Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Először is ZORKÁNAK NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!!!

Orsi.
Mint már Katus is írta,én délutánra gondoltam.Mivel konkrét napot nem írtam,így még most nem voltunk.
Ha mindenki meggyógyul akkor esetleg jövő szerdán mehetnénk.Este 19 ig nyitva van,és ha még délután mondjuk 16 után megyünk az még bőven elég a gyerkőcöknek ugrálni.
Aki biztosan jönne az légyszi írja meg.

Köszi.

Szép hétvégét mindenkinek.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Szandra, Hajni

Köszi:)
Vendég
 


Zorkának nagyon boldog 5. szülinapot kívánunk mi is!!!!

Hajni,
engem érdekelne a játszóház, majd akkor előtte megpróbálom átprogramozni Levi alvását. A jövőhét viszont most még bizonytalan, mert Levi ma reggel 39 fokos lázzal ébredt, semmi más tünete nincs, csak néha egy picit köhög, nem tudom mi lehet ez most nála....

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 

 
 

Katus, sajnos nem valószínű, hogy menni fogok. Nagyon kevés órát akarnak adni, konkrétan 9-et a 22-ből. 2 nap kéne csak dolgozni, az semmi pénz, ráadásul Zuglóban... bevállalok néhány hónapot minden nélkül, álláskeresőként, és bízom benne, hogy szeptembertől lesz valami. Ha nem is több, de közelebb :-( Nem tudom. Nehéz, hogy mikor dönt jól az ember.

Most azt mondta Ati, hogy azért rémült meg nagyon, mert meglátta az ágyakat az oviban, ő meg nem akar más ágyába feküdni. Mondom neki, hogy amit megbeszéltünk az mindig úgy is lesz. Ha azt mondom ebéd után megyek, akkor megyek érte :-) Remélem hétfőn könnyebb lesz neki.
Most egész nap szerep játszik. Használja a "buta" kifejezést. Ezt mi nem szoktuk itthon, azt mondta rá mondták, csak az nem derült még ki egyértelműen, hogy ki. Remélem azért nem hiszi el magáról :-) :-)
almi
 
 


Zorkának Boldog Szülinapot kívánok!!!


Szandra!
Ügyes a nagylány! Csak így tovább!!


Kata! Küldöm majd a listát, de elkavartam valahova...igyekszem...

Orsi! Sajnos most mindenhol ez van, vagy a magas láz-hányás, (-szerencsére mi ezt letudtuk a szünetben..) vagy a köhögés..nekünk segített a sószoba..., de sajna az orrfolyás az szinte mindennapos a kicsinél...

Többiek! Ki oltat? Influenza ellen? Szoktatok vagy nem ajánljátok...most, hogy oviba ment már Bogi lehet, hogy kéne..de én félek..
Idén "télapóztok" még?


További szép hétvégét!!!

Manka
mankalak
 
 


Ancsa,

nálunk eddig egyikünk sem volt még beoltva, és most sem tervezem, mert annyi típusa van az influenzának is, hogy mindre úgysem lenne jó az oltás. Egyébként akiktől én hallottam eddig hogy oltatott, ugyanúgy megbetegedtek, de ez nem csak influenzával van így, a rota is ilyen.

Nagyon remélem, hogy idén is jön hozzánk a Nagyszakállú, Katus intézte tavaly a főszereplőt, ami viszont idén újra kérdés lehet, az a helyszín lesz megint, hogy hová tudnánk megszervezni... Gondolom ezen múlik majd a dolog.

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Zorkának boldog szülinapot :)

Orsi, Anikó volt tavaly, aki végül is lefixálta Józsival a dolgokat, ő egyébként szívesen jönne idén is :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Lányok.

Mi ez a Mikulás dolog?Engem is érdekelne,tavaly még nem voltam itt,nem tudom ,hogy mi és hogy volt.Légyszi avassatok be engem is!!!

Köszi előre is !!!

Hajni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Hajni,

Te még hiszel a Mikulásban??? :lol: :lol: :lol:

Szoktunk Mikulásbulit rendezni. Kezdetben valamelyik apuka vállalta a szerepet, de ahogy cseperedtek a gyerkők féltünk, hogy megismerik a saját apukájukat, úgyhogy tavaly Katus szerzett egy igazi Mikulás-kinézetű bácsit, aki örömmel vállalta a feladatot.
Döntsük el gyorsan, hogy szeretnénk-e, mert ha igen, akkor a munkahelyi Mikuláshoz nem megyünk. (szerdáig válaszolni kell) Nem akarok kínos kérdéseket, hogy ez a Mikulás miért néz ki másképp, mint a tegnapi, stb:)
Lehet, hogy bátor vagyok, de azt mondom egye fene, lehet nálunk a buli:)
Vendég
 


sziasztok!

Az oviban ugye jár a Mikulás? vagy ovifüggő? Ha egészségesek leszünk és találkozik az oviban a Mikulással, akkor mi most kihagyjuk a bnetes mikulást pont a Judit által is írt kínos kérdések miatt.

E.

Kép


Kép
birdie
 
 


Sziasztok!

Zorkának kívánunk minden szépet és jót!

Katus!
Ránézek én is a Fakopáncsra keddig.

Nálunk sajna semmi jó :( :( :(

Zéti még mindig köhög, szombat hajnalban hányt, majd reggel 1 órán belül 5x fosizott is...ma már csak 1x, remélem több nem lesz.

Boró ma reggel BEKRUPPOLT :cry: :cry: :cry: Nem találkoztunk még ilyennel, de -talán ösztönből- megfelelően cselekedtünk. Szerencsére kúp és inhalálás után hazaengedtek a HP-ból, remélem nem lesz rosszabbul, mert akkor irány az I-es klinika :(

Képzeljétek pont pénteken vettem egy ózonos hideg párásítót...eredetileg Zéti köhögése miatt...most remélem segít Borón...néha tényleg azt hiszem boszi vagyok
:roll:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Engem érdekel a Mikulás buli.!Judit akkor ránk számíthatsz:))
Mit kell venni,vinni fizetni?
Más..:
Mit szólt Zorka a barbies tortához?

Az oviban elvileg mindenhol jár a Mikulás,de elég gyatra volt tavaly is.A Viola mondta,is hogy ez szerinte csak egy bácsi volt aki segít az igazi télapónak.

Borónak és Zétinek meg jobbulást kívánunk!!

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Judit,

ha komolyan gondolod, akkor jövünk mi is. Évivel és Anikóval még nem beszéltünk róla, de szerintem idén is lehet, hogy bevállaljuk a csomagkészítést, részemről oké. Idén mennyiből legyen fejenként a csomag?

Hajni,
megszoktuk beszélni, mennyiért állítunk össze csomagot, ezt kell kifizetni,annak aki majd összerakja. Mindenki egyformát kap, és a Miki bácsi adja majd oda nekik, ha minden jól megy Juditéknál. Szoktunk vinni egy kis enni-innivalót is, hogy amig várjuk a Télapót legyen mit kajálni, inni.

Levi ma is egésznap lázas, megint 39-el kezdtük reggel 7-kor, aztán lement 38,6-ra, de most újra felment... Egyébként elvan, a szemén látszik csak, hogy nincs jól, és mindezek mellett egész nap bepisil, azaz, hogy az eleje mindig becsurog, de arra pont elég, hogy ma már 5-ször átöltöztünk... A hasát fájlalja, már azt is el tudom képzelni, hogy felfázott. Na majd holnap már okosabb leszek, mert hívjuk a doki nénit...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Jobbulást minden kis betegnek! Nekünk sikerült szeptember óta az első hetet végigjárni az oviban hip-hip hurrá, és úgy tűnik, hogy holnap is megy Zorka:)
Évi,

Kúpot irattatok fel? Nekünk van itthon, bár szerencsére csak egyszer kellett használnunk eddig. A hideg levegőre állítás általában elég.

Katus,

Akkor beszélsz a Mikulás bácsival, hogy mikor tudna jönni hozzánk?

Orsi,
A csomagkészítést akkor szívesen Rátok bízom:) Én már nem emlékszem mennyit adtunk be tavaly a csomagra, ezrest?
A Mikulás bácsinak valami kis ajándék csomagot csináltatok, ha jól emlékszem...azt is intézitek?

Barbie torta: Hát volt nagy öröm. Maga a Barbie (hamupipőke)is új volt, az volt az első kérdése Zorkának, hogy megtarthatja-e:)))
Hoztam képeket is.

Kép Kép Kép
Vendég
 


Judit!

Gyönyörű a torta. De a lányod még szebb!!! :) Azt az örömöt ami sugárzik.... Na persze a fotós is ügyes volt!
Ha minden ok, és nincs betegség mi is csatlakoznánk szívesen!
Majd írja le vki, aki vállalja, hogy kinek mennyit mikor...

Évi!
Jobbulást a gyerekeknek!

Orsi!
Levinek is jobbulást! Te hogy vagy? Tudsz már egyenesen járni?

Hajni!
Ez aranyos volt Violától...
mankalak
 
 


Judit, bátor vagy, minden elismerésem! :wink: Én még nem tudok nyilatkozni, hogy megyünk-e vagy sem: leginkább az időponttól függ a dolog, mert megyünk a két céges mikulásra is (az egyik biztos, hogy 2-án du. lesz, a másikat még nem tudom).

A betegeskedőknek jobbulást!

Évi, kruppnál nálunk is a hideg levegő + a rectodelt működik!

Mi végeztünk az antib. kúrával, és lekopogom, most mindenki tünetmentes. És ennek legjobban Marci örült, mert a múlt héten is minden reggel oviba akart menni, és ma végre mehetett is :D .
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Zorkának nagyon boldog szülinapot!:)

múlt héten Lázár is bekruppolt, nekünk volt itthon Ventolin, 2x fújtunk+levegő. másnap váltottam ki kúpot is, de azt nem szeretném használni. a ventolint sem...

pár kép, ahogy ígértem:
Kép
Kép
(mindkét gyerekemnek ma van a szülinapja :D )

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Kis betegeskedőknek jobbulást! Megint sokan vannak :-(

Judit, nagyon édes Zorka, ahogy örül :-))) Szuper volt a tortája :-)

Viki, Eszter és Lázár is tünemény :-))

Feldobok egy "hálás" témát. Munkahelyemen - nevezzük Nagynevűcégkisnevűleányvállalatának- érdeklődtem, hogy szívesen részt vennék a karácsonyi rendezvényen. Gondoltam ha már lassan vissza kell mennem, újra megmutatom magam kötetlenebb formában. Céges emailt nem érem el, ezért én kerestem fel őket. A válasz a következő volt:

"Első körben az a terv, hogy az aktív dolgozók kapnak meghívót - még nem küldtük ki őket - és ha kevés lesz a jelentkezett létszám, akkor tudjuk a többieket is meghívni. Én úgy gondolom, hogy nem lesz vele gond, 200 főig jók vagyunk és tavaly kb. 180-an voltak.
Szóval én vettem a jelentkezésedet, és szólni fogok mindenképpen, hogy mire számíts, hogy készülj! "

Kép


Kép
birdie
 
 


Emőke,

Háááát ez a válasz elég érdekes. :( Meglepve nem vagyok...én ugyan minden évben kapok meghívót a Mikulás bulikra (nálunk csak az van) de én is próbáltam puhatolózni, hogy számíthatok-e arra, hogy visszavesznek. Hát kerek perec nem mondták ki, hogy nem, gondolom azért mert ezt nem is mondhatják, de nem nagyon kapkodnak utánam...mondjuk az én helyzetem kicsit más, én nem sok időt töltöttem ezen a munkahelyen, azt is pocakosan...
Vendég
 



A csúcs az egészben, hogy aki ezt írta, a helyemre jött, most ő a cég kommunikációjáért (kmm, kmmm) felelős személy. Ez a gyönyörű az egészben :-)

E.

Kép


Kép
birdie
 
 


Emőke,

Hát miért nem ezzel kezdted? AKkor elég egyértelmű a helyzet...félti a helyét...
Vendég
 


ez is lehet benne, de a szomorú az, hogy ez tényleg cég "policy" :-( mármint, hogy a "nem termelő" kollégákat csak akkor hívják, ha az aktívak visszamondják és beleférnek a keretbe. Velük nem számolnak.

E.

Kép


Kép
birdie
 
 


Minden betegeskedőnek jobbulást!

Zorkának, és Atinak boldog szülinapt kívánunk!

Nálunk Dóri jobban lett az antibiotikum kúrától, de sajnos hasmenése volt végig tőle. Eddig még nem kapott a doktornőtől antib-t, de most azt mondta, hogy bármennyire nem híve ennek, már muszály volt, mert kezdett a füle is begyulladni. Mellette nyomatjuk a Pro-Kidet, és tegnap már ment oviba, mert ahogy abbahagytuk a gyógyszert elmúlt a hasmenése is.

Sajnos Kata viszont nincs túl jól, a náthája (amit még a kórházban szedett össze az első éjszaka a csecsemőosztályon) nem lett jobb, hétvége óta ő is köhög, és alig bír szopizni, amit pedig sikerül szopiznia, azt sajnos a sok köhögéstől általában ki is bukja. Így tegnap vele mentünk dokihoz, de szerencsére a tüdeje még tiszta, a hörgő hangok a torkából jönnek, ahogy hátra csurog neki a nátha. Most kap orrcseppet, köptetőt, és nagyon kell figyelnünk, mert ha nem javul, vagy esetleg rosszabbodik a helyzet, akkor nagy valószínűséggel irány a kórház.

A Mikulás partyt mi valószínűleg kihagyjuk, elég lesz az oviban.

Munkahelyek.... botrány!!!!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Emőke, ez bicskanyitogató sztori. De ha ők így állnak hozzád, akkor szerintem tojd le őket magasról. Nehogymá' ők tegyenek neked szivességet!
Egyébként lehet, hogy én is hasonló cipőben járok, mert elég gyanús, hogy jövő héten mikulás, és még egy sort se kaptam arról, hogy mikor lesz a buli. Lehet, hogy én is short list-en vagyok, csak még nem tudok róla 8). Na mindegy, majd megyünk Apánk céges bulijára, és megkapjuk a 4. és 5. piros polártakarót, amit minden évben osztanak :lol:
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Atinak mi is BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánunk.

Lányok,

Tud valaki szerelőt, aki normális áron dolgozik és hajlandó foglalkozni Beretta típusú kombi cirko kazánnal? Mi már három szerelőt elfogyasztottunk és a probléma mindig visszatér. Az a gond, hogy mindig kikapcsol a kazán, és a radiátorok fel sem melegednek, mert ki-be kapcsol állandóan. A padlófűtésnek a nappaliban ez elég, de a csajok szobájában a radiátorok jéghidegek. Pár másodperc működés után lekapcsol.
A termosztát jó, az mondja neki, hogy menjen, de nem akar...
Vendég
 


Judit: http://www.gyorsszaki.hu/ Nálunk már többször dolgoztak, és úgy emlékszem, hogy Emőkééknél is oldottak már meg problémát, korrektek, és nem kértek sokat a melóért.
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Adri, Judit, köszönjük szépen!! Én itt elsunnyogom a szülinapokat, pedig tudom, hogy szépen sorban vannak a gyerkőcök 2 naponta: Eszter, Ati, Zorka :-) Fejleszteni kéne a listát. Szívesen vállalnék 12-re vagy 20-ra egyet, mondjuk jövőre :-)

Sajnálom a betegeskedőket, jobbulást mindenkinek! Én résen vagyok, figyelek. Orrot szívok, de amennyit sírt és sír az elmúlt héten ezen nem vagyok meglepve. Nagyon nehezen akarja elfogadni az ovilétet, nem eszik. De legalább már pisilni kiment egyszer!!! Itthon rémálmok gyötrik, többet ugrálok hozzá alvás közben, mint eddig :-( Reggel horror elindulni. Kemény dió. Szegény óvónénik, gondolom már itt be ott ki a sírása :-( Bízom benne, hogy nem betegszünk le, mert akkor nagyon nagy visszaesés lesz a szoktatásunkban. Szóval nem lehet beteg!!!! Megtiltottam!
almi
 
 


Atinak boldog szülinapot!

Judit!
Folyamatosan ki-be kapcsol az mit jelent? Ilyen 5-10 másodpercenként csak azt hallod, hogy "bedurran" a cirkó és ki is kapcsol? Mert a miénk is ezt csinálta és a Zsolt a hőfok szabályzóval kezdett játszadozni mert túl melegre volt állítva és hiába melegítette fel a vizet tök gyorsan, ki is kapcsolt egyből mert ő azt forrónak érezte és ennyi. Akkor levettük ilyen 45 fok körüli hőmérsékletre és nem kapcsolt ki-be de akkor meg nem volt elég meleg, most egy kicsit feljebb vette így elég meleg is van és nem állandó a ki-be kapcsolás.

szandrakiss
 
 


Szandra,

Igen, pontosan ezt csinálja. Épp hogy elindul és ki is kapcsol. Én is lejjebb tekertem a víz hőmérsékletet délelőtt, de továbbra is csinálja. És nálunk ez visszatérő probléma. A Kata által ajánlott szaki nem hajlandó jönni, az egyetlen vecsési akiről tudok nem veszi fel, Miki is hívott egyet ő jövő héten tud jönni...addig megfagyunk. :((
Vendég
 


Sziasztok!

Sajna látom, hogy a fél topik jártas a Krupp-ban...most már mi is :( Kaptunk kúpot, Ventolinunk meg már Boró 5 hetes kora óta van. /még az akkori kórházlátogatásunkból/. Persze én sem adom szívesen egyiket sem, de a fuldoklásnál bármelyik jobb...

Viszont vasárnap a HP-ben egy olyan dokinéni kezelte Borót, akinek mindhárom gyereke Kruppos. Ő ajánlott 3, együtt "Krupp mix"-nek nevezett homeós bogyót. Emőkének hála már ezek is kéznél vannak mától. Akit érdekel:
-Aconitum napellus 15CH
-Euspongia officinalis 5CH
-Sambucus nigra 5CH

Mi sem voltunk még egyetlen céges Mikuláson sem, pedig amikor dolgoztam minden kismamának kellett küldenünk meghívót...vagy spórol a cég és megszűnt, vagy csak rajtam spórolnak :roll:

S ha már Mikulás: mi is szeretnénk részt venni, ha még beférünk Juditékhoz :roll: :D Bár sajna a múlt évben is sokan megbetegedtek a nagy szakállú jövetelekor. A csomit szívesen összeállítjuk, látom Orsi már nyilatkozott róla. Anikót meg megfűzzük :wink:

Judit!
Aranyos Zorka, amint éppen a babát "eszi" :P

Wiki!
Milyen nagylegény már Lázár is :shock:
Eszter meg kész kishölgy! mit tud az a Dóra baba? Mostanában Boró azt mondogatja, hogy "Dórás" ajándékot kér a Télapótól.

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Kata!

Ha a takarón Mikulások is fellelhetőek akkor átveszem őket!

Láttatok valahol Mikulás mintás takarót/plédet "3 D-ben"? Mármint nem reklám újságban, mert ott én is láttam, az üzletben meg nem volt :evil:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Atinak boldog szülinapot! Drukkolok, Reni!

Évi, én is csak azért írtam, hogy nem fogom többet használni, mert remélem nem lesz rá szükség...
Dóra baba beszél magyarul/angolul+énekel, érzékeli, hogy épp este vagy reggel van (fekszik/áll), meg villognak a csillagok. Minden kislánynak nagyon tetszik, de szerintem inkább Borónak való... most sok helyen akciós. mi kaptuk. (szívesen adok Dorás ötleteket :) )

Mikulás: mi valószínű nem megyünk, főleg hogy Eszterék csoportja fogadja a Finnországból érkezőt a reptéren. állítólag nyilatkozni kell, hogy benne lehet a gyerek a tv-ben. :D

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok.

Jövő héten szerdára tervezem a Játszóház látogatást.Aki szeretne nyugodtan csatlakozhat.Olyan délután 16 körül mennék,és ott találkozhatnánk.
Várom a jelentkezőket.

Kis betegeknek jobbulást,már -már rosszúl érzem magam attól,hogy mi megint nem vagyunk betegek,és csupa jó dolog történik a lányokkal:))Remélem ez így is marad............

Szép napot mindenkinek!
Kisütött a nap egy kicsit:)))))))

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Lányok, utolsó lehetőség - rendeljetek velünk a fakopáncstól!!! :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus!

Bocsi, de még nem volt időm megnézni, most épp fejfájok, de ha bírom még ma megnézem...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 



Szandra, vettem, Évi, várunk rád :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok,

Ati nagyfiú, kicsit megkésve, de annál boldogabb 3. szülinapot kívánunk Neked, és sok kitartást az ovihoz :D

Manka,
köszönöm, alakulok. Még járok fizikóterápiára, először rosszabb lett, de most már csak hajolni nem esik olyan jól... tökéletes sosem lesz.
Ja tényleg, méz ügyben mi újság?

Levinek két napja már csak 37,8 körüli hője van, viszont borzasztóan köhög, tegnap már 2-szer hányt emiatt... remélem egyszer kilábalunk ebből.

Hajni,
nálunk minden az egészségi állapotunkon múlik...

Szerintem akkor elkezdem:

Mikulás lista:

Zorka, Tamara,
Zéti, Boróka,
Levi

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Csak annyit, hogy nálam vannak a mézek.. kinek mikor kellene? Hova vigyem..stb.

Majd jövök még, de most megyek kreatívkodni..

Szép napot!
mankalak
 
 


Orsi, kanalazok a kitartásból, amit Atinak küldtél :-)
Ma láttam már a sírás mögött a trükköt! Betyárkodott. Eddig felismertem a félelmét, most reggel viszont sírt, közben "anya gyere üljünk még le beszélgetni" volt a szituáció. A szívemre akart hatni. Igazi csirkefogó, de nem dőlök be :-)
Reggel már fel sem akart kelni. Vigyorogva mondta, hogy ő még nagyon álmos, alszik kicsit, így nem tud oviba menni. Na persze...
És a nagy előrelépésünk, hogy tegnap lenyelte az első falatot az ebédből. Kíváncsi vagyok ma mi lesz....

Mi nem várjuk a Mikut :-) Ki érti... Ati valamiért úgy gondolja, hogy ő virgácsra jogosult :-) Egyenesen bejelentette, hogy inkább ne jöjjön hozzá az idén a Mikulás :-) és milyen igaza van :-) Viccet félretéve, pozitív ovis változás, hogy a velem szemben alkalmanként jelentkező hisztirohamok teljesen megszűntek. Szupi, békés, kezelhető emberke lett itthon. Hogy ott milyen, ezt nem tudom :-)
almi
 
 


Orsi!
Javítom a Mikulás listádat:

Zorka,Tamara
Zéti ,Boróka
Levi,
Viola ,Diána.

:))

Szép napot.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Beszéltem a Mikuval, szívesen vállalja a szereplést. Megadom a számát Juditnak, hogy egyeztessenek majd.

Mi nem megyünk, az én gyerekeim nagyon jól ismerik őt, nem tud úgy beöltözni, hogy ne ismerjék fel. Ráadásul a lányát szokta magával vinni krampusznak. Nem akarom, hogy véletlenül Ancsi lebuktassa őket, őrizzük a titkot, amíg csak lehet.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Titok őrzés, Katus. Ma este hoztuk haza apát a munkahelyéről és Ábel kifejtette, hogy ha hazaérünk ő beöltözik Mikulásnak. "lesz szakállam meg minden. Lehozzuk a szánkót a padlásról" :-) :shock: Itthon követelte, hogy hozzuk le a szánkót :D
Most már sajnálom, hogy nem faggattam tovább, hogy kinek és hogy vinne ajándékot :-)
Manka, holnap Ábelért menet beugrom a mézért, előtte hívlak. köszi
Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Manka,
én is jönnék, olyan 3/4 12 körül. Valószínű, hogy Adriét is elhozom.

Köszi

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Ok gyertek, igyekszem haza, ma úszás van..
ha lehet inkább tényleg 3/4 12-12 körül...én is úgy érek haza
mankalak
 
 


Orsi!
Folytatom..

Zorka,Tamara
Zéti ,Boróka
Levi,
Viola ,Diána.
Bogi, Liza
mankalak
 
 


Katának ,Katusnak,és a kicsi Katának
NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!!!!

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 



Bocsi! Én is minden Katának Boldog névnapot!!!


De sajna nem tudom ki mikor tartja..hiszen sokszor van az évben......... :roll:
mankalak
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: