Új privát üzeneted érkezett!

Anikó.
Köszönjük!

Annyira jók a képek,hogy még a végén én is kedvet kapok egy fotózáshoz..............:)))

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Anikó,
a tieid is szépek :) :) :)


Én a mai napig keverem a gyerekeket. A legritkább esteben találom el :) A helyzetet nehezíti, hogy nem csak 3 nevet használok, hanem a húgomét is. Ancsit szoktam Jucusozni IS :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

SZANDRA, VIOLA NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK NEKTEK MI IS!!!

Nagyon jó minden kép, a falevelesek is, és persze Kata is :wink: Egész jók voltak a tippek, hogy melyikük Dóri, de itt is látszik már egy picit, hogy Dórinak kunkorodik a haja :D

Ma bent voltam a munkahelyemen, mondtam, hogy tavasszal úgy néz ki jönnék vissza dolgozni, hát nem sok esélyem van, most vettek fel valakit a helyemre...

A következő pénteki talira én is gyúrok :wink: !!!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 

 
 

Ja, és megint kijött a lumbágóm, remekül vánszorgok :cry:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi, jobbulást! Már akartalak hívni a fejleményekkel, de annyira besűrűsödött ez az utolsó néhány hetem Atival :-( Mindenki most találja ki, hogy még gyorsan fussunk össze, én meg ettől aztán végképp leblokkolok, és még a lakásba is beragadok... majdnem :-)
Sajnálom a munkahelyed, szomorú hogy ilyen sokan vagyunk ebben a helyzetben.... :-( Nem tudom hogy van ez.....
almi
 
 


Reni,

és az angoltanárral sikerült már összehoznod valamit? Bevált?

Manka!
Csak emiatt jöttem vissza újra, mi is nagyon nagy méz fogyasztók vagyunk, ha van rá lehetőség én rendszeresen fogok kérni. Most elsőkörben szeretnék kérni 1 virág és 1 akác mézet is. Köszike!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Éppen ő az, aki a gyerekekkel foglalkozik ott az oviban. Így találkoztunk személyesen. A helyszínnel kapcsolatban volt/van gondom, nem jön be, ha itthon kell fogadni a tancsit, kávézóban nekem meg nem megy (amúgy sem, mármint az angol :-) ) Azóta nem hívtam vissza. Abban maradtunk, hogy az ovikezdés után jelentkezem.

Voltunk 2szer ovinézőben is. Jó-jó, de megállapítottam, hogy a kert vagy udvar, vagy nem tudom hogy kellene nevezni, nagyon kicsi, fű 1 szál sem. Éppen akkor nagyon kevés időt töltöttek kint a gyerekek. Nekem ez is furcsa volt, bár még viszonyítani nem tudom. Azt a 15 percet kevésnek tartom. Persze lehet, hogy éppen csak akkor volt így, amikor mi ott voltunk. Ati viszont nagyon szeret kint lenni. Ebben a korban ez elképzelhető, hogy többet is ér, mint bármi más oktatás... Végül ez segített dönteni, maradunk :-)
almi
 
 


Sziasztok!

NAGYON JÓK A KÉPEK!

Orsi! Jobbulást! Használ a terápia? (kezelés)
Tényleg gáz, hogy ennyire nem "várnak " vissza, de igazából most minden nagyon nehéz helyzetben van.. én csak a forint euro font frank árfolyamot nézve gondolom azt, hogy még lesz egy két meglepetés... :cry:
Egyébként én is visszamentem volna 2hónapra..de már a cégem se volt meg, vagyis a kedves (ismerős, barát..) főnököm azt mondta eladta a céget..., és vele együtt engem is..papíron.. szép mi... na mindegy, ez nem vigasz ... egyébként mindent csak papíron, mert a többit ugyanúgy csinálta..., egyszerűbb lett volna az igazat megmondania.., de ugye ilyet elvileg nem lehet csinálni..gyakorlatilag meg azt tesz amit nem szégyell! :twisted:



Ok rendben felírtam a méz rendelést, jelentkezem ha megvan..

A szüléssel kapcsolatban annyit, hogy én sem éreztem azt mint első alkalommal, ugyan annyira hasonlítanak, hogy a Bogiról készült képeket nézzük és sokan azt mondják, hogy itt a Liza, de róla még egy képet sem hívattunk elő...
:wink:
Néha én is keverem őket amikor sietek- vagy kiabálok...

Manka
mankalak
 
 


Marcinak BOLDOG NÉVNAPOT!!!!
Vendég
 


MÁRTONNAK mi is NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!

Orsi:Jobbulást!!!

Szép hétvégét mindenkinek.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Edónak pedig BOLDOGSÁGOS SZÜLINAPOT:)
Vendég
 


Mennyi ünnepelt :)

Marcinak (aki Mááártoooon - Ancsi szerint) boldog névnapot, Edót meg Isten éltesse félévtizedesen :)

Manka, ha lehet, én is szeretnék 1-1 kiló mézet.

Fakopáncsból mindenki kinőtt? :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Edókának NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK MI IS!!!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Lányok!

A nagy őszi szekrényrámolásban,találtam egy "Ki nevet a végén" típusú társasjátékot.Még tavaly vettem valakinek akinek végül mégsem adtuk oda(azt,hogy miért már nem tudom).
Nekünk meg van ebből a típusból 2 db,ha valakinek esetleg kell,akkor mondjuk 1000 ft-ért odaadnám.Jó karácsonyi ajándék:)))

Hajni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 



Sziasztok!

Bocsi, de csak gyorsban...

MINDEN MA ÉS KÖZELMÚLTBAN ÜNNEPLŐ KICSI ÉS NAGY TOPIKLAKÓNAK CSAK SZÉPET ÉS JÓT KÍVÁNUNK AZ ELKÖVETKEZŐ 100 ÉVRE!

Szandra!
Megkérdeztem az oviban és azt mondták összenyomva is jó a palack. Előre is köszi!

Manka!
Mi is szeretnénk mézet. 1-1-et.

Más:
Zéti több mint 3 hete köhög...most már egyre jobban...kb. a 6. féle gyógyszernél tartunk...eredmény semmi...kivagyok :(

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Edókának mi is nagyon boldog születésnapot kívánunk!
Marcinak pedig boldog névnapot!

Évi, Ábel 5 hétig köhögött :-( Meggyógyult, egy hétig járt oviba, ma már megint köhög :-( (remélem hétfőre rendbe jön) Én homeovoxot adtam már a végén neki, 1 golyó alvás előtt, hatott. Próbáltam a madeas echinacia szirupját is. Lucának bejött, Ábelnak nem annyira.

Szép volt a Márton napi lámpás felvonulás az ovival :-)
jobbulást!
Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 



Edó,
Nagyon boldog szülinapot kívánunk :D
Kép

Márton,
Nagyon boldog névnapot kívánunk :D
Kép

Köszönöm a képekre a dicséretet. Én csak a gyerekek egy részét adtam, az érdem a Szandráé :D

Emőke,
Hú, de szép lehetett a felvonulás. Nem csináltatok képeket?

Mi is itthon voltunk a héten:-( Maja jól bekapta a hányos, hasmenős vírust. Minden éjjel hányt, aztán egész nap semmi. Úgy tűnik túl vagyunk rajta (kopp-kopp):-)
Hétfőn mehetünk oviba:-)

Judit,
Zorka megy oviba?

Orsi, Kata,
Hogy vagytok?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,

Hát én még ilyen távlatban nem merek nyilatkozni...de a mai állás szerint megy :)

Na akkor lehet, hogy Zorkának mégsem allergiából adódóan van ez a köhögése? Látom sokakat kínoz. Zorka is hetekig nyomta, most úgy néz ki kopp-kopp, hogy vége, de mi is mindent kipróbáltunk, amit csak lehet. Leginkább a folyamatos porszívózás+sószoba vezetett eredményre.
Vendég
 


Először is minden kicsi és nagy ünnepeltnek sok boldogságot kívánunk!

A köhögés ügyben most már mi is a 4. hétnél tartunk. Időnként egész jól volt már a Dóri, majd másnap újra rosszabb. Ami érdekes, hogy egy napon belül változik időnként, hogy hurutosan vagy szárazon ugatva köhög. Most két napja elég szörnyű a helyzet, a nap 24 órájában egyfolytában köhög, és már hány is tőle. Sajnos sószobába se tudtam vinni, pedig nekünk is ez vált be eddig a legjobban.

Manka!
Mi is szeretnénk mézet!
2 virágot kérnénk.
Előre is köszi!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Drága Edó,boldog szülinapot kívánunk!

Marci fiú, neked pedig boldog névnapot kívánunk!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem tudom,hogy ti hogy vagytok vele,de én már most nagyon unom,ezeket a hosszú hideg estéket.
Arra gondoltam,hogy egyik szerda délután közösen elvihetnénk a gyerekeket játszóházba.Megnéztem,hogy a Sárkányban ami van jház,ott szerdánkét féláron lehet menni,és ha min 10 gyerekkel megyünk akkor meg van csoportos kedvezmény 550 ft/óra(ez a teljes ár,és ez elvileg szerdán még olcsóbb)
Aki akar még közben szét is tud nézni gyerkőc nélkül a sárkányban,mert lesz aki figyel a gyerkőcre.
Milyen ötlet?
Várom a jelentkezőket:)

Remélem mára már mindenki meggyógyult,és ment mindenki oviba.

A Fbookra raktam fel pár képet a Viola szülinapjáról,és Rózsika néni remekművéből.Nagyon-nagyon finom volt.

Szép napot mindenkinek.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


utólag is nagyon boldog születésnapot Szandrának, Edónak és Violának!

Marcinak pedig nagyon boldog névnapot kívánunk, remélhetőleg nemsokára személyesen is...

ha még lehet, én is szeretnék kérni 1-1 mézet.

én benne vagyok a játszóházazásban...

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Hajni, tök jó az ötlet, de mi betegállományban vagyunk :(
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


A képek nagyon szépek, tényleg hihetetlen a hasonlóság Kata és Dóri között.

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Kata.

Megvárjuk amíg meggyógyultok:)Szombatra mindenképp:)

H

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Eszternek NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!

Kép
Vendég
 


Nagyon sok Boldog szülinapot az ünneplőknek :-) !!!

Mi is készülünk szerdára. Éppen fényképezés is lesz az oviban. Hát Ati biztos nagyon vágyik rá... első napon :-) Esélytelen :-)
Ma a védőnéninél leszerepeltünk. Nem hagyta magát megmérni..... :oops: Ki érti ezt :roll:

Én is éppen tervezem, hogy ki kéne ugranom a piacra. Nem találtam a hétvégén fűzős cipőt bentre. Melegítőről meg nem is beszélve. Normális anyagból normális áron...

Igaziból azért jöttem most, hogy megkérdezzelek titeket nem tudok-e helyben kupakgyűjtőt kirakva. Van egy zacskóval, de ahova vinni akartam ott már nincs. Így meg nem akarom kidobni...
almi
 
 


Eszternek mi is nagyon nagyon boldog születésnapot kívánunk! :-)

Emőke, Ábel és Luca :-)

Kép


Kép
birdie
 
 


Reni,

A JAM-ben lehet leadni kupakot, meg nálunk az oviban is lehetett régen, holnap megkérdezem, hogy lehet-e még. Nekem is van egy nagy zacskónyi.
Vendég
 


Judit, köszi :-)!!!
almi
 
 


Eszternek mi is nagyon BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!!!

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 



Eszter,
Nagyon boldog szülinapot kívánunk mi is!
Kép

Manka,
Ha még nem késő én is kérek szépen 1-1 mézet. Köszi

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Köszönjük a köszöntéseket! majd rakok fel képeket, ha megkapom őket :) (Lázár már megy...)

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Eszter, boldog szülinapot!
Kép

Hajni, ma kezdtük el az 5-7 napos antib-t, szombatig nem lesz vége :(
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Szandra, igen :-) A Kukori csoportba. Nagyon izgulok :shock:
Most voltunk dokinál az igazolásért....
almi
 
 


Isten éltesse Esztert :)

Reni, hajrá ovi ;)

Mi sajna kihagyjuk a játszóházat, Villő lázas. Kb elegem van, múlt héten hétfőn ugyanez volt...

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Eszter, nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!

Katus,
most fogok ránézni a FAKOPÁNCSra, rendeltél már?

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi, még nem, hajrá :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Minden kedves Szülinapos-Névnapos kicsinek és Nagynak Sok-sok Boldogságot Kívánok!!!

Méz ügyben annyit, hogy apukám hétvégén utazik vidékre, így csak a jövő hét elején lesz.

Manka
mankalak
 
 


Adri, nagyon gratulálok a picihez, Cini értesültm róla!! :)

Kinga nov 5 óta jár az oviba, egy csepp könnycsepp se vvolt, első naptól ott alszik. Martin is megszokta már az ottalvást, úgyogy alakulnak a dolgok. Annál is inkább, erthogy 4 nappal azután hogy Kinga is elkezdte az ovit, felhívott az első munkahelyem, hogy lenne egy félállásos állás, érdekel-e, kezdés azonnal NANÁ hogy igen!! ezt az időzítést! Úgyhogy ahonnan eljöttem szülni, ott nem tudtak augusztus óta bármit is mondani, le vannak tojva. kiveszem a szabit, és hello. úgyhogy e héttől már dolgozom, néha itt néha bent.

Viszont ma pakolok. Következőktől megválnék, ha kell vkinek, nem teszem a fel a vaterára. 11 db Libero comfort fit 7-es méret, 15-30 kg. 34 db comfort fit 6-os, 12-22 kg. egyben jó lenne :) a privire irjon, akinek kell julia.timari@gmail.com valami kedvező árra gondoltam.

puszi
julia23
 
 


Szia Julcsi!

Akkor ezért vagy úgy eltűnve... és hogy dolgozol akkor most? mit is pontosan... ,
Örülök, hogy minden ilyen simán ment az ovikezdéssel...

Ha nincs jelentkező átveszem a pelusokat..

Hívj, ha otthon vagy és ráérsz..vagy írj.. dumálhatnánk...
puszi.
Ancsa
mankalak
 
 



Szandra, gratulálok a dolgozatokhoz! Csak így tovább!!! :-)

Mi is átvészeltük az első 3 napot. Végülis Atihoz képest egész jól. Ma már délig ott kellett hagynom, ahogy az óvónéni utasított. Utolsó 1,5 órát szinte végig sírta. Állítólag az volt a baj, hogy ki kellett menni, és így nem látta az órát a falon. Nem tudta nézni mikor jön anya :-( Ebéd végét láttam az ablakból. Semmit nem fogyasztott, hüppögött, sírt, nézelődött, ennyi. Engem meg mindig számon kér, hogy miért hagyom ott, mit csinálok én addig, ő miért nem maradhat itthon. Egyébként nem tudom mennyi időnek kell eltelnie, hogy végre csináljon valamit az oviban. Első nap álldogált és úgy nézte az órát, második nap ült 1,5 órát, és úgy nézte az órát. WC-re nem megy ki. Ma már végre legalább ivott. Szóval alakulunk :-)
almi
 
 


Alvás közben az előbb sírt és olyanokat mondott, hogy nem szeretne kimenni. Biztos nagyon félt az udvaron :-( Majd megbeszélem vele, hogy én ott is megtalálom, nem kell félnie :-) Remélem hamar megtanulja, hogy mindig érte fogok menni!!!
almi
 
 


Sziasztok,

Hajni,
végülis a szerdai Sárkány Center-es dologból lett valami??? Nekem csak az a gondom vele, hogy délelőtt 9.45-től mi bukfencre szoktunk menni, ez 10.30-ig tart, utána már nem tudom, hogy érdemes-e elindulni, délután meg Levi nálunk kb. 3 és 5 között alszik... Mikorra gondoltátok egyébként, délelőttre vagy délutánra?

Katus,
írok privit.

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Oké, Orsi, nézem. Aki szeretne még Fakopáncsot rendelni, írjon, szeretném szerdán leadni a rendelést.

Orsi, szerintem délutánra gondolt Hajni :) Nekem legalábbis ebben a borongós időben a délutánok vackok. Na meg, a nagyok oviban-suliban :)

Reni,
szegénykém, majd csak belerázódtok :( Mikor kezdesz a suliban?

Szandra,
wooow :) Akkor ne a rózsaszín plüss-tollas korbácsot tedd el :) ;)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: