyan édes.Meg is fogtam de csak egy picit.Most egy kis hasfájással kínlódtak de azt mondta már jobban vannak.Espumisan cseppet adtak a manónak és hamar használt is.
Majd írni fog nektek csak még szokják az együttlétet amikor meg van egy kis ideje pihen. :lol:

Rólam:nagyon rossz volt az északám.Akárhogy feküdtem fájt a hasam.Álandóan pisilni jártam.Nem sokat aludtam.
Fogorvosnál is voltam ma.Egyenlőre befeeztük a fogaimat.Van még sok rossz de azt mondta hogy majd a szülés után folytatja a többit.Meg hát gondolom most nem akar már kínozni a húzásokkal.

Ani:örülök hogy jól esett amit irtam.

Vicuska:nagyon örülök hogy így növekszik a kis babód.Csak így tovább.

Jó északát mindenkinek!



vikcy6
Pákozd
 
 


Sziasztok!

Még mindig 2in1. Úgyhogy a szülinapi ajándékom kicsit csúszni fog.
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a jókívánságokat!
Apa is jól meglepett: csodálkoztam is, hogy picit később jött haza a munkából, de volt rá oka, kaptam egy gyönyörű szép virágcsokrot. Ja, ez tőle azért nagy szám, mert nem túlzottan virágos "fajta". :lol:

Azt hittem, ma teljesen ki leszek ütve, reggel még nagyon úgy nézett ki, aztán máshogy alakultak a dolgok - szerencsére. Takarítottam egy csomót, aztán meg elmentem vásárolni, vettem anyagot ágyneműhuzatnak (nagyon édi, kutyusok és méhecskék vannak rajta). Csak nem kijött rajtam a fészekrakó ösztön???? :lol: :lol: :lol:

Mindjárt visszaolvasok.

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Vikcy, nem ám beelőzöl! Az állandó éjszakai pisiléshez szokj hozzá, mást nem nagyon tudsz tenni. Én nagy átlagban 6-8-szor megyek éjszakánként. Nekem még az sem jött be, ha kevesebbet ittam este.

Vicuska, sokminden tényleg nem látszik a képen, de azért a lényeg ott van! Nagyon örülök és gratulálok!

Anna, igyekszem. Én már nagyon szeretnék menni, a Babó meg ezek szerint még nagyon nem szeretne. Szülésznéni tegnap írta, hogy szerinte még 2-3 nap. Remélem, igaza lesz. Bár Sch-rel meg mára beszéltük meg a "randit" a kórházban. Drukkolok, hogy mihamarább legyen tejecskéd!

Bessy, akkor nektek tényleg gyönyörű karácsonyi ajándékotok lesz!

Alexa, hogy vagy? Nekem szerencsére elmúlt a torokfájásom, lehet, hogy ez a málnalevél tea hatása. (a zacsiján rajta van, hogy torokgyulladás esetén ezzel lehet öblögetni)

Ibi, igaz, a mi falunk nem lett olyan csodaszép, mint Gabi művei (irigykedek is picit :wink: ), de én úgy csináltam, hogy kinyomtattam a képet, átrajzoltam másik papírra fekete tollal, utána kifestette, kivágtam és kétoldalas ragasztóval felkerültek a falra. Ha Apa engedte volna, biztosan riasztom Gabit, hogy csinálja meg nálunk is, annyira ügyes keze van, hogy az valami fantasztikus!

Judy, hát nem semmi, hogy mekkora már a kis hölgy! Biztos nem keveset szopizik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára s.eniko 2008.09.19 09:28-kor.

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Ani, Nati: milyen volt a torna?

Vikcy, én onnan tudom, hogy milyen a méjszáj, mert Sch-hoz járunk NST-re és akkor mindig meg is vizsgál. Jóóóóóól megvizsgál. :roll:


Jajj, de nagyon várom már, hogy kibújjon a Prücsök!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Jó estét!

Hu de keveset írtatok. :) (de ez most nekem jó)

Nagyon jó volt a torna, csak 6-an voltunk, Natiék, Mártiék és mi. 20 percig a fiukat tornáztatuk, majd 20 percig mi tornáztunk, nagyon jól esett (legalábbis nekem tuti). Utána Natival együtt etetünk az öltözőbe, van egy kis külön rész székekkel, jól elszeparált hely, de amúgy nem volt rajtunk kívül senki. Jövőhéten is megyünk. Voltam ma fodrásznál, melíroztattam a hajam, azt mondják jó lett :).

Anna, szia, de jó hogy jöttél :) Nyugika be fog indulni a tejecske :) nekem is lassan idult be. Várjuk a képeket!

Vicuska, úgy vártalak már. Sajna nem igazodok ki a képen, de nagyon örülök hogy minden oksika és akkor már tuti hogy egyedül van. Nem baj majd a kistesói ikrek lesznek, legalább adigra már tapasztalt anyci leszel.

Viki, sajnálom a rossz éjszakát, na meg a fogkinzást. Köszönjük az infót Lucáékról, várjuk Orsit.

Enikő, fészekrakás? Pedig akkor már közeledsz. :) Nem kell sürgetni a kis drágaságot, jönni fog ő. :)

Gabi, Vikikének odaatam az órát, nagyon teccet neki. :D

Na most lépek, pusszantás mindenkinek.

madiani
 
 


sziasztok,
minket úgy kiütött a torna Bencével, hogy hazajöttünk, ettünk, aztán mindketten 5-ig aludtunk :P :P de szerintem is nagyon jó volt, este Apának is megmutattam, mit tanultunk :wink:

Vikcy,
kitartás, remléljük már nincs sok hátra!!!! a fogaid meg majd jók lesznek, ha lesz rá időd!!!
Puszi Lucáéknak is!!!

Anna,
sajnálom, hogy nem találtalak, de majd tényleg később!!! szerintem ez a kapszula amit szedek jó, ha gondolod próbáld ki, most én is a netről rendeltem, itt olcsóbb: www.boldogmama.hu
örülök, hogy jöttél!!!

Enikő,
nagyon sok boldogságot kívánok szülinapod alkalmából!!!! majd jön az ajándék is biztos, csak várat még magára egy kicsit!!!

Ani,
nagyon örültem, hogy taliztunk, no meg a torna is klassz volt. A srácok meg szenzációsak, nagyon helyesek voltak!!! Pláne mikor egymás mellett feküdtek és beszélgettek :P :P

Vicuska,
jaj de jó, hogy minden rendben!!! mesés pocaknövesztést Nektek!!!!!

Gabi,
most te lettél laptetős :shock: :shock: vigyázz ám magadra!!! :wink:

a torokfájósoknak mielőbbi jobbulást, a többieknek pedig babás álmokat!!!!

Ibi,
örülök, hogy jobban vagytok és hatott a víz!!!! én úgy tudtam, hogy csak 4 hónapos kórtól lehet :shock: de ez jó hír, hogy már 1-től!!!!! köszi, hogy mondtad!!!!

no jó éjt, most már megyek!!!
Vendég
 


hűűű, sehol senki????? :shock: ilyen se nagyon volt még, hogy én legyek az utolsó és az első :P :P de mivel Manócska alszik és a házimunkákat tegnap este elvégeztem, most lenne időm... :lol: de magamban nem beszélgetek :lol: , inkább meglocsolom a virágokat :P :P

jöjjön valaki!!!!!

Ja, Kriszti, szavaztam Martinkára!!!! :P cuki a kép!!!!

Andi,
győzőtt Gréti???
Vendég
 


Hahó Nati, én is itt vagyok! Tényleg micsoda pangás van.

Kriszti, én is szavaztam Martinkára, nagy nehézségek árán (valamiért nem akart beengedni)

Azt hiszem, sajnos Gréti nem győzött (egyik hétnél sem az ő neve volt kiírva), de azért majd pontos info Anditól.

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Nati, ennyi virágod van? :lol: :lol: :lol:
Na mindegy, én sem várok tovább. Majd még bekukk.

Szép napot mindenkinek!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok

Vicuska
Ez csodálatos!!!!!Felfogtad már,hogy kismami vagy? :D Mikor szerzed be az első ruhácskát?Nézegeted már a babaholmikat?
Mikor mész legközelebb UH-ra?
Védőnéninél voltál már,megkaptad a kiskönyvedet?Mesélj!

Chrissyy
Én is szavasztam Martinra :wink:

Vikcy
Sajnálom a pocsék éjszakát!Lehet már közeleg a nagy nap és tegnap Luca aba csalogatta kifele a játszótársát :wink:

Enikő
Kiváncsi vagyok meddig húzod még.A szülinapi köszöntésnél +/- 10 nap megengedett,nem? :wink:
Dobhatnál képet a virágodról!
Ügyes kezem van?Köszike,aranyos vagy!Ezt eddig csak apa mondta :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani
Örülök,hogy tetszett Vikikének is az óra!
Mikor mentek legközelebb tornára?
A gyerkőcök is élvezték?Nem voltak nyűgösek?

Nati
Remélem nem jelent semmit a laptető,már szedem a bogyót!
Próbáltam Noelt levideózni,de már nem olyan egyszerű,mert amint meglátja a fényképezőt,hasra vágja magát és egy pillanat alatt már oda is kúszik.Amúgy olyan édesen kúszik,mint egy sebesült,meglőtt katona:D ,csak az egyik lábát hajlítja a másikat meg csak kinyújtva húzza.Apával jókat szoktunk rajta nevetni.Amúgy tegnap már velem együtt mászott.Én fogtam a két lábát,ő meg rakta a kezeit egymás után ahogy kell és nagyon boldog volt,hogy így halatt előre,sőt este már egy-egy "lépést" teljesen magától megcsinált! :D
Vendég
 


Nati
Talán már fel is ébredt Bence?Noel épp most aludt el.
Az órákról megkaptad az emilt?
Vendég
 


Enikő,
hát van virágunk rendesen, de ahogy befejeztem az írást, felébredt :shock: , így majd most állok neki a locsolásnak :wink: . Most evett, játszott és megint alszik - úgy látszik most pótolja be az első 4-5 hetet, amikor szinte semmit se aludt :shock: . Azért nekem tetszik ez az új szokása :P
Ünnepeltek a hétvégén? vagy milyen talán utolsó kettesben töltött programotok van???

Gabi,
már válszoltam is :P édes lehet Noel, ahogy kúszik. Bencén látom, hogy mennyit lehet rajtuk mosolyogni, mert tényleg olyan helyesek és cukik!!!!

Már van telcsiszámom a tejcsis nénihez, de még nem vette fel :roll: este lehet, hogy már más tejcsijét kapja :cry: azért ez olyan vacak érzés és parázok is tőle rendesen :shock: :shock: :oops: . de biztos jó lesz neki, jobb mint a tápi...

no most tényleg megyek locsolni :P
Vendég
 


Sziasztok!!

Kép rólunk

Kép

Később jövök, mert mire ideértem, Bencus felébredt.

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Sziasztok!

Anna
Örülök, hogy jól vagytok! :D Majd jössz, amikor tudsz :wink: biztos kell egy kis idő míg összeszokik a három gyerkőc :D

Vicuska
Szép nagy a maszatkád :D Gratulálok és vigyázz magatokra :wink: :D

Gabi
Igen, nagyon szép karácsonyunk lesz :D bár nem bánnám, ha már itthon töltenénk és nem a kórházban :D
Nagyon gyorsan megy az idő :shock: Noel is nemrég született és mindjárt 1 éves :D

Ildi
Nagyon szépek vagytok!

Enikő
Annyira kíváncsi vagyok a babád nemére én nem bírtam volna ki szülésig ezt a nagy titkot :wink: :lol:

Tand-al mi lehet? Már nagyon rég írt :shock:
bessy76
 
 


Sziasztok! :D
Bocsi,hogy csak most jövök! :oops:
Vicuska!
Nagyon örülök Nektek :D pihizz sokat :D és ugye már nem dolgozol?! :roll:
Bessy!
Nagyon cukik a kisruhák,és nagyon szép pocakod van :D
Nati!
Azért ez egy kicsit durva,hogy járulj hozzá a költségekhez :shock: még egy csepp tejet sem kaptál egyenlőre! :roll:
Ani!
Nagyon szupik a képek Roniról :D :D :D
Ildi!
Tök jó ez a kép! :D
Enikő!
Nagyon drukkolok Nektek,hogy mihamarabb kibujjon a bébi :D
Rólunk:
Bencusnak még mindíg folyik az orra :( Patrikom meg köhécsel :(
Jó lesz már ha vége lesz ennek a nyavajának!
Tegnap voltam vezetni,és nagyon szupi volt :D
Ez a srác,teljessen máshogy tanít,mint az előző pasi :shock:
Tündike!
A Te férjed jár már rutinra?

Na,amit ígértem árak:
Libero disc jumbo midi 68db:2880 ft
Libero disc maxi jumbo 60 db:2880 ft
Libero mega pack maxi 84 db:3850 ft
Libero bébi mini 46 db:1800 ft
Libero babi maxi 29 db:1800 ft
Libero junior 25 db:1800 ft

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Hát a mostani éjszakám még rosszabb volt mint az előző.Nem tudok aludni.Fájt nagyon a hasam.Lányok ez már így fog menni még három hétig?
Hogy pihenje ki magát így az ember szülésig. :(

Enikő én is kedden megyek NSTre.Te mikor érsz oda?Hátha találkozunk. :) Most egymás után két titokzatos baba fog születni.Mert ugye te sem meg én sem tudom mi lesz a babó neme.Egy nagy meglepetés lesz.Bár én amikor egy kicsit tudtam aludni az este megálmodtam ki lesz a manónk.Remélem hamarosan már nem csak álom lesz.

olyan hülye idő van.Délelött még a nap is sütött most meg borus nagyon az idő. :( lehangoló

Ildi aranyosak vagytok Bencussal.

Andesz:örülök hogy az új oktató rendes.Mikor én tanultam vezetni én utáltam az oktatómat.Nagyon bunkó volt .De én sajnos nem tudtam lecserélni.De azért így is sikerült a vizsgám elsőre.Persze nem neki köszönhetem.

Most hogy már Orsi is babázik nagyon türelmetlenül várom a mi kicsikénket is.Eddig elvoltunk mint kismamik.De mostmár ő igazi anyuka.Most is elvagyunk csak nekem már hiányzik hogy én is babázhassak. :lol: Ez normális ugye?Ti is ilyen türelmetlenek voltatok?



vikcy6
Pákozd
 
 


Vicky! Persze, ez természetes. Mikor Nati Bencéje megszületett, már én is egyre türelmetlenebb voltam. 16 napot kellett várnom, és jött a az én Bencém. :) Számolj Luca szülinapjától 16-ot, hátha akkor Neked is lesz egy Bencéd. :)
Sajnálom az éjszakáid. De ez édes teher, ami miatt nyugtalan vagy.

Remélem Orsi nagyon szép babás napokat él át. Persze ha tudsz jönni, gyere ám!

Andesz! De jó, hogy jobb az oktatód. Igyis kell lennie. Az enyém irdatlan bunkó volt. 2szer elromlott a sebváltó, amit rámfogott, és majdnem kifizettette velem.
Remélem Bencus is meg Patrik is minél hamarabb makkegészséges lesz.
Ja! Nagyon-nagyon-nagyon szuperek a képek. Ahogy szeretik egymást. Ölelni valóak.

Enikő! Nagyon boldog szülinapot kívánok Neked utólag. Aranyos apácskád a virágot illetően.
Ja, éelvezzétek ki a szülésig az időt, mert hosszú az utánna lévő 6.(Na meg hátha kicsalogat valakit)
Nekünk már nem sok van. Apácska kérdezgeti is, mikor tellik már le.:) :oops: :lol:
Én sem bírtam volna ki, hogy ne tudjam meg a nemét.

Bessy! Hogy vagy?

Anna! Persz jössz, amikor tudsz. Most első Szófika, meg a tesók is persze. Azért én is kíváncsi vagyok, hogy fogadták a kishugit?

Nati! Ez tényleg durva, hogy fizessél előre, aztán még tejcsi sehol. Mindenesetre remélem Bencusnak jól jön a tejcsi, szép nagy cserfes kislegényke lesz belőle.

Vicuska! Nagyon örülök, hogy jól vagy!Szép a kép, bár nem igazodok ki rajta.

Gabi! Ráér a sárga keretes óra. Csodajó Noel bicóka. Ilyet én is szeretnék. :)

Ani! Ti hol vettétek Roni pihenőszékét?

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/1-36-7-2012_09_12-Man4cska.jpg
n.k.ildi
 
 


Vikcy!
Igen,szerintem mindegyikönk már ilyen türelmetlen volt a végén,mert már ilyenkor tényleg olyan nehéz a nagy pocakkal csinálni bármit is :D
Meghát már be vagy sózva,mert tudod,hogy bármikor kibújhat a bébid :D :D :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok, én is jelentkezem :D , Levi alszik, remélem olyan sokat mint tegnap :wink: .

Andesz a libero maxi az az 5-ös méretű mert most nem tudom megnézni a milyenket, Levi nehogy felkeljen. Tényleg nagyon jó áron van, úgyhogy akkor biztos igényt tartunk majd megrendelésre. Írd le légyszi, hogy műkszik majd a dolog. Köszi.
Örülök, hogy jó a mostani oktatód, így sokkal jobban megy az embernek a vezetés igaz? Nyugisabb, nem kell paráznod, hogy na mikor üvölti le a fejed.

Ildi nagyon jó a kép, ilyet hogy lehet csinálni? És milyen hajasbaba még Bencus :D , nagyon szép kisfiú.

Anna örülök, hogy minden rendben és már itthon vagytok, a tejcsi beindulásnak meg szorítok, lehet egy-két nap és tejcsárda leszel :D . Képeket én is várom!

Gabi köszi az órát, tényleg nagyon tetszik :D ! Szép bringája van Noelnek, Levi is kapott nyáron a névnapjára a nagyszülőktől és az a jó benne, hogy tudom irányítani a kormányzást, mert van egy tolórúd a bicóra szerelve, a tietek is olyan nem?

Antám mégegyszer nagyon köszi az órát neked is, Levi és Andriska nevében is :D . Bocsi kicsit későn végeztem és mire jöttem volna msn-re te már nem voltál. Puszika Roninak, olyan édes volt tegnap, bár mindig nagyon cuki!

Nati sajnálom, hogy végül nem elég a tejed, de nagyon jó anyuka vagy, hogy nem tojod le és harcolsz, hogy legalább akkor mástól kapjon fincsi tejcit. Végül akkor mit egyezkedtél a nővel, be kell szállnod pénzügyileg? Erről a More Milk tejserkentőről én is olvastam, akkor most azt is szeded, tényleg hatásos? Remélem nem lesz rá szükségem, de azért érdeklődöm.

Tand hol vagy, miújság veletek már tényleg rég voltál! Gyere ahogy tudsz!

Chrissyy gratulálok a fogacskákhoz!!! :D Különösebb nyüglődés nélkül vészelitek át? Mi szerencsére nem vettünk észre semmit, remélem majd Andriskánál is így lesz.

Judy hogy vagytok, már egyedül vagy?

Vicuska nagyon sztárfotó :D , gratulálok mégegyszer! És tényleg gyere majd mesélj, hogy babaruhákkal már mennyire szemezgetsz, kiskönyv? Vigyázz magatokra!

Enikő NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK utólag is! Lassan csak kibújik már a kis lurkó :wink: .

Bessy hát jó lenne ha úgy jönne a kis albérlőd, hogy otthon lennétek karácsonyra igaz? Harismarist már hordod?

Alexa na vettetek sportbabakocsit? Nézzetek szét a nagy Kenguru boltban is ha még nem voltatok, múltkor voltunk ott és van egy-két jó.

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Andesz
Köszi :wink: :D
Örülök, hogy jól ment a vezetés :D és jó az oktató.
Nekem nő volt az oktatóm, nagyon szupi volt :D

Ildi
Köszi, jól vagyok, bár még mindig kapar kicsit a torkom. Apa meg elég rendesen megfázott, remélem nem ad át semmit. Literszám isszuk a teát, ő meg még hozzá a Neocitran-t.

Vikike
A harisnyát csak jövőhét pénteken kapom meg :shock:
A kórház környékén van 4 segédeszköz üzlet, egyikben sem volt és csak egyben lehetett megrendelni :shock: pedig szerintem van jó pár kismama, akinek kell :?

Vicky
Sajnálom, hogy nem vagy jól. Remélem hamarosan kibújik a kis meglepid :wink: biztos nincs gyakran ilyen, hogy szeretnék tudni a nemét, de nem mutizza meg a baba :D

Nati
Jelentkezett már a tejes néni?
bessy76
 
 


Vikike!
Mi a libero comfort fit mega pack-ot használjuk,ami 8-14 kg-ig jó!
Erre gondoltál? :roll:
Mert ez 4es!
A megrendeléseket nekem leadjátok,én meg meghozatom Bencus keresztanyjával! :)
Anikó!
Mi újság Lili szemével :roll:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Andesz az is jó lesz biztos, mert még nincs 14kg, majd kibróbáljuk, beszélek apával is aztán mikor kell jelzünk, mennyi idő kb. amíg megjön?

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Nosztalgiáztam :D , mikor Levi tanult járni, egy páran már láttátok szerintem ezt a videót.

http://ivi.introweb.hu/downloads/levi/video

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Most meg nemtom megnézni :evil: , ti megtudjátok?

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Vikike!
Én sem tudom megnézni :(
Nem tudom pontossan mikor jön meg,majd holnap beszélek az illetékessel :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Ok köszi!
Na majd megnézetem apával, hogy miért nem indul és majd újból felrakom.
Milyen pangás van nem? Jön a hétvége. Basszus Levi már több mint 3 órája alszik, fel kéne keltenem mert este meg majd virgonckodik éjfélig. Na be sem kell mennem már ébredezik :wink: .

Puszi mindenkinek, jó hétvégét!!!

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Hali! :lol:

Nati, Ani!
klassz lehetett a torna a babákkal 8) , én kismamajógára szeretnék járni majd :D

Ildi!
nagyon jó a kép :P

Gabesz!
édes lehet Noel ahogy mászik :lol:

Andesz!
örülök az aranyos oktatónak 8)

Vicky!
sajnálom az éjszakákat, kitartás :(

képzeljétek, már van több gatyóm, ami nem jön fel, vagy legalábbis szorít....igazából egy se jó :shock:
szóval a hétvégén anyuval elmegyünk shoppingolni(Pesten) és beszerzünk ezt-azt :lol: :lol:
hétfőn megyek Tapolcára uhura, RL-hez majd csak 2-3 hét múlva, védőnőhöz jövő kedden, aztán kaptam már beutalókat vérvizsgálatra...(pisit azt ugye lehet vinni otthonról is? :oops: )
kedden kapok majd kiskönyvet 8)

Mindenkinek szép hétvégét :P
Vendég
 


Vicuska
Jó vásárlást hétvégén!
De jó, hogy hétfőn megint láthatod a babád:D
Akkor kedden hivatalosan is kismami leszel :wink: :D
A pisit inkább otthonról vidd, én kétszer is az SZTK-ban pisiltem és nagyon sok lett a bacim, harmadszorra otthonról vittem és tökéletes lett az eredmény. Szerintem nem fertőtlenítik rendesen a poharakat :shock:
Az integrált vagy a négyes tesztet megcsináltatod majd?
bessy76
 
 


Vicuska!
Jó vásárlást! :D
Ha pisit viszel,akkor próbálj meg ne az elejéből,hanem pisilj egy picit,és utána fogd fel! :D
Na jól van,hát ezt jó hülyén írtam le :oops: remélem azért érthető :roll:
Na jó éjt Mindenkinek :D :D :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!


Csak gyorsan bekukkantok. Még szoknom kell az anyaságot. De csodálatos érzés :)Luca nagyon jó baba. Néha a pocakja fájdogál, de egyébként nagyon sokat alszik :D

Köszönöm mindenkinek a gratulációt és az aggódást. Nagyon jól esett.

Brigi: tök jó volt ,hogy odakérted magad a szobába :D ha nem haragszol akkor rakok is fel egy közös képet Szófiáról és Lucáról.Remélem nem baj.De olyan édesek. :lol: Remélem hamarosan beindul a tejcsi.

Majd rakok fel képeket Lucáról később. Kép Szófia és Luca

Kép
csehi77
 
 


Sziasztok,

Hú ez elég hajszás most nekem! Nem gondoltam, hogy nehéz lesz, de az!!! Panna sír, Szofi sír, ajaj kemény meló! De most látom mekkora cula Panna lányom! Gaskó sokat segít, már ha itthon van. Apa már dolgozik, de ha itthon van nagyon odarakja magát. Rendezi Pannust, mint egy jó anyuka!(ebéd, pelenkázás, játék szóval minden!)

Orsi,
Szerintem is tök jó volt egy szobában, még ha csak egy éjszakát is dumáltunk át! :D
Remélem minden oké nálatok minden téren!!!
Sajna tejci még mindig nem tökéletes, de már alakul. Kaptam egy gyógyszert, várom a hatást, na meg persze iszom, eszem rendesen! Azt mondta a gyerekorvos, hogy ha ez nem segít, akkor semmi! Azért a szopit pótoljuk egy kis tápival, mert nem akarom éheztetni a kis boszit!
Luca szopizik rendesen, ugye?

Bocsi, ha valakinek nem írtam, de most van időm és mennem kéne enni valamit! Alszik mind a két csaj! Ha valaki felém jár, jöhet babalátogatóba, szívesen látom!

Vicus,
gratulálok a babókasikerhez és nagyon szorítok. Várni akartam még(babonás vagyok), de azt hiszem most már itt az ideje !!!

Viki,
Légy kitartó, sajna ez a változékony idő amúgy sem tesz jót a kismamiknak!

Na pusza mindenkinek, rohanok!
Anna
szofika3
 
 


Halihó!

Bocsi hogy csak most jövök, de a kis hercegem minden percem leköti.

Nati, képzeld Márti is More Milket szed. Nagyon remélem hogy használ nektek. Nagyon várom már a jövőhét csütörtököt, olyan jó volt, képzeld izomlázam van a hasamban. Ez kicsit ciki, mert nem sokat tornáztunk. Na mi lett a tejecskés nénivel? Remélem nem is lesz nagy szükség rá, mert a tabletta segít.

Gabi, nagyon jó volt a torna, sztem jól bírták a fiúk. Miután ők elfáradtak a tornába egymás mellet feküdtek és nézegették egymást. Amint valamelyikük nyüszi lett az oktató felvette és dajkálta, mi meg tornáztunk. Nagyon jó volt.

Ildi, nagyon jó ez a kép rólatok. A pihiszéket Pesten a Baby-outletbe vettük ( http://www.babyoutlet.hu/Default.aspx ) kifutó, vagy értékcsökkent Brendonos cuccokat árulnak. Viszont ha venni akartok akkor ezt nem ajánlom. Vegyetek olyat amit vízszintig lehet dönteni, sajna a mienk nem olyan.

Andesz, köszi a pelus árakat. Most vettünk az Auchnba, majd legközelebb :(

A Liberó pelus (Midi, 3-as méret 2990Ft) és a Nivea törlőkendő (4 db 1590 Ft) akciós az Auchanba, ha valakit érdekelne.

Viki, teljesen normális a türelmetlenség. Sajnálom a rossz éjszakákat, hidd el sokkal jobb lesz utána, bár nem biztos hogy kevésbé fárasztó. Én pont tegnap borultam ki kicsit a fáradtságtól, és hát ha belegondolok több mint 3 hónapja nem aludtam át az éjszakát. De itt jön a lényeg és ezt majd te is meglátod: amikor reggel hallom hogy ébredezik, bemegyek hozzá és amint meglát teli szájjal mosolyog, ennél csodálatosabb dolgot nem tudok neked mondani, ez minden fáradságot megér. Még akkor is imádom amikor nyakig szaros lesz és vagy 3-szorra öltöztetem át fél nap alatt. Nem is írom, hisz ezek most nem tűnnek valami kecsegtetőnek, de majd pár hét/nap múlva te is meglátod.

Vikkantyom, igazán nincs mit a kis drágaságaimnak mindent :)

Anikó, láthattam ma a férjed és Lilit az auchanba? Lehet nem ők voltak, csak a fényképről tippeltem. Sokáig néztem őket, de nem vagyok bizti.

Vicus, szia. :) Hol van kismamajóga itt a közelbe? Na, megvan az első kismamis gatyód? Mást is vetettek? Kérünk ám képet! Hu....lesz kiskönyved minjá, és megint láthatod a kis maszatkát, de jó. Pisit nyugodtan vigyél otthonról! A régi SZTK-ba még csövet is adnak legközelebbre ha kérsz (akkor kell amikor leadod a beutalót)

Anna (nekem már csak Anna maradsz) Orsi, gyönyörűek a lányok.

Anna, persze hogy ne éhesztesd a kis drágát. A tejecske is be fog indulni, remélem a gyógyi segít. igyál és pihizz annyit amennyit csak tudsz. Büszke lehetsz a párodra hogy sokat segít.

Most asszem ennyi, mert fáradt vagyok (megint rengeteget vasaltam), nya meg apácskám is vár már. Pussz mindenkinek.

madiani
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jöttem túl gyakran, de nem nagyon volt időm így az elején, olvasgattalak benneteket, de erőm már nem volt írni. Sajnos a sok boldogságra jött egy tragédia, hétfőn hajnalban elhunyt a párom édesapja, 58 éves volt. Nagyon hirtelen és váratlan volt, ugyhogy lesújtott mindenkit. Abban reménykedem, hogy az új élet, a kis Hunor baba erőt ad Csabinak és persze a család többi tagjának.

Vicuska, fantasztikus a kép! Gratulálok hozzá, és a kismamiságodhoz!Ez egy csoda. Szép és boldog babavárást!Kiváncsi vagyok a további fejleményekre.

Ani, hol voltatok tornán?Mikortól lehet/érdemes vinni a babákat?A peluscsere, átöltöztetés ismerős!! :D Én már csak azt szeretem, mikor direkt várunk a trotyira, mert 3-om a magyar igazság, és csak 2 volt, de aztán nem jön, és elkezdem a pelust cserélni, mikor megérkezik a 3 is!! :shock: :shock: :D De nagyon bírom a kis kakigépet!

Nati, nem gyenge a tejcis történet!Sajnálom, hogy nincs elég tejed, de ez változhat még nem?

Anna, GRATULÁLOK !!!!!SOK TEJCIT ÉS BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK!Gyönyörűek a babák!

Ildi, nagyon jó a kép rólatok!Mi újság veletek?Ti milyen babakocsit vettetek?

Enikő, utólag is BOLDOG SZÜLI ÉS NÉVNAPOT kívánok! 2 in1?Hogy érzed magad?

Velünk (a fentieken kívül) minden rendben van. Hunor 3 napja azt csinálja velem, hogy a hajnali 4 vagy 5 órás kelés után nem hajlandó visszaaludni, csak az apukája ölelésében. :D A tegnapi nap a front miatt nem alakult túl jól, szinte semmit nem aludt és én is hulladék voltam. Hihetetlen, hogy jövőhéten már 1 hónaposak leszünk. Mintha most történt volna minden. Tényleg, még nem is írtam szüléstörténetet. :shock: De ami késik, nem múlik. :wink:
Ja, és 2 nap alatt rendbejött Hunor bőre a pasztától!Tejcim nagyon jól beindult, Hunor már visszanyerte születési súlyát, sőt már 3600 gramm. 1 hét alatt 30 dkg-t hízott, és 1 decit lekortyol. :shock: :D Röviden ennyi rólunk. Pusszancs mindenkinek, megpróbálok sürübben jönni.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Dobok pár képet!

Kép

Kép

Kép

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki eltünt a hétvégén.

Roni:Sajnálom a párod édesapját.Hunor baba biztosan tud majd mosolyt csalogatni a gyászoló családtagok arcára.
Nagyon édes a képeken Hunor.

Már kezdődik.Hogy a családtagjaim mondogatják hogy már dagadok meg hogy más a hasam már a szokásos szöveg hogy látszik hogy nemsokára szülök.Én ezt olyan hülyeségnek tartom.Szerintem nem is igaz.

Enikö:már babázol?

Valakinek szól majd Enikő?már várom hogy mikor szül.

Most rakja össze a párom a pelenkázó szekrényt.Meg a másik kis szekrényt is.Ha minden meglesz már a szobába rakok fel képet mindenképpen nektek.

Nagyon édi a két hajasbaba együtt.De azért Luca viszi a prímet neki hosszabb.Kap is tőlem kis csatot ha találok ilyen picit. :lol:

Majd biztos megyek jövő héten is babázni de akkor már többet fogom fogni. :lol: nincs mese gyakorolni kell. :D



vikcy6
Pákozd
 
 


Sziasztok MINDENKINEK
Nem voltam most egy pár napig :oops: olyan lusta voltam semmihez semmi kedvem nem volt. A szemünk úgy néz ki rendbe jön úgyhogy nagyon happy vagyok
Csajok érdekelne a torna minket tud valaki valamilyen infot mondani?
Annyit punnyadunk itthon kettesben, bár anyagilag nem állunk túl jól de nem az a pár ezer fog hiányozni.
Enikő még egyben van?
jó éjszakát mindenkinek

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


21805. A kiút

Próbálta kinyújtani a lábát, de nem ment.
Kicsit bosszankodott, régebben sokkal több helye volt.
Most úgy összement minden.
Forogni már régóta nem tud és ha csuklik, hát már az sem az igazi.
Azelőtt egy-egy hukkanásnál szinte pattogott, úszott a gömb egyik végéből a másikba, majdnem száguldott, de amióta ilyen szűkösen van, már csak helyben ülve hukkangat,
Az ujja maradt az egyetlen vigasza, ezt mindig eléri, most már a kezét sem kell a szájához emelnie, valahogy állandóan ott van, csak így fér el.
Néha már nem akar itt lenni.
Mintha hívta volna valami, talán valaki, az a titokzatos hang, ami annyira szép, de félti is.
Mi várja majd, ha elmegy?
Mert visszaút nincs, azt tudta.
Egyszer aztán rászánta magát. Elég volt! Csak erre tudott gondolni.
És a kellemes, de szűk otthon mozogni kezdett. Idegen zaj szűrődött át messziről, egyfajta izgalom is lejutott hozzá, s bár nem értett semmit, sejtette, hogy mindennek ő a lényege.
Később nagyon kellemetlenül érezte magát.
Már nem tartozott a régi otthonához, az újba pedig még nem érkezett meg.
Tudni akarta, hogy mi lesz most vele.
Hirtelen megfeszült a teste, nagyot lökött magán, és minden más lett.
Idegen hangok vették körül, megérintették itt- ott, szokatlan illatokat érzett, sokkal világosabb lett, de valami hiányzott, szinte fájdalmasan.
Furcsa, számára eddig ismeretlen hang tört fel a torkából, szomorú volt és elkeseredett. Mást várt.
Valakinek itt kellene lennie, hiszen olyan sokáig volt vele, ha nem is tudta, de hallotta, érezte a jót.
Talán nem kellett volna lázadoznia.
Aztán egyszer csak megnyugodott.
Pici orra, ami erősebb volt minden érzéknél, valami ismerőshöz, valami finomhoz ért, és csodás illatot érzett. Itt van ugyanaz a puhaság, ami eddig körülvette, ugyanaz az álmosító hang, és milyen tisztán szól most. Ugyanaz a nyugalom, amiről azt hitte, örökre leveszett.
Így minden jó megint. Sőt!
Ha akarja, most már a lábát is kinyújthatja.

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
csuszka
 
 


Sziasztok!

Enikö
Utólag is Nagyon Sok Boldog Születésnapot kívánok!!!
A sógornöm még az egyetemet nyomja, reméljük ez az utolsó fél éve lesz már és utána diplomázhat.Az egyik tantárgyal egy kicsit szivatják.Amúgy van egy barátja akivel nagyon komoly a dolog.És most örül, hogy keresztanya lesz.

Alíz
Nagyon sajnálom az apósodat!Részvétem!
Egy picibaba mindig nagy erőt ad.Nálunk apósom kemó elött tudta meg, hogy lesz a Gergő, és szerintem nagy erőt adott neki, hogy végig csinálja a terápiát.

Gabi
Köszi a tippet!Nagyon jó ez az oldal!Te nagyon ügyi vagy, hogy szabad kézzel rajzoltad!

Rólunk
Tegnap Gergőbaba nagyon nyügi volt szinte egész nap sírdogált!Biztos ez a nagy szél hatással volt rá meg a hideg.Ma egész jó volt!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!

Jelentem, még mindig egyben vagyunk. Azért nem jöttem, mert szüleimnél voltunk - remélem, utoljára kettesben! :D
Holnap majd jövök és visszaolvasok.

Pusza

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok!!!

Kicsit régen voltam :)
Rengeteget írtatok!!! Juj... Csak átfutottam bocsi...

Nati: Köszi a sömit. Megjött mentettem a számot :)
Nu. Barninak saját ágya vol teddig is csak egy szobában aludtunk. Most nem egy szobába alszunk ez volt a második nap, de simán megy. nem gond neki. Este a nagy ágyon összebújunk álmosodunk (ehhez a szertartáshoz ragaszkodok :) ), majd mikor már álmos szegényke átkísérem az ágyába és szuszi muszi :)
Bár hajnalban egyszer megébred akkor apja megy mert ő felkel a kis nyüszire, de csak betakargatja és rendben is van. Lehet hogy kell neki egy hálózsák. Lehet hogy azért ébred meg mert a takarót lerúgja magáról és fázik.
Tejcivel kapcsolatban a próféta szóljon belőled!!!
Bár képzeljétek el a másik topikban van eg yanyuka akinek bőven van teje de babócája nem hajlandó cicizni, cumisüvegből is keveset eszik. Szegénynek van teje aztán mégis deciket önt ki.

Bessy: szép a pocid, a ruhácskák édesek :)

Enikő: Utólag ugyan de Boldog szülinapot kívánok Neked én is :)

Roni: Szuperek a képek!!! Hunor egy tünemény :)

Kérdés: EKG-ra be kell jelentkezni? Mennem kellene már lassan.

Hétvégén jelentem én szereltem össze az IKEA kanapét, a gyerekszobába a szekrényt, a DVD tartót, és a rácsos ágyat! A kanapé simán ment, a kiságynál szentségeltem de istenesen...
De megvan, márcsak dekorálnom kellene. Valami meleg színeket kellene bevinnem a szobákba.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Jó nagyot! :D

Alíz, őszinte részvétem!
Csodálatosak a képek, Hunor baba zabálnivaló. Tornára 6 hetes kortól lehet vinni a manókat és az öreghegyen az XSFitnnessbe van csütörtökönként 10 órától. Az 1 alkalmas jegy 850 Ft, a 8 alkalmas bérlet 4990 Ft (bármeddig felhasználható). Ezek szerint te is taliztál már közelről a kakamatyival. :D Jelentem nekem is volt már szerencsém hozzá. Gratulálok a szép gyarapodáshoz, ügyesek vagytok.

Viki, sztem is hülyeség ez a látszik nem látszik dolog. Tény hogy az én fejem feldagadt a szülés elött, de semmi más "tünetem" nem volt. Ahogy anno a csajok mondták, felbőszült bika orrom volt és ennyi. :D Na meg arra is készülj hogy most már mindennap legalább 10 hívásod vagy SMS-ed lesz hogy mi van már, nem szülsz-e még. Anno amikor Vikkantyom Levikével volt várandós én is mindig hívogattam, ő célozgatott hogy ez neki nem jó, de addig le se esett nekem míg nem voltam ugyanabba a cipőbe. :) Ezúton is bocsi drága barátnőm. Nagyon várom a képet a manó kuckóról.

Anikó, örülök hogy rendbe jött Lilike szeme. Tornáról fentebb írtam.

Ibi, szióka. Ez a hülye szél, Ronit is állandóan nyügivé teszi.

Enikő, szia hogy vagy? Tényleg kinek szólsz ha szülsz? (lehet már kérdeztem bocsika)

Tündi, szia, nagyon hiányoztál ám! Te egyedül raktad össze az ágyakat? Ejha... nagy pocakkal. Nem vagy semmi. Kérünk róla képeket!

madiani
 
 



Nya de jó.....azt álmodtam hogy terhes vagyok. :?

Vicuska, várunk az élménybeszámolóval!

Vikkantyom, remélem kapsz képet a 4D-ről. Aztán majd megyünk és megnézzük nálatok a DVD-t, ha szabad. :wink:

madiani
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: