Új privát üzeneted érkezett!

A 10 óra nekem tökéletes! :lol:
Pepissimo nem jön,mert csak jövőhéten jönnek Gyöngyösre.
Ágota azt írta,ha épp nem péntek délelőtt kell mennie a fogdokihoz,akkor jönnek!
Még Melissa és Jucus válaszát várom! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziiasztok!

Már nagyon rég jártam felétek, nagyon ritkán olvastam 1-2 hsz-t, de mindig épp csak a leveleimet tudom elolvasni. Épp ezért mégjobban örültem a hívásotoknak, s örülök, hogy találkozhatunk, mert Ciniékhez sem tudtam kimenni.
Pénteken lehet reggel még egy vérvételre el kell mennem, de az úgy is max. 10-ig van.

Gratulálok az újdonsult kislányunkhoz!Gyönyörű kislány! Sok boldogságot és jóegészséget kívánk nektek!


Mostanában sokat járok dokikhiz, sokat fáj a fejem, bizsereg a fél fejem(fura, de csak a baloldala), sokszor megszédülök...ráadásul a bégre beállt menstruációm is visszaált a régi megszokott rendszertelenségébe, szerintem mostanra állt vissza a szervezetem úgy teljesen a régi kerékvágásba. Nekem sosem volt rendszeres, és most jra ilyen, így megyek Jenőhöz csüt-ön.
Meg az orrmmal is van valami, mert belül kicsit fel van dagadva, ezért fülrrgégészet is... így a héten sok dolgom lesz.

Péntekig még igyekszem benézni!
melissa83
 
 


Sziasztok!

Úgy beszéltem meg Csabival, hogy reggel 8-ra bevisz minket Gyöngyösre, mivel akkor megy dolgozni. De sajna mennem kell nekem is vérvételre.

Csak akkor tudnánk menni ha Hetti! kijönnél értünk. Haza már nem kell, mert délben Csabi jön úgyis ebédelni.

Melissa!

Remélem semmi komoly. Biztos csak ez a nagy meleg.

KépKép
Kép
cinix
 
 

 
 

Cini

Ok akkor arra megyünk, mostanában ugyis arra járunk mert emerre csinálják az utat végre!
De lehet picit hamarabb kell menni mert manónak most van a beszoktatás ugye és holnap fél 10re kell menni. De csak délig mert most még csak az udvarra kell benézni vele, aztán péntekre nem tudom hogy hol fogunk tartani, de lehet hogy már ott hogy akkor el is jöhetek, vagy őt is elhozhatom.
Csak majd akkor a bébi ülést tegyétek ki az autótokból és akkor addig betesszük hozzám, mert anélkül már nagyon büntetnek.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Köszi Heni!

Autósülés nélkül sehová sem megyünk Emmával. Majd az egyiket kivesszük.

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!

Akkor ha minden jól megy eddig jön:Cini,Hettie,Beus,Picurka,Melissa,Ágota és én. :lol: :lol: :lol:
Jucus elolvasta a levelem,de nem írt! :roll:

Most épp tejberizst nyammogok.Ezt kívántam meg! :P :oops: :oops:

Hettie!
Vannak már vendégeid?Dolgozgatsz?Körmözés téren értem. :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


cini!
akkor lehet, találkozunk vérvételen?
melissa83
 
 


Melissa!

Nem hiszem :lol: :lol: , hacsak nem Halászra jössz Te is!

De ha megyek az eredményért akkor lehet 8) .

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziszi

Én is szerettem nagyon terhesen a tejbepapit :) Meg a mézet. Hmmm
Igen, dolgozgatok, de nem voltak még sokan. Vagyis ugye én megyek házhoz. Az első héten voltak ketten, most csütörtökön lesz majd egy, aztán meg későbbre is mondták majd. Kell idő amíg kialakul valami, nem megy gyorsan sajnos. A Fitness-ből meg még mindig nem szóltak . Holnap ugyis megyek hastáncra akkor majd megkérdezem mi van már. A többi helyre meg kellene vállalkozói is.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Azt kihagytam hogy tud valaki valami jót felfázásra :?: :?: Ugyanis szombaton felfáztam. :(

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Hetti! Csinálj cickafarkfű teából ülőfürdőt és igyál nagyon sokat, hogy kimosódjanak a baktériumok.

Pepissimo! Sajnálom, hogy nem tudsz jönni. :( Legfeljebb a jövőhéten is fagyizunk! :lol:

Ancsi, Zsu, Nicol, Sensi, Amia! Ha olvassátok, ti is eljöhetnétek! :wink:
(végignéztem ki járt a topicba... :) )

Kép
Kép
beus.
 
 


Bocsi! Nem ide illő téma, de hátha tudtok segíteni.
Megbízható, olcsó, munkájára igényes burkolót keresek SOS!!! Olyat, akit Te is szívesen ajánlanál. Ha tudsz ilyet, akkor itt, vagy bármelyik másik elérhetőségemen értesíts légyszi!
Köszi!
Á.
Vendég
 


sziasztok!

Cini!
hát én nem halászra megyek... :) sajna gyönygösön most épp, remélem ideiglenesen nincs háziorvosnál vérvétel.
Így az sztk-ba kell mennem.

Már izgalommal várom a pénteki fagyizást. Közben Dóri is megtanulta, hogyan kell fagyizni...eddig harapta, mostmár nyalni is tudja :)

Hetti

én nagyon felfázós vagyok, idén már 4 szer voltam...
ami nekem nagyon bejött, az a zsurlós ülőfürdő, rengeteg folyadék, még talán a gyógyszertárban kapható gyógynövény tinktúra, sajna az üvegét ár kidobtam, de a tescos gyógyszertárban kapható.

de a legtutibb az ülőfürdő (zsurlófú-kifejezetten húgyuti gyulladásokra való), ebből készített tea. nap 3-4 liter folyadék! így nem fáj, ha pisilsz, mert higítja a vizeletet és a bacikat is kiüríti a szervezetből.
Én sokat szenvedek tőle, de ezek segítettek igazán.

Nők, írtam privibe burkolót, nekünk ő csinálta az erkélyt, nagyon szép lett, és gyorsan végzett vele. Még hamarabb ismertem, minthogy a munkát megcsinálta, mert amúgy munkatársam volt.

Egyik barátnőm is most szoktatja bölcsibe a kisfiát. Jeruzsálem útiba. hétfőn kezdték, de jól viseli a kisfiú. Csak némely gyerek érdekes...
elmotorozott egy nagyon szép kis szőke kislány mellett, s az meg beszólt, hogy " menjél, k.csög", hát érdekes, vajon kitől hallotta...2,5 éves kislány...én teljesen ledöbbentem, hogy ilyen szülők is vannak, akik nem tudják, legalább a gyerek előtt türtőztetni magukat...?

Hetti, neked milyen tapasztalataid vannak eddig?
melissa83
 
 


Beus

Köszi a tippet, ma kipróbáltam és tényleg jót tett. :)
meg iszom is, eddig kamillateát ittam.

Melissa

Vigyázz a felfázásokkal, nekem is régebben gyakran volt de azok nagyon durvák voltak, véreset pisiltem, borzalmas volt. Méhszájsebem is lett ugyhogy... én már félek tőle.
Köszi neked is a tippet! :)

Manót ma ott akartam hagyni az oviban, azt mondta az óvónő mondjam meg manonak, hogy most elmegyek. nem kellett volna.. nem akart maradni, ugyhogy el is jöttünk, majd holnap hátha...
Mi mindig ugy hagyjuk valahol ott, hogy lefoglalja az a valaki ahol otthagyjuk mi meg eljövünk, nem szokott baj lenni. majd elmondom holnap ezt az óvónőnek.
Az tényleg felháborító hogy beszélnek a gyerekek, én sem értem a szülők hogy beszélhetnek igy, hogy megtanulja. Nálunk após ilyen, hogy káromkodik és nem is érdekli, még neki áll feljebb. Ugyhogy Ádám, az unokatesó már nagyon tud káromkodni. :evil: Mi nem is gyakran jártunk mostanában apóséknál, nem szeretném ha manó is káromkodna.

Nők

Írok priviben egy burkolót, nekünk is ő csinálta, és nagyon jó munkát végzett.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Rossz hírrel jövök :(
Sziszi irt sms-t a délután, azt irja nem tud jönni pénteken mert bevitték a kórházba fájásai voltak és bekeményedett a hasa. Infúziót kap, majd csak hétfőn engedik haza. Reméljük nem lesz semmi baj.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Remélem nem lesz semmi gond vele! :(

Nekem is van egy rossz hírem! Lehet hogy én sem tudok menni, egyenlőre ugy néz ki hogy mennem kell Pestre péntek délelőtt, de ez majd csak ma délután derül ki biztosra!

Kép

Kép
picurka2
 
 


jaj, Sziszi, drukkolunk, h ne legyen semmi baj!!!!!+++++
snooopy
 
 


Sziszi!
Nem lesz semmi baj! Vigyázz magatokra!!!

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziszi!

Kívánom, hogy ne legyen semmi baj! Szorítok!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziszi!

Drukkolunk, hogy minden rendben menjen!pihizz sokat!
melissa83
 
 


Sziszi,

drukkolunk mi is, hogy minden ok legyen!!!
Reméljük tényleg, hogy csak jósló volt és minden rendben lesz!

peppisimo
 
 


Heni!

Akkor várunk holnap reggel. Tudsz v.mit Szisziékről?

KépKép
Kép
cinix
 
 


ok holnap reggel ott leszek, manót viszem oviba fél 9re utána megyek majd. Remélem ma már nem fog sírni, vagyis holnap.
Szisziről nem tudok semmit. nem írt ma.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek elromlott az erkélyen a napernyőnk, nem lehet betekerni...pláne, hogy jön a rossz idő, remélem nem tépi le vmi vihar...

Nem tudtok valakit, aki meg tudná javítani? Egyáltalán milyen szakember ért ilyenekhez?

Remélem nem fog esni, nagyon borús az idő.

Remélem sziszi már jobban van, s valóban csak jósló volt, azért van még egy kis ideje hátra...gondolom, most kaja a magnéziumot ezerrel...
Tegnap voltam Hrabárnál, nagyon kedves volt, pedig már rég voltam nála...egy éve kellett volna mennem már rákszűrésre...

remélem nem fog esni, s tudunk talizni!
pussz!
melissa83
 
 


Sziszi!
Pihenj sokat és nyugodj meg! Jó helyen vagy, biztosan tudnak segíteni az orvosok.
Manóval pedig beszéld meg, hogy legyen szíves egy kicsit még nem nyugtalankodni, jó helyen van odabent. :)
Amint tudsz jelentkezz, addig is küldöm a +++++++++++++++++++.
Vendég
 


Sziasztok!

3 felnőtt + 2 gyerkőc...ennyien voltunk. :) Jövőhét pénteken egy ismétlés? Hátha többen ráértek.

Melissa! Holnap a Börze 14-től lesz 17-ig! Ha idejében elszabadulok a suliból, akkor megyek.

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!
Beszéltem Sziszivel,már jobban van.2 infúziót kap,eddig 3-at kapott,de még szokott fájása lenni.Megvizsgálta Adrienn,azt mondta,ezt gyógyszerrel nem lehet megállítani,ezért fektette be.
Hétfőn engedik haza.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy Sziszi jobban van.

Bocsi, hogy nem mentünk tegnap, de nagyon sűrű lett volna a program (reggel vérvétel, de. Ti, délután egy találkozó aztán 19.30-ig KRESZ- suli) és iszonyú görcseim voltak reggel.

Majd legközelebb.
Beus Te folytatod a főiskolát?

Nagyon ramaty idő van, de szép napot kívánok mindenkinek!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sajnálom hogy a tegnapi találkozóbol kimaradtam, de a legközelebbin ott leszek. Majd csak nem jön akkor semmi közbe!

Kép

Kép
picurka2
 
 


Sziszi, örülök h jobban!!

Melissa, sikerült megcsinálni a napernyőt? mi is szeretnénk ilyen kitekerőset a falra a terasz fölé, de majd csak jövő nyárra.
snooopy
 
 


Lányok! Hová tüntetek???

Kép

Kép
picurka2
 
 


Tudnátok segíteni: hova fell fordulni védőnő ügyben? ugye nekem most pesten van, de gondolom ha meglesz a pici a gyöngyösi fog kijárkálni. lehet fel kéne hívnom??

amúgy tök jól haladunk, szerdán jön a kőműves és kezdik a munkát!!! hurrá! :lol: :lol: így már nem aggódom, biztos kész leszünk dec elejére. talán már nov-ben itt fogunk lakni.
snooopy
 
 


Sziasztok!

Orsi! A héten megyünk a védőnőhöz. Ha megírod az utca nevét, ahol majd lakni fogtok, akkor megnézem, hogy kihez fogtok tartozni. Kérek telszámot is, ha kell.

Cini! Nekünk áprilisig tart a suli. Még nagyon messze a vége... :(

Remélem Sziszi jobban van és jön holnap.

Képzeljétek, a családunkban új baba lesz márciusban (nem nekem...), ő lesz mama 6. dédunokája. Ma voltunk nála és felsorolt mindenkit és a szülinapokat is tudja! :) Olyan megható volt hallgatni, ahogy sorolja az unokákat és a dédumokákat is. :roll:

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus köszi szépen, megköszönném ha kérnél nevet meg tel.számot. mi a csalogány utca 11-ben fogunk lakni.
snooopy
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, csak szombaton mentem az ügyeletre mert a vesém is elkezdett fájni, irtak fel antibiotikumot, a felfázás tünetei el is múltak, de a vesém még fáj. Manó is megfázott, mert benyelt egy jégkrémet jó gyorsan. Ugyhogy ma nem megy oviba.

Beus

Gratulálok az új jövevényhez! Milyen jó is az hogy még van dédi.... nekem már anyukám sem él. :(

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok,

Beus,
egy kérés, mivel nemsokára visszaköltözünk Gyöngyösre, ezért nekem is szükségem lenne a védőnő nevére, tel.számára akihez tartozni fogunk.
Pillangó utca 51.
Meg tudod nekem is esetleg kérdezni?

Ja, és még egy kérdés: Fister Katalin dokinéni telefonszáma kellene nekemn, vagy a rendelőjé, meg, hogy melyik nap mikor rendel, mikor van tanácasadás?

Köszönöm szépen lányok előre is
Anett

peppisimo
 
 


Sziasztok!

Jó volt a pénteki tali, kár, hogy nem voltunk többen, de majd legközelebb!
Sziszi, remélem már otthnról olvasol minket és jobban vagy!

Napernyő ügy:
Nekünk ez már nagyon régi, még az előző lakók hagyták itt ingyen...nem egy mai darab, így örültünk, hogy még nem esett szét.Eddig nem volt vele gond, szeretjük amúgy, mert délelőtt nagyon idetűz a nap az erkélyre.

Fister dokinéni:
Mi is hozzá járunk, nagyon szeretjük, eddig 90%-ban nem is kellett bemenni hozzá, mert telefonon elmondta, hogy mit tegyünk, s ami volt betegség, el is múlt. Ha gyógyszert írattunk, simán bekopogtunk, s rögtön ki is adta. Nekünk is ajánlották őt, de meg is vagyunk elégedve vele. De mondanom sem kell, ritkán látjuk, hálistennek.
Rendelő: 37/313-162
Mobil:30/953-6846
Jobb szereti ha rendelési időben hívják.

Kedd és csütörtök tanácsadás 11-13:00-ig

H, SZ: 8:30-11:00 és 16:00-17:00
K, CS: 8:30-10:30
P : 8:30-11:00
melissa83
 
 


Beus:
Ennyi dédunokát...ez csodálatos.
Nekem sajnos a nagyszüleim nem élnek már, de Laci egyik nagymamája igen, így van egy dédimamája Dórinak. De csak 2 dédunoka van még neki.

Heni!
Szépen elfajult a felfázásod! Remélem hamar kigyógyulsz belőle.
Vigyázz vele, s szedd a tőzegáfonya kapszulát. Mióta azt szedem nem jött elő. De csak egy hónapig szedtem. Nem szeretem hosszú ideig szedni a gyógyszereket. Csak kúraszerűen.


Tudnátok jó fogorvost ajánlani? Volt már valakinek fogpótlása? Ha igen, hogy csinálták?
melissa83
 
 


Sziasztok!

Először is nagyon szépen köszönöm Hettienek és Melindának,hogy írt Nektek rólam.
Másodszor mindegyikőtöknek köszönöm a bíztató szavakat! :lol:
Nagyon aranyosak vagytok!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Rövid leszek,mert a hátam és derekam kezdi felmondani a szolgálatot! :cry:

Múlt hét hétfő óta voltak olyan mentruációhoz hasonlító fájdalmaim a hasam alján és a derekam majd leszakadt.Szerdán összefutottam egy ismerős lánnyal és ő 2 hete szült,de pont ilyen tünetei voltak,csak ő a 36.-ik héten szült meg.
És hát kicsit ezzel megijesztett és be is mentünk a kórházba.Adrienn megvizsgált és azt mondta nem enged haza,mert a hasam is be van keményedve.Kaptam infúziót,mindennap ráraktak az NST-re,de nem voltak méhösszehúzódásaim.Így ma hazaengedtek.Bár az alhasi fájdalmaim nem teljesen múltak el,de jobban vagyok sokkal.
3X2 szem Magne B6-ot kell szednem a 36.-ik hét betöltéséig,meg sokat kell phennem és sok folyadékot kell innom.

Örülök,hogy jól éreztétek magatokat pénteken!Mégha csak hárman is voltatok. :)
Olvastam,hogy most péntekre is terveztek egy talit,de sajna nem ígérem meg,hogy elmegyek! :cry: Remélem megértitek!Mennem kell aznap NST-re is,majd meglátom,hogy érzem magam.
Párom is szigorú pihire ítélt! :oops: :oops:

Jó éjt mindenkinek! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Szia Sziszkó,

örülök, hogy jobban vagy!
Vigyázz magadra nagyon!

Egyébként nem akartak neked erősebb magnéziumot írni, ilyen esetekben a magne B6 már semmit sem ér?
Nekem Jenő doki már miután keményedtem és kinyílt a külső méhszáj, a jóval erősebb Magnezi citricit írta fel, én ezt szedem. Ebben sokkal-sokkal több a magnézium, bennt is ezt adják a kórházban, legalábbis mikor én bennt feküdtem, az infúzió is ez volt. Pepénél is ezt szedtem, most is ezt írta fel.
Ez sokkal hatásosabb, persze a te dokid tudja, hogy mit mond!

Melissa,
köszönöm a Fister dokinéni infókat! Igen, imádom őt, egy tünemény!!! Mikor Pepe megszületett, akkor is ő volt nekünk a dokink, egy utcában lakunk, így onnan is ismertük egymást.
Most pedig a költözés miatt, kell egy gyerekdoki, mindkét gyerkőcnek! Mást nem is választanák!
Mikor véletlenül otthon voltunk és Pepének hasmenéses- hányós vírusa lett is jött rögtön és megvizsgálta, megnézte, mert semmit nem akart enni, inni, féltem, hogy kiszárad.... nagyon aranyos volt akkor is!!!

peppisimo
 
 


Kedves Kismamák!

Kedvezményes ŐSSEJT tárolási szerződéskötési lehetőség!
Részletek a Zsebi Bababizományiban /Piaccsarnok/

Beus:köszi hogy gondoltál rám!

Minden kismamának :probléma mentes boldog babavárást!

üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok!

Anett! Neked is megnézem majd, persze. :) Csütörtökön délután vagy este meg is írom.

Sziszi! Üdv újra "itthon"! :) Az túlzás, hogy terveztük a talit, csak gondoltam a héten hátha többen ráérnek. De szerintem csúszik... Te csak pihenj otthon és kérd ágyba a reggelit! :D

Melissa! Fogorvos... sokan járnak Csatlóshoz, állítólag nagyon jó, de alapos és sokat kell visszajárni. Én régebben Vattihoz jártam, de mióta elköltözött a Tami mellől nem voltam. Mást nem ismerek.

Zsu! Igazán nincs mit. :) Remélem nekem is aktuális lesz most már lassan az a 4D. Ugye lesz tavasszal is? Kérdezni is akartam, hogy a Hepinetesek csinálják?

Olyan jó már, hogy nincs nagyon meleg. Csak a fejem fáj ettől a sok fronttól. :(

Kép
Kép
beus.
 
 


Hello

Beus: szándékozzuk 2 vagy 3 havonta megrendezni.
Igen a Hepinet-es brigád vonul le gépestől, szonográfustól.
Hajrá!
Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Ma voltunk védőnéninél,4,04 kg csupaszon,pelus nélkül,fél kilót híztunk 10 nap alatt.... :lol: :lol:
Na de észrevette,hogy le van tapadva a nyelve,(láttam én,hogy mikor sír,olyan érdekesen áll,de nem tudtam,hogy így néz ki a letapadás.)...mert nem volt teljesen,szóval visszavittem a kiscsajt oda,ahonnan hoztam,a kórházba,és nagyon rendesek voltak,mert felvágták neki.(Nem volt kiírva,hogy hazaadás után reklamációt nem fogadnak el...)Annyira nem sírt,mint amire számítottam....
Alszok is gyorsan,bár azt is megérdemelném,ha egész éjjel sírna... :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!
Megint elvagytok tünve! Mi jót csináltok mostanában?

Kedden voltam dokinál és mondta császárral fog születni a picurunk az ő és én érdekemben! Hogy őszinte legyek nem örülök neki! Közületek szült már valaki azzal? Itt gyöngyösön bent lehet az apa ilyenkor? Altatnak vagy csak érzéstelenitenek?

Kép

Kép
picurka2
 
 


Sziasztok!

Orsi, Anett! Ugyanahhoz a körzethez fogtok tartozni. A védőnő neve Sőreginé Tanka Ágnes. Várandós gondozás: hétfő 8-12-ig, csecsemő gondozás: kedd 13-15-ig. Sajnos telefonszám nem volt kiírva, én meg csak a sajátom mobilszámát tudom. De szerintem tudakozó megmondja.

Picurka! Én is császáros voltam, és bármennyire is megbotránkoztató, én örültem neki. Csak sürgős esetben altatnak. Ha előre megbeszélt a császár, akkor EDA van. Ilyenkor apuka nem lehet bent.

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus!
Mi az az EDA? Még nem szültem császárral! :) Amikor a lányom született még minden másképp volt mint most!

Kép

Kép
picurka2
 
 


Picurka! Az EDA=epidurális érzéstelenítés. Deréktól lefelé zsibbaszt. Utána nem szabad felkelni. Én 24 órát feküdtem, de van akinek csak 12-t kell.

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy sokáig nem jelentkeztem, de KRESZ-re járok minden délután.

Sziszi!

Örülök, hogy nincs semmi baj! Pihenj nagyon sokat, most ez a legfontosabb!!!

Melissa!

Én Dr. Putnoki B. Zsuzsannát ajánlom, vagy ugyanott a rendelőben van egy férfi is, Bakos Gergő.
Nekem már csináltak fogpótlást, mert egy régi gyökér kezelt fogam letörött.
Putnoki doktornő csinálta, és nagyon meg vagyok elégedve vele, de már a Gergőhöz járok, mert Ő még jobb.
A fogpótlás úgy zajlik, hogy a letörött fogat+ a mellette lévőt lecsiszolják, és erre húznak egy koronát.
Nagyon szépen dolgoznak, igaz meg kell fizetni őket, de nekem semmi sem fájt, max egy picit kellemetlen volt.
Ha érdekel írok elérhetőséget.

Melinda!

Sajnálom, hogy ez történt Melcsivel, de úgy gondolom, jobb, hogy most derült ki, mint később.
Én is gyanakszom Emmára, hogy ezért nem beszél.
Majd holnap megkérdezem a dokit.

Picurka! Én is császárral szültem, és Nadimnál.
Nem tartom jó dolognak a császárt, de ha nincs más lehetőség.....
A következő babát ha csak lehet simán szeretném szülni, mert bár nem fájt a hasam egy percig sem nagyon sokat szenvedtem a császár miatt.
Roming in szobába voltunk, nem indult be a tejem,a keserűsótól Emma hasa nagyon fájt (át ment a tejbe). Többet nem írok, mert nem akarlak ijesztgetni.
Egyébként szépen begyógyult a seb, és Emmusom is gyönyörű volt, nem nyomódott meg sehol.

Hetti!

Jobban vagy már, remélem.

KépKép
Kép
cinix
 
 


Szia!

Én tudok burkolót ajánlani!a párom csinálja..ha érdekel írj nyugodtan.
snecca@gmail.com
viva23
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: