Új privát üzeneted érkezett!

Csajok!

Hogy álltok a karácsonyi készülődésben?
Ajándékok? Ötletek? vannak már? Esetleg díszek?
Vett már valaki IKeás sütiformákat? Én még mindig nem jutottam el oda... :cry:

Dec 13-án lesz karácsonyi vásár az oviban az ovi javára... és most oda kreatívkodom..., ötletelek, majd mutatom, ha megvan...

Manka
mankalak
 
 


Katának, Katusnak és kicsi Katának mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!

Manka, én letudtam a karácsonyi bevásárlást, nem minden ajándék van még itthon, de az is itt lesz decemberig azt hiszem :-)
A 2 adag mézeskalácsom lassan végét járja, úgyhogy hétvégén vagy jövő héten sütnöm kell egy újabb adagot :-)
A díszítés csak apránként, a mikulás díszeket is csak mértékkel tettem ki, majd ... :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Sziasztok.
Hát ma elkezdetem én is dekorálni a lakást,a hógömbök egy részét megcsináltam.Egész jó lett,még úgy is,hogy az én kézügyességem egyenlő a nullával:)
Ajándék fronton még elég rosszul állok,pláne így,hogy a nagyszülők is ránk bízták az unokák ajándékának a kitalálást,és megvételét.
Pár embernek már megvan,de még elég kevés.Az a baj,hogy semmi ötletem nincs...A múltkor végigjártam párszor a Tescoban a játékosztályt,de nem láttam ott sem semmi olyat amiért pénz adnék ki...
Várom az ötleteket,javaslatokat....
Emőke adhatnál egy kis kreatívítást kölcsön:))
Nem vagyok irigy,hogy te már ilyen jól álssz:))

Jövő héten megint itt a hónap első péntekje... CC buli??:))

Hajni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 

 
 

A ma ünneplő Katáknak BOLDOG NÉVNAPOT, bár nem tudom van-e ilyen egyáltalán:) Katust tudom, hogy nem ma...

Katus!

Köszi!!!

Többiektől akkor várok időpontot Mikura. Gondolom a dec.5-i héten kellene valamikor. Nekem bármelyik nap jó.

manka,

Holnap mikor tudnék beugrani a mézért? Vikiét is elhoznám.

Emőke,

Ti már mézeskalácsoztok????:)

Karácsony: A gyerekeknek nagyjából megvannak az ajándékok, nálam is az van még hátra, hogy a rokonság nevében kell ötletelnem, beszereznem. Tamarának viszont előtte még szülinapja is lesz, na arra nekem sincs semmilyen ötletem. Minden értelmes játékot megvettünk anno Zorkának, amiket Tamara örökölt. Én is ezerszer végigjártam a TEscot, Müllert, Auchant és nem-nagyon lettem okosabb...Dekorációt még nem csináltam semmit, tegnap világosított fel Hajni, hogy vasárnap már gyertyagyújtás, úgyhogy össze kéne dobni a koszorút. Az ajtón még mindig aranyeső-koszorú lóg :lol: :lol: Asszem azt is időszerű lenne lebontani:)
Vendég
 


Nagyon ajánlom itt Vecsésen: http://www.logiko-p.hu/index.php?page=fooldal

a gyerekek,rokon gyereke, barátok gyerekei ... :-) nagyrészt innen kapják az ajándékot:-)

E.

Kép


Kép
birdie
 
 


Adri

Ha ma tartjátok, akkor kicsi Katának boldog első névnapot kívánunk!:))

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Szia Judit!

Vagyok úgyhogy jöhetsz...




A ma ünneplő Katáknak BOLDOG NÉVNAPOT, bár nem tudom van-e ilyen egyáltalán:) Katust tudom, hogy nem ma...

Katus!

Köszi!!!

Többiektől akkor várok időpontot Mikura. Gondolom a dec.5-i héten kellene valamikor. Nekem bármelyik nap jó.

manka,

Holnap mikor tudnék beugrani a mézért? Vikiét is elhoznám.

Emőke,

Ti már mézeskalácsoztok????:)

Karácsony: A gyerekeknek nagyjából megvannak az ajándékok, nálam is az van még hátra, hogy a rokonság nevében kell ötletelnem, beszereznem. Tamarának viszont előtte még szülinapja is lesz, na arra nekem sincs semmilyen ötletem. Minden értelmes játékot megvettünk anno Zorkának, amiket Tamara örökölt. Én is ezerszer végigjártam a TEscot, Müllert, Auchant és nem-nagyon lettem okosabb...Dekorációt még nem csináltam semmit, tegnap világosított fel Hajni, hogy vasárnap már gyertyagyújtás, úgyhogy össze kéne dobni a koszorút. Az ajtón még mindig aranyeső-koszorú lóg :lol: :lol: Asszem azt is időszerű lenne lebontani:)
mankalak
 
 


Miku partyra az 5.-e hétfőhöz mit szóltok???

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Lányok,

Holnap felhívom a Mikulást, akkor mondjam neki a dec 5. hétfőt?
Vendég
 


Judit!

Nekem eddig jó a Mikulás hétfőn..
Manikűrre hova kell menni? Szeretnék bejelentkezni.

üdv,

Manka
mankalak
 
 


És mi újság a Café bulival? Nekem most a péntek tuti nem jó, Zolinak a héten kedden, szombaton és vasárnap lesz szabadnapja, esetleg nincs kedvetek átrakni szombat estére??? :wink: Na jó, azért csak miattam nem fontos....

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 



Én is mondtam Hajninak, hogy szerintem a 2. péntek pénzügyi szempontból szerencsésebb:)

manka,

Várlak:) És bocs, nem jutottam el a mézért. Holnap Rád csörgök.
Vendég
 


Na, szuper, akkor áttegyük a Café party-t a következő hétre????

Hasonló megfontolásból a Miku party-t ne tegyük későbbre, pl szerdára vagy csütörtökre (dec. 7.-e vagy 8.-a)?

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Judit!

Ma beugrom a városba, inkább holnap mennék, ha neked is jó!
Majd egyeztetünk...

Orsi!
Nekem mindegy melyik nap jön a Mikulás...

Manka
mankalak
 
 


Sziasztok!

Miku party nekünk szerdáig jó, a csütörtökünk és péntekünk már elkelt :)
A csomihoz a cuccokat szívesen megveszem és utólag rendezzük... (így ha valakinek anyagi okokból lenne jó később azt megodjuk)

Anikó, Orsi!
Összedobjuk akkor a csomikat?

Manka!
Bocsi, de a méz teljesen kiment a fejemből... Jó neked, ha ma vagy holnap du. elugrik érte a Zuram olyan 1/2 5-5 körül?

Lányok!

Nem láttatok valahol Thomas-os és Dórás csoki adventi naptárt? Én mindenhol csak Miki egereset, Plutósat, stb. látok. Van egyáltalán még olyan gyerek 2011-ben akinek ezek a kedvencei??????? :roll:
/tudom, hogy hanyaganya vagyok és előbb kellett volna, de én naiv azt hittem ezeket gyerekjáték beszerezni.../

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi,
én benne vagyok a miku csomagok összerakásában!

Hajni,
lesz holnap Sárkány Centeres játszóház?????? Csak mert ettől függ a mai programunk is...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Köszönjük szépen Kata nevében a köszöntéseket, de mi is április 30-án fogjuk tartani, hogy ne legyen ilyen közel a szülinapja, névnapja, Mikulás, ......

Lassan gyógyulgatunk, de Dóri egy hét teljes jóllét után megint kezd náthásodni. Ha ez így megy egész télen, meg fogok őszülni.

Manka!
Köszi a mézet, Dórinak nagyon ízlik!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok.

Nekem is mindegy,hogy mikor jön a Mikulás.Jó a hétfő este is....

Orsi,mint ahogy már mondtam is neked,azt hiszem még a héten is elmarad a játszóház,Dia most kezd kilábalni a hányásos vírusból.Ha mindenki jól lesz akkor legyen inkább a jövő hét.

Én hercegnős adventi naptárt keresek......Egyszer láttam az Auchan újságba,de már ott sincs.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Sziasztok,

Mikulás buli:
- tavaly 1.000 Ft/fő volt a csomag, idén is mehet így????

Időpont: hétfőn délután állítólag jön idén is a vecsési Mikulás, Levi nálunk nagyon odáig volt érte tavaly, így ezt mi nem hagynánk ki idén sem, így mit szóltok a kedd vagy szerda délutánhoz??? Mondjuk olyan 5 órától lehetne esetleg Judit???


Résztvevők:

Zorka,Tamara
Zéti ,Boróka
Levi,
Viola ,Diána.
Bogi, Liza


Jönne még valaki, csak a csomagok miatt kérdezem, mert lassan be kéne rá vásárolnunk!!!!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi,

Szerintem leginkább a Mikulás bácsin múlik az időpont, szerintem mi legtöbben rugalmasak vagyunk. Próbáltam hívni délelőtt, de nem vette fel, délután meg nem tudom hívni, mert akkor már itthon van Zorka. Holnap próbálom újra. Nekem jó az összeg.
Vendég
 


Sikerült beszélnem a Mikulás bácsival.
Neki sem a hétfő sem a csütörtök nem jó, úgyhogy dec.6. kedd-ben maradtunk. 5-től gyülekezünk Nálunk, fél6-ra jön a Mikulás.
Várok mindenkit szeretettel.
Vendég
 


Mi 5-én és 6-án Győrben leszünk (Apóst műtik), úgyhogy akkor erről lemaradunk (bőven sok lesz az ovis-bölcsis mikulások mellett a két céges is...).

Hajni, jobban van Dia?

Adri, Dóriék is átjárnak az oviban a sószobába minden héten? Szerintem az is nagyon sokat számít...

Mi is benyaltuk a múlt héten a hányós-fosós vírust, kedden Zazi hozta haza a bölcsiből, aznap éjjel ő hányt (+ a dadus és még két gyerek), szerdán én, csütörtökön Marci és az Uram. Klassz kör volt, de ebből egyszer az életben bőven elég, és az ellenségemnek se kívánom azt a 3 éjszakát.
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata!

El is hiszem, hogy kikészített ez a három napos buli :(



Lányok!
Nincs valakinek véletlen októberi vecsési tájékoztatója? Benne vannak az ovisok mikor a polgi átadta az ovinkat és Edó is szerepelt, így eltenném emlékbe, ha nem is a gyerekem miatt de a polgi miatt mindenképp :wink: :lol:

szandrakiss
 
 


Sziasztok.

Nekem jó a 6.-a,ott leszünk 17 re,és az összeg is jó.

Kata:Köszi kérdésed,Igen már jobban van a Dia,ma már evett is reggel egy kicsit,hétfő d.e óta nem hányt,most apa lett beteg de ő rosszabbul viseli.Remélem mi a Violával megússzuk(igaz kedden délelőtt volt egy kis hasmenésem,de gyorsan el is múlt).

Más:Lenne egy kérdésem:Nem szeretne valaki karácsonyra venni Aqua Beads vízre kötő gyöngykészletet?
Megnéztem egy csomó helyen és mindenhol 6000 ft körül van,de a neten találtam egy helyet(www.jatekbolt.hu) ahol csak 4200 ft,és ingyen kihozzák ha 8000 ft felett rendelsz.

Vagy,ha esetleg ha megnézitek az oldalt és találtok valamit ami tetszik,akkor megrendelhetnénk közösen.


Szép napot mindenkinek.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Nekünk jó a kedd...egyelőre...remélem így is marad!!!

Hányós vírus :( nálunk februárban esett át rajta (mármint gondolom egyik fajtáján) mindenki...volt olyan éjszaka, hogy 4-ből 3-an voltunk rosszul :? Ráadásul szegény Zétikémnél 1 teljes hétig tartott...minden éjjel hányt...nappal meg "hasment" :cry: Remélem most mindenki hamarabb gyógyul!

Kata! (Adri helyett válaszolva)
Nem, DóriZétiék nem járnak át, mert nem tudják megoldani a fel és leöltözést, ruhatárolást a gyerekeknél...állítólag nincs helyük lerakni a ruháikat, cipőiket. Ez (is) a külön épület hátránya...
:( Már gondoltam rá, hogy veszek szekrényt az ovinak erre a célra :roll:

Hajni!
Én rendeltem volna innen egy Jó éjt Dórát...ha lenne...épp az nincs. Ha Neked még ráér várhatunk vele picit...nekünk karácsonyra kellene.

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok,

nekünk is tökéletes a 6.-a kedd 17 óra, úgyhogy Judit jövünk akkor mi is :wink:

Mi szerencsére nem hányunk-fosunk, nálunk Levi önállóan nem akar enni szinte semmit egy hete....

Manka, jó az 1.000 Ft/fő/csomag ár, mert péntek délután mennénk Évivel vásárolni??? Csatlakozik még valaki, vagy ez lett a végleges létszám:

Résztvevők:

Zorka,Tamara
Zéti ,Boróka
Levi,
Viola ,Diána.
Bogi, Liza
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mondokorsolya 2011.11.30 17:22-kor.

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Évi.
Oké,még nekem is ráér,mert nekem is karácsonyra kellene.Épp ma néztem,hogy amit tegnap kinéztem,az ma már nem is volt készleten.Remélem addig még lesz.

Akkor kedden talizunk.

Sziasztok.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Judit,
Anikóékkal bővül még a létszám.

Résztvevők:

Zorka,Tamara
Zéti ,Boróka
Levi,
Viola ,Diána
Bogi, Liza
Maja, Ákos

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Évi!

Bocsi? de elfelejtettelek...ha minden igaz ma vagyunk itthon..

Anikónak, Emőkének csak annyit, hogy Juditnál van már a méz!
Sajna csörögni nem tudtam, de hátha néztek netet, ha nem akkor majd holnap...

Judit! Köszönöm szépen a körmöm, tetszik, és apa is észrevette... igaz a köveket már este 6-kor nem láttam rajta..-ez az én formám.. a fodrász is mindig "begöndörít", mire hazaérek pont ugyanolyan mint előtte...
:roll: :lol:

Orsi! Nekem is ok a csomi, bár ma úgy áll a helyzet, hogy Bogi csak virgácsot kap... :cry:

Manka
mankalak
 
 


Sziasztok,

a csomagokat végül ma összedobtuk Évivel és Anikóval, a pénzt majd Évinek kellene odaadni.

Judit, íme a résztvevők:

Zorka,Tamara
Zéti ,Boróka
Levi, Dóri
Viola ,Diána
Bogi, Liza
Maja, Ákos

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Nem emlékszem, tavaly a Mikulás mondott pár mondatot az illető gyerekről, akinek odaadta a csomagot? Írjunk ilyet? Vagy nem kell?
Vendég
 


Judit,
azt hiszem tavaly nem mondott róluk semmit, csak korábban, mikor a férjeink voltak, de szerintem aki akar írhat valamit a gyerekről, biztosan Ő is elmondja, ha megkérjük rá...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Évi!!
Mától újra van Jó éjt Dóra baba,a játékboltban!Rendeljek?

Valakinek esetleg valami már?Tök jó dolgok vannak,és jó áron.:)))

A múlt héten elkiabáltam,hogy minket elkerül a betegség.A Dia után most a Viola lett beteg,csúnyán köhög..Remélem mikulásra meggyógyúl.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Hajni!

Igen, én is láttam :lol: Viszont azt is néztem, hogy gyöngykészlet még mindig nincs nektek :( Megoldható náluk, hogy "előrendeled" a babát és hozzádobják a gyöngyöt ha lesz és majd együtt szállítják? Ha igen, akkor kérem a babát...ha nem, akkor várunk.

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi.
Tegnap rákérdeztem,e-mailben,hogy mikor lesz ismét a két termék,és azt mondták,hogy a baba mától,de gyöngy az nem lesz.De már kinéztem egy másikat.
Szóval akkor még én is szétnézek hátha találok valamit és akkor a hétvégén megrendelem.Az ,hogy mikor jön meg azt meg a miku partin megbeszéljük.

Szép hétvégét.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Mai nap szépsége:

Tamara ma az uzsonnás dobozával a kezében jött ki a suliból és mondta, hogy apának hozott meglepetést. Itthon átadta neki :). Csirke comb volt az ebéd a suliban és elhozta a bőrét, mert apa szereti :D.
Azt hittem megzabálom :D

szandrakiss
 
 


Szandra, :) :D :lol:

Hajni, Évi,
én is ránéztem, én Thomas mozdonyt keresek, de nem a picit, hanem nagyot (olyat mint ami Zétinek van, megy, zenél, stb..) de nem találok ilyet sehol... lehet hogy itt van, csak nem fedeztem fel.... vagy Évi a Te honnan rendelted annó???

Mindenesetre ha valaki lát ilyet valahol, szóljon légyszi :wink:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Végül elvetettük az ötletet, hogy írjunk a gyerekekről a Mikunak, mert türelmetlenek lennének, mire mindenki sorra kerül .

Hajni,

Nem tudom Te melyik vizesgyöngyöt akarod rendelni, az Aquabeeds-et vagy a Beedost? CSak mert Zorkának Aquabeeds van és nem kell feltétlenül a hatalmas, drága kezdőszettet megvenni. Nekünk a csillagtáska készlet van, most szülinapjára kapott bele utántöltőt. A Beedos asszem drágább.
Vendég
 


Judit.

Olyat szeretnék ami nektek is van.Néztem a csillagtáskát is de az sem volt a neten,boltban meg drágább volt mint itt a neten a nagy kezdőszett.Mivel végül egyik sem volt,így maradt egy kisebb és olcsóbb változat,a mamától meg kap még hozzá utántöltőt.

Évi:Megrendeltem a babát,még nem jött levél arról,hogy mikor hozzák,de szerintem max szerdáig ideér.Majd szólok ha megjön.

Emőke:Hogy vagytok?

Szép napot mindenkinek.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Sziasztok!
Kérdezni szeretnék... Szerintetek egy hasmenéses megbetegedés kb. hány napig tarthat el??? Azt hittem 1-2 nap alatt végigszalad, de most a 4. napnál tartunk. Napi 2-3 alkalommal kell szaladni a WC-re. Hangulat és étvágy kiváló, láz nincs. Első alkalom, hogy elkapunk ilyesmit, ezért érdeklődök. Szeretném elhinni, hogy hamarosan vége! Mit érdemes ilyenkor adni a javulás érdekében???

Évi, képzeld el, pénteken előkerült este a fürdés után. Annyira megnyugodtam. Nem vagyok bolond, eddig tényleg kettő volt, és most néhány hét kihagyással ismét kettő van :-) :-) Nagyon megkönnyebbültem. Szegény gyerek, állandóan találok rajta valamit :-) vagy éppen nem :-)

Szandra, az uzsis nagyon aranyos :-)
almi
 
 


Reni, 5 nap is lehet és közben visszaesés is. Ábel szerda este esett át ezen a most "divatos" hányós, hasmenéses víruson. Utána semmi, széklet kezdett normalizálódni, na erre ma tiszta vizes :-(
Nálunk a kölesgolyó nagyon bejön ilyen esetben, és a hagyományos krumpli, háztartási keksz, vkinél banán is.
protexin (vagy más probiotikum) még jól jön.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Ja és az alma.

Kép


Kép
birdie
 
 


Reni.

Nekem a héten ketten is ajánlották(az egyik a védőnő volt),hogy ha nem múlik el a Diánál a hányás(szerencsére elmúlt),ittasak meg vele max 1 dl jéghideg Coca-Colát(Pepsi nem jó),persze csak lassan,kortyonként.Állitólag csodát tesz.Jobbulást nektek.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Hajni, én nagyon csodálkozom, hogy védőnő ilyet tanácsol. A kórházakból hányás, hasmenéses vírus után úgy engedik ki a szülőket, hogy csak szénsavasat ne.
Bevallom én magam ritkán fogyasztok és nagyon nagy lelkiismeret furdalás mellett colat (kívánom néha sajnos), a gyerekeket soha nem kínálnám meg vele. Inkább választanám egy takarítós műsor tanácsát, szerintük jó wc-t tisztításra :-) A vízkőt csodálatosan lemarja - azt mondják :-)

E.

Kép


Kép
birdie
 
 


Hát én is meglepődtem mikor mondták,és azt sem tudom,hogy jó -e,de akik mondták mind a ketten E.ü dolgozók voltak.Szerintük a legjobb ami megállítja a hányást.Hát én hittem nekik,mert inkább azt igyon egy kicsit mint hogy gyógyszert kelljen adni,vettem is egy üveggel,de azt hiszem egy darabig nem lesz felbontva mert mi sem iszunk Colát:)

H

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Köszönöm, akkor még türelemmel kell lennem.
Komolyan mondom az ovikezdés óta 1 kilót fogyott. Nem egész 3 hét eredménye. Ezt 6 hónapig gyűjtöttük :-( Nagyon bosszantó. A másik, hogy az oviban egyáltalán nem akar enni. Sőt, már itthon is sokkal rosszabb az étvágya. Így most próbálnám diétáztatni, de nagyon nehéz. :evil:

Hajni, a cola-ról még nem hallottam hasmenés esetén. :shock: Úgy tudom a koffein vízelvonó hatása miatt nem javallott. Egyébként maga a szénsavasság nem tudom milyen hatású lehet. Gondolom nyugtatja a gyomrot, mint a szódabikarbóna bizonyos esetben.
almi
 
 


Emőke a vízkőoldó hatásáról már én is hallottam:))))

Hát nem tudom,én sem ,hogy miért is ajánlják,lehet,hogy ez valami vecsési specialitás:))

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


A kólát koraterheseknek hányINGER ellen szokták ajánlani. De hányásra, hasmenésre még én sem hallottam.
Hasmenésre viszont nagyon jó az étcsoki. Minél feketébb annál jobb. Nálunk 2 kocka étcsoki és elvágták a hasmenést.
Mi szerencsére EZT eddig megúsztuk, kopp-kopp. Mi ezekre nem vagyunk fogékonyak hál'Isten. Viszont Zorka megint taknyos...remélem nem robban le keddre...
Jobbulást a betegeskedőknek!
Vendég
 


Sziasztok!

Hajni!
Köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reni!
Örülök, hogy ismét meg van mindkettő :lol:
Zéti az oviban újabban nem eszi meg a húst...itthon igen!

Zétinek februárban 1 hétig tartott, ráadásul többnyire hányt, hasmenése max. 3x volt...bár inkább az lett volna...nagyon ki volt készülve a hányástól. A végén már mi is 1/2 dl colát adtunk neki hányinger ellen...

Cola:pár évvel ezelőtt 2 hétig volt 40 fokos lázam (többször hallucináltam is tőle), s még a vizet is kihánytam...persze a doki eltiltott minden szénsavastól...gyogyikat írt...amiket ugyanúgy kihánytam...a 2. hét végén mondtam a Zuramnak, hogy vagy hoz nekem colát, vagy lekúszok négykézláb a közértbe és veszek magamnak (ugyanis max. 5 métert tudtam megtenni a lábamon egyszerre)...kaptam colát...ittam egy pohárral...nem jött ki...pár óra és egy újabb pohár után már enni is tudtam pár falatkát...2 nap múlva semmi bajom nem volt :roll:
Szóval nem vagyok egy cola fan, (persze ha megkívánom megiszom-lelkifurdi nélkül :oops: ) de ne felejtsük el, hogy eredetileg gyógyszernek készült...és tényleg nagyon jó tisztítószer :lol:

Orsi!
A NAGY Thomast az akkor még létező Magmában vettük...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: