Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
A nyári szünet után újta indul a zenebölcsi Gödöllőn. Az eddigiekhez képest új helyen: a most nyíló Regina-Házban
(Balassi Bálint utca 18) lesznek a 30 perces foglalkozások. Részletek a mellékelt plakáton.
Cili
1155652669.02.doc

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu
huligánlány
 
 


Cicó, úgy megnéznélek pocisan!!! :lol: Mennyi még?
C.

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu
huligánlány
 
 


őőá
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:35-kor.
vas
 
 

 
 

csibildi:
írtam neked sms-t. Gondoltam, azt tuti megnézed, ide meg nem biztos, hogy sűrűn látogatsz :)

Sziasztok!Mi újra itt!

mindjárt szeptember :)
sildi
 
 


Sziasztok! :)

Én is bejelentkezek! Úgy látom, mindenkinek jól telik a nyár, 8) mivel alig volt mozgás a topikon!
Mi is voltunk a Balcsin és jövő héten megyünk Teneriffe-re, már nagyon várjuk! :D

Flórácskám is nagyon jól van, már 9 hónapos nagylány, foga még nincs, de anélkül is nagyon ügyesen eszik darabos kaját (nagyon szereti, a kanalazás már uncsi!) :D Kézenfogva sétálgat, állandóan jön-megy, nem lehet leállítani, egy igazi örökmozgó! Szörnyen élvezte a strandot és a Balcsit is, alig akart kijönni...

És utoljára a legújabb jóhír: bővül a kiscsaládunk, 12 napos a kis pocaklakó! :D

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok! Mi is megvagyunk :P Ildi, help! Én már múltkor próbáltam pocakfotót feltenni ide, amikor kérted, de nem sikerült :( Sőt, ezt a kis képet sem tudom frissíteni, ami anevem mellett van, pedig már majdnem 1 éves, de annyira kis méret, h. teljesen szétesik, ha akkorára lekicsinyítek bármit...és még így sem teszi fel...Mit bénázok el??? :shock: Aki nagyon kíváncsi az nlc-s profilomban van egy pár kép, amit profi fotós csinált 7 hónapos teljes életnagyságomban :P Priviben küldök jelszót, ha valaki nagyon kíváncsi :wink: Cili, mi kétszer is voltunk potyára a Művházban, mert úgy volt, h. nyáron is lesz, egy-alkalmas...A Balassi u. hol van? Babakocsival is megközelíthető, vagy csak autóval? Lehet, hogy még 1x vagy 2x elmennénk...bár most vagyok a 33.hét végén, úh. már nem soká húzom :P írjatok!!!!!
cicó
 
 


úú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:36-kor.
vas
 
 


Cicó, június végéig volt megbeszélve egy alkalmas, és azt tartottuk is. :( sajnálom, ha félreértettél valamit, körmélben is elküldtem az infókat.

A Balassi utca a város Bp-hez közelebbi szélén van, sztem nézd meg térképen. Azt mondta a csaj, akivel beszéltem (én ugye kocsival mentem), hogy a HÉVtől 10 perc séta. De nem a művháznál kell leszállni, hanem eggyel odébb (asszem... én nem ismerem Gödöllőt, meg aztán kocsival járok)
Cili

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu
huligánlány
 
 


Sziasztok!

Végre bejött ez az üzenetablak, már két napja nem tudtam ide írni! :evil:

Susuka!
Gratulálok a kistesóhoz! :D

Cicó!
Én is nagyon kíváncsi vagyok már, remélem sikerül felraknotok a képet! Már 33. hét? :lol:

Ildikó!
Írtam közben egy pü-t mérleg ügyben, nem írom le újra :oops: .
Tali jó lenne, bár nekünk a Palotakert elég messze van babakocsival. Ugyanis a kisasszony megtanult felállni, és csakis térdelve és állva tud létezni ott is. :shock: Elég életveszélyes nekünk most a babakocsizás! De azért majd megpróbáljuk megoldani, hogy ott lehessünk.

Cili!
Biztos írtad már régebben, de már nem emlékszem: milyen idős kortól érdemes vinni a babákat zenebölcsibe? Szívesen kipróbálnám majd Annával én is!

Na megyek, főzőm az ebédem, míg alszik a kiscsaj. (Rászokott a 6-os kelésre :cry: ).

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


őő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:37-kor.
vas
 
 


Sziasztok!
Mi is itt vagyunk!

Párizs iszonyatosan jó volt!!!!!!!!!! Tele vagyok élményekkel! Utána Szarvason voltunk. Az is klassz volt.
Susu! Nagyon gratulálok a kis babucihoz! Éljen! Éljen!
Ildi! Én is égek a kíváncsiságtól, hogy hallhassam a legujabb pletyiket és hogy láthassam a pocakosokat. Jó volna találkozni. Nem foghatjuk a melegre, nem foghatjuk a nyaralásra. Ideálisnak tűnik az időzítés. Panni? Jelentkezz légyszi!

Susi
ssusi
 
 


Sziasztok!
Alig van időm, csak annyit akartam, hogy természetesen mi is benne vagyunk a taliban!
Puszi
Vendég
 


Hello mindenkinek!
Susival összefutottam a postán és már reklamált hogy jöjjek.Egyébként már épp terveztem :wink:
Bocsi hogy így eltűntem :o kétszer is voltunk közben nyaralni Zsóry-fürdőn,meg jöttünk mentünk,meghalt a nagypapám...szóval zajlott az élet.
A taliban én is benne vagyok, ha épp nincs suli vagy beszoktatás az oviba a Márkkal.

Elég durva szemeszterem lesz ez az utolsó kettő.Nem elegek a vizsgák, még bajlódhatok a szakdolival is :( Nagyon nincs most kedvem a sulihoz :o

Susuka!
Nagy gratula :P :P :P
Vigyázz magadra a nyaralás alatt!És neked mikor startol a suli?Nekünk már 1.-én.

Susi!
Akkor csak októbertől mész dolgozni??De nem úgy volt hogy már előbb??Valahogy úgy emlékszem azt mesélted egyszer a tornán,nem?!Bölcsibe felvették Katát?Melyikbe?


Mi is már nagy -nagy izgalommal várjuk az ovit.Minden készen áll a kezdésre(zsák,ágynemű stb)Valamikor szept.közepén kerül ránk a sor.

Cicó!
Kezdesz a finisbe érni...de jó!!!


Már úgy lennék én is várandós a harmadikkal...még egy-két hónapot várnunk kell a suli miatt,de utána gőzerővel rákapcsolunk :oops:

Bocs ha nem írok mindenkihez egy pár szót,mindnekinek PUSZ!

Panni
panny
 
 


úú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:37-kor.
vas
 
 


Ildikó!

Ok, itthon vagyok! :P

Susi, Panni! Sziasztok! Akkor Ti is megvagytok! :lol:

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


őő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:37-kor.
vas
 
 


Csaó!

Ma , mint egy busz úgy közlekedtem a Méhészet és a város központ között. Apukámat dokinénihez- vissza. Dórimat tankönyvért, iszonyú sor, otthagytam-vissza, végezett 1,5 óra múlva-vissza, iskolai papírírószer bevásárlás-Office Depot- vissza.

Panni! Örülök, hogy befutottál! Tornázni már 1 hónapja nem voltam. Nagyon hiányzik már és valahogy kedvem sincs menni. Nem tudom mire véljem ezt. Kedden azért megyek.
Jól emlékeztél, hogy előbb indulunk a bölcsibe. De azóta sok víz lefolyt a Dunán. A melóhelyemen valójában nem tudnak semmit. A főnököm azt mondta, hogy írjam azt , hogy nov1-től kezdem kivenni a szabimat. Megtudtam, hogy 68 nap szabim van. Így legkorábban februárban megyek dolgozni. Ez még csak jó is lenne, de a bölcsiben nem tudják tartani a helyet ilyen sokáig. Így már októbenben elkezd a Kata bölcsibe járni , én pedig itthon tanulok legalább. Legalábbis ezzel nyugtatgatom magam, mert nem igazán tetszik, hogy egy 1,5 éves kisbaba nem az anyja mellett van, pedig ugyebár lehetne. Patt helyzet. Ha jól sikerül a beszoktatás, akkor egy egy napokra szabit veszünk ki és a lelkiismeretemet nyugtatgatom és babázok. Nektek mi erről a véleményetek?
ssusi
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni a szakdolgozatomhoz! A magán és állami óvodák összehasonlításáról írom az Általános Vállalkozási Főiskola nonprofit szakán. Ha valakinek lenne kedve és egy kis ideje, hogy egy kérdőívet kitöltsön, és visszaküldjön emailen, azzal nagyon sokat segítene! Kérésem csak annyi, hogy ha vállaljátok írjatok az email címemre, hogy most van ovis gyermeketek, vagy csak lesz a közeljövőben!

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdvözlök mindenkit:
Hajduné Bilász Ildi
bmano@invitel.hu
dikó1
 
 


Idi!
Én szívesev segítek,írok a címedre.

Susi!
De nem úgy volt hogy visszavárnal előbb a melóhelyen egy bizonyos posztra??Egyátalán miért mész vissza már dolgozni?Muszály?
Hát tényleg elég patt helyzet alakult ki így a bölcsi miatt.Nem lehet valahogy megoldani hogy tartsák addig a helyet??Egyikben sem??A február tényleg jobb lenne a Katának is hiszen már 2 éves lesz.Nehéz dolgok ezek ,de véleményem szerint ebben neked kell meghozni azt a döntést ,amitől elsősorban te boldog leszel és persze nem utolsó sorban a család is8ebben beletartozik Kata ia).Nem lehet erről ítélkezni vagy véleményt alkotni nagyon másnak ,mert mindenki másképp gondolja a dolgokat,mindenkinek más az értékrendje,mást preferál első helyen,mások a meggyőződései,sok-sok témáról másképp gondolkozik.
Teljesen egyetértek, hogy az anya mellett a helye a 1,5 éves babának,vagy legalábbis a családban valakivel.De mondom,ezt neked kell végiggondolni.

Én se voltam már jó rég tornázni,ne, igazán volt időm ,de ha sulira gondolok nem is nagyon lesz.Kéne menni, de valahogy én is sokszor úgy vagyok mint te,hogy nincs kedvem.Régen ilyen nem volt.Öregszem...?:)

Na húzok aludni:)


Panni
panny
 
 


Na mi van csajszik,mindneki eltűnt...??????? :(
Panni
panny
 
 


Hello!

Panni, én itt vagyok néha, csak a kisfőnök nem sok időt hagy ilyen luxustevékenységekre! :lol:

Szeptemberi programjaink: neurológia, ortopédia - aztán remélem többet nem kell mennünk!

Cirmogó-Márti!
Te is eltűntél, már nem olvasol minket? :?: Pedig közben megállapítottam, hogy a Bástya utca itt van pár percre!

Pénteken elkezdte Ádám az ovit, tetszik neki. Csak sajnos ott sem alszik. :cry: Szerintetek nagyon gáz, hogy időnként még bepisil éjjel? Próbáltam utánanézni, de mindenhol azt találtam, hogy fiúknál 5 éves kor után kell komolyabban foglalkozni vele (ő 4 lesz novemberben).

Sildi!
Irnál a Helen-Doron-os tapasztalataidról? (milyen, meg az ára is érdekel) Ha ide nem akarsz, jöhet a bagabi@fotnet.hu-ra is. Köszi! :P

Annának már sikerül néha a leereszkedés térdelésbe! Hurrá! Szegénykémnek jönnek ezerrel a fogai alul, nyüglődik sokat :cry:

Susuka!
Jól vagy? :P Mikor mentek gyerekorvoshoz? Mi jövő kedden!

Bocsi, kicsit össze-vissza voltam...

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Ildi!

Melyik oviba kezdett Ádám?Céges,ugye?!
Ő sem alszik?!Na végre kicsit megnyugszom, mert én is ettől vagyok ki.Márk se alszik napközben,akármit csinálok.Ő jövő héten kezdi az ovit és tartok tőle egy kicsit hogy mi lesz emiatt.Azt mondták az óvonők ,hogy valszeg ott majd rászokik de ha végképp nem ,akkor is addig neki is pihizni kéne amíg a többi alszik

Szerintem nem gáz a néha éjszakai bepisilés.Én is úgy hallottam(dokitól,szakembertől)hogy 5 éves kor után kell vele foglalkozni,kinyomozni az okát.Ráértek még:)


Többek,hol vagytok???


Panni
panny
 
 


Panni!

Gondolom, nem Ildinek szántad a kérdést! :lol: Az utsó hsz-ről lemaradt az aláírás, biztos az zavart meg!
Igen, Ádám céges oviba jár. Itt Gödöllőn nemigen járhatna gondolom, míg itthon vagyok Annával. De bölcsibe tuti nem fért volna be itt. Egyébként teljesen hasonló az önkormányzati ovikhoz, 5 vegyes csoport van, kb. 100 gyerek. De a cég elég sokat áldoz rá, meg a nyitvatartás is hosszabb, igazodnak a műszakban dolgozókhoz.
Itthon már egy éve nem alszik Ádám, de a bölcsiben azért többnyire aludt. Az oviban nem, de neki is csendespihenőznie kell. Éjjel kb. 8,5-9 órát alszik, úgy látszik ennyi elég neki.

Viszont tegnap rávették, hogy megegyen 2 falat körtét! :lol:


Kriszta
és

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Kriszta!
Ja persze,nem Ildinek szántam a hsz-t,hanem neked Kriszta :oops:

Igen,én is úgy gondolom hogy Márknak is elég az éjszakai 8-9-10 óra alvás,egyszerűen ennyit igényel.Egyébként ha lehet ilyet örökölni,én mióta emlékszem viszonylag keveset alszom.Úgy értem, 5-6 óra alvás simán elég és teljesen kipihent vagyok tőle.
Érdekes,nem?!Kiváncsi leszek mi lesz Márkkal az oviban? :roll:

Susi!
Jó volt ma az az "autós tali"!! :P

Panni
panny
 
 


Kriszta!
Ja persze,nem Ildinek szántam a hsz-t,hanem neked Kriszta :oops:

Igen,én is úgy gondolom hogy Márknak is elég az éjszakai 8-9-10 óra alvás,egyszerűen ennyit igényel.Egyébként ha lehet ilyet örökölni,én mióta emlékszem viszonylag keveset alszom.Úgy értem, 5-6 óra alvás simán elég és teljesen kipihent vagyok tőle.
Érdekes,nem?!Kiváncsi leszek mi lesz Márkkal az oviban? :roll:

Susi!
Jó volt ma az az "autós tali"!! :P

Panni
panny
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:38-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a nyaralásból! Jól éreztük magunkat, Flóra is imádta a pancsit, a repülést is nagyon jól bírta... majd még mesélek, de tudjátok, milyen káosz van a nyaralás után mindig!

ludmilla: mi is kedden megyünk a rendelőbe, remélem összefutunk majd!

Sok puszi nektek, majd igyekszek élménybeszámolóval és képekkel szolgálni.

ja, elfelejtettem - panny: nekem is elkezdődött a suli, nem mondom, hogy vártam, de majd csak túlélem vhogy!
Vendég
 


Hahó! Mi még egyben, de nagyon a végemet járom (37.hét :) úh. sztem mi már csak tavaszi talihoz csatlakozunk. Senki nem jött zenebölcsibe, pedig én elszenvdtem magam Kisbével :) Remélem jó hírekkel jelentkezünk legközelebb! Sziasztok!
cicó
 
 


Cicó!
Nagyon sok szerencsét! Szorítunk! Várjuk a jelentkezésed. :)
ssusi
 
 


Cicó!
Könnyű szülést és minden jót kívánok én is! :)

(Tök jó, hogy mindig babázik valaki, nem csajok? :P )

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


éé
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:39-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Én is egy Gödöllő környéki (Szilasliget) anyuka vagyok. Abban kérném a segítségeteket, hogy tudnátok -e ajánlani megbízható kertészt aki segítene a kert rendbentartásában? Irhattok ide is , vagy a kalmanesz@gmail.com címre.

köszönöm a segítséget

Üdv

Eszter
pauline76
 
 


éé
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:39-kor.
vas
 
 


iu
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:24-kor.
vas
 
 


Cicó, én is minden jót kívánok Dóri születése alakalmából! :P :P
Sok boldogságot és jó egészséget az egész családnak!

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Cicó! Nagyon sok boldogságot kívánunk Neked Dóri lányod születése alkalmából!

Többiek, veletek mizujs? Nálunk minden rendben, suliba járok, vizsgázok, Picurka 10 hetes... kevés időm jut a pihenésre, de igyekszek...

Meséljetek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Susuka!
Azért próbálj pihenni (tudom, mondani könnyű :wink: ).
Mi jól vagyunk, bár Anna éppen kicsit náthás. Szépen ül, sokat járkál. Még 2 fogú, de most nagyon nyomul több is, ennek megfelelően kissé nyűgös időnként. Ádám már egy hónapja ovis, tetszik neki szerencsére.
Kedden megyünk egészséges rendelésre, Ti most jöttök?

Ildikó!
Hogy tetszik Leventének a suli?
Gyepszőnyeg bejött? Majdnem minden nap (ebéd után) sétálok felétek, de Nálatok akkor mindig nagy a csend, biztos pihiztek. :wink:

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!
Gondoltam bejelentkezem személyesen is, bár Ildi már tudatta veletek a hírt:) Jól vagyunk, Dóri (aki egyébként Dóra Vanda lett) hihetetlen tempóban indult hízásnak, és egyelőre álombaba:) Egy kicsi illatos tündérke, imádom!:) De azért nem könnyű a 2 gyerekes anyák sorsa:D Ezt persze a többség itt jól tudja:D El sem tudom képzelni, milyen 3 gyerekesnek lenni:)
Én teljesen jól vagyok, a szülés elég gyors volt (azt nem mondom, h. fájdalom-mentes...), de Dóri gátvédelemmel(!) is 10 perc alatt kint volt, utána fitten robogtam zuhanyozni a szülőszobán, és - a fáradtságon kívül - azóta is teljesen jól vagyok. Ildi, lehet, h. átküldök pár képet, mert semmit nem tudok ide feltenni, akárhogy is kicsinyítem :? Susuka, én is gratulálok az utánpótláshoz! Mindenkinek a legjobbakat!
cicó
 
 


kj
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:27-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Cicó!
Jó hallani, hogy minden rendben veletek, és könnyű szülésed volt! :P Képekre nagyon kíváncsi vagyok!

Ildikó!
Levente most kezd igazán rajzolgatni meg színezni? Na akkor még nem aggódom Ádám miatt! (ugyanis ezek neki sem a kedvenc elfoglaltságai egyenlőre)
Gondolom, most hogy már Leventét is te viszed, nem sok időd marad! Pedig jó lenne talizni egyet, vagy együtt sétálni kicsit!

Többiek merre vagytok??? Mindenki suliba jár?

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!!

Bocs, hogy eddig nem jöttem de nagyon leköt ez a fránya :x suli meg a gyerkőcök.

Márk már egy hónaőja ovis,hál istennek már már rendeződni látszik minden A ketdeti sírások után ma már ott tartnuk hogy szeret járni és jó néhány barátot is szerzett(ami azt mondja az ovónő ritka ilyen idős korban és ilyen hamar)

Színezés,rajzolgatás...
Hát most kicsit megnyugtattatok,mert ezek a tevékenységek Márknak se a kedvencei(az én eddigi aggodalmamra)Akkor ezek szerint ez típus és valszeg nem kérdése is,nem?!Úgy értem ez jobban előfordul fiúknál,ugye?!Egyébként az ovónő már mondogatja is egy-két szülőnek(többek közt nekem is)hogy többet kéne rajzolni meg színezni a gyerekeknek,mert később ebből a finom mozgásokból alakul ki az írás képessége.Hát könyörgöm,mit tegyek ha a gyereke nem akar???Adottak a lehetőségek,vettem neki 36 féle színes ceruzát,kifestőketstb..de valahogy jobban szeret az állataival vagy a kocsijaival vagy a könyveivel foglalatoskodni.
Egyébként a tesóm(aki festőművész és tart rajzszakkört is a gyerekekneka Présház utcában(Ildi te biztos láttad már)szóval némiképp szakértő,azt modja hogy nem kell erőlteteni,nem kell aggódni,rá kell ezt bízni a gyerekre és ő majd ha elérkezettnek látja az időt,ha kedvet kap,ha "felnő"hozzá úgyis elkezd rajzolni,színezni.Az ő saját kislánya is csak 4 évesen kezdett rajzolni,pedig ha valaki akkor ő kapott elég ilyenfajta ingert otton.

Bocs hogy ennyit okfejtegettem erről :oops:

Cicó!

Nagyon gartulálok!!!! :) :) :) :)
Ahogy olvaslak,eddig nálatok is bejött hogy a másodikkal már simábban megy minden,nem?!

Mindenkinek üdv.bocs hogy nem írok mindenkinek külön,de most is rohanok mert holnap vizsgázom!!

Ja,és képzeljétek pénteken leszek 30 éves és apától kaptam egy hétvégi kirándulást kettesben Velencében :oops: Már nagyon várom csak még ez a vizsga beárnyékolja a hangulatom.

pusz,Panni
panny
 
 


Bocsi,nem Ildit hanem Krisztát akartam írni( ő lakik majdnem szemben a tesómékkal)
P
panny
 
 


ki
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:28-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Panni!
Nagyon boldog szülinapot kívánok! :P Kettesben Velencében, biztos szuper lesz!!!
Tesód tart rajzszakkört gyerekeknek? Ezt jó tudni!
Egyébként Ádám, mivel tud olvasni meg imádja a számokat, azokat próbálgatja is leírni. Némelyik egész felismerhető már! :lol:

Ildikó!
Márk korát szerintem Pannitól akartad kérdezni! :lol:

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok!

Panni!
Nagyon boldog születésnapot és csodás utazást kívánok Neked! Sok sikert a vizsgához!

Én is éppen vizsgára készülök, aztán nov. elején lemegyünk Bükfürdőre pár napra. Úgy tervezzük, hogy Bécsbe is átnézünk! Már nagyon várom!

Flóra jól van, bár egy pár hete nagyon szarul alszunk. Végre kibújt múlt héten az első foga, de nagyon nagyon lassan haladunk ezzekkel a fránya fogakkal és tuti az bántja őt állandóan esténként...
Picurka jól van, kedden töltöttük a 12. hetet. Voltunk uh-n, nagyon szép kisbaba és szerencsére az adatai is rendben vannak.

Minden ovisnak és babának sok sok puszi. Olyan jó lenne vmikor talizni, már biztos hatalmasat nőttek nyár óta!

Jaj Kriszta, mi legközelebb okt.31. megyünk a rendelőbe az 1 éves státuszra... gondolom, akkor ti pont nem lesztek!

Na, indulunk sétálni! Sok puszi
Vendég
 


Sziasztok!!!

Én Ildikó vagyok, de felrakom Cicó képeit, vagyis Dóribaba képeit.
A rózsaszín takarósak még a kórházban készültek, a többi pedig otthon. :D
Kép Kép
Kép
Kép
cicó
 
 


csináltam vonlzót Dórinak, remélem bejön

Szupi, sikerült, sajnos Balázs pontos születési dátumát nem tudom :oops: (november???), akkor csinálnék neki is :D

Még mindig Ildikó voltam :lol:

cicó
 
 


lo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 12:28-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Nagyon szép kislány Dóri!!! :P Köszönjük a képeket!
Nemrég még Anna is ilyen pöttöm volt, hihetetlen, hogy repül az idő!

Susuka!
Mi csak nov 21.-én megyünk legközelebb, úgyhogy nem találkozunk. Azta, Flóra mindjárt 1 éves! :shock: Mikor is? :oops:

Ildikó!
Látom, Natasának is csináltál új volnalzót, ha már így benne voltál a dologban!
Ő is nagyon ari! :P

Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


Sziasztok! Húúú, Ildi, szuper lett, örök hálám! :P És még szorgalmi feladatot is csináltál?! Külön köszönöm a vonalzókat! :lol: Ki lehet utólag cserélni a képet Balázsról? Amúgy a hsz-ek mellettit is :lol: nagyon időszerű lenne, mert több mint 1 éves...De annyira minire kell kicsinyíteni, h. nekem sehogy nem sikerült. Bevállalod? :lol:
Panny, boldog szülinapot - engem is Velencébe vitt romantikázni azuram a 30.-on, csak engem a karneválra (mert januárban volt). Jaj, Ildi, teljesen ledöbbentem múltkor, h. Natasa már ekkora, mintha most mesélted volna az extrém szülés-sztoridat! kriszta, tényleg Anna is gyorsan megnőtt! :P Remélem Dóri is felveszi ezt a tempót... Már nagyon sokat hízott, úh. van remény! :D Susuka, gratula a 12. héthez! Hogy bírod a strapát? Még akartam pr dolgot, de riasztás van... Még jövök!! :wink:

cicó
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: